Program for Vattenfall Swim Cup 2008 Morning SEM
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Junge Anja | 1995 | DRESDEN | 25 m | 38.06 | ||
2 | 273 | Leser Nelly | 1995 | POTSDAM | 147867 | 25 m | 38.13 | |
3 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 38.20 | |
4 | 123 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 38.24 | |
5 | 627 | Soininen Jasmina | 1995 | TURKU | 30190579 | 25 m | 38.60 | |
6 | 127 | Schelle Amalie | 1995 | ODDER | 25 m | 38.66 | ||
7 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 39.27 | |
8 | 420 | Stein Jule | 1995 | DRESDEN | 25 m | 39.30 | ||
9 | 183 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 25 m | 39.66 | |
10 | 631 | Hemmi Maria | 1996 | TURKU | 30317420 | 25 m | 39.73 | |
11 | 478 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 39.75 | |
12 | 417 | Brückner Greta | 1995 | DRESDEN | 25 m | 39.76 | ||
13 | 243 | Schüler Laura | 1996 | KALTENKIR | 235882 | 25 m | 39.78 | |
14 | 498 | Rimkus Carolin | 1995 | FRANKFURT | 161774 | 25 m | 39.90 | |
15 | 628 | Kukkonen Jenna | 1995 | TURKU | 30707946 | 25 m | 39.94 | |
16 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 40.00 | |
17 | 269 | Mühlig Josepha | 1995 | POTSDAM | 210563 | 25 m | 40.13 | |
18 | 672 | Brennecke Sara | 1996 | BERLIN | 190140 | 25 m | 40.51 | |
19 | 632 | Vihdanmäki Melina | 1995 | TURKU | 28879873 | 25 m | 40.54 | |
20 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 40.64 | |
21 | 611 | Schulz Stefanie | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 40.90 | ||
22 | 422 | Rennau Patricia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 41.11 | ||
23 | 661 | Lou Madeline | 1995 | AIF-VAT | 9522AK | 25 m | 41.18 | |
24 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 41.18 | |
25 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 41.25 | |
26 | 500 | Zengerling Verena | 1995 | FRANKFURT | 220330 | 25 m | 41.30 | |
27 | 150 | Holm Amalie | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 41.57 | ||
28 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 41.64 | |
29 | 671 | Zornic Dena | 1996 | VI39-VAT | 9662AA | 25 m | 41.67 | |
30 | 593 | Poser Nicki-Ann | 1995 | HALLE-NEU | 188555 | 25 m | 41.94 | |
31 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 41.99 | |
32 | 612 | Harms Svenja | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 42.00 | ||
33 | 477 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 42.02 | |
34 | 579 | Brink Janni | 1996 | RØDDING | 25 m | 42.08 | ||
35 | 182 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 25 m | 42.16 | |
36 | 656 | Lazarus Lucie-Zoe | 1995 | SCHWERIN | 163168 | 25 m | 42.27 | |
37 | 693 | Kanis Julia | 1996 | SVHANDLEIP | 166983 | 25 m | 42.30 | |
38 | 610 | Lübcke Janine | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 42.40 | ||
39 | 54 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 42.55 | |
40 | 12 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 42.57 | |
41 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 42.85 | |
42 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 42.94 | |
43 | 597 | Nilkes Theresa | 1995 | HALLE-NEU | 169500 | 25 m | 42.96 | |
44 | 473 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 43.00 | |
45 | 596 | Maciag Sandra | 1995 | HALLE-NEU | 156130 | 25 m | 43.01 | |
46 | 673 | Kalantzis Rea | 1995 | BERLIN | 190147 | 25 m | 43.04 | |
47 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 43.32 | |
48 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 43.36 | ||
49 | 202 | Nilsson Frida | 1995 | TRELLEBORG | AE7695 | 25 m | 43.36 | |
50 | 57 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 43.39 | |
51 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 43.44 | |
52 | 43 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 43.45 | |
53 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 43.49 | |
54 | 423 | Schnorrbusch Julia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 43.54 | ||
55 | 415 | Hilgerdenaar Robin | 1996 | ZEGENWERP | 9605190 | 25 m | 43.60 | |
56 | 565 | Hiller Luisa Aline | 1995 | SEGEBERG | 235071 | 25 m | 43.64 | |
57 | 644 | Friedrich Frederike | 1996 | THURINGIA | 189164 | 25 m | 43.70 | |
58 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 43.70 | |
59 | 634 | Nieminen Neea | 1995 | TURKU | 28965444 | 25 m | 43.84 | |
60 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 44.04 | |
61 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | 44.29 | ||
62 | 204 | Rydqvist Madeleine | 1996 | TRELLEBORG | AD7496 | 25 m | 44.31 | |
63 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 44.37 | |
64 | 311 | Jäckle Patricia | 1995 | WESTSACHSE | 165800 | 25 m | 44.37 | |
65 | 524 | Marquart Anica | 1995 | HAMBURGER | 174754 | 25 m | 44.40 | |
66 | 497 | Neumann Alina | 1996 | FRANKFURT | 220335 | 25 m | 44.50 | |
67 | 642 | Hemmann Anna Louise | 1996 | THURINGIA | 184506 | 25 m | 44.66 | |
68 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 44.69 | |
69 | 369 | Schindler Lena | 1996 | WESTSACHSE | 182969 | 25 m | 44.71 | |
70 | 613 | Ehmke Katharina | 1996 | EIDELSTEDT | 161600 | 25 m | 44.74 | |
71 | 70 | Ljunger Elin | 1995 | SK TRITON | AK3495 | 25 m | 44.75 | |
72 | 264 | Lissner Anna | 1995 | OSBY SS | AA3495 | 25 m | 44.76 | |
73 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 44.89 | |
74 | 587 | Deppe Luisa | 1996 | CHARLOTTEN | 158650 | 25 m | 44.91 | |
75 | 108 | Åsén Catrine Latifi | 1995 | ALINGSÅS | BO7895 | 25 m | 44.98 | |
76 | 682 | Bendfeldt Laura | 1995 | AHRENSBURG | 168393 | 25 m | 45.06 | |
77 | 256 | Ven Lara | 1996 | NEPTUNUS | 9602892 | 25 m | 45.11 | |
78 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 45.34 | |
79 | 694 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 50 m | 45.46 | |
80 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 45.55 | |
81 | 228 | Roo Sanne | 1995 | DE_DEVEL | 9505164 | 25 m | 45.71 | |
82 | 86 | Segerberg Olivia | 1995 | SPIGGARNA | BJ6895 | 25 m | 45.84 | |
83 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | 45.86 | |
84 | 559 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 46.00 | ||
85 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 46.00 | |
86 | 646 | Leitholdt Natalie | 1996 | THURINGIA | 181351 | 25 m | 46.01 | |
87 | 35 | Pedersen Alberte K. | 1995 | HOBRO | 9542AF | 25 m | 46.02 | |
88 | 707 | Holzhausen Leonie | 1996 | PSVSCHWER | 209152 | 25 m | 46.04 | |
89 | 291 | Petzold Vanessa | 1995 | WESTSACHSE | 183570 | 25 m | 46.09 | |
90 | 201 | Enehov Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AH0496 | 25 m | 46.26 | |
91 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | 46.32 | |
92 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 46.35 | |
93 | 657 | Wulf Jenny | 1996 | SCHWERIN | 217014 | 25 m | 46.47 | |
94 | 537 | Schaps Samantha | 1995 | HAMBURGER | 219335 | 25 m | 46.50 | |
95 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 46.56 | |
96 | 191 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 46.67 | |
97 | 601 | Baier Stefanie | 1995 | DESSAU | 156140 | 25 m | 46.76 | |
98 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 46.79 | |
99 | 189 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 46.84 | |
100 | 373 | Mehlhorn Jennifer | 1996 | WESTSACHSE | 183011 | 25 m | 46.90 | |
101 | 378 | Bochmann Jessica | 1995 | WESTSACHSE | 188978 | 25 m | 46.93 | |
102 | 714 | Skrocki Lisa | 1996 | PSVSCHWER | 215017 | 25 m | 47.13 | |
103 | 685 | Rautmann Lucie | 1996 | AHRENSBURG | 178985 | 25 m | 47.31 | |
104 | 686 | Zentawer Malina | 1996 | AHRENSBURG | 178990 | 25 m | 47.31 | |
105 | 9 | Jensen Katrine | 1995 | A6 | 9598AN | 25 m | 47.49 | |
106 | 547 | Guðlaugsdóttir Drífa D. | 1996 | IA | 25 m | 47.50 | ||
107 | 551 | Stefánsdóttir Gréta | 1995 | IA | 25 m | 47.83 | ||
108 | 177 | Malmqvist Felicia | 1996 | SJÖBO SS | AQ5496 | 25 m | 47.86 | |
109 | 379 | Dix Arlett | 1995 | WESTSACHSE | 189238 | 25 m | 47.88 | |
110 | 684 | Singelmann Lina | 1995 | AHRENSBURG | 168392 | 25 m | 48.28 | |
111 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 48.35 | |
112 | 42 | Arnø Julie | 1995 | HOLBÆK | 9538AI | 25 m | 48.47 | |
113 | 679 | Koerber Benita | 1995 | AHRENSBURG | 179020 | 25 m | 48.91 | |
114 | 74 | Nilsson Therese | 1996 | SK TRITON | AL8896 | 25 m | 48.93 | |
115 | 492 | Wunderlich Annalena | 1996 | HAINSBERGE | 178859 | 25 m | 49.16 | |
116 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 49.18 | |
117 | 91 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 49.19 | |
118 | 203 | Ljung Josefin | 1995 | TRELLEBORG | BA5895 | 25 m | 49.23 | |
119 | 676 | Tsipkin Maria | 1996 | BERLIN | 190137 | 25 m | 49.31 | |
120 | 230 | Somers Corine | 1995 | DE_WAAL | 9501900 | 25 m | 49.44 | |
121 | 308 | Richter Conny | 1996 | WESTSACHSE | 200714 | 25 m | 49.63 | |
122 | 599 | Meilich Sophia | 1996 | DESSAU | 203413 | 25 m | 49.82 | |
123 | 581 | Lund Mika | 1996 | RØDDING | 25 m | 49.91 | ||
124 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 49.93 | |
125 | 681 | Köler Johanna | 1995 | AHRENSBURG | 179009 | 25 m | 50.00 | |
126 | 26 | Falkentoft Diana | 1995 | HERLEV | 25 m | 50.00 | ||
127 | 279 | Ackermann Janette | 1996 | SKÆRBÆK | 25 m | 50.24 | ||
128 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 50.43 | |
129 | 680 | Geißer Famke | 1996 | AHRENSBURG | 179015 | 25 m | 50.64 | |
130 | 677 | Millfahrt Sophia-Isabel | 1996 | OVERBULLEN | 179487 | 25 m | 51.37 | |
131 | 391 | Naumann Elke | 1995 | WESTSACHSE | 185599 | 25 m | 51.42 | |
132 | 31 | Agger-Nielsen Amalie | 1995 | HOBRO | 9548AJ | 25 m | 51.49 | |
133 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 51.56 | |
134 | 516 | Hinz Antonia | 1995 | HAMBURGER | 232098 | 25 m | 51.80 | |
135 | 50 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 51.91 | |
136 | 566 | Jørgensen Christine | 1995 | NAKSKOV | 9576AN | 25 m | 52.00 | |
137 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 52.61 | |
138 | 88 | Bjerregaard Ida | 1996 | KORSØR | 9694AQ | 25 m | 53.98 | |
139 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 54.10 | |
140 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 54.76 | |
141 | 221 | Regnér Jasmine G | 1995 | TROLLHÄTTA | BQ2895 | 25 m | 54.82 | |
142 | 695 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 54.90 | |
143 | 95 | Blasek Lisa | 1995 | ALVESTA SS | AY6495 | 25 m | 55.08 | |
144 | 130 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 25 m | 55.43 | ||
145 | 683 | Jösson Leonie | 1996 | AHRENSBURG | 234599 | 25 m | 57.26 | |
146 | 128 | Sørensen Mette | 1995 | ODDER | 9548AP | 25 m | 57.93 | |
147 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 58.43 | |
148 | 717 | Andersen Mia Egholm | 1996 | WEST SWIM | 9608AJ | 25 m | 59.83 | |
149 | 93 | Sørensen Louise Lyngby | 1995 | KORSØR | 9512AU | 25 m | 59.95 | |
150 | 116 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 25 m | 1:00.63 | ||
151 | 584 | Kjeldsen Susanne | 1996 | RØDDING | 25 m | 1:02.39 | ||
152 | 13 | Olsson Ida | 1996 | A6 | 25 m | 1:04.81 | ||
153 | 8 | Iwersen Signe | 1996 | A6 | 25 m | 1:11.00 | ||
154 | 728 | Lauridsen Sabina H. | 1996 | WEST SWIM | 25 m | |||
155 | 78 | Rosenthal Gritt | 1995 | SK TRITON | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 34.18 | ||
2 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 35.65 | |
3 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 35.75 | |
4 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 35.78 | |
5 | 637 | Haavisto Ossi | 1994 | TURKU | 21480722 | 25 m | 36.47 | |
6 | 577 | Tönjes Marten | 1995 | BREMERHAV | 161955 | 25 m | 36.50 | |
7 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 36.96 | |
8 | 508 | Ellerbrock Marko | 1994 | HAMBURGER | 161355 | 25 m | 37.10 | |
9 | 620 | Koponen Anton | 1994 | TURKU | 25 m | 37.17 | ||
10 | 553 | Gunnarsson Kristinn Gauti | 1995 | IA | 25 m | 37.21 | ||
11 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 37.38 | |
12 | 609 | Tränkner Erik | 1994 | ROSTOCK | 25 m | 37.60 | ||
13 | 626 | Parts Henrik | 1994 | TURKU | 22817530 | 25 m | 37.67 | |
14 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 37.70 | |
15 | 270 | Mißner Nils | 1995 | POTSDAM | 148514 | 25 m | 37.78 | |
16 | 37 | Thinggaard Jonas | 1994 | HOBRO | 9429AE | 25 m | 37.82 | |
17 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 37.85 | |
18 | 385 | Kästner Martin | 1994 | WESTSACHSE | 154487 | 25 m | 38.02 | |
19 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 38.24 | |
20 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 38.35 | |
21 | 430 | Wiedemann Jan | 1995 | DRESDEN | 25 m | 38.44 | ||
22 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 38.56 | |
23 | 479 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 38.78 | |
24 | 663 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF-VAT | 9473AE | 25 m | 38.93 | |
25 | 429 | Schulze Marco | 1995 | DRESDEN | 25 m | 39.00 | ||
26 | 489 | Schneider Florian | 1994 | HAINSBERGE | 153592 | 25 m | 39.12 | |
27 | 427 | Kluttig Philipp | 1995 | DRESDEN | 25 m | 39.39 | ||
28 | 712 | Schnell Philipp | 1994 | PSVSCHWER | 155917 | 25 m | 39.45 | |
29 | 645 | Seiá Martin | 1994 | THURINGIA | 161622 | 25 m | 39.52 | |
30 | 573 | Corleis Jonas | 1994 | BREMERHAV | 226457 | 25 m | 39.95 | |
31 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 40.05 | |
32 | 227 | Hoek Michael | 1995 | DE_DEVEL | 9502097 | 25 m | 40.16 | |
33 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 40.23 | |
34 | 647 | Seifert Paul | 1995 | THURINGIA | 169385 | 25 m | 40.33 | |
35 | 675 | Stüwe Marcel Yunus | 1995 | BERLIN | 190131 | 25 m | 40.40 | |
36 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 40.45 | |
37 | 425 | Geier Lukas | 1995 | DRESDEN | 25 m | 40.51 | ||
38 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 40.55 | |
39 | 220 | Olsson Rasmus | 1994 | TROLLHÄTTA | AF9594 | 25 m | 40.61 | |
40 | 178 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 40.64 | |
41 | 700 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 40.77 | |
42 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 40.87 | |
43 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 41.18 | |
44 | 594 | Thamm Nico | 1994 | HALLE-NEU | 169497 | 25 m | 41.25 | |
45 | 630 | Kuusento Konsta | 1994 | TURKU | 22204680 | 25 m | 41.31 | |
46 | 725 | Kjær Emil Ruben | 1994 | WEST SWIM | 9495AI | 25 m | 41.33 | |
47 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 50 m | 41.39 | |
48 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 41.39 | |
49 | 711 | Pretzer Marcus | 1994 | PSVSCHWER | 155916 | 25 m | 41.48 | |
50 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 41.50 | |
51 | 722 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 41.74 | |
52 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 50 m | 41.85 | |
53 | 654 | Krüger Eric | 1995 | SCHWERIN | 162863 | 25 m | 42.03 | |
54 | 25 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 42.08 | |
55 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 42.09 | |
56 | 89 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 42.14 | |
57 | 643 | Weitzmann Christoph | 1994 | THURINGIA | 149734 | 25 m | 42.25 | |
58 | 482 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 42.41 | |
59 | 179 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 42.53 | |
60 | 363 | Wetzel Marcel | 1994 | WESTSACHSE | 188965 | 25 m | 42.56 | |
61 | 96 | Maslov Daniel | 1995 | ALVESTA SS | AF0795 | 25 m | 42.63 | |
62 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 42.77 | |
63 | 132 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 43.01 | |
64 | 374 | Koller Philipp | 1995 | WESTSACHSE | 182991 | 25 m | 43.31 | |
65 | 21 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Havnar | 25 m | 43.39 | ||
66 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 43.48 | |
67 | 511 | Fissenko Daniil | 1995 | HAMBURGER | 153338 | 25 m | 43.50 | |
68 | 653 | Heese Niclas | 1995 | SCHWERIN | 25 m | 43.73 | ||
69 | 576 | Stammmer Pascal | 1994 | BREMERHAV | 25 m | 44.20 | ||
70 | 655 | Körner Fritz | 1995 | SCHWERIN | 162860 | 25 m | 44.42 | |
71 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 44.55 | |
72 | 4 | Bach Andreas Nielsen | 1994 | A6 | 9449AI | 25 m | 45.39 | |
73 | 238 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 45.43 | |
74 | 237 | Nielsen Kim Ammitzbøll | 1994 | DRAGØR | 9483AE | 25 m | 45.43 | |
75 | 367 | Lippold Richard | 1995 | WESTSACHSE | 189002 | 25 m | 45.73 | |
76 | 561 | Bartels Jan-Lukas | 1994 | ITZEHOE | 237853 | 25 m | 46.26 | |
77 | 731 | Pedersen Morten L. | 1995 | WEST SWIM | 9541AF | 25 m | 46.37 | |
78 | 36 | Ramlau Mikkel | 1995 | HOBRO | 9535AC | 25 m | 46.79 | |
79 | 32 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 47.44 | |
80 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 47.49 | |
81 | 124 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 47.50 | |
82 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 48.06 | ||
83 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 48.92 | |
84 | 87 | Andersen Rasmus Damholt | 1995 | KORSØR | 9571AE | 25 m | 49.32 | |
85 | 484 | Flehmig Konrad | 1995 | HAINSBERGE | 178853 | 25 m | 49.50 | |
86 | 586 | Colao Claudio | 1995 | CHARLOTTEN | 159652 | 25 m | 50.05 | |
87 | 242 | Reche Kai | 1995 | KALTENKIR | 170757 | 25 m | 50.75 | |
88 | 85 | Masla Alexander | 1995 | SPIGGARNA | AX0595 | 25 m | 50.94 | |
89 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 51.05 | |
90 | 213 | Dimperzano Robin | 1995 | TROLLHÄTTA | AM5795 | 25 m | 51.08 | |
91 | 84 | Johansson Kasper | 1995 | SPIGGARNA | AT3595 | 25 m | 51.77 | |
92 | 696 | Brink John | 1994 | PINGVINEN | 9437AA | 25 m | 51.86 | |
93 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 52.21 | ||
94 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 53.05 | ||
95 | 739 | Sigurðsson Sævar Berg | 1995 | IA | 25 m | 53.12 | ||
96 | 229 | Durieux Jip | 1994 | DE_WAAL | 9405639 | 25 m | 53.27 | |
97 | 718 | Cassard Christian | 1995 | WEST SWIM | 9547AM | 25 m | 56.25 | |
98 | 38 | Wagenvoort Jockem | 1995 | HOBRO | 9533AM | 25 m | 56.78 | |
99 | 14 | Danielsen Tummas J. | 1994 | Havnar | 25 m | 57.22 | ||
100 | 726 | Kramer Mikkel Ø. | 1995 | WEST SWIM | 9561AN | 25 m | 1:03.89 | |
101 | 55 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | ||
102 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
103 | 92 | Simonsen Lucas | 1995 | KORSØR | 25 m | |||
104 | 218 | Magnusson William | 1994 | TROLLHÄTTA | AW0794 | 25 m | ||
105 | 120 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 3, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 2:13.62 | |
2 | 567 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 2:17.36 | |
3 | 75 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AJ5895 | 25 m | 2:18.94 | |
4 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 2:19.42 | |
5 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 2:21.91 | |
6 | 125 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 2:22.41 | |
7 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 2:23.38 | |
8 | 669 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39-VAT | 9616AD | 25 m | 2:23.66 | |
9 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 2:25.00 | |
10 | 176 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 2:25.75 | |
11 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 2:26.13 | |
12 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 2:26.61 | |
13 | 12 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 2:26.80 | |
14 | 519 | Knecht Katharina | 1996 | HAMBURGER | 164978 | 25 m | 2:28.00 | |
15 | 662 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF-VAT | 9556AK | 25 m | 2:28.20 | |
16 | 240 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:29.02 | |
17 | 625 | Schrey Essi | 1996 | TURKU | 25 m | 2:29.54 | ||
18 | 667 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39-VAT | 9504AC | 25 m | 2:29.96 | |
19 | 56 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:30.51 | |
20 | 271 | Buschick Betty | 1995 | POTSDAM | 148480 | 25 m | 2:31.21 | |
21 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 2:31.52 | |
22 | 182 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 25 m | 2:32.59 | |
23 | 274 | Lieske Juliane | 1996 | POTSDAM | 167662 | 25 m | 2:32.78 | |
24 | 46 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 2:32.85 | |
25 | 640 | Muurinen Saara-Maria | 1996 | TURKU | 25 m | 2:33.25 | ||
26 | 5 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 2:33.29 | |
27 | 142 | Hansen Stephanie | 1996 | ALL-SIGMA | 9622AA | 25 m | 2:33.91 | |
28 | 608 | Sander Clara | 1995 | ROSTOCK | 25 m | 2:34.56 | ||
29 | 147 | Schmidt Julie | 1995 | ALL-SIGMA | 9578AK | 25 m | 2:34.61 | |
30 | 206 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 25 m | 2:34.82 | |
31 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 2:34.93 | |
32 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 2:35.00 | |
33 | 150 | Holm Amalie | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 2:35.00 | ||
34 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 2:35.67 | |
35 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 2:37.63 | ||
36 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 2:38.22 | |
37 | 421 | Rahnert Lisa | 1996 | DRESDEN | 25 m | 2:39.35 | ||
38 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 2:39.71 | |
39 | 219 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 25 m | 2:40.72 | |
40 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 2:41.14 | |
41 | 186 | Klippfors Sandra | 1995 | SS STIMMET | 2007-05-20 | 25 m | 2:41.72 | |
42 | 558 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 2:42.00 | ||
43 | 187 | Schoberg Amanda | 1996 | SS STIMMET | AN2896 | 25 m | 2:42.08 | |
44 | 175 | Jönsson My | 1996 | SJÖBO SS | BG6296 | 25 m | 2:42.11 | |
45 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 2:42.56 | |
46 | 185 | Gustavsson Emelie | 1995 | SS STIMMET | AX6295 | 25 m | 2:43.82 | |
47 | 155 | Petersen Mette | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 2:44.04 | ||
48 | 146 | Riisberg Emilie | 1996 | ALL-SIGMA | 9608AD | 25 m | 2:44.60 | |
49 | 470 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 2:45.00 | |
50 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 2:46.12 | |
51 | 204 | Rydqvist Madeleine | 1996 | TRELLEBORG | AD7496 | 25 m | 2:46.94 | |
52 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 2:47.02 | |
53 | 141 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALL-SIGMA | 9678AH | 25 m | 2:47.74 | |
54 | 678 | Reincke Britt | 1995 | OVERBULLEN | 159785 | 25 m | 2:48.45 | |
55 | 177 | Malmqvist Felicia | 1996 | SJÖBO SS | AQ5496 | 25 m | 2:49.11 | |
56 | 288 | Ludwig Nadine | 1995 | WESTSACHSE | 228661 | 25 m | 2:49.20 | |
57 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 2:49.56 | |
58 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 2:50.82 | |
59 | 565 | Hiller Luisa Aline | 1995 | SEGEBERG | 235071 | 25 m | 2:51.36 | |
60 | 580 | Bilderbeek Lianne | 1995 | RØDDING | 25 m | 2:51.73 | ||
61 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 2:52.10 | |
62 | 253 | Hellings Zoë | 1996 | NEPTUNUS | 9600338 | 25 m | 2:52.79 | |
63 | 255 | Pennings Aniek | 1996 | NEPTUNUS | 9600114 | 25 m | 2:52.81 | |
64 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 2:53.48 | |
65 | 599 | Meilich Sophia | 1996 | DESSAU | 203413 | 25 m | 2:58.15 | |
66 | 644 | Friedrich Frederike | 1996 | THURINGIA | 189164 | 25 m | 2:59.00 | |
67 | 714 | Skrocki Lisa | 1996 | PSVSCHWER | 215017 | 25 m | 2:59.00 | |
68 | 275 | Achilles Sophie | 1996 | POTSDAM | 202275 | 25 m | 2:59.38 | |
69 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 3:01.16 | |
70 | 137 | Jacobsgaard Anna | 1996 | Sandefjord | 25 m | 3:01.47 | ||
71 | 196 | Grandt Sara | 1996 | MK 31 | 9688AN | 25 m | 3:04.13 | |
72 | 280 | Andersen Malene | 1995 | SKÆRBÆK | 25 m | 3:05.92 | ||
73 | 117 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 3:05.92 | |
74 | 483 | Rasmussen Sofie Wessberg | 1995 | GI40HERMES | 9514AU | 25 m | 3:09.00 | |
75 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 3:16.66 | |
76 | 138 | Jenssen Josephine | 1995 | Sandefjord | 25 m | 3:18.24 | ||
77 | 201 | Enehov Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AH0496 | 25 m | 3:18.89 | |
78 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 3:19.36 | |
79 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 3:27.13 | |
80 | 184 | Bengtsson Diana | 1996 | SS STIMMET | BE6696 | 25 m | 3:38.97 | |
81 | 474 | Fessel Frida Webster | 1996 | GI40HERMES | 9604AO | 25 m | 3:40.00 | |
82 | 520 | Lipke Svenja | 1996 | HAMBURGER | 210201 | 25 m | 3:50.00 | |
83 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | |||
84 | 203 | Ljung Josefin | 1995 | TRELLEBORG | BA5895 | 25 m | ||
85 | 202 | Nilsson Frida | 1995 | TRELLEBORG | AE7695 | 25 m | ||
86 | 205 | Lundh Emmy | 1995 | TRELLEBORG | AN5695 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 4, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Persson Elias | 1994 | S 71 | AC2594 | 25 m | 2:07.82 | |
2 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 2:07.99 | |
3 | 3 | Andersen Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 2:10.87 | |
4 | 7 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 2:15.29 | |
5 | 719 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 2:18.01 | |
6 | 425 | Geier Lukas | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:18.56 | ||
7 | 699 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 2:19.13 | |
8 | 735 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 2:19.19 | |
9 | 491 | Völkel Felix | 1995 | HAINSBERGE | 161618 | 25 m | 2:19.27 | |
10 | 41 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 2:19.28 | |
11 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 2:19.31 | |
12 | 733 | Ploug-Johansen Frederik | 1994 | WEST SWIM | 9437AH | 25 m | 2:19.32 | |
13 | 620 | Koponen Anton | 1994 | TURKU | 25 m | 2:19.39 | ||
14 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 2:19.60 | |
15 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 2:20.26 | |
16 | 181 | Silverå Lucas | 1994 | SJÖBO SS | AQ3394 | 25 m | 2:20.32 | |
17 | 49 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 2:20.77 | |
18 | 623 | Hyvönen Elmeri | 1995 | TURKU | 25 m | 2:20.80 | ||
19 | 712 | Schnell Philipp | 1994 | PSVSCHWER | 155917 | 25 m | 2:21.91 | |
20 | 129 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 2:22.68 | |
21 | 231 | Viering Daan | 1994 | DE_WAAL | 9403839 | 25 m | 2:23.71 | |
22 | 711 | Pretzer Marcus | 1994 | PSVSCHWER | 155916 | 25 m | 2:25.24 | |
23 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 2:26.98 | |
24 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 2:28.34 | |
25 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 2:28.89 | |
26 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 2:29.13 | |
27 | 668 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39-VAT | 9441AI | 25 m | 2:29.48 | |
28 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 25 m | 2:29.97 | |
29 | 252 | Dinther Mark | 1994 | NEPTUNUS | 9401471 | 25 m | 2:30.60 | |
30 | 143 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALL-SIGMA | 9513AF | 25 m | 2:32.20 | |
31 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 2:33.27 | |
32 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 2:33.59 | |
33 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 2:33.90 | |
34 | 28 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 2:34.94 | |
35 | 427 | Kluttig Philipp | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:35.74 | ||
36 | 481 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 2:36.36 | |
37 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 2:37.01 | |
38 | 6 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 2:37.06 | |
39 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 2:37.40 | ||
40 | 564 | Kästner Tim | 1994 | ITZEHOE | 172532 | 25 m | 2:38.34 | |
41 | 265 | Lissner Lucas | 1994 | OSBY SS | AA9394 | 25 m | 2:38.76 | |
42 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 2:38.94 | |
43 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | 2:39.61 | |
44 | 480 | Jørgensen Mikkel M. | 1994 | GI40HERMES | 9439AF | 25 m | 2:40.90 | |
45 | 721 | Hermannsson Adalsteinn S. | 1995 | WEST SWIM | 9593AF | 25 m | 2:40.94 | |
46 | 650 | Volland Tobias | 1995 | THURINGIA | 189165 | 25 m | 2:41.01 | |
47 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 2:41.79 | |
48 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 2:42.03 | |
49 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 2:45.38 | |
50 | 511 | Fissenko Daniil | 1995 | HAMBURGER | 153338 | 25 m | 2:45.50 | |
51 | 561 | Bartels Jan-Lukas | 1994 | ITZEHOE | 237853 | 25 m | 2:45.86 | |
52 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 2:46.22 | |
53 | 220 | Olsson Rasmus | 1994 | TROLLHÄTTA | AF9594 | 25 m | 2:46.80 | |
54 | 36 | Ramlau Mikkel | 1995 | HOBRO | 9535AC | 25 m | 2:49.92 | |
55 | 734 | Termansen Nicolaj Nim | 1995 | WEST SWIM | 9585AH | 25 m | 2:50.62 | |
56 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | 2:51.57 | |
57 | 45 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 2:57.82 | |
58 | 119 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 3:01.52 | |
59 | 472 | Haastrup Frederik | 1995 | GI40HERMES | 9505AC | 25 m | 3:05.00 | |
60 | 193 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 3:05.07 | |
61 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 3:05.29 | |
62 | 115 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 3:09.58 | |
63 | 20 | Nolsøe Teitur Skoubo | 1995 | Havnar | 25 m | 3:12.42 | ||
64 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 50 m | 3:12.61 | |
65 | 51 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 3:13.25 | |
66 | 533 | Rasmussen Momme | 1995 | HAMBURGER | 164986 | 25 m | 3:14.00 | |
67 | 557 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 3:14.38 | ||
68 | 14 | Danielsen Tummas J. | 1994 | Havnar | 25 m | 3:18.52 | ||
69 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 3:20.19 | ||
70 | 16 | Erlingson Johan Holm | 1995 | Havnar | 25 m | 3:37.79 | ||
71 | 52 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 25 m | |||
72 | 208 | Bengtsson Gustav | 1995 | TRELLEBORG | AH0395 | 25 m | ||
73 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 5, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 418 | Junge Anja | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:14.37 | ||
2 | 659 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF-VAT | 9668AA | 25 m | 1:15.41 | |
3 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 1:15.48 | |
4 | 127 | Schelle Amalie | 1995 | ODDER | 25 m | 1:16.67 | ||
5 | 420 | Stein Jule | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:16.81 | ||
6 | 145 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALL-SIGMA | 9692AF | 25 m | 1:17.10 | |
7 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 1:17.21 | |
8 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 1:17.24 | |
9 | 273 | Leser Nelly | 1995 | POTSDAM | 147867 | 25 m | 1:17.39 | |
10 | 664 | Vestergaard Katrine | 1995 | GSK-VAT | 9552AG | 25 m | 1:17.73 | |
11 | 226 | Dam Stephanie | 1995 | DE_DEVEL | 9500216 | 25 m | 1:17.88 | |
12 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 1:18.34 | |
13 | 12 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 1:18.70 | |
14 | 671 | Zornic Dena | 1996 | VI39-VAT | 9662AA | 25 m | 1:19.02 | |
15 | 269 | Mühlig Josepha | 1995 | POTSDAM | 210563 | 25 m | 1:19.21 | |
16 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 1:19.45 | |
17 | 180 | Rasmusson Nicole | 1995 | SJÖBO SS | AR4295 | 25 m | 1:19.49 | |
18 | 417 | Brückner Greta | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:19.53 | ||
19 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 1:19.98 | |
20 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 1:20.01 | |
21 | 419 | Kempe Rebecca | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:20.17 | ||
22 | 540 | Schmidt Pauline | 1995 | HAMBURGER | 153333 | 25 m | 1:20.20 | |
23 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 1:20.78 | |
24 | 144 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALL-SIGMA | 9574AG | 25 m | 1:21.13 | |
25 | 272 | Mavanga Cynthia | 1995 | POTSDAM | 147871 | 25 m | 1:21.18 | |
26 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 1:21.24 | |
27 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 1:21.30 | |
28 | 694 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:21.31 | |
29 | 27 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:21.38 | |
30 | 596 | Maciag Sandra | 1995 | HALLE-NEU | 156130 | 25 m | 1:21.55 | |
31 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 1:21.72 | |
32 | 274 | Lieske Juliane | 1996 | POTSDAM | 167662 | 25 m | 1:22.09 | |
33 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 1:22.09 | |
34 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 1:22.20 | |
35 | 276 | Dittmar Hannah Michelle | 1996 | POTSDAM | 202277 | 25 m | 1:22.45 | |
36 | 612 | Harms Svenja | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:22.80 | ||
37 | 610 | Lübcke Janine | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:23.00 | ||
38 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 1:23.00 | |
39 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 1:23.49 | |
40 | 477 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 1:23.49 | |
41 | 415 | Hilgerdenaar Robin | 1996 | ZEGENWERP | 9605190 | 25 m | 1:23.70 | |
42 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | 1:23.87 | |
43 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 1:23.88 | |
44 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 1:23.94 | |
45 | 611 | Schulz Stefanie | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:24.00 | ||
46 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 1:24.24 | |
47 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 1:24.49 | |
48 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 1:24.63 | ||
49 | 146 | Riisberg Emilie | 1996 | ALL-SIGMA | 9608AD | 25 m | 1:24.72 | |
50 | 150 | Holm Amalie | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:24.73 | ||
51 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 1:24.75 | |
52 | 24 | Aaen Linda | 1996 | HERLEV | 9616AE | 25 m | 1:24.90 | |
53 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 1:25.00 | |
54 | 550 | Karlsdóttir Unnur Inga | 1995 | IA | 25 m | 1:25.13 | ||
55 | 597 | Nilkes Theresa | 1995 | HALLE-NEU | 169500 | 25 m | 1:25.17 | |
56 | 656 | Lazarus Lucie-Zoe | 1995 | SCHWERIN | 163168 | 25 m | 1:25.29 | |
57 | 171 | Marklin Ellinor | 1995 | SS DELFIN | AE1695 | 25 m | 1:25.81 | |
58 | 311 | Jäckle Patricia | 1995 | WESTSACHSE | 165800 | 25 m | 1:25.97 | |
59 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 1:26.03 | |
60 | 422 | Rennau Patricia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 1:26.12 | ||
61 | 469 | Køhler Caroline | 1995 | GI40HERMES | 9568AE | 25 m | 1:26.38 | |
62 | 660 | Jørgensen Karoline S. | 1995 | AIF-VAT | 9544AH | 25 m | 1:26.41 | |
63 | 499 | Vetter Anjes | 1995 | FRANKFURT | 161760 | 25 m | 1:26.60 | |
64 | 70 | Ljunger Elin | 1995 | SK TRITON | AK3495 | 25 m | 1:26.79 | |
65 | 667 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39-VAT | 9504AC | 25 m | 1:26.79 | |
66 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 1:26.98 | |
67 | 148 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALL-SIGMA | 9612AC | 25 m | 1:27.11 | |
68 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 1:27.13 | |
69 | 495 | Goltz Luisa | 1996 | FRANKFURT | 220327 | 25 m | 1:27.40 | |
70 | 624 | Bergström Erika | 1996 | TURKU | 25 m | 1:27.45 | ||
71 | 493 | Dammköhler Lisa Marie | 1995 | FRANKFURT | 220328 | 25 m | 1:27.50 | |
72 | 186 | Klippfors Sandra | 1995 | SS STIMMET | 2007-05-20 | 25 m | 1:27.53 | |
73 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:27.84 | |
74 | 185 | Gustavsson Emelie | 1995 | SS STIMMET | AX6295 | 25 m | 1:27.87 | |
75 | 10 | Juhler Kiki | 1996 | A6 | 9662AC | 25 m | 1:27.94 | |
76 | 142 | Hansen Stephanie | 1996 | ALL-SIGMA | 9622AA | 25 m | 1:28.21 | |
77 | 57 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | 1:28.22 | |
78 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 1:28.55 | |
79 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 1:28.90 | |
80 | 62 | Ericsson Sofie | 1996 | SK TRITON | AD1696 | 25 m | 1:29.12 | |
81 | 558 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:29.50 | ||
82 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 1:29.58 | |
83 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 1:29.64 | |
84 | 255 | Pennings Aniek | 1996 | NEPTUNUS | 9600114 | 25 m | 1:29.71 | |
85 | 122 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:29.77 | |
86 | 83 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | 1:29.86 | |
87 | 155 | Petersen Mette | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:29.94 | ||
88 | 194 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 1:30.24 | |
89 | 9 | Jensen Katrine | 1995 | A6 | 9598AN | 25 m | 1:30.87 | |
90 | 496 | Höppner Franziska | 1996 | FRANKFURT | 220331 | 25 m | 1:30.90 | |
91 | 483 | Rasmussen Sofie Wessberg | 1995 | GI40HERMES | 9514AU | 25 m | 1:31.00 | |
92 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 1:31.16 | |
93 | 187 | Schoberg Amanda | 1996 | SS STIMMET | AN2896 | 25 m | 1:31.27 | |
94 | 219 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 25 m | 1:32.08 | |
95 | 288 | Ludwig Nadine | 1995 | WESTSACHSE | 228661 | 25 m | 1:32.30 | |
96 | 175 | Jönsson My | 1996 | SJÖBO SS | BG6296 | 25 m | 1:32.30 | |
97 | 191 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:32.68 | |
98 | 264 | Lissner Anna | 1995 | OSBY SS | AA3495 | 25 m | 1:32.69 | |
99 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 1:33.05 | |
100 | 235 | Karlsmark Rikke | 1995 | DRAGØR | 9536AQ | 25 m | 1:33.25 | |
101 | 488 | Pigors Ruth | 1996 | HAINSBERGE | 178858 | 25 m | 1:33.27 | |
102 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 1:34.25 | |
103 | 256 | Ven Lara | 1996 | NEPTUNUS | 9602892 | 25 m | 1:34.59 | |
104 | 369 | Schindler Lena | 1996 | WESTSACHSE | 182969 | 25 m | 1:34.63 | |
105 | 500 | Zengerling Verena | 1995 | FRANKFURT | 220330 | 25 m | 1:35.10 | |
106 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 1:35.30 | |
107 | 601 | Baier Stefanie | 1995 | DESSAU | 156140 | 25 m | 1:35.63 | |
108 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 1:36.04 | |
109 | 421 | Rahnert Lisa | 1996 | DRESDEN | 25 m | 1:36.46 | ||
110 | 53 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 1:36.59 | |
111 | 714 | Skrocki Lisa | 1996 | PSVSCHWER | 215017 | 25 m | 1:36.64 | |
112 | 547 | Guðlaugsdóttir Drífa D. | 1996 | IA | 25 m | 1:36.76 | ||
113 | 592 | Jache Lydia | 1996 | HALLE-NEU | 209346 | 25 m | 1:37.08 | |
114 | 189 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 1:37.14 | |
115 | 228 | Roo Sanne | 1995 | DE_DEVEL | 9505164 | 25 m | 1:37.18 | |
116 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 1:37.64 | |
117 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 1:37.67 | |
118 | 82 | Brinkeback Kim | 1995 | SPIGGARNA | AG6295 | 25 m | 1:37.84 | |
119 | 134 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 1:38.20 | |
120 | 548 | Hafliðadóttir Una Rakel | 1995 | IA | 25 m | 1:38.83 | ||
121 | 551 | Stefánsdóttir Gréta | 1995 | IA | 25 m | 1:39.41 | ||
122 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 1:39.73 | |
123 | 379 | Dix Arlett | 1995 | WESTSACHSE | 189238 | 25 m | 1:40.23 | |
124 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 1:41.01 | |
125 | 695 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 1:41.77 | |
126 | 174 | Hallkvist Amanda | 1995 | SJÖBO SS | 25 m | 1:42.11 | ||
127 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 1:42.26 | |
128 | 190 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 1:42.61 | |
129 | 101 | Nagy Claudia | 1996 | ALVESTA SS | AK0696 | 25 m | 1:42.77 | |
130 | 254 | Os Demi | 1996 | NEPTUNUS | 9603696 | 25 m | 1:43.06 | |
131 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 1:43.25 | |
132 | 582 | Schmidt Nikita | 1995 | RØDDING | 25 m | 1:43.49 | ||
133 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 1:43.83 | |
134 | 559 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:44.65 | ||
135 | 136 | Enoksen Mina | 1996 | Sandefjord | 25 m | 1:44.90 | ||
136 | 230 | Somers Corine | 1995 | DE_WAAL | 9501900 | 25 m | 1:45.16 | |
137 | 196 | Grandt Sara | 1996 | MK 31 | 9688AN | 25 m | 1:45.21 | |
138 | 677 | Millfahrt Sophia-Isabel | 1996 | OVERBULLEN | 179487 | 25 m | 1:45.51 | |
139 | 391 | Naumann Elke | 1995 | WESTSACHSE | 185599 | 25 m | 1:45.66 | |
140 | 184 | Bengtsson Diana | 1996 | SS STIMMET | BE6696 | 25 m | 1:45.92 | |
141 | 192 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 1:46.32 | |
142 | 128 | Sørensen Mette | 1995 | ODDER | 9548AP | 25 m | 1:47.32 | |
143 | 392 | Naumann Kathrin | 1996 | WESTSACHSE | 185598 | 25 m | 1:47.98 | |
144 | 698 | Mogensen Emma Ringer | 1995 | PINGVINEN | 9558AD | 25 m | 1:48.11 | |
145 | 78 | Rosenthal Gritt | 1995 | SK TRITON | 25 m | 1:48.83 | ||
146 | 578 | Petersen Ida | 1995 | RØDDING | 25 m | 1:53.80 | ||
147 | 545 | Topouzidou Jana | 1995 | HAMBURGER | 210207 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 6, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:07.08 | ||
2 | 424 | Günther Ben | 1994 | DRESDEN | 25 m | 1:08.22 | ||
3 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 1:10.95 | |
4 | 666 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 1:11.06 | |
5 | 641 | Rautiainen Wiljam | 1995 | TURKU | 25 m | 1:11.43 | ||
6 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 1:11.95 | |
7 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 1:12.33 | |
8 | 508 | Ellerbrock Marko | 1994 | HAMBURGER | 161355 | 25 m | 1:12.50 | |
9 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 1:13.04 | |
10 | 670 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39-VAT | 9473AB | 25 m | 1:13.05 | |
11 | 429 | Schulze Marco | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:13.12 | ||
12 | 18 | Jákupsson Magnus | 1994 | Havnar | 25 m | 1:13.32 | ||
13 | 713 | Schwarz Carl Louis | 1995 | PSVSCHWER | 162859 | 25 m | 1:13.89 | |
14 | 699 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:14.01 | |
15 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 1:14.48 | |
16 | 25 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:14.82 | |
17 | 668 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39-VAT | 9441AI | 25 m | 1:15.03 | |
18 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 1:15.04 | |
19 | 430 | Wiedemann Jan | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:15.13 | ||
20 | 225 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:16.83 | |
21 | 719 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 1:16.87 | |
22 | 265 | Lissner Lucas | 1994 | OSBY SS | AA9394 | 25 m | 1:16.91 | |
23 | 621 | Kähär Antti | 1995 | TURKU | 25 m | 1:17.09 | ||
24 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 1:17.78 | |
25 | 622 | Päivärinta Eetu | 1994 | TURKU | 28730048 | 25 m | 1:17.89 | |
26 | 705 | Grünwald Felix | 1995 | PSVSCHWER | 163172 | 25 m | 1:18.08 | |
27 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 1:18.11 | |
28 | 428 | Reuter Sven | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:18.42 | ||
29 | 553 | Gunnarsson Kristinn Gauti | 1995 | IA | 25 m | 1:18.47 | ||
30 | 6 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 1:18.90 | |
31 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 1:18.92 | |
32 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 1:19.04 | |
33 | 227 | Hoek Michael | 1995 | DE_DEVEL | 9502097 | 25 m | 1:19.13 | |
34 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 25 m | 1:19.17 | |
35 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 1:19.26 | |
36 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 1:19.39 | |
37 | 740 | Stavngaard Magnus | 1994 | ALL-SIGMA | 9431AE | 25 m | 1:19.50 | |
38 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 1:19.56 | |
39 | 140 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALL-SIGMA | 9487AF | 25 m | 1:19.62 | |
40 | 654 | Krüger Eric | 1995 | SCHWERIN | 162863 | 25 m | 1:19.70 | |
41 | 385 | Kästner Martin | 1994 | WESTSACHSE | 154487 | 25 m | 1:19.94 | |
42 | 635 | Smirnov Nikita | 1995 | TURKU | 25 m | 1:19.96 | ||
43 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 1:20.00 | |
44 | 655 | Körner Fritz | 1995 | SCHWERIN | 162860 | 25 m | 1:20.01 | |
45 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 1:20.53 | |
46 | 722 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 1:20.74 | |
47 | 217 | Johansson Marcus | 1994 | TROLLHÄTTA | AB3994 | 25 m | 1:20.91 | |
48 | 564 | Kästner Tim | 1994 | ITZEHOE | 172532 | 25 m | 1:21.15 | |
49 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 1:21.19 | |
50 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 1:21.39 | |
51 | 21 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Havnar | 25 m | 1:21.56 | ||
52 | 149 | Weberg Martin | 1994 | ALL-SIGMA | 9453AC | 25 m | 1:21.88 | |
53 | 643 | Weitzmann Christoph | 1994 | THURINGIA | 149734 | 25 m | 1:22.23 | |
54 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 1:22.37 | |
55 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 1:22.39 | |
56 | 594 | Thamm Nico | 1994 | HALLE-NEU | 169497 | 25 m | 1:22.73 | |
57 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 1:23.22 | |
58 | 554 | Nielse Frederik Fournaise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:23.51 | ||
59 | 317 | Franitza Tom | 1994 | WESTSACHSE | 153669 | 25 m | 1:23.58 | |
60 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 1:23.91 | |
61 | 89 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:24.23 | |
62 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 1:24.26 | |
63 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 1:24.30 | |
64 | 700 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:25.13 | |
65 | 482 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 1:25.16 | |
66 | 614 | Oelze Leonard | 1994 | EIDELSTEDT | 151537 | 25 m | 1:26.30 | |
67 | 4 | Bach Andreas Nielsen | 1994 | A6 | 9449AI | 25 m | 1:26.62 | |
68 | 28 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 1:27.11 | |
69 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 1:27.20 | |
70 | 143 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALL-SIGMA | 9513AF | 25 m | 1:27.34 | |
71 | 388 | Andreas Christoph | 1995 | WESTSACHSE | 172712 | 25 m | 1:27.89 | |
72 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 1:28.05 | |
73 | 132 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 1:28.52 | |
74 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:28.87 | ||
75 | 475 | Hansen Julian S. A. | 1995 | GI40HERMES | 9565AE | 25 m | 1:29.00 | |
76 | 701 | Balmer Joseph | 1995 | PSVSCHWER | 215016 | 25 m | 1:30.26 | |
77 | 237 | Nielsen Kim Ammitzbøll | 1994 | DRAGØR | 9483AE | 25 m | 1:31.09 | |
78 | 583 | Bruun Nikolaj | 1994 | RØDDING | 25 m | 1:31.71 | ||
79 | 96 | Maslov Daniel | 1995 | ALVESTA SS | AF0795 | 25 m | 1:31.77 | |
80 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 1:32.16 | |
81 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | 1:32.45 | |
82 | 555 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:35.10 | ||
83 | 374 | Koller Philipp | 1995 | WESTSACHSE | 182991 | 25 m | 1:35.83 | |
84 | 696 | Brink John | 1994 | PINGVINEN | 9437AA | 25 m | 1:36.47 | |
85 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 1:37.85 | |
86 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 1:38.44 | |
87 | 84 | Johansson Kasper | 1995 | SPIGGARNA | AT3595 | 25 m | 1:39.63 | |
88 | 585 | Bundesen Thor | 1994 | RØDDING | 25 m | 1:41.58 | ||
89 | 557 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:41.78 | ||
90 | 734 | Termansen Nicolaj Nim | 1995 | WEST SWIM | 9585AH | 25 m | 1:41.81 | |
91 | 55 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 1:44.71 | |
92 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 1:45.30 | ||
93 | 229 | Durieux Jip | 1994 | DE_WAAL | 9405639 | 25 m | 1:45.65 | |
94 | 47 | Rudbæk Jonas Julius | 1995 | HOLBÆK | 9577AL | 25 m | 1:48.49 | |
95 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
96 | 726 | Kramer Mikkel Ø. | 1995 | WEST SWIM | 9561AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 7, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 32.81 | |
2 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 32.90 | |
3 | 125 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 34.06 | |
4 | 75 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AJ5895 | 25 m | 34.15 | |
5 | 123 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 34.38 | |
6 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 34.40 | |
7 | 419 | Kempe Rebecca | 1995 | DRESDEN | 25 m | 34.40 | ||
8 | 271 | Buschick Betty | 1995 | POTSDAM | 148480 | 25 m | 34.66 | |
9 | 176 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 34.81 | |
10 | 567 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 34.94 | |
11 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 35.18 | |
12 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 35.24 | |
13 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 35.92 | |
14 | 631 | Hemmi Maria | 1996 | TURKU | 30317420 | 25 m | 35.93 | |
15 | 627 | Soininen Jasmina | 1995 | TURKU | 30190579 | 25 m | 36.11 | |
16 | 693 | Kanis Julia | 1996 | SVHANDLEIP | 166983 | 25 m | 36.30 | |
17 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 36.41 | |
18 | 43 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 36.47 | |
19 | 678 | Reincke Britt | 1995 | OVERBULLEN | 159785 | 25 m | 36.53 | |
20 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 36.61 | |
21 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | 36.61 | |
22 | 183 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 25 m | 36.62 | |
23 | 519 | Knecht Katharina | 1996 | HAMBURGER | 164978 | 25 m | 36.70 | |
24 | 276 | Dittmar Hannah Michelle | 1996 | POTSDAM | 202277 | 25 m | 36.84 | |
25 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 36.96 | |
26 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 37.00 | |
27 | 498 | Rimkus Carolin | 1995 | FRANKFURT | 161774 | 25 m | 37.20 | |
28 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 37.23 | |
29 | 550 | Karlsdóttir Unnur Inga | 1995 | IA | 25 m | 37.25 | ||
30 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 37.31 | |
31 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 37.36 | |
32 | 54 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 37.37 | |
33 | 628 | Kukkonen Jenna | 1995 | TURKU | 30707946 | 25 m | 37.39 | |
34 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 37.51 | |
35 | 499 | Vetter Anjes | 1995 | FRANKFURT | 161760 | 25 m | 37.60 | |
36 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 37.71 | |
37 | 629 | Lehtinen Jenna | 1995 | TURKU | 25 m | 37.78 | ||
38 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 37.89 | |
39 | 540 | Schmidt Pauline | 1995 | HAMBURGER | 153333 | 25 m | 37.90 | |
40 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 37.92 | |
41 | 478 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 37.97 | |
42 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 37.98 | |
43 | 155 | Petersen Mette | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 38.00 | ||
44 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 38.10 | |
45 | 624 | Bergström Erika | 1996 | TURKU | 25 m | 38.15 | ||
46 | 638 | Raita Ramona | 1995 | TURKU | 25 m | 38.27 | ||
47 | 205 | Lundh Emmy | 1995 | TRELLEBORG | AN5695 | 25 m | 38.30 | |
48 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 38.40 | |
49 | 633 | Holm Natalia | 1995 | TURKU | 30736713 | 25 m | 38.53 | |
50 | 275 | Achilles Sophie | 1996 | POTSDAM | 202275 | 25 m | 38.57 | |
51 | 682 | Bendfeldt Laura | 1995 | AHRENSBURG | 168393 | 25 m | 38.61 | |
52 | 56 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 38.64 | |
53 | 34 | Larsen Jeanne Flou | 1995 | HOBRO | 9568AD | 25 m | 38.78 | |
54 | 10 | Juhler Kiki | 1996 | A6 | 9662AC | 25 m | 38.80 | |
55 | 632 | Vihdanmäki Melina | 1995 | TURKU | 28879873 | 25 m | 38.88 | |
56 | 423 | Schnorrbusch Julia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 38.93 | ||
57 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 39.03 | |
58 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 39.08 | |
59 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 39.26 | |
60 | 493 | Dammköhler Lisa Marie | 1995 | FRANKFURT | 220328 | 25 m | 39.30 | |
61 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 39.34 | |
62 | 672 | Brennecke Sara | 1996 | BERLIN | 190140 | 25 m | 39.40 | |
63 | 634 | Nieminen Neea | 1995 | TURKU | 28965444 | 25 m | 39.43 | |
64 | 660 | Jørgensen Karoline S. | 1995 | AIF-VAT | 9544AH | 25 m | 39.47 | |
65 | 470 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 39.59 | |
66 | 469 | Køhler Caroline | 1995 | GI40HERMES | 9568AE | 25 m | 39.59 | |
67 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 39.61 | |
68 | 495 | Goltz Luisa | 1996 | FRANKFURT | 220327 | 25 m | 39.90 | |
69 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 39.95 | |
70 | 537 | Schaps Samantha | 1995 | HAMBURGER | 219335 | 25 m | 40.00 | |
71 | 608 | Sander Clara | 1995 | ROSTOCK | 25 m | 40.00 | ||
72 | 171 | Marklin Ellinor | 1995 | SS DELFIN | AE1695 | 25 m | 40.06 | |
73 | 486 | Handke Sandra | 1996 | HAINSBERGE | 178856 | 25 m | 40.12 | |
74 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 40.22 | |
75 | 707 | Holzhausen Leonie | 1996 | PSVSCHWER | 209152 | 25 m | 40.30 | |
76 | 496 | Höppner Franziska | 1996 | FRANKFURT | 220331 | 25 m | 40.30 | |
77 | 591 | Keck Jasmin | 1996 | HALLE-NEU | 164316 | 25 m | 40.42 | |
78 | 421 | Rahnert Lisa | 1996 | DRESDEN | 25 m | 40.46 | ||
79 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 40.53 | |
80 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 40.71 | |
81 | 674 | Köse Merve | 1996 | BERLIN | 190143 | 25 m | 40.71 | |
82 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 40.79 | |
83 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | 40.95 | |
84 | 488 | Pigors Ruth | 1996 | HAINSBERGE | 178858 | 25 m | 41.07 | |
85 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 41.11 | |
86 | 62 | Ericsson Sofie | 1996 | SK TRITON | AD1696 | 25 m | 41.13 | |
87 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | 41.29 | |
88 | 473 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 41.44 | |
89 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 41.45 | |
90 | 524 | Marquart Anica | 1995 | HAMBURGER | 174754 | 25 m | 41.50 | |
91 | 497 | Neumann Alina | 1996 | FRANKFURT | 220335 | 25 m | 41.60 | |
92 | 613 | Ehmke Katharina | 1996 | EIDELSTEDT | 161600 | 25 m | 42.17 | |
93 | 593 | Poser Nicki-Ann | 1995 | HALLE-NEU | 188555 | 25 m | 42.22 | |
94 | 141 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALL-SIGMA | 9678AH | 25 m | 42.48 | |
95 | 673 | Kalantzis Rea | 1995 | BERLIN | 190147 | 25 m | 42.56 | |
96 | 74 | Nilsson Therese | 1996 | SK TRITON | AL8896 | 25 m | 42.70 | |
97 | 657 | Wulf Jenny | 1996 | SCHWERIN | 217014 | 25 m | 42.79 | |
98 | 592 | Jache Lydia | 1996 | HALLE-NEU | 209346 | 25 m | 42.81 | |
99 | 44 | Ellekær Sarah | 1996 | HOLBÆK | 9692AE | 25 m | 42.85 | |
100 | 492 | Wunderlich Annalena | 1996 | HAINSBERGE | 178859 | 25 m | 42.87 | |
101 | 50 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 43.04 | |
102 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 43.19 | |
103 | 548 | Hafliðadóttir Una Rakel | 1995 | IA | 25 m | 43.20 | ||
104 | 697 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 43.40 | |
105 | 134 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 43.43 | |
106 | 253 | Hellings Zoë | 1996 | NEPTUNUS | 9600338 | 25 m | 43.64 | |
107 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 43.77 | |
108 | 378 | Bochmann Jessica | 1995 | WESTSACHSE | 188978 | 25 m | 43.80 | |
109 | 46 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 43.86 | |
110 | 375 | Meisner Lena | 1996 | WESTSACHSE | 183013 | 25 m | 43.94 | |
111 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 44.12 | |
112 | 264 | Lissner Anna | 1995 | OSBY SS | AA3495 | 25 m | 44.24 | |
113 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 44.29 | |
114 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 44.36 | |
115 | 70 | Ljunger Elin | 1995 | SK TRITON | AK3495 | 25 m | 44.43 | |
116 | 280 | Andersen Malene | 1995 | SKÆRBÆK | 25 m | 44.48 | ||
117 | 210 | Borg Lovisa | 1995 | TRELLEBORG | AT6895 | 25 m | 44.62 | |
118 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 44.73 | |
119 | 588 | Meyer Elanie | 1996 | CHARLOTTEN | 158651 | 25 m | 44.78 | |
120 | 580 | Bilderbeek Lianne | 1995 | RØDDING | 25 m | 44.87 | ||
121 | 558 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 45.00 | ||
122 | 190 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 45.08 | |
123 | 559 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 45.10 | ||
124 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 45.19 | |
125 | 599 | Meilich Sophia | 1996 | DESSAU | 203413 | 25 m | 45.34 | |
126 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 45.54 | |
127 | 82 | Brinkeback Kim | 1995 | SPIGGARNA | AG6295 | 25 m | 45.63 | |
128 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 45.65 | |
129 | 189 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 45.65 | |
130 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 45.66 | |
131 | 40 | Jensen Anne B | 1995 | HOBRO | 9566AO | 25 m | 45.77 | |
132 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 45.89 | |
133 | 680 | Geißer Famke | 1996 | AHRENSBURG | 179015 | 25 m | 45.96 | |
134 | 254 | Os Demi | 1996 | NEPTUNUS | 9603696 | 25 m | 46.04 | |
135 | 685 | Rautmann Lucie | 1996 | AHRENSBURG | 178985 | 25 m | 46.17 | |
136 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | 46.27 | ||
137 | 137 | Jacobsgaard Anna | 1996 | Sandefjord | 25 m | 46.31 | ||
138 | 295 | Schneider Vivienne-Stella | 1996 | WESTSACHSE | 183579 | 25 m | 46.49 | |
139 | 101 | Nagy Claudia | 1996 | ALVESTA SS | AK0696 | 25 m | 46.50 | |
140 | 308 | Richter Conny | 1996 | WESTSACHSE | 200714 | 25 m | 46.86 | |
141 | 91 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 47.09 | |
142 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 47.15 | |
143 | 566 | Jørgensen Christine | 1995 | NAKSKOV | 9576AN | 25 m | 47.30 | |
144 | 243 | Schüler Laura | 1996 | KALTENKIR | 235882 | 25 m | 47.38 | |
145 | 516 | Hinz Antonia | 1995 | HAMBURGER | 232098 | 25 m | 47.40 | |
146 | 138 | Jenssen Josephine | 1995 | Sandefjord | 25 m | 47.56 | ||
147 | 546 | Einarsdóttir Ólöf Ósk | 1995 | IA | 25 m | 47.59 | ||
148 | 192 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 47.68 | |
149 | 174 | Hallkvist Amanda | 1995 | SJÖBO SS | 25 m | 47.87 | ||
150 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 47.90 | |
151 | 545 | Topouzidou Jana | 1995 | HAMBURGER | 210207 | 25 m | 48.00 | |
152 | 86 | Segerberg Olivia | 1995 | SPIGGARNA | BJ6895 | 25 m | 48.97 | |
153 | 95 | Blasek Lisa | 1995 | ALVESTA SS | AY6495 | 25 m | 49.02 | |
154 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 49.25 | |
155 | 117 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 49.29 | |
156 | 278 | Herre Toni Katharina | 1996 | PREETZER | 214686 | 25 m | 49.33 | |
157 | 221 | Regnér Jasmine G | 1995 | TROLLHÄTTA | BQ2895 | 25 m | 49.40 | |
158 | 717 | Andersen Mia Egholm | 1996 | WEST SWIM | 9608AJ | 25 m | 49.63 | |
159 | 578 | Petersen Ida | 1995 | RØDDING | 25 m | 49.92 | ||
160 | 93 | Sørensen Louise Lyngby | 1995 | KORSØR | 9512AU | 25 m | 49.97 | |
161 | 136 | Enoksen Mina | 1996 | Sandefjord | 25 m | 50.05 | ||
162 | 108 | Åsén Catrine Latifi | 1995 | ALINGSÅS | BO7895 | 25 m | 50.24 | |
163 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 50.30 | |
164 | 279 | Ackermann Janette | 1996 | SKÆRBÆK | 25 m | 50.44 | ||
165 | 686 | Zentawer Malina | 1996 | AHRENSBURG | 178990 | 25 m | 50.57 | |
166 | 679 | Koerber Benita | 1995 | AHRENSBURG | 179020 | 25 m | 50.60 | |
167 | 582 | Schmidt Nikita | 1995 | RØDDING | 25 m | 51.10 | ||
168 | 128 | Sørensen Mette | 1995 | ODDER | 9548AP | 25 m | 51.21 | |
169 | 676 | Tsipkin Maria | 1996 | BERLIN | 190137 | 25 m | 51.71 | |
170 | 684 | Singelmann Lina | 1995 | AHRENSBURG | 168392 | 25 m | 53.08 | |
171 | 520 | Lipke Svenja | 1996 | HAMBURGER | 210201 | 25 m | 53.70 | |
172 | 116 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 25 m | 54.13 | ||
173 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 55.01 | |
174 | 88 | Bjerregaard Ida | 1996 | KORSØR | 9694AQ | 25 m | 59.65 | |
175 | 683 | Jösson Leonie | 1996 | AHRENSBURG | 234599 | 25 m | 1:01.09 | |
176 | 8 | Iwersen Signe | 1996 | A6 | 25 m | 1:01.22 | ||
177 | 584 | Kjeldsen Susanne | 1996 | RØDDING | 25 m | 1:01.76 | ||
178 | 13 | Olsson Ida | 1996 | A6 | 25 m | 1:13.94 | ||
179 | 130 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 25 m | |||
180 | 728 | Lauridsen Sabina H. | 1996 | WEST SWIM | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 8, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 30.16 | |
2 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 30.18 | ||
3 | 490 | Skarabis Clemens | 1994 | HAINSBERGE | 153581 | 25 m | 31.34 | |
4 | 18 | Jákupsson Magnus | 1994 | Havnar | 25 m | 32.05 | ||
5 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 32.18 | |
6 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 33.21 | |
7 | 626 | Parts Henrik | 1994 | TURKU | 22817530 | 25 m | 33.37 | |
8 | 49 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 33.66 | |
9 | 735 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 33.67 | |
10 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 33.72 | |
11 | 181 | Silverå Lucas | 1994 | SJÖBO SS | AQ3394 | 25 m | 33.90 | |
12 | 639 | Odai Roni | 1994 | TURKU | 28603230 | 25 m | 33.93 | |
13 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 33.96 | |
14 | 491 | Völkel Felix | 1995 | HAINSBERGE | 161618 | 25 m | 33.99 | |
15 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | 34.10 | |
16 | 133 | Persson Elias | 1994 | S 71 | AC2594 | 25 m | 34.31 | |
17 | 7 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 50 m | 34.34 | |
18 | 609 | Tränkner Erik | 1994 | ROSTOCK | 25 m | 34.50 | ||
19 | 430 | Wiedemann Jan | 1995 | DRESDEN | 25 m | 34.65 | ||
20 | 595 | Herre Rene | 1994 | HALLE-NEU | 156125 | 25 m | 34.69 | |
21 | 33 | Kræmer Tomas | 1994 | HOBRO | 9461AI | 25 m | 34.75 | |
22 | 713 | Schwarz Carl Louis | 1995 | PSVSCHWER | 162859 | 25 m | 34.80 | |
23 | 589 | Hofmann Alexander | 1994 | HALLE-NEU | 156133 | 25 m | 35.00 | |
24 | 641 | Rautiainen Wiljam | 1995 | TURKU | 25 m | 35.00 | ||
25 | 217 | Johansson Marcus | 1994 | TROLLHÄTTA | AB3994 | 25 m | 35.19 | |
26 | 623 | Hyvönen Elmeri | 1995 | TURKU | 25 m | 35.44 | ||
27 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 35.54 | |
28 | 428 | Reuter Sven | 1995 | DRESDEN | 25 m | 35.56 | ||
29 | 481 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 35.60 | |
30 | 590 | Jäsert Erik | 1994 | HALLE-NEU | 169504 | 25 m | 35.78 | |
31 | 719 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 35.79 | |
32 | 725 | Kjær Emil Ruben | 1994 | WEST SWIM | 9495AI | 25 m | 35.83 | |
33 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 35.83 | |
34 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 35.88 | |
35 | 575 | Queiss Lennart | 1995 | BREMERHAV | 168001 | 25 m | 35.97 | |
36 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 36.11 | |
37 | 675 | Stüwe Marcel Yunus | 1995 | BERLIN | 190131 | 25 m | 36.16 | |
38 | 427 | Kluttig Philipp | 1995 | DRESDEN | 25 m | 36.21 | ||
39 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 36.22 | |
40 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 36.28 | |
41 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 36.47 | |
42 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 36.48 | |
43 | 637 | Haavisto Ossi | 1994 | TURKU | 21480722 | 25 m | 36.56 | |
44 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 36.61 | |
45 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 36.69 | |
46 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 36.79 | |
47 | 648 | Vollrath Sebastian | 1995 | THURINGIA | 161623 | 25 m | 36.79 | |
48 | 129 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 36.84 | |
49 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 36.90 | |
50 | 598 | Przinitzky Tom | 1995 | HALLE-NEU | 169501 | 25 m | 37.11 | |
51 | 622 | Päivärinta Eetu | 1994 | TURKU | 28730048 | 25 m | 37.17 | |
52 | 179 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 37.46 | |
53 | 3 | Andersen Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 37.65 | |
54 | 647 | Seifert Paul | 1995 | THURINGIA | 169385 | 25 m | 37.68 | |
55 | 227 | Hoek Michael | 1995 | DE_DEVEL | 9502097 | 25 m | 37.70 | |
56 | 733 | Ploug-Johansen Frederik | 1994 | WEST SWIM | 9437AH | 25 m | 37.73 | |
57 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 50 m | 37.73 | |
58 | 630 | Kuusento Konsta | 1994 | TURKU | 22204680 | 25 m | 37.77 | |
59 | 87 | Andersen Rasmus Damholt | 1995 | KORSØR | 9571AE | 25 m | 37.77 | |
60 | 577 | Tönjes Marten | 1995 | BREMERHAV | 161955 | 25 m | 37.89 | |
61 | 731 | Pedersen Morten L. | 1995 | WEST SWIM | 9541AF | 25 m | 37.94 | |
62 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 38.13 | |
63 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | 38.23 | |
64 | 489 | Schneider Florian | 1994 | HAINSBERGE | 153592 | 25 m | 38.23 | |
65 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 38.32 | |
66 | 52 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 25 m | 38.66 | ||
67 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 38.75 | |
68 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 38.86 | |
69 | 472 | Haastrup Frederik | 1995 | GI40HERMES | 9505AC | 25 m | 39.00 | |
70 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 39.00 | ||
71 | 317 | Franitza Tom | 1994 | WESTSACHSE | 153669 | 25 m | 39.02 | |
72 | 208 | Bengtsson Gustav | 1995 | TRELLEBORG | AH0395 | 25 m | 39.11 | |
73 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 39.14 | |
74 | 645 | Seiá Martin | 1994 | THURINGIA | 161622 | 25 m | 39.20 | |
75 | 614 | Oelze Leonard | 1994 | EIDELSTEDT | 151537 | 25 m | 39.31 | |
76 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 39.35 | |
77 | 252 | Dinther Mark | 1994 | NEPTUNUS | 9401471 | 25 m | 39.89 | |
78 | 576 | Stammmer Pascal | 1994 | BREMERHAV | 25 m | 40.12 | ||
79 | 722 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 40.27 | |
80 | 124 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 40.28 | |
81 | 653 | Heese Niclas | 1995 | SCHWERIN | 25 m | 40.36 | ||
82 | 574 | Jensch Marius | 1995 | BREMERHAV | 153470 | 25 m | 40.60 | |
83 | 32 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 40.71 | |
84 | 200 | Helldén Daniel | 1995 | SÖSDALA SS | AE3195 | 25 m | 40.87 | |
85 | 721 | Hermannsson Adalsteinn S. | 1995 | WEST SWIM | 9593AF | 25 m | 40.93 | |
86 | 193 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 40.98 | |
87 | 484 | Flehmig Konrad | 1995 | HAINSBERGE | 178853 | 25 m | 41.21 | |
88 | 583 | Bruun Nikolaj | 1994 | RØDDING | 25 m | 41.97 | ||
89 | 364 | Lorenz Alexander | 1995 | WESTSACHSE | 188964 | 25 m | 42.08 | |
90 | 132 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 42.13 | |
91 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | 42.20 | |
92 | 281 | El-Laham Joe | 1995 | WESTSACHSE | 183552 | 25 m | 42.46 | |
93 | 119 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 42.66 | |
94 | 701 | Balmer Joseph | 1995 | PSVSCHWER | 215016 | 25 m | 42.78 | |
95 | 555 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 43.14 | ||
96 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 43.39 | |
97 | 178 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 43.49 | |
98 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 43.82 | ||
99 | 242 | Reche Kai | 1995 | KALTENKIR | 170757 | 25 m | 44.07 | |
100 | 84 | Johansson Kasper | 1995 | SPIGGARNA | AT3595 | 25 m | 44.94 | |
101 | 586 | Colao Claudio | 1995 | CHARLOTTEN | 159652 | 25 m | 45.03 | |
102 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 45.64 | |
103 | 47 | Rudbæk Jonas Julius | 1995 | HOLBÆK | 9577AL | 25 m | 45.95 | |
104 | 85 | Masla Alexander | 1995 | SPIGGARNA | AX0595 | 25 m | 46.00 | |
105 | 51 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 46.22 | |
106 | 213 | Dimperzano Robin | 1995 | TROLLHÄTTA | AM5795 | 25 m | 47.42 | |
107 | 224 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 47.95 | |
108 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 48.15 | ||
109 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 49.01 | |
110 | 718 | Cassard Christian | 1995 | WEST SWIM | 9547AM | 25 m | 49.15 | |
111 | 734 | Termansen Nicolaj Nim | 1995 | WEST SWIM | 9585AH | 25 m | 49.27 | |
112 | 45 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 50.69 | |
113 | 115 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 51.16 | |
114 | 20 | Nolsøe Teitur Skoubo | 1995 | Havnar | 25 m | 51.17 | ||
115 | 16 | Erlingson Johan Holm | 1995 | Havnar | 25 m | 51.20 | ||
116 | 729 | Ljørring Nikolaj | 1995 | WEST SWIM | 9561AJ | 25 m | 51.20 | |
117 | 38 | Wagenvoort Jockem | 1995 | HOBRO | 9533AM | 25 m | 52.58 | |
118 | 120 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 25 m | 56.18 | ||
119 | 92 | Simonsen Lucas | 1995 | KORSØR | 25 m | |||
120 | 533 | Rasmussen Momme | 1995 | HAMBURGER | 164986 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 9, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 1:11.78 | |
2 | 659 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF-VAT | 9668AA | 25 m | 1:13.17 | |
3 | 145 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALL-SIGMA | 9692AF | 25 m | 1:15.55 | |
4 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:15.83 | |
5 | 418 | Junge Anja | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:16.03 | ||
6 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 1:16.16 | |
7 | 5 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 1:16.35 | |
8 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 1:17.25 | |
9 | 147 | Schmidt Julie | 1995 | ALL-SIGMA | 9578AK | 25 m | 1:17.29 | |
10 | 226 | Dam Stephanie | 1995 | DE_DEVEL | 9500216 | 25 m | 1:17.50 | |
11 | 629 | Lehtinen Jenna | 1995 | TURKU | 25 m | 1:18.00 | ||
12 | 638 | Raita Ramona | 1995 | TURKU | 25 m | 1:18.11 | ||
13 | 662 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF-VAT | 9556AK | 25 m | 1:18.15 | |
14 | 669 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39-VAT | 9616AD | 25 m | 1:18.20 | |
15 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 1:18.22 | |
16 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 1:18.23 | |
17 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:18.34 | |
18 | 633 | Holm Natalia | 1995 | TURKU | 30736713 | 25 m | 1:18.34 | |
19 | 420 | Stein Jule | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:19.00 | ||
20 | 272 | Mavanga Cynthia | 1995 | POTSDAM | 147871 | 25 m | 1:19.10 | |
21 | 144 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALL-SIGMA | 9574AG | 25 m | 1:19.20 | |
22 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 1:19.32 | |
23 | 664 | Vestergaard Katrine | 1995 | GSK-VAT | 9552AG | 25 m | 1:19.72 | |
24 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 1:20.05 | ||
25 | 661 | Lou Madeline | 1995 | AIF-VAT | 9522AK | 25 m | 1:20.42 | |
26 | 180 | Rasmusson Nicole | 1995 | SJÖBO SS | AR4295 | 25 m | 1:21.32 | |
27 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 1:22.26 | |
28 | 240 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 1:23.00 | |
29 | 640 | Muurinen Saara-Maria | 1996 | TURKU | 25 m | 1:23.11 | ||
30 | 591 | Keck Jasmin | 1996 | HALLE-NEU | 164316 | 25 m | 1:23.27 | |
31 | 171 | Marklin Ellinor | 1995 | SS DELFIN | AE1695 | 25 m | 1:24.17 | |
32 | 27 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:24.23 | |
33 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 1:24.82 | |
34 | 694 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 1:25.47 | |
35 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 1:26.14 | |
36 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 1:26.41 | |
37 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 1:26.44 | |
38 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 1:28.81 | |
39 | 44 | Ellekær Sarah | 1996 | HOLBÆK | 9692AE | 25 m | 1:29.26 | |
40 | 206 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 25 m | 1:29.31 | |
41 | 194 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 1:29.51 | |
42 | 146 | Riisberg Emilie | 1996 | ALL-SIGMA | 9608AD | 25 m | 1:29.63 | |
43 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 1:30.20 | |
44 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | 1:31.05 | |
45 | 148 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALL-SIGMA | 9612AC | 25 m | 1:31.28 | |
46 | 42 | Arnø Julie | 1995 | HOLBÆK | 9538AI | 25 m | 1:31.68 | |
47 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 1:31.76 | |
48 | 24 | Aaen Linda | 1996 | HERLEV | 9616AE | 25 m | 1:32.28 | |
49 | 697 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 1:36.15 | |
50 | 486 | Handke Sandra | 1996 | HAINSBERGE | 178856 | 25 m | 1:40.58 | |
51 | 235 | Karlsmark Rikke | 1995 | DRAGØR | 9536AQ | 25 m | 1:40.96 | |
52 | 53 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 1:41.30 | |
53 | 549 | Jónasdóttir Kristín R. | 1995 | IA | 25 m | 1:41.77 | ||
54 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 1:47.08 | |
55 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 1:48.42 | |
56 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | ||
57 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 10, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 1:04.57 | |
2 | 133 | Persson Elias | 1994 | S 71 | AC2594 | 25 m | 1:06.30 | |
3 | 41 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 1:08.16 | |
4 | 6 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 1:09.63 | |
5 | 424 | Günther Ben | 1994 | DRESDEN | 25 m | 1:09.77 | ||
6 | 670 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39-VAT | 9473AB | 25 m | 1:10.42 | |
7 | 666 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 1:11.19 | |
8 | 479 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 1:12.16 | |
9 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 1:12.73 | |
10 | 639 | Odai Roni | 1994 | TURKU | 28603230 | 25 m | 1:13.52 | |
11 | 25 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:13.58 | |
12 | 491 | Völkel Felix | 1995 | HAINSBERGE | 161618 | 25 m | 1:14.80 | |
13 | 595 | Herre Rene | 1994 | HALLE-NEU | 156125 | 25 m | 1:15.00 | |
14 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 1:15.02 | |
15 | 297 | Schurig Toni | 1994 | WESTSACHSE | 162944 | 25 m | 1:15.27 | |
16 | 705 | Grünwald Felix | 1995 | PSVSCHWER | 163172 | 25 m | 1:15.28 | |
17 | 735 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 1:15.61 | |
18 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 1:15.81 | |
19 | 621 | Kähär Antti | 1995 | TURKU | 25 m | 1:15.94 | ||
20 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 1:15.94 | |
21 | 265 | Lissner Lucas | 1994 | OSBY SS | AA9394 | 25 m | 1:15.98 | |
22 | 740 | Stavngaard Magnus | 1994 | ALL-SIGMA | 9431AE | 25 m | 1:16.04 | |
23 | 699 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:16.07 | |
24 | 428 | Reuter Sven | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:16.71 | ||
25 | 17 | Hansen Jákup Klein | 1994 | Havnar | 25 m | 1:16.74 | ||
26 | 140 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALL-SIGMA | 9487AF | 25 m | 1:16.89 | |
27 | 635 | Smirnov Nikita | 1995 | TURKU | 25 m | 1:17.17 | ||
28 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 1:18.21 | |
29 | 231 | Viering Daan | 1994 | DE_WAAL | 9403839 | 25 m | 1:18.66 | |
30 | 663 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF-VAT | 9473AE | 25 m | 1:18.75 | |
31 | 719 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 1:18.79 | |
32 | 598 | Przinitzky Tom | 1995 | HALLE-NEU | 169501 | 25 m | 1:18.89 | |
33 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 1:19.12 | |
34 | 225 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 1:19.14 | |
35 | 733 | Ploug-Johansen Frederik | 1994 | WEST SWIM | 9437AH | 25 m | 1:19.51 | |
36 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 1:20.12 | |
37 | 149 | Weberg Martin | 1994 | ALL-SIGMA | 9453AC | 25 m | 1:21.47 | |
38 | 650 | Volland Tobias | 1995 | THURINGIA | 189165 | 25 m | 1:23.93 | |
39 | 388 | Andreas Christoph | 1995 | WESTSACHSE | 172712 | 25 m | 1:25.45 | |
40 | 28 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 1:25.73 | |
41 | 480 | Jørgensen Mikkel M. | 1994 | GI40HERMES | 9439AF | 25 m | 1:26.89 | |
42 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 1:27.10 | |
43 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 1:28.50 | |
44 | 37 | Thinggaard Jonas | 1994 | HOBRO | 9429AE | 25 m | 1:30.27 | |
45 | 700 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:40.26 | |
46 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 1:57.46 | |
47 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
48 | 557 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 25 m | |||
49 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 11, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 431 | Bezirk Dresden, 2.mannsch | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:02.00 | ||
2 | 410 | 4. Team | 0 | WESTSACHSE | 25 m | 2:03.00 | ||
3 | 118 | Odder Hippopotamus | 1995 | ODDER | 25 m | 2:03.45 | ||
4 | 411 | 5. Team | 0 | WESTSACHSE | 25 m | 2:04.00 | ||
5 | 615 | Turku Finland 1 | 0 | TURKU | 25 m | 2:04.34 | ||
6 | 737 | :-) Wes Girls | 0 | WEST SWIM | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 414 | 8. Team | 0 | WESTSACHSE | 25 m | 2:05.40 | ||
8 | 277 | Potsdamer Sv Im Osc Potsd | 0 | POTSDAM | 25 m | 2:05.66 | ||
9 | 67 | SK Triton Lag 1 | 1995 | SK TRITON | 25 m | 2:08.00 | ||
10 | 715 | 1. Mannschaft | 1996 | PSVSCHWER | 25 m | 2:09.64 | ||
11 | 616 | Turku Finland 2 | 0 | TURKU | 25 m | 2:09.86 | ||
12 | 161 | Sigma Piger 1 | 1995 | SIGMA | 25 m | 2:10.00 | ||
13 | 522 | 2 Mannschaft | 1996 | HAMBURGER | 25 m | 2:10.00 | ||
14 | 2 | A6 Piger Sem | 1995 | A6 | 25 m | 2:10.00 | ||
15 | 241 | Ladydragons Dragør | 1995 | DRAGØR | 25 m | 2:12.00 | ||
16 | 223 | Tss Minitroll Trollhättan | 1995 | TROLLHÄTTA | 25 m | 2:12.00 | ||
17 | 251 | Ljungby Simsällskap | 1996 | LJUNGBY SS | 25 m | 2:12.23 | ||
18 | 162 | Sigma Piger 2 | 1995 | SIGMA | 25 m | 2:15.00 | ||
19 | 112 | Alingsås SLS Team 1 | 1995 | ALINGSÅS | 25 m | 2:15.78 | ||
20 | 69 | SK Triton Lag 2 | 1995 | SK TRITON | 25 m | 2:20.00 | ||
21 | 173 | Lag Sjöbo SS Damer | 0 | SJÖBO SS | 25 m | 2:21.00 | ||
22 | 113 | Alingsås SLS Team 2 | 1995 | ALINGSÅS | 25 m | 2:25.80 | ||
23 | 188 | Grindsted Piger | 1995 | GRINDSTED | 25 m | 2:28.00 | ||
24 | 257 | 13-028 1 | 0 | NEPTUNUS | 25 m | 2:29.47 | ||
25 | 30 | Hobro Piger | 1995 | HOBRO | 25 m | 2:41.60 | ||
26 | 126 | Odder Pizza Med Pepsi | 1995 | ODDER | 25 m | |||
27 | 494 | Esv Frankfurt (oder) 48 E | 1995 | FRANKFURT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 12, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 738 | :-) Wes Boys | 0 | WEST SWIM | 25 m | 1:55.00 | ||
2 | 432 | Bezirk Dresden, 2.mannsch | 1994 | DRESDEN | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 615 | Turku Finland 1 | 0 | TURKU | 25 m | 1:56.66 | ||
4 | 68 | SK Triton Lag 1 | 1994 | SK TRITON | 25 m | 1:57.00 | ||
5 | 716 | 1. Mannschaft | 1995 | PSVSCHWER | 25 m | 1:59.29 | ||
6 | 1 | A6 Drenge Sem | 1994 | A6 | 25 m | 1:59.30 | ||
7 | 410 | 4. Team | 0 | WESTSACHSE | 25 m | 2:00.00 | ||
8 | 411 | 5. Team | 0 | WESTSACHSE | 25 m | 2:01.00 | ||
9 | 649 | Thuringia Sem | 1995 | THURINGIA | 25 m | 2:02.00 | ||
10 | 223 | Tss Minitroll Trollhättan | 1995 | TROLLHÄTTA | 25 m | 2:04.00 | ||
11 | 616 | Turku Finland 2 | 0 | TURKU | 25 m | 2:04.30 | ||
12 | 160 | Sigma Drenge | 1994 | SIGMA | 25 m | 2:07.00 | ||
13 | 103 | Lag 1Alvesta Herrar | 1995 | ALVESTA SS | 25 m | 2:07.11 | ||
14 | 22 | Hs1 | 1994 | Havnar | 25 m | 2:09.76 | ||
15 | 114 | Odder Daffodills | 1995 | ODDER | 25 m | 2:15.00 | ||
16 | 23 | Hs2 | 1994 | Havnar | 25 m | 2:21.04 | ||
17 | 29 | Hobro Drenge | 1995 | HOBRO | 25 m | 2:32.45 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 13, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 13.36 | |
2 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 13.50 | |
3 | 125 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 13.95 | |
4 | 75 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AJ5895 | 25 m | 13.95 | |
5 | 240 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 14.00 | |
6 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 14.00 | |
7 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 14.00 | |
8 | 567 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 14.03 | |
9 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 14.25 | |
10 | 550 | Karlsdóttir Unnur Inga | 1995 | IA | 25 m | 14.30 | ||
11 | 12 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 14.33 | |
12 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 14.35 | |
13 | 693 | Kanis Julia | 1996 | SVHANDLEIP | 166983 | 25 m | 14.40 | |
14 | 419 | Kempe Rebecca | 1995 | DRESDEN | 25 m | 14.50 | ||
15 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 14.50 | |
16 | 628 | Kukkonen Jenna | 1995 | TURKU | 30707946 | 25 m | 14.60 | |
17 | 597 | Nilkes Theresa | 1995 | HALLE-NEU | 169500 | 25 m | 14.67 | |
18 | 694 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 14.70 | |
19 | 625 | Schrey Essi | 1996 | TURKU | 25 m | 14.78 | ||
20 | 624 | Bergström Erika | 1996 | TURKU | 25 m | 14.88 | ||
21 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 14.88 | |
22 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 14.90 | |
23 | 612 | Harms Svenja | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 14.90 | ||
24 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 14.93 | |
25 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 14.96 | |
26 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 14.98 | |
27 | 633 | Holm Natalia | 1995 | TURKU | 30736713 | 25 m | 15.00 | |
28 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 15.00 | |
29 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 15.00 | |
30 | 313 | Remke Lisa | 1995 | WESTSACHSE | 166735 | 25 m | 15.00 | |
31 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 15.10 | |
32 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 15.20 | |
33 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 15.23 | |
34 | 632 | Vihdanmäki Melina | 1995 | TURKU | 28879873 | 25 m | 15.30 | |
35 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 15.35 | |
36 | 183 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 25 m | 15.48 | |
37 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 15.49 | |
38 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 15.50 | |
39 | 417 | Brückner Greta | 1995 | DRESDEN | 25 m | 15.50 | ||
40 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 15.54 | |
41 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 15.59 | |
42 | 27 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 15.60 | |
43 | 707 | Holzhausen Leonie | 1996 | PSVSCHWER | 209152 | 25 m | 15.67 | |
44 | 547 | Guðlaugsdóttir Drífa D. | 1996 | IA | 25 m | 15.70 | ||
45 | 233 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 15.70 | |
46 | 596 | Maciag Sandra | 1995 | HALLE-NEU | 156130 | 25 m | 15.70 | |
47 | 422 | Rennau Patricia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 15.80 | ||
48 | 415 | Hilgerdenaar Robin | 1996 | ZEGENWERP | 9605190 | 25 m | 15.80 | |
49 | 493 | Dammköhler Lisa Marie | 1995 | FRANKFURT | 220328 | 25 m | 15.80 | |
50 | 288 | Ludwig Nadine | 1995 | WESTSACHSE | 228661 | 25 m | 15.89 | |
51 | 423 | Schnorrbusch Julia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 15.90 | ||
52 | 610 | Lübcke Janine | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 15.90 | ||
53 | 127 | Schelle Amalie | 1995 | ODDER | 25 m | 15.91 | ||
54 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 15.93 | |
55 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 15.96 | |
56 | 235 | Karlsmark Rikke | 1995 | DRAGØR | 9536AQ | 25 m | 16.00 | |
57 | 234 | Haddadan Kimia Ghias | 1995 | DRAGØR | 9566AI | 25 m | 16.00 | |
58 | 558 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 16.00 | ||
59 | 182 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 25 m | 16.02 | |
60 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 16.02 | |
61 | 180 | Rasmusson Nicole | 1995 | SJÖBO SS | AR4295 | 25 m | 16.03 | |
62 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 16.05 | |
63 | 5 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 16.08 | |
64 | 634 | Nieminen Neea | 1995 | TURKU | 28965444 | 25 m | 16.10 | |
65 | 673 | Kalantzis Rea | 1995 | BERLIN | 190147 | 25 m | 16.21 | |
66 | 672 | Brennecke Sara | 1996 | BERLIN | 190140 | 25 m | 16.22 | |
67 | 369 | Schindler Lena | 1996 | WESTSACHSE | 182969 | 25 m | 16.23 | |
68 | 311 | Jäckle Patricia | 1995 | WESTSACHSE | 165800 | 25 m | 16.24 | |
69 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 16.24 | |
70 | 175 | Jönsson My | 1996 | SJÖBO SS | BG6296 | 25 m | 16.26 | |
71 | 587 | Deppe Luisa | 1996 | CHARLOTTEN | 158650 | 25 m | 16.30 | |
72 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 16.40 | |
73 | 495 | Goltz Luisa | 1996 | FRANKFURT | 220327 | 25 m | 16.40 | |
74 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 16.40 | |
75 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 16.50 | |
76 | 108 | Åsén Catrine Latifi | 1995 | ALINGSÅS | BO7895 | 25 m | 16.50 | |
77 | 524 | Marquart Anica | 1995 | HAMBURGER | 174754 | 25 m | 16.50 | |
78 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 16.52 | |
79 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 16.54 | |
80 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 16.70 | |
81 | 9 | Jensen Katrine | 1995 | A6 | 9598AN | 25 m | 16.73 | |
82 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 16.79 | |
83 | 291 | Petzold Vanessa | 1995 | WESTSACHSE | 183570 | 25 m | 16.87 | |
84 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 16.90 | |
85 | 593 | Poser Nicki-Ann | 1995 | HALLE-NEU | 188555 | 25 m | 16.91 | |
86 | 185 | Gustavsson Emelie | 1995 | SS STIMMET | AX6295 | 25 m | 16.97 | |
87 | 588 | Meyer Elanie | 1996 | CHARLOTTEN | 158651 | 25 m | 17.00 | |
88 | 280 | Andersen Malene | 1995 | SKÆRBÆK | 25 m | 17.01 | ||
89 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 17.06 | |
90 | 566 | Jørgensen Christine | 1995 | NAKSKOV | 9576AN | 25 m | 17.08 | |
91 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 17.10 | |
92 | 134 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 17.10 | |
93 | 186 | Klippfors Sandra | 1995 | SS STIMMET | 2007-05-20 | 25 m | 17.12 | |
94 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 17.19 | |
95 | 548 | Hafliðadóttir Una Rakel | 1995 | IA | 25 m | 17.20 | ||
96 | 187 | Schoberg Amanda | 1996 | SS STIMMET | AN2896 | 25 m | 17.21 | |
97 | 551 | Stefánsdóttir Gréta | 1995 | IA | 25 m | 17.30 | ||
98 | 35 | Pedersen Alberte K. | 1995 | HOBRO | 9542AF | 25 m | 17.39 | |
99 | 122 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 17.49 | |
100 | 674 | Köse Merve | 1996 | BERLIN | 190143 | 25 m | 17.50 | |
101 | 74 | Nilsson Therese | 1996 | SK TRITON | AL8896 | 25 m | 17.50 | |
102 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 17.52 | |
103 | 34 | Larsen Jeanne Flou | 1995 | HOBRO | 9568AD | 25 m | 17.59 | |
104 | 117 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 17.65 | |
105 | 579 | Brink Janni | 1996 | RØDDING | 25 m | 17.65 | ||
106 | 379 | Dix Arlett | 1995 | WESTSACHSE | 189238 | 25 m | 17.70 | |
107 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 17.73 | |
108 | 546 | Einarsdóttir Ólöf Ósk | 1995 | IA | 25 m | 17.78 | ||
109 | 681 | Köler Johanna | 1995 | AHRENSBURG | 179009 | 25 m | 18.00 | |
110 | 308 | Richter Conny | 1996 | WESTSACHSE | 200714 | 25 m | 18.00 | |
111 | 469 | Køhler Caroline | 1995 | GI40HERMES | 9568AE | 25 m | 18.00 | |
112 | 714 | Skrocki Lisa | 1996 | PSVSCHWER | 215017 | 25 m | 18.04 | |
113 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 18.12 | |
114 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 18.17 | |
115 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 18.31 | |
116 | 62 | Ericsson Sofie | 1996 | SK TRITON | AD1696 | 25 m | 18.36 | |
117 | 717 | Andersen Mia Egholm | 1996 | WEST SWIM | 9608AJ | 25 m | 18.37 | |
118 | 137 | Jacobsgaard Anna | 1996 | Sandefjord | 25 m | 18.39 | ||
119 | 378 | Bochmann Jessica | 1995 | WESTSACHSE | 188978 | 25 m | 18.40 | |
120 | 40 | Jensen Anne B | 1995 | HOBRO | 9566AO | 25 m | 18.41 | |
121 | 657 | Wulf Jenny | 1996 | SCHWERIN | 217014 | 25 m | 18.42 | |
122 | 101 | Nagy Claudia | 1996 | ALVESTA SS | AK0696 | 25 m | 18.58 | |
123 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 18.60 | |
124 | 136 | Enoksen Mina | 1996 | Sandefjord | 25 m | 18.79 | ||
125 | 295 | Schneider Vivienne-Stella | 1996 | WESTSACHSE | 183579 | 25 m | 18.87 | |
126 | 492 | Wunderlich Annalena | 1996 | HAINSBERGE | 178859 | 25 m | 18.87 | |
127 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | 18.90 | ||
128 | 230 | Somers Corine | 1995 | DE_WAAL | 9501900 | 25 m | 18.95 | |
129 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 19.03 | |
130 | 184 | Bengtsson Diana | 1996 | SS STIMMET | BE6696 | 25 m | 19.07 | |
131 | 255 | Pennings Aniek | 1996 | NEPTUNUS | 9600114 | 25 m | 19.09 | |
132 | 31 | Agger-Nielsen Amalie | 1995 | HOBRO | 9548AJ | 25 m | 19.17 | |
133 | 677 | Millfahrt Sophia-Isabel | 1996 | OVERBULLEN | 179487 | 25 m | 19.18 | |
134 | 138 | Jenssen Josephine | 1995 | Sandefjord | 25 m | 19.21 | ||
135 | 375 | Meisner Lena | 1996 | WESTSACHSE | 183013 | 25 m | 19.40 | |
136 | 581 | Lund Mika | 1996 | RØDDING | 25 m | 19.43 | ||
137 | 578 | Petersen Ida | 1995 | RØDDING | 25 m | 19.68 | ||
138 | 373 | Mehlhorn Jennifer | 1996 | WESTSACHSE | 183011 | 25 m | 20.00 | |
139 | 392 | Naumann Kathrin | 1996 | WESTSACHSE | 185598 | 25 m | 20.38 | |
140 | 278 | Herre Toni Katharina | 1996 | PREETZER | 214686 | 25 m | 20.78 | |
141 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 20.94 | |
142 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 20.97 | |
143 | 676 | Tsipkin Maria | 1996 | BERLIN | 190137 | 25 m | 21.00 | |
144 | 78 | Rosenthal Gritt | 1995 | SK TRITON | 25 m | 21.19 | ||
145 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 21.75 | |
146 | 26 | Falkentoft Diana | 1995 | HERLEV | 25 m | 25.00 | ||
147 | 584 | Kjeldsen Susanne | 1996 | RØDDING | 25 m | 27.89 | ||
148 | 10 | Juhler Kiki | 1996 | A6 | 9662AC | 25 m | ||
149 | 8 | Iwersen Signe | 1996 | A6 | 25 m | |||
150 | 201 | Enehov Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AH0496 | 25 m | ||
151 | 13 | Olsson Ida | 1996 | A6 | 25 m | |||
152 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | ||
153 | 728 | Lauridsen Sabina H. | 1996 | WEST SWIM | 25 m | |||
154 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | ||
155 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | ||
156 | 629 | Lehtinen Jenna | 1995 | TURKU | 25 m | |||
157 | 549 | Jónasdóttir Kristín R. | 1995 | IA | 25 m | |||
158 | 204 | Rydqvist Madeleine | 1996 | TRELLEBORG | AD7496 | 25 m | ||
159 | 93 | Sørensen Louise Lyngby | 1995 | KORSØR | 9512AU | 25 m | ||
160 | 221 | Regnér Jasmine G | 1995 | TROLLHÄTTA | BQ2895 | 25 m | ||
161 | 205 | Lundh Emmy | 1995 | TRELLEBORG | AN5695 | 25 m | ||
162 | 203 | Ljung Josefin | 1995 | TRELLEBORG | BA5895 | 25 m | ||
163 | 202 | Nilsson Frida | 1995 | TRELLEBORG | AE7695 | 25 m | ||
164 | 210 | Borg Lovisa | 1995 | TRELLEBORG | AT6895 | 25 m | ||
165 | 82 | Brinkeback Kim | 1995 | SPIGGARNA | AG6295 | 25 m | ||
166 | 192 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | ||
167 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | ||
168 | 189 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | ||
169 | 116 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 25 m | |||
170 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | ||
171 | 56 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | ||
172 | 54 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | ||
173 | 50 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | ||
174 | 86 | Segerberg Olivia | 1995 | SPIGGARNA | BJ6895 | 25 m | ||
175 | 44 | Ellekær Sarah | 1996 | HOLBÆK | 9692AE | 25 m | ||
176 | 83 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | ||
177 | 206 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 14, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 554 | Nielse Frederik Fournaise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 12.00 | ||
2 | 424 | Günther Ben | 1994 | DRESDEN | 25 m | 12.00 | ||
3 | 622 | Päivärinta Eetu | 1994 | TURKU | 28730048 | 25 m | 12.30 | |
4 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 12.70 | |
5 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 12.80 | |
6 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 12.82 | |
7 | 575 | Queiss Lennart | 1995 | BREMERHAV | 168001 | 25 m | 13.00 | |
8 | 133 | Persson Elias | 1994 | S 71 | AC2594 | 25 m | 13.00 | |
9 | 265 | Lissner Lucas | 1994 | OSBY SS | AA9394 | 25 m | 13.01 | |
10 | 490 | Skarabis Clemens | 1994 | HAINSBERGE | 153581 | 25 m | 13.13 | |
11 | 17 | Hansen Jákup Klein | 1994 | Havnar | 25 m | 13.18 | ||
12 | 712 | Schnell Philipp | 1994 | PSVSCHWER | 155917 | 25 m | 13.23 | |
13 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 13.23 | |
14 | 33 | Kræmer Tomas | 1994 | HOBRO | 9461AI | 25 m | 13.25 | |
15 | 639 | Odai Roni | 1994 | TURKU | 28603230 | 25 m | 13.30 | |
16 | 425 | Geier Lukas | 1995 | DRESDEN | 25 m | 13.30 | ||
17 | 577 | Tönjes Marten | 1995 | BREMERHAV | 161955 | 25 m | 13.30 | |
18 | 491 | Völkel Felix | 1995 | HAINSBERGE | 161618 | 25 m | 13.31 | |
19 | 705 | Grünwald Felix | 1995 | PSVSCHWER | 163172 | 25 m | 13.41 | |
20 | 429 | Schulze Marco | 1995 | DRESDEN | 25 m | 13.50 | ||
21 | 626 | Parts Henrik | 1994 | TURKU | 22817530 | 25 m | 13.50 | |
22 | 573 | Corleis Jonas | 1994 | BREMERHAV | 226457 | 25 m | 13.50 | |
23 | 713 | Schwarz Carl Louis | 1995 | PSVSCHWER | 162859 | 25 m | 13.65 | |
24 | 270 | Mißner Nils | 1995 | POTSDAM | 148514 | 25 m | 13.70 | |
25 | 430 | Wiedemann Jan | 1995 | DRESDEN | 25 m | 13.70 | ||
26 | 637 | Haavisto Ossi | 1994 | TURKU | 21480722 | 25 m | 13.80 | |
27 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 13.90 | |
28 | 428 | Reuter Sven | 1995 | DRESDEN | 25 m | 13.90 | ||
29 | 553 | Gunnarsson Kristinn Gauti | 1995 | IA | 25 m | 13.90 | ||
30 | 654 | Krüger Eric | 1995 | SCHWERIN | 162863 | 25 m | 13.92 | |
31 | 609 | Tränkner Erik | 1994 | ROSTOCK | 25 m | 14.00 | ||
32 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 14.00 | |
33 | 650 | Volland Tobias | 1995 | THURINGIA | 189165 | 25 m | 14.02 | |
34 | 3 | Andersen Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 14.02 | |
35 | 7 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 14.02 | |
36 | 711 | Pretzer Marcus | 1994 | PSVSCHWER | 155916 | 25 m | 14.09 | |
37 | 21 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Havnar | 25 m | 14.19 | ||
38 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 14.20 | |
39 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 14.20 | |
40 | 630 | Kuusento Konsta | 1994 | TURKU | 22204680 | 25 m | 14.20 | |
41 | 725 | Kjær Emil Ruben | 1994 | WEST SWIM | 9495AI | 25 m | 14.28 | |
42 | 595 | Herre Rene | 1994 | HALLE-NEU | 156125 | 25 m | 14.29 | |
43 | 297 | Schurig Toni | 1994 | WESTSACHSE | 162944 | 25 m | 14.30 | |
44 | 623 | Hyvönen Elmeri | 1995 | TURKU | 25 m | 14.33 | ||
45 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 14.37 | |
46 | 385 | Kästner Martin | 1994 | WESTSACHSE | 154487 | 25 m | 14.47 | |
47 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 14.50 | |
48 | 149 | Weberg Martin | 1994 | ALL-SIGMA | 9453AC | 25 m | 14.50 | |
49 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 14.50 | |
50 | 25 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 14.53 | |
51 | 643 | Weitzmann Christoph | 1994 | THURINGIA | 149734 | 25 m | 14.62 | |
52 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 14.64 | |
53 | 733 | Ploug-Johansen Frederik | 1994 | WEST SWIM | 9437AH | 25 m | 14.64 | |
54 | 574 | Jensch Marius | 1995 | BREMERHAV | 153470 | 25 m | 14.70 | |
55 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 14.77 | |
56 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 14.90 | |
57 | 648 | Vollrath Sebastian | 1995 | THURINGIA | 161623 | 25 m | 14.91 | |
58 | 217 | Johansson Marcus | 1994 | TROLLHÄTTA | AB3994 | 25 m | 14.92 | |
59 | 598 | Przinitzky Tom | 1995 | HALLE-NEU | 169501 | 25 m | 14.95 | |
60 | 87 | Andersen Rasmus Damholt | 1995 | KORSØR | 9571AE | 25 m | 14.96 | |
61 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 14.97 | |
62 | 317 | Franitza Tom | 1994 | WESTSACHSE | 153669 | 25 m | 14.99 | |
63 | 6 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 15.01 | |
64 | 589 | Hofmann Alexander | 1994 | HALLE-NEU | 156133 | 25 m | 15.11 | |
65 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 15.13 | |
66 | 590 | Jäsert Erik | 1994 | HALLE-NEU | 169504 | 25 m | 15.24 | |
67 | 701 | Balmer Joseph | 1995 | PSVSCHWER | 215016 | 25 m | 15.28 | |
68 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 15.45 | |
69 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 15.62 | |
70 | 489 | Schneider Florian | 1994 | HAINSBERGE | 153592 | 25 m | 15.64 | |
71 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 15.66 | |
72 | 586 | Colao Claudio | 1995 | CHARLOTTEN | 159652 | 25 m | 15.70 | |
73 | 225 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 15.78 | |
74 | 576 | Stammmer Pascal | 1994 | BREMERHAV | 25 m | 15.90 | ||
75 | 200 | Helldén Daniel | 1995 | SÖSDALA SS | AE3195 | 25 m | 15.95 | |
76 | 363 | Wetzel Marcel | 1994 | WESTSACHSE | 188965 | 25 m | 16.04 | |
77 | 364 | Lorenz Alexander | 1995 | WESTSACHSE | 188964 | 25 m | 16.13 | |
78 | 367 | Lippold Richard | 1995 | WESTSACHSE | 189002 | 25 m | 16.15 | |
79 | 675 | Stüwe Marcel Yunus | 1995 | BERLIN | 190131 | 25 m | 16.20 | |
80 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 16.23 | |
81 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 16.25 | |
82 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 16.25 | |
83 | 281 | El-Laham Joe | 1995 | WESTSACHSE | 183552 | 25 m | 16.35 | |
84 | 655 | Körner Fritz | 1995 | SCHWERIN | 162860 | 25 m | 16.42 | |
85 | 645 | Seiá Martin | 1994 | THURINGIA | 161622 | 25 m | 16.57 | |
86 | 4 | Bach Andreas Nielsen | 1994 | A6 | 9449AI | 25 m | 16.64 | |
87 | 585 | Bundesen Thor | 1994 | RØDDING | 25 m | 16.65 | ||
88 | 96 | Maslov Daniel | 1995 | ALVESTA SS | AF0795 | 25 m | 16.69 | |
89 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 16.72 | |
90 | 238 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 17.00 | |
91 | 237 | Nielsen Kim Ammitzbøll | 1994 | DRAGØR | 9483AE | 25 m | 17.00 | |
92 | 475 | Hansen Julian S. A. | 1995 | GI40HERMES | 9565AE | 25 m | 17.00 | |
93 | 119 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 17.01 | |
94 | 242 | Reche Kai | 1995 | KALTENKIR | 170757 | 25 m | 17.03 | |
95 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 17.10 | |
96 | 731 | Pedersen Morten L. | 1995 | WEST SWIM | 9541AF | 25 m | 17.33 | |
97 | 721 | Hermannsson Adalsteinn S. | 1995 | WEST SWIM | 9593AF | 25 m | 17.36 | |
98 | 718 | Cassard Christian | 1995 | WEST SWIM | 9547AM | 25 m | 17.53 | |
99 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 25 m | 17.73 | |
100 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 18.03 | ||
101 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 18.03 | |
102 | 722 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 18.13 | |
103 | 20 | Nolsøe Teitur Skoubo | 1995 | Havnar | 25 m | 18.25 | ||
104 | 14 | Danielsen Tummas J. | 1994 | Havnar | 25 m | 18.40 | ||
105 | 561 | Bartels Jan-Lukas | 1994 | ITZEHOE | 237853 | 25 m | 18.46 | |
106 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 18.47 | |
107 | 32 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 18.89 | |
108 | 213 | Dimperzano Robin | 1995 | TROLLHÄTTA | AM5795 | 25 m | 18.95 | |
109 | 229 | Durieux Jip | 1994 | DE_WAAL | 9405639 | 25 m | 19.23 | |
110 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 19.39 | ||
111 | 734 | Termansen Nicolaj Nim | 1995 | WEST SWIM | 9585AH | 25 m | 19.69 | |
112 | 484 | Flehmig Konrad | 1995 | HAINSBERGE | 178853 | 25 m | 19.87 | |
113 | 16 | Erlingson Johan Holm | 1995 | Havnar | 25 m | 20.10 | ||
114 | 38 | Wagenvoort Jockem | 1995 | HOBRO | 9533AM | 25 m | 20.97 | |
115 | 36 | Ramlau Mikkel | 1995 | HOBRO | 9535AC | 25 m | 21.02 | |
116 | 729 | Ljørring Nikolaj | 1995 | WEST SWIM | 9561AJ | 25 m | 21.32 | |
117 | 555 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 23.00 | ||
118 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 24.01 | |
119 | 220 | Olsson Rasmus | 1994 | TROLLHÄTTA | AF9594 | 25 m | 25.16 | |
120 | 726 | Kramer Mikkel Ø. | 1995 | WEST SWIM | 9561AN | 25 m | ||
121 | 735 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | ||
122 | 224 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | ||
123 | 208 | Bengtsson Gustav | 1995 | TRELLEBORG | AH0395 | 25 m | ||
124 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | ||
125 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | ||
126 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | ||
127 | 92 | Simonsen Lucas | 1995 | KORSØR | 25 m | |||
128 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | ||
129 | 635 | Smirnov Nikita | 1995 | TURKU | 25 m | |||
130 | 115 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | ||
131 | 52 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 25 m | |||
132 | 51 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | ||
133 | 85 | Masla Alexander | 1995 | SPIGGARNA | AX0595 | 25 m | ||
134 | 84 | Johansson Kasper | 1995 | SPIGGARNA | AT3595 | 25 m | ||
135 | 193 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 15, 25m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 16.80 | |
2 | 627 | Soininen Jasmina | 1995 | TURKU | 30190579 | 25 m | 17.10 | |
3 | 418 | Junge Anja | 1995 | DRESDEN | 25 m | 17.40 | ||
4 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 17.55 | |
5 | 632 | Vihdanmäki Melina | 1995 | TURKU | 28879873 | 25 m | 17.80 | |
6 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 17.98 | |
7 | 127 | Schelle Amalie | 1995 | ODDER | 25 m | 18.00 | ||
8 | 478 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 18.00 | |
9 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 18.20 | |
10 | 631 | Hemmi Maria | 1996 | TURKU | 30317420 | 25 m | 18.20 | |
11 | 498 | Rimkus Carolin | 1995 | FRANKFURT | 161774 | 25 m | 18.40 | |
12 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 18.50 | |
13 | 420 | Stein Jule | 1995 | DRESDEN | 25 m | 18.50 | ||
14 | 628 | Kukkonen Jenna | 1995 | TURKU | 30707946 | 25 m | 18.60 | |
15 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 18.72 | |
16 | 273 | Leser Nelly | 1995 | POTSDAM | 147867 | 25 m | 18.77 | |
17 | 422 | Rennau Patricia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 18.90 | ||
18 | 417 | Brückner Greta | 1995 | DRESDEN | 25 m | 18.90 | ||
19 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 18.90 | |
20 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 18.96 | |
21 | 477 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 19.00 | |
22 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 19.08 | |
23 | 311 | Jäckle Patricia | 1995 | WESTSACHSE | 165800 | 25 m | 19.16 | |
24 | 500 | Zengerling Verena | 1995 | FRANKFURT | 220330 | 25 m | 19.20 | |
25 | 673 | Kalantzis Rea | 1995 | BERLIN | 190147 | 25 m | 19.23 | |
26 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 19.43 | |
27 | 672 | Brennecke Sara | 1996 | BERLIN | 190140 | 25 m | 19.52 | |
28 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 19.55 | |
29 | 634 | Nieminen Neea | 1995 | TURKU | 28965444 | 25 m | 19.70 | |
30 | 550 | Karlsdóttir Unnur Inga | 1995 | IA | 25 m | 19.80 | ||
31 | 682 | Bendfeldt Laura | 1995 | AHRENSBURG | 168393 | 25 m | 19.80 | |
32 | 611 | Schulz Stefanie | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 19.90 | ||
33 | 596 | Maciag Sandra | 1995 | HALLE-NEU | 156130 | 25 m | 19.90 | |
34 | 497 | Neumann Alina | 1996 | FRANKFURT | 220335 | 25 m | 20.10 | |
35 | 108 | Åsén Catrine Latifi | 1995 | ALINGSÅS | BO7895 | 25 m | 20.15 | |
36 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 20.28 | |
37 | 579 | Brink Janni | 1996 | RØDDING | 25 m | 20.39 | ||
38 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 20.50 | |
39 | 35 | Pedersen Alberte K. | 1995 | HOBRO | 9542AF | 25 m | 20.65 | |
40 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 20.80 | |
41 | 642 | Hemmann Anna Louise | 1996 | THURINGIA | 184506 | 25 m | 20.88 | |
42 | 369 | Schindler Lena | 1996 | WESTSACHSE | 182969 | 25 m | 20.89 | |
43 | 646 | Leitholdt Natalie | 1996 | THURINGIA | 181351 | 25 m | 20.92 | |
44 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | 20.95 | ||
45 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 21.00 | |
46 | 43 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 21.09 | |
47 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 21.14 | |
48 | 291 | Petzold Vanessa | 1995 | WESTSACHSE | 183570 | 25 m | 21.25 | |
49 | 593 | Poser Nicki-Ann | 1995 | HALLE-NEU | 188555 | 25 m | 21.33 | |
50 | 548 | Hafliðadóttir Una Rakel | 1995 | IA | 25 m | 21.50 | ||
51 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 21.59 | |
52 | 644 | Friedrich Frederike | 1996 | THURINGIA | 189164 | 25 m | 21.68 | |
53 | 551 | Stefánsdóttir Gréta | 1995 | IA | 25 m | 21.90 | ||
54 | 483 | Rasmussen Sofie Wessberg | 1995 | GI40HERMES | 9514AU | 25 m | 22.00 | |
55 | 24 | Aaen Linda | 1996 | HERLEV | 9616AE | 25 m | 22.00 | |
56 | 474 | Fessel Frida Webster | 1996 | GI40HERMES | 9604AO | 25 m | 22.00 | |
57 | 74 | Nilsson Therese | 1996 | SK TRITON | AL8896 | 25 m | 22.35 | |
58 | 547 | Guðlaugsdóttir Drífa D. | 1996 | IA | 25 m | 22.40 | ||
59 | 373 | Mehlhorn Jennifer | 1996 | WESTSACHSE | 183011 | 25 m | 22.40 | |
60 | 9 | Jensen Katrine | 1995 | A6 | 9598AN | 25 m | 22.64 | |
61 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 22.82 | |
62 | 684 | Singelmann Lina | 1995 | AHRENSBURG | 168392 | 25 m | 23.00 | |
63 | 379 | Dix Arlett | 1995 | WESTSACHSE | 189238 | 25 m | 23.00 | |
64 | 680 | Geißer Famke | 1996 | AHRENSBURG | 179015 | 25 m | 23.00 | |
65 | 657 | Wulf Jenny | 1996 | SCHWERIN | 217014 | 25 m | 23.09 | |
66 | 308 | Richter Conny | 1996 | WESTSACHSE | 200714 | 25 m | 23.21 | |
67 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 23.40 | |
68 | 492 | Wunderlich Annalena | 1996 | HAINSBERGE | 178859 | 25 m | 23.64 | |
69 | 391 | Naumann Elke | 1995 | WESTSACHSE | 185599 | 25 m | 23.88 | |
70 | 685 | Rautmann Lucie | 1996 | AHRENSBURG | 178985 | 25 m | 24.00 | |
71 | 683 | Jösson Leonie | 1996 | AHRENSBURG | 234599 | 25 m | 24.00 | |
72 | 714 | Skrocki Lisa | 1996 | PSVSCHWER | 215017 | 25 m | 24.26 | |
73 | 31 | Agger-Nielsen Amalie | 1995 | HOBRO | 9548AJ | 25 m | 24.75 | |
74 | 137 | Jacobsgaard Anna | 1996 | Sandefjord | 25 m | 24.92 | ||
75 | 26 | Falkentoft Diana | 1995 | HERLEV | 25 m | 25.00 | ||
76 | 676 | Tsipkin Maria | 1996 | BERLIN | 190137 | 25 m | 25.28 | |
77 | 686 | Zentawer Malina | 1996 | AHRENSBURG | 178990 | 25 m | 25.75 | |
78 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 25.96 | |
79 | 378 | Bochmann Jessica | 1995 | WESTSACHSE | 188978 | 25 m | 25.97 | |
80 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 26.20 | |
81 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 26.68 | |
82 | 40 | Jensen Anne B | 1995 | HOBRO | 9566AO | 25 m | 27.17 | |
83 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 28.14 | |
84 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 28.47 | |
85 | 728 | Lauridsen Sabina H. | 1996 | WEST SWIM | 25 m | 29.46 | ||
86 | 717 | Andersen Mia Egholm | 1996 | WEST SWIM | 9608AJ | 25 m | 29.62 | |
87 | 182 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 25 m | 29.85 | |
88 | 584 | Kjeldsen Susanne | 1996 | RØDDING | 25 m | 30.55 | ||
89 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | ||
90 | 8 | Iwersen Signe | 1996 | A6 | 25 m | |||
91 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | ||
92 | 13 | Olsson Ida | 1996 | A6 | 25 m | |||
93 | 128 | Sørensen Mette | 1995 | ODDER | 9548AP | 25 m | ||
94 | 88 | Bjerregaard Ida | 1996 | KORSØR | 9694AQ | 25 m | ||
95 | 57 | Hansgaard Mia | 1996 | KØGE | 9644AC | 25 m | ||
96 | 638 | Raita Ramona | 1995 | TURKU | 25 m | |||
97 | 189 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | ||
98 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | ||
99 | 191 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | ||
100 | 221 | Regnér Jasmine G | 1995 | TROLLHÄTTA | BQ2895 | 25 m | ||
101 | 204 | Rydqvist Madeleine | 1996 | TRELLEBORG | AD7496 | 25 m | ||
102 | 210 | Borg Lovisa | 1995 | TRELLEBORG | AT6895 | 25 m | ||
103 | 201 | Enehov Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AH0496 | 25 m | ||
104 | 202 | Nilsson Frida | 1995 | TRELLEBORG | AE7695 | 25 m | ||
105 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | ||
106 | 86 | Segerberg Olivia | 1995 | SPIGGARNA | BJ6895 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 16, 25m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 620 | Koponen Anton | 1994 | TURKU | 25 m | 16.00 | ||
2 | 577 | Tönjes Marten | 1995 | BREMERHAV | 161955 | 25 m | 16.00 | |
3 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 16.18 | |
4 | 424 | Günther Ben | 1994 | DRESDEN | 25 m | 16.20 | ||
5 | 553 | Gunnarsson Kristinn Gauti | 1995 | IA | 25 m | 16.50 | ||
6 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 16.50 | ||
7 | 637 | Haavisto Ossi | 1994 | TURKU | 21480722 | 25 m | 16.70 | |
8 | 508 | Ellerbrock Marko | 1994 | HAMBURGER | 161355 | 25 m | 16.80 | |
9 | 270 | Mißner Nils | 1995 | POTSDAM | 148514 | 25 m | 16.90 | |
10 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 17.21 | |
11 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 17.32 | |
12 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 17.37 | |
13 | 573 | Corleis Jonas | 1994 | BREMERHAV | 226457 | 25 m | 17.50 | |
14 | 626 | Parts Henrik | 1994 | TURKU | 22817530 | 25 m | 17.50 | |
15 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 17.57 | |
16 | 385 | Kästner Martin | 1994 | WESTSACHSE | 154487 | 25 m | 17.77 | |
17 | 489 | Schneider Florian | 1994 | HAINSBERGE | 153592 | 25 m | 17.98 | |
18 | 712 | Schnell Philipp | 1994 | PSVSCHWER | 155917 | 25 m | 17.99 | |
19 | 482 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 18.00 | |
20 | 479 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 18.00 | |
21 | 630 | Kuusento Konsta | 1994 | TURKU | 22204680 | 25 m | 18.20 | |
22 | 647 | Seifert Paul | 1995 | THURINGIA | 169385 | 25 m | 18.50 | |
23 | 653 | Heese Niclas | 1995 | SCHWERIN | 25 m | 18.65 | ||
24 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 18.70 | |
25 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 18.79 | |
26 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 18.80 | |
27 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 19.00 | |
28 | 89 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 19.13 | |
29 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 25 m | 19.20 | |
30 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 19.20 | |
31 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 19.35 | |
32 | 655 | Körner Fritz | 1995 | SCHWERIN | 162860 | 25 m | 19.36 | |
33 | 561 | Bartels Jan-Lukas | 1994 | ITZEHOE | 237853 | 25 m | 19.45 | |
34 | 711 | Pretzer Marcus | 1994 | PSVSCHWER | 155916 | 25 m | 19.56 | |
35 | 21 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Havnar | 25 m | 19.56 | ||
36 | 722 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 19.87 | |
37 | 594 | Thamm Nico | 1994 | HALLE-NEU | 169497 | 25 m | 19.97 | |
38 | 132 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 20.00 | |
39 | 3 | Andersen Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 20.00 | |
40 | 37 | Thinggaard Jonas | 1994 | HOBRO | 9429AE | 25 m | 20.10 | |
41 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 20.25 | |
42 | 675 | Stüwe Marcel Yunus | 1995 | BERLIN | 190131 | 25 m | 20.55 | |
43 | 28 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 20.58 | |
44 | 511 | Fissenko Daniil | 1995 | HAMBURGER | 153338 | 25 m | 20.90 | |
45 | 178 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 20.92 | |
46 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 21.00 | |
47 | 367 | Lippold Richard | 1995 | WESTSACHSE | 189002 | 25 m | 21.01 | |
48 | 374 | Koller Philipp | 1995 | WESTSACHSE | 182991 | 25 m | 21.20 | |
49 | 645 | Seiá Martin | 1994 | THURINGIA | 161622 | 25 m | 21.41 | |
50 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 21.53 | |
51 | 363 | Wetzel Marcel | 1994 | WESTSACHSE | 188965 | 25 m | 21.66 | |
52 | 554 | Nielse Frederik Fournaise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 22.00 | ||
53 | 96 | Maslov Daniel | 1995 | ALVESTA SS | AF0795 | 25 m | 22.25 | |
54 | 484 | Flehmig Konrad | 1995 | HAINSBERGE | 178853 | 25 m | 23.14 | |
55 | 4 | Bach Andreas Nielsen | 1994 | A6 | 9449AI | 25 m | 23.42 | |
56 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 23.55 | ||
57 | 364 | Lorenz Alexander | 1995 | WESTSACHSE | 188964 | 25 m | 24.54 | |
58 | 213 | Dimperzano Robin | 1995 | TROLLHÄTTA | AM5795 | 25 m | 24.63 | |
59 | 242 | Reche Kai | 1995 | KALTENKIR | 170757 | 25 m | 24.81 | |
60 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 25.01 | |
61 | 14 | Danielsen Tummas J. | 1994 | Havnar | 25 m | 25.30 | ||
62 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 25.70 | ||
63 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 26.13 | |
64 | 220 | Olsson Rasmus | 1994 | TROLLHÄTTA | AF9594 | 25 m | 26.49 | |
65 | 729 | Ljørring Nikolaj | 1995 | WEST SWIM | 9561AJ | 25 m | 26.57 | |
66 | 16 | Erlingson Johan Holm | 1995 | Havnar | 25 m | 27.10 | ||
67 | 227 | Hoek Michael | 1995 | DE_DEVEL | 9502097 | 25 m | NT | |
68 | 621 | Kähär Antti | 1995 | TURKU | 25 m | |||
69 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | ||
70 | 641 | Rautiainen Wiljam | 1995 | TURKU | 25 m | |||
71 | 124 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | ||
72 | 731 | Pedersen Morten L. | 1995 | WEST SWIM | 9541AF | 25 m | ||
73 | 85 | Masla Alexander | 1995 | SPIGGARNA | AX0595 | 25 m | ||
74 | 739 | Sigurðsson Sævar Berg | 1995 | IA | 25 m | |||
75 | 725 | Kjær Emil Ruben | 1994 | WEST SWIM | 9495AI | 25 m | ||
76 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | ||
77 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | ||
78 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | ||
79 | 533 | Rasmussen Momme | 1995 | HAMBURGER | 164986 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 31.93 | |
2 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 32.72 | |
3 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 33.00 | |
4 | 419 | Kempe Rebecca | 1995 | DRESDEN | 25 m | 33.06 | ||
5 | 659 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF-VAT | 9668AA | 25 m | 33.13 | |
6 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 33.23 | |
7 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 33.28 | |
8 | 629 | Lehtinen Jenna | 1995 | TURKU | 25 m | 33.33 | ||
9 | 418 | Junge Anja | 1995 | DRESDEN | 25 m | 33.39 | ||
10 | 123 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 33.67 | |
11 | 276 | Dittmar Hannah Michelle | 1996 | POTSDAM | 202277 | 25 m | 34.17 | |
12 | 519 | Knecht Katharina | 1996 | HAMBURGER | 164978 | 25 m | 34.20 | |
13 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 34.55 | |
14 | 183 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 25 m | 34.61 | |
15 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 34.90 | |
16 | 226 | Dam Stephanie | 1995 | DE_DEVEL | 9500216 | 25 m | 34.91 | |
17 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 34.95 | |
18 | 638 | Raita Ramona | 1995 | TURKU | 25 m | 35.12 | ||
19 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | 35.14 | |
20 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 35.25 | |
21 | 420 | Stein Jule | 1995 | DRESDEN | 25 m | 35.31 | ||
22 | 631 | Hemmi Maria | 1996 | TURKU | 30317420 | 25 m | 35.31 | |
23 | 633 | Holm Natalia | 1995 | TURKU | 30736713 | 25 m | 35.34 | |
24 | 658 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF-VAT | 9518AG | 25 m | 35.49 | |
25 | 180 | Rasmusson Nicole | 1995 | SJÖBO SS | AR4295 | 25 m | 35.58 | |
26 | 144 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALL-SIGMA | 9574AG | 25 m | 35.62 | |
27 | 661 | Lou Madeline | 1995 | AIF-VAT | 9522AK | 25 m | 35.71 | |
28 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 35.72 | |
29 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 50 m | 35.82 | |
30 | 612 | Harms Svenja | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 36.00 | ||
31 | 610 | Lübcke Janine | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 36.00 | ||
32 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 36.11 | ||
33 | 662 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF-VAT | 9556AK | 25 m | 36.20 | |
34 | 669 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39-VAT | 9616AD | 25 m | 36.21 | |
35 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 36.27 | |
36 | 272 | Mavanga Cynthia | 1995 | POTSDAM | 147871 | 25 m | 36.31 | |
37 | 171 | Marklin Ellinor | 1995 | SS DELFIN | AE1695 | 25 m | 36.34 | |
38 | 665 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK-VAT | 9514AB | 25 m | 36.41 | |
39 | 423 | Schnorrbusch Julia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 36.41 | ||
40 | 640 | Muurinen Saara-Maria | 1996 | TURKU | 25 m | 36.44 | ||
41 | 240 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 36.47 | |
42 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 36.60 | |
43 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 36.61 | |
44 | 694 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 36.73 | |
45 | 611 | Schulz Stefanie | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 37.00 | ||
46 | 644 | Friedrich Frederike | 1996 | THURINGIA | 189164 | 25 m | 37.01 | |
47 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 37.03 | |
48 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 37.07 | |
49 | 206 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 25 m | 37.09 | |
50 | 5 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 37.17 | |
51 | 275 | Achilles Sophie | 1996 | POTSDAM | 202275 | 25 m | 37.31 | |
52 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 37.39 | |
53 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 37.49 | |
54 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 37.50 | |
55 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 37.58 | |
56 | 628 | Kukkonen Jenna | 1995 | TURKU | 30707946 | 25 m | 37.70 | |
57 | 591 | Keck Jasmin | 1996 | HALLE-NEU | 164316 | 25 m | 37.75 | |
58 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 37.83 | |
59 | 415 | Hilgerdenaar Robin | 1996 | ZEGENWERP | 9605190 | 25 m | 37.86 | |
60 | 496 | Höppner Franziska | 1996 | FRANKFURT | 220331 | 25 m | 37.90 | |
61 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 37.92 | |
62 | 473 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 37.97 | |
63 | 540 | Schmidt Pauline | 1995 | HAMBURGER | 153333 | 25 m | 38.00 | |
64 | 646 | Leitholdt Natalie | 1996 | THURINGIA | 181351 | 25 m | 38.03 | |
65 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 38.09 | |
66 | 46 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 38.14 | |
67 | 499 | Vetter Anjes | 1995 | FRANKFURT | 161760 | 25 m | 38.20 | |
68 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 38.31 | |
69 | 12 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 38.37 | |
70 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 38.48 | |
71 | 313 | Remke Lisa | 1995 | WESTSACHSE | 166735 | 25 m | 38.58 | |
72 | 186 | Klippfors Sandra | 1995 | SS STIMMET | 2007-05-20 | 25 m | 38.61 | |
73 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 38.78 | |
74 | 587 | Deppe Luisa | 1996 | CHARLOTTEN | 158650 | 25 m | 38.88 | |
75 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 38.94 | |
76 | 558 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 39.00 | ||
77 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 39.18 | |
78 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 39.92 | |
79 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 39.93 | |
80 | 537 | Schaps Samantha | 1995 | HAMBURGER | 219335 | 25 m | 40.00 | |
81 | 495 | Goltz Luisa | 1996 | FRANKFURT | 220327 | 25 m | 40.30 | |
82 | 62 | Ericsson Sofie | 1996 | SK TRITON | AD1696 | 25 m | 40.51 | |
83 | 150 | Holm Amalie | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 40.54 | ||
84 | 146 | Riisberg Emilie | 1996 | ALL-SIGMA | 9608AD | 25 m | 40.66 | |
85 | 697 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 40.72 | |
86 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 40.77 | |
87 | 187 | Schoberg Amanda | 1996 | SS STIMMET | AN2896 | 25 m | 40.78 | |
88 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 41.01 | |
89 | 486 | Handke Sandra | 1996 | HAINSBERGE | 178856 | 25 m | 41.25 | |
90 | 194 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 41.33 | |
91 | 70 | Ljunger Elin | 1995 | SK TRITON | AK3495 | 25 m | 41.38 | |
92 | 500 | Zengerling Verena | 1995 | FRANKFURT | 220330 | 25 m | 41.40 | |
93 | 657 | Wulf Jenny | 1996 | SCHWERIN | 217014 | 25 m | 41.65 | |
94 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 41.74 | |
95 | 235 | Karlsmark Rikke | 1995 | DRAGØR | 9536AQ | 25 m | 41.80 | |
96 | 613 | Ehmke Katharina | 1996 | EIDELSTEDT | 161600 | 25 m | 42.07 | |
97 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 42.24 | |
98 | 24 | Aaen Linda | 1996 | HERLEV | 9616AE | 25 m | 42.24 | |
99 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | 42.46 | |
100 | 524 | Marquart Anica | 1995 | HAMBURGER | 174754 | 25 m | 42.50 | |
101 | 44 | Ellekær Sarah | 1996 | HOLBÆK | 9692AE | 50 m | 42.60 | |
102 | 185 | Gustavsson Emelie | 1995 | SS STIMMET | AX6295 | 25 m | 42.64 | |
103 | 599 | Meilich Sophia | 1996 | DESSAU | 203413 | 25 m | 42.80 | |
104 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 42.80 | |
105 | 601 | Baier Stefanie | 1995 | DESSAU | 156140 | 25 m | 42.86 | |
106 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 42.86 | |
107 | 134 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 43.08 | |
108 | 82 | Brinkeback Kim | 1995 | SPIGGARNA | AG6295 | 25 m | 43.24 | |
109 | 53 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 43.29 | |
110 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | 43.89 | |
111 | 228 | Roo Sanne | 1995 | DE_DEVEL | 9505164 | 25 m | 43.94 | |
112 | 177 | Malmqvist Felicia | 1996 | SJÖBO SS | AQ5496 | 25 m | 43.98 | |
113 | 378 | Bochmann Jessica | 1995 | WESTSACHSE | 188978 | 25 m | 44.09 | |
114 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 44.24 | |
115 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 44.34 | |
116 | 549 | Jónasdóttir Kristín R. | 1995 | IA | 25 m | 44.39 | ||
117 | 219 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 25 m | 44.80 | |
118 | 592 | Jache Lydia | 1996 | HALLE-NEU | 209346 | 25 m | 44.88 | |
119 | 674 | Köse Merve | 1996 | BERLIN | 190143 | 25 m | 45.18 | |
120 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 45.79 | |
121 | 74 | Nilsson Therese | 1996 | SK TRITON | AL8896 | 25 m | 45.87 | |
122 | 190 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 45.89 | |
123 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | 45.96 | ||
124 | 581 | Lund Mika | 1996 | RØDDING | 25 m | 46.27 | ||
125 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 46.45 | |
126 | 101 | Nagy Claudia | 1996 | ALVESTA SS | AK0696 | 25 m | 47.16 | |
127 | 295 | Schneider Vivienne-Stella | 1996 | WESTSACHSE | 183579 | 25 m | 47.54 | |
128 | 83 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | 48.23 | |
129 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 48.35 | |
130 | 392 | Naumann Kathrin | 1996 | WESTSACHSE | 185598 | 25 m | 49.00 | |
131 | 582 | Schmidt Nikita | 1995 | RØDDING | 25 m | 49.00 | ||
132 | 474 | Fessel Frida Webster | 1996 | GI40HERMES | 9604AO | 25 m | 49.00 | |
133 | 545 | Topouzidou Jana | 1995 | HAMBURGER | 210207 | 25 m | 49.10 | |
134 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 50.01 | |
135 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 50.60 | |
136 | 679 | Koerber Benita | 1995 | AHRENSBURG | 179020 | 25 m | 50.81 | |
137 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 50.93 | |
138 | 136 | Enoksen Mina | 1996 | Sandefjord | 25 m | 51.62 | ||
139 | 184 | Bengtsson Diana | 1996 | SS STIMMET | BE6696 | 25 m | 51.80 | |
140 | 580 | Bilderbeek Lianne | 1995 | RØDDING | 25 m | 52.55 | ||
141 | 677 | Millfahrt Sophia-Isabel | 1996 | OVERBULLEN | 179487 | 25 m | 53.02 | |
142 | 698 | Mogensen Emma Ringer | 1995 | PINGVINEN | 9558AD | 25 m | 53.33 | |
143 | 243 | Schüler Laura | 1996 | KALTENKIR | 235882 | 25 m | 54.00 | |
144 | 254 | Os Demi | 1996 | NEPTUNUS | 9603696 | 25 m | 54.27 | |
145 | 520 | Lipke Svenja | 1996 | HAMBURGER | 210201 | 25 m | 54.90 | |
146 | 559 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 55.30 | ||
147 | 8 | Iwersen Signe | 1996 | A6 | 25 m | |||
148 | 516 | Hinz Antonia | 1995 | HAMBURGER | 232098 | 25 m | ||
149 | 221 | Regnér Jasmine G | 1995 | TROLLHÄTTA | BQ2895 | 25 m | ||
150 | 95 | Blasek Lisa | 1995 | ALVESTA SS | AY6495 | 25 m | ||
151 | 78 | Rosenthal Gritt | 1995 | SK TRITON | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 20, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 133 | Persson Elias | 1994 | S 71 | AC2594 | 25 m | 28.72 | |
2 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 29.46 | |
3 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 29.56 | ||
4 | 49 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 31.20 | |
5 | 6 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 31.22 | |
6 | 725 | Kjær Emil Ruben | 1994 | WEST SWIM | 9495AI | 25 m | 31.23 | |
7 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 31.44 | |
8 | 491 | Völkel Felix | 1995 | HAINSBERGE | 161618 | 25 m | 31.87 | |
9 | 705 | Grünwald Felix | 1995 | PSVSCHWER | 163172 | 25 m | 31.87 | |
10 | 41 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 32.01 | |
11 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 32.11 | |
12 | 622 | Päivärinta Eetu | 1994 | TURKU | 28730048 | 25 m | 32.37 | |
13 | 650 | Volland Tobias | 1995 | THURINGIA | 189165 | 25 m | 32.41 | |
14 | 670 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39-VAT | 9473AB | 25 m | 32.46 | |
15 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | 32.50 | |
16 | 699 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 32.70 | |
17 | 25 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 32.87 | |
18 | 479 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 32.90 | |
19 | 265 | Lissner Lucas | 1994 | OSBY SS | AA9394 | 25 m | 32.94 | |
20 | 620 | Koponen Anton | 1994 | TURKU | 25 m | 33.06 | ||
21 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 33.11 | |
22 | 129 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 33.16 | |
23 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 33.20 | |
24 | 639 | Odai Roni | 1994 | TURKU | 28603230 | 25 m | 33.22 | |
25 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 33.29 | |
26 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 33.30 | |
27 | 508 | Ellerbrock Marko | 1994 | HAMBURGER | 161355 | 25 m | 33.30 | |
28 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 33.35 | |
29 | 621 | Kähär Antti | 1995 | TURKU | 25 m | 33.51 | ||
30 | 225 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 33.68 | |
31 | 7 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 33.84 | |
32 | 428 | Reuter Sven | 1995 | DRESDEN | 25 m | 33.85 | ||
33 | 270 | Mißner Nils | 1995 | POTSDAM | 148514 | 25 m | 33.87 | |
34 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 33.89 | |
35 | 576 | Stammmer Pascal | 1994 | BREMERHAV | 25 m | 34.02 | ||
36 | 595 | Herre Rene | 1994 | HALLE-NEU | 156125 | 25 m | 34.09 | |
37 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 34.16 | |
38 | 575 | Queiss Lennart | 1995 | BREMERHAV | 168001 | 25 m | 34.20 | |
39 | 90 | Jensen Thomas Belza | 1994 | KORSØR | 9459AD | 25 m | 34.33 | |
40 | 609 | Tränkner Erik | 1994 | ROSTOCK | 25 m | 34.50 | ||
41 | 740 | Stavngaard Magnus | 1994 | ALL-SIGMA | 9431AE | 25 m | 34.50 | |
42 | 577 | Tönjes Marten | 1995 | BREMERHAV | 161955 | 25 m | 34.50 | |
43 | 17 | Hansen Jákup Klein | 1994 | Havnar | 25 m | 34.52 | ||
44 | 140 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALL-SIGMA | 9487AF | 25 m | 34.52 | |
45 | 598 | Przinitzky Tom | 1995 | HALLE-NEU | 169501 | 25 m | 34.67 | |
46 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 34.72 | |
47 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 34.78 | |
48 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 34.89 | |
49 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 34.99 | |
50 | 654 | Krüger Eric | 1995 | SCHWERIN | 162863 | 25 m | 35.00 | |
51 | 297 | Schurig Toni | 1994 | WESTSACHSE | 162944 | 25 m | 35.09 | |
52 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 35.19 | |
53 | 700 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 35.38 | |
54 | 635 | Smirnov Nikita | 1995 | TURKU | 25 m | 35.40 | ||
55 | 647 | Seifert Paul | 1995 | THURINGIA | 169385 | 25 m | 35.50 | |
56 | 668 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39-VAT | 9441AI | 25 m | 35.78 | |
57 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 35.89 | |
58 | 733 | Ploug-Johansen Frederik | 1994 | WEST SWIM | 9437AH | 25 m | 35.99 | |
59 | 427 | Kluttig Philipp | 1995 | DRESDEN | 25 m | 36.54 | ||
60 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 36.69 | |
61 | 37 | Thinggaard Jonas | 1994 | HOBRO | 9429AE | 25 m | 36.85 | |
62 | 388 | Andreas Christoph | 1995 | WESTSACHSE | 172712 | 25 m | 37.03 | |
63 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 37.04 | |
64 | 252 | Dinther Mark | 1994 | NEPTUNUS | 9401471 | 25 m | 37.06 | |
65 | 653 | Heese Niclas | 1995 | SCHWERIN | 25 m | 37.16 | ||
66 | 363 | Wetzel Marcel | 1994 | WESTSACHSE | 188965 | 25 m | 37.19 | |
67 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 37.29 | |
68 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 37.41 | |
69 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | 37.50 | |
70 | 711 | Pretzer Marcus | 1994 | PSVSCHWER | 155916 | 25 m | 37.59 | |
71 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 50 m | 37.69 | |
72 | 143 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALL-SIGMA | 9513AF | 25 m | 37.94 | |
73 | 719 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 37.98 | |
74 | 554 | Nielse Frederik Fournaise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 38.00 | ||
75 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 38.08 | |
76 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 38.36 | |
77 | 574 | Jensch Marius | 1995 | BREMERHAV | 153470 | 25 m | 38.42 | |
78 | 701 | Balmer Joseph | 1995 | PSVSCHWER | 215016 | 25 m | 38.76 | |
79 | 480 | Jørgensen Mikkel M. | 1994 | GI40HERMES | 9439AF | 25 m | 38.99 | |
80 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 39.08 | |
81 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 39.50 | |
82 | 132 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 39.55 | |
83 | 28 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 39.90 | |
84 | 374 | Koller Philipp | 1995 | WESTSACHSE | 182991 | 25 m | 42.47 | |
85 | 739 | Sigurðsson Sævar Berg | 1995 | IA | 25 m | 43.53 | ||
86 | 51 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 44.01 | |
87 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 44.15 | |
88 | 557 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 44.28 | ||
89 | 367 | Lippold Richard | 1995 | WESTSACHSE | 189002 | 25 m | 44.51 | |
90 | 583 | Bruun Nikolaj | 1994 | RØDDING | 25 m | 44.68 | ||
91 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | 44.76 | |
92 | 237 | Nielsen Kim Ammitzbøll | 1994 | DRAGØR | 9483AE | 25 m | 45.51 | |
93 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 46.00 | |
94 | 238 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 48.32 | |
95 | 696 | Brink John | 1994 | PINGVINEN | 9437AA | 25 m | 48.70 | |
96 | 472 | Haastrup Frederik | 1995 | GI40HERMES | 9505AC | 25 m | 49.00 | |
97 | 47 | Rudbæk Jonas Julius | 1995 | HOLBÆK | 9577AL | 25 m | 50.23 | |
98 | 218 | Magnusson William | 1994 | TROLLHÄTTA | AW0794 | 25 m | 52.18 | |
99 | 229 | Durieux Jip | 1994 | DE_WAAL | 9405639 | 25 m | 1:02.23 | |
100 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
101 | 641 | Rautiainen Wiljam | 1995 | TURKU | 25 m | |||
102 | 726 | Kramer Mikkel Ø. | 1995 | WEST SWIM | 9561AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 540 | Schmidt Pauline | 1995 | HAMBURGER | 153333 | 25 m | 1:06.10 | |
2 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 1:09.09 | |
3 | 75 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AJ5895 | 25 m | 1:10.84 | |
4 | 665 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK-VAT | 9514AB | 25 m | 1:12.60 | |
5 | 658 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF-VAT | 9518AG | 25 m | 1:12.80 | |
6 | 176 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 1:13.00 | |
7 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 1:13.24 | |
8 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 1:13.37 | |
9 | 567 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:13.95 | |
10 | 145 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALL-SIGMA | 9692AF | 25 m | 1:15.51 | |
11 | 271 | Buschick Betty | 1995 | POTSDAM | 148480 | 25 m | 1:15.59 | |
12 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:15.69 | |
13 | 664 | Vestergaard Katrine | 1995 | GSK-VAT | 9552AG | 25 m | 1:15.77 | |
14 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 1:16.25 | |
15 | 419 | Kempe Rebecca | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:16.38 | ||
16 | 640 | Muurinen Saara-Maria | 1996 | TURKU | 25 m | 1:16.71 | ||
17 | 627 | Soininen Jasmina | 1995 | TURKU | 30190579 | 25 m | 1:16.84 | |
18 | 631 | Hemmi Maria | 1996 | TURKU | 30317420 | 25 m | 1:17.36 | |
19 | 661 | Lou Madeline | 1995 | AIF-VAT | 9522AK | 25 m | 1:18.12 | |
20 | 671 | Zornic Dena | 1996 | VI39-VAT | 9662AA | 25 m | 1:18.24 | |
21 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 1:19.00 | |
22 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 1:19.04 | |
23 | 27 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:19.21 | |
24 | 624 | Bergström Erika | 1996 | TURKU | 25 m | 1:19.44 | ||
25 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 1:19.76 | |
26 | 633 | Holm Natalia | 1995 | TURKU | 30736713 | 25 m | 1:19.83 | |
27 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:20.02 | |
28 | 56 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 1:20.16 | |
29 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 1:20.35 | |
30 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 1:20.49 | |
31 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 1:20.52 | |
32 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 1:20.69 | |
33 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 1:20.98 | |
34 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 1:21.00 | |
35 | 660 | Jørgensen Karoline S. | 1995 | AIF-VAT | 9544AH | 25 m | 1:21.24 | |
36 | 10 | Juhler Kiki | 1996 | A6 | 9662AC | 25 m | 1:21.49 | |
37 | 46 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:21.56 | |
38 | 669 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39-VAT | 9616AD | 25 m | 1:21.65 | |
39 | 205 | Lundh Emmy | 1995 | TRELLEBORG | AN5695 | 25 m | 1:21.73 | |
40 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | 1:21.91 | |
41 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 1:21.97 | |
42 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 1:22.00 | |
43 | 417 | Brückner Greta | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:22.35 | ||
44 | 274 | Lieske Juliane | 1996 | POTSDAM | 167662 | 25 m | 1:22.44 | |
45 | 269 | Mühlig Josepha | 1995 | POTSDAM | 210563 | 25 m | 1:22.49 | |
46 | 550 | Karlsdóttir Unnur Inga | 1995 | IA | 25 m | 1:22.56 | ||
47 | 275 | Achilles Sophie | 1996 | POTSDAM | 202275 | 25 m | 1:22.60 | |
48 | 632 | Vihdanmäki Melina | 1995 | TURKU | 28879873 | 25 m | 1:22.94 | |
49 | 634 | Nieminen Neea | 1995 | TURKU | 28965444 | 25 m | 1:23.04 | |
50 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 1:23.45 | ||
51 | 493 | Dammköhler Lisa Marie | 1995 | FRANKFURT | 220328 | 25 m | 1:23.50 | |
52 | 498 | Rimkus Carolin | 1995 | FRANKFURT | 161774 | 25 m | 1:23.80 | |
53 | 144 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALL-SIGMA | 9574AG | 25 m | 1:24.00 | |
54 | 148 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALL-SIGMA | 9612AC | 25 m | 1:24.58 | |
55 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 1:24.89 | |
56 | 34 | Larsen Jeanne Flou | 1995 | HOBRO | 9568AD | 25 m | 1:25.00 | |
57 | 667 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39-VAT | 9504AC | 25 m | 1:25.14 | |
58 | 470 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 1:25.21 | |
59 | 625 | Schrey Essi | 1996 | TURKU | 25 m | 1:25.62 | ||
60 | 122 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:25.78 | |
61 | 707 | Holzhausen Leonie | 1996 | PSVSCHWER | 209152 | 25 m | 1:25.85 | |
62 | 483 | Rasmussen Sofie Wessberg | 1995 | GI40HERMES | 9514AU | 25 m | 1:26.00 | |
63 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 1:26.34 | |
64 | 142 | Hansen Stephanie | 1996 | ALL-SIGMA | 9622AA | 25 m | 1:26.71 | |
65 | 497 | Neumann Alina | 1996 | FRANKFURT | 220335 | 25 m | 1:26.80 | |
66 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 1:26.98 | |
67 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 1:27.51 | |
68 | 155 | Petersen Mette | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:27.71 | ||
69 | 678 | Reincke Britt | 1995 | OVERBULLEN | 159785 | 25 m | 1:27.88 | |
70 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 1:27.96 | |
71 | 171 | Marklin Ellinor | 1995 | SS DELFIN | AE1695 | 25 m | 1:28.02 | |
72 | 62 | Ericsson Sofie | 1996 | SK TRITON | AD1696 | 25 m | 1:28.13 | |
73 | 253 | Hellings Zoë | 1996 | NEPTUNUS | 9600338 | 25 m | 1:28.40 | |
74 | 548 | Hafliðadóttir Una Rakel | 1995 | IA | 25 m | 1:28.54 | ||
75 | 486 | Handke Sandra | 1996 | HAINSBERGE | 178856 | 25 m | 1:28.54 | |
76 | 141 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALL-SIGMA | 9678AH | 25 m | 1:28.90 | |
77 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 1:29.15 | |
78 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 1:29.67 | |
79 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 1:29.82 | |
80 | 421 | Rahnert Lisa | 1996 | DRESDEN | 25 m | 1:29.88 | ||
81 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 1:29.92 | |
82 | 608 | Sander Clara | 1995 | ROSTOCK | 25 m | 1:30.00 | ||
83 | 474 | Fessel Frida Webster | 1996 | GI40HERMES | 9604AO | 25 m | 1:30.00 | |
84 | 488 | Pigors Ruth | 1996 | HAINSBERGE | 178858 | 25 m | 1:30.25 | |
85 | 697 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 1:31.09 | |
86 | 147 | Schmidt Julie | 1995 | ALL-SIGMA | 9578AK | 25 m | 1:31.48 | |
87 | 288 | Ludwig Nadine | 1995 | WESTSACHSE | 228661 | 25 m | 1:31.76 | |
88 | 580 | Bilderbeek Lianne | 1995 | RØDDING | 25 m | 1:31.80 | ||
89 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 1:32.22 | |
90 | 588 | Meyer Elanie | 1996 | CHARLOTTEN | 158651 | 25 m | 1:32.92 | |
91 | 42 | Arnø Julie | 1995 | HOLBÆK | 9538AI | 25 m | 1:33.35 | |
92 | 50 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 1:33.39 | |
93 | 264 | Lissner Anna | 1995 | OSBY SS | AA3495 | 25 m | 1:33.72 | |
94 | 101 | Nagy Claudia | 1996 | ALVESTA SS | AK0696 | 25 m | 1:34.88 | |
95 | 175 | Jönsson My | 1996 | SJÖBO SS | BG6296 | 25 m | 1:35.40 | |
96 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 1:35.96 | |
97 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 1:36.29 | |
98 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 1:36.62 | |
99 | 230 | Somers Corine | 1995 | DE_WAAL | 9501900 | 25 m | 1:37.21 | |
100 | 117 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 1:37.45 | |
101 | 91 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:38.25 | |
102 | 375 | Meisner Lena | 1996 | WESTSACHSE | 183013 | 25 m | 1:38.80 | |
103 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 1:41.81 | |
104 | 559 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:42.41 | ||
105 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 1:43.94 | |
106 | 546 | Einarsdóttir Ólöf Ósk | 1995 | IA | 25 m | 1:44.10 | ||
107 | 174 | Hallkvist Amanda | 1995 | SJÖBO SS | 25 m | 1:44.15 | ||
108 | 256 | Ven Lara | 1996 | NEPTUNUS | 9602892 | 25 m | 1:44.33 | |
109 | 295 | Schneider Vivienne-Stella | 1996 | WESTSACHSE | 183579 | 25 m | 1:44.41 | |
110 | 128 | Sørensen Mette | 1995 | ODDER | 9548AP | 25 m | 1:47.06 | |
111 | 192 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 1:47.45 | |
112 | 566 | Jørgensen Christine | 1995 | NAKSKOV | 9576AN | 25 m | 1:48.57 | |
113 | 196 | Grandt Sara | 1996 | MK 31 | 9688AN | 25 m | 1:48.91 | |
114 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 1:49.02 | |
115 | 130 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 25 m | 1:50.55 | ||
116 | 698 | Mogensen Emma Ringer | 1995 | PINGVINEN | 9558AD | 25 m | 1:50.62 | |
117 | 278 | Herre Toni Katharina | 1996 | PREETZER | 214686 | 25 m | 1:52.34 | |
118 | 695 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 1:53.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 1:05.93 | |
2 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:08.69 | ||
3 | 639 | Odai Roni | 1994 | TURKU | 28603230 | 25 m | 1:09.54 | |
4 | 18 | Jákupsson Magnus | 1994 | Havnar | 25 m | 1:09.88 | ||
5 | 735 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 1:10.02 | |
6 | 626 | Parts Henrik | 1994 | TURKU | 22817530 | 25 m | 1:10.10 | |
7 | 490 | Skarabis Clemens | 1994 | HAINSBERGE | 153581 | 25 m | 1:10.66 | |
8 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 1:11.18 | |
9 | 430 | Wiedemann Jan | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:11.45 | ||
10 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 1:11.61 | |
11 | 429 | Schulze Marco | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:12.16 | ||
12 | 713 | Schwarz Carl Louis | 1995 | PSVSCHWER | 162859 | 25 m | 1:12.20 | |
13 | 666 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 1:12.31 | |
14 | 623 | Hyvönen Elmeri | 1995 | TURKU | 25 m | 1:12.36 | ||
15 | 641 | Rautiainen Wiljam | 1995 | TURKU | 25 m | 1:12.73 | ||
16 | 7 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 1:12.74 | |
17 | 670 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39-VAT | 9473AB | 25 m | 1:12.79 | |
18 | 719 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 1:13.16 | |
19 | 181 | Silverå Lucas | 1994 | SJÖBO SS | AQ3394 | 25 m | 1:13.29 | |
20 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 1:13.72 | |
21 | 424 | Günther Ben | 1994 | DRESDEN | 25 m | 1:14.02 | ||
22 | 699 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:14.40 | |
23 | 481 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 1:14.53 | |
24 | 637 | Haavisto Ossi | 1994 | TURKU | 21480722 | 25 m | 1:14.53 | |
25 | 668 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39-VAT | 9441AI | 25 m | 1:15.46 | |
26 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 1:16.07 | |
27 | 90 | Jensen Thomas Belza | 1994 | KORSØR | 9459AD | 25 m | 1:16.13 | |
28 | 663 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF-VAT | 9473AE | 25 m | 1:16.22 | |
29 | 227 | Hoek Michael | 1995 | DE_DEVEL | 9502097 | 25 m | 1:16.35 | |
30 | 425 | Geier Lukas | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:16.40 | ||
31 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 1:16.77 | |
32 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 1:17.05 | |
33 | 231 | Viering Daan | 1994 | DE_WAAL | 9403839 | 25 m | 1:17.24 | |
34 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 1:18.34 | |
35 | 179 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 1:18.67 | |
36 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 1:19.18 | |
37 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 1:20.03 | |
38 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 1:20.96 | |
39 | 52 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 25 m | 1:21.42 | ||
40 | 589 | Hofmann Alexander | 1994 | HALLE-NEU | 156133 | 25 m | 1:21.62 | |
41 | 590 | Jäsert Erik | 1994 | HALLE-NEU | 169504 | 25 m | 1:22.33 | |
42 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 1:22.68 | |
43 | 614 | Oelze Leonard | 1994 | EIDELSTEDT | 151537 | 25 m | 1:23.17 | |
44 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 1:23.26 | |
45 | 564 | Kästner Tim | 1994 | ITZEHOE | 172532 | 25 m | 1:23.56 | |
46 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 1:23.69 | |
47 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 1:23.76 | |
48 | 721 | Hermannsson Adalsteinn S. | 1995 | WEST SWIM | 9593AF | 25 m | 1:23.85 | |
49 | 124 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:24.25 | |
50 | 475 | Hansen Julian S. A. | 1995 | GI40HERMES | 9565AE | 25 m | 1:25.00 | |
51 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 1:25.34 | |
52 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 1:25.52 | |
53 | 648 | Vollrath Sebastian | 1995 | THURINGIA | 161623 | 25 m | 1:25.57 | |
54 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:25.64 | ||
55 | 143 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALL-SIGMA | 9513AF | 25 m | 1:25.76 | |
56 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 1:26.02 | |
57 | 388 | Andreas Christoph | 1995 | WESTSACHSE | 172712 | 25 m | 1:27.24 | |
58 | 32 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:27.29 | |
59 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 1:28.97 | |
60 | 472 | Haastrup Frederik | 1995 | GI40HERMES | 9505AC | 25 m | 1:29.00 | |
61 | 700 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 1:29.89 | |
62 | 200 | Helldén Daniel | 1995 | SÖSDALA SS | AE3195 | 25 m | 1:31.02 | |
63 | 89 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:31.79 | |
64 | 281 | El-Laham Joe | 1995 | WESTSACHSE | 183552 | 25 m | 1:34.72 | |
65 | 119 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:35.83 | |
66 | 555 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:36.01 | ||
67 | 84 | Johansson Kasper | 1995 | SPIGGARNA | AT3595 | 25 m | 1:38.37 | |
68 | 533 | Rasmussen Momme | 1995 | HAMBURGER | 164986 | 25 m | 1:39.20 | |
69 | 115 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:39.25 | |
70 | 734 | Termansen Nicolaj Nim | 1995 | WEST SWIM | 9585AH | 25 m | 1:39.34 | |
71 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 1:39.93 | |
72 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 1:40.14 | |
73 | 45 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 1:42.61 | |
74 | 557 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:46.14 | ||
75 | 718 | Cassard Christian | 1995 | WEST SWIM | 9547AM | 25 m | 1:52.28 | |
76 | 224 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 1:54.27 | |
77 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 1:55.10 | ||
78 | 55 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 1:57.32 | |
79 | 120 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 25 m | 2:07.53 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 25, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 28.58 | |
2 | 12 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 29.48 | |
3 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 29.65 | |
4 | 567 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 29.76 | |
5 | 658 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF-VAT | 9518AG | 25 m | 29.89 | |
6 | 419 | Kempe Rebecca | 1995 | DRESDEN | 25 m | 29.98 | ||
7 | 125 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 30.05 | |
8 | 665 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK-VAT | 9514AB | 25 m | 30.08 | |
9 | 273 | Leser Nelly | 1995 | POTSDAM | 147867 | 25 m | 30.22 | |
10 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 30.25 | |
11 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 30.53 | |
12 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 30.56 | |
13 | 123 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 30.59 | |
14 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 30.64 | |
15 | 182 | Svensson Camilla | 1995 | SS04 | AP3495 | 25 m | 30.68 | |
16 | 127 | Schelle Amalie | 1995 | ODDER | 25 m | 30.71 | ||
17 | 659 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF-VAT | 9668AA | 25 m | 30.74 | |
18 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 30.92 | |
19 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 31.00 | |
20 | 271 | Buschick Betty | 1995 | POTSDAM | 148480 | 25 m | 31.06 | |
21 | 240 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 31.06 | |
22 | 625 | Schrey Essi | 1996 | TURKU | 25 m | 31.11 | ||
23 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 31.16 | |
24 | 147 | Schmidt Julie | 1995 | ALL-SIGMA | 9578AK | 25 m | 31.34 | |
25 | 145 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALL-SIGMA | 9692AF | 25 m | 31.48 | |
26 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 31.57 | |
27 | 148 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALL-SIGMA | 9612AC | 25 m | 31.61 | |
28 | 269 | Mühlig Josepha | 1995 | POTSDAM | 210563 | 25 m | 31.63 | |
29 | 693 | Kanis Julia | 1996 | SVHANDLEIP | 166983 | 25 m | 31.70 | |
30 | 628 | Kukkonen Jenna | 1995 | TURKU | 30707946 | 25 m | 31.72 | |
31 | 597 | Nilkes Theresa | 1995 | HALLE-NEU | 169500 | 25 m | 31.73 | |
32 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 31.74 | |
33 | 664 | Vestergaard Katrine | 1995 | GSK-VAT | 9552AG | 25 m | 31.74 | |
34 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 31.81 | |
35 | 183 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 25 m | 31.82 | |
36 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 31.86 | |
37 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 31.86 | |
38 | 206 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 25 m | 31.87 | |
39 | 226 | Dam Stephanie | 1995 | DE_DEVEL | 9500216 | 50 m | 31.88 | |
40 | 610 | Lübcke Janine | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 31.90 | ||
41 | 612 | Harms Svenja | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 31.90 | ||
42 | 276 | Dittmar Hannah Michelle | 1996 | POTSDAM | 202277 | 25 m | 31.96 | |
43 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 31.97 | ||
44 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 32.03 | |
45 | 671 | Zornic Dena | 1996 | VI39-VAT | 9662AA | 25 m | 32.06 | |
46 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 32.08 | |
47 | 694 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 32.12 | |
48 | 672 | Brennecke Sara | 1996 | BERLIN | 190140 | 25 m | 32.18 | |
49 | 5 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 32.21 | |
50 | 678 | Reincke Britt | 1995 | OVERBULLEN | 159785 | 25 m | 32.23 | |
51 | 662 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF-VAT | 9556AK | 25 m | 32.29 | |
52 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 32.31 | |
53 | 627 | Soininen Jasmina | 1995 | TURKU | 30190579 | 25 m | 32.35 | |
54 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 32.36 | |
55 | 478 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 32.37 | |
56 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 32.44 | |
57 | 274 | Lieske Juliane | 1996 | POTSDAM | 167662 | 25 m | 32.46 | |
58 | 9 | Jensen Katrine | 1995 | A6 | 9598AN | 25 m | 32.51 | |
59 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 32.51 | |
60 | 313 | Remke Lisa | 1995 | WESTSACHSE | 166735 | 25 m | 32.54 | |
61 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 32.58 | |
62 | 155 | Petersen Mette | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 32.60 | ||
63 | 667 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39-VAT | 9504AC | 25 m | 32.62 | |
64 | 624 | Bergström Erika | 1996 | TURKU | 25 m | 32.65 | ||
65 | 682 | Bendfeldt Laura | 1995 | AHRENSBURG | 168393 | 25 m | 32.66 | |
66 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | 32.76 | |
67 | 656 | Lazarus Lucie-Zoe | 1995 | SCHWERIN | 163168 | 25 m | 32.81 | |
68 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 32.86 | |
69 | 54 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 32.88 | |
70 | 633 | Holm Natalia | 1995 | TURKU | 30736713 | 25 m | 32.92 | |
71 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 32.94 | |
72 | 638 | Raita Ramona | 1995 | TURKU | 25 m | 32.94 | ||
73 | 422 | Rennau Patricia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 33.08 | ||
74 | 43 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | 33.17 | |
75 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | 33.17 | |
76 | 473 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 33.20 | |
77 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 33.22 | |
78 | 27 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 33.25 | |
79 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 33.25 | |
80 | 10 | Juhler Kiki | 1996 | A6 | 9662AC | 25 m | 33.26 | |
81 | 415 | Hilgerdenaar Robin | 1996 | ZEGENWERP | 9605190 | 25 m | 33.26 | |
82 | 477 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 33.35 | |
83 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 33.37 | |
84 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 33.40 | |
85 | 234 | Haddadan Kimia Ghias | 1995 | DRAGØR | 9566AI | 25 m | 33.45 | |
86 | 632 | Vihdanmäki Melina | 1995 | TURKU | 28879873 | 25 m | 33.50 | |
87 | 34 | Larsen Jeanne Flou | 1995 | HOBRO | 9568AD | 25 m | 33.55 | |
88 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 33.59 | |
89 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 33.61 | |
90 | 629 | Lehtinen Jenna | 1995 | TURKU | 25 m | 33.68 | ||
91 | 565 | Hiller Luisa Aline | 1995 | SEGEBERG | 235071 | 25 m | 33.70 | |
92 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | 33.72 | |
93 | 70 | Ljunger Elin | 1995 | SK TRITON | AK3495 | 25 m | 33.74 | |
94 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 33.87 | |
95 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 33.95 | |
96 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 33.97 | |
97 | 288 | Ludwig Nadine | 1995 | WESTSACHSE | 228661 | 25 m | 33.99 | |
98 | 558 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 34.00 | ||
99 | 611 | Schulz Stefanie | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 34.00 | ||
100 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 34.07 | |
101 | 423 | Schnorrbusch Julia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 34.11 | ||
102 | 185 | Gustavsson Emelie | 1995 | SS STIMMET | AX6295 | 50 m | 34.13 | |
103 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 34.18 | |
104 | 146 | Riisberg Emilie | 1996 | ALL-SIGMA | 9608AD | 25 m | 34.18 | |
105 | 205 | Lundh Emmy | 1995 | TRELLEBORG | AN5695 | 25 m | 34.21 | |
106 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 34.23 | |
107 | 142 | Hansen Stephanie | 1996 | ALL-SIGMA | 9622AA | 25 m | 34.31 | |
108 | 272 | Mavanga Cynthia | 1995 | POTSDAM | 147871 | 25 m | 34.32 | |
109 | 150 | Holm Amalie | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 34.38 | ||
110 | 660 | Jørgensen Karoline S. | 1995 | AIF-VAT | 9544AH | 25 m | 34.39 | |
111 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 34.47 | |
112 | 204 | Rydqvist Madeleine | 1996 | TRELLEBORG | AD7496 | 25 m | 34.48 | |
113 | 311 | Jäckle Patricia | 1995 | WESTSACHSE | 165800 | 25 m | 34.59 | |
114 | 707 | Holzhausen Leonie | 1996 | PSVSCHWER | 209152 | 25 m | 34.61 | |
115 | 499 | Vetter Anjes | 1995 | FRANKFURT | 161760 | 25 m | 34.70 | |
116 | 469 | Køhler Caroline | 1995 | GI40HERMES | 9568AE | 25 m | 34.73 | |
117 | 421 | Rahnert Lisa | 1996 | DRESDEN | 25 m | 34.91 | ||
118 | 291 | Petzold Vanessa | 1995 | WESTSACHSE | 183570 | 25 m | 34.93 | |
119 | 175 | Jönsson My | 1996 | SJÖBO SS | BG6296 | 25 m | 34.94 | |
120 | 187 | Schoberg Amanda | 1996 | SS STIMMET | AN2896 | 25 m | 34.95 | |
121 | 219 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 25 m | 34.99 | |
122 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 35.00 | |
123 | 608 | Sander Clara | 1995 | ROSTOCK | 25 m | 35.00 | ||
124 | 141 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALL-SIGMA | 9678AH | 25 m | 35.08 | |
125 | 642 | Hemmann Anna Louise | 1996 | THURINGIA | 184506 | 25 m | 35.11 | |
126 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 35.17 | |
127 | 122 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 35.27 | |
128 | 186 | Klippfors Sandra | 1995 | SS STIMMET | 2007-05-20 | 50 m | 35.38 | |
129 | 646 | Leitholdt Natalie | 1996 | THURINGIA | 181351 | 25 m | 35.44 | |
130 | 194 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 35.46 | |
131 | 280 | Andersen Malene | 1995 | SKÆRBÆK | 25 m | 35.47 | ||
132 | 537 | Schaps Samantha | 1995 | HAMBURGER | 219335 | 25 m | 35.50 | |
133 | 591 | Keck Jasmin | 1996 | HALLE-NEU | 164316 | 25 m | 35.55 | |
134 | 134 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 35.57 | |
135 | 496 | Höppner Franziska | 1996 | FRANKFURT | 220331 | 25 m | 35.60 | |
136 | 673 | Kalantzis Rea | 1995 | BERLIN | 190147 | 25 m | 35.72 | |
137 | 264 | Lissner Anna | 1995 | OSBY SS | AA3495 | 25 m | 35.81 | |
138 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 35.93 | |
139 | 634 | Nieminen Neea | 1995 | TURKU | 28965444 | 25 m | 35.97 | |
140 | 369 | Schindler Lena | 1996 | WESTSACHSE | 182969 | 25 m | 35.99 | |
141 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 36.02 | |
142 | 255 | Pennings Aniek | 1996 | NEPTUNUS | 9600114 | 25 m | 36.04 | |
143 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 36.04 | |
144 | 91 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 36.10 | |
145 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 36.12 | |
146 | 228 | Roo Sanne | 1995 | DE_DEVEL | 9505164 | 25 m | 36.13 | |
147 | 233 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 36.17 | |
148 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 36.29 | |
149 | 470 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 36.31 | |
150 | 587 | Deppe Luisa | 1996 | CHARLOTTEN | 158650 | 25 m | 36.34 | |
151 | 74 | Nilsson Therese | 1996 | SK TRITON | AL8896 | 25 m | 36.34 | |
152 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 36.42 | |
153 | 253 | Hellings Zoë | 1996 | NEPTUNUS | 9600338 | 25 m | 36.48 | |
154 | 191 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 36.59 | |
155 | 203 | Ljung Josefin | 1995 | TRELLEBORG | BA5895 | 25 m | 36.72 | |
156 | 235 | Karlsmark Rikke | 1995 | DRAGØR | 9536AQ | 25 m | 36.83 | |
157 | 83 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | 36.84 | |
158 | 657 | Wulf Jenny | 1996 | SCHWERIN | 217014 | 25 m | 36.88 | |
159 | 714 | Skrocki Lisa | 1996 | PSVSCHWER | 215017 | 25 m | 36.95 | |
160 | 62 | Ericsson Sofie | 1996 | SK TRITON | AD1696 | 25 m | 36.96 | |
161 | 685 | Rautmann Lucie | 1996 | AHRENSBURG | 178985 | 25 m | 37.00 | |
162 | 644 | Friedrich Frederike | 1996 | THURINGIA | 189164 | 25 m | 37.01 | |
163 | 516 | Hinz Antonia | 1995 | HAMBURGER | 232098 | 25 m | 37.20 | |
164 | 486 | Handke Sandra | 1996 | HAINSBERGE | 178856 | 25 m | 37.21 | |
165 | 717 | Andersen Mia Egholm | 1996 | WEST SWIM | 9608AJ | 25 m | 37.32 | |
166 | 588 | Meyer Elanie | 1996 | CHARLOTTEN | 158651 | 25 m | 37.32 | |
167 | 379 | Dix Arlett | 1995 | WESTSACHSE | 189238 | 25 m | 37.33 | |
168 | 599 | Meilich Sophia | 1996 | DESSAU | 203413 | 25 m | 37.35 | |
169 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | 37.42 | |
170 | 592 | Jache Lydia | 1996 | HALLE-NEU | 209346 | 25 m | 37.46 | |
171 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 37.48 | |
172 | 177 | Malmqvist Felicia | 1996 | SJÖBO SS | AQ5496 | 25 m | 37.52 | |
173 | 697 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 37.66 | |
174 | 243 | Schüler Laura | 1996 | KALTENKIR | 235882 | 25 m | 37.69 | |
175 | 546 | Einarsdóttir Ólöf Ósk | 1995 | IA | 25 m | 37.75 | ||
176 | 256 | Ven Lara | 1996 | NEPTUNUS | 9602892 | 25 m | 37.76 | |
177 | 82 | Brinkeback Kim | 1995 | SPIGGARNA | AG6295 | 25 m | 37.77 | |
178 | 549 | Jónasdóttir Kristín R. | 1995 | IA | 25 m | 37.77 | ||
179 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 37.78 | |
180 | 579 | Brink Janni | 1996 | RØDDING | 25 m | 37.79 | ||
181 | 189 | Christiansen Nadja | 1995 | GRINDSTED | 9586AO | 25 m | 37.83 | |
182 | 53 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 37.92 | |
183 | 488 | Pigors Ruth | 1996 | HAINSBERGE | 178858 | 25 m | 38.17 | |
184 | 196 | Grandt Sara | 1996 | MK 31 | 9688AN | 50 m | 38.21 | |
185 | 201 | Enehov Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AH0496 | 25 m | 38.28 | |
186 | 601 | Baier Stefanie | 1995 | DESSAU | 156140 | 25 m | 38.40 | |
187 | 40 | Jensen Anne B | 1995 | HOBRO | 9566AO | 25 m | 38.44 | |
188 | 210 | Borg Lovisa | 1995 | TRELLEBORG | AT6895 | 25 m | 38.54 | |
189 | 95 | Blasek Lisa | 1995 | ALVESTA SS | AY6495 | 25 m | 38.59 | |
190 | 378 | Bochmann Jessica | 1995 | WESTSACHSE | 188978 | 25 m | 38.68 | |
191 | 35 | Pedersen Alberte K. | 1995 | HOBRO | 9542AF | 25 m | 38.71 | |
192 | 581 | Lund Mika | 1996 | RØDDING | 25 m | 38.84 | ||
193 | 680 | Geißer Famke | 1996 | AHRENSBURG | 179015 | 25 m | 38.90 | |
194 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 38.96 | |
195 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 39.17 | |
196 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 39.19 | |
197 | 254 | Os Demi | 1996 | NEPTUNUS | 9603696 | 25 m | 39.19 | |
198 | 308 | Richter Conny | 1996 | WESTSACHSE | 200714 | 25 m | 39.20 | |
199 | 681 | Köler Johanna | 1995 | AHRENSBURG | 179009 | 25 m | 39.23 | |
200 | 492 | Wunderlich Annalena | 1996 | HAINSBERGE | 178859 | 25 m | 39.24 | |
201 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 39.37 | |
202 | 31 | Agger-Nielsen Amalie | 1995 | HOBRO | 9548AJ | 25 m | 39.50 | |
203 | 108 | Åsén Catrine Latifi | 1995 | ALINGSÅS | BO7895 | 25 m | 40.01 | |
204 | 221 | Regnér Jasmine G | 1995 | TROLLHÄTTA | BQ2895 | 25 m | 40.02 | |
205 | 679 | Koerber Benita | 1995 | AHRENSBURG | 179020 | 25 m | 40.02 | |
206 | 545 | Topouzidou Jana | 1995 | HAMBURGER | 210207 | 25 m | 40.20 | |
207 | 93 | Sørensen Louise Lyngby | 1995 | KORSØR | 9512AU | 25 m | 40.22 | |
208 | 190 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 40.33 | |
209 | 578 | Petersen Ida | 1995 | RØDDING | 25 m | 40.70 | ||
210 | 375 | Meisner Lena | 1996 | WESTSACHSE | 183013 | 25 m | 40.81 | |
211 | 551 | Stefánsdóttir Gréta | 1995 | IA | 25 m | 40.83 | ||
212 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | 40.84 | ||
213 | 174 | Hallkvist Amanda | 1995 | SJÖBO SS | 25 m | 40.85 | ||
214 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 40.87 | |
215 | 582 | Schmidt Nikita | 1995 | RØDDING | 25 m | 40.99 | ||
216 | 278 | Herre Toni Katharina | 1996 | PREETZER | 214686 | 25 m | 41.08 | |
217 | 101 | Nagy Claudia | 1996 | ALVESTA SS | AK0696 | 25 m | 41.10 | |
218 | 559 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 41.20 | ||
219 | 184 | Bengtsson Diana | 1996 | SS STIMMET | BE6696 | 25 m | 41.24 | |
220 | 547 | Guðlaugsdóttir Drífa D. | 1996 | IA | 25 m | 41.55 | ||
221 | 373 | Mehlhorn Jennifer | 1996 | WESTSACHSE | 183011 | 25 m | 41.74 | |
222 | 695 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 42.13 | |
223 | 698 | Mogensen Emma Ringer | 1995 | PINGVINEN | 9558AD | 25 m | 43.17 | |
224 | 128 | Sørensen Mette | 1995 | ODDER | 9548AP | 25 m | 43.18 | |
225 | 686 | Zentawer Malina | 1996 | AHRENSBURG | 178990 | 25 m | 43.52 | |
226 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 43.62 | |
227 | 676 | Tsipkin Maria | 1996 | BERLIN | 190137 | 25 m | 43.78 | |
228 | 279 | Ackermann Janette | 1996 | SKÆRBÆK | 25 m | 43.94 | ||
229 | 684 | Singelmann Lina | 1995 | AHRENSBURG | 168392 | 25 m | 44.03 | |
230 | 392 | Naumann Kathrin | 1996 | WESTSACHSE | 185598 | 25 m | 45.24 | |
231 | 520 | Lipke Svenja | 1996 | HAMBURGER | 210201 | 25 m | 45.40 | |
232 | 130 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 25 m | 45.68 | ||
233 | 26 | Falkentoft Diana | 1995 | HERLEV | 25 m | 46.55 | ||
234 | 391 | Naumann Elke | 1995 | WESTSACHSE | 185599 | 25 m | 47.65 | |
235 | 88 | Bjerregaard Ida | 1996 | KORSØR | 9694AQ | 25 m | 47.65 | |
236 | 8 | Iwersen Signe | 1996 | A6 | 25 m | 48.67 | ||
237 | 116 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 25 m | 48.78 | ||
238 | 728 | Lauridsen Sabina H. | 1996 | WEST SWIM | 25 m | 51.40 | ||
239 | 683 | Jösson Leonie | 1996 | AHRENSBURG | 234599 | 25 m | 52.30 | |
240 | 78 | Rosenthal Gritt | 1995 | SK TRITON | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 26, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 26.26 | |
2 | 133 | Persson Elias | 1994 | S 71 | AC2594 | 25 m | 26.48 | |
3 | 490 | Skarabis Clemens | 1994 | HAINSBERGE | 153581 | 25 m | 27.19 | |
4 | 3 | Andersen Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 28.06 | |
5 | 7 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 28.07 | |
6 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 28.21 | |
7 | 576 | Stammmer Pascal | 1994 | BREMERHAV | 25 m | 28.40 | ||
8 | 622 | Päivärinta Eetu | 1994 | TURKU | 28730048 | 25 m | 28.52 | |
9 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 28.59 | |
10 | 265 | Lissner Lucas | 1994 | OSBY SS | AA9394 | 25 m | 28.61 | |
11 | 666 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 28.72 | |
12 | 33 | Kræmer Tomas | 1994 | HOBRO | 9461AI | 25 m | 28.77 | |
13 | 725 | Kjær Emil Ruben | 1994 | WEST SWIM | 9495AI | 25 m | 28.88 | |
14 | 491 | Völkel Felix | 1995 | HAINSBERGE | 161618 | 25 m | 28.91 | |
15 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 29.02 | |
16 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 29.10 | |
17 | 429 | Schulze Marco | 1995 | DRESDEN | 25 m | 29.14 | ||
18 | 553 | Gunnarsson Kristinn Gauti | 1995 | IA | 25 m | 29.17 | ||
19 | 49 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 29.21 | |
20 | 6 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 29.34 | |
21 | 626 | Parts Henrik | 1994 | TURKU | 22817530 | 25 m | 29.38 | |
22 | 217 | Johansson Marcus | 1994 | TROLLHÄTTA | AB3994 | 25 m | 29.45 | |
23 | 609 | Tränkner Erik | 1994 | ROSTOCK | 25 m | 29.50 | ||
24 | 575 | Queiss Lennart | 1995 | BREMERHAV | 168001 | 25 m | 29.51 | |
25 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 29.68 | |
26 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 29.70 | |
27 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 29.81 | |
28 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 29.82 | |
29 | 425 | Geier Lukas | 1995 | DRESDEN | 25 m | 29.82 | ||
30 | 554 | Nielse Frederik Fournaise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 29.88 | ||
31 | 595 | Herre Rene | 1994 | HALLE-NEU | 156125 | 25 m | 29.92 | |
32 | 654 | Krüger Eric | 1995 | SCHWERIN | 162863 | 25 m | 29.93 | |
33 | 179 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 29.97 | |
34 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 29.98 | |
35 | 90 | Jensen Thomas Belza | 1994 | KORSØR | 9459AD | 25 m | 29.98 | |
36 | 705 | Grünwald Felix | 1995 | PSVSCHWER | 163172 | 25 m | 30.01 | |
37 | 713 | Schwarz Carl Louis | 1995 | PSVSCHWER | 162859 | 25 m | 30.01 | |
38 | 25 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 30.01 | |
39 | 129 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 30.03 | |
40 | 620 | Koponen Anton | 1994 | TURKU | 25 m | 30.07 | ||
41 | 140 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALL-SIGMA | 9487AF | 25 m | 30.17 | |
42 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 30.18 | |
43 | 225 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | 30.22 | |
44 | 589 | Hofmann Alexander | 1994 | HALLE-NEU | 156133 | 25 m | 30.23 | |
45 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 30.24 | |
46 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 30.24 | |
47 | 663 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF-VAT | 9473AE | 25 m | 30.34 | |
48 | 41 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | 30.35 | |
49 | 675 | Stüwe Marcel Yunus | 1995 | BERLIN | 190131 | 25 m | 30.37 | |
50 | 643 | Weitzmann Christoph | 1994 | THURINGIA | 149734 | 25 m | 30.44 | |
51 | 252 | Dinther Mark | 1994 | NEPTUNUS | 9401471 | 25 m | 30.47 | |
52 | 639 | Odai Roni | 1994 | TURKU | 28603230 | 25 m | 30.51 | |
53 | 637 | Haavisto Ossi | 1994 | TURKU | 21480722 | 25 m | 30.57 | |
54 | 270 | Mißner Nils | 1995 | POTSDAM | 148514 | 25 m | 30.58 | |
55 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 30.62 | |
56 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | 30.63 | |
57 | 181 | Silverå Lucas | 1994 | SJÖBO SS | AQ3394 | 25 m | 30.68 | |
58 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | 30.70 | |
59 | 573 | Corleis Jonas | 1994 | BREMERHAV | 226457 | 25 m | 30.76 | |
60 | 621 | Kähär Antti | 1995 | TURKU | 25 m | 30.81 | ||
61 | 577 | Tönjes Marten | 1995 | BREMERHAV | 161955 | 25 m | 30.84 | |
62 | 635 | Smirnov Nikita | 1995 | TURKU | 25 m | 30.88 | ||
63 | 712 | Schnell Philipp | 1994 | PSVSCHWER | 155917 | 25 m | 31.01 | |
64 | 428 | Reuter Sven | 1995 | DRESDEN | 25 m | 31.02 | ||
65 | 719 | Frandsen Mathias | 1994 | WEST SWIM | 9443AH | 25 m | 31.09 | |
66 | 733 | Ploug-Johansen Frederik | 1994 | WEST SWIM | 9437AH | 25 m | 31.17 | |
67 | 297 | Schurig Toni | 1994 | WESTSACHSE | 162944 | 25 m | 31.19 | |
68 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 31.33 | |
69 | 427 | Kluttig Philipp | 1995 | DRESDEN | 25 m | 31.40 | ||
70 | 87 | Andersen Rasmus Damholt | 1995 | KORSØR | 9571AE | 25 m | 31.43 | |
71 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 31.46 | |
72 | 598 | Przinitzky Tom | 1995 | HALLE-NEU | 169501 | 25 m | 31.51 | |
73 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 31.53 | |
74 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 31.59 | |
75 | 594 | Thamm Nico | 1994 | HALLE-NEU | 169497 | 25 m | 31.71 | |
76 | 21 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Havnar | 25 m | 31.73 | ||
77 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 25 m | 31.77 | |
78 | 711 | Pretzer Marcus | 1994 | PSVSCHWER | 155916 | 25 m | 31.82 | |
79 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 31.84 | |
80 | 648 | Vollrath Sebastian | 1995 | THURINGIA | 161623 | 25 m | 31.87 | |
81 | 481 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 31.94 | |
82 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 31.96 | |
83 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 32.07 | |
84 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 32.09 | |
85 | 630 | Kuusento Konsta | 1994 | TURKU | 22204680 | 25 m | 32.10 | |
86 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 32.12 | |
87 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 32.18 | |
88 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 32.20 | |
89 | 149 | Weberg Martin | 1994 | ALL-SIGMA | 9453AC | 25 m | 32.27 | |
90 | 231 | Viering Daan | 1994 | DE_WAAL | 9403839 | 25 m | 32.28 | |
91 | 700 | Skjødt Kristian | 1994 | PINGVINEN | 9421AB | 25 m | 32.40 | |
92 | 590 | Jäsert Erik | 1994 | HALLE-NEU | 169504 | 25 m | 32.43 | |
93 | 4 | Bach Andreas Nielsen | 1994 | A6 | 9449AI | 25 m | 32.61 | |
94 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 32.62 | |
95 | 731 | Pedersen Morten L. | 1995 | WEST SWIM | 9541AF | 25 m | 32.74 | |
96 | 178 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 32.90 | |
97 | 614 | Oelze Leonard | 1994 | EIDELSTEDT | 151537 | 25 m | 33.09 | |
98 | 564 | Kästner Tim | 1994 | ITZEHOE | 172532 | 25 m | 33.12 | |
99 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 33.17 | |
100 | 489 | Schneider Florian | 1994 | HAINSBERGE | 153592 | 25 m | 33.25 | |
101 | 200 | Helldén Daniel | 1995 | SÖSDALA SS | AE3195 | 25 m | 33.27 | |
102 | 482 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 33.38 | |
103 | 574 | Jensch Marius | 1995 | BREMERHAV | 153470 | 25 m | 33.42 | |
104 | 317 | Franitza Tom | 1994 | WESTSACHSE | 153669 | 25 m | 33.48 | |
105 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 33.50 | |
106 | 653 | Heese Niclas | 1995 | SCHWERIN | 25 m | 33.53 | ||
107 | 722 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 33.69 | |
108 | 220 | Olsson Rasmus | 1994 | TROLLHÄTTA | AF9594 | 25 m | 33.75 | |
109 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | 33.79 | |
110 | 208 | Bengtsson Gustav | 1995 | TRELLEBORG | AH0395 | 25 m | 33.84 | |
111 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 33.88 | |
112 | 586 | Colao Claudio | 1995 | CHARLOTTEN | 159652 | 25 m | 33.88 | |
113 | 655 | Körner Fritz | 1995 | SCHWERIN | 162860 | 25 m | 34.00 | |
114 | 363 | Wetzel Marcel | 1994 | WESTSACHSE | 188965 | 25 m | 34.04 | |
115 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 34.05 | |
116 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 34.34 | ||
117 | 484 | Flehmig Konrad | 1995 | HAINSBERGE | 178853 | 25 m | 34.52 | |
118 | 555 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 34.71 | ||
119 | 480 | Jørgensen Mikkel M. | 1994 | GI40HERMES | 9439AF | 25 m | 34.87 | |
120 | 364 | Lorenz Alexander | 1995 | WESTSACHSE | 188964 | 25 m | 34.96 | |
121 | 367 | Lippold Richard | 1995 | WESTSACHSE | 189002 | 25 m | 34.97 | |
122 | 701 | Balmer Joseph | 1995 | PSVSCHWER | 215016 | 25 m | 35.05 | |
123 | 281 | El-Laham Joe | 1995 | WESTSACHSE | 183552 | 25 m | 35.11 | |
124 | 585 | Bundesen Thor | 1994 | RØDDING | 25 m | 35.16 | ||
125 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 35.25 | |
126 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 35.29 | |
127 | 218 | Magnusson William | 1994 | TROLLHÄTTA | AW0794 | 25 m | 35.48 | |
128 | 721 | Hermannsson Adalsteinn S. | 1995 | WEST SWIM | 9593AF | 25 m | 35.58 | |
129 | 55 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 35.79 | |
130 | 96 | Maslov Daniel | 1995 | ALVESTA SS | AF0795 | 25 m | 36.08 | |
131 | 36 | Ramlau Mikkel | 1995 | HOBRO | 9535AC | 25 m | 36.59 | |
132 | 511 | Fissenko Daniil | 1995 | HAMBURGER | 153338 | 25 m | 36.70 | |
133 | 237 | Nielsen Kim Ammitzbøll | 1994 | DRAGØR | 9483AE | 25 m | 36.77 | |
134 | 561 | Bartels Jan-Lukas | 1994 | ITZEHOE | 237853 | 25 m | 36.95 | |
135 | 718 | Cassard Christian | 1995 | WEST SWIM | 9547AM | 25 m | 37.28 | |
136 | 583 | Bruun Nikolaj | 1994 | RØDDING | 25 m | 37.28 | ||
137 | 242 | Reche Kai | 1995 | KALTENKIR | 170757 | 25 m | 37.30 | |
138 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 37.31 | ||
139 | 696 | Brink John | 1994 | PINGVINEN | 9437AA | 25 m | 37.39 | |
140 | 32 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 37.40 | |
141 | 238 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 37.97 | |
142 | 45 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 38.41 | |
143 | 84 | Johansson Kasper | 1995 | SPIGGARNA | AT3595 | 25 m | 39.09 | |
144 | 213 | Dimperzano Robin | 1995 | TROLLHÄTTA | AM5795 | 25 m | 39.13 | |
145 | 193 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 39.37 | |
146 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 39.64 | |
147 | 20 | Nolsøe Teitur Skoubo | 1995 | Havnar | 25 m | 39.80 | ||
148 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 39.84 | |
149 | 47 | Rudbæk Jonas Julius | 1995 | HOLBÆK | 9577AL | 25 m | 39.86 | |
150 | 726 | Kramer Mikkel Ø. | 1995 | WEST SWIM | 9561AN | 25 m | 40.11 | |
151 | 38 | Wagenvoort Jockem | 1995 | HOBRO | 9533AM | 25 m | 40.19 | |
152 | 16 | Erlingson Johan Holm | 1995 | Havnar | 25 m | 40.75 | ||
153 | 734 | Termansen Nicolaj Nim | 1995 | WEST SWIM | 9585AH | 25 m | 40.86 | |
154 | 14 | Danielsen Tummas J. | 1994 | Havnar | 25 m | 41.22 | ||
155 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 42.19 | ||
156 | 120 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 25 m | 42.83 | ||
157 | 224 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 43.10 | |
158 | 729 | Ljørring Nikolaj | 1995 | WEST SWIM | 9561AJ | 25 m | 47.94 | |
159 | 650 | Volland Tobias | 1995 | THURINGIA | 189165 | 25 m | 3:16.30 | |
160 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
161 | 85 | Masla Alexander | 1995 | SPIGGARNA | AX0595 | 25 m | ||
162 | 92 | Simonsen Lucas | 1995 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 75 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AJ5895 | 25 m | 2:32.71 | |
2 | 123 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 2:37.88 | |
3 | 519 | Knecht Katharina | 1996 | HAMBURGER | 164978 | 25 m | 2:39.60 | |
4 | 418 | Junge Anja | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:41.91 | ||
5 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 2:44.99 | |
6 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 2:45.41 | |
7 | 420 | Stein Jule | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:46.98 | ||
8 | 176 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 2:47.48 | |
9 | 240 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 2:47.53 | |
10 | 226 | Dam Stephanie | 1995 | DE_DEVEL | 9500216 | 25 m | 2:47.62 | |
11 | 183 | Olsson Hanna | 1996 | SS04 | AG9296 | 25 m | 2:48.81 | |
12 | 540 | Schmidt Pauline | 1995 | HAMBURGER | 153333 | 25 m | 2:49.10 | |
13 | 478 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 2:49.49 | |
14 | 147 | Schmidt Julie | 1995 | ALL-SIGMA | 9578AK | 25 m | 2:50.90 | |
15 | 565 | Hiller Luisa Aline | 1995 | SEGEBERG | 235071 | 25 m | 2:55.43 | |
16 | 417 | Brückner Greta | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:55.57 | ||
17 | 56 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:55.59 | |
18 | 473 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:55.94 | |
19 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 2:56.22 | |
20 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 2:57.07 | |
21 | 423 | Schnorrbusch Julia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 2:57.37 | ||
22 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 2:57.96 | |
23 | 477 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 2:58.01 | |
24 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 2:58.89 | |
25 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 2:59.19 | |
26 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 2:59.30 | |
27 | 694 | Bitsch-Olsen Stine | 1995 | VORDINGB | 9534AC | 25 m | 3:00.11 | |
28 | 656 | Lazarus Lucie-Zoe | 1995 | SCHWERIN | 163168 | 25 m | 3:01.22 | |
29 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 3:01.71 | |
30 | 422 | Rennau Patricia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 3:01.87 | ||
31 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 3:03.10 | |
32 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 3:03.12 | |
33 | 470 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 3:03.36 | |
34 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 3:04.11 | |
35 | 421 | Rahnert Lisa | 1996 | DRESDEN | 25 m | 3:06.93 | ||
36 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 3:09.30 | |
37 | 150 | Holm Amalie | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 3:13.23 | ||
38 | 613 | Ehmke Katharina | 1996 | EIDELSTEDT | 161600 | 25 m | 3:14.25 | |
39 | 24 | Aaen Linda | 1996 | HERLEV | 9616AE | 25 m | 3:14.82 | |
40 | 219 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 25 m | 3:15.89 | |
41 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 3:18.99 | |
42 | 255 | Pennings Aniek | 1996 | NEPTUNUS | 9600114 | 25 m | 3:19.88 | |
43 | 483 | Rasmussen Sofie Wessberg | 1995 | GI40HERMES | 9514AU | 25 m | 3:20.00 | |
44 | 42 | Arnø Julie | 1995 | HOLBÆK | 9538AI | 25 m | 3:22.96 | |
45 | 137 | Jacobsgaard Anna | 1996 | Sandefjord | 25 m | 3:28.83 | ||
46 | 196 | Grandt Sara | 1996 | MK 31 | 9688AN | 25 m | 3:29.67 | |
47 | 136 | Enoksen Mina | 1996 | Sandefjord | 25 m | 3:37.56 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 735 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 2:35.06 | |
2 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 2:37.26 | |
3 | 699 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 2:38.25 | |
4 | 479 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 2:38.62 | |
5 | 18 | Jákupsson Magnus | 1994 | Havnar | 25 m | 2:39.71 | ||
6 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 2:42.28 | |
7 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 2:43.62 | |
8 | 712 | Schnell Philipp | 1994 | PSVSCHWER | 155917 | 25 m | 2:45.49 | |
9 | 740 | Stavngaard Magnus | 1994 | ALL-SIGMA | 9431AE | 25 m | 2:45.50 | |
10 | 482 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 2:50.00 | |
11 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 2:51.82 | |
12 | 252 | Dinther Mark | 1994 | NEPTUNUS | 9401471 | 25 m | 2:54.50 | |
13 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 2:58.31 | |
14 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 2:58.44 | |
15 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 2:59.00 | |
16 | 21 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Havnar | 25 m | 3:00.87 | ||
17 | 28 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 3:01.50 | |
18 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 3:01.63 | |
19 | 480 | Jørgensen Mikkel M. | 1994 | GI40HERMES | 9439AF | 25 m | 3:09.49 | |
20 | 475 | Hansen Julian S. A. | 1995 | GI40HERMES | 9565AE | 25 m | 3:10.67 | |
21 | 472 | Haastrup Frederik | 1995 | GI40HERMES | 9505AC | 25 m | 3:20.00 | |
22 | 557 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 3:34.98 | ||
23 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 29, 25m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 15.00 | |
2 | 176 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 15.76 | |
3 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 15.93 | |
4 | 125 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 16.15 | |
5 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 16.20 | |
6 | 678 | Reincke Britt | 1995 | OVERBULLEN | 159785 | 25 m | 16.22 | |
7 | 567 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 16.27 | |
8 | 271 | Buschick Betty | 1995 | POTSDAM | 148480 | 25 m | 16.31 | |
9 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 16.40 | |
10 | 627 | Soininen Jasmina | 1995 | TURKU | 30190579 | 25 m | 16.50 | |
11 | 75 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AJ5895 | 25 m | 16.70 | |
12 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 16.97 | |
13 | 682 | Bendfeldt Laura | 1995 | AHRENSBURG | 168393 | 25 m | 17.00 | |
14 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 17.00 | |
15 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 17.00 | |
16 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 17.00 | |
17 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 17.10 | |
18 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 17.10 | |
19 | 640 | Muurinen Saara-Maria | 1996 | TURKU | 25 m | 17.11 | ||
20 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 17.22 | |
21 | 499 | Vetter Anjes | 1995 | FRANKFURT | 161760 | 25 m | 17.30 | |
22 | 423 | Schnorrbusch Julia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 17.30 | ||
23 | 624 | Bergström Erika | 1996 | TURKU | 25 m | 17.33 | ||
24 | 631 | Hemmi Maria | 1996 | TURKU | 30317420 | 25 m | 17.40 | |
25 | 633 | Holm Natalia | 1995 | TURKU | 30736713 | 25 m | 17.40 | |
26 | 693 | Kanis Julia | 1996 | SVHANDLEIP | 166983 | 25 m | 17.50 | |
27 | 419 | Kempe Rebecca | 1995 | DRESDEN | 25 m | 17.50 | ||
28 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 17.61 | |
29 | 498 | Rimkus Carolin | 1995 | FRANKFURT | 161774 | 25 m | 17.80 | |
30 | 658 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF-VAT | 9518AG | 25 m | 18.00 | |
31 | 470 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 18.00 | |
32 | 591 | Keck Jasmin | 1996 | HALLE-NEU | 164316 | 25 m | 18.07 | |
33 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 18.23 | |
34 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 18.27 | |
35 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 18.37 | |
36 | 632 | Vihdanmäki Melina | 1995 | TURKU | 28879873 | 25 m | 18.40 | |
37 | 550 | Karlsdóttir Unnur Inga | 1995 | IA | 25 m | 18.40 | ||
38 | 27 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 18.55 | |
39 | 313 | Remke Lisa | 1995 | WESTSACHSE | 166735 | 25 m | 18.64 | |
40 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 18.83 | |
41 | 593 | Poser Nicki-Ann | 1995 | HALLE-NEU | 188555 | 25 m | 18.89 | |
42 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 18.90 | |
43 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 18.94 | |
44 | 634 | Nieminen Neea | 1995 | TURKU | 28965444 | 25 m | 19.00 | |
45 | 608 | Sander Clara | 1995 | ROSTOCK | 25 m | 19.00 | ||
46 | 473 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 19.00 | |
47 | 707 | Holzhausen Leonie | 1996 | PSVSCHWER | 209152 | 25 m | 19.13 | |
48 | 493 | Dammköhler Lisa Marie | 1995 | FRANKFURT | 220328 | 25 m | 19.20 | |
49 | 495 | Goltz Luisa | 1996 | FRANKFURT | 220327 | 25 m | 19.20 | |
50 | 34 | Larsen Jeanne Flou | 1995 | HOBRO | 9568AD | 25 m | 19.23 | |
51 | 646 | Leitholdt Natalie | 1996 | THURINGIA | 181351 | 25 m | 19.26 | |
52 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 19.30 | |
53 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 19.34 | |
54 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 19.36 | |
55 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 19.50 | |
56 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 19.52 | |
57 | 74 | Nilsson Therese | 1996 | SK TRITON | AL8896 | 25 m | 19.70 | |
58 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 19.70 | |
59 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 19.75 | |
60 | 642 | Hemmann Anna Louise | 1996 | THURINGIA | 184506 | 25 m | 19.82 | |
61 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 19.99 | |
62 | 524 | Marquart Anica | 1995 | HAMBURGER | 174754 | 25 m | 20.00 | |
63 | 588 | Meyer Elanie | 1996 | CHARLOTTEN | 158651 | 25 m | 20.00 | |
64 | 469 | Køhler Caroline | 1995 | GI40HERMES | 9568AE | 25 m | 20.00 | |
65 | 474 | Fessel Frida Webster | 1996 | GI40HERMES | 9604AO | 25 m | 20.00 | |
66 | 134 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 20.10 | |
67 | 108 | Åsén Catrine Latifi | 1995 | ALINGSÅS | BO7895 | 25 m | 20.10 | |
68 | 492 | Wunderlich Annalena | 1996 | HAINSBERGE | 178859 | 25 m | 20.10 | |
69 | 174 | Hallkvist Amanda | 1995 | SJÖBO SS | 25 m | 20.19 | ||
70 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 20.28 | |
71 | 674 | Köse Merve | 1996 | BERLIN | 190143 | 25 m | 20.33 | |
72 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 20.34 | |
73 | 566 | Jørgensen Christine | 1995 | NAKSKOV | 9576AN | 25 m | 20.36 | |
74 | 171 | Marklin Ellinor | 1995 | SS DELFIN | AE1695 | 25 m | 20.40 | |
75 | 548 | Hafliðadóttir Una Rakel | 1995 | IA | 25 m | 20.40 | ||
76 | 280 | Andersen Malene | 1995 | SKÆRBÆK | 25 m | 20.57 | ||
77 | 488 | Pigors Ruth | 1996 | HAINSBERGE | 178858 | 25 m | 20.59 | |
78 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 20.61 | |
79 | 551 | Stefánsdóttir Gréta | 1995 | IA | 25 m | 20.70 | ||
80 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 20.70 | |
81 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 20.74 | |
82 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | 20.75 | |
83 | 657 | Wulf Jenny | 1996 | SCHWERIN | 217014 | 25 m | 20.91 | |
84 | 681 | Köler Johanna | 1995 | AHRENSBURG | 179009 | 25 m | 21.00 | |
85 | 375 | Meisner Lena | 1996 | WESTSACHSE | 183013 | 25 m | 21.00 | |
86 | 680 | Geißer Famke | 1996 | AHRENSBURG | 179015 | 25 m | 21.00 | |
87 | 264 | Lissner Anna | 1995 | OSBY SS | AA3495 | 25 m | 21.04 | |
88 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 21.19 | |
89 | 308 | Richter Conny | 1996 | WESTSACHSE | 200714 | 25 m | 21.34 | |
90 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | 21.35 | ||
91 | 295 | Schneider Vivienne-Stella | 1996 | WESTSACHSE | 183579 | 25 m | 21.45 | |
92 | 122 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 21.46 | |
93 | 679 | Koerber Benita | 1995 | AHRENSBURG | 179020 | 25 m | 21.50 | |
94 | 379 | Dix Arlett | 1995 | WESTSACHSE | 189238 | 25 m | 21.60 | |
95 | 175 | Jönsson My | 1996 | SJÖBO SS | BG6296 | 25 m | 21.63 | |
96 | 9 | Jensen Katrine | 1995 | A6 | 9598AN | 25 m | 21.73 | |
97 | 44 | Ellekær Sarah | 1996 | HOLBÆK | 9692AE | 25 m | 21.86 | |
98 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 21.88 | |
99 | 546 | Einarsdóttir Ólöf Ósk | 1995 | IA | 25 m | 21.90 | ||
100 | 673 | Kalantzis Rea | 1995 | BERLIN | 190147 | 25 m | 22.00 | |
101 | 62 | Ericsson Sofie | 1996 | SK TRITON | AD1696 | 25 m | 22.15 | |
102 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 22.33 | |
103 | 192 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 22.40 | |
104 | 40 | Jensen Anne B | 1995 | HOBRO | 9566AO | 25 m | 22.45 | |
105 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 22.48 | |
106 | 684 | Singelmann Lina | 1995 | AHRENSBURG | 168392 | 25 m | 22.50 | |
107 | 685 | Rautmann Lucie | 1996 | AHRENSBURG | 178985 | 25 m | 22.70 | |
108 | 278 | Herre Toni Katharina | 1996 | PREETZER | 214686 | 25 m | 22.74 | |
109 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 22.78 | |
110 | 196 | Grandt Sara | 1996 | MK 31 | 9688AN | 25 m | 23.00 | |
111 | 520 | Lipke Svenja | 1996 | HAMBURGER | 210201 | 25 m | 23.00 | |
112 | 117 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 23.00 | |
113 | 101 | Nagy Claudia | 1996 | ALVESTA SS | AK0696 | 25 m | 23.05 | |
114 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 23.11 | |
115 | 559 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 23.12 | ||
116 | 137 | Jacobsgaard Anna | 1996 | Sandefjord | 25 m | 23.19 | ||
117 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 23.22 | |
118 | 672 | Brennecke Sara | 1996 | BERLIN | 190140 | 25 m | 23.32 | |
119 | 714 | Skrocki Lisa | 1996 | PSVSCHWER | 215017 | 25 m | 23.45 | |
120 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 24.00 | |
121 | 683 | Jösson Leonie | 1996 | AHRENSBURG | 234599 | 25 m | 24.50 | |
122 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 24.72 | |
123 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 24.80 | |
124 | 686 | Zentawer Malina | 1996 | AHRENSBURG | 178990 | 25 m | 24.82 | |
125 | 230 | Somers Corine | 1995 | DE_WAAL | 9501900 | 25 m | 25.23 | |
126 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 25.29 | |
127 | 676 | Tsipkin Maria | 1996 | BERLIN | 190137 | 25 m | 26.00 | |
128 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 26.59 | |
129 | 584 | Kjeldsen Susanne | 1996 | RØDDING | 25 m | 29.25 | ||
130 | 26 | Falkentoft Diana | 1995 | HERLEV | 25 m | 30.00 | ||
131 | 579 | Brink Janni | 1996 | RØDDING | 25 m | 35.94 | ||
132 | 665 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK-VAT | 9514AB | 25 m | 59.99 | |
133 | 221 | Regnér Jasmine G | 1995 | TROLLHÄTTA | BQ2895 | 25 m | ||
134 | 638 | Raita Ramona | 1995 | TURKU | 25 m | |||
135 | 10 | Juhler Kiki | 1996 | A6 | 9662AC | 25 m | ||
136 | 728 | Lauridsen Sabina H. | 1996 | WEST SWIM | 25 m | |||
137 | 5 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | ||
138 | 8 | Iwersen Signe | 1996 | A6 | 25 m | |||
139 | 210 | Borg Lovisa | 1995 | TRELLEBORG | AT6895 | 25 m | ||
140 | 203 | Ljung Josefin | 1995 | TRELLEBORG | BA5895 | 25 m | ||
141 | 205 | Lundh Emmy | 1995 | TRELLEBORG | AN5695 | 25 m | ||
142 | 13 | Olsson Ida | 1996 | A6 | 25 m | |||
143 | 629 | Lehtinen Jenna | 1995 | TURKU | 25 m | |||
144 | 54 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | ||
145 | 82 | Brinkeback Kim | 1995 | SPIGGARNA | AG6295 | 25 m | ||
146 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | ||
147 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | ||
148 | 43 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | ||
149 | 86 | Segerberg Olivia | 1995 | SPIGGARNA | BJ6895 | 25 m | ||
150 | 91 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | ||
151 | 56 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | ||
152 | 50 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | ||
153 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 30, 25m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Günther Ben | 1994 | DRESDEN | 25 m | 14.70 | ||
2 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 14.80 | ||
3 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 14.82 | |
4 | 575 | Queiss Lennart | 1995 | BREMERHAV | 168001 | 25 m | 15.20 | |
5 | 490 | Skarabis Clemens | 1994 | HAINSBERGE | 153581 | 25 m | 15.32 | |
6 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 15.52 | |
7 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 15.60 | |
8 | 639 | Odai Roni | 1994 | TURKU | 28603230 | 25 m | 15.60 | |
9 | 429 | Schulze Marco | 1995 | DRESDEN | 25 m | 15.80 | ||
10 | 33 | Kræmer Tomas | 1994 | HOBRO | 9461AI | 25 m | 15.84 | |
11 | 430 | Wiedemann Jan | 1995 | DRESDEN | 25 m | 15.90 | ||
12 | 481 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 16.00 | |
13 | 622 | Päivärinta Eetu | 1994 | TURKU | 28730048 | 25 m | 16.00 | |
14 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 16.11 | |
15 | 428 | Reuter Sven | 1995 | DRESDEN | 25 m | 16.20 | ||
16 | 626 | Parts Henrik | 1994 | TURKU | 22817530 | 25 m | 16.20 | |
17 | 577 | Tönjes Marten | 1995 | BREMERHAV | 161955 | 25 m | 16.50 | |
18 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 16.50 | |
19 | 623 | Hyvönen Elmeri | 1995 | TURKU | 25 m | 16.67 | ||
20 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 16.70 | |
21 | 609 | Tränkner Erik | 1994 | ROSTOCK | 25 m | 16.90 | ||
22 | 590 | Jäsert Erik | 1994 | HALLE-NEU | 169504 | 25 m | 16.93 | |
23 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 17.00 | |
24 | 181 | Silverå Lucas | 1994 | SJÖBO SS | AQ3394 | 25 m | 17.02 | |
25 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 17.08 | |
26 | 630 | Kuusento Konsta | 1994 | TURKU | 22204680 | 25 m | 17.20 | |
27 | 574 | Jensch Marius | 1995 | BREMERHAV | 153470 | 25 m | 17.20 | |
28 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 17.23 | |
29 | 648 | Vollrath Sebastian | 1995 | THURINGIA | 161623 | 25 m | 17.33 | |
30 | 129 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 17.50 | |
31 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 17.50 | |
32 | 317 | Franitza Tom | 1994 | WESTSACHSE | 153669 | 25 m | 17.55 | |
33 | 217 | Johansson Marcus | 1994 | TROLLHÄTTA | AB3994 | 25 m | 17.59 | |
34 | 90 | Jensen Thomas Belza | 1994 | KORSØR | 9459AD | 25 m | 17.60 | |
35 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 17.61 | |
36 | 647 | Seifert Paul | 1995 | THURINGIA | 169385 | 25 m | 17.85 | |
37 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 18.05 | |
38 | 7 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 18.21 | |
39 | 489 | Schneider Florian | 1994 | HAINSBERGE | 153592 | 25 m | 18.21 | |
40 | 589 | Hofmann Alexander | 1994 | HALLE-NEU | 156133 | 25 m | 18.51 | |
41 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 18.61 | |
42 | 87 | Andersen Rasmus Damholt | 1995 | KORSØR | 9571AE | 25 m | 18.73 | |
43 | 3 | Andersen Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 18.76 | |
44 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 18.79 | |
45 | 132 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 18.80 | |
46 | 645 | Seiá Martin | 1994 | THURINGIA | 161622 | 25 m | 18.81 | |
47 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 18.90 | |
48 | 281 | El-Laham Joe | 1995 | WESTSACHSE | 183552 | 25 m | 18.91 | |
49 | 6 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 18.99 | |
50 | 554 | Nielse Frederik Fournaise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 19.00 | ||
51 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 19.03 | |
52 | 701 | Balmer Joseph | 1995 | PSVSCHWER | 215016 | 25 m | 19.29 | |
53 | 179 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 19.30 | |
54 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 19.35 | |
55 | 731 | Pedersen Morten L. | 1995 | WEST SWIM | 9541AF | 25 m | 19.36 | |
56 | 594 | Thamm Nico | 1994 | HALLE-NEU | 169497 | 25 m | 19.36 | |
57 | 675 | Stüwe Marcel Yunus | 1995 | BERLIN | 190131 | 25 m | 19.51 | |
58 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 19.92 | |
59 | 475 | Hansen Julian S. A. | 1995 | GI40HERMES | 9565AE | 25 m | 20.00 | |
60 | 200 | Helldén Daniel | 1995 | SÖSDALA SS | AE3195 | 25 m | 20.35 | |
61 | 364 | Lorenz Alexander | 1995 | WESTSACHSE | 188964 | 25 m | 20.53 | |
62 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 20.81 | |
63 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 21.10 | ||
64 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 21.53 | |
65 | 585 | Bundesen Thor | 1994 | RØDDING | 25 m | 21.62 | ||
66 | 484 | Flehmig Konrad | 1995 | HAINSBERGE | 178853 | 25 m | 21.73 | |
67 | 213 | Dimperzano Robin | 1995 | TROLLHÄTTA | AM5795 | 25 m | 21.99 | |
68 | 242 | Reche Kai | 1995 | KALTENKIR | 170757 | 25 m | 22.51 | |
69 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 22.90 | ||
70 | 729 | Ljørring Nikolaj | 1995 | WEST SWIM | 9561AJ | 25 m | 24.11 | |
71 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 24.73 | |
72 | 20 | Nolsøe Teitur Skoubo | 1995 | Havnar | 25 m | 24.90 | ||
73 | 16 | Erlingson Johan Holm | 1995 | Havnar | 25 m | 25.79 | ||
74 | 718 | Cassard Christian | 1995 | WEST SWIM | 9547AM | 25 m | 26.00 | |
75 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 27.89 | |
76 | 220 | Olsson Rasmus | 1994 | TROLLHÄTTA | AF9594 | 25 m | 31.47 | |
77 | 713 | Schwarz Carl Louis | 1995 | PSVSCHWER | 162859 | 25 m | 1:04.08 | |
78 | 227 | Hoek Michael | 1995 | DE_DEVEL | 9502097 | 25 m | NT | |
79 | 4 | Bach Andreas Nielsen | 1994 | A6 | 9449AI | 25 m | ||
80 | 621 | Kähär Antti | 1995 | TURKU | 25 m | |||
81 | 641 | Rautiainen Wiljam | 1995 | TURKU | 25 m | |||
82 | 92 | Simonsen Lucas | 1995 | KORSØR | 25 m | |||
83 | 735 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | ||
84 | 208 | Bengtsson Gustav | 1995 | TRELLEBORG | AH0395 | 25 m | ||
85 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | ||
86 | 224 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | ||
87 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | ||
88 | 725 | Kjær Emil Ruben | 1994 | WEST SWIM | 9495AI | 25 m | ||
89 | 193 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | ||
90 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | ||
91 | 52 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 25 m | |||
92 | 85 | Masla Alexander | 1995 | SPIGGARNA | AX0595 | 25 m | ||
93 | 45 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | ||
94 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 31, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 14.90 | |
2 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 14.95 | |
3 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 15.00 | |
4 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 15.18 | ||
5 | 342 | Schaufel Julia | 1995 | WESTSACHSE | 150737 | 25 m | 15.22 | |
6 | 631 | Hemmi Maria | 1996 | TURKU | 30317420 | 25 m | 15.30 | |
7 | 276 | Dittmar Hannah Michelle | 1996 | POTSDAM | 202277 | 25 m | 15.41 | |
8 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 15.42 | |
9 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 15.55 | |
10 | 240 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 15.60 | |
11 | 272 | Mavanga Cynthia | 1995 | POTSDAM | 147871 | 25 m | 15.92 | |
12 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 16.00 | |
13 | 627 | Soininen Jasmina | 1995 | TURKU | 30190579 | 25 m | 16.00 | |
14 | 633 | Holm Natalia | 1995 | TURKU | 30736713 | 25 m | 16.00 | |
15 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 16.00 | |
16 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 16.00 | |
17 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 16.03 | |
18 | 123 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 16.06 | |
19 | 418 | Junge Anja | 1995 | DRESDEN | 25 m | 16.10 | ||
20 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 16.20 | |
21 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 16.22 | |
22 | 612 | Harms Svenja | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 16.30 | ||
23 | 206 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 25 m | 16.39 | |
24 | 171 | Marklin Ellinor | 1995 | SS DELFIN | AE1695 | 25 m | 16.40 | |
25 | 499 | Vetter Anjes | 1995 | FRANKFURT | 161760 | 25 m | 16.40 | |
26 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 16.44 | |
27 | 610 | Lübcke Janine | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 16.50 | ||
28 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 16.55 | |
29 | 628 | Kukkonen Jenna | 1995 | TURKU | 30707946 | 25 m | 16.60 | |
30 | 646 | Leitholdt Natalie | 1996 | THURINGIA | 181351 | 25 m | 16.61 | |
31 | 596 | Maciag Sandra | 1995 | HALLE-NEU | 156130 | 25 m | 16.98 | |
32 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 17.00 | |
33 | 233 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 17.00 | |
34 | 611 | Schulz Stefanie | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 17.00 | ||
35 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 17.01 | |
36 | 275 | Achilles Sophie | 1996 | POTSDAM | 202275 | 25 m | 17.02 | |
37 | 180 | Rasmusson Nicole | 1995 | SJÖBO SS | AR4295 | 25 m | 17.09 | |
38 | 693 | Kanis Julia | 1996 | SVHANDLEIP | 166983 | 25 m | 17.10 | |
39 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 17.12 | |
40 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 17.15 | |
41 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | 17.20 | |
42 | 415 | Hilgerdenaar Robin | 1996 | ZEGENWERP | 9605190 | 25 m | 17.20 | |
43 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 17.26 | |
44 | 591 | Keck Jasmin | 1996 | HALLE-NEU | 164316 | 25 m | 17.29 | |
45 | 5 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 17.35 | |
46 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 17.40 | |
47 | 537 | Schaps Samantha | 1995 | HAMBURGER | 219335 | 25 m | 17.50 | |
48 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 17.51 | |
49 | 313 | Remke Lisa | 1995 | WESTSACHSE | 166735 | 25 m | 17.58 | |
50 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 17.60 | |
51 | 496 | Höppner Franziska | 1996 | FRANKFURT | 220331 | 25 m | 17.60 | |
52 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 17.62 | |
53 | 500 | Zengerling Verena | 1995 | FRANKFURT | 220330 | 25 m | 17.70 | |
54 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 17.87 | |
55 | 473 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 18.00 | |
56 | 478 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 18.00 | |
57 | 682 | Bendfeldt Laura | 1995 | AHRENSBURG | 168393 | 25 m | 18.20 | |
58 | 311 | Jäckle Patricia | 1995 | WESTSACHSE | 165800 | 25 m | 18.24 | |
59 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 18.30 | |
60 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 18.34 | |
61 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 18.41 | |
62 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 18.70 | |
63 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 18.70 | |
64 | 540 | Schmidt Pauline | 1995 | HAMBURGER | 153333 | 25 m | 18.70 | |
65 | 186 | Klippfors Sandra | 1995 | SS STIMMET | 2007-05-20 | 25 m | 18.78 | |
66 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 18.90 | |
67 | 235 | Karlsmark Rikke | 1995 | DRAGØR | 9536AQ | 25 m | 19.00 | |
68 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 19.00 | |
69 | 194 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 19.00 | |
70 | 77 | Rosenkvist Linn | 1995 | SK TRITON | AO3895 | 25 m | 19.05 | |
71 | 369 | Schindler Lena | 1996 | WESTSACHSE | 182969 | 25 m | 19.32 | |
72 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | 19.34 | |
73 | 581 | Lund Mika | 1996 | RØDDING | 25 m | 19.35 | ||
74 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 19.37 | |
75 | 185 | Gustavsson Emelie | 1995 | SS STIMMET | AX6295 | 25 m | 19.37 | |
76 | 497 | Neumann Alina | 1996 | FRANKFURT | 220335 | 25 m | 19.40 | |
77 | 495 | Goltz Luisa | 1996 | FRANKFURT | 220327 | 25 m | 19.60 | |
78 | 546 | Einarsdóttir Ólöf Ósk | 1995 | IA | 25 m | 19.70 | ||
79 | 187 | Schoberg Amanda | 1996 | SS STIMMET | AN2896 | 25 m | 19.89 | |
80 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 19.90 | |
81 | 108 | Åsén Catrine Latifi | 1995 | ALINGSÅS | BO7895 | 25 m | 19.90 | |
82 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 19.95 | |
83 | 210 | Borg Lovisa | 1995 | TRELLEBORG | AT6895 | 25 m | 19.97 | |
84 | 613 | Ehmke Katharina | 1996 | EIDELSTEDT | 161600 | 25 m | 20.00 | |
85 | 520 | Lipke Svenja | 1996 | HAMBURGER | 210201 | 25 m | 20.00 | |
86 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 20.00 | |
87 | 644 | Friedrich Frederike | 1996 | THURINGIA | 189164 | 25 m | 20.09 | |
88 | 295 | Schneider Vivienne-Stella | 1996 | WESTSACHSE | 183579 | 25 m | 20.23 | |
89 | 83 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | 20.25 | |
90 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 20.29 | |
91 | 549 | Jónasdóttir Kristín R. | 1995 | IA | 25 m | 20.30 | ||
92 | 558 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 20.50 | ||
93 | 592 | Jache Lydia | 1996 | HALLE-NEU | 209346 | 25 m | 20.53 | |
94 | 74 | Nilsson Therese | 1996 | SK TRITON | AL8896 | 25 m | 20.60 | |
95 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 20.66 | |
96 | 657 | Wulf Jenny | 1996 | SCHWERIN | 217014 | 25 m | 20.69 | |
97 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 20.86 | |
98 | 378 | Bochmann Jessica | 1995 | WESTSACHSE | 188978 | 25 m | 21.00 | |
99 | 86 | Segerberg Olivia | 1995 | SPIGGARNA | BJ6895 | 25 m | 21.05 | |
100 | 80 | Wingren Lina | 1996 | SK TRITON | 25 m | 21.19 | ||
101 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 21.24 | |
102 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 21.24 | |
103 | 486 | Handke Sandra | 1996 | HAINSBERGE | 178856 | 25 m | 21.45 | |
104 | 62 | Ericsson Sofie | 1996 | SK TRITON | AD1696 | 25 m | 21.52 | |
105 | 101 | Nagy Claudia | 1996 | ALVESTA SS | AK0696 | 25 m | 21.56 | |
106 | 677 | Millfahrt Sophia-Isabel | 1996 | OVERBULLEN | 179487 | 25 m | 21.64 | |
107 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 21.82 | |
108 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 21.84 | |
109 | 12 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 21.98 | |
110 | 196 | Grandt Sara | 1996 | MK 31 | 9688AN | 25 m | 22.00 | |
111 | 679 | Koerber Benita | 1995 | AHRENSBURG | 179020 | 25 m | 22.00 | |
112 | 578 | Petersen Ida | 1995 | RØDDING | 25 m | 22.03 | ||
113 | 545 | Topouzidou Jana | 1995 | HAMBURGER | 210207 | 25 m | 22.30 | |
114 | 375 | Meisner Lena | 1996 | WESTSACHSE | 183013 | 25 m | 22.40 | |
115 | 379 | Dix Arlett | 1995 | WESTSACHSE | 189238 | 25 m | 22.50 | |
116 | 642 | Hemmann Anna Louise | 1996 | THURINGIA | 184506 | 25 m | 22.66 | |
117 | 392 | Naumann Kathrin | 1996 | WESTSACHSE | 185598 | 25 m | 22.88 | |
118 | 686 | Zentawer Malina | 1996 | AHRENSBURG | 178990 | 25 m | 23.00 | |
119 | 684 | Singelmann Lina | 1995 | AHRENSBURG | 168392 | 25 m | 23.00 | |
120 | 474 | Fessel Frida Webster | 1996 | GI40HERMES | 9604AO | 25 m | 23.00 | |
121 | 483 | Rasmussen Sofie Wessberg | 1995 | GI40HERMES | 9514AU | 25 m | 23.00 | |
122 | 685 | Rautmann Lucie | 1996 | AHRENSBURG | 178985 | 25 m | 23.00 | |
123 | 579 | Brink Janni | 1996 | RØDDING | 25 m | 23.17 | ||
124 | 279 | Ackermann Janette | 1996 | SKÆRBÆK | 25 m | 23.40 | ||
125 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 23.45 | |
126 | 184 | Bengtsson Diana | 1996 | SS STIMMET | BE6696 | 25 m | 23.69 | |
127 | 253 | Hellings Zoë | 1996 | NEPTUNUS | 9600338 | 25 m | 23.69 | |
128 | 674 | Köse Merve | 1996 | BERLIN | 190143 | 25 m | 23.78 | |
129 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 23.92 | |
130 | 492 | Wunderlich Annalena | 1996 | HAINSBERGE | 178859 | 25 m | 23.97 | |
131 | 680 | Geißer Famke | 1996 | AHRENSBURG | 179015 | 25 m | 24.00 | |
132 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 24.14 | |
133 | 254 | Os Demi | 1996 | NEPTUNUS | 9603696 | 25 m | 24.45 | |
134 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | 24.75 | |
135 | 683 | Jösson Leonie | 1996 | AHRENSBURG | 234599 | 25 m | 25.00 | |
136 | 391 | Naumann Elke | 1995 | WESTSACHSE | 185599 | 25 m | 25.44 | |
137 | 597 | Nilkes Theresa | 1995 | HALLE-NEU | 169500 | 25 m | 25.90 | |
138 | 136 | Enoksen Mina | 1996 | Sandefjord | 25 m | 25.91 | ||
139 | 724 | Kehlet Sidse | 1996 | WEST SWIM | 9696AH | 25 m | ||
140 | 681 | Köler Johanna | 1995 | AHRENSBURG | 179009 | 25 m | ||
141 | 82 | Brinkeback Kim | 1995 | SPIGGARNA | AG6295 | 25 m | ||
142 | 190 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | ||
143 | 44 | Ellekær Sarah | 1996 | HOLBÆK | 9692AE | 25 m | ||
144 | 43 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 25 m | ||
145 | 191 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | ||
146 | 638 | Raita Ramona | 1995 | TURKU | 25 m | |||
147 | 8 | Iwersen Signe | 1996 | A6 | 25 m | |||
148 | 629 | Lehtinen Jenna | 1995 | TURKU | 25 m | |||
149 | 221 | Regnér Jasmine G | 1995 | TROLLHÄTTA | BQ2895 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 32, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Günther Ben | 1994 | DRESDEN | 25 m | 13.00 | ||
2 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 13.30 | ||
3 | 622 | Päivärinta Eetu | 1994 | TURKU | 28730048 | 25 m | 13.40 | |
4 | 425 | Geier Lukas | 1995 | DRESDEN | 25 m | 13.50 | ||
5 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 13.79 | |
6 | 429 | Schulze Marco | 1995 | DRESDEN | 25 m | 13.80 | ||
7 | 626 | Parts Henrik | 1994 | TURKU | 22817530 | 25 m | 14.00 | |
8 | 508 | Ellerbrock Marko | 1994 | HAMBURGER | 161355 | 25 m | 14.00 | |
9 | 133 | Persson Elias | 1994 | S 71 | AC2594 | 25 m | 14.00 | |
10 | 725 | Kjær Emil Ruben | 1994 | WEST SWIM | 9495AI | 25 m | 14.27 | |
11 | 575 | Queiss Lennart | 1995 | BREMERHAV | 168001 | 25 m | 14.30 | |
12 | 639 | Odai Roni | 1994 | TURKU | 28603230 | 25 m | 14.50 | |
13 | 491 | Völkel Felix | 1995 | HAINSBERGE | 161618 | 25 m | 14.68 | |
14 | 270 | Mißner Nils | 1995 | POTSDAM | 148514 | 25 m | 14.70 | |
15 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 14.71 | |
16 | 297 | Schurig Toni | 1994 | WESTSACHSE | 162944 | 25 m | 14.88 | |
17 | 705 | Grünwald Felix | 1995 | PSVSCHWER | 163172 | 25 m | 14.90 | |
18 | 6 | Gjerløff Tobias | 1995 | A6 | 9549AE | 25 m | 14.92 | |
19 | 479 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 15.00 | |
20 | 25 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 15.05 | |
21 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 15.05 | |
22 | 17 | Hansen Jákup Klein | 1994 | Havnar | 25 m | 15.32 | ||
23 | 129 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 15.39 | |
24 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 15.45 | |
25 | 654 | Krüger Eric | 1995 | SCHWERIN | 162863 | 25 m | 15.49 | |
26 | 577 | Tönjes Marten | 1995 | BREMERHAV | 161955 | 25 m | 15.50 | |
27 | 149 | Weberg Martin | 1994 | ALL-SIGMA | 9453AC | 25 m | 15.70 | |
28 | 595 | Herre Rene | 1994 | HALLE-NEU | 156125 | 25 m | 15.73 | |
29 | 553 | Gunnarsson Kristinn Gauti | 1995 | IA | 25 m | 15.80 | ||
30 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 15.80 | |
31 | 385 | Kästner Martin | 1994 | WESTSACHSE | 154487 | 25 m | 15.86 | |
32 | 650 | Volland Tobias | 1995 | THURINGIA | 189165 | 25 m | 15.98 | |
33 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 16.00 | |
34 | 590 | Jäsert Erik | 1994 | HALLE-NEU | 169504 | 25 m | 16.04 | |
35 | 647 | Seifert Paul | 1995 | THURINGIA | 169385 | 25 m | 16.09 | |
36 | 49 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 16.14 | |
37 | 143 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALL-SIGMA | 9513AF | 25 m | 16.20 | |
38 | 574 | Jensch Marius | 1995 | BREMERHAV | 153470 | 25 m | 16.30 | |
39 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 16.30 | |
40 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 16.39 | |
41 | 630 | Kuusento Konsta | 1994 | TURKU | 22204680 | 25 m | 16.40 | |
42 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 16.43 | |
43 | 598 | Przinitzky Tom | 1995 | HALLE-NEU | 169501 | 25 m | 16.48 | |
44 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 16.50 | |
45 | 564 | Kästner Tim | 1994 | ITZEHOE | 172532 | 25 m | 16.62 | |
46 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 16.66 | |
47 | 87 | Andersen Rasmus Damholt | 1995 | KORSØR | 9571AE | 25 m | 16.79 | |
48 | 589 | Hofmann Alexander | 1994 | HALLE-NEU | 156133 | 25 m | 16.84 | |
49 | 21 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Havnar | 25 m | 16.87 | ||
50 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 16.90 | |
51 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 16.97 | |
52 | 317 | Franitza Tom | 1994 | WESTSACHSE | 153669 | 25 m | 16.98 | |
53 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 17.00 | |
54 | 648 | Vollrath Sebastian | 1995 | THURINGIA | 161623 | 25 m | 17.00 | |
55 | 554 | Nielse Frederik Fournaise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 17.00 | ||
56 | 731 | Pedersen Morten L. | 1995 | WEST SWIM | 9541AF | 25 m | 17.07 | |
57 | 701 | Balmer Joseph | 1995 | PSVSCHWER | 215016 | 25 m | 17.13 | |
58 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 17.13 | |
59 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 17.37 | |
60 | 722 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 17.41 | |
61 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 17.46 | |
62 | 388 | Andreas Christoph | 1995 | WESTSACHSE | 172712 | 25 m | 17.87 | |
63 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 17.89 | |
64 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 18.14 | |
65 | 363 | Wetzel Marcel | 1994 | WESTSACHSE | 188965 | 25 m | 18.36 | |
66 | 90 | Jensen Thomas Belza | 1994 | KORSØR | 9459AD | 25 m | 18.42 | |
67 | 178 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 18.44 | |
68 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 18.86 | |
69 | 374 | Koller Philipp | 1995 | WESTSACHSE | 182991 | 25 m | 18.89 | |
70 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 18.99 | |
71 | 614 | Oelze Leonard | 1994 | EIDELSTEDT | 151537 | 25 m | 19.00 | |
72 | 655 | Körner Fritz | 1995 | SCHWERIN | 162860 | 25 m | 19.04 | |
73 | 200 | Helldén Daniel | 1995 | SÖSDALA SS | AE3195 | 25 m | 19.35 | |
74 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 19.98 | |
75 | 37 | Thinggaard Jonas | 1994 | HOBRO | 9429AE | 25 m | 20.03 | |
76 | 367 | Lippold Richard | 1995 | WESTSACHSE | 189002 | 25 m | 20.11 | |
77 | 84 | Johansson Kasper | 1995 | SPIGGARNA | AT3595 | 25 m | 20.38 | |
78 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 25 m | 20.39 | |
79 | 585 | Bundesen Thor | 1994 | RØDDING | 25 m | 20.74 | ||
80 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 20.95 | |
81 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 21.62 | |
82 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | 22.47 | |
83 | 119 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 22.57 | |
84 | 364 | Lorenz Alexander | 1995 | WESTSACHSE | 188964 | 25 m | 22.70 | |
85 | 475 | Hansen Julian S. A. | 1995 | GI40HERMES | 9565AE | 25 m | 23.00 | |
86 | 555 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 23.00 | ||
87 | 220 | Olsson Rasmus | 1994 | TROLLHÄTTA | AF9594 | 25 m | 23.64 | |
88 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 23.67 | |
89 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 25.21 | ||
90 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 25.22 | ||
91 | 16 | Erlingson Johan Holm | 1995 | Havnar | 25 m | 27.19 | ||
92 | 729 | Ljørring Nikolaj | 1995 | WEST SWIM | 9561AJ | 25 m | 27.58 | |
93 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 27.59 | |
94 | 229 | Durieux Jip | 1994 | DE_WAAL | 9405639 | 25 m | 29.76 | |
95 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | ||
96 | 726 | Kramer Mikkel Ø. | 1995 | WEST SWIM | 9561AN | 25 m | ||
97 | 739 | Sigurðsson Sævar Berg | 1995 | IA | 25 m | |||
98 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
99 | 635 | Smirnov Nikita | 1995 | TURKU | 25 m | |||
100 | 621 | Kähär Antti | 1995 | TURKU | 25 m | |||
101 | 225 | Severinsen Jacob | 1995 | VIBORG | 9533AH | 25 m | ||
102 | 41 | Andersen Lasse | 1994 | HOLBÆK | 9465AF | 25 m | ||
103 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | ||
104 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | ||
105 | 115 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | ||
106 | 213 | Dimperzano Robin | 1995 | TROLLHÄTTA | AM5795 | 25 m | ||
107 | 47 | Rudbæk Jonas Julius | 1995 | HOLBÆK | 9577AL | 25 m | ||
108 | 641 | Rautiainen Wiljam | 1995 | TURKU | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 33, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 1:00.96 | |
2 | 567 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 25 m | 1:04.22 | |
3 | 75 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AJ5895 | 25 m | 1:04.57 | |
4 | 125 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | ODDER | 9526AK | 25 m | 1:05.00 | |
5 | 659 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF-VAT | 9668AA | 25 m | 1:05.02 | |
6 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 1:05.08 | |
7 | 665 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK-VAT | 9514AB | 25 m | 1:05.10 | |
8 | 658 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF-VAT | 9518AG | 25 m | 1:05.15 | |
9 | 249 | Persson Sandra | 1995 | LJUNGBY SS | AQ8895 | 25 m | 1:05.50 | |
10 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | 1:05.51 | |
11 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 1:05.72 | |
12 | 240 | Steffensen Ida Louise | 1995 | DRAGØR | 9522AD | 25 m | 1:05.91 | |
13 | 206 | Cronqvist Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AD5496 | 25 m | 1:06.18 | |
14 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 1:06.65 | |
15 | 625 | Schrey Essi | 1996 | TURKU | 25 m | 1:06.66 | ||
16 | 419 | Kempe Rebecca | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:06.72 | ||
17 | 273 | Leser Nelly | 1995 | POTSDAM | 147867 | 25 m | 1:07.03 | |
18 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 1:07.06 | |
19 | 102 | Dahlqvist Hanna | 1995 | ALVESTA SS | AJ4295 | 25 m | 1:07.11 | |
20 | 12 | Matthiassen Frederikke | 1996 | A6 | 9676AB | 25 m | 1:07.24 | |
21 | 664 | Vestergaard Katrine | 1995 | GSK-VAT | 9552AG | 25 m | 1:07.48 | |
22 | 145 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALL-SIGMA | 9692AF | 25 m | 1:08.08 | |
23 | 212 | André Johanna | 1995 | TROLLHÄTTA | BI9695 | 25 m | 1:08.11 | |
24 | 226 | Dam Stephanie | 1995 | DE_DEVEL | 9500216 | 25 m | 1:08.21 | |
25 | 669 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39-VAT | 9616AD | 25 m | 1:08.27 | |
26 | 661 | Lou Madeline | 1995 | AIF-VAT | 9522AK | 25 m | 1:08.81 | |
27 | 380 | Gorzolla Sylvia | 1996 | WESTSACHSE | 172716 | 25 m | 1:08.90 | |
28 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 1:08.97 | |
29 | 271 | Buschick Betty | 1995 | POTSDAM | 148480 | 25 m | 1:09.09 | |
30 | 519 | Knecht Katharina | 1996 | HAMBURGER | 164978 | 25 m | 1:09.10 | |
31 | 420 | Stein Jule | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:09.14 | ||
32 | 331 | Büttner Ulrike | 1995 | WESTSACHSE | 155106 | 25 m | 1:09.26 | |
33 | 662 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF-VAT | 9556AK | 25 m | 1:09.33 | |
34 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 1:09.45 | |
35 | 720 | Frederiksen Rikke Husum | 1995 | WEST SWIM | 9552AD | 25 m | 1:09.50 | |
36 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 1:09.83 | |
37 | 612 | Harms Svenja | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:09.90 | ||
38 | 693 | Kanis Julia | 1996 | SVHANDLEIP | 166983 | 25 m | 1:09.90 | |
39 | 667 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39-VAT | 9504AC | 25 m | 1:09.96 | |
40 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 1:10.04 | |
41 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 1:10.07 | |
42 | 148 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALL-SIGMA | 9612AC | 25 m | 1:10.22 | |
43 | 205 | Lundh Emmy | 1995 | TRELLEBORG | AN5695 | 25 m | 1:10.31 | |
44 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 1:10.35 | |
45 | 597 | Nilkes Theresa | 1995 | HALLE-NEU | 169500 | 25 m | 1:10.37 | |
46 | 269 | Mühlig Josepha | 1995 | POTSDAM | 210563 | 25 m | 1:10.64 | |
47 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 1:10.65 | |
48 | 27 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 1:10.85 | |
49 | 671 | Zornic Dena | 1996 | VI39-VAT | 9662AA | 25 m | 1:10.91 | |
50 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 1:11.05 | ||
51 | 417 | Brückner Greta | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:11.06 | ||
52 | 46 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:11.08 | |
53 | 276 | Dittmar Hannah Michelle | 1996 | POTSDAM | 202277 | 25 m | 1:11.22 | |
54 | 147 | Schmidt Julie | 1995 | ALL-SIGMA | 9578AK | 25 m | 1:11.27 | |
55 | 624 | Bergström Erika | 1996 | TURKU | 25 m | 1:11.40 | ||
56 | 550 | Karlsdóttir Unnur Inga | 1995 | IA | 25 m | 1:11.73 | ||
57 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 1:11.74 | |
58 | 142 | Hansen Stephanie | 1996 | ALL-SIGMA | 9622AA | 25 m | 1:11.77 | |
59 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 1:11.92 | |
60 | 272 | Mavanga Cynthia | 1995 | POTSDAM | 147871 | 25 m | 1:12.01 | |
61 | 186 | Klippfors Sandra | 1995 | SS STIMMET | 2007-05-20 | 25 m | 1:12.21 | |
62 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 1:12.23 | |
63 | 211 | Appelkvist Ebba Olsson | 1995 | TRELLEBORG | AQ7695 | 25 m | 1:12.28 | |
64 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 1:12.33 | |
65 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 1:12.51 | |
66 | 274 | Lieske Juliane | 1996 | POTSDAM | 167662 | 25 m | 1:12.52 | |
67 | 640 | Muurinen Saara-Maria | 1996 | TURKU | 25 m | 1:12.55 | ||
68 | 709 | Mating Lena | 1996 | PSVSCHWER | 209139 | 25 m | 1:12.77 | |
69 | 34 | Larsen Jeanne Flou | 1995 | HOBRO | 9568AD | 25 m | 1:12.89 | |
70 | 477 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 1:12.92 | |
71 | 610 | Lübcke Janine | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:13.00 | ||
72 | 10 | Juhler Kiki | 1996 | A6 | 9662AC | 25 m | 1:13.03 | |
73 | 656 | Lazarus Lucie-Zoe | 1995 | SCHWERIN | 163168 | 25 m | 1:13.13 | |
74 | 313 | Remke Lisa | 1995 | WESTSACHSE | 166735 | 25 m | 1:13.16 | |
75 | 565 | Hiller Luisa Aline | 1995 | SEGEBERG | 235071 | 25 m | 1:13.46 | |
76 | 422 | Rennau Patricia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 1:13.53 | ||
77 | 234 | Haddadan Kimia Ghias | 1995 | DRAGØR | 9566AI | 25 m | 1:13.60 | |
78 | 5 | Ervolder Belinda | 1995 | A6 | 9518AD | 25 m | 1:13.72 | |
79 | 611 | Schulz Stefanie | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:14.00 | ||
80 | 9 | Jensen Katrine | 1995 | A6 | 9598AN | 25 m | 1:14.18 | |
81 | 660 | Jørgensen Karoline S. | 1995 | AIF-VAT | 9544AH | 25 m | 1:14.23 | |
82 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 1:14.29 | |
83 | 288 | Ludwig Nadine | 1995 | WESTSACHSE | 228661 | 25 m | 1:14.32 | |
84 | 345 | Striegler Freya | 1996 | WESTSACHSE | 150730 | 25 m | 1:14.48 | |
85 | 580 | Bilderbeek Lianne | 1995 | RØDDING | 25 m | 1:14.59 | ||
86 | 415 | Hilgerdenaar Robin | 1996 | ZEGENWERP | 9605190 | 25 m | 1:14.60 | |
87 | 70 | Ljunger Elin | 1995 | SK TRITON | AK3495 | 25 m | 1:14.67 | |
88 | 146 | Riisberg Emilie | 1996 | ALL-SIGMA | 9608AD | 25 m | 1:14.92 | |
89 | 524 | Marquart Anica | 1995 | HAMBURGER | 174754 | 25 m | 1:15.00 | |
90 | 608 | Sander Clara | 1995 | ROSTOCK | 25 m | 1:15.00 | ||
91 | 493 | Dammköhler Lisa Marie | 1995 | FRANKFURT | 220328 | 25 m | 1:15.30 | |
92 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:15.46 | |
93 | 537 | Schaps Samantha | 1995 | HAMBURGER | 219335 | 25 m | 1:15.50 | |
94 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 1:15.50 | |
95 | 336 | Scholz Ina | 1996 | WESTSACHSE | 183140 | 25 m | 1:15.57 | |
96 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 1:15.71 | |
97 | 423 | Schnorrbusch Julia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 1:15.82 | ||
98 | 185 | Gustavsson Emelie | 1995 | SS STIMMET | AX6295 | 25 m | 1:15.97 | |
99 | 155 | Petersen Mette | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:16.06 | ||
100 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 1:16.10 | |
101 | 421 | Rahnert Lisa | 1996 | DRESDEN | 25 m | 1:16.27 | ||
102 | 122 | Kaya Tilbe | 1995 | ODDER | 9572AM | 25 m | 1:16.42 | |
103 | 219 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 25 m | 1:16.62 | |
104 | 42 | Arnø Julie | 1995 | HOLBÆK | 9538AI | 25 m | 1:16.78 | |
105 | 558 | Jeppesen Laura | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:16.80 | ||
106 | 678 | Reincke Britt | 1995 | OVERBULLEN | 159785 | 25 m | 1:16.81 | |
107 | 131 | Lundberg Antonia | 1995 | S 71 | BF8695 | 25 m | 1:16.91 | |
108 | 469 | Køhler Caroline | 1995 | GI40HERMES | 9568AE | 25 m | 1:17.12 | |
109 | 24 | Aaen Linda | 1996 | HERLEV | 9616AE | 25 m | 1:17.19 | |
110 | 204 | Rydqvist Madeleine | 1996 | TRELLEBORG | AD7496 | 50 m | 1:17.27 | |
111 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 1:17.41 | |
112 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 1:17.55 | |
113 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 1:17.56 | |
114 | 187 | Schoberg Amanda | 1996 | SS STIMMET | AN2896 | 25 m | 1:17.59 | |
115 | 81 | Volkova Alexandra | 1996 | SK TRITON | AK4896 | 25 m | 1:17.65 | |
116 | 470 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 1:17.66 | |
117 | 245 | Jensen Ida | 1996 | LJUNGBY SS | AY3896 | 25 m | 1:17.81 | |
118 | 141 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALL-SIGMA | 9678AH | 25 m | 1:17.90 | |
119 | 587 | Deppe Luisa | 1996 | CHARLOTTEN | 158650 | 25 m | 1:17.97 | |
120 | 175 | Jönsson My | 1996 | SJÖBO SS | BG6296 | 25 m | 1:18.14 | |
121 | 228 | Roo Sanne | 1995 | DE_DEVEL | 9505164 | 25 m | 1:18.32 | |
122 | 54 | Frederiksen Louise | 1995 | HORSENS | 9506AP | 25 m | 1:18.33 | |
123 | 60 | Jensen Anna Elkjær | 1995 | A6 | 9514AO | 25 m | 1:18.60 | |
124 | 264 | Lissner Anna | 1995 | OSBY SS | AA3495 | 25 m | 1:18.89 | |
125 | 233 | Dahl Helene | 1996 | DRAGØR | 9668AK | 25 m | 1:19.03 | |
126 | 496 | Höppner Franziska | 1996 | FRANKFURT | 220331 | 25 m | 1:19.30 | |
127 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 1:19.35 | |
128 | 707 | Holzhausen Leonie | 1996 | PSVSCHWER | 209152 | 25 m | 1:19.37 | |
129 | 275 | Achilles Sophie | 1996 | POTSDAM | 202275 | 25 m | 1:19.78 | |
130 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 1:19.79 | |
131 | 280 | Andersen Malene | 1995 | SKÆRBÆK | 25 m | 1:20.81 | ||
132 | 196 | Grandt Sara | 1996 | MK 31 | 9688AN | 25 m | 1:21.15 | |
133 | 697 | Jensen Amalie B. | 1995 | PINGVINEN | 9544AC | 25 m | 1:21.23 | |
134 | 255 | Pennings Aniek | 1996 | NEPTUNUS | 9600114 | 25 m | 1:21.39 | |
135 | 488 | Pigors Ruth | 1996 | HAINSBERGE | 178858 | 25 m | 1:21.45 | |
136 | 714 | Skrocki Lisa | 1996 | PSVSCHWER | 215017 | 25 m | 1:21.46 | |
137 | 727 | Kristensen Nanna | 1996 | WEST SWIM | 9604AG | 25 m | 1:21.49 | |
138 | 235 | Karlsmark Rikke | 1995 | DRAGØR | 9536AQ | 25 m | 1:21.57 | |
139 | 253 | Hellings Zoë | 1996 | NEPTUNUS | 9600338 | 25 m | 1:21.61 | |
140 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 1:21.64 | |
141 | 592 | Jache Lydia | 1996 | HALLE-NEU | 209346 | 25 m | 1:22.12 | |
142 | 136 | Enoksen Mina | 1996 | Sandefjord | 25 m | 1:22.38 | ||
143 | 291 | Petzold Vanessa | 1995 | WESTSACHSE | 183570 | 25 m | 1:22.39 | |
144 | 599 | Meilich Sophia | 1996 | DESSAU | 203413 | 25 m | 1:22.55 | |
145 | 486 | Handke Sandra | 1996 | HAINSBERGE | 178856 | 25 m | 1:22.88 | |
146 | 588 | Meyer Elanie | 1996 | CHARLOTTEN | 158651 | 25 m | 1:23.03 | |
147 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 1:23.07 | |
148 | 83 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | 1:23.38 | |
149 | 137 | Jacobsgaard Anna | 1996 | Sandefjord | 25 m | 1:23.42 | ||
150 | 117 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 1:23.47 | |
151 | 144 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALL-SIGMA | 9574AG | 25 m | 1:23.67 | |
152 | 516 | Hinz Antonia | 1995 | HAMBURGER | 232098 | 25 m | 1:24.00 | |
153 | 202 | Nilsson Frida | 1995 | TRELLEBORG | AE7695 | 25 m | 1:24.04 | |
154 | 134 | Grövnes Louise | 1995 | S 71 | AC3898 | 25 m | 1:24.06 | |
155 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 1:24.06 | |
156 | 601 | Baier Stefanie | 1995 | DESSAU | 156140 | 25 m | 1:24.34 | |
157 | 230 | Somers Corine | 1995 | DE_WAAL | 9501900 | 25 m | 1:24.36 | |
158 | 203 | Ljung Josefin | 1995 | TRELLEBORG | BA5895 | 50 m | 1:24.42 | |
159 | 31 | Agger-Nielsen Amalie | 1995 | HOBRO | 9548AJ | 25 m | 1:24.42 | |
160 | 256 | Ven Lara | 1996 | NEPTUNUS | 9602892 | 25 m | 1:24.57 | |
161 | 53 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 1:25.18 | |
162 | 50 | Bornhøft Laura | 1995 | HORSENS | 9532AM | 25 m | 1:25.26 | |
163 | 547 | Guðlaugsdóttir Drífa D. | 1996 | IA | 25 m | 1:25.83 | ||
164 | 254 | Os Demi | 1996 | NEPTUNUS | 9603696 | 25 m | 1:28.45 | |
165 | 545 | Topouzidou Jana | 1995 | HAMBURGER | 210207 | 25 m | 1:28.80 | |
166 | 379 | Dix Arlett | 1995 | WESTSACHSE | 189238 | 25 m | 1:29.58 | |
167 | 582 | Schmidt Nikita | 1995 | RØDDING | 25 m | 1:29.61 | ||
168 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 1:29.67 | |
169 | 174 | Hallkvist Amanda | 1995 | SJÖBO SS | 25 m | 1:29.93 | ||
170 | 698 | Mogensen Emma Ringer | 1995 | PINGVINEN | 9558AD | 25 m | 1:30.42 | |
171 | 201 | Enehov Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AH0496 | 25 m | 1:31.00 | |
172 | 190 | Galazka Magdalena | 1995 | GRINDSTED | 9518AR | 25 m | 1:31.01 | |
173 | 308 | Richter Conny | 1996 | WESTSACHSE | 200714 | 25 m | 1:31.07 | |
174 | 192 | Jepsen Nanna Bak | 1995 | GRINDSTED | 9516AN | 25 m | 1:31.12 | |
175 | 106 | Holgersson Anja | 1996 | ALINGSÅS | BG4296 | 25 m | 1:31.32 | |
176 | 566 | Jørgensen Christine | 1995 | NAKSKOV | 9576AN | 25 m | 1:32.00 | |
177 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 1:32.09 | |
178 | 559 | Sigvardsen Maria | 1996 | ERRITSØ | 25 m | 1:33.20 | ||
179 | 581 | Lund Mika | 1996 | RØDDING | 25 m | 1:33.28 | ||
180 | 546 | Einarsdóttir Ólöf Ósk | 1995 | IA | 25 m | 1:33.51 | ||
181 | 375 | Meisner Lena | 1996 | WESTSACHSE | 183013 | 25 m | 1:33.54 | |
182 | 40 | Jensen Anne B | 1995 | HOBRO | 9566AO | 25 m | 1:33.93 | |
183 | 578 | Petersen Ida | 1995 | RØDDING | 25 m | 1:33.97 | ||
184 | 730 | Lykke Siw | 1996 | WEST SWIM | 9614AG | 25 m | 1:34.38 | |
185 | 243 | Schüler Laura | 1996 | KALTENKIR | 235882 | 25 m | 1:34.67 | |
186 | 78 | Rosenthal Gritt | 1995 | SK TRITON | 25 m | 1:35.67 | ||
187 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 1:35.78 | |
188 | 138 | Jenssen Josephine | 1995 | Sandefjord | 25 m | 1:35.81 | ||
189 | 695 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 1:36.08 | |
190 | 184 | Bengtsson Diana | 1996 | SS STIMMET | BE6696 | 25 m | 1:37.39 | |
191 | 279 | Ackermann Janette | 1996 | SKÆRBÆK | 25 m | 1:37.51 | ||
192 | 392 | Naumann Kathrin | 1996 | WESTSACHSE | 185598 | 25 m | 1:38.67 | |
193 | 373 | Mehlhorn Jennifer | 1996 | WESTSACHSE | 183011 | 25 m | 1:39.90 | |
194 | 130 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 25 m | 1:40.96 | ||
195 | 93 | Sørensen Louise Lyngby | 1995 | KORSØR | 9512AU | 50 m | 1:41.05 | |
196 | 278 | Herre Toni Katharina | 1996 | PREETZER | 214686 | 25 m | 1:41.84 | |
197 | 116 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 25 m | 1:50.05 | ||
198 | 26 | Falkentoft Diana | 1995 | HERLEV | 25 m | 2:00.00 | ||
199 | 88 | Bjerregaard Ida | 1996 | KORSØR | 9694AQ | 25 m | ||
200 | 95 | Blasek Lisa | 1995 | ALVESTA SS | AY6495 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 34, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Eriksson Gustav | 1994 | TROLLHÄTTA | AB9394 | 25 m | 57.55 | |
2 | 133 | Persson Elias | 1994 | S 71 | AC2594 | 25 m | 57.82 | |
3 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 59.04 | |
4 | 7 | Hansen Morten Bak | 1995 | A6 | 9559AC | 25 m | 59.79 | |
5 | 622 | Päivärinta Eetu | 1994 | TURKU | 28730048 | 25 m | 59.97 | |
6 | 3 | Andersen Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 1:00.07 | |
7 | 490 | Skarabis Clemens | 1994 | HAINSBERGE | 153581 | 25 m | 1:00.81 | |
8 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 1:01.09 | |
9 | 666 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 1:02.16 | |
10 | 207 | Olsson Alexander | 1995 | TRELLEBORG | AC3795 | 25 m | 1:02.44 | |
11 | 33 | Kræmer Tomas | 1994 | HOBRO | 9461AI | 25 m | 1:02.49 | |
12 | 265 | Lissner Lucas | 1994 | OSBY SS | AA9394 | 25 m | 1:02.68 | |
13 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 1:02.74 | |
14 | 670 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39-VAT | 9473AB | 25 m | 1:02.85 | |
15 | 491 | Völkel Felix | 1995 | HAINSBERGE | 161618 | 25 m | 1:02.88 | |
16 | 735 | Turin Eden | 1994 | WEST SWIM | 9473AC | 25 m | 1:03.10 | |
17 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 1:03.25 | |
18 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 1:03.51 | |
19 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 1:03.70 | |
20 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 1:03.89 | |
21 | 425 | Geier Lukas | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:04.03 | ||
22 | 713 | Schwarz Carl Louis | 1995 | PSVSCHWER | 162859 | 25 m | 1:04.08 | |
23 | 620 | Koponen Anton | 1994 | TURKU | 25 m | 1:04.33 | ||
24 | 706 | Habermann Jan | 1995 | PSVSCHWER | 163169 | 25 m | 1:04.36 | |
25 | 49 | Andersen Daniel Steen | 1995 | HORSENS | 9523AG | 25 m | 1:04.54 | |
26 | 623 | Hyvönen Elmeri | 1995 | TURKU | 25 m | 1:04.74 | ||
27 | 699 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:04.82 | |
28 | 129 | Underlien Simon | 1995 | ODDER | 9505AL | 25 m | 1:04.88 | |
29 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 1:05.19 | |
30 | 637 | Haavisto Ossi | 1994 | TURKU | 21480722 | 25 m | 1:05.60 | |
31 | 90 | Jensen Thomas Belza | 1994 | KORSØR | 9459AD | 25 m | 1:05.71 | |
32 | 79 | Schmidt Tobias | 1994 | SK TRITON | AD2194 | 25 m | 1:05.99 | |
33 | 663 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF-VAT | 9473AE | 25 m | 1:06.10 | |
34 | 712 | Schnell Philipp | 1994 | PSVSCHWER | 155917 | 25 m | 1:06.42 | |
35 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 1:06.77 | |
36 | 668 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39-VAT | 9441AI | 25 m | 1:06.84 | |
37 | 179 | Postema Tom | 1994 | SJÖBO SS | AV8394 | 25 m | 1:06.85 | |
38 | 140 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALL-SIGMA | 9487AF | 25 m | 1:06.98 | |
39 | 181 | Silverå Lucas | 1994 | SJÖBO SS | AQ3394 | 25 m | 1:07.05 | |
40 | 231 | Viering Daan | 1994 | DE_WAAL | 9403839 | 25 m | 1:07.08 | |
41 | 217 | Johansson Marcus | 1994 | TROLLHÄTTA | AB3994 | 25 m | 1:07.08 | |
42 | 643 | Weitzmann Christoph | 1994 | THURINGIA | 149734 | 25 m | 1:07.11 | |
43 | 52 | Christensen Martin | 1995 | HORSENS | 25 m | 1:07.62 | ||
44 | 209 | Attellesey Ahmad | 1995 | TRELLEBORG | AP5995 | 25 m | 1:07.70 | |
45 | 594 | Thamm Nico | 1994 | HALLE-NEU | 169497 | 25 m | 1:07.86 | |
46 | 711 | Pretzer Marcus | 1994 | PSVSCHWER | 155916 | 25 m | 1:07.97 | |
47 | 554 | Nielse Frederik Fournaise | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:07.99 | ||
48 | 252 | Dinther Mark | 1994 | NEPTUNUS | 9401471 | 25 m | 1:08.14 | |
49 | 481 | Thomsen Nicolai | 1994 | GI40HERMES | 9489AB | 25 m | 1:08.28 | |
50 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 1:08.30 | |
51 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 1:08.41 | |
52 | 598 | Przinitzky Tom | 1995 | HALLE-NEU | 169501 | 25 m | 1:08.43 | |
53 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 25 m | 1:08.48 | |
54 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 1:08.50 | |
55 | 705 | Grünwald Felix | 1995 | PSVSCHWER | 163172 | 25 m | 1:08.68 | |
56 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 1:08.69 | |
57 | 17 | Hansen Jákup Klein | 1994 | Havnar | 25 m | 1:08.70 | ||
58 | 688 | Jurk Fabian | 1995 | SCDHFKLEIP | 187761 | 25 m | 1:08.78 | |
59 | 609 | Tränkner Erik | 1994 | ROSTOCK | 25 m | 1:08.90 | ||
60 | 635 | Smirnov Nikita | 1995 | TURKU | 25 m | 1:08.91 | ||
61 | 736 | Turin Ori | 1995 | WEST SWIM | 9505AG | 25 m | 1:09.01 | |
62 | 297 | Schurig Toni | 1994 | WESTSACHSE | 162944 | 25 m | 1:09.22 | |
63 | 589 | Hofmann Alexander | 1994 | HALLE-NEU | 156133 | 25 m | 1:09.38 | |
64 | 428 | Reuter Sven | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:09.42 | ||
65 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 1:09.66 | |
66 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 1:09.68 | |
67 | 244 | Brückner Gustav | 1994 | LJUNGBY SS | AK0994 | 25 m | 1:09.69 | |
68 | 731 | Pedersen Morten L. | 1995 | WEST SWIM | 9541AF | 25 m | 1:09.72 | |
69 | 630 | Kuusento Konsta | 1994 | TURKU | 22204680 | 25 m | 1:09.78 | |
70 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 1:09.87 | |
71 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 1:10.03 | |
72 | 143 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALL-SIGMA | 9513AF | 25 m | 1:10.10 | |
73 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 1:10.54 | |
74 | 482 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 1:10.57 | |
75 | 208 | Bengtsson Gustav | 1995 | TRELLEBORG | AH0395 | 25 m | 1:10.66 | |
76 | 573 | Corleis Jonas | 1994 | BREMERHAV | 226457 | 25 m | 1:10.68 | |
77 | 427 | Kluttig Philipp | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:11.09 | ||
78 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 1:11.12 | |
79 | 708 | Kempert Marcel | 1994 | PSVSCHWER | 153683 | 25 m | 1:11.39 | |
80 | 740 | Stavngaard Magnus | 1994 | ALL-SIGMA | 9431AE | 25 m | 1:12.00 | |
81 | 721 | Hermannsson Adalsteinn S. | 1995 | WEST SWIM | 9593AF | 25 m | 1:12.01 | |
82 | 653 | Heese Niclas | 1995 | SCHWERIN | 25 m | 1:12.64 | ||
83 | 586 | Colao Claudio | 1995 | CHARLOTTEN | 159652 | 25 m | 1:13.07 | |
84 | 100 | Johnsson Marcus | 1995 | ALVESTA SS | AG4395 | 25 m | 1:13.81 | |
85 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 1:14.12 | |
86 | 511 | Fissenko Daniil | 1995 | HAMBURGER | 153338 | 25 m | 1:14.20 | |
87 | 28 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 1:14.22 | |
88 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 1:14.23 | |
89 | 564 | Kästner Tim | 1994 | ITZEHOE | 172532 | 25 m | 1:14.29 | |
90 | 124 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:14.50 | |
91 | 246 | Larsson Johannes | 1994 | LJUNGBY SS | AT3194 | 25 m | 1:15.06 | |
92 | 614 | Oelze Leonard | 1994 | EIDELSTEDT | 151537 | 25 m | 1:15.15 | |
93 | 480 | Jørgensen Mikkel M. | 1994 | GI40HERMES | 9439AF | 25 m | 1:15.72 | |
94 | 585 | Bundesen Thor | 1994 | RØDDING | 25 m | 1:15.90 | ||
95 | 237 | Nielsen Kim Ammitzbøll | 1994 | DRAGØR | 9483AE | 25 m | 1:17.58 | |
96 | 701 | Balmer Joseph | 1995 | PSVSCHWER | 215016 | 25 m | 1:17.96 | |
97 | 89 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:18.15 | |
98 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:18.51 | ||
99 | 281 | El-Laham Joe | 1995 | WESTSACHSE | 183552 | 25 m | 1:18.55 | |
100 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 1:18.65 | |
101 | 96 | Maslov Daniel | 1995 | ALVESTA SS | AF0795 | 25 m | 1:18.93 | |
102 | 218 | Magnusson William | 1994 | TROLLHÄTTA | AW0794 | 25 m | 1:19.44 | |
103 | 32 | Halkjær Alexander S. | 1994 | HOBRO | 9457AD | 25 m | 1:19.82 | |
104 | 388 | Andreas Christoph | 1995 | WESTSACHSE | 172712 | 25 m | 1:20.06 | |
105 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 1:20.89 | |
106 | 238 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 1:21.69 | |
107 | 51 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:21.83 | |
108 | 119 | Hjelm Martin | 1995 | ODDER | 9593AI | 25 m | 1:22.26 | |
109 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 1:22.59 | |
110 | 561 | Bartels Jan-Lukas | 1994 | ITZEHOE | 237853 | 25 m | 1:22.71 | |
111 | 696 | Brink John | 1994 | PINGVINEN | 9437AA | 25 m | 1:23.21 | |
112 | 718 | Cassard Christian | 1995 | WEST SWIM | 9547AM | 25 m | 1:23.30 | |
113 | 36 | Ramlau Mikkel | 1995 | HOBRO | 9535AC | 25 m | 1:23.57 | |
114 | 193 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:23.80 | |
115 | 55 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 1:24.35 | |
116 | 583 | Bruun Nikolaj | 1994 | RØDDING | 25 m | 1:25.42 | ||
117 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 1:25.56 | ||
118 | 115 | Dall Christian | 1995 | ODDER | 9511AK | 25 m | 1:26.29 | |
119 | 533 | Rasmussen Momme | 1995 | HAMBURGER | 164986 | 25 m | 1:26.40 | |
120 | 557 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:26.52 | ||
121 | 555 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 1:26.86 | ||
122 | 374 | Koller Philipp | 1995 | WESTSACHSE | 182991 | 25 m | 1:26.88 | |
123 | 45 | Lauritsen Jonas | 1994 | HOLBÆK | 9421AK | 25 m | 1:27.10 | |
124 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 1:28.14 | ||
125 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 1:29.51 | |
126 | 38 | Wagenvoort Jockem | 1995 | HOBRO | 9533AM | 25 m | 1:32.33 | |
127 | 20 | Nolsøe Teitur Skoubo | 1995 | Havnar | 25 m | 1:32.40 | ||
128 | 14 | Danielsen Tummas J. | 1994 | Havnar | 25 m | 1:35.02 | ||
129 | 16 | Erlingson Johan Holm | 1995 | Havnar | 25 m | 1:38.27 | ||
130 | 120 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 25 m | 1:48.78 | ||
131 | 85 | Masla Alexander | 1995 | SPIGGARNA | AX0595 | 25 m | ||
132 | 92 | Simonsen Lucas | 1995 | KORSØR | 25 m | |||
133 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 37, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 123 | Larsen Gigi W. | 1995 | ODDER | 9528AD | 25 m | 1:20.76 | |
2 | 658 | Brahtz Katrine | 1995 | AIF-VAT | 9518AG | 25 m | 1:21.13 | |
3 | 519 | Knecht Katharina | 1996 | HAMBURGER | 164978 | 25 m | 1:21.40 | |
4 | 418 | Junge Anja | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:21.88 | ||
5 | 273 | Leser Nelly | 1995 | POTSDAM | 147867 | 25 m | 1:22.37 | |
6 | 247 | Lundbergh Frida | 1995 | LJUNGBY SS | AB9695 | 25 m | 1:22.43 | |
7 | 627 | Soininen Jasmina | 1995 | TURKU | 30190579 | 25 m | 1:22.50 | |
8 | 127 | Schelle Amalie | 1995 | ODDER | 25 m | 1:23.48 | ||
9 | 420 | Stein Jule | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:23.55 | ||
10 | 631 | Hemmi Maria | 1996 | TURKU | 30317420 | 25 m | 1:23.96 | |
11 | 665 | Dolleris Annelouise | 1995 | GSK-VAT | 9514AB | 25 m | 1:24.28 | |
12 | 628 | Kukkonen Jenna | 1995 | TURKU | 30707946 | 25 m | 1:24.53 | |
13 | 199 | Holmen Johanna | 1995 | MK 31 | 9516AD | 25 m | 1:24.81 | |
14 | 164 | Persson Elin | 1995 | SS DELFIN | AH9495 | 25 m | 1:26.23 | |
15 | 671 | Zornic Dena | 1996 | VI39-VAT | 9662AA | 25 m | 1:26.41 | |
16 | 659 | Clemmensen Clara Blohm | 1996 | AIF-VAT | 9668AA | 25 m | 1:26.43 | |
17 | 478 | Leth-Espensen Mathilde | 1995 | GI40HERMES | 9548AE | 25 m | 1:26.46 | |
18 | 632 | Vihdanmäki Melina | 1995 | TURKU | 28879873 | 25 m | 1:26.51 | |
19 | 664 | Vestergaard Katrine | 1995 | GSK-VAT | 9552AG | 25 m | 1:26.92 | |
20 | 417 | Brückner Greta | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:27.12 | ||
21 | 341 | Agostinho Annemarie | 1995 | WESTSACHSE | 150735 | 25 m | 1:27.46 | |
22 | 661 | Lou Madeline | 1995 | AIF-VAT | 9522AK | 25 m | 1:27.95 | |
23 | 226 | Dam Stephanie | 1995 | DE_DEVEL | 9500216 | 25 m | 1:28.07 | |
24 | 269 | Mühlig Josepha | 1995 | POTSDAM | 210563 | 25 m | 1:28.29 | |
25 | 662 | Nielsen Sofie B. | 1995 | AIF-VAT | 9556AK | 25 m | 1:28.66 | |
26 | 498 | Rimkus Carolin | 1995 | FRANKFURT | 161774 | 25 m | 1:28.90 | |
27 | 477 | Nielsen Lea | 1996 | GI40HERMES | 9694AA | 25 m | 1:28.96 | |
28 | 150 | Holm Amalie | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:28.99 | ||
29 | 222 | Stenvold Isabelle | 1996 | TROLLHÄTTA | AA6496 | 25 m | 1:29.03 | |
30 | 70 | Ljunger Elin | 1995 | SK TRITON | AK3495 | 25 m | 1:29.52 | |
31 | 500 | Zengerling Verena | 1995 | FRANKFURT | 220330 | 25 m | 1:30.20 | |
32 | 147 | Schmidt Julie | 1995 | ALL-SIGMA | 9578AK | 25 m | 1:30.39 | |
33 | 73 | Nilsson Johanna | 1996 | SK TRITON | AD0696 | 25 m | 1:30.39 | |
34 | 344 | Obermann Michele | 1996 | WESTSACHSE | 170122 | 25 m | 1:30.51 | |
35 | 612 | Harms Svenja | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:31.00 | ||
36 | 610 | Lübcke Janine | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:31.00 | ||
37 | 611 | Schulz Stefanie | 1996 | ROSTOCK | 25 m | 1:31.00 | ||
38 | 422 | Rennau Patricia | 1996 | DRESDEN | 25 m | 1:31.47 | ||
39 | 268 | Sand Nelly | 1996 | OSBY SS | AD7896 | 25 m | 1:31.58 | |
40 | 638 | Raita Ramona | 1995 | TURKU | 25 m | 1:31.65 | ||
41 | 202 | Nilsson Frida | 1995 | TRELLEBORG | AE7695 | 25 m | 1:31.74 | |
42 | 165 | Douglasdotter Lydia | 1995 | SS DELFIN | AA3895 | 25 m | 1:32.05 | |
43 | 259 | Gummesson Amilia | 1995 | OSBY SS | 25 m | 1:32.10 | ||
44 | 669 | Høgskilde Caroline | 1996 | VI39-VAT | 9616AD | 25 m | 1:32.35 | |
45 | 148 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALL-SIGMA | 9612AC | 25 m | 1:32.46 | |
46 | 565 | Hiller Luisa Aline | 1995 | SEGEBERG | 235071 | 25 m | 1:32.47 | |
47 | 144 | Jensen Luna Lüchau | 1995 | ALL-SIGMA | 9574AG | 25 m | 1:32.56 | |
48 | 105 | Elbert Fenja | 1995 | ALINGSÅS | AN3895 | 25 m | 1:32.71 | |
49 | 274 | Lieske Juliane | 1996 | POTSDAM | 167662 | 25 m | 1:32.72 | |
50 | 608 | Sander Clara | 1995 | ROSTOCK | 25 m | 1:33.00 | ||
51 | 46 | Rosin Mai-Britt | 1996 | HOLBÆK | 9628AD | 25 m | 1:33.04 | |
52 | 111 | Sköldberg Erika | 1996 | ALINGSÅS | AT7496 | 25 m | 1:33.16 | |
53 | 692 | Stamm Michelle | 1996 | SVAUTOLEIP | 183599 | 25 m | 1:33.20 | |
54 | 24 | Aaen Linda | 1996 | HERLEV | 9616AE | 25 m | 1:33.48 | |
55 | 180 | Rasmusson Nicole | 1995 | SJÖBO SS | AR4295 | 25 m | 1:33.87 | |
56 | 656 | Lazarus Lucie-Zoe | 1995 | SCHWERIN | 163168 | 25 m | 1:33.92 | |
57 | 593 | Poser Nicki-Ann | 1995 | HALLE-NEU | 188555 | 25 m | 1:34.08 | |
58 | 497 | Neumann Alina | 1996 | FRANKFURT | 220335 | 25 m | 1:34.20 | |
59 | 613 | Ehmke Katharina | 1996 | EIDELSTEDT | 161600 | 25 m | 1:34.21 | |
60 | 540 | Schmidt Pauline | 1995 | HAMBURGER | 153333 | 25 m | 1:34.30 | |
61 | 596 | Maciag Sandra | 1995 | HALLE-NEU | 156130 | 25 m | 1:34.33 | |
62 | 415 | Hilgerdenaar Robin | 1996 | ZEGENWERP | 9605190 | 25 m | 1:34.40 | |
63 | 634 | Nieminen Neea | 1995 | TURKU | 28965444 | 25 m | 1:34.49 | |
64 | 145 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALL-SIGMA | 9692AF | 25 m | 1:35.00 | |
65 | 146 | Riisberg Emilie | 1996 | ALL-SIGMA | 9608AD | 25 m | 1:35.23 | |
66 | 204 | Rydqvist Madeleine | 1996 | TRELLEBORG | AD7496 | 25 m | 1:35.74 | |
67 | 667 | Christensen Frederikke | 1995 | VI39-VAT | 9504AC | 25 m | 1:35.89 | |
68 | 264 | Lissner Anna | 1995 | OSBY SS | AA3495 | 25 m | 1:36.31 | |
69 | 186 | Klippfors Sandra | 1995 | SS STIMMET | 2007-05-20 | 50 m | 1:36.33 | |
70 | 228 | Roo Sanne | 1995 | DE_DEVEL | 9505164 | 25 m | 1:36.47 | |
71 | 191 | Grønlund Sofie | 1995 | GRINDSTED | 9576AO | 25 m | 1:36.97 | |
72 | 587 | Deppe Luisa | 1996 | CHARLOTTEN | 158650 | 25 m | 1:37.19 | |
73 | 94 | Karlsson Jenny | 1995 | ALVESTA SS | AY5495 | 25 m | 1:37.25 | |
74 | 691 | Patzsch Jacqueline | 1996 | POSTSVLEIP | 215784 | 25 m | 1:37.49 | |
75 | 239 | Schütt Ida | 1996 | DRAGØR | 9642AI | 25 m | 1:37.79 | |
76 | 86 | Segerberg Olivia | 1995 | SPIGGARNA | BJ6895 | 25 m | 1:38.09 | |
77 | 256 | Ven Lara | 1996 | NEPTUNUS | 9602892 | 25 m | 1:38.35 | |
78 | 260 | Hansson Erika | 1996 | OSBY SS | AE1296 | 25 m | 1:38.55 | |
79 | 110 | Rådman Sara | 1995 | ALINGSÅS | BE0895 | 25 m | 1:38.80 | |
80 | 369 | Schindler Lena | 1996 | WESTSACHSE | 182969 | 25 m | 1:38.91 | |
81 | 185 | Gustavsson Emelie | 1995 | SS STIMMET | AX6295 | 25 m | 1:39.39 | |
82 | 660 | Jørgensen Karoline S. | 1995 | AIF-VAT | 9544AH | 25 m | 1:39.73 | |
83 | 580 | Bilderbeek Lianne | 1995 | RØDDING | 25 m | 1:39.77 | ||
84 | 261 | Haraldsson Felicia | 1995 | OSBY SS | AL1295 | 25 m | 1:40.13 | |
85 | 177 | Malmqvist Felicia | 1996 | SJÖBO SS | AQ5496 | 25 m | 1:40.36 | |
86 | 343 | Glück Josepha | 1996 | WESTSACHSE | 170136 | 25 m | 1:40.43 | |
87 | 551 | Stefánsdóttir Gréta | 1995 | IA | 25 m | 1:40.85 | ||
88 | 91 | Paulsen Nicoline | 1996 | KORSØR | 9654AA | 25 m | 1:41.35 | |
89 | 35 | Pedersen Alberte K. | 1995 | HOBRO | 9542AF | 25 m | 1:41.94 | |
90 | 155 | Petersen Mette | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:41.94 | ||
91 | 201 | Enehov Hanna | 1996 | TRELLEBORG | AH0496 | 25 m | 1:42.02 | |
92 | 234 | Haddadan Kimia Ghias | 1995 | DRAGØR | 9566AI | 25 m | 1:42.27 | |
93 | 63 | Falk-Saunders Julia | 1996 | SK TRITON | AA0896 | 25 m | 1:42.52 | |
94 | 109 | Rydén Hanna | 1996 | ALINGSÅS | BC7896 | 25 m | 1:42.85 | |
95 | 137 | Jacobsgaard Anna | 1996 | Sandefjord | 25 m | 1:43.29 | ||
96 | 142 | Hansen Stephanie | 1996 | ALL-SIGMA | 9622AA | 25 m | 1:43.57 | |
97 | 373 | Mehlhorn Jennifer | 1996 | WESTSACHSE | 183011 | 25 m | 1:43.59 | |
98 | 291 | Petzold Vanessa | 1995 | WESTSACHSE | 183570 | 25 m | 1:44.49 | |
99 | 255 | Pennings Aniek | 1996 | NEPTUNUS | 9600114 | 25 m | 1:44.64 | |
100 | 547 | Guðlaugsdóttir Drífa D. | 1996 | IA | 25 m | 1:44.88 | ||
101 | 483 | Rasmussen Sofie Wessberg | 1995 | GI40HERMES | 9514AU | 25 m | 1:45.00 | |
102 | 141 | Hansen Isabella Wedel | 1996 | ALL-SIGMA | 9678AH | 25 m | 1:45.35 | |
103 | 214 | Ehner Elin | 1996 | TROLLHÄTTA | AP7896 | 25 m | 1:45.65 | |
104 | 194 | Pagh Sophie | 1995 | GRINDSTED | 9526AN | 25 m | 1:46.06 | |
105 | 83 | Herrström Frida | 1995 | SPIGGARNA | BJ3295 | 25 m | 1:46.32 | |
106 | 219 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 25 m | 1:47.21 | |
107 | 42 | Arnø Julie | 1995 | HOLBÆK | 9538AI | 25 m | 1:47.63 | |
108 | 108 | Åsén Catrine Latifi | 1995 | ALINGSÅS | BO7895 | 25 m | 1:47.68 | |
109 | 107 | Johansson Emma | 1995 | ALINGSÅS | BE9695 | 25 m | 1:48.50 | |
110 | 262 | Hedberg Julia | 1996 | OSBY SS | AD2896 | 25 m | 1:49.33 | |
111 | 243 | Schüler Laura | 1996 | KALTENKIR | 235882 | 25 m | 1:49.63 | |
112 | 601 | Baier Stefanie | 1995 | DESSAU | 156140 | 25 m | 1:49.80 | |
113 | 26 | Falkentoft Diana | 1995 | HERLEV | 25 m | 1:50.00 | ||
114 | 9 | Jensen Katrine | 1995 | A6 | 9598AN | 25 m | 1:50.31 | |
115 | 163 | Edfast Filippa | 1996 | SS DELFIN | AY8496 | 25 m | 1:50.59 | |
116 | 31 | Agger-Nielsen Amalie | 1995 | HOBRO | 9548AJ | 25 m | 1:50.81 | |
117 | 138 | Jenssen Josephine | 1995 | Sandefjord | 25 m | 1:51.91 | ||
118 | 516 | Hinz Antonia | 1995 | HAMBURGER | 232098 | 25 m | 1:52.00 | |
119 | 677 | Millfahrt Sophia-Isabel | 1996 | OVERBULLEN | 179487 | 25 m | 1:52.23 | |
120 | 279 | Ackermann Janette | 1996 | SKÆRBÆK | 25 m | 1:52.75 | ||
121 | 266 | Melin Emelie | 1995 | OSBY SS | AL6295 | 25 m | 1:52.77 | |
122 | 582 | Schmidt Nikita | 1995 | RØDDING | 25 m | 1:53.66 | ||
123 | 53 | Dahlhus Malene | 1995 | HORSENS | 9506AM | 25 m | 1:53.90 | |
124 | 391 | Naumann Elke | 1995 | WESTSACHSE | 185599 | 25 m | 1:54.47 | |
125 | 698 | Mogensen Emma Ringer | 1995 | PINGVINEN | 9558AD | 25 m | 1:55.12 | |
126 | 88 | Bjerregaard Ida | 1996 | KORSØR | 9694AQ | 25 m | 1:56.43 | |
127 | 258 | Ekman Martina | 1995 | OSBY SS | AY0295 | 25 m | 1:58.00 | |
128 | 187 | Schoberg Amanda | 1996 | SS STIMMET | AN2896 | 25 m | 1:59.21 | |
129 | 184 | Bengtsson Diana | 1996 | SS STIMMET | BE6696 | 25 m | 2:00.57 | |
130 | 130 | Ølund Anne | 1996 | ODDER | 25 m | 2:01.21 | ||
131 | 695 | Bossen Sofie Brøndum | 1996 | PINGVINEN | 9694AB | 25 m | 2:02.00 | |
132 | 116 | Garau Ida | 1996 | ODDER | 25 m | 2:05.48 | ||
133 | 136 | Enoksen Mina | 1996 | Sandefjord | 25 m | 2:08.39 | ||
134 | 584 | Kjeldsen Susanne | 1996 | RØDDING | 25 m | 2:16.13 | ||
135 | 93 | Sørensen Louise Lyngby | 1995 | KORSØR | 9512AU | 50 m | 2:20.62 | |
136 | 78 | Rosenthal Gritt | 1995 | SK TRITON | 25 m | |||
137 | 95 | Blasek Lisa | 1995 | ALVESTA SS | AY6495 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 38, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Günther Ben | 1994 | DRESDEN | 25 m | 1:14.70 | ||
2 | 620 | Koponen Anton | 1994 | TURKU | 25 m | 1:14.99 | ||
3 | 426 | Klein Julius | 1995 | DRESDEN | 25 m | 1:15.04 | ||
4 | 637 | Haavisto Ossi | 1994 | TURKU | 21480722 | 25 m | 1:16.76 | |
5 | 390 | Zimmermann Max | 1995 | WESTSACHSE | 172727 | 25 m | 1:17.66 | |
6 | 663 | Johansen Andreas T. | 1994 | AIF-VAT | 9473AE | 25 m | 1:18.91 | |
7 | 72 | Nilsson Henrik | 1994 | SK TRITON | AA1994 | 25 m | 1:19.31 | |
8 | 666 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | STT-VAT | 9433AI | 25 m | 1:20.24 | |
9 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 1:21.14 | |
10 | 166 | Klügel Victor | 1995 | SS DELFIN | AC8595 | 25 m | 1:21.20 | |
11 | 668 | Hersted Harald Bjørndal | 1994 | VI39-VAT | 9441AI | 25 m | 1:21.38 | |
12 | 37 | Thinggaard Jonas | 1994 | HOBRO | 9429AE | 25 m | 1:21.40 | |
13 | 553 | Gunnarsson Kristinn Gauti | 1995 | IA | 25 m | 1:21.96 | ||
14 | 479 | Michelsen Michel | 1994 | GI40HERMES | 9431AB | 25 m | 1:22.07 | |
15 | 231 | Viering Daan | 1994 | DE_WAAL | 9403839 | 25 m | 1:22.78 | |
16 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 1:22.82 | |
17 | 76 | Ridell Henrik | 1994 | SK TRITON | AK5594 | 25 m | 1:22.93 | |
18 | 609 | Tränkner Erik | 1994 | ROSTOCK | 25 m | 1:23.00 | ||
19 | 508 | Ellerbrock Marko | 1994 | HAMBURGER | 161355 | 25 m | 1:23.10 | |
20 | 641 | Rautiainen Wiljam | 1995 | TURKU | 25 m | 1:24.53 | ||
21 | 98 | Gogic Christian | 1995 | ALVESTA SS | AG3395 | 25 m | 1:24.62 | |
22 | 732 | Pedersen Morten Lundby | 1994 | WEST SWIM | 9421AG | 25 m | 1:24.62 | |
23 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 1:24.81 | |
24 | 670 | Johansen Mikkel | 1994 | VI39-VAT | 9473AB | 25 m | 1:24.96 | |
25 | 710 | Popielas-Clau Paul Ludwig | 1995 | PSVSCHWER | 163164 | 25 m | 1:25.13 | |
26 | 178 | Postema Luke | 1995 | SJÖBO SS | AS6195 | 25 m | 1:25.38 | |
27 | 699 | Nielsen Kasper Lousdal | 1995 | PINGVINEN | 9543AC | 25 m | 1:25.79 | |
28 | 227 | Hoek Michael | 1995 | DE_DEVEL | 9502097 | 25 m | 1:25.92 | |
29 | 722 | Holm Jacob Lindeman | 1994 | WEST SWIM | 9499AF | 25 m | 1:26.14 | |
30 | 265 | Lissner Lucas | 1994 | OSBY SS | AA9394 | 25 m | 1:26.24 | |
31 | 385 | Kästner Martin | 1994 | WESTSACHSE | 154487 | 25 m | 1:26.24 | |
32 | 482 | Svaneborg Rasmus | 1994 | GI40HERMES | 9479AB | 25 m | 1:26.80 | |
33 | 489 | Schneider Florian | 1994 | HAINSBERGE | 153592 | 25 m | 1:26.87 | |
34 | 712 | Schnell Philipp | 1994 | PSVSCHWER | 155917 | 25 m | 1:26.92 | |
35 | 703 | Dethloff Tom | 1994 | PSVSCHWER | 155974 | 25 m | 1:27.01 | |
36 | 689 | Dörfer Justus | 1995 | LEUTZSCH | 167244 | 25 m | 1:27.13 | |
37 | 220 | Olsson Rasmus | 1994 | TROLLHÄTTA | AF9594 | 25 m | 1:27.24 | |
38 | 647 | Seifert Paul | 1995 | THURINGIA | 169385 | 25 m | 1:27.45 | |
39 | 621 | Kähär Antti | 1995 | TURKU | 25 m | 1:27.46 | ||
40 | 167 | Erlandsson Gilbert | 1995 | SS DELFIN | AG6995 | 25 m | 1:27.67 | |
41 | 197 | Hansen Jan | 1995 | MK 31 | 9537AE | 25 m | 1:28.08 | |
42 | 25 | Christensen Kevin Witt | 1995 | HERLEV | 9595AF | 25 m | 1:28.48 | |
43 | 511 | Fissenko Daniil | 1995 | HAMBURGER | 153338 | 25 m | 1:29.30 | |
44 | 740 | Stavngaard Magnus | 1994 | ALL-SIGMA | 9431AE | 25 m | 1:29.50 | |
45 | 64 | Höcker Filip | 1994 | SK TRITON | AM4194 | 25 m | 1:29.58 | |
46 | 354 | Penzold Felix | 1995 | WESTSACHSE | 150733 | 25 m | 1:30.00 | |
47 | 3 | Andersen Frederik | 1994 | A6 | 9493AF | 25 m | 1:30.00 | |
48 | 263 | Kalkan Sven | 1994 | OSBY SS | AA4594 | 25 m | 1:30.67 | |
49 | 645 | Seiá Martin | 1994 | THURINGIA | 161622 | 25 m | 1:30.88 | |
50 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 1:31.51 | |
51 | 643 | Weitzmann Christoph | 1994 | THURINGIA | 149734 | 25 m | 1:31.66 | |
52 | 653 | Heese Niclas | 1995 | SCHWERIN | 25 m | 1:31.98 | ||
53 | 149 | Weberg Martin | 1994 | ALL-SIGMA | 9453AC | 25 m | 1:32.00 | |
54 | 66 | Jönsson Jonatan | 1994 | SK TRITON | AM2994 | 25 m | 1:32.40 | |
55 | 89 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 25 m | 1:32.76 | |
56 | 654 | Krüger Eric | 1995 | SCHWERIN | 162863 | 25 m | 1:33.78 | |
57 | 28 | Wagner Mads Østberg | 1994 | HERLEV | 9411AI | 25 m | 1:34.00 | |
58 | 655 | Körner Fritz | 1995 | SCHWERIN | 162860 | 25 m | 1:34.33 | |
59 | 561 | Bartels Jan-Lukas | 1994 | ITZEHOE | 237853 | 25 m | 1:34.50 | |
60 | 99 | Stjepanovic Boban | 1995 | ALVESTA SS | AG7395 | 25 m | 1:34.63 | |
61 | 96 | Maslov Daniel | 1995 | ALVESTA SS | AF0795 | 25 m | 1:34.90 | |
62 | 237 | Nielsen Kim Ammitzbøll | 1994 | DRAGØR | 9483AE | 25 m | 1:36.18 | |
63 | 21 | Tórðarson Hjarnar | 1994 | Havnar | 25 m | 1:36.38 | ||
64 | 252 | Dinther Mark | 1994 | NEPTUNUS | 9401471 | 25 m | 1:36.75 | |
65 | 65 | Isaksson Erik | 1995 | SK TRITON | AD9195 | 25 m | 1:36.82 | |
66 | 374 | Koller Philipp | 1995 | WESTSACHSE | 182991 | 25 m | 1:36.85 | |
67 | 132 | Åfeldt Max | 1995 | S 71 | AP6795 | 25 m | 1:36.96 | |
68 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 1:37.55 | ||
69 | 124 | Nørgaard Rasmus | 1995 | ODDER | 9533AI | 25 m | 1:37.80 | |
70 | 140 | Andersen Rasmus Høgh | 1994 | ALL-SIGMA | 9487AF | 25 m | 1:40.00 | |
71 | 4 | Bach Andreas Nielsen | 1994 | A6 | 9449AI | 25 m | 1:40.28 | |
72 | 586 | Colao Claudio | 1995 | CHARLOTTEN | 159652 | 25 m | 1:40.36 | |
73 | 238 | Rahbek Alexander | 1994 | DRAGØR | 9485AO | 25 m | 1:40.67 | |
74 | 218 | Magnusson William | 1994 | TROLLHÄTTA | AW0794 | 25 m | 1:41.29 | |
75 | 721 | Hermannsson Adalsteinn S. | 1995 | WEST SWIM | 9593AF | 25 m | 1:42.75 | |
76 | 36 | Ramlau Mikkel | 1995 | HOBRO | 9535AC | 25 m | 1:43.91 | |
77 | 583 | Bruun Nikolaj | 1994 | RØDDING | 25 m | 1:44.22 | ||
78 | 51 | Christensen Lasse | 1994 | HORSENS | 9409AJ | 25 m | 1:44.79 | |
79 | 739 | Sigurðsson Sævar Berg | 1995 | IA | 25 m | 1:45.77 | ||
80 | 472 | Haastrup Frederik | 1995 | GI40HERMES | 9505AC | 25 m | 1:46.00 | |
81 | 480 | Jørgensen Mikkel M. | 1994 | GI40HERMES | 9439AF | 25 m | 1:46.40 | |
82 | 475 | Hansen Julian S. A. | 1995 | GI40HERMES | 9565AE | 25 m | 1:48.00 | |
83 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 1:49.53 | |
84 | 55 | Vilholdt Kenneth | 1994 | HORSENS | 9415AM | 25 m | 1:50.77 | |
85 | 533 | Rasmussen Momme | 1995 | HAMBURGER | 164986 | 25 m | 1:51.60 | |
86 | 696 | Brink John | 1994 | PINGVINEN | 9437AA | 25 m | 1:52.69 | |
87 | 267 | Roslund Oskar | 1995 | OSBY SS | AA6195 | 25 m | 1:53.18 | |
88 | 229 | Durieux Jip | 1994 | DE_WAAL | 9405639 | 25 m | 1:54.49 | |
89 | 97 | Isaksson Linus | 1995 | ALVESTA SS | AP8595 | 25 m | 1:55.75 | |
90 | 557 | Aaberg Kenneth | 1995 | ERRITSØ | 25 m | 1:56.20 | ||
91 | 19 | Midjord Jaspur Houmann | 1995 | Havnar | 25 m | 1:57.15 | ||
92 | 15 | Eliasen Rúni | 1995 | Havnar | 25 m | 1:59.40 | ||
93 | 38 | Wagenvoort Jockem | 1995 | HOBRO | 9533AM | 25 m | 1:59.95 | |
94 | 85 | Masla Alexander | 1995 | SPIGGARNA | AX0595 | 25 m | 2:06.00 | |
95 | 47 | Rudbæk Jonas Julius | 1995 | HOLBÆK | 9577AL | 25 m | 2:07.03 | |
96 | 14 | Danielsen Tummas J. | 1994 | Havnar | 25 m | 2:07.22 | ||
97 | 120 | Jensen Per | 1995 | ODDER | 25 m | |||
98 | 84 | Johansson Kasper | 1995 | SPIGGARNA | AT3595 | 25 m | ||
99 | 718 | Cassard Christian | 1995 | WEST SWIM | 9547AM | 25 m | ||
100 | 556 | Lindquist Joachim | 1994 | ERRITSØ | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 39, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Johansen Susanne D. | 1995 | ODDER | 9576AE | 25 m | 2:25.95 | |
2 | 75 | Olsson Ellen | 1995 | SK TRITON | AJ5895 | 25 m | 2:28.55 | |
3 | 232 | Christensen Michelle Icka | 1995 | DRAGØR | 9594AK | 25 m | 2:39.07 | |
4 | 176 | Larsson Linnea | 1995 | SJÖBO SS | AL1695 | 25 m | 2:40.20 | |
5 | 540 | Schmidt Pauline | 1995 | HAMBURGER | 153333 | 25 m | 2:43.00 | |
6 | 690 | Gabrysiak Stine | 1996 | LEUTZSCH | 170508 | 25 m | 2:44.00 | |
7 | 704 | Groámann Lisanne-Marie | 1995 | PSVSCHWER | 163162 | 25 m | 2:45.89 | |
8 | 11 | Lunau Julie | 1995 | A6 | 9528AH | 25 m | 2:46.35 | |
9 | 236 | Madsen Maria | 1995 | DRAGØR | 9524AC | 25 m | 2:48.38 | |
10 | 741 | Madsen Diana | 1996 | WEST SWIM | 9682AE | 25 m | 2:51.49 | |
11 | 56 | Boisen Josefine | 1996 | KØGE | 9632AE | 25 m | 2:51.92 | |
12 | 27 | Rasmussen Emma Fugl | 1996 | HERLEV | 9698AF | 25 m | 2:52.05 | |
13 | 10 | Juhler Kiki | 1996 | A6 | 9662AC | 25 m | 2:52.50 | |
14 | 155 | Petersen Mette | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 2:55.00 | ||
15 | 470 | Hermind Christine | 1996 | GI40HERMES | 9638AB | 25 m | 2:56.59 | |
16 | 172 | Järvinen Nellie | 1996 | SS DELFIN | AA1896 | 25 m | 2:56.62 | |
17 | 473 | Kall Freja Helene | 1996 | GI40HERMES | 9698AD | 25 m | 2:58.35 | |
18 | 216 | Ghabayen Lena | 1995 | TROLLHÄTTA | AP1695 | 25 m | 2:58.40 | |
19 | 150 | Holm Amalie | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 3:00.00 | ||
20 | 170 | Sjöström Emma | 1995 | SS DELFIN | AE2695 | 25 m | 3:02.25 | |
21 | 702 | Brüggemann Sophie Isabel | 1996 | PSVSCHWER | 209143 | 25 m | 3:05.00 | |
22 | 248 | Pap Agnes | 1995 | LJUNGBY SS | AN6895 | 25 m | 3:05.01 | |
23 | 469 | Køhler Caroline | 1995 | GI40HERMES | 9568AE | 25 m | 3:05.03 | |
24 | 219 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 25 m | 3:05.39 | |
25 | 44 | Ellekær Sarah | 1996 | HOLBÆK | 9692AE | 25 m | 3:05.65 | |
26 | 548 | Hafliðadóttir Una Rakel | 1995 | IA | 25 m | 3:08.56 | ||
27 | 421 | Rahnert Lisa | 1996 | DRESDEN | 25 m | 3:10.85 | ||
28 | 117 | Helbo Line | 1996 | ODDER | 9614AK | 25 m | 3:31.07 | |
29 | 205 | Lundh Emmy | 1995 | TRELLEBORG | AN5695 | 25 m | ||
30 | 58 | Jensen Nicole | 1996 | KØGE | 9656AB | 25 m | ||
31 | 95 | Blasek Lisa | 1995 | ALVESTA SS | AY6495 | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |
Løb 40, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 651 | Winkelmann Janne | 1994 | NIEBÜLL | 161649 | 25 m | 2:25.31 | |
2 | 18 | Jákupsson Magnus | 1994 | Havnar | 25 m | 2:27.60 | ||
3 | 430 | Wiedemann Jan | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:32.03 | ||
4 | 429 | Schulze Marco | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:33.62 | ||
5 | 104 | Berggren Alexander | 1994 | ALINGSÅS | AK5194 | 25 m | 2:35.37 | |
6 | 250 | Pettersson Simon | 1995 | LJUNGBY SS | AB5395 | 25 m | 2:37.09 | |
7 | 425 | Geier Lukas | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:37.22 | ||
8 | 71 | Lundin Anton | 1994 | SK TRITON | AD0394 | 25 m | 2:39.59 | |
9 | 713 | Schwarz Carl Louis | 1995 | PSVSCHWER | 162859 | 25 m | 2:40.51 | |
10 | 198 | Hjort Morten | 1994 | MK 31 | 9439AJ | 25 m | 2:42.96 | |
11 | 427 | Kluttig Philipp | 1995 | DRESDEN | 25 m | 2:46.77 | ||
12 | 195 | Giessing Thor | 1994 | MK 31 | 9411AH | 25 m | 2:49.36 | |
13 | 353 | Günther Lennard | 1995 | WESTSACHSE | 153766 | 25 m | 2:52.64 | |
14 | 168 | Andersson Max | 1995 | SS DELFIN | AG5995 | 25 m | 2:53.54 | |
15 | 389 | Bischoff Marcus | 1995 | WESTSACHSE | 168741 | 25 m | 2:58.65 | |
16 | 151 | Jacobsen Markus Emil | 1995 | BIR-SIGMA | 25 m | 2:59.63 | ||
17 | 555 | Andersen Jacob Dahl | 1994 | ERRITSØ | 25 m | 3:29.30 | ||
18 | 169 | Broberg Philip | 1994 | SS DELFIN | AM0194 | 25 m | 3:30.20 | |
19 | 224 | Madsen Mathias | 1995 | VIBORG | 9579AN | 25 m | 3:58.52 | |
Oprettet af WinGrodan 1.16.06 |
Licens til West Swim Esbjerg |