Program för GTI Cup
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Løb 1, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Brændholt Mathias | 1996 | HERLEV | 9683AN | 25 m | 2:24.47 | |
2 | 106 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 2:27.08 | |
3 | 157 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 25 m | 2:32.94 | |
4 | 173 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 2:34.97 | |
5 | 253 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 2:38.88 | |
6 | 125 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 2:40.74 | |
7 | 491 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 2:42.05 | |
8 | 103 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:43.94 | |
9 | 356 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:44.89 | |
10 | 246 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:47.98 | |
11 | 301 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 2:51.40 | |
12 | 295 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:54.75 | |
13 | 176 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 25 m | 2:56.54 | |
14 | 355 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 3:02.11 | |
15 | 336 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 3:02.47 | |
16 | 55 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 3:03.27 | |
17 | 422 | Dahl Søren | 1993 | HERLEV | 9397AC | 25 m | 3:06.90 | EFT |
18 | 139 | Hunsballe Jacob | 1997 | TÅRNB-VEM | 9707AP | 25 m | 3:11.89 | |
19 | 419 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 3:14.28 | |
20 | 248 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 3:16.03 | |
21 | 142 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TÅRNB-VEM | 9875AN | 25 m | 3:16.18 | |
22 | 507 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 3:25.23 | |
23 | 130 | Dandanell Gustav | 1997 | TÅRNB-VEM | 9743AT | 25 m | 3:27.41 | |
24 | 274 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 3:27.77 | |
25 | 215 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 3:38.66 | |
26 | 272 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 3:39.40 | |
27 | 273 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 3:42.32 | |
28 | 453 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 3:42.56 | |
29 | 64 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 3:44.23 | |
30 | 233 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 3:46.28 | |
31 | 228 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 3:56.90 | |
32 | 348 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 4:00.00 | |
33 | 113 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 4:00.65 | |
34 | 504 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 4:02.09 | |
35 | 371 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 4:24.00 | |
36 | 40 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 4:28.19 | |
37 | 277 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 4:30.31 | |
38 | 374 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 5:26.97 | |
39 | 382 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | ||
40 | 509 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 2, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 497 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:41.23 | |
2 | 492 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:47.58 | |
3 | 502 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 2:49.28 | |
4 | 209 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 2:49.84 | |
5 | 266 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 2:50.34 | |
6 | 76 | Chen Jessica | 1998 | S 71 | AL1298 | 25 m | 2:53.51 | |
7 | 495 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 2:59.63 | |
8 | 300 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 2:59.64 | |
9 | 457 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 2:59.77 | |
10 | 466 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 25 m | 3:02.67 | |
11 | 196 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 3:03.71 | |
12 | 510 | Andersson Klara | 1997 | SS DELFIN | AH7897 | 25 m | 3:04.02 | |
13 | 69 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 3:04.76 | |
14 | 494 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 3:05.00 | |
15 | 31 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 3:05.11 | |
16 | 41 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 3:05.13 | |
17 | 476 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 3:06.50 | |
18 | 100 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 3:10.11 | |
19 | 268 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 3:11.58 | |
20 | 330 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 3:11.65 | |
21 | 134 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 3:12.85 | |
22 | 280 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 3:14.47 | |
23 | 459 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 3:15.15 | |
24 | 344 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 3:16.17 | |
25 | 315 | Køhler Mette S. | 2001 | GTI | 0192AK | 25 m | 3:17.01 | |
26 | 408 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 3:19.66 | |
27 | 279 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 3:21.35 | |
28 | 37 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 3:24.08 | |
29 | 270 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 3:25.24 | |
30 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 3:28.79 | |
31 | 305 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 3:38.15 | |
32 | 290 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 3:40.01 | |
33 | 137 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | 3:41.44 | |
34 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:43.46 | |
35 | 235 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 3:45.67 | |
36 | 46 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 3:49.71 | |
37 | 329 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 3:51.87 | |
38 | 141 | Koefoed Ida | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AO | 25 m | 3:57.59 | |
39 | 317 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 4:04.43 | |
40 | 98 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 4:11.31 | |
41 | 338 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 4:25.00 | |
42 | 102 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 4:26.56 | |
43 | 115 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 5:16.69 | |
44 | 219 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | ||
45 | 241 | Rønved Frederikke | 2003 | KVIK | 0342AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 59.60 | |
2 | 116 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 59.71 | |
3 | 171 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 1:00.72 | |
4 | 126 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 1:02.90 | |
5 | 123 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 25 m | 1:03.77 | |
6 | 205 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:04.92 | |
7 | 293 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 1:04.99 | |
8 | 179 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:06.12 | |
9 | 482 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 1:06.25 | |
10 | 234 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:06.52 | |
11 | 447 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:06.55 | |
12 | 124 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 25 m | 1:09.57 | |
13 | 236 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:09.81 | |
14 | 286 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:10.91 | |
15 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 1:13.27 | |
16 | 433 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:14.28 | |
17 | 418 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:15.19 | |
18 | 426 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:15.38 | |
19 | 197 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:15.61 | |
20 | 66 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 1:17.14 | |
21 | 264 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:17.85 | |
22 | 451 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:18.30 | |
23 | 285 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 1:18.83 | |
24 | 341 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:19.36 | |
25 | 132 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TÅRNB-VEM | 9859AQ | 25 m | 1:19.39 | |
26 | 225 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:19.83 | |
27 | 291 | Poulsen Andreas Dyreborg | 1998 | HØRSHOLM | 9831AG | 25 m | 1:20.00 | |
28 | 250 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:20.15 | |
29 | 417 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:20.61 | |
30 | 434 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:20.83 | |
31 | 354 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:22.27 | |
32 | 255 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:22.64 | |
33 | 411 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:22.74 | |
34 | 469 | Engström Erik | 1999 | KSLS | AL6799 | 25 m | 1:22.91 | |
35 | 30 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:22.94 | |
36 | 217 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 1:23.93 | |
37 | 458 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:24.07 | |
38 | 230 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:24.10 | |
39 | 202 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:26.81 | |
40 | 214 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:26.91 | |
41 | 328 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 1:27.79 | |
42 | 28 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:27.99 | |
43 | 276 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 25 m | 1:28.84 | |
44 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 1:32.36 | |
45 | 308 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:32.64 | |
46 | 243 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 1:32.94 | |
47 | 57 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:33.23 | |
48 | 233 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:34.82 | |
49 | 511 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 1:35.72 | |
50 | 23 | Carlsen Sebastian Ravn | 1999 | HOLBÆK | 9905AP | 25 m | 1:35.74 | |
51 | 371 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 1:38.04 | |
52 | 155 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:38.08 | |
53 | 319 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:39.55 | |
54 | 17 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:40.02 | |
55 | 339 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 1:40.05 | |
56 | 208 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:40.37 | |
57 | 333 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:41.01 | |
58 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:41.16 | |
59 | 65 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:41.44 | |
60 | 307 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 1:41.63 | |
61 | 245 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:41.79 | |
62 | 312 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 1:41.84 | |
63 | 327 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:42.30 | |
64 | 314 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:46.02 | |
65 | 376 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 1:46.28 | |
66 | 63 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 1:46.63 | |
67 | 204 | Enevoldsen Emil Frovin | 2000 | KVIK | 0069AB | 25 m | 1:47.86 | |
68 | 304 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:50.86 | |
69 | 96 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 1:55.04 | |
70 | 320 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 1:55.85 | |
71 | 340 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | 1:56.05 | |
72 | 114 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 2:00.02 | |
73 | 358 | Andersen Christian | 2003 | GTI | 0347AF | 25 m | 2:00.27 | |
74 | 334 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 2:00.30 | |
75 | 378 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 2:02.48 | |
76 | 362 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 2:05.55 | |
77 | 361 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 2:06.09 | |
78 | 394 | Ussingkær Adam | 2001 | GTI | 0173AG | 25 m | 2:15.15 | |
79 | 326 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:15.43 | |
80 | 42 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | ||
81 | 59 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | ||
82 | 67 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | ||
83 | 68 | Valdau Lucas | 1999 | HOLBÆK | 9997AR | 25 m | ||
84 | 97 | Ankersen Mathias | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
85 | 222 | Lindberg Tino | 2000 | KVIK | 25 m | |||
86 | 389 | Skarbalius Augustas | 2003 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 25 m | 1:02.97 | |
2 | 172 | Pedersen Christine | 1993 | HERLEV | 9308AG | 25 m | 1:03.02 | |
3 | 79 | Fransson Johanna | 1994 | S 71 | AG1894 | 25 m | 1:07.03 | |
4 | 120 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 1:08.54 | |
5 | 25 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:09.40 | |
6 | 488 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:09.77 | |
7 | 271 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:09.99 | |
8 | 153 | Christensen Cecilie | 1997 | HERLEV | 9782AD | 25 m | 1:10.74 | |
9 | 281 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 1:11.27 | |
10 | 251 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:12.41 | |
11 | 494 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 1:13.00 | |
12 | 269 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 1:13.22 | |
13 | 495 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 1:13.40 | |
14 | 484 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:13.70 | |
15 | 80 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 1:14.03 | |
16 | 297 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:14.35 | |
17 | 473 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:14.47 | |
18 | 35 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 1:15.05 | |
19 | 200 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:15.39 | |
20 | 90 | Åström Amanda | 1994 | S 71 | AC9294 | 25 m | 1:16.52 | |
21 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:16.84 | |
22 | 199 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:17.12 | |
23 | 62 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:17.49 | |
24 | 512 | Edfast Alice | 1998 | SS DELFIN | AF0498 | 25 m | 1:17.65 | |
25 | 240 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:17.95 | |
26 | 43 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 1:18.32 | |
27 | 462 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 1:18.44 | |
28 | 223 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:18.47 | |
29 | 474 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:18.72 | |
30 | 446 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 1:19.32 | |
31 | 410 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 1:19.38 | |
32 | 351 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:19.40 | |
33 | 464 | Andersson Elin | 1998 | KSLS | AV3698 | 25 m | 1:19.61 | |
34 | 459 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 1:19.90 | |
35 | 445 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:20.05 | |
36 | 232 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:20.29 | |
37 | 218 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:20.30 | |
38 | 58 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 1:20.57 | |
39 | 99 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 1:20.89 | |
40 | 19 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 1:20.90 | |
41 | 54 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 1:21.19 | |
42 | 220 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 1:21.22 | |
43 | 105 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:21.37 | |
44 | 81 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:21.49 | |
45 | 452 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 1:21.66 | |
46 | 432 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:21.70 | |
47 | 472 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:22.03 | |
48 | 439 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 1:22.04 | |
49 | 461 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 1:22.18 | |
50 | 211 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:22.39 | |
51 | 455 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:23.29 | |
52 | 503 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 1:23.83 | |
53 | 249 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:24.82 | |
54 | 460 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:26.34 | |
55 | 468 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 1:26.97 | |
56 | 420 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:27.27 | |
57 | 201 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 1:27.53 | |
58 | 414 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:27.58 | |
59 | 330 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 1:28.16 | |
60 | 151 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:28.86 | |
61 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:29.44 | |
62 | 438 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 1:29.72 | |
63 | 402 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:29.81 | |
64 | 39 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 1:31.12 | |
65 | 159 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | 1:31.28 | |
66 | 309 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:31.99 | |
67 | 49 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:32.39 | |
68 | 238 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:32.49 | |
69 | 242 | Saxtoft Maya Isabella | 2000 | KVIK | 0042AK | 25 m | 1:33.13 | |
70 | 296 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 1:34.09 | |
71 | 303 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 1:34.15 | |
72 | 145 | Poulsen Malou | 2001 | TÅRNB-VEM | 0196AF | 25 m | 1:34.40 | |
73 | 292 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 1:35.80 | |
74 | 118 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 1:36.18 | |
75 | 350 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:37.39 | |
76 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 1:38.45 | |
77 | 275 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 25 m | 1:39.78 | |
78 | 110 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 1:39.95 | |
79 | 27 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | 1:42.92 | |
80 | 61 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 1:43.86 | |
81 | 352 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:43.93 | |
82 | 353 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:45.01 | |
83 | 216 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 1:46.63 | |
84 | 505 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:46.88 | |
85 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 1:48.12 | |
86 | 101 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 1:48.72 | |
87 | 44 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 1:49.45 | |
88 | 52 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:51.36 | |
89 | 136 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 1:53.16 | |
90 | 337 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:53.26 | |
91 | 370 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 1:53.58 | |
92 | 109 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:55.07 | |
93 | 133 | Enkebølle Zara | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AN | 25 m | 1:55.67 | |
94 | 363 | Engmark Caroline Ramussen | 2003 | GTI | 25 m | 2:09.05 | ||
95 | 359 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | GTI | 0216AJ | 25 m | 2:12.66 | |
96 | 395 | Wendelborg Phoebe | 2003 | GTI | 0318AG | 25 m | 2:15.02 | |
97 | 380 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 2:15.59 | |
98 | 385 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 2:24.52 | |
99 | 50 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 2:30.76 | |
100 | 53 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | ||
101 | 111 | Lindén Regitze Højmark | 1999 | NÆSTVED | 9904BB | 25 m | ||
102 | 365 | Fergo Vega Broe | 2003 | GTI | 0362AJ | 25 m | ||
103 | 388 | Siggaard Rosa Dalfoss | 2003 | GTI | 0348AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 5, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 422 | Dahl Søren | 1993 | HERLEV | 9397AC | 25 m | 24.44 | EFT |
2 | 229 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 27.79 | |
3 | 493 | Hagemann William | 1994 | GENTOFTE | 9483AC | 25 m | 28.90 | |
4 | 106 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 29.83 | |
5 | 515 | Gustafsson Oliver | 1997 | SS DELFIN | AD4197 | 25 m | 29.86 | |
6 | 179 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 29.99 | |
7 | 483 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 30.19 | |
8 | 254 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 30.78 | |
9 | 407 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 30.91 | |
10 | 152 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 31.07 | |
11 | 514 | Josterud Gustav | 1994 | SS DELFIN | AL9994 | 25 m | 31.08 | |
12 | 496 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 31.59 | |
13 | 213 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 31.75 | |
14 | 38 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 33.07 | |
15 | 236 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 33.19 | |
16 | 469 | Engström Erik | 1999 | KSLS | AL6799 | 25 m | 33.53 | |
17 | 440 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 33.79 | |
18 | 77 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 34.09 | |
19 | 207 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 34.40 | |
20 | 423 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 34.49 | |
21 | 197 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 35.10 | |
22 | 467 | Elmberg Arvid | 1998 | KSLS | AH9598 | 25 m | 35.83 | |
23 | 291 | Poulsen Andreas Dyreborg | 1998 | HØRSHOLM | 9831AG | 25 m | 36.47 | |
24 | 75 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 36.49 | |
25 | 264 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 36.86 | |
26 | 139 | Hunsballe Jacob | 1997 | TÅRNB-VEM | 9707AP | 25 m | 37.12 | |
27 | 284 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 37.33 | |
28 | 230 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 37.48 | |
29 | 243 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 39.03 | |
30 | 513 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 39.17 | |
31 | 225 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 39.27 | |
32 | 288 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 40.33 | |
33 | 507 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 40.53 | |
34 | 142 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TÅRNB-VEM | 9875AN | 25 m | 40.60 | |
35 | 274 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 42.87 | |
36 | 306 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 43.45 | |
37 | 294 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 46.04 | |
38 | 276 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 25 m | 46.06 | |
39 | 272 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 46.72 | |
40 | 311 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GTI | 0175AJ | 25 m | 47.08 | |
41 | 155 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 49.55 | |
42 | 339 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 50.00 | |
43 | 318 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 50.21 | |
44 | 331 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 52.57 | |
45 | 361 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 54.75 | |
46 | 509 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 54.78 | |
47 | 312 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 59.80 | |
48 | 245 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:00.98 | |
49 | 59 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | ||
50 | 319 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | ||
51 | 378 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 6, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 499 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 28.50 | |
2 | 154 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 25 m | 28.87 | |
3 | 471 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 29.26 | |
4 | 122 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 29.54 | |
5 | 153 | Christensen Cecilie | 1997 | HERLEV | 9782AD | 25 m | 29.80 | |
6 | 149 | Bakraqi Arta Lea | 1996 | HERLEV | 25 m | 31.25 | ||
7 | 73 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 31.38 | |
8 | 88 | Sandberg Ellen | 1999 | S 71 | AE9499 | 25 m | 31.40 | |
9 | 120 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 31.40 | |
10 | 35 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 31.56 | |
11 | 485 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 31.60 | |
12 | 516 | Wiklund-Nilsson Paulina | 1997 | SS DELFIN | AF6297 | 25 m | 31.65 | |
13 | 486 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 31.97 | |
14 | 487 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 32.02 | |
15 | 82 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 32.27 | |
16 | 457 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 32.35 | |
17 | 121 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 32.47 | |
18 | 78 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 25 m | 32.69 | |
19 | 263 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 33.11 | |
20 | 271 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 33.29 | |
21 | 84 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 33.47 | |
22 | 90 | Åström Amanda | 1994 | S 71 | AC9294 | 25 m | 33.54 | |
23 | 76 | Chen Jessica | 1998 | S 71 | AL1298 | 25 m | 33.70 | |
24 | 31 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 33.87 | |
25 | 342 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 34.08 | |
26 | 462 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 34.21 | |
27 | 283 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 34.49 | |
28 | 299 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 34.52 | |
29 | 405 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 34.53 | |
30 | 89 | Wiberg Alicia | 1998 | S 71 | AJ9698 | 25 m | 34.62 | |
31 | 298 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 35.15 | |
32 | 494 | Iversen Frederikke Holm | 1998 | GENTOFTE | 9862AA | 25 m | 35.18 | |
33 | 151 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 35.33 | |
34 | 475 | Persson Emmy | 1998 | KSLS | BI2498 | 25 m | 35.49 | |
35 | 232 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 35.53 | |
36 | 464 | Andersson Elin | 1998 | KSLS | AV3698 | 25 m | 35.64 | |
37 | 305 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 35.65 | |
38 | 495 | Iversen Helena Holm | 1995 | GENTOFTE | 9596AI | 25 m | 36.35 | |
39 | 108 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 36.54 | |
40 | 252 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 38.00 | |
41 | 287 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 38.07 | |
42 | 345 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 38.18 | |
43 | 278 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 25 m | 38.23 | |
44 | 442 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 38.32 | |
45 | 231 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 38.50 | |
46 | 159 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | 38.91 | |
47 | 134 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 39.07 | |
48 | 282 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 39.28 | |
49 | 508 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 39.53 | |
50 | 267 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 25 m | 40.06 | |
51 | 136 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 40.53 | |
52 | 424 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 40.62 | |
53 | 403 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 40.69 | |
54 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 41.08 | |
55 | 428 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 41.36 | |
56 | 104 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 41.56 | |
57 | 211 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 42.03 | |
58 | 425 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 42.77 | |
59 | 465 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 44.49 | |
60 | 238 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 44.68 | |
61 | 135 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | 45.53 | |
62 | 296 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 46.40 | |
63 | 198 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 47.44 | |
64 | 102 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 48.66 | |
65 | 310 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 48.92 | |
66 | 313 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 49.06 | |
67 | 141 | Koefoed Ida | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AO | 25 m | 49.19 | |
68 | 219 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 49.65 | |
69 | 270 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 50.08 | |
70 | 210 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 51.32 | |
71 | 316 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 52.14 | |
72 | 129 | Beyer Emma | 2000 | TÅRNB-VEM | 0006AG | 25 m | 52.78 | |
73 | 241 | Rønved Frederikke | 2003 | KVIK | 0342AB | 25 m | 53.09 | |
74 | 505 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 54.24 | |
75 | 115 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 56.13 | |
76 | 386 | Poulsen Nadija Grønning | 2002 | GTI | 0218AJ | 25 m | 1:11.73 | |
77 | 203 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | ||
78 | 212 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | ||
79 | 224 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | ||
80 | 226 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | ||
81 | 257 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 7, 800m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 66 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 9:01.12 | |
2 | 126 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 9:09.98 | |
3 | 40 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 9:15.43 | |
4 | 213 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 9:45.00 | |
5 | 247 | Skifte Thor Friis | 1997 | KVIK | 9711AJ | 25 m | 10:00.00 | |
6 | 346 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 10:00.55 | |
7 | 336 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 10:17.12 | |
8 | 513 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 10:21.13 | |
9 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 10:29.10 | RES |
10 | 221 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 10:29.59 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 8, 1500m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 490 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 18:30.00 | |
2 | 454 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 18:50.01 | |
3 | 438 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 19:30.00 | |
4 | 439 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 19:30.00 | |
5 | 489 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 19:30.00 | |
6 | 403 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 20:00.00 | |
7 | 405 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 20:00.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 9, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 171 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 2:17.93 | |
2 | 184 | Brændholt Mathias | 1996 | HERLEV | 9683AN | 25 m | 2:18.76 | |
3 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 2:20.99 | |
4 | 173 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 2:21.52 | |
5 | 493 | Hagemann William | 1994 | GENTOFTE | 9483AC | 25 m | 2:22.00 | |
6 | 483 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:24.27 | |
7 | 293 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 2:28.95 | |
8 | 166 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | HERLEV | 9697AB | 25 m | 2:30.36 | |
9 | 152 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 2:31.78 | |
10 | 55 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:32.00 | |
11 | 336 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 2:34.83 | |
12 | 496 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 2:36.16 | |
13 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:36.70 | |
14 | 356 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 2:37.84 | |
15 | 423 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:40.04 | |
16 | 56 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:40.50 | |
17 | 451 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 2:42.06 | |
18 | 21 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 2:42.16 | |
19 | 207 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:42.37 | |
20 | 440 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 2:42.59 | |
21 | 417 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:43.03 | |
22 | 341 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:43.69 | |
23 | 419 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:44.30 | |
24 | 38 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 2:45.62 | |
25 | 426 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:47.73 | |
26 | 355 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:49.16 | |
27 | 411 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 2:51.23 | |
28 | 415 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:56.27 | |
29 | 418 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 2:56.77 | |
30 | 132 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TÅRNB-VEM | 9859AQ | 25 m | 2:57.16 | |
31 | 436 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:58.13 | |
32 | 328 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 2:58.62 | |
33 | 434 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:59.38 | |
34 | 217 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 2:59.42 | |
35 | 30 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 3:00.20 | |
36 | 458 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 3:00.95 | |
37 | 346 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 3:01.47 | |
38 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 3:02.52 | |
39 | 214 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 3:07.12 | |
40 | 57 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 3:09.43 | |
41 | 427 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 3:11.24 | |
42 | 215 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 3:12.01 | |
43 | 28 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 3:12.52 | |
44 | 354 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 3:16.22 | |
45 | 17 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 3:17.02 | |
46 | 64 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 3:17.16 | |
47 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 3:19.44 | |
48 | 339 | Krog Albert Voldum | 2001 | VEST | 0155AI | 25 m | 3:26.46 | |
49 | 348 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 3:26.95 | |
50 | 63 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 3:35.62 | |
51 | 331 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 3:37.30 | |
52 | 23 | Carlsen Sebastian Ravn | 1999 | HOLBÆK | 9905AP | 25 m | 3:39.73 | |
53 | 311 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GTI | 0175AJ | 25 m | 3:41.57 | |
54 | 333 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 3:48.02 | |
55 | 42 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 3:49.37 | |
56 | 113 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 3:50.08 | |
57 | 509 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 3:57.96 | |
58 | 326 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 4:00.00 | |
59 | 327 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 4:00.00 | |
60 | 334 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 4:00.00 | |
61 | 340 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | 4:00.00 | |
62 | 65 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | ||
63 | 202 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 10, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Fransson Johanna | 1994 | S 71 | AG1894 | 25 m | 2:21.31 | |
2 | 146 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 25 m | 2:26.65 | |
3 | 289 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 2:27.72 | |
4 | 88 | Sandberg Ellen | 1999 | S 71 | AE9499 | 25 m | 2:33.89 | |
5 | 269 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 2:34.89 | |
6 | 488 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:35.97 | |
7 | 154 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 25 m | 2:36.68 | |
8 | 281 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 2:37.43 | |
9 | 486 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 2:38.49 | |
10 | 209 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 2:38.85 | |
11 | 263 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 2:38.87 | |
12 | 62 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:38.96 | |
13 | 445 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 2:39.09 | |
14 | 502 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 2:42.08 | |
15 | 200 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:43.07 | |
16 | 69 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:44.18 | |
17 | 512 | Edfast Alice | 1998 | SS DELFIN | AF0498 | 25 m | 2:44.36 | |
18 | 78 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 25 m | 2:44.96 | |
19 | 405 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 2:45.85 | |
20 | 36 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:45.88 | |
21 | 43 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:46.79 | |
22 | 25 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 2:47.18 | |
23 | 474 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 2:47.41 | |
24 | 58 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 2:47.72 | |
25 | 266 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 2:48.92 | |
26 | 410 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 2:49.22 | |
27 | 199 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 2:49.59 | |
28 | 41 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 2:49.90 | |
29 | 282 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 2:52.21 | |
30 | 439 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 2:52.50 | |
31 | 196 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 2:53.14 | |
32 | 503 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 2:55.07 | |
33 | 20 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:55.19 | |
34 | 232 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:57.40 | |
35 | 428 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 2:57.83 | |
36 | 452 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 2:57.95 | |
37 | 330 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 2:58.50 | |
38 | 342 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 2:58.53 | |
39 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:59.65 | |
40 | 461 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 3:00.40 | |
41 | 459 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 3:00.85 | |
42 | 220 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 3:02.29 | |
43 | 315 | Køhler Mette S. | 2001 | GTI | 0192AK | 25 m | 3:02.76 | |
44 | 351 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 3:02.99 | |
45 | 472 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 3:03.34 | |
46 | 19 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 3:03.90 | |
47 | 460 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 3:04.97 | |
48 | 49 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 3:05.13 | |
49 | 403 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 3:05.53 | |
50 | 37 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 3:06.83 | |
51 | 442 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 3:08.32 | |
52 | 456 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 3:08.38 | |
53 | 297 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 3:08.63 | |
54 | 455 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 3:08.66 | |
55 | 279 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 3:09.27 | |
56 | 432 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 3:10.00 | |
57 | 344 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 3:10.26 | |
58 | 46 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 3:10.79 | |
59 | 420 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 3:10.91 | |
60 | 54 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 3:11.06 | |
61 | 159 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | 3:11.12 | |
62 | 287 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 3:12.59 | |
63 | 267 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 25 m | 3:13.04 | |
64 | 280 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 3:13.14 | |
65 | 414 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 3:13.54 | |
66 | 39 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 3:14.07 | |
67 | 425 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 3:16.45 | |
68 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 3:17.75 | |
69 | 408 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 3:17.86 | |
70 | 402 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 3:20.00 | |
71 | 211 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 3:20.93 | |
72 | 235 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 3:20.94 | |
73 | 345 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 3:23.63 | |
74 | 350 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 3:25.34 | |
75 | 309 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 3:26.33 | |
76 | 292 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 3:28.60 | |
77 | 61 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 3:28.81 | |
78 | 137 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | 3:30.01 | |
79 | 303 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 3:31.27 | |
80 | 313 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 3:31.59 | |
81 | 424 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 3:32.69 | |
82 | 201 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 3:33.02 | |
83 | 50 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 3:37.46 | |
84 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:41.95 | |
85 | 242 | Saxtoft Maya Isabella | 2000 | KVIK | 0042AK | 25 m | 3:43.42 | |
86 | 316 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 3:43.51 | |
87 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 3:43.82 | |
88 | 275 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 25 m | 3:44.10 | |
89 | 52 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 3:46.21 | |
90 | 352 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 3:46.78 | |
91 | 102 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 3:47.76 | |
92 | 310 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 3:49.13 | |
93 | 329 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 3:51.48 | |
94 | 338 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 3:53.69 | |
95 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 3:56.39 | |
96 | 337 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 3:57.57 | |
97 | 353 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 4:00.00 | |
98 | 98 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 4:12.10 | |
99 | 44 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | ||
100 | 198 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | ||
101 | 210 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | ||
102 | 231 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | ||
103 | 238 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | ||
104 | 239 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | ||
105 | 249 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 11, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 422 | Dahl Søren | 1993 | HERLEV | 9397AC | 25 m | 49.25 | EFT |
2 | 177 | Sørensen Jonas | 1990 | HERLEV | 9023AA | 25 m | 51.17 | |
3 | 26 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 53.40 | |
4 | 116 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 54.82 | |
5 | 124 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 25 m | 56.70 | |
6 | 123 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 25 m | 57.18 | |
7 | 176 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 25 m | 57.49 | |
8 | 522 | Srdanovic Ivan | 1992 | GTI | 25 m | 57.60 | EFT | |
9 | 126 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 57.77 | |
10 | 125 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 58.15 | |
11 | 157 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 25 m | 58.22 | |
12 | 166 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | HERLEV | 9697AB | 25 m | 58.33 | |
13 | 515 | Gustafsson Oliver | 1997 | SS DELFIN | AD4197 | 25 m | 58.50 | |
14 | 491 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 58.81 | |
15 | 407 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 59.02 | |
16 | 253 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 59.22 | |
17 | 482 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 59.73 | |
18 | 213 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:00.46 | |
19 | 514 | Josterud Gustav | 1994 | SS DELFIN | AL9994 | 25 m | 1:00.56 | |
20 | 103 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:00.98 | |
21 | 356 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:01.03 | |
22 | 447 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:01.22 | |
23 | 286 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:01.33 | |
24 | 205 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:02.32 | |
25 | 285 | Krogh Christoffer | 1997 | HØRSHOLM | 9767AG | 25 m | 1:02.71 | |
26 | 254 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:02.97 | |
27 | 433 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:03.30 | |
28 | 236 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:04.02 | |
29 | 284 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 1:04.11 | |
30 | 234 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 1:04.35 | |
31 | 221 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:04.70 | |
32 | 247 | Skifte Thor Friis | 1997 | KVIK | 9711AJ | 25 m | 1:05.29 | |
33 | 426 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:05.60 | |
34 | 246 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 1:06.00 | |
35 | 513 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 1:06.05 | |
36 | 467 | Elmberg Arvid | 1998 | KSLS | AH9598 | 25 m | 1:06.74 | |
37 | 519 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 1:07.90 | EFT |
38 | 250 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:08.13 | |
39 | 453 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:08.19 | |
40 | 469 | Engström Erik | 1999 | KSLS | AL6799 | 25 m | 1:08.55 | |
41 | 288 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 1:09.20 | |
42 | 64 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:09.21 | |
43 | 197 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:09.38 | |
44 | 507 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:09.96 | |
45 | 248 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:10.29 | |
46 | 291 | Poulsen Andreas Dyreborg | 1998 | HØRSHOLM | 9831AG | 25 m | 1:10.34 | |
47 | 255 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:11.36 | |
48 | 132 | Enkebølle Marcus Dam | 1998 | TÅRNB-VEM | 9859AQ | 25 m | 1:11.46 | |
49 | 139 | Hunsballe Jacob | 1997 | TÅRNB-VEM | 9707AP | 25 m | 1:11.46 | |
50 | 215 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:11.81 | |
51 | 142 | Nielsen Jens Elkjær | 1998 | TÅRNB-VEM | 9875AN | 25 m | 1:12.38 | |
52 | 75 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 1:12.47 | |
53 | 217 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 1:12.88 | |
54 | 225 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:12.91 | |
55 | 202 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:16.19 | |
56 | 230 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 1:16.85 | |
57 | 214 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:17.16 | |
58 | 272 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 25 m | 1:17.30 | |
59 | 306 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:18.01 | |
60 | 511 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 1:20.23 | |
61 | 427 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:21.05 | |
62 | 294 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 1:21.08 | |
63 | 233 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:21.85 | |
64 | 276 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 25 m | 1:22.85 | |
65 | 243 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 1:23.53 | |
66 | 318 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:24.21 | |
67 | 308 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 1:24.42 | |
68 | 130 | Dandanell Gustav | 1997 | TÅRNB-VEM | 9743AT | 25 m | 1:26.20 | |
69 | 67 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:26.94 | |
70 | 504 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:27.07 | |
71 | 228 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 1:27.30 | |
72 | 59 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 1:27.96 | |
73 | 208 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:28.69 | |
74 | 307 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 1:29.32 | |
75 | 204 | Enevoldsen Emil Frovin | 2000 | KVIK | 0069AB | 25 m | 1:29.41 | |
76 | 114 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:30.63 | |
77 | 312 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 1:31.41 | |
78 | 65 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:31.71 | |
79 | 63 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 1:31.98 | |
80 | 245 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 1:31.99 | |
81 | 304 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:33.85 | |
82 | 277 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:37.63 | |
83 | 319 | Thestrup Nickolas Kofoed | 2003 | GTI | 0345AC | 25 m | 1:38.40 | |
84 | 68 | Valdau Lucas | 1999 | HOLBÆK | 9997AR | 25 m | 1:38.86 | |
85 | 96 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 1:39.06 | |
86 | 320 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 1:39.13 | |
87 | 42 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:42.38 | |
88 | 222 | Lindberg Tino | 2000 | KVIK | 25 m | 1:44.06 | ||
89 | 361 | Bugge Marius | 2003 | GTI | 0319AC | 25 m | 1:44.88 | |
90 | 378 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 1:49.71 | |
91 | 314 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:50.80 | |
92 | 394 | Ussingkær Adam | 2001 | GTI | 0173AG | 25 m | 1:52.27 | |
93 | 374 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:04.70 | |
94 | 382 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 2:08.46 | |
95 | 376 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 2:20.44 | |
96 | 97 | Ankersen Mathias | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
97 | 358 | Andersen Christian | 2003 | GTI | 0347AF | 25 m | ||
98 | 362 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | ||
99 | 389 | Skarbalius Augustas | 2003 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 12, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 58.41 | |
2 | 471 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 1:00.16 | |
3 | 149 | Bakraqi Arta Lea | 1996 | HERLEV | 25 m | 1:00.22 | ||
4 | 499 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:00.44 | |
5 | 120 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 1:00.68 | |
6 | 484 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:01.90 | |
7 | 251 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:02.68 | |
8 | 73 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 1:02.77 | |
9 | 516 | Wiklund-Nilsson Paulina | 1997 | SS DELFIN | AF6297 | 25 m | 1:02.90 | |
10 | 90 | Åström Amanda | 1994 | S 71 | AC9294 | 25 m | 1:03.66 | |
11 | 80 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 1:04.15 | |
12 | 473 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:04.54 | |
13 | 84 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 1:04.65 | |
14 | 454 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 1:05.22 | |
15 | 223 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:05.38 | |
16 | 35 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 1:05.54 | |
17 | 82 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 1:05.54 | |
18 | 485 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:05.62 | |
19 | 475 | Persson Emmy | 1998 | KSLS | BI2498 | 25 m | 1:06.04 | |
20 | 298 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:06.08 | |
21 | 464 | Andersson Elin | 1998 | KSLS | AV3698 | 25 m | 1:06.39 | |
22 | 89 | Wiberg Alicia | 1998 | S 71 | AJ9698 | 25 m | 1:06.49 | |
23 | 300 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:06.56 | |
24 | 466 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 25 m | 1:06.74 | |
25 | 490 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 1:07.27 | |
26 | 83 | Klügel Sofie | 1998 | S 71 | AC1698 | 25 m | 1:07.38 | |
27 | 510 | Andersson Klara | 1997 | SS DELFIN | AH7897 | 25 m | 1:08.12 | |
28 | 268 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:08.18 | |
29 | 446 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 1:08.30 | |
30 | 299 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:08.36 | |
31 | 283 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 1:08.68 | |
32 | 108 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:08.76 | |
33 | 468 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 1:09.09 | |
34 | 492 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:09.42 | |
35 | 345 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:10.16 | |
36 | 252 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 1:10.17 | |
37 | 403 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:10.54 | |
38 | 81 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:10.64 | |
39 | 240 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:10.87 | |
40 | 218 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:10.98 | |
41 | 438 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 1:11.27 | |
42 | 472 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 1:11.47 | |
43 | 105 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:11.86 | |
44 | 297 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 1:12.28 | |
45 | 461 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 1:12.31 | |
46 | 100 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:12.33 | |
47 | 456 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 1:13.01 | |
48 | 476 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:13.34 | |
49 | 118 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 1:13.67 | |
50 | 99 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 1:13.73 | |
51 | 267 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 25 m | 1:13.81 | |
52 | 432 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:14.37 | |
53 | 278 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 25 m | 1:14.91 | |
54 | 151 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:15.06 | |
55 | 287 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:15.38 | |
56 | 231 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 1:15.41 | |
57 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:15.47 | |
58 | 296 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 1:15.98 | |
59 | 302 | Vissing Sophia Panduro | 2000 | HØRSHOLM | 0008AQ | 25 m | 1:16.49 | |
60 | 518 | Bengtsson Emma | 1998 | SS DELFIN | BC2898 | 25 m | 1:16.51 | |
61 | 465 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:17.06 | |
62 | 351 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:17.46 | |
63 | 242 | Saxtoft Maya Isabella | 2000 | KVIK | 0042AK | 25 m | 1:19.68 | |
64 | 201 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 1:20.67 | |
65 | 101 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 1:20.82 | |
66 | 290 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 1:21.51 | |
67 | 313 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 1:22.17 | |
68 | 265 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 1:22.35 | |
69 | 104 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 1:22.42 | |
70 | 292 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 1:23.56 | |
71 | 135 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | 1:25.36 | |
72 | 329 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 1:26.48 | |
73 | 275 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 25 m | 1:27.16 | |
74 | 198 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:27.82 | |
75 | 110 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 1:29.81 | |
76 | 27 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | 1:32.95 | |
77 | 338 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 1:33.15 | |
78 | 145 | Poulsen Malou | 2001 | TÅRNB-VEM | 0196AF | 25 m | 1:33.58 | |
79 | 505 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:34.08 | |
80 | 317 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 1:34.13 | |
81 | 111 | Lindén Regitze Højmark | 1999 | NÆSTVED | 9904BB | 25 m | 1:35.64 | |
82 | 129 | Beyer Emma | 2000 | TÅRNB-VEM | 0006AG | 25 m | 1:36.38 | |
83 | 210 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 1:36.60 | |
84 | 239 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 1:37.24 | |
85 | 216 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 1:38.45 | |
86 | 224 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 1:39.70 | |
87 | 212 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:43.87 | |
88 | 353 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:44.02 | |
89 | 53 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:46.05 | |
90 | 133 | Enkebølle Zara | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AN | 25 m | 1:47.81 | |
91 | 115 | Ritter Julie Schytz | 2000 | NÆSTVED | 0092AV | 25 m | 1:48.30 | |
92 | 257 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:54.62 | |
93 | 203 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 1:58.18 | |
94 | 370 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 2:01.45 | |
95 | 226 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 2:01.66 | |
96 | 359 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | GTI | 0216AJ | 25 m | 2:03.79 | |
97 | 386 | Poulsen Nadija Grønning | 2002 | GTI | 0218AJ | 25 m | 2:07.36 | |
98 | 109 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:07.54 | |
99 | 363 | Engmark Caroline Ramussen | 2003 | GTI | 25 m | |||
100 | 365 | Fergo Vega Broe | 2003 | GTI | 0362AJ | 25 m | ||
101 | 380 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | ||
102 | 385 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | ||
103 | 388 | Siggaard Rosa Dalfoss | 2003 | GTI | 0348AG | 25 m | ||
104 | 395 | Wendelborg Phoebe | 2003 | GTI | 0318AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Sørensen Jonas | 1990 | HERLEV | 9023AA | 25 m | 2:00.05 | |
2 | 123 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 25 m | 2:07.72 | |
3 | 301 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 2:15.87 | |
4 | 179 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 2:20.52 | |
5 | 293 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 2:20.52 | |
6 | 483 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 2:21.32 | |
7 | 229 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 2:21.49 | |
8 | 447 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 2:45.54 | |
9 | 407 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:45.55 | |
10 | 423 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:52.35 | |
11 | 415 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:54.03 | |
12 | 328 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 3:06.50 | |
13 | 255 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 3:23.01 | |
14 | 419 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 3:30.00 | |
15 | 77 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 3:30.66 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 269 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 2:26.21 | EFT |
2 | 121 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 2:31.70 | |
3 | 122 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 2:33.17 | |
4 | 457 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 2:37.29 | |
5 | 497 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:45.00 | |
6 | 342 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 2:50.18 | |
7 | 445 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 2:50.41 | |
8 | 462 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 2:57.62 | |
9 | 474 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 2:58.44 | |
10 | 410 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 2:59.02 | |
11 | 508 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 15, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Brændholt Mathias | 1996 | HERLEV | 9683AN | 25 m | 30.31 | |
2 | 177 | Sørensen Jonas | 1990 | HERLEV | 9023AA | 25 m | 30.53 | |
3 | 106 | Jensen Kristian | 1994 | NÆSTVED | 9499AJ | 25 m | 30.94 | |
4 | 253 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 32.48 | |
5 | 152 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 33.51 | |
6 | 491 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 33.81 | |
7 | 103 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 34.20 | |
8 | 173 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 34.48 | |
9 | 125 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 34.88 | |
10 | 515 | Gustafsson Oliver | 1997 | SS DELFIN | AD4197 | 25 m | 34.93 | |
11 | 176 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 25 m | 35.05 | |
12 | 157 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 25 m | 35.17 | |
13 | 246 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 35.53 | |
14 | 433 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 35.90 | |
15 | 440 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 36.53 | |
16 | 171 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 36.80 | |
17 | 286 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 37.03 | |
18 | 295 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 39.35 | |
19 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 39.57 | |
20 | 514 | Josterud Gustav | 1994 | SS DELFIN | AL9994 | 25 m | 39.57 | |
21 | 178 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 39.63 | |
22 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 40.34 | |
23 | 55 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 41.07 | |
24 | 28 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 41.48 | |
25 | 301 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 41.98 | |
26 | 77 | Chen Philip | 2000 | S 71 | AC4700 | 25 m | 41.99 | |
27 | 248 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 45.61 | |
28 | 75 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 45.98 | |
29 | 264 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 45.99 | |
30 | 30 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 46.69 | |
31 | 504 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 46.97 | |
32 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 48.03 | |
33 | 23 | Carlsen Sebastian Ravn | 1999 | HOLBÆK | 9905AP | 25 m | 48.86 | |
34 | 273 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 50.23 | |
35 | 511 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 51.13 | |
36 | 17 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 51.38 | |
37 | 113 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 52.34 | |
38 | 308 | Eriksen Benjamin Nørgaard | 2002 | GTI | 0257AC | 25 m | 53.00 | |
39 | 57 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 53.14 | |
40 | 208 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 53.51 | |
41 | 294 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 53.82 | |
42 | 371 | Hartington Casper Mørkhøj | 2002 | GTI | 0239AF | 25 m | 54.25 | |
43 | 277 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 54.47 | |
44 | 331 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 54.86 | |
45 | 326 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 55.00 | |
46 | 204 | Enevoldsen Emil Frovin | 2000 | KVIK | 0069AB | 25 m | 55.27 | |
47 | 307 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 55.31 | |
48 | 96 | Adeler Lukas | 2001 | NÆSTVED | 0133AG | 25 m | 55.96 | |
49 | 358 | Andersen Christian | 2003 | GTI | 0347AF | 25 m | 56.06 | |
50 | 327 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 56.11 | |
51 | 348 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 56.46 | |
52 | 340 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | 58.76 | |
53 | 382 | Nierfeldt Oliver | 2002 | GTI | 0243AG | 25 m | 1:00.67 | |
54 | 394 | Ussingkær Adam | 2001 | GTI | 0173AG | 25 m | 1:00.79 | |
55 | 334 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:02.74 | |
56 | 67 | Toft Mads | 2001 | HOLBÆK | 0175AL | 25 m | 1:03.64 | |
57 | 333 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:05.80 | |
58 | 314 | Koch Casper | 2002 | GTI | 0227AF | 25 m | 1:12.39 | |
59 | 304 | Baltzer Mads | 2002 | GTI | 0251AG | 25 m | 1:13.12 | |
60 | 320 | Væhrens Mads Karise | 2002 | GTI | 0297AC | 25 m | 1:21.67 | |
61 | 130 | Dandanell Gustav | 1997 | TÅRNB-VEM | 9743AT | 25 m | 1:45.11 | |
62 | 68 | Valdau Lucas | 1999 | HOLBÆK | 9997AR | 25 m | ||
63 | 97 | Ankersen Mathias | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
64 | 222 | Lindberg Tino | 2000 | KVIK | 25 m | |||
65 | 228 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | ||
66 | 374 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | ||
67 | 376 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | ||
68 | 389 | Skarbalius Augustas | 2003 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 16, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 487 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 33.02 | |
2 | 298 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 33.96 | |
3 | 79 | Fransson Johanna | 1994 | S 71 | AG1894 | 25 m | 34.72 | |
4 | 471 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 35.41 | |
5 | 88 | Sandberg Ellen | 1999 | S 71 | AE9499 | 25 m | 35.81 | |
6 | 82 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 35.89 | |
7 | 516 | Wiklund-Nilsson Paulina | 1997 | SS DELFIN | AF6297 | 25 m | 36.23 | |
8 | 83 | Klügel Sofie | 1998 | S 71 | AC1698 | 25 m | 36.43 | |
9 | 172 | Pedersen Christine | 1993 | HERLEV | 9308AG | 25 m | 36.60 | |
10 | 209 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 36.73 | |
11 | 473 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 36.81 | |
12 | 502 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 36.81 | |
13 | 146 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 25 m | 36.83 | |
14 | 76 | Chen Jessica | 1998 | S 71 | AL1298 | 25 m | 37.57 | |
15 | 73 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 37.70 | |
16 | 266 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 37.80 | |
17 | 486 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 37.92 | |
18 | 476 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 37.95 | |
19 | 300 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 38.04 | |
20 | 289 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 38.68 | |
21 | 281 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 38.95 | |
22 | 84 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 39.00 | |
23 | 78 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 25 m | 39.20 | |
24 | 41 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 39.46 | |
25 | 69 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 39.47 | |
26 | 43 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 39.74 | |
27 | 510 | Andersson Klara | 1997 | SS DELFIN | AH7897 | 25 m | 39.95 | |
28 | 405 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 40.56 | |
29 | 58 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 40.87 | |
30 | 499 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 40.98 | |
31 | 25 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 41.24 | |
32 | 81 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 41.43 | |
33 | 268 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 41.45 | |
34 | 196 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 41.77 | |
35 | 134 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 42.07 | |
36 | 99 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 42.15 | |
37 | 19 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 42.64 | |
38 | 199 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 42.95 | |
39 | 279 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 43.11 | |
40 | 54 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 43.12 | |
41 | 503 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 43.47 | |
42 | 37 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 44.03 | |
43 | 154 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 25 m | 44.06 | |
44 | 465 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 44.60 | |
45 | 39 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 44.83 | |
46 | 518 | Bengtsson Emma | 1998 | SS DELFIN | BC2898 | 25 m | 44.88 | |
47 | 315 | Køhler Mette S. | 2001 | GTI | 0192AK | 25 m | 45.02 | |
48 | 280 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 45.62 | |
49 | 302 | Vissing Sophia Panduro | 2000 | HØRSHOLM | 0008AQ | 25 m | 46.09 | |
50 | 439 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 46.40 | |
51 | 108 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 46.43 | |
52 | 46 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 46.71 | |
53 | 299 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 46.81 | |
54 | 446 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 46.97 | |
55 | 145 | Poulsen Malou | 2001 | TÅRNB-VEM | 0196AF | 25 m | 47.07 | |
56 | 455 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 47.45 | |
57 | 438 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 47.53 | |
58 | 350 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 48.12 | |
59 | 235 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 48.41 | |
60 | 104 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 48.54 | |
61 | 420 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 48.66 | |
62 | 49 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 49.72 | |
63 | 309 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 49.86 | |
64 | 270 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 49.87 | |
65 | 141 | Koefoed Ida | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AO | 25 m | 49.95 | |
66 | 137 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | 50.10 | |
67 | 111 | Lindén Regitze Højmark | 1999 | NÆSTVED | 9904BB | 25 m | 50.29 | |
68 | 135 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | 50.45 | |
69 | 460 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 50.70 | |
70 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 50.85 | |
71 | 425 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 50.88 | |
72 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 51.30 | |
73 | 317 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 52.05 | |
74 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 52.67 | |
75 | 129 | Beyer Emma | 2000 | TÅRNB-VEM | 0006AG | 25 m | 52.91 | |
76 | 110 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 53.28 | |
77 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 53.54 | |
78 | 224 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 53.56 | |
79 | 50 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 53.70 | |
80 | 219 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 54.04 | |
81 | 303 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 54.50 | |
82 | 290 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 54.55 | |
83 | 27 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | 54.69 | |
84 | 61 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 54.81 | |
85 | 239 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 55.54 | |
86 | 44 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 55.64 | |
87 | 265 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 25 m | 56.08 | |
88 | 352 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 56.30 | |
89 | 52 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 56.51 | |
90 | 98 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 56.57 | |
91 | 105 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 57.10 | |
92 | 241 | Rønved Frederikke | 2003 | KVIK | 0342AB | 25 m | 59.61 | |
93 | 316 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 59.74 | |
94 | 337 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:00.18 | |
95 | 133 | Enkebølle Zara | 2001 | TÅRNB-VEM | 0108AN | 25 m | 1:01.00 | |
96 | 386 | Poulsen Nadija Grønning | 2002 | GTI | 0218AJ | 25 m | 1:01.97 | |
97 | 53 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 1:02.29 | |
98 | 359 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | GTI | 0216AJ | 25 m | 1:03.02 | |
99 | 226 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 1:04.23 | |
100 | 310 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:06.15 | |
101 | 257 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 1:06.92 | |
102 | 109 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 1:07.85 | |
103 | 203 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 1:08.10 | |
104 | 212 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 1:09.19 | |
105 | 380 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 1:22.20 | |
106 | 216 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | ||
107 | 249 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | ||
108 | 363 | Engmark Caroline Ramussen | 2003 | GTI | 25 m | |||
109 | 365 | Fergo Vega Broe | 2003 | GTI | 0362AJ | 25 m | ||
110 | 370 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | ||
111 | 385 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 17, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 493 | Hagemann William | 1994 | GENTOFTE | 9483AC | 25 m | 4:26.00 | |
2 | 234 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 4:36.72 | |
3 | 346 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 4:49.55 | |
4 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 4:52.94 | |
5 | 451 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 4:55.92 | |
6 | 284 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 4:56.28 | |
7 | 496 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 4:56.32 | |
8 | 21 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 4:57.10 | |
9 | 56 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 4:57.55 | |
10 | 221 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 4:59.53 | |
11 | 207 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 5:00.00 | |
12 | 519 | Grovn Emil | 1998 | FARUM | 9877AC | 25 m | 5:19.66 | EFT |
13 | 415 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 5:20.48 | |
14 | 453 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 5:21.19 | |
15 | 288 | Madsen Mikkel T. | 2000 | HØRSHOLM | 0095AG | 25 m | 5:24.65 | |
16 | 341 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 5:25.41 | |
17 | 38 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 5:26.51 | |
18 | 458 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 5:26.69 | |
19 | 411 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 5:38.16 | |
20 | 355 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 5:41.99 | |
21 | 436 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 5:50.49 | |
22 | 354 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 5:56.36 | |
23 | 250 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 6:00.00 | |
24 | 306 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 6:00.12 | |
25 | 318 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 6:46.84 | |
26 | 274 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 6:59.90 | |
27 | 311 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GTI | 0175AJ | 25 m | 7:11.56 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 18, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 484 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 4:31.66 | |
2 | 497 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 4:39.64 | |
3 | 490 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 4:43.04 | |
4 | 251 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 4:43.64 | |
5 | 487 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 4:45.00 | |
6 | 80 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 4:52.15 | |
7 | 454 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 4:52.71 | |
8 | 62 | Rosin Majbrit | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 4:52.90 | |
9 | 31 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 4:54.15 | |
10 | 283 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 4:57.74 | |
11 | 512 | Edfast Alice | 1998 | SS DELFIN | AF0498 | 25 m | 4:58.58 | |
12 | 20 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 4:58.72 | |
13 | 485 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 5:00.00 | |
14 | 36 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 5:01.08 | |
15 | 121 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 5:02.10 | |
16 | 452 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 5:03.16 | |
17 | 488 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 5:03.79 | |
18 | 492 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 5:05.00 | |
19 | 489 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 5:13.79 | |
20 | 282 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 5:14.90 | |
21 | 240 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 5:15.00 | |
22 | 136 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 5:19.35 | |
23 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 5:19.72 | |
24 | 218 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 5:20.00 | |
25 | 223 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 5:20.80 | |
26 | 100 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 5:25.12 | |
27 | 220 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 5:27.14 | |
28 | 278 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 25 m | 5:28.00 | |
29 | 252 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 5:30.00 | |
30 | 456 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 5:31.69 | |
31 | 305 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 5:42.90 | |
32 | 344 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 5:51.12 | |
33 | 118 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 5:54.51 | RES |
34 | 345 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 5:59.66 | RES |
35 | 303 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 6:29.06 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 19, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 119 | Gti 1 Drenge | 1994 | GTI | 25 m | 1:54.00 | ||
2 | 180 | Herlev 1 | 1990 | HERLEV | 25 m | 1:54.00 | ||
3 | 182 | Herlev 2 | 1995 | HERLEV | 25 m | 1:56.00 | ||
4 | 93 | Næstved Boys 1 | 1994 | NÆSTVED | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 479 | Gentofte Drenge | 1994 | GENTOFTE | 25 m | 2:03.00 | ||
6 | 259 | HS Drenge 1 | 1995 | HØRSHOLM | 25 m | 2:04.00 | ||
7 | 323 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | 2:09.69 | ||
8 | 185 | Kvik Drenge B1 | 1997 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 186 | Kvik Drenge B2 | 1997 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 260 | HS Drenge 2 | 1999 | HØRSHOLM | 25 m | 2:15.00 | ||
11 | 187 | Kvik Drenge B3 | 1997 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
12 | 188 | Kvik Drenge C1 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
13 | 448 | Gti 2 Drenge | 1994 | GTI | 25 m | 2:30.01 | ||
14 | 322 | Vest Small Boys | 1999 | VEST | 25 m | 2:34.28 | ||
15 | 189 | Kvik Drenge C2 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:35.00 | ||
16 | 190 | Kvik Drenge C3 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:40.00 | ||
17 | 5 | Holbæk Cubs 1 | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
18 | 6 | Holbæk Cubs 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
19 | 7 | Holbæk Pack 1 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | |||
20 | 8 | Holbæk Pack 2 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
21 | 131 | Tvs Drenge 1 | 1997 | TÅRNB-VEM | 25 m | |||
22 | 520 | HS Drenge 3 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 20, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 258 | HS Damer 1 | 1996 | HØRSHOLM | 25 m | 2:02.00 | ||
2 | 181 | Herlev 1 | 1993 | HERLEV | 25 m | 2:04.00 | ||
3 | 91 | S 71 Flickor Lag 1 | 1994 | S 71 | 25 m | 2:07.90 | ||
4 | 480 | Gentofte Piger 1 | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 2:08.00 | ||
5 | 92 | S 71 Flickor Lag 2 | 1993 | S 71 | 25 m | 2:12.74 | ||
6 | 523 | Gti 1 Piger | 1996 | GTI | 25 m | 2:13.00 | ||
7 | 477 | Lag 1 Ksls | 1995 | KSLS | 25 m | 2:13.05 | ||
8 | 481 | Gentofte Piger 2 | 1996 | GENTOFTE | 25 m | 2:14.00 | ||
9 | 261 | HS Piger 1 | 1999 | HØRSHOLM | 25 m | 2:15.00 | ||
10 | 191 | Kvik Piger B1 | 1998 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 478 | Lag 2 Ksls | 1996 | KSLS | 25 m | 2:24.16 | ||
12 | 95 | Næstved Girls | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 262 | HS Piger 2 | 1995 | HØRSHOLM | 25 m | 2:25.00 | ||
14 | 524 | Gti 2 Piger | 1999 | GTI | 25 m | 2:25.02 | ||
15 | 192 | Kvik Piger B2 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
16 | 193 | Kvik Piger C1 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
17 | 449 | Gti 3 Piger | 1999 | GTI | 25 m | 2:35.02 | ||
18 | 194 | Kvik Piger C2 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:40.00 | ||
19 | 195 | Kvik Piger C3 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:45.00 | ||
20 | 324 | Vest Tøserne | 2001 | VEST | 25 m | 3:22.71 | ||
21 | 1 | Holbæk Angels 1 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | |||
22 | 2 | Holbæk Angels 2 | 1993 | HOLBÆK | 25 m | |||
23 | 3 | Holbæk Cherubs 1 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
24 | 4 | Holbæk Cherubs 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
25 | 521 | HS Piger 3 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 21, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 1:46.07 | |
2 | 178 | Westermann Magnus | 1995 | HERLEV | 9541AA | 25 m | 1:49.12 | |
3 | 413 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 1:50.58 | |
4 | 429 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 1:52.79 | |
5 | 171 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 1:58.28 | |
6 | 173 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 2:00.75 | |
7 | 301 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 2:01.04 | |
8 | 493 | Hagemann William | 1994 | GENTOFTE | 9483AC | 25 m | 2:02.04 | |
9 | 404 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 2:02.56 | |
10 | 124 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 25 m | 2:02.97 | |
11 | 123 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 25 m | 2:03.56 | |
12 | 501 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 2:03.95 | |
13 | 157 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 25 m | 2:04.35 | |
14 | 430 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 2:04.37 | |
15 | 126 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 2:05.23 | |
16 | 148 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 25 m | 2:06.89 | |
17 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 2:07.72 | |
18 | 407 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 2:10.39 | |
19 | 166 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | HERLEV | 9697AB | 25 m | 2:11.17 | |
20 | 125 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 2:11.20 | |
21 | 179 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 2:12.49 | |
22 | 55 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:13.88 | |
23 | 213 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:14.81 | |
24 | 447 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 2:15.44 | |
25 | 234 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:15.89 | |
26 | 346 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 2:16.06 | |
27 | 236 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 2:17.05 | |
28 | 433 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 2:17.13 | |
29 | 496 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 2:17.50 | |
30 | 440 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 2:19.65 | |
31 | 56 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:20.62 | |
32 | 221 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 2:21.09 | |
33 | 284 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 2:21.10 | |
34 | 247 | Skifte Thor Friis | 1997 | KVIK | 9711AJ | 25 m | 2:22.57 | |
35 | 295 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 2:22.78 | |
36 | 426 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 2:22.84 | |
37 | 227 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 2:24.23 | |
38 | 423 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 2:25.80 | |
39 | 419 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 2:27.70 | |
40 | 417 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 2:28.24 | |
41 | 286 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 2:28.38 | |
42 | 30 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 2:28.93 | |
43 | 453 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 2:29.46 | |
44 | 415 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 2:31.23 | |
45 | 436 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 2:31.74 | |
46 | 250 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 2:32.04 | |
47 | 140 | Jørgensen Adam | 1997 | TÅRNB-VEM | 9785AP | 25 m | 2:33.16 | |
48 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 2:34.42 | |
49 | 418 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 2:34.83 | |
50 | 328 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 2:35.36 | |
51 | 64 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 2:39.24 | |
52 | 507 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:40.76 | |
53 | 274 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 2:44.56 | |
54 | 214 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 2:45.20 | |
55 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 2:47.06 | |
56 | 458 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 2:50.34 | |
57 | 28 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 2:50.49 | |
58 | 354 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:50.70 | |
59 | 23 | Carlsen Sebastian Ravn | 1999 | HOLBÆK | 9905AP | 25 m | 2:53.67 | |
60 | 427 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 2:56.36 | |
61 | 333 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:59.18 | |
62 | 294 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 3:01.09 | |
63 | 17 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 3:02.30 | |
64 | 331 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 3:05.40 | |
65 | 14 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 3:05.42 | |
66 | 348 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 3:07.37 | |
67 | 326 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 3:22.23 | |
68 | 327 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 3:22.53 | |
69 | 42 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 3:23.23 | |
70 | 318 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 3:25.42 | |
71 | 311 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GTI | 0175AJ | 25 m | 3:25.55 | |
72 | 340 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | 3:45.00 | |
73 | 65 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 3:46.76 | |
74 | 334 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 3:51.52 | |
75 | 63 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 3:55.25 | |
76 | 376 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 4:41.59 | |
77 | 197 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | ||
78 | 362 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | ||
79 | 374 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | ||
80 | 378 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | ||
81 | 509 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 22, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 2:05.64 | |
2 | 499 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 2:08.29 | |
3 | 484 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 2:08.58 | |
4 | 289 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 2:08.72 | |
5 | 444 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 25 m | 2:08.90 | |
6 | 401 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 2:13.43 | |
7 | 74 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 2:13.58 | |
8 | 154 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 25 m | 2:14.41 | |
9 | 120 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 2:14.54 | |
10 | 251 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 2:15.97 | |
11 | 35 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 2:17.74 | |
12 | 36 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 2:17.79 | |
13 | 454 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 2:18.89 | |
14 | 490 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 2:18.91 | |
15 | 488 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:20.17 | |
16 | 80 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 2:20.57 | |
17 | 457 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 2:22.17 | |
18 | 31 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 2:22.22 | |
19 | 486 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 2:22.24 | |
20 | 20 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:22.58 | |
21 | 446 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 2:23.50 | |
22 | 462 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 2:23.58 | |
23 | 283 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 2:23.80 | |
24 | 512 | Edfast Alice | 1998 | SS DELFIN | AF0498 | 25 m | 2:23.87 | |
25 | 41 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 2:24.61 | |
26 | 43 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:24.73 | |
27 | 90 | Åström Amanda | 1994 | S 71 | AC9294 | 25 m | 2:25.16 | |
28 | 223 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 2:25.75 | |
29 | 452 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 2:26.45 | |
30 | 438 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 2:27.61 | |
31 | 58 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 2:28.31 | |
32 | 136 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 2:29.32 | |
33 | 439 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 2:30.01 | |
34 | 405 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 2:30.22 | |
35 | 492 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:30.26 | |
36 | 100 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:30.27 | |
37 | 99 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 2:30.74 | |
38 | 468 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 2:30.76 | |
39 | 345 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:30.79 | |
40 | 445 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 2:30.82 | |
41 | 200 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 2:31.17 | |
42 | 474 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 2:31.29 | |
43 | 69 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:31.63 | |
44 | 410 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 2:31.80 | |
45 | 475 | Persson Emmy | 1998 | KSLS | BI2498 | 25 m | 2:31.80 | |
46 | 218 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 2:33.41 | |
47 | 252 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 2:33.47 | |
48 | 461 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 2:34.60 | |
49 | 220 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 2:35.06 | |
50 | 472 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 2:35.40 | |
51 | 403 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 2:35.48 | |
52 | 459 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 2:35.51 | |
53 | 278 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 25 m | 2:35.79 | |
54 | 105 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 2:36.19 | |
55 | 456 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 2:36.74 | |
56 | 240 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:37.07 | |
57 | 342 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 2:37.97 | |
58 | 489 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 2:38.73 | |
59 | 19 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 2:39.27 | |
60 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 2:39.44 | |
61 | 232 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 2:39.59 | |
62 | 503 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 2:43.49 | |
63 | 118 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 2:44.95 | |
64 | 231 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 2:45.14 | |
65 | 54 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 2:46.09 | |
66 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 2:46.26 | |
67 | 49 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 2:46.30 | |
68 | 442 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 2:46.68 | |
69 | 455 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 2:47.97 | |
70 | 460 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 2:49.83 | |
71 | 287 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 2:50.00 | |
72 | 425 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 2:51.29 | |
73 | 420 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 2:58.71 | |
74 | 46 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 2:58.75 | |
75 | 303 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 3:02.01 | |
76 | 350 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 3:03.04 | |
77 | 50 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 3:04.07 | |
78 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 3:10.43 | |
79 | 52 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 3:10.80 | |
80 | 71 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 3:11.45 | |
81 | 313 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 3:11.93 | |
82 | 316 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 3:12.43 | |
83 | 310 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 3:18.10 | |
84 | 61 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 3:18.90 | |
85 | 424 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 3:19.31 | |
86 | 329 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 3:19.52 | |
87 | 352 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 3:20.26 | |
88 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 3:23.94 | |
89 | 337 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 3:26.38 | |
90 | 338 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 3:26.59 | |
91 | 24 | Christiansen Alberte | 1999 | HOLBÆK | 9968AZ | 25 m | 3:26.89 | |
92 | 353 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 3:31.98 | |
93 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 3:33.11 | |
94 | 370 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 4:20.58 | |
95 | 44 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 1:09.49 | |
2 | 152 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 1:11.64 | |
3 | 253 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 1:12.35 | |
4 | 103 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:13.61 | |
5 | 336 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:14.07 | |
6 | 356 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:14.16 | |
7 | 176 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 25 m | 1:14.65 | |
8 | 491 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:14.68 | |
9 | 246 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 1:15.89 | |
10 | 515 | Gustafsson Oliver | 1997 | SS DELFIN | AD4197 | 25 m | 1:16.91 | |
11 | 295 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 1:20.78 | |
12 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:21.17 | |
13 | 254 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:23.50 | |
14 | 451 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 1:24.40 | |
15 | 227 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:24.70 | |
16 | 355 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:27.35 | |
17 | 21 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:29.92 | |
18 | 434 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:30.20 | |
19 | 293 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 1:30.54 | |
20 | 341 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:30.71 | |
21 | 248 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:33.00 | |
22 | 130 | Dandanell Gustav | 1997 | TÅRNB-VEM | 9743AT | 25 m | 1:34.04 | |
23 | 507 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:34.60 | |
24 | 255 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:35.78 | |
25 | 143 | Olsen Thomas Fairchild | 1997 | TÅRNB-VEM | 9739AS | 25 m | 1:38.05 | |
26 | 57 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:38.51 | |
27 | 273 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 1:39.07 | |
28 | 215 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:39.64 | |
29 | 504 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:43.02 | |
30 | 306 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:43.42 | |
31 | 233 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:43.75 | |
32 | 291 | Poulsen Andreas Dyreborg | 1998 | HØRSHOLM | 9831AG | 25 m | 1:44.58 | |
33 | 301 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 1:52.88 | |
34 | 208 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:54.85 | |
35 | 277 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:56.47 | |
36 | 113 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:59.15 | |
37 | 340 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | 2:00.00 | |
38 | 307 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 2:01.50 | |
39 | 59 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 2:07.97 | |
40 | 312 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 2:09.56 | |
41 | 374 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 2:28.89 | |
42 | 155 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | ||
43 | 228 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | ||
44 | 358 | Andersen Christian | 2003 | GTI | 0347AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:13.33 | |
2 | 79 | Fransson Johanna | 1994 | S 71 | AG1894 | 25 m | 1:13.51 | |
3 | 487 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 1:16.47 | |
4 | 82 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 1:18.03 | |
5 | 516 | Wiklund-Nilsson Paulina | 1997 | SS DELFIN | AF6297 | 25 m | 1:18.67 | |
6 | 502 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 1:18.92 | |
7 | 209 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:19.33 | |
8 | 281 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 1:19.93 | |
9 | 266 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 1:20.10 | |
10 | 300 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:21.21 | |
11 | 83 | Klügel Sofie | 1998 | S 71 | AC1698 | 25 m | 1:21.64 | |
12 | 500 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 1:22.06 | |
13 | 263 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 1:22.43 | |
14 | 510 | Andersson Klara | 1997 | SS DELFIN | AH7897 | 25 m | 1:22.53 | |
15 | 473 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:23.19 | |
16 | 476 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:25.10 | |
17 | 498 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 1:25.36 | |
18 | 330 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 1:25.52 | |
19 | 268 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:26.97 | |
20 | 196 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:27.39 | |
21 | 84 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 1:27.56 | |
22 | 100 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:29.79 | |
23 | 134 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 1:29.96 | |
24 | 280 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:30.99 | |
25 | 81 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 1:31.10 | |
26 | 459 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 1:31.62 | |
27 | 408 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 1:31.76 | |
28 | 279 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:32.13 | |
29 | 428 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:32.14 | |
30 | 270 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 1:32.22 | |
31 | 199 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:32.83 | |
32 | 299 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:33.79 | |
33 | 315 | Køhler Mette S. | 2001 | GTI | 0192AK | 25 m | 1:34.07 | |
34 | 37 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:34.92 | |
35 | 344 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:35.30 | |
36 | 424 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:37.57 | |
37 | 159 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | 1:38.43 | |
38 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:38.44 | |
39 | 296 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 1:39.75 | |
40 | 302 | Vissing Sophia Panduro | 2000 | HØRSHOLM | 0008AQ | 25 m | 1:39.82 | |
41 | 39 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 1:41.03 | |
42 | 518 | Bengtsson Emma | 1998 | SS DELFIN | BC2898 | 25 m | 1:41.13 | |
43 | 211 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:41.52 | |
44 | 465 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:42.10 | |
45 | 235 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 1:43.07 | |
46 | 309 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:43.36 | |
47 | 290 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 1:45.26 | |
48 | 145 | Poulsen Malou | 2001 | TÅRNB-VEM | 0196AF | 25 m | 1:45.34 | |
49 | 201 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 1:46.29 | |
50 | 292 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 1:46.51 | |
51 | 137 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | 1:46.89 | |
52 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:47.13 | |
53 | 242 | Saxtoft Maya Isabella | 2000 | KVIK | 0042AK | 25 m | 1:49.16 | |
54 | 104 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 1:50.55 | |
55 | 135 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | 1:50.66 | |
56 | 505 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:52.95 | |
57 | 219 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:53.06 | |
58 | 87 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 1:53.11 | |
59 | 317 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 1:54.07 | |
60 | 239 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 1:55.23 | |
61 | 198 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:57.02 | |
62 | 98 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 2:01.32 | |
63 | 203 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 2:02.83 | |
64 | 224 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:03.95 | |
65 | 237 | Pedersen Runa Riedel | 2002 | KVIK | 0208AB | 25 m | 2:05.29 | |
66 | 138 | Hansen Nikoline V | 2001 | TÅRNB-VEM | 0188AO | 25 m | 2:07.39 | |
67 | 102 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 2:09.33 | |
68 | 359 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | GTI | 0216AJ | 25 m | 2:09.85 | |
69 | 241 | Rønved Frederikke | 2003 | KVIK | 0342AB | 25 m | 2:14.21 | |
70 | 129 | Beyer Emma | 2000 | TÅRNB-VEM | 0006AG | 25 m | 2:29.40 | |
71 | 109 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 2:39.56 | |
72 | 226 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | ||
73 | 257 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | ||
74 | 380 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | ||
75 | 385 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 25, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 4:17.55 | |
2 | 148 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 25 m | 4:25.65 | |
3 | 421 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 4:39.68 | |
4 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 4:54.33 | |
5 | 437 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 4:58.28 | |
6 | 483 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 5:00.69 | |
7 | 336 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 5:17.65 | |
8 | 423 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 5:35.33 | |
9 | 407 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 5:39.29 | |
10 | 440 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 5:40.27 | |
11 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 5:40.89 | |
12 | 341 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 5:48.58 | |
13 | 356 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 5:48.87 | |
14 | 355 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 5:50.51 | |
15 | 328 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 5:59.59 | |
16 | 207 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 6:00.00 | |
17 | 346 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 6:09.02 | |
18 | 217 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 6:09.20 | |
19 | 433 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 6:10.57 | |
20 | 255 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 6:11.90 | |
21 | 354 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 6:42.05 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 26, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 406 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 5:12.85 | |
2 | 269 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 5:16.79 | |
3 | 497 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 5:19.37 | |
4 | 457 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 5:28.56 | |
5 | 298 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 5:34.88 | |
6 | 445 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 5:43.21 | |
7 | 282 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 5:54.54 | |
8 | 474 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 5:57.78 | |
9 | 438 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 6:04.56 | |
10 | 305 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 6:10.00 | |
11 | 405 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 6:15.50 | |
12 | 342 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 6:17.78 | |
13 | 330 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 6:27.81 | |
14 | 403 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 6:30.00 | |
15 | 439 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 6:30.00 | |
16 | 446 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 6:30.00 | |
17 | 351 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 6:35.17 | |
18 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 6:38.60 | |
19 | 344 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 7:00.05 | |
20 | 345 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 7:21.22 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 27, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 23.70 | |
2 | 85 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 25 m | 24.10 | |
3 | 430 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | STT | 9743AF | 25 m | 25.59 | |
4 | 127 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 26.00 | |
5 | 173 | Petersen Nicolai Frejvald | 1993 | HERLEV | 9379AB | 25 m | 26.53 | |
6 | 506 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 26.64 | |
7 | 125 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 26.96 | |
8 | 103 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 27.10 | |
9 | 482 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 27.38 | |
10 | 66 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 27.62 | |
11 | 443 | Jungersen Martin | 1997 | GSK | 9799AA | 25 m | 27.71 | |
12 | 514 | Josterud Gustav | 1994 | SS DELFIN | AL9994 | 25 m | 27.72 | |
13 | 40 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 27.74 | |
14 | 286 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 27.89 | |
15 | 491 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 28.07 | |
16 | 355 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 28.36 | |
17 | 38 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 28.51 | |
18 | 496 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 28.59 | |
19 | 284 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 29.08 | |
20 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 29.09 | |
21 | 221 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 29.32 | |
22 | 513 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 29.77 | |
23 | 247 | Skifte Thor Friis | 1997 | KVIK | 9711AJ | 25 m | 30.20 | |
24 | 419 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 30.39 | |
25 | 467 | Elmberg Arvid | 1998 | KSLS | AH9598 | 25 m | 30.39 | |
26 | 295 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 25 m | 30.43 | |
27 | 250 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 30.44 | |
28 | 140 | Jørgensen Adam | 1997 | TÅRNB-VEM | 9785AP | 25 m | 30.56 | |
29 | 143 | Olsen Thomas Fairchild | 1997 | TÅRNB-VEM | 9739AS | 25 m | 30.96 | |
30 | 291 | Poulsen Andreas Dyreborg | 1998 | HØRSHOLM | 9831AG | 25 m | 30.98 | |
31 | 411 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 31.15 | |
32 | 469 | Engström Erik | 1999 | KSLS | AL6799 | 25 m | 31.56 | |
33 | 264 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 31.77 | |
34 | 248 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 32.60 | |
35 | 215 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 32.61 | |
36 | 75 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 32.78 | |
37 | 255 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 32.82 | |
38 | 202 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 33.07 | |
39 | 225 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 33.24 | |
40 | 458 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 33.25 | |
41 | 274 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 33.43 | |
42 | 423 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 33.45 | |
43 | 451 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 33.99 | |
44 | 28 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 34.39 | |
45 | 504 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 34.54 | |
46 | 130 | Dandanell Gustav | 1997 | TÅRNB-VEM | 9743AT | 25 m | 35.11 | |
47 | 230 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 35.36 | |
48 | 511 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 35.53 | |
49 | 214 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 35.84 | |
50 | 273 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 36.80 | |
51 | 155 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 36.84 | |
52 | 228 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 37.32 | |
53 | 233 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 38.14 | |
54 | 307 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 38.49 | |
55 | 114 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 39.16 | |
56 | 294 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 39.20 | |
57 | 245 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 40.18 | |
58 | 68 | Valdau Lucas | 1999 | HOLBÆK | 9997AR | 25 m | 40.31 | |
59 | 32 | Hansen Mads Emil | 2001 | HOLBÆK | 0155AJ | 25 m | 40.79 | |
60 | 208 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 41.03 | |
61 | 59 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 41.60 | |
62 | 22 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 42.19 | |
63 | 70 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | 42.30 | |
64 | 168 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 42.99 | |
65 | 358 | Andersen Christian | 2003 | GTI | 0347AF | 25 m | 43.44 | |
66 | 277 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 44.19 | |
67 | 222 | Lindberg Tino | 2000 | KVIK | 25 m | 46.22 | ||
68 | 378 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 46.67 | |
69 | 113 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 47.24 | |
70 | 167 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 47.24 | |
71 | 374 | Jensen Esben Brasch | 2003 | GTI | 0367AC | 25 m | 47.79 | |
72 | 376 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 48.32 | |
73 | 16 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 50.09 | |
74 | 150 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 50.15 | |
75 | 160 | Himmelstrøg Jens | 2001 | HERLEV | 0153AM | 25 m | 50.94 | |
76 | 362 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 51.53 | |
77 | 158 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 52.84 | |
78 | 170 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 53.19 | |
79 | 366 | Giolbas Noah | 2003 | GTI | 25 m | 54.55 | ||
80 | 375 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 25 m | 55.06 | ||
81 | 164 | Johansen Martin R. | 2001 | HERLEV | 0169AG | 25 m | 56.97 | |
82 | 175 | Rosenzweig Daniel | 2003 | HERLEV | 0381AF | 25 m | 1:02.29 | |
83 | 369 | Hansen André | 2004 | GTI | 0439AB | 25 m | 1:06.26 | |
84 | 161 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:10.59 | |
85 | 393 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 25 m | 1:13.00 | ||
86 | 174 | Rosenkrands Jacob Yousaf | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
87 | 357 | Aldenborg-Ehmsen Hannibal | 2003 | GTI | 25 m | |||
88 | 372 | Hjalholt Malte | 2003 | GTI | 25 m | |||
89 | 384 | Olsen Nico | 2003 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 28, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 26.53 | |
2 | 412 | Hjelmgaard Mai | 1994 | VI39 | 9444AB | 25 m | 27.04 | |
3 | 471 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 27.49 | |
4 | 263 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 25 m | 27.70 | |
5 | 74 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 27.92 | |
6 | 154 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 25 m | 27.93 | |
7 | 90 | Åström Amanda | 1994 | S 71 | AC9294 | 25 m | 28.02 | |
8 | 146 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 25 m | 28.22 | |
9 | 120 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 28.34 | |
10 | 149 | Bakraqi Arta Lea | 1996 | HERLEV | 25 m | 28.37 | ||
11 | 36 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 28.90 | |
12 | 83 | Klügel Sofie | 1998 | S 71 | AC1698 | 25 m | 28.94 | |
13 | 121 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 29.15 | |
14 | 516 | Wiklund-Nilsson Paulina | 1997 | SS DELFIN | AF6297 | 25 m | 29.19 | |
15 | 82 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 29.48 | |
16 | 485 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 29.48 | |
17 | 73 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 29.65 | |
18 | 300 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 29.66 | |
19 | 473 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 29.79 | |
20 | 487 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 30.04 | |
21 | 502 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 30.33 | |
22 | 84 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 30.43 | |
23 | 298 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 30.45 | |
24 | 500 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 30.45 | |
25 | 78 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 25 m | 30.77 | |
26 | 299 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 30.92 | |
27 | 268 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 30.95 | |
28 | 475 | Persson Emmy | 1998 | KSLS | BI2498 | 25 m | 31.24 | |
29 | 218 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 31.53 | |
30 | 81 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 31.68 | |
31 | 464 | Andersson Elin | 1998 | KSLS | AV3698 | 25 m | 31.75 | |
32 | 89 | Wiberg Alicia | 1998 | S 71 | AJ9698 | 25 m | 31.78 | |
33 | 510 | Andersson Klara | 1997 | SS DELFIN | AH7897 | 25 m | 31.86 | |
34 | 108 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 31.87 | |
35 | 445 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 32.05 | |
36 | 297 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 32.32 | |
37 | 249 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 32.36 | |
38 | 468 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 32.38 | |
39 | 151 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 32.58 | |
40 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 32.59 | |
41 | 105 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 32.62 | |
42 | 267 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 25 m | 32.63 | |
43 | 118 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 32.91 | |
44 | 266 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 33.04 | |
45 | 136 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 33.17 | |
46 | 86 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 33.67 | |
47 | 456 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 33.68 | |
48 | 278 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 25 m | 33.69 | |
49 | 432 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 33.69 | |
50 | 211 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 33.80 | |
51 | 489 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 34.03 | |
52 | 518 | Bengtsson Emma | 1998 | SS DELFIN | BC2898 | 25 m | 34.23 | |
53 | 231 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 34.25 | |
54 | 302 | Vissing Sophia Panduro | 2000 | HØRSHOLM | 0008AQ | 25 m | 34.96 | |
55 | 296 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 35.04 | |
56 | 465 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 35.10 | |
57 | 287 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 35.36 | |
58 | 101 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 36.14 | |
59 | 242 | Saxtoft Maya Isabella | 2000 | KVIK | 0042AK | 25 m | 36.21 | |
60 | 313 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 36.32 | |
61 | 315 | Køhler Mette S. | 2001 | GTI | 0192AK | 25 m | 36.55 | |
62 | 201 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 36.81 | |
63 | 275 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 25 m | 36.81 | |
64 | 12 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 37.07 | |
65 | 238 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 37.30 | |
66 | 270 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | 37.71 | |
67 | 135 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | 37.80 | |
68 | 104 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 38.00 | |
69 | 235 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 38.85 | |
70 | 505 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 38.96 | |
71 | 198 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 39.41 | |
72 | 137 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | 39.51 | |
73 | 129 | Beyer Emma | 2000 | TÅRNB-VEM | 0006AG | 25 m | 39.52 | |
74 | 110 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 39.80 | |
75 | 219 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 40.19 | |
76 | 27 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | 40.31 | |
77 | 309 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 40.60 | |
78 | 310 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 40.68 | |
79 | 87 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 42.85 | |
80 | 216 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 42.89 | |
81 | 224 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 43.40 | |
82 | 102 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 43.45 | |
83 | 290 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 25 m | 43.50 | |
84 | 239 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 43.66 | |
85 | 237 | Pedersen Runa Riedel | 2002 | KVIK | 0208AB | 25 m | 44.07 | |
86 | 241 | Rønved Frederikke | 2003 | KVIK | 0342AB | 25 m | 45.28 | |
87 | 48 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | 46.06 | |
88 | 210 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 46.07 | |
89 | 18 | Buchwald Anna Seebach | 2002 | HOLBÆK | 0254AO | 25 m | 46.63 | |
90 | 387 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | GTI | 0386AD | 25 m | 46.79 | |
91 | 212 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 47.41 | |
92 | 203 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 48.17 | |
93 | 370 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 48.39 | |
94 | 359 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | GTI | 0216AJ | 25 m | 48.44 | |
95 | 53 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 49.04 | |
96 | 257 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 49.52 | |
97 | 226 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | 49.54 | |
98 | 138 | Hansen Nikoline V | 2001 | TÅRNB-VEM | 0188AO | 25 m | 50.73 | |
99 | 156 | Gogovski Veronika | 2002 | HERLEV | 0212AP | 25 m | 52.96 | |
100 | 29 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 53.28 | |
101 | 98 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 54.23 | |
102 | 165 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 54.26 | |
103 | 51 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 54.49 | |
104 | 380 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 55.19 | |
105 | 385 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 55.65 | |
106 | 147 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 55.73 | |
107 | 162 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 56.44 | |
108 | 381 | Nielsen Marie Leth | 2003 | GTI | 25 m | 57.25 | ||
109 | 47 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 57.54 | |
110 | 392 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 25 m | 59.06 | ||
111 | 390 | Stütz Natacha | 2003 | GTI | 25 m | 59.27 | ||
112 | 109 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 59.97 | |
113 | 391 | Sølberg Victoria | 2004 | GTI | 25 m | 1:03.69 | ||
114 | 360 | Blom Josefine | 2004 | GTI | 25 m | 1:07.89 | ||
115 | 396 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 25 m | 1:13.25 | ||
116 | 107 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 1:50.17 | ||
117 | 45 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
118 | 72 | Winkleman Lærke Trap | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
119 | 163 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 25 m | |||
120 | 169 | Markus Louise Christine | 2001 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 29, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Jákupsson Magnus | 1994 | MK 31 | 9403AP | 25 m | 1:58.31 | |
2 | 126 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 2:16.26 | |
3 | 179 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 2:19.74 | |
4 | 205 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 2:20.63 | |
5 | 157 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 25 m | 2:21.46 | |
6 | 234 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 2:23.27 | |
7 | 293 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 2:25.00 | |
8 | 124 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 25 m | 2:27.48 | |
9 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 2:28.17 | |
10 | 433 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 2:32.47 | |
11 | 246 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 2:35.64 | |
12 | 213 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 2:35.66 | |
13 | 207 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 2:36.56 | |
14 | 197 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 2:38.81 | |
15 | 440 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 2:41.56 | |
16 | 418 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 2:41.69 | |
17 | 55 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 2:45.89 | |
18 | 451 | Fagerberg Mathias Yu | 2000 | GTI | 0069AI | 25 m | 2:47.12 | |
19 | 225 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 2:54.68 | |
20 | 434 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 2:54.72 | |
21 | 217 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 2:55.05 | |
22 | 56 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 2:55.62 | |
23 | 417 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 3:05.00 | |
24 | 427 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 3:08.22 | |
25 | 243 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 3:09.59 | |
26 | 453 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 3:15.15 | |
27 | 331 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 3:21.53 | |
28 | 276 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 25 m | 3:22.69 | |
29 | 318 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 3:22.77 | |
30 | 311 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GTI | 0175AJ | 25 m | 3:24.66 | |
31 | 333 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 3:31.53 | |
32 | 312 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 3:35.13 | |
33 | 348 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 3:45.00 | |
34 | 326 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 4:00.00 | |
35 | 327 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 4:00.00 | |
36 | 334 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 4:14.04 | |
37 | 14 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | ||
38 | 17 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | ||
39 | 42 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | ||
40 | 63 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | ||
41 | 65 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | ||
42 | 230 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 30, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 444 | Jørgensen Eliana | 1993 | GSK | 9348AM | 25 m | 2:19.65 | |
2 | 79 | Fransson Johanna | 1994 | S 71 | AG1894 | 25 m | 2:21.97 | |
3 | 400 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 2:25.59 | |
4 | 488 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 2:27.88 | |
5 | 409 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 2:29.72 | |
6 | 25 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 2:33.51 | |
7 | 209 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 2:33.74 | |
8 | 405 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 2:34.67 | |
9 | 223 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 2:38.92 | |
10 | 35 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 2:39.21 | |
11 | 20 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 2:39.63 | |
12 | 80 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 2:40.12 | |
13 | 497 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 2:42.67 | |
14 | 297 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 2:44.13 | |
15 | 512 | Edfast Alice | 1998 | SS DELFIN | AF0498 | 25 m | 2:44.16 | |
16 | 492 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 2:45.00 | |
17 | 351 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:45.02 | |
18 | 446 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 2:46.35 | |
19 | 438 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 2:46.78 | |
20 | 58 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 2:47.93 | |
21 | 459 | Rasmussen Jasmin Boe | 2000 | GTI | 0006AM | 25 m | 2:48.17 | |
22 | 41 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 2:48.92 | |
23 | 240 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 2:49.80 | |
24 | 461 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 2:50.00 | |
25 | 19 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 2:53.72 | |
26 | 403 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 2:56.65 | |
27 | 43 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 2:56.72 | |
28 | 439 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 2:57.08 | |
29 | 455 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 2:57.27 | |
30 | 503 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 2:57.86 | |
31 | 220 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 2:58.45 | |
32 | 54 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 2:59.54 | |
33 | 69 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 2:59.66 | |
34 | 472 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 3:02.39 | |
35 | 452 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 3:02.79 | |
36 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 3:03.77 | |
37 | 414 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 3:04.08 | |
38 | 442 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 3:04.20 | |
39 | 460 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 3:06.41 | |
40 | 425 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 3:07.37 | |
41 | 402 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 3:07.47 | |
42 | 408 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 3:10.00 | |
43 | 420 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 3:11.08 | |
44 | 145 | Poulsen Malou | 2001 | TÅRNB-VEM | 0196AF | 25 m | 3:15.16 | |
45 | 46 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 3:24.90 | |
46 | 303 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 3:26.66 | |
47 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 3:29.96 | |
48 | 316 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 3:30.60 | |
49 | 24 | Christiansen Alberte | 1999 | HOLBÆK | 9968AZ | 25 m | 3:33.10 | |
50 | 338 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 3:33.33 | |
51 | 61 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 3:43.00 | |
52 | 329 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 3:50.00 | |
53 | 50 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 3:50.38 | |
54 | 337 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 4:00.00 | |
55 | 352 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 4:00.00 | |
56 | 353 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 4:00.00 | |
57 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | ||
58 | 27 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | ||
59 | 44 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | ||
60 | 52 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | ||
61 | 71 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | ||
62 | 462 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 31, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Sørensen Jonas | 1990 | HERLEV | 9023AA | 25 m | 53.81 | |
2 | 399 | Jákupsson Magnus | 1994 | MK 31 | 9403AP | 25 m | 54.06 | |
3 | 171 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 57.78 | |
4 | 176 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 25 m | 57.87 | |
5 | 429 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT | 9433AI | 25 m | 58.35 | |
6 | 123 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 25 m | 58.40 | |
7 | 404 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | AIF | 9591AA | 25 m | 58.99 | |
8 | 413 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 59.79 | |
9 | 229 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 1:00.66 | |
10 | 301 | Vismann Jakob | 1995 | HØRSHOLM | 9535AI | 25 m | 1:03.08 | |
11 | 179 | Vittrup Jens Frederik | 1996 | HERLEV | 9625AC | 25 m | 1:03.83 | |
12 | 437 | Tollundgaard Benjamin S. | 1996 | STT | 9605AK | 25 m | 1:03.96 | |
13 | 501 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 1:04.80 | |
14 | 493 | Hagemann William | 1994 | GENTOFTE | 9483AC | 25 m | 1:05.00 | |
15 | 483 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:05.20 | |
16 | 515 | Gustafsson Oliver | 1997 | SS DELFIN | AD4197 | 25 m | 1:08.37 | |
17 | 407 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 1:08.54 | |
18 | 356 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | 1:08.92 | |
19 | 286 | Kühn Frederik | 1997 | HØRSHOLM | 9741AM | 25 m | 1:09.13 | |
20 | 514 | Josterud Gustav | 1994 | SS DELFIN | AL9994 | 25 m | 1:09.33 | |
21 | 336 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | 1:09.35 | |
22 | 253 | Troest Magnus | 1997 | KVIK | 9737AP | 25 m | 1:09.89 | |
23 | 496 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:10.14 | |
24 | 254 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:10.15 | EFT |
25 | 447 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 1:11.62 | |
26 | 346 | Nielsen Martin | 1997 | VEST | 9761AK | 25 m | 1:12.40 | |
27 | 419 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | 1:12.73 | |
28 | 415 | Mariegaard Valdemar | 1999 | VI39 | 9969AF | 25 m | 1:16.83 | |
29 | 411 | Hansen Mads Skøde | 1999 | VI39 | 9925AK | 25 m | 1:17.15 | |
30 | 341 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:17.53 | |
31 | 440 | Hansen Kasper Holst | 1998 | GSK | 9871AD | 25 m | 1:18.05 | |
32 | 21 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 1:18.08 | |
33 | 436 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:18.27 | |
34 | 469 | Engström Erik | 1999 | KSLS | AL6799 | 25 m | 1:18.58 | |
35 | 418 | Sørensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 25 m | 1:20.23 | |
36 | 284 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 25 m | 1:22.76 | |
37 | 467 | Elmberg Arvid | 1998 | KSLS | AH9598 | 25 m | 1:22.90 | |
38 | 264 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:24.69 | |
39 | 328 | Christensen Jesper | 1998 | VEST | 9807AF | 25 m | 1:29.92 | |
40 | 306 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:32.49 | |
41 | 513 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 1:34.46 | |
42 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:38.20 | |
43 | 276 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 25 m | 1:41.63 | |
44 | 64 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:41.95 | |
45 | 509 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:05.02 | |
46 | 23 | Carlsen Sebastian Ravn | 1999 | HOLBÆK | 9905AP | 25 m | ||
47 | 30 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | ||
48 | 57 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 32, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 499 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:03.31 | |
2 | 122 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 1:04.25 | |
3 | 269 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 1:05.78 | |
4 | 471 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 1:06.42 | |
5 | 121 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:07.15 | |
6 | 149 | Bakraqi Arta Lea | 1996 | HERLEV | 25 m | 1:09.09 | ||
7 | 146 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 25 m | 1:09.55 | |
8 | 486 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:10.61 | |
9 | 457 | Olsen Eva | 2000 | GTI | 0094AM | 25 m | 1:11.45 | |
10 | 78 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 25 m | 1:11.68 | |
11 | 462 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 1:13.28 | |
12 | 73 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 1:14.22 | |
13 | 283 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 1:14.57 | |
14 | 342 | Larsen Rebekka | 1998 | VEST | 9802AK | 25 m | 1:15.72 | |
15 | 251 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:16.06 | |
16 | 438 | Christensen Laura | 1999 | GSK | 9914AH | 25 m | 1:16.06 | |
17 | 410 | Gaard Regitze | 2001 | VI39 | 0178AG | 25 m | 1:16.18 | |
18 | 474 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 25 m | 1:16.34 | |
19 | 454 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 1:17.85 | |
20 | 89 | Wiberg Alicia | 1998 | S 71 | AJ9698 | 25 m | 1:18.17 | |
21 | 200 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:18.36 | |
22 | 108 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:19.20 | |
23 | 305 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:20.45 | |
24 | 475 | Persson Emmy | 1998 | KSLS | BI2498 | 25 m | 1:21.20 | |
25 | 232 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:21.24 | |
26 | 196 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:23.04 | |
27 | 252 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 1:23.89 | |
28 | 347 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | 1:24.02 | |
29 | 280 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:24.21 | |
30 | 282 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 1:24.24 | |
31 | 345 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:24.35 | |
32 | 330 | Dagidir Meltem | 1998 | VEST | 9808AN | 25 m | 1:26.23 | |
33 | 199 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:26.97 | |
34 | 508 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 1:27.75 | |
35 | 476 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:28.40 | |
36 | 414 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:29.08 | |
37 | 134 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 1:30.93 | |
38 | 428 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:30.96 | |
39 | 118 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 1:33.57 | |
40 | 279 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 1:35.03 | |
41 | 159 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | 1:36.03 | |
42 | 350 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:37.56 | |
43 | 49 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:38.47 | |
44 | 238 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 1:39.09 | |
45 | 292 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 1:44.73 | |
46 | 313 | Knak Lærke | 2002 | GTI | 0262AJ | 25 m | 1:45.68 | |
47 | 37 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | ||
48 | 39 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | ||
49 | 275 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 25 m | ||
50 | 315 | Køhler Mette S. | 2001 | GTI | 0192AK | 25 m | ||
51 | 505 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 33, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Skaaning Daniel | 1993 | STT | 9319AA | 25 m | 15:00.00 | |
2 | 148 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 25 m | 17:31.75 | |
3 | 66 | Toft Emil | 1998 | HOLBÆK | 9807AI | 25 m | 18:01.68 | |
4 | 40 | Kâhler Benjamin | 1997 | HOLBÆK | 9721AI | 25 m | 18:20.97 | |
5 | 407 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 18:30.00 | |
6 | 433 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 18:30.00 | |
7 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 18:30.00 | |
8 | 236 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 19:00.00 | |
9 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 19:59.50 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 34, 800m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 289 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 25 m | 9:19.82 | |
2 | 490 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 25 m | 9:41.01 | |
3 | 401 | Heick Emilie | 1999 | AIF | 9996AC | 25 m | 9:51.67 | |
4 | 454 | Knoth Cayanne Kjær | 1999 | GTI | 9972AG | 25 m | 10:10.48 | |
5 | 31 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 25 m | 10:11.45 | |
6 | 466 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 25 m | 10:29.28 | |
7 | 461 | Splidt-Samuelsen Helena | 2000 | GTI | 0062AP | 25 m | 10:30.01 | |
8 | 489 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 25 m | 10:37.83 | |
9 | 136 | Gotthard Amalie | 1999 | TÅRNB-VEM | 9928AC | 25 m | 10:45.11 | RES |
10 | 462 | Wissing-Thornberg Methea | 1999 | GTI | 9932BA | 25 m | 11:27.99 | RES |
11 | 452 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 11:35.11 | RES |
12 | 303 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 11:59.59 | RES |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 35, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Sørensen Jonas | 1990 | HERLEV | 9023AA | 25 m | 56.46 | |
2 | 26 | Dufour Rasmus | 1993 | HOLBÆK | 9301AI | 25 m | 58.22 | |
3 | 413 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39 | 9473AB | 25 m | 1:00.50 | |
4 | 85 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 25 m | 1:02.07 | |
5 | 171 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 25 m | 1:02.46 | |
6 | 421 | Andersen Alexander Skov | 1993 | STT | 9391AE | 25 m | 1:02.50 | |
7 | 127 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 1:03.52 | |
8 | 166 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | HERLEV | 9697AB | 25 m | 1:06.82 | |
9 | 493 | Hagemann William | 1994 | GENTOFTE | 9483AC | 25 m | 1:07.00 | |
10 | 229 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 25 m | 1:08.41 | |
11 | 491 | Gjaldbæk Søren W. | 1997 | GENTOFTE | 9715AA | 25 m | 1:09.37 | |
12 | 501 | Westergaard Johan Emil | 1995 | GENTOFTE | 9599AD | 25 m | 1:09.57 | |
13 | 515 | Gustafsson Oliver | 1997 | SS DELFIN | AD4197 | 25 m | 1:09.82 | |
14 | 205 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 1:09.86 | |
15 | 482 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 1:09.90 | |
16 | 441 | Hansen Marcus Dan | 1999 | GSK | 9965AB | 25 m | 1:10.31 | |
17 | 483 | Bjørner Christoffer | 1997 | GENTOFTE | 9749AA | 25 m | 1:10.34 | |
18 | 246 | Skalbo Rasmus Gutfelt | 1998 | KVIK | 9809AM | 25 m | 1:10.90 | |
19 | 254 | Ulrich Thor Hvid | 1999 | KVIK | 9919AE | 25 m | 1:10.90 | |
20 | 514 | Josterud Gustav | 1994 | SS DELFIN | AL9994 | 25 m | 1:11.14 | |
21 | 103 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:11.26 | |
22 | 213 | Hedegaard Emil | 1999 | KVIK | 9905AA | 25 m | 1:11.30 | |
23 | 152 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 25 m | 1:12.06 | |
24 | 227 | Midtbøll Mads | 1998 | KVIK | 9841AP | 25 m | 1:12.14 | |
25 | 433 | Nielsen Mads Ørsted | 1999 | STT | 9921AF | 25 m | 1:12.64 | |
26 | 496 | Karantininis Antonios | 1997 | GENTOFTE | 9761AH | 25 m | 1:13.37 | |
27 | 236 | Pedersen Jon Riedel | 1998 | KVIK | 9821AG | 25 m | 1:13.48 | |
28 | 332 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:14.05 | |
29 | 207 | Handberg Mikkel Fogelberg | 1998 | KVIK | 9813AG | 25 m | 1:14.53 | |
30 | 157 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 25 m | 1:14.58 | |
31 | 38 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 1:16.52 | |
32 | 423 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 25 m | 1:16.91 | |
33 | 221 | Liljedahl Frederik | 1999 | KVIK | 9941AF | 25 m | 1:17.61 | |
34 | 247 | Skifte Thor Friis | 1997 | KVIK | 9711AJ | 25 m | 1:18.65 | |
35 | 197 | Andersen Mads | 1998 | KVIK | 9875AP | 25 m | 1:19.67 | |
36 | 426 | Immerkjær Mathias | 1999 | STT | 9961AF | 25 m | 1:20.81 | |
37 | 30 | Halby Mikkel | 1999 | HOLBÆK | 9999AI | 25 m | 1:21.20 | |
38 | 215 | Jørgensen Jonas M. | 2001 | KVIK | 0193AA | 25 m | 1:21.36 | |
39 | 264 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 25 m | 1:21.97 | |
40 | 250 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | 1:22.10 | |
41 | 64 | Stengelshøj Martin | 1999 | HOLBÆK | 9925AN | 25 m | 1:22.46 | |
42 | 255 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | 1:22.52 | |
43 | 434 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | 1:23.44 | |
44 | 417 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | 1:23.56 | |
45 | 75 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 1:23.74 | |
46 | 140 | Jørgensen Adam | 1997 | TÅRNB-VEM | 9785AP | 25 m | 1:23.84 | |
47 | 217 | Kjærgaard Erik | 1999 | KVIK | 9929AI | 25 m | 1:24.22 | |
48 | 248 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | 1:24.62 | |
49 | 354 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:25.10 | |
50 | 436 | Sørensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 25 m | 1:25.15 | |
51 | 453 | Jørgensen Jacob Funch | 1999 | GTI | 9951AG | 25 m | 1:25.20 | |
52 | 225 | Meng Lucas Alexander | 2000 | KVIK | 0003AC | 25 m | 1:25.26 | |
53 | 306 | Enghave Mads | 2002 | GTI | 0227AA | 25 m | 1:25.77 | |
54 | 507 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:28.20 | |
55 | 291 | Poulsen Andreas Dyreborg | 1998 | HØRSHOLM | 9831AG | 25 m | 1:28.54 | |
56 | 427 | Kawiani Sipan | 2000 | STT | 0013AC | 25 m | 1:28.56 | |
57 | 214 | Johansen Mike | 2001 | KVIK | 0159AC | 25 m | 1:28.59 | |
58 | 458 | Petersen Hans Mølbak | 2001 | GTI | 0137AG | 25 m | 1:28.77 | |
59 | 28 | Foverskov Andreas | 1999 | HOLBÆK | 9969AN | 25 m | 1:29.07 | |
60 | 202 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 1:29.15 | |
61 | 57 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | 1:29.51 | |
62 | 274 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 25 m | 1:29.64 | |
63 | 10 | Andersen Jonas | 2001 | HOLBÆK | 0165AC | 25 m | 1:30.93 | |
64 | 233 | Palm-Henriksen Carl | 2000 | KVIK | 0087AD | 25 m | 1:32.19 | |
65 | 511 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 1:32.71 | |
66 | 243 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 1:34.32 | |
67 | 17 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | 1:34.82 | |
68 | 34 | Hygum Jeppe | 1998 | HOLBÆK | 9813AP | 25 m | 1:35.09 | |
69 | 23 | Carlsen Sebastian Ravn | 1999 | HOLBÆK | 9905AP | 25 m | 1:35.38 | |
70 | 504 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:35.93 | |
71 | 228 | Mortensen Kristian | 2000 | KVIK | 0015AN | 25 m | 1:36.12 | |
72 | 318 | Møller Jonathan Forsberg | 2000 | GTI | 0019AM | 25 m | 1:36.82 | |
73 | 331 | Damsø Valdemar | 1999 | VEST | 9981AQ | 25 m | 1:38.29 | |
74 | 276 | Hinge Laurits | 2002 | HØRSHOLM | 0261AD | 25 m | 1:38.99 | |
75 | 327 | Brink-Frerup Andreas | 2001 | VEST | 0139AE | 25 m | 1:40.00 | |
76 | 348 | Nielsen Thor | 2002 | VEST | 0299AG | 25 m | 1:40.00 | |
77 | 311 | Guldbjørn Alexander | 2001 | GTI | 0175AJ | 25 m | 1:42.05 | |
78 | 42 | Kristiansen William | 2001 | HOLBÆK | 0129AC | 25 m | 1:42.53 | |
79 | 334 | Gjettermann Marcus G. | 2001 | VEST | 0127AE | 25 m | 1:45.00 | |
80 | 333 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:45.34 | |
81 | 155 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:46.07 | |
82 | 65 | Tholle Gorm Topp | 2001 | HOLBÆK | 0151AD | 25 m | 1:46.78 | |
83 | 277 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 25 m | 1:47.78 | |
84 | 114 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 1:48.18 | |
85 | 326 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:50.00 | |
86 | 113 | Lorentzen Rasmus | 2001 | NÆSTVED | 0125AC | 25 m | 1:50.08 | |
87 | 312 | Kilhof Morten | 2000 | GTI | 0037AJ | 25 m | 1:53.30 | |
88 | 208 | Hansen Arthur | 2002 | KVIK | 0281AD | 25 m | 1:53.32 | |
89 | 68 | Valdau Lucas | 1999 | HOLBÆK | 9997AR | 25 m | 1:53.81 | |
90 | 63 | Schrøder Rasmus | 2000 | HOLBÆK | 0061AK | 25 m | 1:54.16 | |
91 | 509 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:55.67 | |
92 | 32 | Hansen Mads Emil | 2001 | HOLBÆK | 0155AJ | 25 m | 1:56.96 | |
93 | 16 | Bonde Sebastian | 2002 | HOLBÆK | 0271AE | 25 m | 2:10.50 | |
94 | 70 | Wenger Mads Selvig | 2001 | HOLBÆK | 0145AL | 25 m | ||
95 | 130 | Dandanell Gustav | 1997 | TÅRNB-VEM | 9743AT | 25 m | ||
96 | 222 | Lindberg Tino | 2000 | KVIK | 25 m | |||
97 | 245 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | ||
98 | 358 | Andersen Christian | 2003 | GTI | 0347AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 36, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 79 | Fransson Johanna | 1994 | S 71 | AG1894 | 25 m | 1:06.51 | |
2 | 146 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 25 m | 1:07.10 | |
3 | 499 | Storr-Hansen Helena | 1997 | GENTOFTE | 9768AB | 25 m | 1:09.13 | |
4 | 471 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 25 m | 1:09.57 | |
5 | 487 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 25 m | 1:09.73 | |
6 | 484 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 1:10.79 | |
7 | 416 | Mortensen Amalie | 1998 | VI39 | 9886AH | 25 m | 1:10.83 | |
8 | 516 | Wiklund-Nilsson Paulina | 1997 | SS DELFIN | AF6297 | 25 m | 1:11.12 | |
9 | 73 | Axmar Emelie | 1993 | S 71 | BC2893 | 25 m | 1:11.59 | |
10 | 497 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 25 m | 1:11.68 | |
11 | 406 | Andersen Kirstine | 1997 | VI39 | 9776AF | 25 m | 1:11.84 | |
12 | 121 | Barrett Kristine | 1998 | GTI | 9886AB | 25 m | 1:11.98 | |
13 | 154 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 25 m | 1:12.13 | |
14 | 271 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 1:12.32 | |
15 | 251 | Sylvest Sara | 2000 | KVIK | 0086AD | 25 m | 1:12.38 | |
16 | 269 | Dufour Camilla | 1996 | HØRSHOLM | 9662AN | 25 m | 1:12.75 | |
17 | 486 | Christensen Nicoline | 1999 | GENTOFTE | 9934AL | 25 m | 1:13.92 | |
18 | 209 | Hansen Ditte Elrum | 1998 | KVIK | 9886AA | 25 m | 1:13.95 | |
19 | 473 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 25 m | 1:14.10 | |
20 | 300 | Tang-Holbek Sara | 2000 | HØRSHOLM | 0044AF | 25 m | 1:14.27 | |
21 | 74 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 1:14.29 | |
22 | 83 | Klügel Sofie | 1998 | S 71 | AC1698 | 25 m | 1:15.19 | |
23 | 200 | Brøgger Sofie | 2000 | KVIK | 0032AD | 25 m | 1:15.60 | |
24 | 488 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 25 m | 1:15.80 | |
25 | 466 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 25 m | 1:15.91 | |
26 | 25 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 1:16.27 | |
27 | 69 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 25 m | 1:16.52 | |
28 | 36 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 25 m | 1:16.56 | |
29 | 492 | Gunni Frederikke | 1999 | GENTOFTE | 9952AD | 25 m | 1:16.69 | |
30 | 78 | Christiansen Emilia | 1999 | S 71 | AL8499 | 25 m | 1:16.78 | |
31 | 281 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 1:16.78 | |
32 | 223 | Lohmann Celina | 1999 | KVIK | 9938AD | 25 m | 1:17.02 | |
33 | 502 | Winther Rebecca | 1996 | GENTOFTE | 9608AN | 25 m | 1:17.10 | |
34 | 498 | Rath Julie | 1998 | GENTOFTE | 9846AH | 25 m | 1:17.19 | |
35 | 298 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 25 m | 1:17.45 | |
36 | 445 | Mortensen Jessica Yu | 2000 | GSK | 0072AG | 25 m | 1:17.63 | |
37 | 283 | Kobbernagel Mette-Louise | 1997 | HØRSHOLM | 9762AL | 25 m | 1:18.25 | |
38 | 84 | Mikael Knar | 1999 | S 71 | AQ2299 | 25 m | 1:18.36 | |
39 | 199 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 25 m | 1:18.63 | |
40 | 500 | Trolle Caroline Windfeldt | 1998 | GENTOFTE | 9802AA | 25 m | 1:18.64 | |
41 | 196 | Andersen Laura | 2001 | KVIK | 0142AA | 25 m | 1:19.45 | |
42 | 266 | Berry Tania | 1998 | HØRSHOLM | 9832AX | 25 m | 1:19.68 | |
43 | 405 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:20.43 | |
44 | 485 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 1:20.52 | |
45 | 240 | Rasmussen Eline Victoria | 2000 | KVIK | 0076AC | 25 m | 1:20.92 | |
46 | 89 | Wiberg Alicia | 1998 | S 71 | AJ9698 | 25 m | 1:20.94 | |
47 | 220 | Ladefoged Kate | 1998 | KVIK | 9868AI | 25 m | 1:20.95 | |
48 | 232 | Olsen Maria | 2000 | KVIK | 0044AD | 25 m | 1:21.01 | |
49 | 108 | Krumbak Maria Caroline | 2000 | NÆSTVED | 0064AE | 25 m | 1:22.14 | |
50 | 218 | Kornbek Sofie | 2000 | KVIK | 0084AD | 25 m | 1:22.50 | |
51 | 439 | Hansen Alberte M | 2000 | GSK | 0004AC | 25 m | 1:23.11 | |
52 | 268 | Christensen Cecilie Girke | 2000 | HØRSHOLM | 0084AI | 25 m | 1:23.18 | |
53 | 37 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 25 m | 1:23.41 | |
54 | 403 | Nielsen Regitze Munch | 2000 | AIF | 0054AC | 25 m | 1:23.44 | |
55 | 446 | Møller Delphine | 1999 | GSK | 9908AK | 25 m | 1:23.57 | |
56 | 299 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 25 m | 1:23.75 | |
57 | 476 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 25 m | 1:24.01 | |
58 | 211 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | 1:24.32 | |
59 | 252 | Therkelsen Olivia | 2000 | KVIK | 0082AD | 25 m | 1:24.60 | |
60 | 151 | Brock Celine Termark | 2000 | HERLEV | 0038AA | 25 m | 1:24.80 | |
61 | 49 | Nielsen Ida Maria | 2000 | HOLBÆK | 0002AR | 25 m | 1:24.98 | |
62 | 244 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | 1:25.20 | |
63 | 282 | Kepp Natasja | 2000 | HØRSHOLM | 0088AH | 25 m | 1:25.58 | |
64 | 305 | Barrett Karoline | 2002 | GTI | 0286AA | 25 m | 1:26.14 | |
65 | 86 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 1:26.36 | |
66 | 442 | Hansen Maria Holst | 2000 | GSK | 0074AC | 25 m | 1:26.46 | |
67 | 424 | Huryn Xandra | 2001 | STT | 0138AB | 25 m | 1:26.52 | |
68 | 39 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 25 m | 1:28.16 | |
69 | 13 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | 1:28.21 | |
70 | 231 | Olsen Cecilie | 2001 | KVIK | 0178AI | 25 m | 1:28.33 | |
71 | 278 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 25 m | 1:28.65 | |
72 | 249 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 1:29.10 | |
73 | 280 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 25 m | 1:29.10 | |
74 | 134 | Geiker Karoline Jetsmark | 1999 | TÅRNB-VEM | 9944AO | 25 m | 1:29.28 | |
75 | 508 | Krontoft Emily | 1998 | HERLEV | 9858AI | 25 m | 1:29.29 | |
76 | 455 | Larsen Emilie | 2001 | GTI | 0186AC | 25 m | 1:29.73 | |
77 | 428 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | 1:29.86 | |
78 | 287 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 25 m | 1:30.44 | |
79 | 425 | Huryn Xenia | 2000 | STT | 0088AW | 25 m | 1:30.67 | |
80 | 465 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 25 m | 1:30.67 | |
81 | 46 | Mentz Mikkeline | 2001 | HOLBÆK | 0122AJ | 25 m | 1:30.86 | |
82 | 159 | Hartz Laura | 1998 | HERLEV | 9868AY | 25 m | 1:31.31 | |
83 | 432 | Nickelsen Josefine | 2001 | STT | 0146AO | 25 m | 1:32.63 | |
84 | 267 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 25 m | 1:32.74 | |
85 | 344 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:33.95 | |
86 | 235 | Pedersen Emma | 2002 | KVIK | 0258AA | 25 m | 1:34.51 | |
87 | 242 | Saxtoft Maya Isabella | 2000 | KVIK | 0042AK | 25 m | 1:34.61 | |
88 | 518 | Bengtsson Emma | 1998 | SS DELFIN | BC2898 | 25 m | 1:35.49 | |
89 | 350 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:35.76 | |
90 | 71 | Wulff Julie Thaarup | 2000 | HOLBÆK | 0082AJ | 25 m | 1:35.84 | |
91 | 420 | Vorm Victoria | 2001 | VI39 | 0104AF | 25 m | 1:36.28 | |
92 | 145 | Poulsen Malou | 2001 | TÅRNB-VEM | 0196AF | 25 m | 1:36.76 | |
93 | 414 | Laugesen Mathilde | 2001 | VI39 | 0176AL | 25 m | 1:37.19 | |
94 | 292 | Preisler Emilie Friis | 2000 | HØRSHOLM | 0014AP | 25 m | 1:37.54 | |
95 | 309 | Fejer Nicoline | 2001 | GTI | 0116AK | 25 m | 1:38.66 | |
96 | 198 | Andersen Sofie Findahl | 2003 | KVIK | 0382AB | 25 m | 1:38.92 | |
97 | 296 | Schledermann Frida | 2001 | HØRSHOLM | 0194AF | 25 m | 1:39.29 | |
98 | 110 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 1:39.74 | |
99 | 338 | Knudsen Malene Tilsted | 2000 | VEST | 0052AT | 25 m | 1:40.00 | |
100 | 50 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 25 m | 1:40.18 | |
101 | 52 | Nielsen Nikoline | 2001 | HOLBÆK | 0102AJ | 25 m | 1:40.29 | |
102 | 61 | Rasmussen Karoline | 1999 | HOLBÆK | 9942AV | 25 m | 1:40.96 | |
103 | 11 | Andersen Kristhine | 2002 | HOLBÆK | 0296AA | 25 m | 1:41.19 | |
104 | 460 | Salmonsen Cecilie Daluiso | 2001 | GTI | 0108AH | 25 m | 1:41.47 | |
105 | 9 | Andersen Alberte | 2001 | HOLBÆK | 0174AJ | 25 m | 1:41.85 | |
106 | 219 | Krühlmann Sofie | 2002 | KVIK | 0288AE | 25 m | 1:42.54 | |
107 | 137 | Gotthard Regitze | 2002 | TÅRNB-VEM | 0228AA | 25 m | 1:44.12 | |
108 | 402 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 1:44.74 | |
109 | 317 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 1:45.23 | |
110 | 44 | Ludvig Julie | 2001 | HOLBÆK | 0124AR | 25 m | 1:45.66 | |
111 | 102 | Clausen Anne-Sofie P. | 2002 | NÆSTVED | 0202AB | 25 m | 1:46.13 | |
112 | 352 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:46.16 | |
113 | 275 | Hinge Julie | 2000 | HØRSHOLM | 0076AR | 25 m | 1:46.68 | |
114 | 310 | Foltmar-Michaelsen Olivia | 2001 | GTI | 0154AJ | 25 m | 1:47.60 | |
115 | 15 | Bonde Caroline | 2000 | HOLBÆK | 0002AS | 25 m | 1:50.23 | |
116 | 337 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:50.58 | |
117 | 241 | Rønved Frederikke | 2003 | KVIK | 0342AB | 25 m | 1:50.65 | |
118 | 129 | Beyer Emma | 2000 | TÅRNB-VEM | 0006AG | 25 m | 1:50.74 | |
119 | 216 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 1:52.35 | |
120 | 27 | Esbensen Alma | 2000 | HOLBÆK | 0064AT | 25 m | 1:52.50 | |
121 | 237 | Pedersen Runa Riedel | 2002 | KVIK | 0208AB | 25 m | 1:54.03 | |
122 | 353 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:54.63 | |
123 | 24 | Christiansen Alberte | 1999 | HOLBÆK | 9968AZ | 25 m | 1:58.53 | |
124 | 257 | Wentzel Freya Nørlund | 2003 | KVIK | 0374AC | 25 m | 2:09.07 | |
125 | 224 | Meng Emilie | 2003 | KVIK | 0318AC | 25 m | 2:18.59 | |
126 | 387 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | GTI | 0386AD | 25 m | 2:18.71 | |
127 | 48 | Nielsen Emilia Akissi | 2002 | HOLBÆK | 0264AN | 25 m | ||
128 | 210 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | ||
129 | 212 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | ||
130 | 226 | Michelsen Amalie | 2003 | KVIK | 0308AC | 25 m | ||
131 | 270 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 37, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 399 | Jákupsson Magnus | 1994 | MK 31 | 9403AP | 25 m | 24.84 | |
2 | 85 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 25 m | 29.06 | |
3 | 506 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 25 m | 29.22 | |
4 | 127 | Møhl Emil | 1994 | GTI | 9413AC | 25 m | 29.36 | |
5 | 205 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | 29.71 | |
6 | 123 | Dolang Martin | 1994 | GTI | 9425AE | 25 m | 29.91 | |
7 | 482 | Bevort Axel | 1996 | GENTOFTE | 9643AB | 25 m | 30.67 | |
8 | 126 | Kildholt Mads | 1994 | GTI | 9485AC | 25 m | 30.68 | |
9 | 55 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 25 m | 31.21 | |
10 | 447 | Pedersen Mikkel | 1997 | GSK | 9711AL | 25 m | 31.43 | |
11 | 407 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 25 m | 31.80 | |
12 | 38 | Johnsen Johan | 1997 | HOLBÆK | 9723AP | 25 m | 32.04 | |
13 | 124 | Grodt Oliver | 1994 | GTI | 9415AI | 25 m | 32.30 | |
14 | 234 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 25 m | 32.99 | |
15 | 125 | Jensen Victor Hardenberg | 1997 | GTI | 9741AE | 25 m | 33.42 | |
16 | 21 | Bøjsen Markus | 1999 | HOLBÆK | 9987AE | 25 m | 34.62 | |
17 | 293 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | HØRSHOLM | 9903AB | 25 m | 36.29 | |
18 | 513 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 36.41 | |
19 | 469 | Engström Erik | 1999 | KSLS | AL6799 | 25 m | 37.43 | |
20 | 75 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 25 m | 38.09 | |
21 | 230 | Nissen Jakob Strunge | 2002 | KVIK | 0291AC | 25 m | 38.38 | |
22 | 243 | Schlichtkrull Gustav | 2001 | KVIK | 0147AA | 25 m | 38.84 | |
23 | 56 | Ottosen Niels | 1998 | HOLBÆK | 9801AF | 25 m | 39.31 | |
24 | 202 | Damgaard Ole | 2002 | KVIK | 0205AA | 25 m | 40.64 | |
25 | 14 | Arneskov David | 2002 | HOLBÆK | 0287AC | 25 m | 42.57 | |
26 | 511 | Petersen Jakob | 2001 | SS DELFIN | AD9901 | 25 m | 43.45 | |
27 | 143 | Olsen Thomas Fairchild | 1997 | TÅRNB-VEM | 9739AS | 25 m | 44.17 | |
28 | 273 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 25 m | 44.49 | |
29 | 294 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 25 m | 44.89 | |
30 | 245 | Sidenius Gustav | 2001 | KVIK | 0103AI | 25 m | 45.02 | |
31 | 168 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 45.35 | |
32 | 114 | Notkin Gustav | 1999 | NÆSTVED | 9961AK | 25 m | 46.93 | |
33 | 307 | Enghave Tobias | 2002 | GTI | 0237AC | 25 m | 47.30 | |
34 | 158 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 52.43 | |
35 | 160 | Himmelstrøg Jens | 2001 | HERLEV | 0153AM | 25 m | 53.80 | |
36 | 59 | Palmø Theodor | 2002 | HOLBÆK | 0255AE | 25 m | 54.25 | |
37 | 22 | Bøjsen Silas | 2002 | HOLBÆK | 0223AF | 25 m | 54.42 | |
38 | 378 | Liang Kevin | 2002 | GTI | 0215AI | 25 m | 55.90 | |
39 | 376 | Jørgensen Jesper Funch | 2003 | GTI | 0387AC | 25 m | 56.30 | |
40 | 32 | Hansen Mads Emil | 2001 | HOLBÆK | 0155AJ | 25 m | 56.51 | |
41 | 170 | Moffett Kristian | 2003 | HERLEV | 0339AA | 25 m | 59.04 | |
42 | 362 | Dolang Mads | 2004 | GTI | 0459AB | 25 m | 59.88 | |
43 | 167 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:00.70 | |
44 | 164 | Johansen Martin R. | 2001 | HERLEV | 0169AG | 25 m | 1:00.74 | |
45 | 175 | Rosenzweig Daniel | 2003 | HERLEV | 0381AF | 25 m | 1:00.79 | |
46 | 150 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:01.95 | |
47 | 340 | Kyhl Lukas | 2000 | VEST | 0073AO | 25 m | 1:02.09 | |
48 | 369 | Hansen André | 2004 | GTI | 0439AB | 25 m | 1:06.40 | |
49 | 161 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:08.05 | |
50 | 393 | Thulstrup Lasse | 2004 | GTI | 25 m | 1:08.58 | ||
51 | 366 | Giolbas Noah | 2003 | GTI | 25 m | 1:17.64 | ||
52 | 68 | Valdau Lucas | 1999 | HOLBÆK | 9997AR | 25 m | ||
53 | 174 | Rosenkrands Jacob Yousaf | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
54 | 222 | Lindberg Tino | 2000 | KVIK | 25 m | |||
55 | 357 | Aldenborg-Ehmsen Hannibal | 2003 | GTI | 25 m | |||
56 | 372 | Hjalholt Malte | 2003 | GTI | 25 m | |||
57 | 375 | Jensen Kristoffer H. | 2003 | GTI | 25 m | |||
58 | 384 | Olsen Nico | 2003 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 38, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 122 | Beckmann Emilie | 1997 | GTI | 9778AG | 25 m | 30.32 | |
2 | 400 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF | 9518AG | 25 m | 30.56 | |
3 | 120 | Barrett Kathrine | 1996 | GTI | 9688AF | 25 m | 32.29 | |
4 | 153 | Christensen Cecilie | 1997 | HERLEV | 9782AD | 25 m | 32.71 | |
5 | 281 | Jønsson Julia | 2000 | HØRSHOLM | 0048AL | 25 m | 32.96 | |
6 | 271 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 25 m | 33.39 | |
7 | 82 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 33.42 | |
8 | 20 | Bødker Karoline | 1997 | HOLBÆK | 9726AQ | 25 m | 33.74 | |
9 | 80 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 33.93 | |
10 | 35 | Jensen Line | 1993 | HOLBÆK | 9358AE | 25 m | 34.55 | |
11 | 484 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 25 m | 34.79 | |
12 | 19 | Buchwald Laura | 1998 | HOLBÆK | 9864AN | 25 m | 35.26 | |
13 | 90 | Åström Amanda | 1994 | S 71 | AC9294 | 25 m | 35.36 | |
14 | 409 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 25 m | 35.40 | |
15 | 99 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 35.58 | |
16 | 81 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 25 m | 36.64 | |
17 | 43 | Larsen Louise Lynæs | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 25 m | 36.67 | |
18 | 512 | Edfast Alice | 1998 | SS DELFIN | AF0498 | 25 m | 36.72 | |
19 | 485 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 25 m | 36.83 | |
20 | 464 | Andersson Elin | 1998 | KSLS | AV3698 | 25 m | 37.23 | |
21 | 105 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 37.33 | |
22 | 503 | Bang Maja Leth | 1999 | HERLEV | 9942AI | 25 m | 37.47 | |
23 | 54 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 25 m | 37.57 | |
24 | 41 | Kristiansen Cecilie | 1997 | HOLBÆK | 9724AQ | 25 m | 37.64 | |
25 | 351 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 37.72 | |
26 | 297 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 25 m | 37.93 | |
27 | 58 | Palmø Josefine | 1997 | HOLBÆK | 9768AL | 25 m | 38.02 | |
28 | 472 | Modig Amanda | 1999 | KSLS | AJ5499 | 25 m | 38.08 | |
29 | 249 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | 39.00 | |
30 | 452 | Irgang-Dahlin Amalie | 1999 | GTI | 9914AJ | 25 m | 39.24 | |
31 | 267 | Borges-Nielsen Christina | 1999 | HØRSHOLM | 9974AU | 25 m | 39.43 | |
32 | 86 | Nilsson Tova | 2002 | S 71 | AC0202 | 25 m | 40.27 | |
33 | 468 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 25 m | 40.73 | |
34 | 104 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 40.92 | |
35 | 402 | Mathiesen Caroline | 2001 | AIF | 0172AG | 25 m | 41.28 | |
36 | 456 | Matthisen Vilde Schulze | 2001 | GTI | 0176AC | 25 m | 41.35 | |
37 | 238 | Puggaard Celia | 2003 | KVIK | 0346AA | 25 m | 42.95 | |
38 | 408 | Bülow Victoria | 2001 | VI39 | 0188AC | 25 m | 42.98 | |
39 | 303 | Andersen Camilla | 2001 | GTI | 0168AK | 25 m | 43.02 | |
40 | 201 | Dahl Victoria | 2000 | KVIK | 0024AQ | 25 m | 43.62 | |
41 | 279 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 25 m | 44.52 | |
42 | 101 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 44.63 | |
43 | 316 | Levisen Sofia | 2002 | GTI | 0258AE | 25 m | 45.75 | |
44 | 110 | Larsen Rikke Bæk | 2000 | NÆSTVED | 0064AJ | 25 m | 46.46 | |
45 | 135 | Geiker Therese Jetsmark | 2001 | TÅRNB-VEM | 0162AD | 25 m | 47.33 | |
46 | 329 | Christensen Rositha | 2000 | VEST | 0092AY | 25 m | 51.25 | |
47 | 53 | Nørlem Nynne | 2002 | HOLBÆK | 0268AF | 25 m | 51.75 | |
48 | 239 | Rasmussen Beate Kristine | 2003 | KVIK | 0334AC | 25 m | 52.19 | |
49 | 138 | Hansen Nikoline V | 2001 | TÅRNB-VEM | 0188AO | 25 m | 52.43 | |
50 | 87 | Nilsson Wilma | 2004 | S 71 | AB0804 | 25 m | 52.45 | |
51 | 210 | Hansen Sarah Sirek | 2003 | KVIK | 0352AB | 25 m | 53.09 | |
52 | 216 | Kjærgaard Ellen | 2002 | KVIK | 0256AA | 25 m | 53.22 | |
53 | 387 | Rasmussen Ida Boe | 2003 | GTI | 0386AD | 25 m | 53.81 | |
54 | 370 | Hansen Esther Hek | 2004 | GTI | 0492AB | 25 m | 54.86 | |
55 | 109 | Larsen Nikoline Skovly | 2003 | NÆSTVED | 0322AE | 25 m | 55.07 | |
56 | 165 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 55.88 | |
57 | 51 | Nielsen Mathilde | 2003 | HOLBÆK | 0392AH | 25 m | 56.62 | |
58 | 98 | Bendtsen Caroline | 2002 | NÆSTVED | 0254AK | 25 m | 56.90 | |
59 | 212 | Hedegaard Anika | 2002 | KVIK | 0266AA | 25 m | 57.21 | |
60 | 317 | Mortensen Julie S. S. | 2002 | GTI | 0264AD | 25 m | 57.72 | |
61 | 203 | Enevoldsen Anna | 2002 | KVIK | 0276AA | 25 m | 59.89 | |
62 | 18 | Buchwald Anna Seebach | 2002 | HOLBÆK | 0254AO | 25 m | 59.90 | |
63 | 380 | Nielsen Emma Hebsgaard | 2003 | GTI | 0362AE | 25 m | 59.96 | |
64 | 162 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:00.31 | |
65 | 29 | Foverskov Anna | 2002 | HOLBÆK | 0204AO | 25 m | 1:01.10 | |
66 | 147 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 1:01.44 | |
67 | 156 | Gogovski Veronika | 2002 | HERLEV | 0212AP | 25 m | 1:01.72 | |
68 | 359 | Berggrein Michéle Maj | 2002 | GTI | 0216AJ | 25 m | 1:02.91 | |
69 | 12 | Andersen Lea | 2003 | HOLBÆK | 0306AI | 25 m | 1:05.59 | |
70 | 47 | Mørkedal Mie | 2003 | HOLBÆK | 0324AD | 25 m | 1:05.69 | |
71 | 385 | Petersen Ellen Mølbak | 2004 | GTI | 0452AD | 25 m | 1:12.03 | |
72 | 107 | Krumbak Josefine | 2004 | NÆSTVED | 25 m | 1:27.12 | ||
73 | 45 | Lundberg Maja | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
74 | 72 | Winkleman Lærke Trap | 2001 | HOLBÆK | 25 m | |||
75 | 163 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 25 m | |||
76 | 169 | Markus Louise Christine | 2001 | HERLEV | 25 m | |||
77 | 360 | Blom Josefine | 2004 | GTI | 25 m | |||
78 | 381 | Nielsen Marie Leth | 2003 | GTI | 25 m | |||
79 | 390 | Stütz Natacha | 2003 | GTI | 25 m | |||
80 | 391 | Sølberg Victoria | 2004 | GTI | 25 m | |||
81 | 392 | Sørensen Josefine Arbo | 2004 | GTI | 25 m | |||
82 | 396 | Wolter Julie | 2003 | GTI | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 39, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Vat-Cph 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 1:38.00 | ||
2 | 119 | Gti 1 Drenge | 1994 | GTI | 25 m | 1:40.00 | ||
3 | 398 | Vat-Cph 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 1:46.00 | ||
4 | 180 | Herlev 1 | 1990 | HERLEV | 25 m | 1:48.00 | ||
5 | 185 | Kvik Drenge B1 | 1997 | KVIK | 25 m | 1:48.00 | ||
6 | 182 | Herlev 2 | 1995 | HERLEV | 25 m | 1:50.00 | ||
7 | 259 | HS Drenge 1 | 1995 | HØRSHOLM | 25 m | 1:50.00 | ||
8 | 479 | Gentofte Drenge | 1994 | GENTOFTE | 25 m | 1:50.00 | ||
9 | 186 | Kvik Drenge B2 | 1997 | KVIK | 25 m | 1:52.00 | ||
10 | 323 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | 1:52.93 | ||
11 | 187 | Kvik Drenge B3 | 1997 | KVIK | 25 m | 2:00.00 | ||
12 | 260 | HS Drenge 2 | 1999 | HØRSHOLM | 25 m | 2:05.00 | ||
13 | 188 | Kvik Drenge C1 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 448 | Gti 2 Drenge | 1994 | GTI | 25 m | 2:11.90 | ||
15 | 322 | Vest Small Boys | 1999 | VEST | 25 m | 2:14.83 | ||
16 | 94 | Næstved Boys 2 | 1994 | NÆSTVED | 25 m | 2:15.00 | ||
17 | 189 | Kvik Drenge C2 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
18 | 190 | Kvik Drenge C3 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 5 | Holbæk Cubs 1 | 1999 | HOLBÆK | 25 m | |||
20 | 6 | Holbæk Cubs 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
21 | 7 | Holbæk Pack 1 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | |||
22 | 8 | Holbæk Pack 2 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
23 | 520 | HS Drenge 3 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |
Løb 40, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 397 | Vat-Cph 1 | 0 | VAT CPH | 25 m | 1:51.50 | ||
2 | 523 | Gti 1 Piger | 1996 | GTI | 25 m | 1:53.00 | ||
3 | 91 | S 71 Flickor Lag 1 | 1994 | S 71 | 25 m | 1:54.23 | ||
4 | 181 | Herlev 1 | 1993 | HERLEV | 25 m | 1:55.00 | ||
5 | 398 | Vat-Cph 2 | 0 | VAT CPH | 25 m | 1:56.00 | ||
6 | 258 | HS Damer 1 | 1996 | HØRSHOLM | 25 m | 1:58.00 | ||
7 | 477 | Lag 1 Ksls | 1995 | KSLS | 25 m | 1:58.31 | ||
8 | 480 | Gentofte Piger 1 | 1997 | GENTOFTE | 25 m | 1:58.50 | ||
9 | 92 | S 71 Flickor Lag 2 | 1993 | S 71 | 25 m | 2:00.14 | ||
10 | 481 | Gentofte Piger 2 | 1996 | GENTOFTE | 25 m | 2:02.00 | ||
11 | 191 | Kvik Piger B1 | 1998 | KVIK | 25 m | 2:05.00 | ||
12 | 478 | Lag 2 Ksls | 1996 | KSLS | 25 m | 2:07.63 | ||
13 | 261 | HS Piger 1 | 1999 | HØRSHOLM | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 524 | Gti 2 Piger | 1999 | GTI | 25 m | 2:10.01 | ||
15 | 192 | Kvik Piger B2 | 1999 | KVIK | 25 m | 2:12.00 | ||
16 | 262 | HS Piger 2 | 1995 | HØRSHOLM | 25 m | 2:12.00 | ||
17 | 193 | Kvik Piger C1 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:16.00 | ||
18 | 95 | Næstved Girls | 1997 | NÆSTVED | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 449 | Gti 3 Piger | 1999 | GTI | 25 m | 2:23.59 | ||
20 | 194 | Kvik Piger C2 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:25.00 | ||
21 | 195 | Kvik Piger C3 | 2000 | KVIK | 25 m | 2:30.00 | ||
22 | 324 | Vest Tøserne | 2001 | VEST | 25 m | 2:58.22 | ||
23 | 1 | Holbæk Angels 1 | 1997 | HOLBÆK | 25 m | |||
24 | 2 | Holbæk Angels 2 | 1993 | HOLBÆK | 25 m | |||
25 | 3 | Holbæk Cherubs 1 | 1998 | HOLBÆK | 25 m | |||
26 | 4 | Holbæk Cherubs 2 | 2000 | HOLBÆK | 25 m | |||
27 | 144 | Tvs Piger 1 | 1999 | TÅRNB-VEM | 25 m | |||
28 | 521 | HS Piger 3 | 2000 | HØRSHOLM | 25 m | EFT | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 29 september 2012 |
Licens til GTI | Udskriftstidspunkt | 08:43 |