Startliste for Glostrup NYKREDIT Adventsstævne
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 1:32.00 | |
2 | 172 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:33.46 | |
3 | 219 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:36.37 | |
4 | 304 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:36.99 | |
5 | 31 | Jakobsen Maiken | 1999 | ORIENT | 9962AK | 25 m | 1:38.18 | |
6 | 206 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 1:40.59 | |
7 | 175 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:41.55 | |
8 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:41.93 | |
9 | 197 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 1:42.68 | |
10 | 159 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:43.40 | |
11 | 35 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 25 m | 1:45.01 | ||
12 | 245 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:46.26 | |
13 | 305 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:47.75 | |
14 | 217 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:47.84 | |
15 | 263 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 1:48.71 | |
16 | 210 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:50.22 | ||
17 | 230 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:51.73 | |
18 | 156 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 1:58.41 | |
19 | 106 | Bentzen Caroline | 2001 | SØLLERØD | 0132AS | 25 m | 1:59.40 | |
20 | 166 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:59.92 | |
21 | 181 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 2:00.89 | |
22 | 250 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 2:01.49 | |
23 | 113 | Ravn Rikke Bagge | 2000 | SØLLERØD | 0072AP | 25 m | 2:02.20 | |
24 | 80 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
25 | 84 | Høvring Sofie | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 2:05.00 | |
26 | 93 | Skifte Thea Friis | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
27 | 96 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
28 | 98 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 2:05.00 | |
29 | 229 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 2:06.78 | |
30 | 231 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | 2:08.06 | |
31 | 112 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 2:10.63 | |
32 | 190 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 2:11.07 | |
33 | 68 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON | 0486AA | 25 m | 2:12.91 | |
34 | 265 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 2:15.70 | |
35 | 151 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 2:16.53 | |
36 | 167 | Hietala Linea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | 2:27.42 | |
37 | 3 | Hansen Freja H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | ||
38 | 67 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON | 0286AF | 25 m | ||
39 | 162 | Hansen Stine Herforth | 1998 | HELSINGØR | 9808BD | 25 m | ||
40 | 178 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
41 | 228 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | ||
42 | 248 | Christensen Malou | 2004 | VI39 | 25 m | |||
43 | 252 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | ||
44 | 256 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 2, 100m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:30.29 | |
2 | 281 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 1:34.82 | |
3 | 195 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:39.54 | |
4 | 115 | Wittrock Frederik | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 1:40.23 | ||
5 | 107 | Dorph-Petersen Mikkel | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 1:40.53 | ||
6 | 168 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 1:42.59 | |
7 | 111 | Lang-Jensen Mads | 2000 | SØLLERØD | 0025AO | 25 m | 1:47.44 | |
8 | 179 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 1:49.53 | |
9 | 222 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | 1:49.87 | |
10 | 20 | Wiuff Nicolai | 2002 | AIF | 0243AB | 25 m | 1:49.88 | |
11 | 224 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:55.07 | |
12 | 180 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 1:59.76 | |
13 | 275 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 2:02.57 | |
14 | 105 | Andersen Rasmus | 2000 | SØLLERØD | 0019AO | 25 m | 2:04.05 | |
15 | 89 | Latta Elia | 2002 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
16 | 221 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 2:06.75 | |
17 | 104 | Andersen Mikkel | 2000 | SØLLERØD | 0029AO | 25 m | 2:07.57 | |
18 | 87 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
19 | 223 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 2:11.81 | |
20 | 14 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | ||
21 | 58 | Bukh Sandor Hjarnø | 2002 | TRITON | 0207AG | 25 m | ||
22 | 60 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON | 25 m | |||
23 | 174 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 25 m | ||
24 | 225 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | ||
25 | 226 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | ||
26 | 253 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | ||
27 | 290 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 3, 50m Butterfly Damer |
Sponsor: mySmoothie |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 34.38 | |
2 | 155 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 35.67 | |
3 | 308 | Jensen Cecilie Ravn | 2000 | GSK | 0098ap | 25 m | 37.34 | |
4 | 193 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 39.89 | |
5 | 27 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 42.43 | ||
6 | 182 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 43.90 | |
7 | 263 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 43.91 | |
8 | 303 | Postgaard Veronika M. | 2000 | GSK | 0036AH | 25 m | 44.24 | |
9 | 202 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 45.32 | |
10 | 255 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 46.03 | |
11 | 211 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 47.00 | |
12 | 196 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 47.40 | |
13 | 153 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 49.86 | |
14 | 199 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 50.43 | |
15 | 101 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288al | 25 m | 51.80 | |
16 | 109 | Koggersbøl Tess | 2001 | SØLLERØD | 0154AR | 25 m | 53.31 | |
17 | 197 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 54.08 | |
18 | 192 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 58.30 | |
19 | 82 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
20 | 99 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
21 | 176 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038AL | 25 m | 1:02.04 | |
22 | 6 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 4, 50m Butterfly Herrer |
Sponsor: mySmoothie |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 35.13 | |
2 | 152 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 36.37 | |
3 | 34 | Jensen Rasmus Kien | 1999 | ORIENT | 25 m | 37.13 | ||
4 | 191 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 37.34 | |
5 | 259 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 38.26 | |
6 | 246 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 39.13 | |
7 | 284 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 41.25 | |
8 | 171 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 41.96 | |
9 | 186 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 42.18 | |
10 | 187 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 46.45 | |
11 | 198 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 51.85 | |
12 | 163 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 52.15 | |
13 | 168 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 52.63 | |
14 | 179 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | 54.23 | |
15 | 115 | Wittrock Frederik | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 54.98 | ||
16 | 86 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
17 | 170 | Houen Mathias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:00.89 | |
18 | 302 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 1:05.33 | |
19 | 2 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | ||
20 | 13 | Rohr Karl-Emil | 2001 | AIF | 0185AH | 25 m | ||
21 | 18 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | ||
22 | 154 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 5, 200m Frisvømning Damer |
Sponsor: Dr. Oetker |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 40 | Wendelboe Helena | 1998 | ORIENT | 25 m | 2:49.74 | ||
2 | 150 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 2:54.71 | |
3 | 175 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 2:54.75 | |
4 | 277 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 3:01.86 | |
5 | 184 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 3:05.72 | |
6 | 30 | Ingemann Dina | 1997 | ORIENT | 25 m | 3:10.13 | ||
7 | 161 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 3:19.20 | |
8 | 156 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 3:21.29 | |
9 | 298 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 3:23.37 | |
10 | 136 | Rask Lærke | 2001 | HERLEV | 0162AU | 25 m | 3:30.00 | |
11 | 300 | Møller Katharina N | 2001 | GSK | 0122AI | 25 m | 3:33.21 | |
12 | 130 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 3:40.00 | |
13 | 128 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 3:42.00 | |
14 | 135 | Markus Louise Christine | 2001 | HERLEV | 0122AV | 25 m | 3:45.00 | |
15 | 124 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 25 m | 3:48.00 | ||
16 | 139 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278ak | 25 m | 3:50.00 | |
17 | 129 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 4:00.00 | |
18 | 138 | Sonne Laura | 2003 | HERLEV | 0324AB | 25 m | 4:00.00 | |
19 | 299 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 4:04.91 | |
20 | 133 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 4:30.38 | |
21 | 120 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 4:39.86 | |
22 | 149 | Bagslev Nadia Engstrøm | 1998 | HELSINGØR | 25 m | |||
23 | 178 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
24 | 280 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 6, 200m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Dr. Oetker |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 2:39.47 | |
2 | 261 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 2:39.73 | |
3 | 247 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | 2:45.00 | |
4 | 257 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 2:45.00 | |
5 | 295 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 2:49.03 | |
6 | 292 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 25 m | 2:56.94 | ||
7 | 291 | Johansen Gustav | 2000 | GSK | 0035AE | 25 m | 3:08.72 | |
8 | 274 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 3:10.72 | |
9 | 296 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 3:13.45 | |
10 | 125 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 3:15.00 | |
11 | 126 | Himmelstrøg Jens | 2001 | HERLEV | 0153AM | 25 m | 3:27.00 | |
12 | 283 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 3:29.00 | |
13 | 279 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 3:30.60 | |
14 | 293 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 3:40.15 | |
15 | 114 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 3:40.27 | |
16 | 65 | Posborg Nicholas Oscar | 2002 | TRITON | 0253AG | 25 m | 3:44.01 | |
17 | 297 | Lystlund Oliver | 2003 | GSK | 25 m | 3:46.45 | ||
18 | 127 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 4:00.00 | |
19 | 132 | Johansen Martin R. | 2001 | HERLEV | 0169AG | 25 m | 4:00.00 | |
20 | 59 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON | 0377AC | 25 m | 4:08.45 | |
21 | 85 | Jørgensen Martin Vium | 2004 | MK 31 | 25 m | 4:20.00 | ||
22 | 123 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 4:34.22 | |
23 | 15 | Selvyn Kasper Glud | 2001 | AIF | 0137AK | 25 m | ||
24 | 63 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON | 0467AA | 25 m | ||
25 | 66 | Preuss Asger | 2001 | TRITON | 0199AJ | 25 m | ||
26 | 278 | Demir Oser | 2000 | GSK | 25 m | |||
27 | 309 | Jensen Bertram Haack | 2003 | HERLEV | 0325af | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 7, 4X50m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Helsingør Piger 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:23.97 | ||
2 | 145 | Helsingør Piger 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:29.36 | ||
3 | 36 | Orient Piger The A-Team | 1997 | ORIENT | 25 m | 2:35.13 | ||
4 | 271 | Juletøzzerne | 0 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
5 | 203 | Solrøds Stjerner | 0 | SOLRØD | 25 m | 2:53.07 | ||
6 | 146 | Helsingør Piger 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:57.78 | ||
7 | 240 | Julestjerner | 0 | VI39 | 25 m | 3:00.00 | ||
8 | 268 | Julekringlerne | 0 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
9 | 147 | Helsingør Piger 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 3:02.28 | ||
10 | 38 | Orient Piger The B-Team | 2001 | ORIENT | 25 m | 3:03.13 | ||
11 | 204 | Solrøds Super Fisk | 0 | SOLRØD | 25 m | 3:03.77 | ||
12 | 243 | Nissepiger | 0 | VI39 | 25 m | 3:20.00 | ||
13 | 72 | Mk 31 Piger 1 | 2001 | MK 31 | 25 m | 3:30.00 | ||
14 | 16 | Team Smut | 0 | AIF | 25 m | 3:40.00 | ||
15 | 267 | Christines Jul | 0 | GSK | 25 m | 4:00.00 | ||
16 | 103 | Søllerøds Nissepiger | 0 | SØLLERØD | 25 m | |||
17 | 227 | Stt Piger | 2001 | STT | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 8, 4X50m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | Helsingør Drenge 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:15.06 | ||
2 | 21 | Orient Drenge All-Stars | 1999 | ORIENT | 25 m | 2:35.12 | ||
3 | 273 | Nissehuerne | 0 | GSK | 25 m | 2:40.00 | ||
4 | 142 | Helsingør Drenge 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:43.25 | ||
5 | 141 | Helsingør Drenge 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:45.99 | ||
6 | 239 | Afskylige Snemænd | 0 | VI39 | 25 m | 2:50.00 | ||
7 | 270 | Julemændene | 0 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
8 | 272 | Kravlenisserne | 0 | GSK | 25 m | 3:00.00 | ||
9 | 9 | Team Ostehøvl | 0 | AIF | 25 m | 3:00.01 | ||
10 | 143 | Helsingør Drenge 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 3:01.32 | ||
11 | 241 | Kaneryttere | 0 | VI39 | 25 m | 3:10.00 | ||
12 | 71 | Mk 31 Drenge 1 | 2001 | MK 31 | 25 m | 3:30.00 | ||
13 | 269 | Julekuglerne | 0 | GSK | 25 m | 4:00.00 | ||
14 | 102 | Søllerød Drillenisser | 0 | SØLLERØD | 25 m | |||
15 | 220 | Stt Drenge | 2000 | STT | 25 m | |||
16 | 242 | Mini Nåsåerne | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 9, 100m Medley Damer |
Sponsor: mySmoothie |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 181 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 1:24.40 | |
2 | 219 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:28.07 | |
3 | 303 | Postgaard Veronika M. | 2000 | GSK | 0036AH | 25 m | 1:28.75 | |
4 | 193 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:31.67 | |
5 | 175 | Johansen Marta Kruse | 2000 | HELSINGØR | 0068AP | 25 m | 1:32.17 | |
6 | 217 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 1:32.27 | |
7 | 288 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 1:32.29 | |
8 | 31 | Jakobsen Maiken | 1999 | ORIENT | 9962AK | 25 m | 1:34.13 | |
9 | 196 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 1:34.64 | |
10 | 40 | Wendelboe Helena | 1998 | ORIENT | 25 m | 1:36.40 | ||
11 | 205 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 1:37.13 | |
12 | 27 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:38.39 | ||
13 | 211 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 1:40.00 | |
14 | 24 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 25 m | 1:42.13 | ||
15 | 305 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 1:43.19 | |
16 | 213 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:46.00 | ||
17 | 208 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:46.03 | |
18 | 101 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288al | 25 m | 1:46.40 | |
19 | 218 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:46.70 | |
20 | 159 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 1:46.77 | |
21 | 161 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:46.95 | |
22 | 166 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 1:51.39 | |
23 | 153 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 1:53.77 | |
24 | 108 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 1:55.99 | ||
25 | 250 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 1:56.32 | |
26 | 157 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 1:59.90 | |
27 | 99 | Winther Sigrid Meta | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
28 | 265 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 2:01.66 | |
29 | 229 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 2:02.09 | |
30 | 156 | Eriksen Lærke Højsted | 2002 | HELSINGØR | 0298AC | 25 m | 2:02.97 | |
31 | 176 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038AL | 25 m | 2:08.35 | |
32 | 62 | Kromann Ida Marie | 2002 | TRITON | 0278AB | 25 m | ||
33 | 64 | Pontoppidan Laura L. | 2002 | TRITON | 0266AF | 25 m | ||
34 | 67 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON | 0286AF | 25 m | ||
35 | 190 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | ||
36 | 194 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 10, 100m Medley Herrer |
Sponsor: mySmoothie |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 173 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 1:21.75 | |
2 | 281 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 1:22.56 | |
3 | 191 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 1:23.60 | |
4 | 249 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:25.23 | |
5 | 195 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 1:26.78 | |
6 | 152 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:29.80 | |
7 | 34 | Jensen Rasmus Kien | 1999 | ORIENT | 25 m | 1:35.13 | ||
8 | 20 | Wiuff Nicolai | 2002 | AIF | 0243AB | 25 m | 1:36.48 | |
9 | 189 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:40.82 | |
10 | 164 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:42.26 | |
11 | 148 | Bagger William | 2002 | HELSINGØR | 0293AC | 25 m | 1:42.40 | |
12 | 154 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 1:49.27 | |
13 | 70 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON | 0143AG | 25 m | 1:50.46 | |
14 | 13 | Rohr Karl-Emil | 2001 | AIF | 0185AH | 25 m | 1:51.83 | |
15 | 253 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 2:08.41 | |
16 | 58 | Bukh Sandor Hjarnø | 2002 | TRITON | 0207AG | 25 m | ||
17 | 60 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON | 25 m | |||
18 | 61 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 25 m | ||
19 | 254 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | ||
20 | 290 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Damer |
Sponsor: Dr. Oetker |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 158 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 1:22.00 | |
2 | 202 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 1:26.03 | |
3 | 304 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:26.84 | |
4 | 230 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | 1:31.97 | |
5 | 182 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 1:33.16 | |
6 | 219 | Wood-Kurland Hannah Karin | 1998 | SOLRØD | 9866AU | 25 m | 1:34.52 | |
7 | 255 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | 1:34.84 | |
8 | 150 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:35.29 | |
9 | 228 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | 1:37.22 | |
10 | 213 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:37.80 | ||
11 | 207 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:40.00 | ||
12 | 300 | Møller Katharina N | 2001 | GSK | 0122AI | 25 m | 1:40.79 | |
13 | 30 | Ingemann Dina | 1997 | ORIENT | 25 m | 1:43.95 | ||
14 | 215 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:45.00 | ||
15 | 231 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | 1:49.30 | |
16 | 232 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 1:56.23 | |
17 | 238 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:56.71 | |
18 | 252 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:59.60 | |
19 | 280 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | 2:03.03 | |
20 | 299 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 2:04.50 | |
21 | 68 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON | 0486AA | 25 m | 2:11.02 | |
22 | 94 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:44.20 | ||
23 | 78 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:54.70 | ||
24 | 233 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | ||
25 | 276 | Berger Mille | 2003 | GSK | 25 m | |||
26 | 285 | Hemdorff Rebecca | 2003 | GSK | 0354AK | 25 m | ||
27 | 287 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: Dr. Oetker |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 286 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:15.01 | |
2 | 186 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 1:20.88 | |
3 | 246 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 1:22.20 | |
4 | 295 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:23.86 | |
5 | 292 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 25 m | 1:24.23 | ||
6 | 223 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | 1:29.28 | |
7 | 291 | Johansen Gustav | 2000 | GSK | 0035AE | 25 m | 1:30.73 | |
8 | 224 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | 1:37.17 | |
9 | 148 | Bagger William | 2002 | HELSINGØR | 0293AC | 25 m | 1:41.70 | |
10 | 226 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | 1:42.52 | |
11 | 274 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:44.52 | |
12 | 2 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | 1:44.92 | |
13 | 187 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 1:45.38 | |
14 | 221 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | 1:45.57 | |
15 | 283 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:47.00 | |
16 | 293 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | 1:48.54 | |
17 | 225 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | 1:48.60 | |
18 | 188 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 1:51.39 | |
19 | 59 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON | 0377AC | 25 m | 1:54.54 | |
20 | 297 | Lystlund Oliver | 2003 | GSK | 25 m | 1:55.55 | ||
21 | 275 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:59.72 | |
22 | 306 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 2:01.20 | |
23 | 56 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON | 0217AG | 25 m | 2:01.55 | |
24 | 302 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 2:02.50 | |
25 | 237 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 2:02.90 | |
26 | 266 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 2:03.44 | |
27 | 66 | Preuss Asger | 2001 | TRITON | 0199AJ | 25 m | 2:09.09 | |
28 | 244 | Aarestrup Emil | 2002 | VI39 | 25 m | 2:12.76 | ||
29 | 63 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON | 0467AA | 25 m | 2:14.13 | |
30 | 86 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:14.13 | ||
31 | 282 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 2:14.82 | |
32 | 258 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 2:14.86 | |
33 | 88 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:18.18 | ||
34 | 69 | Svinth Sebastian Peter | 2002 | TRITON | 0249AG | 25 m | 2:26.27 | |
35 | 57 | Buch Christian | 2002 | TRITON | 25 m | 2:42.03 | ||
36 | 222 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | ||
37 | 234 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 25 m | |||
38 | 235 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | ||
39 | 236 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | ||
40 | 251 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | ||
41 | 260 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | ||
42 | 262 | Salmansen Victor | 2003 | VI39 | 0333AB | 25 m | ||
43 | 301 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 13, 50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 26 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 32.60 | |
2 | 151 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 33.43 | |
3 | 308 | Jensen Cecilie Ravn | 2000 | GSK | 0098ap | 25 m | 33.70 | |
4 | 211 | Lauritsen Cathrine | 1999 | SOLRØD | 9954AZ | 25 m | 34.87 | |
5 | 184 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 36.60 | |
6 | 35 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 25 m | 38.13 | ||
7 | 264 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 39.54 | |
8 | 110 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 39.63 | ||
9 | 166 | Hietala Amanda | 2002 | HELSINGØR | 0204AK | 25 m | 40.00 | |
10 | 192 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | 40.00 | |
11 | 112 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 40.59 | |
12 | 160 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 40.72 | |
13 | 199 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | 41.06 | |
14 | 162 | Hansen Stine Herforth | 1998 | HELSINGØR | 9808BD | 25 m | 41.09 | |
15 | 176 | Kastrup Laura | 2000 | HELSINGØR | 0038AL | 25 m | 41.13 | |
16 | 6 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 41.98 | |
17 | 210 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 25 m | 42.00 | ||
18 | 24 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 25 m | 42.69 | ||
19 | 109 | Koggersbøl Tess | 2001 | SØLLERØD | 0154AR | 25 m | 43.44 | |
20 | 157 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 44.14 | |
21 | 133 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 44.25 | |
22 | 215 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 44.26 | ||
23 | 153 | Burmester Fiona | 2003 | HELSINGØR | 0356AG | 25 m | 44.37 | |
24 | 190 | Schrøder Mathilde | 2002 | HELSINGØR | 0204AP | 25 m | 44.72 | |
25 | 265 | Sørensen Viktoria Freja | 2004 | VI39 | 0476AA | 25 m | 45.25 | |
26 | 3 | Hansen Freja H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 45.43 | |
27 | 84 | Høvring Sofie | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 45.74 | |
28 | 106 | Bentzen Caroline | 2001 | SØLLERØD | 0132AS | 25 m | 46.45 | |
29 | 208 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 46.60 | |
30 | 32 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 25 m | 47.09 | ||
31 | 23 | Damgaard Sille Caroline | 2001 | ORIENT | 25 m | 47.10 | ||
32 | 33 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 25 m | 47.13 | ||
33 | 8 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 47.82 | |
34 | 129 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 48.32 | |
35 | 113 | Ravn Rikke Bagge | 2000 | SØLLERØD | 0072AP | 25 m | 48.42 | |
36 | 4 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 25 m | 48.63 | ||
37 | 100 | Ghaziani Michelle H | 2002 | MK 31 | 0206am | 25 m | 48.80 | |
38 | 120 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 49.58 | |
39 | 93 | Skifte Thea Friis | 2002 | MK 31 | 25 m | 50.00 | ||
40 | 96 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 25 m | 50.00 | ||
41 | 194 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 50.24 | |
42 | 1 | Andersson Sarah | 2002 | AIF | 0234AO | 25 m | 51.15 | |
43 | 7 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 51.46 | |
44 | 138 | Sonne Laura | 2003 | HERLEV | 0324AB | 25 m | 51.47 | |
45 | 128 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 51.81 | |
46 | 209 | Kildhot Mette Marie | 2001 | SOLRØD | 25 m | 52.73 | ||
47 | 130 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 53.61 | |
48 | 82 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 25 m | 53.77 | ||
49 | 11 | Riis Caroline | 2003 | AIF | 25 m | 53.98 | ||
50 | 80 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 25 m | 55.00 | ||
51 | 124 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 25 m | 55.00 | ||
52 | 79 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 25 m | 55.09 | ||
53 | 98 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 55.19 | |
54 | 62 | Kromann Ida Marie | 2002 | TRITON | 0278AB | 25 m | 55.58 | |
55 | 139 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278ak | 25 m | 56.09 | |
56 | 64 | Pontoppidan Laura L. | 2002 | TRITON | 0266AF | 25 m | 59.07 | |
57 | 122 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:00.00 | ||
58 | 214 | Pedersen Emma Søndergaard | 1998 | SOLRØD | 25 m | 1:00.00 | ||
59 | 135 | Markus Louise Christine | 2001 | HERLEV | 0122AV | 25 m | 1:01.57 | |
60 | 76 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
61 | 90 | Lefevre Mathilde | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
62 | 136 | Rask Lærke | 2001 | HERLEV | 0162AU | 25 m | 1:06.22 | |
63 | 78 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:07.17 | ||
64 | 94 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:10.90 | ||
65 | 289 | Johannesson Alberte | 2005 | GSK | 0548AA | 25 m | 1:13.24 | |
66 | 294 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | 1:20.88 | |
67 | 5 | Johansen Linea Wilms | 2003 | AIF | 25 m | |||
68 | 149 | Bagslev Nadia Engstrøm | 1998 | HELSINGØR | 25 m | |||
69 | 167 | Hietala Linea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | ||
70 | 178 | Laigaard Natasha | 2002 | HELSINGØR | 25 m | |||
71 | 183 | Madsen Olivia Ida | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
72 | 201 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
73 | 248 | Christensen Malou | 2004 | VI39 | 25 m | |||
74 | 256 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 25 m | |||
75 | 285 | Hemdorff Rebecca | 2003 | GSK | 0354AK | 25 m | ||
76 | 287 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | ||
77 | 307 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 14, 50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 191 | Schwab William | 2000 | HELSINGØR | 0049AE | 25 m | 31.87 | |
2 | 257 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 34.69 | |
3 | 212 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 25 m | 36.00 | ||
4 | 168 | Hoffmann Lucas | 2000 | HELSINGØR | 0085AO | 25 m | 36.81 | |
5 | 189 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 37.26 | |
6 | 164 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 38.28 | |
7 | 111 | Lang-Jensen Mads | 2000 | SØLLERØD | 0025AO | 25 m | 38.29 | |
8 | 2 | Benzon Lasse | 2001 | AIF | 0153AH | 25 m | 38.34 | |
9 | 105 | Andersen Rasmus | 2000 | SØLLERØD | 0019AO | 25 m | 38.56 | |
10 | 187 | Petersen Kim Emil K. | 1999 | HELSINGØR | 9983AQ | 25 m | 38.68 | |
11 | 25 | Grønskov Christopher | 1999 | ORIENT | 25 m | 39.13 | ||
12 | 14 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 39.33 | |
13 | 148 | Bagger William | 2002 | HELSINGØR | 0293AC | 25 m | 39.72 | |
14 | 200 | Vàmosi Matthæus | 2000 | HELSINGØR | 0015AQ | 25 m | 41.26 | |
15 | 163 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 41.34 | |
16 | 15 | Selvyn Kasper Glud | 2001 | AIF | 0137AK | 25 m | 41.56 | |
17 | 254 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 41.81 | |
18 | 170 | Houen Mathias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 42.25 | |
19 | 107 | Dorph-Petersen Mikkel | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 42.54 | ||
20 | 13 | Rohr Karl-Emil | 2001 | AIF | 0185AH | 25 m | 42.78 | |
21 | 70 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON | 0143AG | 25 m | 42.80 | |
22 | 169 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | 42.95 | |
23 | 65 | Posborg Nicholas Oscar | 2002 | TRITON | 0253AG | 25 m | 42.97 | |
24 | 154 | Burmester Lucas | 2002 | HELSINGØR | 0237AK | 25 m | 43.10 | |
25 | 104 | Andersen Mikkel | 2000 | SØLLERØD | 0029AO | 25 m | 43.15 | |
26 | 17 | Thomasen Sebastian | 2001 | AIF | 0195AK | 25 m | 43.25 | |
27 | 123 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 43.27 | |
28 | 188 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | 43.88 | |
29 | 165 | Henriksen Holger Bruun | 2000 | HELSINGØR | 0029AQ | 25 m | 44.20 | |
30 | 180 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | 44.45 | |
31 | 134 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 44.68 | |
32 | 126 | Himmelstrøg Jens | 2001 | HERLEV | 0153AM | 25 m | 45.25 | |
33 | 12 | Rohr Bertram | 2003 | AIF | 0333AE | 25 m | 45.36 | |
34 | 125 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 46.77 | |
35 | 61 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 25 m | 48.11 | |
36 | 282 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 48.22 | |
37 | 237 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 48.40 | |
38 | 185 | Olsen Asger Møller | 2001 | HELSINGØR | 0147AM | 25 m | 48.86 | |
39 | 132 | Johansen Martin R. | 2001 | HERLEV | 0169AG | 25 m | 49.69 | |
40 | 266 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 50.00 | |
41 | 286 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 50.24 | |
42 | 258 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 50.63 | |
43 | 137 | Rosenzweig Daniel | 2003 | HERLEV | 0381AF | 25 m | 51.26 | |
44 | 69 | Svinth Sebastian Peter | 2002 | TRITON | 0249AG | 25 m | 51.67 | |
45 | 56 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON | 0217AG | 25 m | 51.69 | |
46 | 309 | Jensen Bertram Haack | 2003 | HERLEV | 0325af | 25 m | 52.07 | |
47 | 89 | Latta Elia | 2002 | MK 31 | 25 m | 52.43 | ||
48 | 234 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 25 m | 52.95 | ||
49 | 114 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 53.13 | |
50 | 235 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 53.90 | |
51 | 87 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 25 m | 55.00 | ||
52 | 260 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 57.84 | |
53 | 127 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 57.93 | |
54 | 121 | Andersen Sebastian | 2003 | HERLEV | 25 m | 58.00 | ||
55 | 131 | Johansen Jacob Yousaf | 2004 | HERLEV | 25 m | 59.00 | ||
56 | 92 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
57 | 95 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
58 | 97 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
59 | 216 | Taggaard Jonas Pastwa | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:00.00 | ||
60 | 81 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:01.17 | ||
61 | 77 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
62 | 91 | Lefevre Nicolai | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
63 | 236 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | 1:09.47 | |
64 | 251 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | 1:11.45 | |
65 | 57 | Buch Christian | 2002 | TRITON | 25 m | 1:11.50 | ||
66 | 10 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | AIF | 25 m | |||
67 | 244 | Aarestrup Emil | 2002 | VI39 | 25 m | |||
68 | 262 | Salmansen Victor | 2003 | VI39 | 0333AB | 25 m | ||
69 | 301 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 15, 100m Butterfly Damer |
Sponsor: mySmoothie |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 19 | Wiuff Cecilie | 2000 | AIF | 0072AB | 25 m | 1:21.00 | |
2 | 151 | Brinch Sara L. | 2000 | HELSINGØR | 0052AF | 25 m | 1:32.00 | |
3 | 155 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 1:34.26 | |
4 | 277 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 1:37.00 | |
5 | 218 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:47.32 | |
6 | 298 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 1:54.95 | |
7 | 288 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 2:02.12 | |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 16, 100m Butterfly Herrer |
Sponsor: mySmoothie |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 259 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:24.33 | |
2 | 261 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:28.52 | |
3 | 152 | Burmester Felix | 1999 | HELSINGØR | 9913AC | 25 m | 1:29.92 | |
4 | 249 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 1:37.62 | |
5 | 296 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 1:45.94 | |
6 | 284 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 1:45.99 | |
7 | 279 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:51.55 | |
8 | 198 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 2:16.93 | |
9 | 278 | Demir Oser | 2000 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 17, 4X50m Frisvømning Damer |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 144 | Helsingør Piger 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:06.22 | ||
2 | 145 | Helsingør Piger 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:12.46 | ||
3 | 146 | Helsingør Piger 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:20.00 | ||
4 | 271 | Juletøzzerne | 0 | GSK | 25 m | 2:30.00 | ||
5 | 37 | Orient Piger The A-Team | 1997 | ORIENT | 25 m | 2:35.12 | ||
6 | 147 | Helsingør Piger 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:39.11 | ||
7 | 240 | Julestjerner | 0 | VI39 | 25 m | 2:40.00 | ||
8 | 117 | Herlev Julestjerner | 0 | HERLEV | 25 m | 2:42.47 | ||
9 | 243 | Nissepiger | 0 | VI39 | 25 m | 2:45.00 | ||
10 | 39 | Orient Piger The B-Team | 2001 | ORIENT | 25 m | 2:55.13 | ||
11 | 16 | Team Smut | 0 | AIF | 25 m | 3:04.00 | ||
12 | 72 | Mk 31 Piger 1 | 2001 | MK 31 | 25 m | 3:15.00 | ||
13 | 73 | Mk 31 Piger 2 | 2002 | MK 31 | 25 m | 3:30.00 | ||
14 | 119 | Herlevs Nissebørn | 0 | HERLEV | 25 m | 3:44.21 | ||
15 | 75 | T2 Tøser | 2003 | MK 31 | 25 m | 4:00.00 | ||
16 | 267 | Christines Jul | 0 | GSK | 25 m | 4:00.00 | ||
17 | 103 | Søllerøds Nissepiger | 0 | SØLLERØD | 25 m | |||
18 | 227 | Stt Piger | 2001 | STT | 25 m | |||
19 | 268 | Julekringlerne | 0 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 18, 4X50m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Sportigan |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 140 | Helsingør Drenge 1 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 1:43.70 | ||
2 | 141 | Helsingør Drenge 2 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:03.63 | ||
3 | 273 | Nissehuerne | 0 | GSK | 25 m | 2:15.00 | ||
4 | 22 | Orient Drenge All-Stars | 1999 | ORIENT | 25 m | 2:15.13 | ||
5 | 142 | Helsingør Drenge 3 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:24.81 | ||
6 | 239 | Afskylige Snemænd | 0 | VI39 | 25 m | 2:25.00 | ||
7 | 143 | Helsingør Drenge 4 | 0 | HELSINGØR | 25 m | 2:26.81 | ||
8 | 270 | Julemændene | 0 | GSK | 25 m | 2:32.00 | ||
9 | 116 | Herlev Fitnisser | 0 | HERLEV | 25 m | 2:35.00 | ||
10 | 241 | Kaneryttere | 0 | VI39 | 25 m | 2:35.00 | ||
11 | 9 | Team Ostehøvl | 0 | AIF | 25 m | 2:39.29 | ||
12 | 272 | Kravlenisserne | 0 | GSK | 25 m | 2:45.00 | ||
13 | 118 | Herlev Juleøl | 0 | HERLEV | 25 m | 3:00.00 | ||
14 | 269 | Julekuglerne | 0 | GSK | 25 m | 3:20.00 | ||
15 | 74 | T2 Drenge | 2003 | MK 31 | 25 m | 4:00.00 | ||
16 | 102 | Søllerød Drillenisser | 0 | SØLLERØD | 25 m | |||
17 | 220 | Stt Drenge | 2000 | STT | 25 m | |||
18 | 242 | Mini Nåsåerne | 2003 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 19, 50m Brystsvømning Damer |
Sponsor: Dr. Oetker |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 172 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 42.13 | |
2 | 158 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 44.36 | |
3 | 31 | Jakobsen Maiken | 1999 | ORIENT | 9962AK | 25 m | 46.13 | |
4 | 206 | Arnecke Cille | 1999 | SOLRØD | 9912AY | 25 m | 46.59 | |
5 | 181 | Lorenzen Caroline Høst | 1999 | HELSINGØR | 9916AG | 25 m | 47.50 | |
6 | 197 | Thorsen Amalie Louise | 2002 | HELSINGØR | 0246AF | 25 m | 48.92 | |
7 | 159 | Færch Sofie Villum | 2002 | HELSINGØR | 0286AQ | 25 m | 50.55 | |
8 | 210 | Lauridsen Veronica | 1999 | SOLRØD | 25 m | 50.62 | ||
9 | 177 | Klysner Emilie Holm | 2000 | HELSINGØR | 0098AW | 25 m | 51.24 | |
10 | 305 | Sørensen Amalie V. | 2002 | GSK | 0274AC | 25 m | 52.94 | |
11 | 23 | Damgaard Sille Caroline | 2001 | ORIENT | 25 m | 54.13 | ||
12 | 113 | Ravn Rikke Bagge | 2000 | SØLLERØD | 0072AP | 25 m | 54.44 | |
13 | 250 | Hertzberg Sofie | 2002 | VI39 | 0262AK | 25 m | 55.28 | |
14 | 110 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 55.42 | ||
15 | 3 | Hansen Freja H. Bremholm | 2002 | AIF | 0272AF | 25 m | 56.65 | |
16 | 300 | Møller Katharina N | 2001 | GSK | 0122AI | 25 m | 58.60 | |
17 | 108 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 58.93 | ||
18 | 229 | Danielsen Josephine B. U. | 2003 | STT | 0326AD | 25 m | 59.40 | |
19 | 93 | Skifte Thea Friis | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
20 | 157 | Fast Josefine | 2003 | HELSINGØR | 0382AI | 25 m | 1:00.16 | |
21 | 299 | Mosegaard Sofie | 2002 | GSK | 0206AE | 25 m | 1:01.58 | |
22 | 98 | Venø Sara K | 2002 | MK 31 | 0238AK | 25 m | 1:01.66 | |
23 | 100 | Ghaziani Michelle H | 2002 | MK 31 | 0206am | 25 m | 1:03.82 | |
24 | 238 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:12.60 | |
25 | 160 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 1:14.73 | |
26 | 4 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 25 m | |||
27 | 7 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | ||
28 | 8 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | ||
29 | 162 | Hansen Stine Herforth | 1998 | HELSINGØR | 9808BD | 25 m | ||
30 | 167 | Hietala Linea | 2004 | HELSINGØR | 0442AE | 25 m | ||
31 | 183 | Madsen Olivia Ida | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
32 | 201 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
33 | 232 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | ||
34 | 233 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | ||
35 | 256 | Mortensen Sara | 2001 | VI39 | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 20, 50m Brystsvømning Herrer |
Sponsor: Dr. Oetker |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 212 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 25 m | 48.00 | ||
2 | 25 | Grønskov Christopher | 1999 | ORIENT | 25 m | 50.13 | ||
3 | 247 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | 52.33 | |
4 | 107 | Dorph-Petersen Mikkel | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 52.72 | ||
5 | 163 | Hedager Jonathan P. | 2001 | HELSINGØR | 0195AJ | 25 m | 57.20 | |
6 | 89 | Latta Elia | 2002 | MK 31 | 25 m | 57.67 | ||
7 | 290 | Johansen Asger | 2003 | GSK | 0395AE | 25 m | 1:01.94 | |
8 | 275 | Bækgaard Frederik Emil | 2002 | GSK | 0299AI | 25 m | 1:04.03 | |
9 | 59 | Hansen Mark Nicklas | 2003 | TRITON | 0377AC | 25 m | 1:05.56 | |
10 | 15 | Selvyn Kasper Glud | 2001 | AIF | 0137AK | 25 m | 1:06.12 | |
11 | 259 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 25 m | 1:06.62 | |
12 | 306 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:12.49 | |
13 | 88 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:20.82 | ||
14 | 12 | Rohr Bertram | 2003 | AIF | 0333AE | 25 m | ||
15 | 17 | Thomasen Sebastian | 2001 | AIF | 0195AK | 25 m | ||
16 | 70 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON | 0143AG | 25 m | ||
17 | 169 | Holme Laurids | 2000 | HELSINGØR | 0009AQ | 25 m | ||
18 | 174 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 25 m | ||
19 | 180 | Lind Jannick | 2001 | HELSINGØR | 0197AM | 25 m | ||
20 | 185 | Olsen Asger Møller | 2001 | HELSINGØR | 0147AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 21, 200m Medley Damer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 288 | Jakobsen Alberte R. | 2001 | GSK | 0138AC | 25 m | 3:17.72 | |
2 | 40 | Wendelboe Helena | 1998 | ORIENT | 25 m | 3:21.68 | ||
3 | 184 | Nielsen Mathilde Menck | 2002 | HELSINGØR | 0246AC | 25 m | 3:27.56 | |
4 | 263 | Sørensen Astrid Høgh | 2002 | VI39 | 0246AB | 25 m | 3:27.66 | |
5 | 277 | Brandt Signe | 2001 | GSK | 0144AI | 25 m | 3:40.17 | |
6 | 205 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 3:45.00 | |
7 | 245 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 3:52.38 | |
8 | 298 | Mose Ida T | 2002 | GSK | 0242AK | 25 m | 4:01.12 | |
9 | 228 | Hougaard Camilla | 2002 | STT | 0282AJ | 25 m | ||
10 | 230 | Petersson Laura | 2001 | STT | 0108AF | 25 m | ||
11 | 231 | Hansen Julie | 2001 | STT | 0148AO | 25 m | ||
12 | 255 | Laugesen Julie | 2003 | VI39 | 0308AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 22, 200m Medley Herrer |
Sponsor: Nykredit |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 29 | Højengaard Marcus | 1999 | ORIENT | 9919AN | 25 m | 2:48.13 | |
2 | 173 | Jensen Lukas | 2000 | HELSINGØR | 0097AG | 25 m | 3:02.65 | |
3 | 195 | Sørensen Andreas Eklundh | 2001 | HELSINGØR | 0171AF | 25 m | 3:09.22 | |
4 | 247 | Christensen Hjalte | 2001 | VI39 | 0119AE | 25 m | 3:13.90 | |
5 | 246 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 25 m | 3:15.86 | |
6 | 171 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 3:22.24 | |
7 | 198 | Tönshoff Emil | 2000 | HELSINGØR | 0097AL | 25 m | 3:38.33 | |
8 | 296 | Langvad Thomas | 2002 | GSK | 0223AC | 25 m | 3:38.50 | |
9 | 18 | Windfeld-Hansen Thomas | 2000 | AIF | 0079AJ | 25 m | ||
10 | 20 | Wiuff Nicolai | 2002 | AIF | 0243AB | 25 m | ||
11 | 221 | Wrist-Elkjær Simon | 2002 | STT | 0293AF | 25 m | ||
12 | 222 | Paulsen Rasmus | 2000 | STT | 0083AD | 25 m | ||
13 | 223 | Kristiansen William I. | 2001 | STT | 0151AK | 25 m | ||
14 | 224 | Rindorf Silas Bech | 2000 | STT | 0037AM | 25 m | ||
15 | 225 | Rasmusen Kristoffer | 2000 | STT | 0087AM | 25 m | ||
16 | 226 | Petersen Rasmus Hatting | 2002 | STT | 0205AF | 25 m | ||
17 | 293 | Krievs Carl Magnus | 2002 | GSK | 0257AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 23, 50m Rygsvømning Damer |
Sponsor: mySmoothie |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 205 | Andersen Emma | 1999 | SOLRØD | 9936AU | 25 m | 38.00 | |
2 | 158 | Feldmann Camilla | 1999 | HELSINGØR | 9972AH | 25 m | 38.35 | |
3 | 217 | Sass Nikoline Victoria | 1999 | SOLRØD | 9914AR | 25 m | 39.00 | |
4 | 308 | Jensen Cecilie Ravn | 2000 | GSK | 0098ap | 25 m | 40.31 | |
5 | 155 | Eriksen Helena Højsted | 2000 | HELSINGØR | 0004AM | 25 m | 40.65 | |
6 | 182 | Lyngfeldt Regitze | 2002 | HELSINGØR | 0286AC | 25 m | 41.86 | |
7 | 207 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 45.00 | ||
8 | 264 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 45.13 | |
9 | 177 | Klysner Emilie Holm | 2000 | HELSINGØR | 0098AW | 25 m | 46.39 | |
10 | 160 | Green-Birch Luna | 2001 | HELSINGØR | 0168AO | 25 m | 48.00 | |
11 | 133 | Johansen Thea F. | 2003 | HERLEV | 0324AA | 25 m | 48.64 | |
12 | 110 | Kruse Josephine | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 48.82 | ||
13 | 109 | Koggersbøl Tess | 2001 | SØLLERØD | 0154AR | 25 m | 49.54 | |
14 | 8 | Mathiesen Mathilde | 2004 | AIF | 0432AD | 25 m | 52.60 | |
15 | 108 | Gjelstrup Sophie | 2002 | SØLLERØD | 25 m | 53.95 | ||
16 | 32 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 25 m | 54.09 | ||
17 | 23 | Damgaard Sille Caroline | 2001 | ORIENT | 25 m | 54.10 | ||
18 | 33 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 25 m | 54.13 | ||
19 | 68 | Stjernholm Liva | 2004 | TRITON | 0486AA | 25 m | 55.15 | |
20 | 194 | Søeborg Ulrikke Juul | 2003 | HELSINGØR | 0366AJ | 25 m | 55.47 | |
21 | 106 | Bentzen Caroline | 2001 | SØLLERØD | 0132AS | 25 m | 55.48 | |
22 | 6 | Jørgensen Kathrine S. | 2002 | AIF | 0258AJ | 25 m | 55.83 | |
23 | 120 | Andersen Anja Xin | 2004 | HERLEV | 0444AD | 25 m | 57.31 | |
24 | 130 | Jensen Stine | 2001 | HERLEV | 0192AV | 25 m | 57.33 | |
25 | 276 | Berger Mille | 2003 | GSK | 25 m | 57.74 | ||
26 | 124 | Hald Emma | 2001 | HERLEV | 25 m | 58.00 | ||
27 | 128 | Jacobsen Thea | 2003 | HERLEV | 0338AC | 25 m | 58.06 | |
28 | 1 | Andersson Sarah | 2002 | AIF | 0234AO | 25 m | 58.14 | |
29 | 7 | Larsen Emilie Ravn | 2002 | AIF | 0286AO | 25 m | 58.29 | |
30 | 135 | Markus Louise Christine | 2001 | HERLEV | 0122AV | 25 m | 59.00 | |
31 | 80 | Neergaard Thippe de | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:00.00 | ||
32 | 214 | Pedersen Emma Søndergaard | 1998 | SOLRØD | 25 m | 1:00.00 | ||
33 | 209 | Kildhot Mette Marie | 2001 | SOLRØD | 25 m | 1:00.20 | ||
34 | 138 | Sonne Laura | 2003 | HERLEV | 0324AB | 25 m | 1:00.54 | |
35 | 129 | Jensen Helene | 2003 | HERLEV | 0394AE | 25 m | 1:01.56 | |
36 | 100 | Ghaziani Michelle H | 2002 | MK 31 | 0206am | 25 m | 1:03.68 | |
37 | 62 | Kromann Ida Marie | 2002 | TRITON | 0278AB | 25 m | 1:03.96 | |
38 | 136 | Rask Lærke | 2001 | HERLEV | 0162AU | 25 m | 1:07.36 | |
39 | 76 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
40 | 90 | Lefevre Mathilde | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
41 | 122 | Madsen Amanda Da Silva B. | 2005 | HERLEV | 25 m | 1:10.00 | ||
42 | 139 | Weber Sofie Boesgaard | 2002 | HERLEV | 0278ak | 25 m | 1:11.01 | |
43 | 79 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:12.29 | ||
44 | 78 | Bjørn Mille | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:13.87 | ||
45 | 5 | Johansen Linea Wilms | 2003 | AIF | 25 m | |||
46 | 11 | Riis Caroline | 2003 | AIF | 25 m | |||
47 | 183 | Madsen Olivia Ida | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
48 | 201 | Vâmosi Cornelia | 2004 | HELSINGØR | 25 m | |||
49 | 280 | Enemærke Amalie Kruse | 2003 | GSK | 0392AI | 25 m | ||
50 | 285 | Hemdorff Rebecca | 2003 | GSK | 0354AK | 25 m | ||
51 | 289 | Johannesson Alberte | 2005 | GSK | 0548AA | 25 m | ||
52 | 294 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | ||
53 | 307 | Zafra Antoinette | 2005 | GSK | 0518AA | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 24, 50m Rygsvømning Herrer |
Sponsor: mySmoothie |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 186 | Pedersen Nicklas Östman | 2002 | HELSINGØR | 0231AC | 25 m | 36.97 | |
2 | 34 | Jensen Rasmus Kien | 1999 | ORIENT | 25 m | 39.06 | ||
3 | 249 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 25 m | 39.96 | |
4 | 284 | Hansen Tobias Dan | 2002 | GSK | 0243AC | 25 m | 44.29 | |
5 | 125 | Hansen Philip | 2001 | HERLEV | 0143AM | 25 m | 50.80 | |
6 | 14 | Roldgaard Daniel | 2001 | AIF | 0117AH | 25 m | 51.11 | |
7 | 134 | Li Erik | 2003 | HERLEV | 0391AF | 25 m | 51.27 | |
8 | 260 | Rasmussen Sebastian | 2003 | VI39 | 0343AE | 25 m | 52.05 | |
9 | 165 | Henriksen Holger Bruun | 2000 | HELSINGØR | 0029AQ | 25 m | 52.76 | |
10 | 254 | Køhn Joakim | 2003 | VI39 | 0375AE | 25 m | 53.37 | |
11 | 126 | Himmelstrøg Jens | 2001 | HERLEV | 0153AM | 25 m | 53.80 | |
12 | 262 | Salmansen Victor | 2003 | VI39 | 0333AB | 25 m | 55.10 | |
13 | 63 | Lindgaard Mathias | 2004 | TRITON | 0467AA | 25 m | 55.62 | |
14 | 61 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON | 0377AE | 25 m | 56.63 | |
15 | 137 | Rosenzweig Daniel | 2003 | HERLEV | 0381AF | 25 m | 57.02 | |
16 | 123 | Beiter Gustav Bendix | 2003 | HERLEV | 0321AB | 25 m | 57.97 | |
17 | 266 | Vinge-Maigaard Peter | 2003 | VI39 | 0351AB | 25 m | 58.13 | |
18 | 12 | Rohr Bertram | 2003 | AIF | 0333AE | 25 m | 58.71 | |
19 | 131 | Johansen Jacob Yousaf | 2004 | HERLEV | 25 m | 1:00.00 | ||
20 | 216 | Taggaard Jonas Pastwa | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:00.00 | ||
21 | 132 | Johansen Martin R. | 2001 | HERLEV | 0169AG | 25 m | 1:00.74 | |
22 | 121 | Andersen Sebastian | 2003 | HERLEV | 25 m | 1:01.00 | ||
23 | 127 | Holm Peter | 2003 | HERLEV | 0393AF | 25 m | 1:02.45 | |
24 | 69 | Svinth Sebastian Peter | 2002 | TRITON | 0249AG | 25 m | 1:02.66 | |
25 | 258 | Munkholm Matias | 2004 | VI39 | 0435AB | 25 m | 1:03.99 | |
26 | 92 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
27 | 95 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
28 | 97 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:05.00 | ||
29 | 77 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
30 | 81 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
31 | 91 | Lefevre Nicolai | 2004 | MK 31 | 25 m | 1:10.00 | ||
32 | 10 | Riegels Vilhelm Hørring | 2003 | AIF | 25 m | |||
33 | 174 | Jeppesen Phillip | 1999 | HELSINGØR | 9967AS | 25 m | ||
34 | 244 | Aarestrup Emil | 2002 | VI39 | 25 m | |||
35 | 251 | Hojman Simon | 2001 | VI39 | 0121AI | 25 m | ||
36 | 309 | Jensen Bertram Haack | 2003 | HERLEV | 0325af | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 25, 100m Frisvømning Damer |
Sponsor: Dr. Oetker |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 193 | Skov Freja A. | 2000 | HELSINGØR | 0078AA | 25 m | 1:14.50 | |
2 | 303 | Postgaard Veronika M. | 2000 | GSK | 0036AH | 25 m | 1:14.75 | |
3 | 172 | Huberts Mathilde | 2000 | HELSINGØR | 0002AM | 25 m | 1:15.77 | |
4 | 304 | Poulsen Emma | 2001 | GSK | 0172AD | 25 m | 1:17.34 | |
5 | 26 | Hansen Anne Sophie H. | 1999 | ORIENT | 9904AK | 25 m | 1:18.73 | |
6 | 202 | Aanestad Emilie | 2000 | HELSINGØR | 0012AL | 25 m | 1:18.79 | |
7 | 196 | Sørensen Nini | 1999 | HELSINGØR | 9964AJ | 25 m | 1:18.80 | |
8 | 35 | Teller Nina Madsen | 1999 | ORIENT | 25 m | 1:22.13 | ||
9 | 218 | Vium-Heinesen Johanne | 2000 | SOLRØD | 0052AW | 25 m | 1:26.20 | |
10 | 264 | Sørensen Victoria | 2001 | VI39 | 0134AF | 25 m | 1:27.51 | |
11 | 245 | Andersen Ida-Marie | 2001 | VI39 | 0184AH | 25 m | 1:27.88 | |
12 | 207 | Toubro Sara Hassel | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:28.00 | ||
13 | 177 | Klysner Emilie Holm | 2000 | HELSINGØR | 0098AW | 25 m | 1:28.70 | |
14 | 150 | Balle Karla Louise | 2001 | HELSINGØR | 0122AO | 25 m | 1:28.95 | |
15 | 27 | Hinklon Alison Lodal | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:30.13 | ||
16 | 252 | Ibsen Emma | 2001 | VI39 | 0164AT | 25 m | 1:30.61 | |
17 | 208 | Kappel Victoria | 2000 | SOLRØD | 0044AC | 25 m | 1:30.84 | |
18 | 232 | Fremming Ida Jensdottir | 2002 | STT | 0298AO | 25 m | 1:31.48 | |
19 | 213 | Nielsen Frederikke Amund | 1999 | SOLRØD | 25 m | 1:33.72 | ||
20 | 112 | Petri Frederikke | 2001 | SØLLERØD | 0168AH | 25 m | 1:35.06 | |
21 | 24 | Egeberg Clara Sofie | 1998 | ORIENT | 25 m | 1:35.19 | ||
22 | 30 | Ingemann Dina | 1997 | ORIENT | 25 m | 1:37.11 | ||
23 | 238 | Wrist-Elkjær Anna | 2003 | STT | 0398AE | 25 m | 1:37.93 | |
24 | 101 | Kristoffersen Anna Aabak | 2002 | MK 31 | 0288al | 25 m | 1:39.04 | |
25 | 161 | Hansen Helena Hvid | 2001 | HELSINGØR | 0186AR | 25 m | 1:40.19 | |
26 | 215 | Solevad Sara | 2000 | SOLRØD | 25 m | 1:40.25 | ||
27 | 84 | Høvring Sofie | 2004 | MK 31 | 0408AB | 25 m | 1:45.50 | |
28 | 32 | Jensen Amanda Grønbæk | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:47.09 | ||
29 | 33 | Jensen Karoline | 2001 | ORIENT | 25 m | 1:47.13 | ||
30 | 214 | Pedersen Emma Søndergaard | 1998 | SOLRØD | 25 m | 1:50.00 | ||
31 | 67 | Rishøj Ida | 2002 | TRITON | 0286AF | 25 m | 1:52.76 | |
32 | 96 | Toft Victoria | 2002 | MK 31 | 25 m | 1:55.00 | ||
33 | 82 | Hjarsø Cecilie | 2001 | MK 31 | 25 m | 1:58.00 | ||
34 | 209 | Kildhot Mette Marie | 2001 | SOLRØD | 25 m | 2:06.02 | ||
35 | 233 | Høffer Astrid | 2004 | STT | 0438AB | 25 m | 2:08.84 | |
36 | 76 | Andersen Asta | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
37 | 90 | Lefevre Mathilde | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
38 | 64 | Pontoppidan Laura L. | 2002 | TRITON | 0266AF | 25 m | 2:22.51 | |
39 | 79 | Christiansen Simone | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:23.43 | ||
40 | 94 | Søby Liva | 2004 | MK 31 | 25 m | 3:02.76 | ||
41 | 4 | Jessen Julie | 2001 | AIF | 25 m | |||
42 | 149 | Bagslev Nadia Engstrøm | 1998 | HELSINGØR | 25 m | |||
43 | 192 | Skjærbæk Signe | 2000 | HELSINGØR | 0022BA | 25 m | ||
44 | 199 | Tönshoff Fie | 2002 | HELSINGØR | 0276AK | 25 m | ||
45 | 248 | Christensen Malou | 2004 | VI39 | 25 m | |||
46 | 276 | Berger Mille | 2003 | GSK | 25 m | |||
47 | 287 | Hørning Laura L. | 2004 | GSK | 0456AC | 25 m | ||
48 | 294 | Langvad Malene | 2004 | GSK | 0416AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |
Løb 26, 100m Frisvømning Herrer |
Sponsor: Dr. Oetker |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 281 | Gabelgaard Mads-Emil | 1999 | GSK | 9925AI | 25 m | 1:12.77 | |
2 | 257 | Munkholm Marcus | 2001 | VI39 | 0169AC | 25 m | 1:14.78 | |
3 | 295 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 25 m | 1:15.38 | |
4 | 171 | Houen William | 2001 | HELSINGØR | 0145AF | 25 m | 1:15.90 | |
5 | 261 | Rendlev Alexander | 2001 | VI39 | 0121AE | 25 m | 1:15.94 | |
6 | 291 | Johansen Gustav | 2000 | GSK | 0035AE | 25 m | 1:16.42 | |
7 | 292 | Kenskov Laurits | 2001 | GSK | 25 m | 1:18.15 | ||
8 | 111 | Lang-Jensen Mads | 2000 | SØLLERØD | 0025AO | 25 m | 1:21.29 | |
9 | 279 | Dyrved Daniel | 2000 | GSK | 0047AK | 25 m | 1:25.10 | |
10 | 25 | Grønskov Christopher | 1999 | ORIENT | 25 m | 1:25.13 | ||
11 | 164 | Heilmann Johan | 2000 | HELSINGØR | 0027AN | 25 m | 1:25.65 | |
12 | 253 | Jørgensen Mikkel | 2003 | VI39 | 0365AE | 25 m | 1:25.98 | |
13 | 189 | Schiødt Jesper | 2001 | HELSINGØR | 0107AK | 25 m | 1:26.54 | |
14 | 105 | Andersen Rasmus | 2000 | SØLLERØD | 0019AO | 25 m | 1:26.98 | |
15 | 274 | Andersen Victor N | 2000 | GSK | 0097AK | 25 m | 1:27.17 | |
16 | 170 | Houen Mathias | 2002 | HELSINGØR | 0255AK | 25 m | 1:34.81 | |
17 | 60 | Hjelm Mikkel | 2003 | TRITON | 25 m | 1:36.35 | ||
18 | 283 | Grell Oskar Skov | 2002 | GSK | 0217AC | 25 m | 1:36.46 | |
19 | 58 | Bukh Sandor Hjarnø | 2002 | TRITON | 0207AG | 25 m | 1:36.84 | |
20 | 212 | Munch-Jensen Theodor L | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:38.00 | ||
21 | 65 | Posborg Nicholas Oscar | 2002 | TRITON | 0253AG | 25 m | 1:39.57 | |
22 | 114 | Weiss Christoffer | 2002 | SØLLERØD | 0273AE | 25 m | 1:39.67 | |
23 | 115 | Wittrock Frederik | 1999 | SØLLERØD | 25 m | 1:40.01 | ||
24 | 104 | Andersen Mikkel | 2000 | SØLLERØD | 0029AO | 25 m | 1:40.33 | |
25 | 17 | Thomasen Sebastian | 2001 | AIF | 0195AK | 25 m | 1:40.49 | |
26 | 185 | Olsen Asger Møller | 2001 | HELSINGØR | 0147AM | 25 m | 1:43.83 | |
27 | 297 | Lystlund Oliver | 2003 | GSK | 25 m | 1:43.98 | ||
28 | 282 | Ghizzaui Mohammed | 2003 | GSK | 0371AG | 25 m | 1:44.15 | |
29 | 286 | Hemmingsen Mikkel | 2002 | GSK | 0283AK | 25 m | 1:47.56 | |
30 | 237 | Skadhauge Oliver | 2002 | STT | 0297AG | 25 m | 1:48.21 | |
31 | 216 | Taggaard Jonas Pastwa | 2002 | SOLRØD | 25 m | 1:50.00 | ||
32 | 56 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON | 0217AG | 25 m | 1:52.22 | |
33 | 306 | Wagner Jeppe | 2003 | GSK | 0387AF | 25 m | 1:54.66 | |
34 | 88 | Larsen Marius | 2003 | MK 31 | 25 m | 1:55.00 | ||
35 | 66 | Preuss Asger | 2001 | TRITON | 0199AJ | 25 m | 1:58.09 | |
36 | 87 | Larsen Carl Terp | 2001 | MK 31 | 25 m | 2:00.00 | ||
37 | 302 | Nielsen Rumle Strunge | 2003 | GSK | 0343AB | 25 m | 2:02.19 | |
38 | 235 | Kjær Jeppe | 2004 | STT | 0419AB | 25 m | 2:02.58 | |
39 | 234 | Immerkjær Joakim | 2003 | STT | 25 m | 2:03.54 | ||
40 | 92 | Simson Nicholas | 2005 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
41 | 95 | Thinghøjen Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
42 | 97 | Tsoskunoglu Elias | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:05.00 | ||
43 | 77 | Bjerregaard Oscar | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
44 | 81 | Groth Robert | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
45 | 91 | Lefevre Nicolai | 2004 | MK 31 | 25 m | 2:10.00 | ||
46 | 86 | Kristoffersen Kristian A. | 2003 | MK 31 | 25 m | 2:10.38 | ||
47 | 57 | Buch Christian | 2002 | TRITON | 25 m | 2:27.93 | ||
48 | 165 | Henriksen Holger Bruun | 2000 | HELSINGØR | 0029AQ | 25 m | ||
49 | 179 | Larsen Villads Bomholt | 2001 | HELSINGØR | 0137AM | 25 m | ||
50 | 188 | Rasmussen Johan Heeno | 2002 | HELSINGØR | 0259AG | 25 m | ||
51 | 236 | Mortensen August | 2002 | STT | 0203AJ | 25 m | ||
52 | 278 | Demir Oser | 2000 | GSK | 25 m | |||
53 | 301 | Nielsen Marius | 2003 | GSK | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 25 november 2012 |
Licens til Glostrup Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 07:10 |