Program for Brøndby Swim Cup
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 4:33.49 | |
2 | 201 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 4:42.65 | |
3 | 365 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 5:04.07 | |
4 | 370 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 5:12.38 | |
5 | 211 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 5:18.21 | |
6 | 43 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 5:40.65 | |
7 | 228 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 5:47.05 | |
8 | 240 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 6:00.00 | |
9 | 42 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | ||
10 | 46 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | ||
11 | 52 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | ||
12 | 129 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | ||
13 | 143 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | ||
14 | 158 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | ||
15 | 160 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | ||
16 | 262 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
17 | 264 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | ||
18 | 265 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 2, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 4:40.78 | |
2 | 320 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 4:41.44 | |
3 | 34 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 4:46.10 | |
4 | 317 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 4:51.84 | |
5 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 5:11.56 | |
6 | 225 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 5:12.06 | |
7 | 214 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 5:14.04 | |
8 | 287 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 5:23.89 | |
9 | 216 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 5:36.81 | |
10 | 223 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 5:38.37 | |
11 | 237 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 5:50.00 | |
12 | 249 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 5:51.68 | |
13 | 236 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 6:15.00 | |
14 | 243 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 6:41.69 | |
15 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | ||
16 | 63 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | ||
17 | 112 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | ||
18 | 120 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | ||
19 | 137 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 3, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 31.44 | |
2 | 290 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 33.14 | |
3 | 322 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 33.33 | |
4 | 376 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 33.87 | |
5 | 365 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 33.89 | |
6 | 8 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 34.20 | |
7 | 204 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 34.67 | |
8 | 199 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 35.62 | |
9 | 292 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 36.30 | |
10 | 136 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 36.74 | |
11 | 297 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 37.35 | |
12 | 293 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 37.53 | |
13 | 211 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 37.60 | |
14 | 227 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 37.96 | |
15 | 362 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 38.15 | |
16 | 125 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 38.40 | |
17 | 209 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 38.50 | |
18 | 159 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 38.54 | |
19 | 231 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 38.84 | |
20 | 155 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 38.89 | |
21 | 85 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 38.94 | |
22 | 1 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 39.83 | |
23 | 9 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 40.07 | |
24 | 56 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 40.21 | |
25 | 111 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 40.99 | |
26 | 43 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 41.71 | |
27 | 21 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 41.77 | |
28 | 348 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 42.36 | |
29 | 205 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 42.83 | |
30 | 98 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 43.08 | |
31 | 195 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 43.21 | |
32 | 382 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 43.69 | |
33 | 82 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 43.84 | |
34 | 380 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 44.19 | |
35 | 87 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 44.85 | |
36 | 130 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 45.01 | |
37 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 45.12 | |
38 | 230 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 50 m | 45.22 | |
39 | 83 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 46.24 | |
40 | 257 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 47.20 | |
41 | 131 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 47.35 | |
42 | 24 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 47.44 | |
43 | 266 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 47.47 | |
44 | 254 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 48.48 | |
45 | 108 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 49.13 | |
46 | 100 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 49.43 | |
47 | 263 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 49.57 | |
48 | 96 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 0872AD | 25 m | 49.80 | |
49 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 49.93 | |
50 | 150 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 52.02 | |
51 | 79 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 52.73 | |
52 | 142 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 53.63 | |
53 | 38 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | 53.70 | ||
54 | 134 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 54.25 | |
55 | 324 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 55.02 | |
56 | 341 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 55.76 | |
57 | 352 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 56.14 | |
58 | 133 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 58.07 | |
59 | 97 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 58.68 | |
60 | 319 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 59.14 | |
61 | 23 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | 59.27 | ||
62 | 51 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 25 m | 59.52 | ||
63 | 347 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 59.54 | |
64 | 304 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 59.73 | |
65 | 148 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | 59.82 | |
66 | 327 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 1:00.13 | |
67 | 57 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:01.27 | |
68 | 357 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:01.51 | |
69 | 364 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:02.83 | |
70 | 345 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:03.91 | |
71 | 308 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 1:04.06 | |
72 | 340 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 1:05.78 | |
73 | 335 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 0976AD | 25 m | 1:09.56 | |
74 | 328 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:10.48 | |
75 | 59 | Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
76 | 103 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
77 | 359 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 4, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 26.61 | |
2 | 355 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 28.29 | |
3 | 360 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 29.15 | |
4 | 318 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 30.50 | |
5 | 309 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 31.02 | |
6 | 312 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 31.57 | |
7 | 287 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 32.51 | |
8 | 26 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 32.90 | |
9 | 316 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 33.51 | |
10 | 197 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 33.56 | |
11 | 302 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 34.12 | |
12 | 215 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 34.86 | |
13 | 218 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 35.71 | |
14 | 33 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 35.98 | |
15 | 325 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 36.24 | |
16 | 35 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 36.51 | |
17 | 188 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 36.92 | |
18 | 2 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 36.95 | |
19 | 58 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 37.87 | |
20 | 214 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 38.19 | |
21 | 27 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 38.34 | |
22 | 4 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 38.60 | |
23 | 28 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 50 m | 38.96 | |
24 | 366 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 39.26 | |
25 | 221 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 39.47 | |
26 | 223 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 40.20 | |
27 | 222 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 40.21 | |
28 | 182 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 40.24 | |
29 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 40.88 | |
30 | 224 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 41.15 | |
31 | 343 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 41.31 | |
32 | 89 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 43.09 | |
33 | 81 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 43.51 | |
34 | 93 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 43.82 | |
35 | 145 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 44.85 | |
36 | 113 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 44.96 | |
37 | 75 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 45.08 | |
38 | 92 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 45.55 | |
39 | 140 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 50 m | 45.55 | |
40 | 106 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 45.59 | |
41 | 272 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 45.80 | |
42 | 109 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 46.17 | |
43 | 25 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 47.21 | |
44 | 123 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 47.56 | |
45 | 114 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 47.59 | |
46 | 270 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 47.73 | |
47 | 73 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 47.78 | |
48 | 62 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 48.14 | |
49 | 76 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 49.15 | |
50 | 48 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 49.32 | |
51 | 273 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 49.37 | |
52 | 248 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 49.76 | |
53 | 274 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 51.10 | |
54 | 54 | Lilliedal Julius Dolsø | 2006 | HERLEV | 25 m | 51.20 | ||
55 | 306 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 52.30 | |
56 | 29 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 53.46 | |
57 | 271 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 53.64 | |
58 | 86 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 53.65 | |
59 | 45 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 54.79 | |
60 | 326 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 57.20 | |
61 | 301 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:00.58 | |
62 | 342 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 1:05.28 | |
63 | 337 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:13.69 | |
64 | 311 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 5, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:30.39 | |
2 | 291 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:31.55 | |
3 | 350 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:34.00 | |
4 | 329 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:34.54 | |
5 | 333 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 2:38.09 | |
6 | 290 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:46.43 | |
7 | 376 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:48.57 | |
8 | 10 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:48.83 | |
9 | 146 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 2:54.35 | |
10 | 88 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 2:54.52 | |
11 | 210 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 2:55.54 | |
12 | 356 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 2:58.43 | |
13 | 206 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 2:58.64 | |
14 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 2:59.23 | |
15 | 229 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 3:02.13 | |
16 | 209 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 3:02.87 | |
17 | 295 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:05.19 | |
18 | 174 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 3:06.24 | |
19 | 232 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 3:10.22 | |
20 | 298 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 3:10.86 | |
21 | 247 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 3:12.19 | |
22 | 22 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 3:16.05 | |
23 | 207 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 3:19.60 | |
24 | 115 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 3:20.76 | |
25 | 336 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:21.04 | |
26 | 195 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 3:22.38 | |
27 | 382 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:23.15 | |
28 | 255 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 3:24.40 | |
29 | 129 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:27.01 | |
30 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:28.63 | |
31 | 305 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:29.97 | |
32 | 239 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:30.00 | |
33 | 380 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 50 m | 3:30.85 | |
34 | 127 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 3:32.44 | |
35 | 31 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 3:33.66 | |
36 | 44 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 3:34.14 | |
37 | 338 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:34.24 | |
38 | 11 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 3:36.81 | |
39 | 381 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 3:37.04 | |
40 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 3:39.95 | |
41 | 296 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:41.71 | |
42 | 245 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:42.14 | |
43 | 36 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 3:48.14 | |
44 | 330 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 3:54.37 | |
45 | 47 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 50 m | 3:57.52 | |
46 | 132 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 4:11.74 | |
47 | 38 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
48 | 49 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
49 | 71 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | ||
50 | 90 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
51 | 264 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:09 |
Løb 6, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:18.70 | |
2 | 372 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 2:24.37 | |
3 | 5 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 2:32.40 | |
4 | 176 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 2:35.02 | |
5 | 161 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 2:35.28 | |
6 | 55 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 2:36.23 | |
7 | 317 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:37.72 | |
8 | 285 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:40.49 | |
9 | 369 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:43.93 | |
10 | 39 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 2:47.21 | |
11 | 182 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 2:52.33 | |
12 | 188 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 2:53.19 | |
13 | 166 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 2:53.28 | |
14 | 6 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 2:55.04 | |
15 | 221 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 2:57.46 | |
16 | 213 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 2:59.57 | |
17 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 3:00.01 | |
18 | 250 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 3:00.78 | |
19 | 222 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 3:02.30 | |
20 | 288 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 3:06.62 | |
21 | 334 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 3:08.51 | |
22 | 216 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:09.07 | |
23 | 185 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:11.56 | |
24 | 219 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:17.21 | |
25 | 194 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 3:19.93 | |
26 | 234 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:20.00 | |
27 | 187 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 3:20.22 | |
28 | 349 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:20.56 | |
29 | 314 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:23.76 | |
30 | 344 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:24.81 | |
31 | 243 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 3:25.46 | |
32 | 361 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:26.09 | |
33 | 198 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 3:26.55 | |
34 | 94 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:29.73 | |
35 | 118 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 3:39.82 | |
36 | 339 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:43.21 | |
37 | 110 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:51.57 | |
38 | 122 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 4:08.69 | |
39 | 37 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 7, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 28.48 | |
2 | 322 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 29.78 | |
3 | 350 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.60 | |
4 | 173 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 30.90 | |
5 | 181 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 30.94 | |
6 | 201 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | GLADSAXE | 0476AA | 25 m | 31.63 | |
7 | 329 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 32.17 | |
8 | 292 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 32.20 | |
9 | 353 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 32.55 | |
10 | 136 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | 33.97 | |
11 | 293 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 35.06 | |
12 | 297 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 35.38 | |
13 | 208 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 35.75 | |
14 | 85 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 35.81 | |
15 | 9 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 36.09 | |
16 | 199 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 50 m | 36.09 | |
17 | 229 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 36.36 | |
18 | 193 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 36.47 | |
19 | 206 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 37.24 | |
20 | 115 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 37.48 | |
21 | 159 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 38.12 | |
22 | 230 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 38.60 | |
23 | 247 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 38.64 | |
24 | 155 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 38.90 | |
25 | 205 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 39.03 | |
26 | 210 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 39.18 | |
27 | 11 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 39.29 | |
28 | 22 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 40.06 | |
29 | 207 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 40.09 | |
30 | 21 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 40.21 | |
31 | 98 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 40.52 | |
32 | 36 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 41.50 | |
33 | 227 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 42.12 | |
34 | 296 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 42.52 | |
35 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 44.63 | |
36 | 91 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 44.74 | |
37 | 31 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 45.12 | |
38 | 130 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 45.97 | |
39 | 131 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 46.09 | |
40 | 100 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 47.08 | |
41 | 44 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 47.30 | |
42 | 358 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 47.52 | |
43 | 80 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 48.57 | |
44 | 262 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 48.62 | |
45 | 52 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 48.66 | |
46 | 101 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | 49.34 | |
47 | 42 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 49.51 | |
48 | 265 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 51.35 | |
49 | 84 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 51.73 | |
50 | 263 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 54.17 | |
51 | 133 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 54.63 | |
52 | 41 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | 54.78 | ||
53 | 74 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 55.90 | |
54 | 266 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 56.72 | |
55 | 341 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:00.68 | |
56 | 24 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | ||
57 | 40 | Holmberg Simone Aurdl | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
58 | 51 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
59 | 57 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | ||
60 | 65 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | ||
61 | 142 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | ||
62 | 148 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 8, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 355 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 50 m | 26.27 | |
2 | 311 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 27.07 | |
3 | 360 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 27.12 | |
4 | 377 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 27.38 | |
5 | 321 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 50 m | 27.84 | |
6 | 302 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 28.18 | |
7 | 312 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 50 m | 28.25 | |
8 | 58 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 29.08 | |
9 | 165 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 29.10 | |
10 | 318 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 29.15 | |
11 | 372 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 29.27 | |
12 | 309 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 29.39 | |
13 | 285 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 30.28 | |
14 | 177 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 50 m | 30.37 | |
15 | 189 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 30.83 | |
16 | 374 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 31.41 | |
17 | 6 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 31.60 | |
18 | 286 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 31.80 | |
19 | 34 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 31.86 | |
20 | 215 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 32.99 | |
21 | 2 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 33.06 | |
22 | 369 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 33.07 | |
23 | 162 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 33.10 | |
24 | 26 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 33.22 | |
25 | 218 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 50 m | 35.14 | |
26 | 4 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 35.25 | |
27 | 171 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 35.31 | |
28 | 147 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 36.68 | |
29 | 216 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 37.78 | |
30 | 288 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 38.25 | |
31 | 30 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 38.75 | |
32 | 137 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 39.00 | |
33 | 107 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 39.30 | |
34 | 213 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 39.41 | |
35 | 105 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 39.45 | |
36 | 325 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 39.58 | |
37 | 114 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 40.05 | |
38 | 219 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 41.36 | |
39 | 122 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 41.45 | |
40 | 244 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 41.53 | |
41 | 106 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 42.09 | |
42 | 121 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 42.37 | |
43 | 81 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 42.47 | |
44 | 194 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 43.06 | |
45 | 75 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 43.28 | |
46 | 272 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 43.31 | |
47 | 375 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 44.34 | |
48 | 109 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 46.54 | |
49 | 76 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 48.09 | |
50 | 120 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 51.77 | |
51 | 48 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 53.29 | |
52 | 145 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 50 m | 57.18 | |
53 | 25 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 58.83 | |
54 | 274 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:02.56 | |
55 | 270 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:09.54 | |
56 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | ||
57 | 93 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
58 | 140 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | ||
59 | 271 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | ||
60 | 273 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 9, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 58.45 | |
2 | 204 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:02.24 | |
3 | 291 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:02.73 | |
4 | 8 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:03.42 | |
5 | 181 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 1:04.04 | |
6 | 376 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:05.84 | |
7 | 208 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:06.40 | |
8 | 362 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 1:06.63 | |
9 | 370 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:10.05 | |
10 | 77 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:10.08 | |
11 | 10 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:10.58 | |
12 | 231 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:10.58 | |
13 | 1 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:13.17 | |
14 | 228 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:14.32 | |
15 | 210 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:14.59 | |
16 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:14.92 | |
17 | 230 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 1:15.18 | |
18 | 232 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:15.25 | |
19 | 229 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:15.47 | |
20 | 295 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:16.67 | |
21 | 207 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:17.51 | |
22 | 205 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:17.64 | |
23 | 111 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:17.81 | |
24 | 127 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:17.84 | |
25 | 46 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:18.84 | |
26 | 138 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:19.39 | |
27 | 125 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:20.03 | |
28 | 298 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:20.58 | |
29 | 22 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:20.76 | |
30 | 11 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:21.81 | |
31 | 160 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:22.12 | |
32 | 115 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:22.36 | |
33 | 246 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:22.89 | |
34 | 56 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:23.07 | |
35 | 36 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:23.56 | |
36 | 21 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:25.47 | |
37 | 305 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:25.70 | |
38 | 31 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:25.71 | |
39 | 348 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:25.77 | |
40 | 257 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:26.54 | |
41 | 381 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:27.63 | |
42 | 49 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 1:28.12 | |
43 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:29.40 | |
44 | 24 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 1:29.63 | |
45 | 254 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:29.68 | |
46 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:31.50 | |
47 | 83 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:32.63 | |
48 | 71 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:34.69 | |
49 | 90 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:34.76 | |
50 | 82 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:35.73 | |
51 | 330 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:37.04 | |
52 | 84 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:37.24 | |
53 | 47 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:38.11 | |
54 | 65 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:38.15 | |
55 | 338 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:38.44 | |
56 | 100 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:39.24 | |
57 | 251 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:41.72 | |
58 | 23 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:42.24 | ||
59 | 74 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:42.90 | |
60 | 79 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:44.04 | |
61 | 41 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | 1:44.87 | ||
62 | 103 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | 1:47.95 | |
63 | 132 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 1:48.98 | |
64 | 341 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 1:49.22 | |
65 | 97 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:51.38 | |
66 | 252 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:52.45 | |
67 | 142 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 1:52.47 | |
68 | 319 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 1:54.18 | |
69 | 364 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 1:55.56 | |
70 | 327 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 1:57.22 | |
71 | 134 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 1:58.49 | |
72 | 352 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 2:01.81 | |
73 | 340 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 2:06.24 | |
74 | 357 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:08.51 | |
75 | 51 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 25 m | 2:09.70 | ||
76 | 304 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:09.86 | |
77 | 308 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 2:11.97 | |
78 | 324 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 2:23.36 | |
79 | 347 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 2:26.16 | |
80 | 345 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 2:29.41 | |
81 | 328 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:32.71 | |
82 | 59 | Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
83 | 96 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 0872AD | 25 m | ||
84 | 335 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 0976AD | 25 m | ||
85 | 359 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 10, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 360 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 51.05 | |
2 | 377 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 55.02 | |
3 | 5 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:00.66 | |
4 | 161 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:01.71 | |
5 | 180 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 1:02.06 | |
6 | 374 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:02.76 | |
7 | 225 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:03.42 | |
8 | 176 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:04.59 | |
9 | 197 | Schmidt William Bendix | 2005 | GLADSAXE | 0587AE | 25 m | 1:05.31 | |
10 | 55 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:05.44 | |
11 | 166 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:06.42 | |
12 | 33 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:07.76 | |
13 | 39 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:08.08 | |
14 | 35 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:08.35 | |
15 | 64 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:08.73 | ||
16 | 218 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 1:09.44 | |
17 | 250 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:10.21 | |
18 | 344 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:12.52 | |
19 | 213 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:13.10 | |
20 | 224 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:13.11 | |
21 | 188 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 50 m | 1:13.35 | |
22 | 221 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 1:13.96 | |
23 | 113 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:14.20 | |
24 | 118 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:14.86 | |
25 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:15.29 | |
26 | 343 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:16.12 | |
27 | 314 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:16.48 | |
28 | 187 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:17.15 | |
29 | 27 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:17.52 | |
30 | 361 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:17.59 | |
31 | 75 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:17.62 | |
32 | 185 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 1:17.66 | |
33 | 198 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:17.89 | |
34 | 349 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:18.09 | |
35 | 72 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:19.06 | |
36 | 366 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:19.07 | |
37 | 105 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:19.09 | |
38 | 112 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:19.21 | |
39 | 375 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:19.73 | |
40 | 30 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:19.88 | |
41 | 114 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:20.75 | |
42 | 110 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:20.79 | |
43 | 121 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:21.53 | |
44 | 92 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:21.75 | |
45 | 123 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:22.96 | |
46 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:24.37 | |
47 | 248 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 1:26.70 | |
48 | 62 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:26.74 | |
49 | 107 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:27.26 | |
50 | 94 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:27.36 | |
51 | 73 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:27.94 | |
52 | 89 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:30.29 | |
53 | 109 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:30.45 | |
54 | 145 | Christiansen Tobias | 2006 | HERLUFSHOL | 0625AK | 25 m | 1:31.16 | |
55 | 76 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:36.39 | |
56 | 63 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | 1:36.73 | |
57 | 86 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 1:37.91 | |
58 | 29 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:45.78 | |
59 | 54 | Lilliedal Julius Dolsø | 2006 | HERLEV | 25 m | 1:46.11 | ||
60 | 45 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 1:47.62 | |
61 | 140 | Aunt Sebastian | 2007 | HERLUFSHOL | 0747AH | 25 m | 1:48.13 | |
62 | 306 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 1:49.92 | |
63 | 37 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | 1:57.03 | ||
64 | 301 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 1:58.66 | |
65 | 342 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 2:04.47 | |
66 | 326 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 2:15.88 | |
67 | 337 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:39.51 | |
68 | 144 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | ||
69 | 151 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 11, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:20.19 | |
2 | 370 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 2:51.05 | |
3 | 204 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:56.72 | |
4 | 208 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:04.31 | |
5 | 293 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 3:06.27 | |
6 | 231 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:22.25 | |
7 | 210 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 3:26.83 | |
8 | 356 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:29.00 | |
9 | 206 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:47.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 12, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 311 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 2:16.01 | |
2 | 320 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:26.79 | |
3 | 315 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:32.30 | |
4 | 318 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:36.80 | |
5 | 369 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:45.22 | |
6 | 317 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 2:54.58 | |
7 | 26 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 2:55.87 | |
8 | 215 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 50 m | 3:06.72 | |
9 | 185 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 3:24.62 | |
10 | 223 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:45.00 | |
11 | 222 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 3:50.00 | |
12 | 224 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:50.00 | |
13 | 28 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:13.13 | |
2 | 329 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:18.12 | |
3 | 291 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:18.81 | |
4 | 333 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 50 m | 1:19.77 | |
5 | 351 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 1:19.99 | |
6 | 173 | Hansen Emma | 2004 | GLADSAXE | 0434AM | 25 m | 1:21.55 | |
7 | 353 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:22.88 | |
8 | 9 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 1:24.10 | |
9 | 8 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 1:24.69 | |
10 | 146 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:25.12 | |
11 | 143 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:27.70 | |
12 | 199 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:28.51 | |
13 | 296 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:28.68 | |
14 | 211 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:31.14 | |
15 | 292 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:31.32 | |
16 | 358 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:31.36 | |
17 | 88 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | 1:31.63 | |
18 | 232 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:32.15 | |
19 | 158 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:32.16 | |
20 | 227 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:33.65 | |
21 | 231 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:34.48 | |
22 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:34.63 | |
23 | 1 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:35.88 | |
24 | 77 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:35.95 | |
25 | 159 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:36.30 | |
26 | 195 | Roos Bianca | 2006 | GLADSAXE | 0622AB | 25 m | 1:37.33 | |
27 | 228 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 1:37.66 | |
28 | 193 | Rasmussen Kamma | 2006 | GLADSAXE | 0686AD | 25 m | 1:38.62 | |
29 | 174 | Hansen Maria Claudia S. | 2006 | GLADSAXE | 0662AE | 25 m | 1:38.84 | |
30 | 155 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 50 m | 1:39.08 | |
31 | 43 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 1:39.72 | |
32 | 209 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:39.90 | |
33 | 130 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:40.00 | |
34 | 207 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:41.07 | |
35 | 380 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 1:41.42 | |
36 | 56 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 1:43.39 | |
37 | 138 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:43.44 | |
38 | 22 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:46.36 | |
39 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:48.51 | |
40 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:49.64 | |
41 | 42 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:51.83 | |
42 | 252 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 1:52.36 | |
43 | 52 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:52.58 | |
44 | 251 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 1:52.82 | |
45 | 382 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 1:52.82 | |
46 | 381 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:53.17 | |
47 | 83 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:53.68 | |
48 | 87 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:54.15 | |
49 | 263 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:54.18 | |
50 | 24 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 1:56.44 | |
51 | 47 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:56.45 | |
52 | 148 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 1:58.12 | |
53 | 44 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:58.49 | |
54 | 23 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:58.58 | ||
55 | 31 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:59.85 | |
56 | 131 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 2:00.21 | |
57 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 2:00.69 | |
58 | 132 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 2:01.07 | |
59 | 134 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 2:04.12 | |
60 | 40 | Holmberg Simone Aurdl | 2004 | HERLEV | 25 m | 2:07.27 | ||
61 | 36 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 50 m | 2:10.83 | |
62 | 150 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:10.92 | |
63 | 38 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | 2:13.26 | ||
64 | 79 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 2:20.93 | |
65 | 304 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:22.02 | |
66 | 133 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 2:29.93 | |
67 | 41 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
68 | 57 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | ||
69 | 59 | Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
70 | 80 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | ||
71 | 101 | Qvant Ingeborg Fleron | 2007 | KVIK | 0756AN | 25 m | ||
72 | 103 | Skou Vigga | 2008 | KVIK | 0812AF | 25 m | ||
73 | 108 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | ||
74 | 359 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:11.03 | |
2 | 372 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:12.38 | |
3 | 5 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:14.00 | |
4 | 302 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 1:14.57 | |
5 | 165 | Bred Noah | 2003 | GLADSAXE | 0399AE | 25 m | 1:18.29 | |
6 | 171 | Fessel Silas | 2004 | GLADSAXE | 0467AD | 25 m | 1:19.65 | |
7 | 64 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:19.82 | ||
8 | 316 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:21.05 | |
9 | 58 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:22.59 | |
10 | 215 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 1:24.50 | |
11 | 55 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:24.77 | |
12 | 39 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:26.07 | |
13 | 287 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:26.48 | |
14 | 147 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 1:27.82 | |
15 | 176 | Heldgaard Carl Krabbe | 2004 | GLADSAXE | 0431AI | 25 m | 1:27.98 | |
16 | 162 | Andersen William Bogø | 2005 | GLADSAXE | 0559AF | 25 m | 1:29.01 | |
17 | 161 | Aarestrup Zilas | 2003 | GLADSAXE | 0385AG | 25 m | 1:30.59 | |
18 | 375 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:31.21 | |
19 | 33 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:32.68 | |
20 | 236 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:36.06 | |
21 | 249 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 1:36.19 | |
22 | 118 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:37.70 | |
23 | 72 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:38.52 | |
24 | 6 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:39.54 | |
25 | 237 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 1:39.82 | |
26 | 2 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:39.88 | |
27 | 166 | Bruhn Mathias Bartholin | 2004 | GLADSAXE | 0425AP | 25 m | 1:40.26 | |
28 | 325 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:40.28 | |
29 | 113 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:40.42 | |
30 | 94 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:40.44 | |
31 | 92 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:40.51 | |
32 | 194 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:40.68 | |
33 | 105 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:44.74 | |
34 | 25 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:45.00 | |
35 | 288 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:45.14 | |
36 | 81 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:45.19 | |
37 | 27 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 50 m | 1:50.34 | |
38 | 121 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:51.36 | |
39 | 122 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:52.63 | |
40 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:53.12 | |
41 | 73 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:53.16 | |
42 | 48 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 1:53.79 | |
43 | 271 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:54.19 | |
44 | 225 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:54.78 | |
45 | 112 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:54.99 | |
46 | 214 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:55.53 | |
47 | 349 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:58.40 | |
48 | 314 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:59.79 | |
49 | 110 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 2:00.31 | |
50 | 187 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 2:00.39 | |
51 | 219 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 2:00.59 | |
52 | 62 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 2:01.36 | |
53 | 274 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:01.64 | |
54 | 86 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 2:01.69 | |
55 | 270 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 2:05.08 | |
56 | 63 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | 2:08.50 | |
57 | 272 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 2:10.31 | |
58 | 273 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 2:13.88 | |
59 | 54 | Lilliedal Julius Dolsø | 2006 | HERLEV | 25 m | 2:17.01 | ||
60 | 29 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | ||
61 | 37 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
62 | 45 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | ||
63 | 144 | Bruus Christian | 2006 | HERLUFSHOL | 0631AN | 25 m | ||
64 | 151 | Knudsen Phillip | 2007 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 15, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:32.69 | |
2 | 350 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 2:33.92 | |
3 | 290 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 2:36.44 | |
4 | 181 | Lange Nikoline Marie | 2005 | GLADSAXE | 0594AF | 25 m | 2:39.92 | |
5 | 208 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 2:43.39 | |
6 | 204 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:44.06 | |
7 | 362 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:49.11 | |
8 | 211 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 2:50.11 | |
9 | 227 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 2:51.33 | |
10 | 297 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 2:51.54 | |
11 | 10 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 2:53.72 | |
12 | 77 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 2:57.46 | |
13 | 229 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 2:58.47 | |
14 | 209 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 3:07.38 | |
15 | 230 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:08.70 | |
16 | 46 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 3:09.32 | |
17 | 206 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:10.16 | |
18 | 111 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 3:14.81 | |
19 | 228 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 3:15.00 | |
20 | 125 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 3:15.13 | |
21 | 305 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:17.82 | |
22 | 240 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 3:19.25 | |
23 | 205 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 50 m | 3:21.20 | |
24 | 85 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 3:21.93 | |
25 | 380 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 3:23.03 | |
26 | 336 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:24.34 | |
27 | 264 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 3:24.60 | |
28 | 348 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:24.92 | |
29 | 298 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 50 m | 3:25.07 | |
30 | 239 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:30.00 | |
31 | 338 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:30.23 | |
32 | 382 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:31.02 | |
33 | 56 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 3:33.57 | |
34 | 127 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 3:34.02 | |
35 | 246 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 3:35.00 | |
36 | 255 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 3:35.00 | |
37 | 232 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 50 m | 3:35.19 | |
38 | 265 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 3:36.48 | |
39 | 295 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 3:39.40 | |
40 | 330 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 3:39.99 | |
41 | 245 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 3:41.22 | |
42 | 262 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 3:47.39 | |
43 | 266 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 4:01.59 | |
44 | 49 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | ||
45 | 65 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | ||
46 | 84 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | ||
47 | 88 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
48 | 91 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
49 | 129 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | ||
50 | 136 | Andersen Selma V Studnitz | 2005 | HERLUFSHOL | 0518AB | 25 m | ||
51 | 160 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 16, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 355 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:21.24 | |
2 | 177 | Hiort Marcus | 2003 | GLADSAXE | 0307AH | 25 m | 2:23.80 | |
3 | 312 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 2:29.97 | |
4 | 180 | Krogh-Olsen Niels | 2004 | GLADSAXE | 0449AK | 25 m | 2:31.68 | |
5 | 320 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:33.44 | |
6 | 285 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:37.42 | |
7 | 189 | Pedersen Robert E Falborg | 2005 | GLADSAXE | 0525AC | 25 m | 2:40.31 | |
8 | 218 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 2:40.67 | |
9 | 225 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 2:44.21 | |
10 | 34 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 50 m | 2:47.00 | |
11 | 4 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 2:49.07 | |
12 | 186 | Matras Vincent | 2005 | GLADSAXE | 0591AF | 25 m | 2:57.48 | |
13 | 216 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:59.53 | |
14 | 366 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 2:59.87 | |
15 | 72 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:00.82 | |
16 | 223 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 3:03.27 | |
17 | 213 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 3:03.45 | |
18 | 214 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 3:05.80 | |
19 | 344 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:08.61 | |
20 | 361 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:09.30 | |
21 | 234 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 3:10.00 | |
22 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:10.72 | |
23 | 343 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:11.25 | |
24 | 224 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 3:11.70 | |
25 | 221 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 3:15.97 | |
26 | 334 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 3:15.99 | |
27 | 222 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 50 m | 3:17.51 | |
28 | 198 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 3:17.82 | |
29 | 106 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 3:18.73 | |
30 | 244 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 3:20.00 | |
31 | 219 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:22.57 | |
32 | 339 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:26.40 | |
33 | 123 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 3:34.89 | |
34 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 3:41.47 | |
35 | 89 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 3:47.96 | |
36 | 120 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:55.38 | |
37 | 93 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 17, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Gsc Piger Ældste | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 2:04.59 | ||
2 | 281 | Vg17 Junior Piger | 2001 | VEST | 25 m | 2:05.00 | ||
3 | 283 | Vg17 Senior Piger | 1996 | VEST | 25 m | 2:05.00 | ||
4 | 289 | Vg17 Vest Piger 1 | 2004 | VEST | 25 m | 2:12.32 | ||
5 | 7 | Vg17 Gsk Piger | 2004 | GSK | 25 m | 2:18.79 | ||
6 | 191 | Gsc Piger Yngste | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:22.49 | ||
7 | 294 | Vg17 Vest Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:31.64 | ||
8 | 226 | Hovedstadens Søstjerner | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:32.40 | ||
9 | 124 | Gsk Heltinder 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:32.44 | ||
10 | 278 | Vest Årgang Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:35.76 | ||
11 | 203 | Hovedstadens Havfruer | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.90 | ||
12 | 233 | Sigma Piger 2 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 2:47.00 | ||
13 | 258 | Sigma Piger 1 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 2:47.00 | ||
14 | 128 | Gsk Heltinder 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:48.89 | ||
15 | 279 | Vest Årgang Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:50.00 | ||
16 | 261 | Vest Girlzzzz | 2007 | VEST | 25 m | 2:54.00 | ||
17 | 69 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 3:30.00 | ||
18 | 70 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 3:30.00 | ||
19 | 16 | Herlev Talent 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
20 | 17 | Herlev Talent 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
21 | 19 | Herlev Talent 3 | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
22 | 20 | Herlev Talent 4 | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 18, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Vg17 Senior Herrer | 1998 | VEST | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 280 | Vg17 Junior Herrer | 1999 | VEST | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 169 | Gsc Drenge Ældste | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 2:01.78 | ||
4 | 170 | Gsc Drenge Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 2:05.58 | ||
5 | 13 | Herlev Knægte 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:06.42 | ||
6 | 284 | Vg17 Vest Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 2:12.90 | ||
7 | 3 | Vg17 Gsk Drenge | 2003 | GSK | 25 m | 2:13.53 | ||
8 | 66 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.00 | ||
9 | 67 | Kvik Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:18.01 | ||
10 | 14 | Herlev Knægte 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:22.42 | ||
11 | 68 | Kvik Drenge 3 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:24.56 | ||
12 | 275 | Vest Årgang Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:28.33 | ||
13 | 220 | Hovedstadens Spækhuggere | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:29.20 | ||
14 | 242 | Sigma Drenge | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:32.00 | ||
15 | 117 | Gsk Helte 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:32.57 | ||
16 | 276 | Vest Årgang Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:33.49 | ||
17 | 212 | Hovedstadens Kongerejer | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:35.90 | ||
18 | 277 | Vest Årgang Drenge 3 | 2006 | VEST | 25 m | 2:43.54 | ||
19 | 119 | Gsk Helte 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:55.02 | ||
20 | 269 | Vest Rip, Rap & Rup | 2007 | VEST | 25 m | 3:01.30 | ||
21 | 15 | Herlev Talent 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
22 | 18 | Herlev Talent 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
23 | 367 | Frederikssund Drenge 1 | 1999 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 19, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 5:07.94 | |
2 | 351 | Sjøgren Xenia Bonnén | 1997 | VEST | 9764AE | 25 m | 5:12.49 | |
3 | 333 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 5:29.05 | |
4 | 350 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 5:29.30 | |
5 | 204 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 5:40.26 | |
6 | 370 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 5:54.66 | |
7 | 179 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 5:58.65 | |
8 | 290 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 5:59.22 | |
9 | 208 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 6:05.46 | |
10 | 1 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 6:15.50 | |
11 | 210 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 6:16.36 | |
12 | 211 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 50 m | 6:17.64 | |
13 | 209 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 6:35.00 | |
14 | 227 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 6:35.00 | |
15 | 231 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 6:35.00 | |
16 | 230 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 6:39.66 | |
17 | 232 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 6:45.00 | |
18 | 228 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 50 m | 6:45.94 | |
19 | 206 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 6:49.07 | |
20 | 205 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 6:50.00 | |
21 | 229 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 6:50.00 | |
22 | 255 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 6:50.00 | |
23 | 207 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 7:00.00 | |
24 | 56 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | ||
25 | 129 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 20, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 315 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 5:24.88 | |
2 | 5 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 5:29.16 | |
3 | 369 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 5:34.19 | |
4 | 215 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 5:38.11 | |
5 | 218 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 5:57.21 | |
6 | 55 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 6:10.66 | |
7 | 225 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 6:24.67 | |
8 | 214 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 6:27.00 | |
9 | 182 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 6:27.73 | |
10 | 223 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 6:27.80 | |
11 | 216 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 6:32.92 | |
12 | 213 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 6:45.00 | |
13 | 221 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 6:45.00 | |
14 | 219 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 6:50.00 | |
15 | 224 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 6:52.00 | |
16 | 222 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 6:55.00 | |
17 | 2 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | ||
18 | 34 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 21, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:07.39 | |
2 | 291 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:10.20 | |
3 | 290 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 1:11.76 | |
4 | 365 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 1:12.69 | |
5 | 211 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 1:12.92 | |
6 | 167 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:13.16 | |
7 | 208 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 1:15.90 | |
8 | 32 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:17.14 | |
9 | 199 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 1:17.53 | |
10 | 77 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:17.71 | |
11 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:18.21 | |
12 | 292 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:18.67 | |
13 | 158 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 1:19.07 | |
14 | 297 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:20.30 | |
15 | 146 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:20.57 | |
16 | 231 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 1:20.89 | |
17 | 10 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:21.72 | |
18 | 227 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 1:23.01 | |
19 | 183 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:23.09 | |
20 | 210 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:24.76 | |
21 | 153 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:25.22 | |
22 | 141 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:26.35 | |
23 | 154 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:26.49 | |
24 | 160 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:26.65 | |
25 | 125 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:28.18 | |
26 | 205 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 1:28.51 | |
27 | 46 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 1:28.67 | |
28 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:28.95 | |
29 | 295 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:28.95 | |
30 | 196 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:28.97 | |
31 | 111 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:29.23 | |
32 | 305 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:29.67 | |
33 | 206 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:30.74 | |
34 | 138 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:31.44 | |
35 | 21 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:33.17 | |
36 | 264 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:33.64 | |
37 | 44 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 1:33.70 | |
38 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:34.23 | |
39 | 246 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:34.88 | |
40 | 43 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 1:35.58 | |
41 | 127 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:36.67 | |
42 | 262 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:36.96 | |
43 | 330 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:38.76 | |
44 | 245 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:39.00 | |
45 | 42 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:40.46 | |
46 | 52 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:40.54 | |
47 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:40.61 | |
48 | 80 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:41.37 | |
49 | 82 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 1:41.61 | |
50 | 115 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:42.94 | |
51 | 257 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 1:43.18 | |
52 | 266 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:44.16 | |
53 | 47 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:45.40 | |
54 | 108 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:46.38 | |
55 | 265 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:46.52 | |
56 | 263 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:47.16 | |
57 | 65 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:48.25 | |
58 | 71 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:48.34 | |
59 | 100 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 1:48.92 | |
60 | 74 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 1:49.49 | |
61 | 90 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 1:51.89 | |
62 | 96 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 0872AD | 25 m | 1:52.87 | |
63 | 149 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 50 m | 1:54.20 | |
64 | 38 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | 2:01.28 | ||
65 | 156 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0746AN | 25 m | 2:01.95 | |
66 | 341 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:02.32 | |
67 | 352 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 2:06.38 | |
68 | 304 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 2:07.29 | |
69 | 324 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 2:08.01 | |
70 | 357 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 2:11.16 | |
71 | 340 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 2:11.58 | |
72 | 347 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 2:13.35 | |
73 | 327 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 2:14.02 | |
74 | 319 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 2:16.39 | |
75 | 364 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 2:20.05 | |
76 | 345 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 2:22.97 | |
77 | 328 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 2:45.98 | |
78 | 51 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
79 | 97 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | ||
80 | 135 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | ||
81 | 157 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | ||
82 | 308 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | ||
83 | 335 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 0976AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 22, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 57.59 | |
2 | 355 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:01.27 | |
3 | 309 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 1:03.09 | |
4 | 311 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 1:06.57 | |
5 | 318 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:07.34 | |
6 | 26 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:11.23 | |
7 | 316 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:12.18 | |
8 | 317 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:12.19 | |
9 | 286 | Rasmussen Esben | 2004 | VEST | 0413AJ | 25 m | 1:12.90 | |
10 | 53 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:13.65 | |
11 | 178 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 1:17.90 | |
12 | 28 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:18.59 | |
13 | 225 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:18.87 | |
14 | 4 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:20.07 | |
15 | 224 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 1:21.95 | |
16 | 39 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:22.11 | |
17 | 33 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:22.19 | |
18 | 137 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:22.25 | |
19 | 214 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 1:22.55 | |
20 | 58 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:22.56 | |
21 | 213 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:24.25 | |
22 | 366 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:24.73 | |
23 | 188 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:25.11 | |
24 | 27 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 1:25.67 | |
25 | 187 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:25.90 | |
26 | 314 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:27.08 | |
27 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:28.58 | |
28 | 112 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:29.31 | |
29 | 152 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:29.46 | |
30 | 244 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:30.16 | |
31 | 371 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:31.09 | |
32 | 109 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 1:34.59 | |
33 | 118 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:34.70 | |
34 | 198 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:34.90 | |
35 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:35.54 | |
36 | 123 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:37.47 | |
37 | 272 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:39.72 | |
38 | 107 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:41.03 | |
39 | 25 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:41.95 | |
40 | 114 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:42.34 | |
41 | 110 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 1:42.80 | |
42 | 270 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:44.62 | |
43 | 76 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 1:46.50 | |
44 | 273 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:46.58 | |
45 | 274 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:47.46 | |
46 | 301 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 2:04.68 | |
47 | 306 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 2:07.05 | |
48 | 271 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 2:08.16 | |
49 | 342 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 2:19.56 | |
50 | 326 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 2:28.10 | |
51 | 337 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 2:31.76 | |
52 | 37 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
53 | 75 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | ||
54 | 93 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
55 | 390 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 25 m | |||
56 | 406 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 23, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 2:06.36 | |
2 | 204 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:15.66 | |
3 | 329 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:17.21 | |
4 | 8 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 2:17.81 | |
5 | 322 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 2:23.67 | |
6 | 365 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 2:27.27 | |
7 | 376 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 2:29.50 | |
8 | 159 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 2:34.27 | |
9 | 231 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 2:38.88 | |
10 | 85 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 2:47.52 | |
11 | 46 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 2:49.65 | |
12 | 298 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 2:50.36 | |
13 | 240 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 2:53.35 | |
14 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 3:01.63 | |
15 | 356 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:04.18 | |
16 | 380 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 3:06.77 | |
17 | 382 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 3:07.88 | |
18 | 348 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:09.91 | |
19 | 336 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 3:13.07 | |
20 | 358 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:15.28 | |
21 | 129 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 3:18.48 | |
22 | 49 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 3:26.07 | |
23 | 381 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 50 m | 3:27.28 | |
24 | 38 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
25 | 59 | Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
26 | 87 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | ||
27 | 88 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
28 | 91 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | ||
29 | 132 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | ||
30 | 155 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 24, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 2:01.31 | |
2 | 320 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:11.63 | |
3 | 315 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:13.73 | |
4 | 200 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 2:17.68 | |
5 | 302 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 2:18.50 | |
6 | 369 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 2:20.95 | |
7 | 215 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 2:24.77 | |
8 | 139 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 2:28.50 | |
9 | 175 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 2:30.28 | |
10 | 216 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 2:34.79 | |
11 | 237 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 2:37.06 | |
12 | 325 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 2:42.30 | |
13 | 213 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 2:42.53 | |
14 | 344 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 2:45.58 | |
15 | 373 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 2:47.65 | |
16 | 105 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 2:49.67 | |
17 | 343 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 2:51.18 | |
18 | 361 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 2:53.90 | |
19 | 113 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 2:54.08 | |
20 | 72 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 2:54.55 | |
21 | 288 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 2:54.76 | |
22 | 349 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 2:58.74 | |
23 | 120 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 3:03.57 | |
24 | 194 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 3:04.78 | |
25 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 3:05.39 | |
26 | 219 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 3:05.63 | |
27 | 106 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 3:07.88 | |
28 | 62 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 3:10.31 | |
29 | 94 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:10.84 | |
30 | 73 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 3:13.70 | |
31 | 248 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 3:21.63 | |
32 | 29 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | ||
33 | 45 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | ||
34 | 86 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | ||
35 | 89 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | ||
36 | 107 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 354 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 50 m | 33.77 | |
2 | 333 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 50 m | 35.59 | |
3 | 353 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 36.77 | |
4 | 8 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | 38.70 | |
5 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 50 m | 39.03 | |
6 | 9 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 39.63 | |
7 | 296 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 40.01 | |
8 | 362 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 40.27 | |
9 | 10 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 40.73 | |
10 | 158 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 41.09 | |
11 | 232 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 42.68 | |
12 | 292 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 43.12 | |
13 | 230 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 43.24 | |
14 | 202 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 43.33 | |
15 | 159 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 50 m | 44.57 | |
16 | 229 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 44.73 | |
17 | 208 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 44.85 | |
18 | 43 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 25 m | 45.22 | |
19 | 138 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 45.28 | |
20 | 228 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 45.90 | |
21 | 56 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 46.00 | |
22 | 154 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 46.02 | |
23 | 380 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 46.99 | |
24 | 209 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 47.27 | |
25 | 130 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 47.94 | |
26 | 207 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 48.77 | |
27 | 205 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 49.24 | |
28 | 98 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 49.26 | |
29 | 90 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | 50.64 | |
30 | 172 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 51.23 | |
31 | 382 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 25 m | 51.37 | |
32 | 381 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 51.88 | |
33 | 23 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | 52.08 | ||
34 | 36 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 52.12 | |
35 | 251 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 52.47 | |
36 | 24 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 52.72 | |
37 | 31 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 53.18 | |
38 | 252 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 53.47 | |
39 | 22 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 50 m | 54.53 | |
40 | 131 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 54.90 | |
41 | 49 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 55.36 | |
42 | 134 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 56.10 | |
43 | 135 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 50 m | 56.64 | |
44 | 142 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | 56.68 | |
45 | 84 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 56.88 | |
46 | 148 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 57.90 | |
47 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 50 m | 59.29 | |
48 | 96 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 0872AD | 25 m | 59.75 | |
49 | 253 | Qvist Andrea Witt | 2007 | BIRKERØD | 0794AF | 25 m | 1:00.42 | |
50 | 262 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:01.40 | |
51 | 71 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 1:03.95 | |
52 | 133 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:04.19 | |
53 | 97 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 1:05.07 | |
54 | 57 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 1:05.92 | |
55 | 404 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 25 m | 1:10.81 | ||
56 | 405 | Smith-Vij Natasha | 2008 | KVIK | 25 m | 1:12.22 | ||
57 | 400 | Poulsen Anja | 2008 | KVIK | 25 m | 1:18.49 | ||
58 | 388 | Hoffmann Sofia | 2008 | KVIK | 25 m | 1:22.19 | ||
59 | 391 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | KVIK | 25 m | 1:34.59 | ||
60 | 40 | Holmberg Simone Aurdl | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
61 | 308 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | ||
62 | 319 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | ||
63 | 324 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | ||
64 | 327 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | ||
65 | 328 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | ||
66 | 335 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 0976AD | 25 m | ||
67 | 340 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | ||
68 | 345 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | ||
69 | 347 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | ||
70 | 352 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | ||
71 | 357 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | ||
72 | 359 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 25 m | |||
73 | 364 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | ||
74 | 386 | Garborg Julie | 2008 | KVIK | 25 m | |||
75 | 396 | Nielsen Anna Barbara | 2008 | KVIK | 25 m | |||
76 | 397 | Nielsen Anna Skov | 2008 | KVIK | 25 m | |||
77 | 403 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 26, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 50 m | 32.28 | |
2 | 372 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 33.14 | |
3 | 316 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 35.53 | |
4 | 355 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 35.53 | |
5 | 312 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 36.35 | |
6 | 64 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | 36.52 | ||
7 | 318 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 36.87 | |
8 | 285 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 37.45 | |
9 | 287 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 37.71 | |
10 | 317 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 37.89 | |
11 | 320 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 39.48 | |
12 | 147 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 39.76 | |
13 | 35 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 39.89 | |
14 | 2 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 25 m | 40.72 | |
15 | 218 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 41.92 | |
16 | 221 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 43.44 | |
17 | 110 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 44.52 | |
18 | 249 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 44.62 | |
19 | 224 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 44.92 | |
20 | 223 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 45.90 | |
21 | 185 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 46.73 | |
22 | 92 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 46.84 | |
23 | 81 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 47.06 | |
24 | 27 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 47.92 | |
25 | 25 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 48.33 | |
26 | 109 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 49.49 | |
27 | 214 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 25 m | 50.13 | |
28 | 122 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 50.20 | |
29 | 222 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 50.95 | |
30 | 121 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 50.98 | |
31 | 178 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 25 m | 51.55 | |
32 | 114 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 52.45 | |
33 | 86 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 52.64 | |
34 | 48 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 52.87 | |
35 | 234 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 55.31 | |
36 | 105 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 56.60 | |
37 | 314 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 58.37 | |
38 | 387 | Haastrup Milas | 2007 | KVIK | 25 m | 1:00.58 | ||
39 | 63 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | 1:01.02 | |
40 | 29 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 1:10.23 | |
41 | 61 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
42 | 93 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | ||
43 | 301 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | ||
44 | 306 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | ||
45 | 326 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | ||
46 | 337 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | ||
47 | 342 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | ||
48 | 375 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | ||
49 | 398 | Nielsen Anton Helmer | 2007 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 27, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:07.20 | |
2 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 1:08.98 | |
3 | 291 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:09.33 | |
4 | 354 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 1:10.95 | |
5 | 350 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 1:11.16 | |
6 | 167 | Bøttger Sophia | 2004 | GLADSAXE | 0424AE | 25 m | 1:12.01 | |
7 | 329 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:12.53 | |
8 | 376 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 1:14.98 | |
9 | 204 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 1:15.13 | |
10 | 353 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:17.20 | |
11 | 168 | Christensen Luna | 2005 | GLADSAXE | 0566AC | 25 m | 1:18.86 | |
12 | 153 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:20.10 | |
13 | 179 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 1:20.21 | |
14 | 202 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 1:20.22 | |
15 | 146 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 25 m | 1:20.48 | |
16 | 293 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:22.09 | |
17 | 143 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:22.16 | |
18 | 297 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 1:22.27 | |
19 | 1 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 1:22.32 | |
20 | 210 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 25 m | 1:24.29 | |
21 | 155 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 1:24.45 | |
22 | 358 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:24.99 | |
23 | 232 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:25.03 | |
24 | 183 | Løkkegaard Jasmine | 2006 | GLADSAXE | 0604AB | 25 m | 1:25.17 | |
25 | 336 | Nissov-Johansen Marie | 2006 | VEST | 0626AD | 25 m | 1:25.30 | |
26 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 1:25.59 | |
27 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 1:25.73 | |
28 | 298 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 1:25.73 | |
29 | 172 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 1:25.77 | |
30 | 295 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 1:27.67 | |
31 | 229 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:28.11 | |
32 | 32 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 25 m | 1:29.16 | |
33 | 196 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 1:29.58 | |
34 | 154 | Meyer Laura | 2006 | HERLUFSHOL | 0652AF | 25 m | 1:30.23 | |
35 | 305 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:31.44 | |
36 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 1:32.07 | |
37 | 141 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 1:32.47 | |
38 | 111 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | 1:32.51 | |
39 | 296 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:33.46 | |
40 | 36 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 1:34.18 | |
41 | 130 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 1:34.33 | |
42 | 115 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 1:34.57 | |
43 | 246 | Hovmand Julie | 2007 | BIRKERØD | 0772AB | 25 m | 1:34.71 | |
44 | 11 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:35.36 | |
45 | 381 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 1:35.43 | |
46 | 239 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 1:36.45 | |
47 | 127 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 1:36.55 | |
48 | 264 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:37.91 | |
49 | 91 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 1:38.42 | |
50 | 31 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 1:38.81 | |
51 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | 1:39.12 | |
52 | 125 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | 1:41.43 | |
53 | 87 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 1:41.81 | |
54 | 52 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 1:42.02 | |
55 | 330 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 1:42.15 | |
56 | 22 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:42.53 | |
57 | 80 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 1:43.62 | |
58 | 160 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 1:43.80 | |
59 | 254 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 1:43.88 | |
60 | 265 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:43.91 | |
61 | 42 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 1:45.50 | |
62 | 83 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | 1:45.93 | |
63 | 84 | Fuchs Sophie Harborg | 2007 | KVIK | 0762AJ | 25 m | 1:46.19 | |
64 | 245 | Dalsgaard Christine | 2007 | BIRKERØD | 0754AA | 25 m | 1:46.96 | |
65 | 157 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 1:47.46 | |
66 | 65 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 1:48.00 | |
67 | 263 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:48.58 | |
68 | 131 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 1:48.86 | |
69 | 21 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 1:51.27 | |
70 | 108 | Wahl-Brink Leonora | 2007 | KVIK | 0782AJ | 25 m | 1:51.62 | |
71 | 47 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 1:52.03 | |
72 | 23 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:54.26 | ||
73 | 266 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 1:55.78 | |
74 | 134 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 1:55.81 | |
75 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 1:56.33 | |
76 | 389 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 1:59.20 | |
77 | 79 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 1:59.57 | |
78 | 133 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 1:59.82 | |
79 | 385 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 2:01.78 | |
80 | 97 | Michelsen Josephine | 2007 | KVIK | 0704AJ | 25 m | 2:04.46 | |
81 | 341 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 2:08.94 | |
82 | 150 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 25 m | 2:11.71 | |
83 | 402 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 2:12.08 | |
84 | 57 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 2:14.67 | |
85 | 24 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | ||
86 | 51 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
87 | 59 | Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
88 | 96 | Marcussen Celina | 2008 | KVIK | 0872AD | 25 m | ||
89 | 142 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 25 m | ||
90 | 148 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 25 m | ||
91 | 149 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | ||
92 | 304 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | ||
93 | 384 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | |||
94 | 407 | Svare Line Drikkjær | 2008 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 28, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:01.97 | |
2 | 321 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:02.22 | |
3 | 311 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 1:02.41 | |
4 | 312 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 1:04.03 | |
5 | 372 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 25 m | 1:05.30 | |
6 | 34 | Elmedyb Gabriel | 2004 | HERLEV | 0485AG | 25 m | 1:12.93 | |
7 | 374 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:14.33 | |
8 | 35 | Enemærke Emil Kruse | 2005 | HERLEV | 0589AB | 25 m | 1:16.77 | |
9 | 6 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:17.15 | |
10 | 58 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 1:17.85 | |
11 | 188 | Ohlsen Søren Wandall | 2004 | GLADSAXE | 0469AC | 25 m | 1:18.07 | |
12 | 375 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 1:18.17 | |
13 | 33 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 1:18.21 | |
14 | 175 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 1:18.47 | |
15 | 39 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:19.73 | |
16 | 182 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 1:20.31 | |
17 | 334 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:20.67 | |
18 | 118 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 1:21.58 | |
19 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:21.81 | |
20 | 225 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 1:22.67 | |
21 | 325 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:22.69 | |
22 | 152 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | 1:22.91 | |
23 | 250 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 1:22.98 | |
24 | 137 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:23.22 | |
25 | 361 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:24.39 | |
26 | 344 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:25.28 | |
27 | 339 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:25.65 | |
28 | 28 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:25.67 | |
29 | 366 | Appel Marcus | 2003 | FR.SUND | 0371AQ | 25 m | 1:26.17 | |
30 | 213 | Folkmann William | 2006 | HOVEDSTAD | 0655AE | 25 m | 1:26.83 | |
31 | 343 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:27.76 | |
32 | 185 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 25 m | 1:28.10 | |
33 | 288 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 1:28.53 | |
34 | 81 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 1:30.63 | |
35 | 243 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 1:30.92 | |
36 | 194 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 1:31.20 | |
37 | 187 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 1:31.36 | |
38 | 114 | Grønholt Xander Ravn | 2006 | GSK | 0697AG | 25 m | 1:32.06 | |
39 | 92 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 1:33.09 | |
40 | 113 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 1:33.45 | |
41 | 244 | Bach-Jensen Elias | 2006 | BIRKERØD | 0657AI | 25 m | 1:33.88 | |
42 | 371 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 1:34.01 | |
43 | 373 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 25 m | 1:34.16 | |
44 | 112 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 1:34.17 | |
45 | 222 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 1:34.28 | |
46 | 106 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 1:34.85 | |
47 | 236 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 1:35.00 | |
48 | 25 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 1:36.04 | |
49 | 30 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 1:36.25 | |
50 | 122 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 1:37.06 | |
51 | 123 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 1:37.80 | |
52 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 1:37.91 | |
53 | 89 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 1:38.32 | |
54 | 120 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 1:39.11 | |
55 | 75 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 1:41.82 | |
56 | 73 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | 1:42.83 | |
57 | 62 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 1:42.85 | |
58 | 107 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 1:45.57 | |
59 | 273 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 1:49.23 | |
60 | 274 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:50.09 | |
61 | 270 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 1:50.65 | |
62 | 399 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 1:55.04 | |
63 | 395 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 2:00.94 | |
64 | 45 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 2:03.02 | |
65 | 393 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 2:03.16 | |
66 | 408 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 2:05.03 | |
67 | 271 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 2:07.63 | |
68 | 37 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | |||
69 | 76 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | ||
70 | 383 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | ||
71 | 392 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | ||
72 | 394 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 25 m | |||
73 | 401 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 29, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 1:03.11 | |
2 | 370 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 1:17.00 | |
3 | 10 | Mikkelsen Thea | 2005 | GSK | 0576AG | 25 m | 1:18.45 | |
4 | 293 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 1:22.76 | |
5 | 153 | Meyer Emilie Højen | 2004 | HERLUFSHOL | 0454AJ | 25 m | 1:23.30 | |
6 | 209 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 25 m | 1:24.94 | |
7 | 229 | Møller Mathilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0746AB | 25 m | 1:26.67 | |
8 | 77 | Damborg Martine | 2007 | KVIK | 0742AF | 25 m | 1:29.11 | |
9 | 32 | Eie Signe | 2005 | HERLEV | 0582AP | 50 m | 1:29.19 | |
10 | 159 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:31.03 | |
11 | 207 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 25 m | 1:32.51 | |
12 | 138 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 1:32.70 | |
13 | 22 | Alfast Ellen Simoni | 2006 | HERLEV | 0604AI | 25 m | 1:33.65 | |
14 | 210 | Traberg Zoe Overby | 2006 | HOVEDSTAD | 0646AB | 50 m | 1:34.78 | |
15 | 232 | Philip Julie | 2007 | HOVEDSTAD | 0742AC | 25 m | 1:36.49 | |
16 | 240 | Markussen Karen | 2007 | ALLERØD | 0704AA | 25 m | 1:37.58 | |
17 | 98 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | 1:38.55 | |
18 | 206 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 1:39.79 | |
19 | 11 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 1:40.44 | |
20 | 247 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 1:44.24 | |
21 | 85 | Hansen Emma | 2007 | KVIK | 0742AB | 25 m | 1:45.45 | |
22 | 129 | Nybøll Anna Fiona | 2007 | GSK | 0736AF | 25 m | 1:50.77 | |
23 | 44 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | ||
24 | 88 | Herche Sofie Ravn | 2007 | KVIK | 0766AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 30, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 355 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 58.55 | |
2 | 311 | Floor-Bøjden Asbjørn | 2002 | VEST | 0277AI | 25 m | 59.97 | |
3 | 377 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 1:00.30 | |
4 | 360 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 25 m | 1:02.05 | |
5 | 372 | Michaelsen William S. | 2001 | FR.SUND | 0135AK | 50 m | 1:06.05 | |
6 | 317 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 1:11.54 | |
7 | 374 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 1:11.85 | |
8 | 55 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 1:11.86 | |
9 | 53 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 1:12.32 | |
10 | 5 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 1:13.63 | |
11 | 287 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 1:14.16 | |
12 | 369 | Dyrhauge Victor | 2004 | FR.SUND | 0407AJ | 25 m | 1:14.25 | |
13 | 26 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 1:15.08 | |
14 | 2 | Grell Anton Skov | 2004 | GSK | 0469AE | 50 m | 1:15.88 | |
15 | 200 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 25 m | 1:16.72 | |
16 | 6 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 1:18.67 | |
17 | 4 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 1:19.27 | |
18 | 223 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 1:25.01 | |
19 | 234 | Anker-Møller Noah | 2006 | ALLERØD | 0605AB | 25 m | 1:30.35 | |
20 | 219 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 1:37.64 | |
21 | 198 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 1:38.23 | |
22 | 121 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 1:38.98 | |
23 | 349 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:38.99 | |
24 | 28 | Christensen Jeppe Bayer | 2005 | HERLEV | 0581AD | 25 m | 1:39.33 | |
25 | 373 | Mikkelsen Balder H. | 2007 | FR.SUND | 0707AB | 50 m | 1:39.80 | |
26 | 72 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 1:44.22 | |
27 | 105 | Svej Lucas | 2005 | KVIK | 0595AN | 25 m | 1:44.29 | |
28 | 94 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 1:57.24 | |
29 | 272 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 379 | Missing Sarah Birch | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | 27.03 | |
2 | 322 | Larsen Emilie | 2001 | VEST | 0186AC | 25 m | 27.97 | |
3 | 291 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 28.41 | |
4 | 376 | Ravnholt Camille Hvid | 2003 | FR.SUND | 0372AQ | 25 m | 29.27 | |
5 | 329 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 29.68 | |
6 | 290 | Thorsen Emma Vega | 2004 | VEST | 0402AH | 25 m | 29.83 | |
7 | 8 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 50 m | 29.90 | |
8 | 211 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 29.90 | |
9 | 350 | Sjøgren Natascha Bonnén | 2000 | VEST | 0032AG | 25 m | 30.14 | |
10 | 362 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 30.31 | |
11 | 292 | Devantier Anne Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 50 m | 30.51 | |
12 | 365 | Andersen Sille | 2003 | FR.SUND | 0312AS | 25 m | 30.57 | |
13 | 9 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 31.10 | |
14 | 333 | Møller Katharina N | 2001 | VEST | 0122AI | 25 m | 31.26 | |
15 | 202 | Ulrich-Jørgen Ellen Marie | 2005 | GLADSAXE | 0544AA | 25 m | 31.50 | |
16 | 293 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 0418AQ | 25 m | 32.18 | |
17 | 158 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 0318AW | 25 m | 32.33 | |
18 | 1 | Dahl Julie | 2004 | GSK | 0418AN | 25 m | 32.45 | |
19 | 155 | Osatoharimwen Fanta | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AL | 25 m | 33.20 | |
20 | 230 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 33.45 | |
21 | 297 | Metz Ella Gohr | 2005 | VEST | 0542AS | 25 m | 33.48 | |
22 | 127 | Rosenkrantz Regitze | 2006 | GSK | 0692AG | 25 m | 33.85 | |
23 | 370 | Hansen Emilie Pyndt | 2004 | FR.SUND | 0466AP | 25 m | 34.13 | |
24 | 160 | Visler Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0626AI | 25 m | 34.31 | |
25 | 295 | Jacobsen Ida | 2005 | VEST | 0528AD | 25 m | 34.33 | |
26 | 43 | Kallesøe Kaja Waag | 2005 | HERLEV | 0576AM | 50 m | 34.55 | |
27 | 56 | Lund Asta | 2006 | HERLEV | 0658AD | 25 m | 34.68 | |
28 | 298 | Packert-Frandsen Natascha | 2005 | VEST | 0588AJ | 25 m | 35.12 | |
29 | 115 | Hansen Katharina Beyer | 2006 | GSK | 0674AH | 25 m | 35.17 | |
30 | 141 | Bentsen Kamille | 2006 | HERLUFSHOL | 0638AL | 25 m | 35.17 | |
31 | 264 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 35.25 | |
32 | 46 | Kiefer-Hansen Andrea | 2006 | HERLEV | 0696AK | 25 m | 35.38 | |
33 | 228 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 35.49 | |
34 | 227 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 35.53 | |
35 | 36 | Frederiksen Ida Marie | 2008 | HERLEV | 0828AD | 25 m | 36.02 | |
36 | 247 | Jacobsen Amanda Knirkholt | 2007 | BIRKERØD | 0776AA | 25 m | 36.13 | |
37 | 21 | Aleksic Katrine Dresler | 2007 | HERLEV | 0702AH | 25 m | 36.23 | |
38 | 348 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 36.49 | |
39 | 24 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | 36.63 | |
40 | 11 | Pedersen Line | 2005 | GSK | 0562AO | 25 m | 36.74 | |
41 | 255 | Rosenbohm Røskva | 2007 | BIRKERØD | 0772AA | 25 m | 36.85 | |
42 | 99 | Poulsen Katja | 2006 | KVIK | 0624AJ | 25 m | 37.04 | |
43 | 31 | Dupont Kristine | 2007 | HERLEV | 0788AL | 25 m | 37.62 | |
44 | 82 | Fabricius Ronja Skriver | 2006 | KVIK | 0642AP | 25 m | 37.67 | |
45 | 257 | Snitker Vivian Bahador | 2007 | BIRKERØD | 0758AI | 25 m | 37.68 | |
46 | 130 | Johansen Mathilde | 2007 | GSK | 0732AJ | 25 m | 38.37 | |
47 | 131 | Serizawa Siena | 2008 | GSK | 0832AD | 25 m | 38.44 | |
48 | 87 | Hauge Smilla | 2007 | KVIK | 0798AM | 25 m | 38.82 | |
49 | 49 | Larsson Luna | 2006 | HERLEV | 0626AS | 25 m | 38.96 | |
50 | 42 | Jensen Frederikke Fisker | 2006 | HERLEV | 0678AM | 25 m | 39.17 | |
51 | 266 | Højsteen Agnes | 2007 | VEST | 0714AE | 25 m | 40.14 | |
52 | 262 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 40.15 | |
53 | 52 | Lewinsky Karoline Dahl | 2006 | HERLEV | 0642AK | 25 m | 40.25 | |
54 | 100 | Profeta Flora Rebecca | 2008 | KVIK | 0836AA | 25 m | 40.49 | |
55 | 254 | Rekling Karla | 2008 | BIRKERØD | 0862AA | 25 m | 40.69 | |
56 | 44 | Kallesøe Liv Waag | 2006 | HERLEV | 0634AF | 25 m | 40.70 | |
57 | 135 | Andersen Camilla | 2006 | HERLUFSHOL | 0634AP | 25 m | 40.76 | |
58 | 80 | Englund Zenia | 2008 | KVIK | 0868AE | 25 m | 40.94 | |
59 | 265 | Kobbernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 41.12 | |
60 | 91 | Jørgensen Laura | 2007 | KVIK | 0754AJ | 25 m | 41.45 | |
61 | 71 | Andersen Emma | 2007 | KVIK | 0768AM | 25 m | 41.47 | |
62 | 95 | Lindemose Mollie Kaustrup | 2007 | KVIK | 0798AI | 25 m | 42.10 | |
63 | 330 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 42.38 | |
64 | 132 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | 44.26 | |
65 | 41 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | 44.43 | ||
66 | 253 | Qvist Andrea Witt | 2007 | BIRKERØD | 0794AF | 25 m | 44.59 | |
67 | 79 | Ellehøj Ingrid | 2007 | KVIK | 0752AJ | 25 m | 45.29 | |
68 | 407 | Svare Line Drikkjær | 2008 | KVIK | 25 m | 45.47 | ||
69 | 142 | Birgisdottir Sigrún | 2007 | HERLUFSHOL | 0712AP | 50 m | 46.41 | |
70 | 57 | Marsner Eleonora | 2009 | HERLEV | 0994AC | 25 m | 47.02 | |
71 | 389 | Jakobsen Alberte K. | 2008 | KVIK | 0822AF | 25 m | 47.50 | |
72 | 385 | Fam Ida | 2008 | KVIK | 0802AD | 25 m | 47.78 | |
73 | 74 | Bysand Mie | 2007 | KVIK | 0706AJ | 25 m | 47.91 | |
74 | 402 | Procter Maja | 2008 | KVIK | 0898AE | 25 m | 47.93 | |
75 | 341 | Palo-Jonas Emma De | 2008 | VEST | 0834AF | 25 m | 48.52 | |
76 | 352 | Sørensen Alma Gottorp | 2009 | VEST | 0954AB | 25 m | 49.20 | |
77 | 148 | Jakobsen Cecilie | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AG | 50 m | 49.76 | |
78 | 134 | Østerby Astrid | 2007 | GSK | 0746AF | 25 m | 50.22 | |
79 | 133 | Kjærebye Ella | 2007 | GSK | 0726AF | 25 m | 50.23 | |
80 | 384 | Brekling Adia | 2008 | KVIK | 25 m | 50.86 | ||
81 | 156 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0746AN | 25 m | 51.32 | |
82 | 149 | Jensen Merle Blomberg | 2008 | HERLUFSHOL | 0898AF | 25 m | 51.38 | |
83 | 397 | Nielsen Anna Skov | 2008 | KVIK | 25 m | 51.95 | ||
84 | 319 | Jensen Sarah Kjær | 2008 | VEST | 0816AH | 25 m | 53.35 | |
85 | 404 | Rosendal Victoria Moon | 2008 | KVIK | 25 m | 53.51 | ||
86 | 304 | Bjørneboe Hannah | 2007 | VEST | 0712AN | 25 m | 54.12 | |
87 | 340 | Otzen Merle | 2008 | VEST | 0856AH | 25 m | 55.07 | |
88 | 327 | Madsen Ida-Marie | 2008 | VEST | 0854AF | 25 m | 55.44 | |
89 | 364 | Yri Liva | 2008 | VEST | 0852AF | 25 m | 57.01 | |
90 | 308 | Christoffersen Frida | 2009 | VEST | 0906AC | 25 m | 57.53 | |
91 | 403 | Rasmussen Thilde Jølver | 2008 | KVIK | 25 m | 58.57 | ||
92 | 400 | Poulsen Anja | 2008 | KVIK | 25 m | 59.05 | ||
93 | 396 | Nielsen Anna Barbara | 2008 | KVIK | 25 m | 59.33 | ||
94 | 388 | Hoffmann Sofia | 2008 | KVIK | 25 m | 59.60 | ||
95 | 51 | Lauth Siri | 2007 | HERLEV | 25 m | 59.73 | ||
96 | 345 | Rasmussen Frederikke M. | 2008 | VEST | 0884AH | 25 m | 1:00.64 | |
97 | 391 | Johnsen Ronja Friborg | 2008 | KVIK | 25 m | 1:00.64 | ||
98 | 357 | Therp Mille | 2009 | VEST | 0906AB | 25 m | 1:01.48 | |
99 | 405 | Smith-Vij Natasha | 2008 | KVIK | 25 m | 1:01.76 | ||
100 | 324 | Laursen Esther Bang | 2009 | VEST | 0926AC | 25 m | 1:04.01 | |
101 | 347 | Revitz Luka | 2008 | VEST | 0866AH | 25 m | 1:04.62 | |
102 | 335 | Nielsen Amalie | 2009 | VEST | 0976AD | 25 m | 1:12.00 | |
103 | 328 | Matthesen Ida | 2009 | VEST | 0946AC | 25 m | 1:12.28 | |
104 | 40 | Holmberg Simone Aurdl | 2004 | HERLEV | 25 m | |||
105 | 59 | Porsdal Sophie | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
106 | 386 | Garborg Julie | 2008 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 32, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 377 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | 24.69 | |
2 | 360 | Vestergaard Andreas | 1999 | VEST | 9997AG | 50 m | 24.73 | |
3 | 312 | Ganzhorn Andreas Thybo | 2001 | VEST | 0117AE | 25 m | 25.29 | |
4 | 309 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 25.62 | |
5 | 58 | Misimi Altin | 2002 | HERLEV | 0231AQ | 25 m | 26.20 | |
6 | 378 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 26.96 | |
7 | 318 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 50 m | 27.12 | |
8 | 316 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 27.78 | |
9 | 302 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 50 m | 28.47 | |
10 | 374 | Nielsen Lucas | 2004 | FR.SUND | 0403AO | 25 m | 28.53 | |
11 | 285 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 28.64 | |
12 | 5 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 50 m | 28.69 | |
13 | 320 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 50 m | 28.71 | |
14 | 315 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 50 m | 29.35 | |
15 | 215 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 29.50 | |
16 | 6 | Johansen Lauritz | 2004 | GSK | 0411AG | 25 m | 29.54 | |
17 | 139 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 29.72 | |
18 | 200 | Stender-Petersen Frederik | 2005 | GLADSAXE | 0597AE | 50 m | 30.33 | |
19 | 250 | Kaltoft Hector | 2006 | BIRKERØD | 0627AC | 25 m | 30.88 | |
20 | 375 | Olesen Bertram | 2005 | FR.SUND | 0509AK | 25 m | 30.97 | |
21 | 175 | Hansen Nicholas H. | 2005 | GLADSAXE | 0515AF | 25 m | 31.06 | |
22 | 33 | Elmedyb Elias | 2006 | HERLEV | 0601AC | 25 m | 31.12 | |
23 | 218 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 32.58 | |
24 | 237 | Gersby Frederik | 2006 | ALLERØD | 0673AB | 25 m | 32.67 | |
25 | 178 | Junker Anders | 2005 | GLADSAXE | 0523AF | 50 m | 32.81 | |
26 | 137 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 33.36 | |
27 | 113 | Fenger-Grøn Viktor | 2006 | GSK | 0619AG | 25 m | 33.37 | |
28 | 314 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 33.43 | |
29 | 223 | Slot Matthias | 2005 | HOVEDSTAD | 0517AB | 25 m | 33.66 | |
30 | 221 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 25 m | 33.68 | |
31 | 224 | Jespersen Halfdan Dahl | 2006 | HOVEDSTAD | 0623AB | 25 m | 34.12 | |
32 | 118 | Thøgersen Anders | 2005 | GSK | 0527AE | 25 m | 34.21 | |
33 | 198 | Schou Andreas Kelstrup | 2005 | GLADSAXE | 0539AE | 25 m | 34.39 | |
34 | 334 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 34.74 | |
35 | 92 | Knakkergaard Frederik | 2005 | KVIK | 0509AJ | 25 m | 35.08 | |
36 | 288 | Mitchell William | 2004 | VEST | 0493AH | 25 m | 35.09 | |
37 | 112 | Egholm Rasmus | 2006 | GSK | 0647AG | 25 m | 35.12 | |
38 | 187 | Nielsen Mattias Sand | 2005 | GLADSAXE | 0541AB | 25 m | 35.13 | |
39 | 185 | Maarbjerg Vilhelm Thieden | 2004 | GLADSAXE | 0407AE | 50 m | 35.21 | |
40 | 122 | Oxenbøll Alexander | 2006 | GSK | 0669AL | 25 m | 35.30 | |
41 | 243 | Andersen Albert Skov | 2006 | BIRKERØD | 0649AI | 25 m | 35.49 | |
42 | 27 | Bohn-Hansen Mathias | 2006 | HERLEV | 0609AE | 25 m | 35.56 | |
43 | 75 | Cairo Otto | 2007 | KVIK | 0769AE | 25 m | 35.84 | |
44 | 30 | Cortsen Mathias Toft | 2005 | HERLEV | 0585AI | 25 m | 36.17 | |
45 | 109 | Zacho Marcus Skov | 2006 | KVIK | 0641AK | 25 m | 36.83 | |
46 | 123 | Serizawa Oscar | 2006 | GSK | 0657AH | 25 m | 36.98 | |
47 | 93 | Koch Viktor Sønder | 2006 | KVIK | 0699AL | 25 m | 37.03 | |
48 | 106 | Svendson Martin Munch | 2005 | KVIK | 0571AJ | 25 m | 37.30 | |
49 | 383 | Bjørn Thorkild | 2007 | KVIK | 0739AE | 25 m | 37.56 | |
50 | 107 | Sørensen Carl S. | 2006 | KVIK | 0651AF | 25 m | 37.67 | |
51 | 62 | Rønne Victor | 2007 | HERLEV | 0789AD | 25 m | 38.09 | |
52 | 50 | Larsson Sofus Norby | 2004 | HERLEV | 0431AR | 25 m | 38.24 | |
53 | 272 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 38.36 | |
54 | 25 | Bargmann Storm | 2007 | HERLEV | 0767AD | 25 m | 38.52 | |
55 | 248 | Jacobsen Frederik F. | 2007 | BIRKERØD | 0715AI | 25 m | 39.01 | |
56 | 89 | Hvid Jacob Riiber | 2007 | KVIK | 0703AC | 25 m | 39.05 | |
57 | 120 | Serizawa Anton | 2006 | GSK | 0677AH | 25 m | 39.81 | |
58 | 86 | Hansen Simon Dines | 2006 | KVIK | 0621AK | 25 m | 40.53 | |
59 | 394 | Larsen Mathias | 2007 | KVIK | 25 m | 40.91 | ||
60 | 76 | Christiansen Philip Schou | 2006 | KVIK | 0689AJ | 25 m | 41.51 | |
61 | 274 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 41.76 | |
62 | 273 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 41.77 | |
63 | 399 | Petersen Jonathan | 2007 | KVIK | 0759AE | 25 m | 41.89 | |
64 | 392 | Kjærstad Stefan Birkhøj | 2007 | KVIK | 0797AE | 25 m | 42.18 | |
65 | 406 | Sterll Karl-Emil Porup | 2006 | KVIK | 0611AM | 25 m | 42.33 | |
66 | 401 | Prehn Herman Plehn | 2007 | KVIK | 25 m | 43.16 | ||
67 | 270 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 43.75 | |
68 | 393 | Krat Storm Useinovski | 2007 | KVIK | 0779AE | 25 m | 43.83 | |
69 | 395 | Munkebæk Gustav Yde | 2007 | KVIK | 0767AB | 25 m | 44.23 | |
70 | 408 | Thougaard Hector Vildrik | 2007 | KVIK | 0709AE | 25 m | 44.61 | |
71 | 387 | Haastrup Milas | 2007 | KVIK | 25 m | 44.95 | ||
72 | 48 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | 44.97 | |
73 | 390 | Jakobsen Vitus | 2007 | KVIK | 25 m | 45.10 | ||
74 | 306 | Bøgevig Sofus Emil L. | 2007 | VEST | 0799AJ | 25 m | 46.08 | |
75 | 29 | Christensen Jonas Pelle | 2009 | HERLEV | 0991AA | 25 m | 46.82 | |
76 | 63 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | 49.26 | |
77 | 37 | Føge Viktor Nymark | 2008 | HERLEV | 25 m | 49.50 | ||
78 | 45 | Kallesøe Magne Waag | 2008 | HERLEV | 0827AA | 25 m | 50.32 | |
79 | 301 | Andreassen Cornelius K. | 2008 | VEST | 0885AE | 25 m | 55.54 | |
80 | 342 | Parbst Mads Ulslev | 2008 | VEST | 0871AD | 25 m | 58.47 | |
81 | 326 | Lorenzen Alexander Juul | 2009 | VEST | 0919AB | 25 m | 59.19 | |
82 | 337 | Nygaard Noah | 2008 | VEST | 0807AE | 25 m | 1:08.19 | |
83 | 61 | Rønne Thomas | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
84 | 152 | Meisne Sylvester Wichmann | 2005 | HERLUFSHOL | 0567AJ | 25 m | ||
85 | 398 | Nielsen Anton Helmer | 2007 | KVIK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Bartels Sara Damkjær | 2004 | GLADSAXE | 0478AC | 25 m | 2:39.30 | |
2 | 354 | Sørensen Katrine V. | 1996 | VEST | 9616AH | 25 m | 2:43.18 | |
3 | 291 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 2:47.86 | |
4 | 204 | Fuhrmann Coco Li | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AC | 25 m | 2:56.43 | |
5 | 9 | Nielsen Freya Ry | 2005 | GSK | 0544AJ | 25 m | 3:02.11 | |
6 | 199 | Staudt Josefine | 2005 | GLADSAXE | 0538AE | 25 m | 3:07.62 | |
7 | 179 | Kærgaard Amalie Brammer | 2004 | GLADSAXE | 0418AH | 25 m | 3:10.05 | |
8 | 296 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:10.36 | |
9 | 196 | Roos Henriette | 2006 | GLADSAXE | 0602AB | 25 m | 3:10.94 | |
10 | 146 | Hansen Frederikke B. | 2005 | HERLUFSHOL | 0532AE | 50 m | 3:11.02 | |
11 | 362 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 50 m | 3:12.75 | |
12 | 227 | Stokkebro Mikkeline Steen | 2007 | HOVEDSTAD | 0726AB | 25 m | 3:18.29 | |
13 | 348 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 3:19.06 | |
14 | 356 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:20.97 | |
15 | 211 | Christensen Malu Melody | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AF | 25 m | 3:21.60 | |
16 | 231 | Maagøe Matilde | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AA | 25 m | 3:23.11 | |
17 | 208 | Tind Falka | 2006 | HOVEDSTAD | 0648AI | 25 m | 3:24.23 | |
18 | 230 | Lundsgaard Juliane Sarauw | 2006 | HOVEDSTAD | 0638AB | 25 m | 3:24.80 | |
19 | 126 | Postgaard Leonora M | 2006 | GSK | 0666AD | 25 m | 3:27.89 | |
20 | 163 | Bartels Maja Damkjær | 2006 | GLADSAXE | 0656AL | 25 m | 3:30.55 | |
21 | 206 | Krag Sofie Amalie | 2006 | HOVEDSTAD | 0678AD | 25 m | 3:33.09 | |
22 | 228 | Andersen Sara Kaarup | 2006 | HOVEDSTAD | 0636AL | 25 m | 3:36.84 | |
23 | 380 | Høyer Astrid | 2007 | HOVEDSTAD | 0792AB | 25 m | 3:40.10 | |
24 | 305 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:40.44 | |
25 | 239 | Larsen Linnea Funk | 2007 | ALLERØD | 0792AA | 25 m | 3:43.59 | |
26 | 205 | Rasmussen Maria Kjer | 2007 | HOVEDSTAD | 0728AA | 25 m | 3:44.97 | |
27 | 251 | Leidecker Sofie | 2008 | BIRKERØD | 0896AA | 25 m | 3:48.00 | |
28 | 172 | Gotfredsen Alma | 2005 | GLADSAXE | 0548AI | 25 m | 3:51.18 | |
29 | 252 | Liechti Caroline | 2008 | BIRKERØD | 0882AA | 25 m | 3:53.88 | |
30 | 207 | Hindborg Asta | 2007 | HOVEDSTAD | 0736AE | 50 m | 3:57.72 | |
31 | 47 | Kyndesen Emma | 2006 | HERLEV | 0622AH | 25 m | 4:01.48 | |
32 | 65 | Zobel Katharina | 2007 | HERLEV | 0748AB | 25 m | 4:02.07 | |
33 | 209 | Pedersen Isabella | 2007 | HOVEDSTAD | 0706AD | 50 m | 4:07.41 | |
34 | 157 | Petersen Victoria | 2008 | HERLUFSHOL | 0854AD | 25 m | 4:08.75 | |
35 | 381 | Jacoby Vigga | 2007 | HOVEDSTAD | 0782AE | 25 m | 4:15.99 | |
36 | 382 | Olesen Karla Hebeltoft | 2007 | HOVEDSTAD | 0712AG | 50 m | 4:19.76 | |
37 | 150 | Kaiser Sara | 2007 | HERLUFSHOL | 0786AJ | 50 m | 4:33.74 | |
38 | 23 | Andersen Lærke Aistrup | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
39 | 24 | Audelin Emma Margrethe | 2005 | HERLEV | 0504AY | 25 m | ||
40 | 38 | Gringer Nikoline Joy | 2009 | HERLEV | 25 m | |||
41 | 41 | Honore Helena | 2007 | HERLEV | 25 m | |||
42 | 60 | Rønne Sofija | 2006 | HERLEV | 0688AQ | 25 m | ||
43 | 83 | Fam Isabella | 2006 | KVIK | 0622AN | 25 m | ||
44 | 90 | Jacobsen Freja Fyller | 2007 | KVIK | 0774AJ | 25 m | ||
45 | 98 | Pedersen Laura | 2007 | KVIK | 0776AD | 25 m | ||
46 | 111 | Bruun Malouca Laura | 2007 | GSK | 0714AF | 25 m | ||
47 | 125 | Stærke Petrea Hostrup | 2006 | GSK | 0664AD | 25 m | ||
48 | 132 | Holst Ida Celine Sangstad | 2007 | GSK | 0716AF | 25 m | ||
49 | 143 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | ||
50 | 156 | Pedersen Silje Rud | 2007 | HERLUFSHOL | 0746AN | 25 m | ||
51 | 263 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | ||
52 | 359 | Usinger Laika | 2006 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 309 | Davidsen Casper | 1999 | VEST | 9979AA | 25 m | 2:21.85 | |
2 | 321 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:32.78 | |
3 | 215 | Møller Mads | 2005 | HOVEDSTAD | 0585AC | 25 m | 3:09.61 | |
4 | 147 | Høy August | 2005 | HERLUFSHOL | 0539AG | 25 m | 3:10.82 | |
5 | 55 | Lindgaard Mathias | 2004 | HERLEV | 0467AA | 25 m | 3:11.34 | |
6 | 218 | Andersen Mikkel | 2005 | HOVEDSTAD | 0531AC | 25 m | 3:12.84 | |
7 | 287 | Nielsen Daniel Bornhøft | 2004 | VEST | 0471AD | 25 m | 3:14.19 | |
8 | 346 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:14.96 | |
9 | 339 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 3:17.24 | |
10 | 249 | Jacobsen Magnus | 2006 | BIRKERØD | 0663AI | 25 m | 3:20.00 | |
11 | 72 | Ankerdal Frederik Grove | 2005 | KVIK | 0539AF | 25 m | 3:22.74 | |
12 | 325 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:23.33 | |
13 | 194 | Ritnagel Victor Henrik | 2005 | GLADSAXE | 0545AC | 25 m | 3:26.14 | |
14 | 344 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:28.59 | |
15 | 4 | Risager Samuel | 2003 | GSK | 0305AN | 25 m | 3:29.76 | |
16 | 236 | Framke Johannes | 2006 | ALLERØD | 0615AE | 25 m | 3:30.85 | |
17 | 81 | Espinoza Emil | 2006 | KVIK | 0623AL | 25 m | 3:36.11 | |
18 | 94 | Kristensen Karl Svane | 2005 | KVIK | 0529AJ | 25 m | 3:37.29 | |
19 | 361 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 3:44.25 | |
20 | 110 | Øster Sebastian Højer | 2006 | KVIK | 0679AE | 25 m | 3:45.33 | |
21 | 182 | Leth William | 2004 | GLADSAXE | 0427AH | 25 m | 3:45.81 | |
22 | 216 | Abildgaard Gustav | 2005 | HOVEDSTAD | 0553AD | 25 m | 3:47.73 | |
23 | 343 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:51.22 | |
24 | 225 | Andersen Gustav Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0689AA | 25 m | 3:51.54 | |
25 | 221 | Berg Felix Holkenfeldt Be | 2007 | HOVEDSTAD | 0727AA | 50 m | 3:53.43 | |
26 | 214 | Andersen Magnus Steen | 2006 | HOVEDSTAD | 0679AA | 50 m | 4:00.37 | |
27 | 349 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 4:03.72 | |
28 | 222 | Jensen Tristan | 2006 | HOVEDSTAD | 0611AG | 25 m | 4:06.17 | |
29 | 371 | Krag Loui | 2007 | FR.SUND | 0793AD | 25 m | 4:07.70 | |
30 | 271 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 4:11.57 | |
31 | 121 | Jægerskou Kasper | 2006 | GSK | 0643AG | 25 m | 4:16.19 | |
32 | 219 | Barlebo Karl Korfix | 2006 | HOVEDSTAD | 0641AC | 25 m | 4:32.03 | |
33 | 48 | Larsson Linus Norby | 2006 | HERLEV | 0603AM | 25 m | ||
34 | 63 | Simonsen Nikolaj Kragh | 2006 | HERLEV | 0683AM | 25 m | ||
35 | 64 | Struberg Harald Wiehe | 2003 | HERLEV | 25 m | |||
36 | 73 | Brink Alexander | 2005 | KVIK | 0505AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 35, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Gsc Piger Ældste | 2004 | GLADSAXE | 25 m | 1:53.56 | ||
2 | 281 | Vg17 Junior Piger | 2001 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
3 | 283 | Vg17 Senior Piger | 1996 | VEST | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 289 | Vg17 Vest Piger 1 | 2004 | VEST | 25 m | 2:00.47 | ||
5 | 203 | Hovedstadens Havfruer | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:06.40 | ||
6 | 7 | Vg17 Gsk Piger | 2004 | GSK | 25 m | 2:07.11 | ||
7 | 226 | Hovedstadens Søstjerner | 2006 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:07.70 | ||
8 | 69 | Kvik Piger 1 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:10.00 | ||
9 | 191 | Gsc Piger Yngste | 2006 | GLADSAXE | 25 m | 2:12.31 | ||
10 | 124 | Gsk Heltinder 1 | 2006 | GSK | 25 m | 2:17.02 | ||
11 | 259 | Sigma Piger 1 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 2:22.00 | ||
12 | 278 | Vest Årgang Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:22.51 | ||
13 | 294 | Vg17 Vest Piger 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:23.67 | ||
14 | 128 | Gsk Heltinder 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:30.46 | ||
15 | 261 | Vest Girlzzzz | 2007 | VEST | 25 m | 2:32.00 | ||
16 | 260 | Sigma Piger 2 | 2007 | BIRKERØD | 25 m | 2:33.00 | ||
17 | 70 | Kvik Piger 2 | 2006 | KVIK | 25 m | 2:40.00 | ||
18 | 279 | Vest Årgang Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:48.26 | ||
19 | 268 | Vest Mini-Piger | 2008 | VEST | 25 m | 4:00.00 | ||
20 | 16 | Herlev Talent 1 | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
21 | 17 | Herlev Talent 2 | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
22 | 19 | Herlev Talent 3 | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
23 | 20 | Herlev Talent 4 | 2006 | HERLEV | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |
Løb 36, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 282 | Vg17 Senior Herrer | 1998 | VEST | 25 m | 1:45.00 | ||
2 | 280 | Vg17 Junior Herrer | 1999 | VEST | 25 m | 1:50.00 | ||
3 | 169 | Gsc Drenge Ældste | 2003 | GLADSAXE | 25 m | 1:52.40 | ||
4 | 13 | Herlev Knægte 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 1:52.42 | ||
5 | 170 | Gsc Drenge Yngste | 2005 | GLADSAXE | 25 m | 1:58.21 | ||
6 | 14 | Herlev Knægte 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | 2:00.42 | ||
7 | 3 | Vg17 Gsk Drenge | 2003 | GSK | 25 m | 2:01.40 | ||
8 | 284 | Vg17 Vest Drenge | 2003 | VEST | 25 m | 2:01.48 | ||
9 | 220 | Hovedstadens Spækhuggere | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:06.70 | ||
10 | 212 | Hovedstadens Kongerejer | 2005 | HOVEDSTAD | 25 m | 2:09.70 | ||
11 | 66 | Kvik Drenge 1 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:10.04 | ||
12 | 276 | Vest Årgang Drenge 2 | 2006 | VEST | 25 m | 2:11.90 | ||
13 | 242 | Sigma Drenge | 2006 | BIRKERØD | 25 m | 2:12.00 | ||
14 | 275 | Vest Årgang Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:13.79 | ||
15 | 67 | Kvik Drenge 2 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:15.50 | ||
16 | 117 | Gsk Helte 1 | 2005 | GSK | 25 m | 2:16.56 | ||
17 | 68 | Kvik Drenge 3 | 2005 | KVIK | 25 m | 2:20.65 | ||
18 | 277 | Vest Årgang Drenge 3 | 2006 | VEST | 25 m | 2:22.55 | ||
19 | 119 | Gsk Helte 2 | 2006 | GSK | 25 m | 2:30.08 | ||
20 | 269 | Vest Rip, Rap & Rup | 2007 | VEST | 25 m | 2:44.40 | ||
21 | 267 | Vest Mini-Drenge | 2007 | VEST | 25 m | 3:50.00 | ||
22 | 15 | Herlev Talent 1 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
23 | 18 | Herlev Talent 2 | 2005 | HERLEV | 25 m | |||
24 | 367 | Frederikssund Drenge 1 | 1999 | FR.SUND | 25 m | |||
25 | 368 | Frederikssund Drenge 2 | 2003 | FR.SUND | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.26.00 | Udskriftsdato | 19 januar 2018 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby | Udskriftstidspunkt | 21:10 |