Startliste for Malmösprinten / UGP 3
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 30, 100m Fjärilsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 14 | Berg Alexandra | 1995 | HS | AZ2695 | 25 m | 1:03.66 | |
2 | 31 | Olausson Linnea | 1995 | HS | AR2495 | 25 m | 1:06.32 | |
3 | 118 | Andersson Fanny | 1997 | SK TRITON | AO9497 | 25 m | 1:07.31 | |
4 | 71 | Winquist Rebecka | 1996 | MARKARYD | AD2296 | 25 m | 1:07.47 | |
5 | 187 | Paulsen Lindgård Kristin | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:08.67 | ||
6 | 149 | Johnsson Johanna | 1997 | ÄLMHULT | AA6297 | 25 m | 1:08.68 | |
7 | 122 | Hanson Marie | 1997 | SK TRITON | AE5297 | 25 m | 1:09.13 | |
8 | 86 | Andersson Augusta | 1997 | SJÖBO SS | AM9297 | 25 m | 1:10.41 | |
9 | 65 | Rosberg Julia | 1995 | SK LÖDDE | BA1495 | 50 m | 1:10.49 | |
10 | 67 | Segerdahl Vilma | 1998 | SK LÖDDE | AV6298 | 25 m | 1:12.90 | |
11 | 233 | Granborg Amanda | 1999 | MKK | AE7699 | 25 m | 1:14.34 | |
12 | 3 | Björner Oh Li | 1998 | SK HAJEN | AO6298 | 25 m | 1:14.44 | |
13 | 18 | Hallbäck Mimmi | 1998 | HS | AM2298 | 50 m | 1:14.52 | |
14 | 127 | Stenberg Emma | 1996 | SK TRITON | AJ5496 | 25 m | 1:14.59 | |
15 | 35 | Rosell Tekla | 1998 | HS | AM7298 | 50 m | 1:15.00 | |
16 | 220 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 25 m | 1:15.12 | |
17 | 61 | Ramkvist Viktoria | 1996 | SK LÖDDE | AC1496 | 50 m | 1:15.32 | |
18 | 73 | Ekfors-Elvin Agnes | 1995 | POSEIDON | BK9895 | 50 m | 1:15.42 | |
19 | 166 | Lundblad Emma | 1995 | VELLINGE-N | BO1295 | 25 m | 1:15.61 | |
20 | 132 | Andreasson Emilia | 1996 | TYRINGE SS | AC4296 | 25 m | 1:15.62 | |
21 | 186 | Flöystad Dahl Kristina | 1997 | Lambertset | 25 m | 1:16.40 | ||
22 | 159 | Lendt Sandra | 2000 | TRELLEB K | AH0400 | 25 m | 1:16.41 | |
23 | 13 | Beckman Fredrika | 1998 | HS | BC0898 | 50 m | 1:16.67 | |
24 | 52 | Brinkhagen Julia | 1999 | SK LÖDDE | AM3299 | 25 m | 1:17.13 | |
25 | 140 | Karlsson Julia | 1997 | VELLINGE-N | AT3697 | 50 m | 1:17.40 | |
26 | 249 | Öritsland Hedda | 1999 | Bærum | 25 m | 1:17.65 | ||
27 | 26 | Lennberger Evelina | 1998 | HS | AM3298 | 25 m | 1:18.45 | |
28 | 178 | Urdahl Kvalheim June | 1999 | Oslo IL | 25 m | 1:19.60 | ||
29 | 87 | Börjesson Rebecca | 1999 | SJÖBO SS | AT6299 | 25 m | 1:20.35 | |
30 | 62 | Ranevi Louise | 1999 | SK LÖDDE | AI3299 | 25 m | 1:22.16 | |
31 | 2 | Barta Malin | 1997 | SK HAJEN | AV2497 | 25 m | 1:24.04 | |
32 | 247 | Bö Elise Raaen | 1997 | Bærum | 25 m | 1:24.47 | ||
33 | 255 | Kebke Anna | 1997 | POSEIDON | BI1497 | 25 m | 1:24.55 | |
34 | 218 | Brandao Felicia | 1999 | MKK | AW0499 | 25 m | 1:25.11 | |
35 | 129 | Stenberg Sara | 2001 | SK TRITON | AB1801 | 25 m | 1:25.62 | |
36 | 163 | Svensson-Fehér Anna | 2000 | TRELLEB K | AF0400 | 50 m | 1:26.74 | |
37 | 100 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 1:27.52 | |
38 | 34 | Prokopic Diana | 1998 | HS | BG5898 | 25 m | 1:27.83 | |
39 | 27 | Llupa Sweden C. | 1999 | HS | AN6899 | 25 m | 1:27.89 | |
40 | 177 | Celina Ims Aasberg Iben | 2000 | Oslo IL | 25 m | 1:28.70 | ||
41 | 219 | Birkeberg Erica | 1998 | MKK | BF7698 | 25 m | 1:28.98 | |
42 | 161 | Parfitt Nicola | 2000 | TRELLEB K | AE3400 | 25 m | 1:29.09 | |
43 | 246 | Hvidsten Kine | 1997 | Bærum | 25 m | 1:29.24 | ||
44 | 176 | Gjestad Erle | 1999 | Oslo IL | 25 m | 1:30.50 | ||
45 | 113 | Nordefell Frida | 2000 | SK SYDSIM | AF1800 | 50 m | 1:31.09 | |
46 | 143 | Palade Karin | 1998 | VELLINGE-N | AZ1698 | 25 m | 1:31.53 | |
47 | 141 | Karlsson Maja | 1999 | VELLINGE-N | AV4899 | 50 m | 1:31.92 | |
48 | 90 | Nilsson Cecilia | 1999 | SJÖBO SS | AT4899 | 25 m | 1:32.58 | |
49 | 148 | Werthén Amanda | 1997 | VELLINGE-N | AO5297 | 50 m | 1:33.94 | |
50 | 192 | Teigen Cecilia | 2000 | Lambertset | 25 m | 1:34.18 | ||
51 | 93 | Nilsson Julia | 1994 | SJÖBO SS | BJ9494 | 25 m | 1:34.56 | |
52 | 167 | Eriksen Oda | 1999 | Skjetten | 25 m | 1:36.09 | ||
53 | 21 | Hjalmarsson Nellie | 1998 | HS | BG3898 | 25 m | 1:37.70 | |
54 | 156 | Frederiksen Julia | 2001 | TRELLEB K | AD4801 | 50 m | 1:38.76 | |
55 | 175 | Reinholdt Beisvik Moira | 1999 | Oslo IL | 25 m | 1:42.10 | ||
56 | 155 | Frederiksen Emilia | 2000 | TRELLEB K | AJ8800 | 25 m | 1:44.61 | |
57 | 154 | Anderberg-Rickard Tilde | 1999 | ÖSTERLEN | AU5499 | 25 m | 1:47.17 | |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 | Utskriftsdatum | 29 juni 2012 |
Licensierad till: Malmö Kappsimningsklubb | Utskriftstid | 12:36 |