Ohjelma Limfjords Cup 2012
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 3, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2548 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:11.40 | |
2 | 2465 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 1:12.88 | |
3 | 2529 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:15.09 | |
4 | 2164 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:15.77 | |
5 | 2050 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 25 m | 1:16.65 | |
6 | 2382 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:16.68 | |
7 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:17.31 | |
8 | 2336 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | TRITON V | 9778AQ | 25 m | 1:17.91 | |
9 | 2464 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 1:19.55 | |
10 | 2173 | Friis Simone | 1991 | IHF | 9156AG | 25 m | 1:21.35 | |
11 | 2159 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:21.48 | |
12 | 2146 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:22.32 | |
13 | 2580 | Lange Anna C. | 1998 | ST ESBJERG | 9814AU | 25 m | 1:22.45 | |
14 | 2601 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 1:24.45 | |
15 | 2359 | Panduro Nete | 1995 | TRITON V | 9546AS | 25 m | 1:25.51 | |
16 | 2162 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:25.77 | |
17 | 2352 | Kristensen Simone | 1996 | TRITON V | 9684AU | 25 m | 1:25.92 | |
18 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:25.94 | |
19 | 2437 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 1:25.98 | |
20 | 2071 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | 1:27.25 | |
21 | 2471 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 1:27.63 | |
22 | 2366 | Runge Louise | 1997 | TRITON V | 9756AU | 25 m | 1:27.81 | |
23 | 2469 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 1:28.33 | |
24 | 2473 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:28.92 | |
25 | 2424 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:29.53 | |
26 | 2478 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | 1:29.87 | |
27 | 2199 | Jensen Pernille Højland | 1994 | IKAST | 9434AV | 25 m | 1:30.10 | |
28 | 2570 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 1:30.73 | |
29 | 2227 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:31.15 | |
30 | 2324 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 1:32.11 | |
31 | 2240 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 1:32.41 | |
32 | 2160 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 1:32.51 | |
33 | 2156 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:33.50 | |
34 | 2404 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:34.18 | |
35 | 2299 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:34.54 | |
36 | 2343 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:35.19 | |
37 | 2489 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 1:35.67 | |
38 | 2331 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 1:35.68 | |
39 | 2202 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 1:36.34 | |
40 | 2338 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 1:36.37 | |
41 | 2461 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | WEST SWIM | 0046AC | 25 m | 1:36.71 | |
42 | 2596 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | 1:36.73 | |
43 | 2534 | Damsgaard Diana | 1996 | BJERRE HER | 9686AY | 25 m | 1:38.39 | |
44 | 2090 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:38.67 | |
45 | 2283 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:38.67 | |
46 | 2408 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:38.75 | |
47 | 2311 | Jensen Birgitte Mark | 1994 | RASK | 9456AP | 25 m | 1:39.00 | |
48 | 2371 | Thorup Pernille Maj | 1999 | TRITON V | 9906AR | 25 m | 1:39.04 | |
49 | 2506 | Haugaard Henritte | 1997 | KORAL | 25 m | 1:39.45 | ||
50 | 2328 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 1:39.74 | |
51 | 2575 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ST ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:39.87 | |
52 | 2194 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:40.28 | |
53 | 2131 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 1:40.50 | |
54 | 2203 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 1:40.99 | |
55 | 2210 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:41.43 | |
56 | 2247 | Kjær Ellen Yde | 1998 | SKOVBAKKEN | 9802BC | 25 m | 1:41.93 | |
57 | 2423 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 1:43.13 | |
58 | 2487 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:43.36 | |
59 | 2333 | Gjelstrup Clara | 1999 | TRITON V | 9948AV | 25 m | 1:43.43 | |
60 | 2585 | Rasmussen Annesofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 1:43.88 | |
61 | 2169 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:45.35 | |
62 | 2168 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:45.78 | ||
63 | 2499 | Thomasen Stine | 1999 | AARS | 9998AU | 25 m | 1:45.88 | |
64 | 2198 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:45.97 | |
65 | 2416 | Eriksen Pernille Gjørup | 1999 | VIBORG | 9966AD | 25 m | 1:46.28 | |
66 | 2229 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 1:46.51 | |
67 | 2365 | Rosendahl Emilie Skouby | 1998 | TRITON V | 9848AR | 25 m | 1:47.26 | |
68 | 2177 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:47.80 | |
69 | 2135 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:48.11 | |
70 | 2456 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | WEST SWIM | 0024AK | 25 m | 1:48.15 | |
71 | 2145 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:48.57 | |
72 | 2080 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | 1:48.67 | ||
73 | 2185 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:49.05 | |
74 | 2498 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 1:49.83 | |
75 | 2457 | Nielsen Line | 1999 | WEST SWIM | 9938AG | 25 m | 1:51.23 | |
76 | 2109 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 1:51.73 | |
77 | 2514 | Bisgaard Sofie Amelie | 2000 | KORAL | 25 m | 1:53.38 | ||
78 | 2507 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 1:54.22 | ||
79 | 2362 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 1:54.76 | |
80 | 2246 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:55.66 | |
81 | 2495 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:55.88 | |
82 | 2061 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:55.99 | |
83 | 2515 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 1:56.34 | ||
84 | 2134 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 1:57.92 | |
85 | 2192 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 1:58.03 | |
86 | 2372 | Tolstrup Clara B. | 2001 | TRITON V | 0146AJ | 25 m | 1:58.67 | |
87 | 2356 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 1:59.91 | |
88 | 2537 | Lauridsen Malene | 1995 | EGVAD | 25 m | 2:00.00 | ||
89 | 2059 | Green Katharina Alexandra | 2001 | AGF | 0194AK | 25 m | 2:00.23 | |
90 | 2256 | Wind Laura Rosen | 1999 | SKOVBAKKEN | 9922AZ | 25 m | 2:01.16 | |
91 | 2380 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 25 m | 2:01.55 | ||
92 | 2348 | Jensen Olivia | 2000 | TRITON V | 0038AX | 25 m | 2:03.34 | |
93 | 2253 | Søndergaard Eva Berg | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:04.64 | ||
94 | 2392 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 25 m | 2:05.17 | ||
95 | 2330 | Eriksen Emilie | 2002 | TRITON V | 0284AK | 25 m | 2:12.53 | |
96 | 2512 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 2:16.09 | ||
97 | 2510 | Muhling Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 2:17.50 | ||
98 | 2539 | Hansen Natashja | 2001 | EGVAD | 25 m | 2:20.00 | ||
99 | 2354 | Lindeberg Josephine | 2002 | TRITON V | 0212AK | 25 m | 2:21.85 | |
100 | 2257 | Lamberg Sigrid | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:26.54 | ||
101 | 2475 | Laursen Mathilde | 2000 | ÅRHUS 1900 | 0082AZ | 25 m | 2:26.86 | |
102 | 2500 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 3:19.60 | |
103 | 2055 | Cramer Liv | 2000 | AGF | 0024AI | 25 m | ||
104 | 2058 | Gertz Line | 2001 | AGF | 25 m | |||
105 | 2497 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 25 m | |||
106 | 2277 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | |||
107 | 2062 | Heerulff Helena | 1999 | AGF | 25 m | |||
108 | 2396 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | |||
109 | 2089 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | ||
110 | 2251 | Mogensen Sidse Borch | 2000 | SKOVBAKKEN | 0076AW | 25 m | ||
111 | 2171 | Buchmet Alexandra | 1999 | IHF | 25 m | |||
112 | 2052 | Bodilsen Mathilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | ||
113 | 2239 | Gornitzka Metha | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
114 | 2494 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 25 m | |||
115 | 2182 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 25 m | |||
116 | 2448 | Gadgaard Julie | 2001 | WEST SWIM | 0124AI | 25 m | ||
117 | 2355 | Mikkelsen Laura Schulz | 2000 | TRITON V | 0032AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 4, 100m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2346 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 1:05.90 | |
2 | 2466 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 1:05.91 | |
3 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 1:06.36 | |
4 | 2398 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:08.06 | |
5 | 2167 | Steg Søren Schebel | 1992 | HOLSTEBRO | 9277AC | 25 m | 1:10.48 | |
6 | 2395 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:11.09 | |
7 | 2261 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:11.82 | |
8 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:12.41 | |
9 | 2057 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 1:12.52 | |
10 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:13.13 | |
11 | 2097 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:13.19 | |
12 | 2149 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 1:13.20 | |
13 | 2481 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:15.27 | |
14 | 2383 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:16.29 | |
15 | 2351 | Kristensen Daniel | 1995 | TRITON V | 9511AQ | 25 m | 1:16.79 | |
16 | 2301 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:16.94 | |
17 | 2083 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:17.17 | |
18 | 2242 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 1:17.40 | |
19 | 2572 | Eickhardt Casper | 1999 | ST ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:17.47 | |
20 | 2100 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:19.32 | |
21 | 2533 | Damsgaard Tim | 1994 | BJERRE HER | 9495AR | 25 m | 1:20.51 | |
22 | 2263 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 9083AE | 25 m | 1:20.73 | |
23 | 2459 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | WEST SWIM | 9807AD | 25 m | 1:21.58 | |
24 | 2598 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:22.19 | |
25 | 2427 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 1:22.50 | |
26 | 2384 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:22.78 | |
27 | 2137 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:22.86 | |
28 | 2051 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:22.87 | |
29 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:23.08 | |
30 | 2056 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:23.15 | |
31 | 2127 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:24.60 | |
32 | 2584 | Oprescu Rares | 1999 | ST ESBJERG | 9965AN | 25 m | 1:24.63 | |
33 | 2482 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 1:24.65 | |
34 | 2420 | Jespersen Martin S | 1997 | VIBORG | 25 m | 1:26.99 | ||
35 | 2439 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:27.12 | |
36 | 2273 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:27.88 | |
37 | 2520 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 1:28.69 | ||
38 | 2593 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:29.68 | |
39 | 2065 | Jensen Laurits Søborg | 1999 | AGF | 9971AR | 25 m | 1:30.72 | |
40 | 2201 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:31.17 | |
41 | 2308 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 1:31.57 | |
42 | 2449 | Gadgaard Mikkel | 1999 | WEST SWIM | 9923AA | 25 m | 1:31.65 | |
43 | 2105 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:32.78 | |
44 | 2364 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 1:33.10 | |
45 | 2577 | Jahic Anes | 1998 | ST ESBJERG | 9893AO | 25 m | 1:33.32 | |
46 | 2153 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:33.88 | |
47 | 2300 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 1:35.78 | |
48 | 2440 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:36.91 | |
49 | 2431 | Byskov Kasper | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 1:37.00 | ||
50 | 2278 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | 1:37.63 | ||
51 | 2428 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | 1:37.68 | |
52 | 2281 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:37.88 | |
53 | 2349 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 1:38.96 | |
54 | 2303 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 1:38.97 | |
55 | 2238 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:39.29 | |
56 | 2513 | Dam Morten | 1998 | KORAL | 25 m | 1:39.71 | ||
57 | 2113 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:40.08 | |
58 | 2271 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:40.44 | |
59 | 2491 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 1:40.54 | |
60 | 2272 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | 1:41.11 | |
61 | 2287 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:41.81 | |
62 | 2296 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:42.12 | |
63 | 2244 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 1:42.74 | |
64 | 2306 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 9245AL | 25 m | 1:43.53 | |
65 | 2505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 1:44.22 | ||
66 | 2358 | Panduro Eik | 1998 | TRITON V | 9843AK | 25 m | 1:45.08 | |
67 | 2091 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 1:45.53 | ||
68 | 2110 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 1:45.60 | |
69 | 2503 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 1:46.35 | ||
70 | 2290 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:46.70 | |
71 | 2368 | Sønderby Mathias | 2000 | TRITON V | 0033AH | 25 m | 1:47.72 | |
72 | 2108 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:48.26 | |
73 | 2130 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 1:48.66 | |
74 | 2243 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 1:48.77 | |
75 | 2433 | Christensen Simon Kran | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 1:49.19 | ||
76 | 2285 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 1:49.25 | |
77 | 2252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:50.29 | |
78 | 2249 | Lings Victor | 2000 | SKOVBAKKEN | 0065AK | 25 m | 1:50.40 | |
79 | 2125 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:50.96 | |
80 | 2329 | Denert-Nielsen Asger | 1999 | TRITON V | 9911AO | 25 m | 1:51.42 | |
81 | 2241 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 1:53.40 | |
82 | 2207 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:53.68 | |
83 | 2390 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 1:53.89 | ||
84 | 2337 | Halbirk Janus | 2000 | TRITON V | 0009AJ | 25 m | 1:54.30 | |
85 | 2357 | Mortensen Ricky L. | 1999 | TRITON V | 9935AQ | 25 m | 1:54.32 | |
86 | 2081 | Stendal Erik | 2002 | AGF | 0201AC | 25 m | 1:54.85 | |
87 | 2066 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:55.35 | |
88 | 2064 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 25 m | 1:55.60 | |
89 | 2245 | Holluefer Mathias | 1999 | SKOVBAKKEN | 9995AO | 25 m | 1:56.80 | |
90 | 2165 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:56.85 | ||
91 | 2493 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 1:57.04 | |
92 | 2138 | Aarup Esben | 1999 | HERNING | 25 m | 1:59.38 | ||
93 | 2389 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 25 m | 2:00.96 | ||
94 | 2088 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 2:01.74 | |
95 | 2181 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | 2:07.93 | |
96 | 2133 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 2:12.34 | |
97 | 2286 | Ludvigsen Jens Jacob | 2001 | STRUER | 25 m | 2:16.57 | ||
98 | 2129 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 2:19.60 | |
99 | 2255 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | ||
100 | 2350 | Juul Mads | 1997 | TRITON V | 9731AQ | 25 m | ||
101 | 2305 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | ||
102 | 2189 | Wolf Sxren | 2000 | IHF | 25 m | |||
103 | 2432 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | |||
104 | 2172 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | ||
105 | 2195 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | ||
106 | 2407 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 25 m | |||
107 | 2335 | Gravgaard Oliver | 2000 | TRITON V | 0097AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 5, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2151 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 29.91 | |
2 | 2069 | Krusell Anna Kirketerp | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 30.37 | |
3 | 2075 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 30.80 | |
4 | 2084 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 30.82 | |
5 | 2467 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 50 m | 31.35 | |
6 | 2146 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 31.50 | |
7 | 2291 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 31.53 | |
8 | 2552 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 31.61 | |
9 | 2334 | Gohr Kathrine | 1997 | TRITON V | 9722AR | 25 m | 32.11 | |
10 | 2570 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 32.14 | |
11 | 2382 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 32.33 | |
12 | 2173 | Friis Simone | 1991 | IHF | 9156AG | 25 m | 32.35 | |
13 | 2597 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 32.74 | |
14 | 2200 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 33.21 | |
15 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 33.21 | |
16 | 2147 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 33.34 | |
17 | 2327 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 33.52 | |
18 | 2152 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 33.83 | |
19 | 2406 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 34.29 | |
20 | 2472 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 34.32 | |
21 | 2473 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 34.49 | |
22 | 2302 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 34.72 | |
23 | 2571 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 50 m | 34.79 | |
24 | 2595 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 34.98 | |
25 | 2600 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 35.17 | |
26 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 35.20 | |
27 | 2159 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 35.58 | |
28 | 2292 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 35.61 | |
29 | 2312 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 35.71 | |
30 | 2144 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 35.80 | |
31 | 2538 | Madsen Malene | 1997 | EGVAD | 25 m | 36.00 | ||
32 | 2275 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 36.39 | |
33 | 2566 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 36.53 | |
34 | 2331 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 36.61 | |
35 | 2191 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 36.67 | |
36 | 2121 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 36.75 | |
37 | 2422 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 36.94 | |
38 | 2148 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 36.95 | |
39 | 2343 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 37.08 | |
40 | 2162 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 37.21 | |
41 | 2585 | Rasmussen Annesofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 37.28 | |
42 | 2587 | Urhøj Nicoline Møller | 1996 | ST ESBJERG | 9628AT | 50 m | 37.57 | |
43 | 2555 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 37.63 | |
44 | 2347 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 37.67 | |
45 | 2193 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 37.69 | |
46 | 2087 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 37.79 | ||
47 | 2470 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 38.47 | |
48 | 2326 | Bergenhagen Louise | 1996 | TRITON V | 9614AX | 25 m | 38.47 | |
49 | 2132 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 38.89 | |
50 | 2150 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 38.95 | |
51 | 2124 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 39.43 | |
52 | 2258 | Østerberg Nikoline Dalby | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | 39.71 | ||
53 | 2131 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 39.96 | |
54 | 2226 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 39.98 | |
55 | 2072 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 40.21 | |
56 | 2506 | Haugaard Henritte | 1997 | KORAL | 25 m | 40.93 | ||
57 | 2283 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 40.96 | |
58 | 2397 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 41.02 | |
59 | 2409 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 41.15 | |
60 | 2203 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 41.33 | |
61 | 2546 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 41.50 | |
62 | 2179 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | 41.59 | |
63 | 2299 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 41.71 | |
64 | 2426 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 42.79 | |
65 | 2135 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 43.22 | |
66 | 2210 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 43.31 | |
67 | 2333 | Gjelstrup Clara | 1999 | TRITON V | 9948AV | 25 m | 43.36 | |
68 | 2531 | Nielsen Bolette | 1995 | S 68 | 9522AR | 25 m | 43.51 | |
69 | 2211 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 43.56 | ||
70 | 2488 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 43.62 | |
71 | 2516 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 43.77 | ||
72 | 2225 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 25 m | 44.03 | |
73 | 2228 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 44.03 | |
74 | 2575 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ST ESBJERG | 0182AE | 25 m | 44.04 | |
75 | 2581 | Madsen Sissel L. | 1999 | ST ESBJERG | 9964AP | 25 m | 44.60 | |
76 | 2461 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | WEST SWIM | 0046AC | 25 m | 44.89 | |
77 | 2498 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 45.11 | |
78 | 2448 | Gadgaard Julie | 2001 | WEST SWIM | 0124AI | 25 m | 45.12 | |
79 | 2232 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 25 m | 45.41 | |
80 | 2202 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 45.42 | |
81 | 2576 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 45.47 | |
82 | 2280 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 45.71 | |
83 | 2457 | Nielsen Line | 1999 | WEST SWIM | 9938AG | 25 m | 45.78 | |
84 | 2276 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 45.91 | |
85 | 2160 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 46.74 | |
86 | 2490 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 46.99 | |
87 | 2573 | Eickhardt Jannie | 2001 | ST ESBJERG | 0134AI | 25 m | 47.11 | |
88 | 2194 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 47.11 | |
89 | 2487 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 47.13 | |
90 | 2379 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 47.32 | |
91 | 2246 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 47.49 | |
92 | 2247 | Kjær Ellen Yde | 1998 | SKOVBAKKEN | 9802BC | 25 m | 47.50 | |
93 | 2233 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | 48.23 | |
94 | 2109 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 48.58 | |
95 | 2517 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 48.84 | ||
96 | 2059 | Green Katharina Alexandra | 2001 | AGF | 0194AK | 25 m | 48.93 | |
97 | 2115 | Hussak Freja Due | 2000 | HERNING | 25 m | 49.80 | ||
98 | 2111 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058ar | 25 m | 50.85 | |
99 | 2454 | Larsen Line | 2000 | WEST SWIM | 0028AC | 25 m | 51.21 | |
100 | 2055 | Cramer Liv | 2000 | AGF | 0024AI | 25 m | 51.30 | |
101 | 2128 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 52.09 | |
102 | 2441 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 52.99 | |
103 | 2372 | Tolstrup Clara B. | 2001 | TRITON V | 0146AJ | 25 m | 53.59 | |
104 | 2119 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 0078AW | 25 m | 55.56 | |
105 | 2112 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 55.80 | |
106 | 2435 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 56.11 | |
107 | 2256 | Wind Laura Rosen | 1999 | SKOVBAKKEN | 9922AZ | 25 m | 57.04 | |
108 | 2134 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 57.49 | |
109 | 2373 | Tvilling Sarah | 2000 | TRITON V | 0014AX | 25 m | 58.34 | |
110 | 2510 | Muhling Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 58.72 | ||
111 | 2392 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 25 m | 59.57 | ||
112 | 2345 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 59.86 | |
113 | 2257 | Lamberg Sigrid | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | 59.98 | ||
114 | 2536 | Nielsen Frederikke | 2000 | EGVAD | 25 m | 1:00.00 | ||
115 | 2509 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 1:00.50 | ||
116 | 2354 | Lindeberg Josephine | 2002 | TRITON V | 0212AK | 25 m | 1:11.62 | |
117 | 2114 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 1:12.60 | |
118 | 2539 | Hansen Natashja | 2001 | EGVAD | 25 m | 1:20.00 | ||
119 | 2540 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | EGVAD | 25 m | 1:20.00 | ||
120 | 2497 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 25 m | |||
121 | 2239 | Gornitzka Metha | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
122 | 2328 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | ||
123 | 2460 | West Sofie | 2000 | WEST SWIM | 0092AS | 25 m | ||
124 | 2499 | Thomasen Stine | 1999 | AARS | 9998AU | 25 m | ||
125 | 2396 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | |||
126 | 2054 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 25 m | |||
127 | 2567 | Bro Carina | 2001 | ST ESBJERG | 0172AP | 25 m | ||
128 | 2253 | Søndergaard Eva Berg | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
129 | 2180 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 6, 50m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 24.62 | |
2 | 2502 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 25.31 | |
3 | 2549 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 25.82 | |
4 | 2116 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 26.02 | |
5 | 2501 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 26.82 | |
6 | 2332 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TRITON V | 9511AJ | 25 m | 27.08 | |
7 | 2197 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 27.39 | |
8 | 2360 | Pedersen Mathias Kristian | 1996 | TRITON V | 9671AN | 25 m | 27.48 | |
9 | 2104 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 27.50 | |
10 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 27.57 | |
11 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 28.43 | |
12 | 2398 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 28.54 | |
13 | 2572 | Eickhardt Casper | 1999 | ST ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 29.63 | |
14 | 2483 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 29.84 | |
15 | 2599 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 29.90 | |
16 | 2351 | Kristensen Daniel | 1995 | TRITON V | 9511AQ | 25 m | 29.95 | |
17 | 2553 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 30.10 | |
18 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 30.41 | |
19 | 2261 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 30.50 | |
20 | 2474 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 30.58 | |
21 | 2295 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 30.79 | |
22 | 2067 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 31.03 | |
23 | 2325 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 31.12 | |
24 | 2279 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 31.43 | |
25 | 2550 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 31.44 | |
26 | 2187 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 31.61 | |
27 | 2301 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 31.74 | |
28 | 2399 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 31.89 | |
29 | 2547 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 32.14 | |
30 | 2468 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 32.17 | |
31 | 2298 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 32.42 | |
32 | 2273 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 32.42 | |
33 | 2053 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 50 m | 32.88 | |
34 | 2393 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 32.98 | |
35 | 2556 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 25 m | 33.02 | ||
36 | 2262 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 33.18 | |
37 | 2476 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9557AR | 25 m | 33.32 | |
38 | 2532 | Bøving Nicolai | 1996 | SVENDBORG | 9607AN | 25 m | 33.38 | |
39 | 2293 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 33.39 | |
40 | 2551 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 33.71 | |
41 | 2137 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 33.80 | |
42 | 2101 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 33.91 | |
43 | 2569 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 33.93 | |
44 | 2439 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 34.04 | |
45 | 2405 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 34.62 | |
46 | 2568 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ST ESBJERG | 9759AL | 25 m | 34.65 | |
47 | 2126 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 34.78 | |
48 | 2519 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 35.10 | ||
49 | 2102 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 35.20 | |
50 | 2442 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 35.26 | |
51 | 2484 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 35.32 | |
52 | 2259 | Brandborg Marcus | 1997 | PINGVINEN | 9713AL | 25 m | 35.34 | |
53 | 2482 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 36.08 | |
54 | 2282 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 37.42 | |
55 | 2105 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 37.45 | |
56 | 2452 | Kaul Christian | 1998 | WEST SWIM | 9859AI | 25 m | 37.83 | |
57 | 2445 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 38.23 | |
58 | 2117 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 38.25 | |
59 | 2520 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 39.16 | ||
60 | 2287 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 39.57 | |
61 | 2300 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 40.11 | |
62 | 2252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 41.26 | |
63 | 2248 | Kristensen Simon | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 41.26 | |
64 | 2419 | Jensen Jeppe Sivert | 1997 | VIBORG | 9761AQ | 25 m | 41.87 | |
65 | 2496 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 42.06 | |
66 | 2136 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 42.70 | |
67 | 2157 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 42.95 | |
68 | 2491 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 43.02 | |
69 | 2493 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 43.20 | |
70 | 2307 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 43.26 | |
71 | 2425 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 43.29 | |
72 | 2369 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 43.59 | |
73 | 2122 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 43.65 | |
74 | 2110 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 43.75 | |
75 | 2303 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 44.09 | |
76 | 2091 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 44.97 | ||
77 | 2363 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 45.08 | |
78 | 2504 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 45.18 | ||
79 | 2511 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 45.75 | ||
80 | 2103 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 47.90 | |
81 | 2450 | Grene Jakob | 2001 | WEST SWIM | 0133AC | 25 m | 48.14 | |
82 | 2243 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 48.97 | |
83 | 2410 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 49.08 | |
84 | 2390 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 49.87 | ||
85 | 2285 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 50.08 | |
86 | 2274 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | 50.09 | ||
87 | 2582 | Mose Jakob | 2000 | ST ESBJERG | 0029AF | 25 m | 50.23 | |
88 | 2381 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 50.29 | ||
89 | 2107 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 51.01 | |
90 | 2444 | Abel Martin H. | 2001 | WEST SWIM | 0197AF | 25 m | 51.13 | |
91 | 2446 | Andreasen Thor Erik | 1998 | WEST SWIM | 9845AR | 25 m | 51.65 | |
92 | 2455 | Møgelmose-Andersen Marcus | 1998 | WEST SWIM | 9845AO | 25 m | 51.68 | |
93 | 2186 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 51.79 | |
94 | 2385 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 51.93 | ||
95 | 2602 | Fosgrau Tobias | 1998 | WEST SWIM | 25 m | 52.00 | ||
96 | 2294 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 53.10 | ||
97 | 2436 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 53.78 | |
98 | 2077 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 54.77 | |
99 | 2106 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 56.94 | |
100 | 2574 | Frøsig Oliver | 2000 | ST ESBJERG | 0021AG | 25 m | 58.27 | |
101 | 2133 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 59.86 | |
102 | 2389 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 25 m | 1:03.07 | ||
103 | 2433 | Christensen Simon Kran | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 1:04.05 | ||
104 | 2063 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 25 m | 1:14.67 | ||
105 | 2076 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | ||
106 | 2353 | Ladekjær Emil Rahbek | 2000 | TRITON V | 0083AO | 25 m | ||
107 | 2099 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | ||
108 | 2074 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | ||
109 | 2082 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | ||
110 | 2155 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
111 | 2255 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | ||
112 | 2415 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | ||
113 | 2254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | ||
114 | 2492 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | ||
115 | 2417 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | ||
116 | 2434 | Schmidt Emil Brun | 2001 | VIDEBÆK | 25 m | |||
117 | 2178 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 0141AG | 25 m | ||
118 | 2172 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | ||
119 | 2407 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 7, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2078 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 1:04.14 | |
2 | 2382 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:05.69 | |
3 | 2548 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:06.62 | |
4 | 2075 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 1:09.54 | |
5 | 2467 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 1:10.35 | |
6 | 2147 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:10.42 | |
7 | 2070 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:11.54 | |
8 | 2151 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:11.69 | |
9 | 2342 | Hededal Maria J. V. | 1995 | TRITON V | 9586AS | 25 m | 1:12.72 | |
10 | 2087 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 1:14.89 | ||
11 | 2594 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 1:14.98 | |
12 | 2473 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:16.84 | |
13 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:16.94 | |
14 | 2200 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 1:17.33 | |
15 | 2173 | Friis Simone | 1991 | IHF | 9156AG | 25 m | 1:17.46 | |
16 | 2313 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 1:17.81 | |
17 | 2240 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 1:17.96 | |
18 | 2472 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 1:18.01 | |
19 | 2580 | Lange Anna C. | 1998 | ST ESBJERG | 9814AU | 25 m | 1:18.23 | |
20 | 2571 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 1:18.66 | |
21 | 2288 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:19.40 | |
22 | 2340 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 1:19.76 | |
23 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:19.86 | |
24 | 2374 | Aagaard Lise B. | 1996 | TRITON V | 9622AS | 25 m | 1:20.03 | |
25 | 2535 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 1:20.14 | |
26 | 2370 | Sørensen Mathilde | 1996 | TRITON V | 9602AY | 25 m | 1:20.24 | |
27 | 2260 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 1:21.11 | |
28 | 2404 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:21.12 | |
29 | 2343 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:21.13 | |
30 | 2531 | Nielsen Bolette | 1995 | S 68 | 9522AR | 25 m | 1:21.53 | |
31 | 2121 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:21.53 | |
32 | 2570 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 1:21.66 | |
33 | 2566 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:22.10 | |
34 | 2148 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:22.35 | |
35 | 2470 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 1:23.22 | |
36 | 2400 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:23.29 | |
37 | 2208 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:23.76 | |
38 | 2061 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:24.14 | |
39 | 2205 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 1:24.19 | |
40 | 2486 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 1:24.26 | |
41 | 2587 | Urhøj Nicoline Møller | 1996 | ST ESBJERG | 9628AT | 25 m | 1:24.37 | |
42 | 2310 | Jensen Merethe Mark | 1997 | RASK | 9706AR | 25 m | 1:24.45 | |
43 | 2112 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:24.61 | |
44 | 2422 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:24.76 | |
45 | 2409 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:25.20 | |
46 | 2411 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 25 m | 1:26.03 | ||
47 | 2289 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:26.21 | |
48 | 2311 | Jensen Birgitte Mark | 1994 | RASK | 9456AP | 25 m | 1:26.28 | |
49 | 2090 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:26.59 | |
50 | 2469 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 1:27.01 | |
51 | 2231 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:27.40 | |
52 | 2124 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:27.86 | |
53 | 2198 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:28.04 | |
54 | 2588 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 1:28.50 | |
55 | 2150 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:28.52 | |
56 | 2193 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:29.04 | |
57 | 2280 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:29.48 | |
58 | 2341 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:29.92 | |
59 | 2585 | Rasmussen Annesofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 1:29.97 | |
60 | 2283 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:30.18 | |
61 | 2211 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 1:31.25 | ||
62 | 2192 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 1:31.38 | |
63 | 2169 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:31.92 | |
64 | 2435 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 1:32.01 | |
65 | 2397 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:32.05 | |
66 | 2247 | Kjær Ellen Yde | 1998 | SKOVBAKKEN | 9802BC | 25 m | 1:33.48 | |
67 | 2576 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 1:34.60 | |
68 | 2456 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | WEST SWIM | 0024AK | 25 m | 1:34.81 | |
69 | 2490 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 1:34.95 | |
70 | 2328 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 1:35.25 | |
71 | 2578 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ST ESBJERG | 0112AE | 25 m | 1:35.28 | |
72 | 2581 | Madsen Sissel L. | 1999 | ST ESBJERG | 9964AP | 25 m | 1:35.60 | |
73 | 2185 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:35.77 | |
74 | 2210 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:36.37 | |
75 | 2168 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:36.39 | ||
76 | 2365 | Rosendahl Emilie Skouby | 1998 | TRITON V | 9848AR | 25 m | 1:37.23 | |
77 | 2145 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:37.66 | |
78 | 2128 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 1:37.72 | |
79 | 2246 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:38.10 | |
80 | 2488 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 1:40.09 | |
81 | 2573 | Eickhardt Jannie | 2001 | ST ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:40.73 | |
82 | 2423 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 1:42.00 | |
83 | 2495 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:43.69 | |
84 | 2458 | Nikolajsen Nanette | 2000 | WEST SWIM | 0004AK | 25 m | 1:44.09 | |
85 | 2460 | West Sofie | 2000 | WEST SWIM | 0092AS | 25 m | 1:44.15 | |
86 | 2226 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:44.26 | |
87 | 2380 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 25 m | 1:44.97 | ||
88 | 2441 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 1:45.88 | |
89 | 2258 | Østerberg Nikoline Dalby | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:46.57 | ||
90 | 2583 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ST ESBJERG | 9906AM | 25 m | 1:47.37 | |
91 | 2092 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 1:51.49 | ||
92 | 2356 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 1:52.83 | |
93 | 2052 | Bodilsen Mathilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:53.36 | |
94 | 2451 | Jørgensen Julie Kjær | 1999 | WEST SWIM | 9926AV | 25 m | 1:55.73 | |
95 | 2540 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | EGVAD | 25 m | 2:00.00 | ||
96 | 2453 | Knigge Tenna | 2001 | WEST SWIM | 0158AO | 25 m | 2:03.99 | |
97 | 2257 | Lamberg Sigrid | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:04.13 | ||
98 | 2367 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 25 m | 2:07.12 | |
99 | 2475 | Laursen Mathilde | 2000 | ÅRHUS 1900 | 0082AZ | 25 m | 2:11.65 | |
100 | 2354 | Lindeberg Josephine | 2002 | TRITON V | 0212AK | 25 m | 2:19.60 | |
101 | 2373 | Tvilling Sarah | 2000 | TRITON V | 0014AX | 25 m | ||
102 | 2123 | Lørdal Henriette | 1998 | HERNING | 25 m | |||
103 | 2170 | Asmussen Alberte Daugaard | 2001 | IHF | 25 m | |||
104 | 2182 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 25 m | |||
105 | 2180 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | ||
106 | 2054 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 25 m | |||
107 | 2345 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | ||
108 | 2089 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | ||
109 | 2062 | Heerulff Helena | 1999 | AGF | 25 m | |||
110 | 2171 | Buchmet Alexandra | 1999 | IHF | 25 m | |||
111 | 2239 | Gornitzka Metha | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
112 | 2251 | Mogensen Sidse Borch | 2000 | SKOVBAKKEN | 0076AW | 25 m | ||
113 | 2230 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | SKANDERBOR | 0004AZ | 25 m | ||
114 | 2058 | Gertz Line | 2001 | AGF | 25 m | |||
115 | 2355 | Mikkelsen Laura Schulz | 2000 | TRITON V | 0032AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 8, 100m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 55.15 | |
2 | 2502 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 58.19 | |
3 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 59.02 | |
4 | 2501 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:00.06 | |
5 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:00.99 | |
6 | 2068 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 1:02.12 | |
7 | 2197 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:02.37 | |
8 | 2332 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TRITON V | 9511AJ | 25 m | 1:06.00 | |
9 | 2544 | Beck Andreas Helbo | 1989 | LYSENG | 8959AC | 25 m | 1:06.42 | |
10 | 2083 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:06.61 | |
11 | 2553 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 1:07.01 | |
12 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:07.59 | |
13 | 2073 | Moritz Victor | 1996 | AGF | 9695AK | 25 m | 1:08.00 | |
14 | 2351 | Kristensen Daniel | 1995 | TRITON V | 9511AQ | 25 m | 1:08.10 | |
15 | 2104 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:08.90 | |
16 | 2459 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | WEST SWIM | 9807AD | 25 m | 1:08.91 | |
17 | 2405 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:09.41 | |
18 | 2295 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:09.63 | |
19 | 2391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:09.91 | |
20 | 2102 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:10.45 | |
21 | 2096 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:10.60 | |
22 | 2545 | Beck Jonas Helbo | 1994 | LYSENG | 9499AI | 25 m | 1:10.99 | |
23 | 2474 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:11.18 | |
24 | 2519 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 1:11.91 | ||
25 | 2398 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:12.00 | |
26 | 2399 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 1:12.11 | |
27 | 2301 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:13.35 | |
28 | 2569 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:13.52 | |
29 | 2364 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 1:13.73 | |
30 | 2439 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:13.84 | |
31 | 2101 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:14.44 | |
32 | 2383 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:14.47 | |
33 | 2452 | Kaul Christian | 1998 | WEST SWIM | 9859AI | 25 m | 1:15.52 | |
34 | 2483 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:15.82 | |
35 | 2153 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:17.32 | |
36 | 2242 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 1:17.42 | |
37 | 2076 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:17.79 | |
38 | 2244 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 1:18.43 | |
39 | 2393 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:20.92 | |
40 | 2445 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 1:22.34 | |
41 | 2339 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 1:22.93 | |
42 | 2530 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501AS | 25 m | 1:23.47 | |
43 | 2577 | Jahic Anes | 1998 | ST ESBJERG | 9893AO | 25 m | 1:23.71 | |
44 | 2157 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:24.21 | |
45 | 2122 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:24.95 | |
46 | 2201 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:26.02 | |
47 | 2238 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:26.15 | |
48 | 2518 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 1:27.78 | ||
49 | 2568 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ST ESBJERG | 9759AL | 25 m | 1:28.44 | |
50 | 2271 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:30.31 | |
51 | 2358 | Panduro Eik | 1998 | TRITON V | 9843AK | 25 m | 1:31.20 | |
52 | 2195 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | 1:31.36 | |
53 | 2278 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | 1:31.63 | ||
54 | 2363 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 1:31.72 | |
55 | 2586 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ST ESBJERG | 9753AO | 25 m | 1:32.10 | |
56 | 2103 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:32.46 | |
57 | 2493 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 1:32.98 | |
58 | 2410 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:33.78 | |
59 | 2425 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 1:33.79 | |
60 | 2248 | Kristensen Simon | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 1:34.31 | |
61 | 2511 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 1:34.36 | ||
62 | 2207 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:35.32 | |
63 | 2574 | Frøsig Oliver | 2000 | ST ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:37.68 | |
64 | 2329 | Denert-Nielsen Asger | 1999 | TRITON V | 9911AO | 25 m | 1:38.46 | |
65 | 2602 | Fosgrau Tobias | 1998 | WEST SWIM | 16 m | 1:40.00 | ||
66 | 2241 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 1:40.84 | |
67 | 2579 | Kappel Christoffer | 1999 | ST ESBJERG | 9925AJ | 25 m | 1:40.86 | |
68 | 2249 | Lings Victor | 2000 | SKOVBAKKEN | 0065AK | 25 m | 1:41.37 | |
69 | 2108 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:41.68 | |
70 | 2290 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:42.09 | |
71 | 2447 | Christensen Oliver | 2000 | WEST SWIM | 0025AF | 25 m | 1:42.49 | |
72 | 2504 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 1:43.82 | ||
73 | 2130 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 1:43.83 | |
74 | 2505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 1:44.00 | ||
75 | 2508 | Juliussen Kasper | 1999 | KORAL | 25 m | 1:45.00 | ||
76 | 2285 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 1:45.95 | |
77 | 2582 | Mose Jakob | 2000 | ST ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:46.00 | |
78 | 2178 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 0141AG | 25 m | 1:46.50 | |
79 | 2091 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 1:46.68 | ||
80 | 2158 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:47.54 | ||
81 | 2165 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:48.14 | ||
82 | 2252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:48.16 | |
83 | 2296 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:48.60 | |
84 | 2245 | Holluefer Mathias | 1999 | SKOVBAKKEN | 9995AO | 25 m | 1:49.04 | |
85 | 2079 | Petlina Nikolaj | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 1:49.62 | |
86 | 2106 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:49.66 | |
87 | 2421 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 25 m | 1:51.32 | |
88 | 2107 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:53.11 | |
89 | 2337 | Halbirk Janus | 2000 | TRITON V | 0009AJ | 25 m | 1:54.98 | |
90 | 2088 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 2:00.77 | |
91 | 2081 | Stendal Erik | 2002 | AGF | 0201AC | 25 m | 2:01.19 | |
92 | 2129 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 2:04.12 | |
93 | 2099 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | ||
94 | 2066 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | ||
95 | 2064 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 25 m | ||
96 | 2067 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | ||
97 | 2082 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | ||
98 | 2074 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | ||
99 | 2065 | Jensen Laurits Søborg | 1999 | AGF | 9971AR | 25 m | ||
100 | 2492 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | ||
101 | 2449 | Gadgaard Mikkel | 1999 | WEST SWIM | 9923AA | 25 m | ||
102 | 2308 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | ||
103 | 2427 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | ||
104 | 2161 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
105 | 2305 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | ||
106 | 2063 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 25 m | |||
107 | 2286 | Ludvigsen Jens Jacob | 2001 | STRUER | 25 m | |||
108 | 2282 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | ||
109 | 2281 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | ||
110 | 2254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | ||
111 | 2186 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | ||
112 | 2181 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | ||
113 | 2440 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 11, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2548 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 32.51 | |
2 | 2465 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 33.82 | |
3 | 2529 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 34.62 | |
4 | 2164 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 35.00 | |
5 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 35.49 | |
6 | 2336 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | TRITON V | 9778AQ | 25 m | 35.67 | |
7 | 2382 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 35.70 | |
8 | 2173 | Friis Simone | 1991 | IHF | 9156AG | 25 m | 36.64 | |
9 | 2464 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 36.69 | |
10 | 2159 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 36.90 | |
11 | 2146 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 37.58 | |
12 | 2291 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 37.91 | |
13 | 2580 | Lange Anna C. | 1998 | ST ESBJERG | 9814AU | 25 m | 38.05 | |
14 | 2422 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 38.69 | |
15 | 2162 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 38.78 | |
16 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 38.99 | |
17 | 2352 | Kristensen Simone | 1996 | TRITON V | 9684AU | 25 m | 39.24 | |
18 | 2359 | Panduro Nete | 1995 | TRITON V | 9546AS | 25 m | 39.90 | |
19 | 2471 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 40.34 | |
20 | 2473 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 40.52 | |
21 | 2469 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 40.52 | |
22 | 2478 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | 41.05 | |
23 | 2591 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 41.46 | |
24 | 2424 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 42.74 | |
25 | 2147 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 42.77 | |
26 | 2404 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 43.23 | |
27 | 2072 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 43.28 | |
28 | 2160 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 43.50 | |
29 | 2087 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 43.50 | ||
30 | 2156 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 43.73 | |
31 | 2292 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 43.96 | |
32 | 2283 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 44.24 | |
33 | 2486 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 44.59 | |
34 | 2299 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 44.72 | |
35 | 2188 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 45.20 | |
36 | 2194 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 45.42 | |
37 | 2198 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 45.50 | |
38 | 2585 | Rasmussen Annesofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 45.90 | |
39 | 2575 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ST ESBJERG | 0182AE | 25 m | 45.96 | |
40 | 2202 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 46.00 | |
41 | 2131 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 46.11 | |
42 | 2534 | Damsgaard Diana | 1996 | BJERRE HER | 9686AY | 25 m | 46.14 | |
43 | 2576 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 46.22 | |
44 | 2423 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 46.62 | |
45 | 2333 | Gjelstrup Clara | 1999 | TRITON V | 9948AV | 25 m | 47.09 | |
46 | 2546 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 47.17 | |
47 | 2183 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 47.31 | |
48 | 2487 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 47.32 | |
49 | 2535 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 47.51 | |
50 | 2210 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 47.60 | |
51 | 2203 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 48.13 | |
52 | 2090 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 48.18 | |
53 | 2408 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 48.37 | |
54 | 2573 | Eickhardt Jannie | 2001 | ST ESBJERG | 0134AI | 25 m | 48.63 | |
55 | 2409 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 48.74 | |
56 | 2499 | Thomasen Stine | 1999 | AARS | 9998AU | 25 m | 48.89 | |
57 | 2193 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 48.95 | |
58 | 2276 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 49.11 | |
59 | 2379 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 49.38 | |
60 | 2416 | Eriksen Pernille Gjørup | 1999 | VIBORG | 9966AD | 25 m | 49.40 | |
61 | 2280 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 49.48 | |
62 | 2145 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 49.57 | |
63 | 2498 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 50.01 | |
64 | 2109 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 51.09 | |
65 | 2514 | Bisgaard Sofie Amelie | 2000 | KORAL | 25 m | 51.88 | ||
66 | 2448 | Gadgaard Julie | 2001 | WEST SWIM | 0124AI | 25 m | 52.27 | |
67 | 2494 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 25 m | 52.76 | ||
68 | 2059 | Green Katharina Alexandra | 2001 | AGF | 0194AK | 25 m | 52.79 | |
69 | 2451 | Jørgensen Julie Kjær | 1999 | WEST SWIM | 9926AV | 25 m | 53.44 | |
70 | 2426 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 54.02 | |
71 | 2583 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ST ESBJERG | 9906AM | 25 m | 54.27 | |
72 | 2515 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 54.31 | ||
73 | 2256 | Wind Laura Rosen | 1999 | SKOVBAKKEN | 9922AZ | 25 m | 54.40 | |
74 | 2537 | Lauridsen Malene | 1995 | EGVAD | 25 m | 55.00 | ||
75 | 2509 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 55.00 | ||
76 | 2372 | Tolstrup Clara B. | 2001 | TRITON V | 0146AJ | 25 m | 55.10 | |
77 | 2507 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 55.35 | ||
78 | 2277 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | 55.59 | ||
79 | 2490 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 56.04 | |
80 | 2380 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 25 m | 56.10 | ||
81 | 2258 | Østerberg Nikoline Dalby | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | 56.22 | ||
82 | 2251 | Mogensen Sidse Borch | 2000 | SKOVBAKKEN | 0076AW | 25 m | 57.42 | |
83 | 2441 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 57.95 | |
84 | 2134 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 59.09 | |
85 | 2128 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 59.60 | |
86 | 2443 | Dahm Cecilie Rafn | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 59.61 | ||
87 | 2345 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:00.22 | |
88 | 2114 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 1:00.49 | |
89 | 2497 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 25 m | 1:00.87 | ||
90 | 2512 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 1:01.58 | ||
91 | 2539 | Hansen Natashja | 2001 | EGVAD | 25 m | 1:02.00 | ||
92 | 2392 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 25 m | 1:02.15 | ||
93 | 2367 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 25 m | 1:02.69 | |
94 | 2567 | Bro Carina | 2001 | ST ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:03.34 | |
95 | 2330 | Eriksen Emilie | 2002 | TRITON V | 0284AK | 25 m | 1:03.40 | |
96 | 2510 | Muhling Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 1:03.45 | ||
97 | 2180 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:03.60 | |
98 | 2092 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 1:04.67 | ||
99 | 2458 | Nikolajsen Nanette | 2000 | WEST SWIM | 0004AK | 25 m | 1:04.72 | |
100 | 2475 | Laursen Mathilde | 2000 | ÅRHUS 1900 | 0082AZ | 25 m | 1:06.22 | |
101 | 2453 | Knigge Tenna | 2001 | WEST SWIM | 0158AO | 25 m | 1:08.86 | |
102 | 2540 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | EGVAD | 25 m | 1:20.00 | ||
103 | 2500 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 1:22.27 | |
104 | 2396 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | |||
105 | 2071 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | ||
106 | 2477 | Rasmussen Victoria | 2001 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
107 | 2080 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | |||
108 | 2089 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | ||
109 | 2457 | Nielsen Line | 1999 | WEST SWIM | 9938AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 12, 50m Brystsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2502 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 30.17 | |
2 | 2116 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 30.51 | |
3 | 2104 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 31.17 | |
4 | 2398 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 31.31 | |
5 | 2395 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 32.30 | |
6 | 2167 | Steg Søren Schebel | 1992 | HOLSTEBRO | 9277AC | 25 m | 32.40 | |
7 | 2549 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 32.41 | |
8 | 2261 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 32.73 | |
9 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 50 m | 32.89 | |
10 | 2149 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 33.29 | |
11 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 33.50 | |
12 | 2097 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 33.57 | |
13 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 33.71 | |
14 | 2481 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 34.78 | |
15 | 2301 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 35.22 | |
16 | 2572 | Eickhardt Casper | 1999 | ST ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 35.42 | |
17 | 2187 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 36.09 | |
18 | 2383 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 36.26 | |
19 | 2242 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 36.45 | |
20 | 2551 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 36.68 | |
21 | 2427 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 36.89 | |
22 | 2384 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 37.37 | |
23 | 2295 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 37.51 | |
24 | 2137 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 37.94 | |
25 | 2533 | Damsgaard Tim | 1994 | BJERRE HER | 9495AR | 25 m | 38.11 | |
26 | 2482 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 38.13 | |
27 | 2298 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 38.34 | |
28 | 2279 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 39.16 | |
29 | 2584 | Oprescu Rares | 1999 | ST ESBJERG | 9965AN | 25 m | 39.24 | |
30 | 2418 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 39.35 | |
31 | 2417 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 39.69 | |
32 | 2273 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 39.79 | |
33 | 2127 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 40.24 | |
34 | 2520 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 40.90 | ||
35 | 2545 | Beck Jonas Helbo | 1994 | LYSENG | 9499AI | 25 m | 40.99 | |
36 | 2440 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 41.73 | |
37 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 41.85 | |
38 | 2556 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 25 m | 41.98 | ||
39 | 2449 | Gadgaard Mikkel | 1999 | WEST SWIM | 9923AA | 25 m | 42.93 | |
40 | 2308 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 43.10 | |
41 | 2201 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 43.19 | |
42 | 2491 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 43.41 | |
43 | 2518 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 43.65 | ||
44 | 2306 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 9245AL | 25 m | 44.13 | |
45 | 2272 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | 44.32 | |
46 | 2278 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | 46.17 | ||
47 | 2445 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 46.52 | |
48 | 2113 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 46.67 | |
49 | 2271 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 46.72 | |
50 | 2303 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 46.82 | |
51 | 2300 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 47.48 | |
52 | 2110 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 48.01 | |
53 | 2431 | Byskov Kasper | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 48.41 | ||
54 | 2287 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 48.50 | |
55 | 2503 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 48.90 | ||
56 | 2091 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 48.98 | ||
57 | 2108 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 49.02 | |
58 | 2357 | Mortensen Ricky L. | 1999 | TRITON V | 9935AQ | 25 m | 49.15 | |
59 | 2505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 49.21 | ||
60 | 2130 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 49.24 | |
61 | 2290 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 49.71 | |
62 | 2082 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 49.83 | |
63 | 2281 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 49.95 | |
64 | 2602 | Fosgrau Tobias | 1998 | WEST SWIM | 25 m | 50.00 | ||
65 | 2390 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 50.00 | ||
66 | 2492 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 50.32 | |
67 | 2195 | Hansen Jonas Terpager | 2000 | IKAST | 0039AI | 25 m | 50.94 | |
68 | 2285 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 50.97 | |
69 | 2245 | Holluefer Mathias | 1999 | SKOVBAKKEN | 9995AO | 25 m | 52.58 | |
70 | 2064 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 25 m | 52.75 | |
71 | 2207 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 52.76 | |
72 | 2586 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ST ESBJERG | 9753AO | 25 m | 53.84 | |
73 | 2138 | Aarup Esben | 1999 | HERNING | 25 m | 53.93 | ||
74 | 2450 | Grene Jakob | 2001 | WEST SWIM | 0133AC | 25 m | 54.58 | |
75 | 2165 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 54.62 | ||
76 | 2155 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 25 m | 54.66 | ||
77 | 2076 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 54.81 | |
78 | 2077 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 55.54 | |
79 | 2389 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 25 m | 55.72 | ||
80 | 2381 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 56.23 | ||
81 | 2455 | Møgelmose-Andersen Marcus | 1998 | WEST SWIM | 9845AO | 25 m | 57.25 | |
82 | 2446 | Andreasen Thor Erik | 1998 | WEST SWIM | 9845AR | 25 m | 57.75 | |
83 | 2107 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 58.02 | |
84 | 2088 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 58.39 | |
85 | 2079 | Petlina Nikolaj | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 58.48 | |
86 | 2158 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | 59.38 | ||
87 | 2447 | Christensen Oliver | 2000 | WEST SWIM | 0025AF | 25 m | 59.95 | |
88 | 2274 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | 1:00.36 | ||
89 | 2189 | Wolf Sxren | 2000 | IHF | 25 m | 1:00.67 | ||
90 | 2133 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 1:02.33 | |
91 | 2444 | Abel Martin H. | 2001 | WEST SWIM | 0197AF | 25 m | 1:02.80 | |
92 | 2421 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 25 m | 1:03.30 | |
93 | 2294 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 1:03.48 | ||
94 | 2436 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 1:05.62 | |
95 | 2314 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 25 m | 1:06.28 | ||
96 | 2568 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ST ESBJERG | 9759AL | 25 m | 1:11.42 | |
97 | 2286 | Ludvigsen Jens Jacob | 2001 | STRUER | 25 m | 1:13.44 | ||
98 | 2434 | Schmidt Emil Brun | 2001 | VIDEBÆK | 25 m | 1:13.97 | ||
99 | 2254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:20.27 | |
100 | 2172 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | ||
101 | 2305 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | ||
102 | 2255 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | ||
103 | 2407 | Nielsen Anders Storgaard | 2000 | THISTED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 13, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2467 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 59.04 | |
2 | 2078 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 59.15 | |
3 | 2548 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:01.27 | |
4 | 2334 | Gohr Kathrine | 1997 | TRITON V | 9722AR | 25 m | 1:02.21 | |
5 | 2382 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:03.18 | |
6 | 2146 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:04.54 | |
7 | 2342 | Hededal Maria J. V. | 1995 | TRITON V | 9586AS | 25 m | 1:04.75 | |
8 | 2291 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:04.94 | |
9 | 2552 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:05.04 | |
10 | 2191 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:05.35 | |
11 | 2370 | Sørensen Mathilde | 1996 | TRITON V | 9602AY | 25 m | 1:05.42 | |
12 | 2159 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:05.50 | |
13 | 2050 | Bjerg Cecilie | 1996 | AGF | 9634AM | 50 m | 1:05.85 | |
14 | 2151 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:05.92 | |
15 | 2069 | Krusell Anna Kirketerp | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 1:06.32 | |
16 | 2070 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 1:06.56 | |
17 | 2240 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 1:06.63 | |
18 | 2374 | Aagaard Lise B. | 1996 | TRITON V | 9622AS | 25 m | 1:06.94 | |
19 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:07.03 | |
20 | 2472 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 1:07.06 | |
21 | 2400 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 1:07.16 | |
22 | 2087 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 1:07.19 | ||
23 | 2327 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 1:07.61 | |
24 | 2424 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:07.73 | |
25 | 2121 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:07.90 | |
26 | 2260 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 1:07.92 | |
27 | 2313 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 1:07.95 | |
28 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:07.98 | |
29 | 2570 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 50 m | 1:08.11 | |
30 | 2571 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 1:08.50 | |
31 | 2302 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:08.52 | |
32 | 2406 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:08.56 | |
33 | 2566 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:08.66 | |
34 | 2594 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 1:08.81 | |
35 | 2226 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:08.93 | |
36 | 2200 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 1:09.03 | |
37 | 2343 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:09.30 | |
38 | 2275 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:09.49 | |
39 | 2324 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 1:09.65 | |
40 | 2152 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:09.75 | |
41 | 2538 | Madsen Malene | 1997 | EGVAD | 25 m | 1:10.00 | ||
42 | 2292 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:10.26 | |
43 | 2352 | Kristensen Simone | 1996 | TRITON V | 9684AU | 25 m | 1:10.38 | |
44 | 2288 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:10.39 | |
45 | 2347 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 1:10.47 | |
46 | 2312 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 1:10.48 | |
47 | 2338 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 1:10.56 | |
48 | 2535 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 1:10.90 | |
49 | 2177 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:11.58 | |
50 | 2326 | Bergenhagen Louise | 1996 | TRITON V | 9614AX | 25 m | 1:11.72 | |
51 | 2289 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 1:11.93 | |
52 | 2489 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 1:11.93 | |
53 | 2555 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:12.05 | |
54 | 2231 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:12.09 | |
55 | 2531 | Nielsen Bolette | 1995 | S 68 | 9522AR | 25 m | 1:12.43 | |
56 | 2060 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:12.53 | |
57 | 2404 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:12.71 | |
58 | 2371 | Thorup Pernille Maj | 1999 | TRITON V | 9906AR | 25 m | 1:12.76 | |
59 | 2340 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 1:12.81 | |
60 | 2595 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:13.40 | |
61 | 2144 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:13.40 | |
62 | 2112 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:13.43 | |
63 | 2331 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 1:13.85 | |
64 | 2132 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:13.99 | |
65 | 2184 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:14.30 | |
66 | 2118 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:14.37 | |
67 | 2478 | Andersen Astrid Sejr | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9882AR | 25 m | 1:14.43 | |
68 | 2585 | Rasmussen Annesofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 1:14.56 | |
69 | 2310 | Jensen Merethe Mark | 1997 | RASK | 9706AR | 25 m | 1:14.64 | |
70 | 2205 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 1:14.74 | |
71 | 2366 | Runge Louise | 1997 | TRITON V | 9756AU | 25 m | 1:15.08 | |
72 | 2596 | Skibsted Sofie | 1997 | NEPTUN | 9758AW | 25 m | 1:15.14 | |
73 | 2156 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 1:15.17 | |
74 | 2299 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:15.19 | |
75 | 2341 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:15.31 | |
76 | 2587 | Urhøj Nicoline Møller | 1996 | ST ESBJERG | 9628AT | 25 m | 1:15.44 | |
77 | 2148 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:15.57 | |
78 | 2131 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 1:15.59 | |
79 | 2090 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:15.64 | |
80 | 2276 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 1:15.66 | |
81 | 2183 | Mejlgaard Christina | 1994 | IHF | 9478AN | 25 m | 1:16.64 | |
82 | 2283 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:17.04 | |
83 | 2227 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:17.10 | |
84 | 2581 | Madsen Sissel L. | 1999 | ST ESBJERG | 9964AP | 25 m | 1:17.26 | |
85 | 2208 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:17.57 | |
86 | 2471 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 1:17.83 | |
87 | 2397 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:18.18 | |
88 | 2188 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 1:18.83 | |
89 | 2588 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 1:18.95 | |
90 | 2379 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:19.02 | |
91 | 2333 | Gjelstrup Clara | 1999 | TRITON V | 9948AV | 25 m | 1:19.02 | |
92 | 2506 | Haugaard Henritte | 1997 | KORAL | 25 m | 1:19.42 | ||
93 | 2411 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 25 m | 1:19.51 | ||
94 | 2194 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:19.96 | |
95 | 2247 | Kjær Ellen Yde | 1998 | SKOVBAKKEN | 9802BC | 25 m | 1:19.98 | |
96 | 2461 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | WEST SWIM | 0046AC | 25 m | 1:20.13 | |
97 | 2280 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:20.14 | |
98 | 2169 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 1:20.17 | |
99 | 2198 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 1:20.21 | |
100 | 2193 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:20.36 | |
101 | 2211 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 1:20.54 | ||
102 | 2470 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 1:20.74 | |
103 | 2135 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:20.76 | |
104 | 2124 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:20.98 | |
105 | 2534 | Damsgaard Diana | 1996 | BJERRE HER | 9686AY | 25 m | 1:21.01 | |
106 | 2575 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ST ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:21.69 | |
107 | 2229 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 1:21.90 | |
108 | 2150 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:22.04 | |
109 | 2179 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | 1:22.07 | |
110 | 2145 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:22.21 | |
111 | 2426 | Prøhl Christie | 1998 | VIBORG | 9872AW | 25 m | 1:22.95 | |
112 | 2054 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 25 m | 1:23.13 | ||
113 | 2185 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:23.26 | |
114 | 2192 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 1:23.30 | |
115 | 2457 | Nielsen Line | 1999 | WEST SWIM | 9938AG | 25 m | 1:23.31 | |
116 | 2573 | Eickhardt Jannie | 2001 | ST ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:23.51 | |
117 | 2062 | Heerulff Helena | 1999 | AGF | 25 m | 1:23.54 | ||
118 | 2516 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 1:23.78 | ||
119 | 2168 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:23.98 | ||
120 | 2071 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | 1:24.12 | |
121 | 2225 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 25 m | 1:24.52 | |
122 | 2373 | Tvilling Sarah | 2000 | TRITON V | 0014AX | 25 m | 1:25.51 | |
123 | 2578 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ST ESBJERG | 0112AE | 25 m | 1:25.78 | |
124 | 2228 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 1:25.96 | |
125 | 2210 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:26.04 | |
126 | 2408 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:26.10 | |
127 | 2365 | Rosendahl Emilie Skouby | 1998 | TRITON V | 9848AR | 25 m | 1:26.38 | |
128 | 2498 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 1:26.92 | |
129 | 2258 | Østerberg Nikoline Dalby | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:27.29 | ||
130 | 2456 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | WEST SWIM | 0024AK | 25 m | 1:27.59 | |
131 | 2115 | Hussak Freja Due | 2000 | HERNING | 25 m | 1:27.83 | ||
132 | 2233 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | 1:27.87 | |
133 | 2246 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:28.12 | |
134 | 2454 | Larsen Line | 2000 | WEST SWIM | 0028AC | 25 m | 1:28.18 | |
135 | 2109 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 1:29.26 | |
136 | 2356 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 1:29.53 | |
137 | 2355 | Mikkelsen Laura Schulz | 2000 | TRITON V | 0032AR | 25 m | 1:29.57 | |
138 | 2232 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 25 m | 1:29.70 | |
139 | 2517 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 1:29.86 | ||
140 | 2423 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 1:30.09 | |
141 | 2460 | West Sofie | 2000 | WEST SWIM | 0092AS | 25 m | 1:30.24 | |
142 | 2458 | Nikolajsen Nanette | 2000 | WEST SWIM | 0004AK | 25 m | 1:31.82 | |
143 | 2111 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058ar | 25 m | 1:33.46 | |
144 | 2230 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | SKANDERBOR | 0004AZ | 25 m | 1:33.51 | |
145 | 2372 | Tolstrup Clara B. | 2001 | TRITON V | 0146AJ | 25 m | 1:34.33 | |
146 | 2362 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 1:34.39 | |
147 | 2380 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 25 m | 1:34.90 | ||
148 | 2119 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 0078AW | 25 m | 1:35.43 | |
149 | 2055 | Cramer Liv | 2000 | AGF | 0024AI | 25 m | 1:35.86 | |
150 | 2499 | Thomasen Stine | 1999 | AARS | 9998AU | 25 m | 1:36.21 | |
151 | 2441 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 1:36.49 | |
152 | 2448 | Gadgaard Julie | 2001 | WEST SWIM | 0124AI | 25 m | 1:36.73 | |
153 | 2583 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ST ESBJERG | 9906AM | 25 m | 1:36.75 | |
154 | 2495 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:36.86 | |
155 | 2507 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 1:37.63 | ||
156 | 2052 | Bodilsen Mathilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:37.64 | |
157 | 2171 | Buchmet Alexandra | 1999 | IHF | 25 m | 1:39.12 | ||
158 | 2536 | Nielsen Frederikke | 2000 | EGVAD | 25 m | 1:40.00 | ||
159 | 2180 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 1:40.33 | |
160 | 2348 | Jensen Olivia | 2000 | TRITON V | 0038AX | 25 m | 1:41.68 | |
161 | 2514 | Bisgaard Sofie Amelie | 2000 | KORAL | 25 m | 1:43.00 | ||
162 | 2257 | Lamberg Sigrid | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:43.15 | ||
163 | 2451 | Jørgensen Julie Kjær | 1999 | WEST SWIM | 9926AV | 25 m | 1:44.41 | |
164 | 2475 | Laursen Mathilde | 2000 | ÅRHUS 1900 | 0082AZ | 25 m | 1:44.88 | |
165 | 2515 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 1:45.56 | ||
166 | 2392 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 25 m | 1:47.17 | ||
167 | 2567 | Bro Carina | 2001 | ST ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:47.83 | |
168 | 2170 | Asmussen Alberte Daugaard | 2001 | IHF | 25 m | 1:48.03 | ||
169 | 2251 | Mogensen Sidse Borch | 2000 | SKOVBAKKEN | 0076AW | 25 m | 1:49.24 | |
170 | 2539 | Hansen Natashja | 2001 | EGVAD | 25 m | 1:50.00 | ||
171 | 2345 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:50.16 | |
172 | 2114 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 1:50.71 | |
173 | 2453 | Knigge Tenna | 2001 | WEST SWIM | 0158AO | 25 m | 1:53.74 | |
174 | 2092 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 1:54.22 | ||
175 | 2330 | Eriksen Emilie | 2002 | TRITON V | 0284AK | 25 m | 1:54.31 | |
176 | 2540 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | EGVAD | 25 m | 1:55.00 | ||
177 | 2256 | Wind Laura Rosen | 1999 | SKOVBAKKEN | 9922AZ | 25 m | 1:55.43 | |
178 | 2510 | Muhling Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 1:57.56 | ||
179 | 2512 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 1:59.75 | ||
180 | 2500 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 2:02.49 | |
181 | 2061 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | ||
182 | 2494 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 25 m | |||
183 | 2072 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | ||
184 | 2058 | Gertz Line | 2001 | AGF | 25 m | |||
185 | 2182 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 25 m | |||
186 | 2443 | Dahm Cecilie Rafn | 2000 | VILDBJERG | 25 m | |||
187 | 2239 | Gornitzka Metha | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
188 | 2080 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | |||
189 | 2123 | Lørdal Henriette | 1998 | HERNING | 25 m | |||
190 | 2477 | Rasmussen Victoria | 2001 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
191 | 2277 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | |||
192 | 2396 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | |||
193 | 2497 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 25 m | |||
194 | 2253 | Søndergaard Eva Berg | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 14, 100m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 48.99 | |
2 | 2466 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 51.49 | |
3 | 2502 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 52.33 | |
4 | 2501 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 53.39 | |
5 | 2549 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 53.83 | |
6 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 54.51 | |
7 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 55.16 | |
8 | 2104 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 55.31 | |
9 | 2197 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 55.60 | |
10 | 2361 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 55.61 | |
11 | 2398 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 55.91 | |
12 | 2068 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 56.38 | |
13 | 2242 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 57.12 | |
14 | 2097 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 57.30 | |
15 | 2553 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 57.36 | |
16 | 2346 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 57.40 | |
17 | 2332 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TRITON V | 9511AJ | 25 m | 57.52 | |
18 | 2149 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 57.55 | |
19 | 2544 | Beck Andreas Helbo | 1989 | LYSENG | 8959AC | 25 m | 58.20 | |
20 | 2399 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 58.97 | |
21 | 2395 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 59.53 | |
22 | 2572 | Eickhardt Casper | 1999 | ST ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 59.69 | |
23 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 59.78 | |
24 | 2351 | Kristensen Daniel | 1995 | TRITON V | 9511AQ | 25 m | 59.81 | |
25 | 2083 | Tørring David | 1995 | AGF | 9509AM | 25 m | 1:00.00 | |
26 | 2096 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:00.22 | |
27 | 2100 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:00.35 | |
28 | 2261 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:00.39 | |
29 | 2598 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:00.46 | |
30 | 2295 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:00.47 | |
31 | 2325 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 1:00.51 | |
32 | 2279 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:00.53 | |
33 | 2301 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:00.59 | |
34 | 2545 | Beck Jonas Helbo | 1994 | LYSENG | 9499AI | 25 m | 1:00.99 | |
35 | 2530 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501AS | 25 m | 1:01.09 | |
36 | 2547 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:01.59 | |
37 | 2550 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:02.17 | |
38 | 2273 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:02.19 | |
39 | 2102 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:02.40 | |
40 | 2053 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:02.44 | |
41 | 2459 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | WEST SWIM | 9807AD | 25 m | 1:02.61 | |
42 | 2569 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:02.62 | |
43 | 2262 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 1:02.90 | |
44 | 2468 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:03.03 | |
45 | 2391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:03.38 | |
46 | 2298 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 1:03.59 | |
47 | 2383 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:03.61 | |
48 | 2554 | Mikkelsen Søren | 1991 | LYSENG | 9101AG | 25 m | 1:03.62 | |
49 | 2067 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:03.80 | |
50 | 2163 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:03.93 | |
51 | 2484 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 1:04.01 | |
52 | 2483 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:04.17 | |
53 | 2137 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:04.33 | |
54 | 2474 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 1:04.35 | |
55 | 2533 | Damsgaard Tim | 1994 | BJERRE HER | 9495AR | 25 m | 1:04.75 | |
56 | 2405 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:04.94 | |
57 | 2263 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 9083AE | 25 m | 1:05.27 | |
58 | 2187 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 1:05.50 | |
59 | 2384 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:05.50 | |
60 | 2556 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 25 m | 1:05.67 | ||
61 | 2051 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:05.86 | |
62 | 2476 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9557AR | 25 m | 1:05.86 | |
63 | 2101 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:05.88 | |
64 | 2439 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:06.81 | |
65 | 2393 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:06.84 | |
66 | 2157 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:06.86 | |
67 | 2126 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:06.86 | |
68 | 2452 | Kaul Christian | 1998 | WEST SWIM | 9859AI | 25 m | 1:06.90 | |
69 | 2293 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 1:07.11 | |
70 | 2551 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 1:07.44 | |
71 | 2259 | Brandborg Marcus | 1997 | PINGVINEN | 9713AL | 25 m | 1:07.61 | |
72 | 2364 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 1:08.21 | |
73 | 2482 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 1:08.42 | |
74 | 2584 | Oprescu Rares | 1999 | ST ESBJERG | 9965AN | 25 m | 1:09.28 | |
75 | 2308 | Nielsen Lasse | 1995 | RASK | 9593AM | 25 m | 1:09.47 | |
76 | 2305 | Nielsen Nicolaj | 1995 | RASK | 9563AM | 25 m | 1:09.96 | |
77 | 2568 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ST ESBJERG | 9759AL | 25 m | 1:10.20 | |
78 | 2532 | Bøving Nicolai | 1996 | SVENDBORG | 9607AN | 25 m | 1:10.24 | |
79 | 2577 | Jahic Anes | 1998 | ST ESBJERG | 9893AO | 25 m | 1:10.29 | |
80 | 2349 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 1:10.72 | |
81 | 2066 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:11.35 | |
82 | 2153 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:11.36 | |
83 | 2419 | Jensen Jeppe Sivert | 1997 | VIBORG | 9761AQ | 25 m | 1:11.43 | |
84 | 2350 | Juul Mads | 1997 | TRITON V | 9731AQ | 25 m | 1:11.58 | |
85 | 2056 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:12.07 | |
86 | 2442 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 1:12.12 | |
87 | 2410 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:12.51 | |
88 | 2445 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 1:12.62 | |
89 | 2417 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 1:12.94 | |
90 | 2493 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 1:13.22 | |
91 | 2307 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 1:13.27 | |
92 | 2282 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:13.48 | |
93 | 2201 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:13.88 | |
94 | 2238 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:14.63 | |
95 | 2122 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:15.11 | |
96 | 2248 | Kristensen Simon | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 1:16.08 | |
97 | 2491 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 1:16.51 | |
98 | 2428 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | 1:16.73 | |
99 | 2278 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | 1:16.88 | ||
100 | 2281 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:17.43 | |
101 | 2306 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 9245AL | 25 m | 1:17.86 | |
102 | 2369 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 1:18.07 | |
103 | 2099 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 1:18.09 | |
104 | 2449 | Gadgaard Mikkel | 1999 | WEST SWIM | 9923AA | 25 m | 1:18.35 | |
105 | 2136 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:18.66 | |
106 | 2440 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:18.67 | |
107 | 2496 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 1:19.00 | |
108 | 2586 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ST ESBJERG | 9753AO | 25 m | 1:19.05 | |
109 | 2271 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 1:19.42 | |
110 | 2368 | Sønderby Mathias | 2000 | TRITON V | 0033AH | 25 m | 1:19.77 | |
111 | 2296 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:20.33 | |
112 | 2103 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:20.77 | |
113 | 2117 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:20.78 | |
114 | 2503 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 1:21.54 | ||
115 | 2579 | Kappel Christoffer | 1999 | ST ESBJERG | 9925AJ | 25 m | 1:22.01 | |
116 | 2385 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 1:22.32 | ||
117 | 2329 | Denert-Nielsen Asger | 1999 | TRITON V | 9911AO | 25 m | 1:22.33 | |
118 | 2358 | Panduro Eik | 1998 | TRITON V | 9843AK | 25 m | 1:22.52 | |
119 | 2363 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 1:22.60 | |
120 | 2074 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | 1:22.67 | |
121 | 2272 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | 1:23.59 | |
122 | 2574 | Frøsig Oliver | 2000 | ST ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:25.09 | |
123 | 2513 | Dam Morten | 1998 | KORAL | 25 m | 1:25.50 | ||
124 | 2108 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:25.65 | |
125 | 2582 | Mose Jakob | 2000 | ST ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:25.75 | |
126 | 2504 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 1:26.14 | ||
127 | 2511 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 1:26.31 | ||
128 | 2125 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:26.60 | |
129 | 2285 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 1:27.20 | |
130 | 2243 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 1:27.54 | |
131 | 2390 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 1:28.00 | ||
132 | 2241 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 1:28.40 | |
133 | 2249 | Lings Victor | 2000 | SKOVBAKKEN | 0065AK | 25 m | 1:28.78 | |
134 | 2245 | Holluefer Mathias | 1999 | SKOVBAKKEN | 9995AO | 25 m | 1:29.40 | |
135 | 2492 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 1:30.45 | |
136 | 2357 | Mortensen Ricky L. | 1999 | TRITON V | 9935AQ | 25 m | 1:30.56 | |
137 | 2508 | Juliussen Kasper | 1999 | KORAL | 25 m | 1:30.82 | ||
138 | 2421 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 25 m | 1:31.44 | |
139 | 2252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:31.51 | |
140 | 2431 | Byskov Kasper | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 1:32.28 | ||
141 | 2381 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 1:32.52 | ||
142 | 2107 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:33.26 | |
143 | 2505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 1:33.80 | ||
144 | 2138 | Aarup Esben | 1999 | HERNING | 25 m | 1:33.89 | ||
145 | 2337 | Halbirk Janus | 2000 | TRITON V | 0009AJ | 25 m | 1:34.39 | |
146 | 2178 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 0141AG | 25 m | 1:34.85 | |
147 | 2314 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 25 m | 1:35.97 | ||
148 | 2447 | Christensen Oliver | 2000 | WEST SWIM | 0025AF | 25 m | 1:36.48 | |
149 | 2106 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:37.20 | |
150 | 2335 | Gravgaard Oliver | 2000 | TRITON V | 0097AJ | 25 m | 1:37.68 | |
151 | 2353 | Ladekjær Emil Rahbek | 2000 | TRITON V | 0083AO | 25 m | 1:38.40 | |
152 | 2294 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 1:40.10 | ||
153 | 2133 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 1:41.20 | |
154 | 2088 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 1:42.00 | |
155 | 2129 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 1:44.57 | |
156 | 2172 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 1:45.89 | |
157 | 2286 | Ludvigsen Jens Jacob | 2001 | STRUER | 25 m | 1:47.13 | ||
158 | 2181 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | 1:47.44 | |
159 | 2158 | Lyngvig Tobias | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:47.79 | ||
160 | 2436 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 1:48.07 | |
161 | 2189 | Wolf Sxren | 2000 | IHF | 25 m | 1:53.59 | ||
162 | 2434 | Schmidt Emil Brun | 2001 | VIDEBÆK | 25 m | 1:55.00 | ||
163 | 2186 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 1:55.12 | |
164 | 2165 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.32 | ||
165 | 2063 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 25 m | 2:00.61 | ||
166 | 2255 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | ||
167 | 2081 | Stendal Erik | 2002 | AGF | 0201AC | 25 m | ||
168 | 2254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | ||
169 | 2079 | Petlina Nikolaj | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | ||
170 | 2077 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | ||
171 | 2065 | Jensen Laurits Søborg | 1999 | AGF | 9971AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 15, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2093 | Ese - Senior | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 2:05.00 | ||
2 | 2139 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:09.00 | ||
3 | 2319 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:14.70 | ||
4 | 2140 | Hsc Damer 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:16.00 | ||
5 | 2561 | Ese Piger 1 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 2174 | Ihf Hold 1 | 0 | IHF | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 2401 | Thisted Piger 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
8 | 2590 | Neptun Piger 1998 | 1998 | NEPTUN | 25 m | 2:23.15 | ||
9 | 2320 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:23.70 | ||
10 | 2589 | Neptun Piger 1 | 0 | NEPTUN | 25 m | 2:24.50 | ||
11 | 2264 | Struer Damer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 2:24.61 | ||
12 | 2048 | Agf Piger | 1998 | AGF | 25 m | 2:25.00 | ||
13 | 2402 | Thisted Piger 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:30.00 | ||
14 | 2175 | Ihf Hold 2 | 1998 | IHF | 25 m | 2:30.00 | ||
15 | 2309 | Rask Prinsesser 1 | 1994 | RASK | 25 m | 2:31.90 | ||
16 | 2321 | Triton Piger 3 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:32.70 | ||
17 | 2141 | Hsc Damer 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:36.49 | ||
18 | 2236 | Bakken Piger 1 | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:38.00 | ||
19 | 2204 | Ikast Monstertrucks | 0 | IKAST | 25 m | 2:40.00 | ||
20 | 2485 | Aars Piger 1 | 1996 | AARS | 25 m | 2:41.00 | ||
21 | 2562 | Ese Piger 2 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:43.00 | ||
22 | 2403 | Thisted Piger 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:50.00 | ||
23 | 2206 | Ikast Rubberducks | 0 | IKAST | 25 m | 2:50.00 | ||
24 | 2322 | Triton Piger 4 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:51.70 | ||
25 | 2563 | Ese Piger 3 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:55.00 | ||
26 | 2266 | Struer Damer 3 | 0 | STRUER | 25 m | 2:55.58 | ||
27 | 2196 | Ikast Havetraktorer | 1998 | IKAST | 25 m | 3:00.00 | ||
28 | 2564 | Ese Piger 4 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 3:07.00 | ||
29 | 2323 | Triton Piger 5 | 0 | TRITON V | 25 m | 3:10.10 | ||
30 | 2049 | Agf Piger 2 | 1998 | AGF | 25 m | 3:15.00 | ||
31 | 2237 | Bakken Piger 2 | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:15.00 | ||
32 | 2565 | Ese Piger 5 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 3:25.00 | ||
33 | 2414 | Viborg Piger | 0 | VIBORG | 25 m | |||
34 | 2541 | Karolines Tøser | 0 | LYSENG | 25 m | |||
35 | 2521 | Kolral Piger 1 | 0 | KORAL | 25 m | |||
36 | 2375 | Stm Gangsters 1 | 2000 | STM | 25 m | |||
37 | 2120 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | |||
38 | 2376 | Stm Gangsters 2 | 2000 | STM | 25 m | |||
39 | 2085 | Durup Swimteam Piger | 1999 | DURUP | 25 m | |||
40 | 2377 | Stm Gangsters 3 | 2000 | STM | 25 m | |||
41 | 2522 | Koral Piger 2 | 0 | KORAL | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 16, 4x50m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2093 | Ese - Senior | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 1:47.50 | ||
2 | 2315 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON V | 25 m | 1:55.00 | ||
3 | 2542 | Slatten Drenge 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 1:55.12 | ||
4 | 2268 | Struer Herrer 1 | 0 | STRUER | 25 m | 1:58.98 | ||
5 | 2316 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON V | 25 m | 1:59.00 | ||
6 | 2142 | Hsc Herre 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:00.00 | ||
7 | 2094 | Grindsted Drenge 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 2:00.10 | ||
8 | 2044 | Agf Drenge | 0 | AGF | 25 m | 2:05.00 | ||
9 | 2386 | Thisted Drenge 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:08.00 | ||
10 | 2480 | Aars Drenge 1 | 1992 | AARS | 25 m | 2:09.00 | ||
11 | 2317 | Triton Drenge 3 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:10.50 | ||
12 | 2045 | Agf Drenge 2 | 1998 | AGF | 25 m | 2:15.00 | ||
13 | 2557 | Ese Drenge 1 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:15.00 | ||
14 | 2543 | Slatten Drenge 2 | 0 | LYSENG | 25 m | 2:15.99 | ||
15 | 2387 | Thisted Drenge 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
16 | 2558 | Ese Drenge 2 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:25.00 | ||
17 | 2095 | Grindsted Drenge 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 2:25.00 | ||
18 | 2143 | Hsc Herre 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:25.00 | ||
19 | 2234 | Bakken Drenge 1 | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:30.00 | ||
20 | 2388 | Thisted Drenge 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:35.00 | ||
21 | 2046 | Agf Drenge 3 | 1998 | AGF | 25 m | 2:40.00 | ||
22 | 2304 | Rask Guys | 1992 | RASK | 25 m | 2:43.45 | ||
23 | 2174 | Ihf Hold 1 | 0 | IHF | 25 m | 2:45.00 | ||
24 | 2318 | Triton Drenge 4 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:53.60 | ||
25 | 2270 | Struer Herrer 4 | 0 | STRUER | 25 m | 2:55.41 | ||
26 | 2235 | Bakken Drenge 2 | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:00.00 | ||
27 | 2559 | Ese Drenge 3 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 3:03.00 | ||
28 | 2560 | Ese Drenge 4 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 3:14.00 | ||
29 | 2047 | Agf Drenge 4 | 1998 | AGF | 25 m | 3:30.00 | ||
30 | 2412 | Drenge 1 Viborg A | 0 | VIBORG | 25 m | |||
31 | 2524 | Koral Drenge 2 | 0 | KORAL | 25 m | |||
32 | 2523 | Koral Drenge 1 | 0 | KORAL | 25 m | |||
33 | 2429 | Videbæk | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | |||
34 | 2375 | Stm Gangsters 1 | 2000 | STM | 25 m | |||
35 | 2120 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | |||
36 | 2376 | Stm Gangsters 2 | 2000 | STM | 25 m | |||
37 | 2377 | Stm Gangsters 3 | 2000 | STM | 25 m | |||
38 | 2378 | Stm Gangsters 4 | 2000 | STM | 25 m | |||
39 | 2413 | Drenge Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
40 | 2267 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:26 |
Løb 17, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2467 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 1:05.67 | |
2 | 2151 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 1:05.99 | |
3 | 2084 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 1:06.46 | |
4 | 2069 | Krusell Anna Kirketerp | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 1:07.36 | |
5 | 2075 | Nielsen Maria | 1996 | AGF | 9616AO | 25 m | 1:10.00 | |
6 | 2548 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:10.66 | |
7 | 2552 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:11.56 | |
8 | 2146 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 1:12.86 | |
9 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:13.22 | |
10 | 2291 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:13.90 | |
11 | 2570 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 1:14.41 | |
12 | 2334 | Gohr Kathrine | 1997 | TRITON V | 9722AR | 25 m | 1:14.89 | |
13 | 2424 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:16.50 | |
14 | 2406 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:17.23 | |
15 | 2152 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:17.53 | |
16 | 2144 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:18.14 | |
17 | 2529 | Larsen Olivia | 1995 | LYSENG | 9562AI | 25 m | 1:18.22 | |
18 | 2060 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:18.51 | |
19 | 2292 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:19.53 | |
20 | 2331 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 1:19.71 | |
21 | 2302 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:21.17 | |
22 | 2571 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 1:21.44 | |
23 | 2594 | Nedergaard Frederikke | 1996 | NEPTUN | 9604AH | 25 m | 1:21.45 | |
24 | 2162 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:22.56 | |
25 | 2312 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 1:23.00 | |
26 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:24.06 | |
27 | 2347 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 1:24.35 | |
28 | 2343 | Hyldgaard Freja K. | 1998 | TRITON V | 9866AT | 25 m | 1:24.95 | |
29 | 2592 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:25.94 | |
30 | 2324 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 1:27.40 | |
31 | 2240 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 1:27.47 | |
32 | 2132 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:27.77 | |
33 | 2566 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:28.26 | |
34 | 2148 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:29.82 | |
35 | 2226 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:31.10 | |
36 | 2555 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:31.55 | |
37 | 2488 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 1:32.02 | |
38 | 2470 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 1:32.60 | |
39 | 2575 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ST ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:33.47 | |
40 | 2258 | Østerberg Nikoline Dalby | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:33.68 | ||
41 | 2397 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:34.40 | |
42 | 2338 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 1:34.44 | |
43 | 2341 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:35.56 | |
44 | 2516 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 1:36.33 | ||
45 | 2071 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | 1:36.51 | |
46 | 2299 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:36.89 | |
47 | 2203 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 1:37.52 | |
48 | 2409 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:37.89 | |
49 | 2061 | Harrits Anna Sommer | 1999 | AGF | 9948AP | 25 m | 1:38.47 | |
50 | 2150 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 1:39.38 | |
51 | 2581 | Madsen Sissel L. | 1999 | ST ESBJERG | 9964AP | 25 m | 1:39.93 | |
52 | 2457 | Nielsen Line | 1999 | WEST SWIM | 9938AG | 25 m | 1:40.09 | |
53 | 2498 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 1:41.04 | |
54 | 2461 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | WEST SWIM | 0046AC | 25 m | 1:44.04 | |
55 | 2573 | Eickhardt Jannie | 2001 | ST ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:45.36 | |
56 | 2160 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 1:45.75 | |
57 | 2192 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 1:45.86 | |
58 | 2517 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 1:45.94 | ||
59 | 2121 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 1:48.72 | |
60 | 2246 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:52.81 | |
61 | 2454 | Larsen Line | 2000 | WEST SWIM | 0028AC | 25 m | 1:53.02 | |
62 | 2185 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:56.97 | |
63 | 2114 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 2:24.70 | |
64 | 2257 | Lamberg Sigrid | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:28.44 | ||
65 | 2072 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | ||
66 | 2080 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | |||
67 | 2168 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
68 | 2231 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | ||
69 | 2233 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | ||
70 | 2253 | Søndergaard Eva Berg | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
71 | 2495 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | ||
72 | 2227 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 18, 100m Butterfly |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 52.66 | |
2 | 2502 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 55.58 | |
3 | 2466 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 57.03 | |
4 | 2462 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 58.24 | |
5 | 2549 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 58.62 | |
6 | 2501 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 58.83 | |
7 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:00.72 | |
8 | 2332 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TRITON V | 9511AJ | 25 m | 1:01.71 | |
9 | 2361 | Pedersen Nicolai | 1994 | TRITON V | 9499AK | 25 m | 1:03.25 | |
10 | 2398 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:04.16 | |
11 | 2104 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 1:04.30 | |
12 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:05.15 | |
13 | 2351 | Kristensen Daniel | 1995 | TRITON V | 9511AQ | 25 m | 1:05.74 | |
14 | 2553 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 1:06.99 | |
15 | 2057 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 1:07.09 | |
16 | 2325 | Bech Mathias | 1996 | TRITON V | 9633AQ | 25 m | 1:07.34 | |
17 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:07.44 | |
18 | 2572 | Eickhardt Casper | 1999 | ST ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:07.46 | |
19 | 2053 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 1:09.98 | |
20 | 2097 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:10.14 | |
21 | 2569 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:10.61 | |
22 | 2301 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:11.83 | |
23 | 2483 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 1:11.83 | |
24 | 2344 | Hyldgaard Rasmus K. | 1993 | TRITON V | 9353AG | 25 m | 1:12.34 | |
25 | 2295 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:12.67 | |
26 | 2550 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:13.25 | |
27 | 2459 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | WEST SWIM | 9807AD | 25 m | 1:13.46 | |
28 | 2547 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:13.48 | |
29 | 2393 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:14.36 | |
30 | 2261 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:14.61 | |
31 | 2067 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:14.71 | |
32 | 2599 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 1:14.88 | |
33 | 2383 | Birk Peter | 1996 | THISTED | 9665AJ | 25 m | 1:15.00 | |
34 | 2262 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 1:15.08 | |
35 | 2273 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:15.40 | |
36 | 2468 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:15.61 | |
37 | 2556 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 25 m | 1:17.23 | ||
38 | 2244 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 1:17.40 | |
39 | 2532 | Bøving Nicolai | 1996 | SVENDBORG | 9607AN | 25 m | 1:18.51 | |
40 | 2568 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ST ESBJERG | 9759AL | 25 m | 1:18.55 | |
41 | 2259 | Brandborg Marcus | 1997 | PINGVINEN | 9713AL | 25 m | 1:19.08 | |
42 | 2163 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 1:19.46 | |
43 | 2279 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:19.47 | |
44 | 2364 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 1:19.80 | |
45 | 2263 | Rebsdorf Rene | 1990 | PINGVINEN | 9083AE | 25 m | 1:20.46 | |
46 | 2339 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 1:20.47 | |
47 | 2349 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 1:20.63 | |
48 | 2293 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 1:20.67 | |
49 | 2153 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:21.42 | |
50 | 2082 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:23.63 | |
51 | 2056 | Cramer Toke | 1998 | AGF | 9875AI | 25 m | 1:23.90 | |
52 | 2420 | Jespersen Martin S | 1997 | VIBORG | 25 m | 1:24.09 | ||
53 | 2350 | Juul Mads | 1997 | TRITON V | 9731AQ | 25 m | 1:26.00 | |
54 | 2076 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:27.19 | |
55 | 2593 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:28.17 | |
56 | 2051 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 1:30.13 | |
57 | 2126 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:30.94 | |
58 | 2066 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:31.41 | |
59 | 2445 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 1:31.86 | |
60 | 2520 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 1:32.08 | ||
61 | 2442 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 1:32.25 | |
62 | 2117 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:35.50 | |
63 | 2307 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 1:36.42 | |
64 | 2136 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:37.38 | |
65 | 2287 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:38.75 | |
66 | 2303 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 1:43.02 | |
67 | 2248 | Kristensen Simon | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 1:43.85 | |
68 | 2241 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 1:48.48 | |
69 | 2249 | Lings Victor | 2000 | SKOVBAKKEN | 0065AK | 25 m | 1:57.41 | |
70 | 2281 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:58.86 | |
71 | 2243 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 2:01.88 | |
72 | 2294 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 2:15.22 | ||
73 | 2369 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | ||
74 | 2574 | Frøsig Oliver | 2000 | ST ESBJERG | 0021AG | 25 m | ||
75 | 2157 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | ||
76 | 2127 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | ||
77 | 2065 | Jensen Laurits Søborg | 1999 | AGF | 9971AR | 25 m | ||
78 | 2282 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | ||
79 | 2074 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 19, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2078 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 30.17 | |
2 | 2147 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 32.51 | |
3 | 2424 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 32.84 | |
4 | 2291 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 33.83 | |
5 | 2342 | Hededal Maria J. V. | 1995 | TRITON V | 9586AS | 25 m | 33.90 | |
6 | 2173 | Friis Simone | 1991 | IHF | 9156AG | 25 m | 34.60 | |
7 | 2070 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 25 m | 34.76 | |
8 | 2087 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 34.93 | ||
9 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 35.00 | |
10 | 2600 | Sørensen Sofie Møller | 1998 | NEPTUN | 9882AL | 25 m | 35.01 | |
11 | 2288 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 35.69 | |
12 | 2437 | Cebula Laura | 1997 | VILDBJERG | 9722AT | 25 m | 36.03 | |
13 | 2595 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 36.07 | |
14 | 2473 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 36.07 | |
15 | 2352 | Kristensen Simone | 1996 | TRITON V | 9684AU | 25 m | 36.08 | |
16 | 2472 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 36.08 | |
17 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 36.38 | |
18 | 2327 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 36.70 | |
19 | 2374 | Aagaard Lise B. | 1996 | TRITON V | 9622AS | 25 m | 36.80 | |
20 | 2404 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 36.92 | |
21 | 2535 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 36.97 | |
22 | 2406 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 37.32 | |
23 | 2121 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 37.38 | |
24 | 2191 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 37.41 | |
25 | 2200 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 37.45 | |
26 | 2159 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 37.54 | |
27 | 2570 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 37.62 | |
28 | 2112 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 37.84 | |
29 | 2571 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 50 m | 37.88 | |
30 | 2531 | Nielsen Bolette | 1995 | S 68 | 9522AR | 25 m | 37.98 | |
31 | 2400 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 38.03 | |
32 | 2208 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 38.37 | |
33 | 2148 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 38.40 | |
34 | 2292 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 38.69 | |
35 | 2205 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 38.71 | |
36 | 2177 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 38.79 | |
37 | 2340 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 38.84 | |
38 | 2310 | Jensen Merethe Mark | 1997 | RASK | 9706AR | 25 m | 38.86 | |
39 | 2184 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 38.86 | |
40 | 2587 | Urhøj Nicoline Møller | 1996 | ST ESBJERG | 9628AT | 25 m | 39.08 | |
41 | 2275 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 39.08 | |
42 | 2486 | Sørensen Amalie Krøier | 1996 | AARS | 9644AP | 25 m | 39.37 | |
43 | 2470 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 39.38 | |
44 | 2289 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 39.71 | |
45 | 2198 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 39.72 | |
46 | 2118 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 39.72 | |
47 | 2370 | Sørensen Mathilde | 1996 | TRITON V | 9602AY | 50 m | 39.82 | |
48 | 2585 | Rasmussen Annesofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 40.03 | |
49 | 2409 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 40.10 | |
50 | 2124 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 40.22 | |
51 | 2192 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 40.26 | |
52 | 2588 | Zysek Sarah | 1998 | ST ESBJERG | 9856AL | 25 m | 40.32 | |
53 | 2283 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 40.33 | |
54 | 2150 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 40.33 | |
55 | 2326 | Bergenhagen Louise | 1996 | TRITON V | 9614AX | 25 m | 40.46 | |
56 | 2086 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 40.57 | |
57 | 2135 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 40.71 | |
58 | 2411 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 25 m | 40.87 | ||
59 | 2090 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 41.01 | |
60 | 2193 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 41.17 | |
61 | 2210 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 41.32 | |
62 | 2506 | Haugaard Henritte | 1997 | KORAL | 25 m | 41.47 | ||
63 | 2487 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 41.58 | |
64 | 2211 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 41.63 | ||
65 | 2188 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 42.20 | |
66 | 2280 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 42.28 | |
67 | 2276 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 42.31 | |
68 | 2546 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 42.43 | |
69 | 2490 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 42.45 | |
70 | 2131 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 42.85 | |
71 | 2534 | Damsgaard Diana | 1996 | BJERRE HER | 9686AY | 25 m | 43.00 | |
72 | 2435 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 43.09 | |
73 | 2179 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | 43.17 | |
74 | 2225 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 25 m | 44.01 | |
75 | 2194 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 44.34 | |
76 | 2457 | Nielsen Line | 1999 | WEST SWIM | 9938AG | 25 m | 44.86 | |
77 | 2581 | Madsen Sissel L. | 1999 | ST ESBJERG | 9964AP | 25 m | 44.91 | |
78 | 2456 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | WEST SWIM | 0024AK | 25 m | 44.92 | |
79 | 2538 | Madsen Malene | 1997 | EGVAD | 25 m | 45.00 | ||
80 | 2055 | Cramer Liv | 2000 | AGF | 0024AI | 25 m | 45.17 | |
81 | 2578 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ST ESBJERG | 0112AE | 25 m | 45.22 | |
82 | 2408 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 45.37 | |
83 | 2054 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 25 m | 45.45 | ||
84 | 2460 | West Sofie | 2000 | WEST SWIM | 0092AS | 25 m | 45.46 | |
85 | 2169 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 45.67 | |
86 | 2379 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 45.74 | |
87 | 2247 | Kjær Ellen Yde | 1998 | SKOVBAKKEN | 9802BC | 25 m | 45.75 | |
88 | 2423 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 45.97 | |
89 | 2246 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 46.30 | |
90 | 2441 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 46.81 | |
91 | 2537 | Lauridsen Malene | 1995 | EGVAD | 25 m | 47.00 | ||
92 | 2514 | Bisgaard Sofie Amelie | 2000 | KORAL | 25 m | 47.35 | ||
93 | 2576 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 47.47 | |
94 | 2128 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 47.91 | |
95 | 2454 | Larsen Line | 2000 | WEST SWIM | 0028AC | 25 m | 48.50 | |
96 | 2583 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ST ESBJERG | 9906AM | 25 m | 48.81 | |
97 | 2540 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | EGVAD | 25 m | 49.00 | ||
98 | 2458 | Nikolajsen Nanette | 2000 | WEST SWIM | 0004AK | 25 m | 49.15 | |
99 | 2144 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 50 m | 49.41 | |
100 | 2448 | Gadgaard Julie | 2001 | WEST SWIM | 0124AI | 25 m | 49.65 | |
101 | 2498 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 50.01 | |
102 | 2258 | Østerberg Nikoline Dalby | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | 50.21 | ||
103 | 2109 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 50.23 | |
104 | 2380 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 25 m | 50.28 | ||
105 | 2348 | Jensen Olivia | 2000 | TRITON V | 0038AX | 25 m | 50.50 | |
106 | 2052 | Bodilsen Mathilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 50.93 | |
107 | 2345 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 51.00 | |
108 | 2119 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 0078AW | 25 m | 51.32 | |
109 | 2509 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 52.32 | ||
110 | 2134 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 52.76 | |
111 | 2362 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 53.09 | |
112 | 2092 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 53.63 | ||
113 | 2180 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 53.75 | |
114 | 2392 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 25 m | 54.65 | ||
115 | 2257 | Lamberg Sigrid | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | 54.78 | ||
116 | 2515 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 54.85 | ||
117 | 2536 | Nielsen Frederikke | 2000 | EGVAD | 25 m | 55.00 | ||
118 | 2111 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058ar | 25 m | 55.27 | |
119 | 2497 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 25 m | 57.23 | ||
120 | 2372 | Tolstrup Clara B. | 2001 | TRITON V | 0146AJ | 25 m | 57.50 | |
121 | 2512 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 58.08 | ||
122 | 2451 | Jørgensen Julie Kjær | 1999 | WEST SWIM | 9926AV | 25 m | 58.20 | |
123 | 2453 | Knigge Tenna | 2001 | WEST SWIM | 0158AO | 25 m | 58.86 | |
124 | 2256 | Wind Laura Rosen | 1999 | SKOVBAKKEN | 9922AZ | 25 m | 58.89 | |
125 | 2253 | Søndergaard Eva Berg | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 59.41 | ||
126 | 2059 | Green Katharina Alexandra | 2001 | AGF | 0194AK | 25 m | 1:00.78 | |
127 | 2567 | Bro Carina | 2001 | ST ESBJERG | 0172AP | 25 m | 1:01.85 | |
128 | 2475 | Laursen Mathilde | 2000 | ÅRHUS 1900 | 0082AZ | 25 m | 1:02.88 | |
129 | 2367 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 25 m | 1:03.35 | |
130 | 2500 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 1:06.17 | |
131 | 2182 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 25 m | 1:08.04 | ||
132 | 2539 | Hansen Natashja | 2001 | EGVAD | 25 m | 1:10.00 | ||
133 | 2089 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | ||
134 | 2239 | Gornitzka Metha | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
135 | 2251 | Mogensen Sidse Borch | 2000 | SKOVBAKKEN | 0076AW | 25 m | ||
136 | 2058 | Gertz Line | 2001 | AGF | 25 m | |||
137 | 2277 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | |||
138 | 2123 | Lørdal Henriette | 1998 | HERNING | 25 m | |||
139 | 2062 | Heerulff Helena | 1999 | AGF | 25 m | |||
140 | 2477 | Rasmussen Victoria | 2001 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
141 | 2396 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | |||
142 | 2230 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | SKANDERBOR | 0004AZ | 25 m | ||
143 | 2494 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 25 m | |||
144 | 2171 | Buchmet Alexandra | 1999 | IHF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 20, 50m Rygsvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 26.26 | |
2 | 2502 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 27.12 | |
3 | 2501 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 28.13 | |
4 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 28.33 | |
5 | 2197 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 28.45 | |
6 | 2462 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 29.00 | |
7 | 2068 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 29.48 | |
8 | 2549 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 29.53 | |
9 | 2360 | Pedersen Mathias Kristian | 1996 | TRITON V | 9671AN | 25 m | 29.71 | |
10 | 2116 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 29.83 | |
11 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 31.43 | |
12 | 2572 | Eickhardt Casper | 1999 | ST ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 31.47 | |
13 | 2544 | Beck Andreas Helbo | 1989 | LYSENG | 8959AC | 25 m | 31.53 | |
14 | 2096 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 31.77 | |
15 | 2102 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 31.86 | |
16 | 2295 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 31.91 | |
17 | 2051 | Bjerg Tobias B. | 1998 | AGF | 9807AC | 25 m | 31.98 | |
18 | 2073 | Moritz Victor | 1996 | AGF | 9695AK | 25 m | 32.25 | |
19 | 2519 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 32.42 | ||
20 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 32.60 | |
21 | 2553 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 50 m | 32.71 | |
22 | 2474 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 32.76 | |
23 | 2279 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 33.17 | |
24 | 2405 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 33.44 | |
25 | 2399 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 33.78 | |
26 | 2483 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 33.84 | |
27 | 2439 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 34.16 | |
28 | 2459 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | WEST SWIM | 9807AD | 25 m | 34.20 | |
29 | 2391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 34.30 | |
30 | 2100 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 34.47 | |
31 | 2395 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 34.60 | |
32 | 2242 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 34.62 | |
33 | 2101 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 34.71 | |
34 | 2452 | Kaul Christian | 1998 | WEST SWIM | 9859AI | 25 m | 34.86 | |
35 | 2530 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501AS | 25 m | 35.16 | |
36 | 2344 | Hyldgaard Rasmus K. | 1993 | TRITON V | 9353AG | 25 m | 35.36 | |
37 | 2298 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 35.39 | |
38 | 2545 | Beck Jonas Helbo | 1994 | LYSENG | 9499AI | 25 m | 35.99 | |
39 | 2393 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 36.15 | |
40 | 2293 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 36.24 | |
41 | 2157 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 36.53 | |
42 | 2418 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 36.78 | |
43 | 2551 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 36.96 | |
44 | 2126 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 38.06 | |
45 | 2153 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 38.38 | |
46 | 2518 | Lund Michael | 1994 | KORAL | 25 m | 38.68 | ||
47 | 2445 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 38.81 | |
48 | 2238 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 39.09 | |
49 | 2137 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 39.40 | |
50 | 2339 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 39.54 | |
51 | 2122 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 39.60 | |
52 | 2201 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 39.68 | |
53 | 2271 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 39.89 | |
54 | 2568 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ST ESBJERG | 9759AL | 25 m | 40.20 | |
55 | 2577 | Jahic Anes | 1998 | ST ESBJERG | 9893AO | 25 m | 40.30 | |
56 | 2584 | Oprescu Rares | 1999 | ST ESBJERG | 9965AN | 25 m | 40.64 | |
57 | 2449 | Gadgaard Mikkel | 1999 | WEST SWIM | 9923AA | 25 m | 40.73 | |
58 | 2278 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | 40.81 | ||
59 | 2248 | Kristensen Simon | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 41.25 | |
60 | 2410 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 41.62 | |
61 | 2117 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 41.79 | |
62 | 2091 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 41.80 | ||
63 | 2440 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 41.86 | |
64 | 2103 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 41.95 | |
65 | 2511 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 42.23 | ||
66 | 2513 | Dam Morten | 1998 | KORAL | 25 m | 42.28 | ||
67 | 2282 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 42.50 | |
68 | 2491 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 42.56 | |
69 | 2417 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 43.24 | |
70 | 2496 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 43.30 | |
71 | 2136 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 43.62 | |
72 | 2505 | Koch Christian | 1998 | KORAL | 25 m | 43.75 | ||
73 | 2110 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 43.76 | |
74 | 2363 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 43.81 | |
75 | 2586 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ST ESBJERG | 9753AO | 25 m | 43.83 | |
76 | 2296 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 44.09 | |
77 | 2428 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | 44.29 | |
78 | 2099 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 45.11 | |
79 | 2287 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 45.38 | |
80 | 2272 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | 45.49 | |
81 | 2508 | Juliussen Kasper | 1999 | KORAL | 25 m | 45.75 | ||
82 | 2358 | Panduro Eik | 1998 | TRITON V | 9843AK | 25 m | 46.00 | |
83 | 2455 | Møgelmose-Andersen Marcus | 1998 | WEST SWIM | 9845AO | 25 m | 46.07 | |
84 | 2207 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 46.14 | |
85 | 2493 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 46.30 | |
86 | 2329 | Denert-Nielsen Asger | 1999 | TRITON V | 9911AO | 25 m | 46.39 | |
87 | 2130 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 46.96 | |
88 | 2450 | Grene Jakob | 2001 | WEST SWIM | 0133AC | 25 m | 47.08 | |
89 | 2165 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 47.28 | ||
90 | 2431 | Byskov Kasper | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 47.42 | ||
91 | 2444 | Abel Martin H. | 2001 | WEST SWIM | 0197AF | 25 m | 47.60 | |
92 | 2252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 47.73 | |
93 | 2582 | Mose Jakob | 2000 | ST ESBJERG | 0029AF | 25 m | 47.75 | |
94 | 2602 | Fosgrau Tobias | 1998 | WEST SWIM | 25 m | 48.00 | ||
95 | 2243 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 48.19 | |
96 | 2077 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 48.39 | |
97 | 2106 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 48.72 | |
98 | 2335 | Gravgaard Oliver | 2000 | TRITON V | 0097AJ | 25 m | 49.03 | |
99 | 2447 | Christensen Oliver | 2000 | WEST SWIM | 0025AF | 25 m | 49.13 | |
100 | 2446 | Andreasen Thor Erik | 1998 | WEST SWIM | 9845AR | 25 m | 49.15 | |
101 | 2125 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 49.58 | |
102 | 2064 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 25 m | 49.61 | |
103 | 2245 | Holluefer Mathias | 1999 | SKOVBAKKEN | 9995AO | 25 m | 49.61 | |
104 | 2421 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 25 m | 49.75 | |
105 | 2381 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 50.00 | ||
106 | 2255 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | 50.26 | |
107 | 2138 | Aarup Esben | 1999 | HERNING | 25 m | 50.51 | ||
108 | 2579 | Kappel Christoffer | 1999 | ST ESBJERG | 9925AJ | 25 m | 50.56 | |
109 | 2390 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 50.75 | ||
110 | 2088 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 51.10 | |
111 | 2337 | Halbirk Janus | 2000 | TRITON V | 0009AJ | 25 m | 51.42 | |
112 | 2107 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 51.46 | |
113 | 2178 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 0141AG | 25 m | 51.57 | |
114 | 2492 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 51.97 | |
115 | 2314 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 25 m | 52.03 | ||
116 | 2079 | Petlina Nikolaj | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 52.23 | |
117 | 2063 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 25 m | 53.10 | ||
118 | 2081 | Stendal Erik | 2002 | AGF | 0201AC | 25 m | 53.99 | |
119 | 2133 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 54.03 | |
120 | 2155 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 25 m | 54.73 | ||
121 | 2436 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 55.06 | |
122 | 2285 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 55.51 | |
123 | 2357 | Mortensen Ricky L. | 1999 | TRITON V | 9935AQ | 25 m | 56.61 | |
124 | 2129 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 56.78 | |
125 | 2186 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 57.75 | |
126 | 2433 | Christensen Simon Kran | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 58.36 | ||
127 | 2353 | Ladekjær Emil Rahbek | 2000 | TRITON V | 0083AO | 25 m | 1:03.59 | |
128 | 2254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 1:04.40 | |
129 | 2434 | Schmidt Emil Brun | 2001 | VIDEBÆK | 25 m | 1:09.59 | ||
130 | 2108 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | ||
131 | 2274 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | |||
132 | 2385 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | |||
133 | 2172 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 23, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2548 | Jørgensen Nina Højris | 1992 | LYSENG | 9254AM | 25 m | 1:06.58 | |
2 | 2382 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 1:08.52 | |
3 | 2465 | Philipsen Marie | 1992 | WEST SWIM | 9244AG | 25 m | 1:08.92 | |
4 | 2164 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 1:10.63 | |
5 | 2467 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 1:11.13 | |
6 | 2336 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | TRITON V | 9778AQ | 25 m | 1:11.60 | |
7 | 2334 | Gohr Kathrine | 1997 | TRITON V | 9722AR | 25 m | 1:12.54 | |
8 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 1:13.80 | |
9 | 2147 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 1:13.85 | |
10 | 2291 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 1:13.97 | |
11 | 2464 | Nielsen Iben | 1994 | WEST SWIM | 9458AJ | 25 m | 1:14.45 | |
12 | 2597 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 1:15.14 | |
13 | 2173 | Friis Simone | 1991 | IHF | 9156AG | 25 m | 1:15.67 | |
14 | 2069 | Krusell Anna Kirketerp | 1994 | AGF | 9464AI | 25 m | 1:15.90 | |
15 | 2159 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 1:16.05 | |
16 | 2438 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 1:16.39 | |
17 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 1:16.71 | |
18 | 2087 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 1:17.34 | ||
19 | 2352 | Kristensen Simone | 1996 | TRITON V | 9684AU | 25 m | 1:17.39 | |
20 | 2570 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 1:17.40 | |
21 | 2162 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 1:17.52 | |
22 | 2552 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 1:17.59 | |
23 | 2370 | Sørensen Mathilde | 1996 | TRITON V | 9602AY | 25 m | 1:17.82 | |
24 | 2060 | Green Natascha Alexandra | 2000 | AGF | 0062AQ | 25 m | 1:18.07 | |
25 | 2260 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 1:18.18 | |
26 | 2422 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 1:18.38 | |
27 | 2200 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 1:18.44 | |
28 | 2473 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 1:18.66 | |
29 | 2566 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 1:18.76 | |
30 | 2313 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 1:19.06 | |
31 | 2152 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 1:19.09 | |
32 | 2472 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 1:19.21 | |
33 | 2571 | Dzafic Selina | 1997 | ST ESBJERG | 9792AL | 25 m | 1:19.29 | |
34 | 2424 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 1:19.58 | |
35 | 2240 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 1:19.78 | |
36 | 2591 | Dahl Anne | 1996 | NEPTUN | 9686AT | 25 m | 1:19.87 | |
37 | 2144 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 1:20.20 | |
38 | 2406 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 1:20.43 | |
39 | 2191 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 1:20.44 | |
40 | 2592 | Eske Marie | 1999 | NEPTUN | 9988AF | 25 m | 1:20.57 | |
41 | 2302 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 1:20.68 | |
42 | 2595 | Rasmussen Laura B. | 1999 | NEPTUN | 9922AG | 25 m | 1:20.78 | |
43 | 2292 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 1:20.93 | |
44 | 2366 | Runge Louise | 1997 | TRITON V | 9756AU | 25 m | 1:21.61 | |
45 | 2275 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 1:21.65 | |
46 | 2404 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 1:21.90 | |
47 | 2288 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 1:23.39 | |
48 | 2184 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 1:23.79 | |
49 | 2148 | Fynbo Emma Bugge | 2001 | HOLSTEBRO | 0158AE | 25 m | 1:23.98 | |
50 | 2208 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 1:24.16 | |
51 | 2347 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 1:24.62 | |
52 | 2177 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 1:24.64 | |
53 | 2555 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 1:24.67 | |
54 | 2585 | Rasmussen Annesofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 1:24.68 | |
55 | 2326 | Bergenhagen Louise | 1996 | TRITON V | 9614AX | 25 m | 1:24.93 | |
56 | 2086 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 1:24.95 | |
57 | 2538 | Madsen Malene | 1997 | EGVAD | 25 m | 1:25.00 | ||
58 | 2124 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 1:25.03 | |
59 | 2227 | Frandsen Anna Baagøe | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:25.18 | |
60 | 2112 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 1:25.63 | |
61 | 2299 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 1:26.06 | |
62 | 2587 | Urhøj Nicoline Møller | 1996 | ST ESBJERG | 9628AT | 25 m | 1:26.07 | |
63 | 2071 | Mikkelsen Anna Mors | 2000 | AGF | 0008AH | 25 m | 1:26.14 | |
64 | 2489 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 1:26.23 | |
65 | 2340 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 1:26.25 | |
66 | 2118 | Jensen Camilla Puk | 1998 | HERNING | 9824AS | 25 m | 1:26.26 | |
67 | 2072 | Mogensen Sigrid | 1997 | AGF | 9792AW | 25 m | 1:26.64 | |
68 | 2283 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 1:26.81 | |
69 | 2312 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 1:27.58 | |
70 | 2231 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:27.66 | |
71 | 2276 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 1:27.66 | |
72 | 2226 | Damgaard Nanna Bæhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:28.12 | |
73 | 2193 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 1:28.26 | |
74 | 2135 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 1:28.65 | |
75 | 2575 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ST ESBJERG | 0182AE | 25 m | 1:28.73 | |
76 | 2160 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 1:28.80 | |
77 | 2397 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 1:28.80 | |
78 | 2371 | Thorup Pernille Maj | 1999 | TRITON V | 9906AR | 25 m | 1:28.96 | |
79 | 2194 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 1:29.48 | |
80 | 2341 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 1:29.53 | |
81 | 2090 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 1:29.54 | |
82 | 2211 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 1:29.67 | ||
83 | 2409 | Sørensen Louise | 2000 | THISTED | 0012AP | 25 m | 1:29.79 | |
84 | 2461 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | WEST SWIM | 0046AC | 25 m | 1:29.88 | |
85 | 2338 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 1:29.89 | |
86 | 2506 | Haugaard Henritte | 1997 | KORAL | 25 m | 1:29.96 | ||
87 | 2202 | Mejer Amalie | 1998 | IKAST | 9814AT | 25 m | 1:30.30 | |
88 | 2333 | Gjelstrup Clara | 1999 | TRITON V | 9948AV | 25 m | 1:30.51 | |
89 | 2470 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 1:30.59 | |
90 | 2576 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 1:30.90 | |
91 | 2411 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 25 m | 1:31.42 | ||
92 | 2546 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 1:31.78 | |
93 | 2203 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 1:31.90 | |
94 | 2209 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 1:31.98 | |
95 | 2131 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 1:32.14 | |
96 | 2471 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 1:32.73 | |
97 | 2488 | Warming Louise | 1997 | AARS | 9764AT | 25 m | 1:33.22 | |
98 | 2233 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | SKANDERBOR | 9854BB | 25 m | 1:33.45 | |
99 | 2379 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 1:33.77 | |
100 | 2435 | Andersen Freya R. | 2000 | VILDBJERG | 0088AK | 25 m | 1:33.86 | |
101 | 2132 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 1:34.14 | |
102 | 2228 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 1:34.75 | |
103 | 2229 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 1:34.84 | |
104 | 2054 | Brøchner Amalie Fisker | 1999 | AGF | 25 m | 1:35.14 | ||
105 | 2457 | Nielsen Line | 1999 | WEST SWIM | 9938AG | 25 m | 1:35.24 | |
106 | 2280 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 1:35.29 | |
107 | 2456 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | WEST SWIM | 0024AK | 25 m | 1:35.35 | |
108 | 2365 | Rosendahl Emilie Skouby | 1998 | TRITON V | 9848AR | 25 m | 1:35.40 | |
109 | 2581 | Madsen Sissel L. | 1999 | ST ESBJERG | 9964AP | 25 m | 1:35.50 | |
110 | 2487 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 1:35.55 | |
111 | 2573 | Eickhardt Jannie | 2001 | ST ESBJERG | 0134AI | 25 m | 1:36.21 | |
112 | 2408 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 1:36.39 | |
113 | 2490 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 1:36.55 | |
114 | 2179 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | 1:36.72 | |
115 | 2145 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 1:36.84 | |
116 | 2246 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 1:37.06 | |
117 | 2232 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 25 m | 1:37.20 | |
118 | 2168 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:37.46 | ||
119 | 2247 | Kjær Ellen Yde | 1998 | SKOVBAKKEN | 9802BC | 25 m | 1:37.49 | |
120 | 2578 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ST ESBJERG | 0112AE | 25 m | 1:38.74 | |
121 | 2192 | Nielsen Mette Køcks | 1999 | IHF | 9998AR | 25 m | 1:40.42 | |
122 | 2225 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 25 m | 1:40.54 | |
123 | 2185 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 1:40.57 | |
124 | 2210 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 1:40.70 | |
125 | 2258 | Østerberg Nikoline Dalby | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | 1:41.37 | ||
126 | 2128 | Mortensen Amalie Søby | 2001 | HERNING | 0112AJ | 25 m | 1:41.85 | |
127 | 2495 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 1:42.02 | |
128 | 2109 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 1:42.48 | |
129 | 2373 | Tvilling Sarah | 2000 | TRITON V | 0014AX | 25 m | 1:43.83 | |
130 | 2460 | West Sofie | 2000 | WEST SWIM | 0092AS | 25 m | 1:43.96 | |
131 | 2499 | Thomasen Stine | 1999 | AARS | 9998AU | 25 m | 1:44.26 | |
132 | 2441 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 1:44.62 | |
133 | 2355 | Mikkelsen Laura Schulz | 2000 | TRITON V | 0032AR | 25 m | 1:44.93 | |
134 | 2583 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ST ESBJERG | 9906AM | 25 m | 1:45.00 | |
135 | 2059 | Green Katharina Alexandra | 2001 | AGF | 0194AK | 25 m | 1:45.37 | |
136 | 2362 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 1:45.78 | |
137 | 2454 | Larsen Line | 2000 | WEST SWIM | 0028AC | 25 m | 1:46.14 | |
138 | 2517 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 1:48.72 | ||
139 | 2448 | Gadgaard Julie | 2001 | WEST SWIM | 0124AI | 25 m | 1:48.73 | |
140 | 2380 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 25 m | 1:48.91 | ||
141 | 2458 | Nikolajsen Nanette | 2000 | WEST SWIM | 0004AK | 25 m | 1:49.22 | |
142 | 2348 | Jensen Olivia | 2000 | TRITON V | 0038AX | 25 m | 1:50.27 | |
143 | 2119 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 0078AW | 25 m | 1:51.24 | |
144 | 2111 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058ar | 25 m | 1:51.90 | |
145 | 2515 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 1:52.98 | ||
146 | 2509 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 1:53.48 | ||
147 | 2230 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | SKANDERBOR | 0004AZ | 25 m | 1:53.79 | |
148 | 2392 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 25 m | 1:55.50 | ||
149 | 2372 | Tolstrup Clara B. | 2001 | TRITON V | 0146AJ | 25 m | 1:57.99 | |
150 | 2052 | Bodilsen Mathilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 1:58.40 | |
151 | 2540 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | EGVAD | 25 m | 1:59.00 | ||
152 | 2536 | Nielsen Frederikke | 2000 | EGVAD | 25 m | 2:00.00 | ||
153 | 2257 | Lamberg Sigrid | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:02.06 | ||
154 | 2114 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 2:03.27 | |
155 | 2567 | Bro Carina | 2001 | ST ESBJERG | 0172AP | 25 m | 2:06.47 | |
156 | 2330 | Eriksen Emilie | 2002 | TRITON V | 0284AK | 25 m | 2:08.19 | |
157 | 2539 | Hansen Natashja | 2001 | EGVAD | 25 m | 2:09.53 | ||
158 | 2354 | Lindeberg Josephine | 2002 | TRITON V | 0212AK | 25 m | 2:18.99 | |
159 | 2500 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 2:40.72 | |
160 | 2453 | Knigge Tenna | 2001 | WEST SWIM | 0158AO | 25 m | ||
161 | 2058 | Gertz Line | 2001 | AGF | 25 m | |||
162 | 2451 | Jørgensen Julie Kjær | 1999 | WEST SWIM | 9926AV | 25 m | ||
163 | 2171 | Buchmet Alexandra | 1999 | IHF | 25 m | |||
164 | 2062 | Heerulff Helena | 1999 | AGF | 25 m | |||
165 | 2396 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | |||
166 | 2055 | Cramer Liv | 2000 | AGF | 0024AI | 25 m | ||
167 | 2123 | Lørdal Henriette | 1998 | HERNING | 25 m | |||
168 | 2251 | Mogensen Sidse Borch | 2000 | SKOVBAKKEN | 0076AW | 25 m | ||
169 | 2356 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | ||
170 | 2253 | Søndergaard Eva Berg | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
171 | 2256 | Wind Laura Rosen | 1999 | SKOVBAKKEN | 9922AZ | 25 m | ||
172 | 2497 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 25 m | |||
173 | 2239 | Gornitzka Metha | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
174 | 2080 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 24, 100m Medley |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 57.34 | |
2 | 2462 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 57.47 | |
3 | 2502 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 58.23 | |
4 | 2466 | Schütt Karsten | 1991 | WEST SWIM | 9103AA | 25 m | 58.56 | |
5 | 2549 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 59.34 | |
6 | 2197 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 1:02.47 | |
7 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 1:02.57 | |
8 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 1:02.76 | |
9 | 2346 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 1:03.19 | |
10 | 2501 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 1:03.43 | |
11 | 2398 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 1:05.10 | |
12 | 2332 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TRITON V | 9511AJ | 25 m | 1:05.29 | |
13 | 2097 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 1:07.43 | |
14 | 2544 | Beck Andreas Helbo | 1989 | LYSENG | 8959AC | 25 m | 1:07.58 | |
15 | 2553 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 25 m | 1:07.79 | |
16 | 2572 | Eickhardt Casper | 1999 | ST ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 1:08.45 | |
17 | 2351 | Kristensen Daniel | 1995 | TRITON V | 9511AQ | 25 m | 1:08.60 | |
18 | 2399 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 1:08.77 | |
19 | 2481 | Larsen Benjamin Beirholm | 1995 | AARS | 9533AQ | 25 m | 1:09.04 | |
20 | 2395 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 1:09.61 | |
21 | 2261 | Jensen Claus S. | 1990 | PINGVINEN | 9013AC | 25 m | 1:09.63 | |
22 | 2344 | Hyldgaard Rasmus K. | 1993 | TRITON V | 9353AG | 25 m | 1:09.98 | |
23 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 1:10.08 | |
24 | 2301 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 1:10.18 | |
25 | 2295 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 1:10.44 | |
26 | 2100 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 1:10.45 | |
27 | 2096 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 1:10.56 | |
28 | 2242 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 1:10.57 | |
29 | 2554 | Mikkelsen Søren | 1991 | LYSENG | 9101AG | 25 m | 1:10.99 | |
30 | 2279 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 1:11.12 | |
31 | 2468 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 1:11.60 | |
32 | 2569 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 1:12.19 | |
33 | 2102 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 1:12.47 | |
34 | 2550 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 1:13.33 | |
35 | 2598 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 1:13.39 | |
36 | 2547 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 1:13.80 | |
37 | 2067 | Kjærgaard Johannes | 1998 | AGF | 9813AR | 25 m | 1:14.52 | |
38 | 2391 | Jessen Frederik | 1998 | THISTED | 9857AA | 25 m | 1:14.59 | |
39 | 2137 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 1:14.73 | |
40 | 2298 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 1:14.91 | |
41 | 2273 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 1:15.15 | |
42 | 2127 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 1:15.32 | |
43 | 2551 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 1:15.52 | |
44 | 2439 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 1:15.59 | |
45 | 2405 | Poulsen Jeppe Krog | 1997 | THISTED | 9715AN | 25 m | 1:15.67 | |
46 | 2187 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 1:15.91 | |
47 | 2545 | Beck Jonas Helbo | 1994 | LYSENG | 9499AI | 25 m | 1:15.99 | |
48 | 2393 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 1:16.37 | |
49 | 2530 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501AS | 25 m | 1:17.43 | |
50 | 2584 | Oprescu Rares | 1999 | ST ESBJERG | 9965AN | 25 m | 1:17.83 | |
51 | 2101 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 1:17.98 | |
52 | 2126 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 1:18.01 | |
53 | 2157 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 1:18.65 | |
54 | 2556 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 25 m | 1:18.78 | ||
55 | 2384 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 1:18.82 | |
56 | 2350 | Juul Mads | 1997 | TRITON V | 9731AQ | 25 m | 1:19.08 | |
57 | 2105 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 1:19.43 | |
58 | 2532 | Bøving Nicolai | 1996 | SVENDBORG | 9607AN | 25 m | 1:19.79 | |
59 | 2482 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 1:19.87 | |
60 | 2259 | Brandborg Marcus | 1997 | PINGVINEN | 9713AL | 25 m | 1:20.37 | |
61 | 2452 | Kaul Christian | 1998 | WEST SWIM | 9859AI | 25 m | 1:20.39 | |
62 | 2533 | Damsgaard Tim | 1994 | BJERRE HER | 9495AR | 25 m | 1:20.57 | |
63 | 2082 | Sørensen Jonas Hørslev | 1999 | AGF | 9939AD | 25 m | 1:20.65 | |
64 | 2418 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 1:20.70 | |
65 | 2476 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9557AR | 25 m | 1:21.94 | |
66 | 2153 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 1:22.17 | |
67 | 2349 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 1:22.29 | |
68 | 2076 | Nielsen Simon Noesgaard | 1998 | AGF | 9863AE | 25 m | 1:23.08 | |
69 | 2419 | Jensen Jeppe Sivert | 1997 | VIBORG | 9761AQ | 25 m | 1:24.72 | |
70 | 2593 | Henriksen Niclas | 1997 | NEPTUN | 9791AH | 25 m | 1:24.94 | |
71 | 2339 | Hansen Andreas | 2000 | TRITON V | 0089AH | 25 m | 1:25.33 | |
72 | 2449 | Gadgaard Mikkel | 1999 | WEST SWIM | 9923AA | 25 m | 1:26.00 | |
73 | 2300 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 1:26.33 | |
74 | 2122 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 1:26.50 | |
75 | 2201 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 1:26.60 | |
76 | 2428 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | 1:26.92 | |
77 | 2066 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 1:27.23 | |
78 | 2244 | Hjort David | 2000 | SKOVBAKKEN | 0009AI | 25 m | 1:27.31 | |
79 | 2445 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 1:27.72 | |
80 | 2238 | Birn Magnus Boldrup | 2000 | SKOVBAKKEN | 0061AJ | 25 m | 1:28.00 | |
81 | 2287 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 1:28.52 | |
82 | 2282 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 1:28.73 | |
83 | 2136 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 1:29.51 | |
84 | 2491 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 1:29.85 | |
85 | 2117 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 1:30.09 | |
86 | 2417 | Frandsen Thomas | 1995 | VIBORG | 9599AR | 25 m | 1:30.35 | |
87 | 2281 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 1:30.51 | |
88 | 2440 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 1:30.68 | |
89 | 2110 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 1:31.56 | |
90 | 2513 | Dam Morten | 1998 | KORAL | 25 m | 1:31.66 | ||
91 | 2503 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 1:32.56 | ||
92 | 2369 | Sørensen Mads | 2001 | TRITON V | 0139AF | 25 m | 1:33.05 | |
93 | 2363 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 1:33.30 | |
94 | 2493 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 1:33.35 | |
95 | 2113 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 1:33.46 | |
96 | 2586 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ST ESBJERG | 9753AO | 25 m | 1:33.52 | |
97 | 2306 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 9245AL | 25 m | 1:33.67 | |
98 | 2358 | Panduro Eik | 1998 | TRITON V | 9843AK | 25 m | 1:33.68 | |
99 | 2296 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 1:34.15 | |
100 | 2368 | Sønderby Mathias | 2000 | TRITON V | 0033AH | 25 m | 1:34.23 | |
101 | 2103 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 1:34.41 | |
102 | 2248 | Kristensen Simon | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 1:34.68 | |
103 | 2108 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 1:34.92 | |
104 | 2450 | Grene Jakob | 2001 | WEST SWIM | 0133AC | 25 m | 1:35.90 | |
105 | 2425 | Pedersen Marcus | 2000 | VIBORG | 0033AK | 25 m | 1:36.10 | |
106 | 2511 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 1:37.04 | ||
107 | 2574 | Frøsig Oliver | 2000 | ST ESBJERG | 0021AG | 25 m | 1:37.36 | |
108 | 2241 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 1:37.54 | |
109 | 2243 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 1:37.96 | |
110 | 2496 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 1:38.13 | |
111 | 2074 | Nielsen Johan Noesgaard | 1999 | AGF | 9985AM | 25 m | 1:38.51 | |
112 | 2125 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 1:38.86 | |
113 | 2249 | Lings Victor | 2000 | SKOVBAKKEN | 0065AK | 25 m | 1:38.98 | |
114 | 2504 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 1:39.16 | ||
115 | 2252 | Skrydstrup Aksel | 2001 | SKOVBAKKEN | 0155AH | 25 m | 1:39.67 | |
116 | 2602 | Fosgrau Tobias | 1998 | WEST SWIM | 25 m | 1:40.00 | ||
117 | 2579 | Kappel Christoffer | 1999 | ST ESBJERG | 9925AJ | 25 m | 1:40.23 | |
118 | 2091 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 1:40.77 | ||
119 | 2432 | Christensen Jesper Langbo | 1997 | VIDEBÆK | 25 m | 1:41.10 | ||
120 | 2130 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 1:41.11 | |
121 | 2285 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 1:41.35 | |
122 | 2107 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 1:42.33 | |
123 | 2290 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 1:42.48 | |
124 | 2582 | Mose Jakob | 2000 | ST ESBJERG | 0029AF | 25 m | 1:42.60 | |
125 | 2410 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 1:43.12 | |
126 | 2064 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 25 m | 1:43.31 | |
127 | 2178 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 0141AG | 25 m | 1:44.78 | |
128 | 2446 | Andreasen Thor Erik | 1998 | WEST SWIM | 9845AR | 25 m | 1:44.80 | |
129 | 2390 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 1:45.00 | ||
130 | 2245 | Holluefer Mathias | 1999 | SKOVBAKKEN | 9995AO | 25 m | 1:45.10 | |
131 | 2381 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 1:47.60 | ||
132 | 2444 | Abel Martin H. | 2001 | WEST SWIM | 0197AF | 25 m | 1:47.62 | |
133 | 2447 | Christensen Oliver | 2000 | WEST SWIM | 0025AF | 25 m | 1:48.62 | |
134 | 2207 | Sander Jonas | 1999 | IKAST | 9921AC | 25 m | 1:49.50 | |
135 | 2389 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 25 m | 1:50.00 | ||
136 | 2508 | Juliussen Kasper | 1999 | KORAL | 25 m | 1:50.44 | ||
137 | 2455 | Møgelmose-Andersen Marcus | 1998 | WEST SWIM | 9845AO | 25 m | 1:50.68 | |
138 | 2421 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 25 m | 1:51.39 | |
139 | 2106 | Andersen Nicki Kjellerup | 2002 | HERNING | 0213AB | 25 m | 1:51.54 | |
140 | 2385 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 1:51.74 | ||
141 | 2433 | Christensen Simon Kran | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 1:52.38 | ||
142 | 2357 | Mortensen Ricky L. | 1999 | TRITON V | 9935AQ | 25 m | 1:53.41 | |
143 | 2335 | Gravgaard Oliver | 2000 | TRITON V | 0097AJ | 25 m | 1:56.35 | |
144 | 2129 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 1:58.12 | |
145 | 2133 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 2:00.50 | |
146 | 2337 | Halbirk Janus | 2000 | TRITON V | 0009AJ | 25 m | 2:00.60 | |
147 | 2436 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 2:06.54 | |
148 | 2353 | Ladekjær Emil Rahbek | 2000 | TRITON V | 0083AO | 25 m | 2:06.63 | |
149 | 2434 | Schmidt Emil Brun | 2001 | VIDEBÆK | 25 m | 2:35.00 | ||
150 | 2073 | Moritz Victor | 1996 | AGF | 9695AK | 25 m | 11:15.54 | |
151 | 2307 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | ||
152 | 2255 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | ||
153 | 2254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | ||
154 | 2063 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 25 m | |||
155 | 2077 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | ||
156 | 2081 | Stendal Erik | 2002 | AGF | 0201AC | 25 m | ||
157 | 2172 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | ||
158 | 2161 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
159 | 2099 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | ||
160 | 2420 | Jespersen Martin S | 1997 | VIBORG | 25 m | |||
161 | 2431 | Byskov Kasper | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | |||
162 | 2079 | Petlina Nikolaj | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 27, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2078 | Pedersen Sofie Reffstrup | 1995 | AGF | 9526AK | 25 m | 27.40 | |
2 | 2334 | Gohr Kathrine | 1997 | TRITON V | 9722AR | 25 m | 28.46 | |
3 | 2467 | Sørensen Mathilde Riis | 1988 | WEST SWIM | 8888AA | 25 m | 28.80 | |
4 | 2291 | Nielsen Julie Møller | 1996 | STRUER | 9608AM | 25 m | 28.86 | |
5 | 2597 | Strand Michelle | 1994 | NEPTUN | 9422AG | 25 m | 28.95 | |
6 | 2336 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | TRITON V | 9778AQ | 25 m | 29.14 | |
7 | 2146 | Cliff Katja Lund | 1996 | HOLSTEBRO | 9646AV | 25 m | 29.16 | |
8 | 2151 | Jensen Cecilie | 1994 | HOLSTEBRO | 9474AV | 25 m | 29.17 | |
9 | 2552 | Kynde Mia | 1994 | LYSENG | 9496AI | 25 m | 29.59 | |
10 | 2370 | Sørensen Mathilde | 1996 | TRITON V | 9602AY | 25 m | 29.65 | |
11 | 2173 | Friis Simone | 1991 | IHF | 9156AG | 25 m | 29.65 | |
12 | 2164 | Rasmussen Emma D. | 1996 | HOLSTEBRO | 9604AE | 25 m | 29.72 | |
13 | 2472 | Sørensen Helene Frasez | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9576AM | 25 m | 29.96 | |
14 | 2147 | Dohn Helle | 1998 | HOLSTEBRO | 9884AI | 25 m | 29.96 | |
15 | 2382 | Beith Maria Søe | 1996 | THISTED | 9676AH | 25 m | 30.00 | |
16 | 2069 | Krusell Anna Kirketerp | 1994 | AGF | 9464AI | 50 m | 30.13 | |
17 | 2424 | Pedersen Betina K. | 1994 | VIBORG | 9402AC | 25 m | 30.26 | |
18 | 2342 | Hededal Maria J. V. | 1995 | TRITON V | 9586AS | 25 m | 30.31 | |
19 | 2191 | Møller Una | 1998 | IHF | 9808AG | 25 m | 30.34 | |
20 | 2159 | Madsen Camilla | 1997 | HOLSTEBRO | 9796AP | 25 m | 30.54 | |
21 | 2374 | Aagaard Lise B. | 1996 | TRITON V | 9622AS | 25 m | 30.61 | |
22 | 2570 | Dzafic Adna | 1997 | ST ESBJERG | 9714AL | 25 m | 30.65 | |
23 | 2087 | Jensen Laura Glerup | 1998 | DURUP | 25 m | 30.77 | ||
24 | 2394 | Kjær Helle | 1994 | THISTED | 9486AR | 25 m | 30.87 | |
25 | 2240 | Hansen Katrine Lund | 1999 | SKOVBAKKEN | 9918AV | 25 m | 30.92 | |
26 | 2297 | Pedersen Maja Sandholm | 1998 | STRUER | 9818AF | 25 m | 31.00 | |
27 | 2566 | Armstrong Shanna | 1998 | ST ESBJERG | 9894AG | 25 m | 31.01 | |
28 | 2535 | Paulsen Nina | 1996 | NORD | 9674AS | 25 m | 31.04 | |
29 | 2580 | Lange Anna C. | 1998 | ST ESBJERG | 9814AU | 25 m | 31.04 | |
30 | 2084 | Vissing Stine Mary | 1997 | AGF | 9788AB | 25 m | 31.10 | |
31 | 2260 | Hansen Mai | 1996 | PINGVINEN | 9648AR | 25 m | 31.10 | |
32 | 2292 | Noer Mai Rossau | 1997 | STRUER | 9744AC | 25 m | 31.14 | |
33 | 2400 | Pedersen Anne-Mette | 1998 | THISTED | 9864AX | 25 m | 31.16 | |
34 | 2422 | Nehmdahl Lærke Harksen | 1999 | VIBORG | 9994AQ | 25 m | 31.16 | |
35 | 2438 | Hald Julie D. | 1996 | VILDBJERG | 9692AX | 25 m | 31.21 | |
36 | 2275 | Hatting Line | 1996 | STRUER | 9678AL | 25 m | 31.34 | |
37 | 2601 | Aaquist Sofie | 1996 | NEPTUN | 9638AO | 25 m | 31.35 | |
38 | 2313 | Engemann Sanne | 1994 | RASK | 9418AP | 25 m | 31.36 | |
39 | 2152 | Jensen Merete Toft | 1999 | HOLSTEBRO | 9926AD | 25 m | 31.41 | |
40 | 2312 | Stecher Sara | 1997 | RASK | 9772BA | 25 m | 31.48 | |
41 | 2070 | Larsen Marlene Jessing | 1996 | AGF | 9656AQ | 50 m | 31.59 | |
42 | 2200 | Kjær Jeanette | 1993 | IKAST | 9346AK | 25 m | 31.69 | |
43 | 2121 | Kjøngerskov Trine | 2000 | HERNING | 0038AC | 25 m | 31.71 | |
44 | 2327 | Blaaberg Christina | 1998 | TRITON V | 9832AL | 25 m | 31.89 | |
45 | 2302 | Terp Lisa | 1999 | STRUER | 9968AA | 25 m | 31.97 | |
46 | 2473 | Hansen Lena | 1993 | ÅRHUS 1900 | 9368AN | 25 m | 31.97 | |
47 | 2406 | Poulsen Pernille Krog | 1995 | THISTED | 9556AT | 25 m | 32.01 | |
48 | 2324 | Andersen Martha | 1999 | TRITON V | 9992AJ | 25 m | 32.02 | |
49 | 2338 | Halbirk Mikala Mai | 1998 | TRITON V | 9858AX | 25 m | 32.03 | |
50 | 2162 | Pedersen Anne Hjortsøe | 1999 | HOLSTEBRO | 9966AH | 25 m | 32.04 | |
51 | 2288 | Madsen Nanna Kibsgaard | 2000 | STRUER | 0026AA | 25 m | 32.05 | |
52 | 2352 | Kristensen Simone | 1996 | TRITON V | 9684AU | 25 m | 32.10 | |
53 | 2177 | Jacobsen Emilie Kielsholm | 1999 | IHF | 9932AH | 25 m | 32.21 | |
54 | 2210 | Zülau Shannie | 1996 | IKAST | 9624AU | 25 m | 32.24 | |
55 | 2347 | Jensen Katrine Møll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 32.41 | |
56 | 2359 | Panduro Nete | 1995 | TRITON V | 9546AS | 25 m | 32.52 | |
57 | 2289 | Mikkelsen Anne V | 1997 | STRUER | 9774AK | 25 m | 32.67 | |
58 | 2531 | Nielsen Bolette | 1995 | S 68 | 9522AR | 25 m | 32.69 | |
59 | 2112 | Clausen Mathilde | 1998 | HERNING | 9846AV | 25 m | 32.73 | |
60 | 2489 | Nielsen Anne | 1996 | AARS | 9694AZ | 25 m | 32.82 | |
61 | 2585 | Rasmussen Annesofie | 1999 | ST ESBJERG | 9974AM | 25 m | 32.93 | |
62 | 2205 | Riddersholm Camilla | 1997 | IKAST | 9776AQ | 25 m | 32.94 | |
63 | 2326 | Bergenhagen Louise | 1996 | TRITON V | 9614AX | 25 m | 32.99 | |
64 | 2538 | Madsen Malene | 1997 | EGVAD | 25 m | 33.00 | ||
65 | 2310 | Jensen Merethe Mark | 1997 | RASK | 9706AR | 25 m | 33.53 | |
66 | 2276 | Holmgaard Hannah | 2000 | STRUER | 0014AT | 25 m | 33.62 | |
67 | 2555 | Timmermann Katja | 1996 | LYSENG | 9618AH | 25 m | 33.65 | |
68 | 2506 | Haugaard Henritte | 1997 | KORAL | 25 m | 33.70 | ||
69 | 2208 | Sander Louise | 1995 | IKAST | 9502AA | 25 m | 33.77 | |
70 | 2299 | Snitgaard Mathilde | 2000 | STRUER | 0054AF | 25 m | 33.91 | |
71 | 2404 | Poulsen Anette | 1999 | THISTED | 9928AG | 25 m | 33.97 | |
72 | 2188 | Tramm Signe | 1999 | IHF | 9598AX | 25 m | 33.98 | |
73 | 2184 | Pedersen Clara Nautrup | 1998 | IHF | 9844AJ | 25 m | 34.08 | |
74 | 2086 | Hansen Ani Frøslev | 1998 | DURUP | 9858AW | 25 m | 34.18 | |
75 | 2193 | Flaskager Mette | 1999 | IKAST | 9902AR | 25 m | 34.27 | |
76 | 2156 | Laursen Johanne | 1999 | HOLSTEBRO | 9918AH | 25 m | 34.34 | |
77 | 2340 | Hededal Anna J. V. | 1998 | TRITON V | 9874AS | 25 m | 34.36 | |
78 | 2341 | Hededal Line J. V. | 2001 | TRITON V | 0186AG | 25 m | 34.36 | |
79 | 2198 | Hvolgaard Nikoline | 1998 | IKAST | 9856AT | 25 m | 34.41 | |
80 | 2211 | Knudse Caroline Mosegaard | 1999 | IKAST | 25 m | 34.43 | ||
81 | 2144 | Bach Helena Rosendahl | 2000 | HOLSTEBRO | 0074AM | 25 m | 34.47 | |
82 | 2090 | Villesen Katrine Bukh | 2000 | DURUP | 0042AL | 25 m | 34.50 | |
83 | 2576 | Hansen Nanna | 1998 | ST ESBJERG | 9896AL | 25 m | 34.61 | |
84 | 2131 | Rasmussen Helena | 1998 | HERNING | 9832AT | 25 m | 34.64 | |
85 | 2124 | Majlund Emma Sand | 1999 | HERNING | 9994AD | 25 m | 34.77 | |
86 | 2461 | Vogt Nadia Nørskov | 2000 | WEST SWIM | 0046AC | 25 m | 34.91 | |
87 | 2546 | Jensen Marie Juhl | 1996 | LYSENG | 9642AY | 25 m | 34.93 | |
88 | 2469 | Leth Nikoline Egerod | 1996 | ÅRHUS 1900 | 9646AN | 25 m | 34.93 | |
89 | 2371 | Thorup Pernille Maj | 1999 | TRITON V | 9906AR | 25 m | 34.94 | |
90 | 2132 | Rohde Emma | 1997 | HERNING | 9782AR | 25 m | 35.01 | |
91 | 2283 | Kristensen Camilla M | 1998 | STRUER | 9886AK | 25 m | 35.09 | |
92 | 2194 | Frohn Emma Louise | 1998 | IKAST | 9886AT | 25 m | 35.12 | |
93 | 2470 | Jen Thora Elise Færgemann | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9836AT | 25 m | 35.15 | |
94 | 2516 | Christensen Iben Skov | 1993 | KORAL | 25 m | 35.16 | ||
95 | 2471 | Sørensen Emma F. | 1998 | ÅRHUS 1900 | 9812AT | 25 m | 35.16 | |
96 | 2169 | Sørensen Henriette | 1997 | HOLSTEBRO | 9798AY | 25 m | 35.16 | |
97 | 2280 | Jensen Vicki | 1998 | STRUER | 9858AF | 25 m | 35.27 | |
98 | 2247 | Kjær Ellen Yde | 1998 | SKOVBAKKEN | 9802BC | 25 m | 35.35 | |
99 | 2333 | Gjelstrup Clara | 1999 | TRITON V | 9948AV | 25 m | 35.47 | |
100 | 2209 | Tromborg Louise Mosegaard | 1996 | IKAST | 9634AR | 25 m | 35.54 | |
101 | 2150 | Hatting Maria Cleman | 2001 | HOLSTEBRO | 0106AK | 25 m | 35.63 | |
102 | 2575 | Glargaard Maria Møller | 2001 | ST ESBJERG | 0182AE | 25 m | 35.81 | |
103 | 2228 | Holst Clara | 1999 | SKANDERBOR | 9956AY | 25 m | 35.96 | |
104 | 2135 | Svane Mette Høgild | 2000 | HERNING | 0002AF | 25 m | 36.08 | |
105 | 2179 | Jacobsen Sofie Kielsholm | 1997 | IHF | 9712BA | 25 m | 36.24 | |
106 | 2581 | Madsen Sissel L. | 1999 | ST ESBJERG | 9964AP | 25 m | 36.31 | |
107 | 2534 | Damsgaard Diana | 1996 | BJERRE HER | 9686AY | 25 m | 36.36 | |
108 | 2411 | Mathiesen Anna | 2000 | THISTED | 25 m | 36.37 | ||
109 | 2229 | Jensen Naja Skaarup | 1996 | SKANDERBOR | 9656AZ | 25 m | 36.59 | |
110 | 2328 | Christensen Christina | 2000 | TRITON V | 0046AO | 25 m | 36.79 | |
111 | 2397 | Lyhne Smilla | 2000 | THISTED | 0046AL | 25 m | 36.91 | |
112 | 2490 | Andersen Emilie Sondrup | 1997 | AARS | 9776AR | 25 m | 36.99 | |
113 | 2379 | Andersen Sarah | 1999 | THISTED | 9974AT | 25 m | 37.11 | |
114 | 2457 | Nielsen Line | 1999 | WEST SWIM | 9938AG | 25 m | 37.44 | |
115 | 2487 | Kjær Emma | 1999 | AARS | 9994AV | 25 m | 37.45 | |
116 | 2258 | Østerberg Nikoline Dalby | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | 37.48 | ||
117 | 2203 | Meldgaard Amanda | 1999 | IKAST | 9984AZ | 25 m | 37.49 | |
118 | 2356 | Mikkelsen Marie K. | 2000 | TRITON V | 0086AX | 25 m | 37.64 | |
119 | 2498 | Therkildsen Klara | 1999 | AARS | 9946AT | 25 m | 37.65 | |
120 | 2062 | Heerulff Helena | 1999 | AGF | 25 m | 37.86 | ||
121 | 2365 | Rosendahl Emilie Skouby | 1998 | TRITON V | 9848AR | 25 m | 38.03 | |
122 | 2225 | Bredahl Nicoline | 2000 | SKANDERBOR | 0034AY | 25 m | 38.05 | |
123 | 2573 | Eickhardt Jannie | 2001 | ST ESBJERG | 0134AI | 25 m | 38.07 | |
124 | 2160 | Nielsen Natasja Brusen | 1998 | HOLSTEBRO | 9824AW | 25 m | 38.14 | |
125 | 2373 | Tvilling Sarah | 2000 | TRITON V | 0014AX | 25 m | 38.35 | |
126 | 2185 | Pedersen Maya Nautrup | 1999 | IHF | 9956AE | 25 m | 38.38 | |
127 | 2578 | Jensen Isabella Guldager | 2001 | ST ESBJERG | 0112AE | 25 m | 38.39 | |
128 | 2145 | Bielefeldt Maren | 1999 | HOLSTEBRO | 9938AC | 25 m | 38.39 | |
129 | 2460 | West Sofie | 2000 | WEST SWIM | 0092AS | 25 m | 38.46 | |
130 | 2109 | Christoffersen Ea | 2000 | HERNING | 0034AQ | 25 m | 38.55 | |
131 | 2246 | Johannsen Line | 2001 | SKOVBAKKEN | 0146AN | 25 m | 38.71 | |
132 | 2423 | Pajbjerg Caroline Amstrup | 1997 | VIBORG | 9726BA | 25 m | 38.76 | |
133 | 2456 | Nielsen Camilla Heide | 2000 | WEST SWIM | 0024AK | 25 m | 38.99 | |
134 | 2408 | Sølvkjær Anne Sofie | 2000 | THISTED | 0004AW | 25 m | 39.44 | |
135 | 2454 | Larsen Line | 2000 | WEST SWIM | 0028AC | 25 m | 39.48 | |
136 | 2441 | Laugesen Signe | 2001 | VILDBJERG | 0132AJ | 25 m | 39.81 | |
137 | 2536 | Nielsen Frederikke | 2000 | EGVAD | 25 m | 40.00 | ||
138 | 2537 | Lauridsen Malene | 1995 | EGVAD | 25 m | 40.00 | ||
139 | 2055 | Cramer Liv | 2000 | AGF | 0024AI | 25 m | 40.12 | |
140 | 2232 | Wichmann Josefine Bladt | 2000 | SKANDERBOR | 0076AQ | 25 m | 40.22 | |
141 | 2362 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 40.47 | |
142 | 2448 | Gadgaard Julie | 2001 | WEST SWIM | 0124AI | 25 m | 40.76 | |
143 | 2517 | Christensen Sara H | 1996 | KORAL | 25 m | 41.16 | ||
144 | 2171 | Buchmet Alexandra | 1999 | IHF | 25 m | 41.23 | ||
145 | 2499 | Thomasen Stine | 1999 | AARS | 9998AU | 25 m | 41.29 | |
146 | 2059 | Green Katharina Alexandra | 2001 | AGF | 0194AK | 25 m | 41.49 | |
147 | 2348 | Jensen Olivia | 2000 | TRITON V | 0038AX | 25 m | 41.50 | |
148 | 2168 | Søndergaard Stine T. | 1998 | HOLSTEBRO | 25 m | 41.55 | ||
149 | 2372 | Tolstrup Clara B. | 2001 | TRITON V | 0146AJ | 25 m | 41.95 | |
150 | 2092 | Veile Camilla H. | 2000 | DURUP | 25 m | 42.10 | ||
151 | 2230 | Jørgensen Julie Lange | 2000 | SKANDERBOR | 0004AZ | 25 m | 42.22 | |
152 | 2111 | Clausen Caroline | 2000 | HERNING | 0058ar | 25 m | 42.47 | |
153 | 2458 | Nikolajsen Nanette | 2000 | WEST SWIM | 0004AK | 25 m | 42.61 | |
154 | 2345 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 42.68 | |
155 | 2251 | Mogensen Sidse Borch | 2000 | SKOVBAKKEN | 0076AW | 25 m | 42.72 | |
156 | 2355 | Mikkelsen Laura Schulz | 2000 | TRITON V | 0032AR | 25 m | 42.74 | |
157 | 2052 | Bodilsen Mathilde | 2001 | AGF | 0184AQ | 25 m | 43.02 | |
158 | 2495 | Poulsen Kathrin B. | 2000 | AARS | 0072AV | 25 m | 43.08 | |
159 | 2583 | Nikolajsen Mie Kirstine | 1999 | ST ESBJERG | 9906AM | 25 m | 43.23 | |
160 | 2514 | Bisgaard Sofie Amelie | 2000 | KORAL | 25 m | 43.31 | ||
161 | 2180 | Jespers Victoria Klintrup | 2001 | IHF | 0184AN | 25 m | 43.50 | |
162 | 2507 | Christensen Josefine Due | 2001 | KORAL | 25 m | 43.51 | ||
163 | 2515 | Dam Trine | 2001 | KORAL | 25 m | 43.66 | ||
164 | 2277 | Holmgaard Naja | 2001 | STRUER | 25 m | 43.84 | ||
165 | 2257 | Lamberg Sigrid | 2002 | SKOVBAKKEN | 25 m | 44.46 | ||
166 | 2119 | Jensen Line Mia | 2000 | HERNING | 0078AW | 25 m | 44.49 | |
167 | 2494 | Månsson Sidse | 2000 | AARS | 25 m | 44.68 | ||
168 | 2509 | Plagborg Kristina | 2000 | KORAL | 25 m | 45.04 | ||
169 | 2512 | Lomholt Merete Brixen | 2001 | KORAL | 25 m | 45.25 | ||
170 | 2253 | Søndergaard Eva Berg | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 45.39 | ||
171 | 2114 | Grarup Søs | 2002 | HERNING | 0276AD | 25 m | 45.70 | |
172 | 2443 | Dahm Cecilie Rafn | 2000 | VILDBJERG | 25 m | 45.77 | ||
173 | 2451 | Jørgensen Julie Kjær | 1999 | WEST SWIM | 9926AV | 25 m | 46.08 | |
174 | 2134 | Strunge Linda | 2000 | HERNING | 0084AS | 25 m | 46.63 | |
175 | 2475 | Laursen Mathilde | 2000 | ÅRHUS 1900 | 0082AZ | 25 m | 46.98 | |
176 | 2170 | Asmussen Alberte Daugaard | 2001 | IHF | 25 m | 47.21 | ||
177 | 2453 | Knigge Tenna | 2001 | WEST SWIM | 0158AO | 25 m | 47.47 | |
178 | 2380 | Bach Thea Søe | 2002 | THISTED | 25 m | 48.84 | ||
179 | 2497 | Sørensen Maria | 1999 | AARS | 25 m | 48.90 | ||
180 | 2392 | Kappel Johanne | 1999 | THISTED | 25 m | 49.12 | ||
181 | 2567 | Bro Carina | 2001 | ST ESBJERG | 0172AP | 25 m | 49.21 | |
182 | 2510 | Muhling Lykke | 1999 | KORAL | 25 m | 50.43 | ||
183 | 2367 | Støttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 25 m | 51.59 | |
184 | 2330 | Eriksen Emilie | 2002 | TRITON V | 0284AK | 25 m | 52.66 | |
185 | 2500 | Weihrauch Anna | 1999 | AARS | 9942AZ | 25 m | 52.74 | |
186 | 2256 | Wind Laura Rosen | 1999 | SKOVBAKKEN | 9922AZ | 25 m | 52.91 | |
187 | 2539 | Hansen Natashja | 2001 | EGVAD | 25 m | 53.00 | ||
188 | 2540 | Jensen Sarah Bryld | 2001 | EGVAD | 25 m | 53.00 | ||
189 | 2354 | Lindeberg Josephine | 2002 | TRITON V | 0212AK | 25 m | 55.09 | |
190 | 2182 | Madsen Noomi Nymann | 2001 | IHF | 25 m | 59.56 | ||
191 | 2080 | Rolle Nanna | 2000 | AGF | 25 m | |||
192 | 2089 | Pedersen Andrea K. | 2000 | DURUP | 0089TH | 25 m | ||
193 | 2396 | Larsen Amalie Kjeldgaard | 1999 | THISTED | 25 m | |||
194 | 2123 | Lørdal Henriette | 1998 | HERNING | 25 m | |||
195 | 2477 | Rasmussen Victoria | 2001 | ÅRHUS 1900 | 25 m | |||
196 | 2239 | Gornitzka Metha | 2000 | SKOVBAKKEN | 25 m | |||
197 | 2058 | Gertz Line | 2001 | AGF | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:27 |
Løb 28, 50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2463 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | WEST SWIM | 9039AC | 25 m | 22.51 | |
2 | 2116 | Iversen Casper | 1991 | HERNING | 9121AB | 25 m | 23.51 | |
3 | 2502 | Olesen Martin Terp | 1994 | ST ESBJERG | 9449AD | 25 m | 23.86 | |
4 | 2166 | Schultz Kasper | 1995 | HOLSTEBRO | 9557AI | 25 m | 24.51 | |
5 | 2549 | Knudsen Jakob Bjerre | 1990 | LYSENG | 9033AD | 25 m | 24.87 | |
6 | 2197 | Hvolgaard Mikkel | 1995 | IKAST | 9505AI | 25 m | 25.20 | |
7 | 2501 | Hansen Peter Lund | 1992 | ST ESBJERG | 9259AG | 25 m | 25.21 | |
8 | 2104 | Rasmussen Christian | 1993 | GRINDSTED | 9325AK | 25 m | 25.46 | |
9 | 2332 | Frederiksen Emil Kamuk | 1995 | TRITON V | 9511AJ | 25 m | 25.79 | |
10 | 2149 | Gravsen Dennis Skov | 1991 | HOLSTEBRO | 9139AE | 25 m | 25.82 | |
11 | 2462 | Christensen Mads | 1994 | WEST SWIM | 9497AJ | 25 m | 25.84 | |
12 | 2242 | Helmersen Tobias | 1995 | SKOVBAKKEN | 9521AP | 25 m | 25.89 | |
13 | 2398 | Moos Kristoffer | 1996 | THISTED | 9639AJ | 25 m | 25.92 | |
14 | 2068 | Kornmaaler Jakob | 1995 | AGF | 9511AG | 25 m | 26.04 | |
15 | 2154 | Knudsen Thomas | 1996 | HOLSTEBRO | 9633AD | 25 m | 26.14 | |
16 | 2097 | Brinkmann Jakob | 1996 | GRINDSTED | 9683AE | 25 m | 26.18 | |
17 | 2057 | Friis Sebastian | 1995 | AGF | 9507AA | 25 m | 26.45 | |
18 | 2572 | Eickhardt Casper | 1999 | ST ESBJERG | 9921AJ | 25 m | 26.62 | |
19 | 2553 | Lyngdorf Frederik H. | 1992 | LYSENG | 9233AJ | 50 m | 26.63 | |
20 | 2346 | Jensen Christian Blom | 1994 | TRITON V | 9489AG | 25 m | 26.99 | |
21 | 2399 | Nielsen Mathias F. | 1995 | THISTED | 9521AR | 25 m | 27.12 | |
22 | 2530 | Kollerup Martin | 1995 | NORD | 9501AS | 25 m | 27.15 | |
23 | 2395 | Kjær Michael | 1995 | THISTED | 9555AL | 25 m | 27.38 | |
24 | 2096 | Boisen Mikkel | 1997 | GRINDSTED | 9783AJ | 25 m | 27.40 | |
25 | 2295 | Olesen Michael Terp | 1999 | STRUER | 9917AA | 25 m | 27.43 | |
26 | 2279 | Jensen Casper Trier | 1996 | STRUER | 9665AH | 25 m | 27.72 | |
27 | 2599 | Sørensen Jonas | 1995 | NEPTUN | 9505AR | 25 m | 27.79 | |
28 | 2344 | Hyldgaard Rasmus K. | 1993 | TRITON V | 9353AG | 25 m | 27.80 | |
29 | 2053 | Broløs Kristian | 1995 | AGF | 9521AC | 25 m | 27.90 | |
30 | 2100 | Knudsen Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9743AH | 25 m | 27.93 | |
31 | 2301 | Terp Alex | 1997 | STRUER | 9721AF | 25 m | 28.09 | |
32 | 2598 | Strand Mikkel | 1997 | NEPTUN | 9751AD | 25 m | 28.12 | |
33 | 2102 | Mortensen Jacob | 1994 | GRINDSTED | 9451AL | 25 m | 28.14 | |
34 | 2298 | Poulsen Martin Lægaard | 1991 | STRUER | 9109AD | 25 m | 28.18 | |
35 | 2284 | Kristensen Tobias M. | 1996 | STRUER | 9621AJ | 25 m | 28.23 | |
36 | 2547 | Jørgensen Jonas B. | 1998 | LYSENG | 9823AM | 25 m | 28.23 | |
37 | 2273 | Derasakayam Anekkash | 1997 | STRUER | 9739AE | 25 m | 28.29 | |
38 | 2550 | Knudsen Rasmus Bjerre | 1994 | LYSENG | 9413AR | 25 m | 28.42 | |
39 | 2468 | Persson Emil Buur | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9535AH | 25 m | 28.51 | |
40 | 2519 | Jensen Simon Bylling | 1996 | KORAL | 25 m | 28.56 | ||
41 | 2108 | Christensen Daniel | 1997 | HERNING | 9779AL | 25 m | 28.73 | |
42 | 2474 | Johansen Sebastian | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9585AJ | 25 m | 28.87 | |
43 | 2556 | Løbner Anthon | 1997 | LYSENG | 25 m | 28.91 | ||
44 | 2476 | Rasmussen Albert Buus | 1995 | ÅRHUS 1900 | 9557AR | 25 m | 28.97 | |
45 | 2483 | Kjærsgaard Dennis | 1991 | AARS | 9101AI | 25 m | 29.08 | |
46 | 2533 | Damsgaard Tim | 1994 | BJERRE HER | 9495AR | 25 m | 29.13 | |
47 | 2126 | Mehlsen Thomas Thingstrup | 1999 | HERNING | 9949AK | 25 m | 29.20 | |
48 | 2187 | Tramm Jens Christian | 1996 | IHF | 9691AO | 25 m | 29.28 | |
49 | 2569 | Cumming Ian | 1995 | ST ESBJERG | 9547AA | 25 m | 29.41 | |
50 | 2101 | Linck Frederik | 1997 | GRINDSTED | 9727AK | 25 m | 29.47 | |
51 | 2459 | Sleiman Jonas Bruun | 1998 | WEST SWIM | 9807AD | 25 m | 29.55 | |
52 | 2293 | Nygaard Mathias Vilsgaard | 1997 | STRUER | 9751AP | 25 m | 29.60 | |
53 | 2551 | Kristensen Mads D. | 1998 | LYSENG | 9831AB | 25 m | 29.62 | |
54 | 2393 | Kirk Anders Frimor | 1996 | THISTED | 9605AM | 25 m | 29.89 | |
55 | 2484 | Nielsen Kim Møller | 1992 | AARS | 9217AA | 25 m | 29.94 | |
56 | 2452 | Kaul Christian | 1998 | WEST SWIM | 9859AI | 25 m | 29.96 | |
57 | 2545 | Beck Jonas Helbo | 1994 | LYSENG | 9499AI | 25 m | 29.99 | |
58 | 2554 | Mikkelsen Søren | 1991 | LYSENG | 9101AG | 25 m | 29.99 | |
59 | 2427 | Rossavik Frederik | 1997 | VIBORG | 9779AR | 25 m | 30.09 | |
60 | 2127 | Michaelsen Toke | 1999 | HERNING | 9933AJ | 25 m | 30.18 | |
61 | 2384 | Boesen Marcus | 1999 | THISTED | 9923AL | 25 m | 30.33 | |
62 | 2415 | Andersen Kasper Levring | 1998 | VIBORG | 9819AS | 25 m | 30.59 | |
63 | 2262 | Nielsen Anders Esbjerg | 1997 | PINGVINEN | 9757AR | 25 m | 30.84 | |
64 | 2482 | Nielsen Finn Møller | 1994 | AARS | 9417AL | 25 m | 30.92 | |
65 | 2350 | Juul Mads | 1997 | TRITON V | 9731AQ | 25 m | 31.13 | |
66 | 2584 | Oprescu Rares | 1999 | ST ESBJERG | 9965AN | 25 m | 31.15 | |
67 | 2439 | Høgild Magnus B. | 1999 | VILDBJERG | 9959AD | 25 m | 31.21 | |
68 | 2163 | Rasmussen Christian | 1998 | HOLSTEBRO | 9867AF | 25 m | 31.27 | |
69 | 2532 | Bøving Nicolai | 1996 | SVENDBORG | 9607AN | 25 m | 31.33 | |
70 | 2259 | Brandborg Marcus | 1997 | PINGVINEN | 9713AL | 25 m | 31.35 | |
71 | 2520 | Christiansen Lars | 1996 | KORAL | 25 m | 31.42 | ||
72 | 2493 | Jensen Lars Thorsager | 1996 | AARS | 9699AP | 25 m | 31.54 | |
73 | 2157 | Laursen Kasper | 1998 | HOLSTEBRO | 9819AF | 25 m | 31.65 | |
74 | 2577 | Jahic Anes | 1998 | ST ESBJERG | 9893AO | 25 m | 31.76 | |
75 | 2137 | Træholt Emil | 1997 | HERNING | 9729AM | 25 m | 31.76 | |
76 | 2364 | Rasmussen Nicklas | 1997 | TRITON V | 9799AR | 25 m | 31.95 | |
77 | 2066 | Kirkeby August Stamp | 1999 | AGF | 9929AM | 25 m | 32.04 | |
78 | 2568 | Christensen Simon Maahn | 1997 | ST ESBJERG | 9759AL | 25 m | 32.14 | |
79 | 2105 | Andersen Mark | 1997 | HERNING | 9799AC | 25 m | 32.58 | |
80 | 2349 | Juul Jakob | 2000 | TRITON V | 0015AK | 25 m | 32.63 | |
81 | 2153 | Kjærgaard Nicklas | 1997 | HOLSTEBRO | 9765AQ | 25 m | 32.71 | |
82 | 2442 | Nørgaard Frederik W. | 1999 | VILDBJERG | 9951AK | 25 m | 33.35 | |
83 | 2410 | Sørensen Peter Enevold | 1998 | THISTED | 9853AQ | 25 m | 33.41 | |
84 | 2419 | Jensen Jeppe Sivert | 1997 | VIBORG | 9761AQ | 25 m | 33.44 | |
85 | 2248 | Kristensen Simon | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AP | 25 m | 33.57 | |
86 | 2445 | Andersen Mikkel Sandberg | 1998 | WEST SWIM | 9801AR | 25 m | 33.60 | |
87 | 2496 | Rasmussen Simon | 1998 | AARS | 9831AO | 25 m | 33.73 | |
88 | 2113 | Grarup Jens | 1999 | HERNING | 9927AJ | 25 m | 33.85 | |
89 | 2428 | Young Calum | 1997 | VIBORG | 9727AP | 25 m | 33.91 | |
90 | 2287 | Lønstrup Martin | 1993 | STRUER | 9373AO | 25 m | 33.96 | |
91 | 2201 | Madsen Frederik Krigbaum | 1999 | IKAST | 9927AM | 25 m | 33.99 | |
92 | 2449 | Gadgaard Mikkel | 1999 | WEST SWIM | 9923AA | 25 m | 34.24 | |
93 | 2117 | Jefimanka Arnas | 1999 | HERNING | 9969AM | 25 m | 34.24 | |
94 | 2418 | Houlborg Emil | 1998 | VIBORG | 9859AP | 25 m | 34.26 | |
95 | 2271 | Andersen Jonas | 1999 | STRUER | 9961AO | 25 m | 34.29 | |
96 | 2136 | Sørensen Jens | 2001 | HERNING | 0159AD | 25 m | 34.30 | |
97 | 2278 | Jakobsen Mikkel Thagaard | 2000 | STRUER | 25 m | 34.46 | ||
98 | 2122 | Lodahl Sebastian | 1999 | HERNING | 9973AJ | 25 m | 34.46 | |
99 | 2282 | Kaaber William | 1999 | STRUER | 9967AN | 25 m | 34.46 | |
100 | 2065 | Jensen Laurits Søborg | 1999 | AGF | 9971AR | 25 m | 34.55 | |
101 | 2306 | Hosbond Hasse | 1992 | RASK | 9245AL | 25 m | 35.06 | |
102 | 2099 | Gade Mikkel | 1999 | GRINDSTED | 9979AN | 25 m | 35.18 | |
103 | 2103 | Poulsen Jonas | 1998 | GRINDSTED | 9825AO | 25 m | 35.25 | |
104 | 2491 | Andersen William | 1994 | AARS | 9457AR | 25 m | 35.90 | |
105 | 2307 | Carlsen Kristian | 1998 | RASK | 9815AJ | 25 m | 35.95 | |
106 | 2368 | Sønderby Mathias | 2000 | TRITON V | 0033AH | 25 m | 36.00 | |
107 | 2440 | Jeppesen Søren B. | 1999 | VILDBJERG | 9913AP | 25 m | 36.21 | |
108 | 2329 | Denert-Nielsen Asger | 1999 | TRITON V | 9911AO | 25 m | 36.47 | |
109 | 2110 | Christoffersen Lucas | 2000 | HERNING | 0051AI | 25 m | 36.52 | |
110 | 2091 | Østergaard Kristoffer | 1999 | DURUP | 25 m | 36.60 | ||
111 | 2363 | Rasmussen Anders | 2001 | TRITON V | 0169AF | 25 m | 36.60 | |
112 | 2504 | Jensen Christian Bylling | 1999 | KORAL | 25 m | 36.62 | ||
113 | 2241 | Hansen Mathias Lund | 2002 | SKOVBAKKEN | 0269AD | 25 m | 36.69 | |
114 | 2272 | Christensen Magnus Oliver | 1997 | STRUER | 9759AN | 25 m | 36.78 | |
115 | 2300 | Sørensen Anders H | 1998 | STRUER | 9885AR | 25 m | 36.87 | |
116 | 2138 | Aarup Esben | 1999 | HERNING | 25 m | 36.92 | ||
117 | 2450 | Grene Jakob | 2001 | WEST SWIM | 0133AC | 25 m | 37.10 | |
118 | 2503 | Roe Alexander | 1997 | KORAL | 25 m | 37.11 | ||
119 | 2586 | Thomsen Nicolai Bruun | 1997 | ST ESBJERG | 9753AO | 25 m | 37.27 | |
120 | 2130 | Niese Simon | 1998 | HERNING | 9841AO | 25 m | 37.44 | |
121 | 2574 | Frøsig Oliver | 2000 | ST ESBJERG | 0021AG | 25 m | 37.79 | |
122 | 2243 | Hessellund August Krebs | 1999 | SKOVBAKKEN | 9985AO | 25 m | 37.80 | |
123 | 2492 | Hald Mads | 1996 | AARS | 9689AR | 25 m | 37.84 | |
124 | 2172 | Conrad Jens Bo | 1998 | IHF | 9819AJ | 25 m | 37.96 | |
125 | 2602 | Fosgrau Tobias | 1998 | WEST SWIM | 25 m | 38.00 | ||
126 | 2274 | Glerup Felix | 1999 | STRUER | 25 m | 38.04 | ||
127 | 2421 | Møllegaard Tobias | 2000 | VIBORG | 0045AJ | 25 m | 38.15 | |
128 | 2125 | Mehlsen Anders Thingstrup | 2001 | HERNING | 0101AG | 25 m | 38.34 | |
129 | 2433 | Christensen Simon Kran | 1996 | VIDEBÆK | 25 m | 38.39 | ||
130 | 2281 | Kaaber Laurits | 1999 | STRUER | 9957AN | 25 m | 38.51 | |
131 | 2513 | Dam Morten | 1998 | KORAL | 25 m | 38.56 | ||
132 | 2508 | Juliussen Kasper | 1999 | KORAL | 25 m | 38.61 | ||
133 | 2296 | Pedersen Anders N | 1999 | STRUER | 9931AI | 25 m | 38.66 | |
134 | 2579 | Kappel Christoffer | 1999 | ST ESBJERG | 9925AJ | 25 m | 38.72 | |
135 | 2582 | Mose Jakob | 2000 | ST ESBJERG | 0029AF | 25 m | 38.76 | |
136 | 2511 | Dalsgaard Mathias | 2000 | KORAL | 25 m | 38.89 | ||
137 | 2303 | Thomsen Jonas | 1999 | STRUER | 9905AN | 25 m | 39.34 | |
138 | 2446 | Andreasen Thor Erik | 1998 | WEST SWIM | 9845AR | 25 m | 39.46 | |
139 | 2381 | Bech Oliver | 2000 | THISTED | 25 m | 40.05 | ||
140 | 2077 | Ottosen Christian | 2002 | AGF | 0261AC | 25 m | 40.17 | |
141 | 2107 | Bjerre Victor | 2001 | HERNING | 0123AG | 25 m | 40.20 | |
142 | 2245 | Holluefer Mathias | 1999 | SKOVBAKKEN | 9995AO | 25 m | 40.21 | |
143 | 2431 | Byskov Kasper | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | 40.32 | ||
144 | 2385 | Dahl Alexander | 2000 | THISTED | 25 m | 40.34 | ||
145 | 2337 | Halbirk Janus | 2000 | TRITON V | 0009AJ | 25 m | 41.02 | |
146 | 2358 | Panduro Eik | 1998 | TRITON V | 9843AK | 25 m | 41.03 | |
147 | 2444 | Abel Martin H. | 2001 | WEST SWIM | 0197AF | 25 m | 41.09 | |
148 | 2314 | Jensen Laurits Mark | 2001 | RASK | 25 m | 41.14 | ||
149 | 2290 | Moltsen Kristian | 1998 | STRUER | 9805AC | 25 m | 41.14 | |
150 | 2178 | Jacobsen Peter Kielsholm | 2001 | IHF | 0141AG | 25 m | 41.79 | |
151 | 2390 | Jessen Andrej | 2000 | THISTED | 25 m | 42.02 | ||
152 | 2285 | Larsen William Bach | 2001 | STRUER | 0153AE | 25 m | 42.11 | |
153 | 2447 | Christensen Oliver | 2000 | WEST SWIM | 0025AF | 25 m | 42.43 | |
154 | 2455 | Møgelmose-Andersen Marcus | 1998 | WEST SWIM | 9845AO | 25 m | 42.60 | |
155 | 2357 | Mortensen Ricky L. | 1999 | TRITON V | 9935AQ | 25 m | 42.84 | |
156 | 2063 | Heerulff Kristoffer | 2001 | AGF | 25 m | 43.96 | ||
157 | 2155 | Kongerslev Jonas | 1999 | HOLSTEBRO | 25 m | 44.04 | ||
158 | 2088 | Nielsen Mads F. | 1999 | DURUP | 9995AP | 25 m | 44.44 | |
159 | 2081 | Stendal Erik | 2002 | AGF | 0201AC | 25 m | 44.53 | |
160 | 2353 | Ladekjær Emil Rahbek | 2000 | TRITON V | 0083AO | 25 m | 44.61 | |
161 | 2189 | Wolf Sxren | 2000 | IHF | 25 m | 45.67 | ||
162 | 2079 | Petlina Nikolaj | 2002 | AGF | 0241AC | 25 m | 45.82 | |
163 | 2255 | Tingleff Nicolai | 1999 | SKOVBAKKEN | 9903AR | 25 m | 45.92 | |
164 | 2436 | Andersen Lukas Risbjerg | 2002 | VILDBJERG | 0277AC | 25 m | 46.28 | |
165 | 2165 | Rasmussen Mathias | 2001 | HOLSTEBRO | 25 m | 46.92 | ||
166 | 2181 | Madsen Johannes Nymann | 1999 | IHF | 9937AM | 25 m | 47.64 | |
167 | 2294 | Nyggaard Magnus Vilsgaard | 2001 | STRUER | 25 m | 47.82 | ||
168 | 2133 | Stensfeldt Jeppe | 2000 | HERNING | 0075AM | 25 m | 47.95 | |
169 | 2389 | Hovmark Christian | 2001 | THISTED | 25 m | 49.57 | ||
170 | 2254 | Thorsell Vilhelm Damm | 2002 | SKOVBAKKEN | 0235AD | 25 m | 50.36 | |
171 | 2129 | Mortensen Mathias | 2002 | HERNING | 0255AC | 25 m | 52.21 | |
172 | 2186 | Thomassen Carl Emil | 1996 | IHF | 9625AR | 25 m | 56.62 | |
173 | 2434 | Schmidt Emil Brun | 2001 | VIDEBÆK | 25 m | 57.04 | ||
174 | 2161 | Nørfjand Rasmus | 2000 | HOLSTEBRO | 25 m | |||
175 | 2064 | Holm Kristoffer B. | 1999 | AGF | 9989AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:28 |
Løb 29, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2093 | Ese - Senior | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 1:55.50 | ||
2 | 2319 | Triton Piger 1 | 0 | TRITON V | 25 m | 1:58.24 | ||
3 | 2139 | Hsc Damer 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:59.00 | ||
4 | 2589 | Neptun Piger 1 | 0 | NEPTUN | 25 m | 2:05.00 | ||
5 | 2561 | Ese Piger 1 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:05.00 | ||
6 | 2590 | Neptun Piger 1998 | 1998 | NEPTUN | 25 m | 2:05.00 | ||
7 | 2401 | Thisted Piger 1 | 0 | THISTED | 25 m | 2:05.00 | ||
8 | 2267 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | 2:05.17 | ||
9 | 2174 | Ihf Hold 1 | 0 | IHF | 25 m | 2:06.00 | ||
10 | 2048 | Agf Piger | 1998 | AGF | 25 m | 2:07.00 | ||
11 | 2140 | Hsc Damer 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:07.08 | ||
12 | 2320 | Triton Piger 2 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:08.80 | ||
13 | 2321 | Triton Piger 3 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:08.81 | ||
14 | 2309 | Rask Prinsesser 1 | 1994 | RASK | 25 m | 2:14.53 | ||
15 | 2562 | Ese Piger 2 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:16.00 | ||
16 | 2236 | Bakken Piger 1 | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:18.00 | ||
17 | 2175 | Ihf Hold 2 | 1998 | IHF | 25 m | 2:18.00 | ||
18 | 2402 | Thisted Piger 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
19 | 2204 | Ikast Monstertrucks | 0 | IKAST | 25 m | 2:20.00 | ||
20 | 2485 | Aars Piger 1 | 1996 | AARS | 25 m | 2:21.00 | ||
21 | 2141 | Hsc Damer 3 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:21.45 | ||
22 | 2563 | Ese Piger 3 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:27.00 | ||
23 | 2322 | Triton Piger 4 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:28.00 | ||
24 | 2206 | Ikast Rubberducks | 0 | IKAST | 25 m | 2:30.00 | ||
25 | 2176 | Ihf Hold 3 | 1998 | IHF | 25 m | 2:35.00 | ||
26 | 2564 | Ese Piger 4 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:35.00 | ||
27 | 2265 | Struer Damer 2 | 0 | STRUER | 25 m | 2:35.22 | ||
28 | 2403 | Thisted Piger 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:40.00 | ||
29 | 2196 | Ikast Havetraktorer | 1998 | IKAST | 25 m | 2:40.00 | ||
30 | 2049 | Agf Piger 2 | 1998 | AGF | 25 m | 2:45.00 | ||
31 | 2323 | Triton Piger 5 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:48.00 | ||
32 | 2565 | Ese Piger 5 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:52.00 | ||
33 | 2237 | Bakken Piger 2 | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 3:00.00 | ||
34 | 2526 | Koral Piger 4 | 0 | KORAL | 25 m | |||
35 | 2375 | Stm Gangsters 1 | 2000 | STM | 25 m | |||
36 | 2376 | Stm Gangsters 2 | 2000 | STM | 25 m | |||
37 | 2377 | Stm Gangsters 3 | 2000 | STM | 25 m | |||
38 | 2120 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | |||
39 | 2525 | Koral Piger 3 | 0 | KORAL | 25 m | |||
40 | 2085 | Durup Swimteam Piger | 1999 | DURUP | 25 m | |||
41 | 2414 | Viborg Piger | 0 | VIBORG | 25 m | |||
42 | 2541 | Karolines Tøser | 0 | LYSENG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:28 |
Løb 30, 4x50m Frisvømning |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 2093 | Ese - Senior | 0 | ES ESBJERG | 25 m | 1:37.00 | ||
2 | 2315 | Triton Drenge 1 | 0 | TRITON V | 25 m | 1:42.50 | ||
3 | 2094 | Grindsted Drenge 1 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 1:46.50 | ||
4 | 2142 | Hsc Herre 1 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 1:47.00 | ||
5 | 2316 | Triton Drenge 2 | 0 | TRITON V | 25 m | 1:48.90 | ||
6 | 2542 | Slatten Drenge 1 | 0 | LYSENG | 25 m | 1:48.99 | ||
7 | 2386 | Thisted Drenge 1 | 0 | THISTED | 25 m | 1:50.00 | ||
8 | 2269 | Struer Herrer 3 | 0 | STRUER | 25 m | 1:50.99 | ||
9 | 2044 | Agf Drenge | 0 | AGF | 25 m | 1:52.00 | ||
10 | 2557 | Ese Drenge 1 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 1:57.00 | ||
11 | 2317 | Triton Drenge 3 | 0 | TRITON V | 25 m | 1:57.88 | ||
12 | 2480 | Aars Drenge 1 | 1992 | AARS | 25 m | 1:58.00 | ||
13 | 2045 | Agf Drenge 2 | 1998 | AGF | 25 m | 2:02.00 | ||
14 | 2095 | Grindsted Drenge 2 | 0 | GRINDSTED | 25 m | 2:07.00 | ||
15 | 2543 | Slatten Drenge 2 | 0 | LYSENG | 25 m | 2:09.99 | ||
16 | 2387 | Thisted Drenge 2 | 0 | THISTED | 25 m | 2:10.00 | ||
17 | 2143 | Hsc Herre 2 | 0 | HOLSTEBRO | 25 m | 2:10.00 | ||
18 | 2234 | Bakken Drenge 1 | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 2558 | Ese Drenge 2 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:10.00 | ||
20 | 2046 | Agf Drenge 3 | 1998 | AGF | 25 m | 2:15.00 | ||
21 | 2388 | Thisted Drenge 3 | 0 | THISTED | 25 m | 2:20.00 | ||
22 | 2174 | Ihf Hold 1 | 0 | IHF | 25 m | 2:22.00 | ||
23 | 2270 | Struer Herrer 4 | 0 | STRUER | 25 m | 2:22.61 | ||
24 | 2318 | Triton Drenge 4 | 0 | TRITON V | 25 m | 2:28.10 | ||
25 | 2559 | Ese Drenge 3 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:30.00 | ||
26 | 2235 | Bakken Drenge 2 | 1998 | SKOVBAKKEN | 25 m | 2:30.00 | ||
27 | 2560 | Ese Drenge 4 | 1998 | ES ESBJERG | 25 m | 2:40.00 | ||
28 | 2047 | Agf Drenge 4 | 1998 | AGF | 25 m | 3:00.00 | ||
29 | 2412 | Drenge 1 Viborg A | 0 | VIBORG | 25 m | |||
30 | 2528 | Karal Drenge 4 | 0 | KORAL | 25 m | |||
31 | 2527 | Koral Drenge 3 | 0 | KORAL | 25 m | |||
32 | 2429 | Videbæk | 1998 | VIDEBÆK | 25 m | |||
33 | 2375 | Stm Gangsters 1 | 2000 | STM | 25 m | |||
34 | 2120 | Herning Killerwhales | 0 | HERNING | 25 m | |||
35 | 2378 | Stm Gangsters 4 | 2000 | STM | 25 m | |||
36 | 2377 | Stm Gangsters 3 | 2000 | STM | 25 m | |||
37 | 2376 | Stm Gangsters 2 | 2000 | STM | 25 m | |||
38 | 2267 | Struer Dream Team | 0 | STRUER | 25 m | |||
39 | 2413 | Drenge Viborg | 0 | VIBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 | Udskriftsdato | 26 januar 2012 |
Licens til Struer Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 16:28 |