Startliste for SB-Cup 2017
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 200m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 2:12.61 | |
2 | 365 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 2:15.32 | |
3 | 399 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 2:19.29 | |
4 | 225 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:19.57 | |
5 | 191 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:19.93 | |
6 | 105 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 2:20.66 | |
7 | 100 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:22.68 | |
8 | 104 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 2:22.72 | |
9 | 186 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:23.18 | |
10 | 234 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:25.06 | |
11 | 410 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:28.02 | |
12 | 435 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:29.17 | EFT |
13 | 185 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:30.86 | |
14 | 375 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 2:33.17 | |
15 | 250 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 2:35.75 | |
16 | 184 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:36.10 | |
17 | 93 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:36.69 | |
18 | 178 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 2:37.17 | |
19 | 439 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 2:39.27 | EFT |
20 | 373 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 2:39.28 | |
21 | 58 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 2:40.38 | |
22 | 60 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 2:48.01 | |
23 | 381 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 2:48.31 | |
24 | 246 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 2:50.07 | |
25 | 427 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 2:55.87 | EFT |
26 | 95 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 2:59.78 | |
27 | 347 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:04.69 | |
28 | 125 | Gjermandsen Malene | 2003 | SLAGELSE | 0378AM | 25 m | 3:06.78 | |
29 | 136 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 3:08.38 | |
30 | 211 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 3:11.11 | |
31 | 236 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 3:11.11 | |
32 | 97 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | 3:16.40 | |
33 | 324 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:18.45 | |
34 | 349 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:21.35 | |
35 | 320 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 3:27.82 | |
36 | 350 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 3:36.73 | |
37 | 337 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 4:02.40 | |
38 | 99 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | ||
39 | 333 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | ||
40 | 340 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
41 | 345 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | ||
42 | 440 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 2, 200m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 127 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 2:08.34 | |
2 | 128 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 2:10.16 | |
3 | 217 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 2:17.32 | |
4 | 179 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:18.98 | |
5 | 192 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:19.39 | |
6 | 224 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:26.86 | |
7 | 432 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 2:28.43 | EFT |
8 | 61 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 2:29.70 | |
9 | 388 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 2:35.46 | |
10 | 376 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 2:39.29 | |
11 | 407 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 2:41.49 | |
12 | 94 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 2:42.74 | |
13 | 143 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 2:45.31 | |
14 | 98 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 2:47.06 | |
15 | 240 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 2:47.08 | |
16 | 132 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 2:50.52 | |
17 | 431 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 2:51.84 | EFT |
18 | 220 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 2:57.11 | |
19 | 339 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 2:58.42 | |
20 | 385 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 2:59.25 | |
21 | 342 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 3:04.28 | |
22 | 88 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:04.38 | |
23 | 336 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:11.45 | |
24 | 74 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 3:14.28 | |
25 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:20.81 | |
26 | 67 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:26.14 | |
27 | 401 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 3:32.29 | |
28 | 330 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:33.19 | |
29 | 68 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 3:34.40 | |
30 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 3:37.20 | |
31 | 160 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
32 | 239 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | ||
33 | 329 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | ||
34 | 341 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | ||
35 | 354 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | ||
36 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | ||
37 | 384 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 3, 100m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:09.74 | |
2 | 201 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:12.70 | |
3 | 100 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:16.45 | |
4 | 244 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:16.53 | |
5 | 169 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:17.73 | |
6 | 156 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:18.46 | |
7 | 228 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:20.58 | |
8 | 152 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:21.59 | |
9 | 436 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:21.75 | EFT |
10 | 210 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:22.24 | |
11 | 181 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:23.54 | |
12 | 254 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:23.84 | |
13 | 120 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:24.20 | |
14 | 172 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:24.49 | |
15 | 409 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:24.70 | |
16 | 222 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:25.86 | |
17 | 168 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:25.88 | |
18 | 428 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:26.17 | EFT |
19 | 134 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:26.45 | |
20 | 182 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:26.49 | |
21 | 195 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:29.02 | |
22 | 233 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:29.48 | |
23 | 382 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | 1:29.90 | |
24 | 102 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:29.97 | |
25 | 92 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:31.19 | |
26 | 383 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 1:31.60 | |
27 | 203 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:33.25 | |
28 | 202 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 1:33.37 | |
29 | 133 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:33.48 | |
30 | 396 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:35.95 | |
31 | 155 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:37.28 | |
32 | 394 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:38.31 | |
33 | 103 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 1:39.60 | |
34 | 306 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:39.68 | |
35 | 235 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:40.34 | |
36 | 378 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:41.10 | |
37 | 251 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:41.42 | |
38 | 75 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:42.97 | |
39 | 136 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:43.87 | |
40 | 300 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 1:46.48 | |
41 | 367 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 1:50.78 | |
42 | 371 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 1:51.63 | |
43 | 352 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:53.66 | |
44 | 190 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:53.86 | |
45 | 247 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:54.68 | |
46 | 335 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:57.63 | |
47 | 331 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 1:57.78 | |
48 | 252 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:57.96 | |
49 | 85 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 2:02.67 | |
50 | 245 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 2:04.28 | |
51 | 72 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 2:10.10 | |
52 | 63 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | ||
53 | 65 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
54 | 338 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
55 | 372 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 4, 100m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:03.62 | |
2 | 141 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 1:04.46 | |
3 | 135 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:05.74 | |
4 | 213 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:06.31 | |
5 | 217 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:07.51 | |
6 | 198 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:11.85 | |
7 | 438 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:11.85 | EFT |
8 | 81 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 1:12.39 | |
9 | 197 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:15.34 | |
10 | 180 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 1:15.48 | |
11 | 434 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:17.71 | EFT |
12 | 204 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:19.17 | |
13 | 406 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:19.61 | |
14 | 219 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:23.59 | |
15 | 83 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:23.79 | |
16 | 199 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:23.80 | |
17 | 176 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:26.92 | |
18 | 188 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:27.24 | |
19 | 82 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:29.67 | |
20 | 411 | Toftager Mathias | 2003 | KORSØR | 0383AQ | 25 m | 1:30.97 | |
21 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 1:32.00 | |
22 | 94 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:32.07 | |
23 | 353 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:32.32 | |
24 | 171 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:34.17 | |
25 | 343 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:34.61 | |
26 | 147 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:35.28 | |
27 | 346 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:35.86 | |
28 | 344 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:35.91 | |
29 | 91 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:37.55 | |
30 | 391 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:38.43 | |
31 | 327 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:39.03 | |
32 | 395 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:40.53 | |
33 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:41.34 | |
34 | 400 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:42.15 | |
35 | 377 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:43.13 | |
36 | 379 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 1:44.51 | |
37 | 150 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | 1:48.76 | |
38 | 226 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:50.86 | |
39 | 322 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 2:03.26 | |
40 | 249 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 2:03.40 | |
41 | 326 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 2:03.88 | |
42 | 334 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 2:05.30 | |
43 | 332 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 2:07.05 | |
44 | 71 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 2:09.02 | |
45 | 76 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | ||
46 | 89 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
47 | 304 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | ||
48 | 351 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | ||
49 | 404 | Pradel Simon | 2003 | KORSØR | 0367AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 5, 100m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Weinreich Laura | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 1:06.07 | EFT | |
2 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 1:15.87 | |
3 | 169 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:17.64 | |
4 | 196 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:19.05 | |
5 | 429 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:23.83 | EFT |
6 | 430 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:24.04 | EFT |
7 | 185 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 1:25.20 | |
8 | 195 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 1:32.60 | |
9 | 381 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 50 m | 1:33.93 | |
10 | 203 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 1:39.95 | |
11 | 181 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:40.05 | |
12 | 374 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:40.12 | |
13 | 182 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:42.26 | |
14 | 168 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 1:45.64 | |
15 | 101 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:52.89 | |
16 | 238 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:14.37 | |
17 | 190 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 2:15.56 | |
18 | 84 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | ||
19 | 90 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | ||
20 | 303 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | ||
21 | 399 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 6, 100m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 121 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:03.67 | |
2 | 397 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 1:06.85 | |
3 | 128 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:07.35 | |
4 | 140 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:07.51 | |
5 | 402 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:09.91 | |
6 | 433 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 1:11.34 | EFT |
7 | 229 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:12.36 | |
8 | 142 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:13.36 | |
9 | 197 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:17.93 | |
10 | 224 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:17.98 | |
11 | 223 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:19.11 | |
12 | 199 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:24.48 | |
13 | 157 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:25.77 | |
14 | 64 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:29.05 | |
15 | 176 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:31.30 | |
16 | 145 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:31.33 | |
17 | 188 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:32.16 | |
18 | 143 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 1:32.63 | |
19 | 73 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:35.40 | |
20 | 80 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:37.33 | |
21 | 237 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:38.57 | |
22 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:44.11 | |
23 | 88 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:50.85 | |
24 | 67 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:51.12 | |
25 | 171 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:51.31 | |
26 | 387 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 2:03.05 | |
27 | 69 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 7, 200m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 148 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 3:04.84 | |
2 | 201 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 3:15.34 | |
3 | 152 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 3:15.67 | |
4 | 95 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 3:17.25 | |
5 | 253 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:22.46 | |
6 | 228 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 3:23.91 | |
7 | 134 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 3:24.10 | |
8 | 437 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:24.23 | EFT |
9 | 373 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 3:29.61 | |
10 | 230 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 3:31.94 | |
11 | 178 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 3:33.37 | |
12 | 120 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 3:34.85 | |
13 | 435 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 3:38.24 | EFT |
14 | 60 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:38.77 | |
15 | 235 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 3:41.65 | |
16 | 349 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:41.66 | |
17 | 394 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 3:46.21 | |
18 | 125 | Gjermandsen Malene | 2003 | SLAGELSE | 0378AM | 25 m | 3:46.74 | |
19 | 103 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 3:53.60 | |
20 | 155 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 3:53.98 | |
21 | 372 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 3:59.45 | |
22 | 303 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 4:00.92 | |
23 | 324 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 4:06.02 | |
24 | 154 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 4:09.60 | |
25 | 159 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 4:16.48 | |
26 | 439 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 4:18.93 | EFT |
27 | 300 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 4:20.59 | |
28 | 66 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 4:32.28 | |
29 | 77 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | ||
30 | 84 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | ||
31 | 85 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | ||
32 | 92 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | ||
33 | 191 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | ||
34 | 298 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | ||
35 | 320 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | ||
36 | 328 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | ||
37 | 340 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
38 | 408 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 8, 200m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:28.67 | |
2 | 130 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:39.43 | |
3 | 132 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 3:10.23 | |
4 | 355 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 3:25.63 | |
5 | 407 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 3:27.26 | |
6 | 145 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 3:30.57 | |
7 | 232 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 3:31.96 | |
8 | 377 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 3:34.47 | |
9 | 179 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 3:36.46 | |
10 | 432 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 3:45.00 | EFT |
11 | 82 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 3:45.03 | |
12 | 391 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 3:47.29 | |
13 | 412 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 50 m | 4:05.38 | |
14 | 336 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 4:09.43 | |
15 | 354 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 4:14.89 | |
16 | 393 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 4:43.38 | |
17 | 79 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | ||
18 | 158 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 0611AL | 25 m | ||
19 | 160 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | ||
20 | 198 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | ||
21 | 341 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 9, 25m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 137 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 18.12 | |
2 | 254 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 18.42 | |
3 | 153 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 0604AP | 25 m | 19.03 | |
4 | 212 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 19.11 | |
5 | 335 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 21.14 | |
6 | 367 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 22.17 | |
7 | 146 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 22.21 | |
8 | 408 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 22.86 | |
9 | 247 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 24.24 | |
10 | 86 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 25.59 | |
11 | 123 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | ||
12 | 301 | Hansen Veronica | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
13 | 305 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
14 | 331 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | ||
15 | 338 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
16 | 378 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 10, 25m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 217 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 14.53 | |
2 | 384 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 16.20 | |
3 | 400 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 17.29 | |
4 | 124 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 17.50 | |
5 | 405 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 17.66 | |
6 | 149 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 18.50 | |
7 | 221 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 19.11 | |
8 | 161 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | 20.32 | |
9 | 158 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 0611AL | 25 m | 20.70 | |
10 | 322 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 21.38 | |
11 | 78 | Krøl Silas | 2007 | RINGSTED | 0743AE | 25 m | 21.61 | |
12 | 215 | Jørgensen Adam | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 22.11 | ||
13 | 387 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | 22.76 | |
14 | 162 | Wesenberg-Lund Sebastian | 2008 | SLAGELSE | 0871AC | 25 m | 23.13 | |
15 | 334 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 23.59 | |
16 | 332 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 23.87 | |
17 | 226 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 25.26 | |
18 | 59 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 25.31 | |
19 | 70 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 27.81 | |
20 | 150 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | ||
21 | 302 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | ||
22 | 323 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | ||
23 | 329 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | ||
24 | 385 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 11, 25m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 146 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 26.47 | |
2 | 119 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | ||
3 | 139 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | ||
4 | 154 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | ||
5 | 251 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | ||
6 | 252 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | ||
7 | 301 | Hansen Veronica | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
8 | 305 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
9 | 321 | Andersen Anika | 2007 | VEST | 25 m | |||
10 | 333 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | ||
11 | 352 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 12, 25m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 310 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 30.93 | |
2 | 78 | Krøl Silas | 2007 | RINGSTED | 0743AE | 25 m | 32.94 | |
3 | 326 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
4 | 351 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 13, 200m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 184 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:40.28 | |
2 | 191 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 2:40.47 | |
3 | 430 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 2:43.39 | EFT |
4 | 186 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:43.42 | |
5 | 225 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 2:46.32 | |
6 | 169 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 2:46.90 | |
7 | 409 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 2:48.20 | |
8 | 156 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 2:48.41 | |
9 | 63 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 2:49.79 | |
10 | 375 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 2:50.69 | |
11 | 428 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 2:52.51 | EFT |
12 | 429 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 2:53.56 | EFT |
13 | 410 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 2:55.72 | |
14 | 234 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 2:59.11 | |
15 | 148 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 2:59.64 | |
16 | 93 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 2:59.90 | |
17 | 58 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 3:05.65 | |
18 | 181 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 3:07.31 | |
19 | 182 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 3:08.56 | |
20 | 195 | Petersen Andrea Nøhr | 2006 | KØGE | 0686AB | 25 m | 3:11.44 | |
21 | 168 | Bollmann Klara-Sofie | 2006 | KØGE | 0676AA | 25 m | 3:13.67 | |
22 | 102 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:13.91 | |
23 | 396 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:16.06 | |
24 | 202 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 3:17.18 | |
25 | 347 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 3:18.12 | |
26 | 203 | Østergaard Julie Brix | 2006 | KØGE | 0616AE | 25 m | 3:19.95 | |
27 | 253 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 3:23.31 | |
28 | 103 | Thomsen Linnea Worm | 2005 | RINGSTED | 0548AH | 25 m | 3:23.55 | |
29 | 427 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 3:25.00 | EFT |
30 | 92 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 3:27.59 | |
31 | 374 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 3:30.19 | |
32 | 97 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | 3:38.44 | |
33 | 190 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 4:08.76 | |
34 | 298 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 4:13.53 | |
35 | 238 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 4:21.11 | |
36 | 72 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | ||
37 | 120 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
38 | 337 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | ||
39 | 345 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | ||
40 | 382 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | ||
41 | 383 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 14, 200m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 2:22.14 | |
2 | 130 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 2:32.33 | |
3 | 397 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 2:36.61 | |
4 | 192 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:36.93 | |
5 | 81 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 2:38.41 | |
6 | 140 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:39.91 | |
7 | 229 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:41.34 | |
8 | 61 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 2:41.75 | |
9 | 180 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:44.44 | |
10 | 204 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:47.51 | |
11 | 142 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 2:49.27 | |
12 | 64 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 2:49.38 | |
13 | 223 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 2:50.11 | |
14 | 197 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 2:51.38 | |
15 | 224 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 2:55.26 | |
16 | 188 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 2:59.94 | |
17 | 199 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 3:00.31 | |
18 | 83 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 3:00.81 | |
19 | 432 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 3:02.00 | EFT |
20 | 176 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 3:04.55 | |
21 | 73 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 3:05.69 | |
22 | 355 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 3:09.69 | |
23 | 82 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 3:13.33 | |
24 | 171 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 3:16.42 | |
25 | 339 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 3:21.82 | |
26 | 431 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 3:24.08 | EFT |
27 | 98 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 3:25.63 | |
28 | 69 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 3:25.76 | |
29 | 80 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 3:26.44 | |
30 | 74 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 3:34.15 | |
31 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 3:35.94 | |
32 | 147 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 3:36.38 | |
33 | 67 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 3:37.90 | |
34 | 346 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:45.08 | |
35 | 88 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 3:46.48 | |
36 | 327 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 3:50.36 | |
37 | 353 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 4:05.43 | |
38 | 68 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 4:06.70 | |
39 | 71 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | ||
40 | 127 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | ||
41 | 342 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | ||
42 | 343 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | ||
43 | 344 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | ||
44 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | ||
45 | 388 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | ||
46 | 393 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | ||
47 | 395 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | ||
48 | 406 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 15, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 28.21 | |
2 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 28.74 | |
3 | 436 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 28.74 | EFT |
4 | 126 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 50 m | 28.90 | |
5 | 399 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 29.46 | |
6 | 105 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 29.64 | |
7 | 435 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 29.73 | EFT |
8 | 100 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 30.08 | |
9 | 104 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 30.09 | |
10 | 144 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 30.10 | |
11 | 410 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 30.11 | |
12 | 234 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 30.54 | |
13 | 196 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 30.60 | |
14 | 428 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 30.79 | EFT |
15 | 178 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 31.05 | |
16 | 228 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 31.30 | |
17 | 244 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 31.51 | |
18 | 185 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 31.72 | |
19 | 222 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 32.22 | |
20 | 250 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 33.10 | |
21 | 58 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 33.54 | |
22 | 254 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 34.10 | |
23 | 172 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 34.12 | |
24 | 381 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 34.32 | |
25 | 246 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 34.89 | |
26 | 233 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 35.07 | |
27 | 210 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 35.18 | |
28 | 378 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 35.18 | |
29 | 133 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 35.53 | |
30 | 102 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 35.84 | |
31 | 60 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 36.18 | |
32 | 95 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 36.33 | |
33 | 230 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 36.83 | |
34 | 235 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 37.54 | |
35 | 251 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 37.65 | |
36 | 75 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 38.03 | |
37 | 349 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 38.24 | |
38 | 129 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 38.89 | |
39 | 137 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 39.74 | |
40 | 306 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 39.76 | |
41 | 392 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 39.85 | |
42 | 211 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 40.11 | |
43 | 324 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 40.67 | |
44 | 372 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 40.76 | |
45 | 212 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 40.81 | |
46 | 159 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | 41.15 | |
47 | 398 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 41.23 | |
48 | 236 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 41.35 | |
49 | 371 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 41.93 | |
50 | 308 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 42.04 | |
51 | 394 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 42.10 | |
52 | 123 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | 42.21 | |
53 | 328 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 43.01 | |
54 | 90 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 43.15 | |
55 | 303 | Jensen Asta Maria R. | 2007 | NÆSTVED | 0742AE | 25 m | 43.18 | |
56 | 101 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 43.81 | |
57 | 139 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 43.91 | |
58 | 153 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 0604AP | 25 m | 44.05 | |
59 | 66 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 44.29 | |
60 | 333 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 44.38 | |
61 | 119 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 44.47 | |
62 | 245 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 44.78 | |
63 | 335 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 45.17 | |
64 | 350 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 45.61 | |
65 | 85 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 50 m | 48.21 | |
66 | 72 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 48.37 | |
67 | 146 | Nielsen Elisabeth Tobel | 2007 | SLAGELSE | 0782AG | 25 m | 48.58 | |
68 | 440 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 49.50 | EFT |
69 | 99 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 49.68 | |
70 | 331 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 50.15 | |
71 | 84 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 50.28 | |
72 | 65 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 25 m | 56.22 | ||
73 | 301 | Hansen Veronica | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
74 | 305 | Nielsen Asta Lund | 2008 | NÆSTVED | 25 m | |||
75 | 321 | Andersen Anika | 2007 | VEST | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 16, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 25.53 | |
2 | 141 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 25.95 | |
3 | 217 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 26.17 | |
4 | 121 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 26.66 | |
5 | 213 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 27.16 | |
6 | 131 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 27.20 | |
7 | 402 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 27.36 | |
8 | 397 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 27.43 | |
9 | 138 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 27.47 | |
10 | 433 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 28.09 | EFT |
11 | 223 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 28.56 | |
12 | 438 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 29.47 | EFT |
13 | 219 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 29.53 | |
14 | 434 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 29.57 | EFT |
15 | 229 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 29.68 | |
16 | 239 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 30.00 | |
17 | 157 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 30.15 | |
18 | 209 | Bachmann Sebastian | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 31.11 | ||
19 | 145 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 31.41 | |
20 | 142 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 31.66 | |
21 | 132 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 32.90 | |
22 | 73 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 33.24 | |
23 | 376 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 33.36 | |
24 | 240 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 33.40 | |
25 | 395 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 34.24 | |
26 | 64 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 50 m | 34.49 | |
27 | 94 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 34.61 | |
28 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 34.90 | |
29 | 232 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 34.93 | |
30 | 336 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 35.57 | |
31 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 35.59 | |
32 | 220 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 35.61 | |
33 | 407 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 36.28 | |
34 | 237 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 36.33 | |
35 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 36.47 | |
36 | 330 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 36.53 | |
37 | 98 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 36.79 | |
38 | 91 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 37.39 | |
39 | 411 | Toftager Mathias | 2003 | KORSØR | 0383AQ | 25 m | 37.71 | |
40 | 379 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 38.83 | |
41 | 412 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 38.89 | |
42 | 124 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 38.99 | |
43 | 309 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 39.04 | |
44 | 249 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 39.54 | |
45 | 405 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 39.60 | |
46 | 401 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 40.36 | |
47 | 386 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 40.68 | |
48 | 160 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 41.15 | |
49 | 149 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 42.66 | |
50 | 221 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 43.09 | |
51 | 304 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | 43.89 | |
52 | 226 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 44.17 | |
53 | 76 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 44.40 | |
54 | 150 | Nissen Nikolaj Li | 2006 | SLAGELSE | 0605AC | 25 m | 44.99 | |
55 | 89 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | 45.95 | ||
56 | 161 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | 45.95 | |
57 | 79 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 47.44 | |
58 | 322 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 48.09 | |
59 | 78 | Krøl Silas | 2007 | RINGSTED | 0743AE | 25 m | 49.09 | |
60 | 354 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 49.43 | |
61 | 332 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 49.81 | |
62 | 162 | Wesenberg-Lund Sebastian | 2008 | SLAGELSE | 0871AC | 25 m | 50.78 | |
63 | 70 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 53.28 | |
64 | 334 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 53.91 | |
65 | 310 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 54.37 | |
66 | 59 | Baba Ali | 2006 | RINGSTED | 0687AJ | 25 m | 54.53 | |
67 | 215 | Jørgensen Adam | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 55.11 | ||
68 | 302 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 57.81 | |
69 | 404 | Pradel Simon | 2003 | KORSØR | 0367AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 17, 50m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 429 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 38.42 | EFT |
2 | 201 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 50 m | 40.07 | |
3 | 373 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 41.41 | |
4 | 253 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 42.47 | |
5 | 228 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 42.74 | |
6 | 382 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | 43.18 | |
7 | 186 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 43.28 | |
8 | 230 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 46.11 | |
9 | 347 | Sørensen Liva Gottorp | 2006 | VEST | 0694AD | 25 m | 46.95 | |
10 | 211 | Hardis Maria | 2004 | DRAGSHOLM | 0434BA | 25 m | 48.11 | |
11 | 172 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 48.31 | |
12 | 125 | Gjermandsen Malene | 2003 | SLAGELSE | 0378AM | 25 m | 48.38 | |
13 | 212 | Ingleby Anne Louise | 2003 | DRAGSHOLM | 0338BE | 25 m | 48.66 | |
14 | 236 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 49.16 | |
15 | 155 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 49.28 | |
16 | 252 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 49.30 | |
17 | 374 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 49.42 | |
18 | 392 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 49.89 | |
19 | 345 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 50.86 | |
20 | 210 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 51.03 | |
21 | 153 | Person Melanie | 2006 | SLAGELSE | 0604AP | 25 m | 51.81 | |
22 | 408 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 52.31 | |
23 | 123 | Danielsen Naja Møller | 2006 | SLAGELSE | 0616AO | 25 m | 52.50 | |
24 | 320 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 53.57 | |
25 | 97 | Steffensen Frederikke | 2005 | RINGSTED | 0556AN | 25 m | 54.00 | |
26 | 77 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 54.71 | |
27 | 137 | Larsen Emilie | 2007 | SLAGELSE | 0778AD | 25 m | 56.14 | |
28 | 238 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 56.34 | |
29 | 300 | Dyhr-Rasmussen Rosa | 2007 | NÆSTVED | 0788AE | 25 m | 56.42 | |
30 | 139 | Lauridsen Frida | 2005 | SLAGELSE | 0514AO | 25 m | 56.81 | |
31 | 233 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 57.25 | |
32 | 66 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 58.63 | |
33 | 136 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 58.67 | |
34 | 367 | Boye Asta Marie | 2006 | KORSØR | 0626AF | 25 m | 59.04 | |
35 | 337 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 59.94 | |
36 | 154 | Petersen Clara | 2006 | SLAGELSE | 0644AM | 25 m | 1:02.95 | |
37 | 119 | Alibasic Dzejla | 2005 | SLAGELSE | 0552AU | 25 m | 1:03.21 | |
38 | 308 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:03.63 | |
39 | 398 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 1:05.79 | |
40 | 352 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 1:11.75 | |
41 | 99 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:14.55 | |
42 | 306 | Nielsen Iben Lund | 2006 | NÆSTVED | 0636AM | 25 m | 1:15.26 | |
43 | 65 | Grønnehøj Mathilde | 2006 | RINGSTED | 25 m | |||
44 | 86 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
45 | 338 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 18, 50m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 151 | Nygaard Magnus | 2000 | SLAGELSE | 0045AH | 25 m | 32.27 | |
2 | 130 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 33.06 | |
3 | 128 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 33.75 | |
4 | 198 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 36.66 | |
5 | 217 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 38.11 | |
6 | 213 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 38.44 | |
7 | 179 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 39.73 | |
8 | 127 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 50 m | 39.75 | |
9 | 209 | Bachmann Sebastian | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 40.11 | ||
10 | 204 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 40.87 | |
11 | 219 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 42.62 | |
12 | 83 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 43.85 | |
13 | 433 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 44.00 | EFT |
14 | 431 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 44.52 | EFT |
15 | 232 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 45.69 | |
16 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 46.34 | |
17 | 412 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 46.34 | |
18 | 386 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 48.86 | |
19 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 49.77 | |
20 | 339 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 50.45 | |
21 | 341 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 50.64 | |
22 | 377 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 51.53 | |
23 | 391 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 52.47 | |
24 | 342 | Queitsch Ditlev | 2006 | VEST | 0671AB | 25 m | 54.07 | |
25 | 124 | Fredslund-Andersen Anders | 2006 | SLAGELSE | 0607AI | 25 m | 54.86 | |
26 | 79 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 55.36 | |
27 | 149 | Nielsen Nikolaj | 2006 | SLAGELSE | 0629AD | 25 m | 56.56 | |
28 | 393 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 57.23 | |
29 | 401 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 57.50 | |
30 | 323 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 57.90 | |
31 | 215 | Jørgensen Adam | 2005 | DRAGSHOLM | 25 m | 59.11 | ||
32 | 161 | Weensgaard Rasmus | 2006 | SLAGELSE | 0695AH | 25 m | 59.45 | |
33 | 411 | Toftager Mathias | 2003 | KORSØR | 0383AQ | 25 m | 59.99 | |
34 | 70 | Haak Oscar | 2007 | RINGSTED | 0785AE | 25 m | 1:00.49 | |
35 | 302 | Hass Emil | 2006 | NÆSTVED | 0677AL | 25 m | 1:00.62 | |
36 | 221 | Neess Calvin Konge | 2005 | DRAGSHOLM | 0525AN | 25 m | 1:03.48 | |
37 | 379 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 1:03.95 | |
38 | 76 | Kristoffersen Simon | 2005 | RINGSTED | 0589AL | 25 m | 1:08.99 | |
39 | 309 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 1:14.30 | |
40 | 89 | Pedersen Noah Berg | 2005 | RINGSTED | 25 m | |||
41 | 158 | Sørensen Oliver | 2006 | SLAGELSE | 0611AL | 25 m | ||
42 | 162 | Wesenberg-Lund Sebastian | 2008 | SLAGELSE | 0871AC | 25 m | ||
43 | 304 | Larsen Mads G. Skovly | 2006 | NÆSTVED | 0657AL | 25 m | ||
44 | 326 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
45 | 329 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | ||
46 | 351 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | ||
47 | 387 | Knudsen Lukas Kjeldsholm | 2004 | KORSØR | 0441AG | 25 m | ||
48 | 404 | Pradel Simon | 2003 | KORSØR | 0367AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 19, 50m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 443 | Weinreich Laura | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 29.71 | EFT | |
2 | 126 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 31.60 | |
3 | 435 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 32.80 | EFT |
4 | 184 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 32.84 | |
5 | 144 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 32.99 | |
6 | 409 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 33.14 | |
7 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 33.63 | |
8 | 375 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 33.85 | |
9 | 196 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 34.02 | |
10 | 430 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 34.40 | EFT |
11 | 222 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 34.50 | |
12 | 202 | Wium Charlotte | 2006 | KØGE | 0682AA | 25 m | 35.33 | |
13 | 428 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 35.82 | EFT |
14 | 436 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 36.50 | EFT |
15 | 148 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 37.36 | |
16 | 93 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 37.86 | |
17 | 152 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 50 m | 39.12 | |
18 | 233 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 39.57 | |
19 | 225 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 39.71 | |
20 | 427 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 39.73 | EFT |
21 | 437 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 41.70 | EFT |
22 | 396 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 42.13 | |
23 | 439 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 42.66 | EFT |
24 | 383 | Jensen-Mattebjer Kathrine | 2004 | KORSØR | 0496AS | 25 m | 43.80 | |
25 | 230 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 44.21 | |
26 | 235 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 45.06 | |
27 | 392 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 45.27 | |
28 | 75 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 45.28 | |
29 | 129 | Jensen Monique Etsegenet | 2003 | SLAGELSE | 0374AD | 25 m | 46.61 | |
30 | 101 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 48.62 | |
31 | 371 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 48.77 | |
32 | 398 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 50.93 | |
33 | 90 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 51.55 | |
34 | 77 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 56.90 | |
35 | 328 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 58.55 | |
36 | 298 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:04.43 | |
37 | 247 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:05.20 | |
38 | 134 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | ||
39 | 159 | Tønnesen Silke Krakau | 2006 | SLAGELSE | 0654AC | 25 m | ||
40 | 308 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | ||
41 | 340 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | ||
42 | 350 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 20, 50m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 135 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 27.93 | |
2 | 121 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 28.17 | |
3 | 141 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 28.52 | |
4 | 138 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 28.57 | |
5 | 140 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 29.82 | |
6 | 402 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 29.94 | |
7 | 131 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 31.61 | |
8 | 192 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 32.37 | |
9 | 229 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 32.85 | |
10 | 157 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 50 m | 32.91 | |
11 | 434 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 33.97 | EFT |
12 | 224 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 34.53 | |
13 | 388 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 35.01 | |
14 | 223 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 35.23 | |
15 | 180 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 35.33 | |
16 | 143 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 35.63 | |
17 | 406 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 35.88 | |
18 | 209 | Bachmann Sebastian | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 37.11 | ||
19 | 219 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 37.65 | |
20 | 438 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 38.65 | EFT |
21 | 432 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 39.39 | EFT |
22 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 40.72 | |
23 | 232 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 41.48 | |
24 | 384 | Jepsen Christian Søe | 2005 | KORSØR | 0553AF | 25 m | 42.23 | |
25 | 237 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 42.36 | |
26 | 80 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 44.31 | |
27 | 91 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 44.75 | |
28 | 376 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 45.01 | |
29 | 385 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 45.49 | |
30 | 355 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 45.55 | |
31 | 400 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 45.70 | |
32 | 353 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 45.87 | |
33 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 47.13 | |
34 | 346 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 47.99 | |
35 | 386 | Jørgensen Benjamin | 2005 | KORSØR | 0539AB | 25 m | 48.16 | |
36 | 309 | Sibbern-Larsen James | 2005 | NÆSTVED | 0503AM | 25 m | 49.42 | |
37 | 405 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 50.09 | |
38 | 147 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 54.19 | |
39 | 343 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 54.27 | |
40 | 327 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 56.25 | |
41 | 68 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 59.37 | |
42 | 344 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:01.29 | |
43 | 71 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | ||
44 | 74 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | ||
45 | 310 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | ||
46 | 330 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 21, 4X50m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 242 | Stålpiger 1 Fr.værk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 2:12.00 | ||
2 | 54 | Ringsted 1 | 2001 | RINGSTED | 25 m | 2:13.49 | ||
3 | 424 | Vsk Dream Team | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:14.70 | EFT | |
4 | 114 | Stv Piger 1 | 2001 | SLAGELSE | 25 m | 2:15.00 | ||
5 | 243 | Stålpiger 2 Fr.værk | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:20.00 | ||
6 | 414 | Medley Piger K3 Korsør | 2005 | KORSØR | 25 m | 2:20.00 | ||
7 | 206 | Dragsholm Piger 1 | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:22.11 | ||
8 | 55 | Ringsted 2 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:25.00 | ||
9 | 115 | Stv Piger 2 | 2002 | SLAGELSE | 25 m | 2:30.00 | ||
10 | 208 | Dragsholm Piger 2 | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:40.11 | ||
11 | 426 | Vsk Piger 2 | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:40.46 | EFT | |
12 | 116 | Stv Piger 3 | 2003 | SLAGELSE | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | 318 | Vest Talent Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:54.90 | ||
14 | 117 | Stv Piger 4 | 2004 | SLAGELSE | 25 m | 3:00.00 | ||
15 | 118 | Stv Piger 5 | 2005 | SLAGELSE | 25 m | 3:15.00 | ||
16 | 319 | Vest Talent Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:23.78 | ||
17 | 56 | Ringsted 3 | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
18 | 57 | Ringsted 4 | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
19 | 165 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | |||
20 | 166 | Køge Piger 2 | 2003 | KØGE | 25 m | |||
21 | 390 | Girl-Power Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
22 | 416 | K1 Piger Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
23 | 420 | K3 Piger Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
24 | 421 | Næstved Piger | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 22, 4X50m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Stv Drenge 1 | 2001 | SLAGELSE | 25 m | 2:00.00 | ||
2 | 205 | Dragsholm Drenge 1 | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:07.11 | ||
3 | 110 | Stv Drenge 2 | 2002 | SLAGELSE | 25 m | 2:10.00 | ||
4 | 54 | Ringsted 1 | 2001 | RINGSTED | 25 m | 2:12.50 | ||
5 | 425 | Vsk Horror Vordingborg | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:14.61 | EFT | |
6 | 207 | Dragsholm Drenge 2 | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:27.11 | ||
7 | 55 | Ringsted 2 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:30.00 | ||
8 | 111 | Stv Drenge 3 | 2003 | SLAGELSE | 25 m | 2:30.00 | ||
9 | 241 | Ståldrenge 1 Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 112 | Stv Drenge 4 | 2004 | SLAGELSE | 25 m | 2:50.00 | ||
11 | 315 | Vest Talent Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:50.46 | ||
12 | 316 | Vest Talent Drenge 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:55.31 | ||
13 | 317 | Vest Talent Drenge 3 | 2006 | VEST | 25 m | 3:00.62 | ||
14 | 113 | Stv Drenge 5 | 2005 | SLAGELSE | 25 m | 3:15.00 | ||
15 | 56 | Ringsted 3 | 2003 | RINGSTED | 25 m | |||
16 | 57 | Ringsted 4 | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
17 | 164 | Køge Drenge | 2004 | KØGE | 25 m | |||
18 | 366 | Korsør Bois | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
19 | 389 | Banditterne Korsør | 2003 | KORSØR | 25 m | |||
20 | 415 | K1 Drenge Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
21 | 418 | K3 Drenge 1 Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
22 | 419 | K3 Drenge 2 Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
23 | 422 | Næstved Drenge | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 23, 100m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 126 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 1:21.50 | |
2 | 144 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:22.12 | |
3 | 429 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:22.12 | EFT |
4 | 187 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 1:23.60 | |
5 | 148 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:25.24 | |
6 | 360 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396aj | 25 m | 1:25.94 | |
7 | 191 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 1:27.76 | |
8 | 428 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:28.85 | EFT |
9 | 409 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:29.01 | |
10 | 436 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:30.08 | EFT |
11 | 186 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 1:31.25 | |
12 | 152 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | 1:31.65 | |
13 | 437 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:32.85 | EFT |
14 | 225 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:33.00 | |
15 | 375 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:33.04 | |
16 | 58 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:33.32 | |
17 | 253 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:33.32 | |
18 | 169 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:33.78 | |
19 | 382 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | 1:33.94 | |
20 | 182 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:34.14 | |
21 | 134 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:34.50 | |
22 | 95 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:34.65 | |
23 | 107 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 1:34.66 | |
24 | 439 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:34.82 | EFT |
25 | 435 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 1:36.07 | EFT |
26 | 178 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:38.87 | |
27 | 235 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:39.42 | |
28 | 381 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 1:39.78 | |
29 | 230 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:39.99 | |
30 | 228 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:43.32 | |
31 | 394 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 1:43.93 | |
32 | 349 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:44.49 | |
33 | 155 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:44.67 | |
34 | 92 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:45.02 | |
35 | 236 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 1:45.11 | |
36 | 430 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:45.31 | EFT |
37 | 246 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:45.36 | |
38 | 125 | Gjermandsen Malene | 2003 | SLAGELSE | 0378AM | 25 m | 1:45.95 | |
39 | 181 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:46.72 | |
40 | 120 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:46.85 | |
41 | 60 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:46.87 | |
42 | 250 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 1:47.36 | |
43 | 350 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:47.92 | |
44 | 408 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:49.40 | |
45 | 392 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:49.74 | |
46 | 372 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 1:49.77 | |
47 | 252 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:49.94 | |
48 | 345 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:51.95 | |
49 | 190 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:52.05 | |
50 | 320 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:52.26 | |
51 | 77 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 2:01.13 | |
52 | 371 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 2:01.24 | |
53 | 87 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 2:01.90 | |
54 | 245 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 2:04.45 | |
55 | 85 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 2:06.52 | |
56 | 136 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 2:08.91 | |
57 | 66 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 2:14.56 | |
58 | 238 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 2:17.79 | |
59 | 247 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 2:26.19 | |
60 | 84 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:51.63 | |
61 | 72 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | ||
62 | 102 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | ||
63 | 307 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | ||
64 | 358 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652ap | 25 m | ||
65 | 398 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 24, 100m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 1:02.31 | |
2 | 174 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:10.12 | |
3 | 157 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:10.98 | |
4 | 130 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:11.61 | |
5 | 183 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:13.16 | |
6 | 189 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:13.57 | |
7 | 128 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:14.23 | |
8 | 140 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 1:17.81 | |
9 | 198 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:21.23 | |
10 | 362 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159aj | 25 m | 1:21.80 | |
11 | 127 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 1:23.80 | |
12 | 199 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:26.80 | |
13 | 434 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:27.09 | EFT |
14 | 179 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 1:27.90 | |
15 | 204 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:28.37 | |
16 | 138 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:28.66 | |
17 | 131 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 1:29.14 | |
18 | 219 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 1:32.08 | |
19 | 356 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 1:32.43 | |
20 | 132 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:33.48 | |
21 | 223 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 1:35.11 | |
22 | 188 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:35.53 | |
23 | 407 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:36.38 | |
24 | 355 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:36.60 | |
25 | 377 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 1:38.14 | |
26 | 431 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:38.45 | EFT |
27 | 176 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:39.27 | |
28 | 82 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:39.36 | |
29 | 344 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:41.12 | |
30 | 83 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:41.40 | |
31 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:41.95 | |
32 | 395 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:42.86 | |
33 | 232 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:43.06 | |
34 | 171 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:43.83 | |
35 | 385 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:44.05 | |
36 | 412 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 1:44.13 | |
37 | 444 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:45.51 | EFT |
38 | 197 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:45.56 | |
39 | 336 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 1:45.84 | |
40 | 391 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:46.19 | |
41 | 343 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:49.47 | |
42 | 432 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:50.26 | EFT |
43 | 249 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:50.96 | |
44 | 388 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 50 m | 1:53.65 | |
45 | 341 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:53.72 | |
46 | 160 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:54.72 | |
47 | 67 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:58.33 | |
48 | 327 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 2:00.86 | |
49 | 401 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 2:03.37 | |
50 | 353 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 2:06.36 | |
51 | 323 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 2:06.41 | |
52 | 354 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 2:18.34 | |
53 | 68 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | ||
54 | 71 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | ||
55 | 79 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | ||
56 | 88 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | ||
57 | 404 | Pradel Simon | 2003 | KORSØR | 0367AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 25, 50m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 32.34 | |
2 | 365 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 32.40 | |
3 | 357 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398aj | 25 m | 32.88 | |
4 | 399 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 32.94 | |
5 | 443 | Weinreich Laura | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 34.15 | EFT | |
6 | 184 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 34.22 | |
7 | 363 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268an | 25 m | 34.41 | |
8 | 201 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 34.51 | |
9 | 410 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 34.86 | |
10 | 185 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 34.90 | |
11 | 196 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 35.24 | |
12 | 108 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 35.48 | |
13 | 244 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 35.49 | |
14 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 36.25 | |
15 | 373 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 37.03 | |
16 | 210 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 37.11 | |
17 | 156 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 37.21 | |
18 | 172 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 37.61 | |
19 | 228 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 37.63 | |
20 | 254 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 38.66 | |
21 | 222 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 39.29 | |
22 | 427 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 40.57 | EFT |
23 | 251 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 41.26 | |
24 | 193 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 42.17 | |
25 | 233 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 42.94 | |
26 | 231 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 43.60 | |
27 | 133 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 43.94 | |
28 | 87 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 44.56 | |
29 | 324 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 45.11 | |
30 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598ak | 25 m | 46.11 | |
31 | 328 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 46.20 | |
32 | 378 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 50 m | 47.38 | |
33 | 371 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 48.90 | |
34 | 308 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 49.72 | |
35 | 337 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 49.76 | |
36 | 340 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 49.98 | |
37 | 398 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 50.86 | |
38 | 90 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 50.92 | |
39 | 333 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 51.55 | |
40 | 66 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 53.29 | |
41 | 101 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 54.22 | |
42 | 335 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 54.25 | |
43 | 298 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 56.36 | |
44 | 331 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 58.37 | |
45 | 348 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | 58.75 | |
46 | 86 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | 1:00.89 | |
47 | 99 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 1:01.73 | |
48 | 338 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:05.58 | |
49 | 75 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | ||
50 | 301 | Hansen Veronica | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 26, 50m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 29.01 | |
2 | 175 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 29.09 | |
3 | 141 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 29.77 | |
4 | 213 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 30.92 | |
5 | 217 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 31.11 | |
6 | 61 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 32.34 | |
7 | 438 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 32.89 | EFT |
8 | 121 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 33.38 | |
9 | 81 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 33.75 | |
10 | 192 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 33.76 | |
11 | 433 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 35.89 | EFT |
12 | 229 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 36.41 | |
13 | 239 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 37.00 | |
14 | 83 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 37.13 | |
15 | 143 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 37.34 | |
16 | 223 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 37.92 | |
17 | 180 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 50 m | 38.10 | |
18 | 219 | Larsen Victor Holm | 2003 | DRAGSHOLM | 0357AN | 25 m | 38.94 | |
19 | 406 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 39.92 | |
20 | 216 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 41.14 | |
21 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 41.28 | |
22 | 69 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 41.52 | |
23 | 82 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 41.61 | |
24 | 339 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 42.29 | |
25 | 359 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445ao | 25 m | 42.39 | |
26 | 80 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 42.45 | |
27 | 224 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 42.88 | |
28 | 299 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 43.09 | |
29 | 91 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 43.58 | |
30 | 346 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 44.59 | |
31 | 330 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 44.68 | |
32 | 218 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 45.04 | |
33 | 74 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 45.32 | |
34 | 361 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505am | 25 m | 45.57 | |
35 | 73 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 45.64 | |
36 | 220 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 45.86 | |
37 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 46.14 | |
38 | 98 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | 46.94 | |
39 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 47.39 | |
40 | 405 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 48.29 | |
41 | 79 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 51.54 | |
42 | 379 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 53.16 | |
43 | 226 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 53.68 | |
44 | 312 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | 54.27 | |
45 | 393 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 54.35 | |
46 | 326 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | 55.23 | |
47 | 332 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 55.90 | |
48 | 322 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 57.31 | |
49 | 334 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 57.97 | |
50 | 227 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | 58.11 | ||
51 | 329 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | 58.59 | |
52 | 78 | Krøl Silas | 2007 | RINGSTED | 0743AE | 25 m | 58.91 | |
53 | 351 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | 1:12.01 | |
54 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | ||
55 | 64 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | ||
56 | 311 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
57 | 404 | Pradel Simon | 2003 | KORSØR | 0367AS | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 27, 25m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 374 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 16.94 | |
2 | 396 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 20.43 | |
3 | 177 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 23.97 | |
4 | 352 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 27.41 | |
5 | 187 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | ||
6 | 254 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 28, 25m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 13.93 | |
2 | 397 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 15.63 | |
3 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | 17.42 | |
4 | 400 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 18.35 | |
5 | 226 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 22.11 | |
6 | 237 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 26.92 | |
7 | 189 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 27.22 | |
8 | 170 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | ||
9 | 310 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | ||
10 | 312 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | ||
11 | 402 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | ||
12 | 405 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 29, 25m Brystsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 408 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 26.23 | |
2 | 86 | Nørregaard Emilie | 2007 | RINGSTED | 0748AF | 25 m | ||
3 | 177 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | ||
4 | 252 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | ||
5 | 301 | Hansen Veronica | 2007 | NÆSTVED | 25 m | |||
6 | 307 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | ||
7 | 308 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | ||
8 | 338 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | ||
9 | 348 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | ||
10 | 372 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 30, 25m Brystsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 412 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 25 m | 25.64 | |
2 | 323 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 27.83 | |
3 | 227 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | 29.11 | ||
4 | 78 | Krøl Silas | 2007 | RINGSTED | 0743AE | 25 m | 35.34 | |
5 | 174 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | ||
6 | 183 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | ||
7 | 311 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
8 | 322 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | ||
9 | 332 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | ||
10 | 334 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | ||
11 | 401 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 31, 400m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 187 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 4:42.33 | |
2 | 225 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 4:48.34 | |
3 | 96 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 4:55.02 | |
4 | 191 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 25 m | 4:56.77 | |
5 | 104 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 4:57.36 | |
6 | 105 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 25 m | 5:00.20 | |
7 | 100 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 5:03.73 | |
8 | 234 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 5:10.11 | |
9 | 122 | Christoffersen Victoria | 2002 | SLAGELSE | 0284AQ | 25 m | 5:15.92 | |
10 | 186 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 50 m | 5:19.34 | |
11 | 428 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 5:20.00 | EFT |
12 | 93 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 5:26.36 | |
13 | 409 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 5:27.01 | |
14 | 248 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 5:44.29 | |
15 | 250 | Laustsen Mathilde | 2003 | FR.VÆRK | 0306AZ | 25 m | 5:49.82 | |
16 | 410 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 5:51.84 | |
17 | 246 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 6:07.06 | |
18 | 378 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 6:22.98 | |
19 | 125 | Gjermandsen Malene | 2003 | SLAGELSE | 0378AM | 25 m | 6:30.19 | |
20 | 394 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 7:09.31 | |
21 | 134 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | ||
22 | 136 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | ||
23 | 148 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | ||
24 | 152 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | ||
25 | 298 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | ||
26 | 440 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | EFT | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 32, 400m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 170 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 4:01.80 | |
2 | 223 | Nielsen Silas Storm | 2002 | DRAGSHOLM | 0291AL | 25 m | 4:33.90 | |
3 | 179 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 4:55.72 | |
4 | 224 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 5:03.44 | |
5 | 397 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 5:04.79 | |
6 | 180 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 5:11.53 | |
7 | 145 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 5:39.68 | |
8 | 81 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 5:41.08 | |
9 | 94 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 5:45.74 | |
10 | 240 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 5:48.23 | |
11 | 376 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 5:49.89 | |
12 | 407 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 6:02.28 | |
13 | 132 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 6:09.87 | |
14 | 339 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 6:23.12 | |
15 | 377 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 6:32.46 | |
16 | 67 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 6:39.74 | |
17 | 88 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | ||
18 | 98 | Stærmose Jakob | 2005 | RINGSTED | 0583AD | 25 m | ||
19 | 142 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | ||
20 | 143 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | ||
21 | 147 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | ||
22 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | ||
23 | 336 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | ||
24 | 353 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | ||
25 | 355 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | ||
26 | 402 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 33, 100m Medley Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 177 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:09.66 | |
2 | 194 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:10.24 | |
3 | 201 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 1:11.72 | |
4 | 126 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 1:12.13 | |
5 | 144 | Mosegård Matilde Mantzius | 2003 | SLAGELSE | 0378AA | 25 m | 1:12.98 | |
6 | 399 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 1:13.02 | |
7 | 196 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:14.32 | |
8 | 430 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 1:14.62 | EFT |
9 | 184 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 1:15.58 | |
10 | 169 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:16.65 | |
11 | 436 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:16.83 | EFT |
12 | 429 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:18.08 | EFT |
13 | 178 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:18.13 | |
14 | 375 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:18.47 | |
15 | 148 | Nielsen Karoline | 2004 | SLAGELSE | 0422AB | 25 m | 1:19.05 | |
16 | 156 | Rasmussen Mathilde | 2002 | SLAGELSE | 0296AI | 25 m | 1:19.62 | |
17 | 63 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | 1:20.20 | |
18 | 108 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 25 m | 1:20.45 | |
19 | 106 | Mosegaard Sofie | 2002 | TRITON B | 0206AE | 25 m | 1:21.58 | |
20 | 360 | Marloth Johanne Brown | 2003 | VÆRLØSE | 0396aj | 25 m | 1:21.80 | |
21 | 373 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 1:22.55 | |
22 | 234 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:22.94 | |
23 | 93 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:24.03 | |
24 | 439 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:24.61 | EFT |
25 | 58 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:24.72 | |
26 | 222 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:24.78 | |
27 | 60 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 1:25.27 | |
28 | 253 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 1:26.58 | |
29 | 381 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 1:26.61 | |
30 | 181 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:26.84 | |
31 | 382 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | 1:26.97 | |
32 | 254 | Trojlsgaard Luna | 2004 | FR.VÆRK | 0482AN | 25 m | 1:26.99 | |
33 | 120 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | 1:27.52 | |
34 | 210 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:27.60 | |
35 | 193 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | 1:27.77 | |
36 | 95 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:27.88 | |
37 | 182 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:27.97 | |
38 | 427 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:28.02 | EFT |
39 | 107 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 25 m | 1:28.38 | |
40 | 233 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:28.88 | |
41 | 437 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 1:29.19 | EFT |
42 | 92 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:31.10 | |
43 | 235 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:31.62 | |
44 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598ak | 25 m | 1:33.14 | |
45 | 102 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 1:33.68 | |
46 | 396 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 1:33.69 | |
47 | 374 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:34.59 | |
48 | 251 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 1:35.51 | |
49 | 87 | Olsen Lara W. S. | 2006 | RINGSTED | 0696AA | 25 m | 1:36.83 | |
50 | 230 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:39.51 | |
51 | 155 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 1:39.81 | |
52 | 320 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 1:40.01 | |
53 | 231 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:40.11 | |
54 | 75 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:42.09 | |
55 | 324 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 1:42.97 | |
56 | 349 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 1:43.20 | |
57 | 190 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:44.36 | |
58 | 345 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:47.11 | |
59 | 350 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | 1:47.42 | |
60 | 77 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 1:47.57 | |
61 | 252 | Nørgaard Astrid | 2007 | FR.VÆRK | 0784AA | 25 m | 1:49.68 | |
62 | 328 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 1:49.97 | |
63 | 340 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 1:50.89 | |
64 | 66 | Haste Sascha | 2007 | RINGSTED | 0706AC | 25 m | 1:51.56 | |
65 | 101 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:56.37 | |
66 | 90 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 1:58.46 | |
67 | 85 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 1:59.73 | |
68 | 238 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 1:59.94 | |
69 | 247 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 2:01.58 | |
70 | 337 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 2:02.55 | |
71 | 352 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | 2:07.42 | |
72 | 84 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:08.64 | |
73 | 245 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 2:11.49 | |
74 | 99 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:16.96 | |
75 | 72 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | ||
76 | 392 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 34, 100m Medley Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 57.62 | |
2 | 170 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 25 m | 1:00.93 | |
3 | 175 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 1:04.19 | |
4 | 174 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 1:04.58 | |
5 | 189 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 1:04.73 | |
6 | 138 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 1:06.63 | |
7 | 183 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 25 m | 1:07.30 | |
8 | 141 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 1:07.34 | |
9 | 217 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 1:07.43 | |
10 | 157 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:08.44 | |
11 | 135 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 1:08.75 | |
12 | 130 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 1:09.32 | |
13 | 128 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:09.45 | |
14 | 127 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 1:09.64 | |
15 | 213 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 1:09.87 | |
16 | 121 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 1:10.12 | |
17 | 198 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 1:10.63 | |
18 | 204 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 1:13.64 | |
19 | 434 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:14.68 | EFT |
20 | 362 | Sundwall Tobias | 2001 | VÆRLØSE | 0159aj | 25 m | 1:14.84 | |
21 | 142 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 1:17.24 | |
22 | 64 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:17.32 | |
23 | 192 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 1:17.57 | |
24 | 299 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:19.56 | |
25 | 438 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 1:19.84 | EFT |
26 | 197 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:19.92 | |
27 | 388 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:21.51 | |
28 | 199 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:21.59 | |
29 | 83 | Mølbak Tobias | 2004 | RINGSTED | 0481AP | 25 m | 1:21.64 | |
30 | 145 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 1:22.29 | |
31 | 406 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 1:24.54 | |
32 | 73 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:26.86 | |
33 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:27.54 | |
34 | 82 | Mølbak Andreas | 2006 | RINGSTED | 0631AI | 25 m | 1:27.86 | |
35 | 432 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:28.14 | EFT |
36 | 176 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:28.26 | |
37 | 188 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:29.89 | |
38 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:30.34 | |
39 | 444 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:31.49 | EFT |
40 | 171 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:31.60 | |
41 | 431 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:32.13 | EFT |
42 | 218 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:34.01 | |
43 | 80 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:34.08 | |
44 | 376 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:34.36 | |
45 | 94 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:34.71 | |
46 | 395 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:35.11 | |
47 | 344 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 1:35.20 | |
48 | 69 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:35.44 | |
49 | 391 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:35.53 | |
50 | 160 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:37.24 | |
51 | 400 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:38.29 | |
52 | 359 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445ao | 25 m | 1:38.81 | |
53 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:39.97 | |
54 | 232 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:40.11 | |
55 | 74 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | 1:41.07 | |
56 | 361 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505am | 25 m | 1:41.13 | |
57 | 91 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 1:41.18 | |
58 | 249 | Larsen Jacob Koch | 2006 | FR.VÆRK | 0647AB | 25 m | 1:42.18 | |
59 | 343 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 1:42.23 | |
60 | 346 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 1:43.30 | |
61 | 147 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:45.35 | |
62 | 237 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:47.38 | |
63 | 327 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:47.50 | |
64 | 341 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:48.04 | |
65 | 330 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 1:49.60 | |
66 | 68 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | 1:55.88 | |
67 | 220 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:58.56 | |
68 | 393 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:58.75 | |
69 | 79 | Meinert Gustav | 2006 | RINGSTED | 0659AH | 25 m | 2:02.69 | |
70 | 71 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 2:07.01 | |
71 | 310 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | ||
72 | 354 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | ||
73 | 379 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | ||
74 | 385 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 35, 200m Butterfly Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 435 | Nykjær Maya | 2001 | VORDINGB | 0144AW | 25 m | 2:48.12 | EFT |
2 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:59.35 | |
3 | 185 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 3:20.71 | |
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 36, 200m Butterfly Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 200 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 2:07.72 | |
2 | 170 | Brønnicke Philip Krogh | 2000 | KØGE | 0075AI | 50 m | 2:10.63 | |
3 | 229 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 2:50.11 | |
4 | 140 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 37, 100m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 365 | Aunstrup Kaja | 1998 | FR.VÆRK | 9846AD | 25 m | 1:00.92 | |
2 | 126 | Gotthard Amalie | 1999 | SLAGELSE | 9928AC | 25 m | 1:01.55 | |
3 | 177 | Degner Melanie | 2000 | KØGE | 0098AC | 25 m | 1:01.64 | |
4 | 169 | Brønnicke Maya Krogh | 2005 | KØGE | 0508AB | 25 m | 1:03.99 | |
5 | 363 | Hansen Ida Holm | 2002 | VÆRLØSE | 0268an | 25 m | 1:03.99 | |
6 | 443 | Weinreich Laura | 1998 | FR.VÆRK | 25 m | 1:04.06 | EFT | |
7 | 194 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 1:04.69 | |
8 | 122 | Christoffersen Victoria | 2002 | SLAGELSE | 0284AQ | 25 m | 1:04.78 | |
9 | 225 | Noe Felina | 2002 | DRAGSHOLM | 0252AR | 25 m | 1:05.06 | |
10 | 191 | Lorentzen Katja Skovdal | 2003 | KØGE | 0338AQ | 50 m | 1:05.51 | |
11 | 196 | Petersen Line Nøhr | 2003 | KØGE | 0378AI | 25 m | 1:05.52 | |
12 | 436 | Petersen Freja | 2000 | VORDINGB | 0018BE | 25 m | 1:05.56 | EFT |
13 | 100 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 50 m | 1:06.09 | |
14 | 357 | Lund-Scherbeck Sofie | 2003 | VÆRLØSE | 0398aj | 25 m | 1:06.16 | |
15 | 104 | Wismann Cathrine | 2002 | RINGSTED | 0264AS | 25 m | 1:06.94 | |
16 | 178 | Dreier Clara | 2004 | KØGE | 0438AC | 25 m | 1:06.99 | |
17 | 409 | Thornsen Elida | 2005 | KORSØR | 0528AA | 25 m | 1:07.24 | |
18 | 410 | Thornsen Madeleine | 2001 | KORSØR | 0108AQ | 25 m | 1:07.41 | |
19 | 105 | Wismann Josephine | 2002 | RINGSTED | 0236AS | 50 m | 1:08.11 | |
20 | 429 | Christians Emilie Ferslev | 2002 | VORDINGB | 0296BA | 25 m | 1:08.34 | EFT |
21 | 244 | Huusfelt Nicoline | 2000 | FR.VÆRK | 0052AI | 25 m | 1:08.36 | |
22 | 234 | Sørensen Laura | 2001 | DRAGSHOLM | 0102BC | 25 m | 1:08.57 | |
23 | 375 | Hansen Sofie Ølgaard | 2004 | KORSØR | 0422AE | 25 m | 1:09.29 | |
24 | 108 | Sørensen Emma Fie Holck | 1999 | TRITON B | 9926AR | 50 m | 1:09.91 | |
25 | 428 | Bingler Léa Zoé | 2000 | VORDINGB | 0082AX | 25 m | 1:09.99 | EFT |
26 | 373 | Hansen Maja Wiegaard | 2002 | KORSØR | 0256AV | 25 m | 1:10.36 | |
27 | 228 | Olsen Emma | 2003 | DRAGSHOLM | 0346AS | 25 m | 1:10.37 | |
28 | 182 | Gustafson Olivia Mai | 2005 | KØGE | 0596AC | 25 m | 1:11.24 | |
29 | 210 | Bachmann Sille | 2004 | DRAGSHOLM | 0424AX | 25 m | 1:11.63 | |
30 | 58 | Andersen Emma M. | 2003 | RINGSTED | 0392AJ | 25 m | 1:12.60 | |
31 | 93 | Sahlberg Emilie Hostrup | 2005 | RINGSTED | 0582AD | 25 m | 1:12.83 | |
32 | 222 | Neess Camille | 2003 | DRAGSHOLM | 0324BA | 25 m | 1:12.84 | |
33 | 246 | Järund Ida Lund | 2003 | FR.VÆRK | 0316AO | 25 m | 1:14.28 | |
34 | 439 | Søndergaard Freja | 2004 | VORDINGB | 0452AO | 25 m | 1:14.53 | EFT |
35 | 181 | Frederiksen Agnes Dalgas | 2005 | KØGE | 0508AA | 25 m | 1:14.75 | |
36 | 107 | Nyborg-Vedsted Clara | 2002 | TRITON B | 0294AE | 50 m | 1:15.78 | |
37 | 381 | Hvilsom Caroline Bjørn | 2005 | KORSØR | 0588AA | 25 m | 1:15.95 | |
38 | 248 | Langkilde Maja Hallberg | 2004 | FR.VÆRK | 0498AL | 25 m | 1:16.15 | |
39 | 134 | Karløv Emma Ahrenkiel | 2003 | SLAGELSE | 0352AK | 25 m | 1:16.34 | |
40 | 382 | Jacobsen Isabella | 2004 | KORSØR | 0486AO | 25 m | 1:16.91 | |
41 | 378 | Hejlesen Isabella | 2004 | KORSØR | 0428AW | 25 m | 1:17.49 | |
42 | 95 | Schmidt Astrid Nørret | 2002 | RINGSTED | 0232BC | 25 m | 1:17.63 | |
43 | 172 | Christensen Sophia | 2003 | KØGE | 0326BD | 25 m | 1:18.37 | |
44 | 133 | Kaiser Ida Sjøgren | 2004 | SLAGELSE | 0428AJ | 25 m | 1:18.60 | |
45 | 233 | Schilling Alberte Holst | 2003 | DRAGSHOLM | 0368AW | 25 m | 1:18.79 | |
46 | 92 | Reynolds Malene | 2005 | RINGSTED | 0558AN | 25 m | 1:19.45 | |
47 | 427 | Bavnbæk Isabel Valsted | 2003 | VORDINGB | 0334AZ | 25 m | 1:19.99 | EFT |
48 | 231 | Rasmussen Ella | 2004 | DRAGSHOLM | 0472AL | 25 m | 1:21.12 | |
49 | 230 | Poulsen Frederikke | 2006 | DRAGSHOLM | 0624AG | 25 m | 1:21.89 | |
50 | 374 | Hansen Mathilde Mørk | 2004 | KORSØR | 0488AU | 25 m | 1:24.32 | |
51 | 75 | Klintby Mathilde | 2004 | RINGSTED | 0492AZ | 25 m | 1:25.23 | |
52 | 235 | Threms Freja | 2005 | DRAGSHOLM | 0586AN | 25 m | 1:27.46 | |
53 | 392 | Kroman Laura | 2004 | KORSØR | 0444AW | 25 m | 1:27.52 | |
54 | 136 | Kristensen Sigrid B. | 2004 | SLAGELSE | 0408AJ | 25 m | 1:29.09 | |
55 | 236 | Larsen Nadja Sofie | 2003 | DRAGSHOLM | 0414BA | 25 m | 1:30.11 | |
56 | 372 | Hansen Camilla | 1997 | KORSØR | 9784BC | 25 m | 1:31.89 | |
57 | 398 | Møller Freja | 2006 | KORSØR | 0642AF | 25 m | 1:33.59 | |
58 | 190 | Kjærsgaard Silje | 2005 | KØGE | 0576AO | 25 m | 1:34.91 | |
59 | 371 | Hallengreen Benedichte | 2005 | KORSØR | 0552AT | 25 m | 1:37.22 | |
60 | 298 | Bendtsen Mathilde | 2007 | NÆSTVED | 0758AC | 25 m | 1:37.41 | |
61 | 345 | Riis Maya Amstrup | 2007 | VEST | 0708AA | 25 m | 1:38.56 | |
62 | 333 | Jacobsen Mikkeline H. | 2007 | VEST | 0788AC | 25 m | 1:38.64 | |
63 | 358 | Helfelt Amalie | 2006 | VÆRLØSE | 0652ap | 25 m | 1:39.21 | |
64 | 408 | Rought Astamaja | 2006 | KORSØR | 0682AJ | 25 m | 1:39.77 | |
65 | 245 | Ikkala Frida Karoline | 2005 | FR.VÆRK | 0508AK | 25 m | 1:40.20 | |
66 | 307 | Pedersen Masha Jul | 2006 | NÆSTVED | 0684AG | 25 m | 1:41.83 | |
67 | 335 | Koppernagel Freja | 2008 | VEST | 0806AD | 25 m | 1:42.13 | |
68 | 308 | Raunholt Freja Katrine | 2006 | NÆSTVED | 0692AP | 25 m | 1:43.16 | |
69 | 90 | Pedersen Sofia Broskov | 2007 | RINGSTED | 0732AC | 25 m | 1:43.40 | |
70 | 72 | Juul-Andersen Sara | 2004 | RINGSTED | 0448AY | 25 m | 1:44.86 | |
71 | 101 | Sørensen Emma Skjold | 2004 | RINGSTED | 0406AX | 25 m | 1:45.81 | |
72 | 247 | Kofoed Anine Munch | 2005 | FR.VÆRK | 0576AK | 25 m | 1:46.48 | |
73 | 440 | Nordhald Silje Egeberg | 2007 | VORDINGB | 0716AD | 25 m | 1:49.09 | EFT |
74 | 338 | Murphy Ila | 2007 | VEST | 0748AJ | 25 m | 1:58.34 | |
75 | 99 | Stærmose Line | 2006 | RINGSTED | 0622AM | 25 m | 2:01.62 | |
76 | 84 | Møller Anna | 2007 | RINGSTED | 0792AG | 25 m | 2:04.98 | |
77 | 348 | Sørensen Nanna Maria S. | 2007 | VEST | 0738AJ | 25 m | 2:11.69 | |
78 | 193 | Nymand Emma Olivia | 2003 | KØGE | 0312BD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 38, 100m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Christensen Viktor | 1995 | KØGE | 9501AJ | 25 m | 51.88 | |
2 | 200 | Sørensen Mads Hauge | 1997 | KØGE | 9775AE | 25 m | 54.80 | |
3 | 175 | Danielsen Rasmus | 2001 | KØGE | 0183AB | 25 m | 55.14 | |
4 | 135 | Kokholm Oscar Fischer | 2000 | SLAGELSE | 0059AD | 25 m | 55.31 | |
5 | 121 | Cantby August Schade | 2002 | SLAGELSE | 0211AG | 25 m | 55.79 | |
6 | 141 | Løwe Frederik S. | 2001 | SLAGELSE | 0133AE | 25 m | 57.07 | |
7 | 217 | Jørgin Thor Malmby | 2001 | DRAGSHOLM | 0111AQ | 25 m | 57.48 | |
8 | 127 | Ipsen Marcus | 2002 | SLAGELSE | 0251AN | 25 m | 57.82 | |
9 | 174 | Damgård Andreas L. | 2000 | KØGE | 0099AG | 25 m | 59.09 | |
10 | 356 | Hammershøj Asbjørn | 2000 | VÆRLØSE | 0077AQ | 25 m | 59.14 | |
11 | 130 | Jensen Rasmus Aavang | 1998 | SLAGELSE | 9843AH | 25 m | 59.77 | |
12 | 128 | Jensen Jonathan Kock | 2001 | SLAGELSE | 0193AE | 25 m | 1:00.08 | |
13 | 397 | Mosegaard Emil | 2001 | KORSØR | 0187AM | 25 m | 1:00.22 | |
14 | 402 | Pedersen Kristoffer Koch | 2001 | KORSØR | 0165AR | 25 m | 1:00.32 | |
15 | 183 | Hartkopf Daniel | 2001 | KØGE | 0185AF | 50 m | 1:02.48 | |
16 | 157 | Rought Elias | 2003 | SLAGELSE | 0359AF | 25 m | 1:03.81 | |
17 | 229 | Poulsen Emil Osberg | 2003 | DRAGSHOLM | 0337AN | 25 m | 1:04.99 | |
18 | 434 | Nielse Andreas Østergaard | 1997 | VORDINGB | 9795AR | 25 m | 1:05.64 | EFT |
19 | 131 | Johansen Emil Mølholm | 2000 | SLAGELSE | 0093AT | 25 m | 1:06.43 | |
20 | 239 | Didriksen Daniel | 2002 | FR.VÆRK | 0273AT | 25 m | 1:06.61 | |
21 | 224 | Noe Elias | 2004 | DRAGSHOLM | 0475AH | 25 m | 1:07.56 | |
22 | 197 | Roed Mikkel | 2004 | KØGE | 0457AB | 25 m | 1:07.98 | |
23 | 432 | Hansen Magnus Juul | 2003 | VORDINGB | 0389AN | 25 m | 1:10.16 | EFT |
24 | 199 | Schultz Oliver | 2004 | KØGE | 0425AE | 25 m | 1:10.47 | |
25 | 188 | Kaya Eren | 2004 | KØGE | 0467AE | 25 m | 1:10.53 | |
26 | 64 | Grøn-Henriksen Joakim | 2004 | RINGSTED | 0405AG | 25 m | 1:10.72 | |
27 | 388 | Knudsen Tobias Rehder | 2005 | KORSØR | 0549AB | 25 m | 1:11.42 | |
28 | 240 | Drigsdahl Silas Folke | 2004 | FR.VÆRK | 0429AI | 25 m | 1:13.58 | |
29 | 376 | Hansen Tobias Wiegaard | 2004 | KORSØR | 0489AH | 25 m | 1:13.88 | |
30 | 369 | Clausen Konrad | 2005 | KORSØR | 0547AF | 25 m | 1:14.11 | |
31 | 299 | Dyhr-Rasmussen Lauritz | 2004 | NÆSTVED | 0537AI | 25 m | 1:14.96 | |
32 | 216 | Jørgensen Nichlas | 2004 | DRAGSHOLM | 0439AK | 25 m | 1:15.44 | |
33 | 176 | Danielsen Stefan Helding | 2005 | KØGE | 0511AC | 25 m | 1:16.06 | |
34 | 132 | Jørgensen Jannik | 2004 | SLAGELSE | 0403AM | 25 m | 1:16.09 | |
35 | 220 | Madsen Marcus | 2005 | DRAGSHOLM | 0557AJ | 25 m | 1:16.14 | |
36 | 431 | Frederiksen Gustav B. | 2004 | VORDINGB | 0457AO | 25 m | 1:17.37 | EFT |
37 | 73 | Kiliç Emre Emil Tømmerby | 2004 | RINGSTED | 0495AJ | 25 m | 1:17.59 | |
38 | 370 | Forsbæk Johannes | 2004 | KORSØR | 0483AP | 25 m | 1:19.01 | |
39 | 218 | Knudsen Bertram Geisler | 2004 | DRAGSHOLM | 0411AL | 25 m | 1:19.04 | |
40 | 171 | Christensen Philip H. | 2004 | KØGE | 0437AN | 25 m | 1:19.10 | |
41 | 407 | Rasmussen Viktor Holst | 2003 | KORSØR | 0311AL | 25 m | 1:19.10 | |
42 | 385 | Johansen Frederik Schmidt | 2002 | KORSØR | 0239AT | 25 m | 1:19.21 | |
43 | 232 | Refsgaard Jesse | 2003 | DRAGSHOLM | 0365AQ | 25 m | 1:19.70 | |
44 | 391 | Krogsgaard Oliver Schou | 2003 | KORSØR | 0339AO | 25 m | 1:19.99 | |
45 | 339 | Møller Theodor | 2005 | VEST | 0533AA | 25 m | 1:20.08 | |
46 | 395 | Leal Lucas | 2001 | KORSØR | 0141AT | 25 m | 1:20.58 | |
47 | 94 | Sahlberg Oliver Hostrup | 2003 | RINGSTED | 0395AJ | 25 m | 1:20.90 | |
48 | 353 | Vickery Sigurd Chistopher | 2005 | VEST | 0567AE | 25 m | 1:21.97 | |
49 | 444 | Krabbe Fabian Holst | 2005 | VÆRLØSE | 0539AJ | 25 m | 1:22.60 | EFT |
50 | 237 | Asmussen Alexander | 2004 | FR.VÆRK | 0417AG | 25 m | 1:23.37 | |
51 | 69 | Houmann Zacharias | 2006 | RINGSTED | 0615AG | 25 m | 1:23.91 | |
52 | 400 | Nielsen Noah Vester | 2004 | KORSØR | 0439AL | 25 m | 1:24.09 | |
53 | 62 | Frandsen Adam Bugge | 2005 | RINGSTED | 0509AF | 25 m | 1:24.24 | |
54 | 147 | Nielsen Johannes Tobel | 2004 | SLAGELSE | 0499AM | 25 m | 1:24.32 | |
55 | 88 | Pedersen Mikkel Holm | 2004 | RINGSTED | 0489AM | 25 m | 1:24.63 | |
56 | 80 | Millard Jeremy William | 2005 | RINGSTED | 0571AI | 25 m | 1:25.31 | |
57 | 325 | Cetinkaya Rodi | 2006 | VEST | 0651AH | 25 m | 1:25.61 | |
58 | 160 | Vadmand Julius | 2005 | SLAGELSE | 0551AJ | 25 m | 1:26.02 | |
59 | 359 | Kristensen Johan Madvig | 2004 | VÆRLØSE | 0445ao | 25 m | 1:26.93 | |
60 | 67 | Hemmingsen Victor | 2006 | RINGSTED | 0607AG | 25 m | 1:27.07 | |
61 | 355 | Voss Axel Føns | 2005 | VEST | 0517AL | 25 m | 1:28.54 | |
62 | 327 | Egenhardt Sebastian | 2006 | VEST | 0655AA | 25 m | 1:29.17 | |
63 | 405 | Quist Christian | 2007 | KORSØR | 0709AA | 25 m | 1:29.87 | |
64 | 361 | Kiemer Magnus | 2005 | VÆRLØSE | 0505am | 25 m | 1:31.06 | |
65 | 341 | Otzen Mauritz | 2005 | VEST | 0515AN | 25 m | 1:31.91 | |
66 | 401 | Pedersen Casper | 2004 | KORSØR | 0467AP | 25 m | 1:33.19 | |
67 | 412 | Veise Jeppe | 2004 | KORSØR | 0423AF | 50 m | 1:37.56 | |
68 | 227 | Olesen Asbjørn | 2004 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:45.11 | ||
69 | 226 | Noe Linus | 2008 | DRAGSHOLM | 0895AA | 25 m | 1:49.48 | |
70 | 329 | Frederiksen Sebastian | 2006 | VEST | 0645AK | 25 m | 1:50.38 | |
71 | 71 | Juul-Andersen August | 2007 | RINGSTED | 0777AD | 25 m | 1:52.08 | |
72 | 404 | Pradel Simon | 2003 | KORSØR | 0367AS | 25 m | 1:52.60 | |
73 | 322 | Andreassen Arthur Kvist | 2007 | VEST | 0741AF | 25 m | 1:54.91 | EFT |
74 | 332 | Hwaiz Jacob | 2007 | VEST | 0723AG | 25 m | 1:55.36 | EFT |
75 | 323 | Borg William Scavenius | 2006 | VEST | 0635AK | 25 m | 1:57.26 | |
76 | 393 | Larsen Jonas Nørmark | 2005 | KORSØR | 0513AI | 25 m | 1:58.89 | |
77 | 334 | Kelm Matil | 2007 | VEST | 0751AF | 25 m | 2:00.30 | EFT |
78 | 310 | Sibbern-Larsen Lucas | 2007 | NÆSTVED | 0747AE | 25 m | 2:03.55 | |
79 | 311 | Tang Tao | 2005 | NÆSTVED | 25 m | |||
80 | 312 | Zachariassen Simon Brandt | 2007 | NÆSTVED | 0799AC | 25 m | ||
81 | 351 | Thygesen August | 2007 | VEST | 0709AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 39, 200m Rygsvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 194 | Pedersen Pernille | 2001 | KØGE | 0134AC | 25 m | 2:27.60 | |
2 | 399 | Nabil Farah Mohamed | 1999 | KORSØR | 9968BE | 25 m | 2:28.24 | |
3 | 187 | Jensen Sarah Aarslew | 2000 | KØGE | 0082AF | 25 m | 2:32.62 | |
4 | 100 | Szokody Maria | 2002 | RINGSTED | 0252AE | 25 m | 2:36.27 | |
5 | 201 | Thomsen Naya Modin | 2003 | KØGE | 0374AA | 25 m | 2:38.13 | |
6 | 96 | Sejling Karla | 2001 | RINGSTED | 0176AI | 25 m | 2:39.56 | |
7 | 430 | Dimitrova Volena | 1999 | VORDINGB | 9942BE | 25 m | 2:40.52 | EFT |
8 | 186 | Jensen Kathrine Sofie | 2003 | KØGE | 0352AC | 25 m | 2:45.12 | |
9 | 184 | Jensen Benedicte Them | 2004 | KØGE | 0454AA | 25 m | 2:47.17 | |
10 | 167 | Bagge Caroline Gøttrup | 2003 | KØGE | 0322AB | 25 m | 2:47.40 | |
11 | 185 | Jensen Elisabeth Them | 2004 | KØGE | 0464AA | 25 m | 2:51.20 | |
12 | 253 | Nørgaard Ida-Marie | 2005 | FR.VÆRK | 0596AG | 25 m | 2:59.52 | |
13 | 60 | Bertelsen Emmeline S. | 2005 | RINGSTED | 0582AG | 25 m | 3:00.82 | |
14 | 102 | Thielsen Helene | 2004 | RINGSTED | 0474AB | 25 m | 3:12.65 | |
15 | 396 | Mathiasen Silje | 2006 | KORSØR | 0628AG | 25 m | 3:15.76 | |
16 | 251 | Nielsen Josefine | 2005 | FR.VÆRK | 0564AI | 25 m | 3:20.11 | |
17 | 155 | Qwist Tilde-Sofie | 2005 | SLAGELSE | 0568AH | 25 m | 3:27.12 | |
18 | 437 | Rasmussen Aliyah Savannah | 2005 | VORDINGB | 0564AN | 25 m | 3:30.00 | EFT |
19 | 364 | Hansen Signe Holm | 2005 | VÆRLØSE | 0598ak | 25 m | 3:32.04 | |
20 | 394 | Larsen Josephine Nørmark | 2004 | KORSØR | 0436AQ | 25 m | 3:32.11 | |
21 | 125 | Gjermandsen Malene | 2003 | SLAGELSE | 0378AM | 25 m | 3:33.05 | |
22 | 324 | Bygum Anna Blom | 2006 | VEST | 0682AI | 25 m | 3:35.11 | |
23 | 328 | Frederiksen Sandra Bünsov | 2007 | VEST | 0766AC | 25 m | 3:40.04 | |
24 | 349 | Therp Rikke | 2006 | VEST | 0628AF | 25 m | 3:40.19 | |
25 | 77 | Kruuse Astrid | 2005 | RINGSTED | 0554AQ | 25 m | 3:40.62 | |
26 | 238 | Boesgaard Natasja | 2007 | FR.VÆRK | 0728AC | 25 m | 3:49.30 | |
27 | 340 | Nørgaard Wilma | 2006 | VEST | 0666AG | 25 m | 3:55.35 | |
28 | 320 | Andersen Alberte K. | 2006 | VEST | 0606AB | 25 m | 3:56.48 | |
29 | 85 | Møller Cecilie | 2005 | RINGSTED | 0588AR | 25 m | 4:01.91 | |
30 | 337 | Mitchell Philippa | 2006 | VEST | 0638AG | 25 m | 4:02.91 | |
31 | 331 | Hagens Hannah Bjerg | 2007 | VEST | 0768AJ | 25 m | 4:12.80 | |
32 | 63 | Grandjean Sophie | 2003 | RINGSTED | 0346AR | 25 m | ||
33 | 120 | Andersen Marie Louise B | 2005 | SLAGELSE | 0552AJ | 25 m | ||
34 | 152 | Nykjær Maja | 2003 | SLAGELSE | 0392BA | 25 m | ||
35 | 350 | Thorborg Mathilde U. | 2005 | VEST | 0596AU | 25 m | ||
36 | 352 | Vesth Frederikke | 2007 | VEST | 0766AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 40, 200m Rygsvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 138 | Larsen Tobias Daniel | 2001 | SLAGELSE | 0139AH | 25 m | 2:18.67 | |
2 | 189 | Kaya Mert | 2001 | KØGE | 0193AF | 25 m | 2:19.36 | |
3 | 213 | Ingvordsen Andreas | 1996 | DRAGSHOLM | 9649AQ | 25 m | 2:26.85 | |
4 | 192 | Lund Victor | 2002 | KØGE | 0203AI | 25 m | 2:32.57 | |
5 | 61 | Carstensen Emil | 2002 | RINGSTED | 0253AF | 25 m | 2:34.74 | |
6 | 198 | Ryom August | 2002 | KØGE | 0253AJ | 25 m | 2:36.18 | |
7 | 81 | Mortensen Joakim | 2002 | RINGSTED | 0271AH | 25 m | 2:37.47 | |
8 | 438 | Sandbirk Matias Ersgaard | 2003 | VORDINGB | 0395AO | 25 m | 2:40.66 | EFT |
9 | 179 | Eskildsen Jonathan | 2003 | KØGE | 0381AA | 25 m | 2:42.78 | |
10 | 180 | Frederikse Bertram Dalgas | 2003 | KØGE | 0305AC | 25 m | 2:44.50 | |
11 | 406 | Quist Nicolai | 2003 | KORSØR | 0381AI | 25 m | 2:50.48 | |
12 | 204 | Østerholdt August | 2002 | KØGE | 0217AR | 25 m | 2:51.24 | |
13 | 433 | Jensen Jonathan F. K. | 2002 | VORDINGB | 0263AO | 25 m | 2:56.65 | EFT |
14 | 140 | Lykke Silas | 2003 | SLAGELSE | 0339AP | 25 m | 2:56.89 | |
15 | 145 | Nielsen Andreas M | 2005 | SLAGELSE | 0505AA | 25 m | 2:58.62 | |
16 | 336 | Ljungdahl Carl Emil | 2006 | VEST | 0625AB | 25 m | 3:01.33 | |
17 | 143 | Mir Daniel | 2003 | SLAGELSE | 0349AJ | 25 m | 3:02.22 | |
18 | 142 | Madsen Casper | 2004 | SLAGELSE | 0461AC | 25 m | 3:06.28 | |
19 | 343 | Rasmussen Erik | 2006 | VEST | 0695AD | 25 m | 3:16.71 | |
20 | 91 | Rasmussen Kristian Slott | 2004 | RINGSTED | 0425AK | 25 m | 3:23.37 | |
21 | 346 | Shukri Josef | 2006 | VEST | 0653AD | 25 m | 3:24.59 | |
22 | 330 | Haakansson Hugo | 2006 | VEST | 0609AA | 25 m | 3:32.04 | |
23 | 344 | Rasmussen Magnus | 2006 | VEST | 0675AD | 25 m | 3:37.64 | |
24 | 354 | Vind Conrad Klyver | 2005 | VEST | 0501AJ | 25 m | 3:39.51 | |
25 | 379 | Holm Willads | 2006 | KORSØR | 0683AG | 25 m | 3:46.79 | |
26 | 377 | Hartig-Larsen Gustav | 2003 | KORSØR | 0379AN | 25 m | 3:51.56 | |
27 | 68 | Houmann Tristan | 2008 | RINGSTED | 0867AA | 25 m | ||
28 | 74 | Kjaer Mikkel | 2004 | RINGSTED | 0475AO | 25 m | ||
29 | 326 | Damsø Peter | 2007 | VEST | 0761AF | 25 m | ||
30 | 368 | Bønsøe Rasmus | 2006 | KORSØR | 0669AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 41, 4X50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 424 | Vsk Dream Team | 2004 | VORDINGB | 25 m | 1:57.20 | EFT | |
2 | 114 | Stv Piger 1 | 2001 | SLAGELSE | 25 m | 1:58.00 | ||
3 | 242 | Stålpiger 1 Fr.værk | 2003 | FR.VÆRK | 25 m | 1:59.00 | ||
4 | 54 | Ringsted 1 | 2001 | RINGSTED | 25 m | 2:00.37 | ||
5 | 115 | Stv Piger 2 | 2002 | SLAGELSE | 25 m | 2:10.00 | ||
6 | 206 | Dragsholm Piger 1 | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:10.11 | ||
7 | 55 | Ringsted 2 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:14.00 | ||
8 | 243 | Stålpiger 2 Fr.værk | 2004 | FR.VÆRK | 25 m | 2:14.00 | ||
9 | 426 | Vsk Piger 2 | 2004 | VORDINGB | 25 m | 2:19.61 | EFT | |
10 | 116 | Stv Piger 3 | 2003 | SLAGELSE | 25 m | 2:20.00 | ||
11 | 208 | Dragsholm Piger 2 | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:23.11 | ||
12 | 56 | Ringsted 3 | 2003 | RINGSTED | 25 m | 2:35.00 | ||
13 | 318 | Vest Talent Piger 1 | 2006 | VEST | 25 m | 2:41.66 | ||
14 | 314 | Vest Minitalent Piger | 2007 | VEST | 25 m | 3:04.71 | ||
15 | 319 | Vest Talent Piger 2 | 2006 | VEST | 25 m | 3:06.93 | ||
16 | 57 | Ringsted 4 | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
17 | 165 | Køge Piger 1 | 2003 | KØGE | 25 m | |||
18 | 403 | Powerpuff Pigerne | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
19 | 416 | K1 Piger Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
20 | 420 | K3 Piger Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
21 | 423 | Næstved Girls | 2004 | NÆSTVED | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 42, 4X50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 109 | Stv Drenge 1 | 2001 | SLAGELSE | 25 m | 1:50.00 | ||
2 | 205 | Dragsholm Drenge 1 | 2001 | DRAGSHOLM | 25 m | 1:50.11 | ||
3 | 425 | Vsk Horror Vordingborg | 2004 | VORDINGB | 25 m | 1:56.95 | EFT | |
4 | 110 | Stv Drenge 2 | 2002 | SLAGELSE | 25 m | 2:00.00 | ||
5 | 54 | Ringsted 1 | 2001 | RINGSTED | 25 m | 2:00.50 | ||
6 | 111 | Stv Drenge 3 | 2003 | SLAGELSE | 25 m | 2:15.00 | ||
7 | 241 | Ståldrenge 1 Fr.værk | 2002 | FR.VÆRK | 25 m | 2:16.00 | ||
8 | 55 | Ringsted 2 | 2002 | RINGSTED | 25 m | 2:18.25 | ||
9 | 207 | Dragsholm Drenge 2 | 2002 | DRAGSHOLM | 25 m | 2:20.11 | ||
10 | 315 | Vest Talent Drenge 1 | 2005 | VEST | 25 m | 2:26.60 | ||
11 | 56 | Ringsted 3 | 2003 | RINGSTED | 25 m | 2:28.04 | ||
12 | 316 | Vest Talent Drenge 2 | 2005 | VEST | 25 m | 2:33.97 | ||
13 | 317 | Vest Talent Drenge 3 | 2006 | VEST | 25 m | 2:45.92 | ||
14 | 313 | Vest Minitalent Drenge | 2006 | VEST | 25 m | 2:49.60 | ||
15 | 57 | Ringsted 4 | 2004 | RINGSTED | 25 m | |||
16 | 164 | Køge Drenge | 2004 | KØGE | 25 m | |||
17 | 380 | Nemos Homies | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
18 | 413 | Dorys Venner | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
19 | 415 | K1 Drenge Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
20 | 417 | K3 Drenge Korsør | 2004 | KORSØR | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 101, 50m Frisvømning Damer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 442 | Challenge Fr. Dummy | 2000 | KORSØR | 25 m | 5:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |
Løb 102, 50m Frisvømning Herrer |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 441 | Challenge Hr. Dummy | 2000 | KORSØR | 25 m | 5:00.00 | ||
Oprettet af WinGrodan 1.25.10 | Udskriftsdato | 13 marts 2017 |
Licens til SVØM Korsør | Udskriftstidspunkt | 07:32 |