Deltagarlista Gren 101-128 |
Tävling | Stockholm Summergames 2011 | Utskriftsdatum | 05 juli 2011 | |||
Tävlingsort | Stockholm | Utskriftstid | 13:24 | |||
Arrangör | Polisens IF | |||||
Bassäng | 50m | |||||
Tävlingsdatum | 07 juli 2011 |
Gren 101, 4X50m Frisim P FG |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 344 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 1:50.60 | ||
2 | 345 | Väsby SS Herrar Lag 2 | 1996 | VÄSBY SS | 25 m | 1:56.50 | ||
3 | 25 | Hss Brutal Force | 1997 | HUDIKSVALL | 25 m | 1:56.80 | ||
4 | 26 | Hss Kings Men | 1998 | HUDIKSVALL | 25 m | 2:10.08 | ||
5 | 349 | Väsby SS Herrar Lag 3 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 2:10.60 | ||
6 | 187 | Södertörn Herrar | 1999 | SÖDERTÖRN | 25 m | 2:22.29 | ||
7 | 341 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 1999 | VÄSBY SS | 25 m | 2:22.90 | ||
8 | 350 | Laus | 1999 | LaUS | 25 m | 2:25.83 | ||
9 | 347 | Väsby SS Herrar Lag 2 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 2:33.60 | ||
10 | 348 | Väsby SS Herrar Lag 3 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:42.90 | ||
11 | 404 | Hellas SK Herrar [1912] | 1999 | HELLAS sk | 50 m | |||
12 | 135 | Polisen Lag 2 | 1997 | POLISEN | 25 m | |||
Gren 102, 4X100m Frisim F FG |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 325 | Väsby SS Damer Lag 1 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 4:14.90 | ||
2 | 219 | SS04 Damer | 1987 | SS04 | 25 m | 4:18.37 | ||
3 | 328 | Väsby SS Damer Lag 2 | 1996 | VÄSBY SS | 25 m | 4:32.20 | ||
4 | 220 | SS04 Flickor Lag 1 | 1997 | SS04 | 25 m | 4:33.66 | ||
5 | 333 | Väsby SS Damer Lag 3 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 4:45.50 | ||
6 | 336 | Väsby SS Damer Lag 4 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 4:55.60 | ||
7 | 323 | Väsby SS Damer Lag 1 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 5:03.00 | ||
8 | 339 | Väsby SS Damer Lag 5 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 5:06.60 | ||
9 | 330 | Väsby SS Damer Lag 2 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 5:15.60 | ||
10 | 331 | Väsby SS Damer Lag 3 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 5:25.00 | ||
11 | 337 | Väsby SS Damer Lag 4 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 5:40.30 | ||
12 | 338 | Väsby SS Damer Lag 5 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 6:00.00 | ||
13 | 403 | Hellas SK Damer [1912] | 1999 | HELLAS sk | 50 m | |||
14 | 12 | Gävle SS Damer | 2000 | GÄVLE SS | 25 m | |||
Gren 103, 50m Frisim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 405 | Nystrand Stefan | 1981 | SPÅRVÄGEN | AB1181 | 50 m | 22.01 | |
2 | 92 | Ernstsson David | 1992 | POLISEN | AK8792 | 25 m | 22.66 | |
3 | 297 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 25.01 | |
4 | 155 | Licina Adis | 1994 | SÖDERTÄLJE | AB3194 | 50 m | 26.18 | |
5 | 90 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 50 m | 26.27 | |
6 | 125 | Uhlin Joakim | 1994 | POLISEN | AN6394 | 25 m | 26.44 | |
7 | 98 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 26.56 | |
8 | 87 | Ekhult Anton | 1991 | POLISEN | AH8191 | 50 m | 26.57 | |
9 | 273 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 26.63 | |
10 | 276 | Gustavsson Andreas | 1994 | VÄSBY SS | AM6794 | 25 m | 26.67 | |
11 | 396 | Johannessen Vebjørn Arne | 1995 | Vestkant | 50 m | 26.73 | ||
12 | 109 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 26.79 | |
13 | 214 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 26.80 | |
14 | 211 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 26.83 | |
15 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 26.89 | |
16 | 94 | Hansson Joel Falk | 1994 | POLISEN | AT7394 | 25 m | 26.90 | |
17 | 387 | Rødland Marius Solaat | 1997 | Vestkant | 50 m | 27.00 | ||
18 | 194 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 25 m | 27.16 | |
19 | 223 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 27.20 | |
20 | 360 | Ljamin Alexandr | 1993 | NSE | 50 m | 27.30 | ||
21 | 76 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 25 m | 27.50 | |
22 | 171 | Aspvik Tommy | 1990 | SÖDERTÖRN | AI6990 | 50 m | 27.53 | |
23 | 145 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 50 m | 27.93 | |
24 | 114 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 25 m | 28.15 | |
25 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 28.28 | ||
26 | 85 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 25 m | 28.32 | |
27 | 253 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 28.45 | |
28 | 74 | Aamer Karim | 1992 | POLISEN | AL3792 | 25 m | 28.53 | |
29 | 148 | Dehlin Fredrik | 1994 | SÖDERTÄLJE | AD5994 | 50 m | 28.58 | |
30 | 21 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 50 m | 28.59 | |
31 | 99 | Gustafsson Robin | 1995 | POLISEN | BA4395 | 50 m | 28.63 | |
32 | 271 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 28.78 | |
33 | 80 | Backman Christian | 1995 | POLISEN | AW6195 | 25 m | 28.82 | |
34 | 222 | Alexandrie Linus | 1997 | TYRESÖ SS | AT9597 | 25 m | 29.18 | |
35 | 315 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 29.39 | |
36 | 372 | Berglund Morten | 1995 | Karasjok | 50 m | 29.44 | ||
37 | 22 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 50 m | 29.60 | |
38 | 16 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | AR3196 | 50 m | 29.87 | |
39 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 30.03 | ||
40 | 23 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 50 m | 30.09 | |
41 | 317 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 30.14 | |
42 | 364 | Zirk Kregor | 1999 | USK | 50 m | 30.33 | ||
43 | 118 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 25 m | 30.36 | |
44 | 56 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 50 m | 30.38 | |
45 | 156 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 30.41 | |
46 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 30.43 | |
47 | 126 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 30.62 | |
48 | 164 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 30.78 | |
49 | 393 | Vindenes Jostein | 1996 | Vestkant | 50 m | 30.80 | ||
50 | 64 | Andrade Cristian de | 1996 | HELLAS sk | AT6796 | 25 m | 31.21 | |
51 | 363 | Langel Marko-Matteus | 1999 | USK | 50 m | 31.27 | ||
52 | 146 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 31.31 | |
53 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 31.39 | |
54 | 54 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 31.53 | |
55 | 184 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 31.66 | |
56 | 272 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 31.70 | |
57 | 365 | Matvejev Tiit | 1999 | USK | 50 m | 32.07 | ||
58 | 62 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS sk | AD0995 | 25 m | 32.17 | |
59 | 120 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 32.18 | |
60 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 32.31 | |
61 | 245 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 32.33 | |
62 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 32.38 | |
63 | 66 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 25 m | 32.55 | |
64 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 32.60 | |
65 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 50 m | 33.23 | |
66 | 170 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 33.26 | |
67 | 228 | Frogvall Dan | 1995 | TYRESÖ SS | BA6795 | 25 m | 33.31 | |
68 | 359 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 25 m | 33.50 | |
69 | 301 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 25 m | 33.52 | |
70 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 33.78 | ||
71 | 24 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | 33.99 | |
72 | 14 | Jonsson Johan | 1997 | HUDIKSVALL | AQ2597 | 50 m | 34.07 | |
73 | 178 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 34.08 | |
74 | 354 | El-Idi Firas | 2001 | LaUS | 01A005 | 25 m | 34.18 | |
75 | 15 | Lindberg Filip | 1998 | HUDIKSVALL | AO5798 | 50 m | 34.31 | |
76 | 91 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 34.37 | |
77 | 165 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | 34.42 | |
78 | 172 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 34.54 | |
79 | 19 | Raittila Gustav | 1997 | HUDIKSVALL | AP9197 | 25 m | 34.56 | |
80 | 57 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 34.62 | |
81 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 34.66 | |
82 | 295 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 35.15 | |
83 | 8 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 25 m | 35.28 | |
84 | 353 | Pernanen Timi | 2001 | LaUS | 01A141 | 25 m | 35.94 | |
85 | 248 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 36.00 | |
86 | 174 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | 36.30 | |
87 | 167 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 36.51 | |
88 | 70 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 25 m | 36.62 | |
89 | 30 | Gyllberg Jacob | 2000 | SK NEPTUN | AG1900 | 25 m | 36.69 | |
90 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 37.30 | |
91 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 37.37 | |
92 | 226 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 37.85 | |
93 | 227 | Flores Johan | 1999 | TYRESÖ SS | AJ6199 | 25 m | 38.00 | |
94 | 79 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 38.04 | |
95 | 263 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 38.12 | |
96 | 236 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 38.58 | |
97 | 275 | Grankvist Oscar | 2000 | VÄSBY SS | AL9500 | 25 m | 38.58 | |
98 | 177 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 39.04 | |
99 | 104 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 39.57 | |
100 | 65 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 25 m | 40.47 | |
101 | 316 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 42.70 | |
102 | 290 | Lopez Nicolas | 2000 | VÄSBY SS | AN6300 | 25 m | 43.92 | |
103 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | 45.33 | |
104 | 318 | Westerlund Erik | 2000 | VÄSBY SS | AL3500 | 25 m | 45.83 | |
105 | 300 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 25 m | 47.48 | |
106 | 306 | Sun John | 2002 | VÄSBY SS | AD4302 | 25 m | 47.63 | |
107 | 298 | Packwood Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AD2302 | 25 m | 48.32 | |
108 | 95 | Gauffin Angus | 2000 | POLISEN | AN3900 | 25 m | 48.66 | |
109 | 260 | Bjurström Alexander | 2000 | VÄSBY SS | AN2300 | 25 m | 51.83 | |
110 | 20 | Ringnér Anton | 1999 | HUDIKSVALL | 25 m | |||
111 | 75 | Albornos Oscar Orosco | 1998 | POLISEN | AV5398 | 25 m | ||
112 | 175 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 25 m | ||
Gren 104, 50m Frisim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 304 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 27.45 | |
2 | 88 | Ekman Christine | 1994 | POLISEN | AE8294 | 25 m | 28.06 | |
3 | 204 | Lithander Rebecka | 1992 | SS04 | AV3892 | 50 m | 28.33 | |
4 | 107 | Larsson Philippa | 1989 | POLISEN | BR8289 | 50 m | 28.42 | |
5 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 28.44 | |
6 | 322 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 28.50 | |
7 | 395 | Øverland Marie | 1994 | Vestkant | 50 m | 28.67 | ||
8 | 208 | Nygren-Holland Veronica | 1990 | SS04 | AE2690 | 25 m | 28.90 | |
9 | 240 | Olsson Linda | 1992 | TYRESÖ SS | AQ1492 | 25 m | 28.96 | |
10 | 216 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 29.02 | |
11 | 213 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 25 m | 29.34 | |
12 | 193 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 29.38 | |
13 | 376 | Woll Ingrid Elise | 1993 | Narvik SK | 50 m | 29.40 | ||
14 | 288 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 29.68 | |
15 | 257 | Berzelius Therese | 1995 | VÄSBY SS | BC0895 | 25 m | 29.72 | |
16 | 112 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 50 m | 29.87 | |
17 | 197 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 29.88 | |
18 | 286 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 29.89 | |
19 | 285 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 29.90 | |
20 | 373 | Norvang Elle Agneta | 1996 | Karasjok | 50 m | 30.01 | ||
21 | 2 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 30.09 | |
22 | 121 | Thulin Nicole | 1992 | POLISEN | BE8292 | 25 m | 30.16 | |
23 | 115 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 30.33 | |
24 | 264 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 30.41 | |
25 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 30.42 | ||
26 | 384 | Mathisen Charlotte Lie | 1995 | Vestkant | 50 m | 30.48 | ||
27 | 377 | Woll Emilie Elise | 1996 | Narvik SK | 50 m | 30.56 | ||
28 | 217 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 25 m | 30.81 | |
29 | 375 | Bygdnes Oda | 1998 | Harstad SK | 50 m | 30.91 | ||
30 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 30.94 | ||
31 | 84 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 50 m | 30.99 | |
32 | 237 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 31.02 | |
33 | 83 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 31.15 | |
34 | 238 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 31.27 | |
35 | 361 | Tsvetkova Alika | 2000 | NSE | 50 m | 31.27 | ||
36 | 191 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 31.30 | |
37 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 31.34 | |
38 | 389 | Teige Maria | 1996 | Vestkant | 50 m | 31.40 | ||
39 | 192 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 31.53 | |
40 | 381 | Fossheim Elin | 1996 | Vestkant | 50 m | 31.56 | ||
41 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 31.65 | ||
42 | 4 | Rege Nathalie | 1994 | DANDERYD | BO4494 | 25 m | 31.72 | |
43 | 401 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 31.82 | |
44 | 270 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 32.00 | |
45 | 279 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 32.05 | |
46 | 100 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 32.16 | |
47 | 97 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 32.21 | |
48 | 362 | Arold Kristiina | 1997 | USK | 50 m | 32.31 | ||
49 | 305 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 32.34 | |
50 | 212 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 32.35 | |
51 | 1 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 32.37 | |
52 | 149 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 50 m | 32.41 | |
53 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 32.43 | |
54 | 262 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 32.46 | |
55 | 268 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 32.59 | |
56 | 398 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 32.59 | |
57 | 232 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 50 m | 32.72 | |
58 | 277 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 32.88 | |
59 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 32.99 | |
60 | 249 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 50 m | 33.01 | |
61 | 128 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 33.04 | |
62 | 313 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 33.14 | |
63 | 159 | Nilsson Karin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AO6294 | 50 m | 33.16 | |
64 | 247 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 33.20 | |
65 | 71 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 25 m | 33.26 | |
66 | 188 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 50 m | 33.35 | |
67 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 50 m | 33.41 | |
68 | 402 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A964 | 25 m | 33.55 | |
69 | 206 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 50 m | 33.58 | |
70 | 400 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 33.60 | |
71 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 33.71 | |
72 | 380 | Dale Stine | 1998 | Vestkant | 50 m | 33.74 | ||
73 | 137 | Beckman Therese | 1995 | SK ÄGIR | BX8295 | 25 m | 33.79 | |
74 | 110 | Ceccon Jessica Mattsson | 1996 | POLISEN | BN1896 | 25 m | 33.85 | |
75 | 185 | Widmark Julia | 1997 | SÖDERTÖRN | AS8897 | 25 m | 33.86 | |
76 | 386 | Nygaard Marte | 1998 | Vestkant | 50 m | 33.93 | ||
77 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 25 m | 34.14 | |
78 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 34.18 | |
79 | 89 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 34.23 | |
80 | 374 | Persen Ine Maijen | 1998 | Karasjok | 50 m | 34.25 | ||
81 | 254 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 34.25 | |
82 | 113 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 34.40 | |
83 | 69 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 34.40 | |
84 | 274 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 34.46 | |
85 | 283 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 34.57 | |
86 | 50 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | 34.57 | |
87 | 241 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 34.59 | |
88 | 151 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 50 m | 34.60 | |
89 | 233 | Lindberg Kelly | 1997 | TYRESÖ SS | BD0297 | 25 m | 34.60 | |
90 | 31 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 34.61 | |
91 | 244 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 34.66 | |
92 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 34.66 | |
93 | 153 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 50 m | 34.95 | |
94 | 55 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 50 m | 35.04 | |
95 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 35.07 | |
96 | 280 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 35.10 | |
97 | 258 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 35.15 | |
98 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 35.21 | |
99 | 235 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 35.22 | |
100 | 106 | Kuhner Sara | 1999 | POLISEN | BD8699 | 25 m | 35.27 | |
101 | 166 | Wadelius Elsa | 1995 | SÖDERTÄLJE | BA5695 | 50 m | 35.35 | |
102 | 136 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 25 m | 35.48 | |
103 | 141 | Lundqvist Johanna | 1994 | SK ÄGIR | BV3894 | 25 m | 35.50 | |
104 | 18 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 50 m | 35.55 | |
105 | 291 | Romstad Hanne Melin | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 35.56 | |
106 | 154 | Järnström Micaela | 1995 | SÖDERTÄLJE | AT3695 | 50 m | 35.58 | |
107 | 399 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 35.68 | |
108 | 81 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 35.73 | |
109 | 382 | Hellan Henriette Kronstad | 1998 | Vestkant | 50 m | 35.82 | ||
110 | 190 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 35.84 | |
111 | 202 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 36.06 | |
112 | 278 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 36.11 | |
113 | 388 | Søreng Thea | 1997 | Vestkant | 50 m | 36.26 | ||
114 | 397 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 36.31 | |
115 | 142 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | 36.34 | |
116 | 101 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 50 m | 36.46 | |
117 | 144 | Persson Susanne | 1993 | SK ÄGIR | BO1493 | 50 m | 36.53 | |
118 | 157 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 50 m | 36.81 | |
119 | 138 | Danielsson Ellen | 1998 | SK ÄGIR | BB2698 | 25 m | 36.87 | |
120 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 37.02 | |
121 | 17 | Mickelsson Madeleine | 1995 | HUDIKSVALL | BF6895 | 25 m | 37.03 | |
122 | 116 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 37.09 | |
123 | 312 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 37.61 | |
124 | 6 | Barresäter Tova | 2000 | GÄVLE SS | AM6800 | 25 m | 37.89 | |
125 | 320 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 37.92 | |
126 | 311 | Söderström Mimmi | 2000 | VÄSBY SS | AL9400 | 25 m | 38.04 | |
127 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | 38.11 | |
128 | 32 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 38.17 | |
129 | 122 | Tillqvist-Larsson Klara | 1997 | POLISEN | BL0897 | 50 m | 38.17 | |
130 | 140 | Lindqvist Elsa | 1997 | SK ÄGIR | BP4697 | 25 m | 38.27 | |
131 | 63 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 25 m | 38.28 | |
132 | 366 | Pure Vanessa | 1998 | USK | 50 m | 38.41 | ||
133 | 242 | Orr Johanna | 1999 | TYRESÖ SS | AR8899 | 25 m | 38.67 | |
134 | 183 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 38.68 | |
135 | 34 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 38.71 | |
136 | 117 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 50 m | 39.23 | |
137 | 7 | Borg Jennifer | 2001 | GÄVLE SS | AF1801 | 25 m | 39.25 | |
138 | 367 | Pure Annabel | 2001 | USK | 50 m | 39.30 | ||
139 | 261 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 39.33 | |
140 | 180 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 25 m | 39.34 | |
141 | 67 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 39.36 | |
142 | 251 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 39.39 | |
143 | 9 | Richtnér Amie Molin | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 39.59 | |
144 | 119 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 25 m | 39.60 | |
145 | 308 | Sundheden Maja | 2000 | VÄSBY SS | AQ2800 | 25 m | 39.65 | |
146 | 243 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 39.86 | |
147 | 239 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 40.32 | |
148 | 103 | Johansson Alexandra | 1998 | POLISEN | BJ6698 | 25 m | 40.60 | |
149 | 10 | Sjöholm Anna | 1998 | GÄVLE SS | BD7498 | 25 m | 40.85 | |
150 | 13 | Genberg Fanny | 2000 | HUDIKSVALL | AZ0400 | 25 m | 41.39 | |
151 | 296 | Nygren Moa | 2000 | VÄSBY SS | AL6500 | 25 m | 41.62 | |
152 | 356 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 00A585 | 25 m | 41.70 | |
153 | 123 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 50 m | 42.07 | |
154 | 281 | Isaksson Li | 2002 | VÄSBY SS | AH4202 | 25 m | 42.12 | |
155 | 58 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | 42.18 | |
156 | 299 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 42.26 | |
157 | 265 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 42.35 | |
158 | 182 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 42.98 | |
159 | 60 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 25 m | 43.44 | |
160 | 29 | Söderlund Jonna Arkevret | 1998 | SK NEPTUN | AU6698 | 50 m | 44.22 | |
161 | 289 | Lemmeke Sofia | 2000 | VÄSBY SS | AZ2800 | 25 m | 44.55 | |
162 | 68 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 25 m | 45.05 | |
163 | 82 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 45.41 | |
164 | 96 | Gauffin Jessica | 1999 | POLISEN | BH2499 | 25 m | 46.15 | |
165 | 269 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 47.16 | |
166 | 355 | Bruneau Ella | 2002 | LaUS | 02A015 | 50 m | 48.15 | |
167 | 378 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | bc3600 | 50 m | 48.59 | EFT |
168 | 293 | Nilsson Sofia | 2000 | VÄSBY SS | AX2800 | 25 m | 48.81 | |
169 | 294 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 50.62 | |
170 | 314 | Taraldsson Emmi | 2002 | VÄSBY SS | AH9202 | 25 m | 51.60 | |
171 | 124 | Tyrstrup Fanny | 1999 | POLISEN | BG5499 | 25 m | ||
Gren 105, 100m Fjärilsim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 211 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 1:01.21 | |
2 | 198 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 1:04.77 | |
3 | 387 | Rødland Marius Solaat | 1997 | Vestkant | 50 m | 1:06.91 | ||
4 | 253 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 1:06.92 | |
5 | 256 | Berntsen Tom | 1993 | VÄSBY SS | AH3193 | 25 m | 1:07.04 | |
6 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:08.61 | ||
7 | 255 | Berntsen Jens | 1995 | VÄSBY SS | AA7795 | 25 m | 1:09.96 | |
8 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 1:11.04 | ||
9 | 23 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 25 m | 1:11.58 | |
10 | 99 | Gustafsson Robin | 1995 | POLISEN | BA4395 | 25 m | 1:12.49 | |
11 | 317 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 1:13.05 | |
12 | 146 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 1:15.20 | |
13 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 1:15.61 | |
14 | 145 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 50 m | 1:17.02 | |
15 | 80 | Backman Christian | 1995 | POLISEN | AW6195 | 50 m | 1:19.11 | |
16 | 57 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 1:19.15 | |
17 | 184 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 1:19.47 | |
18 | 56 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 50 m | 1:21.12 | |
19 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:21.69 | |
20 | 170 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 50 m | 1:22.25 | |
21 | 54 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 1:23.10 | |
22 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:23.22 | |
23 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 50 m | 1:25.71 | |
24 | 22 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 50 m | 1:26.76 | |
25 | 359 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 25 m | 1:28.87 | |
26 | 16 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | AR3196 | 50 m | 1:30.46 | |
27 | 164 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 1:36.47 | |
28 | 226 | Engstrand Martin | 1999 | TYRESÖ SS | AJ5199 | 25 m | 1:41.61 | |
29 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:42.83 | ||
30 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 50 m | 1:43.54 | |
31 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 1:53.37 | |
32 | 8 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 25 m | 1:55.54 | |
33 | 236 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | ||
34 | 156 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 25 m | ||
Gren 106, 100m Fjärilsim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 319 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 1:07.04 | |
2 | 322 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 1:08.08 | |
3 | 237 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 25 m | 1:08.80 | |
4 | 181 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 1:10.84 | |
5 | 286 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 1:10.86 | |
6 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:11.53 | ||
7 | 84 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 50 m | 1:11.84 | |
8 | 285 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 1:11.95 | |
9 | 264 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 1:12.02 | |
10 | 112 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 50 m | 1:12.66 | |
11 | 231 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 50 m | 1:13.15 | |
12 | 288 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 1:14.34 | |
13 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 1:14.69 | ||
14 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:14.71 | ||
15 | 83 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 1:15.87 | |
16 | 321 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 50 m | 1:17.12 | |
17 | 86 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 50 m | 1:17.40 | |
18 | 191 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 1:17.79 | |
19 | 270 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:18.32 | |
20 | 1 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 25 m | 1:18.55 | |
21 | 216 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 1:19.31 | |
22 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:19.99 | |
23 | 159 | Nilsson Karin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AO6294 | 50 m | 1:19.99 | |
24 | 188 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 1:20.02 | |
25 | 217 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 50 m | 1:20.77 | |
26 | 192 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:21.42 | |
27 | 238 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:22.83 | |
28 | 110 | Ceccon Jessica Mattsson | 1996 | POLISEN | BN1896 | 25 m | 1:23.68 | |
29 | 128 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 1:23.78 | |
30 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 1:23.78 | |
31 | 401 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 1:25.01 | |
32 | 361 | Tsvetkova Alika | 2000 | NSE | 50 m | 1:25.61 | ||
33 | 374 | Persen Ine Maijen | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:26.17 | ||
34 | 380 | Dale Stine | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:26.22 | ||
35 | 262 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 1:26.35 | |
36 | 193 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 1:26.95 | |
37 | 268 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 1:27.96 | |
38 | 388 | Søreng Thea | 1997 | Vestkant | 50 m | 1:28.34 | ||
39 | 137 | Beckman Therese | 1995 | SK ÄGIR | BX8295 | 25 m | 1:28.53 | |
40 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:29.35 | |
41 | 279 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:31.26 | |
42 | 61 | Berglund Katarina | 1995 | HELLAS sk | AG2695 | 25 m | 1:33.50 | |
43 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 50 m | 1:33.78 | |
44 | 382 | Hellan Henriette Kronstad | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:34.43 | ||
45 | 224 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | 1:35.01 | |
46 | 149 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 50 m | 1:35.74 | |
47 | 386 | Nygaard Marte | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:36.07 | ||
48 | 190 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:36.29 | |
49 | 277 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 1:37.03 | |
50 | 280 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 1:38.75 | |
51 | 153 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 50 m | 1:40.83 | |
52 | 136 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 25 m | 1:43.06 | |
53 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:43.95 | |
54 | 63 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 25 m | 1:45.87 | |
55 | 67 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 1:46.73 | |
56 | 311 | Söderström Mimmi | 2000 | VÄSBY SS | AL9400 | 25 m | 1:49.17 | |
57 | 7 | Borg Jennifer | 2001 | GÄVLE SS | AF1801 | 25 m | 1:51.50 | |
58 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | ||
59 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | ||
60 | 257 | Berzelius Therese | 1995 | VÄSBY SS | BC0895 | 25 m | ||
61 | 55 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | ||
62 | 312 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | ||
Gren 107, 200m Frisim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 2:07.59 | |
2 | 396 | Johannessen Vebjørn Arne | 1995 | Vestkant | 50 m | 2:08.53 | ||
3 | 276 | Gustavsson Andreas | 1994 | VÄSBY SS | AM6794 | 25 m | 2:09.22 | |
4 | 90 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 50 m | 2:09.66 | |
5 | 360 | Ljamin Alexandr | 1993 | NSE | 50 m | 2:10.20 | ||
6 | 114 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | 2:10.98 | |
7 | 99 | Gustafsson Robin | 1995 | POLISEN | BA4395 | 50 m | 2:12.79 | |
8 | 198 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 2:13.17 | |
9 | 271 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 2:15.75 | |
10 | 109 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 2:16.52 | |
11 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 2:17.72 | ||
12 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 2:18.67 | ||
13 | 387 | Rødland Marius Solaat | 1997 | Vestkant | 50 m | 2:19.58 | ||
14 | 85 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 25 m | 2:20.36 | |
15 | 118 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 25 m | 2:21.74 | |
16 | 54 | Freiholtz Oliver | 1997 | SPÅRVÄGEN | AK5797 | 50 m | 2:25.32 | |
17 | 372 | Berglund Morten | 1995 | Karasjok | 50 m | 2:25.39 | ||
18 | 148 | Dehlin Fredrik | 1994 | SÖDERTÄLJE | AD5994 | 50 m | 2:26.23 | |
19 | 170 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 2:26.47 | |
20 | 57 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 2:27.35 | |
21 | 393 | Vindenes Jostein | 1996 | Vestkant | 50 m | 2:27.52 | ||
22 | 317 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 2:27.91 | |
23 | 126 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 2:28.63 | |
24 | 120 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 2:28.79 | |
25 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 2:29.74 | |
26 | 364 | Zirk Kregor | 1999 | USK | 50 m | 2:29.83 | ||
27 | 163 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 2:30.95 | |
28 | 363 | Langel Marko-Matteus | 1999 | USK | 50 m | 2:32.09 | ||
29 | 351 | Nieminen Alex | 1999 | LaUS | 99A039 | 25 m | 2:32.54 | |
30 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 2:34.74 | |
31 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 2:36.60 | |
32 | 272 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:37.66 | |
33 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 2:40.10 | |
34 | 16 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | AR3196 | 50 m | 2:40.56 | |
35 | 315 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 2:41.09 | |
36 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 2:41.43 | ||
37 | 301 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 50 m | 2:42.73 | |
38 | 79 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 2:44.52 | |
39 | 14 | Jonsson Johan | 1997 | HUDIKSVALL | AQ2597 | 50 m | 2:47.29 | |
40 | 354 | El-Idi Firas | 2001 | LaUS | 01A005 | 25 m | 2:50.42 | |
41 | 295 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 2:53.73 | |
42 | 177 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 2:53.89 | |
43 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 2:55.09 | |
44 | 164 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 2:56.86 | |
45 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 3:01.89 | |
46 | 165 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | 3:02.78 | |
47 | 15 | Lindberg Filip | 1998 | HUDIKSVALL | AO5798 | 25 m | 3:04.11 | |
48 | 172 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 3:05.95 | |
49 | 8 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 50 m | 3:06.67 | |
50 | 174 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | 3:08.68 | |
51 | 275 | Grankvist Oscar | 2000 | VÄSBY SS | AL9500 | 25 m | 3:11.29 | |
52 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 50 m | 3:20.69 | |
53 | 104 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | ||
54 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | ||
55 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | ||
56 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | ||
57 | 175 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 25 m | ||
58 | 260 | Bjurström Alexander | 2000 | VÄSBY SS | AN2300 | 25 m | ||
59 | 19 | Raittila Gustav | 1997 | HUDIKSVALL | AP9197 | 25 m | ||
60 | 353 | Pernanen Timi | 2001 | LaUS | 01A141 | 50 m | ||
Gren 108, 4X50m Medley F FG |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 219 | SS04 Damer | 1987 | SS04 | 25 m | 2:15.87 | ||
2 | 326 | Väsby SS Damer Lag 1 | 1996 | VÄSBY SS | 25 m | 2:16.60 | ||
3 | 220 | SS04 Flickor Lag 1 | 1997 | SS04 | 25 m | 2:21.25 | ||
4 | 327 | Väsby SS Damer Lag 2 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 2:24.40 | ||
5 | 323 | Väsby SS Damer Lag 1 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 2:30.30 | ||
6 | 333 | Väsby SS Damer Lag 3 | 1998 | VÄSBY SS | 25 m | 2:30.30 | ||
7 | 49 | Sala SS Damer | 1998 | SALA SS | 50 m | 2:37.83 | ||
8 | 329 | Väsby SS Damer Lag 2 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 2:38.60 | ||
9 | 336 | Väsby SS Damer Lag 4 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 2:38.60 | ||
10 | 12 | Gävle SS Damer | 2000 | GÄVLE SS | 25 m | 2:48.69 | ||
11 | 339 | Väsby SS Damer Lag 5 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 2:48.80 | ||
12 | 332 | Väsby SS Damer Lag 3 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:48.90 | ||
13 | 337 | Väsby SS Damer Lag 4 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:55.60 | ||
14 | 338 | Väsby SS Damer Lag 5 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 3:00.05 | ||
15 | 350 | Laus | 1999 | LaUS | 50 m | 3:02.82 | ||
16 | 403 | Hellas SK Damer [1912] | 1999 | HELLAS sk | 50 m | |||
Gren 109, 4X100m Medley P FG |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 343 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 1996 | VÄSBY SS | 25 m | 4:25.60 | ||
2 | 345 | Väsby SS Herrar Lag 2 | 1996 | VÄSBY SS | 25 m | 4:35.66 | ||
3 | 25 | Hss Brutal Force | 1997 | HUDIKSVALL | 25 m | 4:52.84 | ||
4 | 342 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 5:45.00 | ||
5 | 404 | Hellas SK Herrar [1912] | 1999 | HELLAS sk | 50 m | |||
6 | 350 | Laus | 1999 | LaUS | 50 m | |||
7 | 187 | Södertörn Herrar | 1999 | SÖDERTÖRN | 25 m | |||
8 | 135 | Polisen Lag 2 | 1997 | POLISEN | 25 m | |||
Gren 110, 50m Bröstsim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 208 | Nygren-Holland Veronica | 1990 | SS04 | AE2690 | 25 m | 34.34 | |
2 | 322 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 35.64 | |
3 | 237 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 35.75 | |
4 | 205 | Nordin Carolina | 1987 | SS04 | AL9287 | 50 m | 35.80 | |
5 | 121 | Thulin Nicole | 1992 | POLISEN | BE8292 | 25 m | 36.04 | |
6 | 216 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 36.25 | |
7 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 36.43 | |
8 | 368 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 37.09 | ||
9 | 88 | Ekman Christine | 1994 | POLISEN | AE8294 | 25 m | 37.36 | |
10 | 4 | Rege Nathalie | 1994 | DANDERYD | BO4494 | 25 m | 37.65 | |
11 | 286 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 38.06 | |
12 | 100 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 38.16 | |
13 | 207 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 39.10 | |
14 | 395 | Øverland Marie | 1994 | Vestkant | 50 m | 39.16 | ||
15 | 313 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 39.19 | |
16 | 381 | Fossheim Elin | 1996 | Vestkant | 50 m | 39.19 | ||
17 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 39.35 | ||
18 | 111 | Ceccon Veronica Mattsson | 1995 | POLISEN | BA6295 | 50 m | 39.58 | |
19 | 192 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 39.64 | |
20 | 247 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 39.90 | |
21 | 285 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 39.96 | |
22 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 39.98 | |
23 | 279 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 40.04 | |
24 | 193 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 40.24 | |
25 | 257 | Berzelius Therese | 1995 | VÄSBY SS | BC0895 | 25 m | 40.42 | |
26 | 384 | Mathisen Charlotte Lie | 1995 | Vestkant | 50 m | 40.65 | ||
27 | 380 | Dale Stine | 1998 | Vestkant | 50 m | 40.81 | ||
28 | 190 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 40.83 | |
29 | 212 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 40.85 | |
30 | 202 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 40.91 | |
31 | 388 | Søreng Thea | 1997 | Vestkant | 50 m | 40.98 | ||
32 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 41.25 | |
33 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 41.28 | ||
34 | 42 | Lundblad My | 1995 | SALA SS | BN5495 | 25 m | 41.52 | |
35 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 42.05 | ||
36 | 191 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 42.28 | |
37 | 375 | Bygdnes Oda | 1998 | Harstad SK | 50 m | 42.39 | ||
38 | 89 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 42.55 | |
39 | 69 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 42.59 | |
40 | 382 | Hellan Henriette Kronstad | 1998 | Vestkant | 50 m | 42.63 | ||
41 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 42.66 | |
42 | 386 | Nygaard Marte | 1998 | Vestkant | 50 m | 42.72 | ||
43 | 43 | Palmqvist Linnéa | 1998 | SALA SS | AG3698 | 25 m | 42.93 | |
44 | 229 | Grimborg Ellen | 1997 | TYRESÖ SS | BJ2897 | 25 m | 43.23 | |
45 | 358 | Bruneau Julia | 1999 | LaUS | 99A066 | 25 m | 43.37 | |
46 | 116 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 43.55 | |
47 | 278 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 43.59 | |
48 | 185 | Widmark Julia | 1997 | SÖDERTÖRN | AS8897 | 25 m | 43.76 | |
49 | 55 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 50 m | 43.92 | |
50 | 35 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 44.00 | |
51 | 274 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 44.01 | |
52 | 97 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 44.08 | |
53 | 242 | Orr Johanna | 1999 | TYRESÖ SS | AR8899 | 25 m | 44.15 | |
54 | 311 | Söderström Mimmi | 2000 | VÄSBY SS | AL9400 | 25 m | 44.31 | |
55 | 153 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 50 m | 44.33 | |
56 | 230 | Heuer Anna | 1997 | TYRESÖ SS | BK2297 | 25 m | 44.33 | |
57 | 400 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 44.44 | |
58 | 141 | Lundqvist Johanna | 1994 | SK ÄGIR | BV3894 | 25 m | 44.44 | |
59 | 258 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 44.46 | |
60 | 389 | Teige Maria | 1996 | Vestkant | 50 m | 44.61 | ||
61 | 81 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 44.68 | |
62 | 238 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 44.75 | |
63 | 188 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 45.08 | |
64 | 291 | Romstad Hanne Melin | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 45.32 | |
65 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 45.37 | |
66 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 45.40 | |
67 | 280 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 45.66 | |
68 | 140 | Lindqvist Elsa | 1997 | SK ÄGIR | BP4697 | 25 m | 45.75 | |
69 | 144 | Persson Susanne | 1993 | SK ÄGIR | BO1493 | 25 m | 45.90 | |
70 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 25 m | 46.19 | |
71 | 149 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 50 m | 46.27 | |
72 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 46.41 | |
73 | 40 | Lindhult Johanna | 1997 | SALA SS | AQ4697 | 25 m | 46.44 | |
74 | 34 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | 46.49 | |
75 | 31 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 46.56 | |
76 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 46.73 | |
77 | 51 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 47.33 | |
78 | 117 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | 47.42 | |
79 | 41 | Lundblad Li | 1997 | SALA SS | BH6897 | 50 m | 47.64 | |
80 | 9 | Richtnér Amie Molin | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 47.76 | |
81 | 136 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 25 m | 48.21 | |
82 | 374 | Persen Ine Maijen | 1998 | Karasjok | 50 m | 48.22 | ||
83 | 101 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 50 m | 48.66 | |
84 | 10 | Sjöholm Anna | 1998 | GÄVLE SS | BD7498 | 25 m | 48.67 | |
85 | 399 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 48.70 | |
86 | 283 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 48.73 | |
87 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 48.74 | |
88 | 17 | Mickelsson Madeleine | 1995 | HUDIKSVALL | BF6895 | 25 m | 48.87 | |
89 | 53 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 48.93 | |
90 | 366 | Pure Vanessa | 1998 | USK | 50 m | 49.43 | ||
91 | 151 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 50 m | 49.44 | |
92 | 320 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 49.53 | |
93 | 378 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | bc3600 | 50 m | 49.74 | EFT |
94 | 82 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 49.88 | |
95 | 142 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | 49.90 | |
96 | 7 | Borg Jennifer | 2001 | GÄVLE SS | AF1801 | 25 m | 50.12 | |
97 | 157 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 50 m | 50.14 | |
98 | 251 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 50.14 | |
99 | 367 | Pure Annabel | 2001 | USK | 50 m | 50.32 | ||
100 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 50.40 | |
101 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | 50.42 | |
102 | 39 | Doder Maria | 2000 | SALA SS | AU6400 | 25 m | 51.49 | |
103 | 166 | Wadelius Elsa | 1995 | SÖDERTÄLJE | BA5695 | 50 m | 51.60 | |
104 | 183 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 50 m | 51.69 | |
105 | 6 | Barresäter Tova | 2000 | GÄVLE SS | AM6800 | 25 m | 51.77 | |
106 | 308 | Sundheden Maja | 2000 | VÄSBY SS | AQ2800 | 25 m | 51.77 | |
107 | 265 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 52.09 | |
108 | 299 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 52.11 | |
109 | 312 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 52.14 | |
110 | 52 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 52.38 | |
111 | 123 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 50 m | 52.96 | |
112 | 261 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 53.05 | |
113 | 239 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 53.10 | |
114 | 356 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 00A585 | 50 m | 53.36 | |
115 | 293 | Nilsson Sofia | 2000 | VÄSBY SS | AX2800 | 25 m | 53.48 | |
116 | 103 | Johansson Alexandra | 1998 | POLISEN | BJ6698 | 25 m | 54.26 | |
117 | 50 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | 54.99 | |
118 | 13 | Genberg Fanny | 2000 | HUDIKSVALL | AZ0400 | 25 m | 56.99 | |
119 | 68 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 25 m | 56.99 | |
120 | 289 | Lemmeke Sofia | 2000 | VÄSBY SS | AZ2800 | 25 m | 57.94 | |
121 | 176 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 50 m | 58.71 | |
122 | 355 | Bruneau Ella | 2002 | LaUS | 02A015 | 50 m | 58.86 | |
123 | 314 | Taraldsson Emmi | 2002 | VÄSBY SS | AH9202 | 25 m | 59.59 | |
124 | 173 | Blom Maria | 1999 | SÖDERTÖRN | BA2299 | 25 m | 1:01.71 | |
125 | 294 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 1:01.85 | |
126 | 269 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 1:05.60 | |
127 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 50 m | 1:06.96 | |
128 | 180 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 25 m | ||
129 | 296 | Nygren Moa | 2000 | VÄSBY SS | AL6500 | 25 m | ||
130 | 119 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 25 m | ||
131 | 96 | Gauffin Jessica | 1999 | POLISEN | BH2499 | 25 m | ||
132 | 124 | Tyrstrup Fanny | 1999 | POLISEN | BG5499 | 25 m | ||
Gren 111, 50m Bröstsim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 94 | Hansson Joel Falk | 1994 | POLISEN | AT7394 | 25 m | 30.59 | |
2 | 223 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 25 m | 30.66 | |
3 | 98 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 30.69 | |
4 | 297 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 31.80 | |
5 | 276 | Gustavsson Andreas | 1994 | VÄSBY SS | AM6794 | 25 m | 32.92 | |
6 | 396 | Johannessen Vebjørn Arne | 1995 | Vestkant | 50 m | 33.27 | ||
7 | 46 | Wennerstrand Erik | 1993 | SALA SS | AK5593 | 25 m | 33.54 | |
8 | 360 | Ljamin Alexandr | 1993 | NSE | 50 m | 34.02 | ||
9 | 246 | Petrov Henrik | 1996 | TYRESÖ SS | AI4996 | 50 m | 34.19 | |
10 | 76 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 50 m | 34.89 | |
11 | 87 | Ekhult Anton | 1991 | POLISEN | AH8191 | 50 m | 35.45 | |
12 | 47 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 36.12 | |
13 | 214 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 36.35 | |
14 | 21 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | 36.45 | |
15 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 36.99 | |
16 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 37.07 | ||
17 | 256 | Berntsen Tom | 1993 | VÄSBY SS | AH3193 | 25 m | 37.48 | |
18 | 85 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 50 m | 37.57 | |
19 | 315 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 38.29 | |
20 | 74 | Aamer Karim | 1992 | POLISEN | AL3792 | 25 m | 38.36 | |
21 | 194 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 25 m | 38.69 | |
22 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 38.72 | ||
23 | 56 | Severin Joel | 1997 | SPÅRVÄGEN | AQ5797 | 50 m | 38.88 | |
24 | 64 | Andrade Cristian de | 1996 | HELLAS sk | AT6796 | 25 m | 39.05 | |
25 | 372 | Berglund Morten | 1995 | Karasjok | 50 m | 39.15 | ||
26 | 90 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 50 m | 39.72 | |
27 | 23 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 50 m | 40.19 | |
28 | 272 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 40.28 | |
29 | 156 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 40.45 | |
30 | 363 | Langel Marko-Matteus | 1999 | USK | 50 m | 40.68 | ||
31 | 351 | Nieminen Alex | 1999 | LaUS | 99A039 | 25 m | 40.82 | |
32 | 145 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 50 m | 40.84 | |
33 | 196 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 40.93 | |
34 | 44 | Sandberg Martin | 1996 | SALA SS | AJ4396 | 25 m | 41.10 | |
35 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 41.65 | |
36 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 41.75 | |
37 | 79 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 42.49 | |
38 | 365 | Matvejev Tiit | 1999 | USK | 50 m | 42.59 | ||
39 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 43.33 | |
40 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 43.47 | |
41 | 48 | Westin Victor | 1998 | SALA SS | AJ1198 | 25 m | 43.86 | |
42 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 43.90 | |
43 | 118 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 50 m | 43.97 | |
44 | 359 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 25 m | 43.99 | |
45 | 295 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 44.06 | |
46 | 146 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 44.09 | |
47 | 165 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | 44.35 | |
48 | 245 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 25 m | 44.49 | |
49 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 44.67 | |
50 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 50 m | 44.97 | |
51 | 120 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 45.20 | |
52 | 8 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 25 m | 45.23 | |
53 | 178 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 45.66 | |
54 | 354 | El-Idi Firas | 2001 | LaUS | 01A005 | 25 m | 46.05 | |
55 | 234 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 46.10 | |
56 | 38 | Deleryd Jonas | 1998 | SALA SS | AE7198 | 25 m | 46.16 | |
57 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 47.21 | ||
58 | 91 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 47.57 | |
59 | 284 | Kellokoski Morris | 1998 | VÄSBY SS | AJ3998 | 25 m | 47.68 | |
60 | 36 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 48.68 | |
61 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 48.87 | |
62 | 236 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 49.65 | |
63 | 30 | Gyllberg Jacob | 2000 | SK NEPTUN | AG1900 | 25 m | 49.81 | |
64 | 263 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 49.83 | |
65 | 15 | Lindberg Filip | 1998 | HUDIKSVALL | AO5798 | 50 m | 50.62 | |
66 | 353 | Pernanen Timi | 2001 | LaUS | 01A141 | 25 m | 51.46 | |
67 | 172 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 51.92 | |
68 | 248 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 52.01 | |
69 | 57 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 52.03 | |
70 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 52.18 | |
71 | 175 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 25 m | 52.64 | |
72 | 104 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 52.76 | |
73 | 70 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 25 m | 52.94 | |
74 | 177 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 53.47 | |
75 | 227 | Flores Johan | 1999 | TYRESÖ SS | AJ6199 | 25 m | 53.88 | |
76 | 65 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 25 m | 55.65 | |
77 | 19 | Raittila Gustav | 1997 | HUDIKSVALL | AP9197 | 25 m | 56.70 | |
78 | 318 | Westerlund Erik | 2000 | VÄSBY SS | AL3500 | 25 m | 56.80 | |
79 | 260 | Bjurström Alexander | 2000 | VÄSBY SS | AN2300 | 25 m | 58.25 | |
80 | 316 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 58.29 | |
81 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | 59.27 | |
82 | 290 | Lopez Nicolas | 2000 | VÄSBY SS | AN6300 | 25 m | 1:01.58 | |
83 | 306 | Sun John | 2002 | VÄSBY SS | AD4302 | 25 m | 1:07.14 | |
84 | 298 | Packwood Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AD2302 | 25 m | 1:10.80 | |
85 | 24 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | ||
86 | 75 | Albornos Oscar Orosco | 1998 | POLISEN | AV5398 | 25 m | ||
87 | 20 | Ringnér Anton | 1999 | HUDIKSVALL | 25 m | |||
88 | 114 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 25 m | ||
Gren 112, 100m Ryggsim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 304 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 1:07.32 | |
2 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 1:08.59 | |
3 | 395 | Øverland Marie | 1994 | Vestkant | 50 m | 1:09.90 | ||
4 | 2 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 1:10.61 | |
5 | 286 | Lagebro Vilma | 1996 | VÄSBY SS | AW6696 | 25 m | 1:10.66 | |
6 | 225 | Eklund Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BC0495 | 50 m | 1:11.28 | |
7 | 285 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 1:12.37 | |
8 | 197 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 1:12.82 | |
9 | 181 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 1:12.85 | |
10 | 376 | Woll Ingrid Elise | 1993 | Narvik SK | 50 m | 1:13.05 | ||
11 | 112 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 50 m | 1:13.50 | |
12 | 259 | Bjurman Elin | 1995 | VÄSBY SS | AO7295 | 25 m | 1:13.95 | |
13 | 368 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 1:14.76 | ||
14 | 150 | Engsoo Alexandra | 1998 | SÖDERTÄLJE | AF3898 | 50 m | 1:15.11 | |
15 | 377 | Woll Emilie Elise | 1996 | Narvik SK | 50 m | 1:15.67 | ||
16 | 375 | Bygdnes Oda | 1998 | Harstad SK | 50 m | 1:15.98 | ||
17 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 1:16.16 | |
18 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:16.23 | ||
19 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:17.43 | |
20 | 321 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 1:17.90 | |
21 | 249 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:18.50 | |
22 | 388 | Søreng Thea | 1997 | Vestkant | 50 m | 1:19.00 | ||
23 | 288 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 1:19.14 | |
24 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:19.51 | ||
25 | 361 | Tsvetkova Alika | 2000 | NSE | 50 m | 1:19.80 | ||
26 | 235 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 1:19.90 | |
27 | 384 | Mathisen Charlotte Lie | 1995 | Vestkant | 50 m | 1:20.47 | ||
28 | 232 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:20.81 | |
29 | 35 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 1:21.16 | |
30 | 71 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 25 m | 1:21.34 | |
31 | 270 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:21.72 | |
32 | 373 | Norvang Elle Agneta | 1996 | Karasjok | 50 m | 1:22.03 | ||
33 | 305 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 1:22.55 | |
34 | 262 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 1:22.56 | |
35 | 113 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 1:22.57 | |
36 | 229 | Grimborg Ellen | 1997 | TYRESÖ SS | BJ2897 | 25 m | 1:23.69 | |
37 | 313 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:23.77 | |
38 | 254 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 1:23.94 | |
39 | 138 | Danielsson Ellen | 1998 | SK ÄGIR | BB2698 | 25 m | 1:24.06 | |
40 | 207 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:24.17 | |
41 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:24.30 | |
42 | 362 | Arold Kristiina | 1997 | USK | 50 m | 1:24.34 | ||
43 | 53 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:24.82 | |
44 | 162 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 1:24.86 | |
45 | 224 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | 1:24.99 | |
46 | 381 | Fossheim Elin | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:25.50 | ||
47 | 188 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 1:25.71 | |
48 | 283 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 1:25.96 | |
49 | 202 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 1:26.45 | |
50 | 238 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:26.99 | |
51 | 50 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | 1:27.23 | |
52 | 277 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 1:27.28 | |
53 | 41 | Lundblad Li | 1997 | SALA SS | BH6897 | 25 m | 1:27.43 | |
54 | 397 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 50 m | 1:28.39 | |
55 | 386 | Nygaard Marte | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:28.62 | ||
56 | 159 | Nilsson Karin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AO6294 | 50 m | 1:29.08 | |
57 | 241 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 1:29.81 | |
58 | 244 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 1:29.98 | |
59 | 279 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:30.10 | |
60 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 50 m | 1:30.48 | |
61 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 1:30.93 | |
62 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 1:31.20 | |
63 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 25 m | 1:31.20 | |
64 | 67 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 1:31.27 | |
65 | 280 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 1:31.52 | |
66 | 18 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 50 m | 1:31.65 | |
67 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:32.02 | |
68 | 32 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 1:32.49 | |
69 | 291 | Romstad Hanne Melin | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:32.59 | |
70 | 252 | Wahlund Jennifer Backhoff | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 1:33.07 | |
71 | 142 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | 1:33.46 | |
72 | 51 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:34.41 | |
73 | 123 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 25 m | 1:34.42 | |
74 | 82 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 1:34.47 | |
75 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 1:35.66 | |
76 | 122 | Tillqvist-Larsson Klara | 1997 | POLISEN | BL0897 | 50 m | 1:36.14 | |
77 | 40 | Lindhult Johanna | 1997 | SALA SS | AQ4697 | 25 m | 1:36.28 | |
78 | 29 | Söderlund Jonna Arkevret | 1998 | SK NEPTUN | AU6698 | 50 m | 1:36.33 | |
79 | 7 | Borg Jennifer | 2001 | GÄVLE SS | AF1801 | 25 m | 1:36.33 | |
80 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 1:36.91 | |
81 | 399 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 1:37.12 | |
82 | 402 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A964 | 25 m | 1:37.86 | |
83 | 106 | Kuhner Sara | 1999 | POLISEN | BD8699 | 25 m | 1:39.16 | |
84 | 6 | Barresäter Tova | 2000 | GÄVLE SS | AM6800 | 25 m | 1:39.95 | |
85 | 243 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 50 m | 1:41.46 | |
86 | 10 | Sjöholm Anna | 1998 | GÄVLE SS | BD7498 | 25 m | 1:41.64 | |
87 | 63 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 50 m | 1:41.89 | |
88 | 251 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 1:42.02 | |
89 | 182 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 1:43.37 | |
90 | 265 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 1:43.74 | |
91 | 183 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 50 m | 1:45.53 | |
92 | 278 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 1:45.68 | |
93 | 296 | Nygren Moa | 2000 | VÄSBY SS | AL6500 | 25 m | 1:45.88 | |
94 | 176 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 1:46.32 | |
95 | 37 | Bäckman Maja | 1998 | SALA SS | AL5298 | 50 m | 1:46.63 | |
96 | 9 | Richtnér Amie Molin | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 1:48.96 | |
97 | 356 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 00A585 | 25 m | 1:49.96 | |
98 | 307 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | 1:51.00 | |
99 | 261 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:55.85 | |
100 | 378 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | bc3600 | 50 m | EFT | |
101 | 314 | Taraldsson Emmi | 2002 | VÄSBY SS | AH9202 | 25 m | ||
102 | 68 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 25 m | ||
103 | 308 | Sundheden Maja | 2000 | VÄSBY SS | AQ2800 | 25 m | ||
104 | 81 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | ||
105 | 119 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 25 m | ||
106 | 281 | Isaksson Li | 2002 | VÄSBY SS | AH4202 | 25 m | ||
107 | 269 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | ||
108 | 299 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | ||
Gren 113, 100m Ryggsim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 47 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 1:03.22 | |
2 | 223 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 25 m | 1:03.42 | |
3 | 200 | Henriksson Gustav | 1990 | SS04 | AJ3790 | 50 m | 1:04.15 | |
4 | 155 | Licina Adis | 1994 | SÖDERTÄLJE | AB3194 | 50 m | 1:05.76 | |
5 | 214 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 1:07.03 | |
6 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 1:07.28 | |
7 | 360 | Ljamin Alexandr | 1993 | NSE | 50 m | 1:07.30 | ||
8 | 387 | Rødland Marius Solaat | 1997 | Vestkant | 50 m | 1:07.33 | ||
9 | 46 | Wennerstrand Erik | 1993 | SALA SS | AK5593 | 25 m | 1:08.05 | |
10 | 211 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 1:08.17 | |
11 | 109 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 25 m | 1:09.74 | |
12 | 90 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 25 m | 1:09.99 | |
13 | 271 | Frisk-Garcia Oscar | 1996 | VÄSBY SS | AF7396 | 25 m | 1:10.28 | |
14 | 255 | Berntsen Jens | 1995 | VÄSBY SS | AA7795 | 25 m | 1:12.00 | |
15 | 273 | Frödeberg Gustav | 1997 | VÄSBY SS | AA5197 | 25 m | 1:12.03 | |
16 | 126 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:13.33 | |
17 | 118 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 25 m | 1:13.43 | |
18 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 1:14.42 | ||
19 | 317 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 1:14.66 | |
20 | 253 | Bergh Max | 1996 | VÄSBY SS | AD7196 | 25 m | 1:15.33 | |
21 | 393 | Vindenes Jostein | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:15.54 | ||
22 | 364 | Zirk Kregor | 1999 | USK | 50 m | 1:15.94 | ||
23 | 163 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:15.98 | |
24 | 196 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 1:15.98 | |
25 | 120 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 25 m | 1:16.69 | |
26 | 22 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 50 m | 1:17.16 | |
27 | 146 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 1:17.22 | |
28 | 156 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 1:17.32 | |
29 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:17.85 | |
30 | 201 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 1:18.30 | |
31 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:18.71 | |
32 | 301 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 25 m | 1:19.41 | |
33 | 178 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:19.67 | |
34 | 184 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 1:20.01 | |
35 | 62 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS sk | AD0995 | 25 m | 1:20.87 | |
36 | 315 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 1:20.95 | |
37 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 1:23.24 | |
38 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:23.48 | ||
39 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 1:24.19 | |
40 | 145 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 50 m | 1:24.34 | |
41 | 8 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 25 m | 1:24.41 | |
42 | 57 | Wallenbro Kristoffer | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN8197 | 50 m | 1:24.97 | |
43 | 66 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 25 m | 1:25.94 | |
44 | 14 | Jonsson Johan | 1997 | HUDIKSVALL | AQ2597 | 50 m | 1:26.27 | |
45 | 148 | Dehlin Fredrik | 1994 | SÖDERTÄLJE | AD5994 | 50 m | 1:26.65 | |
46 | 165 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | 1:27.21 | |
47 | 48 | Westin Victor | 1998 | SALA SS | AJ1198 | 25 m | 1:27.78 | |
48 | 167 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 1:28.10 | |
49 | 284 | Kellokoski Morris | 1998 | VÄSBY SS | AJ3998 | 25 m | 1:28.46 | |
50 | 172 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 1:28.93 | |
51 | 234 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:29.20 | |
52 | 295 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:30.08 | |
53 | 36 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:30.24 | |
54 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 1:30.66 | |
55 | 359 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 25 m | 1:30.72 | |
56 | 24 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | 1:30.75 | |
57 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:32.49 | ||
58 | 354 | El-Idi Firas | 2001 | LaUS | 01A005 | 50 m | 1:33.34 | |
59 | 174 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | 1:35.13 | |
60 | 263 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:35.93 | |
61 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 1:35.97 | |
62 | 45 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 25 m | 1:36.01 | |
63 | 275 | Grankvist Oscar | 2000 | VÄSBY SS | AL9500 | 25 m | 1:36.10 | |
64 | 177 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:42.01 | |
65 | 175 | Eliasson Teodor | 1998 | SÖDERTÖRN | AU4798 | 50 m | 1:43.99 | |
66 | 227 | Flores Johan | 1999 | TYRESÖ SS | AJ6199 | 25 m | 1:44.67 | |
67 | 260 | Bjurström Alexander | 2000 | VÄSBY SS | AN2300 | 25 m | 1:50.82 | |
68 | 318 | Westerlund Erik | 2000 | VÄSBY SS | AL3500 | 25 m | 2:08.56 | |
69 | 38 | Deleryd Jonas | 1998 | SALA SS | AE7198 | 25 m | ||
70 | 353 | Pernanen Timi | 2001 | LaUS | 01A141 | 50 m | ||
71 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | ||
72 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | ||
73 | 306 | Sun John | 2002 | VÄSBY SS | AD4302 | 25 m | ||
74 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | ||
75 | 300 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 25 m | ||
76 | 298 | Packwood Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AD2302 | 25 m | ||
77 | 290 | Lopez Nicolas | 2000 | VÄSBY SS | AN6300 | 25 m | ||
78 | 316 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | ||
Gren 114, 200m Medley F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 368 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 24.73 | ||
2 | 322 | Åkerström Emelie | 1995 | VÄSBY SS | AM6295 | 25 m | 2:26.77 | |
3 | 304 | Sparrman Tove | 1996 | VÄSBY SS | AQ3296 | 25 m | 2:30.21 | |
4 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 2:30.48 | |
5 | 319 | Wiiand Agnes | 1997 | VÄSBY SS | AM1497 | 25 m | 2:31.97 | |
6 | 216 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 2:33.51 | |
7 | 237 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 2:33.88 | |
8 | 181 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 2:33.95 | |
9 | 84 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 25 m | 2:35.11 | |
10 | 285 | Kjellberg Isabell | 1997 | VÄSBY SS | AR7497 | 25 m | 2:36.02 | |
11 | 288 | Lantz Josefin | 1996 | VÄSBY SS | AW5696 | 25 m | 2:36.08 | |
12 | 264 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 2:37.52 | |
13 | 210 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 50 m | 2:37.92 | |
14 | 231 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 50 m | 2:38.51 | |
15 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 2:39.03 | ||
16 | 257 | Berzelius Therese | 1995 | VÄSBY SS | BC0895 | 25 m | 2:41.14 | |
17 | 2 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 2:41.49 | |
18 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 2:41.90 | ||
19 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 2:43.20 | ||
20 | 191 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 2:43.59 | |
21 | 112 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 25 m | 2:43.61 | |
22 | 193 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 2:44.24 | |
23 | 83 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 2:44.46 | |
24 | 100 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 2:45.46 | |
25 | 86 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 2:46.67 | |
26 | 212 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 2:46.75 | |
27 | 377 | Woll Emilie Elise | 1996 | Narvik SK | 50 m | 2:48.67 | ||
28 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 2:49.66 | |
29 | 321 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:49.87 | |
30 | 270 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 2:51.87 | |
31 | 380 | Dale Stine | 1998 | Vestkant | 50 m | 2:51.99 | ||
32 | 42 | Lundblad My | 1995 | SALA SS | BN5495 | 25 m | 2:53.16 | |
33 | 389 | Teige Maria | 1996 | Vestkant | 50 m | 2:53.57 | ||
34 | 361 | Tsvetkova Alika | 2000 | NSE | 50 m | 2:55.10 | ||
35 | 313 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 50 m | 2:55.44 | |
36 | 188 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 2:55.61 | |
37 | 192 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 50 m | 2:55.86 | |
38 | 262 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 2:55.90 | |
39 | 69 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 2:56.41 | |
40 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 2:56.65 | |
41 | 249 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 2:57.39 | |
42 | 358 | Bruneau Julia | 1999 | LaUS | 99A066 | 50 m | 2:57.75 | |
43 | 110 | Ceccon Jessica Mattsson | 1996 | POLISEN | BN1896 | 25 m | 2:58.25 | |
44 | 238 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 2:58.57 | |
45 | 202 | Höglind Rebecca | 1998 | SS04 | AL7898 | 25 m | 2:59.61 | |
46 | 207 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 2:59.93 | |
47 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 3:01.30 | |
48 | 43 | Palmqvist Linnéa | 1998 | SALA SS | AG3698 | 25 m | 3:02.02 | |
49 | 71 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 50 m | 3:02.12 | |
50 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 3:02.35 | |
51 | 277 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 3:02.96 | |
52 | 162 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 3:03.70 | |
53 | 258 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 3:04.31 | |
54 | 398 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 50 m | 3:04.50 | |
55 | 141 | Lundqvist Johanna | 1994 | SK ÄGIR | BV3894 | 25 m | 3:05.19 | |
56 | 382 | Hellan Henriette Kronstad | 1998 | Vestkant | 50 m | 3:05.48 | ||
57 | 230 | Heuer Anna | 1997 | TYRESÖ SS | BK2297 | 50 m | 3:05.63 | |
58 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 3:05.86 | |
59 | 401 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 3:06.18 | |
60 | 374 | Persen Ine Maijen | 1998 | Karasjok | 50 m | 3:07.46 | ||
61 | 283 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 3:08.50 | |
62 | 166 | Wadelius Elsa | 1995 | SÖDERTÄLJE | BA5695 | 50 m | 3:09.76 | |
63 | 400 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 3:10.36 | |
64 | 50 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | 3:10.45 | |
65 | 149 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 50 m | 3:12.01 | |
66 | 53 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 3:12.15 | |
67 | 18 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 50 m | 3:12.50 | |
68 | 224 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | 3:13.01 | |
69 | 153 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 50 m | 3:13.12 | |
70 | 52 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 3:13.41 | |
71 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 3:14.59 | |
72 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 3:14.70 | |
73 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 3:15.19 | |
74 | 144 | Persson Susanne | 1993 | SK ÄGIR | BO1493 | 25 m | 3:16.69 | |
75 | 254 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 3:16.72 | |
76 | 280 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 3:17.86 | |
77 | 291 | Romstad Hanne Melin | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 3:18.43 | |
78 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 3:18.54 | |
79 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 25 m | 3:18.93 | |
80 | 101 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 3:19.08 | |
81 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 3:21.75 | |
82 | 136 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 50 m | 3:24.84 | |
83 | 190 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 50 m | 3:24.90 | |
84 | 252 | Wahlund Jennifer Backhoff | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 3:31.13 | |
85 | 29 | Söderlund Jonna Arkevret | 1998 | SK NEPTUN | AU6698 | 25 m | 3:31.66 | |
86 | 157 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 50 m | 3:32.80 | |
87 | 311 | Söderström Mimmi | 2000 | VÄSBY SS | AL9400 | 50 m | 3:34.79 | |
88 | 312 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 3:36.79 | |
89 | 251 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 50 m | 3:59.29 | |
90 | 241 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | ||
91 | 34 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 25 m | ||
92 | 137 | Beckman Therese | 1995 | SK ÄGIR | BX8295 | 25 m | ||
93 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | ||
94 | 140 | Lindqvist Elsa | 1997 | SK ÄGIR | BP4697 | 25 m | ||
95 | 320 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | ||
96 | 82 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | ||
97 | 296 | Nygren Moa | 2000 | VÄSBY SS | AL6500 | 25 m | ||
98 | 138 | Danielsson Ellen | 1998 | SK ÄGIR | BB2698 | 25 m | ||
99 | 183 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | ||
Gren 115, 4X50m Medley P FG |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Hss Brutal Force | 1997 | HUDIKSVALL | 25 m | 2:12.03 | ||
2 | 344 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 2:13.99 | ||
3 | 342 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:32.90 | ||
4 | 350 | Laus | 1999 | LaUS | 50 m | 2:40.42 | ||
5 | 187 | Södertörn Herrar | 1999 | SÖDERTÖRN | 25 m | 2:43.90 | ||
6 | 346 | Väsby SS Herrar Lag 2 | 1999 | VÄSBY SS | 25 m | 2:46.70 | ||
7 | 404 | Hellas SK Herrar [1912] | 1999 | HELLAS sk | 50 m | |||
8 | 135 | Polisen Lag 2 | 1997 | POLISEN | 25 m | |||
9 | 26 | Hss Kings Men | 1998 | HUDIKSVALL | 25 m | |||
Gren 116, 4X100m Medley F FG |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 326 | Väsby SS Damer Lag 1 | 1996 | VÄSBY SS | 25 m | 4:45.50 | ||
2 | 219 | SS04 Damer | 1987 | SS04 | 25 m | 4:51.24 | ||
3 | 328 | Väsby SS Damer Lag 2 | 1996 | VÄSBY SS | 25 m | 5:03.30 | ||
4 | 323 | Väsby SS Damer Lag 1 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 5:20.30 | ||
5 | 220 | SS04 Flickor Lag 1 | 1997 | SS04 | 25 m | 5:25.46 | ||
6 | 336 | Väsby SS Damer Lag 4 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 5:28.90 | ||
7 | 330 | Väsby SS Damer Lag 2 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 5:30.60 | ||
8 | 331 | Väsby SS Damer Lag 3 | 2001 | VÄSBY SS | 25 m | 5:39.90 | ||
9 | 337 | Väsby SS Damer Lag 4 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 5:45.50 | ||
10 | 403 | Hellas SK Damer [1912] | 1999 | HELLAS sk | 50 m | |||
Gren 117, 50m Fjärilsim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 195 | Ek Kristofer | 1990 | SS04 | AE1590 | 25 m | 27.58 | |
2 | 218 | Wik Fredrik | 1993 | SS04 | AW2793 | 25 m | 27.64 | |
3 | 211 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 28.03 | |
4 | 87 | Ekhult Anton | 1991 | POLISEN | AH8191 | 50 m | 28.05 | |
5 | 109 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 28.66 | |
6 | 387 | Rødland Marius Solaat | 1997 | Vestkant | 50 m | 29.16 | ||
7 | 94 | Hansson Joel Falk | 1994 | POLISEN | AT7394 | 25 m | 29.43 | |
8 | 256 | Berntsen Tom | 1993 | VÄSBY SS | AH3193 | 25 m | 29.58 | |
9 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 29.75 | |
10 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 30.02 | ||
11 | 145 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 50 m | 30.24 | |
12 | 360 | Ljamin Alexandr | 1993 | NSE | 50 m | 30.40 | ||
13 | 125 | Uhlin Joakim | 1994 | POLISEN | AN6394 | 25 m | 30.66 | |
14 | 74 | Aamer Karim | 1992 | POLISEN | AL3792 | 25 m | 31.15 | |
15 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 31.48 | ||
16 | 194 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 25 m | 32.16 | |
17 | 90 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 50 m | 32.31 | |
18 | 80 | Backman Christian | 1995 | POLISEN | AW6195 | 25 m | 32.42 | |
19 | 99 | Gustafsson Robin | 1995 | POLISEN | BA4395 | 25 m | 32.59 | |
20 | 146 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 32.77 | |
21 | 64 | Andrade Cristian de | 1996 | HELLAS sk | AT6796 | 25 m | 32.94 | |
22 | 317 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 32.98 | |
23 | 108 | Lindegren Niclas | 1992 | POLISEN | BB7192 | 25 m | 33.12 | |
24 | 21 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 50 m | 33.18 | |
25 | 222 | Alexandrie Linus | 1997 | TYRESÖ SS | AT9597 | 25 m | 33.30 | |
26 | 98 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 33.41 | |
27 | 164 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 33.43 | |
28 | 363 | Langel Marko-Matteus | 1999 | USK | 50 m | 33.88 | ||
29 | 255 | Berntsen Jens | 1995 | VÄSBY SS | AA7795 | 50 m | 34.11 | |
30 | 315 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 34.12 | |
31 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 34.28 | |
32 | 372 | Berglund Morten | 1995 | Karasjok | 50 m | 34.90 | ||
33 | 196 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 25 m | 34.99 | |
34 | 351 | Nieminen Alex | 1999 | LaUS | 99A039 | 25 m | 35.02 | |
35 | 163 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 50 m | 35.34 | |
36 | 22 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 50 m | 35.66 | |
37 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 35.77 | |
38 | 272 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 35.93 | |
39 | 16 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | AR3196 | 50 m | 36.17 | |
40 | 23 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 50 m | 36.34 | |
41 | 62 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS sk | AD0995 | 25 m | 36.35 | |
42 | 359 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 25 m | 36.81 | |
43 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 37.01 | |
44 | 178 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 37.72 | |
45 | 85 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 50 m | 37.88 | |
46 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 50 m | 38.60 | |
47 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 38.79 | |
48 | 66 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 25 m | 38.86 | |
49 | 8 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 25 m | 39.27 | |
50 | 30 | Gyllberg Jacob | 2000 | SK NEPTUN | AG1900 | 25 m | 39.98 | |
51 | 91 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 40.11 | |
52 | 295 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 40.20 | |
53 | 354 | El-Idi Firas | 2001 | LaUS | 01A005 | 50 m | 40.25 | |
54 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 40.30 | |
55 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 40.37 | |
56 | 15 | Lindberg Filip | 1998 | HUDIKSVALL | AO5798 | 50 m | 40.43 | |
57 | 284 | Kellokoski Morris | 1998 | VÄSBY SS | AJ3998 | 25 m | 40.64 | |
58 | 250 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 40.71 | |
59 | 172 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 41.11 | |
60 | 352 | Koskinen Veeti | 1999 | LaUS | 99A481 | 25 m | 41.39 | |
61 | 79 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 41.46 | |
62 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 41.56 | ||
63 | 19 | Raittila Gustav | 1997 | HUDIKSVALL | AP9197 | 25 m | 41.61 | |
64 | 167 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 42.60 | |
65 | 234 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 44.07 | |
66 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 44.60 | |
67 | 353 | Pernanen Timi | 2001 | LaUS | 01A141 | 25 m | 44.74 | |
68 | 236 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 46.95 | |
69 | 275 | Grankvist Oscar | 2000 | VÄSBY SS | AL9500 | 25 m | 48.40 | |
70 | 263 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 51.61 | |
71 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | ||
72 | 114 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 25 m | ||
73 | 290 | Lopez Nicolas | 2000 | VÄSBY SS | AN6300 | 25 m | ||
74 | 104 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | ||
75 | 170 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | ||
76 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | ||
77 | 300 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 25 m | ||
78 | 306 | Sun John | 2002 | VÄSBY SS | AD4302 | 25 m | ||
79 | 70 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 25 m | ||
80 | 27 | Björkman Eric | 1998 | MÄRSTA SS | AT9598 | 25 m | ||
Gren 118, 50m Fjärilsim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 376 | Woll Ingrid Elise | 1993 | Narvik SK | 50 m | 30.84 | ||
2 | 112 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | Yard | 31.10 | |
3 | 225 | Eklund Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BC0495 | 25 m | 31.42 | |
4 | 88 | Ekman Christine | 1994 | POLISEN | AE8294 | 25 m | 31.63 | |
5 | 210 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 50 m | 31.68 | |
6 | 121 | Thulin Nicole | 1992 | POLISEN | BE8292 | 25 m | 31.79 | |
7 | 395 | Øverland Marie | 1994 | Vestkant | 50 m | 31.99 | ||
8 | 264 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 32.15 | |
9 | 373 | Norvang Elle Agneta | 1996 | Karasjok | 50 m | 32.36 | ||
10 | 217 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 25 m | 33.04 | |
11 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 33.05 | ||
12 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 33.07 | |
13 | 84 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 50 m | 33.33 | |
14 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 33.52 | ||
15 | 321 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 33.58 | |
16 | 197 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 33.66 | |
17 | 193 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 33.72 | |
18 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 33.86 | ||
19 | 377 | Woll Emilie Elise | 1996 | Narvik SK | 50 m | 33.96 | ||
20 | 1 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 50 m | 34.11 | |
21 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 34.36 | |
22 | 2 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 34.39 | |
23 | 83 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 25 m | 34.60 | |
24 | 237 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 34.62 | |
25 | 238 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 34.90 | |
26 | 270 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 35.00 | |
27 | 128 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 35.14 | |
28 | 375 | Bygdnes Oda | 1998 | Harstad SK | 50 m | 35.25 | ||
29 | 97 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 35.27 | |
30 | 55 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 35.32 | |
31 | 111 | Ceccon Veronica Mattsson | 1995 | POLISEN | BA6295 | 50 m | 35.64 | |
32 | 159 | Nilsson Karin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AO6294 | 50 m | 35.74 | |
33 | 188 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 35.96 | |
34 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 36.16 | |
35 | 212 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 36.18 | |
36 | 191 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 36.35 | |
37 | 247 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 36.41 | |
38 | 100 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 50 m | 36.46 | |
39 | 388 | Søreng Thea | 1997 | Vestkant | 50 m | 36.48 | ||
40 | 192 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 36.71 | |
41 | 361 | Tsvetkova Alika | 2000 | NSE | 50 m | 36.80 | ||
42 | 268 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 36.85 | |
43 | 61 | Berglund Katarina | 1995 | HELLAS sk | AG2695 | 25 m | 36.97 | |
44 | 305 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 37.02 | |
45 | 358 | Bruneau Julia | 1999 | LaUS | 99A066 | 50 m | 37.27 | |
46 | 374 | Persen Ine Maijen | 1998 | Karasjok | 50 m | 37.40 | ||
47 | 162 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 37.44 | |
48 | 149 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 50 m | 37.60 | |
49 | 71 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 25 m | 37.67 | |
50 | 136 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 50 m | 37.74 | |
51 | 368 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 37.75 | ||
52 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 37.93 | |
53 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 37.98 | |
54 | 381 | Fossheim Elin | 1996 | Vestkant | 50 m | 38.04 | ||
55 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 50 m | 38.21 | |
56 | 69 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 38.24 | |
57 | 380 | Dale Stine | 1998 | Vestkant | 50 m | 38.31 | ||
58 | 291 | Romstad Hanne Melin | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 38.33 | |
59 | 401 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 38.46 | |
60 | 137 | Beckman Therese | 1995 | SK ÄGIR | BX8295 | 25 m | 38.56 | |
61 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 38.57 | |
62 | 277 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 38.73 | |
63 | 311 | Söderström Mimmi | 2000 | VÄSBY SS | AL9400 | 25 m | 38.79 | |
64 | 262 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 38.82 | |
65 | 279 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 39.07 | |
66 | 160 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 50 m | 39.16 | |
67 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 39.47 | |
68 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 39.49 | |
69 | 153 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 50 m | 39.95 | |
70 | 52 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 39.98 | |
71 | 32 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 25 m | 40.02 | |
72 | 384 | Mathisen Charlotte Lie | 1995 | Vestkant | 50 m | 40.05 | ||
73 | 53 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 40.07 | |
74 | 280 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 40.30 | |
75 | 185 | Widmark Julia | 1997 | SÖDERTÖRN | AS8897 | 25 m | 40.38 | |
76 | 398 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 40.50 | |
77 | 190 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 50 m | 40.56 | |
78 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 25 m | 40.61 | |
79 | 382 | Hellan Henriette Kronstad | 1998 | Vestkant | 50 m | 41.33 | ||
80 | 400 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 41.46 | |
81 | 386 | Nygaard Marte | 1998 | Vestkant | 50 m | 41.53 | ||
82 | 207 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 41.56 | |
83 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 41.91 | |
84 | 116 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 41.94 | |
85 | 151 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 50 m | 42.20 | |
86 | 141 | Lundqvist Johanna | 1994 | SK ÄGIR | BV3894 | 25 m | 42.23 | |
87 | 312 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 42.54 | |
88 | 31 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 42.59 | |
89 | 203 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 42.94 | |
90 | 106 | Kuhner Sara | 1999 | POLISEN | BD8699 | 25 m | 43.13 | |
91 | 278 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 43.31 | |
92 | 320 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 43.51 | |
93 | 81 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 44.07 | |
94 | 63 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 25 m | 44.11 | |
95 | 157 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 50 m | 44.78 | |
96 | 367 | Pure Annabel | 2001 | USK | 50 m | 44.83 | ||
97 | 29 | Söderlund Jonna Arkevret | 1998 | SK NEPTUN | AU6698 | 25 m | 44.99 | |
98 | 254 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 45.29 | |
99 | 241 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 45.58 | |
100 | 402 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A964 | 25 m | 45.80 | |
101 | 251 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 45.85 | |
102 | 142 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | 46.79 | |
103 | 252 | Wahlund Jennifer Backhoff | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 46.88 | |
104 | 399 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 46.95 | |
105 | 7 | Borg Jennifer | 2001 | GÄVLE SS | AF1801 | 25 m | 47.15 | |
106 | 6 | Barresäter Tova | 2000 | GÄVLE SS | AM6800 | 25 m | 47.35 | |
107 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | 47.39 | |
108 | 235 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 47.96 | |
109 | 356 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 00A585 | 25 m | 48.29 | |
110 | 117 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | 48.92 | |
111 | 166 | Wadelius Elsa | 1995 | SÖDERTÄLJE | BA5695 | 50 m | 49.40 | |
112 | 67 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 49.79 | |
113 | 180 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 25 m | 53.27 | |
114 | 265 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 53.88 | |
115 | 9 | Richtnér Amie Molin | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | 54.31 | |
116 | 101 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 55.33 | |
117 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 55.42 | |
118 | 261 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 56.84 | |
119 | 183 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | ||
120 | 281 | Isaksson Li | 2002 | VÄSBY SS | AH4202 | 25 m | ||
121 | 51 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | ||
122 | 307 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | ||
123 | 299 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | ||
124 | 119 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 25 m | ||
125 | 82 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | ||
126 | 102 | Jaensson Erica | 1998 | POLISEN | BJ5698 | 25 m | ||
127 | 239 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | ||
Gren 119, 100m Frisim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 405 | Nystrand Stefan | 1981 | SPÅRVÄGEN | AB1181 | 50 m | 49.35 | |
2 | 211 | Sallhed Victor | 1993 | SS04 | AX2793 | 50 m | 56.45 | |
3 | 218 | Wik Fredrik | 1993 | SS04 | AW2793 | 25 m | 56.63 | |
4 | 155 | Licina Adis | 1994 | SÖDERTÄLJE | AB3194 | 50 m | 57.15 | |
5 | 171 | Aspvik Tommy | 1990 | SÖDERTÖRN | AI6990 | 50 m | 57.16 | |
6 | 90 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 50 m | 57.61 | |
7 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 57.92 | |
8 | 396 | Johannessen Vebjørn Arne | 1995 | Vestkant | 50 m | 58.61 | ||
9 | 256 | Berntsen Tom | 1993 | VÄSBY SS | AH3193 | 25 m | 59.46 | |
10 | 76 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 25 m | 59.49 | |
11 | 387 | Rødland Marius Solaat | 1997 | Vestkant | 50 m | 59.50 | ||
12 | 194 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 25 m | 59.82 | |
13 | 109 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 1:00.25 | |
14 | 198 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 1:00.52 | |
15 | 99 | Gustafsson Robin | 1995 | POLISEN | BA4395 | 50 m | 1:00.59 | |
16 | 214 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 1:00.86 | |
17 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 1:01.82 | ||
18 | 148 | Dehlin Fredrik | 1994 | SÖDERTÄLJE | AD5994 | 50 m | 1:02.09 | |
19 | 145 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 50 m | 1:02.66 | |
20 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:02.95 | ||
21 | 21 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 50 m | 1:03.34 | |
22 | 80 | Backman Christian | 1995 | POLISEN | AW6195 | 50 m | 1:03.39 | |
23 | 85 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 50 m | 1:03.94 | |
24 | 108 | Lindegren Niclas | 1992 | POLISEN | BB7192 | 25 m | 1:05.09 | |
25 | 222 | Alexandrie Linus | 1997 | TYRESÖ SS | AT9597 | 25 m | 1:05.45 | |
26 | 126 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 1:05.77 | |
27 | 118 | Sjöblom Elias | 1997 | POLISEN | AC4997 | 50 m | 1:05.79 | |
28 | 317 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 1:06.30 | |
29 | 22 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 50 m | 1:06.51 | |
30 | 156 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 1:07.01 | |
31 | 170 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 25 m | 1:07.25 | |
32 | 120 | Svensson Marcus | 1997 | POLISEN | AP8997 | 50 m | 1:07.53 | |
33 | 315 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 1:07.55 | |
34 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 1:07.55 | |
35 | 163 | Seeliger Björn | 2000 | SÖDERTÄLJE | AB0101 | 25 m | 1:08.09 | |
36 | 364 | Zirk Kregor | 1999 | USK | 50 m | 1:08.38 | ||
37 | 23 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 50 m | 1:08.48 | |
38 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:09.17 | |
39 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:09.68 | |
40 | 66 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 25 m | 1:10.08 | |
41 | 196 | Eliasson Edward | 1997 | SS04 | AP5397 | 50 m | 1:10.86 | |
42 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 1:11.03 | |
43 | 91 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 1:11.28 | |
44 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 1:11.32 | |
45 | 16 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | AR3196 | 50 m | 1:11.40 | |
46 | 245 | Pantzar Sebastian | 1999 | TYRESÖ SS | AL1999 | 50 m | 1:11.53 | |
47 | 272 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:12.00 | |
48 | 301 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 50 m | 1:12.43 | |
49 | 79 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 1:12.91 | |
50 | 62 | Bergman Herman | 1995 | HELLAS sk | AD0995 | 25 m | 1:13.02 | |
51 | 164 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 1:13.92 | |
52 | 228 | Frogvall Dan | 1995 | TYRESÖ SS | BA6795 | 25 m | 1:14.23 | |
53 | 178 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:14.28 | |
54 | 365 | Matvejev Tiit | 1999 | USK | 50 m | 1:14.40 | ||
55 | 165 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 25 m | 1:14.88 | |
56 | 354 | El-Idi Firas | 2001 | LaUS | 01A005 | 50 m | 1:15.52 | |
57 | 14 | Jonsson Johan | 1997 | HUDIKSVALL | AQ2597 | 50 m | 1:16.63 | |
58 | 352 | Koskinen Veeti | 1999 | LaUS | 99A481 | 25 m | 1:16.69 | |
59 | 234 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 1:16.87 | |
60 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 1:17.28 | |
61 | 8 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 25 m | 1:18.15 | |
62 | 172 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 1:18.23 | |
63 | 24 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | 1:19.32 | |
64 | 359 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 25 m | 1:19.54 | |
65 | 15 | Lindberg Filip | 1998 | HUDIKSVALL | AO5798 | 50 m | 1:19.95 | |
66 | 250 | Österman Olle | 1998 | TYRESÖ SS | AQ2198 | 25 m | 1:20.31 | |
67 | 177 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:20.76 | |
68 | 27 | Björkman Eric | 1998 | MÄRSTA SS | AT9598 | 25 m | 1:20.80 | |
69 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 1:20.92 | |
70 | 275 | Grankvist Oscar | 2000 | VÄSBY SS | AL9500 | 25 m | 1:21.70 | |
71 | 353 | Pernanen Timi | 2001 | LaUS | 01A141 | 25 m | 1:22.04 | |
72 | 284 | Kellokoski Morris | 1998 | VÄSBY SS | AJ3998 | 25 m | 1:22.17 | |
73 | 174 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | 1:24.37 | |
74 | 236 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:25.24 | |
75 | 19 | Raittila Gustav | 1997 | HUDIKSVALL | AP9197 | 25 m | 1:26.07 | |
76 | 248 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:26.82 | |
77 | 263 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:27.07 | |
78 | 70 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 25 m | 1:27.25 | |
79 | 167 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 1:28.54 | |
80 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:28.95 | ||
81 | 75 | Albornos Oscar Orosco | 1998 | POLISEN | AV5398 | 25 m | 1:30.28 | |
82 | 104 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 1:31.94 | |
83 | 65 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 25 m | 1:32.51 | |
84 | 227 | Flores Johan | 1999 | TYRESÖ SS | AJ6199 | 25 m | 1:33.35 | |
85 | 260 | Bjurström Alexander | 2000 | VÄSBY SS | AN2300 | 25 m | 1:39.90 | |
86 | 318 | Westerlund Erik | 2000 | VÄSBY SS | AL3500 | 25 m | 1:41.80 | |
87 | 290 | Lopez Nicolas | 2000 | VÄSBY SS | AN6300 | 25 m | 1:41.94 | |
88 | 306 | Sun John | 2002 | VÄSBY SS | AD4302 | 25 m | ||
89 | 300 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 25 m | ||
90 | 316 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | ||
91 | 298 | Packwood Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AD2302 | 25 m | ||
92 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | ||
93 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | ||
Gren 120, 100m Frisim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 1:00.43 | |
2 | 204 | Lithander Rebecka | 1992 | SS04 | AV3892 | 50 m | 1:00.66 | |
3 | 209 | Näsman Linnea | 1992 | SS04 | AV2692 | 25 m | 1:00.93 | |
4 | 107 | Larsson Philippa | 1989 | POLISEN | BR8289 | 50 m | 1:01.21 | |
5 | 231 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 50 m | 1:02.47 | |
6 | 112 | Myers Charlotte | 1997 | POLISEN | BQ2497 | 50 m | 1:03.07 | |
7 | 181 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 1:03.30 | |
8 | 240 | Olsson Linda | 1992 | TYRESÖ SS | AQ1492 | 25 m | 1:03.31 | |
9 | 376 | Woll Ingrid Elise | 1993 | Narvik SK | 50 m | 1:03.97 | ||
10 | 2 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 1:04.04 | |
11 | 395 | Øverland Marie | 1994 | Vestkant | 50 m | 1:04.24 | ||
12 | 193 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 1:04.32 | |
13 | 264 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 1:04.99 | |
14 | 33 | Nyström Isabell | 1988 | SK NEPTUN | AM5888 | 50 m | 1:05.41 | |
15 | 259 | Bjurman Elin | 1995 | VÄSBY SS | AO7295 | 25 m | 1:05.95 | |
16 | 197 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 1:06.05 | |
17 | 115 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:06.19 | |
18 | 84 | Blomquist Malin | 1994 | POLISEN | AI5694 | 50 m | 1:06.56 | |
19 | 373 | Norvang Elle Agneta | 1996 | Karasjok | 50 m | 1:06.60 | ||
20 | 375 | Bygdnes Oda | 1998 | Harstad SK | 50 m | 1:06.67 | ||
21 | 237 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 1:06.73 | |
22 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:06.84 | ||
23 | 191 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 1:07.11 | |
24 | 377 | Woll Emilie Elise | 1996 | Narvik SK | 50 m | 1:07.13 | ||
25 | 368 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 1:07.14 | ||
26 | 361 | Tsvetkova Alika | 2000 | NSE | 50 m | 1:07.60 | ||
27 | 83 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 1:07.90 | |
28 | 384 | Mathisen Charlotte Lie | 1995 | Vestkant | 50 m | 1:08.02 | ||
29 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 50 m | 1:08.09 | |
30 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:08.27 | ||
31 | 262 | Björnfot Sofia | 1998 | VÄSBY SS | BC6298 | 25 m | 1:08.47 | |
32 | 97 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 1:08.72 | |
33 | 305 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 1:08.81 | |
34 | 217 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 25 m | 1:09.09 | |
35 | 212 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:09.13 | |
36 | 86 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 50 m | 1:09.27 | |
37 | 210 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 50 m | 1:09.32 | |
38 | 100 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 25 m | 1:09.53 | |
39 | 381 | Fossheim Elin | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:09.53 | ||
40 | 238 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 1:09.58 | |
41 | 401 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 1:09.66 | |
42 | 1 | Gunnarsson Alice | 1996 | DANDERYD | BH9496 | 50 m | 1:09.66 | |
43 | 362 | Arold Kristiina | 1997 | USK | 50 m | 1:10.01 | ||
44 | 389 | Teige Maria | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:10.24 | ||
45 | 192 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:10.39 | |
46 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 1:10.42 | ||
47 | 313 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:10.65 | |
48 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 1:10.71 | |
49 | 162 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 25 m | 1:10.79 | |
50 | 232 | Klingre Malin | 1997 | TYRESÖ SS | BC9897 | 25 m | 1:10.83 | |
51 | 277 | Hallonsten Vendela | 1997 | VÄSBY SS | AW5497 | 25 m | 1:10.84 | |
52 | 71 | Zhmud Elizabeth | 1997 | HELLAS sk | AG3297 | 50 m | 1:11.10 | |
53 | 270 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:11.23 | |
54 | 55 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:11.23 | |
55 | 268 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 1:11.70 | |
56 | 147 | Christensen Erica | 1997 | SÖDERTÄLJE | AO5897 | 50 m | 1:11.74 | |
57 | 128 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 1:11.77 | |
58 | 160 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 50 m | 1:11.90 | |
59 | 113 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 50 m | 1:12.04 | |
60 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 1:12.34 | |
61 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 1:12.39 | |
62 | 188 | Adlerborn Caroline | 1998 | SS04 | AR3498 | 25 m | 1:12.42 | |
63 | 249 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 1:12.57 | |
64 | 154 | Järnström Micaela | 1995 | SÖDERTÄLJE | AT3695 | 50 m | 1:12.63 | |
65 | 207 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 50 m | 1:12.65 | |
66 | 388 | Søreng Thea | 1997 | Vestkant | 50 m | 1:12.75 | ||
67 | 149 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 50 m | 1:12.83 | |
68 | 224 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:12.86 | |
69 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 50 m | 1:13.31 | |
70 | 283 | Karlström Louise | 1998 | VÄSBY SS | BD9298 | 25 m | 1:13.35 | |
71 | 159 | Nilsson Karin | 1994 | SÖDERTÄLJE | AO6294 | 50 m | 1:13.50 | |
72 | 274 | Gabrielsson Cecilia | 1999 | VÄSBY SS | AG9899 | 25 m | 1:13.75 | |
73 | 279 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:13.76 | |
74 | 307 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 50 m | 1:13.79 | |
75 | 358 | Bruneau Julia | 1999 | LaUS | 99A066 | 50 m | 1:13.83 | |
76 | 110 | Ceccon Jessica Mattsson | 1996 | POLISEN | BN1896 | 25 m | 1:14.17 | |
77 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 50 m | 1:14.46 | |
78 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 1:14.63 | |
79 | 380 | Dale Stine | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:15.02 | ||
80 | 137 | Beckman Therese | 1995 | SK ÄGIR | BX8295 | 25 m | 1:15.10 | |
81 | 374 | Persen Ine Maijen | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:15.28 | ||
82 | 141 | Lundqvist Johanna | 1994 | SK ÄGIR | BV3894 | 25 m | 1:15.43 | |
83 | 400 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 1:15.48 | |
84 | 235 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 1:15.61 | |
85 | 89 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 25 m | 1:15.70 | |
86 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 50 m | 1:16.02 | |
87 | 244 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 50 m | 1:16.03 | |
88 | 32 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | AL4899 | 50 m | 1:16.04 | |
89 | 233 | Lindberg Kelly | 1997 | TYRESÖ SS | BD0297 | 50 m | 1:16.16 | |
90 | 229 | Grimborg Ellen | 1997 | TYRESÖ SS | BJ2897 | 50 m | 1:16.34 | |
91 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:16.43 | |
92 | 402 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A964 | 25 m | 1:16.56 | |
93 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 1:16.61 | |
94 | 399 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 1:16.89 | |
95 | 254 | Bernmark Malin | 1998 | VÄSBY SS | AP3698 | 25 m | 1:16.94 | |
96 | 18 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 50 m | 1:17.30 | |
97 | 136 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 25 m | 1:17.39 | |
98 | 138 | Danielsson Ellen | 1998 | SK ÄGIR | BB2698 | 25 m | 1:17.58 | |
99 | 241 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 1:17.85 | |
100 | 166 | Wadelius Elsa | 1995 | SÖDERTÄLJE | BA5695 | 50 m | 1:18.06 | |
101 | 101 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:18.17 | |
102 | 116 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 1:18.31 | |
103 | 53 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 1:18.65 | |
104 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 1:18.73 | |
105 | 153 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 50 m | 1:19.09 | |
106 | 280 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 1:19.23 | |
107 | 106 | Kuhner Sara | 1999 | POLISEN | BD8699 | 25 m | 1:19.34 | |
108 | 151 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 50 m | 1:19.51 | |
109 | 382 | Hellan Henriette Kronstad | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:19.55 | ||
110 | 386 | Nygaard Marte | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:19.66 | ||
111 | 52 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 1:19.71 | |
112 | 397 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 1:20.05 | |
113 | 157 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 50 m | 1:20.15 | |
114 | 17 | Mickelsson Madeleine | 1995 | HUDIKSVALL | BF6895 | 25 m | 1:20.29 | |
115 | 291 | Romstad Hanne Melin | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:20.33 | |
116 | 81 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 1:20.42 | |
117 | 190 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:20.55 | |
118 | 140 | Lindqvist Elsa | 1997 | SK ÄGIR | BP4697 | 25 m | 1:20.57 | |
119 | 312 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 50 m | 1:20.66 | |
120 | 278 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 1:21.09 | |
121 | 63 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 25 m | 1:21.11 | |
122 | 144 | Persson Susanne | 1993 | SK ÄGIR | BO1493 | 25 m | 1:21.22 | |
123 | 203 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 1:22.36 | |
124 | 82 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 50 m | 1:22.60 | |
125 | 67 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 1:22.67 | |
126 | 51 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:22.69 | |
127 | 6 | Barresäter Tova | 2000 | GÄVLE SS | AM6800 | 25 m | 1:23.24 | |
128 | 29 | Söderlund Jonna Arkevret | 1998 | SK NEPTUN | AU6698 | 50 m | 1:23.27 | |
129 | 7 | Borg Jennifer | 2001 | GÄVLE SS | AF1801 | 25 m | 1:26.03 | |
130 | 242 | Orr Johanna | 1999 | TYRESÖ SS | AR8899 | 50 m | 1:26.75 | |
131 | 252 | Wahlund Jennifer Backhoff | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 1:27.87 | |
132 | 183 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 50 m | 1:29.73 | |
133 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | 1:30.10 | |
134 | 68 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 50 m | 1:30.54 | |
135 | 103 | Johansson Alexandra | 1998 | POLISEN | BJ6698 | 25 m | 1:31.05 | |
136 | 176 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 50 m | 1:31.84 | |
137 | 243 | Orr Josefine | 2000 | TYRESÖ SS | AJ4400 | 25 m | 1:33.58 | |
138 | 180 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 25 m | 1:36.13 | |
139 | 367 | Pure Annabel | 2001 | USK | 50 m | 1:36.47 | ||
140 | 261 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 1:36.90 | |
141 | 308 | Sundheden Maja | 2000 | VÄSBY SS | AQ2800 | 25 m | 1:37.61 | |
142 | 96 | Gauffin Jessica | 1999 | POLISEN | BH2499 | 25 m | 1:39.02 | |
143 | 356 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 00A585 | 25 m | 1:53.14 | |
144 | 299 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 1:53.32 | |
145 | 269 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | ||
146 | 302 | Rosenberg Felicia | 2002 | VÄSBY SS | AH8202 | 25 m | ||
147 | 9 | Richtnér Amie Molin | 2001 | GÄVLE SS | AP4801 | 25 m | ||
148 | 355 | Bruneau Ella | 2002 | LaUS | 02A015 | 50 m | ||
149 | 124 | Tyrstrup Fanny | 1999 | POLISEN | BG5499 | 25 m | ||
150 | 58 | Dellmark Sophie | 2001 | ÄLVSJÖ AIK | AO8801 | 25 m | ||
151 | 60 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 25 m | ||
152 | 119 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 25 m | ||
153 | 294 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | ||
154 | 142 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | ||
155 | 293 | Nilsson Sofia | 2000 | VÄSBY SS | AX2800 | 25 m | ||
156 | 281 | Isaksson Li | 2002 | VÄSBY SS | AH4202 | 25 m | ||
Gren 121, 200m Medley P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 2:14.50 | |
2 | 114 | Papantonioy Michail | 1997 | POLISEN | AX7397 | 50 m | 2:25.87 | |
3 | 195 | Ek Kristofer | 1990 | SS04 | AE1590 | 25 m | 2:27.15 | |
4 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 2:27.90 | |
5 | 387 | Rødland Marius Solaat | 1997 | Vestkant | 50 m | 2:28.87 | ||
6 | 109 | Lönnberg Daniel | 1996 | POLISEN | AH9396 | 50 m | 2:30.06 | |
7 | 360 | Ljamin Alexandr | 1993 | NSE | 50 m | 2:30.45 | ||
8 | 255 | Berntsen Jens | 1995 | VÄSBY SS | AA7795 | 25 m | 2:31.75 | |
9 | 90 | Ericsson Pontus | 1995 | POLISEN | BA3395 | 25 m | 2:31.89 | |
10 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 2:33.30 | ||
11 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 2:38.67 | ||
12 | 317 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 2:39.08 | |
13 | 214 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 50 m | 2:39.19 | |
14 | 85 | Blomquist Martin | 1997 | POLISEN | AS0797 | 50 m | 2:39.99 | |
15 | 351 | Nieminen Alex | 1999 | LaUS | 99A039 | 25 m | 2:44.64 | |
16 | 364 | Zirk Kregor | 1999 | USK | 50 m | 2:48.48 | ||
17 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 2:50.29 | |
18 | 372 | Berglund Morten | 1995 | Karasjok | 50 m | 2:50.81 | ||
19 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 2:52.85 | |
20 | 201 | Fann Frederick Holmer | 1998 | SS04 | AD3998 | 25 m | 2:53.95 | |
21 | 146 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 2:56.59 | |
22 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 2:56.79 | |
23 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 2:57.31 | |
24 | 170 | Albornoz Philip | 1995 | SÖDERTÖRN | AU9795 | 50 m | 2:57.44 | |
25 | 363 | Langel Marko-Matteus | 1999 | USK | 50 m | 2:57.71 | ||
26 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 2:59.27 | |
27 | 272 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 2:59.75 | |
28 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 3:00.11 | |
29 | 359 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 50 m | 3:04.29 | |
30 | 178 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 3:04.69 | |
31 | 8 | Borg William | 2000 | GÄVLE SS | AG6700 | 25 m | 3:05.47 | |
32 | 352 | Koskinen Veeti | 1999 | LaUS | 99A481 | 25 m | 3:08.50 | |
33 | 79 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 3:08.99 | |
34 | 365 | Matvejev Tiit | 1999 | USK | 50 m | 3:09.25 | ||
35 | 14 | Jonsson Johan | 1997 | HUDIKSVALL | AQ2597 | 25 m | 3:09.73 | |
36 | 295 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 3:10.39 | |
37 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 3:12.62 | ||
38 | 165 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | 3:14.68 | |
39 | 284 | Kellokoski Morris | 1998 | VÄSBY SS | AJ3998 | 25 m | 3:18.41 | |
40 | 234 | Lund Alexander | 1998 | TYRESÖ SS | AL3198 | 25 m | 3:19.90 | |
41 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 3:20.43 | |
42 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 50 m | 3:25.76 | |
43 | 172 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 50 m | 3:31.68 | |
44 | 275 | Grankvist Oscar | 2000 | VÄSBY SS | AL9500 | 25 m | 3:32.18 | |
45 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | ||
46 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | ||
47 | 27 | Björkman Eric | 1998 | MÄRSTA SS | AT9598 | 25 m | ||
48 | 174 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | ||
Gren 122, 4X50m Frisim F FG |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 219 | SS04 Damer | 1987 | SS04 | 25 m | 1:59.40 | ||
2 | 326 | Väsby SS Damer Lag 1 | 1996 | VÄSBY SS | 25 m | 2:02.90 | ||
3 | 327 | Väsby SS Damer Lag 2 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 2:08.90 | ||
4 | 220 | SS04 Flickor Lag 1 | 1997 | SS04 | 25 m | 2:10.00 | ||
5 | 324 | Väsby SS Damer Lag 1 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:12.30 | ||
6 | 335 | Väsby SS Damer Lag 3 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 2:13.30 | ||
7 | 330 | Väsby SS Damer Lag 2 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:18.60 | ||
8 | 336 | Väsby SS Damer Lag 4 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 2:22.20 | ||
9 | 332 | Väsby SS Damer Lag 3 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:25.90 | ||
10 | 337 | Väsby SS Damer Lag 4 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:30.33 | ||
11 | 338 | Väsby SS Damer Lag 5 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:35.60 | ||
12 | 350 | Laus | 1999 | LaUS | 50 m | 2:43.36 | ||
13 | 340 | Väsby SS Damer Lag 6 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 2:45.90 | ||
14 | 186 | Södertörn Damer | 1999 | SÖDERTÖRN | 25 m | 2:51.51 | ||
15 | 403 | Hellas SK Damer [1912] | 1999 | HELLAS sk | 50 m | |||
Gren 123, 4X100m Frisim P FG |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 25 | Hss Brutal Force | 1997 | HUDIKSVALL | 25 m | 4:05.90 | ||
2 | 344 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 1997 | VÄSBY SS | 25 m | 4:32.00 | ||
3 | 350 | Laus | 1999 | LaUS | 50 m | 5:04.77 | ||
4 | 187 | Södertörn Herrar | 1999 | SÖDERTÖRN | 25 m | 5:14.19 | ||
5 | 26 | Hss Kings Men | 1998 | HUDIKSVALL | 25 m | 5:18.79 | ||
6 | 342 | Väsby SS Herrar Lag 1 | 2000 | VÄSBY SS | 25 m | 5:20.20 | ||
7 | 346 | Väsby SS Herrar Lag 2 | 1999 | VÄSBY SS | 25 m | 5:35.60 | ||
8 | 404 | Hellas SK Herrar [1912] | 1999 | HELLAS sk | 50 m | |||
9 | 135 | Polisen Lag 2 | 1997 | POLISEN | 25 m | |||
Gren 124, 50m Ryggsim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 78 | Angberg Matilda | 1990 | POLISEN | BJ4890 | 25 m | 31.59 | |
2 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 32.00 | |
3 | 395 | Øverland Marie | 1994 | Vestkant | 50 m | 32.62 | ||
4 | 181 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 32.78 | |
5 | 376 | Woll Ingrid Elise | 1993 | Narvik SK | 50 m | 33.21 | ||
6 | 2 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 33.26 | |
7 | 225 | Eklund Sara | 1995 | TYRESÖ SS | BC0495 | 50 m | 33.53 | |
8 | 197 | Eriksson Emelie | 1998 | SS04 | AN8698 | 25 m | 33.63 | |
9 | 193 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 33.89 | |
10 | 259 | Bjurman Elin | 1995 | VÄSBY SS | AO7295 | 25 m | 34.59 | |
11 | 377 | Woll Emilie Elise | 1996 | Narvik SK | 50 m | 34.86 | ||
12 | 216 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 35.06 | |
13 | 388 | Søreng Thea | 1997 | Vestkant | 50 m | 35.19 | ||
14 | 231 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 25 m | 35.23 | |
15 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 35.24 | |
16 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 36.06 | ||
17 | 237 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 36.15 | |
18 | 375 | Bygdnes Oda | 1998 | Harstad SK | 50 m | 36.19 | ||
19 | 160 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 50 m | 36.58 | |
20 | 389 | Teige Maria | 1996 | Vestkant | 50 m | 36.66 | ||
21 | 368 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 36.79 | ||
22 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 36.91 | ||
23 | 361 | Tsvetkova Alika | 2000 | NSE | 50 m | 37.01 | ||
24 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 37.06 | ||
25 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 37.14 | |
26 | 249 | Törnqvist Elin | 1998 | TYRESÖ SS | AZ7898 | 25 m | 37.33 | |
27 | 235 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 25 m | 37.50 | |
28 | 270 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 37.63 | |
29 | 97 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 37.67 | |
30 | 128 | Fircks Linda von | 1998 | POLISEN | BD8298 | 25 m | 37.75 | |
31 | 162 | Ramdén Hilma | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF4600 | 50 m | 37.83 | |
32 | 28 | Wahlund Emma | 1998 | MÄRSTA SS | AB5298 | 25 m | 38.40 | |
33 | 384 | Mathisen Charlotte Lie | 1995 | Vestkant | 50 m | 38.45 | ||
34 | 212 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 38.48 | |
35 | 192 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 38.55 | |
36 | 138 | Danielsson Ellen | 1998 | SK ÄGIR | BB2698 | 25 m | 38.62 | |
37 | 121 | Thulin Nicole | 1992 | POLISEN | BE8292 | 25 m | 38.86 | |
38 | 238 | Starck Sofia Nyberg | 1997 | TYRESÖ SS | BJ6897 | 25 m | 39.19 | |
39 | 69 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 39.23 | |
40 | 206 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 25 m | 39.51 | |
41 | 258 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 39.57 | |
42 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 39.95 | |
43 | 374 | Persen Ine Maijen | 1998 | Karasjok | 50 m | 40.20 | ||
44 | 398 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 40.30 | |
45 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 40.44 | |
46 | 305 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 40.44 | |
47 | 53 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 40.45 | |
48 | 190 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 41.17 | |
49 | 280 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | AK8299 | 25 m | 41.17 | |
50 | 241 | Olsson Sara | 1999 | TYRESÖ SS | AR6899 | 25 m | 41.18 | |
51 | 81 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | 41.22 | |
52 | 31 | Gyllberg Linnea | 2000 | SK NEPTUN | AL4800 | 25 m | 41.29 | |
53 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 41.39 | |
54 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | 41.56 | |
55 | 401 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 41.68 | |
56 | 279 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 41.73 | |
57 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 41.95 | |
58 | 320 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 42.09 | |
59 | 154 | Järnström Micaela | 1995 | SÖDERTÄLJE | AT3695 | 50 m | 42.30 | |
60 | 397 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 42.45 | |
61 | 18 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 50 m | 42.46 | |
62 | 106 | Kuhner Sara | 1999 | POLISEN | BD8699 | 25 m | 42.60 | |
63 | 51 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 42.90 | |
64 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 50 m | 42.91 | |
65 | 149 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 50 m | 42.94 | |
66 | 117 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | 43.13 | |
67 | 116 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 43.24 | |
68 | 151 | Hansson Karolina | 1997 | SÖDERTÄLJE | AJ2697 | 50 m | 43.62 | |
69 | 122 | Tillqvist-Larsson Klara | 1997 | POLISEN | BL0897 | 25 m | 43.65 | |
70 | 67 | Lindberg Rebeca | 1993 | HELLAS sk | CF5293 | 25 m | 43.65 | |
71 | 291 | Romstad Hanne Melin | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 43.84 | |
72 | 142 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | 43.93 | |
73 | 183 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 25 m | 43.97 | |
74 | 278 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 44.04 | |
75 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 50 m | 44.09 | |
76 | 261 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | 44.21 | |
77 | 136 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 25 m | 44.22 | |
78 | 244 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 25 m | 44.35 | |
79 | 189 | Aghazamani Jasmine | 1998 | SS04 | AU7698 | 25 m | 44.80 | |
80 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 44.89 | |
81 | 182 | Sande Viktoria | 2001 | SÖDERTÖRN | AO7801 | 25 m | 44.91 | |
82 | 82 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | 45.00 | |
83 | 311 | Söderström Mimmi | 2000 | VÄSBY SS | AL9400 | 25 m | 45.13 | |
84 | 312 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 50 m | 45.30 | |
85 | 402 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A964 | 25 m | 45.32 | |
86 | 140 | Lindqvist Elsa | 1997 | SK ÄGIR | BP4697 | 25 m | 45.38 | |
87 | 137 | Beckman Therese | 1995 | SK ÄGIR | BX8295 | 25 m | 45.60 | |
88 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | 45.62 | |
89 | 399 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 46.44 | |
90 | 281 | Isaksson Li | 2002 | VÄSBY SS | AH4202 | 25 m | 46.56 | |
91 | 239 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 46.57 | |
92 | 119 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 25 m | 46.65 | |
93 | 60 | Walsh Sofia | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AF3402 | 25 m | 46.71 | |
94 | 63 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 50 m | 47.04 | |
95 | 141 | Lundqvist Johanna | 1994 | SK ÄGIR | BV3894 | 50 m | 47.26 | |
96 | 251 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 47.69 | |
97 | 29 | Söderlund Jonna Arkevret | 1998 | SK NEPTUN | AU6698 | 50 m | 47.69 | |
98 | 356 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 00A585 | 25 m | 48.26 | |
99 | 144 | Persson Susanne | 1993 | SK ÄGIR | BO1493 | 25 m | 48.30 | |
100 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 48.43 | |
101 | 123 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 50 m | 48.54 | |
102 | 366 | Pure Vanessa | 1998 | USK | 50 m | 48.67 | ||
103 | 299 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | 48.69 | |
104 | 378 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | bc3600 | 50 m | 49.09 | EFT |
105 | 13 | Genberg Fanny | 2000 | HUDIKSVALL | AZ0400 | 25 m | 49.39 | |
106 | 265 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 49.69 | |
107 | 180 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 25 m | 49.92 | |
108 | 367 | Pure Annabel | 2001 | USK | 50 m | 50.50 | ||
109 | 302 | Rosenberg Felicia | 2002 | VÄSBY SS | AH8202 | 25 m | 50.99 | |
110 | 308 | Sundheden Maja | 2000 | VÄSBY SS | AQ2800 | 25 m | 51.52 | |
111 | 314 | Taraldsson Emmi | 2002 | VÄSBY SS | AH9202 | 25 m | 51.68 | |
112 | 68 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 25 m | 52.02 | |
113 | 355 | Bruneau Ella | 2002 | LaUS | 02A015 | 25 m | 52.74 | |
114 | 176 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 52.88 | |
115 | 96 | Gauffin Jessica | 1999 | POLISEN | BH2499 | 25 m | 53.05 | |
116 | 269 | Frisk-Garcia Anna | 2002 | VÄSBY SS | AH6202 | 25 m | 53.90 | |
117 | 294 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | 54.06 | |
118 | 173 | Blom Maria | 1999 | SÖDERTÖRN | BA2299 | 25 m | 1:00.70 | |
119 | 293 | Nilsson Sofia | 2000 | VÄSBY SS | AX2800 | 25 m | ||
120 | 203 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | ||
121 | 103 | Johansson Alexandra | 1998 | POLISEN | BJ6698 | 25 m | ||
122 | 124 | Tyrstrup Fanny | 1999 | POLISEN | BG5499 | 25 m | ||
Gren 125, 50m Ryggsim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 105 | Karlsson Mikael | 1987 | POLISEN | AD4987 | 25 m | 28.50 | |
2 | 94 | Hansson Joel Falk | 1994 | POLISEN | AT7394 | 25 m | 29.56 | |
3 | 125 | Uhlin Joakim | 1994 | POLISEN | AN6394 | 50 m | 29.68 | |
4 | 200 | Henriksson Gustav | 1990 | SS04 | AJ3790 | 50 m | 30.03 | |
5 | 155 | Licina Adis | 1994 | SÖDERTÄLJE | AB3194 | 50 m | 30.37 | |
6 | 98 | Gomez Anton | 1995 | POLISEN | BA2395 | 25 m | 30.80 | |
7 | 195 | Ek Kristofer | 1990 | SS04 | AE1590 | 25 m | 30.94 | |
8 | 387 | Rødland Marius Solaat | 1997 | Vestkant | 50 m | 31.23 | ||
9 | 171 | Aspvik Tommy | 1990 | SÖDERTÖRN | AI6990 | 50 m | 31.35 | |
10 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 32.21 | |
11 | 214 | Söderström Philip | 1993 | SS04 | AK2993 | 25 m | 32.53 | |
12 | 256 | Berntsen Tom | 1993 | VÄSBY SS | AH3193 | 25 m | 32.74 | |
13 | 317 | Törnqvist Samuel | 1997 | VÄSBY SS | AI6197 | 25 m | 33.65 | |
14 | 364 | Zirk Kregor | 1999 | USK | 50 m | 34.00 | ||
15 | 194 | Borg Alexander | 1995 | SS04 | AT4795 | 25 m | 34.19 | |
16 | 74 | Aamer Karim | 1992 | POLISEN | AL3792 | 25 m | 34.34 | |
17 | 379 | Dahlb Erlend Alexandersen | 1995 | Setermoen | 50 m | 34.65 | ||
18 | 126 | Walsh Killian | 1998 | POLISEN | AG4198 | 25 m | 34.66 | |
19 | 156 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 34.73 | |
20 | 184 | Tingbrand Wilmer | 1998 | SÖDERTÖRN | AM2998 | 25 m | 35.24 | |
21 | 146 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 35.29 | |
22 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 35.33 | ||
23 | 22 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 50 m | 36.00 | |
24 | 363 | Langel Marko-Matteus | 1999 | USK | 50 m | 36.25 | ||
25 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 36.92 | |
26 | 66 | Karlsson Viktor | 1996 | HELLAS sk | AK1996 | 25 m | 37.22 | |
27 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 37.24 | |
28 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 25 m | 37.41 | |
29 | 145 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 50 m | 37.65 | |
30 | 178 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 38.06 | |
31 | 165 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | 38.08 | |
32 | 301 | Robertsson Carl | 1997 | VÄSBY SS | AM2997 | 50 m | 38.32 | |
33 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 38.36 | |
34 | 64 | Andrade Cristian de | 1996 | HELLAS sk | AT6796 | 25 m | 38.39 | |
35 | 91 | Eriksson Niclas | 1998 | POLISEN | AL2398 | 25 m | 38.60 | |
36 | 315 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 39.02 | |
37 | 354 | El-Idi Firas | 2001 | LaUS | 01A005 | 25 m | 39.35 | |
38 | 167 | Wernqvist Fredric | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH8398 | 50 m | 40.14 | |
39 | 295 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 40.51 | |
40 | 30 | Gyllberg Jacob | 2000 | SK NEPTUN | AG1900 | 25 m | 40.60 | |
41 | 352 | Koskinen Veeti | 1999 | LaUS | 99A481 | 25 m | 40.77 | |
42 | 172 | Ballchand Kevin | 1999 | SÖDERTÖRN | AI6199 | 25 m | 41.01 | |
43 | 24 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | 41.37 | |
44 | 14 | Jonsson Johan | 1997 | HUDIKSVALL | AQ2597 | 50 m | 41.40 | |
45 | 222 | Alexandrie Linus | 1997 | TYRESÖ SS | AT9597 | 25 m | 41.41 | |
46 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 41.75 | |
47 | 19 | Raittila Gustav | 1997 | HUDIKSVALL | AP9197 | 25 m | 42.54 | |
48 | 174 | Carlsäter Philip | 2001 | SÖDERTÖRN | AC5701 | 25 m | 42.61 | |
49 | 275 | Grankvist Oscar | 2000 | VÄSBY SS | AL9500 | 25 m | 42.80 | |
50 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 42.96 | ||
51 | 353 | Pernanen Timi | 2001 | LaUS | 01A141 | 25 m | 43.03 | |
52 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 43.38 | |
53 | 263 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 43.72 | |
54 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | 43.72 | |
55 | 27 | Björkman Eric | 1998 | MÄRSTA SS | AT9598 | 25 m | 44.23 | |
56 | 248 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 44.90 | |
57 | 15 | Lindberg Filip | 1998 | HUDIKSVALL | AO5798 | 50 m | 47.33 | |
58 | 177 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 47.33 | |
59 | 104 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | 47.82 | |
60 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 25 m | 49.30 | |
61 | 227 | Flores Johan | 1999 | TYRESÖ SS | AJ6199 | 25 m | 49.56 | |
62 | 300 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 25 m | 50.42 | |
63 | 70 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 25 m | 50.85 | |
64 | 65 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 25 m | 51.14 | |
65 | 260 | Bjurström Alexander | 2000 | VÄSBY SS | AN2300 | 25 m | 51.18 | |
66 | 298 | Packwood Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AD2302 | 25 m | 51.65 | |
67 | 316 | Tittelbach Adrian | 2001 | VÄSBY SS | AI2901 | 25 m | 52.30 | |
68 | 306 | Sun John | 2002 | VÄSBY SS | AD4302 | 25 m | 52.87 | |
69 | 318 | Westerlund Erik | 2000 | VÄSBY SS | AL3500 | 25 m | 54.63 | |
70 | 95 | Gauffin Angus | 2000 | POLISEN | AN3900 | 25 m | 55.93 | |
71 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | 55.97 | |
72 | 20 | Ringnér Anton | 1999 | HUDIKSVALL | 25 m | |||
73 | 290 | Lopez Nicolas | 2000 | VÄSBY SS | AN6300 | 25 m | ||
74 | 75 | Albornos Oscar Orosco | 1998 | POLISEN | AV5398 | 25 m | ||
Gren 126, 100m Bröstsim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 237 | Norrman Vendela | 1995 | TYRESÖ SS | AQ4495 | 50 m | 1:15.98 | |
2 | 205 | Nordin Carolina | 1987 | SS04 | AL9287 | 50 m | 1:16.63 | |
3 | 216 | Thurfjell Julia | 1994 | SS04 | BG3894 | 25 m | 1:18.35 | |
4 | 210 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 50 m | 1:19.44 | |
5 | 111 | Ceccon Veronica Mattsson | 1995 | POLISEN | BA6295 | 50 m | 1:20.81 | |
6 | 368 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 1:21.18 | ||
7 | 4 | Rege Nathalie | 1994 | DANDERYD | BO4494 | 25 m | 1:21.24 | |
8 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 1:21.29 | |
9 | 373 | Norvang Elle Agneta | 1996 | Karasjok | 50 m | 1:21.78 | ||
10 | 213 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 50 m | 1:22.05 | |
11 | 181 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 25 m | 1:22.79 | |
12 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:23.37 | ||
13 | 313 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 1:23.40 | |
14 | 192 | Berndtson Filippa | 1997 | SS04 | BD4297 | 25 m | 1:24.48 | |
15 | 86 | Burt Ayleen | 1997 | POLISEN | BB5497 | 25 m | 1:25.12 | |
16 | 115 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 1:25.13 | |
17 | 55 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:25.75 | |
18 | 369 | Bruhn Cecilia | 1989 | SKK | AS9689 | 50 m | 1:25.75 | |
19 | 247 | Poutos Nicki | 1997 | TYRESÖ SS | BD2297 | 25 m | 1:25.92 | |
20 | 207 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 1:26.01 | |
21 | 212 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 1:26.13 | |
22 | 380 | Dale Stine | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:26.58 | ||
23 | 381 | Fossheim Elin | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:26.68 | ||
24 | 388 | Søreng Thea | 1997 | Vestkant | 50 m | 1:27.28 | ||
25 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 1:27.43 | ||
26 | 386 | Nygaard Marte | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:27.45 | ||
27 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:27.50 | ||
28 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 1:27.69 | |
29 | 191 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 1:28.11 | |
30 | 384 | Mathisen Charlotte Lie | 1995 | Vestkant | 50 m | 1:29.26 | ||
31 | 279 | Ingelsson-Parris Alice | 1997 | VÄSBY SS | AY5897 | 25 m | 1:29.62 | |
32 | 382 | Hellan Henriette Kronstad | 1998 | Vestkant | 50 m | 1:29.87 | ||
33 | 358 | Bruneau Julia | 1999 | LaUS | 99A066 | 25 m | 1:29.87 | |
34 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 1:30.37 | |
35 | 270 | Frisk-Garcia Madeleine | 1997 | VÄSBY SS | AH2697 | 25 m | 1:30.40 | |
36 | 190 | Bagheri Diana | 1997 | SS04 | AZ9697 | 25 m | 1:31.25 | |
37 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | 1:31.88 | |
38 | 69 | Svensson Ulrica | 1997 | HELLAS sk | AA1697 | 25 m | 1:32.02 | |
39 | 389 | Teige Maria | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:33.84 | ||
40 | 141 | Lundqvist Johanna | 1994 | SK ÄGIR | BV3894 | 25 m | 1:34.59 | |
41 | 311 | Söderström Mimmi | 2000 | VÄSBY SS | AL9400 | 25 m | 1:34.83 | |
42 | 258 | Bjurman Ebba | 1999 | VÄSBY SS | AE7299 | 25 m | 1:34.88 | |
43 | 28 | Wahlund Emma | 1998 | MÄRSTA SS | AB5298 | 50 m | 1:35.19 | |
44 | 203 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 25 m | 1:35.77 | |
45 | 321 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 1:35.88 | |
46 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 25 m | 1:35.99 | |
47 | 89 | Enström Josefin | 1998 | POLISEN | BC6498 | 50 m | 1:36.76 | |
48 | 189 | Aghazamani Jasmine | 1998 | SS04 | AU7698 | 25 m | 1:36.80 | |
49 | 153 | Jansmarker Elin | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI3499 | 50 m | 1:36.86 | |
50 | 400 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 1:37.40 | |
51 | 101 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 1:37.44 | |
52 | 116 | Rezene Sefanit | 1998 | POLISEN | AX4898 | 25 m | 1:37.82 | |
53 | 34 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | AL3800 | 50 m | 1:38.06 | |
54 | 140 | Lindqvist Elsa | 1997 | SK ÄGIR | BP4697 | 25 m | 1:38.66 | |
55 | 282 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | AH0299 | 25 m | 1:39.86 | |
56 | 144 | Persson Susanne | 1993 | SK ÄGIR | BO1493 | 25 m | 1:41.19 | |
57 | 242 | Orr Johanna | 1999 | TYRESÖ SS | AR8899 | 50 m | 1:41.30 | |
58 | 278 | Ingadottir Sunneva | 1999 | VÄSBY SS | AI6299 | 25 m | 1:41.38 | |
59 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 1:41.71 | |
60 | 399 | Eker Nicole | 1996 | IFÅ | 96B098 | 25 m | 1:42.34 | |
61 | 123 | Tillqvist-Larsson Wilma | 1999 | POLISEN | AZ0299 | 25 m | 1:43.41 | |
62 | 224 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 25 m | 1:43.47 | |
63 | 117 | Robdyee Sandra Eisa | 1999 | POLISEN | AP1699 | 25 m | 1:44.39 | |
64 | 51 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | 1:44.46 | |
65 | 291 | Romstad Hanne Melin | 1999 | VÄSBY SS | AK2499 | 25 m | 1:44.91 | |
66 | 53 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:45.52 | |
67 | 17 | Mickelsson Madeleine | 1995 | HUDIKSVALL | BF6895 | 25 m | 1:45.76 | |
68 | 142 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | 1:47.39 | |
69 | 307 | Sundberg Emilia | 1997 | VÄSBY SS | BO3897 | 25 m | 1:47.88 | |
70 | 251 | Albertsson Astrid | 2000 | VÄSBY SS | AF5400 | 25 m | 1:48.21 | |
71 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | 1:49.28 | |
72 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 25 m | 1:49.28 | |
73 | 183 | Shahmalekpour Tina | 2001 | SÖDERTÖRN | AI6601 | 50 m | 1:49.88 | |
74 | 239 | Nyström Terése | 1999 | TYRESÖ SS | AR7899 | 25 m | 1:50.21 | |
75 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | 1:50.72 | |
76 | 265 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 25 m | 1:50.75 | |
77 | 157 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 50 m | 1:50.88 | |
78 | 124 | Tyrstrup Fanny | 1999 | POLISEN | BG5499 | 25 m | 1:51.33 | |
79 | 293 | Nilsson Sofia | 2000 | VÄSBY SS | AX2800 | 25 m | 1:51.37 | |
80 | 312 | Söderström Pixie | 1997 | VÄSBY SS | BE8897 | 25 m | 1:51.76 | |
81 | 96 | Gauffin Jessica | 1999 | POLISEN | BH2499 | 25 m | 1:55.40 | |
82 | 367 | Pure Annabel | 2001 | USK | 50 m | 1:55.70 | ||
83 | 308 | Sundheden Maja | 2000 | VÄSBY SS | AQ2800 | 25 m | 1:56.78 | |
84 | 320 | Wiiand Wilma | 2001 | VÄSBY SS | AE9601 | 25 m | 1:57.60 | |
85 | 102 | Jaensson Erica | 1998 | POLISEN | BJ5698 | 25 m | 1:59.56 | |
86 | 176 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | 2:02.14 | |
87 | 180 | Noory Shiba | 1997 | SÖDERTÖRN | AA5897 | 25 m | 2:03.53 | |
88 | 355 | Bruneau Ella | 2002 | LaUS | 02A015 | 50 m | 2:08.86 | |
89 | 314 | Taraldsson Emmi | 2002 | VÄSBY SS | AH9202 | 25 m | ||
90 | 68 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 25 m | ||
91 | 81 | Balczar Felicia | 2000 | POLISEN | AG5800 | 25 m | ||
92 | 289 | Lemmeke Sofia | 2000 | VÄSBY SS | AZ2800 | 25 m | ||
93 | 261 | Björkén Julia | 2001 | VÄSBY SS | AL1601 | 25 m | ||
94 | 378 | Berndtson Frida | 2000 | SS04 | bc3600 | 50 m | EFT | |
95 | 294 | Nyblom Jennifer | 2003 | VÄSBY SS | AC1603 | 25 m | ||
Gren 127, 100m Bröstsim P ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 223 | Andersson Christoffer | 1994 | TYRESÖ SS | AM3594 | 50 m | 1:07.77 | |
2 | 198 | Eriksson Max | 1994 | SS04 | AS8594 | 25 m | 1:08.73 | |
3 | 297 | Ozerov Alexander | 1996 | VÄSBY SS | AS0396 | 25 m | 1:10.09 | |
4 | 396 | Johannessen Vebjørn Arne | 1995 | Vestkant | 50 m | 1:13.50 | ||
5 | 76 | Altin Love | 1995 | POLISEN | BA1395 | 50 m | 1:13.99 | |
6 | 360 | Ljamin Alexandr | 1993 | NSE | 50 m | 1:16.35 | ||
7 | 246 | Petrov Henrik | 1996 | TYRESÖ SS | AI4996 | 50 m | 1:17.66 | |
8 | 3 | Lindström Leon | 1996 | DANDERYD | AH3196 | 25 m | 1:19.68 | |
9 | 255 | Berntsen Jens | 1995 | VÄSBY SS | AA7795 | 25 m | 1:21.56 | |
10 | 315 | Thydén Emil | 1997 | VÄSBY SS | AT5997 | 25 m | 1:23.28 | |
11 | 272 | Frylmark Karl | 1999 | VÄSBY SS | AK6599 | 25 m | 1:25.71 | |
12 | 156 | Mackin Timothy | 1995 | SÖDERTÄLJE | AO0995 | 50 m | 1:25.90 | |
13 | 351 | Nieminen Alex | 1999 | LaUS | 99A039 | 25 m | 1:26.40 | |
14 | 383 | Innselset Sigve | 1996 | Vestkant | 50 m | 1:26.84 | ||
15 | 23 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 50 m | 1:26.89 | |
16 | 21 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | 1:27.47 | |
17 | 372 | Berglund Morten | 1995 | Karasjok | 50 m | 1:28.60 | ||
18 | 152 | Hareskog Ludwig | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH5398 | 50 m | 1:29.99 | |
19 | 363 | Langel Marko-Matteus | 1999 | USK | 50 m | 1:30.38 | ||
20 | 139 | Liljedahl Hannes | 1997 | SK ÄGIR | AT6997 | 25 m | 1:31.27 | |
21 | 164 | Soume Daniel | 1996 | SÖDERTÄLJE | AI6596 | 50 m | 1:31.51 | |
22 | 79 | Araya Adel | 1998 | POLISEN | AL5998 | 25 m | 1:31.99 | |
23 | 93 | Falk Martin | 1999 | POLISEN | AC1199 | 25 m | 1:32.13 | |
24 | 145 | Almqvist Alexander | 1996 | SÖDERTÄLJE | AS3196 | 50 m | 1:33.52 | |
25 | 295 | Nyblom Niklas | 1999 | VÄSBY SS | AK2999 | 25 m | 1:33.90 | |
26 | 309 | Swahn Daniel | 1995 | VÄSBY SS | AW7995 | 25 m | 1:34.25 | |
27 | 165 | Tellgren Sebastian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AI5198 | 50 m | 1:36.10 | |
28 | 359 | Koponen Väinö | 2001 | LaUS | 01A002 | 25 m | 1:36.72 | |
29 | 178 | Marijanovic Anton | 2000 | SÖDERTÖRN | AG0100 | 25 m | 1:37.15 | |
30 | 352 | Koskinen Veeti | 1999 | LaUS | 99A481 | 25 m | 1:38.04 | |
31 | 24 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | 1:38.39 | |
32 | 146 | Brandt Erik | 1999 | SÖDERTÄLJE | AD5999 | 50 m | 1:39.25 | |
33 | 354 | El-Idi Firas | 2001 | LaUS | 01A005 | 25 m | 1:39.60 | |
34 | 292 | Moradi Kian | 1999 | VÄSBY SS | AG9399 | 25 m | 1:39.73 | |
35 | 127 | Wilkman Dennis | 1998 | POLISEN | AE6198 | 25 m | 1:39.91 | |
36 | 365 | Matvejev Tiit | 1999 | USK | 50 m | 1:40.34 | ||
37 | 263 | Brandt Simon | 2000 | VÄSBY SS | AJ4700 | 25 m | 1:43.11 | |
38 | 371 | Raappna Oscar | 1998 | Karasjok | 50 m | 1:44.98 | ||
39 | 179 | Noory Samir | 1999 | SÖDERTÖRN | AP4799 | 50 m | 1:45.18 | |
40 | 236 | Norman Oscar | 1999 | TYRESÖ SS | AK5599 | 25 m | 1:47.52 | |
41 | 16 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | AR3196 | 50 m | 1:47.72 | |
42 | 248 | Törnqvist Elias | 1999 | TYRESÖ SS | AL8999 | 25 m | 1:49.46 | |
43 | 75 | Albornos Oscar Orosco | 1998 | POLISEN | AV5398 | 25 m | 1:49.64 | |
44 | 70 | Wallenberg Karl | 1998 | HELLAS sk | AT7998 | 50 m | 1:51.89 | |
45 | 177 | Kallvikbacka Simon | 1999 | SÖDERTÖRN | AG8399 | 25 m | 1:52.86 | |
46 | 65 | Håkansson Mattias | 1998 | HELLAS sk | AT6998 | 50 m | 1:55.90 | |
47 | 260 | Bjurström Alexander | 2000 | VÄSBY SS | AN2300 | 25 m | 1:56.88 | |
48 | 15 | Lindberg Filip | 1998 | HUDIKSVALL | AO5798 | 50 m | 1:59.19 | |
49 | 161 | Panahi Adrian | 1998 | SÖDERTÄLJE | AH7398 | 50 m | 2:01.21 | |
50 | 318 | Westerlund Erik | 2000 | VÄSBY SS | AL3500 | 25 m | 2:03.45 | |
51 | 290 | Lopez Nicolas | 2000 | VÄSBY SS | AN6300 | 25 m | 2:08.23 | |
52 | 27 | Björkman Eric | 1998 | MÄRSTA SS | AT9598 | 25 m | ||
53 | 59 | Lee Alec | 2002 | ÄLVSJÖ AIK | AE3102 | 25 m | ||
54 | 104 | Jonsson Pontus | 2000 | POLISEN | AM5300 | 25 m | ||
55 | 77 | Andersson Erik | 2001 | POLISEN | AG6701 | 25 m | ||
Gren 128, 200m Frisim F ABCDE |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 204 | Lithander Rebecka | 1992 | SS04 | AV3892 | 50 m | 2:12.27 | |
2 | 5 | Varga Emma | 1997 | DANDERYD | AE1897 | 25 m | 2:13.33 | |
3 | 33 | Nyström Isabell | 1988 | SK NEPTUN | AM5888 | 50 m | 2:15.86 | |
4 | 231 | Hogan Annalee | 1995 | TYRESÖ SS | AQ0495 | 50 m | 2:16.11 | |
5 | 181 | Nykvist Greta | 1996 | SÖDERTÖRN | AU7496 | 50 m | 2:16.46 | |
6 | 2 | Halldén Louise | 1998 | DANDERYD | AW2498 | 25 m | 2:17.77 | |
7 | 209 | Näsman Linnea | 1992 | SS04 | AV2692 | 50 m | 2:20.27 | |
8 | 264 | Bärnau Emma | 1995 | VÄSBY SS | AP6495 | 25 m | 2:21.47 | |
9 | 193 | Berndtson Hannah | 1996 | SS04 | BI9696 | 25 m | 2:22.35 | |
10 | 395 | Øverland Marie | 1994 | Vestkant | 50 m | 2:23.07 | ||
11 | 259 | Bjurman Elin | 1995 | VÄSBY SS | AO7295 | 25 m | 2:23.28 | |
12 | 368 | Glomsaker Ida Tomine | 1997 | Madla SK | 50 m | 2:24.68 | ||
13 | 394 | Øverland Benedikte | 1999 | Vestkant | 50 m | 2:26.09 | ||
14 | 115 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 25 m | 2:26.45 | |
15 | 212 | Segerbrand Tiffani | 1999 | SS04 | AI0699 | 25 m | 2:26.70 | |
16 | 384 | Mathisen Charlotte Lie | 1995 | Vestkant | 50 m | 2:26.70 | ||
17 | 191 | Bergström Rebecka | 1997 | SS04 | AH1297 | 25 m | 2:26.81 | |
18 | 83 | Bergkvist Sofia | 1995 | POLISEN | BB0695 | 50 m | 2:27.39 | |
19 | 361 | Tsvetkova Alika | 2000 | NSE | 50 m | 2:27.80 | ||
20 | 321 | Wiklund Lisa | 1996 | VÄSBY SS | BJ1496 | 25 m | 2:28.50 | |
21 | 97 | Gidlöf Josefine | 1997 | POLISEN | BE2497 | 25 m | 2:29.88 | |
22 | 385 | Mathisen Emilie Lie | 1998 | Vestkant | 50 m | 2:29.95 | ||
23 | 370 | Andersen Helene | 1998 | Karasjok | 50 m | 2:30.78 | ||
24 | 199 | Gordon Alexandra | 2000 | SS04 | AN2800 | 25 m | 2:31.19 | |
25 | 375 | Bygdnes Oda | 1998 | Harstad SK | 50 m | 2:31.33 | ||
26 | 380 | Dale Stine | 1998 | Vestkant | 50 m | 2:31.75 | ||
27 | 362 | Arold Kristiina | 1997 | USK | 50 m | 2:32.66 | ||
28 | 217 | Thurfjell Matilda | 1997 | SS04 | AZ2897 | 50 m | 2:33.74 | |
29 | 303 | Sparrman Kajsa | 1999 | VÄSBY SS | AH4299 | 25 m | 2:35.16 | |
30 | 113 | Orpana Amanda | 1995 | POLISEN | BC8495 | 25 m | 2:36.38 | |
31 | 206 | Nordmark Louise | 1996 | SS04 | AZ7896 | 25 m | 2:38.00 | |
32 | 401 | Lindholm Julia | 1995 | IFÅ | 95A428 | 25 m | 2:38.12 | |
33 | 268 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | AN6299 | 25 m | 2:38.79 | |
34 | 310 | Swahn Sandra | 1997 | VÄSBY SS | AY9897 | 25 m | 2:38.87 | |
35 | 402 | Söderberg Mikaela | 1996 | IFÅ | 96A964 | 25 m | 2:39.60 | |
36 | 313 | Taraldsson Elin | 1997 | VÄSBY SS | AY8897 | 25 m | 2:39.93 | |
37 | 305 | Stork Ella | 1998 | VÄSBY SS | AO5898 | 25 m | 2:40.14 | |
38 | 154 | Järnström Micaela | 1995 | SÖDERTÄLJE | AT3695 | 50 m | 2:40.56 | |
39 | 400 | Jansson Ida | 1995 | IFÅ | 95B221 | 25 m | 2:42.67 | |
40 | 160 | Olanders Linn | 1996 | SÖDERTÄLJE | AQ3896 | 50 m | 2:43.18 | |
41 | 386 | Nygaard Marte | 1998 | Vestkant | 50 m | 2:44.91 | ||
42 | 224 | Derwinger Julia | 1998 | TYRESÖ SS | AZ9698 | 50 m | 2:45.70 | |
43 | 143 | Oscarsson Paula | 1999 | SK ÄGIR | BE0899 | 50 m | 2:45.88 | |
44 | 207 | Norén Sophia | 1998 | SS04 | AN9698 | 25 m | 2:46.78 | |
45 | 18 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | AZ5898 | 50 m | 2:46.94 | |
46 | 235 | Norman Linnea | 1997 | TYRESÖ SS | BJ5897 | 50 m | 2:47.39 | |
47 | 398 | Ek Jenny | 1999 | IFÅ | 99A441 | 25 m | 2:47.40 | |
48 | 149 | Emmesjö Sara | 1998 | SÖDERTÄLJE | AD5498 | 50 m | 2:49.96 | |
49 | 244 | Pantulin Anna | 1998 | TYRESÖ SS | BC2298 | 50 m | 2:50.02 | |
50 | 382 | Hellan Henriette Kronstad | 1998 | Vestkant | 50 m | 2:50.17 | ||
51 | 287 | Lantz Ellinor | 1999 | VÄSBY SS | AK6299 | 25 m | 2:50.37 | |
52 | 158 | Nano Frida | 1999 | SÖDERTÄLJE | AI5499 | 50 m | 2:51.05 | |
53 | 52 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 50 m | 2:51.40 | |
54 | 233 | Lindberg Kelly | 1997 | TYRESÖ SS | BD0297 | 50 m | 2:52.54 | |
55 | 101 | Hansson Hanna | 1997 | POLISEN | BF3297 | 25 m | 2:52.64 | |
56 | 53 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 50 m | 2:53.20 | |
57 | 11 | Wallin Sarah | 2000 | GÄVLE SS | AH9800 | 25 m | 2:54.58 | |
58 | 122 | Tillqvist-Larsson Klara | 1997 | POLISEN | BL0897 | 25 m | 2:57.23 | |
59 | 142 | Lundqvist Therese | 1996 | SK ÄGIR | BT6896 | 25 m | 2:57.59 | |
60 | 137 | Beckman Therese | 1995 | SK ÄGIR | BX8295 | 25 m | 2:58.87 | |
61 | 63 | Cross Sabina | 1998 | HELLAS sk | AM1898 | 25 m | 2:59.05 | |
62 | 157 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 50 m | 3:02.05 | |
63 | 397 | Ek Fanny | 1999 | IFÅ | 99A442 | 25 m | 3:02.46 | |
64 | 144 | Persson Susanne | 1993 | SK ÄGIR | BO1493 | 25 m | 3:03.19 | |
65 | 374 | Persen Ine Maijen | 1998 | Karasjok | 50 m | 3:06.47 | ||
66 | 252 | Wahlund Jennifer Backhoff | 1999 | VÄSBY SS | AU9699 | 25 m | 3:07.70 | |
67 | 68 | Spångberg Lovisa | 1999 | HELLAS sk | BB9699 | 50 m | 3:22.37 | |
68 | 265 | Bärnau Mathilda | 2000 | VÄSBY SS | AL6400 | 50 m | 3:49.69 | |
69 | 215 | Thor Therese | 1998 | SS04 | AW2298 | 25 m | ||
70 | 267 | Eriksson Åsa | 1998 | VÄSBY SS | BK4298 | 25 m | ||
71 | 176 | Hamberg Ida | 2000 | SÖDERTÖRN | AX6800 | 25 m | ||
72 | 266 | Ebrahimi Tara | 2000 | VÄSBY SS | AO4600 | 25 m | ||
73 | 28 | Wahlund Emma | 1998 | MÄRSTA SS | AB5298 | 25 m | ||
74 | 51 | Bjällås Elina | 1998 | SPÅRVÄGEN | AU5398 | 25 m | ||
75 | 119 | Sjöblom Siri | 2001 | POLISEN | AR1201 | 25 m | ||
76 | 311 | Söderström Mimmi | 2000 | VÄSBY SS | AL9400 | 25 m | ||
77 | 82 | Berg Jessica | 1998 | POLISEN | BJ7698 | 25 m | ||
78 | 140 | Lindqvist Elsa | 1997 | SK ÄGIR | BP4697 | 25 m | ||
79 | 138 | Danielsson Ellen | 1998 | SK ÄGIR | BB2698 | 25 m | ||
80 | 136 | Augustsson Jennifer | 1997 | SK ÄGIR | BO5497 | 25 m | ||
81 | 299 | Pfeiff Matilda | 2001 | VÄSBY SS | AI3801 | 25 m | ||
82 | 356 | Kekkonen Joanna | 2000 | LaUS | 00A585 | 50 m | ||
83 | 357 | Bärlund Raakel | 2001 | LaUS | 01A081 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.18.25 | Utskriftsdatum | 05 juli 2011 |
Licensierad till: Stockholmspolisens IF | Utskriftstid | 13:24 |