Program for Midsommercup 2019
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 55.34 | |
2 | 29 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 56.39 | ||
3 | 123 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 57.35 | |
4 | 126 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 58.37 | |
5 | 53 | Klüver Frederik | 1998 | MUNKEBO | 9823AV | 25 m | 58.55 | |
6 | 288 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 58.75 | |
7 | 144 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 59.06 | |
8 | 259 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 59.42 | |
9 | 287 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:00.16 | |
10 | 40 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:00.57 | |
11 | 508 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:01.18 | |
12 | 146 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:01.60 | |
13 | 321 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 1:02.42 | |
14 | 140 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:02.55 | |
15 | 343 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:02.56 | |
16 | 5 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | AUNING | 0503AN | 25 m | 1:02.81 | |
17 | 104 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:02.82 | |
18 | 335 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:03.19 | |
19 | 489 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:03.43 | |
20 | 124 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:03.76 | |
21 | 350 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 1:03.87 | |
22 | 165 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:04.14 | |
23 | 128 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 1:04.17 | |
24 | 169 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:04.25 | |
25 | 131 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 1:04.34 | |
26 | 289 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 1:04.64 | |
27 | 194 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:04.85 | |
28 | 96 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:05.03 | |
29 | 437 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 1:05.62 | |
30 | 101 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:05.90 | |
31 | 501 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:06.55 | |
32 | 102 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:06.81 | |
33 | 129 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 1:06.82 | |
34 | 495 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:07.01 | |
35 | 317 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:07.03 | |
36 | 319 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 1:07.19 | |
37 | 346 | Mogensen Lukas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 1:08.41 | |
38 | 60 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 0431AP | 25 m | 1:08.52 | |
39 | 24 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 1:08.57 | ||
40 | 61 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 1:09.42 | |
41 | 198 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:09.93 | |
42 | 322 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:10.44 | |
43 | 320 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:10.62 | |
44 | 204 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:10.74 | |
45 | 171 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:11.35 | |
46 | 504 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:11.50 | |
47 | 351 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 1:11.91 | |
48 | 425 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:12.02 | |
49 | 201 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:12.85 | |
50 | 281 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:14.76 | |
51 | 448 | Kejser Sander | 2003 | H.G.F. | 0325AR | 25 m | 1:15.05 | |
52 | 386 | Jensen Mads Schelde | 2006 | VEJEN | 0663AG | 25 m | 1:15.83 | |
53 | 368 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:16.28 | |
54 | 162 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:16.33 | |
55 | 442 | Henningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | 1:16.75 | |
56 | 352 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 1:17.10 | |
57 | 159 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 1:17.59 | |
58 | 200 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:17.92 | |
59 | 452 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 1:17.99 | |
60 | 12 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 0899AH | 25 m | 1:18.06 | |
61 | 417 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:19.35 | |
62 | 389 | Pedersen Christian | 2007 | VEJEN | 0723AM | 25 m | 1:19.61 | |
63 | 240 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 1:20.28 | |
64 | 496 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:20.39 | |
65 | 39 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 1:20.45 | |
66 | 400 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:20.61 | |
67 | 234 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 1:20.76 | |
68 | 160 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:21.01 | |
69 | 15 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | EBELTOFT | 0709AI | 25 m | 1:21.32 | |
70 | 238 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 1:22.14 | |
71 | 328 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 1:23.08 | |
72 | 248 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 1:24.89 | |
73 | 387 | Gormsen Toke | 2006 | VEJEN | 0629AP | 25 m | 1:24.96 | |
74 | 316 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 1:26.72 | |
75 | 388 | Høier Noah | 2006 | VEJEN | 0639AP | 25 m | 1:27.04 | |
76 | 105 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 1:27.59 | |
77 | 397 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:28.18 | |
78 | 221 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 1:28.45 | |
79 | 209 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 1:28.90 | |
80 | 213 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 1:30.29 | |
81 | 95 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:30.48 | |
82 | 246 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 1:30.85 | |
83 | 152 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:32.04 | |
84 | 63 | Sørensen Thomas Saugmann | 2003 | MUNKEBO | 25 m | 1:32.15 | ||
85 | 304 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 1:33.01 | |
86 | 229 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 1:33.45 | |
87 | 45 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 1:33.72 | |
88 | 255 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 25 m | 1:34.00 | |
89 | 422 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 1:34.92 | |
90 | 251 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 1:35.03 | |
91 | 380 | Dworzanski Maciej | 2008 | S 68 | 0843AJ | 25 m | 1:35.20 | |
92 | 412 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 1:35.36 | |
93 | 356 | Vang Simon Søholm | 2008 | ST-NEPTUN | 0827AE | 25 m | 1:36.07 | |
94 | 228 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 1:37.06 | |
95 | 376 | Heltborg August | 2006 | S 68 | 0689AP | 25 m | 1:38.00 | |
96 | 418 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:39.85 | |
97 | 220 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 1:40.33 | |
98 | 230 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 1:41.06 | |
99 | 215 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | 1:41.60 | |
100 | 302 | Magnusson Gisli | 2008 | BRÆDSTRUP | 0831AA | 25 m | 1:41.71 | |
101 | 460 | Sørensen Lucas | 2007 | H.G.F. | 0767AH | 25 m | 1:41.85 | |
102 | 354 | Holst-Jensen Morten | 2008 | ST-NEPTUN | 0845AE | 25 m | 1:41.99 | |
103 | 55 | Lamberg Lau | 2007 | MUNKEBO | 0765AK | 25 m | 1:43.06 | |
104 | 244 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 1:43.79 | |
105 | 390 | Wadskjær Rasmus | 2008 | VEJEN | 0881AJ | 25 m | 1:45.06 | |
106 | 310 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 1:47.12 | |
107 | 218 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 1:49.13 | |
108 | 301 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | 1:53.21 | |
109 | 408 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 0615AP | 25 m | 1:55.95 | |
110 | 38 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | ||
111 | 151 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | ||
112 | 268 | Bukholt Hjalte Nymann | 2007 | BSK08 | 0725AP | 25 m | ||
113 | 269 | Thielst Sebastian | 2005 | BSK08 | 0525AR | 25 m | ||
114 | 270 | Drews Sander | 2008 | BSK08 | 0879AM | 25 m | ||
115 | 276 | Sallam Annas | 2008 | BRÆDSTRUP | 0865AM | 25 m | ||
116 | 298 | Knudsen Kristian | 2009 | BRÆDSTRUP | 0979AD | 25 m | ||
117 | 435 | Frederikse Kristian Kruse | 2006 | H.G.F. | 25 m | |||
118 | 449 | Kristensen Anders Peter | 2007 | H.G.F. | 0703AH | 25 m | ||
119 | 457 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 0315AS | 25 m | ||
120 | 507 | Vand Elias | 2007 | SKANDERBOR | 0795AL | 25 m | ||
121 | 509 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:00.21 | |
2 | 187 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 1:00.73 | |
3 | 339 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:01.25 | |
4 | 344 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:01.77 | |
5 | 108 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:03.25 | |
6 | 498 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:03.39 | |
7 | 135 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:03.85 | |
8 | 465 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 1:03.96 | |
9 | 142 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:04.02 | |
10 | 293 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:04.74 | |
11 | 56 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:04.98 | |
12 | 99 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:05.04 | |
13 | 148 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:05.30 | |
14 | 143 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:05.49 | |
15 | 291 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:05.57 | |
16 | 377 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:06.01 | |
17 | 367 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:06.65 | |
18 | 13 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 1:06.78 | |
19 | 373 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:06.92 | |
20 | 325 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:07.05 | |
21 | 141 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:07.10 | |
22 | 189 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:07.10 | |
23 | 338 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:07.10 | |
24 | 441 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 1:07.50 | |
25 | 167 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:07.68 | |
26 | 199 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:07.69 | |
27 | 286 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:07.71 | |
28 | 490 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:07.84 | |
29 | 188 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:08.10 | |
30 | 14 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 1:08.51 | |
31 | 168 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:08.85 | |
32 | 23 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 1:08.87 | ||
33 | 137 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:09.09 | |
34 | 278 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 1:09.30 | |
35 | 170 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:09.72 | |
36 | 381 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:10.48 | |
37 | 292 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:10.52 | |
38 | 347 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:11.02 | |
39 | 192 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:11.30 | |
40 | 464 | Lindbjerg Mathilde | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 1:11.35 | |
41 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 1:11.73 | |
42 | 348 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 1:11.89 | |
43 | 284 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 1:12.05 | |
44 | 147 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:12.13 | |
45 | 282 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:12.17 | |
46 | 8 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 0506BA | 25 m | 1:12.55 | |
47 | 371 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 1:12.82 | |
48 | 285 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:13.44 | |
49 | 416 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:13.47 | |
50 | 503 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 1:13.48 | |
51 | 366 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:13.61 | |
52 | 290 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:13.64 | |
53 | 34 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:13.70 | |
54 | 193 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:13.90 | |
55 | 487 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:13.93 | |
56 | 51 | Johansen Rasmine | 2005 | MUNKEBO | 0594AS | 25 m | 1:14.10 | |
57 | 202 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:14.74 | |
58 | 21 | Tilsted Ida | 2004 | EBELTOFT | 0488AP | 25 m | 1:15.04 | |
59 | 4 | Schleimann Johanne | 2007 | AGF | 0766AP | 25 m | 1:15.66 | |
60 | 499 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 1:16.03 | |
61 | 236 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 1:16.19 | |
62 | 65 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 1:16.39 | |
63 | 358 | Lund Lea Skjærris | 2008 | ST-NEPTUN | 0826AH | 25 m | 1:16.63 | |
64 | 208 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:16.91 | |
65 | 413 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:16.94 | |
66 | 399 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:17.03 | |
67 | 22 | Tilsted Olivia | 2006 | EBELTOFT | 0668AF | 25 m | 1:17.32 | |
68 | 266 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 25 m | 1:17.72 | |
69 | 398 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 1:18.12 | |
70 | 461 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | 1:18.14 | |
71 | 252 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 25 m | 1:18.67 | |
72 | 283 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498BB | 25 m | 1:18.90 | |
73 | 438 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 1:19.18 | |
74 | 250 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 1:20.21 | |
75 | 49 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 1:20.60 | |
76 | 149 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 1:20.77 | |
77 | 323 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:20.80 | |
78 | 197 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:21.17 | |
79 | 119 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 1:22.02 | |
80 | 393 | Kristensen Karoline Poder | 2007 | VEJEN | 0752AV | 25 m | 1:22.13 | |
81 | 260 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:22.44 | |
82 | 207 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:23.11 | |
83 | 239 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:23.18 | |
84 | 196 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:23.34 | |
85 | 264 | Brogaard Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 25 m | 1:23.44 | |
86 | 407 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:23.92 | |
87 | 211 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 1:24.13 | |
88 | 35 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 25 m | 1:24.90 | ||
89 | 237 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 1:24.95 | |
90 | 327 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:25.03 | |
91 | 161 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:25.34 | |
92 | 157 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:25.58 | |
93 | 163 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 1:25.67 | |
94 | 454 | Pedersen Silje Helenius | 2006 | H.G.F. | 0634AU | 25 m | 1:25.69 | |
95 | 494 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:26.09 | |
96 | 164 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 1:26.28 | |
97 | 311 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 25 m | 1:26.42 | |
98 | 64 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 1:26.64 | |
99 | 94 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 1:26.98 | |
100 | 402 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:27.54 | |
101 | 232 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 1:28.05 | |
102 | 245 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 1:28.31 | |
103 | 235 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:29.40 | |
104 | 17 | Kvist Freja | 2006 | EBELTOFT | 0668AR | 25 m | 1:29.49 | |
105 | 395 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:29.92 | |
106 | 415 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:31.01 | |
107 | 423 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:31.01 | |
108 | 254 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 1:31.50 | |
109 | 279 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 1:31.78 | |
110 | 432 | Bødtker Maia | 2005 | H.G.F. | 0554AY | 25 m | 1:32.32 | |
111 | 379 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 25 m | 1:32.37 | |
112 | 405 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:32.62 | |
113 | 93 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 1:32.94 | |
114 | 296 | Balslev Jessie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0748AG | 25 m | 1:33.12 | |
115 | 312 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 1:34.58 | |
116 | 98 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 1:34.81 | |
117 | 382 | Kristensen Mathilde | 2008 | S 68 | 0866AR | 25 m | 1:34.88 | |
118 | 315 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 1:35.71 | |
119 | 222 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 1:36.31 | |
120 | 431 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | H.G.F. | 0832AO | 25 m | 1:37.25 | |
121 | 419 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:37.58 | |
122 | 299 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | BRÆDSTRUP | 0756AC | 25 m | 1:37.73 | |
123 | 410 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:38.45 | |
124 | 231 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 1:38.48 | |
125 | 113 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 1:39.26 | |
126 | 277 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 1:39.73 | |
127 | 314 | Svanholm Mikkeline | 2007 | AGF | 0708AS | 25 m | 1:40.65 | |
128 | 300 | Laursen Sofie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0734AC | 25 m | 1:41.18 | |
129 | 313 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 0796AT | 25 m | 1:41.51 | |
130 | 97 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 1:44.80 | |
131 | 391 | Bundsgaard Kamma K | 2007 | VEJEN | 0732AV | 25 m | 1:47.01 | |
132 | 392 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | 1:47.12 | |
133 | 249 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 1:48.39 | |
134 | 10 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | 1:49.75 | |
135 | 241 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 1:52.75 | |
136 | 173 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 1:53.60 | |
137 | 295 | Friberg Ida | 2008 | BRÆDSTRUP | 0822AA | 25 m | 1:55.19 | |
138 | 153 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | 1:58.97 | |
139 | 154 | Hansen Katja Birk | 2009 | IKAST | 0952AJ | 25 m | 2:19.94 | |
140 | 32 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | |||
141 | 33 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | |||
142 | 115 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 25 m | |||
143 | 116 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | ||
144 | 118 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 25 m | |||
145 | 120 | Madsen Thea Dahl | 2005 | VILDBJERG | 0586AY | 25 m | ||
146 | 121 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 25 m | |||
147 | 227 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | ||
148 | 253 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | ||
149 | 271 | Kristensen Emma Thorup | 2006 | BSK08 | 0680AY | 25 m | ||
150 | 272 | Hauerslev Emma | 2007 | BSK08 | 0702AY | 25 m | ||
151 | 273 | Jensen Sofie Boelskift | 2009 | BSK08 | 0942BB | 25 m | ||
152 | 294 | Paulsen Aya | 2008 | BRÆDSTRUP | 0880AS | 25 m | ||
153 | 297 | Wittrup-Jensen Karla | 2008 | BRÆDSTRUP | 0858AM | 25 m | ||
154 | 303 | Højer Rebecca Priscilla | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498AU | 25 m | ||
155 | 428 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | ||
156 | 458 | Søjberg Camilla | 2009 | H.G.F. | 25 m | |||
157 | 488 | Elkjær Ingrid Kirk | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
158 | 491 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | ||
159 | 493 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | ||
160 | 505 | Sørensen Johanne Kjær | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 3, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 466 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | SKIVE | 0177AO | 25 m | 2:14.66 | |
2 | 145 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:18.63 | |
3 | 139 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 2:25.91 | |
4 | 205 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 2:29.50 | |
5 | 288 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 2:33.34 | |
6 | 508 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:39.60 | |
7 | 350 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 2:40.23 | |
8 | 107 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 2:45.50 | |
9 | 437 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 2:48.65 | |
10 | 131 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 2:49.25 | |
11 | 101 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:51.28 | |
12 | 203 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 2:52.20 | |
13 | 336 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | AABYBRO | 0499AQ | 25 m | 2:54.27 | |
14 | 486 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 2:54.53 | |
15 | 450 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | H.G.F. | 0517AJ | 25 m | 2:58.57 | |
16 | 355 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 3:00.60 | |
17 | 378 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 3:01.08 | |
18 | 425 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 3:01.34 | |
19 | 451 | Mørup Jacob | 2004 | H.G.F. | 0413AQ | 25 m | 3:01.38 | |
20 | 191 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 3:04.50 | |
21 | 158 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 3:06.04 | |
22 | 411 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:11.59 | |
23 | 352 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 3:12.88 | |
24 | 280 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 3:14.22 | |
25 | 452 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 3:14.47 | |
26 | 400 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 3:17.69 | |
27 | 349 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | 3:27.82 | |
28 | 421 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:29.29 | |
29 | 500 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 3:31.59 | |
30 | 318 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 3:38.13 | |
31 | 442 | Henningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | ||
32 | 489 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | ||
33 | 506 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 4, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 262 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 2:40.53 | |
2 | 133 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 2:42.97 | |
3 | 148 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:43.39 | |
4 | 135 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 2:43.72 | |
5 | 465 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:47.10 | |
6 | 26 | Post Mille | 2004 | GRENAA | 25 m | 2:47.84 | ||
7 | 370 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 2:50.06 | |
8 | 166 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:51.75 | |
9 | 7 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 0636AW | 25 m | 2:54.51 | |
10 | 329 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 2:54.55 | |
11 | 278 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 2:58.55 | |
12 | 365 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 2:58.79 | |
13 | 326 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 2:59.69 | |
14 | 455 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | H.G.F. | 0302AX | 25 m | 2:59.95 | |
15 | 46 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 3:01.63 | |
16 | 8 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 0506BA | 25 m | 3:02.07 | |
17 | 372 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 3:03.22 | |
18 | 416 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 3:03.40 | |
19 | 59 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 3:05.41 | |
20 | 136 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 3:09.04 | |
21 | 282 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 3:09.27 | |
22 | 463 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 3:09.71 | |
23 | 353 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 3:15.27 | |
24 | 453 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | H.G.F. | 0674AG | 25 m | 3:15.45 | |
25 | 22 | Tilsted Olivia | 2006 | EBELTOFT | 0668AF | 25 m | 3:18.11 | |
26 | 409 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:19.35 | |
27 | 216 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 3:19.58 | |
28 | 206 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 3:21.12 | |
29 | 252 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 25 m | 3:24.19 | |
30 | 264 | Brogaard Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 25 m | 3:24.69 | |
31 | 267 | Thomasen Iben | 2008 | BSK08 | 0816AK | 25 m | 3:26.42 | |
32 | 403 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 3:30.61 | |
33 | 485 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 3:31.51 | |
34 | 19 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | EBELTOFT | 0678AR | 25 m | 3:32.25 | |
35 | 497 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 3:34.49 | |
36 | 197 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 3:37.58 | |
37 | 223 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 3:38.51 | |
38 | 404 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 3:54.32 | |
39 | 379 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 25 m | 3:56.82 | |
40 | 219 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 4:02.76 | |
41 | 247 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 4:39.24 | |
42 | 50 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | ||
43 | 97 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | ||
44 | 156 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | ||
45 | 210 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | ||
46 | 406 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | ||
47 | 502 | Scheffmann Lærke | 2007 | SKANDERBOR | 0758AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.82 | |
2 | 126 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 35.18 | |
3 | 261 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 35.30 | |
4 | 1 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 35.37 | |
5 | 165 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 35.68 | |
6 | 169 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 35.69 | |
7 | 107 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 36.90 | |
8 | 495 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 37.45 | |
9 | 58 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 37.68 | |
10 | 289 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 37.76 | |
11 | 130 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 38.31 | |
12 | 501 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 38.34 | |
13 | 28 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 39.22 | ||
14 | 25 | Købke Mikkel | 1999 | GRENAA | 25 m | 40.24 | ||
15 | 60 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 0431AP | 25 m | 40.41 | |
16 | 24 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 40.77 | ||
17 | 317 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 41.47 | |
18 | 448 | Kejser Sander | 2003 | H.G.F. | 0325AR | 25 m | 41.63 | |
19 | 203 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 42.33 | |
20 | 128 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 42.35 | |
21 | 36 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 42.47 | |
22 | 378 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 42.48 | |
23 | 355 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 42.53 | |
24 | 436 | Frimand Esben | 2006 | H.G.F. | 0657AE | 25 m | 42.53 | |
25 | 322 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 45.01 | |
26 | 368 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 46.26 | |
27 | 47 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 46.76 | |
28 | 437 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 46.87 | |
29 | 191 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 46.88 | |
30 | 95 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 48.66 | |
31 | 248 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 49.96 | |
32 | 39 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 50.06 | |
33 | 162 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 50.14 | |
34 | 430 | Andersen Simon N. | 2006 | H.G.F. | 0641AM | 25 m | 50.61 | |
35 | 229 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 51.23 | |
36 | 424 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 51.34 | |
37 | 37 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 51.99 | |
38 | 240 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 52.21 | |
39 | 244 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 52.26 | |
40 | 105 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 52.56 | |
41 | 255 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 25 m | 52.62 | |
42 | 213 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 52.69 | |
43 | 400 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 52.91 | |
44 | 304 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 54.63 | |
45 | 449 | Kristensen Anders Peter | 2007 | H.G.F. | 0703AH | 25 m | 54.84 | |
46 | 422 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 55.21 | |
47 | 434 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 55.57 | |
48 | 246 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 55.86 | |
49 | 63 | Sørensen Thomas Saugmann | 2003 | MUNKEBO | 25 m | 55.95 | ||
50 | 209 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 55.97 | |
51 | 221 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 56.09 | |
52 | 356 | Vang Simon Søholm | 2008 | ST-NEPTUN | 0827AE | 25 m | 59.59 | |
53 | 380 | Dworzanski Maciej | 2008 | S 68 | 0843AJ | 25 m | 1:00.16 | |
54 | 152 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:01.00 | |
55 | 151 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 1:02.51 | |
56 | 215 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | 1:08.42 | |
57 | 302 | Magnusson Gisli | 2008 | BRÆDSTRUP | 0831AA | 25 m | 1:08.74 | |
58 | 38 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | ||
59 | 172 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | ||
60 | 269 | Thielst Sebastian | 2005 | BSK08 | 0525AR | 25 m | ||
61 | 276 | Sallam Annas | 2008 | BRÆDSTRUP | 0865AM | 25 m | ||
62 | 298 | Knudsen Kristian | 2009 | BRÆDSTRUP | 0979AD | 25 m | ||
63 | 460 | Sørensen Lucas | 2007 | H.G.F. | 0767AH | 25 m | ||
64 | 509 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 462 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 33.39 | |
2 | 374 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 34.65 | |
3 | 345 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 34.88 | |
4 | 339 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 35.08 | |
5 | 492 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 35.49 | |
6 | 99 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 36.56 | |
7 | 167 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 36.70 | |
8 | 192 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 36.90 | |
9 | 498 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 37.25 | |
10 | 370 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 37.52 | |
11 | 290 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 38.15 | |
12 | 57 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 38.61 | |
13 | 258 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 38.64 | |
14 | 324 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 38.68 | |
15 | 292 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 39.69 | |
16 | 147 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 39.81 | |
17 | 170 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 39.84 | |
18 | 372 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 39.88 | |
19 | 199 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 40.10 | |
20 | 134 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 40.50 | |
21 | 340 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 40.68 | |
22 | 398 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 40.99 | |
23 | 367 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 41.72 | |
24 | 366 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 41.81 | |
25 | 357 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 42.03 | |
26 | 18 | Meyer Freja | 2004 | EBELTOFT | 0406AQ | 25 m | 42.04 | |
27 | 138 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 42.33 | |
28 | 237 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 43.43 | |
29 | 9 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 0594BA | 25 m | 43.45 | |
30 | 464 | Lindbjerg Mathilde | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 44.25 | |
31 | 456 | Persson Linnea | 2004 | H.G.F. | 0434BB | 25 m | 44.54 | |
32 | 2 | Huss Malou | 2006 | AGF | 0606AT | 25 m | 44.81 | |
33 | 327 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 46.33 | |
34 | 413 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 46.63 | |
35 | 401 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 46.65 | |
36 | 429 | Andersen Signe N. | 2004 | H.G.F. | 0454AZ | 25 m | 46.78 | |
37 | 119 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 47.19 | |
38 | 375 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 47.66 | |
39 | 459 | Sørensen Lise Lund | 2005 | H.G.F. | 0508AP | 25 m | 48.05 | |
40 | 414 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 48.22 | |
41 | 438 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 48.44 | |
42 | 97 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 48.80 | |
43 | 395 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 49.23 | |
44 | 454 | Pedersen Silje Helenius | 2006 | H.G.F. | 0634AU | 25 m | 49.37 | |
45 | 419 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 49.44 | |
46 | 52 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 49.89 | |
47 | 439 | Gram Julie | 2006 | H.G.F. | 0694AT | 25 m | 50.19 | |
48 | 11 | Henriksen Julie | 2005 | DELFINEN | 0516BA | 25 m | 50.44 | |
49 | 94 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 51.71 | |
50 | 54 | Kronbak Astrid Grønbæk | 2005 | MUNKEBO | 25 m | 51.91 | ||
51 | 312 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 51.93 | |
52 | 420 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 52.34 | |
53 | 106 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 52.37 | |
54 | 415 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 52.53 | |
55 | 93 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 52.74 | |
56 | 214 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 52.75 | |
57 | 406 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 53.77 | |
58 | 311 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 25 m | 53.82 | |
59 | 153 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | 54.05 | |
60 | 103 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 54.36 | |
61 | 243 | Nielsen Sofia | 2008 | DELTA | 0842AO | 25 m | 54.72 | |
62 | 217 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 55.18 | |
63 | 296 | Balslev Jessie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0748AG | 25 m | 56.35 | |
64 | 359 | Vang Sara Søholm | 2005 | ST-NEPTUN | 0536AY | 25 m | 56.49 | |
65 | 254 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 56.99 | |
66 | 440 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | H.G.F. | 0718AE | 25 m | 57.63 | |
67 | 155 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 58.45 | |
68 | 410 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 59.14 | |
69 | 300 | Laursen Sofie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0734AC | 25 m | 59.19 | |
70 | 212 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 59.34 | |
71 | 121 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 25 m | 59.42 | ||
72 | 391 | Bundsgaard Kamma K | 2007 | VEJEN | 0732AV | 25 m | 1:01.15 | |
73 | 295 | Friberg Ida | 2008 | BRÆDSTRUP | 0822AA | 25 m | 1:03.12 | |
74 | 241 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 1:03.31 | |
75 | 382 | Kristensen Mathilde | 2008 | S 68 | 0866AR | 25 m | 1:03.69 | |
76 | 150 | Mølbak Katrine | 2009 | IKAST | 0948AJ | 25 m | 1:05.16 | |
77 | 392 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | 1:05.21 | |
78 | 299 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | BRÆDSTRUP | 0756AC | 25 m | 1:05.78 | |
79 | 118 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 25 m | 1:06.59 | ||
80 | 154 | Hansen Katja Birk | 2009 | IKAST | 0952AJ | 25 m | 1:17.83 | |
81 | 32 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | |||
82 | 33 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | |||
83 | 111 | Alkærsig Marie V. | 2010 | VILDBJERG | 25 m | |||
84 | 112 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 25 m | |||
85 | 113 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | ||
86 | 115 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 25 m | |||
87 | 117 | Holbøll Silje | 2006 | VILDBJERG | 0632AU | 25 m | ||
88 | 120 | Madsen Thea Dahl | 2005 | VILDBJERG | 0586AY | 25 m | ||
89 | 173 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | ||
90 | 227 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | ||
91 | 232 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | ||
92 | 294 | Paulsen Aya | 2008 | BRÆDSTRUP | 0880AS | 25 m | ||
93 | 297 | Wittrup-Jensen Karla | 2008 | BRÆDSTRUP | 0858AM | 25 m | ||
94 | 303 | Højer Rebecca Priscilla | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498AU | 25 m | ||
95 | 431 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | H.G.F. | 0832AO | 25 m | ||
96 | 458 | Søjberg Camilla | 2009 | H.G.F. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 1:02.28 | |
2 | 29 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 1:02.84 | ||
3 | 369 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:03.88 | |
4 | 123 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:07.13 | |
5 | 259 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 1:08.32 | |
6 | 139 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:09.13 | |
7 | 146 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:09.25 | |
8 | 145 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:11.99 | |
9 | 140 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:12.50 | |
10 | 144 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:12.77 | |
11 | 125 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:13.06 | |
12 | 319 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 1:13.18 | |
13 | 335 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 1:13.33 | |
14 | 195 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:13.98 | |
15 | 287 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:15.05 | |
16 | 320 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:16.46 | |
17 | 204 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:18.40 | |
18 | 102 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:19.68 | |
19 | 171 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:20.30 | |
20 | 158 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:22.78 | |
21 | 336 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | AABYBRO | 0499AQ | 25 m | 1:23.01 | |
22 | 280 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:24.54 | |
23 | 504 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:26.95 | |
24 | 400 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 1:27.53 | |
25 | 201 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:28.63 | |
26 | 318 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 1:30.66 | |
27 | 386 | Jensen Mads Schelde | 2006 | VEJEN | 0663AG | 25 m | 1:31.01 | |
28 | 352 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 1:31.08 | |
29 | 389 | Pedersen Christian | 2007 | VEJEN | 0723AM | 25 m | 1:31.91 | |
30 | 281 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:32.42 | |
31 | 387 | Gormsen Toke | 2006 | VEJEN | 0629AP | 25 m | 1:32.80 | |
32 | 160 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:33.23 | |
33 | 15 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | EBELTOFT | 0709AI | 25 m | 1:33.59 | |
34 | 316 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 1:33.90 | |
35 | 238 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 1:35.71 | |
36 | 434 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 1:36.26 | |
37 | 246 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 1:36.87 | |
38 | 12 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 0899AH | 25 m | 1:37.13 | |
39 | 388 | Høier Noah | 2006 | VEJEN | 0639AP | 25 m | 1:37.63 | |
40 | 242 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 25 m | 1:38.09 | |
41 | 20 | Simonsen Bertil Top | 2006 | EBELTOFT | 0655AK | 25 m | 1:39.44 | |
42 | 328 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 1:39.83 | |
43 | 397 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:41.47 | |
44 | 354 | Holst-Jensen Morten | 2008 | ST-NEPTUN | 0845AE | 25 m | 1:42.16 | |
45 | 95 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:42.54 | |
46 | 457 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 0315AS | 25 m | 1:43.48 | |
47 | 460 | Sørensen Lucas | 2007 | H.G.F. | 0767AH | 25 m | 1:45.82 | |
48 | 376 | Heltborg August | 2006 | S 68 | 0689AP | 25 m | 1:46.64 | |
49 | 310 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 1:46.80 | |
50 | 228 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 1:46.89 | |
51 | 234 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 1:46.93 | |
52 | 418 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:47.50 | |
53 | 251 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 1:47.65 | |
54 | 230 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 1:49.53 | |
55 | 151 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 1:50.42 | |
56 | 421 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:50.99 | |
57 | 218 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 1:59.21 | |
58 | 390 | Wadskjær Rasmus | 2008 | VEJEN | 0881AJ | 25 m | 2:04.29 | |
59 | 220 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 2:24.07 | |
60 | 105 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | ||
61 | 172 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | ||
62 | 301 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | ||
63 | 302 | Magnusson Gisli | 2008 | BRÆDSTRUP | 0831AA | 25 m | ||
64 | 433 | Bødtker Sebastian Holler | 2007 | H.G.F. | 0799AL | 25 m | ||
65 | 509 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:09.42 | |
2 | 373 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 1:09.94 | |
3 | 337 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:10.10 | |
4 | 490 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:13.32 | |
5 | 188 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:13.93 | |
6 | 342 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:14.74 | |
7 | 137 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:14.98 | |
8 | 292 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:15.38 | |
9 | 141 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:15.53 | |
10 | 293 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:15.62 | |
11 | 258 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:15.90 | |
12 | 143 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:16.13 | |
13 | 108 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:16.59 | |
14 | 286 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:16.76 | |
15 | 26 | Post Mille | 2004 | GRENAA | 25 m | 1:17.58 | ||
16 | 189 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:17.86 | |
17 | 329 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:18.47 | |
18 | 493 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:18.64 | |
19 | 291 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:18.70 | |
20 | 166 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:19.22 | |
21 | 134 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:19.77 | |
22 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 1:19.84 | |
23 | 65 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 1:20.97 | |
24 | 13 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 1:21.14 | |
25 | 138 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:21.68 | |
26 | 459 | Sørensen Lise Lund | 2005 | H.G.F. | 0508AP | 25 m | 1:22.37 | |
27 | 371 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 1:22.57 | |
28 | 326 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:22.78 | |
29 | 358 | Lund Lea Skjærris | 2008 | ST-NEPTUN | 0826AH | 25 m | 1:23.94 | |
30 | 59 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:24.25 | |
31 | 136 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 1:24.36 | |
32 | 9 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 0594BA | 25 m | 1:24.56 | |
33 | 416 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:24.66 | |
34 | 413 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:24.70 | |
35 | 16 | Knøvl Emma | 2004 | EBELTOFT | 0436AF | 25 m | 1:24.85 | |
36 | 282 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:27.09 | |
37 | 196 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:27.19 | |
38 | 285 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:27.20 | |
39 | 21 | Tilsted Ida | 2004 | EBELTOFT | 0488AP | 25 m | 1:28.00 | |
40 | 193 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 1:28.36 | |
41 | 265 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 25 m | 1:29.62 | |
42 | 62 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 1:30.20 | |
43 | 149 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 1:30.52 | |
44 | 399 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:30.73 | |
45 | 499 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 1:31.75 | |
46 | 407 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:32.30 | |
47 | 161 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:32.51 | |
48 | 432 | Bødtker Maia | 2005 | H.G.F. | 0554AY | 25 m | 1:32.66 | |
49 | 22 | Tilsted Olivia | 2006 | EBELTOFT | 0668AF | 25 m | 1:33.34 | |
50 | 463 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:33.54 | |
51 | 211 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 1:33.65 | |
52 | 216 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 1:34.59 | |
53 | 404 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 1:35.78 | |
54 | 405 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:37.51 | |
55 | 284 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 1:37.61 | |
56 | 157 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:37.74 | |
57 | 250 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 1:38.50 | |
58 | 239 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 1:39.00 | |
59 | 17 | Kvist Freja | 2006 | EBELTOFT | 0668AR | 25 m | 1:39.84 | |
60 | 223 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 1:40.21 | |
61 | 222 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 1:40.34 | |
62 | 164 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 1:40.36 | |
63 | 491 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | 1:41.05 | |
64 | 396 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:41.14 | |
65 | 359 | Vang Sara Søholm | 2005 | ST-NEPTUN | 0536AY | 25 m | 1:41.68 | |
66 | 283 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498BB | 25 m | 1:41.72 | |
67 | 414 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:41.81 | |
68 | 98 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 1:41.92 | |
69 | 315 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 1:43.52 | |
70 | 207 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:43.68 | |
71 | 279 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 1:44.34 | |
72 | 379 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 25 m | 1:44.40 | |
73 | 155 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:45.16 | |
74 | 232 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 1:45.32 | |
75 | 277 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 1:45.67 | |
76 | 156 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 1:47.10 | |
77 | 19 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | EBELTOFT | 0678AR | 25 m | 1:47.13 | |
78 | 219 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:47.52 | |
79 | 235 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 1:50.93 | |
80 | 406 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 1:52.02 | |
81 | 50 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 1:52.40 | |
82 | 249 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 1:53.48 | |
83 | 231 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 1:53.80 | |
84 | 314 | Svanholm Mikkeline | 2007 | AGF | 0708AS | 25 m | 1:58.05 | |
85 | 440 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | H.G.F. | 0718AE | 25 m | 2:03.65 | |
86 | 299 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | BRÆDSTRUP | 0756AC | 25 m | 2:04.12 | |
87 | 313 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 0796AT | 25 m | 2:08.80 | |
88 | 247 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 2:14.23 | |
89 | 106 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | ||
90 | 113 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | ||
91 | 116 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | ||
92 | 163 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | ||
93 | 227 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | ||
94 | 253 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | ||
95 | 300 | Laursen Sofie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0734AC | 25 m | ||
96 | 391 | Bundsgaard Kamma K | 2007 | VEJEN | 0732AV | 25 m | ||
97 | 392 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | ||
98 | 441 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | ||
99 | 461 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | ||
100 | 488 | Elkjær Ingrid Kirk | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
101 | 497 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | ||
102 | 503 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | ||
103 | 505 | Sørensen Johanne Kjær | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 2:44.61 | |
2 | 107 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 2:50.56 | |
3 | 261 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 2:53.60 | |
4 | 1 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 2:55.27 | |
5 | 28 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 3:01.48 | ||
6 | 200 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 3:02.45 | |
7 | 448 | Kejser Sander | 2003 | H.G.F. | 0325AR | 25 m | 3:18.78 | |
8 | 130 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 3:26.68 | |
9 | 450 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | H.G.F. | 0517AJ | 25 m | 3:33.63 | |
10 | 500 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 3:43.01 | |
11 | 47 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 3:53.70 | |
12 | 430 | Andersen Simon N. | 2006 | H.G.F. | 0641AM | 25 m | 3:57.91 | |
13 | 55 | Lamberg Lau | 2007 | MUNKEBO | 0765AK | 25 m | 4:01.79 | |
14 | 255 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 25 m | 4:03.25 | |
15 | 422 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 4:21.89 | |
16 | 418 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 4:28.00 | |
17 | 37 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | ||
18 | 96 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | ||
19 | 412 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | ||
20 | 495 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | ||
21 | 506 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 492 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 2:38.92 | |
2 | 167 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 2:55.30 | |
3 | 374 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 2:55.58 | |
4 | 192 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 2:55.81 | |
5 | 99 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 2:57.31 | |
6 | 370 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 3:00.24 | |
7 | 324 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 3:01.49 | |
8 | 372 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 3:04.73 | |
9 | 290 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 3:10.88 | |
10 | 398 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 3:16.66 | |
11 | 147 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 3:16.78 | |
12 | 135 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 3:19.81 | |
13 | 357 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 3:25.00 | |
14 | 46 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 3:25.25 | |
15 | 456 | Persson Linnea | 2004 | H.G.F. | 0434BB | 25 m | 3:27.80 | |
16 | 265 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 25 m | 3:36.79 | |
17 | 401 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:38.08 | |
18 | 409 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:38.46 | |
19 | 429 | Andersen Signe N. | 2004 | H.G.F. | 0454AZ | 25 m | 3:39.24 | |
20 | 423 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 3:39.64 | |
21 | 267 | Thomasen Iben | 2008 | BSK08 | 0816AK | 25 m | 3:41.46 | |
22 | 419 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:42.97 | |
23 | 237 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 3:46.21 | |
24 | 375 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 3:50.05 | |
25 | 97 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 3:52.52 | |
26 | 395 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 3:57.35 | |
27 | 420 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 4:01.57 | |
28 | 197 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 4:05.42 | |
29 | 11 | Henriksen Julie | 2005 | DELFINEN | 0516BA | 25 m | 4:06.50 | |
30 | 106 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 4:08.88 | |
31 | 402 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 4:09.78 | |
32 | 103 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 4:19.02 | |
33 | 210 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 4:28.59 | |
34 | 10 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | 4:38.79 | |
35 | 153 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | ||
36 | 393 | Kristensen Karoline Poder | 2007 | VEJEN | 0752AV | 25 m | ||
37 | 454 | Pedersen Silje Helenius | 2006 | H.G.F. | 0634AU | 25 m | ||
38 | 485 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 25.66 | ||
2 | 53 | Klüver Frederik | 1998 | MUNKEBO | 9823AV | 25 m | 26.34 | |
3 | 126 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 26.84 | |
4 | 288 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 26.91 | |
5 | 40 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 26.92 | |
6 | 58 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 26.96 | |
7 | 259 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 26.96 | |
8 | 334 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 27.05 | |
9 | 508 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 27.35 | |
10 | 145 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 27.52 | |
11 | 144 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 27.54 | |
12 | 5 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | AUNING | 0503AN | 25 m | 27.69 | |
13 | 146 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 28.12 | |
14 | 287 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 28.12 | |
15 | 195 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 28.17 | |
16 | 25 | Købke Mikkel | 1999 | GRENAA | 25 m | 28.53 | ||
17 | 140 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 28.55 | |
18 | 194 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 28.78 | |
19 | 335 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 28.80 | |
20 | 131 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 28.90 | |
21 | 289 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 28.98 | |
22 | 124 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 29.27 | |
23 | 101 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.43 | |
24 | 128 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 29.43 | |
25 | 104 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 29.50 | |
26 | 489 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 29.55 | |
27 | 139 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 29.60 | |
28 | 350 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 29.60 | |
29 | 96 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 29.66 | |
30 | 501 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 29.70 | |
31 | 60 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 0431AP | 25 m | 29.95 | |
32 | 321 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 30.17 | |
33 | 28 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 30.23 | ||
34 | 61 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 30.33 | |
35 | 107 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 30.36 | |
36 | 24 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 30.44 | ||
37 | 158 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 30.53 | |
38 | 355 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 30.77 | |
39 | 437 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 30.87 | |
40 | 102 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 30.88 | |
41 | 129 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 30.94 | |
42 | 346 | Mogensen Lukas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 31.06 | |
43 | 204 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 31.24 | |
44 | 36 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 31.51 | |
45 | 201 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 31.60 | |
46 | 38 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | 31.80 | |
47 | 198 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 32.04 | |
48 | 351 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 32.28 | |
49 | 436 | Frimand Esben | 2006 | H.G.F. | 0657AE | 25 m | 32.31 | |
50 | 378 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 32.63 | |
51 | 486 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 32.66 | |
52 | 336 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | AABYBRO | 0499AQ | 25 m | 32.68 | |
53 | 442 | Henningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | 32.87 | |
54 | 39 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 32.88 | |
55 | 368 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 33.18 | |
56 | 15 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | EBELTOFT | 0709AI | 25 m | 34.14 | |
57 | 434 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 34.53 | |
58 | 496 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 34.53 | |
59 | 234 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 34.81 | |
60 | 280 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 34.90 | |
61 | 12 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 0899AH | 25 m | 35.44 | |
62 | 240 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 35.45 | |
63 | 281 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 35.47 | |
64 | 162 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 35.52 | |
65 | 400 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 35.71 | |
66 | 417 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 35.79 | |
67 | 411 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 36.10 | |
68 | 45 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 36.25 | |
69 | 412 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 36.86 | |
70 | 422 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 37.28 | |
71 | 387 | Gormsen Toke | 2006 | VEJEN | 0629AP | 25 m | 37.45 | |
72 | 238 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 37.59 | |
73 | 246 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 37.80 | |
74 | 105 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 37.82 | |
75 | 95 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 37.86 | |
76 | 221 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 38.06 | |
77 | 457 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 0315AS | 25 m | 38.07 | |
78 | 159 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 38.17 | |
79 | 449 | Kristensen Anders Peter | 2007 | H.G.F. | 0703AH | 25 m | 38.43 | |
80 | 276 | Sallam Annas | 2008 | BRÆDSTRUP | 0865AM | 25 m | 38.84 | |
81 | 242 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 25 m | 39.03 | |
82 | 380 | Dworzanski Maciej | 2008 | S 68 | 0843AJ | 25 m | 39.58 | |
83 | 397 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 39.65 | |
84 | 37 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 39.75 | |
85 | 20 | Simonsen Bertil Top | 2006 | EBELTOFT | 0655AK | 25 m | 40.08 | |
86 | 172 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | 40.13 | |
87 | 506 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 41.21 | |
88 | 356 | Vang Simon Søholm | 2008 | ST-NEPTUN | 0827AE | 25 m | 41.34 | |
89 | 460 | Sørensen Lucas | 2007 | H.G.F. | 0767AH | 25 m | 41.39 | |
90 | 220 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 42.63 | |
91 | 376 | Heltborg August | 2006 | S 68 | 0689AP | 25 m | 43.60 | |
92 | 424 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 44.33 | |
93 | 244 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 44.49 | |
94 | 408 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 0615AP | 25 m | 45.20 | |
95 | 433 | Bødtker Sebastian Holler | 2007 | H.G.F. | 0799AL | 25 m | 49.33 | |
96 | 215 | Lomholt Hjalte Dupont | 2007 | HERNING | 0743AM | 25 m | 49.65 | |
97 | 298 | Knudsen Kristian | 2009 | BRÆDSTRUP | 0979AD | 25 m | 49.91 | |
98 | 509 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | 50.78 | |
99 | 301 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | 53.11 | |
100 | 435 | Frederikse Kristian Kruse | 2006 | H.G.F. | 25 m | 53.68 | ||
101 | 507 | Vand Elias | 2007 | SKANDERBOR | 0795AL | 25 m | 54.68 | |
102 | 209 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | ||
103 | 213 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | ||
104 | 268 | Bukholt Hjalte Nymann | 2007 | BSK08 | 0725AP | 25 m | ||
105 | 269 | Thielst Sebastian | 2005 | BSK08 | 0525AR | 25 m | ||
106 | 270 | Drews Sander | 2008 | BSK08 | 0879AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 342 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 27.43 | |
2 | 187 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 27.93 | |
3 | 498 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 28.29 | |
4 | 344 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 28.65 | |
5 | 133 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 29.01 | |
6 | 345 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 29.27 | |
7 | 462 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 29.34 | |
8 | 189 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 29.46 | |
9 | 293 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 29.47 | |
10 | 14 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 29.52 | |
11 | 99 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 29.52 | |
12 | 143 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 29.61 | |
13 | 377 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 29.61 | |
14 | 337 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 29.71 | |
15 | 137 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 29.76 | |
16 | 465 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 29.79 | |
17 | 338 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 29.81 | |
18 | 374 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 29.89 | |
19 | 291 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 29.96 | |
20 | 57 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 30.36 | |
21 | 367 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 30.52 | |
22 | 490 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 30.62 | |
23 | 168 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 30.66 | |
24 | 23 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 30.84 | ||
25 | 340 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 30.86 | |
26 | 7 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 0636AW | 25 m | 31.02 | |
27 | 262 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 31.23 | |
28 | 278 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 31.29 | |
29 | 366 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 31.30 | |
30 | 9 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 0594BA | 25 m | 31.42 | |
31 | 441 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 31.51 | |
32 | 141 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 31.58 | |
33 | 347 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 31.60 | |
34 | 4 | Schleimann Johanne | 2007 | AGF | 0766AP | 25 m | 31.67 | |
35 | 371 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 31.89 | |
36 | 325 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 32.01 | |
37 | 286 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 32.03 | |
38 | 18 | Meyer Freja | 2004 | EBELTOFT | 0406AQ | 25 m | 32.12 | |
39 | 348 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 32.12 | |
40 | 381 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 32.26 | |
41 | 284 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 32.29 | |
42 | 34 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 32.31 | |
43 | 166 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 32.82 | |
44 | 202 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 32.82 | |
45 | 49 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 32.99 | |
46 | 464 | Lindbjerg Mathilde | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 33.02 | |
47 | 51 | Johansen Rasmine | 2005 | MUNKEBO | 0594AS | 25 m | 33.10 | |
48 | 399 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 33.17 | |
49 | 266 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 25 m | 33.21 | |
50 | 21 | Tilsted Ida | 2004 | EBELTOFT | 0488AP | 25 m | 33.43 | |
51 | 193 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 33.51 | |
52 | 119 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 33.54 | |
53 | 285 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 33.55 | |
54 | 455 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | H.G.F. | 0302AX | 25 m | 33.55 | |
55 | 134 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 33.61 | |
56 | 236 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 33.63 | |
57 | 487 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 33.73 | |
58 | 22 | Tilsted Olivia | 2006 | EBELTOFT | 0668AF | 25 m | 33.90 | |
59 | 499 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 33.97 | |
60 | 429 | Andersen Signe N. | 2004 | H.G.F. | 0454AZ | 25 m | 34.34 | |
61 | 463 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 34.50 | |
62 | 282 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 34.57 | |
63 | 208 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 34.72 | |
64 | 438 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 34.75 | |
65 | 413 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 34.76 | |
66 | 2 | Huss Malou | 2006 | AGF | 0606AT | 25 m | 34.90 | |
67 | 403 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 34.97 | |
68 | 323 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 35.16 | |
69 | 432 | Bødtker Maia | 2005 | H.G.F. | 0554AY | 25 m | 35.16 | |
70 | 461 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | 35.23 | |
71 | 497 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 35.34 | |
72 | 241 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 35.74 | |
73 | 48 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 35.81 | |
74 | 485 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 35.88 | |
75 | 260 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 36.00 | |
76 | 216 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 36.19 | |
77 | 239 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 36.20 | |
78 | 17 | Kvist Freja | 2006 | EBELTOFT | 0668AR | 25 m | 36.25 | |
79 | 206 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 36.25 | |
80 | 407 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 36.30 | |
81 | 35 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 25 m | 36.35 | ||
82 | 254 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 36.43 | |
83 | 149 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 36.50 | |
84 | 62 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 36.78 | |
85 | 252 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 25 m | 36.96 | |
86 | 405 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 37.02 | |
87 | 358 | Lund Lea Skjærris | 2008 | ST-NEPTUN | 0826AH | 25 m | 37.28 | |
88 | 454 | Pedersen Silje Helenius | 2006 | H.G.F. | 0634AU | 25 m | 37.40 | |
89 | 439 | Gram Julie | 2006 | H.G.F. | 0694AT | 25 m | 37.72 | |
90 | 98 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 37.82 | |
91 | 94 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 37.88 | |
92 | 398 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 37.94 | |
93 | 164 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 38.35 | |
94 | 283 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498BB | 25 m | 38.47 | |
95 | 245 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 38.94 | |
96 | 491 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | 38.97 | |
97 | 161 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 39.11 | |
98 | 116 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 39.81 | |
99 | 402 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 39.83 | |
100 | 103 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 40.11 | |
101 | 359 | Vang Sara Søholm | 2005 | ST-NEPTUN | 0536AY | 25 m | 40.86 | |
102 | 415 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 41.18 | |
103 | 375 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 41.20 | |
104 | 210 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 41.22 | |
105 | 223 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 41.24 | |
106 | 277 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 41.42 | |
107 | 431 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | H.G.F. | 0832AO | 25 m | 41.53 | |
108 | 410 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 41.72 | |
109 | 235 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 41.76 | |
110 | 279 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 41.89 | |
111 | 299 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | BRÆDSTRUP | 0756AC | 25 m | 42.02 | |
112 | 93 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 42.30 | |
113 | 303 | Højer Rebecca Priscilla | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498AU | 25 m | 42.54 | |
114 | 295 | Friberg Ida | 2008 | BRÆDSTRUP | 0822AA | 25 m | 42.55 | |
115 | 113 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 42.56 | |
116 | 296 | Balslev Jessie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0748AG | 25 m | 42.79 | |
117 | 156 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 42.85 | |
118 | 382 | Kristensen Mathilde | 2008 | S 68 | 0866AR | 25 m | 42.87 | |
119 | 300 | Laursen Sofie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0734AC | 25 m | 42.98 | |
120 | 97 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 43.30 | |
121 | 401 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 43.43 | |
122 | 243 | Nielsen Sofia | 2008 | DELTA | 0842AO | 25 m | 43.62 | |
123 | 219 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 43.74 | |
124 | 414 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 44.15 | |
125 | 214 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 45.31 | |
126 | 217 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 45.84 | |
127 | 54 | Kronbak Astrid Grønbæk | 2005 | MUNKEBO | 25 m | 46.80 | ||
128 | 502 | Scheffmann Lærke | 2007 | SKANDERBOR | 0758AT | 25 m | 47.00 | |
129 | 150 | Mølbak Katrine | 2009 | IKAST | 0948AJ | 25 m | 47.22 | |
130 | 118 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 25 m | 47.81 | ||
131 | 458 | Søjberg Camilla | 2009 | H.G.F. | 25 m | 50.66 | ||
132 | 294 | Paulsen Aya | 2008 | BRÆDSTRUP | 0880AS | 25 m | 50.91 | |
133 | 212 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 51.83 | |
134 | 111 | Alkærsig Marie V. | 2010 | VILDBJERG | 25 m | 51.84 | ||
135 | 297 | Wittrup-Jensen Karla | 2008 | BRÆDSTRUP | 0858AM | 25 m | 52.33 | |
136 | 440 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | H.G.F. | 0718AE | 25 m | 52.87 | |
137 | 154 | Hansen Katja Birk | 2009 | IKAST | 0952AJ | 25 m | 53.69 | |
138 | 112 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 25 m | 59.24 | ||
139 | 253 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 1:03.74 | |
140 | 33 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | |||
141 | 115 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 25 m | |||
142 | 117 | Holbøll Silje | 2006 | VILDBJERG | 0632AU | 25 m | ||
143 | 120 | Madsen Thea Dahl | 2005 | VILDBJERG | 0586AY | 25 m | ||
144 | 121 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 25 m | |||
145 | 271 | Kristensen Emma Thorup | 2006 | BSK08 | 0680AY | 25 m | ||
146 | 272 | Hauerslev Emma | 2007 | BSK08 | 0702AY | 25 m | ||
147 | 273 | Jensen Sofie Boelskift | 2009 | BSK08 | 0942BB | 25 m | ||
148 | 493 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | ||
149 | 494 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:10.01 | |
2 | 343 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 2:36.34 | |
3 | 287 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 2:39.65 | |
4 | 125 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 2:41.11 | |
5 | 96 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 2:44.47 | |
6 | 451 | Mørup Jacob | 2004 | H.G.F. | 0413AQ | 25 m | 2:55.66 | |
7 | 101 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:56.48 | |
8 | 131 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 2:58.95 | |
9 | 205 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 3:13.14 | |
10 | 457 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 0315AS | 25 m | 3:50.14 | |
11 | 496 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 3:54.34 | |
12 | 452 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 3:59.25 | |
13 | 190 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:44.77 | |
2 | 56 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 2:44.96 | |
3 | 108 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:50.21 | |
4 | 462 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 2:50.81 | |
5 | 13 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 2:56.43 | |
6 | 365 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 3:05.58 | |
7 | 23 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 3:24.57 | ||
8 | 453 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | H.G.F. | 0674AG | 25 m | 3:27.83 | |
9 | 16 | Knøvl Emma | 2004 | EBELTOFT | 0436AF | 25 m | 3:28.07 | |
10 | 353 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 3:31.96 | |
11 | 326 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 3:32.15 | |
12 | 428 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 3:34.02 | |
13 | 19 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | EBELTOFT | 0678AR | 25 m | 3:59.66 | |
14 | 50 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 4:32.82 | |
15 | 247 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 15, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 1:00.83 | |
2 | 466 | Rasmussen Chris Lund | 2001 | SKIVE | 0177AO | 25 m | 1:01.17 | |
3 | 145 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:04.68 | |
4 | 123 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:05.57 | |
5 | 139 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:07.38 | |
6 | 288 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:07.67 | |
7 | 40 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:08.11 | |
8 | 334 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:08.14 | |
9 | 146 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:08.29 | |
10 | 140 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:11.43 | |
11 | 508 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:12.08 | |
12 | 169 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:12.23 | |
13 | 125 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:12.65 | |
14 | 165 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:12.68 | |
15 | 1 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 1:13.45 | |
16 | 261 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 0445AP | 25 m | 1:13.49 | |
17 | 5 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | AUNING | 0503AN | 25 m | 1:14.22 | |
18 | 28 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 1:14.51 | ||
19 | 289 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 1:14.66 | |
20 | 104 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 1:14.85 | |
21 | 321 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 1:15.17 | |
22 | 129 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 1:15.64 | |
23 | 107 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:15.78 | |
24 | 195 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 1:16.18 | |
25 | 101 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:16.29 | |
26 | 317 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:16.33 | |
27 | 194 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:17.14 | |
28 | 437 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 1:17.26 | |
29 | 124 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:17.39 | |
30 | 102 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:18.96 | |
31 | 320 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 1:19.79 | |
32 | 319 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 1:19.80 | |
33 | 130 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 1:19.97 | |
34 | 38 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | 1:20.30 | |
35 | 486 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 1:20.85 | |
36 | 203 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:20.97 | |
37 | 171 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:21.17 | |
38 | 501 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:21.23 | |
39 | 355 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 1:21.93 | |
40 | 504 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 0499AP | 25 m | 1:22.69 | |
41 | 425 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 1:23.57 | |
42 | 378 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 1:24.76 | |
43 | 389 | Pedersen Christian | 2007 | VEJEN | 0723AM | 25 m | 1:25.01 | |
44 | 191 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:25.28 | |
45 | 351 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 1:25.39 | |
46 | 36 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:25.64 | |
47 | 200 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:25.67 | |
48 | 452 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 1:26.37 | |
49 | 450 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | H.G.F. | 0517AJ | 25 m | 1:26.76 | |
50 | 322 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:26.84 | |
51 | 346 | Mogensen Lukas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 1:27.15 | |
52 | 368 | Bendtsen Philip | 2005 | S 68 | 0535AK | 25 m | 1:27.50 | |
53 | 198 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 1:27.83 | |
54 | 281 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:28.61 | |
55 | 280 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:29.66 | |
56 | 352 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 1:30.03 | |
57 | 411 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:30.88 | |
58 | 318 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 1:32.31 | |
59 | 417 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:32.57 | |
60 | 159 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 1:34.08 | |
61 | 386 | Jensen Mads Schelde | 2006 | VEJEN | 0663AG | 25 m | 1:34.65 | |
62 | 12 | Madsen Mathias Møller | 2008 | DELFINEN | 0899AH | 25 m | 1:35.50 | |
63 | 248 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 1:36.42 | |
64 | 162 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 1:36.52 | |
65 | 240 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 1:36.71 | |
66 | 442 | Henningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | 1:37.32 | |
67 | 500 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 1:38.28 | |
68 | 349 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | 1:38.43 | |
69 | 242 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 25 m | 1:39.16 | |
70 | 421 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:39.42 | |
71 | 316 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 1:40.74 | |
72 | 328 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 1:40.82 | |
73 | 380 | Dworzanski Maciej | 2008 | S 68 | 0843AJ | 25 m | 1:41.80 | |
74 | 449 | Kristensen Anders Peter | 2007 | H.G.F. | 0703AH | 25 m | 1:42.62 | |
75 | 354 | Holst-Jensen Morten | 2008 | ST-NEPTUN | 0845AE | 25 m | 1:42.84 | |
76 | 388 | Høier Noah | 2006 | VEJEN | 0639AP | 25 m | 1:43.23 | |
77 | 397 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:43.28 | |
78 | 244 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 1:43.62 | |
79 | 356 | Vang Simon Søholm | 2008 | ST-NEPTUN | 0827AE | 25 m | 1:43.79 | |
80 | 422 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 1:45.45 | |
81 | 39 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 1:49.11 | |
82 | 304 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 1:49.46 | |
83 | 424 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 1:49.68 | |
84 | 230 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 1:51.00 | |
85 | 45 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 1:53.26 | |
86 | 152 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 1:56.58 | |
87 | 408 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 0615AP | 25 m | 1:58.34 | |
88 | 228 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 2:00.78 | |
89 | 251 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 2:05.68 | |
90 | 218 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 2:06.66 | |
91 | 310 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 2:14.65 | |
92 | 509 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | 2:18.10 | |
93 | 160 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | ||
94 | 229 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | ||
95 | 376 | Heltborg August | 2006 | S 68 | 0689AP | 25 m | ||
96 | 390 | Wadskjær Rasmus | 2008 | VEJEN | 0881AJ | 25 m | ||
97 | 434 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | ||
98 | 507 | Vand Elias | 2007 | SKANDERBOR | 0795AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 16, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 339 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:09.85 | |
2 | 187 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 1:11.51 | |
3 | 108 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:12.46 | |
4 | 337 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 1:12.46 | |
5 | 492 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:12.80 | |
6 | 374 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:13.62 | |
7 | 262 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 1:14.00 | |
8 | 293 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:14.08 | |
9 | 344 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:14.36 | |
10 | 345 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:14.38 | |
11 | 99 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:14.90 | |
12 | 291 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:14.99 | |
13 | 199 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:15.08 | |
14 | 167 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:15.17 | |
15 | 142 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 1:15.36 | |
16 | 141 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:15.56 | |
17 | 143 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:15.87 | |
18 | 377 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 1:16.07 | |
19 | 14 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 1:16.11 | |
20 | 258 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:16.87 | |
21 | 324 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 1:17.01 | |
22 | 170 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:17.32 | |
23 | 26 | Post Mille | 2004 | GRENAA | 25 m | 1:17.63 | ||
24 | 292 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:17.87 | |
25 | 133 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 1:18.39 | |
26 | 137 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:18.40 | |
27 | 7 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 0636AW | 25 m | 1:19.05 | |
28 | 367 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:20.17 | |
29 | 138 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:20.19 | |
30 | 381 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 1:20.30 | |
31 | 329 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:20.42 | |
32 | 325 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:20.53 | |
33 | 290 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:20.54 | |
34 | 370 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 1:20.66 | |
35 | 338 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 1:20.73 | |
36 | 503 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 1:20.76 | |
37 | 286 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 1:21.19 | |
38 | 166 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 1:21.56 | |
39 | 366 | Nættermann Patricia | 2007 | S 68 | 0704AG | 25 m | 1:22.40 | |
40 | 455 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | H.G.F. | 0302AX | 25 m | 1:22.72 | |
41 | 441 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 1:22.84 | |
42 | 372 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 1:23.40 | |
43 | 278 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 1:23.80 | |
44 | 168 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:24.03 | |
45 | 487 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:24.13 | |
46 | 34 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 1:24.31 | |
47 | 416 | Jervelund Lærke | 2007 | VEJLE | 0772AE | 25 m | 1:24.50 | |
48 | 371 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 1:24.67 | |
49 | 365 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:25.08 | |
50 | 413 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 1:25.70 | |
51 | 4 | Schleimann Johanne | 2007 | AGF | 0766AP | 25 m | 1:25.74 | |
52 | 59 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:26.13 | |
53 | 8 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 0506BA | 25 m | 1:26.18 | |
54 | 464 | Lindbjerg Mathilde | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 1:26.76 | |
55 | 423 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:27.99 | |
56 | 202 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:28.71 | |
57 | 285 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 1:28.93 | |
58 | 461 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | 1:29.06 | |
59 | 51 | Johansen Rasmine | 2005 | MUNKEBO | 0594AS | 25 m | 1:29.74 | |
60 | 236 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 1:30.03 | |
61 | 407 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:30.58 | |
62 | 49 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 1:31.07 | |
63 | 284 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 1:31.25 | |
64 | 136 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 1:31.46 | |
65 | 459 | Sørensen Lise Lund | 2005 | H.G.F. | 0508AP | 25 m | 1:31.58 | |
66 | 463 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:31.83 | |
67 | 399 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 1:32.01 | |
68 | 207 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 1:32.14 | |
69 | 393 | Kristensen Karoline Poder | 2007 | VEJEN | 0752AV | 25 m | 1:32.51 | |
70 | 22 | Tilsted Olivia | 2006 | EBELTOFT | 0668AF | 25 m | 1:32.65 | |
71 | 266 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 25 m | 1:33.03 | |
72 | 409 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 1:33.04 | |
73 | 323 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:33.10 | |
74 | 196 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:33.18 | |
75 | 265 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 25 m | 1:33.55 | |
76 | 206 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 1:33.81 | |
77 | 119 | Klaris Ida F. | 2005 | VILDBJERG | 0574BA | 25 m | 1:34.03 | |
78 | 401 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:34.75 | |
79 | 327 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:34.86 | |
80 | 2 | Huss Malou | 2006 | AGF | 0606AT | 25 m | 1:35.25 | |
81 | 403 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:35.98 | |
82 | 260 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:36.46 | |
83 | 52 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 1:36.62 | |
84 | 375 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 1:36.91 | |
85 | 405 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:36.97 | |
86 | 311 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 25 m | 1:38.16 | |
87 | 157 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:38.19 | |
88 | 35 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 25 m | 1:38.20 | ||
89 | 283 | Sørensen Matilde Helene | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498BB | 25 m | 1:38.20 | |
90 | 264 | Brogaard Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 25 m | 1:38.40 | |
91 | 395 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:39.69 | |
92 | 98 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 1:39.75 | |
93 | 211 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 1:39.96 | |
94 | 414 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:40.21 | |
95 | 155 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:40.87 | |
96 | 245 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 1:41.57 | |
97 | 410 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:41.60 | |
98 | 250 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 1:42.81 | |
99 | 97 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 1:43.24 | |
100 | 48 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 1:43.70 | |
101 | 494 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 1:44.61 | |
102 | 404 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 1:44.65 | |
103 | 420 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:44.86 | |
104 | 116 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | 1:44.87 | |
105 | 279 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 1:45.11 | |
106 | 396 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 1:45.19 | |
107 | 312 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 1:45.82 | |
108 | 64 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 1:45.99 | |
109 | 402 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:46.22 | |
110 | 277 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 1:46.41 | |
111 | 254 | Knudsen Lærke Ør | 2006 | DELTA | 0684AV | 25 m | 1:46.73 | |
112 | 406 | Kirstan Claramilla | 2008 | VEJLE | 0896AE | 25 m | 1:47.46 | |
113 | 103 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 1:48.44 | |
114 | 415 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:48.86 | |
115 | 419 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:49.87 | |
116 | 379 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 25 m | 1:49.88 | |
117 | 315 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 1:50.06 | |
118 | 214 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 1:51.95 | |
119 | 249 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 1:52.54 | |
120 | 382 | Kristensen Mathilde | 2008 | S 68 | 0866AR | 25 m | 1:52.96 | |
121 | 231 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 1:53.36 | |
122 | 222 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 1:54.92 | |
123 | 217 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 1:55.08 | |
124 | 313 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 0796AT | 25 m | 1:56.57 | |
125 | 243 | Nielsen Sofia | 2008 | DELTA | 0842AO | 25 m | 2:03.26 | |
126 | 10 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | 2:05.65 | |
127 | 212 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 2:06.27 | |
128 | 502 | Scheffmann Lærke | 2007 | SKANDERBOR | 0758AT | 25 m | 2:08.50 | |
129 | 93 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | ||
130 | 163 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | ||
131 | 295 | Friberg Ida | 2008 | BRÆDSTRUP | 0822AA | 25 m | ||
132 | 296 | Balslev Jessie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0748AG | 25 m | ||
133 | 314 | Svanholm Mikkeline | 2007 | AGF | 0708AS | 25 m | ||
134 | 359 | Vang Sara Søholm | 2005 | ST-NEPTUN | 0536AY | 25 m | ||
135 | 488 | Elkjær Ingrid Kirk | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
136 | 505 | Sørensen Johanne Kjær | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 178 | Isk 1 | 2002 | IKAST | 25 m | 4:00.83 | ||
2 | 122 | Aabybro Destroyers | 2003 | AABYBRO | 25 m | 4:01.59 | ||
3 | 27 | Grenaa Svømmeklub | 1995 | GRENAA | 25 m | 4:16.43 | ||
4 | 175 | Isk 2 | 2002 | IKAST | 25 m | 4:20.05 | ||
5 | 41 | Cocio All Star | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 4:31.04 | ||
6 | 394 | Vejen Herre | 2006 | VEJEN | 25 m | 5:27.44 | ||
7 | 42 | Dream Cows | 1995 | MUNKEBO | 25 m | |||
8 | 446 | Simba Hgf | 2003 | H.G.F. | 25 m | |||
9 | 479 | Sksv Drenge 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Slagterbanden | 2004 | ST-NEPTUN | 25 m | 4:07.38 | ||
2 | 174 | Isk 1 | 2003 | IKAST | 25 m | 4:21.91 | ||
3 | 175 | Isk 2 | 2002 | IKAST | 25 m | 4:35.34 | ||
4 | 364 | Beach Babes | 2004 | ST-NEPTUN | 25 m | 4:41.03 | ||
5 | 306 | Bsk Piger 2 | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 4:47.04 | ||
6 | 176 | Isk 3 | 2002 | IKAST | 25 m | 4:58.24 | ||
7 | 257 | Delta Piger | 2006 | DELTA | 25 m | 7:20.45 | ||
8 | 43 | Mormors Bande | 1997 | MUNKEBO | 25 m | |||
9 | 445 | Shenzi Hgf | 2001 | H.G.F. | 25 m | |||
10 | 481 | Sksv Piger 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
11 | 483 | Sksv Piger 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Aabybro Explosive | 2005 | AABYBRO | 25 m | 2:02.32 | ||
2 | 332 | Agf Drenge 1 | 2005 | AGF | 25 m | 2:03.19 | ||
3 | 362 | Spydspidser | 2005 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:03.71 | ||
4 | 182 | Isk Drenge 1 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:14.60 | ||
5 | 309 | Bsk Drenge | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:17.33 | ||
6 | 385 | S68 Drenge - 1 | 2005 | S 68 | 25 m | 2:28.99 | ||
7 | 333 | Agf Drenge 2 | 2005 | AGF | 25 m | 2:32.99 | ||
8 | 256 | Delta Drenge | 2007 | DELTA | 25 m | 2:36.32 | ||
9 | 183 | Isk Drenge 2 | 2007 | IKAST | 25 m | 2:41.76 | ||
10 | 224 | Hsk3 Drenge | 2007 | HERNING | 25 m | |||
11 | 444 | Pumba Hgf | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
12 | 447 | Timon Hgf | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
13 | 467 | Esv Drenge 1 | 2005 | VEJLE | 25 m | |||
14 | 468 | Esv Drenge 2 | 2005 | VEJLE | 25 m | |||
15 | 472 | Frem Drenge | 2005 | FREM | 25 m | |||
16 | 480 | Sksv Drenge 1 | 2005 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Isk Piger 1 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:00.65 | ||
2 | 6 | Delfinen Junior Piger | 2005 | DELFINEN | 25 m | 2:03.11 | ||
3 | 132 | Aabybro Pink Devils | 2005 | AABYBRO | 25 m | 2:05.93 | ||
4 | 383 | S68 Piger 1 | 2005 | S 68 | 25 m | 2:06.26 | ||
5 | 305 | Bsk Piger 1 | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:06.34 | ||
6 | 181 | Isk Piger 2 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:15.48 | ||
7 | 330 | Agf Piger 1 | 2006 | AGF | 25 m | 2:15.64 | ||
8 | 257 | Delta Piger | 2006 | DELTA | 25 m | 2:28.67 | ||
9 | 384 | S68 Piger 2 | 2005 | S 68 | 25 m | 2:29.14 | ||
10 | 307 | Bsk Piger 3 | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:31.22 | ||
11 | 361 | Opkomlinge | 2005 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:37.55 | ||
12 | 331 | Agf Piger 2 | 2006 | AGF | 25 m | 2:38.95 | ||
13 | 180 | Isk Piger 3 | 2006 | IKAST | 25 m | 2:40.48 | ||
14 | 226 | Hsk3 Piger 2 | 2007 | HERNING | 25 m | 2:41.90 | ||
15 | 3 | Agf Piger 3 | 2006 | AGF | 25 m | 2:42.00 | ||
16 | 308 | Bsk Piger 4 | 2007 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:50.34 | ||
17 | 225 | Hsk3 Piger 1 | 2008 | HERNING | 25 m | 2:54.77 | ||
18 | 31 | Koral Piger | 2007 | KORAL | 25 m | |||
19 | 44 | Power Puff Pigerne | 2005 | MUNKEBO | 25 m | |||
20 | 109 | Vildbjerg Piger | 2006 | VILDBJERG | 25 m | |||
21 | 110 | Vildbjerg Piger 1 | 2008 | VILDBJERG | 25 m | |||
22 | 177 | Isk Piger 4 | 2007 | IKAST | 25 m | |||
23 | 275 | Bsk08 Løb 20 | 2006 | BSK08 | 25 m | |||
24 | 443 | Nala Hgf | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
25 | 469 | Esv Piger 1 | 2005 | VEJLE | 25 m | |||
26 | 470 | Esv Piger 2 | 2005 | VEJLE | 25 m | |||
27 | 473 | Frem Piger 1 | 2005 | FREM | 25 m | |||
28 | 474 | Frem Piger 2 | 2005 | FREM | 25 m | |||
29 | 482 | Sksv Piger 1 | 2005 | SKANDERBOR | 25 m | |||
30 | 484 | Sksv Piger 2 | 2005 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 07 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:22 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 28.03 | ||
2 | 190 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 28.94 | |
3 | 123 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 30.82 | |
4 | 259 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 32.17 | |
5 | 58 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 32.88 | |
6 | 195 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 32.89 | |
7 | 319 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 32.99 | |
8 | 5 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | AUNING | 0503AN | 25 m | 33.12 | |
9 | 100 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 33.13 | |
10 | 126 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 33.18 | |
11 | 53 | Klüver Frederik | 1998 | MUNKEBO | 9823AV | 25 m | 33.24 | |
12 | 335 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 33.35 | |
13 | 334 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.61 | |
14 | 60 | Petersen Valdemar | 2004 | MUNKEBO | 0431AP | 25 m | 34.77 | |
15 | 321 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 35.87 | |
16 | 289 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 36.48 | |
17 | 158 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 36.56 | |
18 | 320 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 37.02 | |
19 | 198 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 37.55 | |
20 | 194 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 37.91 | |
21 | 204 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 38.02 | |
22 | 102 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 38.21 | |
23 | 129 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 38.35 | |
24 | 322 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 38.90 | |
25 | 486 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 38.96 | |
26 | 496 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 39.07 | |
27 | 417 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 39.61 | |
28 | 336 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | AABYBRO | 0499AQ | 25 m | 39.74 | |
29 | 400 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 39.94 | |
30 | 436 | Frimand Esben | 2006 | H.G.F. | 0657AE | 25 m | 40.13 | |
31 | 355 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 40.22 | |
32 | 318 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 40.35 | |
33 | 201 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 40.96 | |
34 | 378 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 41.30 | |
35 | 159 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 41.88 | |
36 | 280 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 42.37 | |
37 | 15 | Jorsal Vitus Kjær | 2007 | EBELTOFT | 0709AI | 25 m | 42.95 | |
38 | 246 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 42.95 | |
39 | 130 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 43.33 | |
40 | 20 | Simonsen Bertil Top | 2006 | EBELTOFT | 0655AK | 25 m | 43.37 | |
41 | 316 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 44.17 | |
42 | 387 | Gormsen Toke | 2006 | VEJEN | 0629AP | 25 m | 44.22 | |
43 | 352 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 44.24 | |
44 | 434 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 44.93 | |
45 | 238 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 45.09 | |
46 | 251 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 45.98 | |
47 | 242 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 25 m | 46.03 | |
48 | 95 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 46.11 | |
49 | 248 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 46.27 | |
50 | 397 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 46.31 | |
51 | 160 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 46.56 | |
52 | 255 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 25 m | 46.77 | |
53 | 152 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | 47.26 | |
54 | 376 | Heltborg August | 2006 | S 68 | 0689AP | 25 m | 47.56 | |
55 | 234 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 47.63 | |
56 | 105 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 47.84 | |
57 | 388 | Høier Noah | 2006 | VEJEN | 0639AP | 25 m | 47.86 | |
58 | 45 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 47.94 | |
59 | 151 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 47.99 | |
60 | 380 | Dworzanski Maciej | 2008 | S 68 | 0843AJ | 25 m | 48.33 | |
61 | 230 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 48.87 | |
62 | 356 | Vang Simon Søholm | 2008 | ST-NEPTUN | 0827AE | 25 m | 49.24 | |
63 | 310 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | 49.54 | |
64 | 433 | Bødtker Sebastian Holler | 2007 | H.G.F. | 0799AL | 25 m | 49.78 | |
65 | 229 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 50.03 | |
66 | 460 | Sørensen Lucas | 2007 | H.G.F. | 0767AH | 25 m | 50.13 | |
67 | 228 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 50.63 | |
68 | 449 | Kristensen Anders Peter | 2007 | H.G.F. | 0703AH | 25 m | 51.27 | |
69 | 390 | Wadskjær Rasmus | 2008 | VEJEN | 0881AJ | 25 m | 51.88 | |
70 | 412 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 52.09 | |
71 | 55 | Lamberg Lau | 2007 | MUNKEBO | 0765AK | 25 m | 52.99 | |
72 | 422 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 54.29 | |
73 | 218 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | 55.53 | |
74 | 221 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 55.88 | |
75 | 435 | Frederikse Kristian Kruse | 2006 | H.G.F. | 25 m | 56.74 | ||
76 | 509 | Byskov Berthram | 2009 | DELTA | 0975AE | 25 m | 57.94 | |
77 | 298 | Knudsen Kristian | 2009 | BRÆDSTRUP | 0979AD | 25 m | 58.33 | |
78 | 61 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 58.64 | |
79 | 301 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | 58.75 | |
80 | 220 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 1:09.37 | |
81 | 302 | Magnusson Gisli | 2008 | BRÆDSTRUP | 0831AA | 25 m | 1:15.58 | |
82 | 172 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | ||
83 | 209 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | ||
84 | 213 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | ||
85 | 268 | Bukholt Hjalte Nymann | 2007 | BSK08 | 0725AP | 25 m | ||
86 | 270 | Drews Sander | 2008 | BSK08 | 0879AM | 25 m | ||
87 | 276 | Sallam Annas | 2008 | BRÆDSTRUP | 0865AM | 25 m | ||
88 | 328 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | ||
89 | 507 | Vand Elias | 2007 | SKANDERBOR | 0795AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 373 | Asmussen Lærke | 2003 | S 68 | 0306AN | 25 m | 32.56 | |
2 | 142 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 32.65 | |
3 | 490 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 33.60 | |
4 | 337 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 33.65 | |
5 | 188 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 33.75 | |
6 | 99 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 33.99 | |
7 | 141 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 34.13 | |
8 | 133 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 34.16 | |
9 | 492 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 34.18 | |
10 | 344 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 34.29 | |
11 | 189 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 34.34 | |
12 | 137 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 34.47 | |
13 | 143 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 34.54 | |
14 | 292 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 34.65 | |
15 | 167 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 34.96 | |
16 | 286 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 34.97 | |
17 | 339 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 35.26 | |
18 | 377 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 35.69 | |
19 | 9 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 0594BA | 25 m | 35.76 | |
20 | 367 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 35.77 | |
21 | 26 | Post Mille | 2004 | GRENAA | 25 m | 35.98 | ||
22 | 258 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 36.10 | |
23 | 7 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 0636AW | 25 m | 36.33 | |
24 | 14 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 36.34 | |
25 | 371 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 36.37 | |
26 | 493 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 36.48 | |
27 | 347 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 36.51 | |
28 | 370 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 36.74 | |
29 | 291 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 36.79 | |
30 | 13 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 36.86 | |
31 | 374 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 36.91 | |
32 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 37.00 | |
33 | 65 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 37.28 | |
34 | 338 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 37.39 | |
35 | 208 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 37.40 | |
36 | 381 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 37.47 | |
37 | 345 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 37.56 | |
38 | 166 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 37.67 | |
39 | 324 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 37.89 | |
40 | 34 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 37.94 | |
41 | 290 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 38.26 | |
42 | 325 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 38.30 | |
43 | 57 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 38.31 | |
44 | 199 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 38.34 | |
45 | 329 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 38.49 | |
46 | 358 | Lund Lea Skjærris | 2008 | ST-NEPTUN | 0826AH | 25 m | 38.67 | |
47 | 459 | Sørensen Lise Lund | 2005 | H.G.F. | 0508AP | 25 m | 38.67 | |
48 | 487 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 38.82 | |
49 | 265 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 25 m | 38.89 | |
50 | 413 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 39.20 | |
51 | 193 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 39.50 | |
52 | 285 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 39.89 | |
53 | 168 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 39.91 | |
54 | 432 | Bødtker Maia | 2005 | H.G.F. | 0554AY | 25 m | 40.05 | |
55 | 284 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 40.10 | |
56 | 196 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 40.34 | |
57 | 464 | Lindbjerg Mathilde | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 40.52 | |
58 | 399 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 40.93 | |
59 | 282 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 40.95 | |
60 | 357 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 41.26 | |
61 | 35 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 25 m | 41.36 | ||
62 | 149 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 0446AW | 25 m | 41.40 | |
63 | 49 | Dørk Maja | 2002 | MUNKEBO | 0208BB | 25 m | 41.57 | |
64 | 278 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 42.09 | |
65 | 21 | Tilsted Ida | 2004 | EBELTOFT | 0488AP | 25 m | 42.13 | |
66 | 323 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 42.41 | |
67 | 147 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 42.44 | |
68 | 252 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 25 m | 42.45 | |
69 | 62 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 42.49 | |
70 | 2 | Huss Malou | 2006 | AGF | 0606AT | 25 m | 42.97 | |
71 | 236 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 43.05 | |
72 | 327 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 43.15 | |
73 | 161 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 43.44 | |
74 | 395 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 43.53 | |
75 | 211 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 43.62 | |
76 | 494 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 43.63 | |
77 | 207 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 43.72 | |
78 | 396 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 43.74 | |
79 | 463 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 43.78 | |
80 | 266 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 25 m | 44.11 | |
81 | 17 | Kvist Freja | 2006 | EBELTOFT | 0668AR | 25 m | 44.91 | |
82 | 22 | Tilsted Olivia | 2006 | EBELTOFT | 0668AF | 25 m | 45.00 | |
83 | 206 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 45.04 | |
84 | 277 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 45.10 | |
85 | 164 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 45.38 | |
86 | 155 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 45.41 | |
87 | 491 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | 45.67 | |
88 | 315 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 46.39 | |
89 | 98 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 46.60 | |
90 | 375 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 46.84 | |
91 | 382 | Kristensen Mathilde | 2008 | S 68 | 0866AR | 25 m | 47.10 | |
92 | 93 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 47.37 | |
93 | 222 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 47.41 | |
94 | 403 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 47.44 | |
95 | 312 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 47.45 | |
96 | 239 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 47.47 | |
97 | 499 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 47.57 | |
98 | 379 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 25 m | 47.75 | |
99 | 279 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | 47.76 | |
100 | 214 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | 48.35 | |
101 | 414 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 48.40 | |
102 | 163 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | 48.53 | |
103 | 404 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 48.53 | |
104 | 264 | Brogaard Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 25 m | 49.13 | |
105 | 156 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 49.93 | |
106 | 94 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 49.94 | |
107 | 237 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 49.94 | |
108 | 311 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 25 m | 50.01 | |
109 | 232 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | 50.45 | |
110 | 313 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 0796AT | 25 m | 51.46 | |
111 | 303 | Højer Rebecca Priscilla | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498AU | 25 m | 51.62 | |
112 | 217 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 51.93 | |
113 | 243 | Nielsen Sofia | 2008 | DELTA | 0842AO | 25 m | 52.09 | |
114 | 113 | Dahl Laura | 2007 | VILDBJERG | 0712AQ | 25 m | 52.20 | |
115 | 103 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 52.25 | |
116 | 296 | Balslev Jessie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0748AG | 25 m | 52.32 | |
117 | 300 | Laursen Sofie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0734AC | 25 m | 52.43 | |
118 | 173 | Laursen Anna Nesine | 2007 | IKAST | 0764AW | 25 m | 52.60 | |
119 | 391 | Bundsgaard Kamma K | 2007 | VEJEN | 0732AV | 25 m | 52.67 | |
120 | 502 | Scheffmann Lærke | 2007 | SKANDERBOR | 0758AT | 25 m | 52.78 | |
121 | 249 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 52.82 | |
122 | 212 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | 52.93 | |
123 | 235 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 52.99 | |
124 | 314 | Svanholm Mikkeline | 2007 | AGF | 0708AS | 25 m | 53.47 | |
125 | 231 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 53.55 | |
126 | 392 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | 54.90 | |
127 | 440 | Graversen Emilie Nørskov | 2007 | H.G.F. | 0718AE | 25 m | 55.23 | |
128 | 299 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | BRÆDSTRUP | 0756AC | 25 m | 56.04 | |
129 | 247 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 57.36 | |
130 | 241 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 57.57 | |
131 | 415 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 57.67 | |
132 | 111 | Alkærsig Marie V. | 2010 | VILDBJERG | 25 m | 58.24 | ||
133 | 295 | Friberg Ida | 2008 | BRÆDSTRUP | 0822AA | 25 m | 59.74 | |
134 | 112 | Andersen Sille R. | 2010 | VILDBJERG | 25 m | 59.79 | ||
135 | 458 | Søjberg Camilla | 2009 | H.G.F. | 25 m | 1:00.69 | ||
136 | 10 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | 1:01.39 | |
137 | 54 | Kronbak Astrid Grønbæk | 2005 | MUNKEBO | 25 m | 1:07.97 | ||
138 | 253 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 1:25.32 | |
139 | 32 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | |||
140 | 33 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | |||
141 | 106 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | ||
142 | 116 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | ||
143 | 117 | Holbøll Silje | 2006 | VILDBJERG | 0632AU | 25 m | ||
144 | 118 | Iversen Karoline | 2008 | VILDBJERG | 25 m | |||
145 | 150 | Mølbak Katrine | 2009 | IKAST | 0948AJ | 25 m | ||
146 | 154 | Hansen Katja Birk | 2009 | IKAST | 0952AJ | 25 m | ||
147 | 227 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | ||
148 | 273 | Jensen Sofie Boelskift | 2009 | BSK08 | 0942BB | 25 m | ||
149 | 294 | Paulsen Aya | 2008 | BRÆDSTRUP | 0880AS | 25 m | ||
150 | 297 | Wittrup-Jensen Karla | 2008 | BRÆDSTRUP | 0858AM | 25 m | ||
151 | 456 | Persson Linnea | 2004 | H.G.F. | 0434BB | 25 m | ||
152 | 462 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | ||
153 | 488 | Elkjær Ingrid Kirk | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
154 | 497 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | ||
155 | 503 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | ||
156 | 505 | Sørensen Johanne Kjær | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 56.26 | |
2 | 287 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:07.42 | |
3 | 125 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:07.87 | |
4 | 205 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:08.16 | |
5 | 144 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:08.34 | |
6 | 343 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:08.57 | |
7 | 139 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:08.61 | |
8 | 288 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:08.78 | |
9 | 169 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 1:10.66 | |
10 | 145 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 1:11.10 | |
11 | 96 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:11.98 | |
12 | 489 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:14.00 | |
13 | 140 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 1:14.07 | |
14 | 101 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:14.14 | |
15 | 451 | Mørup Jacob | 2004 | H.G.F. | 0413AQ | 25 m | 1:14.28 | |
16 | 128 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 1:14.68 | |
17 | 317 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:16.51 | |
18 | 203 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:17.37 | |
19 | 131 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 1:17.43 | |
20 | 124 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:19.24 | |
21 | 1 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 1:25.50 | |
22 | 281 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 1:29.60 | |
23 | 351 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 1:29.66 | |
24 | 36 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:29.94 | |
25 | 495 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:31.25 | |
26 | 452 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 1:37.45 | |
27 | 386 | Jensen Mads Schelde | 2006 | VEJEN | 0663AG | 25 m | 1:37.80 | |
28 | 411 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 1:37.93 | |
29 | 191 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:40.42 | |
30 | 280 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 1:40.83 | |
31 | 200 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:41.96 | |
32 | 496 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 1:43.71 | |
33 | 240 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 1:43.96 | |
34 | 234 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 1:44.06 | |
35 | 397 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 1:48.01 | |
36 | 421 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 1:49.16 | |
37 | 457 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 0315AS | 25 m | 1:54.49 | |
38 | 218 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | ||
39 | 230 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | ||
40 | 354 | Holst-Jensen Morten | 2008 | ST-NEPTUN | 0845AE | 25 m | ||
41 | 389 | Pedersen Christian | 2007 | VEJEN | 0723AM | 25 m | ||
42 | 442 | Henningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | ||
43 | 450 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | H.G.F. | 0517AJ | 25 m | ||
44 | 486 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 1:11.67 | |
2 | 56 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:12.02 | |
3 | 148 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:12.03 | |
4 | 108 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:12.59 | |
5 | 342 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:12.96 | |
6 | 262 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 1:13.77 | |
7 | 293 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 1:15.54 | |
8 | 344 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 1:17.61 | |
9 | 493 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:20.48 | |
10 | 13 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 1:20.67 | |
11 | 441 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 1:24.07 | |
12 | 365 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 1:24.38 | |
13 | 23 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 1:25.01 | ||
14 | 4 | Schleimann Johanne | 2007 | AGF | 0766AP | 25 m | 1:25.39 | |
15 | 353 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 1:28.81 | |
16 | 455 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | H.G.F. | 0302AX | 25 m | 1:29.31 | |
17 | 370 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 1:30.09 | |
18 | 46 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 1:30.59 | |
19 | 326 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 1:30.90 | |
20 | 453 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | H.G.F. | 0674AG | 25 m | 1:33.83 | |
21 | 16 | Knøvl Emma | 2004 | EBELTOFT | 0436AF | 25 m | 1:37.06 | |
22 | 428 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 1:37.21 | |
23 | 19 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | EBELTOFT | 0678AR | 25 m | 1:39.14 | |
24 | 267 | Thomasen Iben | 2008 | BSK08 | 0816AK | 25 m | 1:39.27 | |
25 | 202 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 1:41.30 | |
26 | 423 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:43.62 | |
27 | 359 | Vang Sara Søholm | 2005 | ST-NEPTUN | 0536AY | 25 m | 1:43.93 | |
28 | 410 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 1:44.12 | |
29 | 485 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 1:49.27 | |
30 | 94 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 1:50.46 | |
31 | 197 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 1:51.09 | |
32 | 405 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:51.32 | |
33 | 402 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:55.27 | |
34 | 219 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 1:58.90 | |
35 | 50 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 2:00.18 | |
36 | 210 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 2:00.41 | |
37 | 11 | Henriksen Julie | 2005 | DELFINEN | 0516BA | 25 m | ||
38 | 52 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | ||
39 | 216 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | ||
40 | 223 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | ||
41 | 250 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | ||
42 | 358 | Lund Lea Skjærris | 2008 | ST-NEPTUN | 0826AH | 25 m | ||
43 | 372 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | ||
44 | 393 | Kristensen Karoline Poder | 2007 | VEJEN | 0752AV | 25 m | ||
45 | 399 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | ||
46 | 431 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | H.G.F. | 0832AO | 25 m | ||
47 | 461 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | ||
48 | 465 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Aabybro Destroyers | 2003 | AABYBRO | 25 m | 4:36.93 | ||
2 | 178 | Isk 1 | 2002 | IKAST | 25 m | 4:37.91 | ||
3 | 27 | Grenaa Svømmeklub | 1995 | GRENAA | 25 m | 4:58.20 | ||
4 | 175 | Isk 2 | 2002 | IKAST | 25 m | 5:02.66 | ||
5 | 41 | Cocio All Star | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 5:20.58 | ||
6 | 446 | Simba Hgf | 2003 | H.G.F. | 25 m | |||
7 | 479 | Sksv Drenge 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 174 | Isk 1 | 2003 | IKAST | 25 m | 4:47.65 | ||
2 | 175 | Isk 2 | 2002 | IKAST | 25 m | 5:09.98 | ||
3 | 306 | Bsk Piger 2 | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | 5:34.93 | ||
4 | 176 | Isk 3 | 2002 | IKAST | 25 m | 5:51.87 | ||
5 | 43 | Mormors Bande | 1997 | MUNKEBO | 25 m | |||
6 | 445 | Shenzi Hgf | 2001 | H.G.F. | 25 m | |||
7 | 481 | Sksv Piger 1 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
8 | 483 | Sksv Piger 2 | 0 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 27, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Aabybro Explosive | 2005 | AABYBRO | 25 m | 2:15.27 | ||
2 | 332 | Agf Drenge 1 | 2005 | AGF | 25 m | 2:16.82 | ||
3 | 362 | Spydspidser | 2005 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:22.92 | ||
4 | 182 | Isk Drenge 1 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:25.72 | ||
5 | 309 | Bsk Drenge | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:37.42 | ||
6 | 256 | Delta Drenge | 2007 | DELTA | 25 m | 2:58.51 | ||
7 | 333 | Agf Drenge 2 | 2005 | AGF | 25 m | 3:01.11 | ||
8 | 394 | Vejen Herre | 2006 | VEJEN | 25 m | 3:04.23 | ||
9 | 183 | Isk Drenge 2 | 2007 | IKAST | 25 m | |||
10 | 224 | Hsk3 Drenge | 2007 | HERNING | 25 m | |||
11 | 444 | Pumba Hgf | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
12 | 447 | Timon Hgf | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
13 | 472 | Frem Drenge | 2005 | FREM | 25 m | |||
14 | 480 | Sksv Drenge 1 | 2005 | SKANDERBOR | 25 m | |||
15 | 518 | Bsk08 Pasta Drengene | 2005 | BSK08 | 25 m | EXT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 28, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 179 | Isk Piger 1 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:12.18 | ||
2 | 305 | Bsk Piger 1 | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:16.81 | ||
3 | 383 | S68 Piger 1 | 2005 | S 68 | 25 m | 2:21.36 | ||
4 | 132 | Aabybro Pink Devils | 2005 | AABYBRO | 25 m | 2:21.50 | ||
5 | 6 | Delfinen Junior Piger | 2005 | DELFINEN | 25 m | 2:26.88 | ||
6 | 330 | Agf Piger 1 | 2006 | AGF | 25 m | 2:28.34 | ||
7 | 181 | Isk Piger 2 | 2005 | IKAST | 25 m | 2:33.87 | ||
8 | 361 | Opkomlinge | 2005 | ST-NEPTUN | 25 m | 2:39.77 | ||
9 | 384 | S68 Piger 2 | 2005 | S 68 | 25 m | 2:41.35 | ||
10 | 307 | Bsk Piger 3 | 2005 | BRÆDSTRUP | 25 m | 2:56.83 | ||
11 | 331 | Agf Piger 2 | 2006 | AGF | 25 m | 2:58.23 | ||
12 | 257 | Delta Piger | 2006 | DELTA | 25 m | 3:01.59 | ||
13 | 180 | Isk Piger 3 | 2006 | IKAST | 25 m | 3:09.17 | ||
14 | 226 | Hsk3 Piger 2 | 2007 | HERNING | 25 m | 3:10.63 | ||
15 | 308 | Bsk Piger 4 | 2007 | BRÆDSTRUP | 25 m | 3:34.59 | ||
16 | 31 | Koral Piger | 2007 | KORAL | 25 m | |||
17 | 44 | Power Puff Pigerne | 2005 | MUNKEBO | 25 m | |||
18 | 109 | Vildbjerg Piger | 2006 | VILDBJERG | 25 m | |||
19 | 225 | Hsk3 Piger 1 | 2008 | HERNING | 25 m | |||
20 | 443 | Nala Hgf | 2005 | H.G.F. | 25 m | |||
21 | 473 | Frem Piger 1 | 2005 | FREM | 25 m | |||
22 | 482 | Sksv Piger 1 | 2005 | SKANDERBOR | 25 m | |||
23 | 484 | Sksv Piger 2 | 2005 | SKANDERBOR | 25 m | |||
24 | 517 | Bsk08 Grovpasta Pigerne | 2007 | BSK08 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 20:24 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 334 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:13.88 | |
2 | 139 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:15.50 | |
3 | 205 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:16.03 | |
4 | 123 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:16.64 | |
5 | 1 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 1:17.77 | |
6 | 126 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:18.17 | |
7 | 165 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:19.18 | |
8 | 100 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:19.47 | |
9 | 107 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 0333AR | 25 m | 1:20.59 | |
10 | 288 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:20.72 | |
11 | 287 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 1:21.07 | |
12 | 289 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 1:22.23 | |
13 | 501 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:22.87 | |
14 | 28 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 1:23.59 | ||
15 | 350 | Brorson Johan H | 2006 | ST-NEPTUN | 0631AM | 25 m | 1:23.91 | |
16 | 125 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:23.95 | |
17 | 495 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 1:24.91 | |
18 | 96 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 1:25.39 | |
19 | 200 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:25.58 | |
20 | 130 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 1:26.62 | |
21 | 129 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 1:28.23 | |
22 | 317 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 1:28.97 | |
23 | 24 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 1:29.71 | ||
24 | 203 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:30.53 | |
25 | 336 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | AABYBRO | 0499AQ | 25 m | 1:30.65 | |
26 | 436 | Frimand Esben | 2006 | H.G.F. | 0657AE | 25 m | 1:31.22 | |
27 | 378 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 1:32.05 | |
28 | 448 | Kejser Sander | 2003 | H.G.F. | 0325AR | 25 m | 1:32.37 | |
29 | 158 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 1:32.56 | |
30 | 437 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 1:34.27 | |
31 | 322 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 1:35.63 | |
32 | 102 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 1:35.66 | |
33 | 355 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 1:36.91 | |
34 | 36 | Andersen Magnus | 2005 | KORAL | 0579AF | 25 m | 1:37.34 | |
35 | 389 | Pedersen Christian | 2007 | VEJEN | 0723AM | 25 m | 1:37.87 | |
36 | 452 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 1:38.59 | |
37 | 171 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:39.70 | |
38 | 500 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 1:42.56 | |
39 | 191 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 1:43.24 | |
40 | 160 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 1:43.71 | |
41 | 47 | Christiansen Bjørn H. | 2006 | MUNKEBO | 0647AN | 25 m | 1:44.39 | |
42 | 95 | Egedal Søren | 2005 | STRUER | 0553AO | 25 m | 1:45.29 | |
43 | 318 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 1:46.33 | |
44 | 434 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 1:50.46 | |
45 | 229 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 1:51.42 | |
46 | 430 | Andersen Simon N. | 2006 | H.G.F. | 0641AM | 25 m | 1:52.84 | |
47 | 424 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | 1:53.07 | |
48 | 248 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 1:53.51 | |
49 | 506 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 1:53.97 | |
50 | 387 | Gormsen Toke | 2006 | VEJEN | 0629AP | 25 m | 1:55.35 | |
51 | 37 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | 1:55.76 | |
52 | 55 | Lamberg Lau | 2007 | MUNKEBO | 0765AK | 25 m | 1:55.86 | |
53 | 255 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 25 m | 1:56.78 | |
54 | 159 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 1:58.74 | |
55 | 417 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 1:58.99 | |
56 | 354 | Holst-Jensen Morten | 2008 | ST-NEPTUN | 0845AE | 25 m | 1:59.13 | |
57 | 209 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 2:00.28 | |
58 | 316 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 2:00.83 | |
59 | 213 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 2:01.62 | |
60 | 63 | Sørensen Thomas Saugmann | 2003 | MUNKEBO | 25 m | 2:02.97 | ||
61 | 244 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 2:04.10 | |
62 | 221 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | 2:04.11 | |
63 | 230 | Jørgensen Oliver | 2008 | FREM | 0849AF | 25 m | 2:04.21 | |
64 | 304 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 2:04.89 | |
65 | 422 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 2:04.93 | |
66 | 412 | Hansen Gustav | 2008 | VEJLE | 0877AE | 25 m | 2:08.57 | |
67 | 380 | Dworzanski Maciej | 2008 | S 68 | 0843AJ | 25 m | 2:09.32 | |
68 | 151 | Holm Magnus Kjær | 2008 | IKAST | 0825AI | 25 m | 2:10.00 | |
69 | 418 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 2:11.60 | |
70 | 507 | Vand Elias | 2007 | SKANDERBOR | 0795AL | 25 m | 2:23.53 | |
71 | 390 | Wadskjær Rasmus | 2008 | VEJEN | 0881AJ | 25 m | 2:43.42 | |
72 | 152 | Bjørn Zakarias L. | 2008 | IKAST | 0879AH | 25 m | ||
73 | 172 | Gadeberg Patrick | 2007 | IKAST | 0719AO | 25 m | ||
74 | 251 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | ||
75 | 268 | Bukholt Hjalte Nymann | 2007 | BSK08 | 0725AP | 25 m | ||
76 | 269 | Thielst Sebastian | 2005 | BSK08 | 0525AR | 25 m | ||
77 | 281 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | ||
78 | 298 | Knudsen Kristian | 2009 | BRÆDSTRUP | 0979AD | 25 m | ||
79 | 310 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | ||
80 | 349 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | ||
81 | 388 | Høier Noah | 2006 | VEJEN | 0639AP | 25 m | ||
82 | 408 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 0615AP | 25 m | ||
83 | 449 | Kristensen Anders Peter | 2007 | H.G.F. | 0703AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 492 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 1:14.51 | |
2 | 462 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:15.48 | |
3 | 339 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:16.75 | |
4 | 374 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 1:17.81 | |
5 | 167 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:20.71 | |
6 | 99 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:21.03 | |
7 | 342 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:22.39 | |
8 | 498 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:22.68 | |
9 | 108 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:23.05 | |
10 | 324 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 1:23.51 | |
11 | 258 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:24.19 | |
12 | 290 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 1:24.83 | |
13 | 137 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 1:25.08 | |
14 | 143 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:26.56 | |
15 | 170 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
16 | 292 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 1:27.16 | |
17 | 147 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 1:27.28 | |
18 | 372 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 1:27.29 | |
19 | 291 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:27.47 | |
20 | 14 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 1:27.84 | |
21 | 141 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:28.14 | |
22 | 135 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 1:28.91 | |
23 | 199 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 1:29.22 | |
24 | 340 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 1:29.50 | |
25 | 134 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 1:29.86 | |
26 | 329 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 1:30.35 | |
27 | 398 | Maslobojeva Alista | 2007 | VEJLE | 0712AS | 25 m | 1:30.44 | |
28 | 138 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 1:30.70 | |
29 | 347 | Brøndum Thea | 2004 | ST-NEPTUN | 0476AZ | 25 m | 1:33.75 | |
30 | 46 | Blyn Naya | 2004 | MUNKEBO | 0484AV | 25 m | 1:33.97 | |
31 | 456 | Persson Linnea | 2004 | H.G.F. | 0434BB | 25 m | 1:35.73 | |
32 | 18 | Meyer Freja | 2004 | EBELTOFT | 0406AQ | 25 m | 1:36.07 | |
33 | 367 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 1:36.20 | |
34 | 357 | Jacobsen Frederikke Wiese | 2007 | ST-NEPTUN | 0726AP | 25 m | 1:36.32 | |
35 | 237 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 1:37.03 | |
36 | 325 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 1:39.42 | |
37 | 423 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 1:39.64 | |
38 | 487 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 1:40.26 | |
39 | 9 | Duus Freja | 2005 | DELFINEN | 0594BA | 25 m | 1:40.66 | |
40 | 216 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 1:40.68 | |
41 | 282 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 1:40.74 | |
42 | 463 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 1:40.77 | |
43 | 265 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 25 m | 1:41.04 | |
44 | 196 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 1:41.07 | |
45 | 327 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 1:41.07 | |
46 | 161 | Christiansen Mille | 2006 | IKAST | 0664AS | 25 m | 1:41.44 | |
47 | 401 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 1:41.56 | |
48 | 409 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 1:41.72 | |
49 | 136 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 1:42.02 | |
50 | 2 | Huss Malou | 2006 | AGF | 0606AT | 25 m | 1:42.34 | |
51 | 429 | Andersen Signe N. | 2004 | H.G.F. | 0454AZ | 25 m | 1:43.13 | |
52 | 252 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 25 m | 1:43.83 | |
53 | 375 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 1:44.18 | |
54 | 155 | Irmschler Mathilde | 2006 | IKAST | 0606AS | 25 m | 1:44.88 | |
55 | 323 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 1:45.44 | |
56 | 52 | Klæsøe Celina | 2006 | MUNKEBO | 0662AQ | 25 m | 1:47.46 | |
57 | 266 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 25 m | 1:47.66 | |
58 | 499 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 1:47.68 | |
59 | 395 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 1:47.94 | |
60 | 157 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 1:48.30 | |
61 | 419 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 1:48.59 | |
62 | 454 | Pedersen Silje Helenius | 2006 | H.G.F. | 0634AU | 25 m | 1:48.84 | |
63 | 284 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 1:49.39 | |
64 | 415 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 1:49.72 | |
65 | 267 | Thomasen Iben | 2008 | BSK08 | 0816AK | 25 m | 1:50.41 | |
66 | 407 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 1:50.43 | |
67 | 97 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 1:50.47 | |
68 | 48 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 1:50.53 | |
69 | 405 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 1:50.53 | |
70 | 414 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 1:50.65 | |
71 | 403 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 1:51.51 | |
72 | 260 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:51.66 | |
73 | 93 | Bach Elin Glassou | 2008 | STRUER | 0808AN | 25 m | 1:52.09 | |
74 | 371 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 1:52.50 | |
75 | 54 | Kronbak Astrid Grønbæk | 2005 | MUNKEBO | 25 m | 1:53.82 | ||
76 | 245 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 1:53.92 | |
77 | 106 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 1:54.31 | |
78 | 420 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 1:54.96 | |
79 | 312 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 1:55.05 | |
80 | 103 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 1:55.73 | |
81 | 11 | Henriksen Julie | 2005 | DELFINEN | 0516BA | 25 m | 1:56.35 | |
82 | 402 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 1:57.43 | |
83 | 217 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 2:01.26 | |
84 | 243 | Nielsen Sofia | 2008 | DELTA | 0842AO | 25 m | 2:01.64 | |
85 | 313 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 0796AT | 25 m | 2:01.72 | |
86 | 223 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 2:01.74 | |
87 | 210 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 2:02.34 | |
88 | 197 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 2:03.40 | |
89 | 249 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 2:04.27 | |
90 | 219 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 2:04.67 | |
91 | 231 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | 2:09.05 | |
92 | 296 | Balslev Jessie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0748AG | 25 m | 2:10.13 | |
93 | 300 | Laursen Sofie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0734AC | 25 m | 2:12.30 | |
94 | 314 | Svanholm Mikkeline | 2007 | AGF | 0708AS | 25 m | 2:13.63 | |
95 | 365 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 2:17.31 | |
96 | 156 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 2:24.08 | |
97 | 392 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | 2:25.78 | |
98 | 247 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | 2:26.64 | |
99 | 241 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | 2:27.50 | |
100 | 382 | Kristensen Mathilde | 2008 | S 68 | 0866AR | 25 m | 2:28.93 | |
101 | 19 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | EBELTOFT | 0678AR | 25 m | 2:48.00 | |
102 | 32 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | |||
103 | 33 | Sternbe Mille-Marie Dalby | 2007 | KORAL | 25 m | |||
104 | 115 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 25 m | |||
105 | 121 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 25 m | |||
106 | 150 | Mølbak Katrine | 2009 | IKAST | 0948AJ | 25 m | ||
107 | 153 | Bæk Sofie | 2007 | IKAST | 0766AW | 25 m | ||
108 | 163 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | ||
109 | 212 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | ||
110 | 214 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | ||
111 | 227 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | ||
112 | 232 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | ||
113 | 253 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | ||
114 | 294 | Paulsen Aya | 2008 | BRÆDSTRUP | 0880AS | 25 m | ||
115 | 295 | Friberg Ida | 2008 | BRÆDSTRUP | 0822AA | 25 m | ||
116 | 297 | Wittrup-Jensen Karla | 2008 | BRÆDSTRUP | 0858AM | 25 m | ||
117 | 299 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | BRÆDSTRUP | 0756AC | 25 m | ||
118 | 359 | Vang Sara Søholm | 2005 | ST-NEPTUN | 0536AY | 25 m | ||
119 | 391 | Bundsgaard Kamma K | 2007 | VEJEN | 0732AV | 25 m | ||
120 | 439 | Gram Julie | 2006 | H.G.F. | 0694AT | 25 m | ||
121 | 453 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | H.G.F. | 0674AG | 25 m | ||
122 | 488 | Elkjær Ingrid Kirk | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
123 | 491 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | ||
124 | 502 | Scheffmann Lærke | 2007 | SKANDERBOR | 0758AT | 25 m | ||
125 | 505 | Sørensen Johanne Kjær | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:18.92 | |
2 | 140 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:32.89 | |
3 | 259 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 2:35.34 | |
4 | 335 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:39.45 | |
5 | 319 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 2:44.65 | |
6 | 128 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 2:47.01 | |
7 | 198 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 2:48.13 | |
8 | 320 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 2:49.09 | |
9 | 486 | Bisgaard Frederik | 2006 | SKANDERBOR | 0609AJ | 25 m | 2:58.29 | |
10 | 102 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:58.43 | |
11 | 204 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 3:12.03 | |
12 | 352 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 3:12.20 | |
13 | 386 | Jensen Mads Schelde | 2006 | VEJEN | 0663AG | 25 m | 3:19.66 | |
14 | 421 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 3:24.04 | |
15 | 20 | Simonsen Bertil Top | 2006 | EBELTOFT | 0655AK | 25 m | 3:25.00 | |
16 | 246 | Ladekjær Bastian | 2007 | DELTA | 0705AK | 25 m | 3:26.72 | |
17 | 425 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 3:29.27 | |
18 | 349 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | 3:35.18 | |
19 | 218 | Lose Karl Emil Stæhr | 2007 | HERNING | 0713AM | 25 m | ||
20 | 242 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 25 m | ||
21 | 276 | Sallam Annas | 2008 | BRÆDSTRUP | 0865AM | 25 m | ||
22 | 452 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | ||
23 | 457 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 0315AS | 25 m | ||
24 | 460 | Sørensen Lucas | 2007 | H.G.F. | 0767AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 142 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:25.84 | |
2 | 337 | Christense Alberte Kempel | 2004 | ST-NEPTUN | 0492AE | 25 m | 2:32.08 | |
3 | 490 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:36.22 | |
4 | 133 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 2:37.04 | |
5 | 188 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 2:37.48 | |
6 | 258 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 2:40.06 | |
7 | 292 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 2:40.43 | |
8 | 189 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 2:46.05 | |
9 | 293 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 2:47.81 | |
10 | 26 | Post Mille | 2004 | GRENAA | 25 m | 2:48.30 | ||
11 | 341 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 2:49.51 | |
12 | 166 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:51.32 | |
13 | 286 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 2:52.61 | |
14 | 65 | Thygesen Nikoline | 2005 | MUNKEBO | 0534AX | 25 m | 2:53.65 | |
15 | 34 | Buch Kirstine | 2005 | KORAL | 0578AS | 25 m | 2:57.29 | |
16 | 193 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 3:00.08 | |
17 | 16 | Knøvl Emma | 2004 | EBELTOFT | 0436AF | 25 m | 3:02.69 | |
18 | 413 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 3:04.21 | |
19 | 282 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 3:06.22 | |
20 | 285 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 3:07.72 | |
21 | 134 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 3:12.12 | |
22 | 62 | Rasmussen Sofie Holm | 2004 | MUNKEBO | 0412BA | 25 m | 3:13.91 | |
23 | 409 | Rasmussen Eline Sofie K. | 2007 | VEJLE | 0784AD | 25 m | 3:18.55 | |
24 | 211 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 3:23.87 | |
25 | 157 | Kjærsgaard Eline S. B. | 2007 | IKAST | 0724AK | 25 m | 3:24.78 | |
26 | 494 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 3:24.80 | |
27 | 401 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 3:25.02 | |
28 | 250 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 3:26.32 | |
29 | 393 | Kristensen Karoline Poder | 2007 | VEJEN | 0752AV | 25 m | 3:29.19 | |
30 | 164 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 3:30.40 | |
31 | 396 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 3:33.06 | |
32 | 19 | Pedersen Emma Holtz | 2006 | EBELTOFT | 0678AR | 25 m | 3:38.00 | |
33 | 379 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 25 m | 3:45.33 | |
34 | 395 | Andersen Alberte | 2008 | VEJLE | 0892AL | 25 m | 3:48.37 | |
35 | 414 | Rixen Karla Nøhr | 2008 | VEJLE | 0844AC | 25 m | 3:48.84 | |
36 | 50 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 4:02.38 | |
37 | 239 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 4:08.40 | |
38 | 32 | Christiansen Karoline | 2007 | KORAL | 25 m | |||
39 | 116 | Henriksen Silje Zobbe | 2006 | VILDBJERG | 0622AU | 25 m | ||
40 | 212 | Frandsen Caroline R. | 2009 | HERNING | 0918AC | 25 m | ||
41 | 222 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | ||
42 | 235 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | ||
43 | 279 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 33, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 369 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 25.33 | |
2 | 29 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 28.03 | ||
3 | 123 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 28.18 | |
4 | 190 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 28.78 | |
5 | 334 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 28.83 | |
6 | 288 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 29.44 | |
7 | 343 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 29.67 | |
8 | 287 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 30.03 | |
9 | 259 | Jensen Mads B | 2002 | BSK08 | 0219AR | 25 m | 30.15 | |
10 | 125 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 30.20 | |
11 | 100 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 30.24 | |
12 | 5 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | AUNING | 0503AN | 25 m | 30.26 | |
13 | 58 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 9565AS | 25 m | 30.52 | |
14 | 144 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 30.62 | |
15 | 508 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 30.93 | |
16 | 195 | Thorsen Thomas Kjær | 2004 | HERNING | 0473AR | 25 m | 30.94 | |
17 | 139 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 30.96 | |
18 | 128 | Barslev Mathias Ø. | 2006 | AABYBRO | 0647AM | 25 m | 31.19 | |
19 | 53 | Klüver Frederik | 1998 | MUNKEBO | 9823AV | 25 m | 31.61 | |
20 | 28 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 31.68 | ||
21 | 126 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 31.83 | |
22 | 317 | Seneca Villads | 2006 | AGF | 0637AH | 25 m | 31.87 | |
23 | 203 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 32.09 | |
24 | 124 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 32.13 | |
25 | 96 | Hald Søren Winther | 2005 | STRUER | 0551AK | 25 m | 32.23 | |
26 | 289 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 32.32 | |
27 | 489 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 32.36 | |
28 | 101 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 32.42 | |
29 | 451 | Mørup Jacob | 2004 | H.G.F. | 0413AQ | 25 m | 32.53 | |
30 | 321 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 33.32 | |
31 | 158 | Tange Kasper Lund | 2004 | IKAST | 0437AQ | 25 m | 33.40 | |
32 | 104 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 34.08 | |
33 | 131 | Larsen Bastian Stausholm | 2005 | AABYBRO | 0555AO | 25 m | 34.23 | |
34 | 38 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 9211AK | 25 m | 34.61 | |
35 | 129 | Mølgaard Mads | 2006 | AABYBRO | 0657AM | 25 m | 34.95 | |
36 | 351 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 34.98 | |
37 | 346 | Mogensen Lukas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 35.56 | |
38 | 495 | Liltorp Frej | 2004 | SKANDERBOR | 0499AL | 25 m | 36.03 | |
39 | 501 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 36.25 | |
40 | 171 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 36.50 | |
41 | 320 | Hansen Karl B. | 2006 | AGF | 0653AI | 25 m | 36.59 | |
42 | 319 | Sørensen Nicolai N. H. | 2006 | AGF | 0665AH | 25 m | 36.72 | |
43 | 437 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 37.12 | |
44 | 355 | Larsen Mads Rager | 2005 | ST-NEPTUN | 0585AO | 25 m | 37.57 | |
45 | 450 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | H.G.F. | 0517AJ | 25 m | 37.70 | |
46 | 234 | Saayda Anders Hammam | 2006 | FREM | 0693AK | 25 m | 37.84 | |
47 | 411 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 38.21 | |
48 | 194 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 39.34 | |
49 | 61 | Rasmussen Jan Damm | 2004 | MUNKEBO | 0485AR | 25 m | 39.63 | |
50 | 378 | Bundgaard Jacob | 2007 | S 68 | 0709AD | 25 m | 39.87 | |
51 | 336 | Rasmussen Gustav Brix | 2004 | AABYBRO | 0499AQ | 25 m | 40.72 | |
52 | 280 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 41.38 | |
53 | 24 | Hjerrild Asbjørn | 2003 | GRENAA | 25 m | 41.53 | ||
54 | 191 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 0479AP | 25 m | 42.40 | |
55 | 400 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 42.74 | |
56 | 318 | Jensen Anton Sommerlund | 2006 | AGF | 0665AO | 25 m | 43.70 | |
57 | 63 | Sørensen Thomas Saugmann | 2003 | MUNKEBO | 25 m | 44.44 | ||
58 | 430 | Andersen Simon N. | 2006 | H.G.F. | 0641AM | 25 m | 44.47 | |
59 | 328 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 44.68 | |
60 | 201 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 44.89 | |
61 | 159 | Olesen Albert | 2008 | IKAST | 0841AE | 25 m | 45.24 | |
62 | 238 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 45.52 | |
63 | 349 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | 45.57 | |
64 | 449 | Kristensen Anders Peter | 2007 | H.G.F. | 0703AH | 25 m | 46.08 | |
65 | 397 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 46.37 | |
66 | 442 | Henningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | 46.50 | |
67 | 434 | Dahl Alexander Juul | 2006 | H.G.F. | 0643AH | 25 m | 47.07 | |
68 | 354 | Holst-Jensen Morten | 2008 | ST-NEPTUN | 0845AE | 25 m | 47.58 | |
69 | 380 | Dworzanski Maciej | 2008 | S 68 | 0843AJ | 25 m | 47.74 | |
70 | 304 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 48.09 | |
71 | 105 | Olesen Anton Møller | 2005 | STRUER | 0557AO | 25 m | 48.78 | |
72 | 45 | Andersen Christoffer | 2006 | MUNKEBO | 0657AN | 25 m | 49.06 | |
73 | 457 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 0315AS | 25 m | 49.31 | |
74 | 162 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 50.02 | |
75 | 228 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 50.17 | |
76 | 39 | Normand Oliver | 2005 | KORAL | 0523AN | 25 m | 50.37 | |
77 | 356 | Vang Simon Søholm | 2008 | ST-NEPTUN | 0827AE | 25 m | 52.57 | |
78 | 506 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 53.39 | |
79 | 229 | Hansen Mathias Højsgaard | 2007 | FREM | 0741AM | 25 m | 55.09 | |
80 | 388 | Høier Noah | 2006 | VEJEN | 0639AP | 25 m | 55.54 | |
81 | 255 | Høirup Tobias | 2007 | DELTA | 0793AK | 25 m | 56.30 | |
82 | 376 | Heltborg August | 2006 | S 68 | 0689AP | 25 m | 57.03 | |
83 | 390 | Wadskjær Rasmus | 2008 | VEJEN | 0881AJ | 25 m | 58.70 | |
84 | 244 | Jensen Ulf K. L. | 2006 | DELTA | 0681AQ | 25 m | 1:00.39 | |
85 | 500 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 1:00.76 | |
86 | 408 | Scheffmann Elias | 2006 | VEJLE | 0615AP | 25 m | 1:01.99 | |
87 | 418 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 1:04.95 | |
88 | 220 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | ||
89 | 269 | Thielst Sebastian | 2005 | BSK08 | 0525AR | 25 m | ||
90 | 301 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | ||
91 | 424 | Berg Theodor van Den | 2008 | VEJLE | 0881AG | 25 m | ||
92 | 433 | Bødtker Sebastian Holler | 2007 | H.G.F. | 0799AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 34, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 462 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 30.31 | |
2 | 187 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 30.38 | |
3 | 344 | Rasmussen Sofie Kruse | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 31.62 | |
4 | 108 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 32.06 | |
5 | 56 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 32.16 | |
6 | 291 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 32.16 | |
7 | 262 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 32.42 | |
8 | 189 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 32.46 | |
9 | 498 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 32.46 | |
10 | 493 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 32.58 | |
11 | 345 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 32.93 | |
12 | 57 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 33.18 | |
13 | 148 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 33.22 | |
14 | 7 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 0636AW | 25 m | 33.44 | |
15 | 374 | Bundgaard Sara | 2003 | S 68 | 0368AM | 25 m | 33.56 | |
16 | 99 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 33.68 | |
17 | 14 | Rubenius Flora Fogh | 2005 | DELFINEN | 0502AI | 25 m | 33.73 | |
18 | 26 | Post Mille | 2004 | GRENAA | 25 m | 33.89 | ||
19 | 18 | Meyer Freja | 2004 | EBELTOFT | 0406AQ | 25 m | 34.00 | |
20 | 492 | Kjærgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 0368BB | 25 m | 34.40 | |
21 | 23 | Filipowicz Lucca | 2005 | GRENAA | 25 m | 34.58 | ||
22 | 170 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 35.07 | |
23 | 365 | Høgh Josefine | 2005 | S 68 | 0588AD | 25 m | 35.29 | |
24 | 340 | Sørensen Sofie Skovgaard | 2004 | ST-NEPTUN | 0418AV | 25 m | 35.35 | |
25 | 465 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 35.73 | |
26 | 284 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 35.82 | |
27 | 348 | Mikkelsen Freya | 2005 | ST-NEPTUN | 0504AV | 25 m | 35.82 | |
28 | 4 | Schleimann Johanne | 2007 | AGF | 0766AP | 25 m | 36.05 | |
29 | 367 | Asmussen Mie | 2005 | S 68 | 0554AN | 25 m | 36.15 | |
30 | 326 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 36.20 | |
31 | 147 | Riis Agnete | 2003 | IKAST | 0308AW | 25 m | 36.81 | |
32 | 455 | Pedersen Trine Ydemann | 2003 | H.G.F. | 0302AX | 25 m | 36.93 | |
33 | 372 | Sakic Selma Nygreen | 2006 | S 68 | 0662AS | 25 m | 36.95 | |
34 | 358 | Lund Lea Skjærris | 2008 | ST-NEPTUN | 0826AH | 25 m | 37.01 | |
35 | 278 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 37.49 | |
36 | 370 | Michaelsen Cecilie | 2005 | S 68 | 0592AM | 25 m | 37.61 | |
37 | 503 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 38.19 | |
38 | 353 | Brøndum Maja | 2006 | ST-NEPTUN | 0634AS | 25 m | 38.21 | |
39 | 487 | Bisgaard Katrine | 2003 | SKANDERBOR | 0306BE | 25 m | 38.37 | |
40 | 399 | Ehrenreich-Birn Alma | 2008 | VEJLE | 0818AC | 25 m | 38.78 | |
41 | 290 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 38.97 | |
42 | 236 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 40.10 | |
43 | 464 | Lindbjerg Mathilde | 2006 | SKIVE | 0696AS | 25 m | 40.16 | |
44 | 432 | Bødtker Maia | 2005 | H.G.F. | 0554AY | 25 m | 40.19 | |
45 | 202 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 40.33 | |
46 | 453 | Pedersen Rikke Ydemann | 2006 | H.G.F. | 0674AG | 25 m | 40.86 | |
47 | 371 | Michaelsen Nikoline | 2007 | S 68 | 0736AT | 25 m | 41.14 | |
48 | 407 | Møller Ea Gram | 2006 | VEJLE | 0674AM | 25 m | 41.46 | |
49 | 59 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 41.52 | |
50 | 208 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 41.74 | |
51 | 463 | Haaning Jasmin | 2007 | SKIVE | 0778AL | 25 m | 41.89 | |
52 | 401 | Stæhr Anne | 2008 | VEJLE | 0862AK | 25 m | 42.62 | |
53 | 207 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 43.45 | |
54 | 21 | Tilsted Ida | 2004 | EBELTOFT | 0488AP | 25 m | 43.48 | |
55 | 206 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 43.66 | |
56 | 267 | Thomasen Iben | 2008 | BSK08 | 0816AK | 25 m | 43.89 | |
57 | 211 | Loeven Carlijn | 2008 | HERNING | 0802AH | 25 m | 44.13 | |
58 | 311 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 25 m | 44.16 | |
59 | 250 | Søe Mathilde | 2008 | DELTA | 0864AL | 25 m | 44.21 | |
60 | 245 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 44.41 | |
61 | 98 | Jacobsen Caroline Borup | 2006 | STRUER | 0608AW | 25 m | 44.78 | |
62 | 2 | Huss Malou | 2006 | AGF | 0606AT | 25 m | 44.87 | |
63 | 264 | Brogaard Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 25 m | 44.89 | |
64 | 35 | Gregersen Sara Holst | 2006 | KORAL | 25 m | 45.38 | ||
65 | 485 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 45.51 | |
66 | 64 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 45.62 | |
67 | 439 | Gram Julie | 2006 | H.G.F. | 0694AT | 25 m | 45.76 | |
68 | 227 | Wood Frederikke | 2007 | FREM | 0762AX | 25 m | 46.28 | |
69 | 375 | Sakic Alma Nygreen | 2008 | S 68 | 0822AG | 25 m | 46.49 | |
70 | 404 | Hartmann Astrid | 2008 | VEJLE | 0886AC | 25 m | 46.72 | |
71 | 94 | Christensen Emilie | 2007 | STRUER | 0736AM | 25 m | 46.73 | |
72 | 196 | Geiger Ida Søndergaard | 2006 | HERNING | 0642AS | 25 m | 47.01 | |
73 | 235 | Alstrup-Lopez Maya K. | 2007 | FREM | 0702AQ | 25 m | 47.27 | |
74 | 497 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 47.31 | |
75 | 403 | Hansen Astrid | 2006 | VEJLE | 0678AU | 25 m | 47.57 | |
76 | 359 | Vang Sara Søholm | 2005 | ST-NEPTUN | 0536AY | 25 m | 47.83 | |
77 | 410 | Andersen Emilia Daa | 2008 | VEJLE | 0886AE | 25 m | 47.90 | |
78 | 22 | Tilsted Olivia | 2006 | EBELTOFT | 0668AF | 25 m | 48.00 | |
79 | 405 | Dalsgaard Augusta | 2007 | VEJLE | 0768AP | 25 m | 48.08 | |
80 | 239 | Kaae Bennedikte | 2006 | FREM | 0602AH | 25 m | 49.07 | |
81 | 210 | Klemmensen Asta | 2008 | HERNING | 0872AI | 25 m | 50.02 | |
82 | 315 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 50.81 | |
83 | 11 | Henriksen Julie | 2005 | DELFINEN | 0516BA | 25 m | 50.95 | |
84 | 415 | Wolter Kira | 2007 | VEJLE | 0742AT | 25 m | 51.77 | |
85 | 106 | Olesen Frida | 2008 | STRUER | 0828AN | 25 m | 51.83 | |
86 | 97 | Ishøi Johanne | 2008 | STRUER | 0898AK | 25 m | 52.16 | |
87 | 277 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 52.66 | |
88 | 396 | Knudsen Alberte | 2009 | VEJLE | 0944AB | 25 m | 54.36 | |
89 | 419 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 56.29 | |
90 | 217 | Geiger Johanne S. | 2008 | HERNING | 0822AH | 25 m | 57.10 | |
91 | 420 | Lorenzen Sigrid Drachmann | 2008 | VEJLE | 0844AG | 25 m | 57.20 | |
92 | 249 | Riber Johanne | 2008 | DELTA | 0846AP | 25 m | 57.50 | |
93 | 10 | Finseth Sarah Dyekjær | 2007 | DELFINEN | 0728AT | 25 m | 58.08 | |
94 | 265 | Damgaard Neya | 2007 | BSK08 | 0776AR | 25 m | 59.73 | |
95 | 156 | Lavrsen Marie Pind | 2007 | IKAST | 0726AU | 25 m | 1:06.14 | |
96 | 243 | Nielsen Sofia | 2008 | DELTA | 0842AO | 25 m | 1:12.18 | |
97 | 253 | Jerløv Sofie | 2009 | DELTA | 0956AG | 25 m | 1:25.90 | |
98 | 136 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | ||
99 | 214 | Jensen Freya | 2009 | HERNING | 0914AJ | 25 m | ||
100 | 231 | Jørgensen Amalie | 2010 | FREM | 1018AB | 25 m | ||
101 | 232 | Larsen Trine | 2009 | FREM | 0954AF | 25 m | ||
102 | 241 | Jensen Liv K. L. | 2008 | DELTA | 0884AN | 25 m | ||
103 | 271 | Kristensen Emma Thorup | 2006 | BSK08 | 0680AY | 25 m | ||
104 | 272 | Hauerslev Emma | 2007 | BSK08 | 0702AY | 25 m | ||
105 | 273 | Jensen Sofie Boelskift | 2009 | BSK08 | 0942BB | 25 m | ||
106 | 303 | Højer Rebecca Priscilla | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498AU | 25 m | ||
107 | 382 | Kristensen Mathilde | 2008 | S 68 | 0866AR | 25 m | ||
108 | 431 | Brandt-Larsen Freja | 2008 | H.G.F. | 0832AO | 25 m | ||
109 | 438 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | ||
110 | 461 | Bertel-Ørum Theresa | 2003 | SKIVE | 0378BE | 25 m | ||
111 | 502 | Scheffmann Lærke | 2007 | SKANDERBOR | 0758AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 35, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 145 | Håkonsson Rasmus | 2004 | IKAST | 0449AH | 25 m | 2:05.56 | |
2 | 369 | Jonsson Elias Hanghøj | 2002 | S 68 | 0265AI | 25 m | 2:05.97 | |
3 | 288 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 2:06.44 | |
4 | 144 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:07.60 | |
5 | 287 | Andersen Matti | 2005 | BRÆDSTRUP | 0583AL | 25 m | 2:09.71 | |
6 | 508 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:15.03 | |
7 | 205 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 2:15.07 | |
8 | 140 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 0493AL | 25 m | 2:15.25 | |
9 | 100 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:15.89 | |
10 | 335 | Elvensø Victor Borgen | 2001 | AABYBRO | 0119AR | 25 m | 2:18.93 | |
11 | 104 | Nielsen Lasse Klint | 2006 | STRUER | 0601AN | 25 m | 2:19.61 | |
12 | 169 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 0559AJ | 25 m | 2:19.96 | |
13 | 194 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 2:21.62 | |
14 | 102 | Mathiasen Frederik Bak | 2006 | STRUER | 0655AJ | 25 m | 2:22.13 | |
15 | 437 | Frimand Jakob | 2004 | H.G.F. | 0463AL | 25 m | 2:22.48 | |
16 | 124 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 2:22.89 | |
17 | 5 | Laursen Mathias Nybro | 2005 | AUNING | 0503AN | 25 m | 2:24.56 | |
18 | 321 | Le Daniel Marcus | 2006 | AGF | 0699AF | 25 m | 2:26.59 | |
19 | 204 | Rasmussen Sebastian D. | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 2:26.84 | |
20 | 489 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 2:26.97 | |
21 | 1 | Gaur Jonas | 2005 | AGF | 0581AK | 25 m | 2:28.68 | |
22 | 101 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:31.07 | |
23 | 198 | Jørgensen Lasse Hjorth | 2006 | HERNING | 0647AK | 25 m | 2:32.34 | |
24 | 346 | Mogensen Lukas | 2005 | ST-NEPTUN | 0519AM | 25 m | 2:39.36 | |
25 | 322 | Mikkelsen Nikolaj Minke | 2005 | AGF | 0547AJ | 25 m | 2:39.39 | |
26 | 425 | Pedersen Toke Østergaard | 2007 | VEJLE | 0731AL | 25 m | 2:40.66 | |
27 | 386 | Jensen Mads Schelde | 2006 | VEJEN | 0663AG | 25 m | 2:42.33 | |
28 | 452 | Pedersen Elias Alminde | 2006 | H.G.F. | 0627AB | 25 m | 2:43.78 | |
29 | 200 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 2:45.49 | |
30 | 450 | Lemming Rasmus Thulstrup | 2005 | H.G.F. | 0517AJ | 25 m | 2:45.49 | |
31 | 281 | Fevre Malthe Le | 2008 | BRÆDSTRUP | 0869AE | 25 m | 2:49.88 | |
32 | 417 | Schwartz Mads Emil | 2008 | VEJLE | 0891AA | 25 m | 2:50.01 | |
33 | 352 | Nejmann Rasmus Gandrup | 2007 | ST-NEPTUN | 0753AH | 25 m | 2:50.25 | |
34 | 201 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 2:50.31 | |
35 | 162 | Theisen Valdemar | 2007 | IKAST | 0763AI | 25 m | 2:53.46 | |
36 | 496 | Mitaine Elliott | 2006 | SKANDERBOR | 0625AJ | 25 m | 2:54.39 | |
37 | 400 | Lassen Andreas Lang | 2007 | VEJLE | 0779AB | 25 m | 2:54.86 | |
38 | 457 | Stidsen Emil | 2003 | H.G.F. | 0315AS | 25 m | 2:55.78 | |
39 | 280 | Andersen Magne | 2007 | BRÆDSTRUP | 0787AD | 25 m | 2:57.32 | |
40 | 242 | Thomsen Phillip | 2007 | DELTA | 0779AM | 25 m | 2:58.11 | |
41 | 248 | Kristensen Joakim | 2008 | DELTA | 0813AB | 25 m | 2:58.95 | |
42 | 421 | Juel Simon | 2006 | VEJLE | 0681AE | 25 m | 2:58.96 | |
43 | 240 | Nielsen Dany Valiu | 2008 | DELTA | 0851AE | 25 m | 3:00.98 | |
44 | 160 | Knudsen Bertram | 2006 | IKAST | 0631AL | 25 m | 3:01.65 | |
45 | 387 | Gormsen Toke | 2006 | VEJEN | 0629AP | 25 m | 3:01.93 | |
46 | 389 | Pedersen Christian | 2007 | VEJEN | 0723AM | 25 m | 3:01.94 | |
47 | 351 | Laursen Andreas | 2006 | ST-NEPTUN | 0613AM | 25 m | 3:05.67 | |
48 | 251 | Søe Oliver | 2009 | DELTA | 0923AD | 25 m | 3:06.16 | |
49 | 411 | Jørgensen Frederik | 2008 | VEJLE | 0819AG | 25 m | 3:07.01 | |
50 | 130 | Porsborg Sebastian | 2007 | AABYBRO | 0797AH | 25 m | 3:07.31 | |
51 | 397 | Breinholt Alexander | 2008 | VEJLE | 0843AB | 25 m | 3:14.69 | |
52 | 500 | Peterse Emil Askov Møller | 2007 | SKANDERBOR | 0765AL | 25 m | 3:14.73 | |
53 | 349 | Bach Mathias | 2005 | ST-NEPTUN | 0599AN | 25 m | 3:17.14 | |
54 | 276 | Sallam Annas | 2008 | BRÆDSTRUP | 0865AM | 25 m | 3:18.62 | |
55 | 328 | Lassen Peter Suder | 2007 | AGF | 0777AM | 25 m | 3:19.38 | |
56 | 316 | Bayer Karl-Emil Porsgaard | 2007 | AGF | 0785AK | 25 m | 3:20.53 | |
57 | 213 | Gotfredsen Felix Yung K | 2008 | HERNING | 0889AK | 25 m | 3:23.43 | |
58 | 238 | Neto Sylvester | 2007 | FREM | 0707AH | 25 m | 3:27.01 | |
59 | 209 | Gotfreds Alexander Yung K | 2008 | HERNING | 0887AK | 25 m | 3:27.39 | |
60 | 418 | Thomsen Mikkel Kallestrup | 2007 | VEJLE | 0779AI | 25 m | 3:27.46 | |
61 | 376 | Heltborg August | 2006 | S 68 | 0689AP | 25 m | 3:33.38 | |
62 | 228 | Gorecki Conrad Elsborg | 2008 | FREM | 0835AD | 25 m | 3:40.39 | |
63 | 304 | Sharaf Mazen | 2003 | BRÆDSTRUP | 0333AT | 25 m | 3:41.80 | |
64 | 220 | Karlberg Magnus | 2007 | HERNING | 0797AN | 25 m | 3:42.60 | |
65 | 506 | Taudorf Jacob | 2007 | SKANDERBOR | 0785AL | 25 m | 3:43.23 | |
66 | 422 | Christensen Simon | 2009 | VEJLE | 0901AB | 25 m | 3:43.97 | |
67 | 37 | Buch Alexander | 2008 | KORAL | 0805AL | 25 m | ||
68 | 221 | Thorsen Martin Kjær | 2008 | HERNING | 0891AK | 25 m | ||
69 | 270 | Drews Sander | 2008 | BSK08 | 0879AM | 25 m | ||
70 | 301 | Monberg Anton Dybbøl | 2008 | BRÆDSTRUP | 0809AF | 25 m | ||
71 | 302 | Magnusson Gisli | 2008 | BRÆDSTRUP | 0831AA | 25 m | ||
72 | 310 | Aakjær Victor Langberg | 2008 | AGF | 0819AH | 25 m | ||
73 | 442 | Henningsen Sophus | 2007 | H.G.F. | 0789AA | 25 m | ||
74 | 507 | Vand Elias | 2007 | SKANDERBOR | 0795AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | HERNING | 0336AW | 25 m | 2:13.56 | |
2 | 342 | Rasmussen Katrine Kruse | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 2:15.32 | |
3 | 108 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:17.67 | |
4 | 133 | Jensen Ophelia Kronborg | 2005 | AABYBRO | 0508AW | 25 m | 2:19.00 | |
5 | 293 | Stoltenhoff Katrine | 2006 | BRÆDSTRUP | 0672AM | 25 m | 2:19.13 | |
6 | 142 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | IKAST | 0538AM | 25 m | 2:20.99 | |
7 | 498 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 2:22.00 | |
8 | 148 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 2:22.03 | |
9 | 465 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 0562AS | 25 m | 2:22.06 | |
10 | 135 | Rønnow Ida | 2006 | AABYBRO | 0658AE | 25 m | 2:22.74 | |
11 | 143 | Bjørn Weronika L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 2:23.49 | |
12 | 13 | Madsen Sophie Møller | 2005 | DELFINEN | 0536BA | 25 m | 2:23.92 | |
13 | 199 | Jørgensen Liv Hjorth | 2007 | HERNING | 0754AK | 25 m | 2:24.02 | |
14 | 167 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 2:26.03 | |
15 | 441 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 2:27.09 | |
16 | 141 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 2:27.10 | |
17 | 338 | Møller Mathilde | 2004 | ST-NEPTUN | 0438AD | 25 m | 2:29.32 | |
18 | 262 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 0556AS | 25 m | 2:29.42 | |
19 | 325 | Kallestrup Therese T. | 2006 | AGF | 0614AT | 25 m | 2:30.05 | |
20 | 7 | Bernsdorf Anna Dora | 2006 | DELFINEN | 0636AW | 25 m | 2:30.24 | |
21 | 137 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 0646AO | 25 m | 2:30.59 | |
22 | 324 | Hansfort Karoline | 2006 | AGF | 0668AM | 25 m | 2:30.75 | |
23 | 168 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 2:31.81 | |
24 | 286 | Rasmussen Annemone | 2006 | BRÆDSTRUP | 0674AC | 25 m | 2:31.87 | |
25 | 134 | Helt Therese J | 2006 | AABYBRO | 0658AK | 25 m | 2:33.41 | |
26 | 381 | Jensen Emma | 2003 | S 68 | 0322AT | 25 m | 2:33.56 | |
27 | 377 | Winther Mille | 2003 | S 68 | 0346AW | 25 m | 2:33.66 | |
28 | 490 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 2:34.11 | |
29 | 278 | Zachariassen Ane K. | 2005 | BRÆDSTRUP | 0588AB | 25 m | 2:34.35 | |
30 | 290 | Harpøth Stella | 2006 | BRÆDSTRUP | 0656AH | 25 m | 2:35.53 | |
31 | 329 | Møller Marie Kromann | 2006 | AGF | 0654AM | 25 m | 2:36.64 | |
32 | 292 | Broch Victoria | 2004 | BRÆDSTRUP | 0404AI | 25 m | 2:36.71 | |
33 | 51 | Johansen Rasmine | 2005 | MUNKEBO | 0594AS | 25 m | 2:37.03 | |
34 | 503 | Schmidt-Petersen Sofie | 2007 | SKANDERBOR | 0762AV | 25 m | 2:37.75 | |
35 | 8 | Christensen Anne Kølby | 2005 | DELFINEN | 0506BA | 25 m | 2:37.99 | |
36 | 193 | Nielsen Line Lindhardt | 2004 | HERNING | 0426AO | 25 m | 2:39.44 | |
37 | 166 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 0526AQ | 25 m | 2:40.49 | |
38 | 21 | Tilsted Ida | 2004 | EBELTOFT | 0488AP | 25 m | 2:41.05 | |
39 | 4 | Schleimann Johanne | 2007 | AGF | 0766AP | 25 m | 2:45.12 | |
40 | 202 | Jensen Nicoline Astrup | 2006 | HERNING | 0608AP | 25 m | 2:47.66 | |
41 | 499 | Petersen Caroline | 2008 | SKANDERBOR | 0804AN | 25 m | 2:48.33 | |
42 | 285 | Klausen Simone Trekær | 2007 | BRÆDSTRUP | 0764AC | 25 m | 2:48.51 | |
43 | 138 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 0592AU | 25 m | 2:50.53 | |
44 | 22 | Tilsted Olivia | 2006 | EBELTOFT | 0668AF | 25 m | 2:50.61 | |
45 | 284 | Wittrup-Jensen Olivia | 2004 | BRÆDSTRUP | 0436AV | 25 m | 2:51.08 | |
46 | 266 | Larsen Signe Broe | 2007 | BSK08 | 0756AR | 25 m | 2:51.63 | |
47 | 136 | Rasmussen Carla Brix | 2006 | AABYBRO | 0656AW | 25 m | 2:52.03 | |
48 | 423 | Nielsen Sofie Karlov | 2007 | VEJLE | 0704AN | 25 m | 2:52.16 | |
49 | 206 | Buhl Sofie Hedegaard | 2006 | HERNING | 0652AS | 25 m | 2:53.17 | |
50 | 207 | Salomonsen Stine Hornshøj | 2006 | HERNING | 0618AP | 25 m | 2:54.72 | |
51 | 428 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 2:55.44 | |
52 | 197 | Jensen Isabell Thaison | 2007 | HERNING | 0734AK | 25 m | 2:55.60 | |
53 | 485 | Anker Philippa | 2006 | SKANDERBOR | 0656AV | 25 m | 2:55.91 | |
54 | 413 | Møller Julie Guldmann | 2007 | VEJLE | 0782AI | 25 m | 2:56.78 | |
55 | 327 | Hansen Frida Dalsgaard | 2006 | AGF | 0666AV | 25 m | 2:57.13 | |
56 | 236 | Jeppesen Lisa Lindgren | 2005 | FREM | 0582AX | 25 m | 2:58.08 | |
57 | 438 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 2:58.49 | |
58 | 282 | Augustesen Sille | 2008 | BRÆDSTRUP | 0824AB | 25 m | 2:59.22 | |
59 | 326 | Sørensen Tilde N. H. | 2007 | AGF | 0764AH | 25 m | 3:02.72 | |
60 | 497 | Møller Julie | 2005 | SKANDERBOR | 0512AM | 25 m | 3:02.82 | |
61 | 260 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 3:03.97 | |
62 | 402 | Rasmussen Asta-Marie | 2009 | VEJLE | 0964AA | 25 m | 3:10.19 | |
63 | 245 | Bendtsen Clara | 2008 | DELTA | 0876AL | 25 m | 3:11.00 | |
64 | 164 | Kasirga Tuana | 2007 | IKAST | 0798AQ | 25 m | 3:12.17 | |
65 | 64 | Thomsen Ea | 2001 | MUNKEBO | 0158BE | 25 m | 3:12.55 | |
66 | 323 | Nielsen Josephine O. S. | 2006 | AGF | 0692AV | 25 m | 3:13.07 | |
67 | 494 | Laursen Ida K. | 2007 | SKANDERBOR | 0766AB | 25 m | 3:16.52 | |
68 | 264 | Brogaard Malou | 2007 | BSK08 | 0766AR | 25 m | 3:16.53 | |
69 | 103 | Mathiasen Kathrine Bak | 2008 | STRUER | 0832AL | 25 m | 3:18.89 | |
70 | 311 | Jensen Katinka Folke | 2007 | AGF | 0764AS | 25 m | 3:19.64 | |
71 | 17 | Kvist Freja | 2006 | EBELTOFT | 0668AR | 25 m | 3:20.40 | |
72 | 222 | Bennetsen Sarah | 2008 | HERNING | 0896AN | 25 m | 3:20.74 | |
73 | 216 | Ovesen Ida Buur | 2007 | HERNING | 0756AU | 25 m | 3:22.21 | |
74 | 379 | Veenstra Reinike | 2006 | S 68 | 0638AW | 25 m | 3:25.30 | |
75 | 223 | Ovesen Klara Buur | 2007 | HERNING | 0776AU | 25 m | 3:28.51 | |
76 | 312 | Køfer Marie Pilegaard | 2008 | AGF | 0832AN | 25 m | 3:32.66 | |
77 | 237 | Vu Hanh Kim | 2004 | FREM | 0466AZ | 25 m | 3:33.32 | |
78 | 295 | Friberg Ida | 2008 | BRÆDSTRUP | 0822AA | 25 m | 3:36.32 | |
79 | 277 | Kristensen Anna Lis | 2005 | BRÆDSTRUP | 0554AS | 25 m | 3:38.07 | |
80 | 48 | Dørk Anna | 2004 | MUNKEBO | 0498AZ | 25 m | 3:38.59 | |
81 | 419 | Holmberg Olivia | 2009 | VEJLE | 0986AC | 25 m | 3:38.93 | |
82 | 219 | Jeppesen Louise | 2008 | HERNING | 0886AG | 25 m | 3:39.52 | |
83 | 315 | Hansen Sofia Dalsgaard | 2008 | AGF | 0802AN | 25 m | 3:42.89 | |
84 | 314 | Svanholm Mikkeline | 2007 | AGF | 0708AS | 25 m | 3:45.15 | |
85 | 50 | Jensen Ida Nørregaard | 2007 | MUNKEBO | 0778AP | 25 m | 3:56.95 | |
86 | 313 | Gornitzka Katinka Rønn | 2007 | AGF | 0796AT | 25 m | 4:06.19 | |
87 | 115 | Frank Melanie | 2008 | VILDBJERG | 25 m | |||
88 | 121 | Simmelkjær Cecilie | 2007 | VILDBJERG | 25 m | |||
89 | 163 | Bolesen Frida | 2004 | IKAST | 0402BE | 25 m | ||
90 | 247 | Thoustrup Gabriella L | 2008 | DELTA | 0852AO | 25 m | ||
91 | 252 | Jeberg Sofie Holst | 2007 | DELTA | 0712AT | 25 m | ||
92 | 279 | Knudsen Kirstine | 2007 | BRÆDSTRUP | 0732AQ | 25 m | ||
93 | 296 | Balslev Jessie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0748AG | 25 m | ||
94 | 299 | Gilling Sille Hegaard | 2007 | BRÆDSTRUP | 0756AC | 25 m | ||
95 | 300 | Laursen Sofie | 2007 | BRÆDSTRUP | 0734AC | 25 m | ||
96 | 303 | Højer Rebecca Priscilla | 2004 | BRÆDSTRUP | 0498AU | 25 m | ||
97 | 391 | Bundsgaard Kamma K | 2007 | VEJEN | 0732AV | 25 m | ||
98 | 392 | Jensen Emilie | 2007 | VEJEN | 0742AV | 25 m | ||
99 | 393 | Kristensen Karoline Poder | 2007 | VEJEN | 0752AV | 25 m | ||
100 | 488 | Elkjær Ingrid Kirk | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
101 | 491 | Jakobsen Elisa | 2006 | SKANDERBOR | 0604AF | 25 m | ||
102 | 505 | Sørensen Johanne Kjær | 2007 | SKANDERBOR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |
Løb 37, 10x50 T-shirt stafet |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Isk T-Shirt 1 | 2002 | IKAST | 25 m | |||
2 | 185 | Isk T-Shirt 2 | 2002 | IKAST | 25 m | |||
3 | 186 | Isk T-Shirt 3 | 2004 | IKAST | 25 m | |||
4 | 363 | Neptun Mix | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
5 | 471 | Esv Mix | 0 | VEJLE | 25 m | |||
6 | 478 | Frem Mix | 2005 | FREM | 25 m | |||
7 | 511 | Team Hotfarm | 0 | STRUER | 25 m | |||
8 | 512 | Bsk 1 | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
9 | 513 | Bsk 2 | 0 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
10 | 514 | Mormors Bande | 0 | MUNKEBO | 25 m | |||
11 | 515 | Morfars Minions | 0 | MUNKEBO | 25 m | |||
12 | 516 | Aaby T-Shirt Team | 0 | AABYBRO | 25 m | |||
13 | 519 | Hgf de Pæneste | 0 | H.G.F. | 25 m | |||
14 | 520 | Hgf Smuksakkerne | 0 | H.G.F. | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.08 | Udskriftsdato | 08 juni 2019 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 19:32 |