Startliste for Kronborg Open Lang 20014
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 4X100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Hørsholm Damer | 0 | HØRSHOLM | 50 m | 4:35.69 | ||
2 | 107 | Hils Damer 1 | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:46.89 | ||
3 | 108 | Hils Damer 2 | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:49.99 | ||
4 | 258 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 4:50.00 | ||
5 | 174 | Ksls | 0 | KSLS | 50 m | 4:52.39 | ||
6 | 47 | Piger Frederikssund | 0 | FR.SUND | 50 m | 5:00.00 | ||
7 | 259 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 5:00.00 | ||
8 | 438 | Helsingør Damer 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 5:04.32 | ||
9 | 375 | Hs Piger 1 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 5:09.38 | ||
10 | 260 | Sigma Piger 3 | 0 | SIGMA | 50 m | 5:10.00 | ||
11 | 442 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 50 m | 5:12.69 | ||
12 | 284 | Triton Piger 1.hold | 0 | TRITON B | 50 m | 5:15.00 | ||
13 | 376 | Hs Piger 2 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 5:15.26 | ||
14 | 261 | Søllerød Girls | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 5:20.00 | ||
15 | 1 | Hovedstad Piger 1 | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:22.10 | ||
16 | 443 | Helsingør Piger 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 5:34.70 | ||
17 | 285 | Triton Piger 2.hold | 0 | TRITON B | 50 m | 5:40.00 | ||
18 | 88 | Gsc Piger 1 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 5:42.35 | ||
19 | 255 | Allerød Piger 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 5:50.00 | ||
20 | 17 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:58.20 | ||
21 | 256 | Allerød Piger 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 6:00.00 | ||
22 | 89 | Gsc Piger 2 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 6:10.45 | ||
23 | 90 | Gsc Piger 3 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 6:58.71 | ||
24 | 91 | Gsc Piger 4 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 7:30.89 | ||
25 | 281 | Talent Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | |||
26 | 282 | Talent Piger 2 | 0 | TRITON B | 50 m | |||
27 | 340 | Karlshamns Lag 1 | 0 | KARLSHAMN | 50 m | |||
28 | 341 | Karlshamns Lag 2 | 0 | KARLSHAMN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:37 |
Løb 2, 4X100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:05.35 | ||
2 | 110 | Hils Herrer 2 | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:09.99 | ||
3 | 109 | Hils Herrer 1 | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:13.69 | ||
4 | 439 | Helsingør Drenge 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:20.39 | ||
5 | 257 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 4:25.00 | ||
6 | 283 | Triton Drenge 1.hold | 0 | TRITON B | 50 m | 4:38.00 | ||
7 | 64 | Gsc Drenge 1 | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 4:48.91 | ||
8 | 46 | Drenge Frederikssund | 0 | FR.SUND | 50 m | 4:50.00 | ||
9 | 373 | Hs Drenge 1 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 4:56.72 | ||
10 | 440 | Helsingør Drenge 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:58.92 | ||
11 | 374 | Hs Drenge 2 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 5:05.95 | ||
12 | 7 | Hovedstaden Drenge 1 | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:11.60 | ||
13 | 65 | Gsc Drenge 2 | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 5:20.18 | ||
14 | 254 | Allerød Drenge 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 5:30.00 | ||
15 | 66 | Gsc Drenge 3 | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 5:41.32 | ||
16 | 280 | Talent Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | |||
17 | 336 | Karlshamn Herrar | 0 | KARLSHAMN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 17 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:37 |
Løb 3, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 2:13.59 | |
2 | 415 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 50 m | 2:30.01 | |
3 | 418 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 50 m | 2:31.91 | |
4 | 122 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 2:35.50 | |
5 | 408 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 2:39.08 | |
6 | 118 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:40.15 | |
7 | 57 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 2:42.74 | |
8 | 198 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:46.51 | |
9 | 383 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 2:46.53 | |
10 | 417 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 2:47.20 | |
11 | 451 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 2:47.75 | |
12 | 235 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 2:50.46 | |
13 | 2 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:51.32 | |
14 | 502 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:51.35 | |
15 | 404 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 2:51.64 | |
16 | 292 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 2:54.59 | |
17 | 503 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 2:55.69 | |
18 | 242 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 2:55.92 | |
19 | 323 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 2:57.80 | |
20 | 6 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:58.39 | |
21 | 54 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 2:59.92 | |
22 | 232 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 3:00.87 | |
23 | 139 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 3:01.61 | |
24 | 296 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 3:06.18 | |
25 | 18 | Nielsen Luna Gammelgaard | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 3:08.22 | |
26 | 93 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 3:08.22 | |
27 | 23 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 3:08.83 | |
28 | 21 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 3:11.93 | |
29 | 179 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 3:13.31 | |
30 | 5 | Olesen Lea Overgård | 2002 | HOVEDSTAD | 0282AL | 50 m | 3:13.39 | |
31 | 20 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 3:14.13 | |
32 | 70 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 3:14.44 | |
33 | 322 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 3:14.51 | |
34 | 73 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 3:23.77 | |
35 | 22 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 3:24.22 | |
36 | 244 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 3:34.11 | |
37 | 199 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 3:35.09 | |
38 | 96 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 3:37.30 | ||
39 | 388 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | 3:37.47 | |
40 | 19 | Rosenberg Isabella Wøg | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AC | 50 m | 3:38.51 | |
41 | 76 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 50 m | 3:39.20 | |
42 | 67 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 50 m | 3:40.37 | |
43 | 312 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 3:45.30 | |
44 | 95 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 3:46.62 | |
45 | 30 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 50 m | 3:47.83 | |
46 | 37 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 3:48.96 | |
47 | 38 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 3:49.70 | |
48 | 26 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 50 m | 3:59.60 | |
49 | 28 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 50 m | 4:32.45 | |
50 | 193 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 4, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 504 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 2:09.21 | |
2 | 252 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:30.25 | |
3 | 270 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:30.61 | |
4 | 419 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 2:30.67 | |
5 | 204 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 2:31.30 | |
6 | 121 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:31.42 | |
7 | 379 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:32.51 | |
8 | 87 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 2:37.45 | |
9 | 42 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:39.78 | |
10 | 393 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 2:41.36 | |
11 | 297 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:41.48 | |
12 | 211 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 2:45.17 | |
13 | 69 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 2:48.29 | |
14 | 318 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:48.80 | |
15 | 10 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:48.89 | |
16 | 9 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 2:52.80 | |
17 | 407 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 2:55.67 | |
18 | 63 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 2:56.81 | |
19 | 306 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 3:01.67 | |
20 | 11 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 3:01.78 | |
21 | 68 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 50 m | 3:02.65 | |
22 | 13 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | HOVEDSTAD | 0189AJ | 50 m | 3:05.30 | |
23 | 186 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 3:09.76 | |
24 | 251 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 3:15.21 | |
25 | 308 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 3:17.22 | |
26 | 59 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | ||
27 | 195 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | ||
28 | 240 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | ||
29 | 474 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 50 m | ||
30 | 487 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 2:46.68 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 5, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 141 | Riis Simone Kronborg | 1997 | BIRKERØD | 9786AN | 50 m | 2:47.30 | |
2 | 117 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 2:53.09 | |
3 | 458 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 2:58.37 | |
4 | 129 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 3:00.05 | |
5 | 391 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 3:03.16 | |
6 | 452 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 3:03.65 | |
7 | 214 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 3:06.64 | |
8 | 177 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 50 m | 3:07.73 | |
9 | 471 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 3:08.07 | |
10 | 490 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 3:09.57 | |
11 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 3:10.41 | |
12 | 508 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 3:10.74 | |
13 | 401 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 3:10.95 | |
14 | 188 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 3:12.95 | |
15 | 228 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 3:13.60 | |
16 | 185 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 3:14.27 | |
17 | 3 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 3:17.60 | |
18 | 473 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 3:17.89 | |
19 | 237 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 3:18.64 | |
20 | 56 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 3:19.27 | |
21 | 72 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 3:21.48 | |
22 | 58 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 3:27.86 | |
23 | 316 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 3:31.59 | |
24 | 36 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:32.18 | |
25 | 241 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 50 m | 3:33.23 | |
26 | 231 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 3:33.33 | |
27 | 243 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 3:34.68 | |
28 | 311 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 3:35.04 | |
29 | 23 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 3:35.26 | |
30 | 31 | Clausen Asta Holmegaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0264AM | 50 m | 3:35.47 | |
31 | 370 | Ryle Maria Louise | 2000 | HELSINGE | 0056AY | 50 m | 3:36.37 | |
32 | 84 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 50 m | 3:43.39 | |
33 | 5 | Olesen Lea Overgård | 2002 | HOVEDSTAD | 0282AL | 50 m | 3:45.00 | |
34 | 301 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 50 m | 3:45.26 | |
35 | 350 | Svensson Hanna | 2000 | KARLSHAMN | AF9200 | 50 m | 3:49.02 | |
36 | 224 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 50 m | 3:54.57 | |
37 | 32 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 3:55.47 | |
38 | 39 | Thomsen Naja Sofia | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:59.43 | |
39 | 97 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 4:01.71 | |
40 | 26 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 50 m | 4:06.47 | |
41 | 19 | Rosenberg Isabella Wøg | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AC | 50 m | 4:06.91 | |
42 | 314 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 4:08.57 | |
43 | 29 | Olesen Ida Hebeltoft | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 4:10.00 | |
44 | 253 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 50 m | 4:10.21 | |
45 | 28 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 50 m | 4:12.41 | |
46 | 413 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 4:16.29 | |
47 | 30 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 50 m | 4:20.00 | |
48 | 49 | Højer Mathilde Ploug | 2001 | FR.SUND | 0178AZ | 50 m | ||
49 | 221 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | ||
50 | 222 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 50 m | ||
51 | 225 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 50 m | ||
52 | 229 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 50 m | ||
53 | 325 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | ||
54 | 494 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 6, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Andersen Mathias | 1991 | HILLERØD | 9163AF | 50 m | 2:29.90 | |
2 | 421 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 50 m | 2:31.32 | |
3 | 99 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 2:41.12 | |
4 | 205 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 2:45.62 | |
5 | 420 | Tran Phillip | 1999 | MKK | AC8999 | 50 m | 2:48.00 | |
6 | 356 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 50 m | 2:48.51 | |
7 | 130 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 2:52.89 | |
8 | 304 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:58.66 | |
9 | 10 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 3:04.21 | |
10 | 411 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 50 m | 3:04.43 | |
11 | 385 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 3:04.71 | |
12 | 355 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 3:11.92 | |
13 | 387 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 3:12.72 | |
14 | 77 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 3:12.84 | |
15 | 496 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 3:13.04 | |
16 | 465 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 3:19.47 | |
17 | 478 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 3:20.79 | |
18 | 249 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 3:31.63 | |
19 | 230 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 3:42.00 | |
20 | 317 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 3:53.08 | |
21 | 206 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | ||
22 | 216 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | ||
23 | 338 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | ||
24 | 395 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 7, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 134 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 2:16.14 | |
2 | 269 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 2:19.29 | |
3 | 60 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 2:19.31 | |
4 | 180 | Karlsson Mette | 1995 | KSLS | BR7695 | 50 m | 2:20.43 | |
5 | 181 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 50 m | 2:20.56 | |
6 | 177 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 50 m | 2:23.14 | |
7 | 422 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 50 m | 2:23.14 | |
8 | 348 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 2:23.34 | |
9 | 233 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 2:23.39 | |
10 | 409 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 2:24.36 | |
11 | 475 | Krarup Silje | 1998 | HELSINGØR | 9858AB | 50 m | 2:25.04 | |
12 | 182 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 50 m | 2:25.13 | |
13 | 266 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 2:26.58 | |
14 | 349 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 2:27.05 | |
15 | 291 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:27.15 | |
16 | 359 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 50 m | 2:27.27 | |
17 | 184 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 50 m | 2:27.48 | |
18 | 502 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 2:27.65 | |
19 | 178 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 50 m | 2:27.71 | |
20 | 140 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:28.56 | |
21 | 410 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 2:29.01 | |
22 | 273 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 2:30.12 | |
23 | 391 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:31.39 | |
24 | 286 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 2:31.80 | |
25 | 144 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 2:32.10 | |
26 | 383 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 2:32.12 | |
27 | 363 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 50 m | 2:32.72 | |
28 | 213 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 2:33.58 | |
29 | 207 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 2:34.11 | |
30 | 146 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 2:35.26 | |
31 | 404 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 2:36.20 | |
32 | 484 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 2:36.52 | |
33 | 267 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 2:38.65 | |
34 | 179 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 2:39.15 | |
35 | 272 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | 2:40.21 | |
36 | 3 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 2:41.16 | |
37 | 48 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 50 m | 2:42.24 | |
38 | 292 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 2:42.78 | |
39 | 94 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 2:44.70 | |
40 | 21 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 2:45.81 | |
41 | 321 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 2:46.08 | |
42 | 337 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 2:46.36 | |
43 | 268 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 50 m | 2:47.86 | |
44 | 175 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 50 m | 2:48.41 | |
45 | 274 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 50 m | 2:48.48 | |
46 | 78 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 2:49.84 | |
47 | 300 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 2:50.16 | |
48 | 18 | Nielsen Luna Gammelgaard | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 2:50.54 | |
49 | 31 | Clausen Asta Holmegaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0264AM | 50 m | 2:52.37 | |
50 | 5 | Olesen Lea Overgård | 2002 | HOVEDSTAD | 0282AL | 50 m | 2:53.49 | |
51 | 188 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:56.15 | |
52 | 294 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 50 m | 2:56.26 | |
53 | 412 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 2:56.38 | |
54 | 396 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 2:56.87 | |
55 | 83 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 2:57.00 | |
56 | 293 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 2:58.01 | |
57 | 380 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 2:58.02 | |
58 | 477 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 50 m | 2:58.41 | |
59 | 23 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 2:58.49 | |
60 | 245 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 3:00.98 | |
61 | 464 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 3:01.77 | |
62 | 22 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 3:04.51 | |
63 | 459 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 3:04.94 | |
64 | 199 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 3:06.45 | |
65 | 357 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 3:06.72 | |
66 | 382 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 3:06.73 | |
67 | 218 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 3:10.09 | |
68 | 187 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 3:11.10 | |
69 | 339 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 3:11.89 | |
70 | 37 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 3:12.12 | |
71 | 193 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 3:12.97 | |
72 | 239 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 3:14.63 | |
73 | 19 | Rosenberg Isabella Wøg | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AC | 50 m | 3:17.95 | |
74 | 39 | Thomsen Naja Sofia | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:21.13 | |
75 | 219 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 3:24.34 | |
76 | 29 | Olesen Ida Hebeltoft | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 3:26.19 | |
77 | 30 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 50 m | 3:26.97 | |
78 | 85 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 3:40.32 | ||
79 | 74 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 50 m | 3:41.37 | |
80 | 71 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 3:44.32 | ||
81 | 38 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 3:45.66 | |
82 | 105 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 50 m | 3:48.41 | |
83 | 32 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 3:50.96 | |
84 | 217 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 50 m | 3:51.42 | |
85 | 101 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:05.40 | ||
86 | 75 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:31.28 | ||
87 | 55 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 50 m | ||
88 | 128 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 50 m | ||
89 | 328 | Andersson Mimmi | 2003 | KARLSHAMN | AB8403 | 50 m | ||
90 | 352 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | ||
91 | 361 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 8, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 485 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 1:57.83 | |
2 | 124 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 50 m | 2:00.00 | |
3 | 428 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 2:04.32 | |
4 | 426 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 2:04.68 | |
5 | 142 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 2:06.94 | |
6 | 423 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 2:08.53 | |
7 | 424 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 2:09.00 | |
8 | 479 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 2:10.68 | |
9 | 262 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 2:11.26 | |
10 | 212 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 2:11.58 | |
11 | 425 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 50 m | 2:12.07 | |
12 | 360 | Granhøj Matthias Spring | 1999 | HELSINGE | 9947AD | 50 m | 2:13.39 | |
13 | 362 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 50 m | 2:13.42 | |
14 | 358 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 2:13.62 | |
15 | 398 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 2:13.96 | |
16 | 411 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 50 m | 2:14.59 | |
17 | 509 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 50 m | 2:15.00 | |
18 | 145 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 2:15.19 | |
19 | 483 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 2:15.24 | |
20 | 460 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:15.32 | |
21 | 379 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:18.06 | |
22 | 126 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 2:18.50 | |
23 | 393 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 2:18.52 | |
24 | 82 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 2:19.72 | |
25 | 427 | Arvidsson Anton Andersson | 1999 | MKK | AC0999 | 50 m | 2:21.23 | |
26 | 510 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 50 m | 2:23.35 | |
27 | 92 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:27.52 | |
28 | 318 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 2:27.72 | |
29 | 335 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 2:28.15 | |
30 | 297 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 2:29.15 | |
31 | 9 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 2:29.28 | |
32 | 492 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 2:30.17 | |
33 | 247 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 2:30.31 | |
34 | 366 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 50 m | 2:33.42 | |
35 | 307 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 50 m | 2:35.41 | |
36 | 123 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 2:37.56 | |
37 | 53 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:38.19 | |
38 | 208 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 2:39.17 | |
39 | 210 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 2:39.19 | |
40 | 470 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 2:39.37 | |
41 | 106 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 2:39.48 | |
42 | 234 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 2:39.92 | |
43 | 313 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 2:41.69 | |
44 | 11 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 2:42.53 | |
45 | 406 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 50 m | 2:44.11 | |
46 | 186 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 2:45.69 | |
47 | 275 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 2:46.33 | |
48 | 13 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | HOVEDSTAD | 0189AJ | 50 m | 2:47.99 | |
49 | 493 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 2:48.38 | |
50 | 138 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 2:52.12 | |
51 | 343 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 50 m | 2:53.03 | |
52 | 62 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 2:53.59 | |
53 | 104 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 3:00.35 | ||
54 | 271 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 3:10.30 | |
55 | 385 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 3:10.75 | |
56 | 100 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 3:15.88 | ||
57 | 98 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 3:25.01 | |
58 | 402 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 3:50.71 | |
59 | 44 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 50 m | ||
60 | 50 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 9, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 2:19.67 | |
2 | 132 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 2:34.53 | |
3 | 399 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 2:51.61 | |
4 | 392 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:53.46 | |
5 | 6 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 3:00.52 | |
6 | 2 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 3:05.90 | |
7 | 274 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 50 m | 3:12.68 | |
8 | 147 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 3:13.86 | |
9 | 238 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 3:29.90 | |
10 | 20 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 3:31.41 | |
11 | 86 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 3:40.49 | |
12 | 103 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 3:43.89 | |
13 | 81 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 3:51.89 | |
14 | 36 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 4:07.95 | |
15 | 136 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | ||
16 | 139 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | ||
17 | 143 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | ||
18 | 198 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | ||
19 | 401 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 10, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 52 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:21.83 | |
2 | 448 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 2:28.11 | |
3 | 59 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 2:30.61 | |
4 | 121 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:34.83 | |
5 | 204 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 2:44.89 | |
6 | 42 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 2:46.20 | |
7 | 80 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 3:06.87 | |
8 | 195 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 3:24.07 | |
9 | 387 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 3:29.72 | |
10 | 303 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | ||
11 | 398 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 11, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 29.31 | |
2 | 111 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 32.82 | |
3 | 429 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 50 m | 33.19 | |
4 | 415 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 50 m | 33.51 | |
5 | 418 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 50 m | 33.91 | |
6 | 135 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 34.30 | |
7 | 227 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 35.21 | |
8 | 468 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 35.59 | |
9 | 182 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 50 m | 35.85 | |
10 | 417 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 36.01 | |
11 | 505 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 36.09 | |
12 | 430 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 36.25 | |
13 | 57 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 36.78 | |
14 | 246 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 36.98 | |
15 | 309 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 37.56 | |
16 | 242 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 37.79 | |
17 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 37.94 | |
18 | 228 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 38.47 | |
19 | 322 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 38.65 | |
20 | 137 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 39.05 | |
21 | 243 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 39.06 | |
22 | 461 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGØR | 0098AX | 50 m | 39.06 | |
23 | 495 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 39.33 | |
24 | 238 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 39.54 | |
25 | 48 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 50 m | 40.10 | |
26 | 503 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 40.23 | |
27 | 295 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 40.37 | |
28 | 331 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 40.55 | |
29 | 178 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 50 m | 41.39 | |
30 | 290 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 41.55 | |
31 | 202 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 50 m | 41.74 | |
32 | 391 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 42.00 | |
33 | 241 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 50 m | 42.35 | |
34 | 127 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 50 m | 42.99 | |
35 | 248 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 43.88 | |
36 | 245 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 44.89 | |
37 | 310 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 45.59 | |
38 | 231 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 45.99 | |
39 | 93 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 46.33 | |
40 | 70 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 46.62 | |
41 | 79 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 50 m | 46.79 | |
42 | 400 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 46.79 | |
43 | 223 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 47.36 | |
44 | 218 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 48.99 | |
45 | 339 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 49.77 | |
46 | 320 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 50.03 | |
47 | 327 | Andersson Linnea | 2004 | KARLSHAMN | AA6204 | 50 m | 51.22 | |
48 | 397 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 50 m | 55.08 | |
49 | 333 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 56.62 | |
50 | 197 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:00.37 | |
51 | 328 | Andersson Mimmi | 2003 | KARLSHAMN | AB8403 | 50 m | 1:00.57 | |
52 | 334 | Hallberg Freja | 2003 | KARLSHAMN | AB2203 | 50 m | 1:00.91 | |
53 | 325 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 1:04.45 | |
54 | 122 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | ||
55 | 133 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | ||
56 | 190 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 50 m | ||
57 | 196 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 12, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 504 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 26.81 | |
2 | 403 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 50 m | 27.84 | |
3 | 203 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 50 m | 29.40 | |
4 | 428 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 29.67 | |
5 | 431 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 50 m | 30.63 | |
6 | 419 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 31.70 | |
7 | 252 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 33.55 | |
8 | 479 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 35.65 | |
9 | 307 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 50 m | 35.70 | |
10 | 446 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 50 m | 36.12 | |
11 | 498 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 37.41 | |
12 | 324 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 38.47 | |
13 | 369 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 38.59 | |
14 | 13 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | HOVEDSTAD | 0189AJ | 50 m | 40.42 | |
15 | 289 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 41.48 | |
16 | 298 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 41.52 | |
17 | 319 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 41.85 | |
18 | 501 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 50 m | 42.71 | |
19 | 462 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 43.07 | |
20 | 488 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 43.71 | |
21 | 131 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 44.07 | |
22 | 25 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 44.48 | |
23 | 15 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 45.15 | |
24 | 305 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 46.04 | |
25 | 24 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 47.15 | |
26 | 372 | Thorsson Lucas | 2002 | HELSINGE | 0247AG | 50 m | 47.52 | |
27 | 34 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 48.41 | |
28 | 506 | Jeppesen Thor B. | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 48.60 | |
29 | 351 | Svensson Tobias | 1998 | KARLSHAMN | AC0398 | 50 m | 48.70 | |
30 | 330 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 50 m | 52.48 | |
31 | 353 | Vedin Daniel | 2004 | KARLSHAMN | AC1504 | 50 m | 54.02 | |
32 | 102 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 56.43 | ||
33 | 112 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | ||
34 | 216 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | ||
35 | 338 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 13, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 35.96 | |
2 | 458 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 37.70 | |
3 | 183 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 50 m | 37.91 | |
4 | 452 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 38.29 | |
5 | 444 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 39.89 | |
6 | 451 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 40.12 | |
7 | 185 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 40.46 | |
8 | 432 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 50 m | 40.94 | |
9 | 177 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 50 m | 41.02 | |
10 | 508 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 42.16 | |
11 | 267 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 42.44 | |
12 | 286 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 42.50 | |
13 | 144 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 42.70 | |
14 | 345 | Månsson Annelie | 1996 | KARLSHAMN | AU1696 | 50 m | 42.91 | |
15 | 490 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 43.63 | |
16 | 455 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 43.87 | |
17 | 54 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 43.88 | |
18 | 292 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 44.51 | |
19 | 243 | Lentoft Luna Juul | 2000 | BIRKERØD | 0044AE | 50 m | 44.64 | |
20 | 473 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 44.73 | |
21 | 268 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 50 m | 44.78 | |
22 | 350 | Svensson Hanna | 2000 | KARLSHAMN | AF9200 | 50 m | 45.36 | |
23 | 370 | Ryle Maria Louise | 2000 | HELSINGE | 0056AY | 50 m | 45.38 | |
24 | 499 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 50 m | 46.91 | |
25 | 456 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 47.26 | |
26 | 175 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 50 m | 47.41 | |
27 | 394 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 48.78 | |
28 | 326 | Andersson Eja | 2000 | KARLSHAMN | AL9800 | 50 m | 48.89 | |
29 | 457 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 50 m | 48.94 | |
30 | 226 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 50.00 | |
31 | 314 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 50.09 | |
32 | 389 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 51.47 | |
33 | 344 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 51.55 | |
34 | 287 | Belmadani Marie Emilie | 2000 | TRITON B | 0004AY | 50 m | 51.96 | |
35 | 454 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 50 m | 52.80 | |
36 | 453 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 53.54 | |
37 | 342 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 50 m | 54.00 | |
38 | 352 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 58.15 | |
39 | 333 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 58.99 | |
40 | 334 | Hallberg Freja | 2003 | KARLSHAMN | AB2203 | 50 m | 59.10 | |
41 | 327 | Andersson Linnea | 2004 | KARLSHAMN | AA6204 | 50 m | 1:02.65 | |
42 | 75 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 1:05.67 | ||
43 | 346 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 1:11.02 | |
44 | 73 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:16.38 | |
45 | 114 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | ||
46 | 190 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 50 m | ||
47 | 192 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | ||
48 | 217 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 14, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Andersen Mathias | 1991 | HILLERØD | 9163AF | 50 m | 29.04 | |
2 | 212 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 31.61 | |
3 | 434 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 50 m | 32.16 | |
4 | 205 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 34.00 | |
5 | 421 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 50 m | 34.81 | |
6 | 209 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 35.00 | |
7 | 52 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 35.82 | |
8 | 420 | Tran Phillip | 1999 | MKK | AC8999 | 50 m | 35.93 | |
9 | 435 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 36.44 | |
10 | 130 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 37.04 | |
11 | 501 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 50 m | 37.05 | |
12 | 368 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 37.36 | |
13 | 433 | Hansson Viktor | 1998 | MKK | AD0798 | 50 m | 37.55 | |
14 | 236 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 37.74 | |
15 | 77 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 39.37 | |
16 | 68 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 50 m | 40.39 | |
17 | 496 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 40.58 | |
18 | 247 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 41.30 | |
19 | 384 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 41.57 | |
20 | 480 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 42.95 | |
21 | 263 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 43.72 | |
22 | 201 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 50 m | 44.35 | |
23 | 466 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 50 m | 47.57 | |
24 | 98 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 53.05 | |
25 | 125 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 50 m | 53.79 | ||
26 | 138 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 54.05 | |
27 | 500 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 54.34 | |
28 | 40 | Weiss Noah Kofoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 54.84 | |
29 | 34 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 57.45 | |
30 | 353 | Vedin Daniel | 2004 | KARLSHAMN | AC1504 | 50 m | 1:03.10 | |
31 | 120 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | ||
32 | 189 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 50 m | |||
33 | 191 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | ||
34 | 206 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | ||
35 | 230 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 50 m | 27.99 | |
2 | 378 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 28.15 | |
3 | 43 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 28.26 | |
4 | 429 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 50 m | 29.02 | |
5 | 332 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 29.16 | |
6 | 147 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 29.29 | |
7 | 180 | Karlsson Mette | 1995 | KSLS | BR7695 | 50 m | 29.32 | |
8 | 45 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 29.51 | |
9 | 489 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 29.68 | |
10 | 183 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 50 m | 29.80 | |
11 | 505 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 29.85 | |
12 | 182 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 50 m | 29.95 | |
13 | 410 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 30.14 | |
14 | 497 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 30.58 | |
15 | 475 | Krarup Silje | 1998 | HELSINGØR | 9858AB | 50 m | 30.66 | |
16 | 359 | Gantriis Alice | 2000 | HELSINGE | 0092AQ | 50 m | 30.69 | |
17 | 422 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 50 m | 30.81 | |
18 | 273 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 31.00 | |
19 | 354 | Floris Serina P. Snellman | 1995 | HELSINGE | 9564AD | 50 m | 31.05 | |
20 | 436 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 50 m | 31.11 | |
21 | 430 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 31.18 | |
22 | 237 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 31.21 | |
23 | 233 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 31.25 | |
24 | 363 | Jeppesen Iben | 2000 | HELSINGE | 0002AO | 50 m | 31.57 | |
25 | 345 | Månsson Annelie | 1996 | KARLSHAMN | AU1696 | 50 m | 31.78 | |
26 | 238 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 31.96 | |
27 | 214 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 32.09 | |
28 | 184 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 50 m | 32.23 | |
29 | 178 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 50 m | 32.26 | |
30 | 6 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 32.29 | |
31 | 331 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 32.47 | |
32 | 122 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 32.48 | |
33 | 481 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 32.60 | |
34 | 202 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 50 m | 32.63 | |
35 | 48 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 50 m | 32.74 | |
36 | 337 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 32.83 | |
37 | 179 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 32.85 | |
38 | 461 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGØR | 0098AX | 50 m | 33.06 | |
39 | 507 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 33.42 | |
40 | 56 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | 33.45 | |
41 | 295 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 33.56 | |
42 | 484 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 33.64 | |
43 | 94 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 33.65 | |
44 | 401 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 33.65 | |
45 | 272 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | 34.28 | |
46 | 445 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 34.43 | |
47 | 78 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 34.45 | |
48 | 72 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 34.66 | |
49 | 365 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 50 m | 34.67 | |
50 | 79 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 50 m | 35.00 | |
51 | 5 | Olesen Lea Overgård | 2002 | HOVEDSTAD | 0282AL | 50 m | 35.34 | |
52 | 371 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 50 m | 35.49 | |
53 | 477 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 0246AR | 50 m | 35.53 | |
54 | 103 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 35.61 | |
55 | 299 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 35.65 | |
56 | 21 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 36.05 | |
57 | 81 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 36.16 | |
58 | 176 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 36.16 | |
59 | 326 | Andersson Eja | 2000 | KARLSHAMN | AL9800 | 50 m | 36.42 | |
60 | 84 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 50 m | 36.49 | |
61 | 23 | Bast Emilie Frederikke | 2002 | HOVEDSTAD | 0252AD | 50 m | 36.52 | |
62 | 244 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 36.59 | |
63 | 490 | Ringbæk Isabella | 1998 | HELSINGØR | 9818BD | 50 m | 36.64 | |
64 | 213 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 36.85 | |
65 | 296 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 37.00 | |
66 | 290 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 37.32 | |
67 | 449 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 37.34 | |
68 | 22 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 37.37 | |
69 | 315 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 37.68 | |
70 | 454 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 50 m | 37.85 | |
71 | 344 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 38.36 | |
72 | 85 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 38.51 | ||
73 | 224 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 50 m | 38.61 | |
74 | 229 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 50 m | 38.77 | |
75 | 225 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 50 m | 39.01 | |
76 | 361 | Jensen Emma | 2002 | HELSINGE | 0266AR | 50 m | 40.15 | |
77 | 37 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 40.25 | |
78 | 311 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 40.43 | |
79 | 386 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 41.16 | |
80 | 222 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 50 m | 41.46 | |
81 | 357 | Frederiksen Katrine S. | 2002 | HELSINGE | 0278AC | 50 m | 41.64 | |
82 | 49 | Højer Mathilde Ploug | 2001 | FR.SUND | 0178AZ | 50 m | 42.89 | |
83 | 101 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 42.89 | ||
84 | 253 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 50 m | 42.94 | |
85 | 221 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 43.25 | |
86 | 97 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 43.47 | |
87 | 312 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 43.60 | |
88 | 76 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 50 m | 43.63 | |
89 | 413 | Thimmer Astrid | 2003 | HØRSHOLM | 0302AQ | 50 m | 44.14 | |
90 | 342 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 50 m | 44.22 | |
91 | 32 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 44.50 | |
92 | 26 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 50 m | 46.50 | |
93 | 74 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 50 m | 46.93 | |
94 | 95 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 47.76 | |
95 | 196 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 203 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 50 m | 24.67 | |
2 | 485 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 25.72 | |
3 | 424 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 25.76 | |
4 | 142 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 26.58 | |
5 | 204 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 26.92 | |
6 | 59 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 26.93 | |
7 | 483 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 27.31 | |
8 | 420 | Tran Phillip | 1999 | MKK | AC8999 | 50 m | 27.64 | |
9 | 431 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 50 m | 27.71 | |
10 | 437 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 50 m | 27.80 | |
11 | 362 | Jensen Tobias M. | 1996 | HELSINGE | 9679AP | 50 m | 27.81 | |
12 | 447 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 27.85 | |
13 | 435 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 27.93 | |
14 | 433 | Hansson Viktor | 1998 | MKK | AD0798 | 50 m | 28.18 | |
15 | 367 | Neldeberg Anton Junker | 1998 | HELSINGE | 9895AN | 50 m | 28.46 | |
16 | 398 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 28.53 | |
17 | 82 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 28.72 | |
18 | 62 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 29.18 | |
19 | 297 | Hansen Mikkel S. | 2000 | TRITON B | 0001AG | 50 m | 29.48 | |
20 | 364 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 50 m | 29.92 | |
21 | 356 | Forsberg Peter | 1997 | HELSINGE | 9787AS | 50 m | 29.97 | |
22 | 270 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 30.17 | |
23 | 318 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 30.61 | |
24 | 63 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 30.88 | |
25 | 427 | Arvidsson Anton Andersson | 1999 | MKK | AC0999 | 50 m | 30.90 | |
26 | 9 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 30.92 | |
27 | 496 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 31.02 | |
28 | 92 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 31.49 | |
29 | 355 | Forsberg Jakob | 2000 | HELSINGE | 0053AM | 50 m | 31.80 | |
30 | 220 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 31.88 | |
31 | 210 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | 31.90 | |
32 | 387 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 32.02 | |
33 | 53 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 32.28 | |
34 | 8 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 32.48 | |
35 | 329 | Andersson Pirow | 1998 | KARLSHAMN | AQ6798 | 50 m | 32.86 | |
36 | 366 | Mogensen Alexander | 1999 | HELSINGE | 9987AP | 50 m | 32.90 | |
37 | 472 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 50 m | 32.93 | |
38 | 10 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 33.02 | |
39 | 384 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 33.24 | |
40 | 465 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 33.39 | |
41 | 476 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 50 m | 33.42 | |
42 | 106 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 33.71 | |
43 | 470 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 33.71 | |
44 | 463 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 50 m | 34.25 | |
45 | 16 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 34.49 | |
46 | 208 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 34.51 | |
47 | 313 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 34.60 | |
48 | 69 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 34.83 | |
49 | 50 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 50 m | 35.16 | |
50 | 491 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 35.38 | |
51 | 372 | Thorsson Lucas | 2002 | HELSINGE | 0247AG | 50 m | 35.92 | |
52 | 275 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 36.01 | |
53 | 469 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 36.38 | |
54 | 317 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 36.43 | |
55 | 15 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 36.48 | |
56 | 14 | Madsen Jens Bomgaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 36.61 | |
57 | 119 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 36.73 | |
58 | 506 | Jeppesen Thor B. | 2002 | HELSINGE | 0291AK | 50 m | 36.80 | |
59 | 271 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 36.96 | |
60 | 279 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 37.26 | |
61 | 351 | Svensson Tobias | 1998 | KARLSHAMN | AC0398 | 50 m | 37.37 | |
62 | 474 | Klysner Thor | 2001 | HELSINGØR | 0121AQ | 50 m | 37.46 | |
63 | 24 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 37.54 | |
64 | 264 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 50 m | 38.00 | |
65 | 500 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 50 m | 38.12 | |
66 | 27 | Fall Malik Emil | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AL | 50 m | 38.21 | |
67 | 450 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 38.99 | |
68 | 395 | Jørgensen Daniel Kjær | 2001 | HØRSHOLM | 0199AN | 50 m | 39.16 | |
69 | 33 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 40.00 | |
70 | 35 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 41.21 | |
71 | 347 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 50 m | 44.00 | |
72 | 102 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 45.66 | ||
73 | 330 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 50 m | 48.69 | |
74 | 194 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 50 m | |||
75 | 240 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 17, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 27.19 | |
2 | 181 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 50 m | 29.20 | |
3 | 414 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 30.05 | |
4 | 41 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | 30.09 | |
5 | 141 | Riis Simone Kronborg | 1997 | BIRKERØD | 9786AN | 50 m | 31.08 | |
6 | 332 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 31.09 | |
7 | 136 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 31.81 | |
8 | 227 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 31.87 | |
9 | 408 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 32.42 | |
10 | 246 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 32.65 | |
11 | 458 | Gustafson Rebekka | 1997 | HELSINGØR | 9792AD | 50 m | 32.81 | |
12 | 455 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 33.08 | |
13 | 134 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 33.50 | |
14 | 182 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 50 m | 34.05 | |
15 | 409 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 34.41 | |
16 | 129 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 34.48 | |
17 | 143 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 34.52 | |
18 | 57 | Schmidt Sofie | 1998 | FR.SUND | 9872AG | 50 m | 34.56 | |
19 | 232 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 34.59 | |
20 | 235 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 34.60 | |
21 | 481 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 34.95 | |
22 | 117 | Blomsterberg Thea | 2002 | HILLERØD | 0272AC | 50 m | 36.26 | |
23 | 114 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | 36.46 | |
24 | 266 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 36.62 | |
25 | 482 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 36.62 | |
26 | 207 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 37.04 | |
27 | 146 | Weibel Matilde | 2002 | HILLERØD | 0244AC | 50 m | 38.11 | |
28 | 54 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 38.51 | |
29 | 302 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 39.84 | |
30 | 486 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 39.87 | |
31 | 86 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 41.14 | |
32 | 315 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 43.45 | |
33 | 20 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 43.60 | |
34 | 396 | Kaas Emma Hjort | 2002 | HØRSHOLM | 0278AE | 50 m | 44.04 | |
35 | 239 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 44.79 | |
36 | 344 | Marjanovic Vanja | 2001 | KARLSHAMN | AB9601 | 50 m | 45.86 | |
37 | 83 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 49.11 | |
38 | 67 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 50 m | 51.28 | |
39 | 96 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 52.04 | ||
40 | 71 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 54.12 | ||
41 | 321 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 54.93 | |
42 | 28 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 50 m | 1:02.32 | |
43 | 105 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 50 m | 1:07.86 | |
44 | 128 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 50 m | ||
45 | 219 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 18, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 504 | Vestergaard Lasse | 1991 | HELSINGØR | 9133AG | 50 m | 26.03 | |
2 | 124 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 50 m | 26.13 | |
3 | 437 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 50 m | 28.04 | |
4 | 446 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 50 m | 29.01 | |
5 | 425 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 50 m | 29.86 | |
6 | 393 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 30.30 | |
7 | 252 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 30.31 | |
8 | 335 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 30.35 | |
9 | 211 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 30.72 | |
10 | 509 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 50 m | 31.09 | |
11 | 99 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 31.48 | |
12 | 42 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 31.60 | |
13 | 510 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 50 m | 32.00 | |
14 | 126 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 32.34 | |
15 | 236 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 33.22 | |
16 | 501 | Vilmar Thomas | 1998 | HELSINGØR | 9811AK | 50 m | 33.26 | |
17 | 80 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 33.60 | |
18 | 201 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 50 m | 34.92 | |
19 | 87 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 35.38 | |
20 | 249 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 35.41 | |
21 | 123 | Eriksen Jakob Bjerre | 2000 | HILLERØD | 0077AN | 50 m | 36.04 | |
22 | 369 | Peters Andreas Gram | 2001 | HELSINGE | 0173AI | 50 m | 36.99 | |
23 | 263 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 37.05 | |
24 | 251 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 37.20 | |
25 | 234 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 37.77 | |
26 | 44 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 50 m | 38.44 | |
27 | 381 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 44.78 | |
28 | 104 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 45.12 | ||
29 | 390 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 45.37 | |
30 | 385 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 45.55 | |
31 | 305 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 46.73 | |
32 | 100 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 49.78 | ||
33 | 25 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 50.46 | |
34 | 347 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 50 m | 50.93 | |
35 | 298 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 52.06 | |
36 | 115 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 55.78 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 19, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 416 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | AB0494 | 50 m | 1:01.70 | |
2 | 415 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 50 m | 1:08.80 | |
3 | 418 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 50 m | 1:10.63 | |
4 | 135 | Nislev Pernille | 1998 | HILLERØD | 9842AC | 50 m | 1:13.47 | |
5 | 180 | Karlsson Mette | 1995 | KSLS | BR7695 | 50 m | 1:15.00 | |
6 | 468 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 1:16.74 | |
7 | 417 | Lindh Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 50 m | 1:17.86 | |
8 | 228 | Taylor Camilla | 2000 | ALLERØD | 0082AA | 50 m | 1:18.66 | |
9 | 404 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 1:19.87 | |
10 | 502 | Wennecke Mia | 1999 | HELSINGØR | 9924AD | 50 m | 1:20.38 | |
11 | 78 | Ingemann-Peterse Nicoline | 2002 | GLADSAXE | 0232AM | 50 m | 1:21.10 | |
12 | 365 | Krattet Sofie W. | 2000 | HELSINGE | 0018AP | 50 m | 1:23.07 | |
13 | 323 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 1:23.75 | |
14 | 137 | Pedersen Emilie Trolle | 1999 | HILLERØD | 9972AV | 50 m | 1:23.82 | |
15 | 503 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 50 m | 1:24.09 | |
16 | 507 | Nørby Caroline | 2001 | HØRSHOLM | 0178AF | 50 m | 1:24.58 | |
17 | 445 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 50 m | 1:25.18 | |
18 | 190 | Jacobsen Emma Rose | 2000 | ROSKILDE | 0022AJ | 50 m | 1:25.49 | |
19 | 310 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 1:25.71 | |
20 | 207 | Graasbøll Mille | 2002 | ALLERØD | 0234AB | 50 m | 1:25.72 | |
21 | 495 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 50 m | 1:26.77 | |
22 | 455 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 50 m | 1:27.75 | |
23 | 58 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 1:28.22 | |
24 | 3 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 1:28.23 | |
25 | 18 | Nielsen Luna Gammelgaard | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 1:28.41 | |
26 | 482 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 50 m | 1:28.49 | |
27 | 316 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 1:30.12 | |
28 | 300 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 1:30.83 | |
29 | 301 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 50 m | 1:34.53 | |
30 | 294 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 50 m | 1:34.72 | |
31 | 464 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 50 m | 1:37.43 | |
32 | 311 | Mammen Olivia | 2003 | TRITON B | 0374AB | 50 m | 1:37.52 | |
33 | 175 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 50 m | 1:40.99 | |
34 | 219 | Pedersen Mille | 2003 | ALLERØD | 0392AO | 50 m | 1:41.59 | |
35 | 218 | Nygaard Cassandra G. | 2003 | ALLERØD | 0398AD | 50 m | 1:41.76 | |
36 | 394 | Jensen Mathilde Vangkilde | 2002 | HØRSHOLM | 0208AR | 50 m | 1:42.71 | |
37 | 386 | Haugbølle Kaya Vennick | 2004 | HØRSHOLM | 0418AB | 50 m | 1:43.31 | |
38 | 30 | Hertel Nora | 2003 | HOVEDSTAD | 0362AB | 50 m | 1:44.20 | |
39 | 38 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 1:45.00 | |
40 | 221 | Rose Julie K | 2003 | ALLERØD | 0324AL | 50 m | 1:59.29 | |
41 | 75 | Hoffmeyer Caroline Dyrby | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 2:08.73 | ||
42 | 197 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 2:10.15 | |
43 | 192 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 2:16.28 | |
44 | 222 | Rygaard Asta | 2003 | ALLERØD | 0312AK | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 20, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 428 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 1:01.05 | |
2 | 203 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 50 m | 1:03.14 | |
3 | 431 | Hellqvist Gustav | 1995 | MKK | AG3595 | 50 m | 1:05.24 | |
4 | 460 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 1:06.09 | |
5 | 52 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 1:09.48 | |
6 | 419 | Ludvigsson Sten | 1998 | MKK | AO9998 | 50 m | 1:09.65 | |
7 | 204 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 1:10.31 | |
8 | 209 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 1:12.11 | |
9 | 304 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 1:13.81 | |
10 | 307 | Jørgensen Rasmus F. | 1999 | TRITON B | 9971AF | 50 m | 1:15.29 | |
11 | 303 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 1:15.68 | |
12 | 411 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 50 m | 1:17.93 | |
13 | 364 | Johnson Harrison | 1998 | HELSINGE | 9817AU | 50 m | 1:18.30 | |
14 | 487 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 1:18.33 | |
15 | 8 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:18.59 | |
16 | 448 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 50 m | 1:18.81 | |
17 | 201 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 50 m | 1:18.87 | |
18 | 324 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:20.40 | |
19 | 319 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:22.20 | |
20 | 138 | Petersen Christoffer D. | 2001 | HILLERØD | 0183AC | 50 m | 1:25.29 | |
21 | 470 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 50 m | 1:26.06 | |
22 | 387 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 1:27.41 | |
23 | 14 | Madsen Jens Bomgaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:29.56 | |
24 | 275 | Solok Valdemar | 2001 | SØLLERØD | 0107AP | 50 m | 1:30.80 | |
25 | 488 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 50 m | 1:32.03 | |
26 | 384 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:32.09 | |
27 | 398 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 1:33.43 | |
28 | 308 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 1:33.45 | |
29 | 25 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:33.70 | |
30 | 462 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 50 m | 1:34.28 | |
31 | 16 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:34.73 | |
32 | 40 | Weiss Noah Kofoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:35.68 | |
33 | 279 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 1:36.03 | |
34 | 15 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:36.92 | |
35 | 33 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 1:38.23 | |
36 | 194 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 50 m | 1:38.64 | ||
37 | 264 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 50 m | 1:39.11 | |
38 | 24 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:40.00 | |
39 | 191 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 1:40.42 | |
40 | 119 | Clausen Frederik | 2001 | HILLERØD | 0141AN | 50 m | 1:41.55 | |
41 | 271 | Nørskov Mathias | 2001 | SØLLERØD | 0145AN | 50 m | 1:43.68 | |
42 | 34 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 1:44.19 | |
43 | 98 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 1:46.31 | |
44 | 27 | Fall Malik Emil | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AL | 50 m | 1:49.65 | |
45 | 35 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:56.63 | |
46 | 189 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 21, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 348 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 1:20.03 | |
2 | 129 | Kjærsgaard Alberte | 2001 | HILLERØD | 0102AA | 50 m | 1:22.12 | |
3 | 432 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 50 m | 1:23.64 | |
4 | 452 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 50 m | 1:24.74 | |
5 | 183 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 50 m | 1:26.22 | |
6 | 177 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 50 m | 1:26.74 | |
7 | 213 | Larsen Karina Garne | 2000 | ALLERØD | 0068AH | 50 m | 1:27.04 | |
8 | 185 | Thai Kitty | 1998 | KSLS | BG0698 | 50 m | 1:27.18 | |
9 | 286 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:28.68 | |
10 | 291 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 1:28.68 | |
11 | 471 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:29.19 | |
12 | 508 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 1:30.15 | |
13 | 267 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 0242AQ | 50 m | 1:30.59 | |
14 | 321 | Strandby Line | 2001 | TRITON B | 0106AD | 50 m | 1:30.60 | |
15 | 238 | Føyn Anne | 2002 | BIRKERØD | 0282AF | 50 m | 1:31.76 | |
16 | 214 | Lund Amanda Egerod | 2000 | ALLERØD | 0046AA | 50 m | 1:32.06 | |
17 | 54 | Nielsson Katrine | 2000 | FR.SUND | 0066AH | 50 m | 1:32.64 | |
18 | 103 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 50 m | 1:32.85 | |
19 | 473 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 50 m | 1:35.34 | |
20 | 184 | Olsson Hanna | 1999 | KSLS | AJ4499 | 50 m | 1:35.92 | |
21 | 202 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 50 m | 1:36.35 | |
22 | 268 | Lindholm Anna | 2001 | SØLLERØD | 0192AR | 50 m | 1:39.95 | |
23 | 371 | Thorsen Sofie Voss | 2000 | HELSINGE | 0032AP | 50 m | 1:39.96 | |
24 | 36 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 1:40.21 | |
25 | 187 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:40.58 | |
26 | 293 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 1:42.30 | |
27 | 176 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 1:42.65 | |
28 | 412 | Slotved Sofie | 2002 | HØRSHOLM | 0282AE | 50 m | 1:43.31 | |
29 | 499 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 50 m | 1:44.07 | |
30 | 229 | Thramkrongart Silje | 2001 | ALLERØD | 0172AL | 50 m | 1:44.21 | |
31 | 86 | Pedersen Amalie Windfeld | 2002 | GLADSAXE | 0252AH | 50 m | 1:45.08 | |
32 | 314 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 1:46.39 | |
33 | 400 | Meyer Caroline | 2002 | HØRSHOLM | 0238AE | 50 m | 1:46.61 | |
34 | 70 | Grubert Esther Else | 2003 | GLADSAXE | 0374AG | 50 m | 1:47.86 | |
35 | 19 | Rosenberg Isabella Wøg | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AC | 50 m | 1:48.03 | |
36 | 299 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | 1:48.72 | |
37 | 302 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 1:49.85 | |
38 | 312 | Mikkelsen Victoria F. | 2001 | TRITON B | 0102AQ | 50 m | 1:55.84 | |
39 | 320 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:58.76 | |
40 | 248 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 1:59.20 | |
41 | 85 | Nordhald Lia Palmberg | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 2:03.56 | ||
42 | 95 | Rolin Kaya | 2003 | GLADSAXE | 0316AC | 50 m | 2:10.29 | |
43 | 383 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 2:12.91 | |
44 | 74 | Hanse Nikoline Damm Asser | 2003 | GLADSAXE | 0362AI | 50 m | 2:13.70 | |
45 | 55 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 22, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 113 | Andersen Mathias | 1991 | HILLERØD | 9163AF | 50 m | 1:02.11 | |
2 | 434 | Persson Anton | 1994 | MKK | AM7394 | 50 m | 1:10.04 | |
3 | 421 | Helman Jakob | 1996 | MKK | AU1396 | 50 m | 1:11.61 | |
4 | 420 | Tran Phillip | 1999 | MKK | AC8999 | 50 m | 1:15.66 | |
5 | 368 | Neldeberg Frederik Junker | 2000 | HELSINGE | 0095AI | 50 m | 1:17.92 | |
6 | 220 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 1:19.31 | |
7 | 130 | Kjærsgaard Victor | 1998 | HILLERØD | 9861AF | 50 m | 1:19.39 | |
8 | 145 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 1:21.40 | |
9 | 393 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 1:25.71 | |
10 | 77 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 1:27.31 | |
11 | 263 | Andersen Christoffer H. | 2002 | SØLLERØD | 0285AH | 50 m | 1:27.38 | |
12 | 384 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:28.34 | |
13 | 480 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 50 m | 1:29.51 | |
14 | 8 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:31.37 | |
15 | 319 | Stjernholm Gustav | 2002 | TRITON B | 0215AD | 50 m | 1:31.79 | |
16 | 465 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 50 m | 1:33.52 | |
17 | 496 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 50 m | 1:34.09 | |
18 | 53 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:34.79 | |
19 | 306 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:36.04 | |
20 | 379 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:36.34 | |
21 | 69 | Grubert Alfred August | 2001 | GLADSAXE | 0197AI | 50 m | 1:37.51 | |
22 | 289 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:40.34 | |
23 | 390 | Hove Christoffer | 2002 | HØRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:42.96 | |
24 | 27 | Fall Malik Emil | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AL | 50 m | 1:45.13 | |
25 | 343 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 50 m | 1:46.72 | |
26 | 16 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:52.64 | |
27 | 35 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:54.89 | |
28 | 33 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 1:58.02 | |
29 | 34 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 2:01.88 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 23, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 50 m | 1:01.66 | |
2 | 378 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 1:02.21 | |
3 | 429 | Skog Hannah | 1997 | MKK | AK3297 | 50 m | 1:02.97 | |
4 | 408 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 1:03.96 | |
5 | 180 | Karlsson Mette | 1995 | KSLS | BR7695 | 50 m | 1:04.39 | |
6 | 182 | Nilsson Elin | 1999 | KSLS | AV7699 | 50 m | 1:05.29 | |
7 | 489 | Reinstrup Nicoline | 1998 | HELSINGØR | 9832AI | 50 m | 1:05.34 | |
8 | 505 | Knudsen Rikke | 1998 | MK 31 | 9878AI | 50 m | 1:05.95 | |
9 | 332 | Erléus Hanna | 1997 | KARLSHAMN | AS4497 | 50 m | 1:06.14 | |
10 | 432 | Lundh Annika | 1997 | MKK | BM5497 | 50 m | 1:06.14 | |
11 | 136 | Pedersen Amanda Bundgaard | 2000 | HILLERØD | 0088AQ | 50 m | 1:06.64 | |
12 | 422 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 50 m | 1:06.87 | |
13 | 235 | Duus Mia Steen | 2001 | BIRKERØD | 0114AE | 50 m | 1:06.96 | |
14 | 183 | Nilsson Hanna | 1996 | KSLS | AJ2696 | 50 m | 1:07.00 | |
15 | 436 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 50 m | 1:07.24 | |
16 | 177 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 50 m | 1:07.28 | |
17 | 430 | Grahovac Anna | 1999 | MKK | AM5899 | 50 m | 1:07.28 | |
18 | 497 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:07.30 | |
19 | 143 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 1:07.69 | |
20 | 349 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 1:08.17 | |
21 | 178 | Engström Anna | 1996 | KSLS | BS3496 | 50 m | 1:09.07 | |
22 | 444 | Agerlin Pernille | 1997 | HELSINGØR | 9786AF | 50 m | 1:09.10 | |
23 | 118 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 1:09.15 | |
24 | 242 | Joensen Lea | 2001 | BIRKERØD | 0118AC | 50 m | 1:09.30 | |
25 | 391 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 1:09.42 | |
26 | 140 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 1:09.87 | |
27 | 273 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 50 m | 1:10.14 | |
28 | 2 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 1:10.51 | |
29 | 286 | Auerbach-Lind Kamille | 2001 | TRITON B | 0112AL | 50 m | 1:11.30 | |
30 | 471 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 50 m | 1:11.36 | |
31 | 176 | Bengtsson Josefine | 2000 | KSLS | BA3800 | 50 m | 1:11.40 | |
32 | 144 | Wammen Annabella B. | 2000 | HILLERØD | 0096AM | 50 m | 1:11.77 | |
33 | 461 | Haugegaard Klara Lea | 2000 | HELSINGØR | 0098AX | 50 m | 1:11.85 | |
34 | 179 | Högberg Linnéa | 1999 | KSLS | BI5899 | 50 m | 1:11.88 | |
35 | 484 | Mathiasen Anna Elisabeth | 2000 | HELSINGØR | 0028AH | 50 m | 1:11.89 | |
36 | 481 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 50 m | 1:12.61 | |
37 | 345 | Månsson Annelie | 1996 | KARLSHAMN | AU1696 | 50 m | 1:13.41 | |
38 | 401 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 1:13.50 | |
39 | 48 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 50 m | 1:14.47 | |
40 | 486 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 50 m | 1:15.27 | |
41 | 202 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 50 m | 1:15.41 | |
42 | 337 | Johansson Annie | 2002 | KARLSHAMN | AA2602 | 50 m | 1:16.44 | |
43 | 331 | Briskog Nellie | 2001 | KARLSHAMN | AB8601 | 50 m | 1:16.96 | |
44 | 322 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 1:17.25 | |
45 | 309 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:18.03 | |
46 | 114 | Bentzen Cecilie Sewohl | 1999 | HILLERØD | 9972AO | 50 m | 1:18.40 | |
47 | 295 | Frydenlund Ellen-Sofie | 2000 | TRITON B | 0094AT | 50 m | 1:18.62 | |
48 | 127 | Hall Ida W. | 2002 | HILLERØD | 0236AG | 50 m | 1:19.28 | |
49 | 296 | Hansen Johanne B. | 2002 | TRITON B | 0264AF | 50 m | 1:19.36 | |
50 | 350 | Svensson Hanna | 2000 | KARLSHAMN | AF9200 | 50 m | 1:19.43 | |
51 | 79 | Lawætz Rebecca | 2002 | GLADSAXE | 0298AI | 50 m | 1:19.55 | |
52 | 290 | Brandelev Victoria Grøn | 2000 | TRITON B | 0058AK | 50 m | 1:19.58 | |
53 | 457 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 50 m | 1:20.25 | |
54 | 81 | Leth Victoria | 2002 | GLADSAXE | 0236AO | 50 m | 1:20.57 | |
55 | 274 | Rask Runa Worsaae | 2000 | SØLLERØD | 0094AX | 50 m | 1:21.24 | |
56 | 245 | Lund Maria | 2003 | BIRKERØD | 0334AH | 50 m | 1:22.08 | |
57 | 84 | Nesvik Nora | 2002 | GLADSAXE | 0244AS | 50 m | 1:22.78 | |
58 | 315 | Nyborg-Vedsted Emma | 1999 | TRITON B | 9934AP | 50 m | 1:23.31 | |
59 | 31 | Clausen Asta Holmegaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0264AM | 50 m | 1:25.33 | |
60 | 453 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 50 m | 1:27.69 | |
61 | 494 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 50 m | 1:28.63 | |
62 | 231 | Bergqvist Cornelia | 2003 | BIRKERØD | 0346AE | 50 m | 1:29.33 | |
63 | 287 | Belmadani Marie Emilie | 2000 | TRITON B | 0004AY | 50 m | 1:29.98 | |
64 | 320 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON B | 0486AA | 50 m | 1:30.26 | |
65 | 326 | Andersson Eja | 2000 | KARLSHAMN | AL9800 | 50 m | 1:30.30 | |
66 | 389 | Holm Elena Westmark | 2003 | HØRSHOLM | 0336AD | 50 m | 1:31.36 | |
67 | 339 | Karlsson Ida | 2002 | KARLSHAMN | BC8202 | 50 m | 1:32.90 | |
68 | 73 | Hansen Frederikke Marie | 2003 | GLADSAXE | 0358AH | 50 m | 1:33.92 | |
69 | 96 | Rudbeck Therese Kjøller | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 1:34.45 | ||
70 | 67 | Duedahl-Olesen Cathrine | 2003 | GLADSAXE | 0334AG | 50 m | 1:36.29 | |
71 | 97 | Schou Amalie | 2003 | GLADSAXE | 0394AC | 50 m | 1:37.29 | |
72 | 314 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 1:38.15 | |
73 | 352 | Tengius Thea | 2003 | KARLSHAMN | AB3203 | 50 m | 1:42.37 | |
74 | 49 | Højer Mathilde Ploug | 2001 | FR.SUND | 0178AZ | 50 m | 1:42.47 | |
75 | 397 | Kobbernagel Clara Emilie | 2001 | HØRSHOLM | 0158AW | 50 m | 1:42.75 | |
76 | 192 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 50 m | 1:43.01 | |
77 | 325 | Alvemalm Ellen | 2001 | KARLSHAMN | AN6601 | 50 m | 1:48.97 | |
78 | 333 | Erneland Isabelle | 2002 | KARLSHAMN | AY5602 | 50 m | 1:49.29 | |
79 | 346 | Olsson Maja | 2003 | KARLSHAMN | AB3603 | 50 m | 1:52.71 | |
80 | 197 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 1:54.16 | |
81 | 71 | Hansen Caroline Koch Lind | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 1:56.87 | ||
82 | 327 | Andersson Linnea | 2004 | KARLSHAMN | AA6204 | 50 m | 1:58.30 | |
83 | 328 | Andersson Mimmi | 2003 | KARLSHAMN | AB8403 | 50 m | 1:58.73 | |
84 | 342 | Lundström Sigrid | 2003 | KARLSHAMN | AB9403 | 50 m | 2:04.85 | |
85 | 196 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 50 m | 2:17.44 | ||
86 | 128 | Johansen Caroline | 1999 | HILLERØD | 9958AN | 50 m | ||
87 | 334 | Hallberg Freja | 2003 | KARLSHAMN | AB2203 | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 24, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 428 | Hinderup Eric | 1998 | MKK | AH4798 | 50 m | 54.07 | |
2 | 203 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 50 m | 54.43 | |
3 | 116 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 50 m | 56.59 | |
4 | 424 | Arvidsso Marcus Andersson | 1996 | MKK | AF8996 | 50 m | 58.07 | |
5 | 142 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 59.00 | |
6 | 479 | Lilleøre Oskar | 1998 | HELSINGØR | 9893AK | 50 m | 59.09 | |
7 | 204 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 59.81 | |
8 | 483 | Trebbien Mathias M. | 1997 | HELSINGØR | 9781AS | 50 m | 59.85 | |
9 | 423 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 1:00.50 | |
10 | 447 | Binau-Uldal Bertil | 1998 | HELSINGØR | 9889AK | 50 m | 1:00.82 | |
11 | 99 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 50 m | 1:01.63 | |
12 | 411 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 50 m | 1:01.79 | |
13 | 509 | Munk Asbjørn | 1995 | HELSINGØR | 9569AE | 50 m | 1:02.00 | |
14 | 426 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 1:02.07 | |
15 | 335 | Hansson Jonas | 1996 | KARLSHAMN | AA3196 | 50 m | 1:02.15 | |
16 | 367 | Neldeberg Anton Junker | 1998 | HELSINGE | 9895AN | 50 m | 1:03.23 | |
17 | 126 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 1:03.78 | |
18 | 510 | Zillmer Martin | 1996 | HELSINGØR | 9631AG | 50 m | 1:03.97 | |
19 | 435 | Petrov Dragomir | 1996 | MKK | AX9596 | 50 m | 1:04.16 | |
20 | 82 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 1:04.79 | |
21 | 262 | Andersen Christian | 1999 | SØLLERØD | 9913AH | 50 m | 1:05.09 | |
22 | 42 | Ballerini André Goldberg | 1999 | FR.SUND | 9955AI | 50 m | 1:05.65 | |
23 | 498 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 1:05.69 | |
24 | 112 | Agerskov Philip | 1998 | HILLERØD | 9801AJ | 50 m | 1:06.71 | |
25 | 236 | Eggers Alexander | 1999 | BIRKERØD | 9967AD | 50 m | 1:07.26 | |
26 | 186 | Baktoft Jakob | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:07.70 | |
27 | 63 | Crone Christian | 2001 | GLADSAXE | 0147AB | 50 m | 1:08.49 | |
28 | 318 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:08.85 | |
29 | 427 | Arvidsson Anton Andersson | 1999 | MKK | AC0999 | 50 m | 1:09.02 | |
30 | 201 | Bevréus William | 2003 | S 71 | AA5703 | 50 m | 1:09.03 | |
31 | 220 | Poulsen Mads Thorenfeldt | 1999 | ALLERØD | 9965AD | 50 m | 1:09.09 | |
32 | 87 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 50 m | 1:10.71 | |
33 | 385 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 1:12.36 | |
34 | 247 | Petersen Ulrik Blach | 2001 | BIRKERØD | 0177AC | 50 m | 1:12.63 | |
35 | 8 | Haslev Marcus Skøtt | 2002 | HOVEDSTAD | 0287AB | 50 m | 1:13.16 | |
36 | 249 | Røginnd Frederik | 2001 | BIRKERØD | 0127AG | 50 m | 1:13.33 | |
37 | 329 | Andersson Pirow | 1998 | KARLSHAMN | AQ6798 | 50 m | 1:13.64 | |
38 | 313 | Nielson Jens Gustav | 1999 | TRITON B | 9971AK | 50 m | 1:14.57 | |
39 | 493 | Schønning Adrian Roed | 2000 | HELSINGØR | 0039AA | 50 m | 1:15.61 | |
40 | 308 | Kvistbo Emil | 1999 | TRITON B | 9953AK | 50 m | 1:16.95 | |
41 | 68 | Gosden Alexander Bendix | 2000 | GLADSAXE | 0077AK | 50 m | 1:17.59 | |
42 | 472 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 50 m | 1:18.31 | |
43 | 15 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:18.37 | |
44 | 216 | Nielsen Rasmus | 2001 | ALLERØD | 0193AC | 50 m | 1:18.78 | |
45 | 476 | Krarup Villads | 2000 | HELSINGØR | 0015AE | 50 m | 1:19.04 | |
46 | 491 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 50 m | 1:20.08 | |
47 | 478 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 50 m | 1:20.19 | |
48 | 463 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 50 m | 1:20.52 | |
49 | 298 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON B | 0375AG | 50 m | 1:21.33 | |
50 | 50 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 50 m | 1:21.41 | |
51 | 14 | Madsen Jens Bomgaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:21.61 | |
52 | 131 | Kuzmanovic Pedja | 2002 | HILLERØD | 0217AE | 50 m | 1:22.11 | |
53 | 16 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:22.30 | |
54 | 466 | Holmgård Johan Bremer | 2001 | HELSINGØR | 0123AP | 50 m | 1:22.58 | |
55 | 317 | Schwartzbach Daniel | 1999 | TRITON B | 9999AJ | 50 m | 1:24.20 | |
56 | 469 | Houen Mattias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 50 m | 1:24.23 | |
57 | 381 | Brøns Malte Egholm | 2003 | HØRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:24.37 | |
58 | 305 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:24.55 | |
59 | 279 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 50 m | 1:24.56 | |
60 | 351 | Svensson Tobias | 1998 | KARLSHAMN | AC0398 | 50 m | 1:24.90 | |
61 | 40 | Weiss Noah Kofoed | 2003 | HOVEDSTAD | 0381AC | 50 m | 1:25.99 | |
62 | 33 | Vidovic Alfred Klarskov | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 1:26.28 | |
63 | 450 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 50 m | 1:27.26 | |
64 | 264 | Grunnet Oliver | 2002 | SØLLERØD | 0201AM | 50 m | 1:27.83 | |
65 | 104 | Wiinholt Thorbjørn M. | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 1:28.00 | ||
66 | 125 | Galsøe Christian | 2002 | HILLERØD | 50 m | 1:28.34 | ||
67 | 24 | Brøns Valdemar | 2003 | HOVEDSTAD | 0341AC | 50 m | 1:28.86 | |
68 | 25 | Bugge Carl Emil Hertz | 2003 | HOVEDSTAD | 0315AC | 50 m | 1:28.97 | |
69 | 191 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 50 m | 1:32.15 | |
70 | 115 | Blidarevic Simon | 2002 | HILLERØD | 0289AB | 50 m | 1:32.70 | |
71 | 27 | Fall Malik Emil | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AL | 50 m | 1:33.71 | |
72 | 120 | Ejdesgaard Sebastian | 2001 | HILLERØD | 0181AO | 50 m | 1:35.79 | |
73 | 35 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:36.99 | |
74 | 402 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HØRSHOLM | 0117AL | 50 m | 1:41.76 | |
75 | 347 | Olsson Theodor | 2004 | KARLSHAMN | AE3304 | 50 m | 1:44.29 | |
76 | 102 | Ulka Søren | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 1:45.65 | ||
77 | 330 | Arrenäs Jonathan | 2002 | KARLSHAMN | AN9702 | 50 m | 1:47.92 | |
78 | 189 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 50 m | 1:59.93 | ||
79 | 353 | Vedin Daniel | 2004 | KARLSHAMN | AC1504 | 50 m | 2:01.69 | |
80 | 338 | Jonsson Kim | 2000 | KARLSHAMN | AW7100 | 50 m | 2:06.20 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 25, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Lindström Annie | 1996 | KSLS | AJ3696 | 50 m | 1:05.36 | |
2 | 141 | Riis Simone Kronborg | 1997 | BIRKERØD | 9786AN | 50 m | 1:10.11 | |
3 | 410 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 1:13.75 | |
4 | 122 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 1:15.60 | |
5 | 246 | Meier Julie Stampe | 2001 | BIRKERØD | 0166AC | 50 m | 1:15.84 | |
6 | 134 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 1:18.42 | |
7 | 497 | Sørensen Ingrid Eklundh | 1998 | HELSINGØR | 9898AH | 50 m | 1:21.28 | |
8 | 237 | Erichsen Camille | 2001 | BIRKERØD | 0192AC | 50 m | 1:24.51 | |
9 | 93 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 50 m | 1:28.30 | |
10 | 226 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 1:29.85 | |
11 | 187 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:31.88 | |
12 | 309 | Lundstrøm Josefine H. | 2001 | TRITON B | 0158AD | 50 m | 1:33.87 | |
13 | 94 | Rindshøj Mia | 2003 | GLADSAXE | 0306AC | 50 m | 1:34.06 | |
14 | 199 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:39.16 | |
15 | 449 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 50 m | 1:43.01 | |
16 | 224 | Schrøder Katrine Buhl | 2002 | ALLERØD | 0236AA | 50 m | 1:47.54 | |
17 | 29 | Olesen Ida Hebeltoft | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 1:50.21 | |
18 | 223 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | ||
19 | 383 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | ||
20 | 388 | Hoff Julie Frisch | 2002 | HØRSHOLM | 0288AH | 50 m | ||
21 | 404 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 26, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 446 | Berg-Sørensen Jonas | 1996 | HELSINGØR | 9663AG | 50 m | 1:03.60 | |
2 | 59 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 50 m | 1:06.01 | |
3 | 205 | Andersen Anton Borring | 1999 | ALLERØD | 9919AD | 50 m | 1:06.80 | |
4 | 425 | Nilsson Johan | 1994 | MKK | AW9794 | 50 m | 1:08.07 | |
5 | 437 | Karlsson Simon | 1997 | MKK | AK4397 | 50 m | 1:08.32 | |
6 | 209 | Henriksen Emil Engels | 1999 | ALLERØD | 9937AD | 50 m | 1:10.62 | |
7 | 379 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:13.14 | |
8 | 80 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 50 m | 1:16.32 | |
9 | 324 | Wenk Daniel Berg | 2000 | TRITON B | 0099AB | 50 m | 1:19.85 | |
10 | 195 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 50 m | 1:23.72 | |
11 | 492 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 50 m | 1:23.91 | |
12 | 289 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:24.53 | |
13 | 384 | Hartvig Asger | 2002 | HØRSHOLM | 0277AB | 50 m | 1:30.80 | |
14 | 208 | Hansen Jannick | 2001 | ALLERØD | 0117AD | 50 m | 1:34.04 | |
15 | 487 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 50 m | 1:35.04 | |
16 | 306 | Johansen Daniel | 2000 | TRITON B | 0023AC | 50 m | 1:35.24 | |
17 | 406 | Schiøtz Alexander | 2001 | HØRSHOLM | 0111AE | 50 m | 1:38.03 | |
18 | 106 | Vårdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 1:42.93 | |
19 | 14 | Madsen Jens Bomgaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0273AG | 50 m | 1:45.65 | |
20 | 194 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 50 m | |||
21 | 210 | Jensen Christian K. | 2000 | ALLERØD | 0099AD | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 27, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 414 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 2:18.12 | |
2 | 348 | Rosenius Ida | 2000 | KARLSHAMN | AI7400 | 50 m | 2:30.16 | |
3 | 133 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 2:31.11 | |
4 | 227 | Stampe Katrine | 2000 | ALLERØD | 0068AM | 50 m | 2:35.01 | |
5 | 233 | Christensen Augusta Marie | 2000 | BIRKERØD | 0026AC | 50 m | 2:35.26 | |
6 | 269 | Modeweg-Hansen Sophie E. | 1997 | SØLLERØD | 9722AO | 50 m | 2:35.69 | |
7 | 409 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 2:37.15 | |
8 | 147 | Weitling My | 2000 | HILLERØD | 0032AA | 50 m | 2:39.59 | |
9 | 475 | Krarup Silje | 1998 | HELSINGØR | 9858AB | 50 m | 2:41.43 | |
10 | 349 | Rosenius Linn | 2002 | KARLSHAMN | AA4602 | 50 m | 2:42.97 | |
11 | 278 | Tversted Martha Vitus | 2002 | SØLLERØD | 0202AE | 50 m | 2:43.88 | |
12 | 468 | Houen Frederikke | 1998 | HELSINGØR | 9824AI | 50 m | 2:45.25 | |
13 | 266 | Kepp Natasja | 2000 | SØLLERØD | 0088AH | 50 m | 2:46.26 | |
14 | 451 | Eriksen Asta Skovgaard | 1998 | HELSINGØR | 9874AI | 50 m | 2:46.40 | |
15 | 143 | Truelsen Julie Højer | 2000 | HILLERØD | 0028AM | 50 m | 2:46.66 | |
16 | 198 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 2:49.16 | |
17 | 118 | Brogaard Emma | 2001 | HILLERØD | 0134AM | 50 m | 2:49.18 | |
18 | 392 | Jensen Cecilie Salskov | 2000 | HØRSHOLM | 0012AQ | 50 m | 2:49.42 | |
19 | 391 | Jakobsen Marina Nissen | 2000 | HØRSHOLM | 0022AI | 50 m | 2:50.76 | |
20 | 410 | Schwenger Caroline | 2000 | HØRSHOLM | 0098AM | 50 m | 2:50.87 | |
21 | 6 | Hansen Signe Fich | 2002 | HOVEDSTAD | 0248AC | 50 m | 2:50.95 | |
22 | 188 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:51.96 | |
23 | 177 | Duveborn Maja | 1995 | KSLS | AM2495 | 50 m | 2:51.97 | |
24 | 2 | Hingebjerg Johanne | 2002 | HOVEDSTAD | 0298AA | 50 m | 2:52.66 | |
25 | 232 | Bolvig Andrea M. Lang | 2000 | BIRKERØD | 0048AE | 50 m | 2:52.84 | |
26 | 401 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 50 m | 2:53.36 | |
27 | 383 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 50 m | 2:54.83 | |
28 | 226 | Stampe Julie | 2002 | ALLERØD | 0276AB | 50 m | 2:55.17 | |
29 | 140 | Rasmusen Sofia Qvade | 2001 | HILLERØD | 0138AH | 50 m | 2:55.70 | |
30 | 399 | Lund Caroline Sofie | 2000 | HØRSHOLM | 0048AS | 50 m | 2:55.93 | |
31 | 292 | Buch Maria | 1999 | TRITON B | 9952AQ | 50 m | 2:58.24 | |
32 | 272 | Pedersen Sif Bjørk | 2000 | SØLLERØD | 0052AV | 50 m | 2:58.27 | |
33 | 139 | Rasmusen Clara Qvade | 2001 | HILLERØD | 0148AH | 50 m | 2:58.97 | |
34 | 404 | Runge Alba Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0086BC | 50 m | 2:59.10 | |
35 | 291 | Brandt Julie | 2001 | TRITON B | 0182AH | 50 m | 2:59.13 | |
36 | 302 | Jensen Frederikke | 2000 | TRITON B | 0002AC | 50 m | 2:59.52 | |
37 | 72 | Hans Cassandra Louisa Lin | 2002 | GLADSAXE | 0226AM | 50 m | 2:59.88 | |
38 | 241 | Hvitved Isabel Vang | 2003 | BIRKERØD | 0316AB | 50 m | 3:01.18 | |
39 | 300 | Janner Laura | 2002 | TRITON B | 0214AB | 50 m | 3:01.21 | |
40 | 323 | Waterval Abby Kristine | 2002 | TRITON B | 0222AE | 50 m | 3:02.85 | |
41 | 3 | Malberg Charlotte | 2002 | HOVEDSTAD | 0276AC | 50 m | 3:03.15 | |
42 | 310 | Mammen Alberte | 2001 | TRITON B | 0196AE | 50 m | 3:05.94 | |
43 | 58 | Wennicke Ida Lykke | 2001 | FR.SUND | 0118AU | 50 m | 3:07.26 | |
44 | 20 | Maagøe Sofie | 2003 | HOVEDSTAD | 0366AA | 50 m | 3:08.03 | |
45 | 55 | Olsson Ida Ladegaard | 2001 | FR.SUND | 0178AU | 50 m | 3:08.36 | |
46 | 202 | Lindfors Fanny | 2002 | S 71 | AV6202 | 50 m | 3:10.28 | |
47 | 382 | Fiedler Anna | 2001 | HØRSHOLM | 0198AN | 50 m | 3:15.79 | |
48 | 293 | Eriksen Isabel Kol | 2001 | TRITON B | 0122AH | 50 m | 3:16.49 | |
49 | 316 | Nyegaard Emilie | 2001 | TRITON B | 0188AF | 50 m | 3:16.54 | |
50 | 294 | Fischer Emilie | 2001 | TRITON B | 0156AK | 50 m | 3:17.41 | |
51 | 301 | Jensen Cecilie Berg | 2001 | TRITON B | 0154AQ | 50 m | 3:18.22 | |
52 | 31 | Clausen Asta Holmegaard | 2002 | HOVEDSTAD | 0264AM | 50 m | 3:19.28 | |
53 | 456 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 50 m | 3:19.32 | |
54 | 248 | Porsdal Cecilie | 2002 | BIRKERØD | 0254AH | 50 m | 3:20.40 | |
55 | 36 | Larsson Silke Siff | 2002 | HOVEDSTAD | 0268AJ | 50 m | 3:23.15 | |
56 | 380 | Arentoft Frederikke | 2000 | HØRSHOLM | 0052AS | 50 m | 3:25.76 | |
57 | 322 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 3:26.03 | |
58 | 175 | Andersson Ellinor | 1998 | KSLS | BM6298 | 50 m | 3:26.69 | |
59 | 21 | Lindberg Mia | 2003 | HOVEDSTAD | 0322AC | 50 m | 3:27.76 | |
60 | 239 | Heunicke Esther Marie | 2003 | BIRKERØD | 0344AE | 50 m | 3:33.23 | |
61 | 459 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 50 m | 3:33.49 | |
62 | 83 | Mortensen Michelle | 2002 | GLADSAXE | 0274AH | 50 m | 3:33.64 | |
63 | 39 | Thomsen Naja Sofia | 2003 | HOVEDSTAD | 0398AK | 50 m | 3:34.18 | |
64 | 253 | Vallentin Alberte | 2003 | BIRKERØD | 0308AG | 50 m | 3:34.86 | |
65 | 217 | Nielsen Sofie | 2003 | ALLERØD | 0348AD | 50 m | 3:36.59 | |
66 | 223 | Schrøder Caroline Buhl | 2003 | ALLERØD | 0314AB | 50 m | 3:37.88 | |
67 | 29 | Olesen Ida Hebeltoft | 2003 | HOVEDSTAD | 0378AD | 50 m | 3:39.36 | |
68 | 22 | Carlquist Clara Eskebæk | 2003 | HOVEDSTAD | 0314AN | 50 m | 3:47.54 | |
69 | 193 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 3:48.49 | |
70 | 76 | Holm Line | 2003 | GLADSAXE | 0398AH | 50 m | 3:48.91 | |
71 | 37 | Pedersen Thea | 2003 | HOVEDSTAD | 0364AL | 50 m | 3:50.91 | |
72 | 244 | Lindemann Ingrid | 2003 | BIRKERØD | 0312AE | 50 m | 3:56.57 | |
73 | 26 | Dyndgaard Lotte Zsigri | 2003 | HOVEDSTAD | 0356AB | 50 m | 3:57.31 | |
74 | 18 | Nielsen Luna Gammelgaard | 2003 | HOVEDSTAD | 0382AD | 50 m | 3:58.48 | |
75 | 28 | Haslund Erika Lyhne | 2003 | HOVEDSTAD | 0304AR | 50 m | 4:00.00 | |
76 | 38 | Schmidt-Lund Emilie | 2003 | HOVEDSTAD | 0368AN | 50 m | 4:00.00 | |
77 | 32 | Höesch Hannah | 2003 | HOVEDSTAD | 0336AM | 50 m | 4:06.05 | |
78 | 105 | Wilkinson Inia Bokær | 2003 | GLADSAXE | 0312AF | 50 m | 4:15.08 | |
79 | 101 | Ulka Linnea | 2003 | GLADSAXE | 50 m | 4:36.63 | ||
80 | 56 | Schelde-Mollerup Lærke | 2003 | FR.SUND | 0358AB | 50 m | ||
81 | 225 | Sindahl Amalie | 2002 | ALLERØD | 0298AG | 50 m | ||
82 | 299 | Holm Louise | 1999 | TRITON B | 9908AS | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 28, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 485 | Mundt Alexander | 1994 | HELSINGØR | 9477AC | 50 m | 2:13.58 | |
2 | 212 | Jepsen Mads Keis | 1998 | ALLERØD | 9819AA | 50 m | 2:21.22 | |
3 | 423 | Lindblom William | 1998 | MKK | AN7798 | 50 m | 2:22.34 | |
4 | 252 | Tullberg Sebastian | 2000 | BIRKERØD | 0073AC | 50 m | 2:22.63 | |
5 | 203 | Myhrberg Andreas | 1993 | S 71 | AI6593 | 50 m | 2:23.72 | |
6 | 121 | Engdal Thomas | 1998 | HILLERØD | 9849AQ | 50 m | 2:23.91 | |
7 | 52 | Lundgaard Frederik | 1999 | FR.SUND | 9965AE | 50 m | 2:23.92 | |
8 | 426 | Andersson Anton | 1997 | MKK | AI4997 | 50 m | 2:24.61 | |
9 | 403 | Rahe Rasmus Birkelund | 1994 | HØRSHOLM | 9443AO | 50 m | 2:24.86 | |
10 | 142 | Sejrskild Andreas Noer | 1998 | HILLERØD | 9871AK | 50 m | 2:25.00 | |
11 | 407 | Schiøtz Philip | 1999 | HØRSHOLM | 9965AF | 50 m | 2:27.48 | |
12 | 270 | Nørgaard Alexander Aslak | 2000 | SØLLERØD | 0053AE | 50 m | 2:28.28 | |
13 | 204 | Trudov Alexander | 1999 | S 71 | AT5399 | 50 m | 2:28.51 | |
14 | 304 | Joensen Johan | 2000 | TRITON B | 0005AB | 50 m | 2:29.65 | |
15 | 358 | Frimann Joachim | 1997 | HELSINGE | 9761AE | 50 m | 2:29.67 | |
16 | 145 | Weibel Frederik | 1999 | HILLERØD | 9943AM | 50 m | 2:30.00 | |
17 | 393 | Jensen David Yousefi | 1999 | HØRSHOLM | 9985AG | 50 m | 2:32.87 | |
18 | 126 | Guldfeldt Anders Uhre | 1999 | HILLERØD | 9901AJ | 50 m | 2:34.71 | |
19 | 460 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 50 m | 2:35.78 | |
20 | 498 | Thielst Julius | 2000 | HELSINGØR | 0055AA | 50 m | 2:37.91 | |
21 | 211 | Jeppsson Kasper | 1999 | ALLERØD | 9961AG | 50 m | 2:41.19 | |
22 | 10 | Vestergaard Mathias | 2001 | HOVEDSTAD | 0175AC | 50 m | 2:42.78 | |
23 | 92 | Presskorn Frederik | 2000 | GLADSAXE | 0061AB | 50 m | 2:43.25 | |
24 | 411 | Sejthen Alexander | 1999 | HØRSHOLM | 9999AH | 50 m | 2:43.99 | |
25 | 387 | Haugbølle Martin Vennick | 2001 | HØRSHOLM | 0155AE | 50 m | 2:44.32 | |
26 | 398 | Kolberg Jakob | 2000 | HØRSHOLM | 0057AH | 50 m | 2:45.31 | |
27 | 379 | Andersen Magnus Bækgaard | 2001 | HØRSHOLM | 0101AF | 50 m | 2:45.63 | |
28 | 303 | Jensen Mads Raaby | 2001 | TRITON B | 0149AB | 50 m | 2:48.00 | |
29 | 53 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 2:48.04 | |
30 | 9 | Weilguny August | 2001 | HOVEDSTAD | 0131AF | 50 m | 2:51.28 | |
31 | 385 | Hartvig Rune | 2000 | HØRSHOLM | 0039AH | 50 m | 2:52.22 | |
32 | 251 | Torp Kristian | 2000 | BIRKERØD | 0083AC | 50 m | 2:54.55 | |
33 | 234 | Christoffersen Jacob Krog | 2000 | BIRKERØD | 0039AK | 50 m | 3:01.26 | |
34 | 62 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 3:04.47 | |
35 | 11 | Lentz Frederik Riedel | 2001 | HOVEDSTAD | 0187AN | 50 m | 3:06.99 | |
36 | 206 | Bornemann Frederik | 2001 | ALLERØD | 0163AH | 50 m | 3:07.50 | |
37 | 240 | Holm Mathias | 2001 | BIRKERØD | 0165AF | 50 m | 3:07.54 | |
38 | 230 | Alexandersen Mathias Riff | 2001 | BIRKERØD | 0131AD | 50 m | 3:11.31 | |
39 | 343 | Marjanovic Edwin | 2001 | KARLSHAMN | AB4101 | 50 m | 3:18.29 | |
40 | 13 | Oxenvad Rud Sejr | 2001 | HOVEDSTAD | 0189AJ | 50 m | 3:21.03 | |
41 | 100 | Søegaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 50 m | 3:49.86 | ||
42 | 44 | Brogaard Frederik | 2001 | FR.SUND | 0163AQ | 50 m | ||
43 | 50 | Klindt Oliver | 2000 | FR.SUND | 0089AM | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 29, 4X100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Hørsholm Damer | 0 | HØRSHOLM | 50 m | 4:01.65 | ||
2 | 107 | Hils Damer 1 | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:14.79 | ||
3 | 174 | Ksls | 0 | KSLS | 50 m | 4:18.34 | ||
4 | 108 | Hils Damer 2 | 0 | HILLERØD | 50 m | 4:19.99 | ||
5 | 258 | Sigma Piger 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 4:28.00 | ||
6 | 438 | Helsingør Damer 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:28.75 | ||
7 | 47 | Piger Frederikssund | 0 | FR.SUND | 50 m | 4:30.00 | ||
8 | 375 | Hs Piger 1 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:31.12 | ||
9 | 284 | Triton Piger 1.hold | 0 | TRITON B | 50 m | 4:32.00 | ||
10 | 442 | Helsingør Piger | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:37.20 | ||
11 | 259 | Sigma Piger 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 4:38.00 | ||
12 | 261 | Søllerød Girls | 2001 | SØLLERØD | 50 m | 4:40.00 | ||
13 | 260 | Sigma Piger 3 | 0 | SIGMA | 50 m | 4:48.00 | ||
14 | 1 | Hovedstad Piger 1 | 2002 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:52.20 | ||
15 | 376 | Hs Piger 2 | 2000 | HØRSHOLM | 50 m | 4:53.37 | ||
16 | 443 | Helsingør Piger 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:58.16 | ||
17 | 88 | Gsc Piger 1 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 4:59.81 | ||
18 | 17 | Hovedstaden Piger 2 | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:18.50 | ||
19 | 255 | Allerød Piger 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 5:20.00 | ||
20 | 89 | Gsc Piger 2 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 5:20.23 | ||
21 | 256 | Allerød Piger 2 | 0 | SIGMA | 50 m | 5:30.00 | ||
22 | 90 | Gsc Piger 3 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 5:41.57 | ||
23 | 91 | Gsc Piger 4 | 2002 | GLADSAXE | 50 m | 6:23.98 | ||
24 | 281 | Talent Piger 1 | 0 | TRITON B | 50 m | |||
25 | 282 | Talent Piger 2 | 0 | TRITON B | 50 m | |||
26 | 340 | Karlshamns Lag 1 | 0 | KARLSHAMN | 50 m | |||
27 | 341 | Karlshamns Lag 2 | 0 | KARLSHAMN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |
Løb 30, 4X100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Helsingør Herrer | 0 | HELSINGØR | 50 m | 3:38.39 | ||
2 | 110 | Hils Herrer 2 | 0 | HILLERØD | 50 m | 3:49.99 | ||
3 | 109 | Hils Herrer 1 | 0 | HILLERØD | 50 m | 3:51.39 | ||
4 | 257 | Sigma Drenge 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 3:55.00 | ||
5 | 439 | Helsingør Drenge 1 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:03.37 | ||
6 | 64 | Gsc Drenge 1 | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 4:07.12 | ||
7 | 283 | Triton Drenge 1.hold | 0 | TRITON B | 50 m | 4:16.00 | ||
8 | 373 | Hs Drenge 1 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 4:22.22 | ||
9 | 374 | Hs Drenge 2 | 1999 | HØRSHOLM | 50 m | 4:28.37 | ||
10 | 440 | Helsingør Drenge 2 | 0 | HELSINGØR | 50 m | 4:30.58 | ||
11 | 7 | Hovedstaden Drenge 1 | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 4:37.00 | ||
12 | 65 | Gsc Drenge 2 | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 4:57.46 | ||
13 | 254 | Allerød Drenge 1 | 0 | SIGMA | 50 m | 5:00.00 | ||
14 | 12 | Hovedstaden Drenge 2 | 2001 | HOVEDSTAD | 50 m | 5:11.00 | ||
15 | 66 | Gsc Drenge 3 | 2000 | GLADSAXE | 50 m | 5:23.84 | ||
16 | 46 | Drenge Frederikssund | 0 | FR.SUND | 50 m | |||
17 | 280 | Talent Drenge 1 | 0 | TRITON B | 50 m | |||
18 | 336 | Karlshamn Herrar | 0 | KARLSHAMN | 50 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 21 februar 2014 |
Licens til Helsingør Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:38 |