Startliste for Kringelsim 2013
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Gren 37, 50m Ryggsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 145 | Carlsson Linnéa | 1998 | UPSALA S | AC8298 | 25 m | 31.30 | |
2 | 73 | Engsoo Alexandra | 1998 | SÖDERTÄLJE | AF3898 | 25 m | 31.33 | |
3 | 69 | Dahlin Mathilda | 1995 | SÖDERTÄLJE | AG3495 | 25 m | 33.29 | |
4 | 155 | Holmberg Ellen | 1998 | UPSALA S | AT9898 | 25 m | 34.76 | |
5 | 95 | Huslid Tina | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF0600 | 25 m | 34.94 | |
6 | 18 | Eriksson Klara | 2000 | NYKÖPING | BE6200 | 25 m | 36.92 | |
7 | 126 | Tillenius Sara | 2000 | SÖDERTÄLJE | AF3600 | 25 m | 38.14 | |
8 | 184 | Johnsson Kristina | 2000 | ÖSMO SS | AH5400 | 25 m | 38.30 | |
9 | 39 | Hammar Astrid | 2000 | SALTSJÖB | AO8600 | 25 m | 38.94 | |
10 | 19 | Kårehagen Elin | 2001 | NYKÖPING | AG7601 | 25 m | 38.99 | |
11 | 202 | Alpergin Mina | 2001 | UPSALA S | AO2401 | 25 m | 39.22 | |
12 | 116 | Oltner Su | 1969 | SÖDERTÄLJE | AA4269 | 25 m | 39.54 | |
13 | 65 | Bäckdahl Anna | 1999 | SÖDERTÄLJE | AM6699 | 25 m | 40.97 | |
14 | 133 | Yu Hammaarsten Linnea | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU7802 | 25 m | 41.74 | |
15 | 156 | Hursti Ella | 1998 | UPSALA S | AX8298 | 25 m | 41.90 | |
16 | 107 | Mariani-Lopez Lenina | 1999 | SÖDERTÄLJE | AS2699 | 25 m | 42.03 | |
17 | 30 | Boij Du Rietz Thea | 2002 | SALTSJÖB | AC9602 | 25 m | 42.05 | |
18 | 146 | Carlsson Lisa | 1999 | UPSALA S | AU5299 | 25 m | 42.37 | |
19 | 9 | Persson Anna | 1997 | ARVIKA SS | BF5697 | 25 m | 42.57 | |
20 | 186 | Sigurdsson Eva | 2001 | ÖSMO SS | AC5601 | 25 m | 42.67 | |
21 | 37 | Gipperth Linnea | 2003 | SALTSJÖB | AA6403 | 25 m | 43.66 | |
22 | 178 | Axelsson Julia | 1999 | ÖSMO SS | AQ7299 | 25 m | 44.21 | |
23 | 41 | Kenning Julia | 2000 | SALTSJÖB | AK5200 | 25 m | 44.49 | |
24 | 12 | Schützer Viktoria | 1999 | ARVIKA SS | BJ6299 | 25 m | 46.10 | |
25 | 177 | Angantyr Jippa | 2001 | ÖSMO SS | AN5201 | 25 m | 46.62 | |
26 | 176 | Alm Mathilda | 1999 | ÖSMO SS | AY4699 | 25 m | 46.96 | |
27 | 130 | Welin-Berger Nadia | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU4402 | 25 m | 47.10 | |
28 | 35 | Ericsson Louise | 2001 | SALTSJÖB | AN8601 | 25 m | 47.17 | |
29 | 110 | Nano Elin | 2003 | SÖDERTÄLJE | AM1403 | 25 m | 47.47 | |
30 | 106 | Malmström Filippa | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK3803 | 25 m | 47.52 | |
31 | 205 | Busck Mimmi | 2001 | SALTSJÖB | AH0601 | 25 m | 48.60 | EFT |
32 | 23 | Kleringer Frida | 2001 | OXELÖSUND | BH9201 | 25 m | 48.95 | |
33 | 76 | Floby Christina | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK2803 | 25 m | 49.55 | |
34 | 100 | Jonsson Carolina | 2002 | SÖDERTÄLJE | AU5402 | 25 m | 49.57 | |
35 | 49 | Petré Selma | 2002 | SALTSJÖB | AX3202 | 25 m | 51.01 | |
36 | 201 | Järnström Madelene | 2002 | SÖDERTÄLJE | AV2802 | 25 m | 1:00.22 | |
37 | 51 | Österlund Siri | 2001 | SALTSJÖB | AS9401 | 25 m | 1:01.11 | |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 17 februari 2013 |
Licensierad till: Södertälje Simsällskap | Utskriftstid | 09:08 |