Ohjelma Kalundborg Swim Cup 2014
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Løb 1, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 164 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 35.64 | |
2 | 156 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 37.75 | |
3 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 38.70 | |
4 | 183 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 39.49 | |
5 | 296 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 39.70 | |
6 | 336 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 40.53 | |
7 | 160 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 40.83 | |
8 | 281 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 41.24 | |
9 | 159 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 41.29 | |
10 | 111 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 41.50 | |
11 | 267 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 41.85 | |
12 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 50 m | 41.91 | |
13 | 102 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 43.02 | |
14 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 43.78 | |
15 | 350 | Andersen Ida-Marie | 2001 | HERLEV | 0184AH | 25 m | 43.84 | |
16 | 265 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 44.84 | |
17 | 151 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 50 m | 44.89 | |
18 | 1 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 45.42 | ||
19 | 260 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 45.45 | |
20 | 5 | Fertin Ann Sofie | 1999 | ODSHERRED | 9966BB | 25 m | 45.82 | |
21 | 7 | Hansen Cecilie Gaarde | 2000 | ODSHERRED | 0084AU | 25 m | 46.00 | |
22 | 161 | Simonsen Anne Sofie | 2000 | NÆSTVED | 0016AW | 25 m | 46.28 | |
23 | 126 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 47.43 | |
24 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 47.86 | |
25 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 48.38 | |
26 | 2 | Christensen Helene | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 48.61 | ||
27 | 27 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 48.81 | |
28 | 23 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 50.00 | |
29 | 372 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 50.00 | EFT |
30 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 50.14 | |
31 | 357 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 50.25 | |
32 | 170 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 50.82 | |
33 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 51.31 | |
34 | 167 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 51.32 | |
35 | 141 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 50 m | 51.41 | |
36 | 30 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 51.96 | |
37 | 153 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 52.43 | |
38 | 124 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 52.61 | |
39 | 300 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | 52.74 | |
40 | 140 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 52.76 | |
41 | 131 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 50 m | 52.82 | |
42 | 42 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 53.28 | |
43 | 359 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 53.71 | |
44 | 266 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 54.56 | EFT | |
45 | 148 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 54.65 | |
46 | 134 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 55.96 | |
47 | 35 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 56.14 | |
48 | 169 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 56.18 | |
49 | 137 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 50 m | 56.38 | |
50 | 139 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 57.11 | |
51 | 181 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 57.39 | |
52 | 211 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 57.64 | |
53 | 236 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 58.12 | ||
54 | 28 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 58.44 | |
55 | 327 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 59.03 | ||
56 | 249 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 59.18 | |
57 | 24 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 1:00.00 | |
58 | 41 | Sørensen Caroline | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:00.00 | ||
59 | 229 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 1:00.92 | |
60 | 290 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:01.33 | |
61 | 332 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:07.19 | |
62 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:07.65 | |
63 | 288 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:09.24 | |
64 | 188 | Jensen Alberte | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:09.36 | ||
65 | 110 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:11.03 | |
66 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:13.08 | |
67 | 219 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 1:25.84 | |
68 | 228 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:27.37 | |
69 | 14 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
70 | 171 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | ||
71 | 189 | Jensen Olivia Xiu | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AA | 25 m | ||
72 | 201 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | ||
73 | 202 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
74 | 305 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | ||
75 | 329 | Riis-Larsen Sasja | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | |||
76 | 370 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 2, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 30.85 | |
2 | 158 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 30.95 | |
3 | 303 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 31.59 | |
4 | 301 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 32.23 | |
5 | 248 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 32.99 | |
6 | 302 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 33.72 | |
7 | 339 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 34.38 | |
8 | 308 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 25 m | 35.20 | |
9 | 335 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 35.48 | |
10 | 304 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 36.00 | |
11 | 351 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 36.11 | |
12 | 168 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 36.65 | |
13 | 246 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 37.05 | |
14 | 16 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 37.37 | |
15 | 330 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 37.92 | |
16 | 247 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 38.25 | |
17 | 182 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 50 m | 39.67 | |
18 | 369 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 41.23 | |
19 | 15 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 43.05 | |
20 | 214 | Guntofte Filip | 2001 | RINGSTED | 0161AQ | 25 m | 43.37 | |
21 | 240 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 44.17 | |
22 | 43 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 45.19 | |
23 | 238 | Rasmussen Holger S. | 2001 | RINGSTED | 0117AP | 25 m | 45.58 | |
24 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 45.63 | |
25 | 225 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 49.97 | |
26 | 144 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 50.36 | |
27 | 311 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 50.40 | |
28 | 206 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 51.97 | |
29 | 352 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 52.01 | |
30 | 142 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 52.24 | |
31 | 130 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 50 m | 53.50 | |
32 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 50 m | 53.57 | |
33 | 39 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 0299AO | 25 m | 54.00 | |
34 | 263 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 54.68 | |
35 | 250 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 55.35 | |
36 | 191 | Kruse Rune | 2002 | HERLUFSHOL | 0207AQ | 25 m | 55.76 | |
37 | 132 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 56.20 | |
38 | 317 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 58.27 | ||
39 | 213 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 58.72 | ||
40 | 33 | Larsen Viktor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:00.00 | ||
41 | 147 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:00.08 | |
42 | 326 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:00.92 | |
43 | 315 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 1:02.43 | |
44 | 255 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:02.88 | |
45 | 323 | Pedersen Mathias | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | 1:03.68 | ||
46 | 178 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:05.08 | |
47 | 277 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:07.04 | ||
48 | 328 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:08.26 | |
49 | 40 | Poulsen Emil | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:10.00 | ||
50 | 37 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:12.11 | |
51 | 29 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:15.00 | ||
52 | 32 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:30.00 | ||
53 | 127 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | ||
54 | 136 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | ||
55 | 172 | Marcker Adam Benaouisse | 2004 | SLAGELSE | 0471AC | 25 m | ||
56 | 251 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | ||
57 | 261 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
58 | 268 | Jensen Patrick | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
59 | 271 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
60 | 284 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
61 | 292 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 3, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 4:31.10 | |
2 | 307 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 4:40.54 | |
3 | 298 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 4:44.06 | |
4 | 287 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 4:46.71 | |
5 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 4:58.35 | |
6 | 222 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 4:59.34 | |
7 | 242 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 5:00.88 | |
8 | 368 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 5:04.30 | |
9 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 5:07.80 | |
10 | 364 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 5:08.04 | |
11 | 276 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 5:09.18 | |
12 | 265 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 5:09.72 | |
13 | 198 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 5:10.21 | |
14 | 99 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 5:11.48 | |
15 | 283 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 5:18.49 | |
16 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 5:19.31 | |
17 | 257 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 5:20.81 | |
18 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 5:24.74 | |
19 | 163 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 5:29.46 | |
20 | 88 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 5:30.30 | |
21 | 113 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 5:33.14 | |
22 | 322 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 5:34.27 | |
23 | 224 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 5:36.14 | |
24 | 286 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 5:40.64 | |
25 | 18 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 0192AL | 25 m | 5:46.75 | |
26 | 293 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 5:55.50 | |
27 | 2 | Christensen Helene | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 6:15.00 | ||
28 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 6:26.92 | |
29 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 6:37.56 | |
30 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
31 | 97 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | ||
32 | 104 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | ||
33 | 118 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | ||
34 | 157 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | ||
35 | 166 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | ||
36 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | ||
37 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 4, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 4:07.84 | |
2 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 4:13.79 | |
3 | 187 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 4:20.46 | |
4 | 173 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 4:24.34 | |
5 | 193 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 4:25.15 | |
6 | 361 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 4:28.65 | |
7 | 270 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 4:29.32 | |
8 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 4:31.44 | |
9 | 179 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 4:34.01 | |
10 | 117 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 4:35.66 | |
11 | 335 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 4:35.66 | |
12 | 218 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 4:41.60 | |
13 | 269 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 4:44.29 | |
14 | 318 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 4:48.91 | |
15 | 289 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 4:52.78 | |
16 | 44 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 5:00.00 | |
17 | 133 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 5:03.05 | |
18 | 369 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 5:04.30 | |
19 | 355 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 5:04.99 | |
20 | 254 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 5:06.47 | |
21 | 360 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 5:09.35 | |
22 | 282 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 5:10.12 | |
23 | 275 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 5:14.44 | |
24 | 128 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 5:17.12 | |
25 | 240 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 50 m | 5:19.47 | |
26 | 8 | Jacobsen Joachim | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 5:37.85 | ||
27 | 84 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 6:06.34 | |
28 | 11 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 6:15.32 | |
29 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 6:17.18 | |
30 | 367 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 6:27.18 | |
31 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | ||
32 | 86 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | ||
33 | 89 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | ||
34 | 91 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | ||
35 | 94 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | ||
36 | 98 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 5, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:05.79 | |
2 | 192 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 1:08.58 | |
3 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:09.83 | |
4 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:11.74 | |
5 | 309 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:12.59 | |
6 | 164 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 1:13.90 | |
7 | 165 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 1:14.83 | |
8 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 1:16.71 | |
9 | 160 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:16.73 | |
10 | 257 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 1:17.19 | |
11 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 1:17.52 | |
12 | 333 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:18.66 | |
13 | 262 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:18.96 | |
14 | 359 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:19.24 | |
15 | 365 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 1:20.14 | |
16 | 121 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:20.86 | |
17 | 88 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 1:20.89 | |
18 | 319 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:21.03 | |
19 | 186 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:21.47 | |
20 | 155 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 1:21.79 | |
21 | 220 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:22.34 | |
22 | 281 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 1:23.89 | |
23 | 112 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:24.63 | |
24 | 324 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:24.88 | |
25 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:25.68 | |
26 | 148 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 1:26.50 | |
27 | 334 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:26.56 | |
28 | 131 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:26.57 | |
29 | 306 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:26.81 | |
30 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 1:28.96 | ||
31 | 139 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 1:29.57 | |
32 | 129 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:30.18 | |
33 | 153 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 1:31.10 | |
34 | 195 | Makienok Freja | 2002 | HERLUFSHOL | 0204AW | 25 m | 1:31.59 | |
35 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:32.60 | |
36 | 124 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:32.72 | |
37 | 141 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:35.25 | |
38 | 81 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:35.85 | |
39 | 100 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | 1:36.13 | |
40 | 137 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 1:37.79 | |
41 | 72 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:39.13 | |
42 | 90 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:39.86 | |
43 | 161 | Simonsen Anne Sofie | 2000 | NÆSTVED | 0016AW | 25 m | 1:40.11 | |
44 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:40.31 | |
45 | 146 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 1:41.01 | |
46 | 134 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | 1:42.24 | |
47 | 140 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 1:44.91 | |
48 | 223 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:45.10 | |
49 | 170 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:46.42 | |
50 | 274 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 1:47.14 | |
51 | 327 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 1:47.88 | ||
52 | 280 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:48.43 | |
53 | 80 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:49.39 | |
54 | 236 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:49.42 | ||
55 | 290 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:50.68 | |
56 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:53.35 | |
57 | 266 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 1:54.37 | ||
58 | 288 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 2:00.31 | |
59 | 79 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 2:03.92 | |
60 | 73 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 2:22.08 | |
61 | 85 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 2:29.16 | |
62 | 83 | Gotfredsen Alma | 2005 | VEST | 0548AI | 25 m | 2:39.74 | |
63 | 87 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 2:46.19 | |
64 | 93 | Koch-Mathews Selina | 2005 | VEST | 25 m | 3:05.20 | ||
65 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 3:13.99 | |
66 | 82 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 0326AR | 25 m | ||
67 | 92 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 25 m | |||
68 | 101 | Nielsen Rebecca Krejberg | 2005 | VEST | 25 m | |||
69 | 105 | Packert-Frendsen Natascha | 2005 | VEST | 25 m | |||
70 | 107 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 25 m | |||
71 | 110 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | ||
72 | 115 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 25 m | |||
73 | 151 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | ||
74 | 181 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | ||
75 | 201 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | ||
76 | 228 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | ||
77 | 235 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 6, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 56.96 | |
2 | 162 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 59.88 | |
3 | 185 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 1:04.15 | |
4 | 231 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 1:04.81 | |
5 | 95 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:05.28 | |
6 | 337 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 1:06.07 | |
7 | 295 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 1:06.21 | |
8 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:06.93 | EFT |
9 | 212 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 1:07.36 | |
10 | 26 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:07.78 | |
11 | 256 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:08.25 | |
12 | 114 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:08.86 | |
13 | 304 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:09.08 | |
14 | 363 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:09.95 | |
15 | 117 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:10.20 | |
16 | 248 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 1:10.50 | |
17 | 289 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 1:12.62 | |
18 | 360 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 1:13.72 | |
19 | 122 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:14.41 | |
20 | 138 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 1:15.79 | |
21 | 312 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:18.27 | |
22 | 168 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:18.29 | |
23 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:18.71 | |
24 | 354 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:20.90 | |
25 | 184 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | 1:20.97 | |
26 | 77 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:21.82 | |
27 | 31 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:22.99 | |
28 | 214 | Guntofte Filip | 2001 | RINGSTED | 0161AQ | 25 m | 1:23.29 | |
29 | 206 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 1:26.28 | |
30 | 225 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:26.41 | |
31 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:27.13 | |
32 | 352 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:27.35 | |
33 | 123 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:28.01 | |
34 | 203 | Wagenvoort Ruben | 2002 | HERLUFSHOL | 0209AK | 25 m | 1:28.57 | |
35 | 78 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:29.13 | |
36 | 36 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:29.88 | |
37 | 238 | Rasmussen Holger S. | 2001 | RINGSTED | 0117AP | 25 m | 1:30.46 | |
38 | 109 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:30.49 | |
39 | 3 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:31.21 | |
40 | 258 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:31.81 | |
41 | 103 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:31.87 | |
42 | 272 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:32.96 | |
43 | 279 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:33.94 | ||
44 | 142 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:35.40 | |
45 | 316 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:35.43 | |
46 | 132 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 1:36.26 | |
47 | 127 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:37.04 | |
48 | 194 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 1:41.39 | |
49 | 147 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:41.57 | |
50 | 323 | Pedersen Mathias | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | 1:42.11 | ||
51 | 130 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:44.14 | |
52 | 255 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:46.73 | |
53 | 152 | Rademakers Mika | 2001 | TVS IF | 0147AO | 50 m | 1:47.14 | |
54 | 273 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:47.81 | |
55 | 251 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 1:49.98 | |
56 | 34 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 1:50.00 | |
57 | 37 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:59.97 | |
58 | 40 | Poulsen Emil | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:00.00 | ||
59 | 74 | Andersen Gustav Steen | 2006 | VEST | 0689AA | 25 m | 2:02.10 | |
60 | 328 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 2:02.70 | |
61 | 243 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:05.95 | |
62 | 277 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:06.23 | ||
63 | 106 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 2:06.79 | |
64 | 75 | Andersen Magnus Steen | 2006 | VEST | 0679AA | 25 m | 2:20.78 | |
65 | 96 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 25 m | 2:25.25 | ||
66 | 116 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 25 m | |||
67 | 261 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
68 | 268 | Jensen Patrick | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
69 | 284 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
70 | 292 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
71 | 313 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
72 | 315 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | ||
73 | 317 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 7, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:22.27 | |
2 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:25.02 | |
3 | 307 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:31.91 | |
4 | 197 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 2:32.76 | |
5 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:36.31 | |
6 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:40.73 | |
7 | 336 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:42.81 | |
8 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:44.89 | |
9 | 309 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:44.93 | |
10 | 242 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 2:44.94 | |
11 | 276 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:45.46 | |
12 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:45.78 | |
13 | 287 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 2:45.91 | |
14 | 364 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 2:48.60 | |
15 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:49.70 | |
16 | 296 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 2:50.81 | |
17 | 99 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:51.44 | |
18 | 365 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:52.00 | |
19 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 2:53.39 | |
20 | 324 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 2:53.42 | |
21 | 267 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 2:53.52 | |
22 | 293 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 2:55.99 | |
23 | 260 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 3:01.02 | |
24 | 163 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 3:01.49 | |
25 | 322 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 3:02.29 | |
26 | 121 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 3:04.58 | |
27 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 3:05.16 | |
28 | 334 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 3:05.82 | |
29 | 286 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 3:07.40 | |
30 | 265 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 3:09.07 | |
31 | 113 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 3:09.60 | |
32 | 102 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 3:10.57 | |
33 | 357 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 3:11.22 | |
34 | 111 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:11.52 | |
35 | 306 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 3:12.44 | |
36 | 186 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 3:12.96 | |
37 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:13.35 | |
38 | 166 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 3:14.09 | |
39 | 159 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 3:14.48 | |
40 | 148 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 25 m | 3:16.71 | |
41 | 124 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 3:18.21 | |
42 | 129 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 3:18.75 | |
43 | 131 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 3:19.11 | |
44 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 3:20.27 | ||
45 | 278 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 3:20.88 | |
46 | 97 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 3:21.02 | |
47 | 81 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:21.94 | |
48 | 104 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | 3:21.98 | |
49 | 325 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 3:22.61 | |
50 | 139 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 3:28.27 | |
51 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 3:30.85 | |
52 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:31.43 | |
53 | 137 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | 3:32.91 | |
54 | 90 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:33.50 | |
55 | 145 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 25 m | 3:37.04 | ||
56 | 118 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:38.80 | |
57 | 274 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:39.23 | |
58 | 249 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:41.10 | |
59 | 146 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 25 m | 3:41.26 | |
60 | 72 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 3:41.27 | |
61 | 27 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 3:45.00 | |
62 | 38 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 3:45.00 | |
63 | 141 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 3:48.65 | |
64 | 25 | Hilkjær Laura Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0354AR | 25 m | 3:50.00 | |
65 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 3:56.04 | |
66 | 79 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | ||
67 | 80 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | ||
68 | 82 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 0326AR | 25 m | ||
69 | 100 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | ||
70 | 134 | Jacobsen Laura Borre | 2004 | LYNGBY | 0488AD | 25 m | ||
71 | 140 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | ||
72 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | ||
73 | 183 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | ||
74 | 220 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | ||
75 | 300 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | ||
76 | 305 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | ||
77 | 332 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 8, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:08.94 | |
2 | 193 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 2:11.71 | |
3 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 2:15.89 | |
4 | 179 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 2:16.11 | |
5 | 301 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 2:17.45 | |
6 | 302 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:18.94 | |
7 | 303 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:18.99 | |
8 | 182 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:24.16 | |
9 | 270 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 2:24.93 | |
10 | 95 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:26.25 | |
11 | 351 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:26.55 | |
12 | 361 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:26.97 | |
13 | 187 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 2:27.95 | |
14 | 245 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:28.08 | |
15 | 212 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 2:28.89 | |
16 | 180 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 2:29.85 | |
17 | 185 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 25 m | 2:30.92 | |
18 | 218 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 2:30.95 | |
19 | 318 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:33.87 | |
20 | 158 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 2:35.17 | |
21 | 337 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:36.44 | |
22 | 282 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:36.89 | |
23 | 114 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:36.99 | |
24 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:38.42 | EFT |
25 | 308 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 25 m | 2:39.00 | |
26 | 360 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:40.00 | |
27 | 246 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:41.24 | |
28 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:41.75 | |
29 | 133 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:42.56 | |
30 | 330 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 2:42.77 | |
31 | 254 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 2:46.58 | |
32 | 369 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:47.60 | |
33 | 275 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:49.14 | |
34 | 43 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 2:49.40 | |
35 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 2:50.25 | |
36 | 44 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 2:51.04 | |
37 | 367 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 2:51.33 | |
38 | 122 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:56.12 | |
39 | 138 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:57.11 | |
40 | 136 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 2:57.95 | |
41 | 128 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 2:58.86 | |
42 | 258 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 3:03.41 | |
43 | 355 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 3:03.83 | |
44 | 91 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:04.18 | |
45 | 312 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 50 m | 3:05.32 | |
46 | 352 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 3:08.24 | |
47 | 311 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 3:11.42 | |
48 | 272 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 3:12.18 | |
49 | 135 | Jeppesen Kasper Aagaard | 2003 | LYNGBY | 0393AH | 25 m | 3:13.08 | |
50 | 123 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 3:14.01 | |
51 | 316 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 3:15.52 | |
52 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 3:16.56 | |
53 | 279 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 3:16.86 | ||
54 | 77 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 3:18.00 | |
55 | 127 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 3:25.45 | |
56 | 250 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 3:25.57 | |
57 | 84 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:27.66 | |
58 | 78 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 3:27.97 | |
59 | 98 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 3:27.99 | |
60 | 142 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 3:32.11 | |
61 | 144 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 50 m | 3:32.39 | |
62 | 103 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:33.68 | |
63 | 109 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 3:35.71 | |
64 | 149 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 3:37.32 | |
65 | 362 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 3:38.51 | |
66 | 132 | Hoffmann Andreas | 2003 | LYNGBY | 0375AH | 25 m | 3:40.39 | |
67 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | ||
68 | 86 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | ||
69 | 89 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | ||
70 | 94 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | ||
71 | 147 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | ||
72 | 263 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
73 | 271 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
74 | 273 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | ||
75 | 326 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 9, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 14.62 | |
2 | 155 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 14.81 | |
3 | 287 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 15.01 | |
4 | 18 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 0192AL | 25 m | 15.29 | |
5 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 15.54 | |
6 | 350 | Andersen Ida-Marie | 2001 | HERLEV | 0184AH | 25 m | 16.36 | |
7 | 112 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 16.75 | |
8 | 372 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 16.80 | EFT |
9 | 23 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 16.86 | |
10 | 35 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 16.95 | |
11 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 17.05 | |
12 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 17.27 | |
13 | 157 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 17.67 | |
14 | 38 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 17.71 | |
15 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 17.82 | |
16 | 222 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 17.89 | |
17 | 14 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 18.78 | ||
18 | 30 | Jørgin Sif | 2002 | DRAGSHOLM | 0294AX | 25 m | 18.78 | |
19 | 25 | Hilkjær Laura Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0354AR | 25 m | 18.84 | |
20 | 5 | Fertin Ann Sofie | 1999 | ODSHERRED | 9966BB | 25 m | 19.39 | |
21 | 28 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 19.62 | |
22 | 223 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 22.91 | |
23 | 249 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 24.00 | |
24 | 41 | Sørensen Caroline | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 25.00 | ||
25 | 42 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 25.00 | |
26 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 25.00 | |
27 | 235 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 25.41 | |
28 | 189 | Jensen Olivia Xiu | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AA | 25 m | 27.23 | |
29 | 370 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | 27.55 | EFT |
30 | 167 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 28.08 | |
31 | 24 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 30.00 | |
32 | 199 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | 30.85 | ||
33 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 31.44 | |
34 | 171 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 34.22 | |
35 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
36 | 73 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | ||
37 | 83 | Gotfredsen Alma | 2005 | VEST | 0548AI | 25 m | ||
38 | 85 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | ||
39 | 87 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | ||
40 | 92 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 25 m | |||
41 | 93 | Koch-Mathews Selina | 2005 | VEST | 25 m | |||
42 | 101 | Nielsen Rebecca Krejberg | 2005 | VEST | 25 m | |||
43 | 105 | Packert-Frendsen Natascha | 2005 | VEST | 25 m | |||
44 | 107 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 25 m | |||
45 | 110 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | ||
46 | 115 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 25 m | |||
47 | 169 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | ||
48 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | ||
49 | 181 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | ||
50 | 188 | Jensen Alberte | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
51 | 202 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
52 | 211 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | ||
53 | 224 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | ||
54 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | ||
55 | 327 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
56 | 329 | Riis-Larsen Sasja | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 10, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 11.30 | EFT |
2 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 11.93 | |
3 | 269 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 13.30 | |
4 | 26 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 13.50 | |
5 | 363 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 13.95 | |
6 | 351 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 13.99 | |
7 | 289 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 14.01 | |
8 | 248 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 14.10 | |
9 | 362 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 14.60 | |
10 | 294 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 15.22 | |
11 | 330 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 16.00 | |
12 | 31 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 16.04 | |
13 | 361 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 16.69 | |
14 | 37 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 17.00 | |
15 | 36 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 17.17 | |
16 | 355 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 17.19 | |
17 | 212 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 18.02 | |
18 | 39 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 0299AO | 25 m | 18.41 | |
19 | 34 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 20.00 | |
20 | 172 | Marcker Adam Benaouisse | 2004 | SLAGELSE | 0471AC | 25 m | 22.43 | |
21 | 328 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 23.02 | |
22 | 354 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 23.24 | |
23 | 226 | Mortensen Kristoffer | 2005 | RINGSTED | 0503AB | 25 m | 26.28 | |
24 | 29 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | 35.00 | ||
25 | 32 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | 45.00 | ||
26 | 3 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | ||
27 | 15 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | ||
28 | 16 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | ||
29 | 33 | Larsen Viktor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | |||
30 | 74 | Andersen Gustav Steen | 2006 | VEST | 0689AA | 25 m | ||
31 | 75 | Andersen Magnus Steen | 2006 | VEST | 0679AA | 25 m | ||
32 | 96 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 25 m | |||
33 | 106 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | ||
34 | 116 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 25 m | |||
35 | 178 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | ||
36 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | ||
37 | 213 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | |||
38 | 214 | Guntofte Filip | 2001 | RINGSTED | 0161AQ | 25 m | ||
39 | 225 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | ||
40 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | ||
41 | 238 | Rasmussen Holger S. | 2001 | RINGSTED | 0117AP | 25 m | ||
42 | 243 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | ||
43 | 247 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | ||
44 | 313 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
45 | 315 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | ||
46 | 317 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
47 | 323 | Pedersen Mathias | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 11, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 368 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:07.28 | |
2 | 307 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 1:07.79 | |
3 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 1:08.05 | |
4 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 1:09.90 | |
5 | 298 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:13.36 | |
6 | 333 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:14.50 | |
7 | 319 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:16.36 | |
8 | 336 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 50 m | 1:17.40 | |
9 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:18.19 | |
10 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 1:18.23 | |
11 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 1:19.55 | |
12 | 293 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 50 m | 1:20.50 | |
13 | 224 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:21.00 | |
14 | 113 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:21.10 | |
15 | 359 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:21.95 | |
16 | 262 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 50 m | 1:23.56 | |
17 | 283 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:23.78 | |
18 | 163 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 1:27.36 | |
19 | 6 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 1:31.70 | |
20 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 1:32.66 | |
21 | 104 | Ozogul Melisa | 2002 | VEST | 0226AO | 25 m | 1:33.97 | |
22 | 124 | Brockdorff Annika Lundin | 2003 | LYNGBY | 0306AG | 25 m | 1:34.56 | |
23 | 131 | Hansen Lærke Vinneck | 2004 | LYNGBY | 0458AB | 25 m | 1:36.85 | |
24 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 1:37.76 | |
25 | 325 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:43.20 | |
26 | 278 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:44.74 | |
27 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
28 | 137 | Jørgensen Julie Danfred | 2004 | LYNGBY | 0408AF | 25 m | ||
29 | 165 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 12, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 1:00.02 | |
2 | 301 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 1:00.38 | |
3 | 193 | Løwenstein Nicolai | 1997 | HERLUFSHOL | 9713AP | 25 m | 1:01.31 | |
4 | 304 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 1:01.60 | |
5 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 1:01.83 | |
6 | 179 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 1:03.11 | |
7 | 302 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 1:03.94 | |
8 | 361 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 1:05.41 | |
9 | 173 | Wismann Bjørn | 1996 | SLAGELSE | 9637AH | 25 m | 1:06.46 | |
10 | 182 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 1:07.07 | |
11 | 299 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:07.18 | |
12 | 218 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 1:07.23 | |
13 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 1:09.06 | EFT |
14 | 212 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 1:09.12 | |
15 | 117 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 1:09.35 | |
16 | 114 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:09.69 | |
17 | 180 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:09.81 | |
18 | 318 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:10.38 | |
19 | 95 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:11.55 | |
20 | 44 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 1:11.84 | |
21 | 254 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:12.25 | |
22 | 282 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:12.48 | |
23 | 240 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:13.09 | |
24 | 269 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:14.26 | |
25 | 13 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 1:17.62 | |
26 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:18.01 | |
27 | 122 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 1:22.21 | |
28 | 367 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 50 m | 1:23.18 | |
29 | 355 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:27.99 | |
30 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:28.04 | |
31 | 20 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 0089AN | 25 m | 1:32.88 | |
32 | 91 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 1:33.67 | |
33 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:33.99 | |
34 | 258 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:41.08 | |
35 | 311 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:41.68 | |
36 | 142 | Pilgaard Niels Marcus | 2003 | LYNGBY | 0329AF | 25 m | 1:44.53 | |
37 | 127 | Frederiksen Christoffer | 2003 | LYNGBY | 0363AG | 25 m | 1:44.70 | |
38 | 316 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:47.61 | |
39 | 250 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 1:53.84 | |
40 | 8 | Jacobsen Joachim | 2000 | ODSHERRED | 25 m | |||
41 | 12 | Malmberg Frederik | 2000 | ODSHERRED | 25 m | |||
42 | 89 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | ||
43 | 94 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | ||
44 | 191 | Kruse Rune | 2002 | HERLUFSHOL | 0207AQ | 25 m | ||
45 | 326 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 13, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 50 m | 1:16.28 | |
2 | 156 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:21.00 | |
3 | 183 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:23.67 | |
4 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 1:24.16 | |
5 | 99 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:25.24 | |
6 | 281 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:26.12 | |
7 | 365 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 1:27.70 | |
8 | 160 | Jensen Cecilie Elizabeth | 1998 | NÆSTVED | 9856AN | 25 m | 1:27.86 | |
9 | 368 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 1:27.94 | |
10 | 296 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:29.32 | |
11 | 159 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 1:30.93 | |
12 | 102 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:34.36 | |
13 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:35.01 | |
14 | 111 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:36.21 | |
15 | 334 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:36.41 | |
16 | 322 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 1:36.89 | |
17 | 260 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:37.44 | |
18 | 126 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 50 m | 1:38.44 | |
19 | 161 | Simonsen Anne Sofie | 2000 | NÆSTVED | 0016AW | 25 m | 1:38.54 | |
20 | 121 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 1:38.66 | |
21 | 359 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 50 m | 1:39.12 | |
22 | 357 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:40.16 | |
23 | 148 | Stenholt Ella | 2003 | LYNGBY | 0398AP | 50 m | 1:40.47 | |
24 | 5 | Fertin Ann Sofie | 1999 | ODSHERRED | 9966BB | 25 m | 1:40.99 | |
25 | 1 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 1:41.60 | ||
26 | 166 | Ipsen Isabella Voldby | 2000 | SLAGELSE | 0088AP | 25 m | 1:42.24 | |
27 | 90 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:43.62 | |
28 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 1:43.89 | |
29 | 2 | Christensen Helene | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 1:44.09 | ||
30 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:46.85 | |
31 | 25 | Hilkjær Laura Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0354AR | 25 m | 1:47.11 | |
32 | 81 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:47.40 | |
33 | 141 | Maack Emily | 2004 | LYNGBY | 0446AB | 25 m | 1:47.45 | |
34 | 306 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:47.64 | |
35 | 97 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 1:47.69 | |
36 | 145 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:48.91 | ||
37 | 38 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:49.34 | |
38 | 372 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:49.84 | EFT |
39 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:52.01 | |
40 | 244 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:52.62 | |
41 | 35 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 1:52.83 | |
42 | 167 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 1:53.60 | |
43 | 280 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:56.12 | |
44 | 82 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 0326AR | 25 m | 1:56.78 | |
45 | 72 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:57.62 | |
46 | 201 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 1:59.86 | |
47 | 42 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:00.00 | |
48 | 118 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 2:01.92 | |
49 | 28 | Jensen Sofie Flæshøj | 2003 | DRAGSHOLM | 0378AS | 25 m | 2:03.80 | |
50 | 290 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:09.69 | |
51 | 80 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 2:10.89 | |
52 | 199 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | 2:11.67 | ||
53 | 24 | Hilkjær Karoline Holm | 2005 | DRAGSHOLM | 0516AI | 25 m | 2:11.87 | |
54 | 229 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 2:12.90 | |
55 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 2:16.83 | |
56 | 288 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 2:32.63 | |
57 | 219 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 25 m | 3:02.82 | |
58 | 7 | Hansen Cecilie Gaarde | 2000 | ODSHERRED | 0084AU | 25 m | 3:37.98 | |
59 | 14 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
60 | 79 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | ||
61 | 100 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | ||
62 | 211 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | ||
63 | 266 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
64 | 300 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | ||
65 | 305 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | ||
66 | 332 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 14, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 294 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 1:07.15 | |
2 | 303 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 1:08.72 | |
3 | 158 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 1:08.94 | |
4 | 335 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:13.84 | |
5 | 180 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:15.40 | |
6 | 270 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 1:15.72 | |
7 | 168 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:16.29 | |
8 | 351 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:16.37 | |
9 | 245 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:17.99 | |
10 | 339 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 1:18.46 | |
11 | 308 | Jørgensen Tobias K | 2000 | KALUNDBORG | 0067AI | 25 m | 1:19.26 | |
12 | 187 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 1:20.62 | |
13 | 246 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:21.19 | |
14 | 247 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:22.75 | |
15 | 330 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 1:23.30 | |
16 | 16 | Olsen Søren Hald | 1998 | ODSHERRED | 9895AP | 25 m | 1:26.41 | |
17 | 256 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | 1:26.51 | |
18 | 369 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:27.58 | |
19 | 136 | Jeppesen Oliver Aagaard | 2001 | LYNGBY | 0129AL | 25 m | 1:30.60 | |
20 | 43 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:31.92 | |
21 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:34.07 | |
22 | 123 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 1:37.15 | |
23 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:38.63 | |
24 | 362 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 1:39.09 | |
25 | 15 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 1:39.39 | |
26 | 77 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:40.75 | |
27 | 312 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 1:40.92 | |
28 | 98 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 1:42.93 | |
29 | 279 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:44.37 | ||
30 | 144 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 1:47.76 | |
31 | 147 | Sperling Oliver | 2004 | LYNGBY | 0417AC | 25 m | 1:49.42 | |
32 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:53.52 | |
33 | 130 | Halck Michael | 2004 | LYNGBY | 0495AD | 25 m | 1:53.70 | |
34 | 354 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 50 m | 1:55.39 | |
35 | 103 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:57.24 | |
36 | 149 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 1:58.36 | |
37 | 39 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 0299AO | 25 m | 1:58.97 | |
38 | 352 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 2:05.76 | |
39 | 206 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 2:05.85 | |
40 | 152 | Rademakers Mika | 2001 | TVS IF | 0147AO | 50 m | 2:06.15 | |
41 | 78 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:06.33 | |
42 | 109 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 2:09.19 | |
43 | 213 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:11.13 | ||
44 | 84 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:20.47 | |
45 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | ||
46 | 86 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | ||
47 | 271 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
48 | 284 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
49 | 315 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 30.76 | |
2 | 192 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 32.19 | |
3 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 33.06 | |
4 | 164 | Andersen Amanda Glerup | 1998 | SLAGELSE | 9814AM | 25 m | 33.81 | |
5 | 309 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 34.53 | |
6 | 222 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 34.85 | |
7 | 197 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 35.51 | |
8 | 165 | Dollas Maria | 1998 | SLAGELSE | 9846AJ | 25 m | 35.57 | |
9 | 155 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 35.82 | |
10 | 242 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 35.87 | |
11 | 198 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 36.25 | |
12 | 333 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 37.51 | |
13 | 276 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 37.52 | |
14 | 157 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 37.61 | |
15 | 220 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 37.99 | |
16 | 283 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 38.08 | |
17 | 88 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 38.57 | |
18 | 151 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 38.94 | |
19 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 39.65 | |
20 | 324 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 39.87 | |
21 | 293 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 40.04 | |
22 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 40.19 | ||
23 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 40.40 | |
24 | 267 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 40.70 | |
25 | 112 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 41.06 | |
26 | 139 | Kortbæk Karoline | 2003 | LYNGBY | 0366AH | 25 m | 42.07 | |
27 | 153 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 42.44 | |
28 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 42.54 | |
29 | 286 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 50 m | 42.70 | |
30 | 129 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 42.80 | |
31 | 195 | Makienok Freja | 2002 | HERLUFSHOL | 0204AW | 25 m | 42.82 | |
32 | 244 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 43.39 | |
33 | 2 | Christensen Helene | 1999 | ODSHERRED | 25 m | 44.73 | ||
34 | 23 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 45.00 | |
35 | 274 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 45.43 | |
36 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 45.59 | |
37 | 27 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 46.74 | |
38 | 249 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 47.81 | |
39 | 223 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 48.77 | |
40 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 48.91 | |
41 | 280 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 48.95 | |
42 | 145 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 25 m | 48.96 | ||
43 | 140 | Larsen Cathrine Toftelund | 2003 | LYNGBY | 0306AO | 25 m | 49.00 | |
44 | 1 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 49.33 | ||
45 | 146 | Smirnov Anastasia | 2004 | LYNGBY | 0458AE | 50 m | 49.90 | |
46 | 266 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 50.07 | ||
47 | 201 | Simonsen Anne-Sofie Løhr | 2004 | HERLUFSHOL | 0462AO | 25 m | 50.16 | |
48 | 278 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 50.62 | |
49 | 170 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 50.81 | |
50 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 53.34 | |
51 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 53.67 | |
52 | 236 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 55.18 | ||
53 | 229 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 55.30 | |
54 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 58.98 | |
55 | 235 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:00.02 | |
56 | 181 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 1:00.16 | |
57 | 228 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:01.63 | |
58 | 83 | Gotfredsen Alma | 2005 | VEST | 0548AI | 25 m | 1:05.42 | |
59 | 171 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:07.69 | |
60 | 85 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:08.02 | |
61 | 73 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:08.21 | |
62 | 87 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 1:18.11 | |
63 | 93 | Koch-Mathews Selina | 2005 | VEST | 25 m | 1:20.39 | ||
64 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | ||
65 | 92 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 25 m | |||
66 | 101 | Nielsen Rebecca Krejberg | 2005 | VEST | 25 m | |||
67 | 105 | Packert-Frendsen Natascha | 2005 | VEST | 25 m | |||
68 | 107 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 25 m | |||
69 | 115 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 25 m | |||
70 | 169 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | ||
71 | 188 | Jensen Alberte | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
72 | 189 | Jensen Olivia Xiu | 2005 | HERLUFSHOL | 0568AA | 25 m | ||
73 | 202 | Tångberg Line | 2004 | HERLUFSHOL | 25 m | |||
74 | 327 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
75 | 329 | Riis-Larsen Sasja | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | |||
76 | 370 | Jørgensen Silke Bruun | 2005 | SLAGELSE | 0558AA | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 16, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 162 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 27.66 | |
2 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 29.36 | |
3 | 179 | Bækgaard Gustav | 1997 | HERLUFSHOL | 9753AI | 25 m | 29.62 | |
4 | 295 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 25 m | 30.29 | |
5 | 231 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 30.41 | |
6 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 30.80 | EFT |
7 | 185 | Christensen Mads | 1997 | HERLUFSHOL | 9773AP | 50 m | 31.11 | |
8 | 26 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 31.18 | |
9 | 212 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 31.56 | |
10 | 337 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 31.71 | |
11 | 339 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 32.44 | |
12 | 363 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 32.66 | |
13 | 248 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 32.68 | |
14 | 360 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 34.92 | |
15 | 133 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 36.26 | |
16 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 36.40 | |
17 | 312 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 36.76 | |
18 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 36.99 | |
19 | 354 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 37.29 | |
20 | 31 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 37.41 | |
21 | 275 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 38.27 | |
22 | 138 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 38.31 | |
23 | 214 | Guntofte Filip | 2001 | RINGSTED | 0161AQ | 25 m | 39.36 | |
24 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 39.86 | |
25 | 225 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 40.15 | |
26 | 184 | Christensen Jonas | 2002 | HERLUFSHOL | 0231AG | 25 m | 40.39 | |
27 | 203 | Wagenvoort Ruben | 2002 | HERLUFSHOL | 0209AK | 25 m | 40.74 | |
28 | 355 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 50 m | 41.31 | |
29 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 41.38 | |
30 | 238 | Rasmussen Holger S. | 2001 | RINGSTED | 0117AP | 25 m | 41.40 | |
31 | 128 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 41.45 | |
32 | 3 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 42.17 | |
33 | 36 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 42.50 | |
34 | 311 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 42.55 | |
35 | 123 | Brockdorff Anders Lundin | 2003 | LYNGBY | 0301AE | 25 m | 43.12 | |
36 | 149 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 43.13 | |
37 | 326 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 43.69 | |
38 | 272 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 44.81 | |
39 | 255 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 47.14 | |
40 | 194 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 49.33 | |
41 | 213 | Gravlund Magnus | 2002 | RINGSTED | 25 m | 50.90 | ||
42 | 263 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 51.41 | |
43 | 273 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 51.66 | |
44 | 106 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 53.85 | |
45 | 34 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 55.00 | |
46 | 251 | Andersen Frode Sejlø | 2004 | ROSKILDE | 0401AK | 25 m | 55.31 | |
47 | 172 | Marcker Adam Benaouisse | 2004 | SLAGELSE | 0471AC | 25 m | 55.50 | |
48 | 328 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 55.81 | |
49 | 277 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 58.25 | ||
50 | 243 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 58.50 | |
51 | 74 | Andersen Gustav Steen | 2006 | VEST | 0689AA | 25 m | 59.06 | |
52 | 40 | Poulsen Emil | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:00.00 | ||
53 | 226 | Mortensen Kristoffer | 2005 | RINGSTED | 0503AB | 25 m | 1:05.00 | |
54 | 178 | Artmann Marcus | 2002 | HERLUFSHOL | 0277AQ | 25 m | 1:06.39 | |
55 | 75 | Andersen Magnus Steen | 2006 | VEST | 0679AA | 25 m | 1:09.41 | |
56 | 96 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 25 m | |||
57 | 116 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 25 m | |||
58 | 261 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
59 | 268 | Jensen Patrick | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
60 | 292 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
61 | 313 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
62 | 317 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
63 | 323 | Pedersen Mathias | 2003 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Kalundborg Damer | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:53.50 | ||
2 | 208 | Ringsted Damer | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:55.08 | ||
3 | 376 | Roskilde Piger | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 1:57.00 | ||
4 | 341 | Kalundborg Damer 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:04.00 | ||
5 | 69 | Vest Piger 1 | 0 | VEST | 25 m | 2:07.00 | ||
6 | 120 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:16.56 | ||
7 | 70 | Vest Piger 2 | 0 | VEST | 25 m | 2:25.00 | ||
8 | 71 | Vest Piger 3 | 0 | VEST | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 19 | Odsherred Piger | 0 | ODSHERRED | 25 m | 2:40.00 | ||
10 | 348 | Herlev Piger | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:02.19 | ||
11 | 349 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 25 m | 3:15.29 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Ringsted Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:38.02 | ||
2 | 342 | Kalundborg Herrer | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:39.99 | ||
3 | 375 | Roskilde Drenge | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 1:45.76 | ||
4 | 343 | Kalundborg Herrer 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:46.50 | ||
5 | 4 | Odsherred Drenge | 0 | ODSHERRED | 25 m | 1:49.00 | ||
6 | 344 | Kalundborg Herrer 3 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:54.00 | ||
7 | 66 | Vest Drenge 1 | 0 | VEST | 25 m | 1:59.00 | ||
8 | 371 | Dragsholm Drenge | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:00.00 | ||
9 | 346 | Herlev Drenge | 1999 | HERLEV | 50 m | 2:03.29 | ||
10 | 119 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:03.32 | ||
11 | 347 | Herlev Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:19.75 | ||
12 | 67 | Vest Drenge 2 | 0 | VEST | 25 m | 2:20.00 | ||
13 | 68 | Vest Drenge 3 | 0 | VEST | 25 m | 2:20.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 19, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 307 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:25.60 | |
2 | 358 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 25 m | 2:28.32 | |
3 | 233 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 2:31.69 | |
4 | 368 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:34.25 | |
5 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 2:39.46 | |
6 | 257 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:45.70 | |
7 | 336 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 2:50.76 | |
8 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:57.49 | |
9 | 293 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 2:57.91 | |
10 | 113 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 3:09.87 | |
11 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 3:22.38 | |
12 | 365 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 3:39.55 | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 20, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 216 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 2:11.95 | |
2 | 207 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:12.01 | |
3 | 301 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 2:13.45 | |
4 | 304 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 2:16.18 | |
5 | 210 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 2:18.52 | |
6 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 2:20.37 | |
7 | 95 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:32.72 | |
8 | 122 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 3:02.21 | |
9 | 20 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 0089AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 21, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 59.84 | |
2 | 190 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 1:00.18 | |
3 | 358 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | HERLEV | 9674AA | 25 m | 1:00.28 | |
4 | 298 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 1:00.90 | |
5 | 221 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 1:01.36 | |
6 | 197 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 1:02.21 | |
7 | 262 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 1:02.45 | |
8 | 287 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 1:02.83 | |
9 | 224 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 1:03.95 | |
10 | 309 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 1:04.50 | |
11 | 157 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 1:05.31 | |
12 | 283 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 1:06.44 | |
13 | 324 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 1:06.85 | |
14 | 183 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 1:06.88 | |
15 | 156 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 1:07.14 | |
16 | 222 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 1:07.31 | |
17 | 296 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 1:07.65 | |
18 | 163 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 1:08.59 | |
19 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 1:08.77 | |
20 | 319 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 1:09.01 | |
21 | 155 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 1:09.17 | |
22 | 265 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 50 m | 1:09.20 | |
23 | 99 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 1:09.32 | |
24 | 333 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 1:10.05 | |
25 | 151 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 1:10.21 | |
26 | 260 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 1:10.37 | |
27 | 159 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 1:10.83 | |
28 | 102 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 1:10.84 | |
29 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 1:11.41 | |
30 | 293 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 1:12.28 | |
31 | 18 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 0192AL | 25 m | 1:12.32 | |
32 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 1:12.51 | |
33 | 242 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 1:12.54 | |
34 | 281 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 1:13.41 | |
35 | 113 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 1:13.83 | |
36 | 322 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 1:13.90 | |
37 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 1:14.24 | |
38 | 153 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 1:14.28 | |
39 | 112 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 1:14.80 | |
40 | 220 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 1:15.54 | |
41 | 186 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 1:16.89 | |
42 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 1:16.91 | |
43 | 6 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 1:17.18 | |
44 | 334 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 1:17.99 | |
45 | 38 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:18.34 | |
46 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 1:18.65 | |
47 | 325 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 1:18.85 | |
48 | 111 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 1:19.04 | |
49 | 23 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 1:20.00 | EFT |
50 | 27 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 1:20.00 | |
51 | 306 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 1:20.44 | |
52 | 35 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 1:20.49 | |
53 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 1:21.65 | ||
54 | 81 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 1:21.67 | EFT |
55 | 244 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 1:22.61 | |
56 | 129 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 50 m | 1:22.87 | |
57 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 1:23.49 | |
58 | 357 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:23.76 | |
59 | 278 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 1:24.13 | |
60 | 305 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | 1:25.24 | |
61 | 126 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 25 m | 1:25.41 | |
62 | 145 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:26.41 | ||
63 | 211 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:28.68 | |
64 | 72 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 1:28.82 | |
65 | 82 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 0326AR | 25 m | 1:29.01 | EFT |
66 | 79 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | 1:29.11 | EFT |
67 | 42 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:30.00 | |
68 | 90 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 1:30.14 | EFT |
69 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 1:30.25 | |
70 | 14 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 1:31.61 | ||
71 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:31.99 | |
72 | 223 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 1:32.04 | |
73 | 266 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 1:32.83 | ||
74 | 280 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:34.66 | |
75 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 1:36.36 | |
76 | 80 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 1:37.21 | EFT |
77 | 236 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 1:38.23 | ||
78 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:39.90 | |
79 | 332 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 1:42.32 | |
80 | 199 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:44.75 | ||
81 | 290 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 1:45.55 | |
82 | 288 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | 1:50.75 | |
83 | 219 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 2:06.72 | |
84 | 228 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 2:18.68 | |
85 | 110 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 2:23.57 | |
86 | 73 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 2:27.21 | |
87 | 83 | Gotfredsen Alma | 2005 | VEST | 0548AI | 25 m | 2:39.14 | |
88 | 87 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 2:46.25 | |
89 | 93 | Koch-Mathews Selina | 2005 | VEST | 25 m | 3:10.43 | ||
90 | 92 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 25 m | |||
91 | 105 | Packert-Frendsen Natascha | 2005 | VEST | 25 m | |||
92 | 181 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | ||
93 | 198 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | ||
94 | 327 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
95 | 329 | Riis-Larsen Sasja | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 22, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 52.50 | |
2 | 294 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 54.57 | |
3 | 162 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 54.85 | |
4 | 215 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 55.00 | |
5 | 303 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 55.15 | |
6 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 50 m | 55.79 | |
7 | 237 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 55.92 | |
8 | 187 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 56.27 | |
9 | 217 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 56.88 | |
10 | 302 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 56.88 | |
11 | 304 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 56.88 | |
12 | 117 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 57.06 | |
13 | 270 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 57.92 | |
14 | 158 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 58.07 | |
15 | 182 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 58.42 | |
16 | 17 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 58.53 | |
17 | 361 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 58.54 | |
18 | 154 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 58.65 | |
19 | 339 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 59.09 | |
20 | 314 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 59.88 | |
21 | 212 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 1:00.05 | |
22 | 335 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 1:00.12 | |
23 | 26 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:00.32 | |
24 | 245 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 1:00.51 | |
25 | 180 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 1:00.82 | |
26 | 351 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 1:00.89 | |
27 | 282 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 1:01.51 | |
28 | 44 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 1:01.58 | |
29 | 269 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | 1:01.62 | |
30 | 363 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 1:01.81 | |
31 | 254 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 1:02.21 | |
32 | 240 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 1:02.23 | |
33 | 299 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 1:02.61 | |
34 | 114 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 1:02.82 | |
35 | 218 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 1:02.86 | |
36 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 1:03.24 | |
37 | 318 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 1:03.24 | |
38 | 95 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 1:03.65 | |
39 | 13 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 1:04.31 | |
40 | 133 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 1:05.04 | |
41 | 256 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:05.15 | |
42 | 330 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 1:05.29 | |
43 | 43 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 1:06.31 | |
44 | 12 | Malmberg Frederik | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 1:06.50 | ||
45 | 10 | Kronhøj Thomas Drøscher | 1995 | ODSHERRED | 9561AS | 25 m | 1:06.65 | |
46 | 247 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 1:06.84 | |
47 | 246 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 1:07.46 | |
48 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 1:09.44 | |
49 | 128 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 50 m | 1:09.53 | |
50 | 362 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 1:09.69 | |
51 | 369 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 1:09.96 | |
52 | 143 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 1:10.33 | |
53 | 367 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 1:11.08 | |
54 | 175 | Adeler Lukas | 2001 | HERLUFSHOL | 0133AG | 25 m | 1:11.35 | |
55 | 355 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 1:11.91 | |
56 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 1:12.65 | |
57 | 312 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 50 m | 1:12.88 | |
58 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:13.18 | |
59 | 15 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 1:13.32 | |
60 | 214 | Guntofte Filip | 2001 | RINGSTED | 0161AQ | 25 m | 1:13.42 | |
61 | 354 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 1:13.43 | |
62 | 3 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 1:13.61 | |
63 | 275 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 1:13.83 | |
64 | 316 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 1:14.70 | |
65 | 31 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:15.29 | |
66 | 86 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 1:15.81 | EFT |
67 | 36 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:16.02 | |
68 | 258 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 1:16.14 | |
69 | 94 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 1:16.40 | EFT |
70 | 238 | Rasmussen Holger S. | 2001 | RINGSTED | 0117AP | 25 m | 1:16.84 | |
71 | 8 | Jacobsen Joachim | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 1:18.29 | ||
72 | 272 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 1:18.79 | |
73 | 77 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 1:18.81 | |
74 | 352 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:20.76 | |
75 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 1:20.82 | |
76 | 34 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 1:21.52 | |
77 | 109 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 1:22.18 | EFT |
78 | 326 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 1:22.29 | |
79 | 98 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 1:23.20 | EFT |
80 | 311 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 1:23.41 | |
81 | 152 | Rademakers Mika | 2001 | TVS IF | 0147AO | 25 m | 1:23.50 | |
82 | 20 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 0089AN | 25 m | 1:23.65 | |
83 | 78 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 1:24.40 | EFT |
84 | 279 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:25.11 | ||
85 | 144 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 50 m | 1:26.16 | |
86 | 103 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 1:27.93 | EFT |
87 | 149 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 1:27.97 | |
88 | 194 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 1:29.13 | |
89 | 315 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 1:31.88 | |
90 | 200 | Schelke Oskar | 2002 | HERLUFSHOL | 0251AL | 25 m | 1:32.62 | |
91 | 263 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:33.14 | |
92 | 259 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:33.45 | |
93 | 243 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 1:40.30 | |
94 | 37 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:41.14 | |
95 | 273 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | 1:42.66 | |
96 | 40 | Poulsen Emil | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:45.00 | ||
97 | 277 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 1:55.15 | ||
98 | 328 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 1:57.92 | |
99 | 106 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 1:58.52 | |
100 | 271 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 25 m | 2:00.57 | ||
101 | 74 | Andersen Gustav Steen | 2006 | VEST | 0689AA | 25 m | 2:01.12 | |
102 | 75 | Andersen Magnus Steen | 2006 | VEST | 0679AA | 25 m | 2:14.55 | |
103 | 313 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | 2:14.83 | ||
104 | 96 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 25 m | 2:26.07 | ||
105 | 261 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
106 | 292 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
107 | 317 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 23, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:20.09 | |
2 | 192 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 2:27.69 | |
3 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 2:30.65 | |
4 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 2:31.81 | |
5 | 257 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:38.28 | |
6 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 2:39.95 | |
7 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:46.30 | |
8 | 359 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 2:46.95 | |
9 | 365 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:48.37 | |
10 | 276 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:49.97 | |
11 | 286 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 2:56.84 | |
12 | 121 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:58.63 | |
13 | 306 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 3:00.62 | |
14 | 220 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 3:00.67 | |
15 | 196 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 3:13.75 | |
16 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 3:13.99 | |
17 | 88 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 3:14.25 | |
18 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 3:18.19 | ||
19 | 97 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 3:19.90 | EFT |
20 | 118 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:28.38 | EFT |
21 | 100 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | 3:30.50 | EFT |
22 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 3:34.29 | |
23 | 274 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:36.60 | |
24 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | ||
25 | 195 | Makienok Freja | 2002 | HERLUFSHOL | 0204AW | 25 m | ||
26 | 300 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 24, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 215 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 2:10.52 | |
2 | 216 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 2:18.84 | |
3 | 231 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 2:19.31 | |
4 | 337 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:21.84 | |
5 | 237 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | 2:23.12 | |
6 | 95 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 2:23.76 | EFT |
7 | 295 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 2:25.23 | |
8 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 2:25.78 | EFT |
9 | 282 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 2:29.41 | |
10 | 363 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:33.48 | |
11 | 285 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:35.09 | |
12 | 114 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:35.28 | |
13 | 351 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:36.01 | |
14 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:40.04 | |
15 | 122 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:40.47 | |
16 | 289 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 2:42.13 | |
17 | 360 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 2:44.41 | |
18 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:46.74 | |
19 | 138 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 2:50.41 | |
20 | 354 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 2:55.14 | |
21 | 312 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 50 m | 2:57.09 | |
22 | 77 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 2:57.46 | |
23 | 369 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:59.13 | |
24 | 91 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:05.53 | EFT |
25 | 238 | Rasmussen Holger S. | 2001 | RINGSTED | 0117AP | 25 m | 3:07.71 | |
26 | 258 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 3:09.14 | |
27 | 206 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 3:11.25 | |
28 | 361 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 3:14.53 | |
29 | 84 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 3:21.15 | EFT |
30 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 3:22.46 | |
31 | 250 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 3:28.54 | |
32 | 3 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | ||
33 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | EFT | |
34 | 89 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 25, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 333 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 15.08 | |
2 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 25 m | 15.79 | |
3 | 374 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 16.02 | EFT |
4 | 287 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 16.06 | |
5 | 350 | Andersen Ida-Marie | 2001 | HERLEV | 0184AH | 25 m | 16.30 | |
6 | 336 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 17.66 | |
7 | 265 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 17.87 | |
8 | 159 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 18.58 | |
9 | 151 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 18.59 | |
10 | 38 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 23.36 | |
11 | 359 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 23.69 | |
12 | 35 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 25.00 | |
13 | 211 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 25.77 | |
14 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 30.97 | |
15 | 1 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
16 | 18 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 0192AL | 25 m | ||
17 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | |||
18 | 233 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | ||
19 | 235 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | ||
20 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | ||
21 | 267 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | ||
22 | 297 | Stanbury Emily | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
23 | 327 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | |||
24 | 332 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 26, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 12.20 | EFT |
2 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 12.76 | |
3 | 302 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 13.22 | |
4 | 17 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 13.25 | |
5 | 210 | Friberg Gustav | 1997 | RINGSTED | 9709AB | 25 m | 15.05 | |
6 | 351 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 15.25 | |
7 | 248 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 16.14 | |
8 | 367 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 17.99 | |
9 | 294 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 18.15 | |
10 | 31 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 18.72 | |
11 | 13 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 18.83 | |
12 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 18.94 | |
13 | 15 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 19.79 | |
14 | 247 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 21.16 | |
15 | 328 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 25.87 | |
16 | 40 | Poulsen Emil | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 30.00 | ||
17 | 20 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 0089AN | 25 m | ||
18 | 207 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | ||
19 | 215 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | ||
20 | 217 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | ||
21 | 237 | Rasmussen Anders Juul | 1997 | RINGSTED | 9715AG | 25 m | ||
22 | 269 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | ||
23 | 277 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 27, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 321 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 2:07.56 | |
2 | 221 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 2:11.77 | |
3 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 2:12.80 | |
4 | 307 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 2:13.70 | |
5 | 233 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 2:14.04 | |
6 | 298 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 25 m | 2:15.03 | |
7 | 309 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 2:19.19 | |
8 | 368 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 2:19.46 | |
9 | 224 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 2:20.02 | |
10 | 242 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 2:22.53 | |
11 | 183 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 2:23.07 | |
12 | 222 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 2:23.75 | |
13 | 319 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 2:24.22 | |
14 | 157 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 2:25.48 | |
15 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 2:25.95 | |
16 | 99 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:26.49 | |
17 | 265 | Gad Stine Boe | 1997 | ROSKILDE | 9706AW | 25 m | 2:26.63 | |
18 | 364 | Møller Delphine | 1999 | HERLEV | 9908AK | 25 m | 2:26.69 | |
19 | 198 | Rasmussen Lærke | 1997 | HERLUFSHOL | 9784AD | 25 m | 2:28.77 | |
20 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 2:30.69 | |
21 | 276 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 2:31.28 | |
22 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 25 m | 2:32.44 | |
23 | 257 | Brendstrup Anna Aavang | 2000 | ROSKILDE | 0066AO | 25 m | 2:33.23 | |
24 | 163 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 2:33.35 | |
25 | 88 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 2:35.35 | |
26 | 18 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 0192AL | 25 m | 2:36.20 | |
27 | 260 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 25 m | 2:37.56 | |
28 | 281 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | 2:37.66 | |
29 | 113 | Sørensen Josefine | 2000 | VEST | 0038AM | 25 m | 2:40.11 | |
30 | 322 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 2:41.29 | |
31 | 286 | Olesen Annasofie Halling | 1997 | ROSKILDE | 9762AW | 25 m | 2:41.38 | |
32 | 220 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 2:41.42 | |
33 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 50 m | 2:44.96 | |
34 | 121 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 25 m | 2:45.61 | |
35 | 365 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 25 m | 2:45.66 | |
36 | 97 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 2:50.83 | EFT |
37 | 111 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 2:51.40 | |
38 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 2:51.51 | |
39 | 334 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 50 m | 2:51.84 | |
40 | 306 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 2:54.68 | |
41 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 2:54.86 | |
42 | 325 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 2:55.05 | |
43 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 2:59.58 | |
44 | 23 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 3:00.00 | EFT |
45 | 196 | Nielsen Line With | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AW | 25 m | 3:00.72 | |
46 | 244 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 3:01.45 | |
47 | 118 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | 3:02.40 | EFT |
48 | 357 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 3:02.98 | |
49 | 81 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:04.24 | EFT |
50 | 72 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 3:05.96 | |
51 | 27 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 3:10.00 | |
52 | 42 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 3:10.00 | |
53 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 3:10.02 | |
54 | 90 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:11.88 | EFT |
55 | 100 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | 3:21.95 | EFT |
56 | 82 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 0326AR | 25 m | 3:22.76 | EFT |
57 | 274 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 3:24.37 | |
58 | 249 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:25.84 | |
59 | 266 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | 3:30.67 | ||
60 | 80 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | 3:39.59 | EFT |
61 | 290 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 50 m | 3:45.27 | |
62 | 14 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | |||
63 | 79 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | EFT | |
64 | 129 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | ||
65 | 236 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | |||
66 | 300 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | ||
67 | 305 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | ||
68 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | ||
69 | 329 | Riis-Larsen Sasja | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | |||
70 | 332 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 28, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 1:55.99 | |
2 | 303 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 2:00.57 | |
3 | 216 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 2:01.87 | |
4 | 301 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 2:02.26 | |
5 | 182 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 2:03.19 | |
6 | 304 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 2:04.69 | |
7 | 187 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 2:04.70 | |
8 | 248 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 2:05.76 | |
9 | 361 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 25 m | 2:07.33 | |
10 | 117 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 2:07.96 | |
11 | 212 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 2:09.21 | |
12 | 339 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 2:09.50 | |
13 | 335 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:10.41 | |
14 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 2:11.44 | |
15 | 245 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:13.13 | |
16 | 26 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:13.55 | |
17 | 44 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 2:13.71 | |
18 | 337 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 2:14.95 | |
19 | 289 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 2:15.34 | |
20 | 240 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 2:15.58 | |
21 | 180 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 2:15.99 | |
22 | 318 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 2:16.00 | |
23 | 218 | Jensen Mads | 2001 | RINGSTED | 0105AF | 25 m | 2:16.58 | |
24 | 256 | Biørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 2:17.15 | |
25 | 285 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:17.36 | |
26 | 363 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 2:17.41 | |
27 | 114 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | 2:18.55 | |
28 | 133 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 2:19.88 | |
29 | 330 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 2:23.99 | |
30 | 128 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 2:24.43 | |
31 | 247 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 2:25.38 | |
32 | 246 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:25.99 | |
33 | 369 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 2:29.93 | |
34 | 312 | Lind-Ellefsen Andreas | 2001 | KALUNDBORG | 0149AP | 25 m | 2:30.86 | |
35 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 2:31.03 | |
36 | 122 | Bjørnskov Mads Møller | 2001 | LYNGBY | 0173AH | 25 m | 2:31.09 | |
37 | 367 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 50 m | 2:31.96 | |
38 | 275 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 2:32.37 | |
39 | 138 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 25 m | 2:33.62 | |
40 | 362 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 2:35.06 | |
41 | 36 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:37.34 | |
42 | 11 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 2:38.19 | |
43 | 8 | Jacobsen Joachim | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 2:38.20 | ||
44 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 2:39.04 | |
45 | 355 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 2:41.58 | |
46 | 94 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | 2:42.43 | EFT |
47 | 91 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 2:42.47 | EFT |
48 | 316 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 2:42.49 | |
49 | 258 | Breuner Oliver | 2002 | ROSKILDE | 0267AK | 25 m | 2:44.12 | |
50 | 311 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 2:45.00 | |
51 | 86 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | 2:45.79 | EFT |
52 | 238 | Rasmussen Holger S. | 2001 | RINGSTED | 0117AP | 25 m | 2:48.55 | |
53 | 3 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 2:49.01 | |
54 | 84 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 2:49.40 | EFT |
55 | 43 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 2:49.81 | |
56 | 143 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 2:50.24 | |
57 | 272 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 2:52.39 | |
58 | 78 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | 2:57.34 | EFT |
59 | 109 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | 2:59.76 | EFT |
60 | 250 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 3:00.19 | |
61 | 103 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:01.77 | EFT |
62 | 354 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 3:01.77 | |
63 | 203 | Wagenvoort Ruben | 2002 | HERLUFSHOL | 0209AK | 25 m | 3:03.97 | |
64 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 3:06.65 | EFT |
65 | 98 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 3:10.03 | EFT |
66 | 255 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 3:12.26 | |
67 | 89 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | 3:12.64 | EFT |
68 | 144 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 50 m | 3:13.19 | |
69 | 149 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 50 m | 3:13.75 | |
70 | 194 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 25 m | 3:26.55 | |
71 | 37 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 3:34.11 | |
72 | 315 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | ||
73 | 326 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 29, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 359 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 1:29.19 | |
2 | 129 | Hagen Maria | 2003 | LYNGBY | 0316AK | 25 m | 1:34.98 | |
3 | 357 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:38.67 | |
4 | 145 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 25 m | 1:42.09 | ||
5 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 1:42.62 | |
6 | 211 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:48.57 | |
7 | 280 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 1:56.40 | |
8 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:00.59 | |
9 | 290 | Palmund Asta | 2005 | ROSKILDE | 0582AC | 25 m | 2:05.63 | |
10 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | ||
11 | 181 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | ||
12 | 229 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | ||
13 | 288 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | ||
14 | 297 | Stanbury Emily | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 30, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 1:28.44 | |
2 | 279 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 1:31.52 | ||
3 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 1:41.72 | |
4 | 263 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | 1:46.42 | |
5 | 255 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 1:49.88 | |
6 | 259 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | 1:50.33 | |
7 | 315 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 2:05.70 | |
8 | 328 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 2:13.33 | |
9 | 40 | Poulsen Emil | 2003 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 271 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
11 | 273 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | ||
12 | 277 | Larsen Anton | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
13 | 284 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 31, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 233 | Nielsen Signe | 1998 | RINGSTED | 9848AF | 25 m | 30.42 | |
2 | 307 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 30.98 | |
3 | 197 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 50 m | 31.06 | |
4 | 368 | Wiuff Cecilie | 2000 | HERLEV | 0072AB | 25 m | 31.06 | |
5 | 321 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 31.17 | |
6 | 221 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 31.38 | |
7 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 31.40 | |
8 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 50 m | 32.28 | |
9 | 287 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 32.55 | |
10 | 333 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 33.15 | |
11 | 262 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 33.21 | |
12 | 224 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 33.33 | |
13 | 319 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 33.61 | |
14 | 283 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 34.57 | |
15 | 159 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 34.99 | |
16 | 374 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 36.22 | EFT |
17 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 36.68 | |
18 | 18 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 0192AL | 25 m | 37.18 | |
19 | 324 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 37.57 | |
20 | 6 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 38.86 | |
21 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 38.86 | |
22 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 41.16 | |
23 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 42.83 | ||
24 | 325 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 43.14 | |
25 | 1 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 45.32 | ||
26 | 153 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 45.62 | |
27 | 249 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 46.16 | |
28 | 280 | Mehr Celina | 2003 | ROSKILDE | 0378AL | 25 m | 49.36 | |
29 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 52.79 | |
30 | 266 | Gerlach Caroline | 2002 | ROSKILDE | 25 m | |||
31 | 288 | Paaske Ulrika | 2004 | ROSKILDE | 0482AL | 25 m | ||
32 | 305 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | ||
33 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 32, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 25.60 | |
2 | 216 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 25.76 | |
3 | 162 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 27.00 | |
4 | 207 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 27.37 | |
5 | 215 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 50 m | 27.79 | |
6 | 301 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 27.89 | |
7 | 304 | Corell Danny | 1997 | KALUNDBORG | 9749AN | 25 m | 28.13 | |
8 | 303 | Andersen Sebastian H. | 1997 | KALUNDBORG | 9739AA | 25 m | 28.43 | |
9 | 17 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 28.85 | |
10 | 339 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 29.20 | |
11 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 29.89 | EFT |
12 | 248 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 29.94 | |
13 | 182 | Bruhn Mads Lünell | 1998 | HERLUFSHOL | 9871AQ | 25 m | 30.20 | |
14 | 44 | Thomassen Mathias Munch | 1998 | DRAGSHOLM | 9853AN | 25 m | 31.45 | |
15 | 295 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 31.50 | |
16 | 282 | Møller Johan Theis | 2000 | ROSKILDE | 0023AK | 25 m | 32.19 | |
17 | 318 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 32.31 | |
18 | 360 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 33.23 | |
19 | 13 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 33.26 | |
20 | 125 | Fabiansen Gustav | 2002 | LYNGBY | 0215AH | 50 m | 36.47 | |
21 | 138 | Kayerød-Rasmussen Emil | 2002 | LYNGBY | 0253AH | 50 m | 36.78 | |
22 | 227 | Møller Frederik | 2002 | RINGSTED | 0263AL | 25 m | 37.39 | |
23 | 316 | Mortensen Mikkel | 2003 | KALUNDBORG | 0329AI | 25 m | 38.00 | |
24 | 15 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 38.75 | |
25 | 214 | Guntofte Filip | 2001 | RINGSTED | 0161AQ | 25 m | 38.98 | |
26 | 20 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 0089AN | 25 m | 39.12 | |
27 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 39.43 | |
28 | 84 | Helms Frederik | 2001 | VEST | 0171AL | 25 m | 41.31 | EFT |
29 | 143 | Quaade Mikkel | 2003 | LYNGBY | 0393AD | 25 m | 41.31 | |
30 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 41.41 | |
31 | 311 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 42.12 | |
32 | 326 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 43.97 | |
33 | 34 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 50.00 | |
34 | 176 | Ankersen Mathias | 2004 | HERLUFSHOL | 0405AC | 25 m | 57.43 | |
35 | 39 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 0299AO | 25 m | 1:00.00 | |
36 | 352 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 1:01.40 | |
37 | 12 | Malmberg Frederik | 2000 | ODSHERRED | 25 m | |||
38 | 152 | Rademakers Mika | 2001 | TVS IF | 0147AO | 25 m | ||
39 | 259 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 25 m | ||
40 | 261 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
41 | 263 | Echardt Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 25 m | ||
42 | 271 | Jørgense Jonatan Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
43 | 273 | Jørgensen Malte Hagbarth | 2005 | ROSKILDE | 0515AE | 25 m | ||
44 | 284 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
45 | 292 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 33, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 156 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 2:54.11 | |
2 | 264 | Echardt Frederikke | 2002 | ROSKILDE | 0274AG | 50 m | 2:58.14 | |
3 | 99 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | 2:59.80 | |
4 | 336 | Uglebjerg Marie | 2002 | KALUNDBORG | 0222AB | 25 m | 3:00.13 | |
5 | 281 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 50 m | 3:00.52 | |
6 | 183 | Bryde Anika | 2000 | HERLUFSHOL | 0082BC | 25 m | 3:02.02 | |
7 | 296 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | 3:06.38 | |
8 | 365 | Møller Katharina N | 2001 | HERLEV | 0122AI | 50 m | 3:07.08 | |
9 | 276 | Kristensen Kaya Fjeldsted | 2002 | ROSKILDE | 0232AJ | 25 m | 3:07.14 | |
10 | 298 | Viereck Lærke | 1997 | ROSKILDE | 9754AT | 50 m | 3:11.61 | |
11 | 267 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 3:12.39 | |
12 | 334 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 3:18.09 | |
13 | 108 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | 3:19.71 | |
14 | 278 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 50 m | 3:25.56 | |
15 | 322 | Olsson Astrid Marie | 1999 | KALUNDBORG | 9902BC | 25 m | 3:27.16 | |
16 | 102 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 3:27.43 | |
17 | 111 | Sørensen Amalie V. | 2002 | VEST | 0274AC | 25 m | 3:28.97 | |
18 | 97 | Lundhus Sasia | 2002 | VEST | 0216AO | 25 m | 3:34.84 | EFT |
19 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 3:35.93 | |
20 | 353 | Brast Maja Egebjerg | 2002 | HERLEV | 0206AF | 50 m | 3:36.03 | |
21 | 81 | Eriksen Anna Højerslev | 2004 | VEST | 0484AD | 25 m | 3:38.89 | EFT |
22 | 90 | Jensen Caroline Wiuff | 2004 | VEST | 0492AD | 25 m | 3:42.33 | EFT |
23 | 1 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 3:42.93 | ||
24 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:43.69 | |
25 | 359 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 3:50.25 | |
26 | 357 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 4:09.64 | |
27 | 72 | Abcell Isabel | 2001 | VEST | 0174AH | 25 m | 4:21.86 | |
28 | 229 | Nielsen Amalie Nyhave | 2004 | RINGSTED | 0414AJ | 25 m | 4:46.97 | |
29 | 7 | Hansen Cecilie Gaarde | 2000 | ODSHERRED | 0084AU | 25 m | ||
30 | 79 | Devantier Anne-Sofie | 2004 | VEST | 0406AG | 25 m | EFT | |
31 | 80 | Egenhardt Annika | 2003 | VEST | 0348AM | 25 m | EFT | |
32 | 82 | Glendrup Laura Kaae | 2003 | VEST | 0326AR | 25 m | EFT | |
33 | 100 | Nielsen Nadia Juul | 2003 | VEST | 0328AI | 25 m | EFT | |
34 | 118 | Witt Mia | 2002 | VEST | 0206AO | 25 m | EFT | |
35 | 145 | Rottensten Anna Myhre | 2003 | LYNGBY | 25 m | |||
36 | 244 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 34, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 2:25.88 | |
2 | 207 | Carstensen Magnus | 1999 | RINGSTED | 9903AH | 25 m | 2:30.50 | |
3 | 253 | Andersen Magnus | 1995 | ROSKILDE | 9565AQ | 25 m | 2:31.32 | |
4 | 302 | Andersen Oliver H. | 1999 | KALUNDBORG | 9971AA | 25 m | 2:39.35 | |
5 | 180 | Brander Marco | 1996 | HERLUFSHOL | 9655AL | 25 m | 2:41.29 | |
6 | 215 | Hansen Bjørn | 1998 | RINGSTED | 9859AN | 25 m | 2:42.38 | |
7 | 217 | Jensen Kasper | 1997 | RINGSTED | 9725AD | 25 m | 2:43.73 | |
8 | 314 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 2:44.06 | |
9 | 351 | Beiter Victor Bendix | 2001 | HERLEV | 0113AG | 25 m | 2:44.61 | |
10 | 285 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | 2:45.63 | |
11 | 335 | Uglebjerg Jonas | 1997 | KALUNDBORG | 9703AD | 25 m | 2:45.96 | |
12 | 246 | Søgaard Alexander | 2002 | RINGSTED | 0293AE | 25 m | 2:54.58 | |
13 | 154 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 2:55.52 | |
14 | 245 | Szokody Martin | 1999 | RINGSTED | 9915AN | 25 m | 2:56.95 | |
15 | 330 | Ringhøj Nicolai | 1998 | KALUNDBORG | 9827AR | 25 m | 3:02.23 | |
16 | 369 | Wiuff Nicolai | 2002 | HERLEV | 0243AB | 25 m | 3:05.52 | |
17 | 337 | Witthøft Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0045AA | 25 m | 3:06.14 | |
18 | 230 | Nielsen Anders | 2001 | RINGSTED | 0123AF | 25 m | 3:07.24 | |
19 | 39 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 0299AO | 25 m | 3:30.00 | |
20 | 76 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | VEST | 0299AI | 25 m | 3:36.62 | EFT |
21 | 91 | Jensen Lucas | 2001 | VEST | 0183AM | 25 m | 3:37.64 | EFT |
22 | 98 | Martinsen Otto Pons | 2002 | VEST | 0233AJ | 25 m | 3:39.68 | EFT |
23 | 279 | Lystlund Oliver | 2003 | ROSKILDE | 25 m | 3:40.37 | ||
24 | 103 | Nybroe Mikkel Lyngbye | 2004 | VEST | 0469AA | 25 m | 3:57.97 | EFT |
25 | 250 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 25 m | 4:01.30 | |
26 | 78 | Davidsen Tobias | 2003 | VEST | 0329AD | 25 m | EFT | |
27 | 86 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | VEST | 0283AK | 25 m | EFT | |
28 | 89 | Jacobsen Martin | 2002 | VEST | 0267AL | 25 m | EFT | |
29 | 94 | Krievs Carl Magnus | 2002 | VEST | 0257AD | 25 m | EFT | |
30 | 109 | Sonne-Schmidt Sebastian | 2003 | VEST | 0387AB | 25 m | EFT | |
31 | 175 | Adeler Lukas | 2001 | HERLUFSHOL | 0133AG | 25 m | ||
32 | 200 | Schelke Oskar | 2002 | HERLUFSHOL | 0251AL | 25 m | ||
33 | 284 | Nyegaard Bertram | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 35, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 190 | Karstensen Didde | 1996 | HERLUFSHOL | 9654AO | 25 m | 27.31 | |
2 | 321 | Nystrøm Emma F. | 1996 | KALUNDBORG | 9614AZ | 25 m | 27.88 | |
3 | 221 | Ladik Annabelle Grønbech | 1997 | RINGSTED | 9734BC | 25 m | 28.01 | |
4 | 197 | Pedersen Ida | 1998 | HERLUFSHOL | 9866AH | 25 m | 28.29 | |
5 | 262 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | 28.32 | |
6 | 307 | Junge Laura Holm | 1998 | KALUNDBORG | 9838AD | 25 m | 28.61 | |
7 | 338 | Witthøft Sofie | 1997 | KALUNDBORG | 9794AG | 25 m | 28.72 | |
8 | 224 | Larsen Maria Heiberg | 1998 | RINGSTED | 9886AQ | 25 m | 28.84 | |
9 | 287 | Paaske Andrea | 2001 | ROSKILDE | 0186AF | 25 m | 29.41 | |
10 | 192 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 25 m | 29.75 | |
11 | 283 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | 30.17 | |
12 | 157 | Christensen Emma Røhmer | 2000 | NÆSTVED | 0062AY | 25 m | 30.30 | |
13 | 374 | Jakobsen Ida Brix | 1998 | ROSKILDE | 9876AN | 25 m | 30.42 | EFT |
14 | 222 | Langtoft Celina | 1999 | RINGSTED | 9948AK | 25 m | 30.52 | |
15 | 309 | Kristensen Nicole | 1999 | KALUNDBORG | 9954AY | 25 m | 30.61 | |
16 | 252 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | 30.74 | |
17 | 267 | Jensen Bolette Mandrup | 2000 | ROSKILDE | 0046AR | 25 m | 30.96 | |
18 | 242 | Steffensen Caroline | 2000 | RINGSTED | 0092AL | 25 m | 31.00 | |
19 | 163 | Wilstrup Pernille Dahl | 1997 | NÆSTVED | 9788AV | 25 m | 31.33 | |
20 | 324 | Petersen Cecilie N. | 1998 | KALUNDBORG | 9842AU | 25 m | 31.54 | |
21 | 260 | Christensen Christina | 2001 | ROSKILDE | 0114AP | 50 m | 31.59 | |
22 | 155 | Bjerre Juliane Løndahl | 1999 | NÆSTVED | 9934AH | 25 m | 31.74 | |
23 | 151 | Høegh-Jørgensen Julie | 2000 | TVS IF | 0062AI | 25 m | 31.75 | |
24 | 102 | Nybroe Laura Lyngbye | 2002 | VEST | 0272AL | 25 m | 31.77 | |
25 | 156 | Bonnesen Amalie | 1999 | NÆSTVED | 9912AI | 25 m | 31.81 | |
26 | 319 | Møller-Kristensen Annika | 2000 | KALUNDBORG | 0044AJ | 25 m | 31.84 | |
27 | 320 | Nicolaisen Louise | 1998 | KALUNDBORG | 9884AQ | 25 m | 32.08 | |
28 | 159 | Høgh Alberte | 1999 | NÆSTVED | 9976AZ | 25 m | 32.13 | |
29 | 291 | Palmund Liva | 2002 | ROSKILDE | 0246AA | 25 m | 32.22 | |
30 | 18 | Petersen Sofie Guijarro | 2001 | ODSHERRED | 0192AL | 25 m | 32.46 | |
31 | 333 | Strandberg Caroline | 1998 | KALUNDBORG | 9884BB | 25 m | 32.46 | |
32 | 241 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 32.78 | |
33 | 204 | Andersen Maria | 2002 | RINGSTED | 0222AP | 25 m | 32.85 | |
34 | 350 | Andersen Ida-Marie | 2001 | HERLEV | 0184AH | 25 m | 32.97 | |
35 | 293 | Petersen Alberte Fie | 2002 | ROSKILDE | 0224AH | 25 m | 33.09 | |
36 | 112 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | 33.30 | |
37 | 153 | Rasmussen Nikoline Laura | 2000 | TVS IF | 0004BA | 25 m | 33.34 | |
38 | 220 | Krøll Thea | 2000 | RINGSTED | 0002AT | 25 m | 33.47 | |
39 | 121 | Bendt Sofia Norre | 2003 | LYNGBY | 0316AG | 50 m | 33.61 | |
40 | 1 | Andersen Astrid Katrine | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 34.32 | ||
41 | 232 | Nielsen Katja Kjær | 2002 | RINGSTED | 0268AU | 25 m | 34.38 | |
42 | 88 | Jacobsen Amalie K. | 2000 | VEST | 0062AO | 25 m | 34.66 | |
43 | 27 | Jensen Ida | 2000 | DRAGSHOLM | 0046BB | 25 m | 35.00 | |
44 | 6 | Grømma Amalie Horsfeldt A | 1999 | ODSHERRED | 9956BB | 25 m | 35.01 | |
45 | 21 | Wendel Zara | 2002 | ODSHERRED | 25 m | 35.29 | ||
46 | 325 | Petersen Engeline Scheby | 2002 | KALUNDBORG | 0274AY | 25 m | 35.47 | |
47 | 366 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278AK | 25 m | 35.69 | |
48 | 186 | Gudmundsdottir Emilia Sol | 2002 | HERLUFSHOL | 0214AQ | 25 m | 35.98 | |
49 | 35 | Nielsen Sabine Storm | 2000 | DRAGSHOLM | 0038BC | 25 m | 36.21 | |
50 | 38 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 36.41 | |
51 | 126 | Fester Sif Søgaard | 2003 | LYNGBY | 0398AM | 50 m | 36.73 | |
52 | 310 | Larsen Anna | 2004 | KALUNDBORG | 0498AD | 25 m | 36.78 | |
53 | 306 | Holm Caroline | 2004 | KALUNDBORG | 0432AE | 25 m | 37.13 | |
54 | 9 | Jensen Emma D. | 2002 | ODSHERRED | 0204AV | 25 m | 37.16 | |
55 | 23 | Egenæs Katrine | 2000 | DRAGSHOLM | 0086BB | 25 m | 37.48 | EFT |
56 | 334 | Strandberg Nicoline | 2002 | KALUNDBORG | 0248AJ | 25 m | 37.54 | |
57 | 278 | Larsen Silke | 2003 | ROSKILDE | 0358AI | 25 m | 37.89 | |
58 | 305 | Eirup Julie | 2003 | KALUNDBORG | 0394AT | 25 m | 38.38 | |
59 | 195 | Makienok Freja | 2002 | HERLUFSHOL | 0204AW | 25 m | 38.66 | |
60 | 234 | Olsen Emma | 2003 | RINGSTED | 0318AD | 25 m | 39.55 | |
61 | 211 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 39.59 | |
62 | 223 | Larsen Jasmin | 2002 | RINGSTED | 0264AZ | 25 m | 39.59 | |
63 | 356 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 41.07 | |
64 | 14 | Olsen Cecilie Kaas | 2001 | ODSHERRED | 25 m | 41.23 | ||
65 | 236 | Pedersen Signe T. | 2002 | RINGSTED | 25 m | 41.30 | ||
66 | 249 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 41.83 | |
67 | 332 | Stanelt Frida Bang | 2004 | KALUNDBORG | 0422AL | 25 m | 43.37 | |
68 | 274 | Kobberø Selma | 2004 | ROSKILDE | 0466AH | 25 m | 43.64 | |
69 | 7 | Hansen Cecilie Gaarde | 2000 | ODSHERRED | 0084AU | 25 m | 44.17 | |
70 | 42 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 45.00 | |
71 | 181 | Bruhn Ida | 2004 | HERLUFSHOL | 0444AP | 25 m | 45.31 | |
72 | 239 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 45.60 | |
73 | 327 | Rasmussen Laura | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 46.53 | ||
74 | 235 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 49.85 | |
75 | 177 | Ankersen Mie | 2006 | HERLUFSHOL | 0622AD | 25 m | 53.29 | |
76 | 219 | Kristiansen Cecilie | 1990 | RINGSTED | 9044AE | 50 m | 59.62 | |
77 | 228 | Nielsen Amalie K. | 2005 | RINGSTED | 0516AD | 25 m | 1:01.04 | |
78 | 199 | Scheel Mille | 2003 | HERLUFSHOL | 25 m | 1:03.95 | ||
79 | 110 | Svane Caroline | 2005 | VEST | 0516AH | 25 m | 1:06.13 | |
80 | 73 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:06.51 | |
81 | 87 | Holm Kathrine | 2005 | VEST | 0556AI | 25 m | 1:06.83 | |
82 | 83 | Gotfredsen Alma | 2005 | VEST | 0548AI | 25 m | 1:13.49 | |
83 | 85 | Helms Rebecca Loft | 2006 | VEST | 0634AB | 25 m | 1:16.03 | |
84 | 93 | Koch-Mathews Selina | 2005 | VEST | 25 m | 1:27.32 | ||
85 | 92 | Jensen Lykke Gøttrup | 2004 | VEST | 25 m | |||
86 | 101 | Nielsen Rebecca Krejberg | 2005 | VEST | 25 m | |||
87 | 105 | Packert-Frendsen Natascha | 2005 | VEST | 25 m | |||
88 | 107 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 25 m | |||
89 | 115 | Sørensen Liva Gottrup | 2006 | VEST | 25 m | |||
90 | 297 | Stanbury Emily | 2005 | ROSKILDE | 25 m | |||
91 | 300 | Andersen Lilli | 2003 | KALUNDBORG | 0348AT | 25 m | ||
92 | 329 | Riis-Larsen Sasja | 1998 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 36, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 331 | Rysgaard Mathias | 1998 | KALUNDBORG | 9833AA | 25 m | 24.09 | |
2 | 216 | Hansen Claus | 1995 | RINGSTED | 9593AP | 25 m | 24.22 | |
3 | 294 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 25 m | 24.78 | |
4 | 162 | Vang Sebastian | 1991 | NÆSTVED | 9163AA | 25 m | 25.23 | |
5 | 301 | Andersen Mikkel H. | 1991 | KALUNDBORG | 9109AB | 25 m | 25.37 | |
6 | 158 | Hansen Mads Ingeman | 1997 | NÆSTVED | 9719AC | 25 m | 25.52 | |
7 | 248 | Sørensen Jonas B. | 1993 | RINGSTED | 9375AF | 25 m | 25.74 | |
8 | 270 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | 25.95 | |
9 | 117 | Wifstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | 26.29 | |
10 | 187 | Hansen Jonas | 1996 | HERLUFSHOL | 9663AN | 25 m | 26.56 | |
11 | 17 | Petersen Jacob | 1995 | ODSHERRED | 9515AQ | 25 m | 26.59 | |
12 | 154 | Billenstein Nicolai | 1996 | NÆSTVED | 9693AN | 25 m | 27.05 | |
13 | 339 | Zachariassen Emil | 1997 | KALUNDBORG | 9753AN | 25 m | 27.29 | |
14 | 26 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 27.44 | |
15 | 231 | Nielsen Andreas | 1994 | RINGSTED | 9495AK | 25 m | 27.62 | |
16 | 212 | Grandjean Victor | 2001 | RINGSTED | 0107AF | 25 m | 27.67 | |
17 | 363 | Lund Felix | 2001 | HERLEV | 0123AM | 25 m | 27.91 | |
18 | 10 | Kronhøj Thomas Drøscher | 1995 | ODSHERRED | 9561AS | 25 m | 27.94 | |
19 | 254 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 25 m | 27.97 | |
20 | 299 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 25 m | 27.99 | |
21 | 269 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 50 m | 28.07 | |
22 | 361 | Kiss Christopher | 1999 | HERLEV | 9935AJ | 50 m | 28.15 | |
23 | 240 | Schytte Daniel | 2000 | RINGSTED | 0067AM | 25 m | 28.29 | |
24 | 373 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HERLEV | 0231AC | 25 m | 28.37 | EFT |
25 | 295 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 28.39 | |
26 | 95 | Lantz Sebastian Bidstrup | 1999 | VEST | 9901AH | 25 m | 28.88 | |
27 | 12 | Malmberg Frederik | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 28.90 | ||
28 | 314 | Loose Magnus | 1999 | KALUNDBORG | 9977AM | 25 m | 29.14 | |
29 | 289 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 25 m | 29.20 | |
30 | 360 | Kenskov Laurits | 2001 | HERLEV | 0145AC | 25 m | 29.40 | |
31 | 13 | Olesen Boas | 2000 | ODSHERRED | 0099AN | 25 m | 29.58 | |
32 | 318 | Møller Mads | 2000 | KALUNDBORG | 0041AM | 25 m | 29.81 | |
33 | 133 | Højberg Alfred | 2002 | LYNGBY | 0267AD | 25 m | 30.20 | |
34 | 247 | Sørensen Casper Ramsdahl | 2000 | RINGSTED | 0013AU | 25 m | 30.50 | |
35 | 3 | Christiansen Asmund V. | 2000 | ODSHERRED | 0097AS | 25 m | 31.46 | |
36 | 367 | Vittrup Carl Peter | 2001 | HERLEV | 0139AA | 25 m | 31.57 | |
37 | 15 | Olsen Niklas Kaas | 1999 | ODSHERRED | 9905AO | 25 m | 31.64 | |
38 | 362 | Krarup Villads | 2000 | HERLEV | 0015AE | 25 m | 31.64 | |
39 | 128 | Frydensberg Albert | 2001 | LYNGBY | 0133AH | 25 m | 31.90 | |
40 | 175 | Adeler Lukas | 2001 | HERLUFSHOL | 0133AG | 25 m | 32.15 | |
41 | 77 | Borg Frederik | 2000 | VEST | 0035AM | 25 m | 32.38 | |
42 | 31 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 32.51 | |
43 | 355 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 32.61 | |
44 | 275 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 25 m | 32.93 | |
45 | 354 | Eskjær-Køppen Peter | 2002 | HERLEV | 0203AD | 25 m | 33.02 | |
46 | 214 | Guntofte Filip | 2001 | RINGSTED | 0161AQ | 25 m | 33.31 | |
47 | 238 | Rasmussen Holger S. | 2001 | RINGSTED | 0117AP | 25 m | 33.64 | |
48 | 43 | Sørensen Magnus Kingo | 1999 | DRAGSHOLM | 9929AR | 25 m | 33.73 | |
49 | 36 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 33.98 | |
50 | 205 | Bodal Benjamin | 2003 | RINGSTED | 0385AF | 25 m | 34.18 | |
51 | 206 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 34.36 | |
52 | 39 | Petersen Oliver Stybe | 2002 | DRAGSHOLM | 0299AO | 25 m | 35.00 | |
53 | 11 | Larsen Emil | 1999 | ODSHERRED | 9923AP | 25 m | 35.34 | |
54 | 20 | Plambech Frederik Holt | 2000 | ODSHERRED | 0089AN | 25 m | 35.94 | |
55 | 34 | Modin Rasmus | 2002 | DRAGSHOLM | 0295AQ | 25 m | 35.99 | |
56 | 150 | Textor-Broch Bror | 2003 | LYNGBY | 0381AD | 25 m | 36.45 | |
57 | 8 | Jacobsen Joachim | 2000 | ODSHERRED | 25 m | 36.72 | ||
58 | 144 | Reüter Lucas | 2002 | LYNGBY | 0275AM | 25 m | 36.99 | |
59 | 203 | Wagenvoort Ruben | 2002 | HERLUFSHOL | 0209AK | 25 m | 37.12 | |
60 | 326 | Petersen Frederik Scheby | 2004 | KALUNDBORG | 0491AH | 25 m | 37.13 | |
61 | 152 | Rademakers Mika | 2001 | TVS IF | 0147AO | 25 m | 37.40 | |
62 | 272 | Jørgensen Lucas Hagbarth | 2002 | ROSKILDE | 0225AO | 25 m | 37.54 | |
63 | 194 | Løwenstein Rasmus | 2001 | HERLUFSHOL | 0169AO | 50 m | 38.06 | |
64 | 311 | Lind-Ellefsen Alexander | 2004 | KALUNDBORG | 0475AB | 25 m | 38.70 | |
65 | 255 | Baunkjær Magnus Dreistrup | 2003 | ROSKILDE | 0365AG | 25 m | 39.81 | |
66 | 149 | Sørensen Kasper Feld | 2002 | LYNGBY | 0239AG | 25 m | 39.85 | |
67 | 352 | Benli Adar | 2001 | HERLEV | 0143AR | 25 m | 40.22 | |
68 | 37 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 41.16 | |
69 | 243 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 45.23 | |
70 | 315 | Lorentsen Lucas | 2004 | KALUNDBORG | 0407AI | 25 m | 45.51 | |
71 | 328 | Rasmussen Malthe Lorin | 2005 | KALUNDBORG | 0515AC | 25 m | 50.07 | |
72 | 106 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 50.53 | |
73 | 317 | Mårtensen Joachim | 2004 | KALUNDBORG | 25 m | 51.30 | ||
74 | 74 | Andersen Gustav Steen | 2006 | VEST | 0689AA | 25 m | 53.93 | |
75 | 75 | Andersen Magnus Steen | 2006 | VEST | 0679AA | 25 m | 58.14 | |
76 | 96 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 25 m | 1:01.89 | ||
77 | 116 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 25 m | |||
78 | 261 | Colmorten Pelle | 2004 | ROSKILDE | 25 m | |||
79 | 292 | Pedersen Lukas | 2003 | ROSKILDE | 25 m | |||
80 | 313 | Lind-Ellefsen Peter | 2006 | KALUNDBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 37, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 340 | Kalundborg Damer | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:07.00 | ||
2 | 208 | Ringsted Damer | 0 | RINGSTED | 25 m | 2:10.17 | ||
3 | 376 | Roskilde Piger | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:10.92 | ||
4 | 341 | Kalundborg Damer 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:17.00 | ||
5 | 69 | Vest Piger 1 | 0 | VEST | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 120 | Lyngby Piger | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:39.00 | ||
7 | 70 | Vest Piger 2 | 0 | VEST | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 71 | Vest Piger 3 | 0 | VEST | 25 m | 2:40.00 | ||
9 | 19 | Odsherred Piger | 0 | ODSHERRED | 25 m | 3:10.00 | ||
10 | 348 | Herlev Piger | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:13.33 | ||
11 | 349 | Herlev Piger 1 | 2003 | HERLEV | 50 m | 3:24.99 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |
Løb 38, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 209 | Ringsted Drenge | 0 | RINGSTED | 25 m | 1:50.08 | ||
2 | 342 | Kalundborg Herrer | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 1:51.00 | ||
3 | 343 | Kalundborg Herrer 2 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:00.00 | ||
4 | 375 | Roskilde Drenge | 2000 | ROSKILDE | 25 m | 2:00.40 | ||
5 | 344 | Kalundborg Herrer 3 | 0 | KALUNDBORG | 25 m | 2:08.00 | ||
6 | 66 | Vest Drenge 1 | 0 | VEST | 25 m | 2:13.00 | ||
7 | 119 | Lyngby Drenge | 0 | LYNGBY | 25 m | 2:15.50 | ||
8 | 346 | Herlev Drenge | 1999 | HERLEV | 50 m | 2:19.22 | ||
9 | 371 | Dragsholm Drenge | 1996 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 67 | Vest Drenge 2 | 0 | VEST | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 68 | Vest Drenge 3 | 0 | VEST | 25 m | 2:35.00 | ||
12 | 347 | Herlev Drenge 1 | 2002 | HERLEV | 25 m | 2:47.73 | ||
13 | 4 | Odsherred Drenge | 0 | ODSHERRED | 25 m | 2:50.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.16 | Udskriftsdato | 28 oktober 2014 |
Licens til Kalundborg SK | Udskriftstidspunkt | 17:23 |