Program for Neptuniaden
Below are all entry- and startlists shown by session.
Competition session 1
Gren 7, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 514 | Mört Roose | 1999 | AURAJOEN | 50 m | 1:11.17 | ||
2 | 305 | Augustsson Emma | 1999 | TÄBY SIM | BP7499 | 50 m | 1:11.43 | |
3 | 524 | Augustsson Emma | 1999 | TÄBY SIM | 50 m | 1:11.43 | ||
4 | 443 | Eriksson Anna | 1999 | SK STRÄNGN | AI0499 | 25 m | 1:12.13 | |
5 | 586 | Wrejde Isabelle | 1999 | SK NEPTUN | av5299 | 50 m | 1:14.37 | |
6 | 605 | Thomessen Linn | 1999 | VÄSBY SS | be1299 | 50 m | 1:16.39 | |
7 | 191 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 25 m | 1:16.96 | |
8 | 186 | Lindahl Moa | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM1699 | 25 m | 1:19.04 | |
9 | 160 | Flood Matilda | 1999 | SPÅRVÄGEN | BA6899 | 25 m | 1:22.53 | |
10 | 515 | Reini Lida | 2000 | AURAJOEN | 50 m | 1:23.07 | ||
11 | 606 | Esmaelzadeh Dersim | 1999 | VÄSBY SS | an6299 | 50 m | 1:23.52 | |
12 | 399 | Häggblad Alva | 1999 | Ö-VIKS ASS | AK8899 | 25 m | 1:23.63 | |
13 | 60 | Almvret Josefine | 1999 | JÄRFÄLLA S | AA0699 | 50 m | 1:23.65 | |
14 | 167 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 25 m | 1:25.80 | |
15 | 615 | Isaksson Fanny | 1999 | VÄSBY SS | 50 m | 1:27.19 | ||
16 | 65 | Eklund Cornelia | 2000 | JÄRFÄLLA S | AC1800 | 50 m | 1:27.22 | |
17 | 153 | Bring Nina | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR8699 | 25 m | 1:27.78 | |
18 | 313 | Hedman Clara | 1999 | UMEÅ SS | AR2699 | 25 m | 1:27.79 | |
19 | 222 | Axelsson Eklund Felicia | 2000 | SÖDERTÖRN | AY0200 | 25 m | 1:28.14 | |
20 | 264 | Reinholdz Anna | 1999 | SÖDERTÖRN | AQ6499 | 25 m | 1:28.16 | |
21 | 95 | Barrena Forsberg Cecilia | 1999 | KANAANS SS | BM5499 | 50 m | 1:28.17 | |
22 | 562 | Wallenborg Caroline | 2000 | SK NEPTUN | al3800 | 25 m | 1:28.92 | |
23 | 311 | Eriksson JohannaLouise | 2000 | UMEÅ SS | AJ0400 | 25 m | 1:30.78 | |
24 | 27 | Reuterskiöld Henny | 1999 | DANDERYD | BB1499 | 25 m | 1:31.27 | |
25 | 607 | Jeppsson Sara | 1999 | VÄSBY SS | ah0299 | 50 m | 1:34.27 | |
26 | 192 | Odin Fanny | 2000 | SPÅRVÄGEN | AR7200 | 25 m | 1:35.99 | |
27 | 76 | Levander Tilde | 2000 | JÄRFÄLLA S | AI7600 | 50 m | 1:36.75 | |
28 | 19 | Brandt Helena | 1999 | DANDERYD | AU8699 | 25 m | 1:38.94 | |
29 | 449 | Alem Hermella | 2000 | POLISEN | AK1600 | 25 m | 1:39.11 | |
30 | 587 | Mattsson Michaela | 1999 | SK NEPTUN | al4899 | 50 m | 1:41.72 | |
31 | 577 | Jansson Malin | 1999 | SK NEPTUN | ay7299 | 25 m | 1:41.75 | |
32 | 195 | Onno Astrid | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA5600 | 25 m | 1:42.39 | |
33 | 580 | Malmberg Caroline | 1999 | SK NEPTUN | ax1499 | 50 m | 1:45.87 | |
34 | 572 | Jomaa Nora | 1999 | SK NEPTUN | aw7499 | 50 m | 1:46.51 | |
35 | 182 | Kuhlins Maike | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA1600 | 25 m | 1:56.72 | |
36 | 215 | Öberg Elin | 2000 | SPÅRVÄGEN | BA6600 | 25 m | 1:57.59 | |
37 | 158 | Engström Vaamonde Zafira | 2001 | SPÅRVÄGEN | AU9601 | 50 m | ||
38 | 174 | Hjälm-Gerle Jennifer | 1999 | SPÅRVÄGEN | BI1699 | 50 m | ||
39 | 293 | Stille Olivia | 2000 | TUREBERG | AJ7600 | 50 m | ||
40 | 428 | Kjellin Saga | 1999 | SS04 | AX3499 | 50 m | ||
41 | 549 | Smeds Chanda | 2001 | SK NEPTUN | aj5401 | 50 m | ||
42 | 550 | Albinzon Alice | 2000 | SK NEPTUN | ay1200 | 50 m | ||
43 | 551 | Timbrant Hanna | 2000 | SK NEPTUN | ay3200 | 50 m | ||
44 | 554 | Malmberg Ellinor | 1999 | SK NEPTUN | bl7499 | 50 m | ||
45 | 559 | Åhlander Alba | 1999 | SK NEPTUN | bn8499 | 50 m | ||
46 | 560 | Flora Isabelle | 2000 | SK NEPTUN | ay2200 | 50 m | ||
47 | 561 | Brolund Vilma | 2001 | SK NEPTUN | ao9801 | 50 m | ||
48 | 566 | Johansson Evelina | 2000 | SK NEPTUN | bg2400 | 50 m | ||
49 | 574 | Steigård Victoria | 1999 | SK NEPTUN | ay1499 | 50 m | ||
50 | 579 | Leijonberg Louise | 2000 | SK NEPTUN | bg3600 | 50 m | ||
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 18 maj 2012 |
Licensierad till: Simklubben Neptun | Utskriftstid | 19:14 |