Program för UGP 4
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 24
|
Tävling |
UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
14 oktober 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Hässleholm |
|
Utskriftstid |
14:11 |
|
|
Arrangör |
S 71 |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2012 |
|
|
|
|
Gren 24, 100m Frisim Damer |
Finaler (14) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
37 |
2 |
Linn Svensson |
1999 |
AB1234 |
ÅHUS SS |
|
25m |
|
106 |
3 |
Nelly Rasmusson |
2001 |
AO7201 |
HS |
|
25m |
1:41.73 |
197 |
4 |
Matilda Castello |
2000 |
AK0400 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:34.79 |
129 |
5 |
Wilma Nilsson |
2004 |
AB0804 |
S 71 |
|
25m |
1:36.93 |
188 |
6 |
Viktoria Sisins |
2002 |
AH9602 |
KARLSKRONA |
|
50m |
1:46.81 |
36 |
7 |
Emma Svensson |
1999 |
AB1234 |
ÅHUS SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
131 |
1 |
Samantha Palusaar |
2000 |
AQ5400 |
S 71 |
|
25m |
1:30.39 |
11 |
2 |
Matilda Engström |
2001 |
AG5401 |
KLIPPAN |
|
50m |
1:25.24 |
133 |
3 |
Erika Persson Bivall |
2001 |
AM1201 |
S 71 |
|
25m |
1:23.67 |
212 |
4 |
Lovisa Forsgren |
1998 |
AQ3298 |
SK TRITON |
|
25m |
1:22.53 |
127 |
5 |
Magdalena Nilsson |
2000 |
AQ4400 |
S 71 |
|
50m |
1:23.40 |
152 |
6 |
Lina Gäbel |
2000 |
BF3400 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:24.83 |
130 |
7 |
Rachel Palusaar |
2002 |
AL0402 |
S 71 |
|
25m |
1:28.80 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
1 |
Alice Askemyr |
1998 |
AS2898 |
MARKARYD |
|
25m |
1:21.37 |
146 |
2 |
Sofi Djurklou |
2000 |
AW8600 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:20.32 |
98 |
3 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:18.59 |
132 |
4 |
Kyle Windy Pananglitan |
2000 |
AX9200 |
S 71 |
|
25m |
1:17.74 |
128 |
5 |
Tova Nilsson |
2002 |
AC0202 |
S 71 |
|
25m |
1:17.96 |
182 |
6 |
Linn Andersson |
2000 |
AH1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:19.47 |
225 |
7 |
Mathilda Månsson |
2000 |
AB6200 |
SK TRITON |
|
50m |
1:20.70 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
217 |
1 |
Emma Johannesson |
1998 |
BE1298 |
SK TRITON |
|
25m |
1:17.65 |
211 |
2 |
Cornelia Forsgren |
2000 |
AC2800 |
SK TRITON |
|
25m |
1:17.22 |
176 |
3 |
Ida Widén |
2001 |
AB3801 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:16.73 |
47 |
4 |
Erika Nilsson |
1998 |
AQ3698 |
HS |
|
25m |
1:16.62 |
19 |
5 |
Louise Grönborg |
1999 |
AI0899 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:16.72 |
118 |
6 |
Felicia Huynh |
2000 |
AW8400 |
S 71 |
|
25m |
1:17.19 |
10 |
7 |
Maria Dahlén |
1999 |
AN6699 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:17.57 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
252 |
1 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
1:16.60 |
243 |
2 |
Emma Bengtsson |
1998 |
BC2898 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:16.51 |
272 |
3 |
Linn Rosenius |
2002 |
AA4602 |
RONNEBY SS |
|
50m |
1:16.12 |
101 |
4 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
1:15.18 |
97 |
5 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:16.08 |
43 |
6 |
Hanna Persson |
1999 |
AU8299 |
HS |
|
25m |
1:16.40 |
75 |
7 |
Annika Gren |
1999 |
BL2499 |
HS |
|
25m |
1:16.58 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
30 |
1 |
Linnea Nilsson |
1998 |
AM8898 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:14.98 |
145 |
2 |
Alma Dizdar |
1998 |
AZ1498 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:14.53 |
22 |
3 |
Annie Jensen |
1999 |
AF2699 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:13.84 |
135 |
4 |
Elin Prins |
1999 |
BA1499 |
S 71 |
|
25m |
1:13.38 |
103 |
5 |
Alicia Lundblad |
2001 |
AF6801 |
HS |
|
25m |
1:13.59 |
99 |
6 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
50m |
1:14.14 |
93 |
7 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
25m |
1:14.75 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
167 |
1 |
Emma Redestam |
1999 |
BE8299 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:13.18 |
46 |
2 |
Diana Prokopic |
1998 |
BG5898 |
HS |
|
50m |
1:12.37 |
28 |
3 |
Filippa Sundström |
2001 |
AG4201 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:12.33 |
173 |
4 |
Frida Taman |
2001 |
AD8401 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:11.38 |
260 |
5 |
Amanda Modig |
1999 |
AJ5499 |
KSLS |
|
25m |
1:11.47 |
96 |
6 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
1:12.34 |
3 |
7 |
Frida Berglund |
1999 |
AH3499 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:12.67 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
119 |
1 |
Elina Jonsson |
1999 |
AA8899 |
S 71 |
|
25m |
1:11.34 |
121 |
2 |
Micaela Jönsson |
2001 |
AD3801 |
S 71 |
|
25m |
1:10.64 |
177 |
3 |
Heidi Winberg |
1999 |
AW4899 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:09.92 |
95 |
4 |
Evelina Lennberger |
1998 |
AM3298 |
HS |
|
25m |
1:09.49 |
213 |
5 |
Madeleine Grönberg |
1999 |
AH3699 |
SK TRITON |
|
25m |
1:09.76 |
100 |
6 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
1:10.48 |
143 |
7 |
Saga Atlefjord |
2000 |
AT3200 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:11.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
262 |
1 |
Hanna Olsson |
1999 |
AJ4499 |
KSLS |
|
25m |
1:09.40 |
179 |
2 |
Amanda Wittström |
1997 |
BO0497 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:08.20 |
4 |
3 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:08.03 |
114 |
4 |
Jessica Chen |
1998 |
AL1298 |
S 71 |
|
25m |
1:07.78 |
116 |
5 |
Emilia Ernstsson |
1996 |
AT0496 |
S 71 |
|
25m |
1:07.79 |
6 |
6 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:08.08 |
248 |
7 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:08.52 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
123 |
1 |
Sofie Klügel |
1998 |
AC1698 |
S 71 |
|
25m |
1:07.38 |
263 |
2 |
Emmy Persson |
1998 |
BI2498 |
KSLS |
|
50m |
1:07.24 |
168 |
3 |
Karin Sandin |
1995 |
BG9295 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:06.95 |
209 |
4 |
Julia Falk-Saunders |
1996 |
AA0896 |
SK TRITON |
|
25m |
1:06.85 |
32 |
5 |
Jenny Vagerstam |
1998 |
AE7898 |
KK KARPEN |
|
25m |
1:06.85 |
224 |
6 |
Alice Marko-Varga |
1996 |
AV1296 |
SK TRITON |
|
50m |
1:07.02 |
94 |
7 |
Moa Williamsson |
2000 |
AF5800 |
HS |
|
25m |
1:07.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
48 |
1 |
Moa Holmkvist |
1999 |
AE5899 |
HS |
|
25m |
1:06.83 |
92 |
2 |
Fredrika Beckman |
1998 |
BC0898 |
HS |
|
50m |
1:06.71 |
89 |
3 |
Mimmi Hallbäck |
1998 |
AM2298 |
HS |
|
25m |
1:06.66 |
159 |
4 |
Thelma Jöhncke |
1999 |
BM6299 |
HÖGANÄS SS |
|
50m |
1:05.59 |
137 |
5 |
Alicia Wiberg |
1998 |
AJ9698 |
S 71 |
|
25m |
1:06.49 |
115 |
6 |
Emilia Christiansen |
1999 |
AL8499 |
S 71 |
|
25m |
1:06.69 |
9 |
7 |
Christina Dahlén |
1997 |
BG0697 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:06.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
122 |
1 |
Victoria Jönsson |
1999 |
AS7499 |
S 71 |
|
25m |
1:05.54 |
239 |
2 |
Lina Wingren |
1996 |
AQ7896 |
SK TRITON |
|
25m |
1:05.34 |
203 |
3 |
Fanny Andersson |
1997 |
AO9497 |
SK TRITON |
|
25m |
1:04.99 |
120 |
4 |
Jessica Jönsson |
1998 |
AQ8298 |
S 71 |
|
25m |
1:04.15 |
125 |
5 |
Knar Mikael |
1999 |
AQ2299 |
S 71 |
|
25m |
1:04.35 |
253 |
6 |
Maja Duveborn |
1995 |
AM2495 |
KSLS |
|
25m |
1:05.33 |
251 |
7 |
Emma Öhman |
1997 |
AL8297 |
WISBY SS |
|
25m |
1:05.54 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
261 |
1 |
Hanna Nilsson |
1996 |
AJ2696 |
KSLS |
|
25m |
1:04.13 |
33 |
2 |
Emilia Andreasson |
1996 |
AC4296 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:03.70 |
204 |
3 |
Ida Borg |
1997 |
AB8897 |
SK TRITON |
|
25m |
1:03.04 |
136 |
4 |
Ellen Sandberg |
1999 |
AE9499 |
S 71 |
|
25m |
1:02.61 |
60 |
5 |
Mari Louise Tran |
1997 |
AL2897 |
HS |
|
25m |
1:02.85 |
240 |
6 |
Alexandra Volkova |
1996 |
AK4896 |
SK TRITON |
|
25m |
1:03.34 |
61 |
7 |
Johanna Söderberg |
1999 |
AE6899 |
HS |
|
25m |
1:03.72 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
228 |
1 |
Johanna Nilsson |
1996 |
AD0696 |
SK TRITON |
|
25m |
1:02.20 |
39 |
2 |
Sophie Hansson |
1998 |
AM1298 |
HS |
|
25m |
1:02.12 |
107 |
3 |
Lisa Rigby |
1994 |
AG3294 |
HS |
|
25m |
1:00.62 |
210 |
4 |
Alba Forés |
1998 |
AI5298 |
SK TRITON |
|
25m |
57.78 |
236 |
5 |
Moa Ståhl |
1995 |
AV4695 |
SK TRITON |
|
25m |
58.74 |
195 |
6 |
Rebecka Winquist |
1996 |
AD2296 |
MARKARYD |
|
25m |
1:00.96 |
112 |
7 |
Rebecca Berggren-Nylund |
1999 |
AI1899 |
S 71 |
|
25m |
1:02.19 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
14 oktober 2012 |
Licensierad till: S71 |
Utskriftstid |
14:11 |
|