Deltagarlista Alla med detaljer |
Tävling | Vårsimiaden Final 2014 | Utskriftsdatum | 28 april 2014 | |||
Tävlingsort | Kungsbacka | Utskriftstid | 15:15 | |||
Arrangör | VSSF & Kungsbacka SS | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 10 maj 2014 |
# | ID | Namn | Född | Förening | ID | Gren | Bassäng | Tid | Status |
1 | 15 | Thonander Felicia | 2001 | ALE | 5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:29.35 | |
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:38.44 | RES | |||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:24.98 | RES | |||||
2 | 58 | Stranne Molly | 2002 | ALE | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:10.21 | RES |
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:49.17 | RES | |||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 40.84 | ||||||
3 | 111 | Nilsson Ida | 2002 | ALE | 24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 44.45 | RES |
4 | 138 | Ale Damer Lag2 | ALE | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:39.13 | ||
5 | 176 | Hansson Emmy | 2004 | ALE | 49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 22.80 | RES |
6 | 219 | Hansson Eskil | 2003 | ALE | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:35.13 | |
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:19.20 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 41.44 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:34.87 | ||||||
7 | 226 | Brinkmo Nathalie | 2004 | ALE | 39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 51.92 | |
8 | 255 | Ale Damer1 | 2003 | ALE | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:29.92 | |
9 | 4 | Tistrand Klara | 2001 | ALINGSÅS | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:46.81 | |
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:05.38 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:15.41 | ||||||
10 | 136 | Vandija Christoffer | 2002 | ALINGSÅS | 12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:16.92 | |
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:51.46 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:38.09 | RES | |||||
11 | 137 | Lindmark Arvid | 2002 | ALINGSÅS | 12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:22.17 | RES |
12 | 154 | Eliasson Oscar | 2001 | ALINGSÅS | 18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:45.97 | |
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:27.93 | RES | |||||
13 | 166 | Gustavsson Tuva | 2004 | ALINGSÅS | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:42.82 | |
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 39.82 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 20.09 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 47.06 | ||||||
14 | 217 | Emanuelsson Noah | 2003 | ALINGSÅS | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:29.55 | |
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:17.71 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 40.05 | ||||||
15 | 232 | Klebom Hampus | 2004 | ALINGSÅS | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 52.70 | |
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 42.15 | RES | |||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 48.38 | ||||||
16 | 242 | Esborn Emilia | 2003 | ALINGSÅS | 41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:37.69 | |
17 | 32 | Fransson Vera Emanuelsson | 2001 | BILLINGEN | 9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:06.54 | |
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:22.23 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:17.70 | ||||||
18 | 40 | Svensson Anton | 2001 | BILLINGEN | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 3:02.41 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:29.27 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:10.71 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:25.23 | ||||||
19 | 191 | Schimmel Hilja | 2003 | BILLINGEN | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:23.88 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:31.14 | ||||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:16.24 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 38.06 | ||||||
20 | 256 | Billingen Damer | 2003 | BILLINGEN | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:56.31 | RES |
21 | 302 | Svenneby Albin | 2001 | ELFSBORG | 18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:42.11 | |
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:24.23 | ||||||
22 | 306 | Fredriksson Linda | 2002 | ELFSBORG | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 2:49.88 | |
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:08.65 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:32.94 | ||||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 34.08 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:18.40 | ||||||
23 | 308 | Apelqvist Tove | 2002 | ELFSBORG | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 2:57.77 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:32.48 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:12.22 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:41.39 | ||||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 38.89 | ||||||
24 | 310 | Lilja Astrid | 2002 | ELFSBORG | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:01.46 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:31.83 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:14.57 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:44.63 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:33.02 | ||||||
25 | 322 | Askengren Cajsa | 2002 | ELFSBORG | 7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:35.88 | |
26 | 336 | Deák Bálint | 2002 | ELFSBORG | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:28.18 | |
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 46.77 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:30.04 | ||||||
27 | 337 | Sandgren Klas | 2002 | ELFSBORG | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:38.53 | RES |
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 49.62 | RES | |||||
28 | 340 | Reinholdsson David | 2002 | ELFSBORG | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:40.96 | |
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:15.91 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:53.08 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 41.75 | ||||||
29 | 341 | Sjöblom Alwa | 2001 | ELFSBORG | 5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:32.55 | |
30 | 394 | Karamovic Julia | 2001 | ELFSBORG | 27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:23.17 | |
31 | 400 | Elfsborg Tjejer | 2001 | ELFSBORG | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:25.43 | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:08.21 | ||||||
47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:04.15 | ||||||
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:56.05 | ||||||
32 | 404 | Elfsborg Tjejer 2 | 2000 | ELFSBORG | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:41.44 | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:22.89 | ||||||
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:55.94 | ||||||
33 | 417 | Elfsborg Killar | 2001 | ELFSBORG | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 2:42.93 | |
33 | 4X50m Frisim Po 12-13 | 25 m | 2:25.89 | ||||||
48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:39.80 | ||||||
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:56.72 | ||||||
34 | 428 | Wahlberg Signe | 2005 | ELFSBORG | 49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 22.57 | RES |
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 47.45 | ||||||
35 | 443 | Askengren Gustav | 2004 | ELFSBORG | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:42.84 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 54.71 | ||||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 40.78 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 19.99 | ||||||
36 | 459 | Stråhle Nelly Askengren | 2003 | ELFSBORG | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:30.80 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:36.11 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 45.65 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:36.54 | ||||||
37 | 460 | Koivuluoma Linn | 2003 | ELFSBORG | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:31.91 | |
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:21.87 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:27.33 | ||||||
38 | 462 | Moberg Tindra | 2003 | ELFSBORG | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:33.05 | |
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:16.34 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 41.10 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:29.55 | ||||||
39 | 299 | Ettberger Martin | 2001 | FALKENBERG | 6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:31.27 | |
40 | 355 | Andersson Dennis | 2001 | FALKENBERG | 10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:10.23 | |
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:47.74 | RES | |||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:27.20 | RES | |||||
41 | 382 | Polyushkin David | 2002 | FALKENBERG | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:39.99 | |
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 47.23 | ||||||
42 | 386 | Storberg Carl | 2002 | FALKENBERG | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:42.95 | |
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:56.66 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 44.00 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:37.58 | RES | |||||
43 | 418 | Falkenberg Herrar [2001] | 2001 | FALKENBERG | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 2:43.40 | |
33 | 4X50m Frisim Po 12-13 | 25 m | 2:18.53 | ||||||
44 | 453 | Mcadam Alexander | 2004 | FALKENBERG | 50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 21.72 | RES |
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 50.54 | ||||||
45 | 518 | Dahlgren Lina | 2005 | FALKENBERG | 39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 52.35 | |
46 | 588 | Falkenberg Damer | 2003 | FALKENBERG | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:12.00 | |
47 | 605 | Falkenberg 2 Damer | FALKENBERG | 57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:59.31 | RES | |
48 | 6 | Samuelsson Tuva | 2001 | FALKÖPING | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:56.04 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:29.75 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:09.76 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:21.78 | ||||||
49 | 46 | Svedberg Simon | 2001 | FALKÖPING | 10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:06.69 | |
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:33.64 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:15.02 | ||||||
50 | 139 | Falköping Tjejer 1 [2000] | 2000 | FALKÖPING | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:39.34 | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:17.38 | ||||||
51 | 160 | Lind Filippa | 2004 | FALKÖPING | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:35.72 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 48.65 | ||||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 38.79 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 21.14 | ||||||
52 | 164 | Jonsson Julia | 2004 | FALKÖPING | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:41.83 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 51.59 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 22.55 | RES | |||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 48.20 | ||||||
53 | 1 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:37.93 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:21.94 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:05.67 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 4:54.37 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:21.65 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:17.41 | ||||||
54 | 3 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:43.21 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:26.56 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:06.75 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:11.15 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:23.74 | ||||||
55 | 11 | Jonge Johanna de | 2001 | GÖTEBORG | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:59.56 | RES |
56 | 37 | Söderberg Nicolas | 2001 | GÖTEBORG | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:51.45 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:27.83 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:09.43 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:22.07 | ||||||
57 | 38 | Selin David | 2001 | GÖTEBORG | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:54.00 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:32.35 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:08.70 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:23.49 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:25.85 | ||||||
58 | 39 | Vondrak Robin | 2001 | GÖTEBORG | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:59.44 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:23.87 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:12.24 | RES | |||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:33.79 | ||||||
59 | 48 | Feng Max | 2001 | GÖTEBORG | 22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:31.69 | |
60 | 50 | Vallin Gustav | 2001 | GÖTEBORG | 6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:35.38 | RES |
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:09.59 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:50.21 | RES | |||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:17.18 | ||||||
61 | 52 | Nordenmark Michelle | 2002 | GÖTEBORG | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 2:46.93 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:34.89 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:09.18 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:39.26 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:11.17 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:18.93 | ||||||
62 | 54 | Edgren Linnea | 2002 | GÖTEBORG | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:01.21 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:33.52 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:14.28 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:42.80 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:34.17 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:27.93 | ||||||
63 | 55 | Johansson Wilma | 2002 | GÖTEBORG | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:04.20 | |
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:15.44 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:48.94 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:33.34 | ||||||
64 | 57 | Simonsson Ella | 2002 | GÖTEBORG | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:08.34 | |
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:16.10 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:49.82 | RES | |||||
65 | 59 | Mohammadi Natalia | 2002 | GÖTEBORG | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:10.72 | RES |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:35.07 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:13.48 | ||||||
66 | 60 | Inghammar Linnea | 2002 | GÖTEBORG | 7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:36.13 | |
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 42.68 | RES | |||||
67 | 61 | Hemberg Hannah | 2002 | GÖTEBORG | 23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:43.96 | |
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:25.70 | ||||||
68 | 92 | Segerdahl William | 2001 | GÖTEBORG | 6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:33.09 | |
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:19.91 | ||||||
69 | 112 | Skåring Frida | 2002 | GÖTEBORG | 24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 41.69 | |
70 | 119 | Nordberg Marcus | 2002 | GÖTEBORG | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:39.54 | |
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:17.28 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:54.67 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 42.62 | ||||||
71 | 120 | Zasowski Philip | 2002 | GÖTEBORG | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:40.75 | |
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:20.96 | RES | |||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:57.73 | RES | |||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 45.88 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:30.74 | ||||||
72 | 144 | Göteborg Damer 1 | GÖTEBORG | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:56.02 | RES | |
14 | 4X100m Medley Fl 12-13 | 25 m | 5:06.22 | ||||||
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:33.22 | ||||||
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 4:32.30 | ||||||
73 | 145 | Göteborg Damer 2 | GÖTEBORG | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 3:09.61 | RES | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:46.67 | RES | |||||
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 5:08.20 | ||||||
74 | 146 | Göteborg Damer 3 | GÖTEBORG | 14 | 4X100m Medley Fl 12-13 | 25 m | 6:06.20 | ||
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 5:16.29 | ||||||
75 | 151 | Göteborg Herrar 1 | GÖTEBORG | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 3:02.26 | ||
16 | 4X100m Medley Po 12-13 | 25 m | 5:16.79 | ||||||
34 | 4X100m Frisim Po 12-13 | 25 m | 4:45.59 | ||||||
76 | 153 | Göteborg Herrar 2 | GÖTEBORG | 16 | 4X100m Medley Po 12-13 | 25 m | 5:45.92 | ||
34 | 4X100m Frisim Po 12-13 | 25 m | 5:09.80 | ||||||
77 | 192 | Holmdahl Ebba | 2003 | GÖTEBORG | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:28.60 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:44.66 | RES | |||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:17.28 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 41.40 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:29.70 | ||||||
78 | 195 | Gronowitz Fannie | 2003 | GÖTEBORG | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:34.89 | RES |
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 43.43 | ||||||
79 | 196 | Asterling Sofie | 2003 | GÖTEBORG | 41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:39.95 | |
80 | 197 | Jökulsdottir Anna-Maria | 2003 | GÖTEBORG | 45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:24.20 | |
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:33.54 | ||||||
81 | 199 | Öhman Sofia | 2003 | GÖTEBORG | 55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:38.62 | RES |
82 | 250 | Hedar Alexander | 2003 | GÖTEBORG | 52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 52.35 | RES |
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:43.38 | RES | |||||
83 | 251 | Göteborg Damer | GÖTEBORG | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 2:55.10 | ||
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:32.77 | ||||||
84 | 35 | Niklasson Ted | 2001 | KARLSBORG | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:47.92 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:34.37 | RES | |||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:05.19 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 4:58.20 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:29.78 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:20.98 | ||||||
85 | 157 | Henningsson Sofia | 2004 | KARLSBORG | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:29.47 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 45.27 | ||||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 35.10 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 18.04 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 41.85 | ||||||
86 | 223 | Martinsson Filip | 2003 | KARLSBORG | 46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:19.43 | |
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 52.93 | RES | |||||
87 | 295 | Hake Pontus | 2001 | KUNGSBACKA | 18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:32.48 | |
88 | 307 | Schyum Alexandra | 2002 | KUNGSBACKA | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 2:56.32 | |
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:13.74 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:38.34 | ||||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 39.05 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:23.29 | ||||||
89 | 342 | Stickel Sophia | 2001 | KUNGSBACKA | 5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:33.95 | RES |
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:28.39 | ||||||
90 | 383 | Johansson Isac | 2002 | KUNGSBACKA | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:40.68 | |
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:12.49 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:41.86 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 41.88 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:33.97 | ||||||
91 | 403 | Kungsbacka Tjejer 1 | KUNGSBACKA | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:39.97 | ||
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:20.32 | ||||||
47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:14.77 | ||||||
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:45.53 | ||||||
92 | 409 | Kungsbacka Tjejer 2 | KUNGSBACKA | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:52.30 | ||
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:32.19 | ||||||
93 | 412 | Kungsbacka Tjejer 3 | KUNGSBACKA | 31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:46.16 | RES | |
94 | 421 | Kungsbacka Killar 1 | KUNGSBACKA | 33 | 4X50m Frisim Po 12-13 | 25 m | 2:22.19 | ||
95 | 446 | Johansson Eric | 2004 | KUNGSBACKA | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:47.21 | |
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 40.87 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 21.14 | ||||||
96 | 538 | Olander Olof | 2004 | KUNGSBACKA | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 51.48 | |
97 | 42 | Brulls Sebastian | 2001 | KUNGÄLV | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 3:05.90 | RES |
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:22.45 | ||||||
98 | 49 | Johansson Mathias | 2001 | KUNGÄLV | 10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:13.06 | RES |
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:50.39 | RES | |||||
99 | 66 | Lindström Hanna | 2002 | KUNGÄLV | 24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 41.64 | |
100 | 122 | Karlsson Edvin | 2002 | KUNGÄLV | 12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:19.20 | |
101 | 128 | Götestam Alice | 2001 | KUNGÄLV | 17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:39.91 | RES |
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:20.15 | ||||||
102 | 140 | Kungälv Damer | KUNGÄLV | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:40.02 | ||
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 5:26.73 | ||||||
103 | 149 | Kungälv Herrar | KUNGÄLV | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 2:46.18 | ||
104 | 158 | Milusic Gabriella | 2004 | KUNGÄLV | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:32.71 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 52.48 | ||||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 35.66 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 17.47 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 41.30 | ||||||
105 | 163 | Viberg Sofia | 2004 | KUNGÄLV | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:41.39 | |
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 41.66 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 48.49 | ||||||
106 | 182 | Karlsson Simon | 2004 | KUNGÄLV | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:36.33 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 55.94 | RES | |||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 37.99 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 19.58 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 42.98 | ||||||
107 | 183 | Löfdahl Oscar | 2004 | KUNGÄLV | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:36.40 | |
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 36.63 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 20.64 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 44.77 | ||||||
108 | 203 | Tjernström Nellie | 2003 | KUNGÄLV | 45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:24.24 | |
109 | 204 | Hallman Matilda | 2003 | KUNGÄLV | 55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:38.67 | RES |
110 | 218 | Karlsson Alfred | 2003 | KUNGÄLV | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:34.41 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:42.25 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:21.96 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 50.65 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:32.75 | ||||||
111 | 252 | Kungälvsim 1 | KUNGÄLV | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 2:56.07 | ||
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:32.61 | ||||||
112 | 254 | Kungälvsim 2 | KUNGÄLV | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:20.96 | ||
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:55.58 | ||||||
113 | 260 | Södergård-Flärd Melinda | 2003 | KUNGÄLV | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:34.27 | |
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:23.36 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 45.97 | RES | |||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:35.66 | ||||||
114 | 10 | Torén Matilda | 2001 | LIDKÖPING | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:57.77 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:33.38 | RES | |||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:33.29 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:25.04 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:24.36 | RES | |||||
115 | 76 | Öhman Daniel | 2002 | LIDKÖPING | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 2:51.88 | |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:28.62 | ||||||
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:11.09 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:33.33 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 36.90 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:25.31 | ||||||
116 | 83 | Hukvist Alexandra P. | 2001 | LIDKÖPING | 5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:30.00 | |
117 | 202 | Sixtensson Disa | 2003 | LIDKÖPING | 55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:38.60 | RES |
118 | 243 | Jonsson Alva | 2003 | LIDKÖPING | 41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:40.93 | |
119 | 13 | Alsop Lovisa | 2001 | LYSEKIL SS | 21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:30.82 | |
120 | 129 | Nilsson Tilda | 2001 | LYSEKIL SS | 27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:21.04 | |
121 | 159 | Abrahamsson Sofia | 2005 | LYSEKIL SS | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:35.62 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 50.91 | ||||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 38.59 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 18.41 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 43.57 | ||||||
122 | 225 | Skåås Celina | 2004 | LYSEKIL SS | 39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 50.33 | |
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 41.67 | RES | |||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 22.38 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 49.51 | ||||||
123 | 8 | Olsson Ebba | 2001 | MARIESTAD | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:56.73 | |
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:09.67 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:17.48 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:22.57 | ||||||
124 | 9 | Kovala Mollie | 2001 | MARIESTAD | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:57.15 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:29.53 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:17.71 | ||||||
125 | 33 | Lövgren Ida | 2001 | MARIESTAD | 5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:26.20 | |
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:05.22 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:17.20 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:18.30 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:21.76 | ||||||
126 | 44 | Palmér Jakob | 2001 | MARIESTAD | 10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:11.39 | |
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:44.22 | ||||||
127 | 82 | Leijon Markus | 2002 | MARIESTAD | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:37.69 | |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:43.09 | ||||||
128 | 121 | Nordkvist William | 2002 | MARIESTAD | 12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:18.59 | |
129 | 127 | Kramer Linn | 2001 | MARIESTAD | 9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:09.64 | |
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:23.97 | ||||||
130 | 132 | Eni Matilda | 2002 | MARIESTAD | 11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:10.25 | |
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:33.82 | ||||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 38.50 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:23.31 | ||||||
131 | 147 | Mariestad Damer | 2001 | MARIESTAD | 14 | 4X100m Medley Fl 12-13 | 25 m | 5:26.18 | |
132 | 155 | Mariestad Damer [2001] | 2001 | MARIESTAD | 32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 4:43.82 | |
133 | 168 | Zanderau Tilde | 2005 | MARIESTAD | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:44.82 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 50.93 | ||||||
134 | 172 | Persson Ellen | 2004 | MARIESTAD | 53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 50.01 | RES |
135 | 190 | Kapron Nikita | 2003 | MARIESTAD | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:23.44 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:34.31 | ||||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:18.58 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 38.07 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:26.91 | ||||||
136 | 193 | Zanderau Wilma | 2003 | MARIESTAD | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:33.53 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:38.93 | ||||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:26.48 | RES | |||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:37.96 | ||||||
137 | 253 | Mariestad Damer 1 | 2003 | MARIESTAD | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:15.43 | |
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:37.67 | ||||||
138 | 263 | Alvekrans Amanda | 2001 | MASS | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:49.96 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:31.53 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:07.95 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:16.72 | ||||||
139 | 264 | Jörstam Elsa | 2001 | MASS | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:50.33 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:24.34 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:10.84 | RES | |||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:22.23 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:23.90 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:23.96 | ||||||
140 | 269 | Reuterberg Linnea | 2001 | MASS | 27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:24.76 | RES |
141 | 283 | Någård Daniel | 2001 | MASS | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:35.53 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:17.84 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:04.94 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:04.45 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:14.06 | ||||||
142 | 284 | Sjöström Viktor | 2001 | MASS | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:35.61 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:25.39 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:04.68 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 4:57.59 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:19.02 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:12.96 | ||||||
143 | 286 | Fredholm Alexander | 2001 | MASS | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:48.09 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:30.92 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:06.97 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:16.55 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:17.19 | ||||||
144 | 289 | Iséni Leo | 2001 | MASS | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:56.76 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:30.50 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:12.02 | RES | |||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:29.73 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:23.18 | ||||||
145 | 293 | Olsson Gilbert | 2001 | MASS | 22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:38.04 | |
146 | 312 | Janzén Saga | 2002 | MASS | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:06.06 | |
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:45.25 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:33.26 | ||||||
147 | 316 | Matic Anja | 2002 | MASS | 23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:34.23 | |
148 | 319 | Petersson Magdalena | 2002 | MASS | 29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:30.09 | RES |
149 | 323 | Bergman Amayah | 2002 | MASS | 23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:41.25 | |
150 | 327 | Gustafsson Agnes | 2002 | MASS | 23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 2:06.32 | RES |
151 | 330 | Tan Kevin | 2002 | MASS | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:04.02 | |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:35.16 | ||||||
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:17.63 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:47.17 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 41.83 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:35.07 | ||||||
152 | 331 | Lundborg Ludwig | 2002 | MASS | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:05.44 | |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:43.46 | ||||||
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:13.78 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:41.98 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 37.43 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:25.19 | ||||||
153 | 335 | Karlsson Filiph Castillo | 2002 | MASS | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:24.77 | |
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 45.67 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:34.88 | ||||||
154 | 353 | Häyhänen Lucas | 2001 | MASS | 6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:29.51 | |
155 | 393 | Premmert Ellen | 2001 | MASS | 17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:38.12 | |
156 | 401 | Mass Tjejer 1 | 2001 | MASS | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:29.61 | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:10.97 | ||||||
157 | 402 | Mass Tjejer 2 | 2001 | MASS | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:35.54 | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:26.50 | ||||||
158 | 406 | Mass Tjejer 3 | 2001 | MASS | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:43.29 | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:31.62 | ||||||
159 | 410 | Mass Tjejer 4 | 2001 | MASS | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 3:10.97 | RES |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:39.63 | ||||||
160 | 414 | Mass Killar 1 | 2001 | MASS | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 2:16.91 | |
33 | 4X50m Frisim Po 12-13 | 25 m | 2:01.29 | ||||||
161 | 416 | Mass Killar 2 | 2001 | MASS | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 2:41.48 | |
33 | 4X50m Frisim Po 12-13 | 25 m | 2:20.93 | ||||||
162 | 422 | Gradinarska Boiana | 2004 | MASS | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:29.52 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 49.04 | ||||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 35.64 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 17.04 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 41.17 | ||||||
163 | 424 | Hopmark Sara | 2004 | MASS | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:42.73 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 52.76 | RES | |||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 39.45 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 47.73 | ||||||
164 | 426 | Sundblad Liine | 2004 | MASS | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:45.42 | RES |
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 40.46 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 21.08 | ||||||
165 | 429 | Sjöström Elsa | 2006 | MASS | 49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 19.75 | |
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 50.03 | RES | |||||
166 | 432 | Stenfeldt Elsa | 2004 | MASS | 39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 52.89 | RES |
167 | 445 | Swegmark Max | 2004 | MASS | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:46.18 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 53.26 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 22.07 | RES | |||||
168 | 448 | Välkki Alvin | 2004 | MASS | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:50.80 | |
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 21.25 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 51.26 | RES | |||||
169 | 450 | Kinnander Felix | 2004 | MASS | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:52.57 | RES |
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 41.90 | RES | |||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 20.42 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 49.40 | ||||||
170 | 465 | Andersson Liv | 2003 | MASS | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:34.83 | RES |
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 45.45 | ||||||
171 | 473 | Sjöblom Emelina | 2003 | MASS | 55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:36.05 | |
172 | 474 | Lindhé Elsa | 2003 | MASS | 41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:38.84 | |
173 | 482 | Magnusson Astrid | 2003 | MASS | 51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 46.23 | RES |
174 | 498 | Sjöström Oscar | 2003 | MASS | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:28.20 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:36.83 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:18.34 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 44.89 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:30.40 | ||||||
175 | 499 | Sundblad Marcus | 2003 | MASS | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:29.84 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:42.69 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:24.34 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 40.98 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:37.90 | ||||||
176 | 502 | Iséni Elliot | 2003 | MASS | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:33.83 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:49.02 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:23.29 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 47.43 | ||||||
177 | 503 | Petersson Viggo | 2003 | MASS | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:34.11 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:42.94 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:24.45 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 50.14 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:41.67 | ||||||
178 | 504 | Fredholm Lukas | 2003 | MASS | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:34.38 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:55.18 | RES | |||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:25.21 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 46.92 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:39.41 | ||||||
179 | 506 | Skogsberg Karl | 2003 | MASS | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:36.75 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:50.21 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:24.90 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 51.18 | ||||||
180 | 509 | Jedbratt Felix | 2003 | MASS | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:40.48 | RES |
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:28.70 | RES | |||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:42.14 | RES | |||||
181 | 515 | Evertsson Måns | 2003 | MASS | 56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:45.99 | RES |
182 | 517 | Wang Elina | 2004 | MASS | 39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 51.19 | |
183 | 519 | Sköld Ebba | 2004 | MASS | 43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 40.03 | |
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 20.30 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 49.80 | RES | |||||
184 | 537 | Rydén Andreas | 2004 | MASS | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 50.40 | |
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 41.74 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 50.28 | ||||||
185 | 544 | Hansson Oskar | 2004 | MASS | 44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 41.77 | |
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 49.15 | ||||||
186 | 565 | Anderson Elias | 2003 | MASS | 42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:52.55 | |
187 | 583 | Mass Tjejer 1 | 2003 | MASS | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 2:48.50 | |
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:31.69 | ||||||
188 | 586 | Mass Tjejer 2 | 2003 | MASS | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:04.03 | |
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:41.65 | ||||||
189 | 589 | Mass Tjejer 3 | 2003 | MASS | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:14.98 | |
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:45.55 | ||||||
190 | 593 | Mass Killar 1 | 2003 | MASS | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 2:47.06 | |
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:28.15 | ||||||
191 | 596 | Mass Killar 2 | 2003 | MASS | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:05.97 | |
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:38.55 | ||||||
192 | 601 | Mass Killar 3 | 2003 | MASS | 58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:59.03 | |
193 | 603 | Mass Tjejer 4 | 2003 | MASS | 57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:57.91 | RES |
194 | 607 | Mass Killar 4 | 2003 | MASS | 58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 3:06.46 | |
195 | 262 | Aurell Alice | 2001 | S 02 | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:45.55 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:29.75 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:09.54 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:14.74 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:15.98 | ||||||
196 | 270 | Böhn Amanda | 2001 | S 02 | 9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:10.38 | RES |
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:17.07 | ||||||
197 | 291 | Diep Ivan | 2001 | S 02 | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 3:04.05 | RES |
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:40.44 | ||||||
198 | 405 | S02 Damer [2002] | 2002 | S 02 | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:41.96 | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:20.10 | ||||||
199 | 455 | Wierzbowska Oliwia | 2003 | S 02 | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:27.19 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:42.63 | ||||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:17.12 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 40.67 | ||||||
200 | 458 | Avdic Selma | 2003 | S 02 | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:29.51 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:42.85 | ||||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:21.77 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 41.75 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:33.78 | ||||||
201 | 466 | Abrahamsson Emma | 2003 | S 02 | 41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:40.09 | |
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:24.27 | RES | |||||
202 | 501 | Murray Maximus | 2003 | S 02 | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:30.70 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:39.93 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:22.52 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 48.57 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:32.53 | ||||||
203 | 505 | Olofsson Linus | 2003 | S 02 | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:36.41 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:45.88 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 47.84 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:38.41 | ||||||
204 | 508 | Clasén Daniel | 2003 | S 02 | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:38.97 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:55.66 | RES | |||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:39.00 | ||||||
205 | 510 | Forssell Gustav | 2003 | S 02 | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:42.18 | RES |
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:38.53 | ||||||
206 | 540 | Hekmati Håkan | 2004 | S 02 | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 55.19 | |
207 | 553 | Zupancic Emma | 2003 | S 02 | 41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:40.64 | |
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:36.90 | ||||||
208 | 563 | Eskola Vide Troberg | 2003 | S 02 | 42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:45.53 | |
209 | 564 | Shen Kevin | 2003 | S 02 | 42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:47.89 | |
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:39.33 | ||||||
210 | 566 | Bränholm Jack | 2003 | S 02 | 42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:57.27 | RES |
211 | 592 | S02 Damer [2003] | 2003 | S 02 | 57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:29.54 | |
212 | 595 | S02 Herrar [2003] | 2003 | S 02 | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 2:55.87 | |
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:33.01 | ||||||
213 | 597 | S02 Herrar [2003] Lag 2 | 2003 | S 02 | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:15.33 | |
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:53.72 | ||||||
214 | 43 | Pettersson Jens | 2001 | S 77 | 22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:34.50 | |
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:20.13 | ||||||
215 | 100 | Back Alva | 2002 | S 77 | 7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:30.71 | |
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:13.87 | ||||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 39.71 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:22.85 | ||||||
216 | 102 | Bergman Lisa | 2002 | S 77 | 7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:37.38 | RES |
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:16.19 | RES | |||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:23.40 | ||||||
217 | 143 | S 77 Damer | S 77 | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:47.66 | ||
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:18.65 | ||||||
218 | 235 | Meurling William | 2004 | S 77 | 54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 47.27 | |
219 | 134 | Hjelm Aoife | 2002 | SK 1970 | 24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 43.59 | RES |
220 | 162 | Sandberg Clara | 2004 | SK 1970 | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:41.38 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 53.64 | RES | |||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 39.74 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 19.43 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 45.54 | ||||||
221 | 194 | Kivistö Meia | 2003 | SK 1970 | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:33.54 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:42.80 | ||||||
222 | 220 | Klasson Erik | 2003 | SK 1970 | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:38.27 | |
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:20.32 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:39.31 | ||||||
223 | 12 | Svantesson Agnes | 2001 | SK ALINGSÅ | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:59.68 | RES |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:34.56 | RES | |||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:22.55 | ||||||
224 | 62 | Olesen Ellinor | 2002 | SK ALINGSÅ | 23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:41.58 | |
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:30.28 | RES | |||||
225 | 78 | Hjorth Erik | 2002 | SK ALINGSÅ | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:13.66 | |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:39.65 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:58.20 | RES | |||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:29.16 | ||||||
226 | 171 | Andrén Hanna | 2004 | SK ALINGSÅ | 53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 49.00 | |
227 | 267 | Norrman Elin | 2001 | SK LAXEN | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:55.71 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:28.55 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:08.04 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:37.83 | ||||||
228 | 274 | Pålsson Therese | 2001 | SK LAXEN | 21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:32.01 | RES |
229 | 287 | Vaide Isak | 2001 | SK LAXEN | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:53.39 | |
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:36.46 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:28.90 | ||||||
230 | 290 | Do Nam | 2001 | SK LAXEN | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 3:02.26 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:25.96 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:34.21 | ||||||
231 | 304 | Wijk Mellie | 2002 | SK LAXEN | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 2:46.37 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:31.53 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:10.10 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:32.91 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:17.86 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:23.51 | ||||||
232 | 305 | Morin Tilde | 2002 | SK LAXEN | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 2:49.34 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:30.26 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:10.98 | ||||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 34.36 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:21.80 | ||||||
233 | 309 | Karlberg Emilia | 2002 | SK LAXEN | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:00.91 | |
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:16.65 | RES | |||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:48.92 | ||||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 39.21 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:27.04 | ||||||
234 | 311 | Wahlbeck Elsa | 2002 | SK LAXEN | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:02.68 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:36.98 | RES | |||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 40.30 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:22.90 | ||||||
235 | 313 | Wollentz Julia | 2002 | SK LAXEN | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:09.16 | RES |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:35.38 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:30.92 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:30.04 | RES | |||||
236 | 320 | Ottosson Petronella | 2002 | SK LAXEN | 11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:15.82 | |
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 42.19 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:29.32 | ||||||
237 | 328 | Gustavsson Julius | 2002 | SK LAXEN | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 2:38.08 | |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:22.58 | ||||||
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:06.30 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:24.48 | ||||||
25 | 100m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 1:19.94 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:18.80 | ||||||
238 | 329 | Gaudenz Finn | 2002 | SK LAXEN | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 2:56.34 | |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:30.49 | ||||||
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:17.92 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:51.48 | ||||||
25 | 100m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 1:21.00 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:29.38 | ||||||
239 | 339 | Swedblom Anton | 2002 | SK LAXEN | 12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:17.48 | |
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:47.12 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 40.27 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:30.74 | ||||||
240 | 384 | Hero Walter | 2002 | SK LAXEN | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:41.18 | |
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 46.46 | ||||||
241 | 396 | Reljanovic Momir | 2002 | SK LAXEN | 12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:17.50 | |
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:57.72 | ||||||
242 | 407 | SK Laxen Damer [2001] | 2001 | SK LAXEN | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:47.28 | |
14 | 4X100m Medley Fl 12-13 | 25 m | 5:18.28 | ||||||
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:26.17 | ||||||
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 4:43.00 | ||||||
243 | 413 | SK Laxen Damer 2 [2001] | 2001 | SK LAXEN | 14 | 4X100m Medley Fl 12-13 | 25 m | 5:42.54 | |
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 5:10.85 | ||||||
244 | 419 | SK Laxen Herrar [2001] | 2001 | SK LAXEN | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 2:48.27 | |
16 | 4X100m Medley Po 12-13 | 25 m | 5:35.40 | ||||||
33 | 4X50m Frisim Po 12-13 | 25 m | 2:22.54 | ||||||
34 | 4X100m Frisim Po 12-13 | 25 m | 5:00.19 | ||||||
245 | 420 | SK Laxen Herrar 2 | 2001 | SK LAXEN | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 3:17.82 | |
246 | 423 | Gullberg Ellen | 2005 | SK LAXEN | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:38.71 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 49.61 | ||||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 39.93 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 48.96 | ||||||
247 | 430 | Jonsson Elsa | 2004 | SK LAXEN | 39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 52.19 | |
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 21.83 | ||||||
248 | 437 | Ljungdahl Ella | 2004 | SK LAXEN | 43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 39.58 | |
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 20.64 | ||||||
249 | 439 | Vaide Axel | 2005 | SK LAXEN | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:32.68 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 49.36 | ||||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 36.61 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 19.28 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 44.36 | ||||||
250 | 440 | Olsson Erik | 2004 | SK LAXEN | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:38.84 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 52.71 | ||||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 38.57 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 20.85 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 47.35 | ||||||
251 | 441 | Anderud August | 2004 | SK LAXEN | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:39.53 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 55.05 | ||||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 40.18 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 19.40 | ||||||
252 | 442 | Ekstrand Albin | 2004 | SK LAXEN | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:39.60 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 54.16 | ||||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 38.02 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 20.63 | ||||||
253 | 444 | Gröndahl Nils | 2004 | SK LAXEN | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:43.66 | |
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 22.72 | RES | |||||
254 | 456 | Widerberg Karin | 2003 | SK LAXEN | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:27.79 | |
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:17.95 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 38.83 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:33.86 | ||||||
255 | 463 | Fritz Hannah | 2003 | SK LAXEN | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:33.07 | |
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:20.00 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 44.23 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:34.35 | ||||||
256 | 464 | Kjaergaard Henna | 2003 | SK LAXEN | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:34.80 | RES |
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 45.48 | ||||||
257 | 497 | Vaide Hugo | 2003 | SK LAXEN | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:21.55 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:39.09 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:11.14 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 37.18 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:21.35 | ||||||
258 | 500 | Jonsson Gustaf | 2003 | SK LAXEN | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:30.21 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:46.11 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:19.03 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 39.42 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:39.89 | ||||||
259 | 511 | Nilsson Lucas | 2003 | SK LAXEN | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:42.59 | RES |
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:27.66 | RES | |||||
260 | 513 | Kovijanic Aleksa | 2003 | SK LAXEN | 46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:29.81 | RES |
261 | 541 | Waide Lukas | 2004 | SK LAXEN | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 55.79 | RES |
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 40.34 | ||||||
262 | 584 | SK Laxen Damer [2003] | 2003 | SK LAXEN | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 2:50.95 | |
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:26.73 | ||||||
263 | 585 | SK Laxen Damer 2 | 2003 | SK LAXEN | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:00.05 | |
264 | 594 | SK Laxen Herrar [2003] | 2003 | SK LAXEN | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 2:48.38 | |
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:24.92 | ||||||
265 | 598 | SK Laxen Herrar 2 | 2003 | SK LAXEN | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:16.26 | |
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:42.17 | ||||||
266 | 599 | SK Laxen Herrar 3 | 2003 | SK LAXEN | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:21.29 | |
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:55.47 | ||||||
267 | 604 | SK Laxen Damer 3 | 2003 | SK LAXEN | 57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:59.08 | RES |
268 | 268 | Stigsson Klara | 2001 | SK STIMMET | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:59.15 | RES |
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:07.49 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:36.52 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:26.22 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:20.74 | ||||||
269 | 288 | Uddgren Carl | 2001 | SK STIMMET | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:53.79 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:27.58 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:23.03 | ||||||
270 | 333 | Schuldt David | 2002 | SK STIMMET | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:17.87 | |
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:18.20 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:53.60 | ||||||
25 | 100m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 1:38.14 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:32.17 | ||||||
271 | 334 | Hultberg David | 2002 | SK STIMMET | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:20.20 | |
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:19.74 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:54.13 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 44.80 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:31.86 | ||||||
272 | 338 | Gunnarsson Simon | 2002 | SK STIMMET | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:41.57 | RES |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:46.16 | RES | |||||
273 | 415 | SK Stimmet Herrar | SK STIMMET | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 2:39.51 | ||
33 | 4X50m Frisim Po 12-13 | 25 m | 2:22.03 | ||||||
274 | 451 | Ottosson Samuel | 2004 | SK STIMMET | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:53.25 | RES |
275 | 271 | Bengtsson Molly | 2001 | SKENE SIM | 21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:27.50 | |
276 | 292 | Engström David | 2001 | SKENE SIM | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 3:04.63 | RES |
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:30.01 | ||||||
277 | 317 | Lidbom Nora | 2002 | SKENE SIM | 24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 41.89 | |
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:29.02 | ||||||
278 | 425 | Persson Sofie | 2004 | SKENE SIM | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:44.62 | |
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 42.50 | RES | |||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 20.80 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 48.85 | ||||||
279 | 427 | Lilja Hannah | 2004 | SKENE SIM | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:45.48 | RES |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 48.39 | ||||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 42.35 | RES | |||||
280 | 447 | Lidbom Max | 2004 | SKENE SIM | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:48.48 | |
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 48.61 | ||||||
281 | 461 | Åstedt Sofia | 2003 | SKENE SIM | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:33.00 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:43.32 | ||||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:22.32 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 41.70 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:38.49 | ||||||
282 | 507 | W.persson Felix | 2003 | SKENE SIM | 38 | 100m Medley Po 11 | 25 m | 1:37.99 | |
42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:48.97 | ||||||
46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:22.11 | ||||||
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 51.18 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:35.70 | ||||||
283 | 542 | Cervin Benjamin | 2004 | SKENE SIM | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 56.09 | RES |
284 | 587 | Skene Sim 1 | 2001 | SKENE SIM | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:07.32 | |
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:42.20 | ||||||
285 | 600 | Skene Sim 1 | 2000 | SKENE SIM | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:24.94 | |
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 3:01.07 | ||||||
286 | 2 | Rosebrink Tuva | 2001 | SKÖVDE SS | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:42.24 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:25.40 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:06.63 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:10.99 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:25.70 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:16.37 | ||||||
287 | 161 | Lund Molly | 2005 | SKÖVDE SS | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:40.65 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 49.30 | ||||||
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 39.40 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 18.69 | ||||||
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 48.55 | ||||||
288 | 189 | Suchomel Linn | 2003 | SKÖVDE SS | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:19.46 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:29.09 | ||||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:10.03 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 34.98 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:20.26 | ||||||
289 | 205 | Rosenqvist Tilda | 2003 | SKÖVDE SS | 45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:25.11 | RES |
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 45.06 | ||||||
290 | 224 | Nilssen Sander | 2003 | SKÖVDE SS | 46 | 100m Frisim Po 11 | 25 m | 1:23.70 | |
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 43.65 | ||||||
56 | 100m Ryggsim Po 11 | 25 m | 1:37.96 | ||||||
291 | 7 | Lätt Annie | 2001 | TROLLHÄTTA | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:56.46 | |
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:09.79 | RES | |||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:21.36 | ||||||
292 | 41 | Kis Balint | 2001 | TROLLHÄTTA | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 3:02.58 | |
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:09.41 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:40.39 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:20.46 | ||||||
293 | 56 | Metcalfe Sara | 2002 | TROLLHÄTTA | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 3:04.34 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:36.84 | RES | |||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:50.89 | RES | |||||
294 | 68 | Laatikainen-Potts Chloé | 2002 | TROLLHÄTTA | 23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:45.13 | |
295 | 69 | Eklund Julia | 2002 | TROLLHÄTTA | 23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:52.79 | |
296 | 74 | Ström Emilia | 2002 | TROLLHÄTTA | 24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 40.07 | |
297 | 81 | Hägg William | 2002 | TROLLHÄTTA | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:36.39 | |
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 48.43 | RES | |||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:37.48 | RES | |||||
298 | 101 | Jenc Sara Lundqvist | 2002 | TROLLHÄTTA | 7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:33.83 | |
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 42.32 | ||||||
299 | 142 | Trollhättans SS Lag 1 | 2001 | TROLLHÄTTA | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:46.96 | |
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:32.48 | ||||||
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 5:05.59 | ||||||
300 | 150 | Trollhättan Pojkar Lag1 | TROLLHÄTTA | 15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 3:00.54 | ||
301 | 156 | Trollhättans SS Lag 1 | 2003 | TROLLHÄTTA | 34 | 4X100m Frisim Po 12-13 | 25 m | 5:49.39 | |
47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:30.53 | RES | |||||
48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:21.46 | ||||||
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 2:43.90 | ||||||
302 | 181 | Fransson Hugo | 2005 | TROLLHÄTTA | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:34.72 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 48.69 | ||||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 37.13 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 18.86 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 43.20 | ||||||
303 | 184 | Törnqvist Victor | 2004 | TROLLHÄTTA | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:41.74 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 53.71 | ||||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 42.27 | RES | |||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 20.87 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 47.30 | ||||||
304 | 200 | Kottusch Lithea | 2003 | TROLLHÄTTA | 41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:43.73 | RES |
305 | 221 | Heal Leon | 2003 | TROLLHÄTTA | 42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:49.29 | |
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 48.70 | ||||||
306 | 222 | Wising Olle | 2003 | TROLLHÄTTA | 42 | 100m Bröstsim Po 11 | 25 m | 1:52.97 | |
52 | 50m Fjärilsim Po 11 | 25 m | 57.08 | RES | |||||
307 | 258 | Trollhättans SS Lag 2 | 2003 | TROLLHÄTTA | 58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 3:44.23 | |
308 | 5 | Strömberg Annie | 2001 | UDDEVALLA | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:53.42 | |
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:08.83 | ||||||
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:11.67 | ||||||
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:23.06 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:21.64 | ||||||
309 | 19 | Gustavsson Maja | 2001 | UDDEVALLA | 5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:33.34 | |
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:32.67 | RES | |||||
310 | 22 | Tabarte Amanda | 2001 | UDDEVALLA | 5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:30.03 | |
311 | 34 | Larsson Edwin | 2001 | UDDEVALLA | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:45.46 | |
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:08.92 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 4:58.63 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:27.17 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:14.02 | ||||||
312 | 36 | Börjesson Markus | 2001 | UDDEVALLA | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:48.01 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:29.20 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:08.01 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:09.51 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:17.26 | ||||||
313 | 51 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 2:42.73 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:28.04 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:06.07 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:25.03 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:17.91 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:18.70 | ||||||
314 | 53 | Cuperus Marit | 2002 | UDDEVALLA | 3 | 200m Medley Fl 12 | 25 m | 2:59.44 | |
7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:36.17 | ||||||
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:16.91 | RES | |||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:41.97 | ||||||
24 | 50m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 38.58 | ||||||
29 | 100m Ryggsim Fl 12 | 25 m | 1:26.52 | ||||||
315 | 75 | Wilenius Tea | 2002 | UDDEVALLA | 7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:35.04 | |
316 | 77 | Gustafson Oskar | 2002 | UDDEVALLA | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:00.83 | |
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:37.84 | ||||||
25 | 100m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 1:26.95 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:28.92 | ||||||
317 | 79 | Josephson Jakob | 2002 | UDDEVALLA | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:26.49 | |
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:34.80 | ||||||
318 | 141 | Uddevalla Damer 2 | UDDEVALLA | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:42.09 | ||
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:43.89 | RES | |||||
47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:08.39 | ||||||
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:51.11 | ||||||
319 | 148 | Uddevalla Damer | UDDEVALLA | 14 | 4X100m Medley Fl 12-13 | 25 m | 5:32.19 | ||
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:21.09 | ||||||
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 4:48.45 | ||||||
47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:24.94 | ||||||
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:52.33 | ||||||
320 | 152 | Uddevalla Herrar | UDDEVALLA | 16 | 4X100m Medley Po 12-13 | 25 m | 5:36.43 | ||
34 | 4X100m Frisim Po 12-13 | 25 m | 4:53.10 | ||||||
321 | 165 | Nordström Tilde | 2004 | UDDEVALLA | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:42.38 | |
43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 40.30 | ||||||
49 | 25m Fjärilsim Fl 10 o Y | 25 m | 19.75 | ||||||
322 | 167 | Persson Jennifer | 2004 | UDDEVALLA | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:43.04 | |
39 | 50m Bröstsim Fl 10 o Y | 25 m | 51.99 | ||||||
323 | 169 | Nielsen Lina | 2005 | UDDEVALLA | 35 | 100m Medley Fl 10 o Y | 25 m | 1:44.87 | RES |
53 | 50m Ryggsim Fl 10 o Y | 25 m | 46.05 | ||||||
324 | 174 | Eriksson Hilda | 2004 | UDDEVALLA | 43 | 50m Frisim Fl 10 o Y | 25 m | 40.07 | |
325 | 185 | Olsson Anton | 2004 | UDDEVALLA | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:46.74 | |
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 50.61 | RES | |||||
326 | 187 | Aronsson Filip | 2004 | UDDEVALLA | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 46.91 | |
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 37.17 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 18.03 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 46.18 | ||||||
327 | 188 | Robertsson Elias | 2004 | UDDEVALLA | 44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 38.78 | |
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 21.05 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 45.37 | ||||||
328 | 265 | Bekken Sofia | 2001 | VARBERG | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:52.48 | |
21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:20.51 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:20.74 | ||||||
329 | 266 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | 1 | 200m Medley Fl 13 | 25 m | 2:54.46 | |
5 | 100m Bröstsim Fl 13 | 25 m | 1:27.54 | ||||||
9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:09.16 | ||||||
27 | 100m Ryggsim Fl 13 | 25 m | 1:19.88 | ||||||
330 | 285 | Carlsson Jonatan | 2001 | VARBERG | 2 | 200m Medley Po 13 | 25 m | 2:45.54 | |
6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:28.16 | ||||||
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:10.43 | ||||||
22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:13.97 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:14.96 | ||||||
331 | 296 | Einarsson Jonathan | 2001 | VARBERG | 22 | 100m Fjärilsim Po 13 | 25 m | 1:37.27 | |
332 | 314 | Almqvist Cornelia | 2002 | VARBERG | 7 | 100m Bröstsim Fl 12 | 25 m | 1:31.20 | |
11 | 100m Frisim Fl 12 | 25 m | 1:13.89 | ||||||
19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:47.90 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:40.42 | ||||||
333 | 318 | Bengtsson Matilda | 2002 | VARBERG | 19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:48.49 | |
23 | 100m Fjärilsim Fl 12 | 25 m | 1:41.18 | ||||||
334 | 321 | Carlsson Thea | 2002 | VARBERG | 19 | 200m Frisim Fl 12 | 25 m | 2:49.11 | |
335 | 332 | Carlenius Noa | 2002 | VARBERG | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:05.68 | |
8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:45.97 | RES | |||||
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:13.87 | ||||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:39.72 | ||||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 39.13 | ||||||
30 | 100m Ryggsim Po 12 | 25 m | 1:29.95 | ||||||
336 | 352 | Dahlgren Hampus | 2001 | VARBERG | 6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:22.48 | |
10 | 100m Frisim Po 13 | 25 m | 1:11.22 | ||||||
18 | 400m Frisim Po 13 | 25 m | 5:24.49 | ||||||
28 | 100m Ryggsim Po 13 | 25 m | 1:27.09 | RES | |||||
337 | 354 | Hedberg Elias | 2001 | VARBERG | 6 | 100m Bröstsim Po 13 | 25 m | 1:36.45 | RES |
338 | 385 | Huldén Pelle | 2002 | VARBERG | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:41.84 | |
339 | 387 | Josefson Viking | 2002 | VARBERG | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:44.09 | RES |
340 | 397 | Andersson Filip | 2002 | VARBERG | 26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 48.01 | RES |
341 | 408 | Varberg | 2001 | VARBERG | 13 | 4X50m Medley Fl 12-13 | 25 m | 2:52.04 | |
14 | 4X100m Medley Fl 12-13 | 25 m | 5:23.73 | ||||||
15 | 4X50m Medley Po 12-13 | 25 m | 2:57.54 | ||||||
16 | 4X100m Medley Po 12-13 | 25 m | 5:23.82 | ||||||
31 | 4X50m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 2:25.76 | ||||||
32 | 4X100m Frisim Fl 12-13 | 25 m | 4:50.04 | ||||||
33 | 4X50m Frisim Po 12-13 | 25 m | 2:35.11 | ||||||
34 | 4X100m Frisim Po 12-13 | 25 m | 4:47.81 | ||||||
342 | 438 | Almqvist Malte | 2004 | VARBERG | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:31.45 | |
40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 50.71 | ||||||
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 37.11 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 18.87 | ||||||
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 45.83 | ||||||
343 | 449 | Kvorning Arvid | 2005 | VARBERG | 36 | 100m Medley Po 10 o Y | 25 m | 1:52.04 | RES |
54 | 50m Ryggsim Po 10 o Y | 25 m | 50.64 | RES | |||||
344 | 457 | Berggren Ronja | 2003 | VARBERG | 37 | 100m Medley Fl 11 | 25 m | 1:28.97 | |
41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:38.75 | ||||||
45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:23.15 | ||||||
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 41.13 | ||||||
55 | 100m Ryggsim Fl 11 | 25 m | 1:36.01 | ||||||
345 | 468 | Sandgren Nanna | 2003 | VARBERG | 45 | 100m Frisim Fl 11 | 25 m | 1:22.61 | |
51 | 50m Fjärilsim Fl 11 | 25 m | 45.97 | RES | |||||
346 | 470 | Warborn Stella | 2003 | VARBERG | 41 | 100m Bröstsim Fl 11 | 25 m | 1:43.84 | RES |
347 | 536 | Mravac Teo | 2004 | VARBERG | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 48.81 | |
44 | 50m Frisim Po 10 o Y | 25 m | 39.76 | ||||||
50 | 25m Fjärilsim Po 10 o Y | 25 m | 20.38 | ||||||
348 | 539 | Huldén Hugo | 2004 | VARBERG | 40 | 50m Bröstsim Po 10 o Y | 25 m | 52.38 | |
349 | 590 | Varberg 2 | 2003 | VARBERG | 47 | 4X50m Medley Fl 11 o Y | 25 m | 3:39.01 | RES |
48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:40.45 | ||||||
58 | 4X50m Frisim Po 11 o y | 25 m | 3:23.39 | ||||||
350 | 591 | Varberg 1 | 2003 | VARBERG | 48 | 4X50m Medley Po 11 o Y | 25 m | 3:07.24 | |
57 | 4X50m Frisim Fl 11 o Y | 25 m | 2:35.49 | ||||||
351 | 21 | Malm Hanna | 2001 | VÄNERSBORG | 17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:47.85 | RES |
352 | 25 | Creutz Vilma | 2001 | VÄNERSBORG | 21 | 100m Fjärilsim Fl 13 | 25 m | 1:33.72 | RES |
353 | 80 | Lundberg Alexander | 2002 | VÄNERSBORG | 4 | 200m Medley Po 12 | 25 m | 3:32.32 | |
12 | 100m Frisim Po 12 | 25 m | 1:21.85 | RES | |||||
20 | 200m Frisim Po 12 | 25 m | 2:58.14 | RES | |||||
26 | 50m Fjärilsim Po 12 | 25 m | 44.70 | ||||||
354 | 118 | Creutz Villiam | 2002 | VÄNERSBORG | 8 | 100m Bröstsim Po 12 | 25 m | 1:39.19 | |
355 | 126 | Clark Francesca | 2001 | ÅSUNDEN | 9 | 100m Frisim Fl 13 | 25 m | 1:07.05 | |
17 | 400m Frisim Fl 13 | 25 m | 5:17.15 | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.22.11 | Utskriftsdatum | 28 april 2014 |
Licensierad till: Västsvenska Simförbundet | Utskriftstid | 15:15 |