Per gren: Lergökasimmet
Nedan visas alla grenar listade per gren. Tryck på grenen för att se heatlistor och resultatlistor för denna gren.
# | Gren | Sponsor | Heatlista | Resultat |
---|---|---|---|---|
1 | 400m Medley Herrar Öppen | Lindab Ventilation | Startlista | |
2 | 400m Frisim Damer Öppen | El o Automation i Starby | Startlista | |
3 | 100m Fjärilsim Pojkar 14 | Hotel Lilton | Startlista | |
4 | 100m Fjärilsim Flickor 14 | IQ Chance AB | Startlista | |
5 | 100m Ryggsim Pojkar 15 | AB Novum | Startlista | |
6 | 100m Ryggsim Flickor 15 | Fancy Guld och Juveler | Startlista | |
7 | 100m Frisim Herrar | John Bauer Gymnasiet | Startlista | |
8 | 100m Frisim Damer | Synsam | Startlista | |
9 | 200m Medley Pojkar 14 | Rantzows Sport | Startlista | |
10 | 200m Medley Flickor 14 | Sandbergs Salong | Startlista | |
11 | 200m Medley Pojkar 15 | Backahill | Startlista | |
12 | 200m Medley Flickor 15 | Colorama | Startlista | |
13 | 200m Bröstsim Herrar Öppe | MunkaLjungby Lantbruks AB | Startlista | |
14 | 200m Bröstsim Damer Öppen | Masita | Startlista | |
15 | 100m Ryggsim Herrar | PDC Polymer Diffins Cente | Startlista | |
16 | 100m Ryggsim Damer | Speedo | Startlista | |
17 | 100m Frisim Pojkar 14 | Elteknik i Helsingborg | Startlista | |
18 | 100m Frisim Flickor 14 | Nisses Conditori | Startlista | |
19 | 100m Frisim Pojkar 15 | Hårkompaniet | Startlista | |
20 | 100m Frisim Flickor 15 | Engelholms Glass | Startlista | |
21 | 200m Fjärilsim Herrar Öpp | Blomsterlandet Ängelholm | Startlista | |
22 | 200m Fjärilsim Damer Öppe | Specsavers Optic | Startlista | |
23 | 400m Medley Damer Öppen | Borneson Massage | Startlista | |
24 | 400m Frisim Herrar Öppen | Ditec Bilvårdscenter | Startlista | |
25 | 100m Bröstsim Damer | Öresundskraft | Startlista | |
26 | 100m Bröstsim Herrar | Agda | Startlista | |
27 | 100m Ryggsim Flickor 14 | Charlotta Boden | Startlista | |
28 | 100m Ryggsim Pojkar 14 | Öresundskraft | Startlista | |
29 | 100m Fjärilsim Flickor 15 | Speedo | Startlista | |
30 | 100m Fjärilsim Pojkar 15 | Avesta Finishing Chemical | Startlista | |
31 | 200m Medley Damer | Dekor o Design | Startlista | |
32 | 200m Medley Herrar | Lindab Ventilation | Startlista | |
33 | 200m Ryggsim Damer Öppen | IQ Chance AB | Startlista | |
34 | 200m Ryggsim Herrar Öppen | Fastighets AB Portvakten | Startlista | |
35 | 100m Bröstsim Flickor 14 | Colorama | Startlista | |
36 | 100m Bröstsim Pojkar 14 | Ide o Design | Startlista | |
37 | 100m Bröstsim Flickor 15 | Blomsterlandet | Startlista | |
38 | 100m Bröstsim Pojkar 15 | Burger King | Startlista | |
39 | 100m Fjärilsim Damer | Salong Joy Kvidinge | Startlista | |
40 | 100m Fjärilsim Herrar | Merchel o Berg | Startlista | |
41 | 200m Frisim Damer Öppen | Trinova Fond och Försäkri | Startlista | |
42 | 200m Frisim Herrar Öppen | Backahill | Startlista | |
43 | 100m Medley Flickor 10 oy | Bellis Interflora | Startlista | |
44 | 100m Medley Pojkar 10 oy | Speedo | Startlista | |
45 | 100m Frisim Flickor 11 | Lyft o Byggmaskiner | Startlista | |
46 | 100m Frisim Pojkar 11 | MunkaLjungby Lantbruks AB | Startlista | |
47 | 50m Bröstsim Flickor 10 o | Sparbanken Öresund | Startlista | |
48 | 50m Bröstsim Pojkar 10 oy | Kontorsleverantören | Startlista | |
49 | 100m Ryggsim Flickor 11 | Fothälsan | Startlista | |
50 | 100m Ryggsim Pojkar 11 | Lindab | Startlista | |
51 | 25m Fjäril Flickor 10 oy | Norra Vrams Keramik | Startlista | |
52 | 25m Fjäril Pojkar 10 oy | Avesta Finishing Chemical | Startlista | |
53 | 100m Bröstsim Fkickor 11 | Backahill | Startlista | |
54 | 100m Bröstsim Pojkar 11 | Intersport | Startlista | |
55 | 50m Frisim Flickor 10 oy | Burger King | Startlista | |
56 | 50m Frisim Pojkar 10 oy | Hotel Lilton | Startlista | |
57 | 50m Fjärilsim Flickor 11 | Mixed | Startlista | |
58 | 50m Fjärilsim Pojkar 11 | Ängelholmshem | Startlista | |
59 | 50m Ryggsim Flickor 10 oy | MunkaLjungby Lantbruks AB | Startlista | |
60 | 50m Ryggsim Pojkar 10 oy | Rantzows Sport | Startlista | |
61 | 100m Medley Flickor 11 | Linde Metallteknik AB | Startlista | |
62 | 100m Medley Pojkar 11 | Engelholms Glass | Startlista | |
63 | 4X50m Frisim Mixed | Blomsterlandet | Startlista | |
64 | 100m Frisim Flickor 13 | Öresundskraft | Startlista | |
65 | 100m Frisim Pojkar 13 | Norra Vrams Keramik | Startlista | |
66 | 100m Bröstsim Flickor 12 | Speedo | Startlista | |
67 | 100m Bröstsim Pojkar 12 | Colorama | Startlista | |
68 | 100m Ryggsim Flickor 13 | Däckia | Startlista | |
69 | 100m Ryggsim Pojkar 13 | Lindab | Startlista | |
70 | 100m Fjärilsim Flickor 12 | Ricoh | Startlista | |
71 | 100m Fjärilsim Pojkar 12 | Havsbadstjollan | Startlista | |
72 | 200m Medley Flickor 13 | Gullbergs | Startlista | |
73 | 200m Medley Pojkar 13 | Agda | Startlista | |
74 | 100m Ryggsim Flickor 12 | Bjäre Kraft | Startlista | |
75 | 100m Ryggsim Pojkar 12 | Sparbanken Öresund | Startlista | |
76 | 100m Fjärilsim Flickor 13 | Avesta Finishing Chemical | Startlista | |
77 | 100m Fjärilsim Pojkar 13 | Ängelholmshem | Startlista | |
78 | 100m Frisim Flickor 12 | Dekor o Design | Startlista | |
79 | 100m Frisim Pojkar 12 | Ricoh | Startlista | |
80 | 100m Bröstsim Flickor 13 | MunkaLjungby Lantbruks AB | Startlista | |
81 | 100m Bröstsim Pojkar 13 | Norra Vrams Keramik | Startlista | |
82 | 200m Medley Flickor 12 | Öresundskraft | Startlista | |
83 | 200m Medley Pojkar 12 | Fothälsan | Startlista | |
84 | 4X50m Frisim Mixed | Agda | Startlista |