Program for Dronning Dorothea Cup Kolding
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Seedede heat Lb 1
|
Stvne navn |
Dronning Dorothea Cup Kolding |
|
Udskriftsdato |
25 april 2013 |
|
|
Stvne by |
Kolding |
|
Udskriftstidspunkt |
12:05 |
|
|
Arrangr |
Kolding Svmmeklub og Slotsbadet |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stvne dato |
26 april 2013 |
|
|
|
|
Lb 1, 400m Medley Damer |
Finaler (4) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
70 |
3 |
Marie K. Mikkelsen |
2000 |
0086AX |
TRITON V |
|
25m |
|
181 |
4 |
Ida Srensen |
1999 |
9988BA |
SNDERBORG |
|
25m |
|
65 |
5 |
Olivia Jensen |
2000 |
0038AX |
TRITON V |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
15 |
1 |
Sofie Knudsen |
2001 |
0134AK |
KOLDING |
|
25m |
|
154 |
2 |
Mia Hvarre |
2004 |
|
TEMPO |
|
25m |
8:00.00 |
210 |
3 |
Sascha Lausten |
2002 |
0202AJ |
IKAST |
|
25m |
7:36.43 |
278 |
4 |
Julie Lange Jrgensen |
2000 |
0004AZ |
SKANDERBOR |
|
25m |
7:12.17 |
155 |
5 |
Kristine Hlsen |
2002 |
0286AH |
TEMPO |
|
25m |
7:30.00 |
170 |
6 |
Lisa Frost Rainer |
2002 |
0262AN |
TEMPO |
|
25m |
7:45.00 |
157 |
7 |
Sophia Keren-Klaris |
2004 |
0428AF |
TEMPO |
|
25m |
8:00.00 |
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
7 |
1 |
Charlotte Gravgaard |
2001 |
0168AN |
KOLDING |
|
25m |
7:01.93 |
9 |
2 |
Madison Guldborg |
2001 |
0146AK |
KOLDING |
|
25m |
6:59.32 |
276 |
3 |
Anna Baage Frandsen |
1998 |
9872AN |
SKANDERBOR |
|
25m |
6:48.38 |
28 |
4 |
Celina R. Wiis |
1999 |
9998AO |
KOLDING |
|
25m |
6:35.87 |
152 |
5 |
Mai Heilmann |
2000 |
0042AM |
TEMPO |
|
25m |
6:40.00 |
275 |
6 |
Esther Fl |
2001 |
0108AR |
SKANDERBOR |
|
25m |
6:51.38 |
209 |
7 |
Emilie Knudsen |
2002 |
0222AK |
IKAST |
|
25m |
7:01.64 |
63 |
8 |
Michelle Jatta |
2001 |
0116AR |
TRITON V |
|
25m |
7:11.92 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Fdt |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
274 |
1 |
Nanna Bhrenz Damgaard |
1998 |
9814AN |
SKANDERBOR |
|
25m |
6:17.23 |
153 |
2 |
Louise Hvarre |
2001 |
0156AN |
TEMPO |
|
25m |
6:10.00 |
61 |
3 |
Line J. V. Hededal |
2001 |
0186AG |
TRITON V |
|
25m |
5:57.50 |
151 |
4 |
Mathilde Hansen |
1998 |
9894AS |
TEMPO |
|
25m |
5:42.04 |
159 |
5 |
Kristine Lnne |
2000 |
0016AL |
TEMPO |
|
25m |
5:46.97 |
150 |
6 |
Laura Mathilde Elkjr |
1998 |
9804BC |
TEMPO |
|
25m |
5:59.87 |
26 |
7 |
Lrke Toftgaard |
2001 |
0136AJ |
KOLDING |
|
25m |
6:14.09 |
161 |
8 |
Helene Olesen |
2000 |
0044AP |
TEMPO |
|
25m |
6:18.73 |
Oprettet af WinGrodan 1.21.00 |
Udskriftsdato |
25 april 2013 |
Licens til Kolding SK |
Udskriftstidspunkt |
12:05 |
|