Program för Vårsimiaden 2013 Distrikt
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Heatlista Gren 9
|
Tävling |
Vårsimiaden Distrikt |
|
Utskriftsdatum |
20 april 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Höganäs |
|
Utskriftstid |
08:18 |
|
|
Arrangör |
Höganäs Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
20 april 2013 |
|
|
|
|
Gren 9, 100m Frisim fl 13 år |
Finaler (5) |
Sponsor: PLATCON Byggnads AB |
|
Heat 1 (5) |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
114 |
2 |
Julia Arthursson |
2000 |
AW7600 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:30.13 |
335 |
3 |
Thea Aronsson |
2000 |
AS6400 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:20.32 |
339 |
4 |
Maja Nowakowski |
2000 |
AA2400 |
TYRINGE SS |
|
25m |
1:25.95 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
190 |
1 |
Nicole Johnson |
2000 |
AV9200 |
HS |
|
25m |
1:18.89 |
103 |
2 |
Johanna Weiler |
2000 |
AB8600 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:15.68 |
45 |
3 |
Alice Bengtsson |
2000 |
AM0200 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:15.27 |
219 |
4 |
Tova Persson |
2000 |
BM8400 |
HS |
|
25m |
1:15.67 |
174 |
5 |
Alva Ericsson |
2000 |
AN8200 |
HS |
|
25m |
1:16.08 |
80 |
6 |
Emilia Gulin-Johansson |
2000 |
AJ6800 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:19.49 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Ellen Torkelsson |
2000 |
AD4800 |
OSBY SS |
|
25m |
1:14.14 |
184 |
2 |
Rebecca Hesslevik |
2000 |
AZ0800 |
HS |
|
25m |
1:13.87 |
276 |
3 |
Linn Andersson |
2000 |
AH1400 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:12.53 |
351 |
4 |
Josefine Bengtsson |
2000 |
BA3800 |
KSLS |
|
25m |
1:13.86 |
170 |
5 |
Amanda Dittlau |
2000 |
AN5200 |
HS |
|
25m |
1:13.92 |
118 |
6 |
Sofi Djurklou |
2000 |
AW8600 |
HÖGANÄS SS |
|
25m |
1:14.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
202 |
1 |
Hanna Lindahl |
2000 |
AN6200 |
HS |
|
25m |
1:11.30 |
199 |
2 |
Emmie Lennberger |
2000 |
AN7200 |
HS |
|
25m |
1:09.63 |
180 |
3 |
Ebba Hallbäck |
2000 |
AL0600 |
HS |
|
25m |
1:07.82 |
49 |
4 |
Gabriella Henriksson |
2000 |
AS8400 |
KLIPPAN |
|
25m |
1:09.45 |
231 |
5 |
Julia Stenhård |
2000 |
AN1200 |
HS |
|
25m |
1:11.23 |
96 |
6 |
Erica Ragnarsson |
2000 |
AP1600 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:12.29 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
324 |
1 |
Alice Möller |
2000 |
AD9200 |
SS DELFIN |
|
25m |
1:06.90 |
288 |
2 |
Sofie Karlsson |
2000 |
AV8200 |
KARLSKRONA |
|
25m |
1:05.23 |
97 |
3 |
Hanna Rosvall |
2000 |
AM7200 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:02.12 |
76 |
4 |
Klara Andersson |
2000 |
AC8800 |
ÄNGELHOLM |
|
25m |
1:03.59 |
9 |
5 |
Ida Rosenius |
2000 |
AI7400 |
RONNEBY SS |
|
25m |
1:06.68 |
241 |
6 |
Moa Williamsson |
2000 |
AF5800 |
HS |
|
25m |
1:07.34 |
Skapad av WinGrodan 1.21.01 |
Utskriftsdatum |
20 april 2013 |
Licensierad till: Höganäs Simsällskap |
Utskriftstid |
08:18 |
|