Deltagarlista Gren 1-66 |
Tävling | Wadköpingsdoppet 2011 | Utskriftsdatum | 13 september 2011 | |||
Tävlingsort | Örebro | Utskriftstid | 19:31 | |||
Arrangör | Örebro Simallians | |||||
Bassäng | 25m | |||||
Tävlingsdatum | 24 september 2011 |
Gren 1, 100m Frisim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 48.32 | |
2 | 343 | Thorsell Mattias | 1989 | SKÖVDE SS | AE1589 | 25 m | 50.78 | |
3 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 51.30 | |
4 | 137 | Widén Johan | 1986 | GÖTEBORG | AG3386 | 25 m | 52.22 | |
5 | 448 | Leander Carl | 1990 | MASS | AS9590 | 25 m | 52.55 | |
6 | 236 | Wåhlin Mikael | 1989 | NKK | AI9589 | 25 m | 52.67 | |
7 | 74 | Johannesson Adrian | 1995 | ELFSBORG | AT5595 | 25 m | 52.86 | |
8 | 75 | Jönsson Viktor | 1986 | ELFSBORG | AA3186 | 25 m | 53.27 | |
9 | 37 | Vestin Simon | 1992 | KARLSTAD | AK5392 | 25 m | 53.29 | |
10 | 80 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 25 m | 53.44 | |
11 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 53.74 | |
12 | 447 | Lampela Johannes | 1992 | MASS | AN4392 | 25 m | 53.76 | |
13 | 204 | Karlsson Sebastian | 1992 | NKK | AF3192 | 25 m | 53.96 | |
14 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 25 m | 54.15 | |
15 | 315 | Jonson Jonas | 1991 | SK LAXEN | AA9991 | 25 m | 54.17 | |
16 | 95 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 54.70 | |
17 | 262 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 50 m | 54.74 | |
18 | 459 | Söderman Alexander | 1993 | MASS | AU1193 | 25 m | 55.05 | |
19 | 71 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 25 m | 55.12 | |
20 | 158 | Galjaart Max | 1994 | LUDVIKA SS | AZ9594 | 25 m | 55.16 | |
21 | 446 | Kartberg Patric | 1992 | MASS | AL0392 | 25 m | 55.20 | |
22 | 23 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 25 m | 55.68 | |
23 | 92 | Just Niclas | 1994 | ESKILSTUNA | AV4594 | 25 m | 55.69 | |
24 | 476 | Dydnik Maksym | 1993 | VODNIK | 25 m | 56.00 | ||
25 | 367 | Ridderskans Sebastian | 1994 | SKURU IK | AR4994 | 25 m | 56.25 | |
26 | 122 | Ekstedt Johan | 1993 | GÖTEBORG | AI8993 | 25 m | 56.49 | |
27 | 214 | Nilsson Andreas | 1993 | NKK | AM2593 | 25 m | 56.52 | |
28 | 31 | Olsson Oskar | 1995 | KARLSTAD | AN7395 | 25 m | 56.54 | |
29 | 219 | Podéus Henrik | 1995 | NKK | AG2195 | 25 m | 56.75 | |
30 | 320 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 56.82 | |
31 | 70 | Anesten Arwid | 1995 | ELFSBORG | AB0995 | 25 m | 56.85 | |
32 | 441 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 25 m | 57.11 | |
33 | 190 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 25 m | 57.14 | |
34 | 310 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 57.19 | |
35 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 57.54 | |
36 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 25 m | 57.72 | |
37 | 309 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 57.98 | |
38 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 58.16 | |
39 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 25 m | 58.32 | |
40 | 444 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 25 m | 58.38 | |
41 | 306 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 58.43 | |
42 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 58.60 | |
43 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 58.69 | |
44 | 36 | Vestin Alexander | 1996 | KARLSTAD | AG8396 | 25 m | 58.70 | |
45 | 41 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | 58.99 | |
46 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 59.24 | |
47 | 357 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 59.43 | |
48 | 396 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 59.79 | |
49 | 132 | Pettersson Sebastian | 1994 | GÖTEBORG | AG0794 | 25 m | 56.71 | RES |
50 | 33 | Rebner Axel | 1994 | KARLSTAD | AJ7194 | 50 m | 56.95 | RES |
51 | 22 | Holm Oskar | 1993 | KARLSTAD | AP9993 | 25 m | 57.02 | RES |
52 | 73 | Hess Georg | 1996 | ELFSBORG | AD0396 | 25 m | 59.86 | RES |
53 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 25 m | 1:00.19 | RES |
54 | 211 | Magnusson David | 1995 | NKK | AM4395 | 25 m | 1:00.27 | RES |
Gren 2, 100m Frisim C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 59.73 | |
2 | 128 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 25 m | 1:02.05 | |
3 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 1:02.36 | |
4 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 1:02.53 | |
5 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 1:03.20 | |
6 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:03.34 | |
7 | 129 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | AK1897 | 25 m | 1:03.94 | |
8 | 11 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 1:03.99 | |
9 | 464 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 25 m | 1:04.00 | |
10 | 404 | Lövgren Maria | 1997 | VÄSTERÅS | AN2897 | 25 m | 1:04.31 | |
11 | 361 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:04.44 | |
12 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:04.69 | |
13 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:04.86 | |
14 | 355 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:05.07 | |
15 | 372 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:05.18 | |
16 | 125 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 25 m | 1:05.22 | |
17 | 452 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 1:05.39 | |
18 | 363 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:05.51 | |
19 | 329 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:05.51 | |
20 | 481 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 1:05.68 | |
21 | 113 | Karlsson Therese | 1997 | FAGERSTA | AF9497 | 25 m | 1:05.87 | |
22 | 311 | Cavalli Camilla | 1997 | SK LAXEN | BO4497 | 25 m | 1:06.01 | |
23 | 453 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 1:06.04 | |
24 | 124 | Janzon Amanda | 1997 | GÖTEBORG | AK7697 | 50 m | 1:06.05 | |
25 | 289 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 1:06.59 | |
26 | 116 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 1:07.05 | |
27 | 322 | Rolf Alexandra | 1997 | SK LAXEN | AW2897 | 25 m | 1:07.14 | |
28 | 232 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 1:09.18 | |
29 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:10.84 | |
30 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:10.86 | |
31 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 50 m | 1:11.65 | |
32 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:12.01 | |
33 | 142 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 1:13.09 | |
34 | 364 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:13.53 | |
35 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 1:14.22 | |
36 | 348 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:15.93 | |
37 | 245 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 1:16.87 | |
38 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 1:18.26 | |
39 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:19.03 | |
40 | 4 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 1:19.24 | |
41 | 390 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:19.90 | |
42 | 144 | Grubb Lovisa | 2000 | GRUMS SS | AD1400 | 25 m | 1:20.27 | |
43 | 408 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 1:20.43 | |
44 | 108 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 25 m | 1:20.55 | |
45 | 276 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 50 m | 1:21.99 | |
46 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 1:22.29 | |
47 | 406 | Mörtstrand Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AP5899 | 25 m | 1:22.74 | |
48 | 292 | Myrén Nora | 1999 | SÄFFLE SS | AK0499 | 25 m | 1:22.83 | |
49 | 159 | Karlsson Julia | 1998 | LUDVIKA SS | AM1698 | 50 m | 1:07.19 | RES |
50 | 423 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 50 m | 1:07.43 | RES |
51 | 7 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 1:07.46 | RES |
52 | 85 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 50 m | 1:23.33 | RES |
53 | 268 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 1:23.64 | RES |
54 | 178 | Adolfsson Elina | 1999 | NAUTILUS | AX8299 | 25 m | 1:23.81 | RES |
Gren 3, 200m Frisim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 2:00.18 | |
2 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 2:05.17 | |
3 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 2:05.31 | |
4 | 450 | Lindholm Sofia | 1993 | MASS | AM1693 | 25 m | 2:05.57 | |
5 | 203 | Karlsson Evelina | 1990 | NKK | BR6690 | 25 m | 2:06.99 | |
6 | 62 | Magnusson Maja | 1992 | BOLLNÄS SS | BT7492 | 25 m | 2:08.54 | |
7 | 461 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 25 m | 2:08.59 | |
8 | 191 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | AN0893 | 25 m | 2:09.06 | |
9 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 25 m | 2:09.54 | |
10 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 2:10.31 | |
11 | 458 | Svensson Isabel | 1989 | MASS | BI9289 | 25 m | 2:11.34 | |
12 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 2:11.68 | |
13 | 66 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 2:11.70 | |
14 | 334 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKÖVDE SS | AE4293 | 25 m | 2:11.77 | |
15 | 187 | Diaz-Nilsson Rebecca | 1996 | NKK | AD8296 | 25 m | 2:12.76 | |
16 | 61 | Magnusson Lisa | 1994 | BOLLNÄS SS | AW8494 | 25 m | 2:13.86 | |
17 | 64 | Svensson Lisa | 1992 | BOLLNÄS SS | BJ1892 | 25 m | 2:14.96 | |
18 | 341 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 25 m | 2:15.49 | |
19 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 2:15.59 | |
20 | 410 | Ottosson-Bixo Elin | 1995 | VÄSTERÅS | AC6895 | 25 m | 2:15.62 | |
21 | 118 | Andersson Johanna | 1996 | GÖTEBORG | AW4496 | 25 m | 2:16.23 | |
22 | 90 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 2:17.07 | |
23 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 2:18.02 | |
24 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 2:19.39 | |
25 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 25 m | 2:20.98 | |
26 | 414 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:21.06 | |
27 | 340 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 2:22.77 | |
28 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 2:22.83 | |
29 | 76 | Knutson Boel | 1995 | ELFSBORG | AA8895 | 25 m | 2:23.99 | |
30 | 162 | Lundberg Matilda | 1995 | LUDVIKA SS | BQ9295 | 25 m | 2:25.51 | |
31 | 55 | Karlsson Jenny | 1995 | ARVIKA SS | AK2495 | 25 m | 2:25.77 | |
32 | 81 | Yngvesson Angelica | 1996 | ELFSBORG | BJ4296 | 25 m | 2:28.01 | |
33 | 231 | Thunholm Malin | 1993 | NKK | BA2893 | 25 m | 2:15.97 | RES |
34 | 198 | Hultberg Johanna | 1993 | NKK | AN6893 | 25 m | 2:17.39 | RES |
35 | 30 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 25 m | 2:19.10 | RES |
36 | 301 | Lundblad My | 1995 | SALA SS | BN5495 | 25 m | 2:28.91 | RES |
37 | 58 | Nilsson Johanna | 1996 | ARVIKA SS | BP4896 | 25 m | 2:30.17 | RES |
38 | 161 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 50 m | 2:30.26 | RES |
Gren 4, 200m Frisim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 25 m | 2:07.68 | |
2 | 313 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 2:09.24 | |
3 | 347 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 2:14.04 | |
4 | 449 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 2:14.10 | |
5 | 136 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 50 m | 2:14.28 | |
6 | 224 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 2:14.99 | |
7 | 413 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:17.83 | |
8 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:18.57 | |
9 | 391 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 2:19.45 | |
10 | 353 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:21.22 | |
11 | 325 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 2:21.74 | |
12 | 52 | Ericsson Magnus | 1997 | S 77 | AP3597 | 25 m | 2:23.24 | |
13 | 454 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 50 m | 2:24.39 | |
14 | 226 | Sandström-Karlss Matthias | 1998 | NKK | AL3598 | 50 m | 2:24.99 | |
15 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 2:25.20 | |
16 | 217 | Podéus Axel | 1997 | NKK | AC7597 | 50 m | 2:26.34 | |
17 | 463 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 50 m | 2:27.00 | |
18 | 202 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 50 m | 2:27.82 | |
19 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 2:32.11 | |
20 | 360 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 2:35.03 | |
21 | 68 | Nyrén Ludvig | 1997 | DEJE SS | AO5797 | 25 m | 2:35.12 | |
22 | 266 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 50 m | 2:35.57 | |
23 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 2:36.11 | |
24 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 2:40.20 | |
25 | 273 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 50 m | 2:40.20 | |
26 | 152 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 50 m | 2:40.73 | |
27 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 2:42.91 | |
28 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 3:04.65 | |
29 | 205 | Klingspor Alexander | 1999 | NKK | AG2399 | 25 m | 3:08.25 | |
30 | 106 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | ||
31 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | ||
32 | 370 | Sjölund Tom | 1999 | SKURU IK | AR0799 | 25 m | ||
33 | 419 | Björstam Axel | 1997 | KARLSKO SF | AH7797 | 50 m | 2:43.89 | RES |
34 | 421 | Blagojevic Ognjen | 1997 | KARLSKO SF | AM9597 | 25 m | 2:54.72 | RES |
35 | 155 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 3:00.80 | RES |
36 | 385 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 3:09.69 | RES |
37 | 395 | Fornari Alfons | 1997 | VÄSTERÅS | AV3797 | 25 m | RES | |
38 | 247 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | RES | |
Gren 5, 50m Bröstsim A+BHerrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 29.08 | |
2 | 435 | Arnesen Tim | 1987 | MASS | AK4187 | 25 m | 29.93 | |
3 | 339 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 25 m | 30.07 | |
4 | 37 | Vestin Simon | 1992 | KARLSTAD | AK5392 | 25 m | 30.10 | |
5 | 200 | Jansson Anton | 1992 | NKK | AJ6392 | 25 m | 30.19 | |
6 | 403 | Löfgren-Bengtson Erik | 1989 | VÄSTERÅS | AP4789 | 25 m | 30.31 | |
7 | 176 | Wärn Martin | 1989 | MOTALA SS | AK4189 | 25 m | 30.46 | |
8 | 72 | Carlsson Philip | 1990 | ELFSBORG | AP7590 | 25 m | 30.59 | |
9 | 220 | Pålsson Robin | 1993 | NKK | AM1593 | 25 m | 30.64 | |
10 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 30.68 | |
11 | 23 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 25 m | 30.91 | |
12 | 447 | Lampela Johannes | 1992 | MASS | AN4392 | 25 m | 31.15 | |
13 | 343 | Thorsell Mattias | 1989 | SKÖVDE SS | AE1589 | 25 m | 31.26 | |
14 | 53 | Jonsson Niklas | 1991 | S 77 | AU5791 | 25 m | 31.28 | |
15 | 314 | Jonasson Joakim | 1987 | SK LAXEN | AE6787 | 25 m | 31.42 | |
16 | 79 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 25 m | 31.47 | |
17 | 475 | Lisitsin Pavlo | 1993 | VODNIK | 25 m | 31.50 | ||
18 | 92 | Just Niclas | 1994 | ESKILSTUNA | AV4594 | 50 m | 32.08 | |
19 | 459 | Söderman Alexander | 1993 | MASS | AU1193 | 25 m | 32.46 | |
20 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 32.54 | |
21 | 167 | Andersson Hampus | 1994 | MOTALA SS | AE9594 | 25 m | 32.56 | |
22 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 32.56 | |
23 | 441 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 25 m | 32.61 | |
24 | 122 | Ekstedt Johan | 1993 | GÖTEBORG | AI8993 | 25 m | 32.69 | |
25 | 59 | Sortelius Erik | 1994 | ARVIKA SS | AA1194 | 25 m | 33.14 | |
26 | 309 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 33.15 | |
27 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 33.21 | |
28 | 204 | Karlsson Sebastian | 1992 | NKK | AF3192 | 25 m | 33.30 | |
29 | 455 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 50 m | 33.31 | |
30 | 349 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | 33.44 | |
31 | 214 | Nilsson Andreas | 1993 | NKK | AM2593 | 25 m | 33.52 | |
32 | 305 | Wennerstrand Erik | 1993 | SALA SS | AK5593 | 25 m | 33.54 | |
33 | 420 | Blagojevic Drago | 1995 | KARLSKO SF | AW5595 | 50 m | 33.70 | |
34 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 33.82 | |
35 | 357 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 34.80 | |
36 | 186 | Casimir Viktor | 1995 | NKK | AS0995 | 25 m | 34.84 | |
37 | 310 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 35.23 | |
38 | 257 | Jaensson Anton | 1995 | ÖSA | AV8195 | 25 m | 35.52 | |
39 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 25 m | 36.16 | |
40 | 63 | Melander Mårten | 1996 | BOLLNÄS SS | AN9996 | 25 m | 36.46 | |
41 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 50 m | 36.76 | |
42 | 293 | Rogne Carl | 1996 | SÄFFLE SS | AC9796 | 25 m | 37.34 | |
43 | 307 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 37.37 | |
44 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 37.39 | |
45 | 388 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 37.85 | |
46 | 369 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 38.39 | |
47 | 384 | Björk Emil | 1996 | VÄSTERÅS | AR1596 | 25 m | 39.33 | |
48 | 479 | Clemedtson Jakob | 1996 | LASS | AG1196 | 25 m | 39.81 | |
49 | 147 | Sköld Simon | 1990 | GRUMS SS | AH3790 | 50 m | 33.55 | RES |
50 | 317 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 33.59 | RES |
51 | 101 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 33.88 | RES |
52 | 222 | Ronnerheim Hannes | 1994 | NKK | AT7194 | 25 m | 33.98 | RES |
53 | 223 | Rosenberg Fredrik | 1993 | NKK | AG6593 | 25 m | 34.07 | RES |
54 | 15 | Andersson Jacob | 1993 | KARLSTAD | BA5993 | 25 m | 34.20 | RES |
Gren 6, 100m Bröstsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 472 | Höstman Joline | 1988 | MASS | AL2488 | 25 m | 1:05.27 | |
2 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 1:09.50 | |
3 | 130 | Kumblad Helena | 1987 | GÖTEBORG | AH8487 | 25 m | 1:10.56 | |
4 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 1:10.64 | |
5 | 457 | Rosén Anna | 1994 | MASS | AD2894 | 25 m | 1:12.51 | |
6 | 411 | Ottosson-Bixo Sara | 1995 | VÄSTERÅS | AC5895 | 25 m | 1:12.82 | |
7 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 50 m | 1:13.38 | |
8 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 1:15.45 | |
9 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 1:15.87 | |
10 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 50 m | 1:15.92 | |
11 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 1:16.74 | |
12 | 123 | Hagström Hanna | 1991 | GÖTEBORG | AR3691 | 25 m | 1:16.84 | |
13 | 28 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 1:18.31 | |
14 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 1:18.73 | |
15 | 480 | Sveronius Jennie | 1994 | SÖDERTÄLJE | BG0694 | 25 m | 1:18.86 | |
16 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 1:19.01 | |
17 | 410 | Ottosson-Bixo Elin | 1995 | VÄSTERÅS | AC6895 | 25 m | 1:19.12 | |
18 | 240 | Arvidsson My | 1994 | ÖSA | BO9894 | 25 m | 1:20.08 | |
19 | 431 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 25 m | 1:20.32 | |
20 | 78 | Mirsch Natalie | 1991 | ELFSBORG | BJ6291 | 25 m | 1:20.98 | |
21 | 414 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 1:21.39 | |
22 | 244 | Bergström Rebecca | 1993 | ÖSA | AW4293 | 25 m | 1:22.04 | |
23 | 121 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 25 m | 1:22.19 | |
24 | 94 | Kaplin Ronja | 1996 | ESKILSTUNA | BK0896 | 25 m | 1:22.78 | |
25 | 427 | Katana Yvonne | 1994 | KARLSKO SF | BN6294 | 25 m | 1:22.90 | |
26 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 1:23.87 | |
27 | 29 | Marklew Sofi | 1995 | KARLSTAD | BJ2895 | 25 m | 1:25.94 | |
28 | 189 | Engström Sara | 1996 | NKK | AZ0296 | 25 m | 1:26.63 | |
29 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 1:29.82 | |
30 | 197 | Hellgren Victoria | 1995 | NKK | AF5695 | 25 m | 1:30.46 | |
31 | 5 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 1:31.82 | |
32 | 359 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 1:33.90 | |
33 | 255 | Hallberg Linnea | 1996 | ÖSA | BL2296 | 25 m | 1:36.97 | |
34 | 153 | Accord Elina | 1996 | LUDVIKA SS | BR2696 | 25 m | 1:37.58 | |
35 | 18 | Forsberg Rebecca | 1996 | KARLSTAD | BQ0496 | 25 m | 1:39.49 | |
36 | 154 | Boyle Majken | 1996 | LUDVIKA SS | BI8296 | 25 m | 1:41.56 | |
37 | 47 | Mickelsson Madeleine | 1995 | HUDIKSVALL | 25 m | 1:45.76 | ||
38 | 237 | Nybäck-Ragnarsso Fredrika | 1995 | NORA SS | BX4295 | 25 m | 1:46.48 | |
Gren 7, 100m Bröstsim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 1:13.20 | |
2 | 478 | Lozovyk Oleksandr | 1997 | VODNIK | 25 m | 1:17.00 | ||
3 | 356 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 1:17.62 | |
4 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 25 m | 1:20.30 | |
5 | 362 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:21.50 | |
6 | 210 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 1:22.28 | |
7 | 208 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 1:22.64 | |
8 | 202 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 1:23.64 | |
9 | 14 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 50 m | 1:26.55 | |
10 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:26.64 | |
11 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:26.88 | |
12 | 155 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:28.58 | |
13 | 192 | Frost Alexander | 1997 | NKK | AM5997 | 25 m | 1:29.18 | |
14 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:29.33 | |
15 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:31.58 | |
16 | 266 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 1:32.29 | |
17 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:32.80 | |
18 | 247 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 1:33.02 | |
19 | 39 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 1:34.92 | |
20 | 38 | Widström Axel | 1998 | KARLSTAD | AN5798 | 25 m | 1:35.46 | |
21 | 273 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 1:35.73 | |
22 | 405 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 1:37.72 | |
23 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 1:37.76 | |
24 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:38.11 | |
25 | 46 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | 1:38.39 | |
26 | 195 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 1:39.92 | |
27 | 264 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 1:42.04 | |
28 | 152 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 1:42.24 | |
29 | 263 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 1:43.10 | |
30 | 168 | Bergander Samuel | 1999 | MOTALA SS | AF0399 | 25 m | 1:44.41 | |
31 | 181 | Karlsson Alexander | 1999 | NAUTILUS | AP8999 | 25 m | 1:45.48 | |
32 | 386 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:48.53 | |
33 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:49.05 | |
34 | 380 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:50.16 | |
35 | 242 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:51.91 | |
36 | 277 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | 1:52.44 | |
37 | 65 | Westling Emil | 2000 | BOLLNÄS SS | AO5100 | 25 m | 1:52.70 | |
38 | 395 | Fornari Alfons | 1997 | VÄSTERÅS | AV3797 | 25 m | 1:52.77 | |
39 | 299 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:53.96 | |
40 | 370 | Sjölund Tom | 1999 | SKURU IK | AR0799 | 25 m | ||
Gren 8, 400m Medley A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 401 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 4:20.02 | |
2 | 80 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 25 m | 4:29.27 | |
3 | 19 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 4:38.06 | |
4 | 17 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 4:42.34 | |
5 | 169 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 25 m | 4:42.47 | |
6 | 381 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 4:44.57 | |
7 | 451 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 50 m | 4:44.92 | |
8 | 397 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 4:47.27 | |
9 | 435 | Arnesen Tim | 1987 | MASS | AK4187 | 25 m | 4:49.89 | |
10 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 4:50.27 | |
11 | 339 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 25 m | 4:53.09 | |
12 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 50 m | 5:12.64 | |
13 | 250 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 50 m | 5:41.91 | |
14 | 384 | Björk Emil | 1996 | VÄSTERÅS | AR1596 | 25 m | 5:59.47 | |
15 | 40 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | 25 m | 6:11.82 | ||
16 | 349 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | ||
17 | 114 | Plakhotnyi Roman | 1993 | FALUN | BD1393 | 25 m | RES | |
Gren 9, 400m Medley C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Podéus Elin | 1997 | NKK | AE8297 | 25 m | 5:07.57 | |
2 | 124 | Janzon Amanda | 1997 | GÖTEBORG | AK7697 | 25 m | 5:47.56 | |
3 | 464 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 25 m | 5:50.58 | |
4 | 289 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 5:51.11 | |
5 | 456 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 5:56.40 | |
6 | 328 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 5:57.34 | |
7 | 355 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 6:04.63 | |
8 | 16 | Andersson Jenny | 1997 | KARLSTAD | BM6497 | 25 m | 6:13.89 | |
9 | 428 | Kihlström Ellinor | 1997 | KARLSKO SF | AL4497 | 25 m | 6:31.76 | |
10 | 433 | Wallteng Klara | 1997 | KARLSKO SF | BK1897 | 25 m | ||
11 | 148 | Strömberg Filippa | 1999 | GRUMS SS | AI9499 | 25 m | ||
12 | 143 | Grubb Emilia | 1997 | GRUMS SS | AI1897 | 25 m | ||
Gren 10, 100m Fjärilsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 472 | Höstman Joline | 1988 | MASS | AL2488 | 25 m | 59.46 | |
2 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 59.96 | |
3 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 1:00.73 | |
4 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 1:01.21 | |
5 | 119 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 25 m | 1:04.35 | |
6 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 1:05.49 | |
7 | 334 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKÖVDE SS | AE4293 | 25 m | 1:05.75 | |
8 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 50 m | 1:06.17 | |
9 | 135 | Lundberg Anna Sirenius | 1994 | GÖTEBORG | AO9694 | 25 m | 1:06.44 | |
10 | 321 | Pettersson Ida | 1993 | SK LAXEN | AY1693 | 50 m | 1:06.74 | |
11 | 118 | Andersson Johanna | 1996 | GÖTEBORG | AW4496 | 25 m | 1:06.94 | |
12 | 131 | Pettersson Johanna | 1992 | GÖTEBORG | AF1292 | 25 m | 1:07.40 | |
13 | 442 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 25 m | 1:07.67 | |
14 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 1:07.98 | |
15 | 191 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | AN0893 | 25 m | 1:08.16 | |
16 | 184 | Anzén Emma | 1993 | NKK | AM6693 | 25 m | 1:08.55 | |
17 | 78 | Mirsch Natalie | 1991 | ELFSBORG | BJ6291 | 25 m | 1:09.44 | |
18 | 482 | Kaspersson Erika | 1994 | ESLÖVS SS | AN4894 | 25 m | 1:10.32 | |
19 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 50 m | 1:10.72 | |
20 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 50 m | 1:12.26 | |
21 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 1:12.42 | |
22 | 461 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 25 m | 1:12.50 | |
23 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 50 m | 1:12.96 | |
24 | 34 | Svärd Linnéa | 1995 | KARLSTAD | AL4695 | 25 m | 1:13.98 | |
25 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:14.47 | |
26 | 340 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 1:14.53 | |
27 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 1:15.10 | |
28 | 99 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:16.42 | |
29 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 1:16.75 | |
30 | 228 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 1:16.84 | |
31 | 57 | Karlsson Johanna | 1995 | ARVIKA SS | AK1495 | 25 m | 1:17.57 | |
32 | 316 | Karlborg Sofia | 1996 | SK LAXEN | BH0696 | 25 m | 1:18.36 | |
33 | 161 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 1:18.79 | |
34 | 424 | Israelsson Nathalie | 1994 | KARLSKO SF | AN9894 | 25 m | 1:24.84 | |
35 | 163 | Nässlander Johanna | 1995 | LUDVIKA SS | BO8895 | 25 m | 1:25.77 | |
36 | 153 | Accord Elina | 1996 | LUDVIKA SS | BR2696 | 25 m | 1:29.77 | |
37 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 1:31.12 | |
38 | 189 | Engström Sara | 1996 | NKK | AZ0296 | 25 m | 1:31.74 | |
39 | 102 | Skogfors Agnes | 1996 | ESKILSTUNA | BF3896 | 25 m | 1:34.44 | |
40 | 5 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 1:38.03 | |
41 | 301 | Lundblad My | 1995 | SALA SS | BN5495 | 25 m | ||
Gren 11, 50m Frisim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 313 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 26.60 | |
2 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 25 m | 27.02 | |
3 | 50 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 25 m | 27.23 | |
4 | 192 | Frost Alexander | 1997 | NKK | AM5997 | 25 m | 27.76 | |
5 | 136 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 25 m | 27.94 | |
6 | 347 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 28.13 | |
7 | 391 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 28.16 | |
8 | 356 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 28.47 | |
9 | 454 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 28.58 | |
10 | 201 | Josefsson David | 1997 | NKK | AM6997 | 25 m | 28.70 | |
11 | 210 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 28.77 | |
12 | 14 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 50 m | 28.96 | |
13 | 421 | Blagojevic Ognjen | 1997 | KARLSKO SF | AM9597 | 25 m | 28.99 | |
14 | 325 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 29.08 | |
15 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 50 m | 29.11 | |
16 | 52 | Ericsson Magnus | 1997 | S 77 | AP3597 | 25 m | 29.18 | |
17 | 120 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 29.24 | |
18 | 449 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 29.30 | |
19 | 413 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 29.47 | |
20 | 224 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 29.49 | |
21 | 208 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 29.70 | |
22 | 362 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 29.71 | |
23 | 145 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 29.75 | |
24 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 29.84 | |
25 | 273 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 50 m | 29.99 | |
26 | 478 | Lozovyk Oleksandr | 1997 | VODNIK | 25 m | 30.00 | ||
27 | 360 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 30.15 | |
28 | 353 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 30.16 | |
29 | 463 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 50 m | 30.20 | |
30 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 50 m | 30.67 | |
31 | 202 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 31.14 | |
32 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 50 m | 32.73 | |
33 | 39 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 33.10 | |
34 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 33.43 | |
35 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 34.38 | |
36 | 299 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 34.49 | |
37 | 195 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | 35.77 | |
38 | 386 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 36.94 | |
39 | 168 | Bergander Samuel | 1999 | MOTALA SS | AF0399 | 25 m | 37.25 | |
40 | 277 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | 37.72 | |
41 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 37.77 | |
42 | 106 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 50 m | 38.18 | |
43 | 205 | Klingspor Alexander | 1999 | NKK | AG2399 | 25 m | 38.41 | |
44 | 181 | Karlsson Alexander | 1999 | NAUTILUS | AP8999 | 25 m | 38.82 | |
45 | 65 | Westling Emil | 2000 | BOLLNÄS SS | AO5100 | 25 m | 39.38 | |
46 | 264 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 39.75 | |
47 | 242 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 49.61 | |
48 | 370 | Sjölund Tom | 1999 | SKURU IK | AR0799 | 25 m | ||
49 | 351 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 31.15 | RES |
50 | 226 | Sandström-Karlss Matthias | 1998 | NKK | AL3598 | 25 m | 31.20 | RES |
51 | 217 | Podéus Axel | 1997 | NKK | AC7597 | 25 m | 31.35 | RES |
52 | 266 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 31.66 | RES |
53 | 152 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 32.11 | RES |
54 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 50 m | 32.27 | RES |
Gren 12, 100m Ryggsim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 401 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 57.11 | |
2 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 57.57 | |
3 | 446 | Kartberg Patric | 1992 | MASS | AL0392 | 25 m | 58.79 | |
4 | 75 | Jönsson Viktor | 1986 | ELFSBORG | AA3186 | 25 m | 1:01.24 | |
5 | 70 | Anesten Arwid | 1995 | ELFSBORG | AB0995 | 25 m | 1:01.25 | |
6 | 127 | Kling Joakim | 1991 | GÖTEBORG | AG3391 | 50 m | 1:01.83 | |
7 | 314 | Jonasson Joakim | 1987 | SK LAXEN | AE6787 | 25 m | 1:01.98 | |
8 | 320 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 1:02.01 | |
9 | 447 | Lampela Johannes | 1992 | MASS | AN4392 | 25 m | 1:02.45 | |
10 | 223 | Rosenberg Fredrik | 1993 | NKK | AG6593 | 25 m | 1:02.76 | |
11 | 31 | Olsson Oskar | 1995 | KARLSTAD | AN7395 | 25 m | 1:03.12 | |
12 | 306 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 1:03.22 | |
13 | 137 | Widén Johan | 1986 | GÖTEBORG | AG3386 | 25 m | 1:03.28 | |
14 | 73 | Hess Georg | 1996 | ELFSBORG | AD0396 | 25 m | 1:03.58 | |
15 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 1:03.81 | |
16 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 1:03.87 | |
17 | 190 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 25 m | 1:03.91 | |
18 | 95 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 1:04.51 | |
19 | 219 | Podéus Henrik | 1995 | NKK | AG2195 | 25 m | 1:04.52 | |
20 | 71 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 25 m | 1:04.58 | |
21 | 169 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 25 m | 1:04.76 | |
22 | 397 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 1:04.81 | |
23 | 15 | Andersson Jacob | 1993 | KARLSTAD | BA5993 | 25 m | 1:06.33 | |
24 | 17 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 1:06.79 | |
25 | 459 | Söderman Alexander | 1993 | MASS | AU1193 | 25 m | 1:06.87 | |
26 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 1:07.06 | |
27 | 157 | Fredriksson Oscar | 1994 | LUDVIKA SS | AC3594 | 25 m | 1:07.73 | |
28 | 101 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 1:08.18 | |
29 | 256 | Holmgren Oskar | 1994 | ÖSA | AD7594 | 25 m | 1:08.33 | |
30 | 357 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 1:08.83 | |
31 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 1:08.88 | |
32 | 41 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | 1:09.28 | |
33 | 319 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 50 m | 1:09.52 | |
34 | 222 | Ronnerheim Hannes | 1994 | NKK | AT7194 | 25 m | 1:09.62 | |
35 | 396 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 50 m | 1:10.02 | |
36 | 221 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 1:10.18 | |
37 | 365 | Novak Adam | 1995 | SKURU IK | BA4795 | 25 m | 1:11.13 | |
38 | 243 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 1:11.63 | |
39 | 56 | Karlsson Johan | 1994 | ARVIKA SS | AN6994 | 25 m | 1:12.48 | |
40 | 211 | Magnusson David | 1995 | NKK | AM4395 | 25 m | 1:12.97 | |
41 | 42 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 25 m | 1:13.06 | |
42 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 25 m | 1:13.48 | |
43 | 271 | Olovcic Kenan | 1995 | ÖSA | AV0395 | 25 m | 1:13.95 | |
44 | 230 | Söderhäll Andre | 1996 | NKK | AV3196 | 50 m | 1:14.59 | |
45 | 307 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 1:14.63 | |
46 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 25 m | 1:14.96 | |
47 | 21 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 1:15.00 | |
48 | 49 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 25 m | 1:15.07 | |
49 | 251 | Gustafsson Eric | 1996 | ÖSA | AU0996 | 50 m | 1:15.56 | RES |
50 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 1:15.63 | RES |
51 | 418 | Ardinge Adam | 1996 | KARLSKO SF | AR1196 | 25 m | 1:17.15 | RES |
52 | 384 | Björk Emil | 1996 | VÄSTERÅS | AR1596 | 25 m | 1:22.44 | RES |
Gren 13, 100m Ryggsim C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 1:09.04 | |
2 | 361 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 1:09.11 | |
3 | 372 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 1:09.48 | |
4 | 128 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 25 m | 1:10.43 | |
5 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 1:10.74 | |
6 | 402 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 1:10.96 | |
7 | 355 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:11.56 | |
8 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 1:11.61 | |
9 | 125 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 25 m | 1:12.16 | |
10 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 1:12.74 | |
11 | 453 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 1:14.56 | |
12 | 11 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 1:14.94 | |
13 | 452 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 1:15.00 | |
14 | 423 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 1:15.32 | |
15 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:15.38 | |
16 | 124 | Janzon Amanda | 1997 | GÖTEBORG | AK7697 | 25 m | 1:15.58 | |
17 | 409 | Olofsson Madeleine | 1997 | VÄSTERÅS | AS2297 | 25 m | 1:16.16 | |
18 | 311 | Cavalli Camilla | 1997 | SK LAXEN | BO4497 | 25 m | 1:16.86 | |
19 | 159 | Karlsson Julia | 1998 | LUDVIKA SS | AM1698 | 50 m | 1:17.01 | |
20 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 1:17.09 | |
21 | 329 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:17.19 | |
22 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 1:17.31 | |
23 | 232 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 1:17.42 | |
24 | 425 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 25 m | 1:17.67 | |
25 | 7 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 1:17.78 | |
26 | 126 | Kewenter Matilda | 1997 | GÖTEBORG | AK0897 | 25 m | 1:17.79 | |
27 | 113 | Karlsson Therese | 1997 | FAGERSTA | AF9497 | 25 m | 1:19.17 | |
28 | 170 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 1:19.59 | |
29 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:21.27 | |
30 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:23.23 | |
31 | 364 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 1:23.50 | |
32 | 245 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 1:24.15 | |
33 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 1:24.16 | |
34 | 4 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 1:24.60 | |
35 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:24.91 | |
36 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:25.78 | |
37 | 292 | Myrén Nora | 1999 | SÄFFLE SS | AK0499 | 25 m | 1:28.23 | |
38 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 1:28.36 | |
39 | 267 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 1:29.22 | |
40 | 142 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 1:29.29 | |
41 | 348 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:30.67 | |
42 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 1:31.14 | |
43 | 98 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:32.61 | |
44 | 178 | Adolfsson Elina | 1999 | NAUTILUS | AX8299 | 25 m | 1:33.03 | |
45 | 148 | Strömberg Filippa | 1999 | GRUMS SS | AI9499 | 50 m | 1:33.96 | |
46 | 144 | Grubb Lovisa | 2000 | GRUMS SS | AD1400 | 25 m | 1:34.63 | |
47 | 390 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:34.93 | |
48 | 350 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:35.28 | |
49 | 308 | Bengtsson Kajsa | 1997 | SK LAXEN | AP7897 | 25 m | 1:20.23 | RES |
50 | 295 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 1:20.31 | RES |
51 | 179 | Eckerwall Hanna | 1997 | NAUTILUS | AE0297 | 25 m | 1:20.76 | RES |
52 | 276 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 1:35.59 | RES |
53 | 268 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 1:35.74 | RES |
54 | 408 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 1:37.24 | RES |
Gren 14, 50m Ryggsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 346 | Allberg Jessica | 1995 | SKURU IK | AY7895 | 25 m | 29.51 | |
2 | 131 | Pettersson Johanna | 1992 | GÖTEBORG | AF1292 | 25 m | 29.52 | |
3 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 29.64 | |
4 | 138 | Vilshed Claire | 1980 | GÖTEBORG | AA9680 | 25 m | 29.83 | |
5 | 135 | Lundberg Anna Sirenius | 1994 | GÖTEBORG | AO9694 | 25 m | 30.20 | |
6 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 30.38 | |
7 | 119 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 25 m | 30.50 | |
8 | 458 | Svensson Isabel | 1989 | MASS | BI9289 | 25 m | 30.54 | |
9 | 445 | Johansson Emelie | 1992 | MASS | AW9292 | 25 m | 30.59 | |
10 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 30.88 | |
11 | 341 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 25 m | 31.11 | |
12 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 31.12 | |
13 | 212 | Magnusson Mireille | 1994 | NKK | AY7894 | 25 m | 31.24 | |
14 | 187 | Diaz-Nilsson Rebecca | 1996 | NKK | AD8296 | 25 m | 31.25 | |
15 | 334 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKÖVDE SS | AE4293 | 25 m | 31.37 | |
16 | 371 | Sydow Hanna von | 1994 | SKURU IK | BB9694 | 25 m | 31.46 | |
17 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 31.57 | |
18 | 62 | Magnusson Maja | 1992 | BOLLNÄS SS | BT7492 | 25 m | 31.64 | |
19 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 31.91 | |
20 | 215 | Pettersson Linda | 1991 | NKK | AS2891 | 25 m | 32.14 | |
21 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 32.14 | |
22 | 225 | Rydberg Josefine | 1995 | NKK | AB0695 | 25 m | 32.54 | |
23 | 216 | Pettersson Malin | 1994 | NKK | AE5494 | 25 m | 32.69 | |
24 | 368 | Sjöberg Mathilda | 1995 | SKURU IK | BH1495 | 25 m | 32.85 | |
25 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 33.08 | |
26 | 312 | Cavalli Johanna | 1996 | SK LAXEN | BT2296 | 25 m | 33.09 | |
27 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 33.13 | |
28 | 324 | Torbjörnsson Felicia | 1995 | SK LAXEN | AZ9295 | 25 m | 33.69 | |
29 | 198 | Hultberg Johanna | 1993 | NKK | AN6893 | 25 m | 33.98 | |
30 | 442 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 25 m | 33.99 | |
31 | 473 | Vernyba Valeria | 1996 | VODNIK | 25 m | 34.00 | ||
32 | 77 | Linderholm Lovisa | 1994 | ELFSBORG | AC0894 | 25 m | 34.00 | |
33 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 34.23 | |
34 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 34.24 | |
35 | 90 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 34.53 | |
36 | 69 | Andersson Sanna | 1995 | ELFSBORG | AO2695 | 25 m | 34.61 | |
37 | 81 | Yngvesson Angelica | 1996 | ELFSBORG | BJ4296 | 25 m | 34.70 | |
38 | 32 | Ramallo Solveig | 1993 | KARLSTAD | BX2693 | 25 m | 34.84 | |
39 | 30 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 25 m | 34.97 | |
40 | 121 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 25 m | 35.45 | |
41 | 35 | Watz Lina | 1996 | KARLSTAD | BQ5496 | 50 m | 35.52 | |
42 | 133 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 25 m | 35.62 | |
43 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 35.69 | |
44 | 28 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 35.76 | |
45 | 34 | Svärd Linnéa | 1995 | KARLSTAD | AL4695 | 25 m | 36.67 | |
46 | 115 | Höjd Elin | 1996 | FILIPSTAD | AT2296 | 25 m | 36.91 | |
47 | 29 | Marklew Sofi | 1995 | KARLSTAD | BJ2895 | 25 m | 36.92 | |
48 | 197 | Hellgren Victoria | 1995 | NKK | AF5695 | 25 m | 37.85 | |
49 | 231 | Thunholm Malin | 1993 | NKK | BA2893 | 25 m | 35.35 | RES |
50 | 146 | Sköld Sanna | 1993 | GRUMS SS | AE4893 | 25 m | 35.43 | RES |
51 | 87 | Bradaric Matea | 1993 | ESKILSTUNA | BV2893 | 25 m | 35.81 | RES |
52 | 57 | Karlsson Johanna | 1995 | ARVIKA SS | AK1495 | 25 m | 38.01 | RES |
53 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 38.31 | RES |
54 | 431 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 25 m | 38.77 | RES |
Gren 15, 200m Fjärilsim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 381 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 2:09.44 | |
2 | 19 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 2:09.51 | |
3 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 50 m | 2:10.73 | |
4 | 33 | Rebner Axel | 1994 | KARLSTAD | AJ7194 | 25 m | 2:11.51 | |
5 | 22 | Holm Oskar | 1993 | KARLSTAD | AP9993 | 25 m | 2:12.06 | |
6 | 451 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 25 m | 2:13.06 | |
7 | 455 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 50 m | 2:13.27 | |
8 | 415 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 50 m | 2:18.10 | |
9 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 2:22.65 | |
10 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 2:22.99 | |
11 | 354 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 2:24.38 | |
12 | 103 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 2:30.31 | |
13 | 432 | Vajda Norbert | 1993 | KARLSKO SF | AN7193 | 25 m | 2:30.79 | |
14 | 36 | Vestin Alexander | 1996 | KARLSTAD | AG8396 | 50 m | 2:31.88 | |
15 | 293 | Rogne Carl | 1996 | SÄFFLE SS | AC9796 | 25 m | 2:33.39 | |
16 | 479 | Clemedtson Jakob | 1996 | LASS | AG1196 | 25 m | 2:38.58 | |
17 | 134 | Rutqvist Oskar | 1993 | GÖTEBORG | AI9993 | 50 m | 2:38.61 | |
18 | 250 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 50 m | 2:41.89 | |
19 | 13 | Ahlbäck Jonathan | 1995 | KARLSTAD | AS7595 | 25 m | 3:04.17 | |
20 | 114 | Plakhotnyi Roman | 1993 | FALUN | BD1393 | 25 m | ||
Gren 16, 200m Fjärilsim C+D Flicko |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 404 | Lövgren Maria | 1997 | VÄSTERÅS | AN2897 | 25 m | 2:36.33 | |
2 | 129 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | AK1897 | 25 m | 2:41.23 | |
3 | 289 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 2:42.28 | |
4 | 308 | Bengtsson Kajsa | 1997 | SK LAXEN | AP7897 | 25 m | 2:48.36 | |
5 | 295 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 50 m | 2:52.02 | |
6 | 318 | Nilsson Victoria | 1997 | SK LAXEN | AY9497 | 25 m | 2:54.26 | |
7 | 322 | Rolf Alexandra | 1997 | SK LAXEN | AW2897 | 50 m | 3:03.07 | |
8 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 3:24.48 | |
9 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | ||
10 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | ||
11 | 142 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | ||
Gren 17, 4X100m Medley Herrar Öppe |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 468 | Mass Herrar 1 | 1987 | MASS | 25 m | 3:52.36 | ||
2 | 25 | Karlstads SS Herrar Lag 1 | 0 | KARLSTAD | 25 m | 3:57.45 | ||
3 | 469 | Mass Herrar 2 | 1987 | MASS | 25 m | 4:01.75 | ||
4 | 417 | Västerås Herrar | 1988 | VÄSTERÅS | 25 m | 4:03.68 | ||
5 | 470 | Mass Herrar 3 | 1987 | MASS | 25 m | 4:04.51 | ||
6 | 82 | Elfsborg 1 Herrar [160] | 160 | ELFSBORG | 25 m | 4:05.05 | ||
7 | 141 | Göteborg Herrar | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 4:08.00 | ||
8 | 177 | Motala SS Herrar | 0 | MOTALA SS | 25 m | 4:10.24 | ||
9 | 326 | SK Laxen Herrar | 0 | SK LAXEN | 25 m | 4:12.00 | ||
10 | 26 | Karlstads SS Herrar Lag 2 | 0 | KARLSTAD | 25 m | 4:12.75 | ||
11 | 111 | Eskilstuna SK Po Lag 1 | 1994 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:15.33 | ||
12 | 286 | Ösa Herrar Lag 1 | 0 | ÖSA | 25 m | 4:20.15 | ||
13 | 378 | Skuru Ik Herrar 1 | 0 | SKURU IK | 25 m | 4:25.68 | ||
14 | 287 | Ösa Herrar Lag 2 | 0 | ÖSA | 25 m | 4:43.64 | ||
15 | 27 | Karlstads SS Herrar Lag 3 | 0 | KARLSTAD | 25 m | 4:54.78 | ||
16 | 112 | Eskilstuna SK Po Lag 2 | 1995 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:55.00 | ||
17 | 288 | Ösa Herrar Lag 3 | 0 | ÖSA | 25 m | 5:45.89 | ||
18 | 48 | S77 Stenungsund | 0 | S 77 | 25 m | |||
Gren 18, 25m Frisim Damer Öppen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 12.09 | |
2 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 12.10 | |
3 | 215 | Pettersson Linda | 1991 | NKK | AS2891 | 25 m | 12.23 | |
4 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 12.29 | |
5 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 12.33 | |
6 | 334 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKÖVDE SS | AE4293 | 25 m | 12.44 | |
7 | 457 | Rosén Anna | 1994 | MASS | AD2894 | 25 m | 12.47 | |
8 | 159 | Karlsson Julia | 1998 | LUDVIKA SS | AM1698 | 25 m | 12.50 | |
9 | 477 | Taymazova Sofia | 1994 | VODNIK | 25 m | 12.50 | ||
10 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 25 m | 12.60 | |
11 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 12.77 | |
12 | 187 | Diaz-Nilsson Rebecca | 1996 | NKK | AD8296 | 25 m | 12.86 | |
13 | 203 | Karlsson Evelina | 1990 | NKK | BR6690 | 25 m | 12.96 | |
14 | 482 | Kaspersson Erika | 1994 | ESLÖVS SS | AN4894 | 25 m | 13.00 | |
15 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 13.06 | |
16 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 13.08 | |
17 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 13.13 | |
18 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 13.24 | |
19 | 472 | Höstman Joline | 1988 | MASS | AL2488 | 25 m | 13.30 | |
20 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 13.36 | |
21 | 161 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 13.50 | |
22 | 162 | Lundberg Matilda | 1995 | LUDVIKA SS | BQ9295 | 25 m | 13.51 | |
23 | 153 | Accord Elina | 1996 | LUDVIKA SS | BR2696 | 25 m | 13.52 | |
24 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 13.62 | |
25 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 13.62 | |
26 | 445 | Johansson Emelie | 1992 | MASS | AW9292 | 25 m | 13.75 | |
27 | 329 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 13.78 | |
28 | 212 | Magnusson Mireille | 1994 | NKK | AY7894 | 25 m | 13.82 | |
29 | 184 | Anzén Emma | 1993 | NKK | AM6693 | 25 m | 13.86 | |
30 | 312 | Cavalli Johanna | 1996 | SK LAXEN | BT2296 | 25 m | 13.87 | |
31 | 11 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 13.91 | |
32 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 13.95 | |
33 | 154 | Boyle Majken | 1996 | LUDVIKA SS | BI8296 | 25 m | 14.00 | |
34 | 473 | Vernyba Valeria | 1996 | VODNIK | 25 m | 14.00 | ||
35 | 198 | Hultberg Johanna | 1993 | NKK | AN6893 | 25 m | 14.06 | |
36 | 216 | Pettersson Malin | 1994 | NKK | AE5494 | 25 m | 14.07 | |
37 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 14.08 | |
38 | 191 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | AN0893 | 25 m | 14.14 | |
39 | 55 | Karlsson Jenny | 1995 | ARVIKA SS | AK2495 | 25 m | 14.22 | |
40 | 34 | Svärd Linnéa | 1995 | KARLSTAD | AL4695 | 25 m | 14.31 | |
41 | 414 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 14.36 | |
42 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 14.43 | |
43 | 244 | Bergström Rebecca | 1993 | ÖSA | AW4293 | 25 m | 14.44 | |
44 | 146 | Sköld Sanna | 1993 | GRUMS SS | AE4893 | 25 m | 14.44 | |
45 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 14.49 | |
46 | 116 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 14.52 | |
47 | 328 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 14.54 | |
48 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 14.54 | |
49 | 431 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 25 m | 14.58 | |
50 | 115 | Höjd Elin | 1996 | FILIPSTAD | AT2296 | 25 m | 14.58 | |
51 | 228 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 14.68 | |
52 | 481 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 14.69 | |
53 | 9 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 14.80 | |
54 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 14.91 | |
55 | 423 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 14.91 | |
56 | 252 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 14.98 | |
57 | 163 | Nässlander Johanna | 1995 | LUDVIKA SS | BO8895 | 25 m | 15.00 | |
58 | 231 | Thunholm Malin | 1993 | NKK | BA2893 | 25 m | 15.04 | |
59 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 15.10 | |
60 | 427 | Katana Yvonne | 1994 | KARLSKO SF | BN6294 | 25 m | 15.11 | |
61 | 289 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 15.26 | |
62 | 20 | Gustafsson Linn | 1998 | KARLSTAD | AP2698 | 25 m | 15.32 | |
63 | 7 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 15.49 | |
64 | 254 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 15.53 | |
65 | 424 | Israelsson Nathalie | 1994 | KARLSKO SF | AN9894 | 25 m | 15.59 | |
66 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 15.65 | |
67 | 58 | Nilsson Johanna | 1996 | ARVIKA SS | BP4896 | 25 m | 15.67 | |
68 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 15.76 | |
69 | 359 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 15.79 | |
70 | 142 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 15.79 | |
71 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 15.94 | |
72 | 255 | Hallberg Linnea | 1996 | ÖSA | BL2296 | 25 m | 15.97 | |
73 | 5 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 16.06 | |
74 | 278 | Vinefur Carolina | 1996 | ÖSA | BG2296 | 25 m | 16.13 | |
75 | 295 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 16.18 | |
76 | 16 | Andersson Jenny | 1997 | KARLSTAD | BM6497 | 25 m | 16.29 | |
77 | 245 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 16.44 | |
78 | 265 | Larsson Elin | 1998 | ÖSA | BD2898 | 25 m | 16.59 | |
79 | 291 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 16.74 | |
80 | 292 | Myrén Nora | 1999 | SÄFFLE SS | AK0499 | 25 m | 17.20 | |
81 | 148 | Strömberg Filippa | 1999 | GRUMS SS | AI9499 | 25 m | 17.32 | |
82 | 113 | Karlsson Therese | 1997 | FAGERSTA | AF9497 | 25 m | 17.41 | |
83 | 246 | Cransenhed Rebecca | 1998 | ÖSA | AI7498 | 25 m | 17.85 | |
84 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 17.91 | |
85 | 398 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 18.01 | |
86 | 4 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 18.25 | |
87 | 6 | Melin Ebba | 1998 | HVETLANDA | BF8498 | 25 m | 18.50 | |
88 | 258 | Jansson Maja | 1999 | ÖSA | AG0899 | 25 m | 18.94 | |
89 | 267 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 18.97 | |
90 | 276 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 19.04 | |
91 | 77 | Linderholm Lovisa | 1994 | ELFSBORG | AC0894 | 25 m | 19.15 | |
92 | 133 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 25 m | 19.34 | |
93 | 76 | Knutson Boel | 1995 | ELFSBORG | AA8895 | 25 m | 19.76 | |
94 | 464 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 25 m | 20.66 | |
95 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 21.12 | |
96 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 25 m | 21.25 | |
97 | 428 | Kihlström Ellinor | 1997 | KARLSKO SF | AL4497 | 25 m | 21.89 | |
98 | 241 | Arvidsson Sara | 1998 | ÖSA | AE0898 | 25 m | 22.39 | |
99 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 22.50 | |
100 | 453 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 22.99 | |
101 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 23.12 | |
102 | 180 | Hagsten Amanda | 2000 | NAUTILUS | AE5600 | 25 m | 23.89 | |
103 | 182 | Ärlegård Linnéa | 1999 | NAUTILUS | AL7699 | 25 m | 24.96 | |
104 | 100 | Persson Tova | 2000 | ESKILSTUNA | AJ5400 | 25 m | 25.53 | |
105 | 51 | Benjaminsson Julia | 1997 | S 77 | AV4697 | 25 m | ||
106 | 60 | Klang Alva | 2000 | BOLLNÄS SS | AS5800 | 25 m | ||
107 | 84 | Andersson Sandra | 1994 | ESKILSTUNA | AD9694 | 25 m | ||
108 | 66 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | ||
109 | 81 | Yngvesson Angelica | 1996 | ELFSBORG | BJ4296 | 25 m | ||
110 | 64 | Svensson Lisa | 1992 | BOLLNÄS SS | BJ1892 | 25 m | ||
111 | 44 | Moberg Tova | 1998 | HUDIKSVALL | 25 m | |||
112 | 67 | Åkerman Nelli | 2000 | BOLLNÄS SS | AT6200 | 25 m | ||
113 | 433 | Wallteng Klara | 1997 | KARLSKO SF | BK1897 | 25 m | ||
114 | 69 | Andersson Sanna | 1995 | ELFSBORG | AO2695 | 25 m | ||
115 | 138 | Vilshed Claire | 1980 | GÖTEBORG | AA9680 | 25 m | ||
116 | 253 | Göthlin Amanda | 1998 | ÖSA | AU4498 | 25 m | ||
117 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | ||
118 | 248 | Ede Joline | 1999 | ÖSA | BJ1299 | 25 m | ||
119 | 268 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | ||
120 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | ||
121 | 274 | Smedberg Anncharlott | 1998 | ÖSA | AP0298 | 25 m | ||
122 | 183 | Adolfsson Vilma | 1997 | NKK | BG0297 | 25 m | ||
123 | 179 | Eckerwall Hanna | 1997 | NAUTILUS | AE0297 | 25 m | ||
124 | 178 | Adolfsson Elina | 1999 | NAUTILUS | AX8299 | 25 m | ||
125 | 135 | Lundberg Anna Sirenius | 1994 | GÖTEBORG | AO9694 | 25 m | ||
126 | 341 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 25 m | ||
127 | 85 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | ||
128 | 240 | Arvidsson My | 1994 | ÖSA | BO9894 | 25 m | ||
129 | 130 | Kumblad Helena | 1987 | GÖTEBORG | AH8487 | 25 m | ||
130 | 425 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 25 m | ||
131 | 108 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 25 m | ||
132 | 107 | Zach Carlotta | 1997 | ESKILSTUNA | BJ7497 | 25 m | ||
133 | 105 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | ||
134 | 104 | Strand Elin | 1998 | ESKILSTUNA | AK8298 | 25 m | ||
135 | 98 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | ||
136 | 96 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | ||
137 | 90 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | ||
138 | 324 | Torbjörnsson Felicia | 1995 | SK LAXEN | AZ9295 | 25 m | ||
Gren 19, 25m Frisim Herrar Öppen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 10.10 | |
2 | 37 | Vestin Simon | 1992 | KARLSTAD | AK5392 | 25 m | 10.97 | |
3 | 158 | Galjaart Max | 1994 | LUDVIKA SS | AZ9594 | 25 m | 11.10 | |
4 | 157 | Fredriksson Oscar | 1994 | LUDVIKA SS | AC3594 | 25 m | 11.11 | |
5 | 19 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 11.15 | |
6 | 236 | Wåhlin Mikael | 1989 | NKK | AI9589 | 25 m | 11.39 | |
7 | 401 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 11.39 | |
8 | 435 | Arnesen Tim | 1987 | MASS | AK4187 | 25 m | 11.44 | |
9 | 476 | Dydnik Maksym | 1993 | VODNIK | 25 m | 11.50 | ||
10 | 137 | Widén Johan | 1986 | GÖTEBORG | AG3386 | 25 m | 11.68 | |
11 | 315 | Jonson Jonas | 1991 | SK LAXEN | AA9991 | 25 m | 11.71 | |
12 | 204 | Karlsson Sebastian | 1992 | NKK | AF3192 | 25 m | 11.72 | |
13 | 72 | Carlsson Philip | 1990 | ELFSBORG | AP7590 | 25 m | 11.86 | |
14 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 11.93 | |
15 | 223 | Rosenberg Fredrik | 1993 | NKK | AG6593 | 25 m | 11.94 | |
16 | 446 | Kartberg Patric | 1992 | MASS | AL0392 | 25 m | 11.97 | |
17 | 475 | Lisitsin Pavlo | 1993 | VODNIK | 25 m | 12.00 | ||
18 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 25 m | 12.05 | |
19 | 317 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 12.07 | |
20 | 214 | Nilsson Andreas | 1993 | NKK | AM2593 | 25 m | 12.09 | |
21 | 31 | Olsson Oskar | 1995 | KARLSTAD | AN7395 | 25 m | 12.09 | |
22 | 132 | Pettersson Sebastian | 1994 | GÖTEBORG | AG0794 | 25 m | 12.19 | |
23 | 403 | Löfgren-Bengtson Erik | 1989 | VÄSTERÅS | AP4789 | 25 m | 12.19 | |
24 | 455 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 25 m | 12.21 | |
25 | 320 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 12.22 | |
26 | 147 | Sköld Simon | 1990 | GRUMS SS | AH3790 | 25 m | 12.22 | |
27 | 343 | Thorsell Mattias | 1989 | SKÖVDE SS | AE1589 | 25 m | 12.25 | |
28 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 12.30 | |
29 | 220 | Pålsson Robin | 1993 | NKK | AM1593 | 25 m | 12.31 | |
30 | 33 | Rebner Axel | 1994 | KARLSTAD | AJ7194 | 25 m | 12.32 | |
31 | 441 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 25 m | 12.38 | |
32 | 313 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 12.47 | |
33 | 59 | Sortelius Erik | 1994 | ARVIKA SS | AA1194 | 25 m | 12.58 | |
34 | 22 | Holm Oskar | 1993 | KARLSTAD | AP9993 | 25 m | 12.59 | |
35 | 50 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 25 m | 12.62 | |
36 | 17 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 12.62 | |
37 | 314 | Jonasson Joakim | 1987 | SK LAXEN | AE6787 | 25 m | 12.63 | |
38 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 12.65 | |
39 | 451 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 25 m | 12.67 | |
40 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 12.79 | |
41 | 53 | Jonsson Niklas | 1991 | S 77 | AU5791 | 25 m | 12.91 | |
42 | 190 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 25 m | 12.94 | |
43 | 478 | Lozovyk Oleksandr | 1997 | VODNIK | 25 m | 13.00 | ||
44 | 229 | Sühl Jonathan | 1994 | NKK | AC4394 | 25 m | 13.09 | |
45 | 52 | Ericsson Magnus | 1997 | S 77 | AP3597 | 25 m | 13.13 | |
46 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 13.18 | |
47 | 309 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 13.19 | |
48 | 239 | Zetterman Victor | 1995 | NORA SS | AY4195 | 25 m | 13.23 | |
49 | 12 | Abrahamsson Philip | 1994 | KARLSTAD | BA9994 | 25 m | 13.23 | |
50 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 13.28 | |
51 | 319 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 13.30 | |
52 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 13.30 | |
53 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 13.43 | |
54 | 243 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 13.43 | |
55 | 307 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 25 m | 13.54 | |
56 | 56 | Karlsson Johan | 1994 | ARVIKA SS | AN6994 | 25 m | 13.59 | |
57 | 49 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 25 m | 13.59 | |
58 | 101 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 13.62 | |
59 | 211 | Magnusson David | 1995 | NKK | AM4395 | 25 m | 13.70 | |
60 | 358 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 13.78 | |
61 | 186 | Casimir Viktor | 1995 | NKK | AS0995 | 25 m | 13.92 | |
62 | 271 | Olovcic Kenan | 1995 | ÖSA | AV0395 | 25 m | 13.96 | |
63 | 250 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 14.08 | |
64 | 405 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 14.13 | |
65 | 418 | Ardinge Adam | 1996 | KARLSKO SF | AR1196 | 25 m | 14.16 | |
66 | 200 | Jansson Anton | 1992 | NKK | AJ6392 | 25 m | 14.16 | |
67 | 15 | Andersson Jacob | 1993 | KARLSTAD | BA5993 | 25 m | 14.23 | |
68 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 14.35 | |
69 | 388 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 14.39 | |
70 | 257 | Jaensson Anton | 1995 | ÖSA | AV8195 | 25 m | 14.39 | |
71 | 222 | Ronnerheim Hannes | 1994 | NKK | AT7194 | 25 m | 14.84 | |
72 | 266 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 14.84 | |
73 | 155 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 14.90 | |
74 | 384 | Björk Emil | 1996 | VÄSTERÅS | AR1596 | 25 m | 14.90 | |
75 | 152 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 14.96 | |
76 | 247 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 15.63 | |
77 | 224 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 15.68 | |
78 | 432 | Vajda Norbert | 1993 | KARLSKO SF | AN7193 | 25 m | 15.79 | |
79 | 251 | Gustafsson Eric | 1996 | ÖSA | AU0996 | 25 m | 16.18 | |
80 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 16.37 | |
81 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 16.51 | |
82 | 39 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 16.76 | |
83 | 273 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 16.80 | |
84 | 68 | Nyrén Ludvig | 1997 | DEJE SS | AO5797 | 25 m | 17.04 | |
85 | 391 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 17.92 | |
86 | 201 | Josefsson David | 1997 | NKK | AM6997 | 25 m | 18.11 | |
87 | 70 | Anesten Arwid | 1995 | ELFSBORG | AB0995 | 25 m | 18.77 | |
88 | 73 | Hess Georg | 1996 | ELFSBORG | AD0396 | 25 m | 18.88 | |
89 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 25 m | 20.16 | |
90 | 256 | Holmgren Oskar | 1994 | ÖSA | AD7594 | 25 m | 20.19 | |
91 | 42 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 25 m | ||
92 | 46 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | ||
93 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | ||
94 | 65 | Westling Emil | 2000 | BOLLNÄS SS | AO5100 | 25 m | ||
95 | 43 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 25 m | ||
96 | 63 | Melander Mårten | 1996 | BOLLNÄS SS | AN9996 | 25 m | ||
97 | 41 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | ||
98 | 79 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 25 m | ||
99 | 40 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | 25 m | |||
100 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | ||
101 | 181 | Karlsson Alexander | 1999 | NAUTILUS | AP8999 | 25 m | ||
102 | 277 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | ||
103 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | ||
104 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 25 m | ||
105 | 134 | Rutqvist Oskar | 1993 | GÖTEBORG | AI9993 | 25 m | ||
106 | 262 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 25 m | ||
107 | 242 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | ||
108 | 95 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | ||
109 | 421 | Blagojevic Ognjen | 1997 | KARLSKO SF | AM9597 | 25 m | ||
110 | 92 | Just Niclas | 1994 | ESKILSTUNA | AV4594 | 25 m | ||
111 | 264 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | ||
112 | 310 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | ||
113 | 263 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | ||
114 | 106 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | ||
115 | 419 | Björstam Axel | 1997 | KARLSKO SF | AH7797 | 25 m | ||
116 | 420 | Blagojevic Drago | 1995 | KARLSKO SF | AW5595 | 25 m | ||
117 | 230 | Söderhäll Andre | 1996 | NKK | AV3196 | 25 m | ||
Gren 20, 200m Medley A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 472 | Höstman Joline | 1988 | MASS | AL2488 | 25 m | 2:12.59 | |
2 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 2:14.67 | |
3 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 2:15.76 | |
4 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 2:21.09 | |
5 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 2:22.29 | |
6 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 2:23.89 | |
7 | 131 | Pettersson Johanna | 1992 | GÖTEBORG | AF1292 | 25 m | 2:25.19 | |
8 | 461 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 25 m | 2:25.45 | |
9 | 411 | Ottosson-Bixo Sara | 1995 | VÄSTERÅS | AC5895 | 25 m | 2:26.53 | |
10 | 61 | Magnusson Lisa | 1994 | BOLLNÄS SS | AW8494 | 25 m | 2:27.22 | |
11 | 321 | Pettersson Ida | 1993 | SK LAXEN | AY1693 | 50 m | 2:29.24 | |
12 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 2:30.64 | |
13 | 410 | Ottosson-Bixo Elin | 1995 | VÄSTERÅS | AC6895 | 25 m | 2:31.59 | |
14 | 118 | Andersson Johanna | 1996 | GÖTEBORG | AW4496 | 25 m | 2:31.69 | |
15 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 2:32.46 | |
16 | 28 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 2:34.29 | |
17 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 2:34.31 | |
18 | 442 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 25 m | 2:34.88 | |
19 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 2:35.41 | |
20 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:36.21 | |
21 | 414 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 2:36.46 | |
22 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 50 m | 2:38.26 | |
23 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 2:38.85 | |
24 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 2:39.48 | |
25 | 340 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 2:42.18 | |
26 | 99 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 2:42.30 | |
27 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 2:43.83 | |
28 | 316 | Karlborg Sofia | 1996 | SK LAXEN | BH0696 | 25 m | 2:47.16 | |
29 | 30 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 50 m | 2:48.94 | |
30 | 424 | Israelsson Nathalie | 1994 | KARLSKO SF | AN9894 | 25 m | 2:53.79 | |
31 | 87 | Bradaric Matea | 1993 | ESKILSTUNA | BV2893 | 25 m | 2:54.00 | |
32 | 32 | Ramallo Solveig | 1993 | KARLSTAD | BX2693 | 25 m | ||
33 | 301 | Lundblad My | 1995 | SALA SS | BN5495 | 25 m | 2:53.16 | RES |
34 | 162 | Lundberg Matilda | 1995 | LUDVIKA SS | BQ9295 | 25 m | 2:54.71 | RES |
35 | 189 | Engström Sara | 1996 | NKK | AZ0296 | 25 m | 3:00.35 | RES |
Gren 21, 200m Medley C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 2:26.32 | |
2 | 210 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 50 m | 2:26.44 | |
3 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 25 m | 2:28.14 | |
4 | 313 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 2:28.90 | |
5 | 347 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 2:29.81 | |
6 | 413 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:32.13 | |
7 | 14 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 2:39.07 | |
8 | 192 | Frost Alexander | 1997 | NKK | AM5997 | 25 m | 2:40.08 | |
9 | 449 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 2:40.14 | |
10 | 362 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 2:41.88 | |
11 | 202 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 2:42.08 | |
12 | 353 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:42.72 | |
13 | 325 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 2:43.98 | |
14 | 454 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 2:44.29 | |
15 | 356 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 2:44.50 | |
16 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:44.79 | |
17 | 391 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 2:45.81 | |
18 | 208 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 2:47.53 | |
19 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 2:47.53 | |
20 | 266 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 2:47.87 | |
21 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 2:57.94 | |
22 | 39 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 2:59.82 | |
23 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 3:00.97 | |
24 | 386 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 3:11.71 | |
25 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | ||
26 | 195 | Granberg Alexander | 1999 | NKK | AO1399 | 25 m | ||
27 | 299 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | ||
28 | 106 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | ||
29 | 242 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | ||
30 | 264 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | ||
31 | 277 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | ||
32 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | ||
33 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 2:48.11 | RES |
34 | 217 | Podéus Axel | 1997 | NKK | AC7597 | 25 m | 2:48.29 | RES |
35 | 145 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 2:48.34 | RES |
36 | 273 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 2:50.25 | RES |
37 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 2:56.25 | RES |
38 | 360 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 2:57.41 | RES |
Gren 22, 400m Frisim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 401 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 3:53.50 | |
2 | 80 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 25 m | 3:57.99 | |
3 | 448 | Leander Carl | 1990 | MASS | AS9590 | 25 m | 4:03.87 | |
4 | 19 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 4:04.16 | |
5 | 169 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 25 m | 4:04.91 | |
6 | 74 | Johannesson Adrian | 1995 | ELFSBORG | AT5595 | 25 m | 4:05.39 | |
7 | 435 | Arnesen Tim | 1987 | MASS | AK4187 | 25 m | 4:05.80 | |
8 | 17 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 4:08.89 | |
9 | 223 | Rosenberg Fredrik | 1993 | NKK | AG6593 | 25 m | 4:08.96 | |
10 | 397 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 4:12.01 | |
11 | 444 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 4:15.63 | |
12 | 320 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 4:16.16 | |
13 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 4:16.34 | |
14 | 219 | Podéus Henrik | 1995 | NKK | AG2195 | 25 m | 4:18.73 | |
15 | 310 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 4:22.80 | |
16 | 36 | Vestin Alexander | 1996 | KARLSTAD | AG8396 | 25 m | 4:23.70 | |
17 | 71 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 25 m | 4:12.06 | RES |
18 | 114 | Plakhotnyi Roman | 1993 | FALUN | BD1393 | 50 m | 4:14.96 | RES |
19 | 381 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 4:15.81 | RES |
20 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 4:26.95 | RES |
21 | 415 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 25 m | 4:30.64 | RES |
22 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 25 m | 4:32.76 | RES |
Gren 23, 400m Frisim C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Podéus Elin | 1997 | NKK | AE8297 | 25 m | 4:27.88 | |
2 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 4:42.39 | |
3 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 50 m | 4:48.00 | |
4 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 4:51.44 | |
5 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 4:54.75 | |
6 | 322 | Rolf Alexandra | 1997 | SK LAXEN | AW2897 | 25 m | 4:54.89 | |
7 | 124 | Janzon Amanda | 1997 | GÖTEBORG | AK7697 | 50 m | 4:55.43 | |
8 | 404 | Lövgren Maria | 1997 | VÄSTERÅS | AN2897 | 25 m | 4:56.28 | |
9 | 128 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 50 m | 4:58.40 | |
10 | 452 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 5:06.58 | |
11 | 232 | Thunholm Sara | 1999 | NKK | AF4899 | 25 m | 5:11.91 | |
12 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 5:30.66 | |
13 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 5:32.55 | |
14 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 5:37.82 | |
15 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 5:42.04 | |
16 | 390 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 6:01.56 | |
17 | 481 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 4:56.86 | RES |
18 | 464 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 25 m | 4:57.30 | RES |
19 | 126 | Kewenter Matilda | 1997 | GÖTEBORG | AK0897 | 50 m | 4:58.14 | RES |
20 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 6:03.76 | RES |
21 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 6:26.48 | RES |
22 | 108 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 50 m | 6:27.86 | RES |
Gren 24, 50m Frisim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 138 | Vilshed Claire | 1980 | GÖTEBORG | AA9680 | 25 m | 24.37 | |
2 | 457 | Rosén Anna | 1994 | MASS | AD2894 | 25 m | 25.92 | |
3 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 26.00 | |
4 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 26.15 | |
5 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 26.21 | |
6 | 215 | Pettersson Linda | 1991 | NKK | AS2891 | 25 m | 26.22 | |
7 | 334 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKÖVDE SS | AE4293 | 25 m | 26.31 | |
8 | 203 | Karlsson Evelina | 1990 | NKK | BR6690 | 25 m | 26.56 | |
9 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 25 m | 26.78 | |
10 | 119 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 25 m | 26.79 | |
11 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 26.80 | |
12 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 26.84 | |
13 | 66 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 26.89 | |
14 | 445 | Johansson Emelie | 1992 | MASS | AW9292 | 25 m | 27.32 | |
15 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 27.40 | |
16 | 458 | Svensson Isabel | 1989 | MASS | BI9289 | 25 m | 27.49 | |
17 | 77 | Linderholm Lovisa | 1994 | ELFSBORG | AC0894 | 25 m | 27.51 | |
18 | 62 | Magnusson Maja | 1992 | BOLLNÄS SS | BT7492 | 25 m | 27.70 | |
19 | 187 | Diaz-Nilsson Rebecca | 1996 | NKK | AD8296 | 25 m | 27.77 | |
20 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 27.89 | |
21 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 27.96 | |
22 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 28.04 | |
23 | 64 | Svensson Lisa | 1992 | BOLLNÄS SS | BJ1892 | 25 m | 28.10 | |
24 | 341 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 25 m | 28.11 | |
25 | 346 | Allberg Jessica | 1995 | SKURU IK | AY7895 | 25 m | 28.20 | |
26 | 191 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | AN0893 | 25 m | 28.24 | |
27 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 28.26 | |
28 | 198 | Hultberg Johanna | 1993 | NKK | AN6893 | 25 m | 28.56 | |
29 | 133 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 25 m | 28.72 | |
30 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 28.76 | |
31 | 130 | Kumblad Helena | 1987 | GÖTEBORG | AH8487 | 25 m | 28.77 | |
32 | 184 | Anzén Emma | 1993 | NKK | AM6693 | 25 m | 28.79 | |
33 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 28.83 | |
34 | 312 | Cavalli Johanna | 1996 | SK LAXEN | BT2296 | 25 m | 28.89 | |
35 | 442 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 25 m | 28.94 | |
36 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 29.03 | |
37 | 34 | Svärd Linnéa | 1995 | KARLSTAD | AL4695 | 25 m | 29.11 | |
38 | 121 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 25 m | 29.21 | |
39 | 410 | Ottosson-Bixo Elin | 1995 | VÄSTERÅS | AC6895 | 25 m | 29.21 | |
40 | 69 | Andersson Sanna | 1995 | ELFSBORG | AO2695 | 25 m | 29.47 | |
41 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 29.72 | |
42 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 29.82 | |
43 | 35 | Watz Lina | 1996 | KARLSTAD | BQ5496 | 25 m | 29.86 | |
44 | 340 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 50 m | 30.06 | |
45 | 28 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 30.18 | |
46 | 368 | Sjöberg Mathilda | 1995 | SKURU IK | BH1495 | 25 m | 30.23 | |
47 | 55 | Karlsson Jenny | 1995 | ARVIKA SS | AK2495 | 25 m | 30.24 | |
48 | 81 | Yngvesson Angelica | 1996 | ELFSBORG | BJ4296 | 25 m | 30.33 | |
49 | 212 | Magnusson Mireille | 1994 | NKK | AY7894 | 25 m | 28.83 | RES |
50 | 477 | Taymazova Sofia | 1994 | VODNIK | 25 m | 29.00 | RES | |
51 | 30 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 25 m | 29.19 | RES |
52 | 473 | Vernyba Valeria | 1996 | VODNIK | 25 m | 30.50 | RES | |
53 | 431 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 25 m | 31.17 | RES |
54 | 228 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 31.23 | RES |
Gren 25, 200m Bröstsim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 403 | Löfgren-Bengtson Erik | 1989 | VÄSTERÅS | AP4789 | 25 m | 2:19.26 | |
2 | 339 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 25 m | 2:21.18 | |
3 | 23 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 25 m | 2:24.43 | |
4 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 2:25.85 | |
5 | 79 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 25 m | 2:27.21 | |
6 | 17 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 2:29.07 | |
7 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 2:33.78 | |
8 | 92 | Just Niclas | 1994 | ESKILSTUNA | AV4594 | 25 m | 2:34.14 | |
9 | 381 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 2:35.19 | |
10 | 309 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 2:36.63 | |
11 | 459 | Söderman Alexander | 1993 | MASS | AU1193 | 25 m | 2:37.26 | |
12 | 357 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 2:37.29 | |
13 | 222 | Ronnerheim Hannes | 1994 | NKK | AT7194 | 25 m | 2:37.78 | |
14 | 190 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 50 m | 2:41.21 | |
15 | 43 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 25 m | 2:43.78 | |
16 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 2:44.31 | |
17 | 415 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 25 m | 2:44.49 | |
18 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 2:45.97 | |
19 | 101 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 2:46.67 | |
20 | 186 | Casimir Viktor | 1995 | NKK | AS0995 | 25 m | 2:50.58 | |
21 | 257 | Jaensson Anton | 1995 | ÖSA | AV8195 | 25 m | 2:51.56 | |
22 | 221 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 50 m | 2:52.52 | |
23 | 63 | Melander Mårten | 1996 | BOLLNÄS SS | AN9996 | 25 m | 2:53.79 | |
24 | 293 | Rogne Carl | 1996 | SÄFFLE SS | AC9796 | 25 m | 2:55.21 | |
25 | 388 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 2:57.07 | |
26 | 384 | Björk Emil | 1996 | VÄSTERÅS | AR1596 | 25 m | 3:07.02 | |
27 | 432 | Vajda Norbert | 1993 | KARLSKO SF | AN7193 | 25 m | 3:35.02 | |
28 | 41 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | ||
Gren 26, 200m Bröstsim C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:52.35 | |
2 | 11 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 3:00.35 | |
3 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 3:00.68 | |
4 | 329 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 3:00.77 | |
5 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 3:02.44 | |
6 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 3:03.22 | |
7 | 241 | Arvidsson Sara | 1998 | ÖSA | AE0898 | 25 m | 3:06.78 | |
8 | 453 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 3:07.62 | |
9 | 328 | Beyermann Pamela | 1998 | SK STRÄNGN | AS4498 | 25 m | 3:10.96 | |
10 | 116 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 3:12.65 | |
11 | 129 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | AK1897 | 25 m | 3:13.21 | |
12 | 20 | Gustafsson Linn | 1998 | KARLSTAD | AP2698 | 50 m | 3:13.64 | |
13 | 170 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 3:15.10 | |
14 | 9 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 3:15.68 | |
15 | 253 | Göthlin Amanda | 1998 | ÖSA | AU4498 | 25 m | 3:18.02 | |
16 | 374 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 3:18.33 | |
17 | 246 | Cransenhed Rebecca | 1998 | ÖSA | AI7498 | 50 m | 3:18.73 | |
18 | 456 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 3:21.64 | |
19 | 245 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 50 m | 3:26.72 | |
20 | 98 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 3:36.04 | |
21 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 3:37.33 | |
22 | 258 | Jansson Maja | 1999 | ÖSA | AG0899 | 25 m | 3:39.79 | |
23 | 4 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 3:42.76 | |
24 | 276 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 3:46.28 | |
25 | 350 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 50 m | 3:51.06 | |
26 | 180 | Hagsten Amanda | 2000 | NAUTILUS | AE5600 | 25 m | 3:52.17 | |
27 | 178 | Adolfsson Elina | 1999 | NAUTILUS | AX8299 | 25 m | 4:23.78 | |
28 | 60 | Klang Alva | 2000 | BOLLNÄS SS | AS5800 | 25 m | ||
29 | 267 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | ||
30 | 144 | Grubb Lovisa | 2000 | GRUMS SS | AD1400 | 25 m | ||
31 | 209 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 25 m | ||
32 | 85 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | ||
33 | 366 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 3:23.93 | RES |
34 | 7 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 50 m | 3:27.29 | RES |
35 | 298 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 3:30.20 | RES |
36 | 67 | Åkerman Nelli | 2000 | BOLLNÄS SS | AT6200 | 25 m | RES | |
37 | 348 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | RES | |
38 | 96 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | RES | |
Gren 27, 800m Frisim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 411 | Ottosson-Bixo Sara | 1995 | VÄSTERÅS | AC5895 | 25 m | 9:05.80 | |
2 | 450 | Lindholm Sofia | 1993 | MASS | AM1693 | 25 m | 9:08.83 | |
3 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 9:14.92 | |
4 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 9:18.37 | |
5 | 191 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | AN0893 | 25 m | 9:24.15 | |
6 | 118 | Andersson Johanna | 1996 | GÖTEBORG | AW4496 | 25 m | 9:28.62 | |
7 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 25 m | 9:53.49 | |
8 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 9:58.45 | |
9 | 90 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 10:05.22 | RES |
10 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 10:10.35 | RES |
11 | 301 | Lundblad My | 1995 | SALA SS | BN5495 | 25 m | 10:43.73 | RES |
12 | 162 | Lundberg Matilda | 1995 | LUDVIKA SS | BQ9295 | 25 m | 10:50.01 | RES |
13 | 161 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 10:51.60 | RES |
14 | 84 | Andersson Sandra | 1994 | ESKILSTUNA | AD9694 | 25 m | 11:13.52 | RES |
Gren 28, 100m Fjärilsim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 136 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 25 m | 1:04.79 | |
2 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 25 m | 1:08.57 | |
3 | 192 | Frost Alexander | 1997 | NKK | AM5997 | 25 m | 1:09.73 | |
4 | 347 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 1:10.38 | |
5 | 413 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:11.47 | |
6 | 325 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 1:12.27 | |
7 | 14 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 50 m | 1:12.72 | |
8 | 353 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:12.96 | |
9 | 224 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 50 m | 1:13.45 | |
10 | 454 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 1:15.95 | |
11 | 202 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 1:16.82 | |
12 | 208 | Lindroth Calle | 1998 | NKK | AC8998 | 25 m | 1:17.14 | |
13 | 449 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 50 m | 1:17.68 | |
14 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:18.00 | |
15 | 463 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 1:18.07 | |
16 | 313 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 1:18.71 | |
17 | 362 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:18.84 | |
18 | 226 | Sandström-Karlss Matthias | 1998 | NKK | AL3598 | 25 m | 1:19.28 | |
19 | 419 | Björstam Axel | 1997 | KARLSKO SF | AH7797 | 25 m | 1:19.32 | |
20 | 266 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 1:19.39 | |
21 | 360 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 1:20.57 | |
22 | 38 | Widström Axel | 1998 | KARLSTAD | AN5798 | 25 m | 1:23.08 | |
23 | 351 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 50 m | 1:25.70 | |
24 | 273 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 1:30.79 | |
25 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:33.76 | |
26 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:35.44 | |
27 | 155 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:36.66 | |
28 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:37.22 | |
29 | 68 | Nyrén Ludvig | 1997 | DEJE SS | AO5797 | 50 m | 1:39.77 | |
30 | 386 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:42.29 | |
31 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | ||
32 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | ||
33 | 263 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 1:47.52 | RES |
34 | 385 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | RES | |
35 | 405 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | RES | |
36 | 45 | Raittila Gustav | 1997 | HUDIKSVALL | 25 m | RES | ||
37 | 395 | Fornari Alfons | 1997 | VÄSTERÅS | AV3797 | 25 m | RES | |
Gren 29, 100m Medley A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 343 | Thorsell Mattias | 1989 | SKÖVDE SS | AE1589 | 25 m | 57.40 | |
2 | 401 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 58.45 | |
3 | 37 | Vestin Simon | 1992 | KARLSTAD | AK5392 | 25 m | 59.40 | |
4 | 314 | Jonasson Joakim | 1987 | SK LAXEN | AE6787 | 25 m | 59.70 | |
5 | 80 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 25 m | 1:00.54 | |
6 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 1:00.75 | |
7 | 446 | Kartberg Patric | 1992 | MASS | AL0392 | 25 m | 1:01.02 | |
8 | 19 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 1:01.16 | |
9 | 451 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 25 m | 1:01.48 | |
10 | 204 | Karlsson Sebastian | 1992 | NKK | AF3192 | 25 m | 1:01.70 | |
11 | 127 | Kling Joakim | 1991 | GÖTEBORG | AG3391 | 25 m | 1:01.80 | |
12 | 447 | Lampela Johannes | 1992 | MASS | AN4392 | 25 m | 1:01.93 | |
13 | 137 | Widén Johan | 1986 | GÖTEBORG | AG3386 | 25 m | 1:02.10 | |
14 | 200 | Jansson Anton | 1992 | NKK | AJ6392 | 25 m | 1:02.21 | |
15 | 339 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 25 m | 1:02.36 | |
16 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 25 m | 1:02.84 | |
17 | 441 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 25 m | 1:03.18 | |
18 | 262 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 25 m | 1:04.02 | |
19 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 1:04.13 | |
20 | 31 | Olsson Oskar | 1995 | KARLSTAD | AN7395 | 25 m | 1:04.68 | |
21 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 1:04.95 | |
22 | 306 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 1:05.66 | |
23 | 71 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 25 m | 1:05.73 | |
24 | 92 | Just Niclas | 1994 | ESKILSTUNA | AV4594 | 25 m | 1:05.78 | |
25 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 1:05.84 | |
26 | 122 | Ekstedt Johan | 1993 | GÖTEBORG | AI8993 | 25 m | 1:05.92 | |
27 | 158 | Galjaart Max | 1994 | LUDVIKA SS | AZ9594 | 25 m | 1:05.94 | |
28 | 309 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 1:06.15 | |
29 | 70 | Anesten Arwid | 1995 | ELFSBORG | AB0995 | 25 m | 1:06.20 | |
30 | 167 | Andersson Hampus | 1994 | MOTALA SS | AE9594 | 25 m | 1:06.52 | |
31 | 79 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 25 m | 1:06.60 | |
32 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 1:06.64 | |
33 | 397 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 1:06.69 | |
34 | 305 | Wennerstrand Erik | 1993 | SALA SS | AK5593 | 25 m | 1:06.73 | |
35 | 53 | Jonsson Niklas | 1991 | S 77 | AU5791 | 25 m | 1:06.91 | |
36 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 1:06.92 | |
37 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 25 m | 1:07.30 | |
38 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 25 m | 1:07.51 | |
39 | 41 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | 1:09.58 | |
40 | 357 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 1:10.08 | |
41 | 211 | Magnusson David | 1995 | NKK | AM4395 | 25 m | 1:10.60 | |
42 | 319 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 1:10.93 | |
43 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 1:12.75 | |
44 | 307 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 25 m | 1:12.76 | |
45 | 243 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 1:12.78 | |
46 | 250 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 1:12.86 | |
47 | 420 | Blagojevic Drago | 1995 | KARLSKO SF | AW5595 | 25 m | 1:13.79 | |
48 | 239 | Zetterman Victor | 1995 | NORA SS | AY4195 | 25 m | 1:14.68 | |
49 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 1:07.10 | RES |
50 | 169 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 25 m | 1:07.11 | RES |
51 | 132 | Pettersson Sebastian | 1994 | GÖTEBORG | AG0794 | 25 m | 1:07.50 | RES |
52 | 186 | Casimir Viktor | 1995 | NKK | AS0995 | 25 m | 1:15.06 | RES |
53 | 257 | Jaensson Anton | 1995 | ÖSA | AV8195 | 25 m | 1:16.45 | RES |
54 | 13 | Ahlbäck Jonathan | 1995 | KARLSTAD | AS7595 | 25 m | 1:16.81 | RES |
Gren 30, 200m Ryggsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 2:14.68 | |
2 | 131 | Pettersson Johanna | 1992 | GÖTEBORG | AF1292 | 25 m | 2:16.04 | |
3 | 135 | Lundberg Anna Sirenius | 1994 | GÖTEBORG | AO9694 | 25 m | 2:18.32 | |
4 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 2:23.31 | |
5 | 371 | Sydow Hanna von | 1994 | SKURU IK | BB9694 | 25 m | 2:23.74 | |
6 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 2:24.01 | |
7 | 119 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 25 m | 2:24.81 | |
8 | 225 | Rydberg Josefine | 1995 | NKK | AB0695 | 25 m | 2:26.26 | |
9 | 458 | Svensson Isabel | 1989 | MASS | BI9289 | 25 m | 2:27.01 | |
10 | 61 | Magnusson Lisa | 1994 | BOLLNÄS SS | AW8494 | 25 m | 2:27.70 | |
11 | 341 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 25 m | 2:27.77 | |
12 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 2:27.86 | |
13 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 2:28.47 | |
14 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 2:29.47 | |
15 | 321 | Pettersson Ida | 1993 | SK LAXEN | AY1693 | 25 m | 2:31.55 | |
16 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 2:32.57 | |
17 | 368 | Sjöberg Mathilda | 1995 | SKURU IK | BH1495 | 25 m | 2:32.63 | |
18 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 2:32.88 | |
19 | 414 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 2:33.95 | |
20 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 25 m | 2:37.01 | |
21 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 2:38.98 | |
22 | 312 | Cavalli Johanna | 1996 | SK LAXEN | BT2296 | 25 m | 2:40.48 | |
23 | 324 | Torbjörnsson Felicia | 1995 | SK LAXEN | AZ9295 | 25 m | 2:43.20 | |
24 | 35 | Watz Lina | 1996 | KARLSTAD | BQ5496 | 25 m | 2:43.77 | |
25 | 162 | Lundberg Matilda | 1995 | LUDVIKA SS | BQ9295 | 25 m | 2:43.89 | |
26 | 87 | Bradaric Matea | 1993 | ESKILSTUNA | BV2893 | 25 m | 2:49.99 | |
27 | 29 | Marklew Sofi | 1995 | KARLSTAD | BJ2895 | 25 m | 2:52.75 | |
28 | 163 | Nässlander Johanna | 1995 | LUDVIKA SS | BO8895 | 25 m | 3:04.06 | |
29 | 154 | Boyle Majken | 1996 | LUDVIKA SS | BI8296 | 25 m | 3:06.57 | |
30 | 102 | Skogfors Agnes | 1996 | ESKILSTUNA | BF3896 | 25 m | 3:07.36 | |
31 | 189 | Engström Sara | 1996 | NKK | AZ0296 | 25 m | 3:09.26 | |
32 | 424 | Israelsson Nathalie | 1994 | KARLSKO SF | AN9894 | 25 m | ||
Gren 31, 200m Ryggsim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 210 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 50 m | 2:26.72 | |
2 | 391 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 2:28.20 | |
3 | 120 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 2:32.39 | |
4 | 463 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 2:32.79 | |
5 | 50 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 25 m | 2:34.01 | |
6 | 136 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 25 m | 2:36.46 | |
7 | 52 | Ericsson Magnus | 1997 | S 77 | AP3597 | 25 m | 2:36.55 | |
8 | 356 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 2:36.81 | |
9 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 2:41.03 | |
10 | 351 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 2:47.30 | |
11 | 226 | Sandström-Karlss Matthias | 1998 | NKK | AL3598 | 25 m | 2:47.33 | |
12 | 152 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 2:51.92 | |
13 | 217 | Podéus Axel | 1997 | NKK | AC7597 | 50 m | 2:52.12 | |
14 | 38 | Widström Axel | 1998 | KARLSTAD | AN5798 | 50 m | 2:57.78 | |
15 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 3:04.47 | |
16 | 385 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 3:07.16 | |
17 | 68 | Nyrén Ludvig | 1997 | DEJE SS | AO5797 | 50 m | 3:12.88 | |
18 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 25 m | 3:13.00 | |
19 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 3:25.25 | |
20 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 3:30.63 | |
21 | 181 | Karlsson Alexander | 1999 | NAUTILUS | AP8999 | 25 m | 3:31.14 | |
22 | 370 | Sjölund Tom | 1999 | SKURU IK | AR0799 | 25 m | ||
23 | 205 | Klingspor Alexander | 1999 | NKK | AG2399 | 25 m | ||
24 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | ||
25 | 421 | Blagojevic Ognjen | 1997 | KARLSKO SF | AM9597 | 25 m | ||
26 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | ||
27 | 299 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | ||
Gren 32, 50m Fjärilsim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 343 | Thorsell Mattias | 1989 | SKÖVDE SS | AE1589 | 25 m | 25.46 | |
2 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 25.72 | |
3 | 236 | Wåhlin Mikael | 1989 | NKK | AI9589 | 50 m | 25.79 | |
4 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 25.95 | |
5 | 75 | Jönsson Viktor | 1986 | ELFSBORG | AA3186 | 25 m | 25.96 | |
6 | 127 | Kling Joakim | 1991 | GÖTEBORG | AG3391 | 25 m | 26.20 | |
7 | 176 | Wärn Martin | 1989 | MOTALA SS | AK4189 | 25 m | 26.25 | |
8 | 315 | Jonson Jonas | 1991 | SK LAXEN | AA9991 | 25 m | 26.31 | |
9 | 137 | Widén Johan | 1986 | GÖTEBORG | AG3386 | 25 m | 26.50 | |
10 | 95 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 26.97 | |
11 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 25 m | 27.11 | |
12 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 27.18 | |
13 | 262 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 25 m | 27.22 | |
14 | 220 | Pålsson Robin | 1993 | NKK | AM1593 | 25 m | 27.31 | |
15 | 446 | Kartberg Patric | 1992 | MASS | AL0392 | 25 m | 27.32 | |
16 | 455 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 25 m | 27.38 | |
17 | 33 | Rebner Axel | 1994 | KARLSTAD | AJ7194 | 25 m | 27.44 | |
18 | 447 | Lampela Johannes | 1992 | MASS | AN4392 | 25 m | 27.59 | |
19 | 204 | Karlsson Sebastian | 1992 | NKK | AF3192 | 25 m | 27.85 | |
20 | 132 | Pettersson Sebastian | 1994 | GÖTEBORG | AG0794 | 25 m | 27.93 | |
21 | 23 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 25 m | 27.97 | |
22 | 36 | Vestin Alexander | 1996 | KARLSTAD | AG8396 | 25 m | 28.06 | |
23 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 28.22 | |
24 | 214 | Nilsson Andreas | 1993 | NKK | AM2593 | 50 m | 28.33 | |
25 | 448 | Leander Carl | 1990 | MASS | AS9590 | 25 m | 28.46 | |
26 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 28.51 | |
27 | 22 | Holm Oskar | 1993 | KARLSTAD | AP9993 | 25 m | 28.51 | |
28 | 158 | Galjaart Max | 1994 | LUDVIKA SS | AZ9594 | 25 m | 28.53 | |
29 | 305 | Wennerstrand Erik | 1993 | SALA SS | AK5593 | 25 m | 28.65 | |
30 | 441 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 25 m | 28.93 | |
31 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 50 m | 29.01 | |
32 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 29.07 | |
33 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 25 m | 29.44 | |
34 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 29.52 | |
35 | 221 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 29.63 | |
36 | 415 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 50 m | 29.75 | |
37 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 29.81 | |
38 | 354 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 29.92 | |
39 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 30.18 | |
40 | 243 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 50 m | 30.36 | |
41 | 250 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 30.50 | |
42 | 103 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 30.74 | |
43 | 369 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 30.83 | |
44 | 49 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 25 m | 30.85 | |
45 | 479 | Clemedtson Jakob | 1996 | LASS | AG1196 | 25 m | 30.86 | |
46 | 396 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 30.97 | |
47 | 40 | Lindow Tobias | 1996 | HUDIKSVALL | 25 m | 31.10 | ||
48 | 307 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 31.14 | |
49 | 317 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 29.26 | RES |
50 | 367 | Ridderskans Sebastian | 1994 | SKURU IK | AR4994 | 25 m | 29.31 | RES |
51 | 134 | Rutqvist Oskar | 1993 | GÖTEBORG | AI9993 | 25 m | 29.43 | RES |
52 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 50 m | 31.21 | RES |
53 | 293 | Rogne Carl | 1996 | SÄFFLE SS | AC9796 | 50 m | 31.26 | RES |
54 | 271 | Olovcic Kenan | 1995 | ÖSA | AV0395 | 25 m | 31.31 | RES |
Gren 33, 4X100m Frisim Damer Öppen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 344 | Skövde SS Damer | 1992 | SKÖVDE SS | 25 m | 3:52.35 | ||
2 | 465 | Mass Damer 1 | 1988 | MASS | 25 m | 3:53.62 | ||
3 | 139 | Göteborg Damer | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 3:57.00 | ||
4 | 279 | Ösa Damer | 1993 | ÖSA | 25 m | 4:00.88 | ||
5 | 466 | Mass Damer 2 | 1988 | MASS | 25 m | 4:04.83 | ||
6 | 140 | Göteborg Damer Lag2 | 1990 | GÖTEBORG | 25 m | 4:09.00 | ||
7 | 345 | Skövde SS Damer [1993] | 1993 | SKÖVDE SS | 25 m | 4:10.22 | ||
8 | 416 | Västerås Damer | 1988 | VÄSTERÅS | 25 m | 4:11.36 | ||
9 | 1 | Hvetlanda Lag 1 | 0 | HVETLANDA | 25 m | 4:15.50 | ||
10 | 83 | Elfsborg Damer | 0 | ELFSBORG | 25 m | 4:18.23 | ||
11 | 24 | Karlstads SS Damer Lag 1 | 0 | KARLSTAD | 25 m | 4:18.69 | ||
12 | 165 | Ludvika SS Damer 1 | 0 | LUDVIKA SS | 25 m | 4:22.59 | ||
13 | 375 | Skuru Ik Damer 1 | 0 | SKURU IK | 25 m | 4:27.27 | ||
14 | 333 | SK Strängn Damer | 0 | SK STRÄNGN | 25 m | 4:28.67 | ||
15 | 109 | Eskilstuna SK Fl Lag 1 | 1995 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:29.99 | ||
16 | 280 | Ösa Damer Lag 2 | 0 | ÖSA | 25 m | 4:33.38 | ||
17 | 377 | Skuru Ik Damer 2 | 0 | SKURU IK | 25 m | 4:34.00 | ||
18 | 297 | Säffle SS Damer [1996] | 1996 | SÄFFLE SS | 25 m | 4:34.45 | ||
19 | 3 | Hvetlanda Lag 2 | 1998 | HVETLANDA | 25 m | 4:45.00 | ||
20 | 166 | Ludvika SS Damer 2 | 0 | LUDVIKA SS | 25 m | 4:48.49 | ||
21 | 282 | Ösa Damer Lag 3 | 1998 | ÖSA | 25 m | 4:53.59 | ||
22 | 283 | Ösa Damer Lag 4 | 1998 | ÖSA | 25 m | 5:17.77 | ||
23 | 285 | Ösa Damer Lag 5 | 2000 | ÖSA | 25 m | 5:33.60 | ||
24 | 110 | Eskilstuna SK Fl Lag 2 | 1995 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
Gren 34, 4X100m Medley Damer Öppen |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 465 | Mass Damer 1 | 1988 | MASS | 25 m | 4:12.37 | ||
2 | 139 | Göteborg Damer | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 4:20.00 | ||
3 | 279 | Ösa Damer | 1993 | ÖSA | 25 m | 4:22.43 | ||
4 | 466 | Mass Damer 2 | 1988 | MASS | 25 m | 4:31.52 | ||
5 | 140 | Göteborg Damer Lag2 | 1990 | GÖTEBORG | 25 m | 4:32.00 | ||
6 | 416 | Västerås Damer | 1988 | VÄSTERÅS | 25 m | 4:33.78 | ||
7 | 345 | Skövde SS Damer [1993] | 1993 | SKÖVDE SS | 25 m | 4:34.20 | ||
8 | 344 | Skövde SS Damer | 1992 | SKÖVDE SS | 25 m | 4:39.43 | ||
9 | 1 | Hvetlanda Lag 1 | 0 | HVETLANDA | 25 m | 4:46.92 | ||
10 | 24 | Karlstads SS Damer Lag 1 | 0 | KARLSTAD | 25 m | 4:48.35 | ||
11 | 375 | Skuru Ik Damer 1 | 0 | SKURU IK | 25 m | 4:50.50 | ||
12 | 165 | Ludvika SS Damer 1 | 0 | LUDVIKA SS | 25 m | 4:56.60 | ||
13 | 109 | Eskilstuna SK Fl Lag 1 | 1995 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:59.99 | ||
14 | 377 | Skuru Ik Damer 2 | 0 | SKURU IK | 25 m | 5:00.00 | ||
15 | 83 | Elfsborg Damer | 0 | ELFSBORG | 25 m | 5:02.19 | ||
16 | 280 | Ösa Damer Lag 2 | 0 | ÖSA | 25 m | 5:05.64 | ||
17 | 297 | Säffle SS Damer [1996] | 1996 | SÄFFLE SS | 25 m | 5:07.37 | ||
18 | 2 | Hvetlanda Lag 2 | 0 | HVETLANDA | 25 m | 5:20.00 | ||
19 | 282 | Ösa Damer Lag 3 | 1998 | ÖSA | 25 m | 5:29.87 | ||
20 | 166 | Ludvika SS Damer 2 | 0 | LUDVIKA SS | 25 m | 5:35.10 | ||
21 | 283 | Ösa Damer Lag 4 | 1998 | ÖSA | 25 m | 5:58.39 | ||
22 | 110 | Eskilstuna SK Fl Lag 2 | 1995 | ESKILSTUNA | 25 m | |||
23 | 285 | Ösa Damer Lag 5 | 2000 | ÖSA | 25 m | |||
Gren 35, 100m Frisim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 138 | Vilshed Claire | 1980 | GÖTEBORG | AA9680 | 25 m | 53.09 | |
2 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 55.62 | |
3 | 457 | Rosén Anna | 1994 | MASS | AD2894 | 25 m | 56.53 | |
4 | 215 | Pettersson Linda | 1991 | NKK | AS2891 | 25 m | 57.12 | |
5 | 119 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 25 m | 57.43 | |
6 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 57.47 | |
7 | 334 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKÖVDE SS | AE4293 | 25 m | 57.87 | |
8 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 25 m | 58.39 | |
9 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 58.58 | |
10 | 171 | Ivarsson Alice | 1996 | MOTALA SS | AA4296 | 25 m | 59.03 | |
11 | 66 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 59.09 | |
12 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 59.36 | |
13 | 62 | Magnusson Maja | 1992 | BOLLNÄS SS | BT7492 | 25 m | 59.41 | |
14 | 227 | Smidare Viktoria | 1990 | NKK | AP6690 | 25 m | 59.57 | |
15 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 59.69 | |
16 | 191 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | AN0893 | 25 m | 59.90 | |
17 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 1:00.28 | |
18 | 64 | Svensson Lisa | 1992 | BOLLNÄS SS | BJ1892 | 25 m | 1:00.35 | |
19 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 1:00.65 | |
20 | 135 | Lundberg Anna Sirenius | 1994 | GÖTEBORG | AO9694 | 25 m | 1:00.67 | |
21 | 77 | Linderholm Lovisa | 1994 | ELFSBORG | AC0894 | 25 m | 1:00.67 | |
22 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 1:01.09 | |
23 | 225 | Rydberg Josefine | 1995 | NKK | AB0695 | 25 m | 1:01.23 | |
24 | 445 | Johansson Emelie | 1992 | MASS | AW9292 | 25 m | 1:01.50 | |
25 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 1:01.70 | |
26 | 442 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 25 m | 1:01.73 | |
27 | 198 | Hultberg Johanna | 1993 | NKK | AN6893 | 25 m | 1:01.76 | |
28 | 477 | Taymazova Sofia | 1994 | VODNIK | 25 m | 1:02.00 | ||
29 | 341 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 25 m | 1:02.76 | |
30 | 90 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 1:02.84 | |
31 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 1:02.94 | |
32 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 1:03.10 | |
33 | 30 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 25 m | 1:03.12 | |
34 | 312 | Cavalli Johanna | 1996 | SK LAXEN | BT2296 | 25 m | 1:03.37 | |
35 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 1:03.78 | |
36 | 34 | Svärd Linnéa | 1995 | KARLSTAD | AL4695 | 25 m | 1:03.86 | |
37 | 340 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 1:03.95 | |
38 | 231 | Thunholm Malin | 1993 | NKK | BA2893 | 25 m | 1:04.26 | |
39 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:04.37 | |
40 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 25 m | 1:05.19 | |
41 | 81 | Yngvesson Angelica | 1996 | ELFSBORG | BJ4296 | 25 m | 1:05.50 | |
42 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 1:05.67 | |
43 | 473 | Vernyba Valeria | 1996 | VODNIK | 25 m | 1:06.00 | ||
44 | 207 | Klipic Irma | 1996 | NKK | AO9696 | 25 m | 1:06.55 | |
45 | 35 | Watz Lina | 1996 | KARLSTAD | BQ5496 | 25 m | 1:06.68 | |
46 | 55 | Karlsson Jenny | 1995 | ARVIKA SS | AK2495 | 25 m | 1:07.30 | |
47 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 1:07.43 | |
48 | 99 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:07.55 | |
49 | 146 | Sköld Sanna | 1993 | GRUMS SS | AE4893 | 25 m | 1:05.64 | RES |
50 | 78 | Mirsch Natalie | 1991 | ELFSBORG | BJ6291 | 50 m | 1:06.79 | RES |
51 | 76 | Knutson Boel | 1995 | ELFSBORG | AA8895 | 25 m | 1:07.67 | RES |
52 | 431 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 25 m | 1:08.24 | RES |
53 | 58 | Nilsson Johanna | 1996 | ARVIKA SS | BP4896 | 25 m | 1:08.72 | RES |
54 | 480 | Sveronius Jennie | 1994 | SÖDERTÄLJE | BG0694 | 25 m | 1:09.29 | RES |
Gren 36, 100m Frisim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 50 m | 57.53 | |
2 | 313 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 58.55 | |
3 | 136 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 25 m | 1:00.29 | |
4 | 391 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 1:01.22 | |
5 | 50 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 25 m | 1:01.25 | |
6 | 210 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 1:01.36 | |
7 | 192 | Frost Alexander | 1997 | NKK | AM5997 | 25 m | 1:01.98 | |
8 | 201 | Josefsson David | 1997 | NKK | AM6997 | 25 m | 1:02.46 | |
9 | 413 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:02.65 | |
10 | 449 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 1:02.69 | |
11 | 224 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:02.78 | |
12 | 454 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 1:02.89 | |
13 | 356 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 1:03.39 | |
14 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:03.42 | |
15 | 362 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:04.28 | |
16 | 353 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 1:04.44 | |
17 | 52 | Ericsson Magnus | 1997 | S 77 | AP3597 | 25 m | 1:05.22 | |
18 | 14 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 50 m | 1:05.56 | |
19 | 360 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 1:05.60 | |
20 | 421 | Blagojevic Ognjen | 1997 | KARLSKO SF | AM9597 | 50 m | 1:05.61 | |
21 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 1:05.80 | |
22 | 325 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 50 m | 1:05.96 | |
23 | 463 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 50 m | 1:06.80 | |
24 | 202 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 1:06.88 | |
25 | 217 | Podéus Axel | 1997 | NKK | AC7597 | 25 m | 1:07.50 | |
26 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:07.57 | |
27 | 266 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 1:07.72 | |
28 | 351 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 1:07.79 | |
29 | 273 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 1:08.02 | |
30 | 145 | Klasson Anton | 1998 | GRUMS SS | AK0398 | 25 m | 1:08.25 | |
31 | 68 | Nyrén Ludvig | 1997 | DEJE SS | AO5797 | 50 m | 1:09.78 | |
32 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:10.10 | |
33 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:12.38 | |
34 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:13.90 | |
35 | 39 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 1:16.08 | |
36 | 386 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:17.45 | |
37 | 168 | Bergander Samuel | 1999 | MOTALA SS | AF0399 | 25 m | 1:18.90 | |
38 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 1:20.56 | |
39 | 299 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:22.46 | |
40 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:22.64 | |
41 | 235 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | 1:25.69 | |
42 | 277 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | 1:26.52 | |
43 | 181 | Karlsson Alexander | 1999 | NAUTILUS | AP8999 | 25 m | 1:28.95 | |
44 | 106 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 50 m | 1:29.11 | |
45 | 264 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 1:29.52 | |
46 | 242 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:30.71 | |
47 | 65 | Westling Emil | 2000 | BOLLNÄS SS | AO5100 | 25 m | 1:31.73 | |
48 | 370 | Sjölund Tom | 1999 | SKURU IK | AR0799 | 25 m | ||
49 | 152 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 50 m | 1:12.38 | RES |
50 | 247 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 1:13.20 | RES |
51 | 385 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 1:14.09 | RES |
52 | 405 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 1:15.50 | RES |
53 | 155 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 1:16.16 | RES |
54 | 358 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 1:18.33 | RES |
Gren 37, 200m Frisim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 1:46.83 | |
2 | 80 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 25 m | 1:51.84 | |
3 | 137 | Widén Johan | 1986 | GÖTEBORG | AG3386 | 25 m | 1:51.95 | |
4 | 401 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 1:52.08 | |
5 | 448 | Leander Carl | 1990 | MASS | AS9590 | 25 m | 1:52.13 | |
6 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 1:54.24 | |
7 | 74 | Johannesson Adrian | 1995 | ELFSBORG | AT5595 | 25 m | 1:54.63 | |
8 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 1:54.67 | |
9 | 19 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 1:55.61 | |
10 | 236 | Wåhlin Mikael | 1989 | NKK | AI9589 | 25 m | 1:55.64 | |
11 | 435 | Arnesen Tim | 1987 | MASS | AK4187 | 25 m | 1:56.41 | |
12 | 223 | Rosenberg Fredrik | 1993 | NKK | AG6593 | 25 m | 1:57.34 | |
13 | 71 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 25 m | 1:57.47 | |
14 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 25 m | 1:58.55 | |
15 | 33 | Rebner Axel | 1994 | KARLSTAD | AJ7194 | 25 m | 1:58.73 | |
16 | 169 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 25 m | 1:59.71 | |
17 | 343 | Thorsell Mattias | 1989 | SKÖVDE SS | AE1589 | 25 m | 1:59.78 | |
18 | 397 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 2:00.34 | |
19 | 17 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 2:00.47 | |
20 | 320 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 2:01.05 | |
21 | 455 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 25 m | 2:03.01 | |
22 | 444 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 2:04.01 | |
23 | 31 | Olsson Oskar | 1995 | KARLSTAD | AN7395 | 25 m | 2:04.03 | |
24 | 310 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 2:05.86 | |
25 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 2:06.20 | |
26 | 357 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 2:08.04 | |
27 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 50 m | 2:08.06 | |
28 | 41 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | 2:08.57 | |
29 | 306 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 2:08.71 | |
30 | 415 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 25 m | 2:09.02 | |
31 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 2:10.62 | |
32 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 2:12.80 | |
33 | 22 | Holm Oskar | 1993 | KARLSTAD | AP9993 | 25 m | 2:00.54 | RES |
34 | 459 | Söderman Alexander | 1993 | MASS | AU1193 | 25 m | 2:00.92 | RES |
35 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 2:02.43 | RES |
36 | 396 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 2:12.88 | RES |
37 | 354 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 2:13.13 | RES |
38 | 211 | Magnusson David | 1995 | NKK | AM4395 | 25 m | 2:13.15 | RES |
Gren 38, 200m Frisim C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Podéus Elin | 1997 | NKK | AE8297 | 25 m | 2:10.60 | |
2 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 2:11.49 | |
3 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 2:14.73 | |
4 | 128 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 25 m | 2:16.88 | |
5 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:17.39 | |
6 | 464 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 25 m | 2:17.47 | |
7 | 372 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 2:19.19 | |
8 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 2:20.13 | |
9 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 2:21.00 | |
10 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 2:21.24 | |
11 | 361 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 2:22.23 | |
12 | 481 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 2:22.35 | |
13 | 124 | Janzon Amanda | 1997 | GÖTEBORG | AK7697 | 50 m | 2:22.92 | |
14 | 126 | Kewenter Matilda | 1997 | GÖTEBORG | AK0897 | 25 m | 2:23.45 | |
15 | 322 | Rolf Alexandra | 1997 | SK LAXEN | AW2897 | 25 m | 2:24.59 | |
16 | 423 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 50 m | 2:24.88 | |
17 | 289 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 50 m | 2:25.03 | |
18 | 233 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 2:28.29 | |
19 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 2:34.75 | |
20 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 50 m | 2:34.83 | |
21 | 213 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 50 m | 2:35.97 | |
22 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 50 m | 2:38.56 | |
23 | 142 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 2:39.70 | |
24 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 2:40.06 | |
25 | 4 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 2:52.46 | |
26 | 108 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 50 m | 2:53.92 | |
27 | 408 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 2:55.57 | |
28 | 390 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 2:55.57 | |
29 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | 2:56.40 | |
30 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 2:57.15 | |
31 | 178 | Adolfsson Elina | 1999 | NAUTILUS | AX8299 | 25 m | 2:58.25 | |
32 | 148 | Strömberg Filippa | 1999 | GRUMS SS | AI9499 | 50 m | 2:59.08 | |
33 | 295 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 25 m | 2:26.55 | RES |
34 | 196 | Grundmark Anna | 1997 | NKK | AL2697 | 25 m | 2:26.73 | RES |
35 | 311 | Cavalli Camilla | 1997 | SK LAXEN | BO4497 | 25 m | 2:26.87 | RES |
36 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 3:04.10 | RES |
37 | 182 | Ärlegård Linnéa | 1999 | NAUTILUS | AL7699 | 50 m | 3:15.01 | RES |
38 | 98 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 3:20.97 | RES |
Gren 39, 50m Bröstsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 472 | Höstman Joline | 1988 | MASS | AL2488 | 25 m | 30.54 | |
2 | 130 | Kumblad Helena | 1987 | GÖTEBORG | AH8487 | 25 m | 31.90 | |
3 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 31.99 | |
4 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 32.52 | |
5 | 203 | Karlsson Evelina | 1990 | NKK | BR6690 | 25 m | 33.16 | |
6 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 33.17 | |
7 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 34.14 | |
8 | 133 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 25 m | 34.34 | |
9 | 457 | Rosén Anna | 1994 | MASS | AD2894 | 25 m | 34.65 | |
10 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 50 m | 34.65 | |
11 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 34.89 | |
12 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 35.32 | |
13 | 346 | Allberg Jessica | 1995 | SKURU IK | AY7895 | 25 m | 35.64 | |
14 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 35.80 | |
15 | 66 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 35.81 | |
16 | 123 | Hagström Hanna | 1991 | GÖTEBORG | AR3691 | 25 m | 35.84 | |
17 | 431 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 25 m | 36.60 | |
18 | 28 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 36.85 | |
19 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 36.91 | |
20 | 368 | Sjöberg Mathilda | 1995 | SKURU IK | BH1495 | 25 m | 37.19 | |
21 | 480 | Sveronius Jennie | 1994 | SÖDERTÄLJE | BG0694 | 50 m | 37.21 | |
22 | 78 | Mirsch Natalie | 1991 | ELFSBORG | BJ6291 | 25 m | 37.46 | |
23 | 240 | Arvidsson My | 1994 | ÖSA | BO9894 | 25 m | 37.57 | |
24 | 146 | Sköld Sanna | 1993 | GRUMS SS | AE4893 | 25 m | 37.65 | |
25 | 161 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 37.68 | |
26 | 94 | Kaplin Ronja | 1996 | ESKILSTUNA | BK0896 | 25 m | 37.76 | |
27 | 34 | Svärd Linnéa | 1995 | KARLSTAD | AL4695 | 25 m | 37.95 | |
28 | 244 | Bergström Rebecca | 1993 | ÖSA | AW4293 | 25 m | 38.15 | |
29 | 324 | Torbjörnsson Felicia | 1995 | SK LAXEN | AZ9295 | 25 m | 38.28 | |
30 | 69 | Andersson Sanna | 1995 | ELFSBORG | AO2695 | 25 m | 38.31 | |
31 | 427 | Katana Yvonne | 1994 | KARLSKO SF | BN6294 | 25 m | 38.44 | |
32 | 458 | Svensson Isabel | 1989 | MASS | BI9289 | 50 m | 38.87 | |
33 | 184 | Anzén Emma | 1993 | NKK | AM6693 | 25 m | 38.95 | |
34 | 29 | Marklew Sofi | 1995 | KARLSTAD | BJ2895 | 25 m | 39.59 | |
35 | 121 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 25 m | 40.25 | |
36 | 30 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 25 m | 40.29 | |
37 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 40.47 | |
38 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 41.10 | |
39 | 115 | Höjd Elin | 1996 | FILIPSTAD | AT2296 | 25 m | 41.50 | |
40 | 301 | Lundblad My | 1995 | SALA SS | BN5495 | 25 m | 41.52 | |
41 | 57 | Karlsson Johanna | 1995 | ARVIKA SS | AK1495 | 25 m | 41.61 | |
42 | 212 | Magnusson Mireille | 1994 | NKK | AY7894 | 25 m | 42.41 | |
43 | 359 | Johnsson Nathalie | 1996 | SKURU IK | BS0296 | 25 m | 42.83 | |
44 | 5 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 42.84 | |
45 | 153 | Accord Elina | 1996 | LUDVIKA SS | BR2696 | 25 m | 42.85 | |
46 | 207 | Klipic Irma | 1996 | NKK | AO9696 | 25 m | 43.81 | |
47 | 154 | Boyle Majken | 1996 | LUDVIKA SS | BI8296 | 25 m | 44.71 | |
48 | 47 | Mickelsson Madeleine | 1995 | HUDIKSVALL | 25 m | 48.87 | ||
Gren 40, 100m Bröstsim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 403 | Löfgren-Bengtson Erik | 1989 | VÄSTERÅS | AP4789 | 25 m | 1:05.05 | |
2 | 339 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 25 m | 1:05.38 | |
3 | 80 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 25 m | 1:05.84 | |
4 | 200 | Jansson Anton | 1992 | NKK | AJ6392 | 25 m | 1:06.56 | |
5 | 23 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 25 m | 1:07.19 | |
6 | 79 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 25 m | 1:07.54 | |
7 | 37 | Vestin Simon | 1992 | KARLSTAD | AK5392 | 25 m | 1:08.05 | |
8 | 314 | Jonasson Joakim | 1987 | SK LAXEN | AE6787 | 25 m | 1:08.19 | |
9 | 448 | Leander Carl | 1990 | MASS | AS9590 | 25 m | 1:08.53 | |
10 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 1:08.63 | |
11 | 92 | Just Niclas | 1994 | ESKILSTUNA | AV4594 | 25 m | 1:09.66 | |
12 | 441 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 25 m | 1:09.80 | |
13 | 459 | Söderman Alexander | 1993 | MASS | AU1193 | 25 m | 1:09.83 | |
14 | 17 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 1:09.99 | |
15 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 1:10.02 | |
16 | 53 | Jonsson Niklas | 1991 | S 77 | AU5791 | 25 m | 1:10.14 | |
17 | 167 | Andersson Hampus | 1994 | MOTALA SS | AE9594 | 25 m | 1:10.16 | |
18 | 122 | Ekstedt Johan | 1993 | GÖTEBORG | AI8993 | 25 m | 1:10.58 | |
19 | 447 | Lampela Johannes | 1992 | MASS | AN4392 | 25 m | 1:10.83 | |
20 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 1:11.18 | |
21 | 256 | Holmgren Oskar | 1994 | ÖSA | AD7594 | 25 m | 1:11.38 | |
22 | 475 | Lisitsin Pavlo | 1993 | VODNIK | 25 m | 1:12.00 | ||
23 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 25 m | 1:12.27 | |
24 | 357 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 1:12.61 | |
25 | 222 | Ronnerheim Hannes | 1994 | NKK | AT7194 | 25 m | 1:12.81 | |
26 | 309 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 1:13.01 | |
27 | 349 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | 1:13.30 | |
28 | 190 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 50 m | 1:13.54 | |
29 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 1:13.70 | |
30 | 43 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 25 m | 1:14.36 | |
31 | 15 | Andersson Jacob | 1993 | KARLSTAD | BA5993 | 25 m | 1:14.40 | |
32 | 101 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 1:16.64 | |
33 | 157 | Fredriksson Oscar | 1994 | LUDVIKA SS | AC3594 | 25 m | 1:17.93 | |
34 | 229 | Sühl Jonathan | 1994 | NKK | AC4394 | 25 m | 1:18.48 | |
35 | 420 | Blagojevic Drago | 1995 | KARLSKO SF | AW5595 | 25 m | 1:19.10 | |
36 | 257 | Jaensson Anton | 1995 | ÖSA | AV8195 | 25 m | 1:19.22 | |
37 | 186 | Casimir Viktor | 1995 | NKK | AS0995 | 25 m | 1:19.25 | |
38 | 63 | Melander Mårten | 1996 | BOLLNÄS SS | AN9996 | 25 m | 1:19.67 | |
39 | 388 | Byström Fredrik | 1996 | VÄSTERÅS | AO5596 | 25 m | 1:21.24 | |
40 | 294 | Rogne Gustav | 1992 | SÄFFLE SS | AG8592 | 25 m | 1:22.21 | |
41 | 13 | Ahlbäck Jonathan | 1995 | KARLSTAD | AS7595 | 25 m | 1:22.66 | |
42 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 1:23.39 | |
43 | 307 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 1:25.01 | |
44 | 384 | Björk Emil | 1996 | VÄSTERÅS | AR1596 | 25 m | 1:28.66 | |
45 | 430 | Rasko Philip | 1992 | KARLSKO SF | AW9192 | 25 m | 1:31.04 | |
46 | 88 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 50 m | 1:31.11 | |
47 | 303 | Sandberg Martin | 1996 | SALA SS | AJ4396 | 25 m | 1:36.19 | |
Gren 41, 100m Bröstsim C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:18.31 | |
2 | 11 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 1:18.61 | |
3 | 363 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 1:19.63 | |
4 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 1:20.73 | |
5 | 402 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 1:22.35 | |
6 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 1:22.60 | |
7 | 452 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 1:23.17 | |
8 | 404 | Lövgren Maria | 1997 | VÄSTERÅS | AN2897 | 25 m | 1:23.72 | |
9 | 170 | Isaksson Ronja | 1997 | MOTALA SS | AW8297 | 25 m | 1:24.20 | |
10 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 50 m | 1:24.24 | |
11 | 9 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 1:24.28 | |
12 | 233 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 1:25.29 | |
13 | 213 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 1:25.54 | |
14 | 241 | Arvidsson Sara | 1998 | ÖSA | AE0898 | 25 m | 1:25.66 | |
15 | 196 | Grundmark Anna | 1997 | NKK | AL2697 | 25 m | 1:25.67 | |
16 | 453 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 1:25.76 | |
17 | 129 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | AK1897 | 25 m | 1:25.76 | |
18 | 464 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 25 m | 1:26.35 | |
19 | 188 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | 1:26.58 | |
20 | 125 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 25 m | 1:27.66 | |
21 | 253 | Göthlin Amanda | 1998 | ÖSA | AU4498 | 25 m | 1:28.18 | |
22 | 194 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 1:28.26 | |
23 | 433 | Wallteng Klara | 1997 | KARLSKO SF | BK1897 | 25 m | 1:28.37 | |
24 | 7 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 1:28.52 | |
25 | 245 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 1:29.39 | |
26 | 456 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 1:29.47 | |
27 | 302 | Palmqvist Linnéa | 1998 | SALA SS | AG3698 | 25 m | 1:29.94 | |
28 | 252 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 1:31.63 | |
29 | 374 | Öberg Lise | 1998 | SKURU IK | AT4498 | 25 m | 1:32.69 | |
30 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 1:35.68 | |
31 | 98 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | 1:35.91 | |
32 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 1:37.06 | |
33 | 348 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 1:37.10 | |
34 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 1:39.50 | |
35 | 406 | Mörtstrand Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AP5899 | 25 m | 1:40.09 | |
36 | 390 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 1:40.96 | |
37 | 292 | Myrén Nora | 1999 | SÄFFLE SS | AK0499 | 25 m | 1:42.32 | |
38 | 199 | Härdelin Josefine | 2001 | NKK | AF4601 | 50 m | 1:42.47 | |
39 | 276 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 1:43.19 | |
40 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 1:43.27 | |
41 | 85 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 50 m | 1:43.36 | |
42 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 1:43.67 | |
43 | 180 | Hagsten Amanda | 2000 | NAUTILUS | AE5600 | 50 m | 1:44.16 | |
44 | 258 | Jansson Maja | 1999 | ÖSA | AG0899 | 25 m | 1:44.38 | |
45 | 4 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 1:44.99 | |
46 | 267 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 1:46.65 | |
47 | 408 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 1:47.24 | |
48 | 151 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 50 m | 1:47.97 | |
49 | 246 | Cransenhed Rebecca | 1998 | ÖSA | AI7498 | 25 m | 1:33.01 | RES |
50 | 16 | Andersson Jenny | 1997 | KARLSTAD | BM6497 | 25 m | 1:33.19 | RES |
51 | 366 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:34.17 | RES |
52 | 350 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | 1:49.76 | RES |
53 | 268 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | 1:50.33 | RES |
54 | 96 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | 1:50.73 | RES |
Gren 42, 400m Medley A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 4:57.03 | |
2 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 4:57.62 | |
3 | 450 | Lindholm Sofia | 1993 | MASS | AM1693 | 25 m | 4:59.76 | |
4 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 5:02.28 | |
5 | 461 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 25 m | 5:08.87 | |
6 | 61 | Magnusson Lisa | 1994 | BOLLNÄS SS | AW8494 | 25 m | 5:10.06 | |
7 | 482 | Kaspersson Erika | 1994 | ESLÖVS SS | AN4894 | 25 m | 5:23.00 | |
8 | 414 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 5:29.49 | |
9 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 25 m | 5:31.80 | |
10 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 5:32.68 | |
11 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 5:32.84 | |
12 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 5:37.30 | |
13 | 187 | Diaz-Nilsson Rebecca | 1996 | NKK | AD8296 | 50 m | 5:39.47 | |
14 | 84 | Andersson Sandra | 1994 | ESKILSTUNA | AD9694 | 25 m | 6:07.40 | |
15 | 424 | Israelsson Nathalie | 1994 | KARLSKO SF | AN9894 | 25 m | 6:13.60 | |
16 | 162 | Lundberg Matilda | 1995 | LUDVIKA SS | BQ9295 | 25 m | 6:15.09 | |
Gren 43, 400m Medley C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 210 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 5:18.94 | |
2 | 347 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 5:20.14 | |
3 | 120 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 5:24.93 | |
4 | 152 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 50 m | 6:34.93 | |
5 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 6:54.74 | |
6 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 6:59.14 | |
7 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | ||
8 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | ||
9 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 25 m | ||
Gren 44, 100m Fjärilsim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 56.23 | |
2 | 19 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 56.78 | |
3 | 315 | Jonson Jonas | 1991 | SK LAXEN | AA9991 | 25 m | 58.96 | |
4 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 59.14 | |
5 | 95 | Kotevski Alexander | 1994 | ESKILSTUNA | AI8994 | 25 m | 59.17 | |
6 | 455 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 50 m | 59.22 | |
7 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 25 m | 59.70 | |
8 | 33 | Rebner Axel | 1994 | KARLSTAD | AJ7194 | 50 m | 59.78 | |
9 | 127 | Kling Joakim | 1991 | GÖTEBORG | AG3391 | 50 m | 1:00.02 | |
10 | 381 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 1:00.23 | |
11 | 451 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 25 m | 1:00.27 | |
12 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 1:00.58 | |
13 | 22 | Holm Oskar | 1993 | KARLSTAD | AP9993 | 25 m | 1:00.94 | |
14 | 169 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 25 m | 1:01.46 | |
15 | 447 | Lampela Johannes | 1992 | MASS | AN4392 | 25 m | 1:01.58 | |
16 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 1:02.05 | |
17 | 435 | Arnesen Tim | 1987 | MASS | AK4187 | 25 m | 1:02.80 | |
18 | 204 | Karlsson Sebastian | 1992 | NKK | AF3192 | 25 m | 1:03.34 | |
19 | 415 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 50 m | 1:03.36 | |
20 | 31 | Olsson Oskar | 1995 | KARLSTAD | AN7395 | 25 m | 1:03.38 | |
21 | 23 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 25 m | 1:03.59 | |
22 | 36 | Vestin Alexander | 1996 | KARLSTAD | AG8396 | 50 m | 1:03.72 | |
23 | 441 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 25 m | 1:03.73 | |
24 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 50 m | 1:03.85 | |
25 | 397 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 1:03.95 | |
26 | 367 | Ridderskans Sebastian | 1994 | SKURU IK | AR4994 | 25 m | 1:03.98 | |
27 | 310 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 1:03.99 | |
28 | 219 | Podéus Henrik | 1995 | NKK | AG2195 | 25 m | 1:04.08 | |
29 | 320 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 1:04.18 | |
30 | 132 | Pettersson Sebastian | 1994 | GÖTEBORG | AG0794 | 25 m | 1:04.26 | |
31 | 221 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 1:04.58 | |
32 | 214 | Nilsson Andreas | 1993 | NKK | AM2593 | 25 m | 1:04.68 | |
33 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 25 m | 1:04.96 | |
34 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 1:05.07 | |
35 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 1:05.08 | |
36 | 59 | Sortelius Erik | 1994 | ARVIKA SS | AA1194 | 25 m | 1:05.93 | |
37 | 134 | Rutqvist Oskar | 1993 | GÖTEBORG | AI9993 | 25 m | 1:06.09 | |
38 | 354 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 1:06.17 | |
39 | 403 | Löfgren-Bengtson Erik | 1989 | VÄSTERÅS | AP4789 | 25 m | 1:06.46 | |
40 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 1:06.58 | |
41 | 74 | Johannesson Adrian | 1995 | ELFSBORG | AT5595 | 25 m | 1:07.52 | |
42 | 446 | Kartberg Patric | 1992 | MASS | AL0392 | 25 m | 1:07.60 | |
43 | 444 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 25 m | 1:07.66 | |
44 | 293 | Rogne Carl | 1996 | SÄFFLE SS | AC9796 | 25 m | 1:07.76 | |
45 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 1:08.20 | |
46 | 243 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 50 m | 1:08.21 | |
47 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 1:08.64 | |
48 | 103 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 1:09.28 | |
49 | 92 | Just Niclas | 1994 | ESKILSTUNA | AV4594 | 25 m | 1:08.05 | RES |
50 | 49 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 25 m | 1:09.33 | RES |
51 | 479 | Clemedtson Jakob | 1996 | LASS | AG1196 | 25 m | 1:09.81 | RES |
52 | 250 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 1:10.34 | RES |
53 | 21 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 50 m | 1:11.36 | RES |
54 | 12 | Abrahamsson Philip | 1994 | KARLSTAD | BA9994 | 25 m | 1:14.40 | RES |
Gren 45, 50m Frisim C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 27.63 | |
2 | 218 | Podéus Elin | 1997 | NKK | AE8297 | 25 m | 27.67 | |
3 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 28.35 | |
4 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 28.46 | |
5 | 128 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 25 m | 28.74 | |
6 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 28.80 | |
7 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 28.91 | |
8 | 11 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 29.11 | |
9 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 29.13 | |
10 | 159 | Karlsson Julia | 1998 | LUDVIKA SS | AM1698 | 50 m | 29.31 | |
11 | 113 | Karlsson Therese | 1997 | FAGERSTA | AF9497 | 25 m | 29.38 | |
12 | 361 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 29.61 | |
13 | 372 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 29.62 | |
14 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 29.72 | |
15 | 129 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | AK1897 | 25 m | 29.77 | |
16 | 425 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 25 m | 29.80 | |
17 | 363 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 29.85 | |
18 | 7 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 29.87 | |
19 | 125 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 25 m | 30.03 | |
20 | 311 | Cavalli Camilla | 1997 | SK LAXEN | BO4497 | 25 m | 30.11 | |
21 | 452 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 50 m | 30.17 | |
22 | 116 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 30.23 | |
23 | 481 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 30.23 | |
24 | 355 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 30.33 | |
25 | 453 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 30.39 | |
26 | 289 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 30.61 | |
27 | 233 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 32.35 | |
28 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 32.58 | |
29 | 213 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 50 m | 32.61 | |
30 | 142 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 32.86 | |
31 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 33.06 | |
32 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 33.06 | |
33 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 50 m | 33.15 | |
34 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 34.36 | |
35 | 245 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 34.59 | |
36 | 4 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 34.82 | |
37 | 364 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | 35.48 | |
38 | 348 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 35.50 | |
39 | 292 | Myrén Nora | 1999 | SÄFFLE SS | AK0499 | 25 m | 35.52 | |
40 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 35.81 | |
41 | 276 | Tagesson Tea | 2000 | ÖSA | AC7400 | 25 m | 35.90 | |
42 | 148 | Strömberg Filippa | 1999 | GRUMS SS | AI9499 | 50 m | 36.12 | |
43 | 390 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 36.20 | |
44 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | 36.47 | |
45 | 108 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 25 m | 36.59 | |
46 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | 37.19 | |
47 | 268 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 37.80 | |
48 | 85 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | 37.85 | |
49 | 105 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 31.00 | RES |
50 | 322 | Rolf Alexandra | 1997 | SK LAXEN | AW2897 | 25 m | 31.04 | RES |
51 | 252 | Gustafsson Linn | 1998 | ÖSA | AI9898 | 25 m | 31.05 | RES |
52 | 408 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 38.06 | RES |
53 | 406 | Mörtstrand Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AP5899 | 25 m | 38.08 | RES |
54 | 151 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 50 m | 38.28 | RES |
Gren 46, 100m Ryggsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 131 | Pettersson Johanna | 1992 | GÖTEBORG | AF1292 | 25 m | 1:03.00 | |
2 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 1:03.25 | |
3 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 1:03.63 | |
4 | 346 | Allberg Jessica | 1995 | SKURU IK | AY7895 | 25 m | 1:04.08 | |
5 | 119 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 25 m | 1:04.29 | |
6 | 135 | Lundberg Anna Sirenius | 1994 | GÖTEBORG | AO9694 | 25 m | 1:04.34 | |
7 | 227 | Smidare Viktoria | 1990 | NKK | AP6690 | 25 m | 1:04.72 | |
8 | 458 | Svensson Isabel | 1989 | MASS | BI9289 | 25 m | 1:05.24 | |
9 | 341 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 25 m | 1:06.26 | |
10 | 371 | Sydow Hanna von | 1994 | SKURU IK | BB9694 | 25 m | 1:06.54 | |
11 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 1:07.13 | |
12 | 171 | Ivarsson Alice | 1996 | MOTALA SS | AA4296 | 25 m | 1:07.50 | |
13 | 225 | Rydberg Josefine | 1995 | NKK | AB0695 | 25 m | 1:07.52 | |
14 | 445 | Johansson Emelie | 1992 | MASS | AW9292 | 25 m | 1:07.82 | |
15 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 1:08.11 | |
16 | 62 | Magnusson Maja | 1992 | BOLLNÄS SS | BT7492 | 25 m | 1:08.39 | |
17 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 1:08.83 | |
18 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 1:08.93 | |
19 | 368 | Sjöberg Mathilda | 1995 | SKURU IK | BH1495 | 25 m | 1:08.99 | |
20 | 334 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKÖVDE SS | AE4293 | 25 m | 1:09.25 | |
21 | 184 | Anzén Emma | 1993 | NKK | AM6693 | 25 m | 1:09.31 | |
22 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 1:10.08 | |
23 | 216 | Pettersson Malin | 1994 | NKK | AE5494 | 25 m | 1:10.09 | |
24 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 50 m | 1:12.01 | |
25 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 1:12.01 | |
26 | 461 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 25 m | 1:12.55 | |
27 | 442 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 50 m | 1:12.62 | |
28 | 90 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 1:12.70 | |
29 | 35 | Watz Lina | 1996 | KARLSTAD | BQ5496 | 50 m | 1:12.94 | |
30 | 312 | Cavalli Johanna | 1996 | SK LAXEN | BT2296 | 25 m | 1:13.09 | |
31 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 25 m | 1:13.11 | |
32 | 28 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 1:13.12 | |
33 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 1:13.45 | |
34 | 198 | Hultberg Johanna | 1993 | NKK | AN6893 | 25 m | 1:13.58 | |
35 | 121 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 25 m | 1:13.63 | |
36 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 1:14.42 | |
37 | 324 | Torbjörnsson Felicia | 1995 | SK LAXEN | AZ9295 | 25 m | 1:14.44 | |
38 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 25 m | 1:14.86 | |
39 | 81 | Yngvesson Angelica | 1996 | ELFSBORG | BJ4296 | 25 m | 1:15.36 | |
40 | 340 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 1:16.77 | |
41 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 1:16.92 | |
42 | 162 | Lundberg Matilda | 1995 | LUDVIKA SS | BQ9295 | 25 m | 1:17.76 | |
43 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 1:17.88 | |
44 | 154 | Boyle Majken | 1996 | LUDVIKA SS | BI8296 | 25 m | 1:26.31 | |
45 | 255 | Hallberg Linnea | 1996 | ÖSA | BL2296 | 25 m | 1:33.48 | |
46 | 32 | Ramallo Solveig | 1993 | KARLSTAD | BX2693 | 25 m | ||
Gren 47, 100m Ryggsim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 136 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 25 m | 1:06.10 | |
2 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 25 m | 1:07.10 | |
3 | 50 | Alexandersson Marcus | 1997 | S 77 | AL7597 | 25 m | 1:08.80 | |
4 | 391 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 25 m | 1:08.90 | |
5 | 120 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 1:09.02 | |
6 | 356 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 1:10.52 | |
7 | 463 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 1:11.10 | |
8 | 413 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 1:11.13 | |
9 | 201 | Josefsson David | 1997 | NKK | AM6997 | 25 m | 1:11.77 | |
10 | 449 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 1:11.85 | |
11 | 52 | Ericsson Magnus | 1997 | S 77 | AP3597 | 25 m | 1:12.57 | |
12 | 313 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 50 m | 1:13.10 | |
13 | 14 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 1:13.81 | |
14 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 1:13.89 | |
15 | 362 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 1:14.71 | |
16 | 202 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 1:14.87 | |
17 | 351 | Ekström Jack | 1998 | SKURU IK | AP1798 | 25 m | 1:14.89 | |
18 | 224 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 1:14.92 | |
19 | 360 | Kiippa Vincent | 1997 | SKURU IK | AT8997 | 25 m | 1:15.64 | |
20 | 454 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 1:15.86 | |
21 | 273 | Schough Anton | 1998 | ÖSA | AR7998 | 25 m | 1:16.10 | |
22 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | 1:17.49 | |
23 | 266 | Meding Isak | 1998 | ÖSA | AP2198 | 25 m | 1:17.50 | |
24 | 39 | Vålvik Daniel | 1999 | KARLSTAD | AM7199 | 25 m | 1:19.17 | |
25 | 38 | Widström Axel | 1998 | KARLSTAD | AN5798 | 25 m | 1:20.08 | |
26 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 1:21.45 | |
27 | 217 | Podéus Axel | 1997 | NKK | AC7597 | 25 m | 1:21.62 | |
28 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | 1:22.36 | |
29 | 152 | Staudinger Pontus | 1998 | KARLSBORG | AA6798 | 25 m | 1:22.52 | |
30 | 385 | Björkholm Filip | 1998 | VÄSTERÅS | AP5798 | 25 m | 1:25.43 | |
31 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | 1:25.63 | |
32 | 358 | Johnsson Christopher | 1998 | SKURU IK | AG2198 | 25 m | 1:27.09 | |
33 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 1:27.70 | |
34 | 386 | Bonetti Alessandro | 1999 | VÄSTERÅS | AG5399 | 25 m | 1:28.07 | |
35 | 68 | Nyrén Ludvig | 1997 | DEJE SS | AO5797 | 50 m | 1:28.75 | |
36 | 247 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 1:29.58 | |
37 | 299 | Brundin Isak | 2000 | SALA SS | AJ8100 | 25 m | 1:30.24 | |
38 | 181 | Karlsson Alexander | 1999 | NAUTILUS | AP8999 | 25 m | 1:33.95 | |
39 | 304 | Sandberg Oskar | 1998 | SALA SS | AG0998 | 25 m | 1:36.01 | |
40 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | 1:36.60 | |
41 | 264 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | 1:38.42 | |
42 | 277 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | 1:39.88 | |
43 | 235 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | 1:40.28 | |
44 | 242 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | 1:44.86 | |
45 | 168 | Bergander Samuel | 1999 | MOTALA SS | AF0399 | 25 m | 1:49.23 | |
46 | 370 | Sjölund Tom | 1999 | SKURU IK | AR0799 | 25 m | ||
47 | 106 | Syrén Viktor | 2000 | ESKILSTUNA | AH5900 | 25 m | ||
48 | 65 | Westling Emil | 2000 | BOLLNÄS SS | AO5100 | 25 m | ||
49 | 263 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | 1:37.16 | RES |
50 | 380 | Levander Arvid | 1998 | SKURU IK | AU7198 | 25 m | 1:40.13 | RES |
51 | 405 | Metzmaa Eric | 1997 | VÄSTERÅS | AV1197 | 25 m | 1:50.79 | RES |
Gren 48, 50m Ryggsim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 26.48 | |
2 | 446 | Kartberg Patric | 1992 | MASS | AL0392 | 25 m | 27.98 | |
3 | 37 | Vestin Simon | 1992 | KARLSTAD | AK5392 | 25 m | 27.98 | |
4 | 127 | Kling Joakim | 1991 | GÖTEBORG | AG3391 | 25 m | 27.99 | |
5 | 176 | Wärn Martin | 1989 | MOTALA SS | AK4189 | 25 m | 28.15 | |
6 | 476 | Dydnik Maksym | 1993 | VODNIK | 25 m | 28.50 | ||
7 | 314 | Jonasson Joakim | 1987 | SK LAXEN | AE6787 | 25 m | 28.71 | |
8 | 75 | Jönsson Viktor | 1986 | ELFSBORG | AA3186 | 25 m | 28.73 | |
9 | 262 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 25 m | 28.78 | |
10 | 137 | Widén Johan | 1986 | GÖTEBORG | AG3386 | 25 m | 28.96 | |
11 | 451 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 25 m | 29.07 | |
12 | 190 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 25 m | 29.24 | |
13 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 25 m | 29.37 | |
14 | 204 | Karlsson Sebastian | 1992 | NKK | AF3192 | 25 m | 29.41 | |
15 | 70 | Anesten Arwid | 1995 | ELFSBORG | AB0995 | 25 m | 29.42 | |
16 | 306 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 29.53 | |
17 | 73 | Hess Georg | 1996 | ELFSBORG | AD0396 | 25 m | 29.65 | |
18 | 339 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 25 m | 29.70 | |
19 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 29.94 | |
20 | 36 | Vestin Alexander | 1996 | KARLSTAD | AG8396 | 25 m | 30.17 | |
21 | 122 | Ekstedt Johan | 1993 | GÖTEBORG | AI8993 | 25 m | 30.24 | |
22 | 15 | Andersson Jacob | 1993 | KARLSTAD | BA5993 | 25 m | 30.35 | |
23 | 158 | Galjaart Max | 1994 | LUDVIKA SS | AZ9594 | 25 m | 30.92 | |
24 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 31.25 | |
25 | 157 | Fredriksson Oscar | 1994 | LUDVIKA SS | AC3594 | 25 m | 31.54 | |
26 | 459 | Söderman Alexander | 1993 | MASS | AU1193 | 25 m | 31.65 | |
27 | 430 | Rasko Philip | 1992 | KARLSKO SF | AW9192 | 25 m | 31.66 | |
28 | 222 | Ronnerheim Hannes | 1994 | NKK | AT7194 | 25 m | 31.71 | |
29 | 256 | Holmgren Oskar | 1994 | ÖSA | AD7594 | 25 m | 31.86 | |
30 | 317 | Ledin Janne | 1994 | SK LAXEN | AR7994 | 25 m | 32.18 | |
31 | 365 | Novak Adam | 1995 | SKURU IK | BA4795 | 25 m | 32.18 | |
32 | 101 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 32.34 | |
33 | 41 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | 32.46 | |
34 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 25 m | 32.60 | |
35 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 25 m | 32.75 | |
36 | 319 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 32.94 | |
37 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 33.15 | |
38 | 42 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 25 m | 33.33 | |
39 | 243 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 33.34 | |
40 | 250 | Finnström Dennis | 1995 | ÖSA | AP9195 | 25 m | 34.23 | |
41 | 271 | Olovcic Kenan | 1995 | ÖSA | AV0395 | 25 m | 34.86 | |
42 | 239 | Zetterman Victor | 1995 | NORA SS | AY4195 | 25 m | 35.58 | |
43 | 49 | Alexandersson Jacob | 1995 | S 77 | AX7395 | 25 m | 35.68 | |
44 | 418 | Ardinge Adam | 1996 | KARLSKO SF | AR1196 | 25 m | 36.04 | |
45 | 13 | Ahlbäck Jonathan | 1995 | KARLSTAD | AS7595 | 25 m | 36.17 | |
46 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 25 m | 36.40 | |
47 | 251 | Gustafsson Eric | 1996 | ÖSA | AU0996 | 50 m | 37.27 | |
48 | 88 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 37.39 | |
49 | 56 | Karlsson Johan | 1994 | ARVIKA SS | AN6994 | 25 m | 34.06 | RES |
50 | 294 | Rogne Gustav | 1992 | SÄFFLE SS | AG8592 | 25 m | 37.22 | RES |
51 | 257 | Jaensson Anton | 1995 | ÖSA | AV8195 | 25 m | 37.82 | RES |
52 | 79 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 25 m | 37.86 | RES |
53 | 91 | Hedlund Kristoffer | 1996 | ESKILSTUNA | AN8996 | 25 m | 39.26 | RES |
Gren 49, 200m Fjärilsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 472 | Höstman Joline | 1988 | MASS | AL2488 | 25 m | 2:13.15 | |
2 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 2:14.43 | |
3 | 321 | Pettersson Ida | 1993 | SK LAXEN | AY1693 | 50 m | 2:24.71 | |
4 | 482 | Kaspersson Erika | 1994 | ESLÖVS SS | AN4894 | 25 m | 2:27.64 | |
5 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 50 m | 2:29.13 | |
6 | 118 | Andersson Johanna | 1996 | GÖTEBORG | AW4496 | 25 m | 2:31.79 | |
7 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 2:36.26 | |
8 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 50 m | 2:40.44 | |
9 | 99 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 2:51.74 | |
10 | 316 | Karlborg Sofia | 1996 | SK LAXEN | BH0696 | 25 m | 3:09.03 | |
11 | 163 | Nässlander Johanna | 1995 | LUDVIKA SS | BO8895 | 25 m | 3:11.78 | |
12 | 102 | Skogfors Agnes | 1996 | ESKILSTUNA | BF3896 | 50 m | 3:41.04 | |
Gren 50, 200m Fjärilsim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 192 | Frost Alexander | 1997 | NKK | AM5997 | 25 m | 2:36.67 | |
2 | 14 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 25 m | 2:41.99 | |
3 | 353 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 2:56.43 | |
4 | 419 | Björstam Axel | 1997 | KARLSKO SF | AH7797 | 50 m | 2:59.82 | |
5 | 325 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 3:00.51 | |
6 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 3:36.44 | |
7 | 68 | Nyrén Ludvig | 1997 | DEJE SS | AO5797 | 50 m | 3:36.64 | |
8 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | ||
9 | 347 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | ||
10 | 263 | König Nils | 1998 | ÖSA | AN3798 | 25 m | ||
11 | 38 | Widström Axel | 1998 | KARLSTAD | AN5798 | 25 m | ||
Gren 53, 4X100m Frisim Herrar Öppe |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 468 | Mass Herrar 1 | 1987 | MASS | 25 m | 3:25.91 | ||
2 | 141 | Göteborg Herrar | 0 | GÖTEBORG | 25 m | 3:36.90 | ||
3 | 82 | Elfsborg 1 Herrar [160] | 160 | ELFSBORG | 25 m | 3:37.02 | ||
4 | 25 | Karlstads SS Herrar Lag 1 | 0 | KARLSTAD | 25 m | 3:37.97 | ||
5 | 469 | Mass Herrar 2 | 1987 | MASS | 25 m | 3:38.09 | ||
6 | 326 | SK Laxen Herrar | 0 | SK LAXEN | 25 m | 3:42.15 | ||
7 | 470 | Mass Herrar 3 | 1987 | MASS | 25 m | 3:44.87 | ||
8 | 177 | Motala SS Herrar | 0 | MOTALA SS | 25 m | 3:47.00 | ||
9 | 111 | Eskilstuna SK Po Lag 1 | 1994 | ESKILSTUNA | 25 m | 3:47.31 | ||
10 | 286 | Ösa Herrar Lag 1 | 0 | ÖSA | 25 m | 3:49.60 | ||
11 | 26 | Karlstads SS Herrar Lag 2 | 0 | KARLSTAD | 25 m | 3:51.94 | ||
12 | 378 | Skuru Ik Herrar 1 | 0 | SKURU IK | 25 m | 3:57.32 | ||
13 | 417 | Västerås Herrar | 1988 | VÄSTERÅS | 25 m | 4:02.12 | ||
14 | 112 | Eskilstuna SK Po Lag 2 | 1995 | ESKILSTUNA | 25 m | 4:20.00 | ||
15 | 27 | Karlstads SS Herrar Lag 3 | 0 | KARLSTAD | 25 m | 4:24.32 | ||
16 | 287 | Ösa Herrar Lag 2 | 0 | ÖSA | 25 m | 4:24.54 | ||
17 | 288 | Ösa Herrar Lag 3 | 0 | ÖSA | 25 m | 4:33.22 | ||
18 | 48 | S77 Stenungsund | 0 | S 77 | 25 m | |||
Gren 54, 200m Medley A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 401 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 2:00.92 | |
2 | 80 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 25 m | 2:07.70 | |
3 | 448 | Leander Carl | 1990 | MASS | AS9590 | 25 m | 2:11.35 | |
4 | 451 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 25 m | 2:12.72 | |
5 | 446 | Kartberg Patric | 1992 | MASS | AL0392 | 25 m | 2:13.24 | |
6 | 22 | Holm Oskar | 1993 | KARLSTAD | AP9993 | 25 m | 2:13.70 | |
7 | 435 | Arnesen Tim | 1987 | MASS | AK4187 | 25 m | 2:14.80 | |
8 | 223 | Rosenberg Fredrik | 1993 | NKK | AG6593 | 25 m | 2:14.94 | |
9 | 200 | Jansson Anton | 1992 | NKK | AJ6392 | 25 m | 2:15.55 | |
10 | 339 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 25 m | 2:15.84 | |
11 | 381 | Aurén Marcus | 1994 | VÄSTERÅS | AO4194 | 25 m | 2:15.87 | |
12 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 25 m | 2:16.00 | |
13 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 2:16.33 | |
14 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 2:16.79 | |
15 | 23 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 25 m | 2:17.48 | |
16 | 403 | Löfgren-Bengtson Erik | 1989 | VÄSTERÅS | AP4789 | 25 m | 2:19.12 | |
17 | 415 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 50 m | 2:20.64 | |
18 | 59 | Sortelius Erik | 1994 | ARVIKA SS | AA1194 | 25 m | 2:21.61 | |
19 | 169 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 50 m | 2:21.95 | |
20 | 219 | Podéus Henrik | 1995 | NKK | AG2195 | 25 m | 2:22.86 | |
21 | 432 | Vajda Norbert | 1993 | KARLSKO SF | AN7193 | 25 m | 2:23.38 | |
22 | 310 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 25 m | 2:23.47 | |
23 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 2:24.07 | |
24 | 36 | Vestin Alexander | 1996 | KARLSTAD | AG8396 | 25 m | 2:24.44 | |
25 | 309 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 2:25.06 | |
26 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 2:26.48 | |
27 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 2:27.47 | |
28 | 221 | Renåker Oskar | 1996 | NKK | AM6196 | 25 m | 2:28.34 | |
29 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 25 m | 2:29.08 | |
30 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 2:31.74 | |
31 | 396 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 2:31.85 | |
32 | 319 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 2:32.53 | |
33 | 79 | Olsson Fredrik | 1994 | ELFSBORG | AN2994 | 25 m | 2:24.36 | RES |
34 | 134 | Rutqvist Oskar | 1993 | GÖTEBORG | AI9993 | 50 m | 2:28.45 | RES |
35 | 43 | Sahlén Per | 1994 | HUDIKSVALL | AP5394 | 25 m | 2:28.60 | RES |
36 | 21 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 2:33.34 | RES |
37 | 479 | Clemedtson Jakob | 1996 | LASS | AG1196 | 25 m | 2:33.52 | RES |
38 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 2:34.05 | RES |
Gren 55, 200m Medley C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Podéus Elin | 1997 | NKK | AE8297 | 25 m | 2:23.85 | |
2 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 2:32.94 | |
3 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 2:33.73 | |
4 | 402 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:34.39 | |
5 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 2:34.67 | |
6 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 2:36.49 | |
7 | 361 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 2:37.28 | |
8 | 372 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 2:37.42 | |
9 | 452 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 2:38.34 | |
10 | 389 | Byström Frida | 1998 | VÄSTERÅS | AH2298 | 25 m | 2:39.41 | |
11 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 2:40.21 | |
12 | 404 | Lövgren Maria | 1997 | VÄSTERÅS | AN2897 | 25 m | 2:40.79 | |
13 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 2:41.12 | |
14 | 363 | Mcpheat Enya | 1997 | SKURU IK | AS4697 | 25 m | 2:41.42 | |
15 | 233 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 2:43.65 | |
16 | 125 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 25 m | 2:43.83 | |
17 | 124 | Janzon Amanda | 1997 | GÖTEBORG | AK7697 | 25 m | 2:44.19 | |
18 | 322 | Rolf Alexandra | 1997 | SK LAXEN | AW2897 | 25 m | 2:44.54 | |
19 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 2:47.46 | |
20 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 2:55.25 | |
21 | 245 | Bertholdsson Elin | 1999 | ÖSA | AG8699 | 25 m | 3:00.97 | |
22 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 3:03.30 | |
23 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 3:03.63 | |
24 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 3:06.54 | |
25 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 3:12.06 | |
26 | 292 | Myrén Nora | 1999 | SÄFFLE SS | AK0499 | 50 m | 3:17.17 | |
27 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 50 m | 3:17.89 | |
28 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 50 m | 3:19.07 | |
29 | 390 | Båvenäs Rebecca | 1999 | VÄSTERÅS | AK3299 | 25 m | 3:19.56 | |
30 | 267 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 3:20.52 | |
31 | 268 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 50 m | 3:21.03 | |
32 | 348 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | 3:21.25 | |
33 | 126 | Kewenter Matilda | 1997 | GÖTEBORG | AK0897 | 25 m | 2:44.93 | RES |
34 | 196 | Grundmark Anna | 1997 | NKK | AL2697 | 25 m | 2:45.29 | RES |
35 | 355 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 2:45.49 | RES |
36 | 408 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 3:22.97 | RES |
37 | 85 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 50 m | 3:27.86 | RES |
38 | 108 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 50 m | 3:35.23 | RES |
Gren 56, 400m Frisim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 4:22.88 | |
2 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 50 m | 4:23.75 | |
3 | 450 | Lindholm Sofia | 1993 | MASS | AM1693 | 25 m | 4:24.46 | |
4 | 62 | Magnusson Maja | 1992 | BOLLNÄS SS | BT7492 | 25 m | 4:33.02 | |
5 | 191 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | AN0893 | 25 m | 4:35.64 | |
6 | 461 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 25 m | 4:35.89 | |
7 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 4:38.66 | |
8 | 135 | Lundberg Anna Sirenius | 1994 | GÖTEBORG | AO9694 | 25 m | 4:40.17 | |
9 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 25 m | 4:44.93 | |
10 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 25 m | 4:45.86 | |
11 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 4:46.33 | |
12 | 171 | Ivarsson Alice | 1996 | MOTALA SS | AA4296 | 25 m | 4:46.95 | |
13 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 25 m | 4:51.61 | |
14 | 414 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 25 m | 4:51.92 | |
15 | 90 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 4:54.79 | |
16 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 4:55.68 | |
17 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 4:56.60 | RES |
18 | 30 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 25 m | 5:02.51 | RES |
19 | 340 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 5:02.85 | RES |
20 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 5:06.67 | RES |
21 | 76 | Knutson Boel | 1995 | ELFSBORG | AA8895 | 25 m | 5:07.31 | RES |
22 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 5:22.62 | RES |
Gren 57, 400m Frisim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 50 m | 4:21.01 | |
2 | 120 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 4:36.34 | |
3 | 224 | Rydberg Hugo | 1998 | NKK | AA8798 | 25 m | 4:41.00 | |
4 | 136 | Triantafillou Alexander | 1997 | GÖTEBORG | AG5597 | 25 m | 4:41.59 | |
5 | 391 | Dahlman Gustaf | 1997 | VÄSTERÅS | AJ1597 | 50 m | 4:41.77 | |
6 | 413 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 4:47.01 | |
7 | 313 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 25 m | 4:48.29 | |
8 | 347 | Bååthe Axel | 1997 | SKURU IK | AQ6597 | 25 m | 4:49.75 | |
9 | 449 | Leander Tor | 1999 | MASS | AA5999 | 25 m | 4:54.23 | |
10 | 14 | Albringer Adam | 1999 | KARLSTAD | AH8999 | 50 m | 4:59.79 | |
11 | 353 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 5:20.58 | |
12 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 5:35.85 | |
13 | 235 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 50 m | 6:42.94 | |
14 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 50 m | 6:45.61 | |
15 | 181 | Karlsson Alexander | 1999 | NAUTILUS | AP8999 | 25 m | 6:48.03 | |
16 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | ||
17 | 325 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | AG0398 | 25 m | 4:56.14 | RES |
18 | 454 | Qvirist Aron | 1998 | MASS | AB7198 | 25 m | 4:59.04 | RES |
19 | 217 | Podéus Axel | 1997 | NKK | AC7597 | 25 m | 5:02.52 | RES |
20 | 202 | Karlsson Anton | 1997 | NKK | AK6597 | 25 m | 5:02.86 | RES |
21 | 160 | Lindén Alfred | 1997 | LUDVIKA SS | AN6797 | 25 m | 5:06.47 | RES |
22 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | RES | |
Gren 58, 50m Frisim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 22.14 | |
2 | 343 | Thorsell Mattias | 1989 | SKÖVDE SS | AE1589 | 50 m | 23.18 | |
3 | 438 | Carlsen Christoffer | 1992 | MASS | AM1192 | 25 m | 23.48 | |
4 | 37 | Vestin Simon | 1992 | KARLSTAD | AK5392 | 25 m | 23.79 | |
5 | 137 | Widén Johan | 1986 | GÖTEBORG | AG3386 | 25 m | 23.95 | |
6 | 236 | Wåhlin Mikael | 1989 | NKK | AI9589 | 25 m | 24.08 | |
7 | 262 | Kling Jonathan | 1993 | ÖSA | AF1193 | 25 m | 24.25 | |
8 | 176 | Wärn Martin | 1989 | MOTALA SS | AK4189 | 25 m | 24.43 | |
9 | 315 | Jonson Jonas | 1991 | SK LAXEN | AA9991 | 25 m | 24.56 | |
10 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 24.58 | |
11 | 75 | Jönsson Viktor | 1986 | ELFSBORG | AA3186 | 25 m | 24.64 | |
12 | 72 | Carlsson Philip | 1990 | ELFSBORG | AP7590 | 25 m | 24.68 | |
13 | 448 | Leander Carl | 1990 | MASS | AS9590 | 25 m | 24.86 | |
14 | 204 | Karlsson Sebastian | 1992 | NKK | AF3192 | 25 m | 24.87 | |
15 | 447 | Lampela Johannes | 1992 | MASS | AN4392 | 25 m | 24.87 | |
16 | 158 | Galjaart Max | 1994 | LUDVIKA SS | AZ9594 | 25 m | 25.02 | |
17 | 314 | Jonasson Joakim | 1987 | SK LAXEN | AE6787 | 25 m | 25.03 | |
18 | 173 | Lindborg Kalle | 1994 | MOTALA SS | AX1994 | 25 m | 25.08 | |
19 | 200 | Jansson Anton | 1992 | NKK | AJ6392 | 25 m | 25.20 | |
20 | 223 | Rosenberg Fredrik | 1993 | NKK | AG6593 | 25 m | 25.30 | |
21 | 459 | Söderman Alexander | 1993 | MASS | AU1193 | 25 m | 25.32 | |
22 | 23 | Ivars Nils | 1993 | KARLSTAD | AH8593 | 25 m | 25.33 | |
23 | 92 | Just Niclas | 1994 | ESKILSTUNA | AV4594 | 25 m | 25.37 | |
24 | 74 | Johannesson Adrian | 1995 | ELFSBORG | AT5595 | 25 m | 25.50 | |
25 | 476 | Dydnik Maksym | 1993 | VODNIK | 25 m | 25.50 | ||
26 | 70 | Anesten Arwid | 1995 | ELFSBORG | AB0995 | 25 m | 25.53 | |
27 | 367 | Ridderskans Sebastian | 1994 | SKURU IK | AR4994 | 25 m | 25.58 | |
28 | 97 | Lundberg Martin | 1995 | ESKILSTUNA | AI2795 | 25 m | 25.85 | |
29 | 149 | Lindblom Robert | 1995 | HARNÄS SKU | AP6395 | 25 m | 25.96 | |
30 | 441 | Hazard Ludvig | 1995 | MASS | AN9595 | 25 m | 26.08 | |
31 | 455 | Qvirist Edvin | 1995 | MASS | AC6995 | 25 m | 26.17 | |
32 | 310 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 26.48 | |
33 | 89 | Curacica Daniel | 1995 | ESKILSTUNA | AC9795 | 25 m | 26.53 | |
34 | 439 | Cöster Julian | 1995 | MASS | AM7395 | 25 m | 26.53 | |
35 | 436 | Bratt Joachim | 1995 | MASS | AE6395 | 25 m | 26.62 | |
36 | 36 | Vestin Alexander | 1996 | KARLSTAD | AG8396 | 25 m | 26.63 | |
37 | 306 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 26.83 | |
38 | 429 | Lauri André | 1996 | KARLSKO SF | AU7996 | 25 m | 27.14 | |
39 | 73 | Hess Georg | 1996 | ELFSBORG | AD0396 | 25 m | 27.15 | |
40 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 27.16 | |
41 | 41 | Rydstedt Adam | 1996 | HUDIKSVALL | AE6996 | 25 m | 27.22 | |
42 | 309 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 25 m | 27.30 | |
43 | 243 | Bergquist Simon | 1996 | ÖSA | AI8996 | 25 m | 27.40 | |
44 | 349 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | 27.49 | |
45 | 396 | Granlund Gunnar | 1996 | VÄSTERÅS | AK2996 | 25 m | 27.55 | |
46 | 357 | Jansson Patrik | 1995 | SKURU IK | AV3395 | 25 m | 27.60 | |
47 | 211 | Magnusson David | 1995 | NKK | AM4395 | 25 m | 27.68 | |
48 | 323 | Rydberg Timmie | 1996 | SK LAXEN | AM9596 | 50 m | 27.74 | |
49 | 256 | Holmgren Oskar | 1994 | ÖSA | AD7594 | 25 m | 25.64 | RES |
50 | 122 | Ekstedt Johan | 1993 | GÖTEBORG | AI8993 | 25 m | 25.69 | RES |
51 | 157 | Fredriksson Oscar | 1994 | LUDVIKA SS | AC3594 | 25 m | 25.72 | RES |
52 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 27.87 | RES |
53 | 354 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 28.11 | RES |
54 | 239 | Zetterman Victor | 1995 | NORA SS | AY4195 | 25 m | 28.19 | RES |
Gren 59, 200m Bröstsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 472 | Höstman Joline | 1988 | MASS | AL2488 | 25 m | 2:19.28 | |
2 | 411 | Ottosson-Bixo Sara | 1995 | VÄSTERÅS | AC5895 | 25 m | 2:32.19 | |
3 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 50 m | 2:36.69 | |
4 | 130 | Kumblad Helena | 1987 | GÖTEBORG | AH8487 | 25 m | 2:38.17 | |
5 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 2:42.80 | |
6 | 28 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 2:45.08 | |
7 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 25 m | 2:46.23 | |
8 | 61 | Magnusson Lisa | 1994 | BOLLNÄS SS | AW8494 | 25 m | 2:48.22 | |
9 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 2:49.56 | |
10 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 2:50.34 | |
11 | 414 | Wiman Clara | 1996 | VÄSTERÅS | AE8896 | 50 m | 2:53.99 | |
12 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 2:54.70 | |
13 | 427 | Katana Yvonne | 1994 | KARLSKO SF | BN6294 | 25 m | 2:59.01 | |
14 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 25 m | 3:02.19 | |
15 | 29 | Marklew Sofi | 1995 | KARLSTAD | BJ2895 | 25 m | 3:04.22 | |
16 | 115 | Höjd Elin | 1996 | FILIPSTAD | AT2296 | 25 m | 3:13.38 | |
17 | 5 | Ljunggren Ruth | 1996 | HVETLANDA | BB3296 | 25 m | 3:18.65 | |
18 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 50 m | 3:21.37 | |
19 | 154 | Boyle Majken | 1996 | LUDVIKA SS | BI8296 | 25 m | 3:39.24 | |
20 | 237 | Nybäck-Ragnarsso Fredrika | 1995 | NORA SS | BX4295 | 25 m | ||
21 | 47 | Mickelsson Madeleine | 1995 | HUDIKSVALL | 25 m | |||
22 | 153 | Accord Elina | 1996 | LUDVIKA SS | BR2696 | 25 m | ||
Gren 60, 200m Bröstsim C+D Pojkar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 120 | Ehrnberg Oskar | 1997 | GÖTEBORG | AP0597 | 25 m | 2:37.42 | |
2 | 356 | Hjärne Hannes | 1997 | SKURU IK | AF7797 | 25 m | 2:51.79 | |
3 | 413 | Steiner Lukas | 1998 | VÄSTERÅS | AG8998 | 25 m | 2:55.40 | |
4 | 362 | Lulek William | 1998 | SKURU IK | AJ6998 | 25 m | 2:58.15 | |
5 | 174 | Nieminen Rasmus | 1997 | MOTALA SS | AC5597 | 50 m | 3:00.82 | |
6 | 210 | Lovinge Hampus | 1998 | NKK | AE2998 | 25 m | 3:01.92 | |
7 | 353 | Filipsson Andre | 1999 | SKURU IK | AA9799 | 25 m | 3:03.49 | |
8 | 93 | Kadic Eldin | 1999 | ESKILSTUNA | AG5199 | 25 m | 3:10.89 | |
9 | 247 | Daggert Lucas | 1997 | ÖSA | AT1997 | 25 m | 3:18.24 | |
10 | 155 | Campalto Anton | 1998 | LUDVIKA SS | AI5398 | 25 m | 3:20.59 | |
11 | 463 | Zimmerman Karl | 1998 | MASS | AD1598 | 25 m | 3:21.41 | |
12 | 392 | Ejdersund Gustav | 1998 | VÄSTERÅS | AD8598 | 25 m | 3:21.49 | |
13 | 38 | Widström Axel | 1998 | KARLSTAD | AN5798 | 25 m | 3:25.01 | |
14 | 400 | Johansson Anton | 1999 | VÄSTERÅS | AG4399 | 25 m | 3:28.60 | |
15 | 217 | Podéus Axel | 1997 | NKK | AC7597 | 50 m | 3:30.66 | |
16 | 65 | Westling Emil | 2000 | BOLLNÄS SS | AO5100 | 25 m | 4:05.60 | |
17 | 46 | Waagaard Elias | 1997 | HUDIKSVALL | AU4597 | 25 m | ||
18 | 168 | Bergander Samuel | 1999 | MOTALA SS | AF0399 | 25 m | ||
19 | 235 | Wåhlin Kevin | 2000 | NKK | AD8300 | 25 m | ||
20 | 242 | Baastad Tim | 2000 | ÖSA | AM4700 | 25 m | ||
21 | 277 | Valjus Eric | 2000 | ÖSA | AE9100 | 25 m | ||
22 | 332 | Oosterveld Timo | 1998 | SK STRÄNGN | AC5398 | 25 m | ||
23 | 387 | Brobacke Harald | 1999 | VÄSTERÅS | AG6399 | 25 m | ||
24 | 393 | Ejlegård William | 2000 | VÄSTERÅS | AD9300 | 25 m | ||
25 | 421 | Blagojevic Ognjen | 1997 | KARLSKO SF | AM9597 | 25 m | ||
26 | 426 | Karlsson-Thell Jonas | 1998 | KARLSKO SF | AG7398 | 25 m | ||
27 | 264 | Landström Elias | 2000 | ÖSA | AM5700 | 25 m | ||
Gren 61, 1500m Frisim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 80 | Paulsson Adam | 1995 | ELFSBORG | AB4395 | 25 m | 15:49.90 | |
2 | 19 | Gissén Erik | 1992 | KARLSTAD | AL0992 | 25 m | 15:56.47 | |
3 | 33 | Rebner Axel | 1994 | KARLSTAD | AJ7194 | 25 m | 15:59.14 | |
4 | 401 | Kanth Linus | 1991 | VÄSTERÅS | AP5991 | 25 m | 16:06.96 | |
5 | 17 | Björck-Teuscher Anton | 1993 | KARLSTAD | AH7593 | 25 m | 16:09.03 | |
6 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 17:43.30 | |
7 | 354 | Filipsson Tim | 1996 | SKURU IK | AH9196 | 25 m | 18:42.81 | |
8 | 369 | Sjölund Jack | 1995 | SKURU IK | AZ9795 | 25 m | 20:29.66 | |
9 | 114 | Plakhotnyi Roman | 1993 | FALUN | BD1393 | 50 m | 16:38.72 | RES |
10 | 397 | Hallberg David | 1994 | VÄSTERÅS | AE9194 | 25 m | 16:43.38 | RES |
11 | 434 | Andréasson Robin | 1988 | MASS | AN7788 | 25 m | 16:44.20 | RES |
12 | 71 | Berggren Alexander | 1994 | ELFSBORG | AK5194 | 50 m | 16:58.02 | RES |
13 | 86 | Axelsson Philip | 1996 | ESKILSTUNA | AR4596 | 25 m | 23:02.75 | RES |
14 | 349 | Ekholm Erland | 1996 | SKURU IK | AT7196 | 25 m | RES | |
Gren 62, 100m Fjärilsim C+D Flicko |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 218 | Podéus Elin | 1997 | NKK | AE8297 | 25 m | 1:03.57 | |
2 | 175 | Thor Ellen | 1997 | MOTALA SS | AE0497 | 25 m | 1:07.67 | |
3 | 404 | Lövgren Maria | 1997 | VÄSTERÅS | AN2897 | 25 m | 1:09.27 | |
4 | 11 | Thormalm Klara | 1998 | HVETLANDA | AA4898 | 25 m | 1:11.28 | |
5 | 129 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | AK1897 | 25 m | 1:11.36 | |
6 | 289 | Johansson Petra | 1997 | SÄFFLE SS | AF3897 | 25 m | 1:13.33 | |
7 | 361 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 50 m | 1:14.14 | |
8 | 481 | Porshagen Madeleine | 1997 | SK STRÄNGN | AG6897 | 25 m | 1:14.33 | |
9 | 295 | Thörner Elin | 1998 | SÄFFLE SS | AI2298 | 50 m | 1:15.64 | |
10 | 308 | Bengtsson Kajsa | 1997 | SK LAXEN | AP7897 | 50 m | 1:16.00 | |
11 | 355 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 1:17.12 | |
12 | 425 | Jarlemark Mikaela | 1998 | KARLSKO SF | AF2698 | 25 m | 1:17.59 | |
13 | 7 | Palmqvist Thilde | 1998 | HVETLANDA | AY1298 | 25 m | 1:18.40 | |
14 | 383 | Berggren Lina | 1998 | VÄSTERÅS | AB7698 | 25 m | 1:18.57 | |
15 | 456 | Qvirist Marta | 1998 | MASS | AD6498 | 25 m | 1:18.66 | |
16 | 318 | Nilsson Victoria | 1997 | SK LAXEN | AY9497 | 50 m | 1:18.68 | |
17 | 105 | Sundholm Moa | 1997 | ESKILSTUNA | AU7697 | 25 m | 1:18.97 | |
18 | 452 | Magnusson Amanda | 1999 | MASS | AF9699 | 25 m | 1:19.02 | |
19 | 322 | Rolf Alexandra | 1997 | SK LAXEN | AW2897 | 25 m | 1:19.35 | |
20 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 50 m | 1:19.75 | |
21 | 194 | Grahn Isabelle | 1998 | NKK | AU6898 | 25 m | 1:20.07 | |
22 | 464 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 25 m | 1:20.38 | |
23 | 116 | Johansson Ive | 1998 | FILIPSTAD | AG9898 | 25 m | 1:21.45 | |
24 | 291 | Mulikova Julia | 1998 | SÄFFLE SS | AH9898 | 25 m | 1:23.09 | |
25 | 327 | Bergkvist Emma | 2000 | SK STRÄNGN | AA5600 | 25 m | 1:23.23 | |
26 | 196 | Grundmark Anna | 1997 | NKK | AL2697 | 25 m | 1:23.26 | |
27 | 412 | Persson Andréa | 1999 | VÄSTERÅS | AB5899 | 25 m | 1:24.14 | |
28 | 233 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 1:24.55 | |
29 | 213 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | 1:25.29 | |
30 | 254 | Hallberg Ellen | 1998 | ÖSA | AS0898 | 25 m | 1:25.43 | |
31 | 366 | Reichhuber Sarah | 1998 | SKURU IK | AY4298 | 25 m | 1:27.05 | |
32 | 54 | Svensson Jessica | 1997 | S 77 | AW1297 | 25 m | 1:28.65 | |
33 | 142 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | 1:29.03 | |
34 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 1:29.55 | |
35 | 9 | Steindl Elin | 1998 | HVETLANDA | AO2898 | 25 m | 1:32.41 | |
36 | 188 | Engström Malin | 1998 | NKK | AN1498 | 25 m | 1:36.62 | |
37 | 234 | Vestgård Andrea | 1998 | NKK | AN6698 | 25 m | 1:38.89 | |
38 | 185 | Bylund Julia | 1997 | NKK | BG1297 | 25 m | 1:44.08 | |
39 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | 1:46.70 | |
40 | 182 | Ärlegård Linnéa | 1999 | NAUTILUS | AL7699 | 25 m | 1:57.12 | |
41 | 85 | Asplund Ida | 1999 | ESKILSTUNA | BH8499 | 25 m | ||
42 | 269 | Nederman Lina | 2000 | ÖSA | AP0600 | 25 m | ||
43 | 348 | Croneborg Alba | 2000 | SKURU IK | AE6200 | 25 m | ||
44 | 364 | Nordegren Signe | 2000 | SKURU IK | AO6800 | 25 m | ||
45 | 268 | Nederman Ida | 2000 | ÖSA | AU7400 | 25 m | ||
Gren 63, 100m Medley A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 1:03.00 | |
2 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 1:03.74 | |
3 | 472 | Höstman Joline | 1988 | MASS | AL2488 | 25 m | 1:04.02 | |
4 | 457 | Rosén Anna | 1994 | MASS | AD2894 | 25 m | 1:04.03 | |
5 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 1:04.39 | |
6 | 138 | Vilshed Claire | 1980 | GÖTEBORG | AA9680 | 25 m | 1:04.53 | |
7 | 203 | Karlsson Evelina | 1990 | NKK | BR6690 | 25 m | 1:05.15 | |
8 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 1:06.23 | |
9 | 119 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 25 m | 1:06.71 | |
10 | 227 | Smidare Viktoria | 1990 | NKK | AP6690 | 25 m | 1:07.12 | |
11 | 171 | Ivarsson Alice | 1996 | MOTALA SS | AA4296 | 25 m | 1:07.24 | |
12 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 1:07.28 | |
13 | 342 | Svensson Sofia | 1993 | SKÖVDE SS | AF0893 | 25 m | 1:07.80 | |
14 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 1:08.05 | |
15 | 445 | Johansson Emelie | 1992 | MASS | AW9292 | 25 m | 1:08.33 | |
16 | 66 | Åhlström Matilda | 1991 | BOLLNÄS SS | BV9891 | 25 m | 1:08.87 | |
17 | 64 | Svensson Lisa | 1992 | BOLLNÄS SS | BJ1892 | 25 m | 1:08.91 | |
18 | 187 | Diaz-Nilsson Rebecca | 1996 | NKK | AD8296 | 25 m | 1:08.98 | |
19 | 131 | Pettersson Johanna | 1992 | GÖTEBORG | AF1292 | 25 m | 1:09.57 | |
20 | 321 | Pettersson Ida | 1993 | SK LAXEN | AY1693 | 25 m | 1:09.82 | |
21 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 1:10.20 | |
22 | 422 | Ek Rebecca | 1994 | KARLSKO SF | BA2294 | 25 m | 1:10.33 | |
23 | 118 | Andersson Johanna | 1996 | GÖTEBORG | AW4496 | 25 m | 1:10.80 | |
24 | 225 | Rydberg Josefine | 1995 | NKK | AB0695 | 25 m | 1:10.89 | |
25 | 184 | Anzén Emma | 1993 | NKK | AM6693 | 25 m | 1:11.01 | |
26 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 25 m | 1:11.21 | |
27 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 1:11.60 | |
28 | 123 | Hagström Hanna | 1991 | GÖTEBORG | AR3691 | 25 m | 1:11.71 | |
29 | 346 | Allberg Jessica | 1995 | SKURU IK | AY7895 | 25 m | 1:11.79 | |
30 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 1:11.84 | |
31 | 69 | Andersson Sanna | 1995 | ELFSBORG | AO2695 | 25 m | 1:12.40 | |
32 | 90 | Engström Ebba | 1995 | ESKILSTUNA | AZ7495 | 25 m | 1:12.43 | |
33 | 312 | Cavalli Johanna | 1996 | SK LAXEN | BT2296 | 25 m | 1:12.68 | |
34 | 458 | Svensson Isabel | 1989 | MASS | BI9289 | 25 m | 1:12.74 | |
35 | 368 | Sjöberg Mathilda | 1995 | SKURU IK | BH1495 | 25 m | 1:12.79 | |
36 | 77 | Linderholm Lovisa | 1994 | ELFSBORG | AC0894 | 25 m | 1:13.87 | |
37 | 198 | Hultberg Johanna | 1993 | NKK | AN6893 | 25 m | 1:14.16 | |
38 | 338 | Johansson Caroline | 1992 | SKÖVDE SS | AH7892 | 25 m | 1:14.32 | |
39 | 442 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 25 m | 1:14.36 | |
40 | 28 | Linderholm Maja | 1996 | KARLSTAD | AX1296 | 25 m | 1:14.73 | |
41 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 1:15.34 | |
42 | 431 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 25 m | 1:16.12 | |
43 | 296 | Wensberg Evelina | 1996 | SÄFFLE SS | AE4896 | 25 m | 1:16.13 | |
44 | 99 | Neuman Nelly | 1996 | ESKILSTUNA | BC9296 | 25 m | 1:16.24 | |
45 | 324 | Torbjörnsson Felicia | 1995 | SK LAXEN | AZ9295 | 25 m | 1:16.57 | |
46 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 25 m | 1:17.02 | |
47 | 161 | Lindén Linnea | 1995 | LUDVIKA SS | BA2895 | 25 m | 1:17.38 | |
48 | 121 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 25 m | 1:17.76 | |
49 | 244 | Bergström Rebecca | 1993 | ÖSA | AW4293 | 25 m | 1:15.00 | RES |
50 | 240 | Arvidsson My | 1994 | ÖSA | BO9894 | 25 m | 1:15.19 | RES |
51 | 146 | Sköld Sanna | 1993 | GRUMS SS | AE4893 | 25 m | 1:15.64 | RES |
52 | 81 | Yngvesson Angelica | 1996 | ELFSBORG | BJ4296 | 25 m | 1:18.63 | RES |
53 | 316 | Karlborg Sofia | 1996 | SK LAXEN | BH0696 | 25 m | 1:18.89 | RES |
54 | 228 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 1:19.63 | RES |
Gren 64, 200m Ryggsim A+B Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 451 | Löfgren Patrik | 1996 | MASS | AA4396 | 25 m | 2:09.87 | |
2 | 127 | Kling Joakim | 1991 | GÖTEBORG | AG3391 | 50 m | 2:11.45 | |
3 | 320 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 25 m | 2:14.28 | |
4 | 440 | Eliasson Isak | 1996 | MASS | AJ5596 | 25 m | 2:15.06 | |
5 | 70 | Anesten Arwid | 1995 | ELFSBORG | AB0995 | 25 m | 2:15.61 | |
6 | 31 | Olsson Oskar | 1995 | KARLSTAD | AN7395 | 25 m | 2:16.33 | |
7 | 169 | Eriksson Gusten | 1994 | MOTALA SS | AD6594 | 25 m | 2:17.29 | |
8 | 73 | Hess Georg | 1996 | ELFSBORG | AD0396 | 25 m | 2:17.95 | |
9 | 219 | Podéus Henrik | 1995 | NKK | AG2195 | 25 m | 2:18.40 | |
10 | 460 | Welliver Anton | 1995 | MASS | AA4595 | 25 m | 2:18.76 | |
11 | 339 | Johansson Christian | 1988 | SKÖVDE SS | AL3388 | 25 m | 2:20.68 | |
12 | 306 | Westin David | 1995 | SALA SS | AH7795 | 25 m | 2:21.93 | |
13 | 407 | Nyström Johan | 1994 | VÄSTERÅS | AP8194 | 25 m | 2:22.99 | |
14 | 319 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 25 m | 2:24.45 | |
15 | 190 | Forsgren Marcus | 1996 | NKK | AM4196 | 25 m | 2:26.48 | |
16 | 270 | Nyström Erik | 1996 | ÖSA | AC6596 | 25 m | 2:26.88 | |
17 | 415 | Östberg Max | 1996 | VÄSTERÅS | AM1196 | 25 m | 2:27.56 | |
18 | 275 | Tagesson Filip | 1996 | ÖSA | AJ0196 | 25 m | 2:28.32 | |
19 | 444 | Jedel Christopher | 1995 | MASS | AG7995 | 50 m | 2:28.53 | |
20 | 101 | Röbech Christofer | 1994 | ESKILSTUNA | AT0394 | 25 m | 2:28.74 | |
21 | 432 | Vajda Norbert | 1993 | KARLSKO SF | AN7193 | 25 m | 2:29.22 | |
22 | 435 | Arnesen Tim | 1987 | MASS | AK4187 | 25 m | 2:30.13 | |
23 | 21 | Haglund Elias | 1996 | KARLSTAD | AJ9596 | 25 m | 2:37.42 | |
24 | 365 | Novak Adam | 1995 | SKURU IK | BA4795 | 25 m | 2:37.89 | |
25 | 103 | Skogfors Erik | 1996 | ESKILSTUNA | AP1996 | 25 m | 2:39.59 | |
26 | 271 | Olovcic Kenan | 1995 | ÖSA | AV0395 | 25 m | 2:39.80 | |
27 | 13 | Ahlbäck Jonathan | 1995 | KARLSTAD | AS7595 | 25 m | 2:40.77 | |
28 | 42 | Rydstedt Simon | 1994 | HUDIKSVALL | AP4394 | 25 m | 2:47.17 | |
29 | 307 | Ackerman Max | 1995 | SK LAXEN | AN8195 | 50 m | 2:47.77 | |
30 | 251 | Gustafsson Eric | 1996 | ÖSA | AU0996 | 25 m | 2:50.03 | |
31 | 91 | Hedlund Kristoffer | 1996 | ESKILSTUNA | AN8996 | 25 m | 3:01.84 | |
32 | 88 | Brorsson Axel | 1996 | ESKILSTUNA | AX9396 | 25 m | 3:05.14 | |
Gren 65, 200m Ryggsim C+D Flickor |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 402 | Löfgren Amanda | 1997 | VÄSTERÅS | AY0897 | 25 m | 2:28.34 | |
2 | 372 | Sydow Sofia von | 1997 | SKURU IK | AH1697 | 25 m | 2:28.56 | |
3 | 337 | Hjalmarsson Louise | 1997 | SKÖVDE SS | AV8697 | 25 m | 2:31.09 | |
4 | 443 | Janzén My | 1997 | MASS | AF2497 | 25 m | 2:32.19 | |
5 | 361 | Kimander Amanda | 1997 | SKURU IK | AQ3497 | 25 m | 2:32.38 | |
6 | 164 | Sjöblom Olivia | 1997 | LUDVIKA SS | AX0497 | 25 m | 2:34.88 | |
7 | 330 | Eriksson Lisa | 1998 | SK STRÄNGN | AN3898 | 25 m | 2:37.82 | |
8 | 124 | Janzon Amanda | 1997 | GÖTEBORG | AK7697 | 25 m | 2:38.47 | |
9 | 125 | Janzon Mathilda | 1998 | GÖTEBORG | AJ0698 | 50 m | 2:39.54 | |
10 | 128 | Kristensson Alfhild | 1999 | GÖTEBORG | AI6699 | 50 m | 2:40.02 | |
11 | 464 | Åberg Johanna | 1997 | MASS | AP3497 | 25 m | 2:41.20 | |
12 | 423 | Håkansson Elin | 1997 | KARLSKO SF | BL4697 | 25 m | 2:42.74 | |
13 | 355 | Hassler Anna | 1998 | SKURU IK | AK5298 | 25 m | 2:43.41 | |
14 | 409 | Olofsson Madeleine | 1997 | VÄSTERÅS | AS2297 | 25 m | 2:43.54 | |
15 | 453 | Petersson Gabriella | 1998 | MASS | AF8298 | 25 m | 2:43.87 | |
16 | 311 | Cavalli Camilla | 1997 | SK LAXEN | BO4497 | 25 m | 2:44.53 | |
17 | 308 | Bengtsson Kajsa | 1997 | SK LAXEN | AP7897 | 25 m | 2:44.86 | |
18 | 290 | Johansson Therese | 1999 | SÄFFLE SS | AB7499 | 25 m | 2:57.94 | |
19 | 331 | Hyllbrant Amanda | 1999 | SK STRÄNGN | AY6899 | 25 m | 3:01.78 | |
20 | 399 | Johannesson Josefine | 1999 | VÄSTERÅS | AK1899 | 25 m | 3:03.55 | |
21 | 4 | Ljunggren Agnes | 1999 | HVETLANDA | AD8699 | 25 m | 3:07.65 | |
22 | 267 | Momats Clara | 2000 | ÖSA | AG9800 | 25 m | 3:08.21 | |
23 | 233 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 25 m | 3:23.46 | |
24 | 408 | Näsström Felicia | 1999 | VÄSTERÅS | AQ6899 | 25 m | 3:23.84 | |
25 | 292 | Myrén Nora | 1999 | SÄFFLE SS | AK0499 | 50 m | 3:24.68 | |
26 | 148 | Strömberg Filippa | 1999 | GRUMS SS | AI9499 | 50 m | 3:24.79 | |
27 | 178 | Adolfsson Elina | 1999 | NAUTILUS | AX8299 | 25 m | 3:28.03 | |
28 | 398 | Holmberg Karolin | 2001 | VÄSTERÅS | AG5201 | 25 m | 3:58.14 | |
29 | 213 | Malm Tilde | 1999 | NKK | AF8699 | 25 m | ||
30 | 172 | Karlsson Madeleine | 2000 | MOTALA SS | AB4200 | 25 m | ||
31 | 142 | Björck-Teuscher Kajsa | 1999 | GRUMS SS | AA7499 | 25 m | ||
32 | 98 | Ly Johanna | 2000 | ESKILSTUNA | AK6600 | 25 m | ||
33 | 126 | Kewenter Matilda | 1997 | GÖTEBORG | AK0897 | 25 m | 2:46.78 | RES |
34 | 113 | Karlsson Therese | 1997 | FAGERSTA | AF9497 | 25 m | 2:53.79 | RES |
35 | 298 | Ander Sofia | 1998 | SALA SS | BE1898 | 25 m | 2:56.93 | RES |
36 | 350 | Eklund Tilda | 2000 | SKURU IK | AH3200 | 25 m | RES | |
37 | 373 | Åkerblom Nelly | 2000 | SKURU IK | AP5400 | 25 m | RES | |
38 | 96 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 25 m | RES | |
Gren 66, 50m Fjärilsim A+B Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 471 | Höstman Isabelle | 1990 | MASS | BR8890 | 25 m | 27.17 | |
2 | 336 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 25 m | 27.53 | |
3 | 437 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 25 m | 27.68 | |
4 | 203 | Karlsson Evelina | 1990 | NKK | BR6690 | 25 m | 28.29 | |
5 | 334 | Adolfsson Caroline | 1993 | SKÖVDE SS | AE4293 | 25 m | 28.74 | |
6 | 119 | Bielicz Linnéa | 1994 | GÖTEBORG | BJ3294 | 25 m | 29.21 | |
7 | 249 | Falkeman-Brink Jenny | 1993 | ÖSA | BO1293 | 25 m | 29.22 | |
8 | 260 | Johansson Vera | 1995 | ÖSA | AQ2695 | 25 m | 29.24 | |
9 | 187 | Diaz-Nilsson Rebecca | 1996 | NKK | AD8296 | 50 m | 29.27 | |
10 | 10 | Thormalm Alma | 1996 | HVETLANDA | AA0296 | 50 m | 29.54 | |
11 | 131 | Pettersson Johanna | 1992 | GÖTEBORG | AF1292 | 25 m | 29.81 | |
12 | 321 | Pettersson Ida | 1993 | SK LAXEN | AY1693 | 50 m | 29.86 | |
13 | 442 | Holm Ulrika | 1996 | MASS | AC1896 | 50 m | 29.90 | |
14 | 117 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 25 m | 29.93 | |
15 | 445 | Johansson Emelie | 1992 | MASS | AW9292 | 25 m | 30.07 | |
16 | 462 | Westman Malin | 1995 | MASS | AA1695 | 25 m | 30.63 | |
17 | 341 | Stenhammar Emelie | 1993 | SKÖVDE SS | BH4293 | 25 m | 30.72 | |
18 | 171 | Ivarsson Alice | 1996 | MOTALA SS | AA4296 | 25 m | 30.88 | |
19 | 261 | Jonsson Anna | 1994 | ÖSA | AK3694 | 25 m | 30.90 | |
20 | 130 | Kumblad Helena | 1987 | GÖTEBORG | AH8487 | 25 m | 31.04 | |
21 | 191 | Franzén Michelle | 1993 | NKK | AN0893 | 25 m | 31.15 | |
22 | 135 | Lundberg Anna Sirenius | 1994 | GÖTEBORG | AO9694 | 50 m | 31.18 | |
23 | 312 | Cavalli Johanna | 1996 | SK LAXEN | BT2296 | 25 m | 31.26 | |
24 | 64 | Svensson Lisa | 1992 | BOLLNÄS SS | BJ1892 | 25 m | 31.38 | |
25 | 272 | Rigbäck Alice | 1994 | ÖSA | AT8294 | 25 m | 31.50 | |
26 | 133 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 31.52 | |
27 | 118 | Andersson Johanna | 1996 | GÖTEBORG | AW4496 | 50 m | 31.61 | |
28 | 184 | Anzén Emma | 1993 | NKK | AM6693 | 25 m | 31.74 | |
29 | 198 | Hultberg Johanna | 1993 | NKK | AN6893 | 25 m | 31.84 | |
30 | 78 | Mirsch Natalie | 1991 | ELFSBORG | BJ6291 | 25 m | 31.85 | |
31 | 368 | Sjöberg Mathilda | 1995 | SKURU IK | BH1495 | 25 m | 32.00 | |
32 | 477 | Taymazova Sofia | 1994 | VODNIK | 25 m | 32.00 | ||
33 | 335 | Andersson Lisen | 1994 | SKÖVDE SS | AQ3294 | 50 m | 32.07 | |
34 | 382 | Berggren Elin | 1996 | VÄSTERÅS | AG5296 | 50 m | 32.30 | |
35 | 8 | Sedin Lovisa | 1996 | HVETLANDA | AN4696 | 50 m | 32.40 | |
36 | 225 | Rydberg Josefine | 1995 | NKK | AB0695 | 25 m | 32.42 | |
37 | 34 | Svärd Linnéa | 1995 | KARLSTAD | AL4695 | 25 m | 32.46 | |
38 | 156 | Damberg Angelica | 1996 | LUDVIKA SS | BK1696 | 25 m | 32.76 | |
39 | 212 | Magnusson Mireille | 1994 | NKK | AY7894 | 25 m | 32.80 | |
40 | 259 | Johansson Ida | 1996 | ÖSA | AH2696 | 25 m | 32.86 | |
41 | 206 | Klipic Hanna | 1996 | NKK | AO0896 | 50 m | 32.99 | |
42 | 394 | Fahlborg Ida | 1996 | VÄSTERÅS | AR7496 | 25 m | 33.02 | |
43 | 480 | Sveronius Jennie | 1994 | SÖDERTÄLJE | BG0694 | 25 m | 33.07 | |
44 | 340 | Pavlic Andrea | 1995 | SKÖVDE SS | AL8695 | 25 m | 33.14 | |
45 | 30 | Melin Karin | 1994 | KARLSTAD | AV5294 | 25 m | 33.22 | |
46 | 150 | Niklasson Johanna | 1996 | KARLSBORG | AQ6896 | 25 m | 33.29 | |
47 | 121 | Ekstedt Christina | 1996 | GÖTEBORG | AM2296 | 50 m | 33.39 | |
48 | 228 | Sterner Linnea | 1996 | NKK | AZ2296 | 25 m | 34.10 | |
49 | 431 | Rasko-Nguyen Lovisa | 1995 | KARLSKO SF | BA8695 | 25 m | 34.12 | RES |
50 | 316 | Karlborg Sofia | 1996 | SK LAXEN | BH0696 | 50 m | 34.16 | RES |
51 | 324 | Torbjörnsson Felicia | 1995 | SK LAXEN | AZ9295 | 50 m | 34.17 | RES |
52 | 32 | Ramallo Solveig | 1993 | KARLSTAD | BX2693 | 25 m | 35.42 | RES |
53 | 424 | Israelsson Nathalie | 1994 | KARLSKO SF | AN9894 | 50 m | 36.04 | RES |
54 | 427 | Katana Yvonne | 1994 | KARLSKO SF | BN6294 | 25 m | 42.07 | RES |
Skapad av WinGrodan 1.18.22 | Utskriftsdatum | 13 september 2011 |
Licensierad till: Örebro Simallians | Utskriftstid | 19:31 |