Program for Ullbergstrofén 2013
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Gren 5, 100m Bröstsim Damer |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
18 år och äldre |
1 | 376 | Bånnsgård Miranda | 1992 | MASS | AY3492 | 50 m | 1:11.08 | |
2 | 126 | Bengtsson Andrea | 1991 | GÖTEBORG | BW6691 | 50 m | 1:11.98 | |
3 | 436 | Westman Emma | 1993 | MASS | AP7693 | 50 m | 1:15.65 | |
4 | 286 | Kubicka Anna | 1989 | SK LAXEN | AH0889 | 50 m | 1:17.47 | |
5 | 301 | Runeke Josephine | 1991 | SK LAXEN | AV0491 | 50 m | 1:18.14 | |
6 | 677 | Kvarnemar Elin | 1995 | VARBERG | BA3295 | 50 m | 1:18.24 | |
7 | 515 | Ekfors-Elvin Agnes | 1995 | POSEIDON | BK9895 | 50 m | 1:18.61 | |
8 | 680 | Palmqvist Elin | 1995 | VARBERG | AM0695 | 50 m | 1:19.15 | |
9 | 593 | Bertrand Céline | 1995 | SKÖVDE SS | AB7295 | 50 m | 1:19.16 | |
10 | 769 | Hansson Emmeli | 1995 | POLISEN | AZ0295 | 50 m | 1:19.18 | |
11 | 771 | Heldring Lovisa | 1995 | POLISEN | BL3695 | 50 m | 1:19.57 | |
12 | 366 | Andersen Elvira | 1995 | MARKARYD | AD6895 | 50 m | 1:20.63 | |
13 | 86 | Just Caroline | 1992 | ESKILSTUNA | AF1892 | 50 m | 1:22.32 | |
14 | 595 | Grape Elina | 1995 | SKÖVDE SS | BS5295 | 50 m | 1:22.46 | |
15 | 410 | Lundström Klara | 1995 | MASS | BT9495 | 50 m | 1:25.69 | |
16 | 574 | Fluur Erica | 1995 | SK 1970 | BW2895 | 50 m | 1:29.80 | |
17 | 650 | Nilsson Malin | 1995 | TROLLHÄTTA | AF7495 | 50 m | 1:30.69 |
16 - 17 år |
1 | 792 | Billquist Jessica | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV1496 | 50 m | 1:11.76 | |
2 | 703 | Rosvall Lina | 1997 | ÄNGELHOLM | AC2897 | 50 m | 1:13.49 | |
3 | 177 | Reinhold Viktoria | 1996 | GÖTEBORG | AW9696 | 50 m | 1:13.75 | |
4 | 263 | Avenius Isabelle | 1996 | KUNGÄLV | AX3496 | 50 m | 1:13.75 | |
5 | 113 | Persson Amanda | 1996 | FILIPSTAD | AA5296 | 50 m | 1:15.48 | |
6 | 543 | Berg Lina | 1996 | S 02 | AF0696 | 50 m | 1:15.74 | |
7 | 819 | Strömstedt Fanny | 1996 | SPÅRVÄGEN | AK4696 | 50 m | 1:15.79 | |
8 | 735 | Niklasson Johanna | 1996 | UDDEVALLA | AQ6896 | 50 m | 1:16.53 | |
9 | 794 | Edin Ida | 1996 | SPÅRVÄGEN | AS8896 | 50 m | 1:17.37 | |
10 | 811 | Malmgren Lovisa | 1997 | SPÅRVÄGEN | AN4297 | 50 m | 1:18.01 | |
11 | 273 | Nielsen-Fernandes Josephine | 1996 | KUNGÄLV | AB6896 | 50 m | 1:18.19 | |
12 | 323 | Gidlöf Emelie | 1997 | LASS | AF6697 | 50 m | 1:18.63 | |
13 | 712 | Andersson Felicia | 1997 | UDDEVALLA | AA2297 | 50 m | 1:19.12 | |
14 | 828 | Cederholm Hanna | 1997 | SK LAXEN | AM4497 | 50 m | 1:19.38 | EFT |
15 | 801 | Gardelin Erika | 1997 | SPÅRVÄGEN | AU1497 | 50 m | 1:19.97 | |
16 | 404 | Krüger Ulrika | 1996 | MASS | BA3896 | 50 m | 1:20.02 | |
17 | 104 | Johansson Hanna | 1997 | FALKÖPING | AS0497 | 50 m | 1:21.15 | |
18 | 674 | Kobel Linnea | 1996 | VARBERG | AN4496 | 50 m | 1:21.75 | |
19 | 816 | Sigvardsson Mikaela | 1996 | SPÅRVÄGEN | AV5496 | 50 m | 1:22.05 | |
20 | 161 | Kristensson Inez | 1997 | GÖTEBORG | AK1897 | 50 m | 1:22.50 | |
21 | 241 | Molin Annica | 1996 | KUNGSBACKA | AU3896 | 50 m | 1:22.51 | |
22 | 261 | Antonsson Sophie | 1997 | KUNGÄLV | AJ4297 | 50 m | 1:22.89 | |
23 | 207 | Njezic Tina | 1997 | KARLSKRONA | AG7297 | 50 m | 1:23.54 | |
24 | 752 | Wester Hanna | 1997 | UDDEVALLA | AN7297 | 50 m | 1:25.05 | |
25 | 380 | Company Ekberg Josefin | 1996 | MASS | BA0896 | 50 m | 1:25.16 | |
26 | 432 | Trolltoft Elvira | 1997 | MASS | AW0297 | 50 m | 1:26.46 | |
27 | 610 | Gustafson Anna | 1997 | STRÄNGNÄS | BJ8297 | 50 m | 1:28.33 | |
28 | 450 | Engström Sara | 1996 | NKK | AZ0296 | 50 m | 1:28.66 | |
29 | 446 | Adolfsson Vilma | 1997 | NKK | BG0297 | 50 m | 1:28.86 | |
30 | 468 | Klipic Irma | 1996 | NKK | AO9696 | 50 m | 1:30.22 | |
31 | 572 | Bergqvist Madeleine | 1996 | SK 1970 | AZ3696 | 50 m | 1:30.25 | |
32 | 158 | Kjellander Josefine | 1997 | GÖTEBORG | BA2897 | 50 m | 1:30.32 | |
33 | 409 | Lundgren Rebecca | 1996 | MASS | AX7496 | 50 m | 1:31.37 | |
34 | 649 | Johansson Amanda | 1997 | TROLLHÄTTA | BJ4497 | 50 m | 1:32.45 | |
35 | 788 | Agnvall Aline | 1997 | SPÅRVÄGEN | BC6897 | 50 m | 1:32.58 |
14 - 15 år |
1 | 488 | Wallberg Sara | 1999 | NKK | AJ2899 | 50 m | 1:14.46 | |
2 | 527 | Jönsson Victoria | 1999 | S 71 | AS7499 | 50 m | 1:17.00 | |
3 | 522 | Chen Jessica | 1998 | S 71 | AL1298 | 50 m | 1:19.28 | |
4 | 812 | Nilsson Julia | 1999 | SPÅRVÄGEN | AM0699 | 50 m | 1:19.72 | |
5 | 293 | Nilsson Fanny | 1998 | SK LAXEN | AT9498 | 50 m | 1:20.02 | |
6 | 521 | Berggren-Nylund Rebecca | 1999 | S 71 | AI1899 | 50 m | 1:20.02 | |
7 | 528 | Klügel Sofie | 1998 | S 71 | AC1698 | 50 m | 1:22.30 | |
8 | 605 | Wallén Elise | 1998 | SKÖVDE SS | AN1298 | 50 m | 1:23.14 | |
9 | 800 | Fährlin Agnes | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR1498 | 50 m | 1:23.86 | |
10 | 475 | Nyman Ebba | 1998 | NKK | AA8898 | 50 m | 1:24.51 | |
11 | 697 | Johansson Lisa | 1998 | ÄNGELHOLM | AV0898 | 50 m | 1:24.55 | |
12 | 402 | Karlsson Ann-Kristin | 1999 | MASS | AH5899 | 50 m | 1:24.66 | |
13 | 756 | Lygnestrand Sanna | 1999 | SK ALINGSÅ | AG5499 | 50 m | 1:24.75 | |
14 | 779 | Pettersson Ida | 1999 | POLISEN | AP2699 | 50 m | 1:25.55 | |
15 | 555 | Johansson Elsa | 1998 | S 02 | BM1298 | 50 m | 1:25.58 | |
16 | 53 | Dubo Emma | 1999 | ELFSBORG | AC5299 | 50 m | 1:26.69 | |
17 | 319 | Fransson Alma | 1999 | LASS | AN1299 | 50 m | 1:26.79 | |
18 | 647 | Guldbrand Linnéa | 1999 | TROLLHÄTTA | AL1299 | 50 m | 1:27.10 | |
19 | 175 | Phu Vanessa | 1998 | GÖTEBORG | BL3498 | 50 m | 1:28.44 | |
20 | 223 | Gustafsson Moa | 1999 | KUNGSBACKA | AT0699 | 50 m | 1:28.44 | |
21 | 524 | Jonsson Elina | 1999 | S 71 | AA8899 | 50 m | 1:28.79 | |
22 | 495 | Eriksson Adina | 1999 | NÄSSJÖ | AB8899 | 50 m | 1:29.30 | |
23 | 742 | Sanftleben Gabriella | 1999 | UDDEVALLA | AD9499 | 50 m | 1:29.59 | |
24 | 609 | Granlund Amanda | 1999 | STRÄNGNÄS | AI9299 | 50 m | 1:29.95 | |
25 | 147 | Gunnarsson Johanna | 1999 | GÖTEBORG | AT1499 | 50 m | 1:29.98 | |
26 | 790 | Andersson Wilma | 1998 | SPÅRVÄGEN | AR7298 | 50 m | 1:30.18 | |
27 | 803 | Grenholm Elin | 1999 | SPÅRVÄGEN | AR2899 | 50 m | 1:30.35 | |
28 | 696 | Grönborg Louise | 1999 | ÄNGELHOLM | AI0899 | 50 m | 1:30.50 | |
29 | 369 | Alvekrans Karolina | 1998 | MASS | AW8298 | 50 m | 1:31.05 | |
30 | 755 | Hermansson Matilda | 1999 | SK ALINGSÅ | AF1299 | 50 m | 1:32.61 | |
31 | 645 | Wanna Madeleine | 1999 | SÄFFLE SS | AB8699 | 50 m | 1:33.77 | |
32 | 562 | Persson Denise | 1998 | S 02 | BK8298 | 50 m | 1:34.12 | |
33 | 128 | Berglin Nora | 1998 | GÖTEBORG | BK5298 | 50 m | 1:34.15 | |
34 | 773 | Högstedt Petersén Olivia | 1999 | POLISEN | BN5499 | 50 m | 1:35.28 | |
35 | 139 | Ehrnberg Sara | 1999 | GÖTEBORG | AT3499 | 50 m | 1:35.34 | |
36 | 28 | Rajovic Nina | 1998 | ALE | BK6498 | 50 m | 1:35.35 | |
37 | 545 | Borg Wermäng Regina | 1999 | S 02 | AG5899 | 50 m | 1:35.35 | |
38 | 729 | Johansson Julia | 1999 | UDDEVALLA | BD4499 | 50 m | 1:35.63 | |
39 | 587 | Olsson Emma | 1998 | SK 1970 | AP3498 | 50 m | 1:35.82 | |
40 | 772 | Holmqvist Lisa | 1999 | POLISEN | AY9899 | 50 m | 1:35.96 | |
41 | 578 | Johansson Louise | 1999 | SK 1970 | BF0299 | 50 m | 1:36.42 |
13 år och yngre |
1 | 202 | Gladher Tea | 2000 | KARLSKRONA | AB1400 | 50 m | 1:21.86 | |
2 | 68 | Palmkvist Alice | 2000 | ELFSBORG | AE9200 | 50 m | 1:21.91 | |
3 | 667 | Dunberg Linnea | 2000 | VARBERG | AE8200 | 50 m | 1:22.03 | |
4 | 470 | Lindroth Ella | 2001 | NKK | AE1201 | 50 m | 1:25.97 | |
5 | 669 | Engström Maja | 2000 | VARBERG | AV3800 | 50 m | 1:25.98 | |
6 | 74 | Öman Tilda | 2000 | ELFSBORG | AI7200 | 50 m | 1:26.06 | |
7 | 526 | Jönsson Micaela | 2001 | S 71 | AD3801 | 50 m | 1:26.79 | |
8 | 200 | Andersson Linn | 2000 | KARLSKRONA | AH1400 | 50 m | 1:27.67 | |
9 | 716 | Aronsson Fanny | 2000 | UDDEVALLA | BE5400 | 50 m | 1:28.53 | |
10 | 331 | Ivarsson Emma | 2000 | LASS | AV9600 | 50 m | 1:29.58 | |
11 | 176 | Reinhold Andrea | 2001 | GÖTEBORG | AS3401 | 50 m | 1:29.82 | |
12 | 427 | Skogsberg Elvira | 2001 | MASS | AI2801 | 50 m | 1:32.22 | |
13 | 21 | Refseth Ane Viken | 2000 | Vestbyen | 50 m | 1:32.38 | ||
14 | 121 | Alm Vanja | 2000 | GÖTEBORG | AD2400 | 50 m | 1:33.83 | |
15 | 750 | Tabarte Amanda | 2001 | UDDEVALLA | AX9801 | 50 m | 1:34.16 | |
16 | 100 | Zetterberg Josefin | 2000 | ESKILSTUNA | AN2400 | 50 m | 1:34.22 | |
17 | 198 | Rosebrink Julia | 2000 | KARLSBORG | AO1200 | 50 m | 1:34.53 | |
18 | 684 | Westholm Sara | 2001 | VARBERG | AL8801 | 50 m | 1:34.79 | |
19 | 330 | Holmertz Wilma | 2003 | LASS | AD1803 | 50 m | 1:35.18 | |
20 | 136 | Dahlström Olivia | 2001 | GÖTEBORG | AV5601 | 50 m | 1:35.30 | |
21 | 364 | Kovala Mollie | 2001 | MARIESTAD | AM8201 | 50 m | 1:35.36 | |
22 | 145 | Fallenhag Daniella | 2000 | GÖTEBORG | AR7800 | 50 m | 1:35.44 | |
23 | 10 | Gullovsen Vilde Linnea | 2000 | Lørenskog | 50 m | 1:35.85 | ||
24 | 693 | Baltzarsson Therese | 2001 | ÄNGELHOLM | AE5201 | 50 m | 1:36.59 | |
25 | 739 | Persson Linnea | 2002 | UDDEVALLA | AL1802 | 50 m | 1:37.74 | |
26 | 89 | Kullman Amanda | 2000 | ESKILSTUNA | AN3400 | 50 m | 1:37.75 | |
27 | 12 | Bråthen Stine | 2000 | Lørenskog | 50 m | 1:40.51 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 | Utskriftsdatum | 26 april 2013 |
Licensierad till: Göteborg Sim | Utskriftstid | 14:07 |