Deltagarlista Alla med detaljer |
Tävling | Swedish Swim Games 2018 | Utskriftsdatum | 13 november 2018 | |||
Tävlingsort | Upplands Väsby | Utskriftstid | 14:01 | |||
Arrangör | Väsby Simsällskap | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 24 november 2018 |
# | ID | Namn | Född | Förening | ID | Gren | Bassäng | Tid | Status |
1 | 203 | Smith Majken | 1997 | Bærum | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 8:49.62 | EFT |
3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:00.51 | EFT | |||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.92 | EFT | |||||
23 | 400m Ind Medley Women | 25 m | 4:55.08 | EFT | |||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:15.15 | EFT | |||||
2 | 27 | Degerstrøm Arild | 2000 | Bergen | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 54.66 | |
10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:18.92 | ||||||
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:02.86 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:56.94 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:02.00 | ||||||
3 | 28 | Hallaråker Sander | 1999 | Bergen | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 29.58 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:12.03 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:00.89 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:06.28 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 27.12 | ||||||
4 | 29 | Olsen Susann Pleym | 1997 | Bergen | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:03.74 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:18.57 | ||||||
27 | 200m Butterfly Women | 25 m | 2:23.52 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:04.17 | ||||||
5 | 30 | Omarsdottir Asdis Eva | 2002 | Bergen | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:13.12 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:26.50 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:04.32 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:37.87 | ||||||
6 | 31 | Pleym Olsen Sindre | 2000 | Bergen | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 51.63 | |
10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:02.89 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:51.21 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 55.55 | ||||||
7 | 32 | Refseth Ådne Viken | 1997 | Bergen | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 29.80 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 50 m | 2:32.83 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:04.23 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:05.65 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.99 | ||||||
8 | 33 | Saltnes Urdal Sondre | 1999 | Bergen | 10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:07.68 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 58.81 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:51.47 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:07.52 | ||||||
9 | 34 | Strand Kolaas Petter | 1999 | Bergen | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 52.53 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:00.68 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:57.95 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 23.78 | ||||||
10 | 35 | Berkvik Trym Døssland | 2000 | Bergen | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 52.69 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 31.99 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:58.81 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 24.32 | ||||||
11 | 36 | Lie Markus | 1995 | Bergen | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 47.77 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 51.02 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 52.65 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 52.03 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 23.80 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 1:55.75 | ||||||
12 | 37 | Malme Maren Thoresen | 1998 | Bergen | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:14.70 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 28.34 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:02.55 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 34.56 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:41.99 | ||||||
13 | 38 | Sørebø Nikolai | 2001 | Bergen | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 28.83 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:14.74 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 27.00 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:02.08 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:00.05 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:11.29 | ||||||
14 | 39 | Tofte Haarsaker Christoffer | 1993 | Bergen | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 51.60 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 27.13 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 58.67 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 59.63 | ||||||
15 | 15 | Wulf Haugen Håkon | 1996 | Bergens SC | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 48.82 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 24.48 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 21.94 | ||||||
16 | 16 | Kronstad Helland Henriette | 1998 | Bergens SC | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:10.12 | |
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 31.94 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 29.93 | ||||||
17 | 17 | Hogstad Signe | 1998 | Bergens SC | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:12.46 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.31 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 33.79 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:37.78 | ||||||
18 | 18 | Kvaal Erika | 2004 | Bergens SC | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 9:46.32 | |
3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:18.57 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 29.12 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:03.93 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:46.24 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 32.25 | ||||||
19 | 19 | Koefoed Thygesen Olav | 2003 | Bergens SC | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 1:01.28 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:07.26 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:12.85 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 32.46 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 28.01 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | |||||||
20 | 20 | Helland Veseth Sivert | 1998 | Bergens SC | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 30.28 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | |||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:07.57 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.28 | ||||||
21 | 21 | Pettersen Johanne | 1999 | Bergens SC | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:08.74 | |
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 31.69 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:30.64 | ||||||
22 | 22 | Schrøder Matilde | 1996 | Berns | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:06.57 | |
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 30.91 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:04.09 | ||||||
23 | 40 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | 6 | 400m Ind Medley Men | 25 m | 4:07.83 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 3:41.38 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:45.40 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 1:58.21 | ||||||
24 | 23 | Christensen Kevin Witt | 1995 | FARUM | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 49.04 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 55.83 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:48.19 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 24.90 | ||||||
25 | 24 | Greve Philip | 1998 | FARUM | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 27.08 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 54.98 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 58.91 | ||||||
26 | 205 | Ek Jenny | 1999 | IFK SÅ | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 31.99 | |
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:00.39 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:10.48 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 29.31 | ||||||
27 | 206 | Eriksson Linus | 2001 | IFK SÅ | 8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:15.62 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 30.00 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:14.94 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 29.19 | ||||||
28 | 207 | Lindholm Jessica | 2001 | IFK SÅ | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:06.84 | |
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.78 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:11.71 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 29.37 | ||||||
29 | 208 | Woivalin Ellen | 2001 | IFK SÅ | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:19.87 | |
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 36.02 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:59.93 | ||||||
30 | 41 | Rotstam Emma | 1998 | JÄRFÄLLA S | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 8:52.41 | |
3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:02.90 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:15.58 | ||||||
31 | 42 | Hanson Robin | 2001 | JÄRFÄLLA S | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 48.41 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 57.27 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 54.60 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 50 m | 22.78 | ||||||
32 | 43 | Fridsjö Viktor | 1998 | JÄRFÄLLA S | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 52.97 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:04.73 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 25.57 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:53.09 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 50 m | 55.52 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 24.26 | ||||||
33 | 44 | Fröde Elias | 2001 | JÄRFÄLLA S | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 54.07 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 58.98 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 50 m | 27.85 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:57.05 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 57.85 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 50 m | 29.90 | ||||||
34 | 45 | Nykvist Linus | 2001 | JÄRFÄLLA S | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 32.75 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:26.21 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:00.08 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 27.10 | ||||||
35 | 46 | Malmberg Hugo | 2001 | JÄRFÄLLA S | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 57.48 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:31.78 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 29.86 | ||||||
36 | 47 | Persson Erik | 1994 | KUNGSBACKA | 14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:03.86 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 58.09 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 1:57.43 | ||||||
37 | 48 | Bhat Manjiri | 2000 | LIDINGÖ SK | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 33.75 | |
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:15.95 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 32.38 | ||||||
38 | 49 | Andersson Amanda | 2003 | LIDINGÖ SK | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:17.12 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:19.63 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:38.22 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 34.58 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 50 m | 2:58.01 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 31.66 | ||||||
39 | 50 | Sandström Rebecca | 2003 | LIDINGÖ SK | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 31.84 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 28.80 | ||||||
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:34.26 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:02.78 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:09.38 | ||||||
40 | 51 | Torell Josefine | 2002 | LIDINGÖ SK | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:20.34 | |
5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:22.49 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 29.26 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:03.48 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 50 m | 38.38 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 5:08.06 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 50 m | 32.76 | ||||||
41 | 52 | Viberg Cecilia | 2003 | LIDINGÖ SK | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:13.25 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:12.21 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:33.29 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 28.16 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.87 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 33.76 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:44.73 | ||||||
42 | 53 | Fällgren Johannes | 2002 | LIDINGÖ SK | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 58.62 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:11.72 | ||||||
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 6:11.68 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:13.02 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 31.37 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.51 | ||||||
43 | 54 | Torell Johanna | 2005 | LIDINGÖ SK | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:07.14 | |
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 39.55 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:16.02 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 3:13.97 | ||||||
44 | 55 | Stenström Noah | 2000 | LIDINGÖ SK | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 1:00.20 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 27.37 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:07.17 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.88 | ||||||
45 | 56 | Engström Eleonora | 2004 | LIDINGÖ SK | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:11.45 | |
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:17.10 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:25.82 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 38.88 | ||||||
46 | 57 | Carlberg Hanna | 2003 | LIDINGÖ SK | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:30.17 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:16.98 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 31.46 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:09.55 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 5:25.00 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 50 m | 33.64 | ||||||
47 | 58 | Jelagin Maxim | 2005 | LIDINGÖ SK | 20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:49.46 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:44.75 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 41.62 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 50 m | 33.81 | ||||||
48 | 59 | Gustavsson Axel | 2005 | LIDINGÖ SK | 20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:34.74 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 50 m | 1:46.24 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 39.12 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 30.40 | ||||||
49 | 60 | Liljeberg Beata | 2003 | LIDINGÖ SK | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:16.41 | |
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 41.76 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:22.97 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 50 m | 3:37.35 | ||||||
50 | 61 | Gertz Martin | 2005 | LIDINGÖ SK | 20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:35.00 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:22.38 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 3:10.00 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 30.93 | ||||||
51 | 62 | Joseph Michel Adam | 2006 | LIDINGÖ SK | 20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:47.74 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:34.22 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:25.00 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 38.32 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 33.23 | ||||||
52 | 204 | Karell Victor | 2003 | NORRTÄLJE | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 1:00.54 | EFT |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 34.71 | EFT | |||||
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:47.61 | EFT | |||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 30.48 | EFT | |||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:16.59 | EFT | |||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:32.33 | EFT | |||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 27.59 | EFT | |||||
53 | 80 | Kuzmin Victor | 1979 | S 02 | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 29.61 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:05.94 | ||||||
54 | 25 | Kron Kristian | 1992 | SK NEPTUN | 12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 3:47.85 | |
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:47.60 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 1:54.60 | ||||||
55 | 63 | Flodqvist Pontus | 1988 | SK NEPTUN | 30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 22.36 | |
56 | 64 | Dahlgren Johan | 1986 | SK NEPTUN | 22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:04.22 | |
57 | 65 | Ekman Christine | 1994 | SK NEPTUN | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 8:43.56 | |
23 | 400m Ind Medley Women | 25 m | 4:48.42 | ||||||
58 | 66 | Ridell Patric | 1993 | SK NEPTUN | 22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:00.15 | |
59 | 67 | Skagius Johannes | 1995 | SK NEPTUN | 22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 57.90 | |
60 | 68 | Mattsson Rebecca | 1995 | SK NEPTUN | 34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 27.54 | |
61 | 69 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SK NEPTUN | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 57.85 | |
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:18.92 | ||||||
62 | 70 | Bergh Mikaela | 1999 | SK NEPTUN | 21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 34.25 | |
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:36.33 | ||||||
63 | 71 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:00.65 | |
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:34.96 | ||||||
64 | 72 | Rehn Oliver | 2001 | SK NEPTUN | 20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:51.39 | |
65 | 73 | Blom Simon | 1999 | SK NEPTUN | 24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:00.05 | |
66 | 74 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 59.93 | |
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:29.64 | ||||||
67 | 75 | Jensen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | 27 | 200m Butterfly Women | 50 m | 2:38.01 | |
68 | 76 | Frohde Wiggo | 2000 | SK NEPTUN | 20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:52.63 | |
69 | 77 | Glimmerud-Gullbjörk Tuva | 2000 | SK NEPTUN | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.53 | |
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:04.59 | ||||||
70 | 78 | Vartiainen Alexandra | 2001 | SK NEPTUN | 21 | 50m Breaststroke Women | 50 m | 33.41 | |
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:35.35 | ||||||
71 | 79 | Glenesk Mattias | 1994 | SK NEPTUN | 18 | 1500m Freestyle Men | 25 m | 15:21.85 | |
72 | 87 | Rosenquist Ebba | 1989 | SK SYDSIM | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:04.50 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:01.09 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 57.84 | ||||||
27 | 200m Butterfly Women | 25 m | 2:14.58 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 27.68 | ||||||
73 | 1 | Pogorzelska Laura | 2001 | SMS KRAKOW | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 28.65 | |
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:16.00 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:02.16 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.29 | ||||||
74 | 2 | Kowal Emilia | 2002 | SMS KRAKOW | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:08.03 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.45 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.80 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 28.66 | ||||||
75 | 3 | Bura Julia | 2002 | SMS KRAKOW | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:13.68 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:25.10 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 34.45 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:40.63 | ||||||
76 | 4 | Swistun Julia | 2000 | SMS KRAKOW | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:07.56 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.60 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.21 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:10.73 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 28.80 | ||||||
77 | 5 | Krol Wiktoria | 2002 | SMS KRAKOW | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 30.73 | |
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:20.85 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.84 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:05.72 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 31.34 | ||||||
78 | 6 | Magierowska Julia | 2002 | SMS KRAKOW | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 29.30 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.71 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 59.58 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:04.89 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 28.99 | ||||||
79 | 7 | Peciak Katarzyna | 2002 | SMS KRAKOW | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:04.34 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.63 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.48 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:08.53 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 28.57 | ||||||
80 | 8 | Horova Oksana | 2002 | SMS KRAKOW | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:14.00 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.56 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.95 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 33.47 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:08.28 | ||||||
81 | 9 | Synowiec Mikolaj | 2002 | SMS KRAKOW | 6 | 400m Ind Medley Men | 25 m | 4:39.95 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:01.04 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:56.68 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:10.42 | ||||||
82 | 10 | Goraj Marcin | 2001 | SMS KRAKOW | 10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:00.78 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 23.80 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 52.15 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 23.96 | ||||||
83 | 11 | Celinski Jakub | 2002 | SMS KRAKOW | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 29.49 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 58.48 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 25.92 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:04.02 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:10.37 | ||||||
84 | 12 | Majerski Jakub | 2000 | SMS KRAKOW | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 51.34 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 24.42 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:53.96 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 52.16 | ||||||
85 | 13 | Guzy Marcel | 2001 | SMS KRAKOW | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 30.23 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:17.09 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:04.42 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:09.86 | ||||||
86 | 14 | Dudzik Sebastian | 2001 | SMS KRAKOW | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 31.04 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:00.13 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:01.84 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:00.13 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 27.76 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.01 | ||||||
87 | 176 | Nilsson Martin | 1993 | SPIF SF | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 30.54 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 53.67 | ||||||
88 | 177 | Danielsson Jacob | 1998 | SPIF SF | 10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:09.77 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 24.49 | ||||||
89 | 178 | Ohlsson Esbjörn | 1996 | SPIF SF | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 31.07 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 3:02.60 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:09.87 | ||||||
90 | 179 | Norberg Christian | 1998 | SPIF SF | 18 | 1500m Freestyle Men | 25 m | 17:18.54 | |
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:02.81 | ||||||
91 | 180 | Wilkman Dennis | 1998 | SPIF SF | 2 | 100m Freestyle Men | 50 m | 54.76 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:03.77 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 58.26 | ||||||
92 | 181 | Buchli Kenzo | 2000 | SPIF SF | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 56.30 | |
6 | 400m Ind Medley Men | 25 m | 4:58.68 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:03.40 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:18.95 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.63 | ||||||
93 | 182 | Walsh Sofia | 2002 | SPIF SF | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:06.75 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 31.27 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 28.19 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.18 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:06.89 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 50 m | 29.80 | ||||||
94 | 183 | Berg Ljuba | 2000 | SPIF SF | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:04.35 | |
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 40.91 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:17.08 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.96 | ||||||
95 | 184 | Bothe Vinona | 1999 | SPIF SF | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:23.06 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:41.07 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 31.17 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:08.72 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 37.14 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:18.14 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:14.50 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 33.97 | ||||||
96 | 185 | Lindén Alexandra | 2001 | SPIF SF | 13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 29.91 | |
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:04.19 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 38.60 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:12.46 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:52.87 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:13.37 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 32.79 | ||||||
97 | 186 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF SF | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 57.06 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 35.55 | ||||||
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:03.70 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:05.82 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 27.72 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:02.30 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 29.69 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.14 | ||||||
98 | 187 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF SF | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 31.94 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:10.63 | ||||||
99 | 188 | Niring Gustav | 2004 | SPIF SF | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 34.47 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:01.99 | ||||||
14 | 200m Breaststroke Men | 50 m | 2:48.15 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:14.47 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 29.47 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 2:15.21 | ||||||
100 | 189 | Fogelsjöö Elsa | 2003 | SPIF SF | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 9:57.53 | |
5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:28.38 | ||||||
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:12.32 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:37.17 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 30.48 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:06.50 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 40.80 | ||||||
23 | 400m Ind Medley Women | 25 m | 5:41.06 | ||||||
101 | 190 | Falk Erik | 2003 | SPIF SF | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 56.68 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 38.03 | ||||||
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:10.20 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:09.21 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 29.91 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 32.65 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.48 | ||||||
102 | 191 | Granert Lea | 2001 | SPIF SF | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:12.11 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:08.40 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 33.55 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:38.59 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.92 | ||||||
103 | 192 | Saluveer Heidi | 2003 | SPIF SF | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:21.85 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:11.99 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 29.00 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:02.86 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 36.99 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:13.29 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 50 m | 30.72 | ||||||
104 | 193 | Bang Maria | 2003 | SPIF SF | 7 | 100m Butterfly Women | 50 m | 1:10.14 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 32.65 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 30.17 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:06.19 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 37.45 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:10.00 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:59.42 | ||||||
105 | 194 | Lewander Axel | 2004 | SPIF SF | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 35.15 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:40.15 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:08.20 | ||||||
18 | 1500m Freestyle Men | 50 m | 19:16.40 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:18.93 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:15.13 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 33.32 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:25.22 | ||||||
106 | 195 | Asp Olsson Liv | 2005 | SPIF SF | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:17.62 | |
5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:24.84 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:36.93 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 29.28 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:02.19 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:09.19 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:13.65 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.49 | ||||||
107 | 196 | Seemann Hugo | 2003 | SPIF SF | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 57.64 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 32.71 | ||||||
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:40.87 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:06.32 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 29.42 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:11.96 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 31.92 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.04 | ||||||
108 | 197 | Frisendahl Emil | 2003 | SPIF SF | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 35.06 | |
6 | 400m Ind Medley Men | 50 m | 5:42.22 | ||||||
10 | 200m Butterfly Men | 25 m | |||||||
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 5:37.37 | ||||||
18 | 1500m Freestyle Men | 25 m | 18:00.00 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:22.11 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:06.89 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 50 m | 2:31.29 | ||||||
109 | 198 | Salentin Jan | 2004 | SPIF SF | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 1:03.95 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 43.36 | ||||||
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:12.14 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 34.12 | ||||||
18 | 1500m Freestyle Men | 25 m | 19:11.97 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:23.25 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 30.50 | ||||||
110 | 199 | Munshi Aryan | 2002 | SPIF SF | 20 | 200m Freestyle Men | 50 m | 2:22.67 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:20.41 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 33.78 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 29.50 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 2:34.61 | ||||||
111 | 200 | Lilljequist Alida | 1998 | SPIF SF | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 10:19.10 | |
3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:26.88 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:47.64 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 30.54 | ||||||
112 | 201 | MacLeod David | 2001 | SPIF SF | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 55.49 | |
12 | 400m Freestyle Men | 50 m | 4:51.22 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:05.05 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 27.38 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:14.12 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:26.18 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:01.68 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 24.92 | ||||||
113 | 26 | Coleman Michelle | 1993 | SPÅRVÄGEN | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 1:53.51 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 26.67 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 24.29 | ||||||
114 | 81 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:05.53 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 50 m | 2:32.56 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.98 | ||||||
115 | 82 | Viinapuu Anna | 2000 | SPÅRVÄGEN | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:15.68 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:12.78 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 28.58 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.21 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:13.24 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 50 m | 31.53 | ||||||
116 | 83 | Karlsson Adam | 2000 | SPÅRVÄGEN | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 53.89 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 31.13 | ||||||
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:11.73 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 25.82 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 50 m | 1:57.82 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 50 m | 58.35 | ||||||
117 | 84 | Augustsson Julia | 2000 | SPÅRVÄGEN | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:12.67 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:09.99 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:29.43 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 33.96 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:36.01 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:10.31 | ||||||
118 | 85 | Malmring Jonas | 2001 | SPÅRVÄGEN | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 53.83 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 59.62 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:01.85 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.11 | ||||||
119 | 86 | Andras Noémi | 2001 | SPÅRVÄGEN | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:27.66 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:11.07 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:42.54 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:05.77 | ||||||
120 | 161 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:19.02 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:37.51 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 35.86 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:52.94 | ||||||
121 | 162 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:08.72 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.71 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:00.34 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:08.65 | ||||||
122 | 163 | Baltzarsson Therese | 2001 | SS04 | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:11.79 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:34.05 | ||||||
23 | 400m Ind Medley Women | 25 m | 5:23.35 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:58.05 | ||||||
123 | 164 | Bentzer Philip | 2001 | SS04 | 8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:01.29 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 28.27 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 28.68 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 2:11.67 | ||||||
124 | 165 | Böschen Isac | 2002 | SS04 | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 57.95 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:07.71 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 29.29 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:12.26 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 30.79 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.73 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 2:30.37 | ||||||
125 | 166 | Voigt Kalle | 2001 | SS04 | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 55.95 | |
17 | 50m Butterfly Men | 50 m | 26.79 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:00.31 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.80 | ||||||
126 | 167 | Karlsson Daniel | 2001 | SS04 | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 58.79 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 27.92 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:01.72 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.46 | ||||||
127 | 168 | Hennert Johan | 2001 | SS04 | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 30.00 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 59.38 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:07.17 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:14.52 | ||||||
128 | 169 | Jakobsson Leo | 2002 | SS04 | 10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:19.86 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 28.80 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:02.30 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:02.35 | ||||||
129 | 170 | Nordström Isabel | 2001 | SS04 | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:11.65 | |
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:28.73 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:07.45 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:09.17 | ||||||
130 | 171 | Reuterskiöld Douglas | 2002 | SS04 | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 31.59 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:32.42 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:10.00 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:22.04 | ||||||
131 | 172 | Larsson Marcus | 2003 | SS04 | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 35.27 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:10.87 | ||||||
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:37.12 | ||||||
18 | 1500m Freestyle Men | 25 m | 18:11.52 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:28.74 | ||||||
132 | 173 | Voigt Sofia | 2003 | SS04 | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:11.85 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:32.44 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:48.52 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.85 | ||||||
133 | 174 | Montes Elvira | 2004 | SS04 | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 33.35 | |
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:27.14 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:08.91 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 50 m | 31.69 | ||||||
134 | 175 | Fridsell Oskar | 2003 | SS04 | 8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:06.78 | |
17 | 50m Butterfly Men | 50 m | 29.79 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:18.95 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 30.73 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 27.18 | ||||||
135 | 88 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 28.85 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:03.80 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 23.83 | ||||||
136 | 89 | Kertes Daniel | 1999 | SÖDERTÄLJE | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 49.87 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 27.55 | ||||||
10 | 200m Butterfly Men | 50 m | 2:08.82 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 57.84 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:48.97 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:00.16 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 23.01 | ||||||
137 | 90 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 48.84 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 56.07 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 56.66 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:06.16 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 22.19 | ||||||
138 | 91 | Illanes Guillermo | 2000 | SÖDERTÄLJE | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 55.90 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:00.24 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:04.93 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 50 m | 28.05 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 28.75 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.59 | ||||||
139 | 92 | Sundstrand Emma | 2001 | SÖDERTÄLJE | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:10.28 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 30.15 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:16.19 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.19 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 32.46 | ||||||
23 | 400m Ind Medley Women | 25 m | 4:53.24 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:02.95 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 28.68 | ||||||
140 | 93 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | 7 | 100m Butterfly Women | 50 m | 1:03.08 | |
9 | 50m Backstroke Women | 50 m | 32.08 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.73 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.77 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:07.99 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:07.88 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 50 m | 28.48 | ||||||
141 | 94 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | 17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 23.92 | |
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:10.22 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 21.66 | ||||||
142 | 95 | Borrman Jakob | 2002 | SÖDERTÄLJE | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 55.93 | |
10 | 200m Butterfly Men | 50 m | 2:16.31 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 28.68 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 50 m | 2:02.39 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 50 m | 1:02.77 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.80 | ||||||
143 | 96 | Speiner Caroline | 1994 | SÖDERTÖRN | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:10.96 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 30.56 | ||||||
144 | 97 | Jonsson Jesper | 1993 | SÖDERTÖRN | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 49.34 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 24.20 | ||||||
145 | 98 | Klasson Carin | 1995 | SÖDERTÖRN | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:04.27 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.45 | ||||||
146 | 99 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:16.01 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:23.98 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.72 | ||||||
147 | 100 | Unnermark Vilma | 1997 | SÖDERTÖRN | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:15.24 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 29.43 | ||||||
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:16.05 | ||||||
148 | 101 | Engback Cassandra | 1999 | SÖDERTÖRN | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 31.31 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 26.68 | ||||||
149 | 102 | Ossmyr Josefin | 1999 | SÖDERTÖRN | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 29.36 | |
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:20.60 | ||||||
150 | 103 | Fast Emelie | 2004 | SÖDERTÖRN | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:08.59 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 29.74 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 25.92 | ||||||
151 | 104 | Eriksson Astrid | 2001 | TUREBERG | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:08.23 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 31.20 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:07.55 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:07.44 | ||||||
152 | 105 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 31.14 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.11 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.09 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:06.18 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 29.61 | ||||||
153 | 106 | Iwarsson Oskar | 2000 | TUREBERG | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 54.12 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:00.52 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 25.16 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 54.85 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 2:12.57 | ||||||
154 | 202 | Eriksson August | 2004 | TUREBERG | 22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:10.04 | EFT |
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:03.74 | EFT | |||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:18.55 | EFT | |||||
155 | 107 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:10.33 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.11 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.49 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:42.83 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 29.85 | ||||||
156 | 108 | Back Sofie | 1999 | TYRESÖ SS | 21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 35.94 | |
157 | 109 | Sköld Olle | 1999 | TYRESÖ SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 50.44 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:12.32 | ||||||
158 | 110 | Alm Josefin | 2001 | TYRESÖ SS | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 30.54 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 28.78 | ||||||
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:27.22 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:02.03 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:07.25 | ||||||
159 | 111 | Lindwall Algot | 2002 | TYRESÖ SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 59.43 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 31.34 | ||||||
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:32.50 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:07.31 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:26.29 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 27.29 | ||||||
160 | 112 | Räisänen Daniel | 1999 | TÄBY SIM | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 52.28 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:13.15 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 25.84 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:01.45 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 50 m | 56.45 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 23.88 | ||||||
161 | 113 | Jerresand Cornelia | 2000 | TÄBY SIM | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:06.43 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 31.09 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.00 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.13 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.22 | ||||||
162 | 114 | Al-Khalili Josef | 2000 | TÄBY SIM | 8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:00.20 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:00.86 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 27.00 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 58.10 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:10.14 | ||||||
163 | 115 | Muzikants Wilhelm | 2001 | TÄBY SIM | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 56.61 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:21.33 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 28.14 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:00.76 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:00.79 | ||||||
164 | 116 | Pöllänen Andres | 2001 | TÄBY SIM | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 57.30 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:32.40 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:05.35 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.48 | ||||||
165 | 117 | Nordén Axel | 2001 | TÄBY SIM | 4 | 50m Breaststroke Men | 50 m | 32.19 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 50 m | 2:35.46 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:10.76 | ||||||
166 | 118 | Isacson Kristina | 2001 | TÄBY SIM | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:14.47 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 32.50 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.26 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:08.03 | ||||||
167 | 119 | Hedlund Smilla | 2001 | TÄBY SIM | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:16.05 | |
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 35.07 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:46.40 | ||||||
168 | 120 | Rydbeck Nordén Esther | 2001 | TÄBY SIM | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 8:57.00 | |
3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:08.84 | ||||||
16 | 200m Backstroke Women | 50 m | 2:21.00 | ||||||
23 | 400m Ind Medley Women | 25 m | 5:03.01 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:22.51 | ||||||
169 | 121 | Ahlqvist Erik | 2001 | TÄBY SIM | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 55.34 | |
17 | 50m Butterfly Men | 50 m | 28.79 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:03.35 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.06 | ||||||
170 | 122 | Palosaari Robert | 1992 | VÄSBY SS | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 28.81 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:11.73 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:01.98 | ||||||
171 | 123 | Lindkvist Josefin | 1993 | VÄSBY SS | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 59.58 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 24.97 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 54.52 | ||||||
27 | 200m Butterfly Women | 25 m | 2:16.41 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 26.88 | ||||||
172 | 124 | Ristl Elin | 1999 | VÄSBY SS | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 30.49 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.51 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 59.98 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:05.19 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:08.06 | ||||||
173 | 125 | Eklund Cornelia | 2000 | VÄSBY SS | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 32.18 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:22.63 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 34.72 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:07.73 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.13 | ||||||
174 | 126 | Widholm Anton | 1999 | VÄSBY SS | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 30.12 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 58.86 | ||||||
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:21.88 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:06.20 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 27.09 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:13.56 | ||||||
175 | 127 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 28.39 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:13.24 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 25.41 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:01.94 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 56.43 | ||||||
176 | 128 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | 6 | 400m Ind Medley Men | 25 m | 4:46.35 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:20.38 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:04.71 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:08.80 | ||||||
177 | 129 | Andersson Tova | 2001 | VÄSBY SS | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:03.76 | |
7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:06.71 | ||||||
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:19.63 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 57.96 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:05.26 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:06.78 | ||||||
178 | 130 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 52.87 | |
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:54.36 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 24.77 | ||||||
179 | 131 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | 16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:33.89 | |
23 | 400m Ind Medley Women | 25 m | 5:24.51 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:13.88 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:15.28 | ||||||
180 | 132 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:09.92 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.78 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:00.84 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 32.45 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:33.82 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:08.64 | ||||||
181 | 133 | Melinder Martin | 2001 | VÄSBY SS | 6 | 400m Ind Medley Men | 25 m | 4:43.92 | |
10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:14.56 | ||||||
18 | 1500m Freestyle Men | 25 m | 16:06.92 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:58.17 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:12.98 | ||||||
182 | 134 | Andersson Ebba | 2001 | VÄSBY SS | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:07.39 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 27.24 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 58.98 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:11.36 | ||||||
183 | 135 | Peacock Louise | 2001 | VÄSBY SS | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:08.00 | |
9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 32.02 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:08.00 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.23 | ||||||
184 | 136 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 57.03 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:10.70 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:59.03 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.96 | ||||||
185 | 137 | Björkén Tuva | 2003 | VÄSBY SS | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:13.99 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:33.06 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 34.70 | ||||||
31 | 200m Breaststroke Women | 25 m | 2:37.18 | ||||||
186 | 138 | Lindgren Linnea | 2001 | VÄSBY SS | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 9:40.92 | |
3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:13.74 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.73 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:44.52 | ||||||
187 | 139 | Halldén Victor | 2000 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 55.89 | |
10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:16.83 | ||||||
18 | 1500m Freestyle Men | 25 m | 17:04.72 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:00.94 | ||||||
188 | 140 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 33.09 | |
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:32.43 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 50 m | 28.17 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 50 m | 1:10.98 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:02.41 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:23.04 | ||||||
189 | 141 | Göransson Carl | 2000 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 54.09 | |
10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:11.97 | ||||||
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:00.27 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:56.65 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 59.63 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:10.52 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.10 | ||||||
190 | 142 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | 4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 30.41 | |
15 | 100m Ind Medley Men | 25 m | 1:01.50 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:07.82 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 28.75 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 25.60 | ||||||
191 | 143 | Tittelbach Roya | 2003 | VÄSBY SS | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:02.41 | |
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:09.44 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:11.72 | ||||||
192 | 144 | Bergman Elin | 2003 | VÄSBY SS | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:20.37 | |
7 | 100m Butterfly Women | 50 m | 1:10.41 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:02.92 | ||||||
27 | 200m Butterfly Women | 25 m | 2:49.62 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 50 m | 31.95 | ||||||
193 | 145 | Lindström Emelie | 2003 | VÄSBY SS | 7 | 100m Butterfly Women | 25 m | 1:11.34 | |
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:42.05 | ||||||
23 | 400m Ind Medley Women | 25 m | 5:33.36 | ||||||
27 | 200m Butterfly Women | 25 m | 2:38.23 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 33.12 | ||||||
194 | 146 | Peng Elin | 2003 | VÄSBY SS | 5 | 100m Breaststroke Women | 25 m | 1:14.37 | |
13 | 50m Freestyle Women | 50 m | 27.70 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:10.82 | ||||||
195 | 147 | Ahlström Ludvig | 2002 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 59.46 | |
8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:10.11 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:10.18 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 27.59 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 2:28.89 | ||||||
196 | 148 | Rathnasiri Kevin | 2003 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 59.03 | |
17 | 50m Butterfly Men | 50 m | 29.20 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:06.55 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 27.34 | ||||||
197 | 149 | Simonsson Ivar | 2002 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 59.36 | |
10 | 200m Butterfly Men | 50 m | 2:22.64 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 2:05.42 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:03.80 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 27.60 | ||||||
198 | 150 | Lindholm Christopher | 2002 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 57.23 | |
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 27.04 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 59.24 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 26.07 | ||||||
199 | 151 | Takala Amanda | 2004 | VÄSBY SS | 3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:18.52 | |
7 | 100m Butterfly Women | 50 m | 1:12.27 | ||||||
11 | 200m Ind Medley Women | 25 m | 2:34.64 | ||||||
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 29.32 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.81 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:11.34 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:10.97 | ||||||
200 | 152 | Areblad Linus | 2004 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 59.40 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:33.31 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 29.34 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:06.81 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 27.91 | ||||||
201 | 153 | Lindgren Alice | 2005 | VÄSBY SS | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 33.89 | |
13 | 50m Freestyle Women | 50 m | 29.10 | ||||||
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:41.48 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:03.45 | ||||||
21 | 50m Breaststroke Women | 25 m | 36.90 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:10.10 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:12.04 | ||||||
202 | 154 | Brännbäck Felicia | 2006 | VÄSBY SS | 9 | 50m Backstroke Women | 25 m | 33.21 | |
13 | 50m Freestyle Women | 25 m | 29.18 | ||||||
16 | 200m Backstroke Women | 25 m | 2:35.22 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:03.64 | ||||||
25 | 100m Backstroke Women | 25 m | 1:10.26 | ||||||
32 | 100m Ind Medley Women | 25 m | 1:15.05 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 33.92 | ||||||
203 | 155 | Simonsson Ragnar | 2004 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 1:00.89 | |
4 | 50m Breaststroke Men | 25 m | 34.38 | ||||||
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:41.93 | ||||||
14 | 200m Breaststroke Men | 25 m | 2:42.27 | ||||||
22 | 100m Breaststroke Men | 25 m | 1:14.70 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 25 m | 30.23 | ||||||
204 | 156 | Wissinger Michelle | 2004 | VÄSBY SS | 19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.90 | |
27 | 200m Butterfly Women | 25 m | 2:39.27 | ||||||
34 | 50m Butterfly Women | 25 m | 30.65 | ||||||
205 | 157 | Malmborg William | 2003 | VÄSBY SS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 59.76 | |
10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:28.37 | ||||||
17 | 50m Butterfly Men | 25 m | 28.87 | ||||||
26 | 50m Backstroke Men | 25 m | 31.09 | ||||||
30 | 50m Freestyle Men | 50 m | 27.82 | ||||||
33 | 200m Backstroke Men | 25 m | 2:23.15 | ||||||
206 | 158 | Montero Johan | 2005 | VÄSBY SS | 8 | 100m Backstroke Men | 25 m | 1:09.00 | |
12 | 400m Freestyle Men | 25 m | 4:42.61 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 1:06.95 | ||||||
28 | 200m Ind Medley Men | 25 m | 2:32.54 | ||||||
207 | 159 | Gkioni Katherina | 2000 | VÄSBY SS | 1 | 800m Freestyle Women | 25 m | 9:22.07 | |
3 | 200m Freestyle Women | 25 m | 2:14.02 | ||||||
19 | 100m Freestyle Women | 25 m | 1:01.76 | ||||||
29 | 400m Freestyle Women | 25 m | 4:36.10 | ||||||
208 | 160 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | 2 | 100m Freestyle Men | 25 m | 51.88 | |
10 | 200m Butterfly Men | 25 m | 2:01.41 | ||||||
20 | 200m Freestyle Men | 25 m | 1:49.48 | ||||||
24 | 100m Butterfly Men | 25 m | 55.88 | ||||||
Skapad av WinGrodan 1.26.00 | Utskriftsdatum | 13 november 2018 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 14:01 |