Startliste for DM for årgangshold - Gruppe 1
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Løb 1, 100m Frisvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 48.61 2009-12-05 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK 1 | 9789AP | 25 m | ||
2 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | ||
3 | Larsen Rasmus B. | 1997 | STV | 9761AJ | 25 m | ||
4 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | ||
5 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | ||
6 | Petersen Kasper | 2000 | HSK 2 | 25 m | |||
7 | Larsen Frederik | 1998 | RINGE | 9863AI | 25 m | ||
8 | Hansen Oscar Thris | 1997 | GLADSAXE | 9733ap | 25 m | ||
9 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | ||
10 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | ||
11 | Sørensen Frederik J. | 1997 | STO10 | 9755AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 2, 100m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 53.55 2011-11-26 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Morsing Laura | 1999 | HSK 1 | 9942AB | 25 m | ||
2 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | ||
3 | Johansen Daniella Thea | 2000 | STV | 0048AP | 25 m | ||
4 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | ||
5 | Bendtsen Ida L. | 2000 | DELTA | 0024AY | 25 m | ||
6 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 25 m | ||
7 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK 2 | 0138AT | 25 m | ||
8 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | ||
9 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | ||
10 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | ||
11 | Rask Camilla | 1999 | STO10 | 9984AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 3, 200m Medley Herrer |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 1:58.14 2011-04-09 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK 1 | 9819AO | 25 m | ||
2 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | ||
3 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | ||
4 | Wegener Rasmus | 1997 | STV | 9727AC | 25 m | ||
5 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | ||
6 | Borup Nikolaj | 1997 | DELTA | 9743AI | 25 m | ||
7 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK 2 | 9849AO | 25 m | ||
8 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | ||
9 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | ||
10 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
11 | Nandgave Kartikey | 1998 | STO10 | 9869AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 4, 200m Medley Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 2:11.33 2011-11-25 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | ||
2 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | ||
3 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | ||
4 | Floor Gry | 2000 | STO10 | 0028AR | 25 m | ||
5 | Meyer Didde | 2001 | HSK 1 | 0158AS | 25 m | ||
6 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | ||
7 | Walsh Emma | 1999 | STV | 9934AX | 25 m | ||
8 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | ||
9 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | ||
10 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | ||
11 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 5, 50m Rygsvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Morten Bak Hansen (1995) 24.87 2012-11-30 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK 1 | 9949AR | 25 m | ||
2 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | ||
3 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | STV | 0199AA | 25 m | ||
4 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | ||
5 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | ||
6 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK 2 | 9759AP | 25 m | ||
7 | Lundstrøm Lasse | 1999 | RINGE | 9977AQ | 25 m | ||
8 | Rindshøj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 25 m | ||
9 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | ||
10 | Høvsgaard Magnus | 1997 | STO10 | 9783AF | 25 m | ||
11 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 6, 50m Rygsvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 26.98 2012-03-31 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142ad | 25 m | ||
2 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | ||
3 | Larsen Freja | 2001 | HSK 1 | 0102AT | 25 m | ||
4 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | ||
5 | Ovesen Astrid | 1999 | STV | 9978AA | 25 m | ||
6 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | ||
7 | Hertzog Anna | 1999 | RINGE | 9966AJ | 25 m | ||
8 | Mortensen Clara | 2001 | HSK 2 | 0168AS | 25 m | ||
9 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
10 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | ||
11 | Zachariassen Sofia | 1999 | STO10 | 9988AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 7, 400m Frisvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Frederik Siem Pedersen (1991) 3:45.45 2009-12-10 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | ||
2 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK 1 | 9819AO | 25 m | ||
3 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | ||
4 | Hansen Simon | 1997 | STV | 9733AJ | 25 m | ||
5 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | ||
6 | Hvidholm Mikkel | 1998 | DELTA | 9867AI | 25 m | ||
7 | Petersen Kasper | 2000 | HSK 2 | 25 m | |||
8 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | ||
9 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | ||
10 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | ||
11 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | STO10 | 9811AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 8, 400m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 4:06.51 2011-10-23 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | ||
2 | Morsing Laura | 1999 | HSK 1 | 9942AB | 25 m | ||
3 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | ||
4 | Cantby Clara Schade | 2000 | STV | 0042AC | 25 m | ||
5 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | ||
6 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
7 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | ||
8 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | ||
9 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | ||
10 | Baraviec Cecilie | 2000 | STO10 | 0016AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 9, 4X100m Medley Herrer |
Dansk Rekord Junior: Elite Svøm Esbjerg (1900) 3:41.71 2009-12-19 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hsk2 - Diskløb | 0 | HSK 2 | 25 m | |||
2 | Haderslev Drenge 1 | 0 | HSK 1 | 25 m | |||
3 | Herrer Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | |||
4 | Stv Herrer 97 | 1997 | STV | 25 m | |||
5 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | |||
6 | Delta Drenge 1 | 1900 | DELTA | 25 m | |||
7 | Rsk Junior Drenge | 0 | RINGE | 25 m | |||
8 | Haderslev Drenge 2 | 0 | HSK 2 | 25 m | |||
9 | Gcs Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | |||
10 | Roskilde Drenge 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | |||
11 | Sto Drenge | 1997 | STO10 | 25 m | |||
12 | Nyborg Drenge | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 10, 4X100m Medley Damer |
Dansk Rekord Junior: Aalborg Piger (1900) 4:12.10 2011-04-09 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Hsk1 Diskløb Piger | 0 | HSK 1 | 25 m | |||
2 | Ringe Diskløb | 0 | RINGE | 25 m | |||
3 | Nyborg - Diskløb | 0 | NYBORG | 25 m | |||
4 | Haderslev Piger 1 | 0 | HSK 1 | 25 m | |||
5 | Damer Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | |||
6 | Stv Damer 99 | 1999 | STV | 25 m | |||
7 | Vest Chicks | 2000 | VEST | 25 m | |||
8 | Delta Piger 1 | 1997 | DELTA | 25 m | |||
9 | Rsk Junior Piger | 0 | RINGE | 25 m | |||
10 | Gcs Piger | 0 | GLADSAXE | 25 m | |||
11 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | |||
12 | Sto Piger | 0 | STO10 | 25 m | |||
13 | Nyborg Piger | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 11, 100m Rygsvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Morten Bak Hansen (1995) 53.51 2012-11-29 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | ||
2 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK 1 | 9949AR | 25 m | ||
3 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | ||
4 | Wegener Rasmus | 1997 | STV | 9727AC | 25 m | ||
5 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | ||
6 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK 2 | 9759AP | 25 m | ||
7 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | ||
8 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | ||
9 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
10 | Bøg Malthe | 1998 | STO10 | 9815AC | 25 m | ||
11 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 12, 100m Rygsvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 57.57 2011-12-09 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Larsen Freja | 2001 | HSK 1 | 0102AT | 25 m | ||
2 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | ||
3 | Ovesen Astrid | 1999 | STV | 9978AA | 25 m | ||
4 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | ||
5 | Holm Emma Lykke | 2000 | DELTA | 0058AX | 25 m | ||
6 | Hertzog Anna | 1999 | RINGE | 9966AJ | 25 m | ||
7 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK 2 | 0138AT | 25 m | ||
8 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | ||
9 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | ||
10 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
11 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | ||
12 | Zachariassen Sofia | 1999 | STO10 | 9988AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 13, 200m Brystsvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Morten Klarskov (1992) 2:10.02 2009-12-13 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Knudsen Emil | 1999 | HSK 1 | 9975AO | 25 m | ||
2 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | ||
3 | Larsen Rasmus B. | 1997 | STV | 9761AJ | 25 m | ||
4 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | ||
5 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | ||
6 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK 2 | 9849AO | 25 m | ||
7 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | ||
8 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | ||
9 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | ||
10 | Høvsgaard Magnus | 1997 | STO10 | 9783AF | 25 m | ||
11 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 14, 200m Brystsvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Katrine Holm Sørensen (1992) 2:28.11 2008-10-25 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Floor Gry | 2000 | STO10 | 0028AR | 25 m | ||
2 | Holm Rebecca Mckay | 1999 | HSK 1 | 9992BC | 25 m | ||
3 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | ||
4 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | ||
5 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 25 m | ||
6 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | ||
7 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | ||
8 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | ||
9 | Walsh Emma | 1999 | STV | 9934AX | 25 m | ||
10 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | ||
11 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 15, 50m Butterfly Herrer |
Dansk Rekord Junior: Jakob S. Andkjær (1985) 24.04 2003-12-14 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Uldal Steffen Vesterø | 1999 | HSK 1 | 9909AR | 25 m | ||
2 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | ||
3 | Jensen Oliver Sintayehu | 1998 | STV | 9805AT | 25 m | ||
4 | Mathiesen Jonas | 1998 | DELTA | 9825AU | 25 m | ||
5 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | ||
6 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | ||
7 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK 2 | 9957AO | 25 m | ||
8 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | ||
9 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | ||
10 | Kristensen Mads Due | 1998 | NYBORG | 9813AM | 25 m | ||
11 | Sørensen Frederik J. | 1997 | STO10 | 9755AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 16, 50m Butterfly Damer |
Dansk Rekord Junior: Jeanette Ottesen (1987) 26.45 2003-12-12 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Franck Clara | 1999 | HSK 1 | 9952AI | 25 m | ||
2 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | ||
3 | Johansen Daniella Thea | 2000 | STV | 0048AP | 25 m | ||
4 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | ||
5 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 25 m | ||
6 | Lund Karen Brilner | 1999 | RINGE | 9936AJ | 25 m | ||
7 | Mortensen Clara | 2001 | HSK 2 | 0168AS | 25 m | ||
8 | Sherfig Alina | 2001 | GLADSAXE | 0142ad | 25 m | ||
9 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | ||
10 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | ||
11 | Mortensen Line Bremer | 2000 | STO10 | 0044AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 17, 200m Frisvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Frederik Siem Pedersen (1991) 1:45.25 2009-12-13 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK 1 | 9939AF | 25 m | ||
2 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | ||
3 | Hansen Simon | 1997 | STV | 9733AJ | 25 m | ||
4 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | ||
5 | Hvidholm Mikkel | 1998 | DELTA | 9867AI | 25 m | ||
6 | Petersen Kasper | 2000 | HSK 2 | 25 m | |||
7 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | ||
8 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | ||
9 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | ||
10 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | ||
11 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | STO10 | 9811AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 18, 200m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 1:56.70 2011-11-27 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Morsing Laura | 1999 | HSK 1 | 9942AB | 25 m | ||
2 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | ||
3 | Cantby Clara Schade | 2000 | STV | 0042AC | 25 m | ||
4 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | ||
5 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
6 | Kjær Karoline | 2001 | RINGE | 0114AB | 25 m | ||
7 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK 2 | 0138AT | 25 m | ||
8 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | ||
9 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | ||
10 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | ||
11 | Rask Camilla | 1999 | STO10 | 9984AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 19, 100m Medley Herrer |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 54.39 2010-12-02 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK 1 | 9789AP | 25 m | ||
2 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | ||
3 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | STV | 0199AA | 25 m | ||
4 | Borup Nikolaj | 1997 | DELTA | 9743AI | 25 m | ||
5 | Munk Magnus Lund | 1999 | HSK 2 | 9907AS | 25 m | ||
6 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | ||
7 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | ||
8 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | ||
9 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | ||
10 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | ||
11 | Nandgave Kartikey | 1998 | STO10 | 9869AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 20, 100m Medley Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 59.97 2011-11-24 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | ||
2 | Floor Gry | 2000 | STO10 | 0028AR | 25 m | ||
3 | Meyer Didde | 2001 | HSK 1 | 0158AS | 25 m | ||
4 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | ||
5 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | ||
6 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | ||
7 | Hertzog Anna | 1999 | RINGE | 9966AJ | 25 m | ||
8 | Bladtkramer Lærke | 2001 | HSK 2 | 0138AT | 25 m | ||
9 | Burchardt Clara Grønhøj | 2000 | STV | 0038AZ | 25 m | ||
10 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | ||
11 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 21, 100m Butterfly Herrer |
Dansk Rekord Junior: Daniel Steen Andersen (1995) 52.44 2012-12-02 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK 1 | 9939AF | 25 m | ||
2 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | ||
3 | Hansen Simon | 1997 | STV | 9733AJ | 25 m | ||
4 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | ||
5 | Borup Nikolaj | 1997 | DELTA | 9743AI | 25 m | ||
6 | Rasmussen Patrick | 1997 | ROSKILDE | 9769AG | 25 m | ||
7 | Broholm Oliver | 1999 | RINGE | 9987AD | 25 m | ||
8 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK 2 | 9957AO | 25 m | ||
9 | Everland Asbjørn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 25 m | ||
10 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | ||
11 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | STO10 | 9811AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 22, 100m Butterfly Damer |
Dansk Rekord Junior: Jeanette Ottesen (1987) 59.98 2003-12-13 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Franck Clara | 1999 | HSK 1 | 9952AI | 25 m | ||
2 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | ||
3 | Jensen Lærke Sandholdt | 2000 | STV | 0054AU | 25 m | ||
4 | Lund Karen Brilner | 1999 | RINGE | 9936AJ | 25 m | ||
5 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 25 m | ||
6 | Nielsen Nicoline Toth | 2000 | GLADSAXE | 0066AS | 25 m | ||
7 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | ||
8 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | ||
9 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | ||
10 | Mortensen Line Bremer | 2000 | STO10 | 0044AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 23, 400m Medley Herrer |
Dansk Rekord Junior: Mads Jensen (1991) 4:16.97 2009-12-19 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | ||
2 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK 1 | 9819AO | 25 m | ||
3 | Larsen Rasmus B. | 1997 | STV | 9761AJ | 25 m | ||
4 | Krag Jeppe S. | 1999 | DELTA | 9965AH | 25 m | ||
5 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | ||
6 | Olsen Anton | 1998 | GLADSAXE | 9871AE | 25 m | ||
7 | Christensen Victor | 1999 | HSK 2 | 9915AS | 25 m | ||
8 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | ||
9 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | ||
10 | Sørensen Frederik J. | 1997 | STO10 | 9755AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 24, 400m Medley Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 4:41.77 2011-11-27 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Franck Clara | 1999 | HSK 1 | 9952AI | 25 m | ||
2 | Toftgaard Lærke | 2001 | KOLDING | 0136AJ | 25 m | ||
3 | Johansen Daniella Thea | 2000 | STV | 0048AP | 25 m | ||
4 | Eskildsen Enya Lindum | 2000 | DELTA | 0012AY | 25 m | ||
5 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | ||
6 | Stentved Marie-Louise | 2000 | GLADSAXE | 0024AJ | 25 m | ||
7 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | ||
8 | Schimming Emilie Hermann | 1999 | ROSKILDE | 9942AP | 25 m | ||
9 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | ||
10 | Zachariassen Sofia | 1999 | STO10 | 9988AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 25, 50m Brystsvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Mathias Andersen (1991) 27.88 2009-10-25 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Knudsen Emil | 1999 | HSK 1 | 9975AO | 25 m | ||
2 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | ||
3 | Mosegaard Marcus Mantzius | 2001 | STV | 0199AA | 25 m | ||
4 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | ||
5 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | ||
6 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK 2 | 9849AO | 25 m | ||
7 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | ||
8 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 25 m | ||
9 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | ||
10 | Bøg Malthe | 1998 | STO10 | 9815AC | 25 m | ||
11 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 26, 50m Brystsvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Josephina Bartela (1994) 31.75 2009-10-25 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Holm Rebecca Mckay | 1999 | HSK 1 | 9992BC | 25 m | ||
2 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | ||
3 | Walsh Emma | 1999 | STV | 9934AX | 25 m | ||
4 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 25 m | ||
5 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK 2 | 0138AS | 25 m | ||
6 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | ||
7 | Mikkelsen Ida Just | 2001 | GLADSAXE | 0102AB | 25 m | ||
8 | Sørensen Emilie Stilling | 2000 | VEST | 0028AB | 25 m | ||
9 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | ||
10 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | ||
11 | Rask Camilla | 1999 | STO10 | 9984AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 27, 200m Rygsvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Marcus Bak (1991) 1:55.80 2009-04-19 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Oxenvad Frederik | 1999 | HSK 1 | 9949AR | 25 m | ||
2 | Ohrt Alexander | 1997 | KOLDING | 9735AF | 25 m | ||
3 | Wegener Rasmus | 1997 | STV | 9727AC | 25 m | ||
4 | Sørensen Lars Thor | 1999 | VEST | 9935AL | 25 m | ||
5 | Bisgaard Søren | 1998 | DELTA | 9877AI | 25 m | ||
6 | Pedersen Mikkel | 1997 | HSK 2 | 9759AP | 25 m | ||
7 | Lundstrøm Lasse | 1999 | RINGE | 9977AQ | 25 m | ||
8 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 25 m | ||
9 | Kristensen Thomas | 2000 | NYBORG | 0037AG | 25 m | ||
10 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | ||
11 | Høvsgaard Magnus | 1997 | STO10 | 9783AF | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 28, 200m Rygsvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Pernille Larsen (1992) 2:06.27 2008-12-14 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Meyer Didde | 2001 | HSK 1 | 0158AS | 25 m | ||
2 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | ||
3 | Ovesen Astrid | 1999 | STV | 9978AA | 25 m | ||
4 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | ||
5 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
6 | Hertzog Anna | 1999 | RINGE | 9966AJ | 25 m | ||
7 | Gram Freja | 1999 | GLADSAXE | 9962AL | 25 m | ||
8 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
9 | Bak Iben | 2001 | NYBORG | 0124AH | 25 m | ||
10 | Mortensen Line Bremer | 2000 | STO10 | 0044AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 29, 4X200m Frisvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Farum Drenge (1900) 7:23.04 2008-10-23 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Haderslev Drenge 1 | 0 | HSK 1 | 25 m | |||
2 | Herrer Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | |||
3 | Stv Herrer 97 | 1997 | STV | 25 m | |||
4 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | |||
5 | Delta Drenge | 0 | DELTA | 25 m | |||
6 | Rsk Junior Drenge | 0 | RINGE | 25 m | |||
7 | Haderslev Drenge 2 | 0 | HSK 2 | 25 m | |||
8 | Gcs Drenge | 0 | GLADSAXE | 25 m | |||
9 | Roskilde Drenge 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | |||
10 | Sto Drenge | 1997 | STO10 | 25 m | |||
11 | Nyborg Drenge | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 30, 4X200m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: KVIK Piger (1900) 8:10.39 2009-10-24 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Delta Piger | 0 | DELTA | 25 m | |||
2 | Haderslev Piger 1 | 0 | HSK 1 | 25 m | |||
3 | Damer Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | |||
4 | Stv Damer 99 | 1999 | STV | 25 m | |||
5 | Vest Chicks | 2000 | VEST | 25 m | |||
6 | Rsk Junior Piger | 0 | RINGE | 25 m | |||
7 | Gcs Piger | 0 | GLADSAXE | 25 m | |||
8 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | |||
9 | Sto Piger | 0 | STO10 | 25 m | |||
10 | Nyborg Piger | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 31, 100m Brystsvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Morten KLarskov (1992) 1:00.48 2009-12-10 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Knudsen Emil | 1999 | HSK 1 | 9975AO | 25 m | ||
2 | Gravgaard Christian | 1997 | KOLDING | 9701AH | 25 m | ||
3 | Larsen Rasmus B. | 1997 | STV | 9761AJ | 25 m | ||
4 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | ||
5 | Christensen Victor | 1999 | HSK 2 | 9915AS | 25 m | ||
6 | Jensen Jacob | 1998 | DELTA | 9857AK | 25 m | ||
7 | Bech Lauritz | 1998 | RINGE | 9839AD | 25 m | ||
8 | Johansen Emil | 1999 | ROSKILDE | 9935AB | 25 m | ||
9 | Bøg Malthe | 1998 | STO10 | 9815AC | 25 m | ||
10 | Gadegaard Carl M | 2001 | NYBORG | 0191AG | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 32, 100m Brystsvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Josephina Bartela (1994) 1:09.32 2009-10-23 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Holm Rebecca Mckay | 1999 | HSK 1 | 9992BC | 25 m | ||
2 | Jørgensen Anne Katrine | 2000 | KOLDING | 0006AE | 25 m | ||
3 | Ovesen Astrid | 1999 | STV | 9978AA | 25 m | ||
4 | Mikkelsen Emma | 2001 | VEST | 0176AB | 25 m | ||
5 | Jensen Lærke Frederikke N | 2000 | DELTA | 0078AX | 25 m | ||
6 | Rasmussen Christine | 2001 | HSK 2 | 0138AS | 25 m | ||
7 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | ||
8 | Mehr Silke | 2000 | ROSKILDE | 0096AX | 25 m | ||
9 | Ejby Julie | 2002 | NYBORG | 0282AD | 25 m | ||
10 | Rask Camilla | 1999 | STO10 | 9984AJ | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 33, 200m Butterfly Herrer |
Dansk Rekord Junior: Daniel Skaaning (1993) 1:58.37 2010-12-04 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Thomsen Frederik H | 1997 | RINGE | 9755AD | 25 m | ||
2 | Berg Magnus Stender | 1999 | HSK 1 | 9939AF | 25 m | ||
3 | Jørgensen Kasper | 2000 | KOLDING | 0027AJ | 25 m | ||
4 | Bitzer Kasper | 2000 | STV | 0079AK | 25 m | ||
5 | Hansen Niklas Beyer | 1997 | VEST | 9707AF | 25 m | ||
6 | Borup Nikolaj | 1997 | DELTA | 9743AI | 25 m | ||
7 | Kristensen Tais Andkjær | 1999 | NYBORG | 9987AB | 25 m | ||
8 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 25 m | ||
9 | Sørensen Frederik J. | 1997 | STO10 | 9755AC | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 34, 200m Butterfly Damer |
Dansk Rekord Junior: Frederikke Glæsner (1986) 2:13.46 2002-11-09 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Franck Clara | 1999 | HSK 1 | 9952AI | 25 m | ||
2 | Kusk Ida | 1999 | KOLDING | 9954AV | 25 m | ||
3 | Johansen Daniella Thea | 2000 | STV | 0048AP | 25 m | ||
4 | Nielsen Stine Eskebo | 2001 | VEST | 0156AB | 25 m | ||
5 | Kjølby Louise Buch | 1999 | DELTA | 9974BA | 25 m | ||
6 | Lund Karen Brilner | 1999 | RINGE | 9936AJ | 25 m | ||
7 | Andersen Ingrid Bo | 2001 | ROSKILDE | 0126AC | 25 m | ||
8 | Olesen Karina Høybye | 2001 | NYBORG | 0106AA | 25 m | ||
9 | Zachariassen Sofia | 1999 | STO10 | 9988AN | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 35, 50m Frisvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Magnus Westermann (1995) 22.25 2012-12-02 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Sørensen Jonas Priess | 1998 | DELTA | 9827AI | 25 m | ||
2 | Nielsen Thomas Frits | 1997 | HSK 1 | 9789AP | 25 m | ||
3 | Hansen Jonas Gadegaard | 1998 | KOLDING | 9849AN | 25 m | ||
4 | Hansen Simon | 1997 | STV | 9733AJ | 25 m | ||
5 | Wilquin Mathias | 1998 | VEST | 9873AH | 25 m | ||
6 | Korsgaard August | 1999 | RINGE | 9981AP | 25 m | ||
7 | Christiansen Thomas | 1999 | HSK 2 | 9957AO | 25 m | ||
8 | Johnbeck Mads | 1997 | ROSKILDE | 9761AM | 25 m | ||
9 | Kristensen Rasmus | 1997 | NYBORG | 9795AN | 25 m | ||
10 | Nandgave Kartikey | 1998 | STO10 | 9869AM | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 36, 50m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Mie Østergaard Nielsen (1996) 24.80 2011-12-09 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Larsen Maria Bredal | 2002 | NYBORG | 0258AP | 25 m | 5:95.04 | |
2 | Holm Rebecca Mckay | 1999 | HSK 1 | 9992BC | 25 m | ||
3 | Larsen Freja Hamann | 1999 | KOLDING | 9914AC | 25 m | ||
4 | Damgaard-Larsen Maya | 2000 | DELTA | 0064AU | 25 m | ||
5 | Cantby Clara Schade | 2000 | STV | 0042AC | 25 m | ||
6 | Missing Sarah | 2001 | VEST | 0192AN | 25 m | ||
7 | Mortensen Clara | 2001 | HSK 2 | 0168AS | 25 m | ||
8 | Ahrentsen Nicoline | 2000 | RINGE | 0016AA | 25 m | ||
9 | Nielsen Lisa Hemme | 2000 | ROSKILDE | 0076AH | 25 m | ||
10 | Mortensen Line Bremer | 2000 | STO10 | 0044AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 37, 1500m Frisvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Mads Glæsner (1988) 14:50.72 2006-10-28 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Skovby Rune Holm | 1998 | HSK 1 | 9819AO | 25 m | ||
2 | Elmann Frederik | 1997 | KOLDING | 9787AO | 25 m | ||
3 | Wegener Rasmus | 1997 | STV | 9727AC | 25 m | ||
4 | Wiftstrand Martin W. | 1998 | VEST | 9883AH | 25 m | ||
5 | Hvidholm Mikkel | 1998 | DELTA | 9867AI | 25 m | ||
6 | Rohwedder Jonas | 1998 | HSK 2 | 9849AO | 25 m | ||
7 | Grønnegaard Rasmus | 2000 | RINGE | 0027AB | 25 m | ||
8 | Lambert Anton Holten | 1997 | NYBORG | 9775AC | 25 m | ||
9 | Bjørrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 25 m | ||
10 | Larsen Kaare Fisker | 1998 | STO10 | 9811AD | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 38, 800m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: Lotte Friis (1988) 8:22.38 2004-12-10 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Jensen Therese Hovgaard | 2000 | NYBORG | 0058AL | 25 m | 59:59.02 | |
2 | Morsing Laura | 1999 | HSK 1 | 9942AB | 25 m | ||
3 | Knudsen Stine | 1999 | KOLDING | 9918AI | 25 m | ||
4 | Cantby Clara Schade | 2000 | STV | 0042AC | 25 m | ||
5 | Pedersen Amalie | 2000 | RINGE | 0062AU | 25 m | ||
6 | Scott Sarah Krogh | 2000 | VEST | 0088AM | 25 m | ||
7 | Hansen Cathrine Skau | 1999 | DELTA | 9978AP | 25 m | ||
8 | Corydon-Petersen Nina | 1999 | ROSKILDE | 9922AQ | 25 m | ||
9 | Baraviec Cecilie | 2000 | STO10 | 0016AB | 25 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 39, 4X100m Frisvømning Herrer |
Dansk Rekord Junior: Elite Svøm Esbjerg (1900) 3:22.59 2009-12-19 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Haderslev Drenge 1 | 0 | HSK 1 | 25 m | |||
2 | Herrer Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | |||
3 | Stv Herrer 97 | 1997 | STV | 25 m | |||
4 | Vest Tågehorn | 1997 | VEST | 25 m | |||
5 | Delta Drenge 1 | 1900 | DELTA | 25 m | |||
6 | Rsk Junior Drenge | 0 | RINGE | 25 m | |||
7 | Haderslev Drenge 2 | 0 | HSK 2 | 25 m | |||
8 | Gcs Drenge 1 | 0 | GLADSAXE | 25 m | |||
9 | Roskilde Drenge 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | |||
10 | Sto Drenge | 1997 | STO10 | 25 m | |||
11 | Nyborg Drenge | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |
Løb 40, 4X100m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Junior: KVIK Kastrup (1900) 3:46.63 2009-12-09 |
# | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | Haderslev Piger 1 | 0 | HSK 1 | 25 m | |||
2 | Damer Kolding | 0 | KOLDING | 25 m | |||
3 | Stv Damer 99 | 1999 | STV | 25 m | |||
4 | Vest Chicks | 2000 | VEST | 25 m | |||
5 | Delta Piger 1 | 1997 | DELTA | 25 m | |||
6 | Rsk Junior Piger | 0 | RINGE | 25 m | |||
7 | Gladsaxe Piger | 0 | GLADSAXE | 25 m | |||
8 | Roskilde Piger 1 | 0 | ROSKILDE | 25 m | |||
9 | Sto Piger | 0 | STO10 | 25 m | |||
10 | Nyborg Piger | 0 | NYBORG | 25 m | |||
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 03 februar 2013 |
Licens til Haderslev Svømme Klub | Udskriftstidspunkt | 08:36 |