2018-12-12   00:43:43
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för UGP 1/ SUSS m. TYR Medley Cup

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

1_S
Gren 1, 800m Frisim Herrar 
 
Sponsor: UGP 1 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  9:07.92   
54  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  9:08.44   
64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  10:08.17   
105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  10:08.77   
80  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  10:09.71   
140  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  10:13.56   
193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  10:34.43   
158  Blagojevic Drago  1995  KARLSKO SF  AW5595  25 m  10:41.89   
63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  10:56.99   
10  62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  11:00.41   
11  84  Szakal Simon  1998  ESKILSTUNA  AF4398  25 m  12:58.08   
12  55  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m     
13  72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m     
14  241  Flyman Robin  1995  SÖDERHAMN  BA0795  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
2_S
Gren 2, 100m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
56  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  59.30   
213  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  59.74   
117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:02.16   
29  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:03.32   
147  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  1:03.34   
82  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  1:03.53   
59  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  1:03.86   
124  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  1:04.49   
192  Linderholm Maja  1996  KARLSTAD  AX1296  25 m  1:04.53   
10  109  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:04.67   
11  167  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  1:04.88   
12  90  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:04.91   
13  126  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  1:05.59   
14  178  Rasko-Nguyen Lovisa  1995  KARLSKO SF  BA8695  25 m  1:05.59   
15  86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m  1:05.67   
16  170  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  1:05.76   
17  139  Hansson Emelie  1997  HARNÄS SKU  AY4897  25 m  1:06.25   
18  252  Eklund Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:06.38   
19  12  Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m  1:06.54   
20  47  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:06.87   
21  254  Reje-Franzén Emilia  1997  NYKÖPING  BI8697  25 m  1:06.95   
22  120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  1:07.59   
23  125  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  1:07.77   
24  121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:07.78   
25  108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  1:08.08   
26  61  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  1:08.76   
27  91  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  1:08.84   
28  220  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  1:08.96   
29  81  Strand Elin  1998  ESKILSTUNA  AK8298  25 m  1:09.86   
30  255  Reje-Franzén Moa  1999  NYKÖPING  AP0899  25 m  1:10.06   
31  127  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:10.29   
32  98  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  1:10.47   
33  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:10.62   
34  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  1:10.78   
35  88  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:10.92   
36  168  Höglander Elin  1997  KARLSKO SF  BM9297  25 m  1:11.38   
37  238  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:12.68   
38  22  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  1:12.85   
39  173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:13.04   
40  235  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:13.14   
41  231  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  1:13.70   
42  185  Värn Malin  1996  KARLSKO SF  AX3296  25 m  1:14.44   
43  73  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:15.05   
44  94  Andersson Kristin  1999  FALUN  BE2499  25 m  1:15.54   
45  129  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  1:15.58   
46  240  Edblad Lovisa  1999  SÖDERHAMN  BH9499  25 m  1:15.73   
47  16  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  1:15.83   
48  119  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:15.87   
49  30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:16.31   
50  250  Karlsson Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  1:16.34   
51  13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:17.50   
52  97  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:17.60   
53  113  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:17.66   
54  93  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  1:17.67   
55  141  Karlsson Wilma  1997  HARNÄS SKU  BQ3697  25 m  1:17.81   
56  248  Björkbacka Hanna  2000  HARNÄS SKU  BF1400  25 m  1:17.91   
57  11  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  1:17.99   
58  180  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  50 m  1:18.55   
59  249  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  1:18.77   
60  103  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:19.06   
61  99  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  1:19.88   
62  179  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:20.16   
63  136  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  1:20.41   
64  160  Broström Mimmi  1999  KARLSKO SF  AV6699  25 m  1:20.49   
65  184  Wiik Therese  1997  KARLSKO SF  AX4897  25 m  1:20.85   
66  76  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:21.27   
67  106  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:21.35   
68  164  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:22.05   
69  37  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  1:23.60   
70  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  1:23.72   
71  68  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:24.38   
72  18  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:25.04   
73  174  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  1:25.32   
74  102  Frank Erika  2001  FALUN  BD5801  25 m  1:25.78   
75  229  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:25.99   
76  156  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:26.13   
77  28  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:26.18   
78  201  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m  1:26.44   
79  197  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  1:26.46   
80  38  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  1:26.92   
81  116  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  1:27.24   
82  191  Larsson-Tammi Rebecca  2001  KARLSTAD  BG3201  25 m  1:27.78   
83  123  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  1:27.81   
84  87  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  1:29.32   
85  138  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:29.81   
86  245  Nymark Emma  2000  SÖDERHAMN  BC8600  25 m  1:30.31   
87  70  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:30.48   
88  244  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:31.03   
89  92  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  1:31.32   
90  60  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:32.13   
91  50  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:32.69   
92  163  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  1:32.74   
93  31  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  1:34.18   
94  186  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  1:35.49   
95  133  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m  1:35.52   
96  182  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  1:37.66   
97  69  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:37.68   
98  237  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:37.75   
99  242  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  1:39.14   
100  53  Öster Mikaela  1998  BORLÄNGE  BM4898  25 m  1:39.96   
101  198  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m  1:42.76   
102  143  Tallberg Sandra  1996  HARNÄS SKU  BU9896  25 m  1:45.45   
103  258  Derring Josefin  2000  KARLSKO SF  BE5800  25 m  1:28.23  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
3_S
Gren 3, 100m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
137  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  1:03.40   
65  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  1:03.69   
188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  1:05.13   
142  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  1:05.70   
111  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:05.96   
75  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  1:06.73   
95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:09.07   
36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  1:09.84   
195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  1:16.51   
10  146  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m  1:18.05   
11  79  Placek Julian  1995  ESKILSTUNA  AW3995  25 m  1:22.06   
12  223  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:23.54   
13  216  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:24.42   
14  171  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  1:25.15   
15  177  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  1:27.58   
16  166  Hellberg Marcus  2000  KARLSKO SF  AG7700  25 m  1:28.83   
17  189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  1:29.13   
18  130  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  1:30.21   
19  194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:38.40   
20  15  Rowinski Jasiek  1999  BOLLNÄS SS  AF9599  25 m     
21  52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m     
22  148  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
4_S
Gren 4, 200m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:35.89   
78  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  2:37.39   
108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  2:41.54   
66  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  2:51.03   
161  Chienh Amanda  1997  KARLSKO SF  BD1497  25 m  3:09.42   
61  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  3:12.16   
144  Tengqvist Moa  1997  HARNÄS SKU  BJ3497  25 m  3:17.59   
162  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  3:18.41   
86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m  3:18.55   
10  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
5_S
Gren 5, 200m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:20.29   
196  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:24.04   
190  Haglund Elias  1996  KARLSTAD  AJ9596  25 m  2:37.42   
64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:38.17   
216  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:44.17   
165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  2:47.70   
188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  2:50.40   
32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  2:51.24   
140  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  2:51.99   
10  130  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  2:53.93   
11  137  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  2:54.50   
12  83  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:58.55   
13  159  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  3:09.47   
14  84  Szakal Simon  1998  ESKILSTUNA  AF4398  25 m  3:14.15   
15  33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  3:32.38   
16  195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
6_S
Gren 6, 100m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
134  Björkbacka Paulina  1995  HARNÄS SKU  AY6295  25 m  1:06.65   
128  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  1:08.90   
213  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:09.92   
109  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  1:10.23   
66  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  1:11.04   
192  Linderholm Maja  1996  KARLSTAD  AX1296  25 m  1:12.11   
56  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  1:12.18   
167  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  1:12.57   
59  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  1:12.98   
10  117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:13.35   
11  252  Eklund Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  1:14.02   
12  78  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  1:14.16   
13  121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:15.47   
14  91  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  1:15.74   
15  90  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  1:16.48   
16  16  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  1:17.50   
17  170  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  1:17.67   
18  230  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  1:17.69   
19  82  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  1:18.21   
20  255  Reje-Franzén Moa  1999  NYKÖPING  AP0899  25 m  1:18.54   
21  77  Löfving Elin  1997  ESKILSTUNA  AD5297  25 m  1:20.91   
22  98  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  1:20.96   
23  81  Strand Elin  1998  ESKILSTUNA  AK8298  25 m  1:21.80   
24  235  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:22.09   
25  120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  1:22.73   
26  180  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  1:22.89   
27  73  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  1:23.36   
28  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  1:23.55   
29  173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  1:23.55   
30  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  1:23.75   
31  127  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  1:24.48   
32  168  Höglander Elin  1997  KARLSKO SF  BM9297  25 m  1:24.52   
33  144  Tengqvist Moa  1997  HARNÄS SKU  BJ3497  25 m  1:24.97   
34  231  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  1:24.97   
35  97  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  1:25.11   
36  185  Värn Malin  1996  KARLSKO SF  AX3296  25 m  1:25.39   
37  47  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  1:26.65   
38  181  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  1:26.71   
39  88  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  1:26.99   
40  240  Edblad Lovisa  1999  SÖDERHAMN  BH9499  25 m  1:27.50   
41  119  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  1:28.17   
42  94  Andersson Kristin  1999  FALUN  BE2499  25 m  1:28.42   
43  141  Karlsson Wilma  1997  HARNÄS SKU  BQ3697  25 m  1:28.75   
44  113  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  1:29.29   
45  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  1:29.57   
46  248  Björkbacka Hanna  2000  HARNÄS SKU  BF1400  25 m  1:31.86   
47  22  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  1:32.33   
48  184  Wiik Therese  1997  KARLSKO SF  AX4897  25 m  1:32.35   
49  238  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  50 m  1:32.54   
50  76  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  1:33.21   
51  13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  1:33.30   
52  99  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  1:33.87   
53  103  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  1:34.30   
54  201  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m  1:34.49   
55  30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  1:34.52   
56  68  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  1:34.65   
57  179  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  1:36.07   
58  11  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  1:36.60   
59  164  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  1:37.02   
60  102  Frank Erika  2001  FALUN  BD5801  25 m  1:37.77   
61  229  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  1:38.27   
62  70  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  1:38.32   
63  60  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  1:38.55   
64  244  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  1:38.55   
65  191  Larsson-Tammi Rebecca  2001  KARLSTAD  BG3201  25 m  1:39.84   
66  160  Broström Mimmi  1999  KARLSKO SF  AV6699  25 m  1:40.06   
67  187  Ålskog Alma  1999  KARLSKO SF  BG1299  25 m  1:40.23   
68  50  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  1:40.41   
69  249  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  1:40.71   
70  18  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  1:41.45   
71  245  Nymark Emma  2000  SÖDERHAMN  BC8600  25 m  1:41.70   
72  92  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  1:42.21   
73  156  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  1:43.70   
74  174  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  1:44.80   
75  38  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  1:45.64   
76  28  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  1:45.72   
77  123  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  1:46.05   
78  69  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  1:52.72   
79  138  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  1:52.90   
80  37  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  1:53.16   
81  133  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m  1:53.85   
82  53  Öster Mikaela  1998  BORLÄNGE  BM4898  25 m  1:59.81   
83  12  Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m     
84  31  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m     
85  143  Tallberg Sandra  1996  HARNÄS SKU  BU9896  25 m     
86  186  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m     
87  29  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  1:11.79  EFT 
88  106  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  1:32.62  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
7_S
Gren 7, 200m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
190  Haglund Elias  1996  KARLSTAD  AJ9596  25 m  2:03.45   
54  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  2:03.84   
112  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  2:05.09   
142  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  2:06.16   
80  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  2:11.76   
171  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  2:11.76   
65  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  2:12.50   
75  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  2:13.19   
157  Ardinge Adam  1996  KARLSKO SF  AR1196  25 m  2:13.36   
10  64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  2:14.18   
11  72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  2:18.90   
12  196  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:18.96   
13  95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  2:19.80   
14  105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  2:20.30   
15  36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  2:20.50   
16  165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  2:21.45   
17  146  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m  2:22.74   
18  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  2:23.20   
19  195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  2:23.97   
20  55  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  2:25.08   
21  193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  2:25.53   
22  115  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  2:26.72   
23  241  Flyman Robin  1995  SÖDERHAMN  BA0795  25 m  2:29.81   
24  79  Placek Julian  1995  ESKILSTUNA  AW3995  25 m  2:33.01   
25  216  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  2:34.54   
26  177  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  2:34.72   
27  183  Wester Mathias  1997  KARLSKO SF  AP1397  25 m  2:34.80   
28  223  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  2:41.37   
29  43  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  2:42.95   
30  83  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:43.26   
31  58  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  2:45.44   
32  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  2:52.05   
33  135  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  2:53.37   
34  15  Rowinski Jasiek  1999  BOLLNÄS SS  AF9599  25 m  2:59.10   
35  189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  3:02.16   
36  33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  3:14.08   
37  52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  3:21.94   
38  10  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  3:43.20   
39  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m     
40  194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m     
41  63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  2:17.63  EFT 
42  62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  2:21.11  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
8_S
Gren 8, 50m Fjärilsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
56  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  28.93   
128  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  29.93   
147  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  30.28   
256  Lindefelt Ellen  1994  FALUN  BA5694  25 m  30.38   
213  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  30.45   
236  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  30.72   
82  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  31.02   
45  Rosberg Amanda  1992  BORLÄNGE  BG0692  25 m  31.58   
66  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  31.70   
10  124  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  32.23   
11  117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  32.27   
12  178  Rasko-Nguyen Lovisa  1995  KARLSKO SF  BA8695  25 m  32.35   
13  59  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  32.40   
14  78  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  32.40   
15  192  Linderholm Maja  1996  KARLSTAD  AX1296  25 m  32.41   
16  90  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  32.60   
17  170  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  32.65   
18  252  Eklund Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  33.08   
19  126  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  33.51   
20  108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  33.54   
21  199  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  33.96   
22  61  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  34.02   
23  77  Löfving Elin  1997  ESKILSTUNA  AD5297  25 m  34.25   
24  254  Reje-Franzén Emilia  1997  NYKÖPING  BI8697  25 m  34.42   
25  12  Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m  34.51   
26  27  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  34.72   
27  220  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  34.90   
28  121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  34.96   
29  125  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  35.14   
30  47  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  35.23   
31  167  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  35.29   
32  109  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  50 m  35.37   
33  127  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  35.59   
34  29  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  35.64   
35  98  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  35.96   
36  230  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  35.96   
37  73  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  36.14   
38  86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m  36.15   
39  144  Tengqvist Moa  1997  HARNÄS SKU  BJ3497  25 m  36.47   
40  168  Höglander Elin  1997  KARLSKO SF  BM9297  25 m  36.47   
41  227  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  36.50   
42  203  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  36.51   
43  91  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  36.95   
44  139  Hansson Emelie  1997  HARNÄS SKU  AY4897  25 m  37.11   
45  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  37.13   
46  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  37.29   
47  22  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  37.34   
48  131  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  37.50   
49  81  Strand Elin  1998  ESKILSTUNA  AK8298  25 m  37.94   
50  173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  38.13   
51  120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  38.22   
52  161  Chienh Amanda  1997  KARLSKO SF  BD1497  25 m  38.45   
53  103  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  50 m  38.48   
54  240  Edblad Lovisa  1999  SÖDERHAMN  BH9499  25 m  38.67   
55  238  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  38.91   
56  30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  39.17   
57  233  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  39.19   
58  129  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  39.28   
59  235  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  39.46   
60  172  Katana Yvonne  1994  KARLSKO SF  BN6294  25 m  39.63   
61  255  Reje-Franzén Moa  1999  NYKÖPING  AP0899  25 m  40.30   
62  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  40.51   
63  207  Langarap Miriam  2002  LINDESBERG  AM3602  25 m  40.51   
64  162  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  40.73   
65  136  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  40.85   
66  94  Andersson Kristin  1999  FALUN  BE2499  25 m  40.92   
67  16  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  41.75   
68  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  41.97   
69  68  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  42.30   
70  152  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  42.33   
71  156  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  42.78   
72  93  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  42.87   
73  60  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  43.29   
74  250  Karlsson Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  43.38   
75  119  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  43.58   
76  116  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  43.78   
77  164  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  44.03   
78  13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  44.55   
79  106  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  44.62   
80  186  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  44.65   
81  210  Titus Jennifer  2002  LINDESBERG  AG5402  25 m  44.72   
82  185  Värn Malin  1996  KARLSKO SF  AX3296  25 m  44.74   
83  184  Wiik Therese  1997  KARLSKO SF  AX4897  25 m  45.06   
84  249  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  45.06   
85  113  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  45.13   
86  70  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  45.25   
87  218  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  45.26   
88  38  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  45.40   
89  180  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  45.52   
90  88  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  45.54   
91  99  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  45.56   
92  123  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  45.81   
93  76  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  45.83   
94  37  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  46.98   
95  191  Larsson-Tammi Rebecca  2001  KARLSTAD  BG3201  25 m  46.98   
96  179  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  47.25   
97  11  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  47.40   
98  231  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  48.12   
99  92  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  48.49   
100  96  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  48.89   
101  245  Nymark Emma  2000  SÖDERHAMN  BC8600  25 m  48.92   
102  163  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  48.94   
103  244  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  49.57   
104  201  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m  49.59   
105  138  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  49.82   
106  237  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  50.00   
107  197  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  51.29   
108  151  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  51.31   
109  229  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  51.47   
110  18  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  51.92   
111  69  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  51.96   
112  215  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  55.03   
113  153  Vikström-Ilbäcks Siri  2002  HEDEMORA  AT1202  25 m  55.18   
114  39  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  55.29   
115  198  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m  55.83   
116  31  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  56.66   
117  174  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  50 m  58.36   
118  20  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m     
119  26  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m     
120  34  Klyftell Elsa  2002  BORLÄNGE  BE1802  25 m     
121  50  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m     
122  87  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m     
123  133  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m     
124  155  Zachrisson Minna  1998  HEDEMORA  BM2898  25 m     
125  182  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m     
126  204  Asplund Agnes  2001  LINDESBERG  AX6601  25 m     
127  205  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m     
128  242  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m     
129  258  Derring Josefin  2000  KARLSKO SF  BE5800  25 m  48.47  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
9_S
Gren 9, 50m Fjärilsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
21  Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  25 m  27.60   
142  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  27.95   
190  Haglund Elias  1996  KARLSTAD  AJ9596  25 m  28.69   
51  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  28.71   
65  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  28.75   
137  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  28.86   
19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  29.02   
80  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  29.23   
24  Collheim Joakim  1993  BORLÄNGE  AS9793  25 m  30.09   
10  111  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  30.21   
11  196  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  30.30   
12  188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  30.31   
13  75  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  30.60   
14  158  Blagojevic Drago  1995  KARLSKO SF  AW5595  25 m  30.81   
15  62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  31.16   
16  112  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  31.20   
17  157  Ardinge Adam  1996  KARLSKO SF  AR1196  25 m  31.49   
18  95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  31.51   
19  36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  31.59   
20  195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  31.62   
21  63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  31.83   
22  140  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  32.26   
23  64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  32.52   
24  58  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  32.67   
25  223  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  32.91   
26  241  Flyman Robin  1995  SÖDERHAMN  BA0795  25 m  33.09   
27  72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  33.40   
28  171  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  33.45   
29  165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  33.83   
30  146  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m  34.04   
31  234  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  34.07   
32  105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  50 m  34.10   
33  216  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  34.32   
34  23  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  34.58   
35  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  34.83   
36  183  Wester Mathias  1997  KARLSKO SF  AP1397  25 m  34.91   
37  115  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  35.00   
38  193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  35.51   
39  79  Placek Julian  1995  ESKILSTUNA  AW3995  25 m  35.93   
40  145  Wåhlander Adam  1998  HARNÄS SKU  AH4398  25 m  36.43   
41  177  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  37.25   
42  83  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  37.45   
43  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  37.59   
44  189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  37.65   
45  159  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  38.00   
46  130  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  38.05   
47  166  Hellberg Marcus  2000  KARLSKO SF  AG7700  25 m  38.54   
48  15  Rowinski Jasiek  1999  BOLLNÄS SS  AF9599  25 m  39.90   
49  194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  50 m  40.37   
50  202  Lemon Carl  1998  LEKSAND  AH7798  25 m  40.64   
51  114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  41.33   
52  84  Szakal Simon  1998  ESKILSTUNA  AF4398  25 m  42.41   
53  10  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  42.98   
54  57  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  43.15   
55  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  45.33   
56  104  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  25 m  45.34   
57  148  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  46.98   
58  208  Laszewski Michal  2002  LINDESBERG  AC4902  25 m  47.28   
59  43  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  49.06   
60  135  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  49.27   
61  150  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  49.41   
62  175  Lübeck Victor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  49.75   
63  107  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  54.07   
64  52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  54.54   
65  176  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  1:01.55   
66  Ström Samuel  1997  AVESTA SS  AY1997  25 m     
67  Ström Zakarias  1997  AVESTA SS  AY0997  25 m     
68  33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m     
69  71  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m     
70  132  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m     
71  214  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m     
72  224  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m     
73  246  Werkmästar Johan  2002  RÄTTVIK  AI4502  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
10_S
Gren 10, 50m Ryggsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
128  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  31.12   
134  Björkbacka Paulina  1995  HARNÄS SKU  AY6295  25 m  31.24   
213  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  32.03   
56  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  32.23   
236  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  32.79   
256  Lindefelt Ellen  1994  FALUN  BA5694  25 m  33.02   
192  Linderholm Maja  1996  KARLSTAD  AX1296  25 m  33.13   
167  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  33.23   
109  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  33.69   
10  29  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  33.90   
11  82  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  34.16   
12  59  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  34.20   
13  66  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  34.26   
14  252  Eklund Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  34.30   
15  91  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  34.35   
16  45  Rosberg Amanda  1992  BORLÄNGE  BG0692  25 m  34.62   
17  90  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  34.92   
18  170  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  34.93   
19  117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  35.08   
20  16  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  35.12   
21  78  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  35.15   
22  27  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  35.41   
23  230  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  35.68   
24  254  Reje-Franzén Emilia  1997  NYKÖPING  BI8697  25 m  35.69   
25  121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  35.93   
26  178  Rasko-Nguyen Lovisa  1995  KARLSKO SF  BA8695  25 m  36.07   
27  147  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  36.30   
28  255  Reje-Franzén Moa  1999  NYKÖPING  AP0899  25 m  36.31   
29  108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  36.38   
30  12  Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m  36.72   
31  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  37.07   
32  81  Strand Elin  1998  ESKILSTUNA  AK8298  25 m  37.22   
33  127  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  37.26   
34  Hesslerud Emelie  1995  AVESTA SS  AZ9495  25 m  37.29   
35  77  Löfving Elin  1997  ESKILSTUNA  AD5297  25 m  37.35   
36  199  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  37.58   
37  61  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  37.95   
38  73  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  38.55   
39  235  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  38.61   
40  97  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  38.73   
41  131  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  38.73   
42  233  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  38.99   
43  47  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  39.03   
44  231  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  39.10   
45  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  39.25   
46  238  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  39.32   
47  94  Andersson Kristin  1999  FALUN  BE2499  25 m  39.34   
48  144  Tengqvist Moa  1997  HARNÄS SKU  BJ3497  25 m  39.40   
49  120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  39.49   
50  86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m  39.56   
51  180  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  39.83   
52  168  Höglander Elin  1997  KARLSKO SF  BM9297  25 m  39.99   
53  129  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  40.09   
54  220  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  40.11   
55  88  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  40.29   
56  203  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  40.29   
57  172  Katana Yvonne  1994  KARLSKO SF  BN6294  25 m  40.44   
58  181  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  40.44   
59  185  Värn Malin  1996  KARLSKO SF  AX3296  25 m  40.59   
60  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  40.60   
61  173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  40.88   
62  161  Chienh Amanda  1997  KARLSKO SF  BD1497  25 m  40.97   
63  207  Langarap Miriam  2002  LINDESBERG  AM3602  25 m  41.08   
64  141  Karlsson Wilma  1997  HARNÄS SKU  BQ3697  25 m  41.17   
65  93  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  41.51   
66  227  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  41.63   
67  250  Karlsson Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  42.16   
68  22  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  42.19   
69  179  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  42.36   
70  119  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  42.46   
71  248  Björkbacka Hanna  2000  HARNÄS SKU  BF1400  25 m  42.47   
72  30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  42.97   
73  13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  42.99   
74  103  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  43.01   
75  76  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  43.03   
76  113  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  43.20   
77  184  Wiik Therese  1997  KARLSKO SF  AX4897  25 m  43.42   
78  225  Schneider Maja  2001  SS MORA  BE3601  25 m  43.68   
79  229  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  43.70   
80  99  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  43.72   
81  218  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  43.85   
82  245  Nymark Emma  2000  SÖDERHAMN  BC8600  25 m  43.95   
83  210  Titus Jennifer  2002  LINDESBERG  AG5402  25 m  44.09   
84  240  Edblad Lovisa  1999  SÖDERHAMN  BH9499  50 m  44.12   
85  191  Larsson-Tammi Rebecca  2001  KARLSTAD  BG3201  25 m  44.28   
86  186  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  44.41   
87  102  Frank Erika  2001  FALUN  BD5801  25 m  44.61   
88  68  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  44.62   
89  122  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  44.65   
90  152  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  44.66   
91  116  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  44.80   
92  154  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  44.81   
93  70  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  44.84   
94  164  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  45.15   
95  201  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m  45.45   
96  249  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  45.63   
97  244  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  45.65   
98  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  45.82   
99  187  Ålskog Alma  1999  KARLSKO SF  BG1299  25 m  45.82   
100  138  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  45.93   
101  156  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  46.14   
102  162  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  46.27   
103  11  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  46.30   
104  160  Broström Mimmi  1999  KARLSKO SF  AV6699  25 m  46.66   
105  18  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  46.76   
106  60  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  46.96   
107  96  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  47.25   
108  92  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  47.30   
109  237  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  47.33   
110  35  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  47.44   
111  215  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  47.45   
112  155  Zachrisson Minna  1998  HEDEMORA  BM2898  25 m  47.53   
113  204  Asplund Agnes  2001  LINDESBERG  AX6601  25 m  47.82   
114  31  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  48.63   
115  136  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  48.71   
116  38  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  49.04   
117  133  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m  49.10   
118  123  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  49.11   
119  69  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  49.14   
120  151  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  49.16   
121  242  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  49.19   
122  87  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  49.76   
123  182  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  49.98   
124  163  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  49.99   
125  39  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  50.71   
126  221  Ljudén Frida  2001  SS MORA  BE0401  25 m  50.80   
127  219  Kral Emma  2001  SS MORA  BE9201  25 m  51.15   
128  110  Olsson Ebba  2000  FALUN  AZ6800  25 m  52.11   
129  149  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  52.61   
130  37  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  52.83   
131  143  Tallberg Sandra  1996  HARNÄS SKU  BU9896  25 m  52.92   
132  50  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  53.41   
133  153  Vikström-Ilbäcks Siri  2002  HEDEMORA  AT1202  25 m  53.56   
134  25  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  53.59   
135  28  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  53.61   
136  205  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m  53.70   
137  174  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  50 m  53.72   
138  251  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  25 m  54.12   
139  100  Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  54.42   
140  26  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m  54.47   
141  247  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  54.63   
142  74  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  54.90   
143  217  Hugerth Johanna  2001  SS MORA  BE8201  25 m  54.98   
144  198  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m  55.89   
145  211  Törnblom Lisa  1996  LINDESBERG  BP3296  25 m  56.62   
146  48  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  59.77   
147  243  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  1:00.98   
148  34  Klyftell Elsa  2002  BORLÄNGE  BE1802  25 m  1:01.67   
149  200  Karlsson Evelina  2002  LEKSAND  AY7402  25 m  1:03.70   
150  239  Berglund Stella  2002  SÖDERHAMN  BC3802  25 m  1:06.08   
151  20  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m     
152  44  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m     
153  53  Öster Mikaela  1998  BORLÄNGE  BM4898  25 m     
154  197  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m     
155  206  Eriksson Edla  1997  LINDESBERG  BR2897  25 m     
156  209  Sjönneby Karin  1997  LINDESBERG  BS2297  25 m     
157  253  Jones Olivia  2002  LEKSAND  AV1202  25 m     
158  106  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  40.45  EFT 
159  258  Derring Josefin  2000  KARLSKO SF  BE5800  25 m  52.10  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
11_S
Gren 11, 50m Ryggsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  29.96   
190  Haglund Elias  1996  KARLSTAD  AJ9596  25 m  30.59   
65  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  30.69   
51  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  30.93   
196  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  30.94   
137  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  31.04   
112  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  31.16   
188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  31.52   
111  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  32.00   
10  158  Blagojevic Drago  1995  KARLSKO SF  AW5595  25 m  32.12   
11  62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  32.19   
12  63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  33.11   
13  21  Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  25 m  33.17   
14  64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  33.20   
15  75  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  33.50   
16  80  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  33.60   
17  140  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  33.81   
18  216  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  33.87   
19  115  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  34.00   
20  171  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  34.15   
21  165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  34.39   
22  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  34.43   
23  195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  34.48   
24  157  Ardinge Adam  1996  KARLSKO SF  AR1196  25 m  34.52   
25  95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  34.68   
26  72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  34.80   
27  19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  35.02   
28  58  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  35.41   
29  234  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  35.49   
30  193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  35.81   
31  24  Collheim Joakim  1993  BORLÄNGE  AS9793  25 m  35.92   
32  23  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  36.88   
33  223  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  36.97   
34  36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  37.58   
35  130  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  37.85   
36  189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  38.00   
37  105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  38.66   
38  177  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  38.73   
39  241  Flyman Robin  1995  SÖDERHAMN  BA0795  25 m  39.57   
40  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  39.64   
41  79  Placek Julian  1995  ESKILSTUNA  AW3995  25 m  39.99   
42  83  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  40.27   
43  183  Wester Mathias  1997  KARLSKO SF  AP1397  25 m  40.45   
44  84  Szakal Simon  1998  ESKILSTUNA  AF4398  25 m  41.31   
45  43  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  41.48   
46  202  Lemon Carl  1998  LEKSAND  AH7798  25 m  41.56   
47  132  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  41.80   
48  57  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  42.14   
49  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  42.19   
50  159  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  42.27   
51  15  Rowinski Jasiek  1999  BOLLNÄS SS  AF9599  25 m  42.76   
52  145  Wåhlander Adam  1998  HARNÄS SKU  AH4398  25 m  43.34   
53  208  Laszewski Michal  2002  LINDESBERG  AC4902  25 m  43.57   
54  166  Hellberg Marcus  2000  KARLSKO SF  AG7700  25 m  43.60   
55  194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  43.60   
56  114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  43.65   
57  52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  44.09   
58  33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  44.12   
59  71  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  44.24   
60  135  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  44.68   
61  10  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  45.05   
62  107  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  46.48   
63  104  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  25 m  46.59   
64  150  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  46.70   
65  224  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  47.34   
66  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  47.44   
67  118  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  48.07   
68  175  Lübeck Victor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  48.09   
69  148  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  49.40   
70  214  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m  49.91   
71  246  Werkmästar Johan  2002  RÄTTVIK  AI4502  25 m  50.73   
72  176  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  51.28   
73  212  Wellander Emil  2000  LINDESBERG  AS8900  25 m  52.16   
74  41  Nord Alexander  1999  BORLÄNGE  AU1999  25 m  59.01   
75  Ström Samuel  1997  AVESTA SS  AY1997  25 m     
76  Ström Zakarias  1997  AVESTA SS  AY0997  25 m     
77  46  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m     
78  257  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  44.57  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
12_S
Gren 12, 50m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
45  Rosberg Amanda  1992  BORLÄNGE  BG0692  25 m  34.13   
128  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  34.19   
178  Rasko-Nguyen Lovisa  1995  KARLSKO SF  BA8695  25 m  35.28   
56  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  35.80   
124  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  35.95   
172  Katana Yvonne  1994  KARLSKO SF  BN6294  25 m  36.12   
213  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  36.85   
147  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  37.34   
170  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  37.68   
10  121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  37.73   
11  256  Lindefelt Ellen  1994  FALUN  BA5694  25 m  38.11   
12  236  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  38.31   
13  139  Hansson Emelie  1997  HARNÄS SKU  AY4897  25 m  38.33   
14  59  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  38.83   
15  125  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  39.01   
16  117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  39.32   
17  181  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  39.91   
18  235  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  40.23   
19  120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  40.61   
20  126  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  40.63   
21  131  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  40.71   
22  91  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  41.13   
23  238  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  41.13   
24  27  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  41.40   
25  230  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  41.51   
26  Hesslerud Emelie  1995  AVESTA SS  AZ9495  25 m  41.62   
27  220  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  41.74   
28  29  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  41.78   
29  129  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  41.81   
30  152  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  41.94   
31  218  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  42.04   
32  108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  42.33   
33  86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m  42.54   
34  22  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  42.68   
35  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  42.77   
36  167  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  42.83   
37  16  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  42.84   
38  103  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  43.10   
39  229  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  43.22   
40  254  Reje-Franzén Emilia  1997  NYKÖPING  BI8697  25 m  43.28   
41  161  Chienh Amanda  1997  KARLSKO SF  BD1497  25 m  43.35   
42  47  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  43.58   
43  12  Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m  43.81   
44  61  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  44.05   
45  109  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  44.10   
46  94  Andersson Kristin  1999  FALUN  BE2499  25 m  44.14   
47  168  Höglander Elin  1997  KARLSKO SF  BM9297  25 m  44.44   
48  203  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  44.58   
49  231  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  44.58   
50  76  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  44.64   
51  81  Strand Elin  1998  ESKILSTUNA  AK8298  25 m  44.66   
52  30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  44.86   
53  73  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  45.06   
54  116  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  45.24   
55  185  Värn Malin  1996  KARLSKO SF  AX3296  25 m  45.61   
56  211  Törnblom Lisa  1996  LINDESBERG  BP3296  25 m  45.76   
57  173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  46.00   
58  179  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  46.18   
59  233  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  46.20   
60  240  Edblad Lovisa  1999  SÖDERHAMN  BH9499  25 m  46.26   
61  13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  46.28   
62  255  Reje-Franzén Moa  1999  NYKÖPING  AP0899  25 m  46.61   
63  155  Zachrisson Minna  1998  HEDEMORA  BM2898  25 m  46.92   
64  11  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  47.17   
65  207  Langarap Miriam  2002  LINDESBERG  AM3602  25 m  47.21   
66  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  47.35   
67  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  47.42   
68  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  47.46   
69  70  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  47.59   
70  93  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  47.59   
71  133  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m  47.59   
72  119  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  47.69   
73  18  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  48.01   
74  97  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  48.07   
75  210  Titus Jennifer  2002  LINDESBERG  AG5402  25 m  48.20   
76  242  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  48.22   
77  164  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  48.34   
78  250  Karlsson Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  48.45   
79  106  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  48.54   
80  88  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  48.61   
81  199  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  48.64   
82  225  Schneider Maja  2001  SS MORA  BE3601  25 m  48.68   
83  122  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  48.71   
84  39  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  48.76   
85  160  Broström Mimmi  1999  KARLSKO SF  AV6699  25 m  48.78   
86  249  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  48.78   
87  28  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  48.85   
88  85  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  48.88   
89  99  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  48.90   
90  141  Karlsson Wilma  1997  HARNÄS SKU  BQ3697  25 m  48.93   
91  102  Frank Erika  2001  FALUN  BD5801  25 m  48.94   
92  184  Wiik Therese  1997  KARLSKO SF  AX4897  25 m  48.95   
93  215  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  49.28   
94  31  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  49.56   
95  96  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  49.65   
96  209  Sjönneby Karin  1997  LINDESBERG  BS2297  25 m  49.87   
97  186  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  49.91   
98  180  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  50.00   
99  205  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m  50.01   
100  143  Tallberg Sandra  1996  HARNÄS SKU  BU9896  25 m  50.17   
101  60  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  50.37   
102  136  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  50.54   
103  219  Kral Emma  2001  SS MORA  BE9201  25 m  50.83   
104  110  Olsson Ebba  2000  FALUN  AZ6800  25 m  50.91   
105  138  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  50.92   
106  182  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  50.96   
107  201  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m  51.09   
108  151  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  51.27   
109  87  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  51.36   
110  251  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  25 m  51.39   
111  244  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  51.54   
112  227  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  51.95   
113  162  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  52.00   
114  204  Asplund Agnes  2001  LINDESBERG  AX6601  25 m  52.00   
115  154  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  52.05   
116  149  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  52.15   
117  38  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  52.50   
118  123  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  52.66   
119  156  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  52.66   
120  68  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  52.74   
121  69  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  52.82   
122  191  Larsson-Tammi Rebecca  2001  KARLSTAD  BG3201  25 m  52.86   
123  92  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  53.32   
124  26  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m  53.95   
125  50  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  54.36   
126  198  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m  54.74   
127  163  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  55.13   
128  245  Nymark Emma  2000  SÖDERHAMN  BC8600  25 m  55.33   
129  153  Vikström-Ilbäcks Siri  2002  HEDEMORA  AT1202  25 m  55.36   
130  37  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  55.62   
131  221  Ljudén Frida  2001  SS MORA  BE0401  25 m  55.90   
132  100  Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  56.65   
133  239  Berglund Stella  2002  SÖDERHAMN  BC3802  25 m  57.96   
134  174  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  50 m  58.52   
135  25  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  59.09   
136  247  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  59.85   
137  34  Klyftell Elsa  2002  BORLÄNGE  BE1802  25 m  1:00.43   
138  237  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  1:01.94   
139  48  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  1:02.19   
140  35  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  1:04.01   
141  253  Jones Olivia  2002  LEKSAND  AV1202  25 m  1:05.93   
142  200  Karlsson Evelina  2002  LEKSAND  AY7402  25 m  1:08.72   
143  217  Hugerth Johanna  2001  SS MORA  BE8201  25 m  1:10.57   
144  74  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  1:10.65   
145  20  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m     
146  44  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m     
147  53  Öster Mikaela  1998  BORLÄNGE  BM4898  25 m     
148  197  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m     
149  206  Eriksson Edla  1997  LINDESBERG  BR2897  25 m     
150  243  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m     
151  258  Derring Josefin  2000  KARLSKO SF  BE5800  25 m  44.53  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
13_S
Gren 13, 50m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
51  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  29.53   
142  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  29.69   
21  Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  25 m  30.91   
158  Blagojevic Drago  1995  KARLSKO SF  AW5595  25 m  31.70   
137  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  32.03   
24  Collheim Joakim  1993  BORLÄNGE  AS9793  25 m  33.74   
188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  50 m  35.17   
19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  35.53   
72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  35.66   
10  95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  35.91   
11  140  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  36.17   
12  157  Ardinge Adam  1996  KARLSKO SF  AR1196  25 m  36.26   
13  115  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  36.49   
14  111  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  36.55   
15  64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  36.71   
16  36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  36.96   
17  196  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  37.41   
18  23  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  38.52   
19  58  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  38.55   
20  62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  38.56   
21  79  Placek Julian  1995  ESKILSTUNA  AW3995  25 m  38.60   
22  63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  38.61   
23  202  Lemon Carl  1998  LEKSAND  AH7798  25 m  39.73   
24  171  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  39.79   
25  216  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  39.87   
26  223  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  40.34   
27  195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  40.39   
28  130  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  40.40   
29  145  Wåhlander Adam  1998  HARNÄS SKU  AH4398  25 m  40.81   
30  241  Flyman Robin  1995  SÖDERHAMN  BA0795  25 m  41.10   
31  105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  41.36   
32  194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  41.49   
33  193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  42.44   
34  71  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  42.52   
35  234  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  42.56   
36  165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  42.65   
37  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  42.83   
38  183  Wester Mathias  1997  KARLSKO SF  AP1397  25 m  43.18   
39  15  Rowinski Jasiek  1999  BOLLNÄS SS  AF9599  25 m  43.75   
40  132  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  43.86   
41  10  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  44.04   
42  159  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  44.25   
43  43  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  44.81   
44  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  45.19   
45  177  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  45.23   
46  189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  45.90   
47  84  Szakal Simon  1998  ESKILSTUNA  AF4398  25 m  47.00   
48  224  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  47.02   
49  150  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  47.40   
50  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  47.53   
51  148  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  48.41   
52  57  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  48.92   
53  166  Hellberg Marcus  2000  KARLSKO SF  AG7700  25 m  49.11   
54  89  Hellgren Theodor  1998  FAGERSTA  AV9998  25 m  49.40   
55  208  Laszewski Michal  2002  LINDESBERG  AC4902  25 m  49.74   
56  214  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m  49.80   
57  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  49.84   
58  104  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  25 m  50.37   
59  52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  50.47   
60  33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  50.48   
61  83  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  50.50   
62  114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  52.11   
63  135  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  53.23   
64  118  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  55.60   
65  175  Lübeck Victor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  56.78   
66  176  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  57.22   
67  107  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  57.47   
68  67  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  59.88   
69  Ström Samuel  1997  AVESTA SS  AY1997  25 m     
70  Ström Zakarias  1997  AVESTA SS  AY0997  25 m     
71  46  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m     
72  212  Wellander Emil  2000  LINDESBERG  AS8900  25 m     
73  246  Werkmästar Johan  2002  RÄTTVIK  AI4502  25 m     
74  257  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  55.59  EFT 
75  41  Nord Alexander  1999  BORLÄNGE  AU1999  25 m    EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
14_S
Gren 14, 50m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
213  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  27.30   
56  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  27.32   
147  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  28.17   
124  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  28.56   
66  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  28.80   
256  Lindefelt Ellen  1994  FALUN  BA5694  25 m  28.90   
90  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  28.96   
236  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  29.04   
82  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  29.32   
10  126  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  29.43   
11  59  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  29.49   
12  117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  29.67   
13  109  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  29.68   
14  170  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  29.68   
15  29  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m  29.87   
16  192  Linderholm Maja  1996  KARLSTAD  AX1296  25 m  29.89   
17  45  Rosberg Amanda  1992  BORLÄNGE  BG0692  25 m  29.90   
18  78  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  30.06   
19  178  Rasko-Nguyen Lovisa  1995  KARLSKO SF  BA8695  25 m  30.18   
20  167  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  30.31   
21  252  Eklund Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  30.36   
22  Hesslerud Emelie  1995  AVESTA SS  AZ9495  25 m  30.38   
23  254  Reje-Franzén Emilia  1997  NYKÖPING  BI8697  25 m  30.70   
24  77  Löfving Elin  1997  ESKILSTUNA  AD5297  25 m  30.77   
25  125  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  30.77   
26  27  Häggqvist Kajsa-Stina  1994  BORLÄNGE  BX5294  25 m  30.85   
27  12  Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m  30.86   
28  172  Katana Yvonne  1994  KARLSKO SF  BN6294  25 m  31.09   
29  108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  31.11   
30  139  Hansson Emelie  1997  HARNÄS SKU  AY4897  25 m  31.12   
31  47  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  31.32   
32  86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m  31.32   
33  91  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  31.36   
34  199  Junevik Sara  2000  LEKSAND  AL3400  25 m  31.48   
35  120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  50 m  31.54   
36  255  Reje-Franzén Moa  1999  NYKÖPING  AP0899  25 m  31.79   
37  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  31.84   
38  61  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  31.84   
39  127  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  31.91   
40  16  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  32.01   
41  42  Olsson Denice  1998  BORLÄNGE  AL6498  25 m  32.02   
42  81  Strand Elin  1998  ESKILSTUNA  AK8298  25 m  32.03   
43  220  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  32.03   
44  235  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  32.49   
45  88  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  32.56   
46  168  Höglander Elin  1997  KARLSKO SF  BM9297  25 m  32.76   
47  131  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  32.78   
48  94  Andersson Kristin  1999  FALUN  BE2499  25 m  32.81   
49  98  Borbos Josefine  1997  FALUN  BA8297  25 m  32.83   
50  227  Steen Teres  1993  SS MORA  CG6693  25 m  32.88   
51  231  Östling Emmy  2001  SS MORA  AI8401  25 m  32.93   
52  121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  50 m  33.02   
53  240  Edblad Lovisa  1999  SÖDERHAMN  BH9499  25 m  33.14   
54  173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  33.20   
55  22  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  33.34   
56  73  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  33.52   
57  203  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  33.70   
58  233  Kårehagen Elin  2001  NYKÖPING  AG7601  25 m  33.83   
59  230  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  33.89   
60  207  Langarap Miriam  2002  LINDESBERG  AM3602  25 m  33.91   
61  161  Chienh Amanda  1997  KARLSKO SF  BD1497  25 m  33.96   
62  185  Värn Malin  1996  KARLSKO SF  AX3296  25 m  33.96   
63  144  Tengqvist Moa  1997  HARNÄS SKU  BJ3497  25 m  34.18   
64  206  Eriksson Edla  1997  LINDESBERG  BR2897  25 m  34.41   
65  141  Karlsson Wilma  1997  HARNÄS SKU  BQ3697  25 m  34.51   
66  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m  34.52   
67  30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  34.52   
68  129  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  34.78   
69  249  Eriksson Alice  2001  HARNÄS SKU  AZ9601  25 m  34.83   
70  119  Söderkvist Maja  2000  FALUN  AX0200  25 m  35.02   
71  218  Karlsson Hanna  2000  SS MORA  AI1200  25 m  35.11   
72  103  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  35.15   
73  250  Karlsson Wilma  2000  HARNÄS SKU  AW3397  25 m  35.15   
74  93  Adrelius Tova  2000  FALUN  AV4600  25 m  35.20   
75  97  Borbos Jessika  2001  FALUN  AF2801  25 m  35.30   
76  179  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  35.44   
77  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  35.45   
78  238  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  50 m  35.46   
79  152  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  35.51   
80  11  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  35.52   
81  248  Björkbacka Hanna  2000  HARNÄS SKU  BF1400  25 m  35.72   
82  116  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  35.80   
83  180  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  50 m  35.84   
84  99  Brandt Ida  2000  FALUN  AW0200  25 m  35.87   
85  76  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  36.10   
86  211  Törnblom Lisa  1996  LINDESBERG  BP3296  25 m  36.14   
87  138  Florén Clara  2002  HARNÄS SKU  AL6202  25 m  36.16   
88  136  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  36.20   
89  106  Jobs Sandra  2000  FALUN  BB3800  25 m  36.32   
90  160  Broström Mimmi  1999  KARLSKO SF  AV6699  25 m  36.39   
91  13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  36.42   
92  162  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  36.67   
93  184  Wiik Therese  1997  KARLSKO SF  AX4897  25 m  36.86   
94  122  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  37.03   
95  123  Ytterholm Saga  2000  FALUN  BB5800  25 m  37.19   
96  113  Rantanen Ronja  1999  FALUN  AH0899  25 m  37.23   
97  68  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  37.33   
98  156  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  37.35   
99  87  Bölja-Strandlund Nike  2002  FAGERSTA  AS6802  25 m  37.37   
100  187  Ålskog Alma  1999  KARLSKO SF  BG1299  25 m  37.42   
101  225  Schneider Maja  2001  SS MORA  BE3601  25 m  37.43   
102  164  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  37.56   
103  191  Larsson-Tammi Rebecca  2001  KARLSTAD  BG3201  25 m  37.64   
104  174  Lekberg Sanna  2001  KARLSKO SF  AM4201  25 m  37.86   
105  229  Zonneveld Marit van  1999  SS MORA  BI9899  25 m  37.91   
106  210  Titus Jennifer  2002  LINDESBERG  AG5402  25 m  38.10   
107  245  Nymark Emma  2000  SÖDERHAMN  BC8600  25 m  38.16   
108  70  Hammar Frida  2002  ESKILSTUNA  AM0601  25 m  38.24   
109  151  Hallström Maja  2000  HEDEMORA  BM5400  25 m  38.38   
110  38  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  38.62   
111  155  Zachrisson Minna  1998  HEDEMORA  BM2898  25 m  38.68   
112  201  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m  38.81   
113  96  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  38.84   
114  197  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m  39.07   
115  102  Frank Erika  2001  FALUN  BD5801  25 m  39.31   
116  244  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  39.53   
117  204  Asplund Agnes  2001  LINDESBERG  AX6601  25 m  39.60   
118  163  Ek Matilda  2002  KARLSKO SF  AG5202  25 m  39.78   
119  18  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  39.87   
120  92  Abela Emelie  2001  FALUN  AR7201  25 m  40.18   
121  133  Andersson Sara  2000  HARNÄS SKU  BD7200  25 m  40.19   
122  209  Sjönneby Karin  1997  LINDESBERG  BS2297  25 m  40.41   
123  154  Vogel Ella  2001  HEDEMORA  AY4801  25 m  40.42   
124  237  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m  40.61   
125  28  Häll Anna  1999  BORLÄNGE  AV9899  25 m  40.62   
126  242  Flyman Viktoria  2003  SÖDERHAMN  AE9203  25 m  40.64   
127  186  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  40.80   
128  50  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  40.92   
129  182  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m  41.30   
130  60  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m  41.37   
131  69  Gustafsson Maja  2001  ESKILSTUNA  AM8401  25 m  41.53   
132  37  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m  41.70   
133  85  Wik Tilda  2001  ESKILSTUNA  AX5401  25 m  41.78   
134  219  Kral Emma  2001  SS MORA  BE9201  25 m  41.83   
135  153  Vikström-Ilbäcks Siri  2002  HEDEMORA  AT1202  25 m  42.58   
136  39  Litborn Ingrid  1962  BORLÄNGE  AA9462  25 m  43.41   
137  31  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m  43.54   
138  215  Hill Lisen  2002  SS MORA  AB4802  25 m  43.91   
139  110  Olsson Ebba  2000  FALUN  AZ6800  25 m  44.22   
140  205  Blomberg Nathalie  2002  LINDESBERG  AY6602  25 m  44.26   
141  198  Jones Julia  2000  LEKSAND  BE0400  25 m  44.44   
142  26  Holmberg Andréa  2000  BORLÄNGE  BB2800  25 m  45.46   
143  149  Eriksson Emelie  2000  HEDEMORA  BN0600  25 m  45.84   
144  221  Ljudén Frida  2001  SS MORA  BE0401  25 m  46.21   
145  35  Larsson Emma  2002  BORLÄNGE  AY0602  25 m  46.55   
146  100  Brandt Isa  2002  FALUN  AH3402  25 m  46.92   
147  247  Olsson Agnes  2002  FALUN  AH4402  25 m  47.31   
148  251  Zachrisson Klara  2001  HEDEMORA  AZ0201  25 m  47.44   
149  143  Tallberg Sandra  1996  HARNÄS SKU  BU9896  25 m  47.56   
150  48  Sandell Ebba  2002  BORLÄNGE  AT5402  25 m  48.38   
151  243  Jernberg Lovis  2002  SÖDERHAMN  BC7402  25 m  49.25   
152  74  Kullman Izabella  2002  ESKILSTUNA  AG9202  25 m  49.54   
153  217  Hugerth Johanna  2001  SS MORA  BE8201  25 m  50.06   
154  25  Falk Anna  2001  BORLÄNGE  BN9401  25 m  50.16   
155  34  Klyftell Elsa  2002  BORLÄNGE  BE1802  25 m  52.34   
156  239  Berglund Stella  2002  SÖDERHAMN  BC3802  25 m  56.26   
157  253  Jones Olivia  2002  LEKSAND  AV1202  25 m  57.12   
158  20  Arola Sanna  2002  BORLÄNGE  AY1802  25 m     
159  44  Roos Linn  2003  BORLÄNGE  AK9203  25 m     
160  53  Öster Mikaela  1998  BORLÄNGE  BM4898  25 m     
161  200  Karlsson Evelina  2002  LEKSAND  AY7402  25 m     
162  258  Derring Josefin  2000  KARLSKO SF  BE5800  25 m  38.83  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
15_S
Gren 15, 50m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  24.93   
51  Schönberg Nils  1989  BORLÄNGE  AM4989  25 m  25.59   
21  Axelsson Nico  1976  BORLÄNGE  AA0176  25 m  25.62   
137  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  25.83   
65  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  26.16   
190  Haglund Elias  1996  KARLSTAD  AJ9596  25 m  26.41   
Ström Samuel  1997  AVESTA SS  AY1997  25 m  26.45   
Ström Zakarias  1997  AVESTA SS  AY0997  25 m  26.55   
75  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  26.68   
10  188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  27.05   
11  112  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  27.06   
12  80  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  27.26   
13  36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  27.60   
14  19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  27.80   
15  24  Collheim Joakim  1993  BORLÄNGE  AS9793  25 m  27.87   
16  140  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  27.94   
17  62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  28.00   
18  195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  28.35   
19  196  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  28.35   
20  23  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  28.37   
21  171  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  28.45   
22  111  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  28.46   
23  158  Blagojevic Drago  1995  KARLSKO SF  AW5595  25 m  28.46   
24  63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  28.93   
25  64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  29.06   
26  72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  29.09   
27  157  Ardinge Adam  1996  KARLSKO SF  AR1196  25 m  29.09   
28  115  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  29.22   
29  58  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  29.39   
30  216  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  29.50   
31  146  Wåhlander Oskar  1996  HARNÄS SKU  AU8396  25 m  29.67   
32  193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  29.69   
33  165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  29.89   
34  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  29.92   
35  15  Rowinski Jasiek  1999  BOLLNÄS SS  AF9599  25 m  30.38   
36  79  Placek Julian  1995  ESKILSTUNA  AW3995  25 m  30.46   
37  234  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  30.48   
38  241  Flyman Robin  1995  SÖDERHAMN  BA0795  25 m  30.50   
39  223  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  30.51   
40  95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  30.56   
41  105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  30.83   
42  Hedberg Albin  1999  AVESTA SS  AL4599  25 m  31.52   
43  202  Lemon Carl  1998  LEKSAND  AH7798  25 m  32.46   
44  183  Wester Mathias  1997  KARLSKO SF  AP1397  25 m  32.63   
45  177  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  32.72   
46  130  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  33.03   
47  83  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  33.26   
48  189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  50 m  33.91   
49  10  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  34.08   
50  159  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  34.36   
51  145  Wåhlander Adam  1998  HARNÄS SKU  AH4398  25 m  34.58   
52  194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  34.72   
53  57  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  34.88   
54  43  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  34.94   
55  71  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  34.97   
56  132  Andersson Andreas  1998  HARNÄS SKU  AU4398  25 m  35.18   
57  84  Szakal Simon  1998  ESKILSTUNA  AF4398  25 m  35.24   
58  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  35.43   
59  114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  35.86   
60  208  Laszewski Michal  2002  LINDESBERG  AC4902  25 m  35.88   
61  135  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  36.44   
62  33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  36.65   
63  Hedberg Wille  2001  AVESTA SS  AD7901  25 m  36.94   
64  52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  37.20   
65  166  Hellberg Marcus  2000  KARLSKO SF  AG7700  25 m  37.80   
66  175  Lübeck Victor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  39.11   
67  214  Grudin Ludvig  2001  SS MORA  AO8301  25 m  39.32   
68  224  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  39.42   
69  104  Gunnarsson Hjalmar  1999  FALUN  AQ0999  25 m  40.40   
70  107  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  40.57   
71  118  Svärd Malte  2003  FALUN  AC3703  25 m  40.91   
72  246  Werkmästar Johan  2002  RÄTTVIK  AI4502  25 m  41.51   
73  67  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  41.57   
74  176  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  42.75   
75  148  Ålenius Marcus  2001  HARNÄS SKU  AQ6901  25 m  42.90   
76  150  Evaldsson Nicklas  2001  HEDEMORA  AE4301  25 m  44.83   
77  212  Wellander Emil  2000  LINDESBERG  AS8900  25 m  45.38   
78  41  Nord Alexander  1999  BORLÄNGE  AU1999  25 m  50.81   
79  Gustafsson Mike  1993  AVESTA SS  BD5793  25 m     
80  46  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m     
81  49  Sandell Jerker  1970  BORLÄNGE    25 m     
82  89  Hellgren Theodor  1998  FAGERSTA  AV9998  25 m     
83  257  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  37.23  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
16_S
Gren 16, 1500m Frisim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
254  Reje-Franzén Emilia  1997  NYKÖPING  BI8697  25 m  20:16.28   
167  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  20:40.92   
81  Strand Elin  1998  ESKILSTUNA  AK8298  25 m  23:11.55   
162  Eerola Emilia  1999  KARLSKO SF  BE1499  25 m  24:36.00   
29  Johansson Klara  1997  BORLÄNGE  AX1497  25 m     
40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m     
47  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m     
59  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m     
77  Löfving Elin  1997  ESKILSTUNA  AD5297  25 m     
10  86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m     
11  144  Tengqvist Moa  1997  HARNÄS SKU  BJ3497  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
17_S
Gren 17, 400m Medley Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
190  Haglund Elias  1996  KARLSTAD  AJ9596  25 m  5:13.24   
95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  5:15.90   
137  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  5:35.27   
80  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  5:36.98   
105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  5:38.73   
72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  5:45.40   
65  Brorsson Axel  1996  ESKILSTUNA  AX9396  25 m  5:58.71   
63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  5:59.18   
193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  6:02.25   
10  130  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  6:10.33   
11  62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  6:19.98   
12  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m     
13  140  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m     
14  142  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m     
15  189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m     
16  241  Flyman Robin  1995  SÖDERHAMN  BA0795  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
18_S
Gren 18, 200m Bröstsim Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:45.01   
56  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  2:51.40   
124  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  2:56.62   
121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  2:57.56   
139  Hansson Emelie  1997  HARNÄS SKU  AY4897  25 m  3:01.40   
125  Henriksson Frida  1995  FILIPSTAD  AH0695  25 m  3:02.35   
120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  3:04.40   
181  Waara Elin  1997  KARLSKO SF  BD3497  25 m  3:06.22   
126  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  3:06.53   
10  235  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  3:07.57   
11  185  Värn Malin  1996  KARLSKO SF  AX3296  25 m  3:16.88   
12  129  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  3:20.22   
13  76  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  3:31.03   
14  238  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  50 m  3:31.59   
15  91  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  3:32.20   
16  30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:33.06   
17  108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  50 m  3:36.51   
18  160  Broström Mimmi  1999  KARLSKO SF  AV6699  25 m  3:40.84   
19  164  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  50 m  3:52.83   
20  13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  3:53.01   
21  179  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  50 m  3:55.68   
22  11  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  3:58.49   
23  173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  4:03.27   
24  18  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  4:05.01   
25  38  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  4:13.42   
26  50  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m  4:19.74   
27  Alden Moa  2000  AVESTA SS  AH7800  25 m     
28  31  Kallin Linnea  2001  BORLÄNGE  AZ4201  25 m     
29  60  Ahnlund Cecilia  2001  ESKILSTUNA  BC9401  25 m     
30  182  Waara Emma  2000  KARLSKO SF  AU2800  25 m     
31  258  Derring Josefin  2000  KARLSKO SF  BE5800  25 m  3:44.74  EFT 
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
19_S
Gren 19, 100m Bröstsim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
158  Blagojevic Drago  1995  KARLSKO SF  AW5595  25 m  1:10.35   
72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  1:13.02   
188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  1:14.31   
111  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  1:15.95   
95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:18.00   
115  Sander Gustav  1998  FALUN  AG8798  25 m  1:20.53   
36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  1:20.85   
196  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  1:21.16   
79  Placek Julian  1995  ESKILSTUNA  AW3995  25 m  1:22.94   
10  64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  1:24.80   
11  15  Rowinski Jasiek  1999  BOLLNÄS SS  AF9599  25 m  1:25.50   
12  105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  1:28.19   
13  58  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  1:28.52   
14  223  Persson Edvin  1999  SS MORA  AI9399  25 m  1:28.83   
15  130  Borg William  2000  GÄVLE SS  AG6700  25 m  1:29.13   
16  194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  1:29.84   
17  216  Hill Lukas  1999  SS MORA  AH6999  25 m  1:30.26   
18  71  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  1:31.92   
19  165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  1:33.08   
20  55  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  1:33.81   
21  10  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  1:34.90   
22  159  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  1:35.83   
23  183  Wester Mathias  1997  KARLSKO SF  AP1397  25 m  1:38.77   
24  43  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  1:39.11   
25  166  Hellberg Marcus  2000  KARLSKO SF  AG7700  25 m  1:45.74   
26  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m  1:47.93   
27  224  Persson Elias  2002  SS MORA  AA7502  25 m  1:49.98   
28  52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  1:53.19   
29  33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  2:00.14   
30  67  Fröjdfeldt Adam  1999  ESKILSTUNA  AT1999  25 m  2:04.75   
31  175  Lübeck Victor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  2:12.78   
32  176  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  2:18.20   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
20_S
Gren 20, 200m Medley Damer 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  2:25.44   
213  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  2:27.26   
128  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  2:27.28   
56  Gustafsson Rebecka  1998  SK ENA  AH4698  25 m  2:28.91   
192  Linderholm Maja  1996  KARLSTAD  AX1296  25 m  2:33.60   
66  Engström Ebba  1995  ESKILSTUNA  AZ7495  25 m  2:37.25   
78  Neuman Nelly  1996  ESKILSTUNA  BC9296  25 m  2:37.58   
147  Zettergren Louise  1997  HARNÄS SKU  AK3497  25 m  2:40.27   
178  Rasko-Nguyen Lovisa  1995  KARLSKO SF  BA8695  25 m  2:41.77   
10  108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  2:43.91   
11  121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  2:45.74   
12  82  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  2:46.00   
13  254  Reje-Franzén Emilia  1997  NYKÖPING  BI8697  25 m  2:46.20   
14  12  Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m  2:46.38   
15  252  Eklund Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  2:48.04   
16  170  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  2:48.56   
17  86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m  2:49.14   
18  220  Lindberg Elin  1996  SS MORA  BM4296  25 m  2:51.58   
19  120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  50 m  2:52.35   
20  61  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  2:53.28   
21  90  Karlsson Therese  1997  FAGERSTA  AF9497  25 m  2:53.81   
22  47  Sandberg Linnea  1996  BORLÄNGE  BD0896  25 m  2:54.14   
23  127  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  2:55.33   
24  168  Höglander Elin  1997  KARLSKO SF  BM9297  25 m  2:57.46   
25  81  Strand Elin  1998  ESKILSTUNA  AK8298  25 m  2:57.58   
26  255  Reje-Franzén Moa  1999  NYKÖPING  AP0899  25 m  2:59.39   
27  230  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  3:00.09   
28  161  Chienh Amanda  1997  KARLSKO SF  BD1497  25 m  3:00.53   
29  Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  3:00.91   
30  173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  3:01.78   
31  129  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  3:02.58   
32  73  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  3:04.07   
33  203  Skoglund Petronella  2000  LEKSAND  AL4400  25 m  3:04.46   
34  240  Edblad Lovisa  1999  SÖDERHAMN  BH9499  25 m  3:09.59   
35  40  Nilsson Madelene  1999  BORLÄNGE  AV0699  25 m  3:11.07   
36  30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  3:11.46   
37  22  Björk Diana  1995  BORLÄNGE  BN2895  25 m  3:12.36   
38  144  Tengqvist Moa  1997  HARNÄS SKU  BJ3497  50 m  3:12.67   
39  180  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  3:15.87   
40  13  Klang Alva  2000  BOLLNÄS SS  AS5800  25 m  3:16.17   
41  11  Amundsson Sara  2000  BOLLNÄS SS  AZ9200  25 m  3:19.66   
42  184  Wiik Therese  1997  KARLSKO SF  AX4897  25 m  3:20.30   
43  88  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  3:25.24   
44  76  Lindoff Katarina  2000  ESKILSTUNA  AY7800  25 m  3:25.29   
45  244  Nilsson Cecilina  2000  SÖDERHAMN  AZ7200  25 m  3:32.04   
46  38  Lindqvist Nora  2001  BORLÄNGE  AF6401  25 m  3:35.59   
47  18  Åkerman Nelli  2000  BOLLNÄS SS  AT6200  25 m  3:39.47   
48  245  Nymark Emma  2000  SÖDERHAMN  BC8600  25 m  3:47.92   
49  201  Karlsson Karolin  1999  LEKSAND  BL3499  25 m  3:48.60   
50  191  Larsson-Tammi Rebecca  2001  KARLSTAD  BG3201  25 m  3:48.74   
51  16  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m     
52  37  Leijström Karin  2001  BORLÄNGE  AG8701  25 m     
53  50  Sandell Vilma  2000  BORLÄNGE  BC4400  25 m     
54  68  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m     
55  197  Hedvall Linnea  1999  LEKSAND  AU5699  25 m     
56  237  Berg Clara  2004  SÖDERHAMN  AD0404  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
21_S
Gren 21, 400m Frisim Herrar 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
54  Ekesten Fredrik  1995  SK ENA  AX5395  25 m  4:20.73   
112  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  4:27.92   
190  Haglund Elias  1996  KARLSTAD  AJ9596  25 m  4:29.21   
188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  4:29.67   
80  Skogfors Erik  1996  ESKILSTUNA  AP1996  25 m  4:31.68   
171  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  4:36.33   
111  Peltomaa Victor  1998  FALUN  AG9798  25 m  4:47.63   
75  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  4:48.66   
157  Ardinge Adam  1996  KARLSKO SF  AR1196  25 m  4:49.13   
10  36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  4:53.29   
11  165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  4:59.20   
12  195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  5:01.85   
13  32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  5:09.65   
14  193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  5:10.12   
15  62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  5:13.27   
16  63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  5:15.37   
17  64  Brand William  1998  ESKILSTUNA  AN2198  25 m  5:15.65   
18  177  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  5:16.99   
19  55  Ekesten Gustav  1998  SK ENA  AJ4398  25 m  5:19.28   
20  79  Placek Julian  1995  ESKILSTUNA  AW3995  25 m  5:33.13   
21  83  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  5:40.30   
22  15  Rowinski Jasiek  1999  BOLLNÄS SS  AF9599  25 m  5:44.69   
23  189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  5:55.15   
24  43  Olsson Simon  1998  BORLÄNGE  AS7398  25 m  6:03.06   
25  194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  6:18.94   
26  52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  7:20.93   
27  Hunter Karl  1999  AVESTA SS  AC8199  25 m     
28  33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m     
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  18 januari 2013 
Licensierad till: Mellansvenska Simförbundet  Utskriftstid  07:57 
 
22_S
Gren 22, 100m Medley F-11 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
238  Berg Elsa  2002  SÖDERHAMN  AG7202  25 m  1:00.00   
179  Rydh-Dufva Agnes  2002  KARLSKO SF  AM9202  25 m  2:00.00   
116  Sander Hilda  2002  FALUN  AE5202  25 m  3:00.00   
122  Wikström Alva  2002  FALUN  AN2402  25 m  4:00.00   
96  Antlöv Nelly  2002  FALUN  AB3202  25 m  5:00.00   
186  Åhling Wilma  2002  KARLSKO SF  AU6802  25 m  6:00.00   
156  Andersson Stina  2002  KARLSKO SF  AG2202  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
23_S
Gren 23, 100m Medley P-11 oy 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
208  Laszewski Michal  2002  LINDESBERG  AC4902  25 m  1:00.00   
52  Tägtström Markus  2002  BORLÄNGE  AE8702  25 m  2:00.00   
175  Lübeck Victor  2002  KARLSKO SF  AG9302  25 m  3:00.00   
176  Löfbom Philip  2003  KARLSKO SF  AC0903  25 m  5:00.00   
246  Werkmästar Johan  2002  RÄTTVIK  AI4502  25 m  6:00.00   
46  Ruijs Daniel  2004  BORLÄNGE  AE5504  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
24_S
Gren 24, 100m Medley F-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
131  Molin Richtnér Amie  2001  GÄVLE SS  AP4801  25 m  1:00.00   
129  Borg Jennifer  2001  GÄVLE SS  AF1801  25 m  2:00.00   
88  Hellgren Emelie  2001  FAGERSTA  BC5601  25 m  3:00.00   
180  Rydh-Dufva Inez  2001  KARLSKO SF  AF2601  25 m  4:00.00   
164  Granlund Linn  2001  KARLSKO SF  AM3801  25 m  5:00.00   
68  Gustafsson Frida  2001  ESKILSTUNA  AM5401  25 m  6:00.00   
136  Carlsson Elina  2001  HARNÄS SKU  AS5801  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
25_S
Gren 25, 100m Medley P-12 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
195  Rydahl Johan  2001  KARLSTAD  AF4901  25 m  1:00.00   
189  Albringer David  2001  KARLSTAD  AF2101  25 m  2:00.00   
194  Mathisen August  2001  KARLSTAD  AF5901  25 m  3:00.00   
71  Heikinniemi Arvid  2001  ESKILSTUNA  AL6301  25 m  4:00.00   
114  Renström Mathias  2001  FALUN  AM5101  25 m  5:00.00   
57  Hansen Olle  2001  SK ENA  AE9101  25 m  6:00.00   
135  Carlsson Adam  2001  HARNÄS SKU  AK1901  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
26_S
Gren 26, 100m Medley F-13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
235  Humling Agnes  2000  SANDVIKEN  AV2400  25 m  1:00.00   
86  Zetterberg Josefin  2000  ESKILSTUNA  AN2400  25 m  2:00.00   
73  Kullman Amanda  2000  ESKILSTUNA  AN3400  25 m  3:00.00   
103  Gunnarsson Ella  2000  FALUN  BB4800  25 m  4:00.00   
30  Jämte Jonna  2000  BORLÄNGE  AE8800  25 m  5:00.00   
173  Kinell Alexandra  2000  KARLSKO SF  AF2200  25 m  6:00.00   
152  Hedlund Anna  2000  HEDEMORA  AL1600  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
27_S
Gren 27, 100m Medley P-13 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
177  Nylén Alexander  2000  KARLSKO SF  AD4300  25 m  1:00.00   
83  Syrén Viktor  2000  ESKILSTUNA  AH5900  25 m  2:00.00   
159  Blagojevic Igor  2000  KARLSKO SF  AG5700  25 m  3:00.00   
33  Kieksi Carl  2000  BORLÄNGE  AQ9100  25 m  4:00.00   
166  Hellberg Marcus  2000  KARLSKO SF  AG7700  25 m  5:00.00   
257  Sved Oliver  2000  AVESTA SS  AH9500  25 m  6:00.00   
107  Lundqvist Björn  2000  FALUN  AH0700  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
28_S
Gren 28, 100m Medley F-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
121  Tinnerholm Hanna  1999  FALUN  AG8299  25 m  1:00.00   
61  Asplund Ida  1999  ESKILSTUNA  BH8499  25 m  2:00.00   
Czarnecki Cecilia  1999  AVESTA SS  AT9699  25 m  3:00.00   
255  Reje-Franzén Moa  1999  NYKÖPING  AP0899  25 m  4:00.00   
240  Edblad Lovisa  1999  SÖDERHAMN  BH9499  25 m  5:00.00   
120  Sörlie Isabelle  1999  FALUN  AV1299  25 m  6:00.00   
127  Omic Ajla  1999  FILIPSTAD  AH5299  25 m  6:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
29_S
Gren 29, 100m Medley P-14 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
188  Albringer Adam  1999  KARLSTAD  AH8999  25 m  1:00.00   
196  Vålvik Daniel  1999  KARLSTAD  AM7199  25 m  2:00.00   
72  Kadic Eldin  1999  ESKILSTUNA  AG5199  25 m  3:00.00   
58  Mastrangeli Jonathan  1999  SK ENA  AP3599  25 m  4:00.00   
165  Haakonsen Emil  1999  KARLSKO SF  AK1799  25 m  5:00.00   
234  Forsström Erik  1999  SANDVIKEN  AO9399  25 m  6:00.00   
193  Lindow Niclas  1999  KARLSTAD  AN6999  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
30_S
Gren 30, 100m Medley F-15 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
117  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  25 m  1:00.00   
108  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  25 m  2:00.00   
109  Nordlund Julia  1998  FALUN  AL2498  25 m  3:00.00   
170  Jarlemark Mikaela  1998  KARLSKO SF  AF2698  25 m  4:00.00   
126  Johansson Ive  1998  FILIPSTAD  AG9898  25 m  5:00.00   
91  Lundin-Bornström Amanda  1998  FAGERSTA  AB8698  25 m  6:00.00   
12  Forsberg Frida  1998  BOLLNÄS SS  AS6898  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
31_S
Gren 31, 100m Medley P-15 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
95  Antlöv Filip  1998  FALUN  AE5998  25 m  1:00.00   
75  Lindoff Karl  1998  ESKILSTUNA  AT1598  25 m  2:00.00   
62  Biscevic Marko  1998  ESKILSTUNA  AM7398  25 m  3:00.00   
171  Karlsson-Thell Jonas  1998  KARLSKO SF  AG7398  25 m  4:00.00   
63  Biscevic Stefan  1998  ESKILSTUNA  AM8398  25 m  5:00.00   
105  Höijer Per  1998  FALUN  AI7398  25 m  6:00.00   
10  Sved Samuel  1998  AVESTA SS  AQ1398  25 m  8:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
32_S
Gren 32, 100m Medley F-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
213  Sjöblom Olivia  1997  LUDVIKA SS  AX0497  25 m  1:00.00   
82  Sundholm Moa  1997  ESKILSTUNA  AU7697  25 m  2:00.00   
252  Eklund Ramböl Elvira  1997  KARLSTAD  AV5497  25 m  3:00.00   
167  Håkansson Elin  1997  KARLSKO SF  BL4697  25 m  4:00.00   
230  Östling Ella  1997  SS MORA  BC7497  25 m  5:00.00   
168  Höglander Elin  1997  KARLSKO SF  BM9297  25 m  6:00.00   
16  Wallbäcks Julia  1997  BOLLNÄS SS  AX7897  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
33_S
Gren 33, 100m Medley P-16 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
112  Rantanen Rasmus  1997  FALUN  AI7397  25 m  1:00.00   
Ström Zakarias  1997  AVESTA SS  AY0997  25 m  2:00.00   
Ström Samuel  1997  AVESTA SS  AY1997  25 m  3:00.00   
36  Leidefeldt Jacob  1997  BORLÄNGE  AD1397  25 m  4:00.00   
140  Hillman Samuel  1997  HARNÄS SKU  AK1197  25 m  5:00.00   
23  Bransell David  1997  BORLÄNGE  AR2197  25 m  6:00.00   
32  Karlsson Kristoffer  1997  BORLÄNGE  AO1997  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
34_S
Gren 34, 100m Medley F-17 oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
45  Rosberg Amanda  1992  BORLÄNGE  BG0692  25 m  1:00.00   
128  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  25 m  2:00.00   
178  Rasko-Nguyen Lovisa  1995  KARLSKO SF  BA8695  25 m  3:00.00   
124  Andersson Lina  1996  FILIPSTAD  AL8296  25 m  4:00.00   
236  Lundkvist Fredrika  1994  SANDVIKEN  BJ1694  25 m  5:00.00   
256  Lindefelt Ellen  1994  FALUN  BA5694  25 m  6:00.00   
59  Vuori Viktoria  1995  SK ENA  AK7895  25 m  7:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 
35_S
Gren 35, 100m Medley P-17 oä 
 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 









 
142  Lindblom Robert  1995  HARNÄS SKU  AP6395  25 m  1:00.00   
137  Cyrén Petter  1996  HARNÄS SKU  AU8796  25 m  2:00.00   
190  Haglund Elias  1996  KARLSTAD  AJ9596  25 m  3:00.00   
158  Blagojevic Drago  1995  KARLSKO SF  AW5595  25 m  5:00.00   
24  Collheim Joakim  1993  BORLÄNGE  AS9793  25 m  6:00.00   
19  Altzar Oskar  1992  BORLÄNGE  AX7792  25 m  7:00.00   
157  Ardinge Adam  1996  KARLSKO SF  AR1196  25 m  8:00.00   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.20.00  Utskriftsdatum  20 januari 2013 
Licensierad till: Borlänge Simsällskap  Utskriftstid  13:16 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner