Ohjelma Nordea Midsommer Cup
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 368 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 57.34 | |
2 | 37 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 57.47 | ||
3 | 286 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 59.13 | |
4 | 334 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:00.52 | |
5 | 249 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 1:03.09 | ||
6 | 252 | Olsen Mikael | 1992 | MUNKEBO | 9283AJ | 25 m | 1:04.06 | |
7 | 327 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:04.65 | ||
8 | 5 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:06.33 | |
9 | 323 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:06.61 | ||
10 | 36 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 1:06.63 | ||
11 | 35 | Rager Mikkel | 1999 | GRENAA | 25 m | 1:06.95 | ||
12 | 309 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:08.51 | |
13 | 245 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:12.05 | |
14 | 3 | Thomsen Frederik | 1999 | BRÆDSTRUP | 9935AU | 25 m | 1:16.84 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 110 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 53.86 | |
2 | 79 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 58.02 | |
3 | 210 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 58.83 | |
4 | 211 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 58.85 | |
5 | 304 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 59.37 | |
6 | 134 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 59.70 | |
7 | 365 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:00.25 | |
8 | 93 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:02.10 | |
9 | 9 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 1:02.33 | |
10 | 204 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 1:02.40 | |
11 | 284 | Meier Tobias | 2000 | SKIVE | 0091AO | 25 m | 1:02.45 | |
12 | 135 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 25 m | 1:02.66 | |
13 | 353 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 1:03.98 | |
14 | 389 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 50 m | 1:04.47 | |
15 | 280 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 1:05.12 | |
16 | 160 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 1:05.49 | |
17 | 47 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:06.52 | |
18 | 366 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 1:07.02 | |
19 | 112 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 25 m | 1:08.03 | |
20 | 7 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 1:08.21 | |
21 | 196 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:08.23 | |
22 | 8 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 1:08.48 | |
23 | 390 | Persson Oliver | 2001 | H.G.F. | 0177AQ | 25 m | 1:11.72 | |
24 | 6 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:12.94 | |
25 | 63 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:13.25 | |
26 | 392 | Ringtved Mathias | 2001 | H.G.F. | 0139AR | 50 m | 1:13.85 | |
27 | 380 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:17.23 | |
28 | 246 | Larsen Jacob Kærslund | 2000 | MUNKEBO | 0081AU | 25 m | 1:18.47 | |
29 | 21 | Hansen Jeppe Ballisager | 2001 | BRÆDSTRUP | 0133AP | 25 m | 1:25.11 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 435 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 58.17 | |
2 | 71 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 59.15 | |
3 | 69 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:01.54 | |
4 | 225 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:02.60 | |
5 | 446 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:04.02 | |
6 | 429 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:04.57 | |
7 | 175 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:05.44 | |
8 | 262 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:05.67 | |
9 | 111 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 1:07.21 | |
10 | 66 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:08.85 | |
11 | 307 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:09.32 | |
12 | 184 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:09.62 | |
13 | 276 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:09.66 | |
14 | 338 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 50 m | 1:11.89 | |
15 | 454 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:12.48 | |
16 | 426 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | IKAST | 0213AB | 50 m | 1:12.73 | |
17 | 161 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:12.83 | |
18 | 271 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:12.94 | |
19 | 373 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 1:13.35 | |
20 | 201 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 1:14.31 | |
21 | 376 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 1:15.65 | |
22 | 50 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:16.63 | |
23 | 254 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:17.29 | |
24 | 187 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:18.54 | |
25 | 438 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 50 m | 1:18.63 | |
26 | 133 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 25 m | 1:19.09 | |
27 | 172 | Haargaard Daniel Stauning | 2002 | HOLSTEBRO | 0247AQ | 25 m | 1:19.36 | |
28 | 378 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:21.46 | |
29 | 2 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:22.39 | |
30 | 221 | Langschwager Patrick Kirk | 2002 | KOLDING | 0289AM | 25 m | 1:23.69 | |
31 | 24 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 1:24.33 | |
32 | 331 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 1:24.39 | |
33 | 99 | Nielsen Jonas Klarskov | 2003 | HERNING | 0317AM | 25 m | 1:24.83 | |
34 | 256 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 1:26.31 | |
35 | 195 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:27.68 | |
36 | 354 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 1:32.43 | |
37 | 305 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | 1:41.86 | ||
38 | 132 | Ebbe August | 2003 | HEI | 25 m | |||
39 | 313 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | |||
40 | 351 | Kristensen Anders Højlund | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 288 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:14.82 | |
2 | 57 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:14.84 | |
3 | 53 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:16.63 | |
4 | 208 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:17.64 | |
5 | 239 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:17.70 | |
6 | 156 | Spanggaard Malthe | 2004 | HOBRO | 0473AK | 25 m | 1:19.32 | |
7 | 193 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:23.21 | |
8 | 431 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 1:24.71 | ||
9 | 450 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:25.58 | |
10 | 49 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 1:27.19 | |
11 | 170 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:27.43 | ||
12 | 440 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 1:28.99 | ||
13 | 74 | Andersen Sebastian Rahbek | 2005 | HERNING | 0589AF | 25 m | 1:30.06 | |
14 | 98 | Nie Jens Kristian Suhnsen | 2004 | HERNING | 0433AO | 25 m | 1:31.37 | |
15 | 113 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:31.62 | |
16 | 104 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HERNING | 0563AJ | 25 m | 1:33.69 | |
17 | 96 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:34.43 | |
18 | 77 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:37.05 | |
19 | 171 | Godt Victor | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:39.59 | ||
20 | 200 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 25 m | 1:39.64 | ||
21 | 212 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 25 m | 1:39.70 | ||
22 | 80 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:43.82 | |
23 | 106 | Rasmusse Sebastian Dunker | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:45.60 | |
24 | 162 | Andersen Sune Lebæk | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:47.68 | ||
25 | 194 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:47.90 | ||
26 | 87 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | ||
27 | 107 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 25 m | |||
28 | 117 | Østergård Christoffer E. | 2004 | HERNING | 25 m | |||
29 | 148 | Hansen Lucas | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
30 | 149 | Henriksen Boris | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
31 | 269 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 25 m | |||
32 | 456 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 356 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | 1:17.14 | |
2 | 264 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 1:41.63 | |
3 | 176 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:55.26 | ||
4 | 94 | Michaelsen August Lodberg | 2006 | HERNING | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 328 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:14.79 | |
2 | 306 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:14.96 | |
3 | 34 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 1:15.21 | ||
4 | 397 | Pedersen Anna Svit | 1996 | H.G.F. | 9644AZ | 50 m | 1:15.39 | |
5 | 308 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 1:22.48 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 234 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 1:02.44 | |
2 | 310 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:03.28 | |
3 | 62 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:05.22 | |
4 | 322 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:06.33 | |
5 | 247 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:06.82 | |
6 | 290 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 1:07.16 | |
7 | 275 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:07.29 | |
8 | 81 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 1:07.71 | |
9 | 360 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 50 m | 1:08.36 | |
10 | 186 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:08.66 | |
11 | 180 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 1:10.97 | |
12 | 311 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:11.03 | |
13 | 64 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:11.15 | |
14 | 363 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 1:12.99 | |
15 | 300 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:13.45 | |
16 | 127 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m | 1:13.96 | |
17 | 292 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 1:14.03 | |
18 | 298 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:14.52 | |
19 | 312 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:14.86 | |
20 | 183 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 1:14.88 | |
21 | 326 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 1:17.66 | |
22 | 61 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 1:19.01 | |
23 | 393 | Støve Emilie | 2000 | H.G.F. | 0006BF | 25 m | 1:24.15 | |
24 | 314 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:32.31 | |
25 | 15 | Laursen Amalie | 2001 | BRÆDSTRUP | 0166BC | 25 m | 1:33.31 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 108 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:01.41 | |
2 | 105 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 1:04.07 | |
3 | 92 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 1:04.32 | |
4 | 75 | Hansen Signe B. | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 1:05.24 | |
5 | 432 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 50 m | 1:05.81 | |
6 | 88 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 1:06.55 | |
7 | 91 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 1:07.73 | |
8 | 199 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:07.77 | |
9 | 114 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 1:08.83 | |
10 | 90 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 25 m | 1:09.52 | |
11 | 448 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:11.12 | |
12 | 333 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 1:11.30 | |
13 | 109 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 1:11.37 | |
14 | 67 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:11.56 | |
15 | 14 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 1:11.60 | |
16 | 86 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 1:11.82 | |
17 | 11 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:12.05 | |
18 | 198 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 1:12.12 | |
19 | 54 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:12.20 | |
20 | 316 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:12.60 | |
21 | 287 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:13.36 | |
22 | 439 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 1:14.20 | |
23 | 12 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:14.91 | |
24 | 361 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 50 m | 1:15.42 | |
25 | 441 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:15.64 | |
26 | 371 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:16.29 | |
27 | 301 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:16.46 | |
28 | 261 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:16.73 | |
29 | 433 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 50 m | 1:18.71 | |
30 | 302 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:19.25 | |
31 | 217 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 1:19.79 | |
32 | 341 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 50 m | 1:20.53 | |
33 | 128 | Sørensen Gro | 2002 | HEI | 0248BC | 25 m | 1:21.15 | |
34 | 451 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:21.39 | |
35 | 173 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:21.64 | |
36 | 244 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 1:22.87 | |
37 | 395 | Sørensen Marie Lund | 2003 | H.G.F. | 0398AW | 25 m | 1:23.20 | |
38 | 182 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:23.49 | |
39 | 18 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 1:23.53 | |
40 | 270 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:24.51 | |
41 | 388 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 50 m | 1:24.80 | |
42 | 443 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:25.33 | |
43 | 283 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 1:25.70 | |
44 | 82 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | 1:25.73 | |
45 | 268 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:27.61 | |
46 | 346 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:28.50 | |
47 | 347 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 1:30.60 | |
48 | 267 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:30.81 | |
49 | 16 | Bech Nicoline | 2003 | BRÆDSTRUP | 0304BB | 25 m | 1:31.95 | |
50 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 1:32.76 | |
51 | 348 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:33.01 | |
52 | 155 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 25 m | 1:34.57 | ||
53 | 258 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | 1:39.27 | ||
54 | 20 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 1:44.39 | |
55 | 28 | Jensen Michele | 2003 | BSK08 | 25 m | 1:50.42 | ||
56 | 150 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
57 | 157 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 25 m | |||
58 | 319 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | |||
59 | 349 | Haugset Elena Wendt | 2002 | ST-NEPTUN | 0272BD | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 206 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:06.08 | |
2 | 203 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:08.45 | |
3 | 100 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:11.95 | |
4 | 218 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:16.62 | |
5 | 58 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:16.96 | |
6 | 197 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:17.13 | |
7 | 318 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:19.14 | |
8 | 60 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 1:20.13 | |
9 | 72 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:21.18 | |
10 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:21.40 | |
11 | 430 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:21.73 | |
12 | 84 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 1:22.05 | |
13 | 101 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:22.19 | |
14 | 340 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 50 m | 1:22.48 | |
15 | 70 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:22.96 | |
16 | 55 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:23.67 | |
17 | 257 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:23.69 | |
18 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:24.21 | ||
19 | 164 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:24.96 | ||
20 | 303 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:24.99 | |
21 | 78 | Bertelsen Lærke Nygaard | 2004 | HERNING | 0416AP | 25 m | 1:25.86 | |
22 | 263 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:26.74 | |
23 | 48 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:28.72 | |
24 | 387 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 50 m | 1:30.19 | |
25 | 73 | Almaas Lærke Egebjerg | 2004 | HERNING | 0464AT | 25 m | 1:30.49 | |
26 | 166 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:30.78 | |
27 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:30.81 | ||
28 | 251 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:31.62 | |
29 | 442 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:35.81 | |
30 | 317 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:38.59 | |
31 | 45 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:39.84 | |
32 | 163 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:41.28 | ||
33 | 285 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | 1:46.14 | ||
34 | 185 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:47.19 | ||
35 | 406 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 25 m | 1:47.77 | ||
36 | 26 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 25 m | 1:48.32 | ||
37 | 407 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 25 m | 1:51.31 | ||
38 | 408 | Lauridsen Sara | 2004 | IKAST | 25 m | 1:55.90 | ||
39 | 29 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:59.97 | |
40 | 25 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 25 m | 2:29.09 | ||
41 | 33 | Madsen Thea Bomholdt | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
42 | 76 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | ||
43 | 115 | Vilstrup Caroline Bahn | 2005 | HERNING | 0546AL | 25 m | ||
44 | 116 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | ||
45 | 145 | Boldsen Helena | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
46 | 151 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 25 m | |||
47 | 153 | Mejlstrup Isabella Rebo | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
48 | 174 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
49 | 357 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | ||
50 | 436 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | ||
51 | 449 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 455 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:24.81 | |
2 | 240 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:37.53 | |
3 | 165 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:10.18 | ||
4 | 95 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | HERNING | 0648AJ | 25 m | ||
5 | 102 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | HERNING | 0694AJ | 25 m | ||
6 | 103 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | HERNING | 0672AJ | 25 m | ||
7 | 147 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | ||
8 | 410 | Mejer Leonora | 2006 | IKAST | 25 m | |||
9 | 477 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 3, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 379 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 3:15.08 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 223 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 2:17.36 | |
2 | 93 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:27.55 | |
3 | 134 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 2:28.85 | |
4 | 427 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:31.89 | |
5 | 367 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:32.85 | |
6 | 210 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 2:44.32 | |
7 | 7 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 2:54.75 | |
8 | 282 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | 3:00.37 | |
9 | 394 | Sørensen Mads | 2000 | H.G.F. | 0037AT | 25 m | 3:02.16 | |
10 | 21 | Hansen Jeppe Ballisager | 2001 | BRÆDSTRUP | 0133AP | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 435 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:17.12 | |
2 | 429 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:37.47 | |
3 | 262 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 2:56.40 | |
4 | 307 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:59.39 | |
5 | 452 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 50 m | 3:00.71 | |
6 | 374 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 3:03.38 | |
7 | 391 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | H.G.F. | 0269AN | 25 m | 3:05.00 | |
8 | 454 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 50 m | 3:08.28 | |
9 | 50 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 3:09.54 | |
10 | 373 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 3:25.87 | |
11 | 375 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:27.08 | |
12 | 271 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 3:34.14 | |
13 | 396 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | 3:39.21 | |
14 | 130 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | ||
15 | 133 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 25 m | ||
16 | 256 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 447 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 50 m | 3:03.96 | |
2 | 96 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | ||
3 | 131 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | ||
4 | 440 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 4, 200m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 358 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 2:37.65 | |
2 | 13 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 2:49.90 | |
3 | 328 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 3:16.88 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 81 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 2:33.93 | |
2 | 315 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 2:36.31 | |
3 | 343 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:37.63 | |
4 | 310 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:40.22 | |
5 | 332 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 2:53.63 | |
6 | 329 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 2:55.57 | |
7 | 298 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:58.23 | |
8 | 253 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 3:02.59 | |
9 | 335 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 3:03.83 | |
10 | 326 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 3:20.85 | |
11 | 314 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:33.20 | |
12 | 386 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 3:45.19 | |
13 | 127 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 432 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 2:41.24 | |
2 | 424 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:45.62 | |
3 | 126 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:48.04 | |
4 | 316 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:50.81 | |
5 | 31 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 2:51.09 | |
6 | 89 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 2:54.42 | |
7 | 278 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:59.69 | |
8 | 333 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 3:00.06 | |
9 | 448 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 3:05.64 | |
10 | 179 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:07.92 | |
11 | 383 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | H.G.F. | 0202BB | 25 m | 3:22.15 | |
12 | 188 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:22.80 | |
13 | 144 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 3:30.61 | |
14 | 283 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 3:33.19 | |
15 | 261 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 3:33.53 | |
16 | 259 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 3:34.48 | |
17 | 347 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 3:53.05 | |
18 | 268 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | ||
19 | 270 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 229 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 3:03.16 | |
2 | 216 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 3:14.20 | |
3 | 318 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 3:15.51 | |
4 | 143 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 3:24.50 | |
5 | 146 | Gilling-Iskov Anne | 2004 | HOBRO | 0464AR | 25 m | 3:27.90 | |
6 | 58 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 3:36.64 | |
7 | 263 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:44.69 | |
8 | 317 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:50.15 | |
9 | 72 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 3:52.55 | |
10 | 340 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | ||
11 | 428 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | ||
12 | 430 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 202 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 5, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 425 | Andersen Mark | 1997 | IKAST | 9799AC | 25 m | 33.78 | |
2 | 252 | Olsen Mikael | 1992 | MUNKEBO | 9283AJ | 25 m | 34.22 | |
3 | 309 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 38.90 | |
4 | 323 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 39.39 | ||
5 | 36 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 41.05 | ||
6 | 245 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 42.37 | |
7 | 379 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 43.31 | |
8 | 3 | Thomsen Frederik | 1999 | BRÆDSTRUP | 9935AU | 25 m | 57.21 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 304 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 32.45 | |
2 | 223 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 32.73 | |
3 | 365 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 33.83 | |
4 | 427 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 50 m | 35.50 | |
5 | 8 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 36.04 | |
6 | 284 | Meier Tobias | 2000 | SKIVE | 0091AO | 25 m | 37.25 | |
7 | 355 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 39.00 | |
8 | 394 | Sørensen Mads | 2000 | H.G.F. | 0037AT | 25 m | 40.36 | |
9 | 204 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 40.47 | |
10 | 366 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 41.52 | |
11 | 380 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 42.45 | |
12 | 6 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:00.32 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 338 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 39.95 | |
2 | 352 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 25 m | 41.89 | |
3 | 71 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 41.94 | |
4 | 321 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 42.55 | |
5 | 438 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 46.23 | |
6 | 172 | Haargaard Daniel Stauning | 2002 | HOLSTEBRO | 0247AQ | 25 m | 47.73 | |
7 | 376 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 48.34 | |
8 | 22 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 25 m | 48.60 | ||
9 | 220 | Mikkelsen Lukas Bach | 2002 | KOLDING | 0219AM | 25 m | 48.74 | |
10 | 374 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 50.00 | |
11 | 313 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | 54.98 | ||
12 | 305 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | 57.80 | ||
13 | 132 | Ebbe August | 2003 | HEI | 25 m | |||
14 | 351 | Kristensen Anders Højlund | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
15 | 354 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 277 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 44.66 | |
2 | 49 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 46.88 | |
3 | 113 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 48.38 | |
4 | 447 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 48.45 | |
5 | 170 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 49.29 | ||
6 | 250 | Nejmann Jonathan | 2004 | MUNKEBO | 0423AO | 25 m | 51.14 | |
7 | 205 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 25 m | 52.10 | ||
8 | 158 | Vernersen Frederik | 2005 | HOBRO | 0599AI | 25 m | 52.64 | |
9 | 98 | Nie Jens Kristian Suhnsen | 2004 | HERNING | 0433AO | 25 m | 52.93 | |
10 | 431 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 53.56 | ||
11 | 171 | Godt Victor | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 55.13 | ||
12 | 87 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 55.16 | |
13 | 104 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HERNING | 0563AJ | 25 m | 56.77 | |
14 | 96 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 57.83 | |
15 | 212 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 25 m | 1:01.21 | ||
16 | 23 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 25 m | 1:02.94 | ||
17 | 80 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 1:04.73 | |
18 | 77 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:05.67 | |
19 | 106 | Rasmusse Sebastian Dunker | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 1:15.90 | |
20 | 269 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 25 m | 1:16.66 | ||
21 | 107 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 25 m | |||
22 | 117 | Østergård Christoffer E. | 2004 | HERNING | 25 m | |||
23 | 148 | Hansen Lucas | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
24 | 149 | Henriksen Boris | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
25 | 200 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 25 m | |||
26 | 456 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 356 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 52.78 | |
2 | 264 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 55.78 | |
3 | 85 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 58.35 | |
4 | 94 | Michaelsen August Lodberg | 2006 | HERNING | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 6, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 248 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 40.08 | |
2 | 34 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 43.91 | ||
3 | 308 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 47.32 | |
4 | 306 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 49.48 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 235 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 34.73 | |
2 | 234 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 34.79 | |
3 | 62 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 35.91 | |
4 | 315 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 36.85 | |
5 | 289 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 37.83 | |
6 | 322 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 37.86 | |
7 | 207 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 38.96 | |
8 | 337 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 40.36 | |
9 | 300 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 40.96 | |
10 | 292 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 41.11 | |
11 | 253 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 41.53 | |
12 | 298 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 43.68 | |
13 | 61 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 43.85 | |
14 | 241 | Christiansen Maria | 2000 | MUNKEBO | 0018BD | 25 m | 45.58 | |
15 | 214 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 45.86 | |
16 | 15 | Laursen Amalie | 2001 | BRÆDSTRUP | 0166BC | 25 m | 48.85 | |
17 | 183 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 50 m | 49.90 | |
18 | 312 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | ||
19 | 343 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 105 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 35.49 | |
2 | 86 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 37.10 | |
3 | 199 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 38.24 | |
4 | 44 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 40.69 | |
5 | 424 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 50 m | 41.15 | |
6 | 46 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 41.73 | |
7 | 11 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 42.24 | |
8 | 346 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 43.21 | |
9 | 361 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 43.30 | |
10 | 261 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 44.08 | |
11 | 301 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 44.83 | |
12 | 349 | Haugset Elena Wendt | 2002 | ST-NEPTUN | 0272BD | 25 m | 45.47 | |
13 | 281 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | 46.48 | |
14 | 344 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 0344BA | 25 m | 46.75 | |
15 | 441 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 50 m | 47.84 | |
16 | 128 | Sørensen Gro | 2002 | HEI | 0248BC | 25 m | 48.18 | |
17 | 453 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 49.70 | |
18 | 385 | Astrup-Jensen Agnes | 2003 | H.G.F. | 0322AY | 25 m | 50.25 | |
19 | 244 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 51.02 | |
20 | 150 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 25 m | 51.46 | ||
21 | 258 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | 51.49 | ||
22 | 18 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 51.62 | |
23 | 443 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 50 m | 52.24 | |
24 | 267 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 53.05 | |
25 | 451 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 50 m | 53.27 | |
26 | 16 | Bech Nicoline | 2003 | BRÆDSTRUP | 0304BB | 25 m | 53.75 | |
27 | 319 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | 56.36 | ||
28 | 20 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 57.20 | |
29 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 1:07.14 | |
30 | 28 | Jensen Michele | 2003 | BSK08 | 25 m | |||
31 | 157 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 206 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 36.75 | |
2 | 203 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 38.97 | |
3 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 42.09 | |
4 | 58 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 43.28 | |
5 | 65 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 44.11 | |
6 | 59 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 44.20 | |
7 | 32 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 44.71 | |
8 | 60 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 45.30 | |
9 | 342 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 45.84 | |
10 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 46.60 | ||
11 | 387 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 25 m | 47.93 | |
12 | 303 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 48.08 | |
13 | 101 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 48.68 | |
14 | 442 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 49.18 | |
15 | 299 | Bach Else | 2004 | STRUER | 25 m | 50.40 | ||
16 | 251 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 51.83 | |
17 | 436 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 52.44 | |
18 | 26 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 25 m | 53.01 | ||
19 | 317 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 53.73 | |
20 | 19 | Laursen Marie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0454AU | 25 m | 55.80 | |
21 | 45 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 55.92 | |
22 | 407 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 25 m | 56.25 | ||
23 | 285 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | 56.26 | ||
24 | 29 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:00.76 | |
25 | 73 | Almaas Lærke Egebjerg | 2004 | HERNING | 0464AT | 25 m | 1:01.14 | |
26 | 116 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 1:01.73 | |
27 | 25 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 25 m | 1:05.49 | ||
28 | 406 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 25 m | 1:06.87 | ||
29 | 33 | Madsen Thea Bomholdt | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
30 | 151 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 25 m | |||
31 | 152 | Larsen Svea Tinggaard | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
32 | 153 | Mejlstrup Isabella Rebo | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
33 | 291 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
34 | 408 | Lauridsen Sara | 2004 | IKAST | 25 m | |||
35 | 449 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 147 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 1:02.63 | |
2 | 165 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:06.00 | ||
3 | 103 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | HERNING | 0672AJ | 25 m | ||
4 | 405 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 25 m | |||
5 | 410 | Mejer Leonora | 2006 | IKAST | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 7, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 37 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 1:05.85 | ||
2 | 368 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 50 m | 1:10.36 | |
3 | 5 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:18.37 | |
4 | 249 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 1:19.03 | ||
5 | 309 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:25.35 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 110 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:00.74 | |
2 | 304 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:01.92 | |
3 | 211 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 1:06.35 | |
4 | 427 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:08.65 | |
5 | 280 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 1:10.67 | |
6 | 134 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 1:12.29 | |
7 | 367 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:13.85 | |
8 | 79 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:14.58 | |
9 | 160 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 1:14.80 | |
10 | 112 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 25 m | 1:14.81 | |
11 | 392 | Ringtved Mathias | 2001 | H.G.F. | 0139AR | 25 m | 1:18.81 | |
12 | 47 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 1:19.64 | |
13 | 63 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 1:19.71 | |
14 | 196 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:21.20 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 429 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:09.87 | |
2 | 69 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:10.48 | |
3 | 225 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:13.45 | |
4 | 66 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:14.02 | |
5 | 111 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 1:14.88 | |
6 | 307 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:17.32 | |
7 | 452 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 50 m | 1:19.24 | |
8 | 391 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | H.G.F. | 0269AN | 25 m | 1:22.00 | |
9 | 325 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:22.91 | |
10 | 184 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:26.24 | |
11 | 187 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:26.70 | |
12 | 254 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 1:28.83 | |
13 | 201 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 1:28.94 | |
14 | 133 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 25 m | 1:29.51 | |
15 | 130 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 1:30.41 | |
16 | 99 | Nielsen Jonas Klarskov | 2003 | HERNING | 0317AM | 25 m | 1:35.08 | |
17 | 375 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:43.11 | |
18 | 2 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:43.29 | |
19 | 24 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | ||
20 | 256 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | ||
21 | 351 | Kristensen Anders Højlund | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
22 | 354 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 288 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 1:25.06 | |
2 | 57 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:25.86 | |
3 | 131 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | 1:27.07 | |
4 | 213 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:29.78 | |
5 | 239 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:30.86 | |
6 | 193 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:34.98 | |
7 | 156 | Spanggaard Malthe | 2004 | HOBRO | 0473AK | 25 m | 1:35.86 | |
8 | 440 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 1:40.69 | ||
9 | 53 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:40.72 | |
10 | 450 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:41.98 | |
11 | 431 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 1:45.70 | ||
12 | 74 | Andersen Sebastian Rahbek | 2005 | HERNING | 0589AF | 25 m | 1:56.95 | |
13 | 87 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | ||
14 | 106 | Rasmusse Sebastian Dunker | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | ||
15 | 162 | Andersen Sune Lebæk | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
16 | 194 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
17 | 269 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 356 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | 1:28.76 | |
2 | 176 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 8, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 358 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 1:13.11 | |
2 | 397 | Pedersen Anna Svit | 1996 | H.G.F. | 9644AZ | 25 m | 1:20.00 | |
3 | 13 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:20.28 | |
4 | 306 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:25.94 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 235 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:05.90 | |
2 | 310 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:12.05 | |
3 | 360 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:16.18 | |
4 | 186 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 1:17.23 | |
5 | 290 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 1:18.04 | |
6 | 209 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 1:18.59 | |
7 | 253 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 1:19.04 | |
8 | 363 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 1:19.90 | |
9 | 335 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:20.73 | |
10 | 311 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:22.82 | |
11 | 214 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 1:31.51 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 108 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:08.24 | |
2 | 88 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 1:11.61 | |
3 | 75 | Hansen Signe B. | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 1:12.82 | |
4 | 114 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 1:13.49 | |
5 | 90 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 25 m | 1:17.74 | |
6 | 91 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 1:18.67 | |
7 | 12 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:20.14 | |
8 | 89 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:20.17 | |
9 | 287 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 1:20.39 | |
10 | 67 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 1:21.17 | |
11 | 14 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 1:21.48 | |
12 | 126 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:24.16 | |
13 | 278 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:24.76 | |
14 | 109 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 1:25.05 | |
15 | 198 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 1:25.49 | |
16 | 439 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 1:25.57 | |
17 | 173 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 1:25.97 | |
18 | 448 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:26.21 | |
19 | 179 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 1:28.09 | |
20 | 433 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:31.11 | |
21 | 371 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:31.23 | |
22 | 341 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 1:31.46 | |
23 | 18 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 1:31.59 | |
24 | 302 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:36.71 | |
25 | 348 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:37.06 | |
26 | 217 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 1:37.84 | |
27 | 182 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:38.67 | |
28 | 336 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 1:40.25 | |
29 | 82 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | 1:40.95 | |
30 | 395 | Sørensen Marie Lund | 2003 | H.G.F. | 0398AW | 25 m | 1:41.87 | |
31 | 157 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 25 m | |||
32 | 347 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 100 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:18.93 | |
2 | 229 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:20.49 | |
3 | 218 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:25.83 | |
4 | 84 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 1:26.77 | |
5 | 428 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 1:32.30 | |
6 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:32.32 | ||
7 | 146 | Gilling-Iskov Anne | 2004 | HOBRO | 0464AR | 25 m | 1:32.65 | |
8 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:33.21 | |
9 | 78 | Bertelsen Lærke Nygaard | 2004 | HERNING | 0416AP | 25 m | 1:34.22 | |
10 | 164 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:37.16 | ||
11 | 55 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 1:37.67 | |
12 | 166 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:37.90 | |
13 | 143 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:37.99 | |
14 | 430 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 50 m | 1:38.78 | |
15 | 257 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:38.79 | |
16 | 317 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:39.58 | |
17 | 48 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:44.20 | |
18 | 442 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:45.33 | |
19 | 152 | Larsen Svea Tinggaard | 2005 | HOBRO | 25 m | 1:59.77 | ||
20 | 406 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 25 m | 2:06.39 | ||
21 | 45 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 2:13.53 | |
22 | 76 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | ||
23 | 115 | Vilstrup Caroline Bahn | 2005 | HERNING | 0546AL | 25 m | ||
24 | 145 | Boldsen Helena | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
25 | 163 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
26 | 174 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
27 | 185 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
28 | 357 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | ||
29 | 408 | Lauridsen Sara | 2004 | IKAST | 25 m | |||
30 | 449 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 95 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | HERNING | 0648AJ | 25 m | ||
2 | 102 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | HERNING | 0694AJ | 25 m | ||
3 | 455 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | ||
4 | 477 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 9, 200m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 36 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 2:59.85 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 93 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 2:35.08 | |
2 | 9 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 2:43.42 | |
3 | 394 | Sørensen Mads | 2000 | H.G.F. | 0037AT | 25 m | 3:09.38 | |
4 | 135 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 435 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 2:35.45 | |
2 | 446 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:58.71 | |
3 | 338 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 50 m | 3:15.67 | |
4 | 391 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | H.G.F. | 0269AN | 25 m | 3:24.11 | |
5 | 438 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 50 m | 3:35.14 | |
6 | 396 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | 3:52.83 | |
7 | 195 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | ||
8 | 313 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | |||
9 | 331 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 277 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 3:18.62 | |
2 | 440 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 3:57.96 | ||
3 | 23 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
4 | 131 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | ||
5 | 158 | Vernersen Frederik | 2005 | HOBRO | 0599AI | 25 m | ||
6 | 200 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 25 m | |||
7 | 212 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 85 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 10, 200m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 308 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 81 | Gam Laura | 2001 | HERNING | 0192AQ | 25 m | 2:46.37 | |
2 | 207 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 2:55.20 | |
3 | 300 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 3:03.95 | |
4 | 337 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 3:09.68 | |
5 | 445 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 3:16.91 | |
6 | 61 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 3:19.61 | |
7 | 292 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 3:30.51 | |
8 | 314 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:48.79 | |
9 | 386 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 3:55.94 | |
10 | 253 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | ||
11 | 289 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | ||
12 | 312 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 92 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:47.54 | |
2 | 105 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 50 m | 2:48.08 | |
3 | 126 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:51.54 | |
4 | 86 | Klausen Alberte Schnieber | 2002 | HERNING | 0224AT | 25 m | 2:52.40 | |
5 | 199 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:59.88 | |
6 | 31 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 3:02.80 | |
7 | 424 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 3:03.17 | |
8 | 316 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 3:12.77 | |
9 | 11 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 3:18.09 | |
10 | 281 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | 3:33.31 | |
11 | 188 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:33.77 | |
12 | 261 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 3:35.04 | |
13 | 346 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 50 m | 3:35.16 | |
14 | 349 | Haugset Elena Wendt | 2002 | ST-NEPTUN | 0272BD | 25 m | 3:39.34 | |
15 | 128 | Sørensen Gro | 2002 | HEI | 0248BC | 25 m | 3:41.14 | |
16 | 144 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 3:42.99 | |
17 | 344 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 0344BA | 25 m | 3:44.46 | |
18 | 267 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 3:59.16 | |
19 | 443 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 4:02.51 | |
20 | 451 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 4:05.82 | |
21 | 28 | Jensen Michele | 2003 | BSK08 | 25 m | |||
22 | 150 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
23 | 157 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 25 m | |||
24 | 258 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
25 | 341 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 3:17.76 | |
2 | 58 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 3:19.24 | |
3 | 59 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 3:23.17 | |
4 | 60 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 3:35.58 | |
5 | 65 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 3:37.07 | |
6 | 32 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 3:56.69 | |
7 | 442 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 3:57.05 | |
8 | 428 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 4:00.35 | |
9 | 19 | Laursen Marie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0454AU | 25 m | 4:20.34 | |
10 | 408 | Lauridsen Sara | 2004 | IKAST | 25 m | 4:37.39 | ||
11 | 45 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | ||
12 | 48 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | ||
13 | 291 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
14 | 407 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 202 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 4:08.78 | |
2 | 240 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 4:34.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 11, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 37 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 26.03 | ||
2 | 368 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 26.15 | |
3 | 334 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 27.31 | |
4 | 286 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m | 27.59 | |
5 | 425 | Andersen Mark | 1997 | IKAST | 9799AC | 25 m | 28.29 | |
6 | 4 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 29.04 | |
7 | 5 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 29.34 | |
8 | 327 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 29.45 | ||
9 | 309 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 29.79 | |
10 | 35 | Rager Mikkel | 1999 | GRENAA | 25 m | 29.93 | ||
11 | 36 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 31.03 | ||
12 | 3 | Thomsen Frederik | 1999 | BRÆDSTRUP | 9935AU | 25 m | 33.61 | |
13 | 379 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 35.14 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 223 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 24.41 | |
2 | 110 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 25.59 | |
3 | 79 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 26.70 | |
4 | 210 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 26.75 | |
5 | 365 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 27.19 | |
6 | 427 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 27.48 | |
7 | 211 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 27.56 | |
8 | 9 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 28.21 | |
9 | 389 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 28.52 | |
10 | 284 | Meier Tobias | 2000 | SKIVE | 0091AO | 25 m | 28.58 | |
11 | 135 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 25 m | 28.81 | |
12 | 47 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 29.05 | |
13 | 353 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 29.10 | |
14 | 160 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 29.38 | |
15 | 204 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 29.43 | |
16 | 280 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 29.46 | |
17 | 366 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 30.51 | |
18 | 7 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 31.09 | |
19 | 8 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 31.28 | |
20 | 282 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | 32.25 | |
21 | 392 | Ringtved Mathias | 2001 | H.G.F. | 0139AR | 50 m | 32.45 | |
22 | 63 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 33.26 | |
23 | 6 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 33.59 | |
24 | 21 | Hansen Jeppe Ballisager | 2001 | BRÆDSTRUP | 0133AP | 25 m | 37.07 | |
25 | 380 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 37.71 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 225 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 28.06 | |
2 | 175 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 28.76 | |
3 | 262 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 28.79 | |
4 | 111 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 30.25 | |
5 | 446 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 50 m | 30.55 | |
6 | 325 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 31.12 | |
7 | 352 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 25 m | 31.40 | |
8 | 452 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 50 m | 31.63 | |
9 | 307 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 31.87 | |
10 | 276 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 32.29 | |
11 | 426 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | IKAST | 0213AB | 25 m | 32.32 | |
12 | 130 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 33.03 | |
13 | 201 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 33.30 | |
14 | 373 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 33.36 | |
15 | 161 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 33.52 | |
16 | 454 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 50 m | 33.90 | |
17 | 187 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 34.11 | |
18 | 271 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 34.53 | |
19 | 438 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 34.77 | |
20 | 376 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 34.88 | |
21 | 254 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 35.15 | |
22 | 133 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 25 m | 35.51 | |
23 | 321 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 35.58 | |
24 | 220 | Mikkelsen Lukas Bach | 2002 | KOLDING | 0219AM | 25 m | 35.60 | |
25 | 2 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 35.65 | |
26 | 221 | Langschwager Patrick Kirk | 2002 | KOLDING | 0289AM | 25 m | 36.10 | |
27 | 24 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 36.20 | |
28 | 378 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 36.57 | |
29 | 99 | Nielsen Jonas Klarskov | 2003 | HERNING | 0317AM | 25 m | 36.94 | |
30 | 256 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | 37.00 | |
31 | 22 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 25 m | 39.02 | ||
32 | 354 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 40.55 | |
33 | 305 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | 42.54 | ||
34 | 313 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | 43.42 | ||
35 | 132 | Ebbe August | 2003 | HEI | 25 m | |||
36 | 351 | Kristensen Anders Højlund | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 57 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 33.07 | |
2 | 288 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 33.12 | |
3 | 447 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 33.78 | |
4 | 53 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 34.20 | |
5 | 250 | Nejmann Jonathan | 2004 | MUNKEBO | 0423AO | 25 m | 34.21 | |
6 | 208 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 35.39 | |
7 | 131 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | 35.44 | |
8 | 156 | Spanggaard Malthe | 2004 | HOBRO | 0473AK | 25 m | 35.46 | |
9 | 213 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 37.00 | |
10 | 104 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HERNING | 0563AJ | 25 m | 38.16 | |
11 | 205 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 25 m | 38.41 | ||
12 | 49 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 38.69 | |
13 | 98 | Nie Jens Kristian Suhnsen | 2004 | HERNING | 0433AO | 25 m | 39.04 | |
14 | 450 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 39.12 | |
15 | 113 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 39.38 | |
16 | 232 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 39.77 | |
17 | 74 | Andersen Sebastian Rahbek | 2005 | HERNING | 0589AF | 25 m | 39.92 | |
18 | 80 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 41.69 | |
19 | 77 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 42.07 | |
20 | 158 | Vernersen Frederik | 2005 | HOBRO | 0599AI | 25 m | 46.14 | |
21 | 23 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 25 m | 46.76 | ||
22 | 148 | Hansen Lucas | 2005 | HOBRO | 25 m | 49.33 | ||
23 | 269 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 25 m | 50.99 | ||
24 | 149 | Henriksen Boris | 2005 | HOBRO | 25 m | 51.12 | ||
25 | 107 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 25 m | |||
26 | 117 | Østergård Christoffer E. | 2004 | HERNING | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 356 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 34.94 | |
2 | 264 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 43.79 | |
3 | 85 | Jeppesen Mads | 2006 | HERNING | 0613AG | 25 m | 1:03.90 | |
4 | 94 | Michaelsen August Lodberg | 2006 | HERNING | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 12, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 358 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 29.47 | |
2 | 56 | Kallesoe Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 32.41 | |
3 | 397 | Pedersen Anna Svit | 1996 | H.G.F. | 9644AZ | 25 m | 32.51 | |
4 | 328 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 32.92 | |
5 | 34 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 33.45 | ||
6 | 306 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 34.24 | |
7 | 308 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 37.24 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 310 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 28.88 | |
2 | 315 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 29.16 | |
3 | 322 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 29.96 | |
4 | 247 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 30.43 | |
5 | 360 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 30.53 | |
6 | 290 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 30.82 | |
7 | 275 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 30.87 | |
8 | 329 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 31.30 | |
9 | 186 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 31.86 | |
10 | 180 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 32.06 | |
11 | 209 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 32.25 | |
12 | 292 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 32.45 | |
13 | 311 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 32.52 | |
14 | 64 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 32.57 | |
15 | 127 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m | 32.73 | |
16 | 300 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 33.28 | |
17 | 445 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 50 m | 33.56 | |
18 | 183 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 34.65 | |
19 | 298 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 34.65 | |
20 | 214 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 35.77 | |
21 | 393 | Støve Emilie | 2000 | H.G.F. | 0006BF | 25 m | 35.85 | |
22 | 15 | Laursen Amalie | 2001 | BRÆDSTRUP | 0166BC | 25 m | 39.39 | |
23 | 314 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 39.94 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 105 | Rasmussen Kirstine Mørk | 2003 | HERNING | 0352AQ | 25 m | 28.97 | |
2 | 75 | Hansen Signe B. | 2002 | HERNING | 0254AQ | 25 m | 30.01 | |
3 | 114 | Vilstrup Amalie | 2002 | HERNING | 0246AJ | 25 m | 30.15 | |
4 | 432 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 50 m | 30.42 | |
5 | 14 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 31.28 | |
6 | 89 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 31.65 | |
7 | 287 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 32.15 | |
8 | 361 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 32.24 | |
9 | 12 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 32.33 | |
10 | 371 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 32.61 | |
11 | 448 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 32.68 | |
12 | 301 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 32.86 | |
13 | 67 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 33.20 | |
14 | 383 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | H.G.F. | 0202BB | 25 m | 33.79 | |
15 | 302 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 34.09 | |
16 | 439 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 34.24 | |
17 | 441 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 34.29 | |
18 | 44 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 34.84 | |
19 | 336 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 35.45 | |
20 | 54 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 35.51 | |
21 | 173 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 35.72 | |
22 | 259 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 35.97 | |
23 | 18 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 35.98 | |
24 | 433 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 50 m | 36.12 | |
25 | 179 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 36.43 | |
26 | 244 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 36.78 | |
27 | 395 | Sørensen Marie Lund | 2003 | H.G.F. | 0398AW | 25 m | 37.05 | |
28 | 388 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 50 m | 37.11 | |
29 | 217 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 37.15 | |
30 | 453 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 37.55 | |
31 | 155 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 25 m | 38.04 | ||
32 | 443 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 38.24 | |
33 | 348 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 38.58 | |
34 | 347 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 38.59 | |
35 | 82 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | 39.04 | |
36 | 270 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 39.15 | |
37 | 16 | Bech Nicoline | 2003 | BRÆDSTRUP | 0304BB | 25 m | 39.47 | |
38 | 268 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 39.87 | |
39 | 344 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 0344BA | 25 m | 40.61 | |
40 | 267 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 41.40 | |
41 | 258 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | 42.07 | ||
42 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 42.34 | |
43 | 319 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | 44.93 | ||
44 | 20 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 45.25 | |
45 | 28 | Jensen Michele | 2003 | BSK08 | 25 m | 48.26 | ||
46 | 157 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 100 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 32.97 | |
2 | 318 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 34.34 | |
3 | 65 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 34.35 | |
4 | 218 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 34.52 | |
5 | 342 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 34.86 | |
6 | 197 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 35.12 | |
7 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 35.88 | |
8 | 70 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 35.90 | |
9 | 84 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 36.29 | |
10 | 257 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 36.30 | |
11 | 263 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 36.31 | |
12 | 101 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 36.53 | |
13 | 216 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 36.72 | |
14 | 32 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 36.74 | |
15 | 340 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 50 m | 36.97 | |
16 | 55 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 37.01 | |
17 | 430 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 50 m | 37.14 | |
18 | 387 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 25 m | 37.72 | |
19 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 37.90 | |
20 | 303 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 38.02 | |
21 | 251 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 38.60 | |
22 | 436 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 40.07 | |
23 | 357 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 40.10 | |
24 | 78 | Bertelsen Lærke Nygaard | 2004 | HERNING | 0416AP | 25 m | 40.28 | |
25 | 73 | Almaas Lærke Egebjerg | 2004 | HERNING | 0464AT | 25 m | 40.54 | |
26 | 26 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 25 m | 40.67 | ||
27 | 442 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 43.03 | |
28 | 153 | Mejlstrup Isabella Rebo | 2005 | HOBRO | 25 m | 46.89 | ||
29 | 29 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 46.99 | |
30 | 151 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 25 m | 47.05 | ||
31 | 33 | Madsen Thea Bomholdt | 2004 | BSK08 | 25 m | 47.19 | ||
32 | 406 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 25 m | 47.48 | ||
33 | 285 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | 47.86 | ||
34 | 115 | Vilstrup Caroline Bahn | 2005 | HERNING | 0546AL | 25 m | 48.93 | |
35 | 116 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 50.08 | |
36 | 408 | Lauridsen Sara | 2004 | IKAST | 25 m | 50.63 | ||
37 | 174 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 50.66 | ||
38 | 407 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 25 m | 51.07 | ||
39 | 76 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | 55.50 | |
40 | 19 | Laursen Marie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0454AU | 25 m | 56.07 | |
41 | 25 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 25 m | |||
42 | 145 | Boldsen Helena | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
43 | 152 | Larsen Svea Tinggaard | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
44 | 291 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 25 m | |||
45 | 449 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 240 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 40.28 | |
2 | 455 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 40.63 | |
3 | 147 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 45.72 | |
4 | 102 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | HERNING | 0694AJ | 25 m | 53.20 | |
5 | 165 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 53.32 | ||
6 | 95 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | HERNING | 0648AJ | 25 m | ||
7 | 103 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | HERNING | 0672AJ | 25 m | ||
8 | 405 | Håkonsson Laura | 2006 | IKAST | 25 m | |||
9 | 410 | Mejer Leonora | 2006 | IKAST | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 13, 200m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 4 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 3:30.71 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 367 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:39.77 | |
2 | 112 | Wemmelund Johannes | 2001 | HERNING | 0145AO | 25 m | 3:08.78 | |
3 | 134 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | ||
4 | 282 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | ||
5 | 304 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | ||
6 | 355 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 429 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 50 m | 2:56.22 | |
2 | 374 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 3:20.94 | |
3 | 50 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 3:28.32 | |
4 | 375 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:54.74 | |
5 | 130 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | ||
6 | 396 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 14, 200m Butterfly Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 13 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 3:02.92 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 234 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 2:33.58 | |
2 | 343 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:50.61 | |
3 | 332 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 2:59.19 | |
4 | 64 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 3:01.22 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 92 | Lausten Sascha | 2002 | HERNING | 0202AJ | 25 m | 2:29.69 | |
2 | 109 | Suhnsen Frederikke | 2002 | HERNING | 0244AU | 25 m | 2:50.58 | |
3 | 316 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:52.10 | |
4 | 91 | Kruse Frederikke | 2002 | HERNING | 0278AI | 25 m | 3:03.05 | |
5 | 341 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 203 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:51.93 | |
2 | 72 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 3:42.55 | |
3 | 318 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 3:49.68 | |
4 | 384 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 4:07.23 | |
5 | 58 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 15, 100m Medley Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 425 | Andersen Mark | 1997 | IKAST | 9799AC | 25 m | 1:10.94 | |
2 | 37 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 1:11.64 | ||
3 | 334 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:13.03 | |
4 | 323 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:15.44 | ||
5 | 249 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 1:15.57 | ||
6 | 36 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 1:15.89 | ||
7 | 309 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:19.36 | |
8 | 327 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:21.73 | ||
9 | 379 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:28.93 | |
10 | 3 | Thomsen Frederik | 1999 | BRÆDSTRUP | 9935AU | 25 m | 1:45.78 | |
11 | 286 | Nørgaard Frederik | 1999 | SKIVE | 9975AS | 25 m |
Årg. 2000-2001 |
1 | 304 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:03.95 | |
2 | 427 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:09.23 | |
3 | 365 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 1:09.55 | |
4 | 210 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 1:12.69 | |
5 | 284 | Meier Tobias | 2000 | SKIVE | 0091AO | 25 m | 1:13.41 | |
6 | 9 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 1:15.15 | |
7 | 353 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 1:16.08 | |
8 | 135 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 25 m | 1:16.15 | |
9 | 196 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:19.01 | |
10 | 8 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 1:19.91 | |
11 | 7 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 1:21.10 | |
12 | 394 | Sørensen Mads | 2000 | H.G.F. | 0037AT | 25 m | 1:23.11 | |
13 | 204 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 1:23.84 | |
14 | 366 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 1:25.41 | |
15 | 246 | Larsen Jacob Kærslund | 2000 | MUNKEBO | 0081AU | 25 m | 1:25.94 | |
16 | 380 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:30.73 | |
17 | 6 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:32.54 | |
18 | 21 | Hansen Jeppe Ballisager | 2001 | BRÆDSTRUP | 0133AP | 25 m | 1:41.01 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 435 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:03.51 | |
2 | 71 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:09.33 | |
3 | 446 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:11.96 | |
4 | 69 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 1:13.68 | |
5 | 429 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 1:14.81 | |
6 | 66 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 1:16.00 | |
7 | 111 | Truelsen Ejnar | 2002 | HERNING | 0259AK | 25 m | 1:17.30 | |
8 | 175 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:18.85 | |
9 | 262 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:20.24 | |
10 | 184 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:20.74 | |
11 | 452 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:21.69 | |
12 | 276 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 1:23.15 | |
13 | 352 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 25 m | 1:23.32 | |
14 | 325 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 1:24.67 | |
15 | 338 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | 1:24.69 | |
16 | 307 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:25.16 | |
17 | 321 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:27.16 | |
18 | 454 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 1:29.25 | |
19 | 438 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 1:30.35 | |
20 | 99 | Nielsen Jonas Klarskov | 2003 | HERNING | 0317AM | 25 m | 1:30.55 | |
21 | 220 | Mikkelsen Lukas Bach | 2002 | KOLDING | 0219AM | 25 m | 1:31.55 | |
22 | 172 | Haargaard Daniel Stauning | 2002 | HOLSTEBRO | 0247AQ | 25 m | 1:32.00 | |
23 | 221 | Langschwager Patrick Kirk | 2002 | KOLDING | 0289AM | 25 m | 1:33.27 | |
24 | 271 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 1:34.41 | |
25 | 161 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:35.35 | |
26 | 331 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 1:36.67 | |
27 | 195 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:39.26 | |
28 | 2 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 1:42.18 | |
29 | 378 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:42.38 | |
30 | 22 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
31 | 132 | Ebbe August | 2003 | HEI | 25 m | |||
32 | 256 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | ||
33 | 313 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | |||
34 | 354 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | ||
35 | 426 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | IKAST | 0213AB | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 447 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 1:23.14 | |
2 | 277 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:29.05 | |
3 | 239 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:29.44 | |
4 | 193 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:33.09 | |
5 | 208 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 1:33.72 | |
6 | 170 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:34.76 | ||
7 | 156 | Spanggaard Malthe | 2004 | HOBRO | 0473AK | 25 m | 1:34.87 | |
8 | 113 | Wemmelund Sigurd | 2005 | HERNING | 0589AI | 25 m | 1:38.18 | |
9 | 98 | Nie Jens Kristian Suhnsen | 2004 | HERNING | 0433AO | 25 m | 1:41.60 | |
10 | 250 | Nejmann Jonathan | 2004 | MUNKEBO | 0423AO | 25 m | 1:42.55 | |
11 | 450 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 1:44.53 | |
12 | 171 | Godt Victor | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:44.95 | ||
13 | 87 | Klausen Asger Schnieber | 2005 | HERNING | 0557AG | 25 m | 1:45.28 | |
14 | 104 | Rasmussen Gustav Mørk | 2005 | HERNING | 0563AJ | 25 m | 1:47.10 | |
15 | 57 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 1:48.42 | |
16 | 213 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:48.83 | |
17 | 232 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 1:54.34 | |
18 | 96 | Mikkelsen Mikkel Kjær | 2005 | HERNING | 0577AG | 25 m | 1:55.16 | |
19 | 77 | Bennetsen Oliver | 2005 | HERNING | 0565AK | 25 m | 1:59.12 | |
20 | 80 | Brøste Oskar Wiwe | 2004 | HERNING | 0459AO | 25 m | 2:03.86 | |
21 | 194 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:04.26 | ||
22 | 162 | Andersen Sune Lebæk | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:12.23 | ||
23 | 106 | Rasmusse Sebastian Dunker | 2005 | HERNING | 0583AJ | 25 m | 2:23.90 | |
24 | 23 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
25 | 74 | Andersen Sebastian Rahbek | 2005 | HERNING | 0589AF | 25 m | ||
26 | 107 | Schou Laurits Romvig | 2004 | HERNING | 25 m | |||
27 | 117 | Østergård Christoffer E. | 2004 | HERNING | 25 m | |||
28 | 149 | Henriksen Boris | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
29 | 158 | Vernersen Frederik | 2005 | HOBRO | 0599AI | 25 m | ||
30 | 205 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 25 m | |||
31 | 269 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 25 m | |||
32 | 431 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | |||
33 | 456 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 356 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 1:31.89 | |
2 | 176 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:40.38 | ||
3 | 94 | Michaelsen August Lodberg | 2006 | HERNING | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 16, 100m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 248 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 1:21.57 | |
2 | 328 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 1:27.39 | |
3 | 34 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 1:27.87 | ||
4 | 306 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:29.41 | |
5 | 397 | Pedersen Anna Svit | 1996 | H.G.F. | 9644AZ | 25 m | 1:29.91 | |
6 | 308 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 1:38.79 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 235 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:09.76 | |
2 | 315 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:12.89 | |
3 | 343 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 1:13.53 | |
4 | 310 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:13.87 | |
5 | 62 | Nicholas Freja | 2000 | FREM | 0084AN | 25 m | 1:14.23 | |
6 | 207 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:16.81 | |
7 | 275 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 1:17.14 | |
8 | 360 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 1:19.19 | |
9 | 329 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:20.06 | |
10 | 247 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 1:20.34 | |
11 | 253 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 1:20.66 | |
12 | 445 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:20.85 | |
13 | 332 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:21.10 | |
14 | 300 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:21.91 | |
15 | 127 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m | 1:22.96 | |
16 | 180 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 1:23.52 | |
17 | 335 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:24.50 | |
18 | 363 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 1:24.60 | |
19 | 298 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 1:25.77 | |
20 | 337 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 1:27.62 | |
21 | 183 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 25 m | 1:27.76 | |
22 | 311 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 1:28.61 | |
23 | 214 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 1:29.07 | |
24 | 241 | Christiansen Maria | 2000 | MUNKEBO | 0018BD | 25 m | 1:33.77 | |
25 | 326 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 1:33.98 | |
26 | 314 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:37.10 | |
27 | 386 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 1:40.56 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 108 | Sinding Pernille Koch | 2002 | HERNING | 0242AL | 25 m | 1:12.10 | |
2 | 88 | Knudsen Emilie | 2002 | HERNING | 0222AK | 25 m | 1:12.87 | |
3 | 432 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:14.02 | |
4 | 199 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:16.38 | |
5 | 126 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:16.68 | |
6 | 424 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:19.31 | |
7 | 31 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 1:19.78 | |
8 | 89 | Kristensen Amalie | 2003 | HERNING | 0304AK | 25 m | 1:20.33 | |
9 | 90 | Kristensen Maja Fjord | 2002 | HERNING | 0228AO | 25 m | 1:20.75 | |
10 | 46 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:20.90 | |
11 | 14 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 1:21.74 | |
12 | 11 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:21.97 | |
13 | 44 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:22.62 | |
14 | 448 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 1:25.99 | |
15 | 333 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 1:26.80 | |
16 | 301 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:27.30 | |
17 | 278 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 1:27.46 | |
18 | 54 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 1:29.08 | |
19 | 302 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:30.43 | |
20 | 12 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 1:30.45 | |
21 | 441 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 1:32.58 | |
22 | 451 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:32.64 | |
23 | 336 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 1:33.50 | |
24 | 188 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 1:34.81 | |
25 | 433 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 1:35.68 | |
26 | 244 | Johansen Line Virkelyst | 2003 | MUNKEBO | 0346AU | 25 m | 1:35.94 | |
27 | 383 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | H.G.F. | 0202BB | 25 m | 1:36.03 | |
28 | 388 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 1:36.08 | |
29 | 144 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 1:36.83 | |
30 | 198 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 1:36.83 | |
31 | 182 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:37.28 | |
32 | 259 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:37.32 | |
33 | 270 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | 1:37.72 | |
34 | 385 | Astrup-Jensen Agnes | 2003 | H.G.F. | 0322AY | 25 m | 1:37.78 | |
35 | 371 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:38.15 | |
36 | 283 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 1:39.24 | |
37 | 267 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 1:39.30 | |
38 | 346 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | 1:39.63 | |
39 | 453 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 1:40.95 | |
40 | 82 | Holt Mette Buur | 2003 | HERNING | 0344AT | 25 m | 1:41.44 | |
41 | 349 | Haugset Elena Wendt | 2002 | ST-NEPTUN | 0272BD | 25 m | 1:43.22 | |
42 | 268 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:44.86 | |
43 | 348 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 1:45.21 | |
44 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 1:48.20 | |
45 | 16 | Bech Nicoline | 2003 | BRÆDSTRUP | 0304BB | 25 m | ||
46 | 128 | Sørensen Gro | 2002 | HEI | 0248BC | 25 m | ||
47 | 155 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
48 | 258 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
49 | 319 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 206 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:14.74 | |
2 | 100 | Ovesen Asta Buur | 2004 | HERNING | 0442AJ | 25 m | 1:25.35 | |
3 | 218 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 1:26.59 | |
4 | 229 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 1:27.36 | |
5 | 72 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:28.93 | |
6 | 83 | Jensen Clara | 2005 | HERNING | 0596AI | 25 m | 1:29.80 | |
7 | 101 | Pedersen Laura | 2004 | HERNING | 0424AL | 25 m | 1:30.48 | |
8 | 216 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 1:31.38 | |
9 | 84 | Jensen Signe Vestergaard | 2005 | HERNING | 0538AM | 25 m | 1:31.64 | |
10 | 32 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:32.18 | |
11 | 197 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:33.14 | |
12 | 342 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:33.66 | |
13 | 143 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:33.85 | |
14 | 430 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 1:35.01 | |
15 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:36.29 | ||
16 | 78 | Bertelsen Lærke Nygaard | 2004 | HERNING | 0416AP | 25 m | 1:36.62 | |
17 | 48 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:37.76 | |
18 | 70 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:37.93 | |
19 | 428 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 1:38.15 | |
20 | 263 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:38.38 | |
21 | 164 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:38.53 | ||
22 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:39.13 | ||
23 | 257 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 1:39.16 | |
24 | 340 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 1:39.54 | |
25 | 146 | Gilling-Iskov Anne | 2004 | HOBRO | 0464AR | 25 m | 1:40.83 | |
26 | 166 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 1:42.64 | |
27 | 59 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:42.86 | |
28 | 317 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 1:45.90 | |
29 | 45 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 1:46.49 | |
30 | 442 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:46.63 | |
31 | 436 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:46.85 | |
32 | 163 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:47.16 | ||
33 | 73 | Almaas Lærke Egebjerg | 2004 | HERNING | 0464AT | 25 m | 1:48.21 | |
34 | 303 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:52.57 | |
35 | 185 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:55.64 | ||
36 | 115 | Vilstrup Caroline Bahn | 2005 | HERNING | 0546AL | 25 m | 1:58.28 | |
37 | 384 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 2:01.15 | |
38 | 116 | Winther Teresa Juel | 2005 | HERNING | 0536AP | 25 m | 2:02.61 | |
39 | 55 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 2:18.16 | |
40 | 76 | Bang-Larsen Karoline | 2005 | HERNING | 0582AN | 25 m | 2:23.74 | |
41 | 25 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 25 m | |||
42 | 26 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 25 m | |||
43 | 29 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | ||
44 | 33 | Madsen Thea Bomholdt | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
45 | 357 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | ||
46 | 407 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 25 m | |||
47 | 449 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 202 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:43.58 | |
2 | 455 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:43.81 | |
3 | 240 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 1:49.76 | |
4 | 102 | Pedersen Sarah Froberg | 2006 | HERNING | 0694AJ | 25 m | 2:09.91 | |
5 | 95 | Michaelsen Trine Lundø | 2006 | HERNING | 0648AJ | 25 m | ||
6 | 103 | Poulsen Elea Amalie | 2006 | HERNING | 0672AJ | 25 m | ||
7 | 147 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | ||
8 | 477 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 17, 4X100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2016 |
1 | 118 | Stm 2 Drenge | 0 | STM | 25 m | 3:55.00 | ||
2 | 222 | Ganamos Kolding | 2001 | KOLDING | 25 m | 3:58.40 | ||
3 | 364 | Aabybro Destroyers | 1999 | AABYBRO | 25 m | 4:10.00 | ||
4 | 243 | Munkebo Drenge 1 | 1900 | MUNKEBO | 25 m | 4:30.00 | ||
5 | 136 | Hei Drenge | 0 | HEI | 25 m | 4:34.11 | ||
6 | 255 | Sksv Drenge 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
7 | 350 | Neptun Herre | 2001 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
8 | 382 | Dolphins Herrer | 2000 | H.G.F. | 25 m | |||
9 | 399 | Bsk Drenge | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
10 | 401 | Bsk Store Drenge | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
11 | 459 | Hsc Herre 1 | 1900 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
12 | 487 | Koral Drenge 1 | 0 | KORAL | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 18, 4X100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2016 |
1 | 43 | Frem Årgangs Piger | 0 | FREM | 25 m | 2:56.35 | ||
2 | 119 | Stm 2 Piger 1 | 0 | STM | 25 m | 4:00.00 | ||
3 | 120 | Stm 2 Piger 2 | 0 | STM | 25 m | 4:23.00 | ||
4 | 38 | Frem Damer | 2003 | FREM | 25 m | 4:34.80 | ||
5 | 294 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 4:40.00 | ||
6 | 273 | Poseidon Piger 1 | 2001 | SKIVE | 25 m | 4:45.00 | ||
7 | 242 | Munkebo Damer 1 | 0 | MUNKEBO | 25 m | 5:10.00 | ||
8 | 137 | Hei Piger | 0 | HEI | 25 m | 5:24.69 | ||
9 | 265 | Sksv Piger 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
10 | 339 | Neptun Damer 1 | 2001 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
11 | 381 | Dolphins Damer | 2000 | H.G.F. | 25 m | |||
12 | 402 | Bsk Store Piger | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
13 | 460 | Hsc Damer 1 | 1900 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
14 | 482 | Koral Piger 2 | 0 | KORAL | 25 m | |||
15 | 488 | Koral Piger 1 | 0 | KORAL | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 19, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2016 |
1 | 418 | Isk Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | 1:55.21 | ||
2 | 377 | Aabybros Mammutter | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:12.00 | ||
3 | 224 | Ksk Boys 1 Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 2:13.71 | ||
4 | 226 | Ksk Boys 2 Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 2:29.46 | ||
5 | 39 | Frem Herrer | 2002 | FREM | 25 m | |||
6 | 140 | Hobro Fræsere | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
7 | 420 | Rubber Ducks | 2004 | IKAST | 25 m | |||
8 | 457 | Hei Drenge | 2002 | HEI | 25 m | |||
9 | 461 | Hsc Drenge 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
10 | 462 | Hsc Drenge 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
11 | 473 | Stm T4 Drenge | 2002 | HERNING | 25 m | |||
12 | 474 | Stm T3 Drenge | 2002 | HERNING | 25 m | |||
13 | 480 | Sksv Drenge 2 | 2002 | SKANDERBOR | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 20, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2016 |
1 | 415 | Isk Killer Babes | 2002 | IKAST | 25 m | 2:06.37 | ||
2 | 227 | Ksk Girls 1 Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 2:08.59 | ||
3 | 293 | Babi Girls | 2002 | STRUER | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 416 | Isk Magic | 2002 | IKAST | 25 m | 2:24.15 | ||
5 | 228 | Ksk Girls 2 Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 2:25.39 | ||
6 | 414 | Isk Delfiner | 2003 | IKAST | 25 m | 2:27.93 | ||
7 | 30 | Kaptajn Klos Piger | 2002 | BSK08 | 25 m | 2:37.01 | ||
8 | 274 | Poseidon Piger 2 | 2002 | SKIVE | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 38 | Frem Damer | 2003 | FREM | 25 m | |||
10 | 141 | Hobro Guldfisk | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
11 | 142 | Hobro Havfruer | 2004 | HOBRO | 25 m | |||
12 | 266 | Sksv Piger 2 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
13 | 345 | Neptun Damer 2 | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
14 | 400 | Bsk Piger | 2002 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
15 | 412 | Diving Penguins | 2004 | IKAST | 25 m | |||
16 | 463 | Hsc Piger 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
17 | 464 | Hsc Piger 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
18 | 465 | Hsc Piger 3 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
19 | 475 | Stm T4 Piger | 2002 | HERNING | 25 m | |||
20 | 476 | Stm T3 Piger | 2002 | HERNING | 25 m | |||
21 | 485 | Frem Piger 1 | 2002 | FREM | 25 m | |||
22 | 486 | Frem Piger 2 | 2002 | FREM | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 21, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 37 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 30.92 | ||
2 | 249 | Nedergaard Christoffer | 1995 | MUNKEBO | 25 m | 34.86 | ||
3 | 379 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 42.99 | |
4 | 3 | Thomsen Frederik | 1999 | BRÆDSTRUP | 9935AU | 25 m | 46.90 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 304 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 29.60 | |
2 | 223 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 29.98 | |
3 | 427 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 31.57 | |
4 | 211 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 32.25 | |
5 | 355 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 32.72 | |
6 | 280 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m | 33.23 | |
7 | 210 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 34.38 | |
8 | 160 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 34.44 | |
9 | 365 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 34.79 | |
10 | 353 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 35.06 | |
11 | 135 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 25 m | 35.81 | |
12 | 392 | Ringtved Mathias | 2001 | H.G.F. | 0139AR | 25 m | 36.56 | |
13 | 47 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 36.79 | |
14 | 196 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 37.42 | |
15 | 63 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 37.70 | |
16 | 366 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 50 m | 40.21 | |
17 | 21 | Hansen Jeppe Ballisager | 2001 | BRÆDSTRUP | 0133AP | 25 m | 43.02 | |
18 | 380 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 435 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 30.69 | |
2 | 71 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 31.70 | |
3 | 69 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 33.82 | |
4 | 429 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 33.97 | |
5 | 66 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 34.77 | |
6 | 452 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 50 m | 36.81 | |
7 | 307 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 37.12 | |
8 | 325 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 37.84 | |
9 | 201 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 38.27 | |
10 | 276 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 38.28 | |
11 | 254 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 38.71 | |
12 | 373 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 39.57 | |
13 | 187 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 41.88 | |
14 | 454 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 43.89 | |
15 | 221 | Langschwager Patrick Kirk | 2002 | KOLDING | 0289AM | 25 m | 44.30 | |
16 | 133 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 25 m | 44.45 | |
17 | 376 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 44.97 | |
18 | 172 | Haargaard Daniel Stauning | 2002 | HOLSTEBRO | 0247AQ | 25 m | 45.93 | |
19 | 354 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | 47.80 | |
20 | 195 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 48.64 | |
21 | 271 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 49.36 | |
22 | 24 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 51.74 | |
23 | 132 | Ebbe August | 2003 | HEI | 25 m | |||
24 | 305 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | |||
25 | 351 | Kristensen Anders Højlund | 2003 | ST-NEPTUN | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 57 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 37.92 | |
2 | 288 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 37.97 | |
3 | 131 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | 40.45 | |
4 | 213 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 40.52 | |
5 | 239 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 41.52 | |
6 | 170 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 41.68 | ||
7 | 53 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 44.43 | |
8 | 156 | Spanggaard Malthe | 2004 | HOBRO | 0473AK | 25 m | 45.72 | |
9 | 447 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 25 m | 46.59 | |
10 | 205 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 25 m | 47.26 | ||
11 | 208 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 47.83 | |
12 | 450 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 48.39 | |
13 | 171 | Godt Victor | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 50.75 | ||
14 | 232 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 51.61 | |
15 | 162 | Andersen Sune Lebæk | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 51.87 | ||
16 | 194 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 52.23 | ||
17 | 212 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 25 m | 53.55 | ||
18 | 158 | Vernersen Frederik | 2005 | HOBRO | 0599AI | 25 m | 53.85 | |
19 | 269 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 25 m | 58.94 | ||
20 | 49 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 1:07.13 | |
21 | 148 | Hansen Lucas | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
22 | 149 | Henriksen Boris | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
23 | 277 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | ||
24 | 456 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 356 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | 41.00 | |
2 | 176 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:00.17 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 22, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 358 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 33.18 | |
2 | 56 | Kallesoe Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 37.73 | |
3 | 397 | Pedersen Anna Svit | 1996 | H.G.F. | 9644AZ | 25 m | 38.70 | |
4 | 306 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 39.59 | |
5 | 308 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 43.08 | |
6 | 34 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 43.88 | ||
7 | 248 | Martinussen Julie | 1997 | MUNKEBO | 9736AS | 25 m | 1:10.83 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 235 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 31.33 | |
2 | 310 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 32.06 | |
3 | 343 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 33.98 | |
4 | 315 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 34.33 | |
5 | 445 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 35.68 | |
6 | 209 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 36.36 | |
7 | 275 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 36.55 | |
8 | 186 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 36.57 | |
9 | 253 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 36.64 | |
10 | 290 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 36.97 | |
11 | 360 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 25 m | 37.02 | |
12 | 289 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 37.25 | |
13 | 363 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 38.24 | |
14 | 311 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 38.32 | |
15 | 180 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 38.97 | |
16 | 127 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m | 39.48 | |
17 | 300 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 39.79 | |
18 | 183 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 50 m | 40.85 | |
19 | 298 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 42.07 | |
20 | 214 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 42.52 | |
21 | 61 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 48.82 | |
22 | 398 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 434 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 36.25 | |
2 | 12 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 36.36 | |
3 | 432 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 50 m | 36.37 | |
4 | 14 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 36.50 | |
5 | 287 | Pedersen Maja G. | 2002 | SKIVE | 0234AY | 25 m | 37.41 | |
6 | 67 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 37.71 | |
7 | 11 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 38.58 | |
8 | 198 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 39.29 | |
9 | 448 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 39.44 | |
10 | 439 | Jensen Karen Moos | 2003 | IKAST | 0324AM | 25 m | 39.81 | |
11 | 278 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 39.92 | |
12 | 173 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 40.13 | |
13 | 18 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 40.95 | |
14 | 179 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 41.72 | |
15 | 46 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 41.85 | |
16 | 54 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 42.10 | |
17 | 444 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 50 m | 42.35 | |
18 | 188 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 42.97 | |
19 | 301 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 43.07 | |
20 | 433 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 43.80 | |
21 | 336 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 44.04 | |
22 | 441 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 44.06 | |
23 | 348 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 44.66 | |
24 | 347 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | 44.97 | |
25 | 144 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 45.81 | |
26 | 217 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 46.29 | |
27 | 395 | Sørensen Marie Lund | 2003 | H.G.F. | 0398AW | 25 m | 47.41 | |
28 | 267 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | 47.88 | |
29 | 16 | Bech Nicoline | 2003 | BRÆDSTRUP | 0304BB | 25 m | 50.25 | |
30 | 128 | Sørensen Gro | 2002 | HEI | 0248BC | 25 m | 50.55 | |
31 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 54.00 | |
32 | 20 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 59.44 | |
33 | 302 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 1:09.46 | |
34 | 150 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
35 | 155 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
36 | 157 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 25 m | |||
37 | 281 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | ||
38 | 283 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | ||
39 | 319 | Triel Emma | 2003 | STRUER | 25 m | |||
40 | 344 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 0344BA | 25 m | ||
41 | 346 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 229 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 39.46 | |
2 | 218 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 40.53 | |
3 | 428 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 41.31 | |
4 | 55 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 42.16 | |
5 | 342 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 50 m | 42.59 | |
6 | 58 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 43.18 | |
7 | 430 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 43.65 | |
8 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 43.92 | |
9 | 60 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 43.99 | |
10 | 317 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 44.69 | |
11 | 257 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 45.06 | |
12 | 164 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 45.09 | ||
13 | 48 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 45.13 | |
14 | 166 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 45.30 | |
15 | 340 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 46.25 | |
16 | 442 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 48.57 | |
17 | 72 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 49.05 | |
18 | 318 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 49.73 | |
19 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 49.76 | ||
20 | 45 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 49.84 | |
21 | 357 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | 50.78 | |
22 | 185 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 51.04 | ||
23 | 285 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | 54.25 | ||
24 | 174 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:01.16 | ||
25 | 19 | Laursen Marie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0454AU | 25 m | 1:01.23 | |
26 | 25 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 25 m | 1:02.28 | ||
27 | 29 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | 1:02.89 | |
28 | 33 | Madsen Thea Bomholdt | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
29 | 59 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | ||
30 | 145 | Boldsen Helena | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
31 | 151 | Larsen Lucca Tinggaard | 2004 | HOBRO | 25 m | |||
32 | 152 | Larsen Svea Tinggaard | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
33 | 153 | Mejlstrup Isabella Rebo | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
34 | 406 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 25 m | |||
35 | 407 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 25 m | |||
36 | 408 | Lauridsen Sara | 2004 | IKAST | 25 m | |||
37 | 436 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | ||
38 | 449 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 455 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 45.77 | |
2 | 240 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 46.25 | |
3 | 147 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 54.58 | |
4 | 165 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:07.18 | ||
5 | 477 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 23, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 368 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 1:04.00 | |
2 | 5 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 1:14.41 | |
3 | 323 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 1:16.08 | ||
4 | 309 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:16.95 | |
5 | 327 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 1:17.03 | ||
6 | 334 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 1:19.16 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 134 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 1:08.25 | |
2 | 355 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 1:16.00 | |
3 | 389 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 1:18.05 | |
4 | 282 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | 1:18.63 | |
5 | 7 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 1:22.76 | |
6 | 21 | Hansen Jeppe Ballisager | 2001 | BRÆDSTRUP | 0133AP | 25 m | 1:44.54 | |
7 | 135 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 435 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 25 m | 1:03.27 | |
2 | 225 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:10.55 | |
3 | 446 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 1:15.36 | |
4 | 262 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 1:20.86 | |
5 | 175 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:25.96 | |
6 | 374 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 1:28.93 | |
7 | 338 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 50 m | 1:28.95 | |
8 | 130 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 1:29.94 | |
9 | 221 | Langschwager Patrick Kirk | 2002 | KOLDING | 0289AM | 25 m | 1:37.87 | |
10 | 50 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 1:41.05 | |
11 | 375 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:48.15 | |
12 | 184 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:01.36 | |
13 | 161 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 2:16.05 | |
14 | 132 | Ebbe August | 2003 | HEI | 25 m | |||
15 | 133 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 25 m | ||
16 | 256 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | ||
17 | 276 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | ||
18 | 378 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | ||
19 | 396 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | ||
20 | 438 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 447 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 50 m | 1:23.66 | |
2 | 53 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 1:42.00 | |
3 | 193 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 1:43.82 | |
4 | 440 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 2:06.53 | ||
5 | 131 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | ||
6 | 431 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | |||
7 | 450 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 24, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 13 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 1:17.27 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 234 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 1:08.34 | |
2 | 207 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:14.27 | |
3 | 332 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 1:17.12 | |
4 | 362 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:19.08 | |
5 | 64 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 1:22.18 | |
6 | 312 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 1:26.56 | |
7 | 335 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 1:28.32 | |
8 | 314 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:45.28 | |
9 | 127 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 432 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 1:14.75 | |
2 | 316 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 1:20.84 | |
3 | 126 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:22.58 | |
4 | 44 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 1:27.99 | |
5 | 333 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 1:29.24 | |
6 | 371 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 1:38.59 | |
7 | 31 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 50 m | 1:42.60 | |
8 | 259 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 1:43.34 | |
9 | 388 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 1:45.96 | |
10 | 182 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 1:47.39 | |
11 | 451 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 1:56.44 | |
12 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | ||
13 | 128 | Sørensen Gro | 2002 | HEI | 0248BC | 25 m | ||
14 | 270 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | ||
15 | 341 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | ||
16 | 344 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 0344BA | 25 m | ||
17 | 424 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 203 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:16.01 | |
2 | 206 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:22.52 | |
3 | 143 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 1:35.52 | |
4 | 318 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 1:39.15 | |
5 | 65 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:40.35 | |
6 | 72 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:41.37 | |
7 | 340 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 50 m | 1:44.08 | |
8 | 197 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 1:44.32 | |
9 | 146 | Gilling-Iskov Anne | 2004 | HOBRO | 0464AR | 25 m | 1:45.30 | |
10 | 70 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:46.06 | |
11 | 387 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 25 m | 1:56.24 | |
12 | 384 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 50 m | 2:08.30 | |
13 | 55 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | ||
14 | 163 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
15 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
16 | 216 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 455 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 1:43.74 | |
2 | 202 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 25, 4X100m Medley Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2016 |
1 | 238 | Valdemars Ænder Kolding | 2000 | KOLDING | 25 m | 4:31.56 | ||
2 | 369 | Aabybro Extremes | 1999 | AABYBRO | 25 m | 4:36.00 | ||
3 | 136 | Hei Drenge | 0 | HEI | 25 m | 5:08.64 | ||
4 | 243 | Munkebo Drenge 1 | 1900 | MUNKEBO | 25 m | 5:15.00 | ||
5 | 422 | Team Brutus | 1998 | IKAST | 25 m | 5:17.51 | ||
6 | 255 | Sksv Drenge 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
7 | 350 | Neptun Herre | 2001 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
8 | 382 | Dolphins Herrer | 2000 | H.G.F. | 25 m | |||
9 | 399 | Bsk Drenge | 1999 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
10 | 401 | Bsk Store Drenge | 1998 | BRÆDSTRUP | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 26, 4X100m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2016 |
1 | 294 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 5:00.00 | ||
2 | 359 | Aabybro Cannonballs | 2001 | AABYBRO | 25 m | 5:17.00 | ||
3 | 273 | Poseidon Piger 1 | 2001 | SKIVE | 25 m | 5:20.00 | ||
4 | 38 | Frem Damer | 2003 | FREM | 50 m | 5:27.91 | ||
5 | 242 | Munkebo Damer 1 | 0 | MUNKEBO | 25 m | 5:45.00 | ||
6 | 137 | Hei Piger | 0 | HEI | 25 m | 6:00.16 | ||
7 | 265 | Sksv Piger 1 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
8 | 339 | Neptun Damer 1 | 2001 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
9 | 402 | Bsk Store Piger | 1997 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
10 | 467 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 27, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2016 |
1 | 237 | Superflyers Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 2:35.02 | ||
2 | 372 | Aabybros Flying Muffins | 2003 | AABYBRO | 25 m | 2:37.00 | ||
3 | 231 | Powerteam Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 3:28.41 | ||
4 | 140 | Hobro Fræsere | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
5 | 417 | Isk Seahawks | 2002 | IKAST | 25 m | |||
6 | 419 | Rubber Ducks | 2002 | IKAST | 25 m | |||
7 | 423 | Tiger Sharks | 2002 | IKAST | 25 m | |||
8 | 458 | Hei Drenge | 2002 | HEI | 25 m | |||
9 | 468 | Hsc Drenge 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
10 | 469 | Hsc Drenge 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 28, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 2002-2016 |
1 | 30 | Kaptajn Klos Piger | 2002 | BSK08 | 25 m | 2:20.84 | ||
2 | 230 | Lopperne Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 2:20.98 | ||
3 | 415 | Isk Killer Babes | 2002 | IKAST | 25 m | 2:23.11 | ||
4 | 293 | Babi Girls | 2002 | STRUER | 25 m | 2:25.00 | ||
5 | 414 | Isk Delfiner | 2003 | IKAST | 25 m | 2:39.94 | ||
6 | 236 | Speedier Kolding | 2002 | KOLDING | 25 m | 2:44.41 | ||
7 | 274 | Poseidon Piger 2 | 2002 | SKIVE | 25 m | 3:00.00 | ||
8 | 141 | Hobro Guldfisk | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
9 | 142 | Hobro Havfruer | 2004 | HOBRO | 25 m | |||
10 | 266 | Sksv Piger 2 | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | |||
11 | 345 | Neptun Damer 2 | 2002 | ST-NEPTUN | 25 m | |||
12 | 400 | Bsk Piger | 2002 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
13 | 412 | Diving Penguins | 2004 | IKAST | 25 m | |||
14 | 416 | Isk Magic | 2002 | IKAST | 25 m | |||
15 | 470 | Hsc Piger 1 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
16 | 471 | Hsc Piger 2 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
17 | 472 | Hsc Piger 3 | 2002 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 29, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 252 | Olsen Mikael | 1992 | MUNKEBO | 9283AJ | 25 m | 1:17.14 | |
2 | 36 | Thyssen Jesper | 1995 | GRENAA | 25 m | 1:27.25 | ||
3 | 245 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 1:33.04 | |
4 | 379 | Grøn Rasmus | 1999 | AABYBRO | 9993AS | 25 m | 1:34.48 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 304 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 1:10.88 | |
2 | 9 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 1:14.19 | |
3 | 427 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 1:16.20 | |
4 | 134 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 1:18.31 | |
5 | 260 | Lund Jakob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 1:19.47 | |
6 | 8 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 1:20.60 | |
7 | 367 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 1:20.87 | |
8 | 135 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 25 m | 1:21.71 | |
9 | 284 | Meier Tobias | 2000 | SKIVE | 0091AO | 25 m | 1:22.18 | |
10 | 196 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 1:25.98 | |
11 | 394 | Sørensen Mads | 2000 | H.G.F. | 0037AT | 25 m | 1:27.68 | |
12 | 204 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 1:29.30 | |
13 | 353 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 25 m | 1:30.99 | |
14 | 246 | Larsen Jacob Kærslund | 2000 | MUNKEBO | 0081AU | 25 m | 1:33.43 | |
15 | 380 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m | 1:36.02 | |
16 | 6 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 1:52.71 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 225 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 1:20.28 | |
2 | 71 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 1:27.32 | |
3 | 338 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 50 m | 1:30.35 | |
4 | 352 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 25 m | 1:30.51 | |
5 | 307 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 1:30.92 | |
6 | 391 | Rasmussen Jeppe K | 2002 | H.G.F. | 0269AN | 25 m | 1:32.39 | |
7 | 452 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 25 m | 1:34.08 | |
8 | 175 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 1:34.88 | |
9 | 321 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 1:39.68 | |
10 | 130 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 1:39.76 | |
11 | 184 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 1:40.66 | |
12 | 201 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 1:42.29 | |
13 | 331 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 1:42.54 | |
14 | 133 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 25 m | 1:46.04 | |
15 | 161 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 1:46.17 | |
16 | 378 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 1:46.46 | |
17 | 22 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 25 m | 1:46.76 | ||
18 | 172 | Haargaard Daniel Stauning | 2002 | HOLSTEBRO | 0247AQ | 25 m | 1:47.73 | |
19 | 187 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 1:48.16 | |
20 | 220 | Mikkelsen Lukas Bach | 2002 | KOLDING | 0219AM | 25 m | 1:48.40 | |
21 | 396 | Sørensen Simon Kloster | 2003 | H.G.F. | 0335AN | 25 m | 1:51.69 | |
22 | 375 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 1:53.26 | |
23 | 313 | Olesen Oskar Møller | 2003 | STRUER | 25 m | 1:56.83 | ||
24 | 195 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 1:59.99 | |
25 | 132 | Ebbe August | 2003 | HEI | 25 m | |||
26 | 305 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | |||
27 | 354 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m | ||
28 | 376 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 277 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 1:35.12 | |
2 | 239 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 1:41.05 | |
3 | 49 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | 1:43.62 | |
4 | 170 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:44.80 | ||
5 | 213 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 1:47.75 | |
6 | 440 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 1:52.66 | ||
7 | 250 | Nejmann Jonathan | 2004 | MUNKEBO | 0423AO | 25 m | 1:53.08 | |
8 | 158 | Vernersen Frederik | 2005 | HOBRO | 0599AI | 25 m | 1:57.47 | |
9 | 200 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 25 m | 1:58.54 | ||
10 | 205 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 25 m | 1:59.06 | ||
11 | 171 | Godt Victor | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:01.00 | ||
12 | 131 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | 2:01.81 | |
13 | 431 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 2:04.22 | ||
14 | 57 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 2:07.17 | |
15 | 23 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 25 m | 2:07.71 | ||
16 | 232 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 2:09.96 | |
17 | 212 | Kabel Rasmus | 2004 | KOLDING | 25 m | 2:11.91 | ||
18 | 148 | Hansen Lucas | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
19 | 156 | Spanggaard Malthe | 2004 | HOBRO | 0473AK | 25 m | ||
20 | 194 | Ramirez Ian | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 264 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 2:04.82 | |
2 | 176 | Jensen Frederik N | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 30, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 34 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 1:39.15 | ||
2 | 308 | Kyed Christina | 1998 | STRUER | 9858BD | 25 m | 1:40.51 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 235 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:13.48 | |
2 | 234 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 1:16.72 | |
3 | 315 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:20.95 | |
4 | 343 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 1:22.05 | |
5 | 207 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:22.87 | |
6 | 289 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 1:23.18 | |
7 | 322 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 1:23.78 | |
8 | 300 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | 1:27.08 | |
9 | 337 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 1:28.92 | |
10 | 329 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 1:29.41 | |
11 | 292 | Toft Karen Schmieg | 2000 | SKIVE | 0022BE | 25 m | 1:29.80 | |
12 | 445 | Meyer Lærke | 2000 | IKAST | 0032AU | 25 m | 1:29.80 | |
13 | 61 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 1:31.51 | |
14 | 253 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 1:32.48 | |
15 | 241 | Christiansen Maria | 2000 | MUNKEBO | 0018BD | 25 m | 1:41.29 | |
16 | 314 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 1:46.21 | |
17 | 15 | Laursen Amalie | 2001 | BRÆDSTRUP | 0166BC | 25 m | 1:50.76 | |
18 | 386 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 1:53.10 | |
19 | 362 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 1:53.21 | |
20 | 183 | Lund Julie Geertsen | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AP | 50 m | 1:58.29 | |
21 | 214 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | ||
22 | 312 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | ||
23 | 398 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 126 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 1:19.45 | |
2 | 199 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 1:21.52 | |
3 | 31 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 1:24.76 | |
4 | 424 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 1:26.86 | |
5 | 46 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 25 m | 1:27.87 | |
6 | 432 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 50 m | 1:28.00 | |
7 | 361 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 1:28.91 | |
8 | 11 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 1:29.16 | |
9 | 301 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 1:38.07 | |
10 | 281 | Fuglsang Signe | 2003 | SKIVE | 0398AX | 25 m | 1:38.24 | |
11 | 261 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 1:38.64 | |
12 | 346 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 50 m | 1:38.98 | |
13 | 198 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 1:40.60 | |
14 | 349 | Haugset Elena Wendt | 2002 | ST-NEPTUN | 0272BD | 25 m | 1:42.33 | |
15 | 128 | Sørensen Gro | 2002 | HEI | 0248BC | 25 m | 1:43.55 | |
16 | 344 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 0344BA | 25 m | 1:44.14 | |
17 | 144 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | 1:49.08 | |
18 | 453 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 1:49.98 | |
19 | 341 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 1:52.46 | |
20 | 443 | Kristensen Methea | 2003 | IKAST | 0308AQ | 25 m | 1:52.53 | |
21 | 451 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 50 m | 1:53.67 | |
22 | 258 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | 1:53.78 | ||
23 | 268 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 1:54.64 | |
24 | 20 | Hansen Nanna Ballisager | 2003 | BRÆDSTRUP | 0348AO | 25 m | 2:15.42 | |
25 | 28 | Jensen Michele | 2003 | BSK08 | 25 m | |||
26 | 150 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 25 m | |||
27 | 157 | Sørensen Celina | 2002 | HOBRO | 25 m | |||
28 | 283 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 206 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:20.58 | |
2 | 279 | Forsberg Dicte Skov | 2004 | SKIVE | 0466AM | 25 m | 1:28.76 | |
3 | 203 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 1:31.84 | |
4 | 58 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 1:33.66 | |
5 | 59 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 1:34.52 | |
6 | 65 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 1:37.69 | |
7 | 60 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 1:38.33 | |
8 | 32 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 1:39.34 | |
9 | 291 | Simonse Kirstine Bengaard | 2004 | SKIVE | 25 m | 1:40.51 | ||
10 | 342 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | 1:41.07 | |
11 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:41.14 | ||
12 | 303 | Jakobsen Karoline Thagård | 2004 | STRUER | 0408AU | 25 m | 1:44.10 | |
13 | 430 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 50 m | 1:46.36 | |
14 | 251 | Nielsen Laura B. | 2004 | MUNKEBO | 0442AW | 25 m | 1:47.42 | |
15 | 442 | Kristensen Ida | 2004 | IKAST | 0412AR | 25 m | 1:49.01 | |
16 | 428 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 1:52.60 | |
17 | 387 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 50 m | 1:53.14 | |
18 | 72 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 1:54.00 | |
19 | 48 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 1:55.04 | |
20 | 263 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 1:55.56 | |
21 | 436 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m | 1:58.90 | |
22 | 70 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 1:59.46 | |
23 | 19 | Laursen Marie | 2004 | BRÆDSTRUP | 0454AU | 25 m | 2:00.89 | |
24 | 408 | Lauridsen Sara | 2004 | IKAST | 25 m | 2:02.02 | ||
25 | 45 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 2:06.88 | |
26 | 25 | Iversen Anna Sander | 2005 | BSK08 | 25 m | |||
27 | 26 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 25 m | |||
28 | 29 | Johannesen Emma Kjær | 2004 | BSK08 | 0498AS | 25 m | ||
29 | 33 | Madsen Thea Bomholdt | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
30 | 153 | Mejlstrup Isabella Rebo | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
31 | 185 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
32 | 285 | Mosegaard Nicoline Bang | 2005 | SKIVE | 25 m | |||
33 | 299 | Bach Else | 2004 | STRUER | 25 m | |||
34 | 406 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 25 m | |||
35 | 407 | Krogh Katrine | 2005 | IKAST | 25 m | |||
36 | 449 | Nielsen Emilie Væring | 2005 | IKAST | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 202 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 1:55.98 | |
2 | 147 | Gilling-Iskov Sara | 2006 | HOBRO | 0652AL | 25 m | 2:25.23 | |
3 | 410 | Mejer Leonora | 2006 | IKAST | 25 m | |||
4 | 477 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 31, 200m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 37 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 2:27.33 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 304 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 0007AN | 25 m | 2:13.37 | |
2 | 392 | Ringtved Mathias | 2001 | H.G.F. | 0139AR | 25 m | 2:51.08 | |
3 | 63 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 50 m | 3:03.56 | |
4 | 160 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 3:13.02 | |
5 | 134 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | ||
6 | 280 | Fuglsang Frederik | 2001 | SKIVE | 0191AO | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 69 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:31.28 | |
2 | 429 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:31.96 | |
3 | 66 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 25 m | 2:35.98 | |
4 | 446 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 2:36.69 | |
5 | 225 | Svarer William | 2002 | KOLDING | 0283AE | 25 m | 2:38.40 | |
6 | 307 | Jørgensen Christian | 2002 | STRUER | 0233AR | 25 m | 2:46.21 | |
7 | 254 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:58.03 | |
8 | 373 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 3:01.46 | |
9 | 24 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 57 | Klicman Sebastian Emil F. | 2005 | FREM | 0561AE | 25 m | 3:03.50 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 32, 200m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 358 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 2:34.10 | |
2 | 13 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 3:00.11 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 235 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 2:23.02 | |
2 | 343 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | 2:32.76 | |
3 | 186 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:44.01 | |
4 | 253 | Berg Mille C. | 2001 | SKANDERBOR | 0102AY | 25 m | 2:48.48 | |
5 | 360 | Larsen Emma Viborg | 2001 | AABYBRO | 0112AT | 50 m | 2:50.28 | |
6 | 335 | Sparre Nina Lodberg | 2001 | KORAL | 0172AW | 25 m | 2:55.37 | |
7 | 127 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m | ||
8 | 300 | Christensen Klea | 2001 | STRUER | 0196AX | 25 m | ||
9 | 312 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 424 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 25 m | 2:48.36 | |
2 | 316 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:48.75 | |
3 | 434 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 50 m | 2:51.83 | |
4 | 126 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:55.93 | |
5 | 173 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 3:02.82 | |
6 | 54 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 3:03.26 | |
7 | 179 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 3:03.93 | |
8 | 12 | Klausen Sofie Trekær | 2003 | BRÆDSTRUP | 0364AD | 25 m | 3:04.21 | |
9 | 433 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 50 m | 3:09.95 | |
10 | 371 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 25 m | 3:14.11 | |
11 | 188 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 3:15.34 | |
12 | 444 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 50 m | 3:16.98 | |
13 | 217 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 3:22.75 | |
14 | 346 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | ||
15 | 347 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | ||
16 | 348 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 229 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:47.21 | |
2 | 428 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m | 3:10.73 | |
3 | 146 | Gilling-Iskov Anne | 2004 | HOBRO | 0464AR | 25 m | 3:19.21 | |
4 | 257 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:25.69 | |
5 | 317 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | 3:28.77 | |
6 | 48 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 3:41.06 | |
7 | 55 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 3:46.75 | |
8 | 72 | Tran Sandy Ngoc Hoang | 2005 | FREM | 0536AH | 25 m | 3:51.15 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 33, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 368 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 28.73 | |
2 | 37 | Weje Andreas | 1998 | GRENAA | 25 m | 30.04 | ||
3 | 334 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 9711AT | 25 m | 31.10 | |
4 | 5 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 31.48 | |
5 | 327 | Jensen Nicklas Christian | 1997 | KORAL | 25 m | 32.04 | ||
6 | 323 | Ganderup Anders Ellehauge | 1992 | KORAL | 25 m | 32.55 | ||
7 | 309 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 33.26 | |
8 | 4 | Hansen Anders Ballisager | 1998 | BRÆDSTRUP | 9863AU | 25 m | 34.67 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 223 | Mikkelsen Matthias | 2000 | KOLDING | 0029AM | 25 m | 27.19 | |
2 | 365 | Andersen Simon | 2000 | AABYBRO | 0069AK | 25 m | 30.31 | |
3 | 355 | Nielsen Mads | 2000 | ST-NEPTUN | 0015AP | 25 m | 30.78 | |
4 | 210 | Jensen Jacob Schelde | 2001 | KOLDING | 0125AJ | 25 m | 31.19 | |
5 | 284 | Meier Tobias | 2000 | SKIVE | 0091AO | 25 m | 32.19 | |
6 | 353 | Rasmussen Esben Røjkjær | 2001 | ST-NEPTUN | 0139AJ | 50 m | 32.37 | |
7 | 389 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 33.07 | |
8 | 160 | Andersen Adam Tavs | 2001 | HOLSTEBRO | 0133AR | 25 m | 33.31 | |
9 | 9 | Gelmark-Sørensen krestian | 2001 | BRÆDSTRUP | 0111AR | 25 m | 33.95 | |
10 | 282 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | 34.78 | |
11 | 390 | Persson Oliver | 2001 | H.G.F. | 0177AQ | 25 m | 35.82 | |
12 | 7 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 36.28 | |
13 | 8 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 36.71 | |
14 | 260 | Lund Jakob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 37.21 | |
15 | 47 | Christensen Victor | 2001 | FREM | 0199AI | 25 m | 37.33 | |
16 | 246 | Larsen Jacob Kærslund | 2000 | MUNKEBO | 0081AU | 25 m | 37.34 | |
17 | 6 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 46.04 |
Årg. 2002-2003 |
1 | 71 | Tietgen Jacob | 2002 | FREM | 0245AD | 25 m | 30.00 | |
2 | 446 | Nelander Oliver L | 2002 | IKAST | 0295AF | 25 m | 33.45 | |
3 | 262 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 34.14 | |
4 | 276 | Alexandersen Magnus | 2002 | SKIVE | 0267AP | 25 m | 34.63 | |
5 | 66 | Petersen Mikkel Podiss | 2002 | FREM | 0265AE | 50 m | 37.16 | |
6 | 452 | Nielsen Mathias M. | 2002 | IKAST | 0233AL | 50 m | 37.32 | |
7 | 338 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 50 m | 38.04 | |
8 | 438 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 38.24 | |
9 | 331 | Nielsen Anton B. | 2003 | KORAL | 0375AN | 25 m | 39.19 | |
10 | 221 | Langschwager Patrick Kirk | 2002 | KOLDING | 0289AM | 25 m | 40.00 | |
11 | 220 | Mikkelsen Lukas Bach | 2002 | KOLDING | 0219AM | 25 m | 40.59 | |
12 | 130 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | 40.87 | |
13 | 374 | Toft Jacob | 2003 | AABYBRO | 0357AK | 25 m | 41.51 | |
14 | 321 | Dam Mikkel | 2002 | KORAL | 0227AO | 25 m | 41.94 | |
15 | 50 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 43.18 | |
16 | 454 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 43.30 | |
17 | 376 | Barslev Magnus Østergaard | 2003 | AABYBRO | 0323AQ | 25 m | 45.02 | |
18 | 271 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 45.75 | |
19 | 187 | Pedersen Rasmus | 2003 | HOLSTEBRO | 0305AM | 25 m | 47.10 | |
20 | 378 | Haunstrup Victor | 2003 | AABYBRO | 0399AM | 25 m | 47.52 | |
21 | 2 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 47.80 | |
22 | 201 | Carstensen Jacob Eske | 2002 | KOLDING | 0271AM | 25 m | 48.46 | |
23 | 254 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 49.47 | |
24 | 22 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 25 m | 52.03 | ||
25 | 195 | Svendsen Rasmus Remme | 2003 | HOLSTEBRO | 0337AO | 25 m | 57.29 | |
26 | 256 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | ||
27 | 305 | Jensen Mads Buch | 2003 | STRUER | 25 m | |||
28 | 354 | Hvam Axel | 2003 | ST-NEPTUN | 0349AQ | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 447 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 50 m | 37.07 | |
2 | 288 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 41.90 | |
3 | 53 | Johannessen Anders Mosbæk | 2005 | FREM | 0529AG | 25 m | 42.77 | |
4 | 213 | Kjeldsen Alexander | 2004 | KOLDING | 0423AN | 25 m | 44.02 | |
5 | 208 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 46.28 | |
6 | 193 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 47.09 | |
7 | 450 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 47.27 | |
8 | 440 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 47.65 | ||
9 | 170 | Dreschler Mads | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 51.61 | ||
10 | 171 | Godt Victor | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | 55.86 | ||
11 | 232 | Thomsen Axel Kenneth | 2005 | KOLDING | 0541AJ | 25 m | 56.00 | |
12 | 162 | Andersen Sune Lebæk | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:05.04 | ||
13 | 49 | Duch Kasper | 2005 | FREM | 0557AF | 25 m | ||
14 | 149 | Henriksen Boris | 2005 | HOBRO | 25 m | |||
15 | 205 | Danilkin Vania | 2004 | KOLDING | 25 m | |||
16 | 456 | Borreskov Mikkel | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 356 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 50 m | 41.38 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 34, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 56 | Kallesoe Emma | 1999 | FREM | 9956AJ | 25 m | 33.96 | |
2 | 397 | Pedersen Anna Svit | 1996 | H.G.F. | 9644AZ | 25 m | 37.15 | |
3 | 328 | Jensen Sarah Hygum | 1998 | KORAL | 9896BD | 25 m | 37.36 | |
4 | 34 | Damborg Louise | 1982 | GRENAA | 25 m | 40.07 | ||
5 | 306 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 42.73 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 310 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 31.90 | |
2 | 315 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 32.69 | |
3 | 247 | Martinussen Janni | 2001 | MUNKEBO | 0186AE | 25 m | 33.47 | |
4 | 207 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 33.56 | |
5 | 289 | Poulsen Olivia | 2001 | SKIVE | 0142AR | 25 m | 34.87 | |
6 | 209 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 34.96 | |
7 | 275 | Alexandersen Lærke Cassøe | 2001 | SKIVE | 0162AZ | 25 m | 35.00 | |
8 | 386 | Gram Freja | 2001 | H.G.F. | 0186BC | 25 m | 35.00 | |
9 | 332 | Nielsen Frida B. | 2001 | KORAL | 0144AY | 25 m | 35.24 | |
10 | 180 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 35.80 | |
11 | 64 | Persson Liv | 2001 | FREM | 0148AF | 25 m | 36.31 | |
12 | 312 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 36.99 | |
13 | 290 | Rytter Elisa | 2001 | SKIVE | 0192AW | 25 m | 37.86 | |
14 | 329 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 0162AT | 25 m | 37.95 | |
15 | 298 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 38.11 | |
16 | 337 | Willberg Katrine Juhl | 2001 | KORAL | 0164BB | 25 m | 41.38 | |
17 | 311 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 41.65 | |
18 | 61 | Nguyen Vivi | 2001 | FREM | 0162BC | 50 m | 42.88 | |
19 | 326 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 43.41 | |
20 | 363 | Eriksen Nanna | 2001 | AABYBRO | 0118BC | 25 m | 44.67 | |
21 | 343 | Simonsen Sibel | 2001 | ST-NEPTUN | 0176AP | 25 m | ||
22 | 398 | Iversen Thilde Rud | 2001 | HOLSTEBRO | 0154AX | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 432 | Elling-Enevoldsen Freja | 2002 | IKAST | 0248AX | 25 m | 32.92 | |
2 | 434 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 34.84 | |
3 | 31 | Kristensen Amalije | 2002 | BSK08 | 0212AX | 25 m | 35.68 | |
4 | 424 | Andersen Julie B. | 2002 | IKAST | 0214AS | 50 m | 35.89 | |
5 | 316 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 36.81 | |
6 | 361 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 25 m | 37.89 | |
7 | 448 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 37.94 | |
8 | 179 | Klogborg Henriette Yong | 2002 | HOLSTEBRO | 0204AX | 25 m | 38.95 | |
9 | 278 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 39.54 | |
10 | 302 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 40.36 | |
11 | 44 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 40.53 | |
12 | 67 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 41.37 | |
13 | 46 | Cao Jenny | 2003 | FREM | 0372BB | 50 m | 41.59 | |
14 | 341 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 41.83 | |
15 | 371 | Kanstrup Julie Heby | 2002 | AABYBRO | 0284BA | 50 m | 42.02 | |
16 | 349 | Haugset Elena Wendt | 2002 | ST-NEPTUN | 0272BD | 25 m | 43.43 | |
17 | 441 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 50 m | 43.85 | |
18 | 383 | Agerbæk Carolina D. | 2002 | H.G.F. | 0202BB | 25 m | 44.39 | |
19 | 182 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 44.58 | |
20 | 451 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 25 m | 44.89 | |
21 | 18 | Munk Lykke | 2002 | BRÆDSTRUP | 0266AC | 25 m | 45.27 | |
22 | 336 | Sørensen Caroline Nymann | 2002 | KORAL | 0232BA | 25 m | 46.18 | |
23 | 259 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 46.19 | |
24 | 388 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 46.22 | |
25 | 173 | Hansen Mia Kølbæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0368BA | 25 m | 47.58 | |
26 | 17 | Nielsen Mathilde | 2002 | BRÆDSTRUP | 0244AZ | 25 m | 47.82 | |
27 | 453 | Stephansen Laura Mai | 2003 | IKAST | 0378AW | 25 m | 47.96 | |
28 | 385 | Astrup-Jensen Agnes | 2003 | H.G.F. | 0322AY | 25 m | 48.02 | |
29 | 283 | Madsen Cecilie | 2002 | SKIVE | 0264BA | 25 m | 48.40 | |
30 | 16 | Bech Nicoline | 2003 | BRÆDSTRUP | 0304BB | 25 m | 48.79 | |
31 | 344 | Lotfipour Kimia | 2003 | ST-NEPTUN | 0344BA | 25 m | 49.47 | |
32 | 433 | Esbensen Marie Graff | 2003 | IKAST | 0336AT | 25 m | 49.71 | |
33 | 261 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 50.15 | |
34 | 270 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | ||
35 | 346 | Volke Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0228BC | 25 m | ||
36 | 347 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m | ||
37 | 348 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 203 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 32.88 | |
2 | 65 | Petersen Emilie Podiss | 2004 | FREM | 0404AO | 25 m | 38.06 | |
3 | 197 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 41.83 | |
4 | 55 | Kaae Nikoline | 2005 | FREM | 0586AI | 25 m | 41.98 | |
5 | 340 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 42.12 | |
6 | 143 | Andersen Karoline Prang | 2005 | HOBRO | 0534AH | 25 m | 42.26 | |
7 | 318 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 42.88 | |
8 | 32 | Vestergaard Kristine | 2005 | BSK08 | 0596AH | 25 m | 43.99 | |
9 | 164 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 44.85 | ||
10 | 70 | Stilund Mathilde | 2005 | FREM | 0556AH | 25 m | 45.24 | |
11 | 387 | Hagensen Karen K. H. | 2004 | H.G.F. | 0424AR | 25 m | 45.58 | |
12 | 430 | Bjørn Weronicka L. | 2005 | IKAST | 0524AG | 25 m | 46.84 | |
13 | 166 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | 47.89 | |
14 | 45 | Canpolat Melek | 2005 | FREM | 0542AN | 25 m | 49.00 | |
15 | 263 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 49.67 | |
16 | 163 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 50.31 | ||
17 | 59 | Nguyen Jenni | 2004 | FREM | 0416AQ | 25 m | 52.37 | |
18 | 58 | Kristensen Ida | 2004 | FREM | 0418AO | 25 m | 54.01 | |
19 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:00.33 | ||
20 | 146 | Gilling-Iskov Anne | 2004 | HOBRO | 0464AR | 25 m | ||
21 | 174 | Iversen Anne Vorup | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
22 | 317 | Svensgaard Nanna | 2004 | STRUER | 0458AT | 25 m | ||
23 | 342 | Rasmussen Freja Røjkjær | 2004 | ST-NEPTUN | 0496AD | 25 m | ||
24 | 357 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | ||
25 | 436 | Holme Sofie Dyg | 2005 | IKAST | 0598AO | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 455 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 43.39 | |
2 | 240 | Toftgaard Laura | 2007 | KOLDING | 0722AA | 25 m | 47.31 | |
3 | 202 | Christensen Ane | 2006 | KOLDING | 0618AA | 25 m | 50.01 | |
4 | 165 | Brixen Maja Broholm | 2007 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
5 | 477 | Lindholm Mille Dahl | 2006 | HOLSTEBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 35, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 368 | Berthelsen Kristian | 1999 | AABYBRO | 9951AO | 25 m | 2:07.78 | |
2 | 5 | Jensen Rasmus D. | 1998 | BRÆDSTRUP | 9897AN | 25 m | 2:23.05 | |
3 | 309 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 2:34.52 | |
4 | 245 | Jørgensen Michael | 1981 | MUNKEBO | 8199AA | 25 m | 2:41.80 | |
5 | 3 | Thomsen Frederik | 1999 | BRÆDSTRUP | 9935AU | 25 m | 2:56.39 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 211 | Jørgensen Andreas | 2000 | KOLDING | 0057AI | 25 m | 2:07.56 | |
2 | 427 | Berggreen Rasmus Sander | 2001 | IKAST | 0117AJ | 25 m | 2:09.76 | |
3 | 134 | Alnor Mads | 2000 | HEI | 0005AM | 25 m | 2:12.44 | |
4 | 389 | Kjær Kasper | 2000 | H.G.F. | 0055AS | 25 m | 2:18.45 | |
5 | 367 | Abildgaard Rasmus | 2000 | AABYBRO | 0015AM | 25 m | 2:19.18 | |
6 | 366 | Jensen Nicklas M | 2001 | AABYBRO | 0105AR | 25 m | 2:23.17 | |
7 | 204 | Damgaard Mads Ørum | 2001 | KOLDING | 0191AQ | 25 m | 2:26.77 | |
8 | 196 | Søby Mikkel | 2001 | HOLSTEBRO | 0149AJ | 25 m | 2:32.89 | |
9 | 8 | Hansen Andreas | 2001 | BRÆDSTRUP | 0195AF | 25 m | 2:33.93 | |
10 | 390 | Persson Oliver | 2001 | H.G.F. | 0177AQ | 25 m | 2:36.12 | |
11 | 7 | Bechmann Simon Tuelstrup | 2001 | BRÆDSTRUP | 0105AM | 25 m | 2:40.41 | |
12 | 63 | Pedersen Magnus Ipsen | 2001 | FREM | 0145AR | 25 m | 2:41.10 | |
13 | 6 | Versteegen Robert | 2001 | BRÆDSTRUP | 0107AS | 25 m | 2:41.34 | |
14 | 260 | Lund Jakob | 2001 | SKANDERBOR | 0189AP | 25 m | 2:49.22 | |
15 | 135 | Eriksen Thorbjørn | 2000 | HEI | 0003AM | 25 m | ||
16 | 282 | Hørup Philip | 2001 | SKIVE | 0131AO | 25 m | ||
17 | 380 | Mikkelsen Anders | 2001 | AABYBRO | 0105AS | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 435 | Holme Magnus Dyg | 2002 | IKAST | 0205AG | 50 m | 2:04.48 | |
2 | 69 | Stærmose William Vig | 2002 | FREM | 0263AA | 25 m | 2:13.89 | |
3 | 429 | Bjørn Alexander L. | 2003 | IKAST | 0389AH | 25 m | 2:22.77 | |
4 | 175 | Jensen Anders Nedergaard | 2002 | HOLSTEBRO | 0233AP | 25 m | 2:24.65 | |
5 | 262 | Nissen Johan Bendixen | 2002 | SKANDERBOR | 0211AQ | 25 m | 2:27.72 | |
6 | 184 | Lund Mads | 2002 | HOLSTEBRO | 0253AO | 25 m | 2:30.77 | |
7 | 454 | Theisen Malthe | 2003 | IKAST | 0345AN | 25 m | 2:36.96 | |
8 | 325 | Jensen Jesper V. Bylling | 2003 | KORAL | 0301AK | 25 m | 2:37.44 | |
9 | 161 | Andersen Noah Lebæk | 2003 | HOLSTEBRO | 0347AL | 25 m | 2:39.34 | |
10 | 373 | Nørgaard Rasmus Rank | 2003 | AABYBRO | 0369AL | 25 m | 2:39.74 | |
11 | 172 | Haargaard Daniel Stauning | 2002 | HOLSTEBRO | 0247AQ | 25 m | 2:44.08 | |
12 | 50 | Hald Christoffer | 2003 | FREM | 0321AC | 25 m | 2:45.02 | |
13 | 438 | Irmschler Rasmus | 2002 | IKAST | 0273AP | 25 m | 2:48.34 | |
14 | 271 | Øe Sophus Lund | 2003 | SKANDERBOR | 0349AL | 25 m | 2:48.73 | |
15 | 254 | Christensen Nicklas B. | 2002 | SKANDERBOR | 0205AR | 25 m | 2:49.34 | |
16 | 375 | Abildgaard Jonas | 2003 | AABYBRO | 0381AM | 25 m | 3:01.19 | |
17 | 2 | Gold Anton | 2002 | BRÆDSTRUP | 0235AS | 25 m | 3:02.24 | |
18 | 24 | Feldthusen Oliver | 2003 | BSK08 | 0301AP | 25 m | 3:05.21 | |
19 | 22 | Langkjær Mikkel | 2002 | BRÆDSTRUP | 25 m | |||
20 | 130 | Degn Simon | 2003 | HEI | 0351AQ | 25 m | ||
21 | 132 | Ebbe August | 2003 | HEI | 25 m | |||
22 | 133 | Jensen Alexander | 2003 | HEI | 0337AE | 25 m | ||
23 | 256 | Finch Simon | 2002 | SKANDERBOR | 0259AR | 25 m | ||
24 | 338 | Andersen Niklas Faaborg | 2002 | ST-NEPTUN | 0231AT | 25 m | ||
25 | 352 | Skovdam Gustav Funder | 2002 | ST-NEPTUN | 0229AP | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 447 | Nelander Theis | 2005 | IKAST | 0557AC | 50 m | 2:42.49 | |
2 | 288 | Poulsen Anton | 2004 | SKIVE | 0483AH | 25 m | 2:45.56 | |
3 | 208 | Hansen Nichlas Nordlund | 2004 | KOLDING | 0441AI | 25 m | 2:49.96 | |
4 | 239 | Thulstrup Lasse | 2004 | KOLDING | 0489AB | 25 m | 2:50.28 | |
5 | 277 | Brendholdt Noah | 2004 | SKIVE | 0415AI | 25 m | 2:53.79 | |
6 | 131 | Fogh Magnus | 2005 | HEI | 0503AH | 25 m | 2:58.74 | |
7 | 156 | Spanggaard Malthe | 2004 | HOBRO | 0473AK | 25 m | 3:02.58 | |
8 | 193 | Pilgaard Nikolaj | 2004 | HOLSTEBRO | 0413AH | 25 m | 3:03.36 | |
9 | 450 | Nielsen Jakob Møller | 2004 | IKAST | 0475AK | 25 m | 3:05.85 | |
10 | 440 | Jensen Kasper | 2005 | IKAST | 25 m | 3:12.16 | ||
11 | 431 | Christiansen Anton | 2004 | IKAST | 25 m | 3:15.48 | ||
12 | 23 | Andersen Jacob Aagaard | 2004 | BSK08 | 25 m | |||
13 | 200 | Busk Daniel | 2005 | KOLDING | 25 m | |||
14 | 269 | Stoltenborg Sebastian | 2004 | SKANDERBOR | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 356 | Odrich Per | 2006 | ST-NEPTUN | 0635AA | 25 m | 2:58.78 | |
2 | 264 | Petersen Kasper | 2006 | SKANDERBOR | 0625AC | 25 m | 3:41.03 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 36, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nordea |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-1999 |
1 | 358 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | ST-NEPTUN | 9882AL | 25 m | 2:18.54 | |
2 | 13 | Sørensen Trine G. | 1997 | BRÆDSTRUP | 9752AR | 25 m | 2:31.75 | |
3 | 306 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 50 m | 3:01.11 |
Årg. 2000-2001 |
1 | 234 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | 2:16.05 | |
2 | 310 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 2:20.91 | |
3 | 322 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 0126AT | 25 m | 2:26.06 | |
4 | 186 | Markma Mathilde Marthedal | 2001 | HOLSTEBRO | 0166AW | 25 m | 2:31.65 | |
5 | 180 | Klogborg Louise Xia | 2000 | HOLSTEBRO | 0008AX | 25 m | 2:35.37 | |
6 | 362 | Andersen Cathrine Boe | 2001 | AABYBRO | 0148BC | 25 m | 2:35.42 | |
7 | 312 | Nissen Lea Hyldal | 2000 | STRUER | 0048BE | 25 m | 2:41.38 | |
8 | 311 | Munch Christina Berggren | 2001 | STRUER | 0136AY | 25 m | 2:41.74 | |
9 | 298 | Astrup Sofie | 2001 | STRUER | 0198AX | 25 m | 2:42.00 | |
10 | 326 | Jensen Mette Louise | 2001 | KORAL | 0186BB | 25 m | 2:52.62 | |
11 | 241 | Christiansen Maria | 2000 | MUNKEBO | 0018BD | 25 m | 3:02.82 | |
12 | 314 | Pedersen Anna | 2001 | STRUER | 0194BA | 25 m | 3:27.24 | |
13 | 15 | Laursen Amalie | 2001 | BRÆDSTRUP | 0166BC | 25 m | ||
14 | 127 | Spliid Emilie | 2000 | HEI | 0052BA | 25 m |
Årg. 2002-2003 |
1 | 126 | Fogh Laura | 2003 | HEI | 0352AI | 25 m | 2:27.57 | |
2 | 199 | Batz Cecilie | 2003 | KOLDING | 0386AT | 25 m | 2:30.35 | |
3 | 316 | Svensgaard Maja Stie | 2002 | STRUER | 0288AQ | 25 m | 2:32.04 | |
4 | 448 | Nielsen Anne Dybro | 2003 | IKAST | 0336AW | 25 m | 2:35.26 | |
5 | 434 | Gade Sara | 2002 | IKAST | 0248AT | 25 m | 2:35.59 | |
6 | 333 | Petersen Emma Ulka Bech | 2002 | KORAL | 0296AU | 25 m | 2:35.97 | |
7 | 11 | Harpøth Julia | 2002 | BRÆDSTRUP | 0208AX | 25 m | 2:37.63 | |
8 | 198 | Arentsen Laura | 2003 | KOLDING | 0338AT | 25 m | 2:38.68 | |
9 | 54 | Jørgensen Mai | 2003 | FREM | 0376AA | 25 m | 2:39.67 | |
10 | 361 | Treney Emma Rose | 2002 | AABYBRO | 0216AU | 50 m | 2:41.42 | |
11 | 14 | Brinkmann Maja | 2002 | BRÆDSTRUP | 0288AO | 25 m | 2:42.08 | |
12 | 441 | Jensen Sara Fiil | 2002 | IKAST | 0272AT | 25 m | 2:43.14 | |
13 | 44 | Andersson Johanne A | 2003 | FREM | 0302AD | 25 m | 2:43.52 | |
14 | 278 | Forsberg Alberte Skov | 2003 | SKIVE | 0346AT | 25 m | 2:45.17 | |
15 | 301 | Gadgaard Stine Rejkjær | 2003 | STRUER | 0342AW | 25 m | 2:47.98 | |
16 | 341 | Lund Anna Maja | 2002 | ST-NEPTUN | 0234BC | 25 m | 2:48.03 | |
17 | 388 | Heise Line | 2003 | H.G.F. | 0356AX | 25 m | 2:50.09 | |
18 | 67 | Rasmussen Anna Skovmand | 2003 | FREM | 0344AV | 25 m | 2:50.51 | |
19 | 444 | Krogh Caroline | 2002 | IKAST | 0226BA | 50 m | 2:52.94 | |
20 | 217 | Nielsen Freja Ulka | 2003 | KOLDING | 0388AJ | 25 m | 2:54.15 | |
21 | 188 | Pedersen Sille Busk | 2003 | HOLSTEBRO | 0364AS | 25 m | 2:55.55 | |
22 | 395 | Sørensen Marie Lund | 2003 | H.G.F. | 0398AW | 25 m | 2:56.29 | |
23 | 261 | Nielsen Sofie S. Aaby | 2003 | SKANDERBOR | 0342AX | 25 m | 3:00.39 | |
24 | 259 | Kvitzau Sara Mette | 2003 | SKANDERBOR | 0328AY | 25 m | 3:01.51 | |
25 | 302 | Hammer Sofia Lysgaard | 2003 | STRUER | 0394BC | 25 m | 3:02.74 | |
26 | 451 | Nielsen Louise Amanda | 2003 | IKAST | 0334AQ | 50 m | 3:04.41 | |
27 | 182 | Kristiansen Emilie | 2003 | HOLSTEBRO | 0348AY | 25 m | 3:04.58 | |
28 | 348 | Søndergaard Katrine | 2002 | ST-NEPTUN | 0258BC | 25 m | 3:07.49 | |
29 | 268 | Stoltenborg Elisabeth | 2002 | SKANDERBOR | 0252AZ | 25 m | 3:14.12 | |
30 | 155 | Schønwandt Iben | 2003 | HOBRO | 25 m | 3:18.47 | ||
31 | 150 | Kjeldskov Signe | 2003 | HOBRO | 25 m | 3:23.09 | ||
32 | 258 | Kjærdgaard Ida | 2003 | SKANDERBOR | 25 m | 3:46.61 | ||
33 | 28 | Jensen Michele | 2003 | BSK08 | 25 m | 3:52.43 | ||
34 | 16 | Bech Nicoline | 2003 | BRÆDSTRUP | 0304BB | 25 m | ||
35 | 128 | Sørensen Gro | 2002 | HEI | 0248BC | 25 m | ||
36 | 144 | Bendixen Kirstine Buus | 2003 | HOBRO | 0382AY | 25 m | ||
37 | 267 | Skov Gertrud | 2003 | SKANDERBOR | 0374AY | 25 m | ||
38 | 270 | Sørensen Kirstine Kjær | 2003 | SKANDERBOR | 0388AT | 25 m | ||
39 | 347 | Kirial Nete | 2003 | ST-NEPTUN | 0362BC | 25 m |
Årg. 2004-2005 |
1 | 206 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 2:28.18 | |
2 | 218 | Petersen Melanie | 2004 | KOLDING | 0414AN | 25 m | 2:44.88 | |
3 | 197 | Winkel Louise Brendholdt | 2004 | HOLSTEBRO | 0498AN | 25 m | 2:49.01 | |
4 | 229 | Kornum-Svensson Nicoline | 2005 | KOLDING | 0548AG | 25 m | 2:50.53 | |
5 | 216 | Kristensen Karla | 2005 | KOLDING | 0516AC | 25 m | 2:56.40 | |
6 | 318 | Terp Anne | 2004 | STRUER | 0452AQ | 25 m | 2:58.97 | |
7 | 257 | Holst Amalie | 2004 | SKANDERBOR | 0428AS | 25 m | 3:01.79 | |
8 | 263 | Nissen Stine Bendixen | 2004 | SKANDERBOR | 0406AS | 25 m | 3:03.39 | |
9 | 340 | Rasmussen Katrine | 2004 | ST-NEPTUN | 0478AV | 25 m | 3:08.07 | |
10 | 60 | Nguyen Julie | 2004 | FREM | 0414AQ | 25 m | 3:37.93 | |
11 | 384 | Andersen Jane | 2004 | H.G.F. | 0476AR | 25 m | 3:40.83 | |
12 | 48 | Dall Frida Karoline | 2004 | FREM | 0492AP | 25 m | 3:57.89 | |
13 | 26 | Jensen Caroline Bomholt | 2005 | BSK08 | 25 m | |||
14 | 163 | Bay Cecilie Jinshun Leth | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
15 | 164 | Bjerre Sofie | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
16 | 166 | Brixen Mille Broholm | 2005 | HOLSTEBRO | 0504AG | 25 m | ||
17 | 177 | Jensen Maja Fjordside | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
18 | 178 | Jensen Maria Nedergaard | 2004 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
19 | 185 | Løh Laura | 2005 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
20 | 357 | Rasmussen Sofie | 2005 | ST-NEPTUN | 0502AQ | 25 m | ||
21 | 406 | Jensen Maria Fiil | 2004 | IKAST | 25 m | |||
22 | 428 | Berggreen Rikke Sander | 2005 | IKAST | 0522AG | 25 m |
Årg. 2006-2016 |
1 | 455 | Thormann Katrine Bøeg | 2006 | IKAST | 0692AD | 25 m | 3:12.96 |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 37, 10x50m Fri |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
Årg. 0-2016 |
1 | 233 | Sabemos El Camino Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 4:51.43 | ||
2 | 295 | Struer Mix 1 | 0 | STRUER | 25 m | 5:30.00 | ||
3 | 215 | El Equipo Ganador Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | 5:56.03 | ||
4 | 296 | Struer Mix 2 | 0 | STRUER | 25 m | 6:30.00 | ||
5 | 40 | Frem Mix 1 | 0 | FREM | 25 m | |||
6 | 41 | Frem Mix 2 | 0 | FREM | 25 m | |||
7 | 125 | Hei | 0 | HEI | 25 m | |||
8 | 138 | Hobro Boys & Girls | 2004 | HOBRO | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.25.06 | Udskriftsdato | 11 juni 2016 |
Licens til Ikast Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 17:23 |