Program för Sydsim LC Sprint Meet
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag 2 Februari 09.00. Insim 08.00.
Gren 1, 200m Frisim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
14 år och yngre |
1 | 241 | Sandberg Ellen | 1999 | S 71 | AE9499 | 25 m | 2:13.56 | |
2 | 230 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 25 m | 2:13.58 | |
3 | 13 | Granborg Amanda | 1999 | MKK | AE7699 | 25 m | 2:17.09 | |
4 | 236 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 25 m | 2:20.63 | |
5 | 132 | Söderberg Johanna | 1999 | HS | AE6899 | 50 m | 2:21.35 | |
6 | 329 | Homman Malin | 1999 | VÄXJÖ SS | AU4499 | 25 m | 2:23.52 | |
7 | 10 | Rosenius Ida | 2000 | RONNEBY SS | AI7400 | 25 m | 2:24.84 | |
8 | 90 | Johannesson Elin | 1999 | SK LÖDDE | AM4299 | 25 m | 2:25.15 | |
9 | 9 | Berglund Frida | 1999 | RONNEBY SS | AH3499 | 25 m | 2:25.73 | |
10 | 159 | Liljeqvist Ida | 1999 | HÖGANÄS SS | AR4499 | 50 m | 2:26.11 | |
11 | 381 | Sjöholm Lina | 2000 | SJÖBO SS | AD7200 | 25 m | 2:26.92 | |
12 | 133 | Palmqvist Johanna | 1999 | HS | AN2899 | 25 m | 2:29.71 | |
13 | 124 | Sundström Filippa | 2001 | ÄNGELHOLM | AG4201 | 25 m | 2:30.22 | |
14 | 342 | Åkesson Matilda | 1999 | YSTADS SS | AL9699 | 25 m | 2:31.72 | |
15 | 375 | Börjesson Rebecca | 1999 | SJÖBO SS | AT6299 | 25 m | 2:31.96 | |
16 | 255 | Sjögren Lovisa | 1999 | SK RAN | BC7499 | 25 m | 2:34.42 | |
17 | 341 | Flodfält Vilma | 1999 | YSTADS SS | AF9499 | 50 m | 2:35.09 | |
18 | 261 | Heij-Lindholm Wilma | 1999 | SK SYDSIM | AG1299 | 25 m | 2:35.98 | |
19 | 260 | Lindestam Kajsa-Elsa | 2000 | SK SYDSIM | AF3800 | 25 m | 2:41.40 | |
20 | 195 | Palmgren Saga | 1999 | SK LÖDDE | AM6299 | 25 m | 2:41.63 | |
21 | 170 | Iversen Maja | 1999 | LANDSKRONA | AV3899 | 25 m | 2:42.21 | |
22 | 115 | Jensen Annie | 1999 | ÄNGELHOLM | AF2699 | 25 m | 2:42.38 | |
23 | 337 | Randowo Alicia Norberg | 1999 | YSTADS SS | AS4499 | 25 m | 2:44.49 | |
24 | 252 | Lindberg Stina | 2000 | SK RAN | AC6200 | 25 m | 2:46.11 | |
25 | 343 | Nilsson Karolina | 1999 | YSTADS SS | AI7699 | 25 m | 2:56.92 | |
26 | 336 | Åkesson Ellen | 1999 | YSTADS SS | AI8699 | 25 m | 2:58.00 | |
27 | 333 | Andersson Cajsa | 1999 | LANDSKRONA | AN0899 | 50 m | 2:59.48 | |
28 | 157 | Jöhncke Thelma | 1999 | HÖGANÄS SS | BM6299 | 50 m | ||
29 | 338 | Larsson Tilde | 2001 | YSTADS SS | AT5801 | 50 m |
15 - 16 år |
1 | 21 | Tran Cassandra | 1997 | MKK | AN5697 | 25 m | 2:04.32 | |
2 | 6 | Sjöholm Erica | 1997 | SJÖBO SS | AJ0497 | 25 m | 2:06.43 | |
3 | 217 | Nilsson Sara | 1998 | SS IDEN | AF3498 | 25 m | 2:13.17 | |
4 | 194 | Weiler Matilda | 1998 | ÄNGELHOLM | AF0898 | 50 m | 2:13.33 | |
5 | 258 | Heimsten Sofia | 1997 | SK SYDSIM | AT8697 | 25 m | 2:14.07 | |
6 | 12 | Liljegren Hanna | 1998 | MKK | AM7898 | 25 m | 2:16.38 | |
7 | 223 | Varady Natalie | 1997 | SS IDEN | AU8897 | 25 m | 2:20.12 | |
8 | 235 | Jönsson Jessica | 1998 | S 71 | AQ8298 | 25 m | 2:20.18 | |
9 | 66 | Karlsson Amanda | 1998 | SK HAJEN | AD2898 | 25 m | 2:20.61 | |
10 | 18 | Thalin Jenny | 1997 | MKK | BC8697 | 25 m | 2:20.65 | |
11 | 257 | Grewell My | 1998 | SK SYDSIM | BE2698 | 25 m | 2:20.81 | |
12 | 17 | Edlund Mathilda | 1998 | MKK | BA9498 | 50 m | 2:22.55 | |
13 | 131 | Hallbäck Mimmi | 1998 | HS | AM2298 | 25 m | 2:22.68 | |
14 | 16 | Laursen Cecilia | 1997 | MKK | AK4297 | 25 m | 2:23.16 | |
15 | 250 | Jensen Martina | 1998 | SK RAN | AY2498 | 25 m | 2:24.77 | |
16 | 88 | Styff Amanda | 1997 | SK LÖDDE | BG1497 | 25 m | 2:25.37 | |
17 | 340 | Olsson Julia | 1997 | YSTADS SS | AH7297 | 25 m | 2:25.62 | |
18 | 67 | Larsson Vilma | 1997 | SK HAJEN | BG2497 | 25 m | 2:27.11 | |
19 | 327 | Elingfors Fanny | 1998 | VÄXJÖ SS | AU8298 | 25 m | 2:33.01 | |
20 | 14 | Lind Nathalie | 1998 | MKK | BF5498 | 25 m | 2:36.21 |
17 - 99 år |
1 | 20 | Olsson Linnéa | 1994 | MKK | BX0494 | 25 m | 2:03.10 | |
2 | 246 | Dollmayer Wanda | 1996 | SK RAN | AL6696 | 50 m | 2:06.91 | |
3 | 313 | Karell Emma | 1994 | TÄBY SIM | AZ0694 | 50 m | 2:09.84 | |
4 | 335 | Stillman Ebba | 1996 | VÄXJÖ SS | AH9496 | 25 m | 2:09.93 | |
5 | 15 | Börnfors Frida | 1994 | MKK | AP9494 | 25 m | 2:09.99 | |
6 | 324 | Andersson Madelene | 1991 | VÄXJÖ SS | BX0891 | 25 m | 2:10.67 | |
7 | 19 | Hansson Josefine | 1992 | MKK | AL8292 | 25 m | 2:11.68 | |
8 | 256 | Hansen Michelle | 1994 | SK SYDSIM | AG3894 | 25 m | 2:11.92 | |
9 | 214 | Hörberg-Zdanowski Amanda | 1996 | SS IDEN | AL5896 | 25 m | 2:11.96 | |
10 | 89 | Holmberg Johanna | 1993 | SK LÖDDE | BH9693 | 25 m | 2:13.51 | |
11 | 193 | Winquist Rebecka | 1996 | MARKARYD | AD2296 | 25 m | 2:14.76 | |
12 | 249 | Hinderup Lina | 1994 | SK RAN | BM9294 | 50 m | 2:15.04 | |
13 | 218 | Nordberg Rebecca | 1996 | SS IDEN | AX1696 | 25 m | 2:17.27 | |
14 | 226 | Wennberg Petra | 1993 | SS IDEN | AS2693 | 50 m | 2:18.87 | |
15 | 339 | Topphem Marie | 1995 | YSTADS SS | AF9295 | 25 m | 2:19.18 | |
16 | 288 | Marko-Varga Alice | 1996 | SK TRITON | AV1296 | 25 m | 2:21.16 | |
17 | 222 | Persson Maria | 1993 | SS IDEN | AK7693 | 25 m | 2:22.63 | |
18 | 234 | Ernstsson Emilia | 1996 | S 71 | AT0496 | 25 m | 2:23.09 | |
19 | 171 | Bergkvist Amanda | 1996 | LANDSKRONA | AN0896 | 25 m | 2:25.81 | |
20 | 162 | Sandin Karin | 1995 | HÖGANÄS SS | BG9295 | 50 m | 2:26.32 | |
21 | 383 | Borg Elin | 1996 | ÄNGELHOLM | AU8696 | 50 m | 2:28.11 | |
22 | 165 | Taman Nadia | 1994 | HÖGANÄS SS | AQ3494 | 50 m | 2:30.56 | |
23 | 87 | Johnsson Erica | 1996 | SK LÖDDE | AY8896 | 25 m | 2:31.46 | |
24 | 259 | Lundberg Jenniefer | 1994 | SK SYDSIM | BL5894 | 50 m | 2:33.16 | |
25 | 328 | Elingfors Matilda | 1996 | VÄXJÖ SS | BB2296 | 25 m | 2:37.03 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 01 februari 2013 |
Licensierad till: Simklubben Sydsim | Utskriftstid | 20:45 |