Startliste for Brøndby Swim Cup 2012
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 15
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup 2012 |
|
Udskriftsdato |
10 november 2012 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
VEST-Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
10 november 2012 |
|
|
|
|
Løb 15, 50m Rygsvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
219 |
1 |
Laura Kaae Glendrup |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
273 |
2 |
Victoria Vang-Iversen |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
270 |
3 |
Liv Erholt Thomsen |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
177 |
4 |
Victoria Wulff |
2001 |
|
SIM ENGELH |
|
25m |
|
214 |
5 |
Annika Egenhardt |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
216 |
6 |
Mille Frandsen |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
276 |
1 |
India Klyver Vind |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
63 |
2 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
25m |
|
199 |
3 |
Selma Grønlund Andersen |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
237 |
4 |
Eva Jürgens |
2004 |
|
VEST |
|
25m |
|
213 |
5 |
Anne-Sofie Devantier |
2004 |
|
VEST |
|
25m |
|
209 |
6 |
Cecilie Dalgaard |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
120 |
1 |
Liva Søby |
2004 |
|
MK 31 |
|
25m |
1:13.23 |
215 |
2 |
Anna Højerslev Eriksen |
2004 |
0484AD |
VEST |
|
25m |
1:07.69 |
244 |
3 |
Marie Bylov Larsen |
2003 |
0312AJ |
VEST |
|
25m |
1:03.72 |
263 |
4 |
Melisa Ozogul |
2002 |
0226AO |
VEST |
|
25m |
1:05.93 |
248 |
5 |
Sasia Lundhus |
2002 |
0216AO |
VEST |
|
25m |
1:09.79 |
278 |
6 |
Eva Østergaard |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
257 |
1 |
Nadia Juul Nielsen |
2003 |
0328AI |
VEST |
|
25m |
1:01.44 |
116 |
2 |
Smila Mathilda Reiter |
2004 |
|
MK 31 |
|
25m |
1:00.00 |
21 |
3 |
Johanne Brown Marloth |
2003 |
|
VÆRLØSE |
|
25m |
58.70 |
164 |
4 |
Bjanca Jarbsjö |
2003 |
AI6603 |
SIM ENGELH |
|
25m |
59.73 |
172 |
5 |
Alma Sandberg |
2002 |
|
SIM ENGELH |
|
25m |
1:00.09 |
233 |
6 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
1:02.61 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
171 |
1 |
Andrina Paulsson Olsson |
2002 |
|
SIM ENGELH |
|
25m |
57.69 |
20 |
2 |
Sofie Lund-Scherbeck |
2003 |
0398AJ |
VÆRLØSE |
|
25m |
55.58 |
148 |
3 |
Emma Ibsen |
2001 |
0164AT |
VI39 |
|
25m |
54.32 |
230 |
4 |
Amalie K. Jacobsen |
2000 |
0062AO |
VEST |
|
25m |
54.87 |
252 |
5 |
Josefine Munksdorf |
2002 |
0238AB |
VEST |
|
25m |
56.41 |
271 |
6 |
Olivia Top-Jensen |
2002 |
0294AO |
VEST |
|
25m |
57.83 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
162 |
1 |
Matilda Costello |
2000 |
|
SIM ENGELH |
|
25m |
52.32 |
165 |
2 |
Alicia Johansson |
2003 |
|
SIM ENGELH |
|
25m |
50.92 |
163 |
3 |
Klara Flodmark |
2001 |
AE4201 |
SIM ENGELH |
|
25m |
50.82 |
266 |
4 |
Josefine Sørensen |
2000 |
0038AM |
VEST |
|
25m |
50.87 |
239 |
5 |
Maria Koch |
2002 |
0248AL |
VEST |
|
25m |
51.94 |
169 |
6 |
Idun Nilsson |
2002 |
|
SIM ENGELH |
|
25m |
53.80 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
130 |
1 |
Victoria Kappel |
2000 |
0044AC |
SOLRØD |
|
25m |
49.91 |
170 |
2 |
Emma Palmquist |
2000 |
AS1400 |
SIM ENGELH |
|
25m |
49.27 |
105 |
3 |
Anna Aarbak Kristoffersen |
2002 |
0288AL |
MK 31 |
|
25m |
48.43 |
186 |
4 |
Lærke Schelde-Mollerup |
2003 |
0358AB |
FR.SUND |
|
25m |
49.07 |
135 |
5 |
Sabrina Techt |
1997 |
9718AW |
SOLRØD |
|
25m |
49.45 |
238 |
6 |
Malene Tilsted Knudsen |
2000 |
0052AT |
VEST |
|
25m |
50.03 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
265 |
1 |
Emilie Stilling Sørensen |
2000 |
0028AB |
VEST |
|
25m |
47.17 |
264 |
2 |
Sarah Krogh Scott |
2000 |
0088AM |
VEST |
|
25m |
46.38 |
128 |
3 |
Cille Arnecke |
1999 |
9912AY |
SOLRØD |
|
25m |
45.00 |
174 |
4 |
Sara Svensson |
2001 |
AS3801 |
SIM ENGELH |
|
25m |
45.87 |
121 |
5 |
Mia Søgaard |
2001 |
0112AC |
MK 31 |
|
25m |
46.62 |
156 |
6 |
Ida-Marie Andersen |
2001 |
0184AH |
VI39 |
|
25m |
48.30 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
13 |
1 |
Nikoline Holde-Jensen |
1999 |
9946BA |
VÆRLØSE |
|
25m |
44.33 |
131 |
2 |
Cathrine Lauritsen |
1999 |
9954AZ |
SOLRØD |
|
25m |
40.55 |
280 |
3 |
Xenia Bonnén Sjøgren |
1997 |
9764AE |
VEST |
|
25m |
33.14 |
36 |
4 |
Esther Øksnebjerg |
2000 |
0054AX |
VÆRLØSE |
|
25m |
38.19 |
102 |
5 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
MK 31 |
|
25m |
41.05 |
117 |
6 |
Lærke Rask Sander |
2002 |
0212AL |
MK 31 |
|
25m |
44.37 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
10 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|