Program for Dronning Dorothea Cup Kolding
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 20, 100m Brystsvmning Damer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
15 r og ldre |
1 | 140 | Gravgaard Pernille H. | 1997 | DELTA | 9778AQ | 25 m | 1:14.13 | |
2 | 177 | Kellmann Pernille Luise | 1998 | SNDERBORG | 9832AA | 25 m | 1:16.90 | |
3 | 151 | Hansen Mathilde | 1998 | TEMPO | 9894AS | 25 m | 1:21.80 | |
4 | 10 | Guldborg Sandra | 1998 | KOLDING | 9842AN | 25 m | 1:22.01 | |
5 | 276 | Frandsen Anna Baage | 1998 | SKANDERBOR | 9872AN | 25 m | 1:26.21 | |
6 | 34 | Arumugam Tatiana | 1996 | ERRITS | 9654AJ | 25 m | 1:30.45 | |
7 | 274 | Damgaard Nanna Bhrenz | 1998 | SKANDERBOR | 9814AN | 25 m | 1:38.89 | |
8 | 41 | Jrgensen Anne Sofie | 1998 | ERRITS | 9852AM | 25 m | 1:41.73 | |
9 | 279 | Kjeldsen Caroline | 1997 | SKANDERBOR | 9734AZ | 25 m | 1:42.28 | |
10 | 64 | Jensen Katrine Mll | 1998 | TRITON V | 9864AV | 25 m | 1:43.83 | |
11 | 38 | Bgebjerg Nikoline | 1998 | ERRITS | 9898AY | 25 m | 1:45.88 |
13 - 14 r |
1 | 175 | Christensen Therese E. | 1999 | SNDERBORG | 9942AR | 25 m | 1:25.07 | |
2 | 219 | Rohrberg Amalie Krogh | 2000 | GENTOFTE | 0078AT | 25 m | 1:28.41 | |
3 | 179 | Mathiesen Nikoline | 2000 | SNDERBORG | 0018AS | 25 m | 1:31.19 | |
4 | 161 | Olesen Helene | 2000 | TEMPO | 0044AP | 25 m | 1:32.48 | |
5 | 1 | Abildgaard Marie | 1999 | KOLDING | 9952AW | 25 m | 1:32.50 | |
6 | 12 | Hjbjerg Lrke | 1999 | KOLDING | 9986AO | 25 m | 1:33.20 | |
7 | 56 | Eriksen Isabell | 1999 | TRITON V | 9978AM | 25 m | 1:36.17 | |
8 | 11 | Holzmann Fie | 2000 | KOLDING | 0034AU | 25 m | 1:41.16 | |
9 | 29 | Wind Line M. C. | 1999 | KOLDING | 9916AT | 25 m | 1:46.68 | |
10 | 69 | Mikkelsen Laura Schulz | 2000 | TRITON V | 0032AR | 25 m | 1:49.28 | |
11 | 65 | Jensen Olivia | 2000 | TRITON V | 0038AX | 25 m | 1:49.94 | |
12 | 51 | Brock Mia | 2000 | ERRITS | 0036AY | 25 m | 1:52.68 | |
13 | 46 | Teist Theresa Ringgaard | 2000 | ERRITS | 0026BC | 25 m | 1:59.40 | |
14 | 152 | Heilmann Mai | 2000 | TEMPO | 0042AM | 25 m | 2:22.09 | |
15 | 17 | Krller Emily O. | 2000 | KOLDING | 0052BD | 25 m | ||
16 | 43 | Kristensen Sandra | 1999 | ERRITS | 9964AZ | 25 m | ||
17 | 44 | Mller Freja | 1999 | ERRITS | 9948AT | 25 m | ||
18 | 57 | Gjelstrup Clara | 1999 | TRITON V | 9948AV | 25 m |
11 - 12 r |
1 | 121 | Nielsen Caroline Bo | 2001 | KOLDING | 0174AL | 25 m | 1:27.69 | |
2 | 250 | Munch-Menzer Maria | 2001 | GENTOFTE | 0132AG | 25 m | 1:33.12 | |
3 | 9 | Guldborg Madison | 2001 | KOLDING | 0146AK | 25 m | 1:34.32 | |
4 | 183 | Fink Julie | 2001 | SNDERBORG | 0124AP | 25 m | 1:35.73 | |
5 | 63 | Jatta Michelle | 2001 | TRITON V | 0116AR | 25 m | 1:37.03 | |
6 | 254 | Nowak Caroline Waage | 2001 | GENTOFTE | 0148AJ | 25 m | 1:38.25 | |
7 | 209 | Knudsen Emilie | 2002 | IKAST | 0222AK | 25 m | 1:38.35 | |
8 | 95 | Pedersen Signe Ilskov | 2001 | TRITON V | 0168AI | 25 m | 1:40.91 | |
9 | 7 | Gravgaard Charlotte | 2001 | KOLDING | 0168AN | 25 m | 1:43.84 | |
10 | 15 | Knudsen Sofie | 2001 | KOLDING | 0134AK | 25 m | 1:44.83 | |
11 | 81 | Eriksen Emilie | 2002 | TRITON V | 0284AK | 25 m | 1:46.55 | |
12 | 248 | Madsen Sif Nikoline | 2001 | GENTOFTE | 0122AQ | 25 m | 1:47.30 | |
13 | 230 | Fejfer Astrid Bruun | 2001 | GENTOFTE | 0164AQ | 25 m | 1:48.30 | |
14 | 189 | Christiansen Johanne S. | 2002 | SNDERBORG | 25 m | 1:50.42 | ||
15 | 265 | Teschl Laura Grn | 2002 | GENTOFTE | 0262AL | 25 m | 1:50.42 | |
16 | 242 | Liang Vivian Sun | 2002 | GENTOFTE | 0256AL | 25 m | 1:51.05 | |
17 | 99 | Stttrup Clara | 2002 | TRITON V | 0286AJ | 25 m | 1:51.79 | |
18 | 155 | Hlsen Kristine | 2002 | TEMPO | 0286AH | 25 m | 1:52.62 | |
19 | 186 | Jensen Katrine | 2001 | SNDERBORG | 0156AR | 25 m | 1:53.24 | |
20 | 134 | Hansen Janni S | 2001 | DELTA | 0114AT | 25 m | 1:53.71 | |
21 | 77 | Christensen Sofie | 2002 | TRITON V | 0206AK | 25 m | 1:57.15 | |
22 | 192 | Mortensen Clara | 2001 | HSK | 0168AS | 25 m | 2:00.00 | |
23 | 91 | Lindeberg Josephine | 2002 | TRITON V | 0212AK | 25 m | 2:00.15 | |
24 | 262 | Soja Benedikte Lin | 2002 | GENTOFTE | 0286AB | 25 m | 2:00.45 | |
25 | 87 | Jrgensen Pernille Skov | 2002 | TRITON V | 0278AJ | 25 m | 2:00.97 | |
26 | 196 | Nielsen Signe Frits | 2002 | HSK | 0266AN | 25 m | 2:05.32 | |
27 | 257 | Riisbjrn Jasmine | 2002 | GENTOFTE | 0252AN | 25 m |
9 - 10 r |
1 | 86 | Jensen Louise Sjrup | 2003 | TRITON V | 0322AG | 25 m | 1:47.25 | |
2 | 112 | Gabela Elma | 2004 | KOLDING | 0472AE | 25 m | 1:50.81 | |
3 | 224 | Blicher Barbara | 2003 | GENTOFTE | 0328AB | 25 m | 1:56.06 | |
4 | 92 | Mikkelsen Andrea Schulz | 2003 | TRITON V | 0382AH | 25 m | 1:56.70 | |
5 | 238 | Ibsen Molly | 2003 | GENTOFTE | 0372AG | 25 m | 1:59.49 | |
6 | 225 | Boesen Signe Dyrskjt | 2003 | GENTOFTE | 0308AB | 25 m | 2:01.70 | |
7 | 258 | Rybak-Andersen Clara | 2003 | GENTOFTE | 25 m | 2:01.96 | ||
8 | 260 | Schrder Sia Nikoline | 2003 | GENTOFTE | 0304AB | 25 m | 2:04.07 | |
9 | 267 | Vang-Jensen Caroline | 2003 | GENTOFTE | 0392AB | 25 m | 2:04.68 | |
10 | 222 | Andersen Viola Demuth | 2003 | GENTOFTE | 0316AI | 25 m | 2:05.75 | |
11 | 247 | Mabeck Anna | 2003 | GENTOFTE | 0362AH | 25 m | 2:07.17 | |
12 | 106 | Christensen Cille | 2004 | KOLDING | 0434AE | 25 m | 2:11.89 | |
13 | 270 | Weiss Anna | 2003 | GENTOFTE | 0378AE | 25 m | 2:15.58 | |
14 | 228 | Evald Anne Sofie | 2004 | GENTOFTE | 0486AC | 25 m | ||
15 | 229 | Falk-List Frederikke | 2004 | GENTOFTE | 0488AB | 25 m | ||
16 | 237 | Hyldtoft Sophia | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
17 | 245 | Lund Marie | 2004 | GENTOFTE | 25 m | |||
18 | 255 | Permin Astrid | 2003 | GENTOFTE | 0344AF | 25 m |
Oprettet af WinGrodan 1.21.00 | Udskriftsdato | 25 april 2013 |
Licens til Kolding SK | Udskriftstidspunkt | 12:04 |