Program för Falu Simfestival - Ungdoms Grand Prix 4
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass 1
Heatlista Gren 7
|
Tävling |
Falu Simfestival & UGP 4 |
|
Utskriftsdatum |
13 oktober 2012 |
|
|
Tävlingsort |
Falun |
|
Utskriftstid |
09:35 |
|
|
Arrangör |
Falu Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
13 oktober 2012 |
|
|
|
|
Gren 7, 50m Fjäril Flick Festival |
Finaler (6) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
536 |
3 |
Ida Claeson |
2001 |
AN3201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
510 |
4 |
Julia Holmberg |
2002 |
AE4402 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
272 |
5 |
Emelie Hellgren |
2001 |
BC5601 |
FAGERSTA |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
524 |
2 |
Ebba Rydberg |
2001 |
AN1401 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
|
292 |
3 |
Sandra Jobs |
2000 |
BB3800 |
FALUN |
|
25m |
|
514 |
4 |
Nora Johansson |
2001 |
AI1201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
55.43 |
282 |
5 |
Ida Brandt |
2000 |
AW0200 |
FALUN |
|
25m |
55.82 |
280 |
6 |
Jessika Borbos |
2001 |
AF2801 |
FALUN |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
309 |
1 |
Saga Ytterholm |
2000 |
BB5800 |
FALUN |
|
50m |
54.99 |
302 |
2 |
Hilda Sander |
2002 |
AE5202 |
FALUN |
|
25m |
53.60 |
503 |
3 |
Sofia Båvenäs |
2002 |
AD9802 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
48.45 |
229 |
4 |
Nora Lindqvist |
2001 |
AF6401 |
BORLÄNGE |
|
25m |
47.48 |
448 |
5 |
Frida Hammar |
2002 |
AM0601 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
47.54 |
279 |
6 |
Nelly Antlöv |
2002 |
AB3202 |
FALUN |
|
25m |
48.89 |
305 |
7 |
Maja Söderkvist |
2000 |
AX0200 |
FALUN |
|
25m |
54.37 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
520 |
1 |
Victoria Molin |
2000 |
AU5400 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
46.91 |
446 |
2 |
Frida Gustafsson |
2001 |
AM5401 |
ESKILSTUNA |
|
50m |
45.26 |
532 |
3 |
Emelie Ångström |
2001 |
AN8201 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
43.36 |
487 |
4 |
Lisa Rydelius |
2001 |
AF8401 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
42.12 |
276 |
5 |
Tova Adrelius |
2000 |
AV4600 |
FALUN |
|
25m |
43.10 |
475 |
6 |
Elin Carlsson |
2001 |
AV0201 |
LUDVIKA SS |
|
50m |
44.92 |
364 |
7 |
Awaz Nabi Pour |
2000 |
BE3800 |
NAUTILUS |
|
25m |
46.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
516 |
1 |
Elin Lindgren |
2000 |
AP4600 |
VÄSTERÅS |
|
50m |
41.88 |
312 |
2 |
Tova Barresäter |
2000 |
AM6800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
41.20 |
381 |
3 |
Agnes Humling |
2000 |
AV2400 |
SANDVIKEN |
|
25m |
39.49 |
479 |
4 |
Moa Holmström |
2001 |
AD0201 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
38.59 |
313 |
5 |
Jennifer Borg |
2001 |
AF1801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
39.28 |
225 |
6 |
Jonna Jämte |
2000 |
AE8800 |
BORLÄNGE |
|
25m |
39.91 |
511 |
7 |
Karolin Holmberg |
2001 |
AG5201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
41.60 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
286 |
1 |
Ella Gunnarsson |
2000 |
BB4800 |
FALUN |
|
50m |
38.48 |
481 |
2 |
Frida Lannhard |
2000 |
AB6800 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
37.19 |
537 |
3 |
Hannah Brunzell |
2001 |
AP6801 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
36.02 |
531 |
4 |
Victoria Åberg |
2001 |
AL7201 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
34.73 |
319 |
5 |
Sarah Wallin |
2000 |
AH9800 |
GÄVLE SS |
|
25m |
35.75 |
382 |
6 |
Alva Sand |
2000 |
AL4600 |
SANDVIKEN |
|
25m |
36.12 |
317 |
7 |
Amie Molin Richtnér |
2001 |
AP4801 |
GÄVLE SS |
|
25m |
37.50 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
13 oktober 2012 |
Licensierad till: Falu Simsällskap |
Utskriftstid |
09:35 |
|