Deltagarlista Alla med detaljer SÖDERTÖRN |
Tävling | Sum-Sim Region 3 | Utskriftsdatum | 07 november 2015 | |||
Tävlingsort | Södertälje | Utskriftstid | 17:00 | |||
Arrangör | Södertälje Simsällskap | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 14 november 2015 |
# | ID | Namn | Född | Förening | ID | Gren | Bassäng | Tid | Status |
1 | 290 | Abdelkareem Ayten | 2000 | SÖDERTÖRN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:20.94 | RES |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:14.58 | ||||||
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:18.35 | STR | |||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 1:04.58 | STR | |||||
2 | 291 | Adamsson Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:32.11 | STR |
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 1:07.25 | STR | |||||
3 | 292 | Aspberg Michelle | 2002 | SÖDERTÖRN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 3:01.17 | STR |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:13.25 | STR | |||||
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:24.42 | STR | |||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:20.71 | STR | |||||
4 | 293 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | 2 | 200m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 2:41.15 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:10.96 | ||||||
56 | 400m Medley F 15-16 | 25 m | 5:37.66 | ||||||
5 | 294 | Barrios Isabell | 2002 | SÖDERTÖRN | 54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:18.69 | |
6 | 295 | Bering Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:25.01 | STR |
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 1:04.96 | STR | |||||
7 | 296 | Bothe Vinona | 1999 | SÖDERTÖRN | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:18.14 | STR |
15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:43.28 | STR | |||||
19 | 200m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 3:01.21 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:44.61 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 1:08.72 | STR | |||||
50 | 100m Bröstsim F 15-16 | 25 m | 1:23.06 | ||||||
8 | 297 | Camacho Alexis | 2001 | SÖDERTÖRN | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:25.23 | RES |
9 | 298 | Cheng Kevin | 2002 | SÖDERTÖRN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:16.41 | RES |
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 1:03.65 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:16.22 | ||||||
10 | 299 | Eliasson Astrid | 2000 | SÖDERTÖRN | 10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:18.21 | STR |
11 | 300 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:09.26 | |
37 | 100m Fjärilsim F 15-16 | 25 m | 1:04.99 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 58.43 | ||||||
12 | 301 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:40.11 | |
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:11.99 | ||||||
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:16.47 | ||||||
13 | 302 | Grönberg Saga | 2000 | SÖDERTÖRN | 15 | 200m Medley F 15-16 | 25 m | 2:58.55 | STR |
14 | 303 | Gutierrez Johan Javier | 2002 | SÖDERTÖRN | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:26.75 | RES |
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 1:03.06 | ||||||
15 | 304 | Hjortsberg Nea | 2004 | SÖDERTÖRN | 17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:09.43 | STR |
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:18.18 | RES | |||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:19.67 | STR | |||||
16 | 305 | Hägglund Oskar | 1999 | SÖDERTÖRN | 9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 3:18.61 | |
20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 2:23.98 | STR | |||||
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 1:16.74 | STR | |||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 50 m | 1:04.96 | STR | |||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:29.34 | STR | |||||
17 | 306 | Jonsson Edvin | 2004 | SÖDERTÖRN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:23.09 | STR |
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 1:06.67 | STR | |||||
18 | 307 | Jonsson Gustav | 2002 | SÖDERTÖRN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:20.23 | STR |
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:33.19 | STR | |||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 50 m | 1:06.46 | STR | |||||
19 | 308 | Jonsson Pontus | 2000 | SÖDERTÖRN | 1 | 200m Medley P 15-16 | 25 m | 2:14.76 | |
9 | 200m Bröstsim P 15-16 | 50 m | 2:26.04 | ||||||
34 | 100m Bröstsim P 15-16 | 25 m | 1:06.45 | ||||||
38 | 400m Medley P 15-16 | 25 m | 4:56.62 | ||||||
20 | 309 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | 20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 2:15.96 | RES |
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 59.19 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 25 m | 5:11.54 | STR | |||||
21 | 310 | Lindbom Victor | 2004 | SÖDERTÖRN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:23.85 | STR |
22 | 311 | Lindhe Maya | 2000 | SÖDERTÖRN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:26.16 | STR |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:19.99 | STR | |||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:50.23 | RES | |||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 1:07.38 | STR | |||||
23 | 312 | Lundberg Max | 2001 | SÖDERTÖRN | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:09.49 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:07.30 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:22.12 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:28.41 | ||||||
40 | 800m Frisim P 14 | 25 m | 9:47.60 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 3:01.40 | ||||||
24 | 313 | Lundgren Elin | 2003 | SÖDERTÖRN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 3:00.83 | STR |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:12.13 | STR | |||||
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:23.11 | STR | |||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:20.26 | STR | |||||
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:33.38 | STR | |||||
25 | 314 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | 20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:58.32 | |
26 | 100m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 59.61 | ||||||
30 | 100m Frisim P 15-16 | 50 m | 54.78 | ||||||
43 | 400m Frisim P 15-16 | 50 m | 4:15.12 | ||||||
49 | 200m Ryggsim P 15-16 | 25 m | 2:11.98 | ||||||
55 | 100m Fjärilsim P 15-16 | 25 m | 1:01.26 | ||||||
26 | 612 | Mikker Oskar | 2000 | SÖDERTÖRN | 20 | 200m Frisim P 15-16 | 25 m | 2:17.56 | RES |
30 | 100m Frisim P 15-16 | 25 m | 1:01.18 | STR | |||||
27 | 315 | Mylläri Anton | 2001 | SÖDERTÖRN | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:05.20 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:05.61 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:23.19 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:26.21 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:43.65 | ||||||
28 | 316 | Nyström Elliot | 2002 | SÖDERTÖRN | 7 | 400m Frisim P 13 o y | 25 m | 4:31.45 | |
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:29.33 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 50 m | 59.37 | ||||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:09.14 | ||||||
29 | 317 | Phootepkhum Photsawa | 2002 | SÖDERTÖRN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:13.41 | |
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:26.77 | RES | |||||
36 | 200m Medley P 13 o y | 25 m | 2:45.20 | RES | |||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 1:07.68 | STR | |||||
53 | 100m Fjärilsim P 13 o y | 25 m | 1:17.53 | ||||||
30 | 318 | Possman Klara | 2003 | SÖDERTÖRN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:45.74 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:06.85 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:15.65 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 5:09.67 | ||||||
31 | 319 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:25.49 | STR |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:16.63 | RES | |||||
32 | 320 | Roloff Emma | 2002 | SÖDERTÖRN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:33.67 | |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:05.35 | ||||||
23 | 100m Fjärilsim F 13 o y | 25 m | 1:13.84 | ||||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 4:45.19 | ||||||
54 | 100m Bröstsim F 13 o y | 25 m | 1:18.43 | ||||||
33 | 321 | Roloff Wilma | 2000 | SÖDERTÖRN | 6 | 200m Frisim F 15-16 | 25 m | 2:15.12 | |
10 | 100m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 1:09.47 | ||||||
25 | 1500m Frisim F 15-16 | 25 m | 18:19.99 | ||||||
29 | 400m Frisim F 15-16 | 25 m | 4:39.11 | ||||||
33 | 200m Ryggsim F 15-16 | 25 m | 2:28.52 | ||||||
44 | 100m Frisim F 15-16 | 25 m | 1:02.77 | RES | |||||
34 | 322 | Rönn Signe | 2001 | SÖDERTÖRN | 39 | 200m Bröstsim F 14 | 25 m | 3:17.27 | |
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 3:06.74 | STR | |||||
35 | 323 | Sandqvist Jonathan | 2003 | SÖDERTÖRN | 18 | 100m Ryggsim P 13 o y | 25 m | 1:09.10 | |
24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:20.17 | ||||||
47 | 100m Frisim P 13 o y | 25 m | 1:05.11 | RES | |||||
36 | 324 | Schreck Klaudius | 2001 | SÖDERTÖRN | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:03.34 | |
11 | 100m Fjärilsim P 14 | 25 m | 1:02.19 | ||||||
22 | 400m Medley P 14 | 25 m | 5:07.59 | ||||||
32 | 200m Medley P 14 | 25 m | 2:16.46 | ||||||
45 | 200m Ryggsim P 14 | 25 m | 2:20.21 | ||||||
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 2:34.15 | ||||||
37 | 325 | Sehmi Adam | 2001 | SÖDERTÖRN | 3 | 200m Frisim P 14 | 25 m | 2:26.19 | RES |
51 | 200m Bröstsim P 14 | 25 m | 3:02.12 | ||||||
38 | 613 | Sigurdsson Eva | 2001 | SÖDERTÖRN | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:25.00 | RES |
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:40.83 | EFT | |||||
52 | 800m Frisim F 14 | 25 m | 10:29.81 | EFT | |||||
39 | 329 | Södertörns SS | 1999 | SÖDERTÖRN | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:10.74 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:41.28 | ||||||
40 | 330 | Södertörns SS | 2001 | SÖDERTÖRN | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:21.97 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 4:47.85 | ||||||
41 | 334 | Södertörns SS | 1999 | SÖDERTÖRN | 42 | 4X100m Frisim P 16 o y | 25 m | 3:50.42 | |
42 | 335 | Södertörns SS | 2001 | SÖDERTÖRN | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:20.75 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 3:49.96 | ||||||
43 | 331 | Södertörns SS Lag 2 | 1999 | SÖDERTÖRN | 14 | 4X100m Frisim F 16 o y | 25 m | 4:29.26 | |
41 | 4X100m Medley F 16 o y | 25 m | 4:57.90 | ||||||
44 | 332 | Södertörns SS Lag 2 | 2001 | SÖDERTÖRN | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:28.27 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 5:03.23 | ||||||
45 | 336 | Södertörns SS Lag 2 | 2001 | SÖDERTÖRN | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 4:47.01 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:12.53 | ||||||
46 | 333 | Södertörns SS Lag 3 | 2001 | SÖDERTÖRN | 27 | 4X100m Frisim F 14 o y | 25 m | 4:38.73 | |
58 | 4X100m Medley F 14 o y | 25 m | 5:11.02 | ||||||
47 | 337 | Södertörns SS Lag 3 | 2001 | SÖDERTÖRN | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 5:11.02 | |
57 | 4X100m Frisim P 14 o y | 25 m | 4:20.52 | ||||||
48 | 339 | Södertörns SS Lag 4 | 2001 | SÖDERTÖRN | 28 | 4X100m Medley P 14 o y | 25 m | 5:12.59 | |
49 | 326 | Tegman Isabella | 2001 | SÖDERTÖRN | 46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 3:09.96 | STR |
50 | 327 | Wallengren Robin | 2002 | SÖDERTÖRN | 24 | 100m Bröstsim P 13 o y | 25 m | 1:21.99 | |
51 | 614 | Widmark Alwa | 2002 | SÖDERTÖRN | 8 | 200m Medley F 13 o y | 25 m | 2:49.16 | STR |
17 | 100m Frisim F 13 o y | 25 m | 1:06.46 | EFT | |||||
35 | 400m Frisim F 13 o y | 25 m | 5:05.10 | EFT | |||||
48 | 100m Ryggsim F 13 o y | 25 m | 1:18.53 | STR | |||||
52 | 328 | Zerne Rebecca | 2001 | SÖDERTÖRN | 4 | 200m Frisim F 14 | 25 m | 2:21.04 | |
31 | 200m Ryggsim F 14 | 25 m | 2:47.90 | ||||||
46 | 200m Medley F 14 | 25 m | 2:44.55 | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.24.04 | Utskriftsdatum | 07 november 2015 |
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet | Utskriftstid | 17:00 |