Startliste for Speedo Lyngby Open 2014 Stadion
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Gray Jeanette Ottesen | 1987 | LYNGBY | 8728AB | 50 m | 24.66 | |
2 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 25.82 | ||
3 | 117 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 50 m | 26.71 | |
4 | 236 | Juel Pernille | 1994 | HERLEV | 9418AF | 50 m | 26.71 | |
5 | 127 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 26.75 | |
6 | 239 | Madsen Maria | 1995 | HERLEV | 9524AC | 50 m | 27.00 | |
7 | 31 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 27.23 | |
8 | 71 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 27.31 | |
9 | 23 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 27.46 | |
10 | 122 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 27.49 | |
11 | 51 | Bartela Josephina | 1994 | KVIK | 9496AJ | 50 m | 27.62 | |
12 | 123 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 50 m | 27.63 | |
13 | 119 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 50 m | 27.71 | ||
14 | 20 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 27.78 | |
15 | 228 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 27.90 | |
16 | 199 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 50 m | 27.91 | |
17 | 120 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 27.99 | |
18 | 52 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 50 m | 28.07 | |
19 | 76 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 28.13 | |
20 | 81 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 28.14 | |
21 | 152 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 28.15 | |
22 | 93 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 28.26 | |
23 | 69 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 28.28 | |
24 | 157 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 28.28 | |
25 | 63 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 28.32 | |
26 | 259 | Zuidema Anneliene | 1998 | ORCA ( NL) | 50 m | 28.38 | ||
27 | 134 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 28.41 | |
28 | 84 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 28.49 | |
29 | 163 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 28.56 | |
30 | 131 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 28.63 | |
31 | 145 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 28.78 | |
32 | 32 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 28.81 | |
33 | 146 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 28.86 | |
34 | 147 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 28.88 | |
35 | 202 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 28.89 | |
36 | 268 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 28.96 | |
37 | 256 | Post Shireen | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 29.03 | ||
38 | 132 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 29.06 | |
39 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 29.08 | ||
40 | 82 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 29.17 | |
41 | 65 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 50 m | 29.24 | |
42 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 29.25 | |
43 | 187 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 29.30 | |
44 | 258 | Vries Claris de | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 29.30 | ||
45 | 155 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 29.39 | |
46 | 263 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | VAT CPH/MK | 9954AF | 50 m | 29.42 | |
47 | 66 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 29.49 | |
48 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 29.55 | |
49 | 206 | Friis Simone | 1991 | ROSKILDE | 9156AG | 50 m | 29.64 | |
50 | 88 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 29.76 | |
51 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 29.84 | |
52 | 265 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 29.85 | |
53 | 40 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 50 m | 29.87 | |
54 | 28 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 29.97 | |
55 | 162 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 29.97 | |
56 | 80 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 30.00 | |
57 | 266 | Mariner Sarah | 1998 | VAT CPH/MK | 9882AI | 50 m | 30.04 | |
58 | 271 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 30.18 | |
59 | 26 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 30.24 | |
60 | 19 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 30.29 | |
61 | 133 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 30.31 | |
62 | 175 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 30.31 | |
63 | 125 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 30.32 | |
64 | 129 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 30.32 | |
65 | 17 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 50 m | 30.34 | |
66 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 30.57 | |
67 | 171 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 30.67 | |
68 | 150 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 50 m | 31.03 | |
69 | 45 | Nilsson Fanny | 1998 | SK LAXEN | AT9498 | 50 m | 31.12 | |
70 | 118 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 31.12 | |
71 | 166 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 31.30 | |
72 | 98 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 31.34 | |
73 | 53 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 31.39 | |
74 | 50 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 31.41 | |
75 | 278 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 50 m | 31.47 | |
76 | 208 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 31.63 | |
77 | 173 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH/MK | 9668AZ | 50 m | 31.67 | |
78 | 179 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 31.76 | |
79 | 184 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 32.23 | |
80 | 177 | Søgaard Lea | 1998 | VAT CPH/MK | 9836AB | 50 m | 32.31 | |
81 | 180 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 32.48 | |
82 | 154 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 32.63 | |
83 | 174 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH/MK | 9846AK | 50 m | 32.66 | |
84 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 32.70 | |
85 | 232 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 33.08 | |
86 | 178 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 33.09 | |
87 | 207 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 33.25 | |
88 | 282 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 50 m | 34.33 | |
89 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 37.03 | |
90 | 279 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 37.68 | |
91 | 283 | Hammershøj Cassandra | 2001 | LYNGBY | 0174AK | 25 m | ||
92 | 284 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | ||
93 | 285 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | ||
94 | 286 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | ||
95 | 287 | Olsen Josephine | 2000 | VAT CPH/MK | 0074AA | 25 m | ||
96 | 288 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | ||
97 | 289 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | |||
98 | 290 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | ||
99 | 291 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | ||
100 | 292 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | ||
101 | 293 | Padborg Ida Gelineck | 2002 | LYNGBY | 0226AE | 25 m | ||
102 | 295 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | |||
103 | 296 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 2, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 116 | Blume Anders | 1990 | LYNGBY | 9071AA | 50 m | 23.02 | |
2 | 272 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | LYNGBY | 9039AC | 50 m | 23.41 | |
3 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 50 m | 24.01 | |
4 | 73 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 50 m | 24.02 | |
5 | 128 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 24.09 | |
6 | 244 | Steenberg Thomas | 1994 | HERLEV | 9403AE | 50 m | 24.13 | |
7 | 251 | Kobesen Bernd | 1993 | ORCA ( NL) | 50 m | 24.45 | ||
8 | 115 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 24.70 | |
9 | 188 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 24.90 | |
10 | 103 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 50 m | 24.97 | |
11 | 168 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 24.99 | |
12 | 105 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 50 m | 25.06 | |
13 | 274 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 50 m | 25.13 | |
14 | 253 | Kuipers Richard | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 25.14 | ||
15 | 64 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 50 m | 25.16 | |
16 | 48 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 25.37 | |
17 | 56 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | KVIK | 9433AI | 50 m | 25.37 | |
18 | 211 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 25.58 | |
19 | 204 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 25.63 | |
20 | 39 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 25.69 | |
21 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 25.71 | |
22 | 195 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 25.77 | |
23 | 149 | Garne Asbjørn | 1995 | GENTOFTE | 9563AD | 50 m | 25.79 | |
24 | 237 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | HERLEV | 9697AB | 50 m | 25.81 | |
25 | 130 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 50 m | 25.91 | |
26 | 57 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 25.99 | |
27 | 60 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 26.02 | |
28 | 43 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 50 m | 26.05 | |
29 | 201 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 26.06 | |
30 | 89 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 50 m | 26.07 | |
31 | 38 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 26.37 | |
32 | 59 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 26.46 | |
33 | 91 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 26.57 | |
34 | 164 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 26.61 | |
35 | 234 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 26.68 | |
36 | 74 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 26.69 | |
37 | 229 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 50 m | 26.75 | |
38 | 153 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 50 m | 26.80 | |
39 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 26.89 | |
40 | 161 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 26.90 | |
41 | 36 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 26.99 | |
42 | 261 | Andersen Daniel Skov | 1994 | LYNGBY | 50 m | 27.00 | ||
43 | 68 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 50 m | 27.05 | |
44 | 18 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 27.27 | |
45 | 30 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 27.37 | |
46 | 16 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 27.41 | |
47 | 94 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 50 m | 27.43 | |
48 | 77 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 27.47 | |
49 | 112 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 27.66 | |
50 | 70 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 50 m | 28.10 | |
51 | 222 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 28.82 | |
52 | 61 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 29.01 | |
53 | 191 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 29.77 | |
54 | 326 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | 25 m | |||
55 | 327 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | ||
56 | 328 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | ||
57 | 329 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | ||
58 | 330 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | |||
59 | 331 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | ||
60 | 332 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | ||
61 | 333 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | |||
62 | 334 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | ||
63 | 335 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | ||
64 | 336 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | ||
65 | 337 | Brixner Simon | 2000 | HOLBÆK | 0001AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Gray Jeanette Ottesen | 1987 | LYNGBY | 8728AB | 50 m | 25.37 | |
2 | 273 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 9446AV | 50 m | 26.69 | |
3 | 236 | Juel Pernille | 1994 | HERLEV | 9418AF | 50 m | 27.57 | |
4 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 27.85 | ||
5 | 62 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 28.07 | |
6 | 83 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 28.09 | |
7 | 122 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 28.76 | |
8 | 119 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 50 m | 29.03 | ||
9 | 76 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 29.06 | |
10 | 120 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 29.26 | |
11 | 157 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 30.05 | |
12 | 92 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | 30.09 | |
13 | 33 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 30.10 | |
14 | 172 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 30.11 | |
15 | 85 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 30.16 | |
16 | 84 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 30.30 | |
17 | 233 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 30.37 | |
18 | 228 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 30.55 | |
19 | 136 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 30.73 | |
20 | 17 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 50 m | 30.89 | |
21 | 63 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 30.98 | |
22 | 163 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 30.99 | |
23 | 22 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 31.12 | |
24 | 34 | Sonne Nanna | 1999 | TRITON B | 9906AH | 50 m | 31.19 | |
25 | 199 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 50 m | 31.28 | |
26 | 248 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 31.30 | |
27 | 111 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 31.49 | |
28 | 202 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 31.62 | |
29 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 31.66 | |
30 | 32 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 31.77 | |
31 | 27 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 32.09 | |
32 | 165 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 50 m | 32.10 | |
33 | 167 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 32.26 | |
34 | 96 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 32.30 | |
35 | 245 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 32.33 | |
36 | 21 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 32.41 | |
37 | 219 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 32.43 | |
38 | 135 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 32.75 | |
39 | 155 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 32.80 | |
40 | 268 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 33.43 | |
41 | 50 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 33.77 | |
42 | 271 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 34.06 | |
43 | 125 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 34.11 | |
44 | 159 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 34.54 | |
45 | 277 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 34.55 | |
46 | 169 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 34.77 | |
47 | 49 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 50 m | 34.94 | |
48 | 183 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 35.95 | |
49 | 178 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 35.96 | |
50 | 174 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH/MK | 9846AK | 50 m | 36.25 | |
51 | 35 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 36.36 | |
52 | 148 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 36.40 | |
53 | 173 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH/MK | 9668AZ | 50 m | 36.70 | |
54 | 175 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 37.01 | |
55 | 181 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 50 m | 38.01 | |
56 | 209 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | 39.15 | |
57 | 177 | Søgaard Lea | 1998 | VAT CPH/MK | 9836AB | 50 m | 41.41 | |
58 | 184 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | ||
59 | 290 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | ||
60 | 291 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | ||
61 | 292 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | ||
62 | 297 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | ||
63 | 298 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
64 | 299 | Meyn Cecilie | 2000 | HØRSHOLM | 0002BD | 25 m | ||
65 | 300 | Jacobsen Maria Borre | 2001 | LYNGBY | 0166AR | 25 m | ||
66 | 301 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | ||
67 | 302 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | 25 m | |||
68 | 303 | Ulrich-Jørgensen Astrid | 2002 | GLADSAXE | 0286AK | 25 m | ||
69 | 304 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | ||
70 | 305 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 241 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 25.71 | |
2 | 29 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 25.83 | |
3 | 128 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 25.95 | |
4 | 250 | Ramon Fredrik | 1994 | ORCA ( NL) | 50 m | 26.10 | ||
5 | 218 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 50 m | 26.13 | |
6 | 48 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 26.27 | |
7 | 89 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 50 m | 26.61 | |
8 | 103 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 50 m | 26.96 | |
9 | 138 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 27.19 | |
10 | 204 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 27.19 | |
11 | 140 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 27.22 | |
12 | 58 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 27.46 | |
13 | 59 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 27.50 | |
14 | 226 | Brændholt Mathias | 1996 | HERLEV | 9683AN | 50 m | 27.50 | |
15 | 276 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 27.55 | |
16 | 115 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 27.64 | |
17 | 47 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 50 m | 27.69 | |
18 | 195 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 27.98 | |
19 | 42 | Hvalgren Niclas | 1995 | SK LAXEN | AC9195 | 50 m | 28.08 | |
20 | 105 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 50 m | 28.24 | |
21 | 201 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 28.24 | |
22 | 39 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 28.52 | |
23 | 55 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 28.62 | |
24 | 24 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 28.80 | |
25 | 274 | Svendsen Rasmus | 1996 | HVIDOVRE | 9663AF | 50 m | 28.84 | |
26 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 28.93 | |
27 | 188 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 29.00 | |
28 | 112 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 29.27 | |
29 | 102 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 50 m | 29.31 | |
30 | 16 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 29.59 | |
31 | 60 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 29.62 | |
32 | 57 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 29.71 | |
33 | 67 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 29.92 | |
34 | 94 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 50 m | 30.21 | |
35 | 264 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 30.49 | |
36 | 267 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 30.85 | |
37 | 56 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | KVIK | 9433AI | 50 m | 31.18 | |
38 | 326 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | 25 m | |||
39 | 327 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | ||
40 | 329 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | ||
41 | 330 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | |||
42 | 333 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | |||
43 | 336 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | ||
44 | 338 | Persson Fabian | 1998 | SK LAXEN | 25 m | |||
45 | 339 | Mackic Nikola | 1999 | SK LAXEN | 25 m | |||
46 | 340 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | 25 m | |||
47 | 341 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | ||
48 | 342 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | ||
49 | 343 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 273 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 9446AV | 50 m | 28.12 | |
2 | 117 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 50 m | 30.20 | |
3 | 224 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 30.46 | |
4 | 258 | Vries Claris de | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 30.69 | ||
5 | 25 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 30.80 | |
6 | 52 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 50 m | 30.80 | |
7 | 62 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 31.22 | |
8 | 20 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 31.35 | |
9 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 31.54 | ||
10 | 135 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 31.66 | |
11 | 147 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 31.69 | |
12 | 123 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 50 m | 32.24 | |
13 | 170 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 32.24 | |
14 | 131 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 32.50 | |
15 | 266 | Mariner Sarah | 1998 | VAT CPH/MK | 9882AI | 50 m | 32.70 | |
16 | 19 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 32.91 | |
17 | 214 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 32.97 | |
18 | 75 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 50 m | 33.21 | |
19 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 33.40 | |
20 | 200 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 33.44 | |
21 | 136 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 33.47 | |
22 | 23 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 33.86 | |
23 | 263 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | VAT CPH/MK | 9954AF | 50 m | 33.94 | |
24 | 127 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 34.39 | |
25 | 53 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 34.43 | |
26 | 166 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 34.73 | |
27 | 187 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 34.90 | |
28 | 26 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 35.05 | |
29 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 35.11 | |
30 | 150 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 50 m | 35.85 | |
31 | 265 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 36.24 | |
32 | 278 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 50 m | 36.36 | |
33 | 171 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 36.38 | |
34 | 152 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 36.43 | |
35 | 98 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 36.73 | |
36 | 162 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 36.75 | |
37 | 179 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 37.46 | |
38 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 37.49 | |
39 | 282 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 50 m | 37.83 | |
40 | 184 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 50 m | 37.90 | |
41 | 154 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 38.40 | |
42 | 35 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 38.41 | |
43 | 167 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 38.91 | |
44 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 39.08 | |
45 | 181 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 50 m | 40.23 | |
46 | 197 | Dickow Katrine | 1999 | HERLUFSHOL | 9996AZ | 50 m | 41.56 | |
47 | 177 | Søgaard Lea | 1998 | VAT CPH/MK | 9836AB | 50 m | 41.84 | |
48 | 209 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | 43.02 | |
49 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 44.56 | |
50 | 100 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | ||
51 | 285 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | ||
52 | 286 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | ||
53 | 289 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | |||
54 | 290 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | ||
55 | 292 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | ||
56 | 296 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | ||
57 | 298 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
58 | 306 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | ||
59 | 307 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | ||
60 | 308 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | ||
61 | 309 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | ||
62 | 310 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Loughran Marco | 1989 | GUILDFORD | 50 m | 25.03 | ||
2 | 269 | Jensen Anders | 1987 | VI39 | 8709AA | 50 m | 26.27 | |
3 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 50 m | 27.26 | |
4 | 250 | Ramon Fredrik | 1994 | ORCA ( NL) | 50 m | 28.05 | ||
5 | 48 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 28.15 | |
6 | 128 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 28.90 | |
7 | 58 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 28.99 | |
8 | 234 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 29.28 | |
9 | 30 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 29.34 | |
10 | 36 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 29.55 | |
11 | 105 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 50 m | 29.58 | |
12 | 47 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 50 m | 29.61 | |
13 | 126 | Hansen Sofus Beck | 1994 | LYNGBY | 9483AD | 50 m | 29.70 | |
14 | 168 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 29.78 | |
15 | 276 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 30.10 | |
16 | 74 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 30.23 | |
17 | 204 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 30.86 | |
18 | 54 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 30.88 | |
19 | 130 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 50 m | 30.91 | |
20 | 61 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 32.61 | |
21 | 43 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 50 m | 32.69 | |
22 | 191 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 32.87 | |
23 | 115 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 33.02 | |
24 | 222 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 34.20 | |
25 | 161 | Borch Mikkel Samsøe | 1997 | HVIDOVRE | 9771AD | 50 m | 36.55 | |
26 | 164 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 38.45 | |
27 | 328 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | ||
28 | 331 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | ||
29 | 334 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | ||
30 | 336 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | ||
31 | 341 | Lehn-Schiøler William | 2000 | GLADSAXE | 0073AF | 25 m | ||
32 | 344 | Galving Frederik | 1998 | KVIK | 9897AC | 25 m | ||
33 | 345 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | ||
34 | 346 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | ||
35 | 347 | Langkilde Kristoffer Buus | 1999 | LYNGBY | 9923AI | 25 m | ||
36 | 348 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | ||
37 | 349 | Pedersen Thor Nilsson | 2000 | GLADSAXE | 0081AB | 25 m | ||
38 | 350 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 7, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Bartela Josephina | 1994 | KVIK | 9496AJ | 50 m | 32.52 | |
2 | 246 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 50 m | 32.82 | |
3 | 231 | Holten Cecilie | 1996 | HERLEV | 9608AF | 50 m | 33.17 | |
4 | 81 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 33.72 | |
5 | 146 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 34.17 | |
6 | 32 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 34.25 | |
7 | 31 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 34.92 | |
8 | 220 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 34.95 | |
9 | 156 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 35.06 | |
10 | 33 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 35.19 | |
11 | 217 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 35.24 | |
12 | 187 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 35.27 | |
13 | 129 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 35.59 | |
14 | 88 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 35.77 | |
15 | 40 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 50 m | 35.78 | |
16 | 22 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 36.06 | |
17 | 221 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 36.18 | |
18 | 159 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 36.22 | |
19 | 206 | Friis Simone | 1991 | ROSKILDE | 9156AG | 50 m | 36.26 | |
20 | 183 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 36.74 | |
21 | 172 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 36.75 | |
22 | 27 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 37.04 | |
23 | 120 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 37.23 | |
24 | 93 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 37.27 | |
25 | 259 | Zuidema Anneliene | 1998 | ORCA ( NL) | 50 m | 37.37 | ||
26 | 45 | Nilsson Fanny | 1998 | SK LAXEN | AT9498 | 50 m | 37.54 | |
27 | 17 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 50 m | 37.83 | |
28 | 21 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 38.08 | |
29 | 127 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 39.48 | |
30 | 96 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 39.55 | |
31 | 132 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 39.83 | |
32 | 208 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 40.12 | |
33 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 40.37 | |
34 | 173 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH/MK | 9668AZ | 50 m | 40.98 | |
35 | 232 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 41.56 | |
36 | 98 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 41.81 | |
37 | 178 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 44.45 | |
38 | 165 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 50 m | 45.00 | |
39 | 179 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 45.11 | |
40 | 180 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 45.73 | |
41 | 197 | Dickow Katrine | 1999 | HERLUFSHOL | 9996AZ | 50 m | 45.93 | |
42 | 207 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 46.39 | |
43 | 174 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH/MK | 9846AK | 50 m | 46.92 | |
44 | 92 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | ||
45 | 284 | Andresen Josefine Søgaard | 2000 | LYNGBY | 0008AO | 25 m | ||
46 | 290 | Svendsen Julie Krøyer | 2002 | KVIK | 0222AA | 25 m | ||
47 | 292 | Hansen Sofie | 2002 | KVIK | 0202AI | 25 m | ||
48 | 297 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | ||
49 | 311 | Biltoft-Jensen Nikoline | 2001 | LYNGBY | 0166AM | 25 m | ||
50 | 312 | Daly Sarah | 2001 | LYNGBY | 0138AX | 25 m | ||
51 | 313 | Schmid Liva | 2000 | KVIK | 0012AV | 25 m | ||
52 | 314 | Kristiansen Monica | 2001 | STT | 0108AB | 25 m | ||
53 | 315 | Linden Mathilde van der | 2002 | LYNGBY | 0208AE | 25 m | ||
54 | 316 | Bruhn Emma | 2002 | HERLUFSHOL | 0206AQ | 25 m | ||
55 | 317 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | ||
56 | 318 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 8, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Andersen Mathias | 1991 | HILLERØD | 9163AF | 50 m | 28.89 | |
2 | 115 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 30.10 | |
3 | 73 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 50 m | 30.26 | |
4 | 138 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 30.44 | |
5 | 250 | Ramon Fredrik | 1994 | ORCA ( NL) | 50 m | 30.60 | ||
6 | 38 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 30.88 | |
7 | 216 | Blidarevic Stefan | 1996 | HILLERØD | 9607AF | 50 m | 31.44 | |
8 | 55 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 32.20 | |
9 | 211 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 32.20 | |
10 | 67 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 32.45 | |
11 | 264 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 32.69 | |
12 | 267 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 32.82 | |
13 | 112 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 32.98 | |
14 | 18 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 33.39 | |
15 | 102 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 50 m | 34.24 | |
16 | 24 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 34.45 | |
17 | 42 | Hvalgren Niclas | 1995 | SK LAXEN | AC9195 | 50 m | 35.05 | |
18 | 39 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 35.09 | |
19 | 204 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 35.16 | |
20 | 153 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 50 m | 35.71 | |
21 | 29 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 39.42 | |
22 | 326 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | 25 m | |||
23 | 332 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | ||
24 | 334 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | ||
25 | 338 | Persson Fabian | 1998 | SK LAXEN | 25 m | |||
26 | 340 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | 25 m | |||
27 | 348 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | ||
28 | 351 | Storm Lukas | 1999 | KVIK | 9977AA | 25 m | ||
29 | 352 | Norup Andreas | 1999 | VAT CPH/MK | 9927AP | 25 m | ||
30 | 353 | Tufvesson Simon | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | |||
31 | 354 | Sørensen Johan Feld | 1999 | LYNGBY | 9979AJ | 25 m | ||
32 | 355 | Wahl Ferdinand | 2000 | KVIK | 0089AB | 25 m | ||
33 | 356 | Widerberg Gunnar | 2000 | SK LAXEN | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 9, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 4:13.24 | |
2 | 157 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 4:14.61 | |
3 | 69 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 4:17.00 | |
4 | 144 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 4:21.87 | |
5 | 80 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:26.14 | |
6 | 78 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 50 m | 4:29.13 | |
7 | 248 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 4:29.88 | |
8 | 122 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 4:31.20 | |
9 | 23 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 4:31.69 | |
10 | 66 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 4:31.79 | |
11 | 85 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 4:32.33 | |
12 | 223 | Riis Simone Kronborg | 1997 | HILLERØD | 9786AN | 50 m | 4:34.73 | |
13 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 4:34.83 | ||
14 | 83 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 4:35.80 | |
15 | 271 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 4:36.32 | |
16 | 75 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 50 m | 4:37.05 | |
17 | 134 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 4:37.86 | |
18 | 245 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 4:39.91 | |
19 | 65 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 50 m | 4:40.42 | |
20 | 256 | Post Shireen | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 4:41.03 | ||
21 | 119 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 50 m | 4:41.57 | ||
22 | 118 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 4:45.15 | |
23 | 100 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 4:47.19 | |
24 | 111 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 4:47.49 | |
25 | 25 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 4:47.56 | |
26 | 268 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 4:49.46 | |
27 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 4:55.59 | |
28 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 4:58.08 | |
29 | 277 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 4:58.17 | |
30 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 5:01.87 | |
31 | 265 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 5:02.70 | |
32 | 148 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 5:04.44 | |
33 | 49 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 50 m | 5:08.64 | |
34 | 260 | Lindemulder Marissa | 1993 | GRANAET | 50 m | 5:09.51 | ||
35 | 169 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 5:11.05 | |
36 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 5:13.03 | |
37 | 170 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 5:15.00 | |
38 | 133 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 5:16.00 | |
39 | 154 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 5:19.02 | |
40 | 129 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 5:19.83 | |
41 | 175 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 5:22.41 | |
42 | 203 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 50 m | 5:24.90 | |
43 | 207 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 5:25.10 | |
44 | 255 | Nauta Melissa | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 5:31.78 | ||
45 | 254 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 5:40.27 | ||
46 | 279 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 6:23.99 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 10, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 3:52.34 | |
2 | 91 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 4:06.71 | |
3 | 60 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 4:08.11 | |
4 | 56 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | KVIK | 9433AI | 50 m | 4:09.64 | |
5 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 4:09.93 | |
6 | 242 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | HERLEV | 9591AA | 50 m | 4:10.00 | |
7 | 54 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:12.38 | |
8 | 68 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 50 m | 4:14.52 | |
9 | 58 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 4:15.17 | |
10 | 64 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 50 m | 4:16.33 | |
11 | 24 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 4:20.50 | |
12 | 253 | Kuipers Richard | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 4:21.58 | ||
13 | 70 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 50 m | 4:21.99 | |
14 | 16 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 4:23.86 | |
15 | 79 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 4:24.29 | |
16 | 59 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 4:24.57 | |
17 | 251 | Kobesen Bernd | 1993 | ORCA ( NL) | 50 m | 4:28.79 | ||
18 | 77 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 4:29.14 | |
19 | 55 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 4:29.62 | |
20 | 140 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 4:30.60 | |
21 | 198 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 4:30.94 | |
22 | 61 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 4:36.26 | |
23 | 264 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 4:38.00 | |
24 | 57 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 4:47.72 | |
25 | 18 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 4:55.18 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 50 m | 1:03.10 | |
2 | 83 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 1:04.04 | |
3 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:04.29 | ||
4 | 25 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 1:04.71 | |
5 | 224 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 1:05.30 | |
6 | 62 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 1:05.71 | |
7 | 258 | Vries Claris de | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:05.71 | ||
8 | 20 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 1:05.84 | |
9 | 71 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 1:05.90 | |
10 | 52 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 50 m | 1:05.91 | |
11 | 85 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 1:06.33 | |
12 | 147 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 1:07.19 | |
13 | 248 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 1:07.79 | |
14 | 135 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:07.88 | |
15 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:08.11 | ||
16 | 131 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 1:08.37 | |
17 | 28 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:08.65 | |
18 | 228 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 1:08.73 | |
19 | 266 | Mariner Sarah | 1998 | VAT CPH/MK | 9882AI | 50 m | 1:09.25 | |
20 | 75 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 50 m | 1:09.47 | |
21 | 19 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 1:10.08 | |
22 | 111 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 1:10.11 | |
23 | 123 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 50 m | 1:10.28 | |
24 | 144 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 1:10.61 | |
25 | 53 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 1:10.92 | |
26 | 268 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 1:11.05 | |
27 | 200 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 1:11.42 | |
28 | 27 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 1:11.64 | |
29 | 263 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | VAT CPH/MK | 9954AF | 50 m | 1:12.13 | |
30 | 10 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 50 m | 1:12.20 | |
31 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 1:12.25 | |
32 | 259 | Zuidema Anneliene | 1998 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:12.28 | ||
33 | 189 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:12.98 | |
34 | 66 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 1:13.26 | |
35 | 93 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 1:13.37 | |
36 | 255 | Nauta Melissa | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:13.60 | ||
37 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 1:13.68 | |
38 | 127 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 1:13.69 | |
39 | 278 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 50 m | 1:14.82 | |
40 | 155 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 1:15.41 | |
41 | 142 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 50 m | 1:15.55 | |
42 | 100 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 1:15.95 | |
43 | 152 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 1:15.96 | |
44 | 32 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 1:16.21 | |
45 | 165 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 50 m | 1:16.36 | |
46 | 187 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 1:16.36 | |
47 | 166 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 1:16.57 | |
48 | 26 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 1:16.67 | |
49 | 141 | Andersen Kirstine | 1997 | STT | 9776AF | 50 m | 1:17.04 | |
50 | 265 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 1:17.08 | |
51 | 17 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 50 m | 1:17.57 | |
52 | 13 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 1:18.02 | |
53 | 203 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 50 m | 1:18.23 | |
54 | 282 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 50 m | 1:18.46 | |
55 | 150 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 50 m | 1:18.62 | |
56 | 35 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 1:19.08 | |
57 | 98 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 1:19.61 | |
58 | 118 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 1:20.12 | |
59 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 1:20.49 | |
60 | 254 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:20.58 | ||
61 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 1:20.70 | |
62 | 179 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 1:21.01 | |
63 | 169 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 1:21.02 | |
64 | 159 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 1:21.48 | |
65 | 154 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 1:21.83 | |
66 | 185 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 1:22.02 | |
67 | 95 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 50 m | 1:22.63 | |
68 | 15 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 50 m | 1:23.02 | |
69 | 11 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:23.08 | |
70 | 173 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH/MK | 9668AZ | 50 m | 1:24.30 | |
71 | 232 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 1:25.00 | |
72 | 143 | Heick Emilie | 1999 | STT | 9996AC | 50 m | 1:25.15 | |
73 | 114 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 50 m | 1:26.41 | |
74 | 177 | Søgaard Lea | 1998 | VAT CPH/MK | 9836AB | 50 m | 1:27.14 | |
75 | 181 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 50 m | 1:28.21 | |
76 | 97 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 50 m | 1:28.31 | |
77 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:28.92 | |
78 | 180 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 1:29.17 | |
79 | 14 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 50 m | 1:31.99 | |
80 | 279 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 1:32.30 | |
81 | 209 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | 1:33.03 | |
82 | 285 | Walter Mia | 2000 | LYNGBY | 0032AL | 25 m | ||
83 | 286 | Frederiksen Amalie | 2001 | HERLUFSHOL | 0182AP | 25 m | ||
84 | 289 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | |||
85 | 291 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | ||
86 | 295 | Larsson Minna | 2002 | SJÖBO SS | 25 m | |||
87 | 296 | Sander Lærke Rask | 2002 | VAT CPH/MK | 0212AL | 25 m | ||
88 | 308 | Sperling Claudia | 2002 | LYNGBY | 0222AL | 25 m | ||
89 | 309 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | ||
90 | 310 | Graffe Anna | 2002 | HØRSHOLM | 0262AI | 25 m | ||
91 | 319 | Jonsson Emmy | 2001 | SJÖBO SS | 25 m | |||
92 | 320 | Pedersen Line | 2001 | HERLUFSHOL | 0198AQ | 25 m | ||
93 | 321 | Norden Victoria Martensen | 2001 | KVIK | 0196AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Loughran Marco | 1989 | GUILDFORD | 50 m | 54.26 | ||
2 | 269 | Jensen Anders | 1987 | VI39 | 8709AA | 50 m | 55.82 | |
3 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 50 m | 57.40 | |
4 | 48 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 59.68 | |
5 | 58 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 1:01.62 | |
6 | 237 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | HERLEV | 9697AB | 50 m | 1:02.85 | |
7 | 105 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 50 m | 1:03.33 | |
8 | 36 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 1:03.44 | |
9 | 47 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 50 m | 1:03.85 | |
10 | 204 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 1:04.35 | |
11 | 168 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 1:04.62 | |
12 | 54 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 1:04.78 | |
13 | 74 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 1:04.95 | |
14 | 227 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 50 m | 1:05.00 | |
15 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 1:06.00 | |
16 | 195 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 1:06.01 | |
17 | 253 | Kuipers Richard | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:06.01 | ||
18 | 101 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 50 m | 1:06.86 | |
19 | 115 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:07.98 | |
20 | 61 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 1:08.00 | |
21 | 191 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 1:08.36 | |
22 | 192 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 1:09.45 | |
23 | 64 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 50 m | 1:09.84 | |
24 | 196 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 1:16.09 | |
25 | 8 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 1:18.46 | |
26 | 106 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 50 m | 1:34.98 | |
27 | 328 | Elmgreen Andreas Kaas | 1999 | LYNGBY | 9903AA | 25 m | ||
28 | 331 | Svendsen Simon Krøyer | 1999 | KVIK | 9961AA | 25 m | ||
29 | 334 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 25 m | ||
30 | 336 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | ||
31 | 345 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | ||
32 | 346 | Sieben Lukas | 1999 | LYNGBY | 9999AF | 25 m | ||
33 | 348 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 25 m | ||
34 | 350 | Mathiassen Jeppe | 2000 | LYNGBY | 0093AE | 25 m | ||
35 | 357 | Hansen Mads Ejdrup | 1999 | HELSINGØR | 9971AL | 25 m | ||
36 | 358 | Hansen Kasper Nørmark | 1998 | KORSØR | 9883AT | 25 m | ||
37 | 359 | Bækgaard Filip | 2000 | HERLUFSHOL | 0035AF | 25 m | ||
38 | 360 | Palmø Frederik | 2000 | HOLBÆK | 0059AA | 25 m | ||
39 | 363 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 13, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Gray Jeanette Ottesen | 1987 | LYNGBY | 8728AB | 50 m | 57.14 | |
2 | 236 | Juel Pernille | 1994 | HERLEV | 9418AF | 50 m | 1:01.58 | |
3 | 122 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 1:02.77 | |
4 | 83 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 1:03.38 | EFT |
5 | 76 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 1:03.51 | |
6 | 119 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 50 m | 1:04.18 | ||
7 | 71 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 50 m | 1:05.12 | |
8 | 157 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 1:05.51 | |
9 | 120 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 1:05.61 | |
10 | 233 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 1:06.37 | |
11 | 136 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:06.67 | |
12 | 84 | Friis Ditte | 1999 | BIRKERØD | 9912AJ | 50 m | 1:07.86 | |
13 | 82 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 1:07.92 | |
14 | 23 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 1:07.94 | |
15 | 92 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | 1:08.01 | |
16 | 33 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 1:09.03 | |
17 | 17 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 50 m | 1:09.05 | |
18 | 172 | Wagner Elina Lynge | 1996 | HVIDOVRE | 9654AC | 50 m | 1:09.18 | |
19 | 256 | Post Shireen | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:09.45 | ||
20 | 245 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 1:09.62 | |
21 | 249 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 50 m | 1:09.75 | |
22 | 194 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 50 m | 1:10.03 | |
23 | 80 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 1:10.19 | |
24 | 145 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 1:10.60 | |
25 | 96 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 1:10.76 | |
26 | 63 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 1:11.17 | |
27 | 40 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 50 m | 1:11.90 | |
28 | 163 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 1:12.03 | |
29 | 258 | Vries Claris de | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:12.06 | ||
30 | 134 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:12.50 | |
31 | 129 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:12.95 | |
32 | 13 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 1:13.76 | |
33 | 21 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 1:13.99 | |
34 | 268 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 1:14.19 | |
35 | 167 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 1:15.43 | |
36 | 260 | Lindemulder Marissa | 1993 | GRANAET | 50 m | 1:15.64 | ||
37 | 175 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 1:15.78 | |
38 | 35 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 1:16.94 | |
39 | 49 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 50 m | 1:16.95 | |
40 | 50 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 1:17.99 | |
41 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 1:18.50 | |
42 | 277 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 1:19.12 | |
43 | 162 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 1:19.39 | |
44 | 142 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 50 m | 1:19.88 | |
45 | 45 | Nilsson Fanny | 1998 | SK LAXEN | AT9498 | 50 m | 1:20.28 | |
46 | 171 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 1:21.15 | |
47 | 11 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:21.71 | |
48 | 10 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 50 m | 1:22.17 | |
49 | 170 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 1:23.30 | |
50 | 208 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 1:23.49 | |
51 | 174 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH/MK | 9846AK | 50 m | 1:24.33 | |
52 | 178 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 1:27.97 | |
53 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:27.99 | |
54 | 209 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | 1:29.92 | |
55 | 207 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:30.74 | |
56 | 100 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 25 m | ||
57 | 291 | Jørgensen Thyra | 2002 | VORDINGB | 0218AC | 25 m | ||
58 | 297 | Bjørnholdt Emma | 2000 | LYNGBY | 0034AM | 25 m | ||
59 | 301 | Høvring Mille Bruun | 2001 | VAT CPH/MK | 0156AG | 25 m | ||
60 | 302 | Johansson Petronella | 2000 | SK LAXEN | 25 m | |||
61 | 304 | Nielsen Katrine Brandt | 2002 | LYNGBY | 0284AE | 25 m | ||
62 | 305 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | ||
63 | 307 | Andersen Mai | 2000 | HOLBÆK | 0072AS | 25 m | ||
64 | 317 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | ||
65 | 322 | Wolsted Victoria | 2000 | FR.SUND | 0054AH | 25 m | ||
66 | 323 | Berthelsen Johanna | 2000 | VAT CPH/MK | 0096AO | 25 m | ||
67 | 324 | Rasmussen Gro Grinda | 2003 | GLADSAXE | 0372AF | 25 m | ||
68 | 325 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | VAT CPH/MK | 0288AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 14, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 56.84 | |
2 | 29 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 57.32 | |
3 | 250 | Ramon Fredrik | 1994 | ORCA ( NL) | 50 m | 57.40 | ||
4 | 241 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 57.66 | |
5 | 48 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 57.96 | |
6 | 251 | Kobesen Bernd | 1993 | ORCA ( NL) | 50 m | 58.22 | ||
7 | 138 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 58.66 | |
8 | 242 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | HERLEV | 9591AA | 50 m | 59.00 | |
9 | 89 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 50 m | 59.06 | |
10 | 103 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 50 m | 59.24 | |
11 | 60 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 59.38 | |
12 | 59 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 59.54 | |
13 | 243 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 50 m | 1:00.07 | |
14 | 56 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | KVIK | 9433AI | 50 m | 1:00.34 | |
15 | 229 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 50 m | 1:00.48 | |
16 | 234 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 1:01.00 | |
17 | 235 | Johansen Mikkel | 1994 | HERLEV | 9473AB | 50 m | 1:01.02 | |
18 | 39 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 1:01.61 | |
19 | 73 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 50 m | 1:02.72 | |
20 | 204 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 1:03.01 | |
21 | 42 | Hvalgren Niclas | 1995 | SK LAXEN | AC9195 | 50 m | 1:03.10 | |
22 | 226 | Brændholt Mathias | 1996 | HERLEV | 9683AN | 50 m | 1:03.14 | |
23 | 276 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 1:03.15 | |
24 | 201 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 1:04.01 | |
25 | 188 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 1:04.20 | |
26 | 227 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 50 m | 1:04.84 | |
27 | 211 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 1:05.06 | |
28 | 112 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 1:05.19 | |
29 | 16 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 1:06.54 | |
30 | 264 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 1:08.00 | |
31 | 57 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 1:08.39 | |
32 | 8 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 1:10.34 | |
33 | 267 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 1:11.00 | |
34 | 102 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 50 m | 1:15.99 | |
35 | 176 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 1:16.21 | ||
36 | 164 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 1:16.81 | |
37 | 94 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 50 m | 1:18.98 | |
38 | 326 | Widerberg Teodor | 1998 | SK LAXEN | 25 m | |||
39 | 327 | Rosenbom Mikkel-Emil | 1999 | LYNGBY | 9903AB | 25 m | ||
40 | 329 | Fabiansen Carl | 1999 | LYNGBY | 9937AJ | 25 m | ||
41 | 330 | Olsson Oscar | 1999 | SJÖBO SS | 25 m | |||
42 | 332 | Steenberg Rasmus | 2000 | GLADSAXE | 0021AB | 25 m | ||
43 | 333 | Larsson Isak | 2000 | SJÖBO SS | 25 m | |||
44 | 335 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | VORDINGB | 0075AI | 25 m | ||
45 | 336 | Sørensen Oliver Thor | 2000 | VI39 | 0081AA | 25 m | ||
46 | 340 | Dukic Dennis | 2000 | SK LAXEN | 25 m | |||
47 | 343 | Ellegaard Arthur Dalén | 2001 | LYNGBY | 0197AE | 25 m | ||
48 | 361 | Wentorf Johan | 1999 | FR.SUND | 9939AH | 25 m | ||
49 | 362 | Falck Daniel Starup | 1999 | FR.SUND | 9941AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 15, 400m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 4:58.69 | ||
2 | 248 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 5:02.32 | |
3 | 22 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 5:03.48 | |
4 | 81 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 5:06.80 | |
5 | 78 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 50 m | 5:08.60 | |
6 | 111 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 5:15.05 | |
7 | 69 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 5:16.08 | |
8 | 32 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 5:16.33 | |
9 | 27 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 5:16.46 | |
10 | 65 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 50 m | 5:17.08 | |
11 | 224 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 5:17.82 | |
12 | 132 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 5:22.91 | |
13 | 66 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 5:23.32 | |
14 | 85 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 5:24.08 | |
15 | 133 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 5:24.58 | |
16 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 5:25.00 | |
17 | 19 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 5:31.38 | |
18 | 125 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 5:38.46 | |
19 | 53 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 5:40.14 | |
20 | 21 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 6:04.07 | |
21 | 170 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 6:09.46 | |
22 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 6:34.39 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 16, 400m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 4:21.99 | |
2 | 30 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 4:37.09 | |
3 | 91 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 4:37.12 | |
4 | 55 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 4:40.52 | |
5 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 4:44.69 | |
6 | 54 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 4:51.17 | |
7 | 79 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 4:52.18 | |
8 | 24 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 4:57.03 | |
9 | 253 | Kuipers Richard | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 4:58.68 | ||
10 | 191 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 5:04.13 | |
11 | 61 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 5:08.16 | |
12 | 101 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 50 m | 5:15.00 | |
13 | 264 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 5:15.00 | |
14 | 105 | Jensen Jacob | 1995 | VORDINGB | 9599AE | 50 m | 5:21.16 | |
15 | 196 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 5:28.40 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 17, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:03.31 | ||
2 | 124 | Gray Jeanette Ottesen | 1987 | LYNGBY | 8728AB | 50 m | 2:03.68 | |
3 | 69 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:03.79 | |
4 | 31 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 2:04.36 | |
5 | 236 | Juel Pernille | 1994 | HERLEV | 9418AF | 50 m | 2:04.92 | |
6 | 131 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 2:04.98 | |
7 | 23 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 2:06.21 | |
8 | 127 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 2:07.97 | |
9 | 239 | Madsen Maria | 1995 | HERLEV | 9524AC | 50 m | 2:08.00 | |
10 | 122 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:09.52 | |
11 | 20 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 2:10.48 | |
12 | 85 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 2:11.38 | |
13 | 120 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 2:12.02 | |
14 | 119 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 50 m | 2:12.08 | ||
15 | 123 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 50 m | 2:12.14 | |
16 | 233 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 2:12.41 | |
17 | 134 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:12.43 | |
18 | 66 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 2:12.84 | |
19 | 63 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 2:13.43 | |
20 | 271 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 2:13.81 | |
21 | 143 | Heick Emilie | 1999 | STT | 9996AC | 50 m | 2:13.98 | |
22 | 256 | Post Shireen | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:14.57 | ||
23 | 268 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 2:14.60 | |
24 | 25 | Jensen Stine Raaby | 1995 | TRITON B | 9564AK | 50 m | 2:14.66 | |
25 | 245 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 2:14.79 | |
26 | 152 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 2:14.88 | |
27 | 187 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 2:15.03 | |
28 | 65 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 50 m | 2:15.17 | |
29 | 141 | Andersen Kirstine | 1997 | STT | 9776AF | 50 m | 2:15.17 | |
30 | 135 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:15.24 | |
31 | 19 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 2:15.92 | |
32 | 258 | Vries Claris de | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:16.21 | ||
33 | 163 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 2:16.37 | |
34 | 132 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:16.44 | |
35 | 118 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 2:17.18 | |
36 | 136 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:18.03 | |
37 | 100 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 2:18.91 | |
38 | 185 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 2:18.94 | |
39 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:19.88 | |
40 | 165 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 50 m | 2:19.92 | |
41 | 155 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 2:20.23 | |
42 | 27 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 2:20.54 | |
43 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 2:21.22 | |
44 | 175 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 2:21.25 | |
45 | 13 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 2:22.10 | |
46 | 125 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 2:22.39 | |
47 | 277 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 2:22.46 | |
48 | 249 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 50 m | 2:22.80 | |
49 | 278 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 50 m | 2:24.23 | |
50 | 169 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 2:25.84 | |
51 | 162 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 2:26.11 | |
52 | 49 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 50 m | 2:26.16 | |
53 | 148 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 2:26.54 | |
54 | 265 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 2:27.31 | |
55 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:27.91 | |
56 | 11 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 2:28.23 | |
57 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 2:28.23 | |
58 | 260 | Lindemulder Marissa | 1993 | GRANAET | 50 m | 2:28.26 | ||
59 | 154 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 2:30.49 | |
60 | 167 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 2:31.10 | |
61 | 174 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH/MK | 9846AK | 50 m | 2:32.31 | |
62 | 173 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH/MK | 9668AZ | 50 m | 2:33.43 | |
63 | 254 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:33.77 | ||
64 | 166 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 2:34.16 | |
65 | 203 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 50 m | 2:36.04 | |
66 | 15 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 50 m | 2:37.71 | |
67 | 177 | Søgaard Lea | 1998 | VAT CPH/MK | 9836AB | 50 m | 2:38.94 | |
68 | 170 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 2:40.96 | |
69 | 97 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 50 m | 2:41.84 | |
70 | 207 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 2:43.28 | |
71 | 14 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 50 m | 2:47.73 | |
72 | 209 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | 2:48.28 | |
73 | 282 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 50 m | 2:49.25 | |
74 | 279 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 2:59.42 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 18, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 1:51.42 | |
2 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 50 m | 1:53.29 | |
3 | 128 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 1:56.13 | |
4 | 56 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | KVIK | 9433AI | 50 m | 1:56.14 | |
5 | 235 | Johansen Mikkel | 1994 | HERLEV | 9473AB | 50 m | 1:56.52 | |
6 | 91 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 1:57.59 | |
7 | 60 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 1:57.64 | |
8 | 201 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 1:58.69 | |
9 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 1:59.86 | |
10 | 243 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 50 m | 1:59.87 | |
11 | 103 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 50 m | 1:59.90 | |
12 | 58 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:00.18 | |
13 | 30 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 2:00.26 | |
14 | 253 | Kuipers Richard | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:01.25 | ||
15 | 29 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:01.51 | |
16 | 251 | Kobesen Bernd | 1993 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:01.51 | ||
17 | 59 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:01.73 | |
18 | 68 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 50 m | 2:01.75 | |
19 | 79 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 2:03.04 | |
20 | 64 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 50 m | 2:03.30 | EFT |
21 | 237 | Jørgensen Lasse Kølle | 1996 | HERLEV | 9697AB | 50 m | 2:04.01 | |
22 | 195 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 2:04.63 | |
23 | 43 | Idoffsson André | 1997 | SK LAXEN | AE2597 | 50 m | 2:04.65 | |
24 | 18 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:06.14 | |
25 | 16 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:06.30 | |
26 | 192 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 2:06.50 | |
27 | 226 | Brændholt Mathias | 1996 | HERLEV | 9683AN | 50 m | 2:06.65 | |
28 | 168 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 2:07.29 | |
29 | 198 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 2:07.56 | |
30 | 57 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 2:08.33 | |
31 | 77 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:08.55 | |
32 | 264 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 2:08.71 | |
33 | 47 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 50 m | 2:08.86 | |
34 | 36 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 2:09.45 | |
35 | 164 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:10.06 | |
36 | 8 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 2:12.07 | |
37 | 94 | Christensen Emil | 1996 | FR.SUND | 9635AF | 50 m | 2:12.98 | |
38 | 276 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 2:14.32 | |
39 | 267 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 2:18.00 | |
40 | 176 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 2:20.69 | ||
41 | 106 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 50 m | 2:41.63 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 19, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 246 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 50 m | 2:29.03 | |
2 | 22 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:38.31 | |
3 | 81 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 2:38.60 | |
4 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:38.61 | ||
5 | 156 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 2:38.83 | |
6 | 189 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 2:39.03 | |
7 | 31 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 2:44.72 | |
8 | 33 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 2:45.42 | |
9 | 40 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 50 m | 2:45.55 | |
10 | 75 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 50 m | 2:45.93 | |
11 | 159 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 2:46.65 | |
12 | 129 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:47.09 | |
13 | 78 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 50 m | 2:48.94 | |
14 | 194 | Andersen Freja | 1998 | HERLUFSHOL | 9838AL | 50 m | 2:52.26 | |
15 | 93 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 2:56.13 | |
16 | 35 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:56.88 | |
17 | 45 | Nilsson Fanny | 1998 | SK LAXEN | AT9498 | 50 m | 2:58.30 | |
18 | 144 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 2:59.41 | |
19 | 10 | Jensen Mette | 1997 | HOLBÆK | 9724AC | 50 m | 3:02.44 | |
20 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 3:03.62 | |
21 | 259 | Zuidema Anneliene | 1998 | ORCA ( NL) | 50 m | 3:03.70 | ||
22 | 255 | Nauta Melissa | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 3:03.98 | ||
23 | 208 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 3:07.93 | |
24 | 13 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 3:08.82 | |
25 | 114 | Walsh Emma | 1999 | KORSØR | 9934AX | 50 m | 3:09.14 | |
26 | 171 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 3:09.15 | |
27 | 96 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 3:09.30 | |
28 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 3:10.05 | |
29 | 95 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 50 m | 3:11.76 | |
30 | 232 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 3:14.48 | |
31 | 11 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 3:14.64 | |
32 | 98 | Lund Thea | 1999 | FR.SUND | 9908AL | 50 m | 3:16.38 | |
33 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 3:16.57 | |
34 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 3:26.05 | |
35 | 180 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 3:26.97 | |
36 | 207 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 3:30.18 | |
37 | 178 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 3:32.10 | |
38 | 15 | Okkels Anna | 1996 | HOLBÆK | 9664AY | 50 m | 3:33.57 | |
39 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 4:00.42 | |
40 | 92 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | ||
41 | 179 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | ||
42 | 181 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 20, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 115 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:21.12 | |
2 | 55 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:24.39 | |
3 | 91 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 2:24.56 | |
4 | 67 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 2:27.91 | |
5 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 2:28.01 | |
6 | 38 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 2:30.88 | |
7 | 211 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 2:32.71 | |
8 | 250 | Ramon Fredrik | 1994 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:35.70 | ||
9 | 267 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 2:36.25 | |
10 | 18 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 2:39.95 | |
11 | 229 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 50 m | 2:48.31 | |
12 | 196 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 2:50.48 | |
13 | 112 | Frei Jonas | 1995 | KORSØR | 9549AD | 50 m | 2:58.00 | |
14 | 113 | Raahauge Joachim | 1996 | KORSØR | 9621AK | 50 m | 3:02.16 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 55.85 | ||
2 | 273 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 9446AV | 50 m | 56.50 | |
3 | 236 | Juel Pernille | 1994 | HERLEV | 9418AF | 50 m | 56.98 | |
4 | 31 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 57.89 | |
5 | 127 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 58.00 | |
6 | 23 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 58.12 | |
7 | 83 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 58.29 | |
8 | 239 | Madsen Maria | 1995 | HERLEV | 9524AC | 50 m | 58.50 | |
9 | 157 | Thomsen Amalie Emma | 1994 | HØRSHOLM | 9468AG | 50 m | 58.53 | |
10 | 69 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 58.80 | |
11 | 144 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 59.25 | |
12 | 224 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 59.87 | |
13 | 76 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 59.93 | |
14 | 78 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 50 m | 1:00.13 | |
15 | 123 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 50 m | 1:00.23 | |
16 | 20 | Edill Christina Hvid | 1995 | TRITON B | 9546AC | 50 m | 1:00.49 | |
17 | 85 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 1:00.52 | |
18 | 152 | Altoft Sofia | 1998 | HØRSHOLM | 9878AF | 50 m | 1:00.71 | |
19 | 248 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 1:00.90 | |
20 | 22 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 1:00.91 | |
21 | 63 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 1:00.95 | |
22 | 82 | Duus Lisa Steen | 1997 | BIRKERØD | 9764AI | 50 m | 1:00.95 | |
23 | 199 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 50 m | 1:01.18 | |
24 | 88 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 1:01.25 | |
25 | 134 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 1:01.37 | |
26 | 268 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 1:01.60 | |
27 | 93 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 1:01.73 | |
28 | 52 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 50 m | 1:01.99 | |
29 | 66 | Hansen Stephanie | 1996 | ALLERØD | 9622AA | 50 m | 1:02.06 | |
30 | 65 | Gosvig Gitte Sørensen | 1999 | ALLERØD | 9962AA | 50 m | 1:02.38 | |
31 | 141 | Andersen Kirstine | 1997 | STT | 9776AF | 50 m | 1:02.39 | |
32 | 155 | Schnabl Stinna | 1999 | HØRSHOLM | 9934AN | 50 m | 1:02.46 | |
33 | 96 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 1:02.52 | |
34 | 147 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 1:02.54 | |
35 | 258 | Vries Claris de | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:02.84 | ||
36 | 28 | Ljungstrøm Emma Anne | 1999 | TRITON B | 9908AH | 50 m | 1:02.86 | |
37 | 26 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 1:03.01 | |
38 | 143 | Heick Emilie | 1999 | STT | 9996AC | 50 m | 1:03.03 | |
39 | 202 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 1:03.21 | |
40 | 135 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 1:03.31 | |
41 | 271 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 1:03.55 | |
42 | 187 | Hansen Maria Tanderup | 1998 | SLAGELSE | 9836AJ | 50 m | 1:03.59 | |
43 | 205 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:03.75 | |
44 | 145 | Christensen Cecilie | 1997 | GENTOFTE | 9758BA | 50 m | 1:03.79 | |
45 | 228 | Christensen Michelle Icka | 1995 | HERLEV | 9594AK | 50 m | 1:04.00 | |
46 | 263 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | VAT CPH/MK | 9954AF | 50 m | 1:04.06 | |
47 | 111 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 1:04.27 | |
48 | 256 | Post Shireen | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:04.38 | ||
49 | 265 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 1:04.45 | |
50 | 92 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | 1:04.46 | |
51 | 100 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 1:04.59 | |
52 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 1:04.71 | |
53 | 165 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 50 m | 1:05.18 | |
54 | 266 | Mariner Sarah | 1998 | VAT CPH/MK | 9882AI | 50 m | 1:05.25 | |
55 | 249 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 50 m | 1:05.38 | |
56 | 200 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 1:05.57 | |
57 | 150 | Hørlykke Emilie | 1998 | GENTOFTE | 9886BD | 50 m | 1:05.60 | |
58 | 175 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 1:05.62 | |
59 | 125 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 1:05.93 | |
60 | 118 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 1:05.95 | |
61 | 214 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 1:05.99 | |
62 | 254 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:05.99 | ||
63 | 9 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 50 m | 1:06.17 | |
64 | 162 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 1:06.21 | |
65 | 133 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 1:06.25 | |
66 | 260 | Lindemulder Marissa | 1993 | GRANAET | 50 m | 1:06.33 | ||
67 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 1:06.74 | |
68 | 17 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 50 m | 1:07.16 | |
69 | 219 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 1:07.67 | |
70 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 1:07.71 | |
71 | 148 | Fejfer Kamma Bruun | 1998 | GENTOFTE | 9826AG | 50 m | 1:07.85 | |
72 | 50 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 1:08.08 | |
73 | 49 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 50 m | 1:08.10 | |
74 | 277 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 1:08.17 | |
75 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 1:08.65 | |
76 | 278 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 50 m | 1:08.69 | |
77 | 104 | Jensen Helene Bernhøft | 1998 | VORDINGB | 9838AY | 50 m | 1:08.78 | |
78 | 159 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 1:09.00 | |
79 | 95 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 50 m | 1:09.25 | |
80 | 179 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 1:09.40 | |
81 | 169 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 1:09.66 | |
82 | 177 | Søgaard Lea | 1998 | VAT CPH/MK | 9836AB | 50 m | 1:10.12 | |
83 | 180 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 1:10.43 | |
84 | 154 | Hove Nicoline | 1999 | HØRSHOLM | 9996AV | 50 m | 1:10.65 | |
85 | 166 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 1:11.15 | |
86 | 182 | Storgaard Julie Lynghøj | 1997 | FR.VÆRK | 9764AF | 50 m | 1:11.93 | |
87 | 35 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 1:11.99 | |
88 | 97 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 50 m | 1:12.97 | |
89 | 282 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 50 m | 1:13.02 | |
90 | 178 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 1:13.28 | |
91 | 14 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 50 m | 1:13.83 | |
92 | 209 | Loop Freja | 1997 | ROSKILDE | 9756AV | 50 m | 1:16.33 | |
93 | 12 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 50 m | 1:16.79 | |
94 | 207 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:18.44 | |
95 | 181 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 50 m | 1:18.84 | |
96 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 1:20.89 | |
97 | 279 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 1:21.80 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 128 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 52.11 | |
2 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 50 m | 53.09 | |
3 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 53.31 | |
4 | 103 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 50 m | 53.54 | |
5 | 56 | Mariegaard Frederik A. | 1994 | KVIK | 9433AI | 50 m | 53.59 | |
6 | 218 | Fritzbøger Søren | 1996 | HILLERØD | 9671AB | 50 m | 53.91 | |
7 | 188 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 54.37 | |
8 | 48 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 54.46 | |
9 | 243 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 50 m | 54.50 | |
10 | 195 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 54.64 | |
11 | 201 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 54.72 | |
12 | 251 | Kobesen Bernd | 1993 | ORCA ( NL) | 50 m | 54.82 | ||
13 | 58 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 54.93 | |
14 | 130 | Larsen Rasmus Højriis | 1992 | LYNGBY | 9229AF | 50 m | 55.07 | |
15 | 109 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 50 m | 55.10 | |
16 | 253 | Kuipers Richard | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 55.26 | ||
17 | 241 | Olesen Marcus | 1995 | HERLEV | 9531AC | 50 m | 55.34 | |
18 | 235 | Johansen Mikkel | 1994 | HERLEV | 9473AB | 50 m | 55.35 | |
19 | 60 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 55.64 | |
20 | 29 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 55.71 | |
21 | 57 | Mariegaard Johannes E. | 1997 | KVIK | 9743AF | 50 m | 55.71 | |
22 | 168 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 55.72 | |
23 | 64 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 50 m | 55.89 | EFT |
24 | 264 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 55.97 | |
25 | 36 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 56.32 | |
26 | 234 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 56.42 | |
27 | 59 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 56.77 | |
28 | 30 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 56.97 | |
29 | 70 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 50 m | 57.50 | |
30 | 153 | Burlev Rasmus | 1995 | HØRSHOLM | 9595AB | 50 m | 57.98 | |
31 | 160 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 50 m | 58.12 | |
32 | 47 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 50 m | 58.21 | |
33 | 276 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 58.21 | |
34 | 227 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 50 m | 58.32 | |
35 | 229 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 50 m | 58.43 | |
36 | 198 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 58.76 | |
37 | 192 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 58.79 | |
38 | 101 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 50 m | 58.84 | |
39 | 54 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 58.86 | |
40 | 16 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 59.18 | |
41 | 42 | Hvalgren Niclas | 1995 | SK LAXEN | AC9195 | 50 m | 59.33 | |
42 | 222 | Lorenzen Frederik Høst | 1996 | HILLERØD | 9655AF | 50 m | 1:00.74 | |
43 | 8 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 1:01.17 | |
44 | 196 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 1:02.82 | |
45 | 108 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 50 m | 1:02.97 | |
46 | 113 | Raahauge Joachim | 1996 | KORSØR | 9621AK | 50 m | 1:03.71 | |
47 | 176 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 1:04.74 | ||
48 | 89 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 50 m | 1:05.83 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 51 | Bartela Josephina | 1994 | KVIK | 9496AJ | 50 m | 1:10.30 | |
2 | 246 | Mårtensson Elin | 1993 | SJÖBO SS | AT1893 | 50 m | 1:10.32 | |
3 | 81 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 1:12.76 | |
4 | 32 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 1:12.93 | |
5 | 231 | Holten Cecilie | 1996 | HERLEV | 9608AF | 50 m | 1:13.09 | |
6 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:13.13 | ||
7 | 146 | Damgaard Lise Norgil | 1997 | GENTOFTE | 9746AW | 50 m | 1:14.13 | |
8 | 31 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 50 m | 1:14.71 | |
9 | 156 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 1:15.73 | |
10 | 189 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 1:15.75 | |
11 | 217 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 1:16.34 | |
12 | 220 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 1:16.50 | |
13 | 33 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 1:16.57 | |
14 | 80 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 1:16.80 | |
15 | 129 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 1:17.48 | |
16 | 40 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 50 m | 1:17.50 | |
17 | 221 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 1:17.89 | |
18 | 186 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 1:17.90 | |
19 | 120 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 1:18.51 | |
20 | 75 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 50 m | 1:19.14 | |
21 | 183 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 1:20.00 | |
22 | 45 | Nilsson Fanny | 1998 | SK LAXEN | AT9498 | 50 m | 1:20.42 | |
23 | 21 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 1:21.05 | |
24 | 259 | Zuidema Anneliene | 1998 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:21.40 | ||
25 | 223 | Riis Simone Kronborg | 1997 | HILLERØD | 9786AN | 50 m | 1:21.71 | |
26 | 17 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 50 m | 1:21.88 | |
27 | 136 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 1:23.26 | |
28 | 13 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 1:25.14 | |
29 | 255 | Nauta Melissa | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:26.27 | ||
30 | 208 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 50 m | 1:27.44 | |
31 | 171 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 1:28.26 | |
32 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 1:28.55 | |
33 | 11 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 1:28.90 | |
34 | 232 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 1:29.32 | |
35 | 163 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 1:29.41 | |
36 | 107 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 50 m | 1:29.60 | |
37 | 50 | Wrethander Hanna | 1999 | SK LAXEN | AK8699 | 50 m | 1:30.05 | |
38 | 95 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 50 m | 1:30.45 | |
39 | 9 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 50 m | 1:30.74 | |
40 | 173 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH/MK | 9668AZ | 50 m | 1:31.30 | |
41 | 104 | Jensen Helene Bernhøft | 1998 | VORDINGB | 9838AY | 50 m | 1:33.08 | |
42 | 179 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 1:36.88 | |
43 | 207 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:36.98 | |
44 | 180 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | 1:37.99 | |
45 | 167 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 1:38.25 | |
46 | 174 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH/MK | 9846AK | 50 m | 1:38.50 | |
47 | 12 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 50 m | 1:38.75 | |
48 | 197 | Dickow Katrine | 1999 | HERLUFSHOL | 9996AZ | 50 m | 1:39.51 | |
49 | 170 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 1:41.77 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Andersen Mathias | 1991 | HILLERØD | 9163AF | 50 m | 1:03.21 | |
2 | 138 | Träff Jens Peter | 1988 | LYNGBY | 8877AC | 50 m | 1:05.40 | |
3 | 73 | Olczyk Jonas | 1994 | ALLERØD | 9457AA | 50 m | 1:06.26 | |
4 | 226 | Brændholt Mathias | 1996 | HERLEV | 9683AN | 50 m | 1:07.43 | |
5 | 38 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 1:07.74 | |
6 | 55 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 1:07.85 | |
7 | 115 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 1:07.99 | |
8 | 67 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 1:08.61 | |
9 | 211 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 1:09.85 | |
10 | 250 | Ramon Fredrik | 1994 | ORCA ( NL) | 50 m | 1:10.26 | ||
11 | 18 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 1:11.56 | |
12 | 264 | Jungersen Martin | 1997 | VAT CPH/MK | 9799AA | 50 m | 1:11.82 | |
13 | 267 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 1:12.17 | |
14 | 24 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 1:14.42 | |
15 | 102 | Andersen Mads | 1995 | VORDINGB | 9559AK | 50 m | 1:14.84 | |
16 | 39 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 1:15.04 | |
17 | 16 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 1:19.19 | |
18 | 196 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 1:21.63 | |
19 | 8 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 1:21.75 | |
20 | 113 | Raahauge Joachim | 1996 | KORSØR | 9621AK | 50 m | 1:25.07 | |
21 | 101 | Andersen Jesper | 1995 | VORDINGB | 9569AN | 50 m | 1:41.62 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 25, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:07.72 | ||
2 | 122 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:17.00 | |
3 | 76 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 2:18.08 | |
4 | 62 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 2:20.42 | |
5 | 83 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 2:21.39 | |
6 | 119 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 50 m | 2:21.85 | ||
7 | 245 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 50 m | 2:28.20 | |
8 | 69 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 2:28.50 | |
9 | 131 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 2:28.73 | |
10 | 80 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 2:31.26 | |
11 | 249 | Svensson Therese | 1991 | SJÖBO SS | AX7891 | 50 m | 2:33.09 | |
12 | 133 | Pilgaard Hannah | 1999 | LYNGBY | 9974AO | 50 m | 2:36.33 | |
13 | 88 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 2:36.59 | |
14 | 96 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 2:47.23 | |
15 | 175 | Sander Mille Rask | 1999 | VAT CPH/MK | 9948AJ | 50 m | 2:52.42 | |
16 | 170 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | ||
17 | 178 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | ||
18 | 182 | Storgaard Julie Lynghøj | 1997 | FR.VÆRK | 9764AF | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 26, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 243 | Røssel Christian | 1995 | HERLEV | 9525AN | 50 m | 2:06.48 | |
2 | 29 | Mortensen Frederik K. | 1995 | TRITON B | 9581AC | 50 m | 2:07.83 | |
3 | 140 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 2:08.54 | |
4 | 60 | Nielsen Marc Bach | 1994 | KVIK | 9495AG | 50 m | 2:08.99 | |
5 | 103 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 50 m | 2:10.03 | |
6 | 59 | Nerving Frederik | 1997 | KVIK | 9771AP | 50 m | 2:13.17 | |
7 | 89 | Sagrista Joel Subirana | 1993 | BIRKERØD | 9345AO | 50 m | 2:13.50 | |
8 | 68 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 50 m | 2:15.52 | |
9 | 67 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 2:16.18 | |
10 | 225 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 2:16.84 | |
11 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 2:17.50 | |
12 | 250 | Ramon Fredrik | 1994 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:18.08 | ||
13 | 191 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:25.94 | |
14 | 251 | Kobesen Bernd | 1993 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:27.49 | ||
15 | 61 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:27.58 | |
16 | 77 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:43.06 | |
17 | 164 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:58.29 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 117 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 50 m | 2:13.75 | |
2 | 273 | Lindborg Ida | 1994 | MKK | 9446AV | 50 m | 2:15.29 | |
3 | 224 | Abdulkadir Yasmin Saud | 1994 | HERLEV | 9476AE | 50 m | 2:20.07 | |
4 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:21.15 | ||
5 | 62 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 2:22.15 | |
6 | 258 | Vries Claris de | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:22.40 | ||
7 | 52 | Bender Daniella | 1996 | KVIK | 9616AB | 50 m | 2:23.61 | |
8 | 75 | Riisberg Nicoline M. | 1997 | ALLERØD | 9794AD | 50 m | 2:23.91 | |
9 | 248 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 50 m | 2:24.86 | |
10 | 233 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 2:25.59 | |
11 | 266 | Mariner Sarah | 1998 | VAT CPH/MK | 9882AI | 50 m | 2:25.77 | |
12 | 214 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 2:27.85 | |
13 | 19 | Duus Caroline Amalie | 1998 | TRITON B | 9804AB | 50 m | 2:28.02 | |
14 | 53 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:28.32 | |
15 | 186 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 2:28.96 | |
16 | 144 | Bro Signe | 1999 | GENTOFTE | 9942AA | 50 m | 2:30.85 | |
17 | 268 | Drewsen Nanna | 1998 | VI39 | 9848AH | 50 m | 2:31.33 | |
18 | 263 | Jacobsen Julie Bingen | 1999 | VAT CPH/MK | 9954AF | 50 m | 2:32.03 | |
19 | 123 | Frølund-Grangaard Anne | 1996 | LYNGBY | 9632AB | 50 m | 2:32.78 | |
20 | 200 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 2:32.86 | |
21 | 111 | Carr Johanne | 1999 | KORSØR | 9992AA | 50 m | 2:32.87 | |
22 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 2:33.00 | |
23 | 280 | Terp Johanne Skovgaard | 1999 | ODDER | 9914AO | 50 m | 2:34.43 | |
24 | 255 | Nauta Melissa | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:36.24 | ||
25 | 9 | Christiansen Carina | 1995 | HOLBÆK | 9584AJ | 50 m | 2:38.51 | |
26 | 171 | Skousen Signe | 1999 | HVIDOVRE | 9916AL | 50 m | 2:38.55 | |
27 | 278 | Nielsen Lykke K. | 1999 | ODDER | 9916AM | 50 m | 2:39.38 | |
28 | 282 | Øzkan Esra | 1998 | ODDER | 9838AN | 50 m | 2:42.14 | |
29 | 100 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 2:43.78 | |
30 | 163 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 2:48.87 | |
31 | 277 | Nedergaard Helene G. | 1999 | ODDER | 9956AM | 50 m | 2:50.88 | |
32 | 142 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 50 m | 2:51.17 | |
33 | 159 | Bak Julie | 1997 | HVIDOVRE | 9782AJ | 50 m | 2:54.61 | |
34 | 281 | Winther Mette Dyrhauge | 1998 | ODDER | 9854BB | 50 m | 2:54.92 | |
35 | 169 | Olsen Julie Brosbøl | 1999 | HVIDOVRE | 9962AB | 50 m | 2:55.09 | |
36 | 11 | Jensen Pernille | 1998 | HOLBÆK | 9858AZ | 50 m | 2:55.92 | |
37 | 179 | Arnkjær Katrine Maria | 1999 | FR.VÆRK | 9942AW | 50 m | 2:57.11 | |
38 | 137 | Thimmer Cassandra | 1999 | LYNGBY | 9914AW | 50 m | 2:59.42 | |
39 | 167 | Lange Amalie | 1998 | HVIDOVRE | 9814BD | 50 m | 3:00.02 | |
40 | 181 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 50 m | 3:14.12 | |
41 | 12 | Jørgensen Ingrid | 1999 | HOLBÆK | 9966AQ | 50 m | 3:19.39 | |
42 | 279 | Saugmann Camilla Hein | 1999 | ODDER | 9938BC | 50 m | 3:21.67 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 275 | Loughran Marco | 1989 | GUILDFORD | 50 m | 2:00.48 | ||
2 | 269 | Jensen Anders | 1987 | VI39 | 8709AA | 50 m | 2:02.15 | |
3 | 58 | Meng Oliver Marcus | 1997 | KVIK | 9731AM | 50 m | 2:10.12 | |
4 | 48 | Olsson John | 1995 | SK LAXEN | AG0795 | 50 m | 2:12.46 | |
5 | 54 | Holm Viktor | 1996 | KVIK | 9607AD | 50 m | 2:13.99 | |
6 | 36 | Østermann Mark H. | 1995 | TRITON B | 9577AF | 50 m | 2:14.27 | |
7 | 204 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 2:18.67 | |
8 | 234 | Johansen Chris | 1996 | HERLEV | 9651AB | 50 m | 2:20.31 | |
9 | 253 | Kuipers Richard | 1997 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:21.31 | ||
10 | 160 | Bjerregaard Mark | 1994 | HVIDOVRE | 9495AD | 50 m | 2:25.00 | |
11 | 61 | Palm-Henriksen Gustav | 1997 | KVIK | 9741AC | 50 m | 2:25.69 | |
12 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 2:27.00 | |
13 | 192 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 50 m | 2:29.40 | |
14 | 113 | Raahauge Joachim | 1996 | KORSØR | 9621AK | 50 m | 2:42.43 | |
15 | 108 | Pedersen Christopher | 1997 | VORDINGB | 9721AP | 50 m | 2:50.00 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 29, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 257 | Verkaik Cynthia | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:18.47 | ||
2 | 62 | Bentin Lise-Lotte Larsen | 1997 | ALLERØD | 9724AA | 50 m | 2:21.39 | |
3 | 80 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 2:22.24 | |
4 | 22 | Hansen Katrine B. | 1999 | TRITON B | 9934AB | 50 m | 2:23.26 | |
5 | 233 | Jensen Cecilie F. | 1998 | HERLEV | 9862AH | 50 m | 2:23.79 | |
6 | 122 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 2:23.95 | |
7 | 239 | Madsen Maria | 1995 | HERLEV | 9524AC | 50 m | 2:24.00 | |
8 | 83 | Erichsen Caroline | 1998 | BIRKERØD | 9814AC | 50 m | 2:24.58 | |
9 | 76 | Schmidt Julie | 1995 | ALLERØD | 9578AK | 50 m | 2:24.94 | |
10 | 131 | Lunau Julie | 1995 | LYNGBY | 9528AH | 50 m | 2:26.07 | |
11 | 81 | Christoffersen Sara Krog | 1996 | BIRKERØD | 9682AF | 50 m | 2:26.17 | |
12 | 78 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 50 m | 2:27.59 | |
13 | 141 | Andersen Kirstine | 1997 | STT | 9776AF | 50 m | 2:27.76 | |
14 | 120 | Duijm Marianne | 1993 | LYNGBY | 9316AL | 50 m | 2:28.18 | |
15 | 33 | Riget Louise G. | 1995 | TRITON B | 9584AB | 50 m | 2:28.51 | |
16 | 132 | Nielsen Anna Brandt | 1998 | LYNGBY | 9856AK | 50 m | 2:29.72 | |
17 | 186 | Hansen Karen Tanderup | 1996 | SLAGELSE | 9654AS | 50 m | 2:30.51 | |
18 | 88 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 2:30.92 | |
19 | 21 | Grønlund Rebecca | 1998 | TRITON B | 9872AB | 50 m | 2:31.27 | |
20 | 223 | Riis Simone Kronborg | 1997 | HILLERØD | 9786AN | 50 m | 2:31.58 | |
21 | 135 | Schøn Sophie Amalie | 1999 | LYNGBY | 9952AB | 50 m | 2:31.89 | |
22 | 119 | Dufour Camilla | 1996 | LYNGBY | 50 m | 2:32.50 | ||
23 | 127 | Højberg Amanda | 1998 | LYNGBY | 9868AP | 50 m | 2:32.70 | |
24 | 147 | Falbe-Hansen Emilie | 1999 | GENTOFTE | 9962AD | 50 m | 2:32.95 | |
25 | 136 | Simonsen Thea Laurberg | 1997 | LYNGBY | 9744AK | 50 m | 2:32.99 | |
26 | 220 | Leth-Petersen Julie | 1997 | HILLERØD | 9788AL | 50 m | 2:33.31 | |
27 | 96 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 2:34.35 | |
28 | 219 | Lamberth Julie | 1996 | HILLERØD | 9622AQ | 50 m | 2:34.38 | |
29 | 129 | Klejstrup Helena Kornerup | 1999 | LYNGBY | 9986AN | 50 m | 2:34.55 | |
30 | 92 | Andersen Emma Gaardsted | 1998 | FR.SUND | 9896AV | 50 m | 2:34.68 | |
31 | 40 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 50 m | 2:34.75 | |
32 | 32 | Puggaard Anna | 1996 | TRITON B | 9606AB | 50 m | 2:34.98 | |
33 | 270 | Lindblad Anne-Sofie | 1997 | VI39 | 9716AF | 50 m | 2:34.98 | |
34 | 85 | Høgskilde Cecilie | 1999 | BIRKERØD | 9922AD | 50 m | 2:35.08 | |
35 | 53 | Brophy Emily | 1999 | KVIK | 9962AQ | 50 m | 2:35.30 | |
36 | 93 | Bankowska Adriana Natalia | 1997 | FR.SUND | 9738AY | 50 m | 2:35.39 | |
37 | 63 | Gaarde-Hansen Anne Huse | 1999 | ALLERØD | 9998AB | 50 m | 2:35.58 | |
38 | 202 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 2:36.21 | |
39 | 221 | Lohse Rikke Mundt | 1996 | HILLERØD | 9682AJ | 50 m | 2:36.86 | |
40 | 134 | Reeh Klara | 1999 | LYNGBY | 9934AO | 50 m | 2:36.98 | |
41 | 156 | Schulze Thea | 1998 | HØRSHOLM | 9896AF | 50 m | 2:37.15 | |
42 | 217 | Englund Freja | 1997 | HILLERØD | 9726AP | 50 m | 2:38.29 | |
43 | 271 | Munkholm Rikke | 1998 | STT | 9812AB | 50 m | 2:39.88 | |
44 | 27 | Larsen Emma Lyngby | 1998 | TRITON B | 9822AB | 50 m | 2:40.31 | |
45 | 259 | Zuidema Anneliene | 1998 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:40.42 | ||
46 | 189 | Ovesen Astrid | 1999 | SLAGELSE | 9978AA | 50 m | 2:41.32 | |
47 | 17 | Weinreich Laura | 1998 | HOLBÆK | 9818AA | 50 m | 2:41.84 | |
48 | 265 | Knudsen Rikke | 1998 | VAT CPH/MK | 9878AI | 50 m | 2:42.00 | |
49 | 165 | Jensen Thea | 1996 | HVIDOVRE | 9612AA | 50 m | 2:42.43 | |
50 | 142 | Christiansen Katrine | 1996 | STT | 9648AI | 50 m | 2:42.92 | |
51 | 183 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 50 m | 2:42.93 | |
52 | 125 | Halck Irene | 1999 | LYNGBY | 9998AN | 50 m | 2:43.36 | |
53 | 213 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 2:43.84 | |
54 | 143 | Heick Emilie | 1999 | STT | 9996AC | 50 m | 2:44.32 | |
55 | 45 | Nilsson Fanny | 1998 | SK LAXEN | AT9498 | 50 m | 2:44.90 | |
56 | 255 | Nauta Melissa | 1996 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:44.97 | ||
57 | 13 | Lynæs Louise | 1997 | HOLBÆK | 9782AQ | 50 m | 2:45.56 | |
58 | 35 | Strandby Sofie | 1999 | TRITON B | 9976AC | 50 m | 2:45.65 | |
59 | 170 | Olsen Mathilde | 1998 | HVIDOVRE | 9892AG | 50 m | 2:46.63 | |
60 | 118 | Christjansen Mathilde | 1999 | LYNGBY | 9964AU | 50 m | 2:48.23 | |
61 | 95 | Dunwall Amalie | 1999 | FR.SUND | 9936BB | 50 m | 2:48.60 | |
62 | 166 | Kotmark Elisabeth Halkjær | 1997 | HVIDOVRE | 9702AN | 50 m | 2:51.42 | |
63 | 232 | Jakobsen Maiken | 1999 | HERLEV | 9962AK | 50 m | 2:51.68 | |
64 | 162 | Bukholt Simone | 1999 | HVIDOVRE | 9954AB | 50 m | 2:52.20 | |
65 | 49 | Pålsson Josefine | 1999 | SK LAXEN | AK9699 | 50 m | 2:52.21 | |
66 | 173 | Hjartardottir Saga | 1996 | VAT CPH/MK | 9668AZ | 50 m | 2:55.52 | |
67 | 212 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 50 m | 2:55.68 | |
68 | 254 | Meulenbeld Annemiek | 1995 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:56.38 | ||
69 | 107 | Pedersen Charlotte | 1996 | VORDINGB | 9648AV | 50 m | 2:58.92 | |
70 | 97 | Grøndal Sofie Hong Yu | 1999 | FR.SUND | 9906AA | 50 m | 3:03.55 | |
71 | 178 | Albrechtsen Louise | 1998 | FR.VÆRK | 9894AH | 50 m | 3:05.65 | |
72 | 174 | Mørch Karen | 1998 | VAT CPH/MK | 9846AK | 50 m | 3:06.10 | |
73 | 14 | Nielsen Julie | 1999 | HOLBÆK | 9994AN | 50 m | 3:10.48 | |
74 | 177 | Søgaard Lea | 1998 | VAT CPH/MK | 9836AB | 50 m | 3:13.54 | |
75 | 210 | Olesen Annasofie Engtorp | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 3:16.38 | |
76 | 181 | Rahn-Nielsen Regitze | 1999 | FR.VÆRK | 9946AE | 50 m | 3:19.53 | |
77 | 180 | Jespersen Minella | 1999 | FR.VÆRK | 9908AW | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 30, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 50 m | 2:05.31 | |
2 | 140 | Vodstrup Jakob | 1994 | LYNGBY | 9403AH | 50 m | 2:10.34 | |
3 | 242 | Poulsen Magnus Sloth | 1995 | HERLEV | 9591AA | 50 m | 2:12.00 | |
4 | 30 | Møller Karim | 1994 | TRITON B | 9451AA | 50 m | 2:12.51 | |
5 | 225 | Austmann Mikkel | 1991 | HERLEV | 9163AD | 50 m | 2:12.98 | |
6 | 67 | Heltborg Andreas Borre | 1996 | ALLERØD | 9651AE | 50 m | 2:13.48 | |
7 | 55 | Jørgensen Jacob M. | 1997 | KVIK | 9737AB | 50 m | 2:13.60 | |
8 | 250 | Ramon Fredrik | 1994 | ORCA ( NL) | 50 m | 2:14.22 | ||
9 | 103 | Jensen Alexander Duus | 1995 | VORDINGB | 9519AB | 50 m | 2:15.53 | |
10 | 115 | Axelsen Jakob Klint | 1996 | LYNGBY | 9653AC | 50 m | 2:15.75 | |
11 | 201 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 50 m | 2:15.91 | |
12 | 91 | Thielemann Niklas Broch | 1994 | BIRKERØD | 9423AE | 50 m | 2:16.31 | |
13 | 38 | Bjärudd Alfred | 1996 | SK LAXEN | AQ4596 | 50 m | 2:16.79 | |
14 | 229 | Hansen Bjørn H. Bremholm | 1996 | HERLEV | 9651AA | 50 m | 2:17.80 | |
15 | 24 | Hasemann Rasmus | 1996 | TRITON B | 9601AA | 50 m | 2:17.90 | |
16 | 109 | Sandbirk Andreas | 1995 | VORDINGB | 9547AN | 50 m | 2:19.04 | |
17 | 39 | Blum Mikael | 1995 | SK LAXEN | AC0595 | 50 m | 2:19.12 | |
18 | 79 | Weberg Jacob | 1997 | ALLERØD | 9791AC | 50 m | 2:19.47 | |
19 | 128 | Kistorp Jonas Nervil | 1997 | LYNGBY | 9751AL | 50 m | 2:19.98 | |
20 | 204 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 2:20.09 | |
21 | 195 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 50 m | 2:20.31 | |
22 | 211 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 2:20.64 | |
23 | 64 | Gaarde-Hansen Peter Huse | 1996 | ALLERØD | 9641AE | 50 m | 2:21.41 | |
24 | 262 | Drevskich Victor | 1996 | VAT CPH/MK | 9631AE | 50 m | 2:22.79 | |
25 | 16 | Ottosen Mads | 1997 | HOLBÆK | 9745AH | 50 m | 2:23.34 | |
26 | 47 | Norberg-Pettersson Gustav | 1996 | SK LAXEN | AM8596 | 50 m | 2:23.74 | |
27 | 188 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 50 m | 2:24.18 | |
28 | 191 | Wegener Rasmus | 1997 | SLAGELSE | 9727AC | 50 m | 2:24.48 | |
29 | 168 | Meier Søren | 1994 | HVIDOVRE | 9491AG | 50 m | 2:24.89 | |
30 | 70 | Jensen Anders Aaboe | 1997 | ALLERØD | 9779AB | 50 m | 2:26.88 | |
31 | 74 | Pedersen Maxemillian | 1996 | ALLERØD | 9635AC | 50 m | 2:28.09 | |
32 | 68 | Himmelstrup Jonas | 1995 | ALLERØD | 9513AF | 50 m | 2:28.95 | |
33 | 77 | Sonnenborg Magnus Koch | 1997 | ALLERØD | 9715AC | 50 m | 2:29.66 | |
34 | 227 | Brock Lasse Termark | 1997 | HERLEV | 9717AB | 50 m | 2:31.77 | |
35 | 276 | Dall Lasse | 1997 | ODDER | 9763AR | 50 m | 2:33.83 | |
36 | 198 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 50 m | 2:34.41 | |
37 | 196 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 50 m | 2:34.98 | |
38 | 267 | Norup Esben | 1996 | VAT CPH/MK | 9653AR | 50 m | 2:36.07 | |
39 | 8 | Brønnum Joakim | 1997 | HOLBÆK | 9759AT | 50 m | 2:42.77 | |
40 | 164 | Jacobsen Oliver | 1997 | HVIDOVRE | 9781AQ | 50 m | 2:45.20 | |
41 | 176 | Skifte Thor Friis | 1997 | VAT CPH/MK | 50 m | 2:55.45 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 31, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Challenge |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 31 | Nielsen Maja | 1996 | TRITON B | 9632AD | 25 m | ||
2 | 71 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | ||
3 | 117 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 50 m | ||
4 | 124 | Gray Jeanette Ottesen | 1987 | LYNGBY | 8728AB | 25 m | ||
5 | 236 | Juel Pernille | 1994 | HERLEV | 9418AF | 25 m | ||
6 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 32, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Challenge |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | ||
2 | 116 | Blume Anders | 1990 | LYNGBY | 9071AA | 25 m | ||
3 | 188 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | ||
4 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 50 m | ||
5 | 251 | Kobesen Bernd | 1993 | ORCA ( NL) | 25 m | |||
6 | 272 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | LYNGBY | 9039AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 33, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | ||
2 | 117 | Bro Sarah | 1996 | LYNGBY | 9686AE | 50 m | ||
3 | 124 | Gray Jeanette Ottesen | 1987 | LYNGBY | 8728AB | 25 m | ||
4 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 34, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | ||
2 | 188 | Kristensen Joachim Blach | 1995 | SLAGELSE | 9589AJ | 25 m | ||
3 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | ||
4 | 272 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | LYNGBY | 9039AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 35, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 71 | Lauridsen Julie Aglund | 1996 | ALLERØD | 9692AF | 25 m | ||
2 | 124 | Gray Jeanette Ottesen | 1987 | LYNGBY | 8728AB | 25 m | ||
3 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | ||
2 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | ||
3 | 272 | Kirketerp-Møller Nikolaj | 1990 | LYNGBY | 9039AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 37, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 124 | Gray Jeanette Ottesen | 1987 | LYNGBY | 8728AB | 25 m | ||
2 | 252 | Kraaijeveld Ilse | 1990 | ORCA ( NL) | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |
Løb 38, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Ipsen Anton Ørskov | 1994 | BIRKERØD | 9485AE | 25 m | ||
2 | 240 | Møller Anders | 1991 | HERLEV | 9129AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 26 januar 2014 |
Licens til Lyngby Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 08:18 |