Discipline: Öviksracet 2011
Spodaj so vse discipline tekmovanja, klikni na disciplino, kjer lahko vidiš prijave po skupinah in rezultate.
# | Discipline | Sponzor | Startna lista | Rezultati |
---|---|---|---|---|
1 | 4X50m Frisim Damer | YIT Sverige AB | Prijave | |
2 | 4X50m Frisim Herrar | YIT Sverige AB | Prijave | |
3 | 50m Fjärilsim Damer | Strandbergs Måleri AB | Prijave | |
4 | 50m Fjärilsim Herrar | Strandbergs Måleri AB | Prijave | |
5 | 200m Frisim Damer | Team Nordin | Prijave | |
6 | 200m Frisim Herrar | Team Nordin | Prijave | |
7 | 100m Bröstsim Damer | Leklust | Prijave | |
8 | 100m Bröstsim Herrar | Leklust | Prijave | |
9 | 100m Medley Damer | Kvalitets persienner | Prijave | |
10 | 100m Medley Herrar | Försäkrings planering | Prijave | |
11 | 4X100m Medley Damer | Cargotec | Prijave | |
12 | 4X100m Medley Herrar | Cargotec | Prijave | |
13 | 800m Frisim Damer | Botnia Ytbehandling AB | Prijave | |
14 | 800m Frisim Herrar | Eurocon Engineering | Prijave | |
15 | 25m Frisim Damer | Eurocon Engineering | Prijave | |
16 | 25m Frisim Herrar | N.E Sellgren och söner | Prijave | |
17 | 200m Medley Damer | Våga Frisörer | Prijave | |
18 | 200m Medley Herrar | Akzo Nobel | Prijave | |
19 | 50m Bröstsim Damer | Akzo Nobel | Prijave | |
20 | 50m Bröstsim Herrar | Djur Natur och Människa | Prijave | |
21 | 25m Ryggsim Damer | Blomsterateljen | Prijave | |
22 | 25m Ryggsim Herrar | ICA- Torshallen | Prijave | |
23 | 100m Frisim Damer | Nordic Flanges | Prijave | |
24 | 100m Frisim Herrar | Öviks Ortoped service | Prijave | |
25 | 4X100m Frisim Damer | Securitas Direkt | Prijave | |
26 | 4X100m Frisim Herrar | Bergmans / Hanzens | Prijave | |
27 | 200m Fjärilsim Damer | Eurocon SiteBase AB | Prijave | |
28 | 200m Fjärilsim Herrar | Eurocon SiteBase AB | Prijave | |
29 | 25m Fjärilsim Damer | ÖMV | Prijave | |
30 | 25m Fjärilsim Herrar | ÖMV | Prijave | |
31 | 100m Ryggsim Damer | Nordic Flanges AB | Prijave | |
32 | 100m Ryggsim Herrar | Ödmarks Bygg | Prijave | |
33 | 200m Bröstsim Damer | Securitas Direkt | Prijave | |
34 | 200m Bröstsim Herrar | Skanska Sverige AB | Prijave | |
35 | 50m Ryggsim Damer | Skanska Sverige AB | Prijave | |
36 | 50m Ryggsim Herrar | Skanska Sverige AB | Prijave | |
37 | 400m Frisim Damer | Know IT Norrland AB | Prijave | |
38 | 400m Frisim Herrar | Know IT Norrland AB | Prijave | |
39 | 4X50m Medley Damer | Know IT Norrland AB | Prijave | |
40 | 4X50m Medley Herrar | Know IT Norrland AB | Prijave | |
41 | 50m Frisim Damer | Xlent | Prijave | |
42 | 50m Frisim Herrar | Xlent | Prijave | |
43 | 100m Fjärilsim Damer | Xlent | Prijave | |
44 | 100m Fjärilsim Herrar | Botnia Ytbehandling AB | Prijave | |
45 | 25m Bröstsim Damer | Botnia Ytbehandling AB | Prijave | |
46 | 25m Bröstsim Herrar | Botnia Ytbehandling AB | Prijave | |
47 | 100m Medley Damer 11-12 | Final Team Sportia Cup | ||
48 | 100m Medley Herrar 11-12 | Final Team Sportia Cup | ||
49 | 200m Medley Damer 13-14 | Final Team Sportia Cup | ||
50 | 200m Medley Herrar 13-14 | Final Team Sportia Cup | ||
51 | 200m Medley Damer 15-oä | Final Team Sportia Cup | ||
52 | 200m Medley Herrar 15-oä | Final Team Sportia Cup |