Program för Kungsbacka TYR Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass 1
Heatlista Gren 16
|
Tävling |
Kungsbacka TYR Open |
|
Utskriftsdatum |
05 oktober 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Kungsbacka |
|
Utskriftstid |
23:44 |
|
|
Arrangör |
Kungsbacka Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 oktober 2012 |
|
|
|
|
Gren 16, 200m Frisim Herrar |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
236 |
3 |
Jonathan Einarsson |
2001 |
AQ4101 |
VARBERG |
|
25m |
|
214 |
4 |
Kevin Tan |
2002 |
AD1102 |
MASS |
|
25m |
|
81 |
5 |
Markus Hjält |
1999 |
AG1999 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
207 |
6 |
Felix Schiöler |
2001 |
AI1901 |
MASS |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
255 |
1 |
Zacharias Olausson |
2000 |
AG4700 |
VARBERG |
|
25m |
|
169 |
2 |
Felix Fredin |
2000 |
AO2300 |
MASS |
|
25m |
|
68 |
3 |
Vincent Dauvergne |
2000 |
AU2700 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
208 |
4 |
Oscar Sjöström |
2003 |
AA2103 |
MASS |
|
25m |
3:35.91 |
268 |
5 |
David Holmefalk |
1998 |
AT6798 |
FALKENBERG |
|
25m |
|
215 |
6 |
Emil Tiger |
2000 |
AO4300 |
MASS |
|
25m |
|
94 |
7 |
Alexander Lemos Thaler |
2000 |
AR5500 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
|
19 |
8 |
Erik Ahlstrand |
1999 |
AU6199 |
GÖTEBORG |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
234 |
1 |
Hampus Dahlgren |
2001 |
AG7501 |
VARBERG |
|
25m |
3:07.31 |
110 |
2 |
Sebastian Svensson |
1999 |
AN6599 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
3:04.94 |
229 |
3 |
Erik Brink |
1999 |
AR6399 |
VARBERG |
|
25m |
3:00.51 |
160 |
4 |
Oliver Einarsson |
2000 |
AO0300 |
MASS |
|
25m |
2:58.14 |
194 |
5 |
Daniel Någård |
2001 |
AE0701 |
MASS |
|
50m |
2:59.23 |
168 |
6 |
Alexander Fredholm |
2001 |
AE2301 |
MASS |
|
50m |
3:00.84 |
177 |
7 |
Leo Iséni |
2001 |
AE6301 |
MASS |
|
50m |
3:06.93 |
270 |
8 |
Jonathan Karlsson |
1999 |
AP2399 |
FALKENBERG |
|
25m |
3:35.45 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
259 |
1 |
Max Sandgren |
1999 |
AR7399 |
VARBERG |
|
25m |
2:50.25 |
30 |
2 |
Lukas Engström |
1998 |
AO0998 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:48.86 |
266 |
3 |
Johannes Andersson |
1999 |
AM6999 |
FALKENBERG |
|
25m |
2:48.26 |
2 |
4 |
Anes Cavka |
1999 |
AG9799 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:47.74 |
65 |
5 |
Samuel Arvidsson |
1999 |
AP1799 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:47.80 |
95 |
6 |
Elias Lidberg |
2000 |
AR1300 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:48.83 |
228 |
7 |
Herman Blenneros |
1998 |
AV4598 |
VARBERG |
|
25m |
2:49.70 |
272 |
8 |
Erik Storberg |
2000 |
AK1300 |
FALKENBERG |
|
25m |
2:56.53 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
125 |
1 |
Benjamin Gabrielsson |
1999 |
AN1199 |
KUNGÄLV |
|
25m |
2:46.46 |
128 |
2 |
Filip Johansson |
2000 |
AJ0300 |
KUNGÄLV |
|
25m |
2:45.41 |
253 |
3 |
Albin Larsson |
1998 |
AF4798 |
VARBERG |
|
25m |
2:43.25 |
171 |
4 |
Lukas Fu |
1999 |
AG8799 |
MASS |
|
50m |
2:42.96 |
213 |
5 |
Sam Taheri |
2000 |
AF5300 |
MASS |
|
25m |
2:43.14 |
247 |
6 |
Erik Josefson |
2000 |
AG2500 |
VARBERG |
|
25m |
2:45.12 |
209 |
7 |
Viktor Sjöström |
2001 |
AB2101 |
MASS |
|
50m |
2:45.56 |
151 |
8 |
Adam Bengtsson |
1999 |
AC4999 |
MASS |
|
50m |
2:47.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
115 |
1 |
Oskar Örne |
1999 |
AG6999 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:37.96 |
52 |
2 |
Alex Phu |
2000 |
AP6700 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:34.84 |
24 |
3 |
Eric Björkner |
1998 |
AS9998 |
GÖTEBORG |
|
50m |
2:29.06 |
161 |
4 |
Joel Eliasson |
1998 |
AN3198 |
MASS |
|
50m |
2:27.35 |
11 |
5 |
Elliot Olsson |
1999 |
AD2799 |
ELFSBORG |
|
25m |
2:27.55 |
43 |
6 |
Tom Kristofferson |
1998 |
AN5398 |
GÖTEBORG |
|
25m |
2:31.56 |
123 |
7 |
Fredrik Emanuelsson |
1999 |
AN3199 |
KUNGÄLV |
|
25m |
2:35.53 |
90 |
8 |
Gustav Johansson |
1999 |
AK3399 |
KUNGSBACKA |
|
50m |
2:39.17 |
Skapad av WinGrodan 1.19.05 |
Utskriftsdatum |
05 oktober 2012 |
Licensierad till: Kungsbacka Simsällskap |
Utskriftstid |
23:44 |
|