Program för A6 Handelsbanken Cup 2012
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
Handelsbanken Cup 2012 |
|
Udskriftsdato |
20 maj 2012 |
|
|
Stævne by |
Jyllinge |
|
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|
|
Arrangør |
A6 |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
19 maj 2012 |
|
|
|
|
Løb 28, 200m Rygsvømning Herrer |
Finaler (6) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
354 |
1 |
Alexander Guldbjørn |
2001 |
0175AJ |
GREVE |
|
25m |
|
410 |
2 |
Johan Theis Møller |
2000 |
0023AK |
ROSKILDE |
|
25m |
|
1 |
3 |
Frederik B. F. Andersen |
1999 |
9983AP |
A6 |
|
25m |
|
418 |
4 |
Sebastian Rasmussen |
2000 |
0061AC |
ROSKILDE |
|
25m |
|
387 |
5 |
Daniel C. Bjørrith |
1999 |
9945AI |
ROSKILDE |
|
25m |
|
9 |
6 |
Casper Christensen |
2000 |
0097AO |
A6 |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
360 |
1 |
Morten Kilhof |
2000 |
0037AJ |
TUNE |
|
25m |
3:48.10 |
95 |
2 |
Adrian Roed Schønning |
2000 |
0039AA |
HILLERØD |
|
25m |
3:32.08 |
179 |
3 |
Sofus Brandt Andersen |
1998 |
9823AU |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:23.34 |
367 |
4 |
Jonathan Forsberg Møller |
2000 |
0019AM |
TUNE |
|
25m |
3:29.40 |
346 |
5 |
Tobias Enghave |
2002 |
0237AC |
ISHØJ |
|
25m |
3:36.27 |
274 |
6 |
Emil Kvistbo |
1999 |
9953AK |
TRITON B |
|
25m |
3:55.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
138 |
1 |
Jonas Andersen |
2001 |
0165AC |
HOLBÆK |
|
25m |
3:20.43 |
268 |
2 |
Mads Raaby Jensen |
2001 |
0149AB |
TRITON B |
|
25m |
3:12.91 |
105 |
3 |
Jesper Christensen |
1998 |
9807AF |
VI39 |
|
25m |
3:10.00 |
345 |
4 |
Mads Enghave |
2002 |
0227AA |
ISHØJ |
|
25m |
3:11.47 |
272 |
5 |
Daniel Johansen |
2000 |
0023AC |
TRITON B |
|
25m |
3:16.63 |
198 |
6 |
Jakob Petersen |
1999 |
9941AD |
HVIDOVRE |
|
25m |
3:22.89 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
6 |
1 |
Jonathan Ungermand Bichel |
1999 |
9943AL |
A6 |
|
25m |
3:05.96 |
8 |
2 |
Philip Bruhn |
2000 |
0061AF |
A6 |
|
25m |
2:55.96 |
79 |
3 |
Anders Uhre Guldfeldt |
1999 |
9901AJ |
HILLERØD |
|
25m |
2:52.06 |
347 |
4 |
Mathias Yu Fagerberg |
2000 |
0069AI |
ISHØJ |
|
25m |
2:53.04 |
301 |
5 |
Daniel Berg Wenk |
2000 |
0099AB |
TRITON B |
|
25m |
3:02.54 |
135 |
6 |
Phillip Søren Sommer |
2000 |
0013AE |
FR.VÆRK |
|
25m |
3:09.59 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
155 |
1 |
Johan Johnsen |
1997 |
9723AP |
HOLBÆK |
|
25m |
2:48.02 |
111 |
2 |
Anders Sørensen |
1999 |
9905AC |
VI39 |
|
25m |
2:46.06 |
372 |
3 |
Mathias I. Kristiansen |
1999 |
9961AF |
STT |
|
25m |
2:42.07 |
245 |
4 |
Tobias Andersen |
1998 |
9853AF |
TRITON B |
|
25m |
2:42.79 |
235 |
5 |
Mads Witthøft |
2000 |
0045AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:46.76 |
271 |
6 |
Johan Joensen |
2000 |
0005AB |
TRITON B |
|
25m |
2:50.81 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
146 |
1 |
Markus Bøjsen |
1999 |
9987AE |
HOLBÆK |
|
25m |
2:41.07 |
156 |
2 |
Benjamin Kâhler |
1997 |
9721AI |
HOLBÆK |
|
25m |
2:28.24 |
230 |
3 |
Mathias Rysgaard |
1998 |
9833AA |
KALUNDBORG |
|
25m |
2:17.68 |
43 |
4 |
Andreas Mårtensson |
1997 |
9751AE |
A6 |
|
25m |
2:26.01 |
87 |
5 |
Frederik Høst Lorenzen |
1996 |
9655AF |
HILLERØD |
|
25m |
2:33.01 |
257 |
6 |
Lukas Gustafson |
1999 |
9991AA |
TRITON B |
|
25m |
2:41.14 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
20 maj 2012 |
Licens til Slangerup Svømmeklub A6 |
Udskriftstidspunkt |
08:17 |
|