Program for Klubmesterskab 2013 Sigma Swim Allerød
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 100m Butterfly Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:01.98 | |
2 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 1:04.12 | |
3 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 1:08.96 | |
4 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 1:09.07 | |
5 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALLERØD | 9246AG | 25 m | 1:09.96 | |
6 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:12.39 | |
7 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 1:15.42 | |
8 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 1:30.62 | |
9 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 2, 100m Butterfly Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 58.94 | |
2 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:02.79 | |
3 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 1:04.09 | |
4 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:15.75 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 3, 100m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 1:10.47 | |
2 | Jensen Frida Sidenius | 2001 | ALLERØD | 0128AC | 25 m | 1:29.85 | |
3 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 1:32.64 | |
4 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 1:38.26 | |
5 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 1:43.21 | |
6 | Kjær Emma Øder | 2003 | ALLERØD | 0392AE | 25 m | 1:55.30 | |
7 | Winther Sophia | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:07.56 | ||
8 | Birkeholm Liv | 2002 | ALLERØD | 0218AG | 25 m | 2:08.72 | |
9 | Jonas Asta Ryggard | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
10 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
11 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
12 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
13 | Grabas Sarah | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
14 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 1:12.95 | EXT |
15 | Nielsen Nikoline April R. | 2003 | ALLERØD | 0342AE | 25 m | 1:46.69 | EXT |
16 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:48.25 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 4, 100m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 53.55 | |
2 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 57.85 | |
3 | Olczyk Andreas | 1992 | ALLERØD | 9293AI | 25 m | 59.00 | |
4 | Ajslev Jannick | 1974 | ALLERØD | 7493AA | 25 m | 1:00.55 | |
5 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 1:15.11 | |
6 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:17.64 | |
7 | Østergaard Gustav Hartvig | 2001 | ALLERØD | 0193AG | 25 m | 1:30.35 | |
8 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:32.70 | |
9 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:34.72 | |
10 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:40.85 | |
11 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 1:56.71 | |
12 | Nielsen Oliver Roug | 1995 | ALLERØD | 25 m | 2:33.10 | ||
13 | Munkholm Markus T | 1996 | ALLERØD | 25 m | |||
14 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
15 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
16 | Vinterberg Benjamin R. | 1996 | ALLERØD | 9695AB | 25 m | 1:02.51 | EXT |
17 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 1:05.06 | EXT |
18 | Stavngaard Jan | 1970 | ALLERØD | 25 m | 1:06.00 | EXT | |
19 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 1:07.85 | EXT |
20 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 1:45.72 | EXT |
21 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 1:49.88 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 5, 100m Brystsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bro Sarah | 1996 | ALLERØD | 9686AE | 25 m | 1:23.10 | |
2 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 1:24.63 | |
3 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 1:27.16 | |
4 | Schultz Mia Finnemann | 1972 | ALLERØD | 7284AA | 25 m | 1:31.85 | |
5 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:44.84 | |
6 | Leeden Ida van der | 1999 | ALLERØD | 9966AN | 25 m | 2:02.74 | |
7 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 2:17.92 | |
8 | Terp Emilie Kornerup | 2003 | ALLERØD | 0358AG | 25 m | 2:18.15 | |
9 | Winther Sophia | 2001 | ALLERØD | 25 m | 2:21.13 | ||
10 | Hendrik Marie Husfeldt | 1995 | ALLERØD | 25 m | 2:28.69 | ||
11 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 25 m | 2:29.10 | ||
12 | Engelsted Smilla | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
13 | Thomasberg Ida Tronier | 2000 | ALLERØD | 25 m | |||
14 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
15 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 6, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 1:13.00 | |
2 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 1:19.83 | |
3 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 1:30.95 | |
4 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 2:00.48 | |
5 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 2:11.16 | |
6 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 2:24.36 | |
7 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 1:05.24 | |
2 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 1:07.92 | |
3 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 1:07.99 | |
4 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 1:15.39 | |
5 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 1:16.15 | |
6 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 1:21.69 | |
7 | Jensen Frida Sidenius | 2001 | ALLERØD | 0128AC | 25 m | 1:25.44 | |
8 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 1:33.12 | |
9 | Bill Ann Sophie | 2001 | ALLERØD | 0184AM | 25 m | 1:35.77 | |
10 | Skovbæk Laura Lindbjerg | 1999 | ALLERØD | 25 m | 1:39.94 | ||
11 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 1:45.66 | |
12 | Markussen Maia Lytken | 2002 | ALLERØD | 0218AE | 25 m | 1:55.51 | |
13 | Kjær Emma Øder | 2003 | ALLERØD | 0392AE | 25 m | 1:59.68 | |
14 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 2:02.88 | |
15 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 25 m | 3:06.05 | ||
16 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 25 m | 1:02.37 | |
2 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 1:10.19 | |
3 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:26.89 | |
4 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 1:40.02 | |
5 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 1:46.21 | |
6 | Skytte Victor Arendt | 2002 | ALLERØD | 0255AF | 25 m | 1:46.80 | |
7 | Østergaard Gustav Hartvig | 2001 | ALLERØD | 0193AG | 25 m | 1:48.30 | |
8 | Løfquist Christian | 1964 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 1:09.01 | |
2 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 1:10.78 | |
3 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 1:12.20 | |
4 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 1:23.01 | |
5 | Schultz Mia Finnemann | 1972 | ALLERØD | 7284AA | 25 m | 1:27.33 | |
6 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 1:31.63 | |
7 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 1:32.24 | |
8 | Skovbæk Laura Lindbjerg | 1999 | ALLERØD | 25 m | 1:36.84 | ||
9 | Bill Ann Sophie | 2001 | ALLERØD | 0184AM | 25 m | 1:39.32 | |
10 | Buusmann Frida | 2001 | ALLERØD | 0152AH | 25 m | 1:40.09 | |
11 | Østergaard Emilie Hartvig | 1998 | ALLERØD | 9852AL | 25 m | 1:44.82 | |
12 | Leeden Ida van der | 1999 | ALLERØD | 9966AN | 25 m | 1:50.68 | |
13 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 2:04.78 | |
14 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 2:07.96 | |
15 | Nielsen Nikoline April R. | 2003 | ALLERØD | 0342AE | 25 m | 2:35.42 | |
16 | Kristensen Emilie F. | 2003 | ALLERØD | 0332AE | 25 m | 2:43.98 | |
17 | Beer Cecilie | 1998 | ALLERØD | 25 m | |||
18 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 1:32.24 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Olczyk Andreas | 1992 | ALLERØD | 9293AI | 25 m | 1:03.33 | |
2 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 1:05.06 | |
3 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 1:05.73 | |
4 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 1:07.66 | |
5 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 1:09.05 | |
6 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 1:09.29 | |
7 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 1:11.46 | |
8 | Vinterberg Benjamin R. | 1996 | ALLERØD | 9695AB | 25 m | 1:11.48 | |
9 | Ajslev Jannick | 1974 | ALLERØD | 7493AA | 25 m | 1:15.00 | |
10 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 1:18.38 | |
11 | Stavngaard Jan | 1970 | ALLERØD | 25 m | 1:19.52 | ||
12 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 25 m | 1:25.00 | |
13 | Elborne Steen | 1957 | ALLERØD | 5731AA | 25 m | 1:29.32 | |
14 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 1:33.22 | |
15 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 1:38.39 | |
16 | Lassen Jesper | 1958 | ALLERØD | 5871AA | 25 m | 1:40.98 | |
17 | Howardsen Malte | 2001 | ALLERØD | 0185AD | 25 m | 1:44.45 | |
18 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 1:44.79 | |
19 | Kristensen Nikolaj F. | 2000 | ALLERØD | 0041AD | 25 m | 1:46.82 | |
20 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 1:48.45 | |
21 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 1:50.41 | |
22 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 2:09.56 | |
23 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 2:34.57 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 11, 400m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 4:19.00 | |
2 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 6:28.62 | |
3 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 5:06.65 | EXT |
4 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 5:58.22 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 13:45 |
Løb 13, 200m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 2:13.99 | |
2 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:16.13 | |
3 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 2:16.64 | |
4 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 2:32.15 | |
5 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 2:32.89 | |
6 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 2:38.83 | |
7 | Schultz Mia Finnemann | 1972 | ALLERØD | 7284AA | 25 m | 2:58.06 | |
8 | Bill Ann Sophie | 2001 | ALLERØD | 0184AM | 25 m | 3:10.40 | |
9 | Markussen Maia Lytken | 2002 | ALLERØD | 0218AE | 25 m | 3:38.64 | |
10 | Leeden Ida van der | 1999 | ALLERØD | 9966AN | 25 m | 3:39.91 | |
11 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 4:17.26 | |
12 | Hendrik Marie Husfeldt | 1995 | ALLERØD | 25 m | 5:00.35 | ||
13 | Thomasberg Ida Tronier | 2000 | ALLERØD | 25 m | |||
14 | Nielsen Nikoline April R. | 2003 | ALLERØD | 0342AE | 25 m | ||
15 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 2:34.43 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 14, 200m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:15.59 | |
2 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 2:18.89 | |
3 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:23.26 | |
4 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 2:33.62 | |
5 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 25 m | 2:42.00 | |
6 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 3:01.93 | |
7 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 3:03.89 | |
8 | Lassen Jesper | 1958 | ALLERØD | 5871AA | 25 m | 3:15.67 | |
9 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 3:58.89 | |
10 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 4:11.83 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 15, 200m Butterfly Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:15.68 | |
2 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 2:41.95 | |
3 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:15.12 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 17, 25m Rygcrawl-ben Damer |
Sponsor: Svømmeskolen |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Markussen Hannah Gro | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
2 | Kringelbach Helene Nyvang | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
3 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
4 | Erichsen Helena Lund | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
5 | Gustafson Liva Wissing | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
6 | Larsen Linnea Funk | 2007 | SV. SKOLE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 18, 25m Rygcrawl-ben Herrer |
Sponsor: Svømmeskolen |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Wanscher Gustav Bundgaard | 2000 | SV. SKOLE | 25 m | |||
2 | Geertz-Hansen Johannes | 2001 | SV. SKOLE | 25 m | |||
3 | Verhaegh Jesper | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
4 | Garm Dines Printz | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
5 | Guldberg Simon Vesterlund | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
6 | Gad Simon Elm | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
7 | Unnerup William | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
8 | Christoffersen Joakim Krog | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 19, 25m Valgfri Damer |
Sponsor: Svømmeskolen |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Mossing Anita | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
2 | Villefrance Augusta | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
3 | Mølholm Emma | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
4 | Selsø Alberte | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
5 | Hindsgaul Laura Sofie | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
6 | Vinterberg Ella My Rensch | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
7 | Kringelbach Helene Nyvang | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
8 | Rose Line Krog | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
9 | Wanscher Asta Bundgaard | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
10 | Guldberg Signe Vesterlund | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
11 | Gustafson Liva Wissing | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
12 | Gottlieb Julie | 2007 | SV. SKOLE | 25 m | |||
13 | Larsen Linnea Funk | 2007 | SV. SKOLE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 20, 25m Valgfri Herrer |
Sponsor: Svømmeskolen |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bertelsen Rasmus Frederik | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
2 | Bertelsen Tobias Johan | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
3 | Nielsen Erik Grønborg | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
4 | Christoffersen Joakim Krog | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
5 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
6 | Unnerup William | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
7 | Løgager August Zoega | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
8 | Anker-Møller Noah | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
9 | Bentin Aske Larsen | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
10 | Toft Martin | 1998 | SV. SKOLE | 25 m | |||
11 | Geertz-Hansen Jeppe | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
12 | Nielsen Hans Grønborg | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
13 | Plaugmann Nicklas R. | 2002 | SV. SKOLE | 25 m | |||
14 | Geertz-Hansen Johannes | 2001 | SV. SKOLE | 25 m | |||
15 | Vestergaard Mathias | 2000 | SV. SKOLE | 25 m | |||
16 | Plaugmann Marcus Reindel | 1998 | SV. SKOLE | 25 m | |||
17 | Guldberg Simon Vesterlund | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 21, 200m Brystsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALLERØD | 9246AG | 25 m | 2:49.20 | |
2 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 3:28.21 | |
3 | Skovbæk Laura Lindbjerg | 1999 | ALLERØD | 25 m | 3:49.45 | ||
4 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 4:01.43 | |
5 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 4:14.59 | |
6 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 25 m | |||
7 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | ||
8 | Beer Cecilie | 1998 | ALLERØD | 25 m | |||
9 | Kristensen Emilie F. | 2003 | ALLERØD | 0332AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 22, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Olczyk Andreas | 1992 | ALLERØD | 9293AI | 25 m | 2:19.89 | |
2 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 2:32.71 | |
3 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 2:46.15 | |
4 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 2:53.47 | |
5 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 3:06.86 | |
6 | Stavngaard Jan | 1970 | ALLERØD | 25 m | 3:13.58 | ||
7 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 4:15.79 | |
8 | Munkholm Markus T | 1996 | ALLERØD | 25 m | 4:29.93 | ||
9 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 4:32.63 | |
10 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 4:49.61 | |
11 | Nielsen Oliver Roug | 1995 | ALLERØD | 25 m | 5:35.53 | ||
12 | Løfquist Christian | 1964 | ALLERØD | 25 m | |||
13 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | ||
14 | Howardsen Malte | 2001 | ALLERØD | 0185AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 23, 25m Crawl Damer |
Sponsor: Svømmeskolen |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hoff-Jessen Sarah | 2001 | SV. SKOLE | 25 m | |||
2 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
3 | Hindsgaul Laura Sofie | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
4 | Rose Line Krog | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
5 | Vedøe Andrea Lindberg | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
6 | Gersby Julie | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
7 | Erichsen Helena Lund | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 24, 25m Crawl Herrer |
Sponsor: Svømmeskolen |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Garm Dines Printz | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
2 | Gersby Frederik | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
3 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
4 | Gottlieb Sebastian Sand | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
5 | Gad Simon Elm | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
6 | Løgager August Zoega | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
7 | Anker-Møller Noah | 2006 | SV. SKOLE | 25 m | |||
8 | Bentin Aske Larsen | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
9 | Niler Peter | 1996 | SV. SKOLE | 25 m | |||
10 | Verhaegh Jesper | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
11 | Geertz-Hansen Jeppe | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
12 | Plaugmann Nicklas R. | 2002 | SV. SKOLE | 25 m | |||
13 | Vester Oliver | 2000 | SV. SKOLE | 25 m | |||
14 | Wanscher Gustav Bundgaard | 2000 | SV. SKOLE | 25 m | |||
15 | Plaugmann Marcus Reindel | 1998 | SV. SKOLE | 25 m | |||
16 | Færch Johan | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 25, 200m Rygsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 2:13.98 | |
2 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 2:28.59 | |
3 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 2:41.75 | |
4 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 2:49.16 | |
5 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 3:01.11 | |
6 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 3:06.13 | |
7 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 3:06.19 | |
8 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 3:46.43 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 26, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 2:19.35 | |
2 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 2:23.94 | |
3 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 2:24.73 | |
4 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 2:24.84 | |
5 | Ajslev Jannick | 1974 | ALLERØD | 7493AA | 25 m | 2:36.40 | |
6 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 2:41.47 | |
7 | Vinterberg Benjamin R. | 1996 | ALLERØD | 9695AB | 25 m | 2:42.96 | |
8 | Elborne Steen | 1957 | ALLERØD | 5731AA | 25 m | 2:48.00 | |
9 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 3:04.00 | |
10 | Kristensen Nikolaj F. | 2000 | ALLERØD | 0041AD | 25 m | 3:22.28 | |
11 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 3:26.59 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 27, 50m Crawl Damer |
Sponsor: Svømmeskolen |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Markussen Hannah Gro | 2004 | SV. SKOLE | 25 m | |||
2 | Mindested Caroline Bach | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 28, 50m Crawl Herrer |
Sponsor: Svømmeskolen |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Niler Peter | 1996 | SV. SKOLE | 25 m | |||
2 | Vestergaard Mathias | 2000 | SV. SKOLE | 25 m | |||
3 | Leeden Tobias van der | 2002 | SV. SKOLE | 25 m | |||
4 | Bertelsen Rasmus Frederik | 2003 | SV. SKOLE | 25 m | |||
5 | Larsen Malthe Funk | 2005 | SV. SKOLE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 2:21.64 | |
2 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 2:21.74 | |
3 | Bro Sarah | 1996 | ALLERØD | 9686AE | 25 m | 2:28.19 | |
4 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 2:29.35 | |
5 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALLERØD | 9246AG | 25 m | 2:30.00 | |
6 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 2:35.40 | |
7 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 2:38.05 | |
8 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 2:43.06 | |
9 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 2:58.38 | |
10 | Jensen Frida Sidenius | 2001 | ALLERØD | 0128AC | 25 m | 3:00.42 | |
11 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 3:06.52 | |
12 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 3:07.29 | |
13 | Birkeholm Liv | 2002 | ALLERØD | 0218AG | 25 m | 4:29.63 | |
14 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 2:55.31 | EXT |
15 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 3:43.25 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 2:14.79 | |
2 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 2:16.20 | |
3 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 2:16.28 | |
4 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 2:33.70 | |
5 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 3:16.94 | |
6 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 4:01.75 | |
7 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 4:02.07 | |
8 | Skytte Victor Arendt | 2002 | ALLERØD | 0255AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 31, 50m Brystsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | 36.94 | |
2 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 40.00 | |
3 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 40.40 | |
4 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 46.42 | |
5 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 47.53 | |
6 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 48.52 | |
7 | Bill Ann Sophie | 2001 | ALLERØD | 0184AM | 25 m | 56.75 | |
8 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 57.12 | |
9 | Markussen Maia Lytken | 2002 | ALLERØD | 0218AE | 25 m | 59.74 | |
10 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 25 m | 1:03.76 | ||
11 | Birkeholm Liv | 2002 | ALLERØD | 0218AG | 25 m | 1:03.98 | |
12 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 25 m | 1:42.27 | |
13 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
14 | Grabas Sarah | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
15 | Winther Sophia | 2001 | ALLERØD | 25 m | |||
16 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
17 | Jonas Asta Ryggard | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
18 | Skovbæk Laura Lindbjerg | 1999 | ALLERØD | 25 m | 45.93 | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 32, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 28.91 | |
2 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 32.72 | |
3 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 32.89 | |
4 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 25 m | 35.38 | |
5 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 39.16 | |
6 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | 40.00 | |
7 | Elborne Steen | 1957 | ALLERØD | 5731AA | 25 m | 43.70 | |
8 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 48.00 | |
9 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 48.63 | |
10 | Lassen Jesper | 1958 | ALLERØD | 5871AA | 25 m | 48.81 | |
11 | Skytte Victor Arendt | 2002 | ALLERØD | 0255AF | 25 m | 50.81 | |
12 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 46.43 | EXT |
13 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 51.89 | EXT |
14 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | 56.57 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 33, 50m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Bro Sarah | 1996 | ALLERØD | 9686AE | 25 m | 26.09 | |
2 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 25 m | 27.38 | |
3 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALLERØD | 9246AG | 25 m | 27.87 | |
4 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 25 m | 28.53 | |
5 | Vogel Katarina | 1997 | ALLERØD | 9742AB | 25 m | 30.08 | |
6 | Gosvig Louise Sørensen | 1997 | ALLERØD | 9784AA | 25 m | 30.68 | |
7 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 30.94 | |
8 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 31.21 | |
9 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 32.78 | |
10 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 25 m | 33.70 | |
11 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 25 m | 34.73 | |
12 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 35.52 | |
13 | Buusmann Frida | 2001 | ALLERØD | 0152AH | 25 m | 37.31 | |
14 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | 39.80 | |
15 | Østergaard Emilie Hartvig | 1998 | ALLERØD | 9852AL | 25 m | 39.95 | |
16 | Markussen Maia Lytken | 2002 | ALLERØD | 0218AE | 25 m | 44.73 | |
17 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 46.05 | |
18 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 25 m | 47.91 | ||
19 | Kristensen Emilie F. | 2003 | ALLERØD | 0332AE | 25 m | 50.82 | |
20 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 25 m | 1:00.28 | ||
21 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 25 m | 1:15.21 | ||
22 | Nielsen Marie | 2003 | ALLERØD | 0304AE | 25 m | 1:21.93 | |
23 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
24 | Terp Emilie Kornerup | 2003 | ALLERØD | 0358AG | 25 m | ||
25 | Beer Cecilie | 1998 | ALLERØD | 25 m | |||
26 | Bjerregaard Rebecca Io San | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
27 | Engelsted Smilla | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
28 | Jensen Frida Sidenius | 2001 | ALLERØD | 0128AC | 25 m | 34.01 | EXT |
29 | Kjær Emma Øder | 2003 | ALLERØD | 0392AE | 25 m | 51.00 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 34, 50m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 25 m | 26.53 | |
2 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 26.96 | |
3 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 25 m | 27.30 | |
4 | Vinterberg Benjamin R. | 1996 | ALLERØD | 9695AB | 25 m | 29.61 | |
5 | Stavngaard Jan | 1970 | ALLERØD | 25 m | 30.15 | ||
6 | Elborne Steen | 1957 | ALLERØD | 5731AA | 25 m | 34.68 | |
7 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 36.31 | |
8 | Kristensen Nikolaj F. | 2000 | ALLERØD | 0041AD | 25 m | 36.75 | |
9 | Howardsen Malte | 2001 | ALLERØD | 0185AD | 25 m | 39.00 | |
10 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 39.76 | |
11 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 40.04 | |
12 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 40.41 | |
13 | Østergaard Gustav Hartvig | 2001 | ALLERØD | 0193AG | 25 m | 40.42 | |
14 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 56.95 | |
15 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 25 m | 1:08.43 | ||
16 | Hoorfar Mikael | 1996 | ALLERØD | 25 m | |||
17 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
18 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
19 | Løfquist Christian | 1964 | ALLERØD | 25 m | |||
20 | Ajslev Kasper | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
21 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 25 m | 29.35 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 35, 50m Rygsvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gosvig Karina Sørensen | 1996 | ALLERØD | 9658AB | 25 m | 31.39 | |
2 | Juhlert Clara Marie | 2000 | ALLERØD | 0002AJ | 25 m | 41.43 | |
3 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 25 m | 51.61 | |
4 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 25 m | 55.79 | |
5 | Kjær Emma Øder | 2003 | ALLERØD | 0392AE | 25 m | 56.55 | |
6 | Thomasberg Ida Tronier | 2000 | ALLERØD | 25 m | 57.03 | ||
7 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 25 m | 1:01.62 | |
8 | Hendrik Marie Husfeldt | 1995 | ALLERØD | 25 m | 1:02.60 | ||
9 | Mikkelsen Mathilde | 2004 | ALLERØD | 25 m | 1:05.87 | ||
10 | Birkeholm Liv | 2002 | ALLERØD | 0218AG | 25 m | 1:06.21 | |
11 | Stoltz Emma | 2004 | ALLERØD | 25 m | 1:06.71 | ||
12 | Rosted Eva | 1999 | ALLERØD | 25 m | 1:18.31 | ||
13 | Terp Emilie Kornerup | 2003 | ALLERØD | 0358AG | 25 m | ||
14 | Poulsen Ida | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
15 | Pihl Cecilie | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
16 | Beer Cecilie | 1998 | ALLERØD | 25 m | |||
17 | Grabas Sarah | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
18 | Winther Sophia | 2001 | ALLERØD | 25 m | |||
19 | Jonas Asta Ryggard | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
20 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
21 | Leeden Ida van der | 1999 | ALLERØD | 9966AN | 25 m | ||
22 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
23 | Bill Ann Sophie | 2001 | ALLERØD | 0184AM | 25 m | 44.57 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 36, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Holck Kasper Sveistrup | 1996 | ALLERØD | 9615AJ | 25 m | 29.41 | |
2 | Weberg Martin | 1994 | ALLERØD | 9453AC | 25 m | 32.08 | |
3 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 25 m | 38.25 | |
4 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 39.22 | |
5 | Howardsen Malte | 2001 | ALLERØD | 0185AD | 25 m | 44.80 | |
6 | Lassen Jesper | 1958 | ALLERØD | 5871AA | 25 m | 46.64 | |
7 | Brandt Niels Skovbye | 2002 | ALLERØD | 0247AH | 25 m | 51.13 | |
8 | Taylor Nicklas | 2002 | ALLERØD | 0295AA | 25 m | 53.67 | |
9 | Legaard Jakob | 2003 | ALLERØD | 0317AC | 25 m | 54.09 | |
10 | Larsen Daniel Garne | 2003 | ALLERØD | 0373AA | 25 m | 55.89 | |
11 | Mindested Frederik Bach | 2003 | ALLERØD | 0327AC | 25 m | 57.05 | |
12 | Busse Malde Tesch | 2003 | ALLERØD | 0329AC | 25 m | 58.45 | |
13 | Bjerregaard Nicholas S. | 2002 | ALLERØD | 0213AF | 25 m | 59.69 | |
14 | Munkholm Markus T | 1996 | ALLERØD | 25 m | |||
15 | Bornemann Victor | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
16 | Ajslev Kasper | 2004 | ALLERØD | 25 m | |||
17 | Nielsen Oliver Roug | 1995 | ALLERØD | 25 m | |||
18 | Løfquist Magnus | 2005 | ALLERØD | 25 m | |||
19 | Petersen Joakim R. | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 37, 50m Butterfly Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 25 m | 31.53 | |
2 | Bro Sarah | 1996 | ALLERØD | 9686AE | 25 m | 31.61 | |
3 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 32.31 | |
4 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 32.70 | |
5 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 25 m | 36.05 | |
6 | Schultz Mia Finnemann | 1972 | ALLERØD | 7284AA | 25 m | 39.41 | |
7 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 39.66 | |
8 | Jensen Frida Sidenius | 2001 | ALLERØD | 0128AC | 25 m | 44.43 | |
9 | Kjelgaard Line Hanghøj | 2000 | ALLERØD | 0032AF | 25 m | 45.00 | |
10 | Østergaard Emilie Hartvig | 1998 | ALLERØD | 9852AL | 25 m | 45.76 | |
11 | Skovbæk Laura Lindbjerg | 1999 | ALLERØD | 25 m | 46.47 | ||
12 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 47.17 | |
13 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 25 m | 51.48 | |
14 | Nielsen Nikoline April R. | 2003 | ALLERØD | 0342AE | 25 m | 1:34.17 | |
15 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 25 m | ||
16 | Hendrik Marie Husfeldt | 1995 | ALLERØD | 25 m | |||
17 | Engelsted Smilla | 2003 | ALLERØD | 25 m | |||
18 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 25 m | 34.76 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 38, 50m Butterfly Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 25 m | 27.00 | |
2 | Olczyk Andreas | 1992 | ALLERØD | 9293AI | 25 m | 28.29 | |
3 | Stavngaard Mikkel | 1996 | ALLERØD | 9655AA | 25 m | 30.49 | |
4 | Vinterberg Benjamin R. | 1996 | ALLERØD | 9695AB | 25 m | 30.78 | |
5 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 25 m | 31.05 | |
6 | Ajslev Jannick | 1974 | ALLERØD | 7493AA | 25 m | 32.00 | |
7 | Stavngaard Jan | 1970 | ALLERØD | 25 m | 34.78 | ||
8 | Ryan Olav | 1951 | ALLERØD | 5101AA | 25 m | 35.00 | |
9 | Stavngaard Tobias | 2000 | ALLERØD | 0019AC | 25 m | 36.61 | |
10 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 42.58 | |
11 | Kristensen Nikolaj F. | 2000 | ALLERØD | 0041AD | 25 m | 45.80 | |
12 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 25 m | 48.34 | |
13 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 53.24 | |
14 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 25 m | 54.38 | |
15 | Munkholm Markus T | 1996 | ALLERØD | 25 m | 1:01.77 | ||
16 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | ||
17 | Hoorfar Mikael | 1996 | ALLERØD | 25 m | |||
18 | Skytte Victor Arendt | 2002 | ALLERØD | 0255AF | 25 m | ||
19 | Nielsen Oliver Roug | 1995 | ALLERØD | 25 m | |||
20 | Christensen Lucas Emil | 2003 | ALLERØD | 0349AC | 25 m | ||
21 | Løfquist Christian | 1964 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 39, 400m Medley Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 25 m | 6:25.17 | |
2 | Thomasberg Ida Tronier | 2000 | ALLERØD | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 40, 400m Medley Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 25 m | 5:41.31 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 41, 1500m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 25 m | 24:09.85 | |
2 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 25 m | ||
3 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 25 m | 17:39.75 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 42, 1500m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | EXT | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 02 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 20:08 |
Løb 43, 800m Frisvømning Damer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | 8:44.04 | |
2 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 25 m | 10:15.16 | |
3 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 25 m | 10:25.87 | |
4 | Reesbøll Cecilie | 1999 | ALLERØD | 9954AN | 25 m | 10:53.33 | |
5 | Sonnenborg Lærke Koch | 2000 | ALLERØD | 0012AF | 25 m | 11:25.36 | |
6 | Frederiksen Kathrine Pii | 2000 | ALLERØD | 0036AA | 25 m | 11:27.10 | |
7 | Bornstein Lea | 1989 | ALLERØD | 8914AG | 25 m | 12:00.00 | |
8 | Larsen Stine Garne | 1992 | ALLERØD | 9246AG | 25 m | 9:42.84 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |
Løb 44, 800m Frisvømning Herrer |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 25 m | 9:23.55 | |
2 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 25 m | 11:00.65 | |
3 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 25 m | ||
4 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 25 m | 11:48.88 | EXT |
5 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 25 m | 13:38.40 | EXT |
6 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 25 m | 14:24.27 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 04 januar 2013 |
Licens til Sigma Swim Allerød | Udskriftstidspunkt | 21:08 |