Startliste for Øst Langbane Mesterskaber
Her vises alle stævnets deltagerlister og startlister opdelt i stævneafsnit.
Stævneafsnit
Løb 1, 400m Frisvømning Damer |
Dansk Rekord Senior: Lotte Friis (1988) 4:03.98 2012-07-29 |
Dansk Rekord Junior: Amalie Emma Thomsen (1994) 4:14.61 2010-07-15 |
# | Nr. | Navn | Født | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 129 | Huss-Hansen Mathilde | 1994 | HOVEDSTAD | 9488AF | 50 m | 4:22.85 | |
2 | 211 | Howardsen Maj | 1997 | ALLERØD | 9798AD | 50 m | 4:23.80 | |
3 | 268 | Bastiansen Maria | 1995 | FARUM | 9504AD | 50 m | 4:29.82 | |
4 | 22 | Wael Emma | 1993 | SK-SYD | 9374AL | 50 m | 4:30.58 | |
5 | 187 | Boutrup Anna | 1998 | BIRKERØD | 9856AJ | 50 m | 4:30.68 | |
6 | 131 | Dehn Rikke | 1999 | HOVEDSTAD | 9978AE | 50 m | 4:30.87 | |
7 | 28 | Hansen Megan Forslund | 1997 | TRITON B | 9702AC | 50 m | 4:31.69 | |
8 | 360 | Riis Simone Kronborg | 1997 | HILLERØD | 9786AN | 50 m | 4:32.45 | |
9 | 92 | Johansen Ditte | 1994 | LYNGBY | 9452AH | 50 m | 4:34.27 | |
10 | 220 | Sparre Tone Laksafoss | 1996 | ALLERØD | 9612AC | 50 m | 4:35.11 | |
11 | 194 | Myrup Sara Fogh | 1997 | BIRKERØD | 9798AF | 50 m | 4:35.58 | |
12 | 353 | Hansen Stephanie | 1996 | HILLERØD | 9622AA | 50 m | 4:36.48 | |
13 | 49 | Holm Tenna | 1995 | NAKSKOV | 9564AJ | 50 m | 4:37.90 | |
14 | 91 | Elmgreen Christina Kaas | 1996 | LYNGBY | 9686AD | 50 m | 4:38.11 | |
15 | 316 | Meyer Mette | 1995 | HØRSHOLM | 9512AF | 50 m | 4:38.69 | |
16 | 70 | Jensen Iben Helstrup | 1996 | GLADSAXE | 9674AA | 50 m | 4:38.98 | |
17 | 32 | Jessen Louise Møller | 1997 | TRITON B | 9704AE | 50 m | 4:39.39 | |
18 | 18 | Hansen Camilla | 1995 | SK-SYD | 9592AD | 50 m | 4:40.72 | |
19 | 144 | Delani Louise | 1984 | HOVEDSTAD | 8414AA | 50 m | 4:41.14 | |
20 | 151 | Jensen Caroline Brostrup | 1997 | KORSØR | 9732AB | 50 m | 4:41.18 | |
21 | 149 | Zaggai Matilde | 1998 | HOVEDSTAD | 9862AF | 50 m | 4:41.57 | |
22 | 67 | Hansen Amalie | 1995 | GLADSAXE | 9526AD | 50 m | 4:42.05 | |
23 | 171 | Atkins Phoebe Linde | 2000 | MK 31 | 0058AA | 50 m | 4:44.01 | |
24 | 83 | Gantriis Emily | 1999 | FARUM | 9966AB | 50 m | 4:45.31 | |
25 | 213 | Nielsen Anne Sofie | 1999 | ALLERØD | 9904AC | 50 m | 4:45.37 | |
26 | 168 | Eriksen Christina F. | 1999 | FR.SUND | 9968AL | 50 m | 4:45.64 | |
27 | 236 | Lundin Alma | 1998 | GENTOFTE | 9896AH | 50 m | 4:45.92 | |
28 | 86 | Jørgensen Cecilie | 1998 | FARUM | 9894AM | 50 m | 4:46.51 | |
29 | 230 | Frey Agnes Marie | 1997 | GENTOFTE | 9782AL | 50 m | 4:47.84 | |
30 | 132 | Grandt Maria | 1998 | HOVEDSTAD | 9806AF | 50 m | 4:48.38 | |
31 | 3 | Hansen Frederikke | 1998 | HOLBÆK | 9844AE | 50 m | 4:48.59 | |
32 | 119 | Cantby Clara Schade | 2000 | SLAGELSE | 0042AC | 50 m | 4:50.37 | |
33 | 346 | Adolfsen Cecilie Forsberg | 1998 | HILLERØD | 9856AI | 50 m | 4:50.86 | |
34 | 314 | Gøtzsche Ida Krogh | 1998 | HØRSHOLM | 9874AE | 50 m | 4:52.24 | |
35 | 146 | Hvid Katrine | 1998 | HOVEDSTAD | 9882AH | 50 m | 4:52.92 | |
36 | 97 | Svensson Nikoline | 1998 | LYNGBY | 9832AC | 50 m | 4:54.47 | |
37 | 251 | Lylloff Tanja | 1998 | HERLUFSHOL | 9816AB | 50 m | 4:55.31 | |
38 | 177 | Dons Frederikke | 1998 | HVIDOVRE | 9894AE | 50 m | 4:55.49 | |
39 | 170 | Wolsted Isabella | 1998 | FR.SUND | 9862AL | 50 m | 5:13.55 | |
40 | 40 | Granborg Amanda | 1999 | MKK | AE7699 | 50 m | 4:40.61 | EXT |
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 | Udskriftsdato | 01 marts 2013 |
Licens til Hillerød Svømmeklub | Udskriftstidspunkt | 11:25 |