Program för Brunflo Cup 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Lördag fm
Heatlista Gren 3
|
Tävling |
Brunflo Cup feb 2013 |
|
Utskriftsdatum |
22 februari 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Brunflo |
|
Utskriftstid |
19:21 |
|
|
Arrangör |
SK Ägir |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
23 februari 2013 |
|
|
|
|
Gren 3, 200m Medley Damer |
Finaler (6) |
Sponsor: Reaxcer |
|
Heat 1 (6) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
27 |
2 |
Tove Wikström |
2001 |
AC0201 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
75 |
3 |
Felicia Adamsson |
2000 |
BB7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
|
20 |
4 |
Fanny Lindblom |
1997 |
AJ5897 |
HÄRNÖSAND |
|
25m |
|
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
154 |
2 |
Hanna Skårstedt |
2001 |
AT3601 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
87 |
3 |
Ida Hamberg |
2000 |
AX6800 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:23.04 |
15 |
4 |
Stina Westermann |
2001 |
|
A4 IF |
|
25m |
3:43.56 |
153 |
5 |
Wiktoria Poznanska |
2001 |
AZ6601 |
SK ÄGIR |
|
25m |
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
9 |
1 |
Maria Reistadbakk |
1999 |
|
A4 IF |
|
50m |
3:15.10 |
95 |
2 |
Cajsa Loqvist |
1999 |
AW4299 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:13.31 |
88 |
3 |
Nora Hassako |
1997 |
BH4497 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:07.42 |
46 |
4 |
Julia Danielsson |
2000 |
AM8400 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:11.76 |
86 |
5 |
Jessica Hagström |
1999 |
AQ3499 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:14.99 |
2 |
6 |
Eirin Dorthea Vikan |
2001 |
|
A4 IF |
|
50m |
3:17.71 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
56 |
1 |
Sofia Mannela |
2001 |
AC9201 |
SUNDSVALL |
|
25m |
3:02.17 |
111 |
2 |
Tina Shahmalekpour |
2001 |
AI6601 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:59.88 |
152 |
3 |
Wilma Persson |
1999 |
BL0899 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:58.37 |
51 |
4 |
Frida Kårén |
1998 |
AP4898 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:58.38 |
35 |
5 |
Nelly Åkerblom |
2000 |
AP5400 |
SKURU IK |
|
25m |
3:00.58 |
107 |
6 |
Emma Roloff |
2002 |
AT6402 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
3:06.86 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
33 |
1 |
Tilda Eklund |
2000 |
AH3200 |
SKURU IK |
|
25m |
2:53.87 |
77 |
2 |
Felicia Axelsson Eklund |
2000 |
AY0200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:50.19 |
53 |
3 |
Amelia Lundblom |
1999 |
AF3499 |
SUNDSVALL |
|
25m |
2:48.65 |
118 |
4 |
Julia Widmark |
1997 |
AS8897 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:49.21 |
108 |
5 |
Wilma Roloff |
2000 |
BA7600 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:53.32 |
198 |
6 |
Julia Åhlen |
1997 |
BO6497 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:58.10 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
151 |
1 |
Karolina Näsén |
1996 |
AO0296 |
SK ÄGIR |
|
25m |
2:34.66 |
170 |
2 |
Linnea Gilliusson |
1995 |
AY1295 |
Ö-VIKS ASS |
|
25m |
2:27.60 |
112 |
3 |
Caroline Speiner |
1994 |
AZ0294 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:24.74 |
117 |
4 |
Vilma Unnermark |
1997 |
AI9697 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:25.30 |
92 |
5 |
Carin Klasson |
1995 |
BB4695 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:29.03 |
79 |
6 |
Amanda Carlbom |
2000 |
BB8200 |
SÖDERTÖRN |
|
25m |
2:47.98 |
Skapad av WinGrodan 1.20.10 |
Utskriftsdatum |
22 februari 2013 |
Licensierad till: Simklubben Ägir |
Utskriftstid |
19:21 |
|