Startliste for GSC Short Course
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 1
|
Stævne navn |
GSC short course |
|
Udskriftsdato |
15 september 2012 |
|
|
Stævne by |
Gladsaxe |
|
Udskriftstidspunkt |
11:08 |
|
|
Arrangør |
Gladsaxe Idrætsforening |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
15 september 2012 |
|
|
|
|
Løb 1, 100m Medley Damer |
Indledende (15) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
58 |
3 |
Maria Holst |
2003 |
0384AD |
GLADSAXE |
|
25m |
|
51 |
4 |
Cathrine Duedahl-Olesen |
2003 |
0334AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:28.20 |
398 |
5 |
Mette Schultz-Jensen |
2001 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
2:47.70 |
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
395 |
1 |
Louise Rejmers |
2002 |
0298AK |
GLADSAXE |
|
25m |
2:17.39 |
53 |
2 |
Esther Else Grubert |
2003 |
0374AG |
GLADSAXE |
|
25m |
2:12.16 |
382 |
3 |
Mia B. Schrøder Jensen |
2001 |
0106AN |
GLADSAXE |
|
25m |
2:00.75 |
239 |
4 |
Sofia Drevskich |
2003 |
0318AA |
MK 31 |
|
25m |
1:54.64 |
383 |
5 |
Rebecca Lawætz |
2002 |
0298AI |
GLADSAXE |
|
25m |
2:00.08 |
400 |
6 |
Katrine Becker Sondrup |
2001 |
0188AM |
GLADSAXE |
|
25m |
2:06.58 |
379 |
7 |
Caroline Sofie Hermannsen |
2001 |
0182AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
2:13.54 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
362 |
1 |
Camilla Friis |
2001 |
|
GLADSAXE |
|
25m |
1:53.22 |
259 |
2 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
MK 31 |
|
25m |
1:51.49 |
355 |
3 |
Zenia Aarestrup |
2001 |
0104AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:46.61 |
322 |
4 |
Mathilde Kiilgaard |
2001 |
0178AP |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:45.00 |
406 |
5 |
Olivia Olivarius Vølund |
2002 |
0278AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:45.99 |
246 |
6 |
Anna Aarbak Kristoffersen |
2002 |
0288AL |
MK 31 |
|
25m |
1:49.99 |
69 |
7 |
Mia Rindshøj |
2003 |
0306AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:53.08 |
404 |
8 |
Astrid Ulrich-Jørgensen |
2002 |
0286AK |
GLADSAXE |
|
25m |
1:54.48 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
309 |
1 |
Emilie Frederikke Bast |
2002 |
0252AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:43.08 |
263 |
2 |
Mia Søgaard |
2001 |
0112AC |
MK 31 |
|
25m |
1:41.73 |
403 |
3 |
Emilie Sørensen |
2001 |
0154AF |
GLADSAXE |
|
25m |
1:38.41 |
335 |
4 |
Saga Miderbäck |
2000 |
AR9400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:36.68 |
220 |
5 |
Kristina Louise Molberg |
2000 |
0016AX |
GENTOFTE |
|
25m |
1:37.50 |
357 |
6 |
Hannah Bekker |
2001 |
0162AO |
GLADSAXE |
|
25m |
1:39.07 |
224 |
7 |
Amalie Krogh Rohrberg |
2000 |
0078AT |
GENTOFTE |
|
25m |
1:42.78 |
161 |
8 |
Ann Sophie Bill |
2001 |
0184AM |
ALLERØD |
|
25m |
1:43.22 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
340 |
1 |
Julia Forell |
2000 |
AR8400 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:34.31 |
308 |
2 |
Ida Sophie Ahm |
2001 |
0122AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.01 |
399 |
3 |
Alina Sherfig |
2001 |
0142AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:33.36 |
169 |
4 |
Karina Garne Larsen |
2000 |
0068AH |
ALLERØD |
|
25m |
1:32.24 |
337 |
5 |
Emilia Johnsson |
1999 |
AR8499 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:32.72 |
170 |
6 |
Amanda Egerod Lund |
2000 |
0046AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:33.75 |
339 |
7 |
Vivianne Olsson |
2000 |
AV5600 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:34.21 |
318 |
8 |
Johanne Hingebjerg |
2002 |
0298AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:34.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Alberte Kjærsgaard |
2001 |
0102AA |
A6 |
|
25m |
1:31.22 |
336 |
2 |
Saga Palmgren |
1999 |
AM6299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:30.19 |
192 |
3 |
Lea Joensen |
2001 |
0118AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:29.82 |
237 |
4 |
Johanna Berthelsen |
2000 |
0096AO |
MK 31 |
|
25m |
1:28.64 |
194 |
5 |
Julie Stampe Meier |
2001 |
0166AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:28.95 |
261 |
6 |
Katinka Søby |
2001 |
0164AF |
MK 31 |
|
25m |
1:30.15 |
162 |
7 |
Kathrine Pii Frederiksen |
2000 |
0036AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:30.29 |
201 |
8 |
Olivia Iris Ryding |
2001 |
0136AD |
BIRKERØD |
|
25m |
1:31.82 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
316 |
1 |
Signe Fich Hansen |
2002 |
0248AC |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:28.01 |
120 |
2 |
Sofie Hong Yu Grøndal |
1999 |
9906AA |
A6 |
|
25m |
1:27.87 |
175 |
3 |
Camilla Taylor |
2000 |
0082AA |
ALLERØD |
|
25m |
1:27.30 |
289 |
4 |
Clara Marott Schelde |
2000 |
0092AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.92 |
250 |
5 |
Sarah Mariner |
1998 |
9882AI |
MK 31 |
|
25m |
1:26.94 |
185 |
6 |
Camille Erichsen |
2001 |
0192AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:27.75 |
256 |
7 |
Josephine Olsen |
2000 |
0074AA |
MK 31 |
|
25m |
1:28.00 |
168 |
8 |
Clara Marie Juhlert |
2000 |
0002AJ |
ALLERØD |
|
25m |
1:28.06 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
291 |
1 |
Sofia Cathrine Doni |
1999 |
9982AL |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.56 |
338 |
2 |
Elin Johannesson |
1999 |
AM4299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:26.21 |
129 |
3 |
Astrid Dyrmose Kestner |
2000 |
0008AB |
A6 |
|
25m |
1:25.86 |
253 |
4 |
Karen Mørch |
1998 |
9846AK |
MK 31 |
|
25m |
1:25.44 |
222 |
5 |
Mathilde Nielsen |
2001 |
0118AD |
GENTOFTE |
|
25m |
1:25.64 |
388 |
6 |
Ida Just Mikkelsen |
2001 |
0102AB |
GLADSAXE |
|
25m |
1:26.10 |
327 |
7 |
Lea Alberte Olsen |
2000 |
0028AI |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:26.48 |
173 |
8 |
Katrine Stampe |
2000 |
0068AM |
ALLERØD |
|
25m |
1:26.66 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
102 |
1 |
Nicoline Toth Nielsen |
2000 |
0066AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:25.12 |
122 |
2 |
Freja B. Hansen |
1999 |
9912AO |
A6 |
|
25m |
1:24.53 |
341 |
3 |
Louise Ranevi |
1999 |
AI3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:23.49 |
101 |
4 |
Amalie Drud Nielsen |
2000 |
0058AI |
GLADSAXE |
|
25m |
1:23.24 |
121 |
5 |
Fie Hansen |
1999 |
9924AC |
A6 |
|
25m |
1:23.39 |
342 |
6 |
Julia Brinkhagen |
1999 |
AM3299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:23.66 |
262 |
7 |
Lea Søgaard |
1998 |
9836AB |
MK 31 |
|
25m |
1:24.79 |
193 |
8 |
Luna Juul Lentoft |
2000 |
0044AE |
BIRKERØD |
|
25m |
1:25.23 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
210 |
1 |
Rosemarie Blicher |
2000 |
0076AO |
GENTOFTE |
|
25m |
1:23.00 |
107 |
2 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
25m |
1:22.16 |
285 |
3 |
Nina Leisted Bertelsen |
2000 |
0076AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:21.43 |
288 |
4 |
Christine Greisen |
2000 |
0046AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:20.64 |
179 |
5 |
Augusta Marie Christensen |
2000 |
0026AC |
BIRKERØD |
|
25m |
1:21.19 |
152 |
6 |
My Weitling |
2000 |
0032AA |
A6 |
|
25m |
1:21.82 |
214 |
7 |
Cathrine Laura Holten |
2000 |
0018AA |
GENTOFTE |
|
25m |
1:22.83 |
343 |
8 |
Elin Önnestam |
1996 |
BO2896 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:23.05 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
313 |
1 |
Mathilde Hager |
2001 |
0154AB |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:19.38 |
311 |
2 |
Rikke Dehn |
1999 |
9978AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:18.37 |
135 |
3 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
A6 |
|
25m |
1:17.90 |
75 |
4 |
Veronika Storm |
1998 |
9884AK |
GLADSAXE |
|
25m |
1:16.74 |
273 |
5 |
Tenna Jensen |
1998 |
9828AH |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:17.53 |
286 |
6 |
Sofie Thunø Rasmussen |
2000 |
0074AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:18.02 |
223 |
7 |
Nikoline N. Norby |
2000 |
0064AN |
GENTOFTE |
|
25m |
1:19.17 |
344 |
8 |
Vilma Rodman |
1999 |
AM8299 |
SK LÖDDE |
|
25m |
1:20.34 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
76 |
1 |
Sofie Sørensen |
1997 |
9762AR |
GLADSAXE |
|
25m |
1:16.09 |
64 |
2 |
Thea Hovmand Larsen |
1997 |
9746AH |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.70 |
334 |
3 |
Matilde Zaggai |
1998 |
|
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.46 |
63 |
4 |
Kamilla Larsen |
1996 |
9636AQ |
GLADSAXE |
|
25m |
1:15.36 |
272 |
5 |
Anna Fixdahl |
1997 |
9726AW |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:15.38 |
112 |
6 |
Malene Bang |
1999 |
9976AD |
A6 |
|
25m |
1:15.59 |
157 |
7 |
Maja Østergaard |
1998 |
9808AJ |
A6 |
|
25m |
1:15.92 |
315 |
8 |
Anja Rytter Hansen |
1997 |
9714AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:16.14 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
117 |
1 |
Karen Gjerløff |
1998 |
9862AD |
A6 |
|
25m |
1:14.10 |
54 |
2 |
Amalie Hansen |
1995 |
9526AD |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.87 |
277 |
3 |
Amalie H. Falck-Schmith |
1989 |
8924AD |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:09.41 |
62 |
4 |
Line Kjær |
1996 |
9648AS |
GLADSAXE |
|
25m |
1:07.46 |
271 |
5 |
Amalie Mikkelsen |
1997 |
9728AA |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:08.58 |
70 |
6 |
Sarah Sannung |
1996 |
9622AE |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.67 |
78 |
7 |
Ida Agerbak Trandum |
1996 |
9688AO |
GLADSAXE |
|
25m |
1:12.92 |
56 |
8 |
Laura Rimmer Hansen |
1998 |
9858AK |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.88 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
279 |
1 |
Isabel Brylov |
1994 |
9452AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:13.64 |
125 |
2 |
Julie Kepp Jensen |
2000 |
0042AA |
A6 |
|
25m |
1:10.86 |
134 |
3 |
Isabel Mass |
1998 |
9848AA |
A6 |
|
25m |
1:09.04 |
114 |
4 |
Marianne Duijm |
1993 |
9316AL |
A6 |
|
25m |
1:06.66 |
132 |
5 |
Julie Lunau |
1995 |
9528AH |
A6 |
|
25m |
1:08.32 |
280 |
6 |
Olivia Ane Frey |
1994 |
9466AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:10.51 |
278 |
7 |
Mathilde Leth-Espensen |
1995 |
9548AE |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.50 |
80 |
8 |
Lærke Wilhelmsen |
1996 |
9692AC |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.86 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Julie F. V. Christensen |
1995 |
9592AJ |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:12.98 |
82 |
2 |
Caroline Øhrstrøm |
1995 |
9598AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.77 |
59 |
3 |
Charlotte Jensen |
1992 |
9262AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:08.63 |
77 |
4 |
Kristina Thomsen |
1991 |
9196AG |
GLADSAXE |
|
25m |
1:04.67 |
276 |
5 |
Mathilde Huss-Hansen |
1994 |
9488AF |
HOVEDSTAD |
|
25m |
1:07.53 |
60 |
6 |
Iben Helstrup Jensen |
1996 |
9674AA |
GLADSAXE |
|
25m |
1:10.42 |
109 |
7 |
Emma Gaardsted Andersen |
1998 |
9896AV |
A6 |
|
25m |
1:12.08 |
92 |
8 |
Freja Gram |
1999 |
9962AL |
GLADSAXE |
|
25m |
1:14.23 |
Oprettet af WinGrodan 1.19.08 |
Udskriftsdato |
15 september 2012 |
Licens til Gladsaxe Idræts Forening |
Udskriftstidspunkt |
11:08 |
|