Deltagarlista Alla med detaljer 
 
  Tävling  Barracuda Race    Utskriftsdatum  17 november 2015   
  Tävlingsort  Göteborg    Utskriftstid  23:44   
  Arrangör  SK S02         
  Bassäng  25m         
  Tävlingsdatum  28 november 2015         
 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  ID  Gren  Bassäng  Tid  Status 
 
71  Axéll Julia  2001  ALE  45  50m Frisim Damer C  25 m  33.58   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.77   
72  Brinkmo Nathalie  2004  ALE  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  52.18   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.60   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.71   
73  Carlsson Linnea  2001  ALE  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.11   
74  Collén Olivia  2001  ALE  31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  47.17   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  37.31   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  51.00   
75  Nyberg Nathalie  2003  ALE  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.84   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.62   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  49.53   
76  Nyman Katja  2002  ALE  45  50m Frisim Damer C  25 m     
77  Persson Agnes  2003  ALE  56  50m Bröstsim Damer D  25 m     
78  Skoglund Anton  2004  ALE  50  50m Bröstsim Herrar D  25 m     
79  Thonander Olivia  2005  ALE  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  48.39   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.96   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  57.96   
10  80  Ale Damer    ALE  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m     
11  81  Bohlin Noel  2003  ALINGSÅS  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  40.19   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  41.02   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  48.30   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  36.29   
12  82  Edvardsson Albin  2000  ALINGSÅS  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  28.92   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:32.13   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  31.84   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:03.88   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  31.22   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  26.94   
13  83  Edvardsson Maja  2003  ALINGSÅS  29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.41   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.79   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.98   
14  84  Eliasson Oscar  2001  ALINGSÅS  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.49   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  32.08   
15  85  Emanuelsson Noah  2003  ALINGSÅS  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  34.72   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  35.92   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:31.14   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  42.48   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:52.31   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  31.74   
16  86  Esborn Emilia  2003  ALINGSÅS  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.12   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  37.25   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.83   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  40.23   
17  87  Hyvönen Elias  2000  ALINGSÅS  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  32.19   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  35.67   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  32.16   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.26   
18  88  Hyvönen Linnea  2005  ALINGSÅS  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.63   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  52.52   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.98   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  46.21   
19  89  Johansson Liam  2001  ALINGSÅS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  38.14   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.70   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  44.38   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.69   
20  90  Lindgren Philip  2004  ALINGSÅS  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  46.44   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  52.26   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  41.20   
21  91  Lindgren Victor  2002  ALINGSÅS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m     
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  51.07   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  55.97   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  39.09   
22  93  Lundgren Arvid  1997  ALINGSÅS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  32.30   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  34.99   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  34.87   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  28.73   
23  94  Sillerström Klara  2003  ALINGSÅS  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.35   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
24  95  Svantesson Agnes  2001  ALINGSÅS  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.74   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.28   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  31.97   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.56   
25  96  Söderberg Ebba  2003  ALINGSÅS  43  50m Frisim Damer D  25 m  35.71   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  42.07   
26  97  Tistrand Klara  2001  ALINGSÅS  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  32.30   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  32.22   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  27.79   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.31   
27  98  Wollersjö David  2000  ALINGSÅS  12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:48.20   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:02.41   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  50 m  2:49.31   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  26.19   
28  809  Alingsås    ALINGSÅS  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:20.23   
          18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:34.10   
          36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m  5:26.70   
          37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:25.89   
29  99  Jingmark Jennifer  2003  ANDERSTORP  200m Frisim Damer D  25 m  2:36.57   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  36.19   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:21.51  RES 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  34.20   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.30   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:49.54   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.73   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m  2:47.68   
30  100  Kerman William  2001  ANDERSTORP  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  28.42   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  33.09   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:06.68   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:23.13   
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  34.70   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:30.21   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  27.35   
31  101  Kucharczyk Karol  2000  ANDERSTORP  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  32.68   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  34.82   
          48  50m Bröstsim Herrar B  50 m  45.51   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  30.13   
32  102  Kähr Anti  2001  ANDERSTORP  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  36.60   
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  38.74   
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  42.19   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  32.25   
33  103  Mild Gustaf  1997  ANDERSTORP  10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:27.36   
          26  50m Ryggsim Herrar A  50 m  31.61   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:00.78   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:19.94   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  31.57   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:24.01   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.42   
34  104  Mild Matilda  2001  ANDERSTORP  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.66   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  36.03   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  33.08   
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  40.60   
35  105  Anderstorp Herrar    ANDERSTORP  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m     
36  Rørnes Bakkehedda Hedda  2002  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.72   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.78   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.13   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.54   
37  Winfield Petersen Rikke  2002  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.30   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.35   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.99   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.61   
38  Holberg Lisa  2002  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.56   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.63   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.92   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.98   
39  Dahl Elde Nora  2002  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  46.02   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.22   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.49   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.94   
40  Hurum Flaata Henie Torine  2002  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.36   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  38.45   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.51   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.78   
41  Weum Johannessen Ella Kristine  2002  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.70   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.61   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.99   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.12   
42  Grape Anna  2004  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.56   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  48.55   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.46   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.11   
43  Kvadsheim Carina  2003  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.27   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  47.04   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.61   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.57   
44  10  Erve Emma Mathilde  2004  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.25   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  39.31   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.71   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  46.28   
45  11  Thomassen Hedda Mørne  2004  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  51.00   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  52.22   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  43.71   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  49.01   
46  12  Vinje Ida  2003  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  48.09   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  49.66   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.56   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  49.14   
47  13  Eriksson Klara  2003  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  37.65   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  32.56   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:51.86   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.25   
48  14  Ravlo-Caspersen Mari  2003  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  47.23   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  57.34   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.87   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.44   
49  15  Eek Marie  2003  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.18   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  43.73   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.38   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.87   
50  16  Tjugum Nora  2003  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  50.64   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  57.62   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  39.87   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  51.76   
51  17  Skaug Vilde  2002  Bærum  200m Frisim Damer C  25 m  2:24.08  RES 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  33.79   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:49.75   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  31.16   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.47   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:37.95   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  36.00   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:01.79   
52  18  Hoffart Ylva  2001  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.76   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:01.18   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  32.99   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.57   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:41.17   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.51   
53  19  Syversveen Lie Karin Sofie  2001  Bærum  200m Frisim Damer C  25 m  2:24.93  RES 
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.07   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:58.73   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.71   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.34   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:43.53  RES 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.81   
54  20  Sauthon Tia  2003  Bærum  200m Frisim Damer D  25 m  2:29.54   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.38   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:21.14  RES 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  35.49   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  31.58   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:52.43   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  42.38   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m  3:07.38   
55  21  Bjerkaas Caroline  2001  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.91   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:11.42   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.28   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.59   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:42.35  RES 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.17   
56  22  Borchgrevink Una  2003  Bærum  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.20   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.33   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.40   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:02.02  RES 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  46.56   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m     
57  23  Hillesøy Astrid  2001  Bærum  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.64   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:02.12   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.38   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.43   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.94   
58  24  Norheim Henrik Christopher  2003  Bærum  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  35.01   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:29.90  RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  38.59   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:44.40  RES 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  46.54   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:52.58   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  31.47   
59  25  Nordeng Elias  2002  Bærum  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  35.06   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.03   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  50.93   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.42   
60  26  Wathne Henrik  1994  Bærum  26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  27.12   
61  27  Gillier Mattias  2003  Bærum  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  39.92   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:28.56   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  41.54   
          42  200m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  47.58   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  35.03   
62  28  Hestad Solberg Jonas Milian  2003  Bærum  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  32.73   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  2:50.45   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  32.34   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:21.89   
          42  200m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  38.94   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:33.88   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  28.88   
63  29  Bærumsvømmerne    Bærum  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m  5:10.50   
64  30  Bærumsvømmerne Lag 1    Bærum  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:02.15   
65  31  Bærumsvømmerne Lag 2    Bærum  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:15.66   
66  32  Bærumsvømmerne Lag 3    Bærum  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:31.09  RES 
67  33  Bærumsvømmerne Lag 4    Bærum  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:52.87  RES 
68  34  Bærumsvømmerne Lag 5    Bærum  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  6:00.02  RES 
69  35  Bærumsvømmerne Mix    Bærum  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:10.06   
70  106  Johansson Amanda  2005  DEJE SS  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.57   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:20.64  RES 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  38.77   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.92   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  43.49   
71  107  Nykvist Alva  1999  DEJE SS  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  35.82   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  35.77   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.66   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:46.76   
72  108  Rudqvist Cecilia  2001  DEJE SS  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.20   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.38   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.50   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.45   
73  109  Apelqvist Tove  2002  ELFSBORG  17  50m Ryggsim Damer C  50 m  36.85   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.78   
74  110  Askengren Stråhle Nelly  2003  ELFSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.70   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:01.77   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  38.60   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  34.71   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:53.64   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  40.09   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m  3:06.44   
75  111  Berge Kleber Elsa  2004  ELFSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.09   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  39.80   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.87   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.41   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m     
76  112  Brofjärd Bodén Wilma  2002  ELFSBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  35.70   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  36.20   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.08   
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  41.16   
77  113  Deák Bálint  2002  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  44.43   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  41.25   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  47.04   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  35.12   
78  114  Deák Janka  2000  ELFSBORG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.75   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  32.50   
          41  50m Frisim Damer B  50 m  30.09   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:45.26   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  41.05   
79  115  Engström David  2001  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  30.17   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:05.17   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.08   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  2:24.95   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  50 m  2:49.02   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.25   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  28.55   
80  116  Eriksson-Hemberg Albin  2001  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.95   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:10.41   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  39.35   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m    RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  43.61   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  32.76   
81  117  Fahlberg Linnéa  1998  ELFSBORG  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  32.23   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:56.18   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.12   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.45   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:37.48  RES 
82  118  Häll Thilda  2005  ELFSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.68   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  49.47   
83  119  Johannsmeyer Lara  2003  ELFSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  47.83   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  41.45   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.76   
84  120  Johansson Alma  2001  ELFSBORG  23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:56.98   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  34.23   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  31.58   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  37.04   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:58.37   
85  121  Johansson Louise  1999  ELFSBORG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.13   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  33.75   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.56   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  39.73   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  2:56.35   
86  122  Johansson Thörngren Felicia  2003  ELFSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.97   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  43.92   
87  123  Karamovic Julia  2001  ELFSBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.23   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.19   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.68   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.61   
88  124  Koivuluoma Linn  2003  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:33.40   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  36.70   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  35.75   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  31.36   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:45.47   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.41   
89  125  Lemos Thaler Alexander  2000  ELFSBORG  12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:57.55   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  33.30   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  35.93   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:29.46   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.06   
90  126  Lilja Astrid  2002  ELFSBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.75   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  35.26   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.06   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:58.46   
91  127  Lornell Anton  1998  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.00   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.89   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  34.69   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:18.31   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.81   
92  128  Lornell Hannah  2000  ELFSBORG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.77   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  40.92   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.95   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  42.98   
93  129  Moberg Tindra  2003  ELFSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:25.23   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  34.78   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  33.49   
94  130  Molnár Balázs  1998  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  31.58   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  38.92   
          69  50m Frisim Herrar A  50 m  29.61   
95  131  Nageus Tim  2005  ELFSBORG  50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  52.74   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  38.36   
96  132  Nilsson Sarah  2003  ELFSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  51.08   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  59.85   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  43.33   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.63   
97  133  Olsson Elliot  1999  ELFSBORG  24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  30.10   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  26.38   
98  134  Sandgren Klas  2002  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  37.93   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  43.60   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.67   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.49   
99  135  Svedberg Astrid  2001  ELFSBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.03   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.48   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.56   
100  136  Söderqvist Kevin  2004  ELFSBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  39.59   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:33.68  RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  42.14   
          42  200m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  43.18   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  33.04   
101  137  Wahlberg Agnes  2004  ELFSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  49.83   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  55.07   
102  138  Wahlberg Ebba  2002  ELFSBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.26   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  42.98   
103  139  Wahlberg Signe  2005  ELFSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  50 m  41.76   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  43.72   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  37.03   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  54.25   
104  140  Wesslund Möll Viola  2005  ELFSBORG  43  50m Frisim Damer D  25 m  39.75   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  53.62   
105  141  Elfsborg Damer 1  2005  ELFSBORG  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m     
          37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m     
106  142  Elfsborg Damer 2  2006  ELFSBORG  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m    RES 
107  143  Elfsborg Herrar 1  2005  ELFSBORG  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m     
          36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m     
108  144  Elfsborg Mix 1    ELFSBORG  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m     
109  784  Andersson Dennis  2001  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  32.58   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.34   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:21.41   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  38.87   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:36.74   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  28.50   
110  785  Andersson Linnea  2004  FALKENBERG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  51.29   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  57.41   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.57   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  55.28   
111  786  Berander Sofia  2003  FALKENBERG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.35   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  47.52   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.58   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  58.85   
112  787  Christiansson Elma  2004  FALKENBERG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  48.84   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  40.50   
          56  50m Bröstsim Damer D  50 m  51.41   
113  788  Curlow Emil  2002  FALKENBERG  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  53.13   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  46.64   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  40.33   
114  789  Ekeröös Thea  2003  FALKENBERG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  55.87   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  41.71   
          56  50m Bröstsim Damer D  50 m  57.36   
115  790  Ettberger Martin  2001  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.25   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:00.29   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  37.55   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  50 m  3:23.44   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  38.59   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  29.90   
116  791  Feldhusen Jelka  1998  FALKENBERG  35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  36.70   
          39  50m Frisim Damer A  50 m  30.56   
117  792  Feldhusen Maja  2003  FALKENBERG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.33   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.12   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.61   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.36   
118  793  Karlsson Linnea  1999  FALKENBERG  200m Frisim Damer B  25 m  2:27.61  RES 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.51   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  32.91   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.20   
119  794  Mcadam Alexander  2004  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  38.74   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  42.75   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  54.02   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  35.10   
120  795  Rehn Elsa  2000  FALKENBERG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.06   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:16.98  RES 
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  36.01   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.42   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  41.89   
121  796  Rehn Mats  2002  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  41.76   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  42.26   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  45.51   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  36.98   
122  797  Smirnova Yulia  2001  FALKENBERG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.52   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  42.12   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.17   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.31   
123  798  Storberg Carl  2002  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  35.52   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  37.54   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.08   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.17   
124  799  Storberg Erik  2000  FALKENBERG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.22   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  33.13   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  35.86   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  25.75   
125  800  Svensson Jouline  1999  FALKENBERG  33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  35.13   
126  801  Falkenberg Damer  1998  FALKENBERG  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m     
127  802  Falkenberg Damer  2001  FALKENBERG  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m     
128  803  Falkenberg Herrar  2000  FALKENBERG  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m     
129  804  Falkenberg Herrar [2001]  2001  FALKENBERG  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m     
130  805  Falkenberg Mix 1  2001  FALKENBERG  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m     
131  806  Falkenberg Mix 1  1998  FALKENBERG  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m     
132  145  Andreasson Ruth  2003  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.44   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  51.97   
133  146  Bellander Emma  2002  GUSTAVSBER  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  45.42   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  43.21   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  39.42   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.64   
134  147  Bendiksen Holmberg Emelie  2002  GUSTAVSBER  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.17   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.58   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.79   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.24   
135  148  Brattgård Morten  2004  GUSTAVSBER  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  53.12   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  55.36   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  41.06   
136  149  Edvinsson Ida  2004  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.13   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  43.92   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.52   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  53.32   
137  150  Ekström Samuel  2002  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  50.49   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m     
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  49.51   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.24   
138  151  Eriksson Ida  2006  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  52.90   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  48.99   
139  152  Eriksson Lisa  2003  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  45.79   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  42.69   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.97   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.18   
140  153  Eriksson Malva  2006  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  53.07   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  51.62   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  43.26   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  57.53   
141  154  Eriksson Max  2003  GUSTAVSBER  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  49.90   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  56.49   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  38.26   
142  155  Gylling Josefine  2004  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  44.46   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  59.89   
143  156  Hallgren Simon  2002  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar C  25 m     
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  42.40   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  33.66   
144  157  Hansson Tora  2002  GUSTAVSBER  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.79   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.49   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.42   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  37.92   
145  158  Hellsten Emma  2001  GUSTAVSBER  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  47.78   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.89   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.87   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  51.78   
146  159  Hjalt Klara  2003  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.51   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.05   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.69   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.00   
147  160  Johnsson Lucas  2001  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  41.98   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  45.15   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  46.50   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  36.21   
148  161  Karlsson Emelie  2002  GUSTAVSBER  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.98   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  44.28   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  36.01   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.63   
149  162  Kocsis Alexandra  2004  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  48.85   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  48.90   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.91   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  58.50   
150  163  Kronberg Molly  2003  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  55.34   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  41.22   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  1:06.76   
151  164  Malmström Lukas  2003  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  37.61   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:31.89  RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  39.64   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:38.52  RES 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  46.42   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  3:07.73  RES 
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  32.68   
152  165  Nilsson Arvid  2003  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  49.83   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  52.67   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  37.53   
153  166  Nilsson Jonas  1967  GUSTAVSBER  69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.07   
154  167  Olofsson Tilda  2004  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  50.58   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  43.29   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m     
155  168  Petersson Liv  2006  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  59.15   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m     
156  169  Pettersson Ella  2002  GUSTAVSBER  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  53.41   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  41.54   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  52.33   
157  170  Samuelsson Calle  2003  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  1:04.88   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  51.23   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  53.67   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  38.23   
158  171  Steen Vera  2005  GUSTAVSBER  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  48.95   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.93   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.08   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  57.45   
159  172  Sundqvist Oskar  2003  GUSTAVSBER  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  51.29   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  51.32   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  40.02   
160  173  Turén Rikard  2003  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m     
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m     
          63  50m Frisim Herrar D  25 m     
161  174  Wiker Ted  2004  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  50.89   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  46.53   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  53.57   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  41.41   
162  175  Windisch Leo  2003  GUSTAVSBER  50m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  51.86   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  36.43   
163  176  Gustavsber Damer 1    GUSTAVSBER  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m     
164  177  Gustavsber Damer 2    GUSTAVSBER  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m    RES 
165  178  Gustavsber Damer 3    GUSTAVSBER  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m    RES 
166  179  Gustavsber Damer 4    GUSTAVSBER  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m    RES 
167  180  Gustavsber Herrar 1    GUSTAVSBER  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m     
168  181  Gustavsber Herrar 2    GUSTAVSBER  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m    RES 
169  182  Gustavsber Herrar 3    GUSTAVSBER  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m    RES 
170  183  Gustavsber Mix 1    GUSTAVSBER  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m     
171  184  Gustavsber Mix 2    GUSTAVSBER  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m     
172  185  Ahlstrand Erik  1999  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  37.78   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  37.89   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  42.40   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  30.14   
173  186  Andrén Elin  2001  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  50 m  49.67   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  40.34   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  55.74   
174  187  Asterling Sofie  2003  GÖTEBORG  43  50m Frisim Damer D  25 m  34.82   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  41.29   
175  188  Belgrano Miranda  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  45.19   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  41.45   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.95   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.26   
176  189  Berggren Andrea  2000  GÖTEBORG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  36.87   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  33.98   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.27   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:42.28   
          60  50m Bröstsim Damer B  50 m  51.44   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  3:12.43   
177  190  Berglund Rickard  1987  GÖTEBORG  10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:17.17   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:53.95   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:11.58   
178  191  Besic Amina  2003  GÖTEBORG  43  50m Frisim Damer D  25 m  43.50   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.94   
179  192  Bielicz Linnéa  1994  GÖTEBORG  200m Frisim Damer A  25 m  2:01.78   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  28.55   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:46.03   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  28.43   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  25.97   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:19.73   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  34.47   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:25.47   
180  193  Bohlin Karl  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.12   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:52.02   
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  41.35   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:23.58   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.84   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:40.91   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.48   
181  194  Borgström Bishop Philip  1999  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  28.44   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m  2:21.35   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  33.44   
182  195  Buer Stella  2004  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.21   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  41.20   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.46   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.58   
183  196  Cheng Sherman  1999  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  31.21   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  31.06   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:23.78   
184  197  Consil Megane  2001  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.80   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  41.96   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.78   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  50.98   
185  198  Dahlström Olivia  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:21.27   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  33.25   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:53.10   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  28.91   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:36.73   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  35.03   
186  199  de Jonge Johanna  2001  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.23   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.73   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.80   
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  42.63   
187  200  Edgren Johanna  2004  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.84   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  40.20   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  35.28   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:05.38  RES 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.50   
188  201  Edgren Linnea  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.56   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:58.62   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.98   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.55   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:37.11   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.08   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:19.94   
189  202  Egnell Ebba  2005  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.79   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.92   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.57   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  46.73   
190  203  Egnell Loke  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  39.23   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:21.34   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  39.63   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  45.17   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:51.81   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  35.13   
191  204  Ejdestig Tindra  2001  GÖTEBORG  31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  44.79   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  49.44   
192  205  Ekstedt Christina  1996  GÖTEBORG  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  32.69   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.79   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.83   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  36.24   
193  206  Ekstedt Johan  1993  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.88   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.05   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  32.04   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.65   
194  207  Engström Lukas  1998  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  33.13   
          26  50m Ryggsim Herrar A  50 m  37.13   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  42.18   
          69  50m Frisim Herrar A  50 m  28.99   
195  208  Eriksson Felicia  2000  GÖTEBORG  13  50m Ryggsim Damer B  50 m  37.70   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:14.31   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  36.40   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.86   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  42.48   
196  209  Fallenhag Daniella  2000  GÖTEBORG  200m Frisim Damer B  25 m  2:18.83   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  32.80   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.40   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  39.80   
197  210  Feng Max  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  32.77   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:47.29   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  42.00   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:48.67  RES 
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  30.92   
198  211  Friberg Linus  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  51.12   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  48.86   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  48.11   
          63  50m Frisim Herrar D  50 m  40.04   
199  212  Friberg Svante  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  53.65   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  47.11   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  1:07.40   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  42.56   
200  213  Gronowitz Fannie  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:37.35   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.01   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:12.70   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  39.96   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.09   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:55.86   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  43.58   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m  3:10.94   
201  214  Grundström Thea  2003  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.13   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.50   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.42   
202  215  Gunnarsson Johanna  1999  GÖTEBORG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  35.39   
          41  50m Frisim Damer B  50 m  31.47   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:44.12   
203  216  Haj Salah Hakim  1999  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  33.76   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  34.66   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  40.83   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  30.17   
204  217  Hedar Sebastian  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  43.83   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  43.77   
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  50.24   
205  218  Heidarpour Sam  2004  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  50 m  59.30   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  52.49   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  45.16   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  37.96   
206  219  Heina Christin  1996  GÖTEBORG  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  31.63   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  28.56   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  26.63   
207  220  Hemberg Hannah  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.51   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  35.55   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  31.37   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.16   
208  221  Holmblad Agnes  2006  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.75   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  46.99   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.84   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  49.19   
209  222  Holmdahl Ebba  2003  GÖTEBORG  43  50m Frisim Damer D  25 m  33.49   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.06   
210  223  Hovbrandt Leo  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  43.84   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  44.78   
          42  200m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  54.00   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  36.52   
211  224  Hussey Teagan  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.30   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  46.85   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.98   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  49.79   
212  225  Högstedt Linnea  2004  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.57   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.62   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.61   
213  226  Inghammar Linnea  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.10   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.92   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.88   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.66   
214  227  Jebsen Setterberg Oscar  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m     
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  47.89   
215  228  Johannesson Saga  2005  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.07   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  40.95   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.85   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.74   
216  229  Johansson Amanda  2000  GÖTEBORG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  36.45   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.32   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.72   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:49.24   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  43.33   
217  230  Johansson Liv  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  47.91   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  45.53   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  36.77   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  53.64   
218  231  Johansson Wilma  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.41   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.72   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  33.20   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.09   
219  232  Johansson Hillbert Tilda  2004  GÖTEBORG  43  50m Frisim Damer D  25 m  34.80   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.98   
220  233  Jökulsdottir Anna Maria  2003  GÖTEBORG  43  50m Frisim Damer D  25 m  37.66   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  49.84   
221  234  Kaldrup Linnea  1996  GÖTEBORG  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  34.57   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  31.17   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.31   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  40.98   
222  235  Kristensson Inez  1997  GÖTEBORG  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  33.51   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:46.02   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  29.13   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.22   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  37.11   
223  236  Kristofferson Tom  1998  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  30.29   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  31.54   
224  237  Kärrsjö Simon  1998  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.42   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  36.13   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.23   
225  238  Larsson Josefine  2004  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.46   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.52   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.66   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.18   
226  239  Lein Lovisa  2004  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  47.34   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  41.87   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  58.95   
227  240  Lindberg Pernilla  1994  GÖTEBORG  200m Frisim Damer A  25 m  2:13.35  RES 
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  34.31   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:56.26  RES 
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  32.51   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.28   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:34.46   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  37.85   
228  241  Linder Jessica  2004  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.10   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  38.48   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.99   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.34   
229  242  Lindström Axel  2003  GÖTEBORG  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m     
230  243  Liu Nicolas  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          20  50m Ryggsim Herrar D  50 m  50.69   
          50  50m Bröstsim Herrar D  50 m  53.74   
          63  50m Frisim Herrar D  50 m  39.49   
231  244  Ljungqvist Oscar  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  42.77   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  42.89   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.29   
232  245  Manuchehri Rad Pooya  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m     
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  52.45   
233  246  Mellegård Fastén Love  2003  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  45.63   
          20  50m Ryggsim Herrar D  50 m  43.82   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  51.99   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  35.85   
234  247  Mohammadi Natalia  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.85   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.39   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.31   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.71   
235  248  Nislander Gustav  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  31.51   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.35   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:16.94   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.54   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:32.58   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  27.68   
236  249  Nordberg Marcus  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  38.61   
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  40.26   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m    RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  42.94   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  33.81   
237  250  Nordenmark Michelle  2002  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:23.25   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  32.72   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  29.63   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.26   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:37.98   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.77   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  2:42.16   
238  251  Norlander Ida  2003  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.95   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  39.79   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.48   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.27   
239  252  Olesen Ellinor  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.80   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  41.25   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  33.90   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.36   
240  253  Olsson Sissy  2001  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.80   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.10   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.76   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.55   
241  254  Olsson Brandtvig Tove  2000  GÖTEBORG  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.06   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:08.60   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  35.43   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  34.22   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  39.29   
242  255  Olsson Fagerberg Johan  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  38.73   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  43.07   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  3:24.19   
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  48.70   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  34.11   
243  256  Palmér Hanna  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.29   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.93   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.65   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  48.03   
244  257  Persson Tilde  2001  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.16   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.88   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.36   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.04   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:04.82   
245  258  Pettersson Fredrik  2003  GÖTEBORG  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  47.33   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  52.94   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m     
246  259  Phu Alex  2000  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  27.71   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  33.24   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m  2:24.61   
247  260  Reinhold Andrea  2001  GÖTEBORG  200m Frisim Damer C  25 m  2:11.97   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  33.73   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:43.50   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.11   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  28.41   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:42.33   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  34.66   
248  261  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:38.70   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.23   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  27.24   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  32.88   
249  262  Rundström Felicia  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.10   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  41.61   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.36   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  48.37   
250  263  Rutqvist Amanda  1991  GÖTEBORG  200m Frisim Damer A  25 m  2:07.05   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  35.25   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  32.34   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.36   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:28.59   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  33.07   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:24.62   
251  264  Sandén Torun  2001  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.92   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.55   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.47   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.53   
252  265  Segerdahl William  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  34.59   
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  36.12   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.61   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:38.20   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  31.27   
253  266  Selin David  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  34.18   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  38.64   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  41.67   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  30.81   
254  267  Selin Nils  1997  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.62   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  34.05   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m    RES 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  36.19   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.21   
255  268  Simonsson Ella  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.77   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.22   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  33.42   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.49   
256  269  Sjögren Samuel  1999  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  37.01   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  37.06   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  42.33   
          67  50m Frisim Herrar B  50 m  31.19   
257  270  Sjöström Kajsa  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  50 m  49.12   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m     
          45  50m Frisim Damer C  50 m  39.69   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  47.71   
258  271  Sponga Sirin  2002  GÖTEBORG  31  50m Fjärilsim Damer C  25 m     
          45  50m Frisim Damer C  25 m     
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  49.36   
259  272  Svedberg Max  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  31.53   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:58.75   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.38   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:25.96  RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  35.73   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:31.23   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.11   
260  273  Thelin Otto  2001  GÖTEBORG  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  47.48   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  36.93   
261  274  Triantafillou Alexander  1997  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  26.96   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  28.18   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:05.85  RES 
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:18.33   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:25.33   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.51   
262  275  Vallin Gustav  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  31.26   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  30.01   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:16.45   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.87   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:31.13   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  27.66   
263  276  Vari Lorand  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  38.02   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  37.97   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m    RES 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  32.86   
264  277  Wennberg Emma  2001  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  43.98   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.92   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.96   
265  278  Wierzbowska Oliwia  2003  GÖTEBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:26.67   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  34.67   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:17.27   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  33.82   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  30.55   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:45.20   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  40.13   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m     
266  279  Vondrak Paulina  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.00   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.28   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.16   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.70   
267  280  Vondrak Rebecca  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.67   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  43.40   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.68   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.83   
268  281  Vondrak Robin  2001  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.09   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:45.93   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  38.07   
          30  200m Frisim Herrar C  50 m  2:26.32  RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  34.52   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.14   
269  282  Zasowski Philip  2002  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  38.83   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.78   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  3:24.97   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  41.32   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:47.16  RES 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  32.13   
270  283  Öhman Gustav  2005  GÖTEBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  48.44   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  44.31   
          50  50m Bröstsim Herrar D  50 m  52.71   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  38.25   
271  284  Öhman Sofia  2003  GÖTEBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  41.00   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  41.72   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.43   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.73   
272  285  Göteborg Damer 1    GÖTEBORG  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m  4:31.87   
          37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  4:43.33   
273  286  Göteborg Damer 2    GÖTEBORG  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m  4:44.62   
          37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:03.58   
274  287  Göteborg Damer 3    GÖTEBORG  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m  4:59.09   
          37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:19.07  RES 
275  288  Göteborg Damer 4    GÖTEBORG  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:48.64  RES 
276  289  Göteborg Damer 5    GÖTEBORG  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:57.28  RES 
277  290  Göteborg Herrar 1    GÖTEBORG  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:15.68   
          36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m  4:35.29   
278  291  Göteborg Herrar 2    GÖTEBORG  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:37.41  RES 
          36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m  4:55.10   
279  292  Göteborg Herrar 3    GÖTEBORG  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:51.91  RES 
          36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m  5:24.48  RES 
280  293  Göteborg Mix 1    GÖTEBORG  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  4:56.13   
          54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:28.54   
281  294  Göteborg Mix 2    GÖTEBORG  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:14.74   
          54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:42.05   
282  295  Göteborg Mix 3    GÖTEBORG  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:33.46   
          54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:59.04   
283  808  Sara Forssell Kajsa  2002  GÖTEBORG  17  50m Ryggsim Damer C  25 m     
          45  50m Frisim Damer C  25 m     
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m     
284  636  Bennesved Annie  2001  HVETLANDA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.80   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  45.71   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  37.01   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.30   
285  637  Danlid Wilma  2000  HVETLANDA  200m Frisim Damer B  25 m  2:24.16   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  32.85   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:55.68   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  30.30   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  28.42   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:48.97   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  36.18   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  2:50.39   
286  638  Fransson Pontus  2003  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  43.12   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  44.15   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  47.51   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  36.12   
287  639  Fransson Vilma  2004  HVETLANDA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  49.36   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  57.71   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.74   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  51.95   
288  640  Gildert Linus  2003  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  39.57   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  44.96   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  47.41   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  35.91   
289  641  Gildert Sanna  2000  HVETLANDA  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.92   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:16.86  RES 
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.74   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.14   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.10   
290  642  Gustafsson Lovisa  2001  HVETLANDA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  44.38   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.59   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.70   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.23   
291  643  Haraldsson Alva  2002  HVETLANDA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  44.10   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.02   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.22   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  47.57   
292  644  Haraldsson Ella  2003  HVETLANDA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.82   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:21.52  RES 
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  38.42   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.24   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  41.54   
293  645  Hedqvist Lowe  2003  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  45.48   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  42.83   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  46.47   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  34.63   
294  646  Henrysson Julia  2000  HVETLANDA  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.52   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  39.84   
          41  50m Frisim Damer B  50 m  32.65   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  46.20   
295  647  Lif Hampus  1996  HVETLANDA  26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  37.64   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  38.24   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  29.77   
296  648  Lindman Thea  2003  HVETLANDA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.65   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  42.22   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.57   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.78   
297  649  Ljunggren Agnes  1999  HVETLANDA  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.01   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  33.43   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.66   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:40.83   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  39.75   
298  650  Ljunggren Elin  2000  HVETLANDA  200m Frisim Damer B  25 m  2:27.12  RES 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  36.27   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:02.20   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  30.55   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.13   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:49.56  RES 
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  36.97   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  2:46.39   
299  651  Löfsved Erik  2002  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  33.35   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.11   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  42.95   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.08   
300  652  Malmberg Albin  2002  HVETLANDA  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  47.06   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  56.18   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  38.44   
301  653  Melin Ebba  1998  HVETLANDA  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  35.79   
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  32.97   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  30.07   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  36.07   
302  654  Odeén Madicken  2003  HVETLANDA  15  50m Ryggsim Damer D  50 m  51.81   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  48.68   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.43   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.38   
303  655  Sellmo Alfred  2002  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  43.33   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  46.57   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  48.90   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  37.41   
304  656  Sellmo Elsa  2000  HVETLANDA  200m Frisim Damer B  25 m  2:21.75   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  34.70   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:01.23   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  32.34   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.65   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:40.66   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  38.14   
305  657  Steindl Alva  2002  HVETLANDA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.10   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.85   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.72   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.52   
306  658  Steindl Anton  2000  HVETLANDA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  27.27   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:42.09   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m  2:17.74   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  31.38   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:24.48   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  25.54   
307  659  Steindl Elin  1998  HVETLANDA  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  37.55   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:55.57   
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  31.56   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.72   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  35.36   
308  660  Åkerblom Amanda  2000  HVETLANDA  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  50.88   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  46.14   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  40.48   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  54.19   
309  661  Åkerblom Tindra  2003  HVETLANDA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.02   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  45.20   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.99   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  50.69   
310  662  Hvetlanda Ab    HVETLANDA  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m  4:51.71   
311  663  Hvetlanda Damer Ab Lag 2    HVETLANDA  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m  5:19.04  RES 
312  664  Hvetlanda Damer Cd 1    HVETLANDA  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:51.54   
313  665  Hvetlanda Damer Cd Lag2  1999  HVETLANDA  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  6:35.02  RES 
314  666  Hvetlanda Herrar    HVETLANDA  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m     
315  667  Hvetlanda Mix Cd    HVETLANDA  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m     
316  296  Arberg Alice  2000  JÖNKÖPING  200m Frisim Damer B  25 m  2:24.59   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.40   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  32.20   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  45.55   
317  297  Atzmannstorfer Nilla  1998  JÖNKÖPING  200m Frisim Damer A  25 m  2:11.93   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  32.78   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:40.96   
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  31.71   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.95   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:30.17   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  34.58   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:33.29   
318  298  Brink William  1998  JÖNKÖPING  50m Fjärilsim Herrar A  50 m  31.61   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:37.28   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  29.61   
319  299  Clemedtson Jakob  1996  JÖNKÖPING  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  26.17   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:00.25   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:16.97   
320  300  Danielsson Jesper  2000  JÖNKÖPING  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  27.96   
          24  50m Ryggsim Herrar B  50 m  33.91   
          32  200m Frisim Herrar B  50 m  2:15.38   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  35.71   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.10   
321  301  Dobrescu Sebastian  1994  JÖNKÖPING  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.69   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:13.82   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  28.11   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.96   
322  302  Hansson Emma  1998  JÖNKÖPING  11  50m Ryggsim Damer A  50 m  33.16   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:39.26   
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  32.22   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.67   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  33.85   
323  303  Johansson Emma  1997  JÖNKÖPING  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  33.79   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  29.63   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.56   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:29.11   
324  304  Jonsson Malin  1998  JÖNKÖPING  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  35.36   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.71   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  38.98   
325  305  Kerman Henry  1997  JÖNKÖPING  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  25.56   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:28.10   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:57.57   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:01.93   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:18.96   
326  306  Müllern Alice  1998  JÖNKÖPING  200m Frisim Damer A  25 m  2:08.02   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  29.85   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  27.00   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  33.79   
327  307  Nicklasson Erik  1998  JÖNKÖPING  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.01   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:38.47   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:59.91   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:10.95   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  31.84   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:22.34   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.48   
328  308  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  200m Frisim Damer A  25 m  2:06.92   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  29.49   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  27.44   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:14.80   
329  309  Prior Antonia  1999  JÖNKÖPING  200m Frisim Damer B  25 m  2:13.51   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.76   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  27.62   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:36.09   
330  310  Roos Emma  1999  JÖNKÖPING  200m Frisim Damer B  25 m  2:16.18   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  30.32   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  28.44   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  39.37   
331  311  Stark Angelica  1999  JÖNKÖPING  200m Frisim Damer B  25 m  2:14.26   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:09.45   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  30.94   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  28.66   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  38.97   
332  312  Stillman Ebba  1996  JÖNKÖPING  200m Frisim Damer A  25 m  2:07.76   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  29.90   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  28.36   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.61   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:18.91   
333  313  Fredriksson Maja  2004  KARLSBORG  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.26   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  48.67   
334  314  Henningsson Sofia  2004  KARLSBORG  200m Frisim Damer D  25 m  2:28.90   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  36.74   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:04.57   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  33.39   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  30.35   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:00.28   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  36.76   
335  315  Martinsson Filip  2003  KARLSBORG  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  41.98   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  43.82   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  49.58   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  35.11   
336  316  Niklasson Ted  2001  KARLSBORG  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  32.84   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:04.93   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.78   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:16.26   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m    RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.20   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:45.13   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  28.45   
337  317  Rosebrink Julia  2000  KARLSBORG  41  50m Frisim Damer B  25 m  31.35   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  39.10   
338  318  Roslund Ellen  2003  KARLSBORG  200m Frisim Damer D  50 m  2:40.72  RES 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.42   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:17.19   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  35.85   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  32.57   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m     
339  319  Staudinger Pontus  1998  KARLSBORG  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.36   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.70   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  34.74   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.04   
340  321  Axelsson Isak  2002  KARLSKRONA  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  38.65   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  42.83   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.49   
341  322  Barkrot Marcus  2002  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  31.96   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  33.22   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:25.24  RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.28   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  27.76   
342  323  Bergelin Oscar  2001  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  37.51   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:14.83  RES 
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  38.35   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  38.78   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.69   
343  324  Carlsson Viktor  2000  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.40   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  33.87   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  37.82   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:36.28   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.73   
344  325  Gladher Disa  2002  KARLSKRONA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.25   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:02.01   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.51   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.79   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  35.20   
345  328  Kromnow Erik  2001  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  37.32   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.91   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  39.13   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.58   
346  329  Lindau Henrik  1990  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  23.49   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  22.39   
347  330  Lindén Tove  2002  KARLSKRONA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.51   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.61   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.06   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.45   
348  331  Ljungcrantz Emma  2001  KARLSKRONA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.43   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.51   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.15   
349  332  Nilsson Aurora  2002  KARLSKRONA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.96   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  40.10   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.21   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  45.82   
350  333  Nilsson Elias  2002  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  37.08   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  39.28   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  41.90   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.46   
351  334  Nyblom Astrid  2002  KARLSKRONA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.22   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  43.09   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.94   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  48.05   
352  335  Palmgren Sarah  2001  KARLSKRONA  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.81   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.59   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.32   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:11.22   
353  336  Petersson Sarah  2003  KARLSKRONA  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.59   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:20.07   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.15   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  36.72   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  42.32   
354  337  Pålsson Tuva  2003  KARLSKRONA  200m Frisim Damer D  25 m  2:30.70   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  34.98   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  35.51   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  30.21   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:49.35   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.71   
355  340  Ström Alexander  1998  KARLSKRONA  10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:38.81   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:45.13   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  33.66   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.65   
356  341  Svensson William  2003  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  38.38   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  40.11   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:36.08   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  42.46   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  32.21   
357  342  Waked Yara  1998  KARLSKRONA  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  36.37   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  31.90   
          39  50m Frisim Damer A  50 m  31.10   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  39.87   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m    RES 
358  343  Vallbo Gustav  1999  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.14   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  33.33   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.43   
359  344  Werner Jakob  2000  KARLSKRONA  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  33.31   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  35.59   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  44.26   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.98   
360  345  Westerberg Sanna  1998  KARLSKRONA  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  33.65   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  31.06   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.97   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:40.09  RES 
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  40.18   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:48.44   
361  346  Karlskrona Damer [1995]  1995  KARLSKRONA  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m     
362  347  Karlskrona Damer 2    KARLSKRONA  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m     
363  348  Karlskrona Herrar 1    KARLSKRONA  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m     
364  349  Karlskrona Herrar 2    KARLSKRONA  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m     
365  350  Karlskrona Mix    KARLSKRONA  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m     
366  351  Karlskrona Mix [1916]    KARLSKRONA  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m     
367  352  Johansson Anton  1996  KUNGSBACKA  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  25.83   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:00.31   
368  353  Johansson Oskar  1993  KUNGSBACKA  26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  27.19   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:56.01   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:03.12   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  24.23   
369  354  Andersson Daniel  1997  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.83   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:33.77   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  32.27   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  29.43   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.63   
370  355  Antonsson Malva  2002  KUNGÄLV  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  48.33   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  39.40   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  49.69   
371  356  Dagberg Aksel  2000  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  39.45   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  40.26   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  35.71   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  30.20   
372  357  Emanuelsson Fredrik  1999  KUNGÄLV  32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:03.28   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  25.81   
373  358  Fri Mikael  2000  KUNGÄLV  48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  46.36   
          67  50m Frisim Herrar B  50 m  34.35   
374  359  Gabrielsson Benjamin  1999  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  32.11   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  38.80   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:44.25  RES 
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.03   
375  360  Gustafsson Lina  2003  KUNGÄLV  200m Frisim Damer D  25 m  2:36.66   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  37.11   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  31.95   
376  361  Gustafsson Noah  2000  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  33.40   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.42   
377  362  Götestam Alice  2001  KUNGÄLV  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.25   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.59   
378  363  Hedqvist Mira  2002  KUNGÄLV  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  48.77   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  39.93   
379  364  Hildebrand Ida  2002  KUNGÄLV  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.76   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  39.10   
380  365  Hildesson Johan  1992  KUNGÄLV  34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:54.21   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:10.89   
381  366  Håll Filip  2002  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  54.64   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  49.54   
          52  50m Bröstsim Herrar C  50 m  51.57   
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  40.51   
382  367  Isaksson Martin  1998  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.81   
383  368  Jensen Louise  1999  KUNGÄLV  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.95   
384  369  Johansson Mathias  2001  KUNGÄLV  65  50m Frisim Herrar C  50 m  29.37   
385  370  Josefsson Tobias  1997  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.05   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:03.37   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  32.54   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.75   
386  371  Mattisson Amalia  2004  KUNGÄLV  15  50m Ryggsim Damer D  50 m  47.26   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.25   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.12   
387  372  Petrusson Mathias  1993  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  26.29   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:59.52   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  32.32   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  24.38   
388  373  Sjöberg Robert  1998  KUNGÄLV  46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  33.94   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.41   
389  374  Skanse Lova  2003  KUNGÄLV  43  50m Frisim Damer D  25 m  41.21   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.23   
390  375  Thillman Rickard  1997  KUNGÄLV  50m Fjärilsim Herrar A  50 m  28.74   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.63   
391  376  Thonander Felicia  2001  KUNGÄLV  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.47   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.44   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.30   
392  377  Wennroth Maja  1998  KUNGÄLV  39  50m Frisim Damer A  25 m  31.89   
393  378  Viberg Sofia  2004  KUNGÄLV  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.03   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  44.17   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.34   
394  379  Zhirkova Polina  2004  KUNGÄLV  43  50m Frisim Damer D  25 m  35.96   
395  380  Kungälv Damer Lag 1    KUNGÄLV  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m     
396  381  Kungälv Herrar Lag 1    KUNGÄLV  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:10.00   
397  382  Kungälv Herrar Lag 2    KUNGÄLV  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:45.00  RES 
398  383  Kungälv Mix Lag 1    KUNGÄLV  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  4:40.00   
399  384  Kungälv Mix Lag 2    KUNGÄLV  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:43.00   
400  37  Auganes Cora Linn H.  2001  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:20.84   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.24   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:56.54   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.25   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.64   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:43.30  RES 
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  35.89   
401  38  Bjerner Fritiof  2002  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  30.96   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:37.23   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.26   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:15.73   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:59.11   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  34.58   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:26.94   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  29.25   
402  39  Eriksen Pauline Hellesø  2001  Lambertset  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.43   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.45   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.40   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.17   
403  40  Fouilloux-Iaqui Sebastien  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  33.30   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  2:59.73   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  35.67   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:28.32   
          42  200m Fjärilsim Herrar D  25 m  2:48.34   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  41.95   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:41.11   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  31.41   
404  41  Gorlova Uljana  2003  Lambertset  200m Frisim Damer D  25 m  2:32.43   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  40.47   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:07.54   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  37.48   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  32.60   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:53.08   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  39.85   
405  42  Hajdarpasic Benjamin  2002  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  35.07   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:56.26   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.15   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:23.42   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:57.08   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  40.84   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:25.07   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  31.09   
406  43  Hansen Charlotte  2003  Lambertset  200m Frisim Damer D  25 m  2:36.27   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  40.69   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  43.45   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  32.27   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  3:01.28  RES 
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  46.63   
407  44  Helmersen Andrea Arstad  2001  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:18.24   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  33.90   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:04.02  RES 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  31.95   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.62   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:34.74   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.28   
408  45  Jahr Silje  2003  Lambertset  200m Frisim Damer D  25 m  2:41.54  RES 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.67   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:06.90   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  35.23   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.89   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  39.36   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m     
409  46  Khuu Kevin  2002  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  31.38   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:45.30   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.78   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:14.99   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:45.89   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.09   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:25.68   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  27.24   
410  47  Kristensen Elias  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  32.40   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:06.94   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  35.82   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:31.96   
          42  200m Fjärilsim Herrar D  25 m  2:55.89   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  39.07   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:43.05   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  30.08   
411  48  Lambertseter SK G1 Jr.    Lambertset  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m     
412  49  Lambertseter SK G2 Jr.    Lambertset  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m     
413  50  Lambertseter SK G3 Jr.    Lambertset  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m    RES 
414  51  Lambertseter SK J1 Jr.    Lambertset  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m     
415  52  Lambertseter SK J2 Jr.    Lambertset  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m     
416  53  Lambertseter SK J3 Jr.    Lambertset  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m    RES 
417  54  Lambertseter SK Mix 1    Lambertset  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m     
418  55  Lambertseter SK Mix 2    Lambertset  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m     
419  56  Lui Yuk Pooi Oscar  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  37.13   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  38.10   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:43.30  RES 
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  55.40   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:49.57   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  32.36   
420  57  Mørk Kia  2002  Lambertset  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.92   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:04.31  RES 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.13   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.40   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:35.60   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  40.83   
421  58  Ouren Erik  2003  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  37.67   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:34.29  RES 
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  35.22   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  45.56   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:47.89   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  32.46   
422  59  Quach Vincent  2001  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.28   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  36.14   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  3:26.47   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.23   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:42.16   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  27.96   
423  60  Revheim Ask Rootwelt  2002  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  34.80   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  3:15.53  RES 
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  42.07   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.55   
424  61  Richardsen Vilde Husø  2002  Lambertset  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.86   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.43   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.36   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.40   
425  62  Romundset Elise C.  2002  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:24.03   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.19   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.83   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  31.51   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:38.16   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.11   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:01.95   
426  63  Røsholm Maren Helene  2001  Lambertset  200m Frisim Damer C  25 m  2:14.33   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  32.49   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  2:53.43   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  31.10   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  28.20   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:25.45   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  39.29   
427  64  Sandberg Julia  2003  Lambertset  200m Frisim Damer D  25 m  2:41.57  RES 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  36.56   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:16.97   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  36.12   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.71   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:46.45   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.50   
428  65  Teigen Camilla  2000  Lambertset  13  50m Ryggsim Damer B  25 m     
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:57.13   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  33.57   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.22   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  37.72   
429  66  Trangmyr Lisa  2000  Lambertset  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  38.37   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:58.10   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.75   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  31.31   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  37.79   
430  67  Veiberg Henrik  2001  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  27.15   
          16  200m Bröstsim Herrar C  25 m  2:49.84   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  29.19   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:14.63   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:23.94   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  36.83   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:15.29   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  26.19   
431  68  Wold Martin  2000  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  28.31   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:43.93   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m     
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:04.97   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m    RES 
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  32.86   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:26.92   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  25.55   
432  69  Aasheim Martin  2000  Lambertset  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  32.47   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  31.54   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  34.64   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:21.73   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.67   
433  385  Torén Matilda  2001  LIDKÖPING  200m Frisim Damer C  25 m  2:21.18   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  36.63   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:00.47   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.18   
434  386  Björnbom Alice  1999  MASS  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  43.79   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  34.16   
435  387  Börjeson Pär  1998  MASS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.72   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:24.23   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.86   
436  388  Eliasson Joel  1998  MASS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  31.06   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.90   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m    RES 
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  36.21   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.95   
437  389  Flagerup Olivia  1997  MASS  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  38.05   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  37.04   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  32.93   
438  390  Janzén My  1997  MASS  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  31.20   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.96   
439  391  Löfgren Alfred  1998  MASS  50m Fjärilsim Herrar A  50 m  30.21   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:47.37  RES 
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  31.03   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:04.85  RES 
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:21.80   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  33.59   
440  392  Persson Martin  1992  MASS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  25.07   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  23.27   
441  393  Qvirist Aron  1998  MASS  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.44   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.33   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:04.55  RES 
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  24.96   
442  394  Qvirist Marta  1998  MASS  200m Frisim Damer A  25 m  2:12.75   
          11  50m Ryggsim Damer A  50 m  36.98   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.52   
443  395  Rehnberg Linn  1998  MASS  35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  33.16   
444  396  Wretborn Hanna  1998  MASS  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  38.69   
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  36.88   
          39  50m Frisim Damer A  50 m  33.51   
445  397  Åberg Johanna  1997  MASS  200m Frisim Damer A  25 m  2:13.32  RES 
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  32.73   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.60   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:26.26   
446  398  Mass Damer  1998  MASS  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m  4:47.27   
447  399  Mass Herrar [2003]  1998  MASS  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:24.30   
448  400  Appelberg Lowa  2003  NÄSSJÖ  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.00   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  39.65   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.05   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.85   
449  401  Flaa Lisa  2002  NÄSSJÖ  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.96   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.26   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.54   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.57   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m  3:32.60   
450  402  Jansson Thea  2003  NÄSSJÖ  200m Frisim Damer D  25 m  2:41.18  RES 
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.05   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  38.69   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  33.87   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:58.82   
          56  50m Bröstsim Damer D  50 m  46.35   
451  403  Myrlander Jonathan  2000  NÄSSJÖ  50m Fjärilsim Herrar B  50 m  29.33   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  3:16.18   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  31.47   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:10.85   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  50 m  2:44.82   
          48  50m Bröstsim Herrar B  50 m  38.20   
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:26.26   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  26.59   
452  404  Myrlander Nellie  2003  NÄSSJÖ  200m Frisim Damer D  25 m  2:27.81   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  37.36   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:02.24   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  35.54   
          43  50m Frisim Damer D  50 m  31.15   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  40.91   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m  3:16.38   
453  405  Myrlander William  1997  NÄSSJÖ  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  25.71   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:40.74   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.27   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:03.44  RES 
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m  2:37.52   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  30.23   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:20.91   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  24.11   
454  406  Nässjö Damer  1992  NÄSSJÖ  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:28.00   
455  407  Duong Henrik  2003  OSKARSHAMN  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  34.15   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:27.72   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  35.96   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:35.15   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  40.58   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  31.48   
456  408  Duong Maria  2001  OSKARSHAMN  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  40.50   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  39.17   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.63   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  41.30   
457  409  Henrysson Viktor  2003  OSKARSHAMN  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  33.46   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  33.89   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:21.25   
          42  200m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  41.02   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:33.31   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  29.71   
458  410  Lagström Ossian  2003  OSKARSHAMN  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  40.60   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  41.84   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:36.80   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  44.39   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  33.42   
459  411  Löfgren Carl  2003  OSKARSHAMN  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  37.10   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:15.69   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  42.74   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:33.05   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  41.04   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  32.84   
460  412  Palmqvist Lisa  2000  OSKARSHAMN  200m Frisim Damer B  25 m  2:26.63   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  34.90   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  2:44.08   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  32.19   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.67   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:49.61  RES 
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  35.57   
461  413  Pernius Stina  2002  OSKARSHAMN  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  35.42   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  33.65   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  29.61   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  38.82   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m    RES 
462  414  Phung Stefan  1997  OSKARSHAMN  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.98   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:29.63   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  30.48   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  30.16   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.85   
463  415  Oskarshamn Herrar  2003  OSKARSHAMN  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m     
464  416  Christensson Clara  2005  RONNEBY SS  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  53.39   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  45.24   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  57.01   
465  417  Haxhiu Astina  2002  RONNEBY SS  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  37.38   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  34.80   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.43   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.67   
466  418  Kalmteg Edwin  2004  RONNEBY SS  50m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  48.56   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  58.62   
          63  50m Frisim Herrar D  50 m  39.50   
467  419  Nilsson Lovisa  2006  RONNEBY SS  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.52   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  46.57   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  37.19   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  49.02   
468  420  Sandqvist Max  2002  RONNEBY SS  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  48.28   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  42.68   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  47.24   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  33.59   
469  421  Schuster Mira  2004  RONNEBY SS  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  53.56   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  43.15   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  58.07   
470  422  Weidenberg Ellen  2004  RONNEBY SS  15  50m Ryggsim Damer D  50 m  47.73   
          29  50m Fjärilsim Damer D  50 m  44.09   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  34.59   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.47   
471  423  Widerström Gustav  2000  RONNEBY SS  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  35.02   
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  3:05.59   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  38.06   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  38.89   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  29.06   
472  424  Wrenne Hannes  2004  RONNEBY SS  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  41.17   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:21.11   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  40.36   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:30.27   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  40.06   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  3:03.57   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  31.86   
473  446  Abrahamsson Emma  2003  S 02  200m Frisim Damer D  25 m  2:31.55   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  36.71   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:08.55   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  33.84   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  30.66   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:52.80   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  37.81   
474  447  Andersson Benedet Roque  2004  S 02  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  49.25   
          50  50m Bröstsim Herrar D  50 m  53.34   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  37.66   
475  448  Aurell Alice  2001  S 02  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  32.95   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:07.51  RES 
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.83   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  30.60   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:32.55   
          58  50m Bröstsim Damer C  50 m  41.89   
476  449  Avdic Selma  2003  S 02  200m Frisim Damer D  25 m  2:23.42   
          15  50m Ryggsim Damer D  25 m  35.46   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  34.06   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  31.56   
          51  200m Ryggsim Damer D  25 m  2:44.77   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  42.61   
          64  200m Fjärilsim Damer D  25 m     
477  450  Bellvik Julia  1996  S 02  200m Frisim Damer A  25 m  2:09.35   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  32.70   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:47.85   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.66   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  27.70   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:35.45   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  36.53   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:39.97   
478  451  Benjamin Linn  2002  S 02  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  44.77   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m     
          45  50m Frisim Damer C  25 m  37.54   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  49.86   
479  452  Berg Lina  1996  S 02  200m Frisim Damer A  25 m  2:14.30  RES 
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:38.41   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  32.86   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.63   
          62  50m Bröstsim Damer A  50 m  32.92   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:46.85   
480  453  Bergstedt Philip  1998  S 02  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.43   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  31.95   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  2:02.67   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:23.55   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.80   
481  454  Berlin Ida  2002  S 02  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.29   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  46.85   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.88   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.36   
482  455  Beybutov Miray  2005  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  51.26   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  41.54   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.33   
483  456  Björck-Teuscher Anton  1993  S 02  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.51   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.07   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  30.92   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  25.51   
484  457  Borg Wermäng Regina  1999  S 02  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.97   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  38.17   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.98   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.94   
485  458  Brogren Isabella  1999  S 02  200m Frisim Damer B  25 m  2:23.38   
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m  38.10   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:02.88   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.93   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  29.62   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  40.85   
          68  200m Fjärilsim Damer B  25 m  3:02.32   
486  459  Bromander Lia  2004  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  43.81   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  39.48   
487  460  Bränholm Jack  2003  S 02  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  46.94   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  48.67   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  37.24   
488  461  Böhn Amanda  2001  S 02  45  50m Frisim Damer C  25 m  31.16   
489  462  Böhn Jesper  1998  S 02  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.28   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:59.89   
          46  50m Bröstsim Herrar A  50 m  36.35   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.28   
490  463  Cartabellotta Aurora  1999  S 02  200m Frisim Damer B  25 m  2:26.89  RES 
          13  50m Ryggsim Damer B  25 m     
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m     
          41  50m Frisim Damer B  25 m     
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m     
491  464  Cederqvist Amanda  2005  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  58.10   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  39.72   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  45.80   
492  465  Cederqvist Peter  2003  S 02  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  44.52   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  48.61   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  47.84   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  36.60   
493  466  Cicmil Alexandar  2004  S 02  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  52.00   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  44.75   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  45.87   
          63  50m Frisim Herrar D  50 m  38.01   
494  467  Clasén Daniel  2003  S 02  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  34.94   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  39.14   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:29.86   
          42  200m Fjärilsim Herrar D  25 m     
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  48.95   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:57.17   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  33.40   
495  468  Cuszynski-Kruk Mikolaj  1998  S 02  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  29.11   
          10  200m Bröstsim Herrar A  25 m  2:42.78   
          46  50m Bröstsim Herrar A  25 m  33.21   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  27.97   
496  469  Dahlgren Erica  1997  S 02  200m Frisim Damer A  25 m  2:04.34   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  32.50   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  27.53   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:26.89   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:22.81   
497  470  Diep Ivan  2001  S 02  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  31.30   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  37.58   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:22.89   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  3:09.03   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  43.05   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:49.42  RES 
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  29.98   
498  471  Diep Karin  1999  S 02  41  50m Frisim Damer B  25 m  35.10   
          60  50m Bröstsim Damer B  50 m  45.98   
499  472  Edberg Emelie  2002  S 02  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  44.13   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m     
          45  50m Frisim Damer C  25 m  35.65   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.06   
500  473  Forssell Gustav  2003  S 02  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  40.37   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  38.41   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:37.17   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  51.58   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:53.59   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  33.01   
501  474  Franzén Ida  2006  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  48.04   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  54.42   
502  475  Gebart Hanna  2000  S 02  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  32.28   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:01.53   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  33.32   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:28.04   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  38.26   
503  476  Gripfors Nelly  2005  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  42.81   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  39.57   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  55.06   
504  477  Hallström Karl  2000  S 02  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  31.30   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  34.98   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:15.52  RES 
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m    RES 
          59  200m Ryggsim Herrar B  25 m  2:49.17  RES 
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  28.65   
505  478  Hashmati Negin  2000  S 02  41  50m Frisim Damer B  25 m  34.19   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  53.74   
506  479  Hellström Ebba  1992  S 02  200m Frisim Damer A  25 m  2:05.55   
          11  50m Ryggsim Damer A  25 m  31.53   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:43.06   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.44   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  27.89   
          47  200m Ryggsim Damer A  25 m  2:23.71   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  35.51   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m  2:26.51   
507  480  Holmqvist Ella  2005  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.79   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  45.23   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m     
508  481  Johansson Elsa  1998  S 02  200m Frisim Damer A  25 m  2:13.02   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:42.32   
          35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  30.07   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  28.04   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  35.18   
          70  200m Fjärilsim Damer A  25 m    RES 
509  482  Kaldrup Malin  2000  S 02  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  38.19   
          25  200m Bröstsim Damer B  25 m  3:14.42   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  37.63   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.72   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  41.81   
510  483  Kostadinova Eleonora  2005  S 02  43  50m Frisim Damer D  25 m     
511  484  Kåberg Signe  2002  S 02  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.58   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  35.98   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  34.02   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.83   
          66  200m Fjärilsim Damer C  25 m    RES 
512  485  Lin Aaron  1999  S 02  50m Fjärilsim Herrar B  25 m     
          12  200m Bröstsim Herrar B  25 m  2:54.32   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m     
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:13.52   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m     
          67  50m Frisim Herrar B  25 m     
513  486  Lin Ethan  2002  S 02  50m Fjärilsim Herrar C  25 m     
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m     
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m     
          65  50m Frisim Herrar C  25 m     
514  487  Lipatnikova Anna  2000  S 02  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  44.42   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  39.21   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.27   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  44.43   
515  488  Lundmark Tilde  1995  S 02  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  31.43   
          39  50m Frisim Damer A  25 m  29.23   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  36.61   
516  489  Löfström Lukas  2001  S 02  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m     
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  1:08.84   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  52.08   
517  490  Magnusson Elna  2004  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  46.99   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  50 m  37.01   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  51.68   
518  491  Mahdi Adam  1999  S 02  24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  36.54   
          48  50m Bröstsim Herrar B  50 m  44.67   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  31.19   
519  492  Mohammadi Robin  2007  S 02  63  50m Frisim Herrar D  25 m     
520  493  Mohammadi Zoobin  2004  S 02  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  48.94   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  49.67   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  38.95   
521  494  Muench Saskia  2001  S 02  45  50m Frisim Damer C  25 m     
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m     
522  495  Murray Maximus  2003  S 02  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  35.65   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:00.16   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  36.08   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:27.63   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  38.97   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:45.93   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  31.38   
523  496  Nilsson Robin  2002  S 02  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  46.66   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  47.31   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  35.11   
524  497  Näs Love  2005  S 02  63  50m Frisim Herrar D  25 m     
525  498  Paktinat Sadaf  2001  S 02  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  42.82   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  46.38   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.77   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  44.10   
526  499  Persson Denise  1998  S 02  11  50m Ryggsim Damer A  25 m  36.85   
          27  200m Bröstsim Damer A  25 m  2:55.06   
          35  50m Fjärilsim Damer A  50 m  34.80   
          39  50m Frisim Damer A  50 m  31.86   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  37.37   
527  500  Rilby Albin  2004  S 02  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  51.58   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  41.56   
528  501  Sanei Sean  2005  S 02  63  50m Frisim Herrar D  25 m     
529  502  Shafie Anna  1999  S 02  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  41.60   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  41.88   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.24   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  42.84   
530  503  Shafie Jonas  2006  S 02  63  50m Frisim Herrar D  25 m     
531  504  Shafie Lena  2001  S 02  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  39.44   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  37.04   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.57   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  43.97   
532  505  Shen Kevin  2003  S 02  14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:28.45   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  37.85   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  45.53   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  3:05.99  RES 
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  33.84   
533  506  Sjulander Carl-Ruben  2001  S 02  50m Fjärilsim Herrar C  50 m  34.23   
          22  50m Ryggsim Herrar C  50 m  36.01   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:26.62  RES 
          65  50m Frisim Herrar C  50 m  30.91   
534  507  Sköld Johannes  1996  S 02  26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  29.06   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:56.64   
          38  200m Fjärilsim Herrar A  25 m    RES 
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:11.60   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  24.86   
535  508  Sköld Olle  2004  S 02  20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  48.96   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  49.38   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  38.37   
536  509  Svensson Sophie  2003  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  44.61   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m     
          43  50m Frisim Damer D  25 m  38.26   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  52.00   
537  510  Theorin Ronja  2005  S 02  43  50m Frisim Damer D  25 m  36.81   
538  511  Thörnström Elin  2005  S 02  43  50m Frisim Damer D  25 m     
539  512  Troberg Eskola Vide  2003  S 02  50m Fjärilsim Herrar D  25 m  42.69   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  42.18   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  44.74   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  34.46   
540  513  Vartoomian Leo  2000  S 02  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  28.24   
          24  50m Ryggsim Herrar B  25 m  35.02   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:12.12   
          40  200m Fjärilsim Herrar B  25 m  2:35.51   
          48  50m Bröstsim Herrar B  25 m  39.68   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.39   
541  514  Wendt Elin  1999  S 02  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  39.75   
          33  50m Fjärilsim Damer B  50 m  37.50   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.30   
542  515  Wendt Matilda  1997  S 02  35  50m Fjärilsim Damer A  25 m  34.38   
          62  50m Bröstsim Damer A  25 m  40.54   
          70  200m Fjärilsim Damer A  50 m  3:07.26   
543  516  Wrakén Felix  2003  S 02  50m Fjärilsim Herrar D  50 m  38.21   
          14  200m Bröstsim Herrar D  25 m  3:00.18   
          20  50m Ryggsim Herrar D  25 m  37.74   
          28  200m Frisim Herrar D  25 m  2:26.83   
          50  50m Bröstsim Herrar D  25 m  37.89   
          55  200m Ryggsim Herrar D  25 m  2:54.26   
          63  50m Frisim Herrar D  25 m  30.12   
544  517  Vråmo Ellen  2004  S 02  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  50.10   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  40.44   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  55.40   
545  518  S02 Damer Lag 1  1996  S 02  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m  4:44.00   
546  519  S02 Damer Lag 1  2003  S 02  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:00.00   
547  520  S02 Damer Lag 2  2003  S 02  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:15.00   
548  521  S02 Damer Lag 2  1996  S 02  19  4x100m ind. me Damer A-B  25 m  4:55.00   
549  522  S02 Damer Lag 3  2003  S 02  37  4x100m ind. me Damer C-D  25 m  5:45.00  RES 
550  523  S02 Herrar Lag 1  2003  S 02  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m  4:55.00   
551  524  S02 Herrar Lag 1  1996  S 02  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:15.00   
552  525  S02 Herrar Lag 2  1996  S 02  18  4x100m ind. me Herrar A-B  25 m  4:48.00  RES 
553  526  S02 Herrar Lag 2  2003  S 02  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m  5:15.00   
554  527  S02 Herrar Lag 3  2003  S 02  36  4x100m ind. me Herrar C-D  25 m  5:45.00  RES 
555  528  S02 Mix Lag 1  2002  S 02  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:20.00   
          54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:20.00   
556  529  S02 Mix Lag 2  1997  S 02  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:00.00   
557  530  S02 Mix Lag 2  2002  S 02  10x50m Frisim Mixed C-D  25 m  5:50.00   
558  807  Mårtensson Elin  1993  S 02  62  50m Bröstsim Damer A  25 m  31.72   
559  425  Ahlmark Linnéa  2000  S 77  41  50m Frisim Damer B  25 m  36.24   
          60  50m Bröstsim Damer B  25 m  46.07   
560  426  Akervall Simon  2001  S 77  50m Fjärilsim Herrar C  25 m     
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m     
561  427  Alexandersson Jacob  1995  S 77  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  28.43   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  31.53   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  26.28   
562  428  Alexandersson Marcus  1997  S 77  50m Fjärilsim Herrar A  25 m  27.24   
          26  50m Ryggsim Herrar A  25 m  27.23   
          34  200m Frisim Herrar A  25 m  1:59.87   
          61  200m Ryggsim Herrar A  25 m  2:20.59   
          69  50m Frisim Herrar A  25 m  24.88   
563  429  Back Alva  2002  S 77  200m Frisim Damer C  25 m  2:19.73   
          17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.13   
          23  200m Bröstsim Damer C  25 m  3:03.49   
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  32.33   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  28.73   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  36.27   
564  430  Bergman Lisa  2002  S 77  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  34.57   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  36.65   
          45  50m Frisim Damer C  50 m  31.38   
          53  200m Ryggsim Damer C  25 m  2:40.43   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  42.47   
565  431  Bergman Wilma  2002  S 77  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.75   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.74   
          58  50m Bröstsim Damer C  25 m  46.53   
566  432  Gustafsson Rasmus  2001  S 77  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  44.83   
567  433  Hallman Matilda  2003  S 77  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.88   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  39.60   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.54   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  47.23   
568  434  Holmdahl Jesper  1999  S 77  50m Fjärilsim Herrar B  25 m  30.25   
          32  200m Frisim Herrar B  25 m  2:10.28   
          67  50m Frisim Herrar B  25 m  27.37   
569  435  Holmdahl Linus  2001  S 77  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  28.38   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  32.08   
          30  200m Frisim Herrar C  25 m  2:10.39   
          44  200m Fjärilsim Herrar C  25 m  2:20.25   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  37.06   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  27.17   
570  436  Lindström Hanna  2002  S 77  31  50m Fjärilsim Damer C  25 m  36.36   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.30   
571  437  Löfdahl Amanda  2001  S 77  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  38.95   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  33.45   
572  438  Milusic Gabriella  2004  S 77  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  36.12   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  33.83   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  30.53   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  44.20   
573  439  Olofsson Ellen  2000  S 77  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  37.66   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  33.92   
574  440  Pettersson Jens  2001  S 77  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  38.33   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  35.43   
          57  200m Ryggsim Herrar C  25 m  2:45.38  RES 
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  32.58   
575  441  Pettersson Stefan  2002  S 77  22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  46.40   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  49.72   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  38.59   
576  442  Runfors Elena  2002  S 77  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  45.69   
577  443  Ryding Elina  2000  S 77  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  42.24   
578  444  Svensson Emma  2001  S 77  31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  45.15   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  37.26   
579  445  S 77 Mix A-D    S 77  54  10x50m Frisim Mixed A-D  25 m  5:15.97   
580  531  Andersson Nellie  2000  SK 1970  13  50m Ryggsim Damer B  25 m  33.68   
          33  50m Fjärilsim Damer B  25 m  34.06   
          41  50m Frisim Damer B  25 m  30.08   
          49  200m Ryggsim Damer B  25 m  2:36.37   
581  532  Eklund Fanny  2003  SK 1970  43  50m Frisim Damer D  25 m  36.66   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  48.32   
582  533  Emardson Alva  2001  SK 1970  17  50m Ryggsim Damer C  25 m     
          31  50m Fjärilsim Damer C  25 m     
          45  50m Frisim Damer C  25 m  32.94   
583  534  Frejd Anton  2001  SK 1970  52  50m Bröstsim Herrar C  25 m     
          65  50m Frisim Herrar C  25 m     
584  535  Hjelm Aoife  2002  SK 1970  17  50m Ryggsim Damer C  25 m  41.44   
          31  50m Fjärilsim Damer C  50 m  38.11   
          45  50m Frisim Damer C  25 m  34.31   
585  536  Johansson Sebastian  2002  SK 1970  50m Fjärilsim Herrar C  25 m  41.60   
          22  50m Ryggsim Herrar C  25 m  34.49   
          52  50m Bröstsim Herrar C  25 m  42.94   
          65  50m Frisim Herrar C  25 m  30.69   
586  537  Kivistö Meia  2003  SK 1970  15  50m Ryggsim Damer D  25 m  39.89   
          21  200m Bröstsim Damer D  25 m  3:18.05   
          29  50m Fjärilsim Damer D  25 m  38.14   
          43  50m Frisim Damer D  25 m  35.98   
          56  50m Bröstsim Damer D  25 m  41.70   
587  538  Kivistö Simon  1998  SK 1970  46  50m Bröstsim Herrar A  25 m&