Program för NUSS-äldre
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 76
|
Tävling |
NUSS Äldre (25m) |
|
Utskriftsdatum |
03 februari 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Borås |
|
Utskriftstid |
11:52 |
|
|
Arrangör |
SK Elfsborg |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
01 februari 2013 |
|
|
|
|
Gren 76, 100m Bröstsim Herrar |
Finaler (4) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
387 |
1 |
Marcus Wallén |
1999 |
AE8199 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:32.40 |
174 |
2 |
Robert Sjöberg |
1998 |
AU8798 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:30.26 |
297 |
3 |
Alexander Granberg |
1999 |
AO1399 |
NKK |
|
25m |
1:28.07 |
330 |
4 |
Mikolaj Cuszynski-Kruk |
1998 |
AP7198 |
S 02 |
|
50m |
1:26.15 |
217 |
5 |
Gustav Henell |
1999 |
AG1399 |
LASS |
|
25m |
1:26.83 |
412 |
6 |
Oskar Strömbeck |
1999 |
AK1999 |
WISBY SS |
|
25m |
1:28.50 |
65 |
7 |
Jakob Henningsson |
1999 |
AF9799 |
JÖNKÖPING |
|
25m |
1:31.93 |
237 |
8 |
Henrik Bransell |
1999 |
AG2599 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:32.92 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
453 |
1 |
Nils König |
1998 |
AN3798 |
ÖSA |
|
25m |
1:25.57 |
510 |
2 |
Jakob Rydelius |
1999 |
AL9799 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:24.49 |
125 |
3 |
Axel Widström |
1998 |
AN5798 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:23.96 |
238 |
4 |
Anton Campalto |
1998 |
AI5398 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:23.80 |
262 |
5 |
Jonathan Ekelund |
1999 |
AA4999 |
MASS |
|
25m |
1:23.84 |
384 |
6 |
Pontus Staudinger |
1998 |
AA6798 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:24.46 |
432 |
7 |
Anton Johansson |
1999 |
AG4399 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:25.37 |
424 |
8 |
Alessandro Bonetti |
1999 |
AG5399 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:26.15 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
429 |
1 |
Gustav Ejdersund |
1998 |
AD8598 |
VÄSTERÅS |
|
25m |
1:22.57 |
414 |
2 |
Oskar Thuresson |
1999 |
AB2399 |
WISBY SS |
|
25m |
1:21.56 |
126 |
3 |
Daniel Vålvik |
1999 |
AM7199 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:21.16 |
207 |
4 |
Tom Andersson |
1998 |
AK2598 |
LASS |
|
25m |
1:17.30 |
271 |
5 |
Tor Leander |
1999 |
AA5999 |
MASS |
|
25m |
1:20.80 |
158 |
6 |
Oskar Örne |
1999 |
AG6999 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:21.54 |
251 |
7 |
Emil Söderholm |
1999 |
AG5599 |
LUDVIKA SS |
|
25m |
1:22.07 |
165 |
8 |
Fredrik Emanuelsson |
1999 |
AN3199 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:23.79 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
305 |
1 |
Calle Lindroth |
1998 |
AC8998 |
NKK |
|
25m |
1:15.54 |
267 |
2 |
Marco Häyhänen |
1999 |
AD7999 |
MASS |
|
25m |
1:15.46 |
315 |
3 |
Hugo Rydberg |
1998 |
AA8798 |
NKK |
|
25m |
1:11.23 |
196 |
4 |
Teodor Widerberg |
1998 |
AG0398 |
SK LAXEN |
|
25m |
1:09.35 |
260 |
5 |
Pär Börjeson |
1998 |
AC6798 |
MASS |
|
25m |
1:10.90 |
306 |
6 |
Hampus Lovinge |
1998 |
AE2998 |
NKK |
|
25m |
1:13.77 |
259 |
7 |
Oscar Brohammer |
1998 |
AG9998 |
MASS |
|
25m |
1:15.48 |
381 |
8 |
Albin Lövgren |
1999 |
AC0199 |
SKÖVDE SS |
|
25m |
1:16.13 |
Skapad av WinGrodan 1.19.17 |
Utskriftsdatum |
03 februari 2013 |
Licensierad till: Simklubben Elfsborg |
Utskriftstid |
11:52 |
|