Startliste for Brøndby Swim Cup 2012
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Seedede heat Løb 9
|
Stævne navn |
Brøndby Swim Cup 2012 |
|
Udskriftsdato |
10 november 2012 |
|
|
Stævne by |
Brøndby |
|
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|
|
Arrangør |
VEST-Brøndby |
|
|
|
|
|
Bassin |
25m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
10 november 2012 |
|
|
|
|
Løb 9, 100m Rygsvømning Damer |
Finaler (9) |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
214 |
2 |
Annika Egenhardt |
2003 |
|
VEST |
|
25m |
|
178 |
3 |
Amalie Graversen |
2002 |
0254AM |
FR.SUND |
|
25m |
|
181 |
4 |
Caroline Egholm Jørgensen |
2003 |
|
FR.SUND |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
233 |
1 |
Caroline Wiuff Jensen |
2004 |
0492AD |
VEST |
|
25m |
|
187 |
2 |
Ida Lykke Wennicke |
2001 |
|
FR.SUND |
|
25m |
|
120 |
3 |
Liva Søby |
2004 |
|
MK 31 |
|
25m |
2:44.20 |
95 |
4 |
Mille Bjørn |
2003 |
|
MK 31 |
|
25m |
2:54.70 |
174 |
5 |
Sara Svensson |
2001 |
AS3801 |
SIM ENGELH |
|
25m |
|
246 |
6 |
Jade Liang Ql Foo |
2001 |
|
VEST |
|
25m |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
124 |
1 |
Sara K Venø |
2002 |
0238AK |
MK 31 |
|
25m |
2:30.00 |
271 |
2 |
Olivia Top-Jensen |
2002 |
0294AO |
VEST |
|
25m |
2:09.16 |
101 |
3 |
Cecilie Hjarsø |
2001 |
0124AU |
MK 31 |
|
25m |
2:00.00 |
147 |
4 |
Sofie Hertzberg |
2002 |
0262AK |
VI39 |
|
25m |
2:03.24 |
118 |
5 |
Thea Friis Skifte |
2002 |
|
MK 31 |
|
25m |
2:11.01 |
97 |
6 |
Simone Christiansen |
2003 |
|
MK 31 |
|
25m |
2:42.31 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
51 |
1 |
Isabel Kol Eriksen |
2001 |
0122AH |
TRITON B |
|
25m |
1:57.15 |
25 |
2 |
Sofie Nording-Grooss |
2001 |
0138AP |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:49.73 |
162 |
3 |
Matilda Costello |
2000 |
|
SIM ENGELH |
|
25m |
1:46.10 |
62 |
4 |
Cecilie Berg Jensen |
2001 |
0154AQ |
TRITON B |
|
25m |
1:46.31 |
52 |
5 |
Emilie Fischer |
2001 |
0156AK |
TRITON B |
|
25m |
1:56.40 |
93 |
6 |
Asta Andersen |
2003 |
|
MK 31 |
|
25m |
2:00.00 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
78 |
1 |
Emilie Nyegaard |
2001 |
0188AF |
TRITON B |
|
25m |
1:41.12 |
132 |
2 |
Frederikke Amund Nielsen |
1999 |
9994AZ |
SOLRØD |
|
25m |
1:40.56 |
86 |
3 |
Abby Kristine Waterval |
2002 |
0222AE |
TRITON B |
|
25m |
1:39.92 |
127 |
4 |
Emma Andersen |
1999 |
9936AU |
SOLRØD |
|
25m |
1:40.25 |
55 |
5 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
25m |
1:40.61 |
266 |
6 |
Josefine Sørensen |
2000 |
0038AM |
VEST |
|
25m |
1:45.01 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
43 |
1 |
Kamille Auerbach-Lind |
2001 |
0112AL |
TRITON B |
|
25m |
1:37.04 |
150 |
2 |
Julie Laugesen |
2003 |
0308AF |
VI39 |
|
25m |
1:36.14 |
119 |
3 |
Katinka Søby |
2001 |
0164AF |
MK 31 |
|
25m |
1:34.11 |
47 |
4 |
Julie Brandt |
2001 |
0182AH |
TRITON B |
|
25m |
1:35.00 |
155 |
5 |
Victoria Sørensen |
2001 |
0134AF |
VI39 |
|
25m |
1:36.41 |
205 |
6 |
Rositha Christensen |
2000 |
0092AY |
VEST |
|
25m |
1:39.20 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
46 |
1 |
Victoria Grøn Brandelev |
2000 |
0058AK |
TRITON B |
|
25m |
1:32.61 |
167 |
2 |
Cassandra Liljequist |
2000 |
AP2600 |
SIM ENGELH |
|
25m |
1:28.37 |
84 |
3 |
Line Strandby |
2001 |
0106AD |
TRITON B |
|
25m |
1:27.43 |
79 |
4 |
Line Refsgaard |
2000 |
0004AD |
TRITON B |
|
25m |
1:28.07 |
81 |
5 |
Freja Schmidt |
2001 |
0196AJ |
TRITON B |
|
25m |
1:31.14 |
74 |
6 |
Alberte Mammen |
2001 |
0196AE |
TRITON B |
|
25m |
1:32.73 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
63 |
1 |
Frederikke Jensen |
2000 |
0002AC |
TRITON B |
|
25m |
1:27.36 |
10 |
2 |
Rikke Heinemann |
1997 |
9778AU |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:25.25 |
73 |
3 |
Josefine H. Lundstrøm |
2001 |
0158AD |
TRITON B |
|
25m |
1:23.31 |
208 |
4 |
Meltem Dagidir |
1998 |
9808AN |
VEST |
|
25m |
1:25.11 |
102 |
5 |
Mille Bruun Høvring |
2001 |
0156AG |
MK 31 |
|
25m |
1:27.08 |
64 |
6 |
Katrine Jensen |
2000 |
0034AA |
TRITON B |
|
25m |
1:27.40 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
71 |
1 |
Josephine G. Lauridsen |
2001 |
0168AD |
TRITON B |
|
25m |
1:18.09 |
59 |
2 |
Mille Hesselgren Ikov |
2000 |
0012AH |
TRITON B |
|
25m |
1:15.25 |
280 |
3 |
Xenia Bonnén Sjøgren |
1997 |
9764AE |
VEST |
|
25m |
1:10.00 |
258 |
4 |
Stine Eskebo Nielsen |
2001 |
0156AB |
VEST |
|
25m |
1:15.23 |
279 |
5 |
Natascha Bonnén Sjøgren |
2000 |
0032AG |
VEST |
|
25m |
1:17.86 |
36 |
6 |
Esther Øksnebjerg |
2000 |
0054AX |
VÆRLØSE |
|
25m |
1:22.27 |
Oprettet af WinGrodan 1.18.26 |
Udskriftsdato |
10 november 2012 |
Licens til Svømmeklubben Vest Brøndby |
Udskriftstidspunkt |
08:21 |
|