Program för Vilunda Knatte 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Tävlingspass
Gren 2, 50m Ryggsim Herrar |
# | ID | Namn | Född | Förening | Licens | Bassäng | Anmtid | Status |
1 | 110 | Mylläri Anton | 2001 | ÖSMO SS | AB9501 | 25 m | 36.89 | |
2 | 154 | Erovic David | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE9701 | 25 m | 36.92 | |
3 | 67 | Fröde Simon | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB0303 | 25 m | 37.96 | |
4 | 129 | Wirdby Myren Elias | 2002 | SPIF | AH0902 | 25 m | 39.19 | |
5 | 207 | Andersson Gustaf | 2002 | VÄSBY SS | AC2302 | 25 m | 39.27 | |
6 | 136 | Heras Gordon Oliver | 2002 | SKURU IK | AG5102 | 25 m | 40.01 | |
7 | 261 | Packwood Marcus | 2002 | VÄSBY SS | AD2302 | 25 m | 40.73 | |
8 | 123 | Löwenberg Daniel | 2003 | SPIF | AE1303 | 25 m | 40.95 | |
9 | 246 | Lernå William | 2002 | VÄSBY SS | AF4102 | 25 m | 41.17 | |
10 | 271 | Rengart Noah | 2002 | VÄSBY SS | AD1302 | 25 m | 41.39 | |
11 | 128 | Wirdby Myren Edvin | 2002 | SPIF | AH1902 | 25 m | 41.53 | |
12 | 74 | Larsson Markus | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD5702 | 25 m | 41.76 | |
13 | 75 | Levander Per | 2002 | JÄRFÄLLA S | AD8702 | 25 m | 42.04 | |
14 | 251 | Mattsson William | 2004 | VÄSBY SS | AA1104 | 25 m | 42.26 | |
15 | 133 | Bertilsson Palm Anton | 2002 | SKURU IK | AG4102 | 25 m | 43.01 | |
16 | 140 | Malmfors Morgan | 2002 | SKURU IK | AJ6702 | 25 m | 43.39 | |
17 | 69 | Hanson Rasmus | 2003 | JÄRFÄLLA S | AB1303 | 25 m | 43.75 | |
18 | 126 | Mogos Kiflom | 2001 | SPIF | AQ1901 | 25 m | 44.12 | |
19 | 262 | Parsa Arian | 2002 | VÄSBY SS | AD3302 | 25 m | 44.19 | |
20 | 187 | Tossavainen Henry | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE0901 | 25 m | 44.34 | |
21 | 139 | Lyrberg Tim | 2003 | SKURU IK | AB6303 | 25 m | 44.56 | |
22 | 158 | Hellberg Robert | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE7701 | 25 m | 44.65 | |
23 | 199 | Montes Leonardo | 2002 | SS04 | AN2902 | 25 m | 44.66 | |
24 | 138 | Lindskog Hugo | 2002 | SKURU IK | AG8102 | 25 m | 44.79 | |
25 | 127 | Sidorov Alexandr | 2002 | SPIF | AN5702 | 25 m | 44.81 | |
26 | 153 | Bystedt Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE6701 | 25 m | 44.99 | |
27 | 232 | Hansson Eric | 2002 | VÄSBY SS | AD0302 | 25 m | 45.44 | |
28 | 161 | Jaramillo-Lopez Sebastian | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7302 | 25 m | 46.09 | |
29 | 76 | Olsson David | 2001 | JÄRFÄLLA S | AO4501 | 25 m | 46.17 | |
30 | 213 | Bjurström Erik | 2002 | VÄSBY SS | AI5102 | 25 m | 46.26 | |
31 | 173 | Moureau Axel | 2001 | SÖDERTÄLJE | AL7901 | 25 m | 46.29 | |
32 | 78 | Sarfati Alexander | 2002 | JÄRFÄLLA S | AC0502 | 25 m | 47.23 | |
33 | 176 | Oerther Theo | 2003 | SÖDERTÄLJE | AF0503 | 25 m | 47.36 | |
34 | 277 | Sköld Theodor | 2001 | VÄSBY SS | AJ1701 | 25 m | 47.36 | |
35 | 183 | Soume Sebastian | 2001 | SÖDERTÄLJE | AE2901 | 25 m | 47.75 | |
36 | 125 | Mehran Roman | 2002 | SPIF | AL4502 | 25 m | 48.38 | |
37 | 92 | Norden Gabriel | 2001 | LIDINGÖ SK | AR5301 | 25 m | 48.76 | |
38 | 19 | Deya Tyrone Nilsson | 2001 | SPIF | 25 m | 49.73 | ||
39 | 24 | Rasool Oliver | 2003 | SPIF | 25 m | 50.06 | ||
40 | 42 | Arvidsson Oskar | 2002 | DANDERYD | AN5902 | 25 m | 50.45 | |
41 | 6 | Boumilagh Amine Hachemi | 2001 | SPIF | 25 m | 52.00 | ||
42 | 10 | Fisshasen Michiyas | 2001 | SPIF | 25 m | 52.16 | ||
43 | 55 | Adelöw Anton | 2001 | JÄRFÄLLA S | AI5901 | 25 m | 52.36 | |
44 | 9 | Fisshasen Henos | 2002 | SPIF | 25 m | 53.00 | ||
45 | 28 | Valencia Kevin | 2001 | SPIF | 25 m | 53.00 | ||
46 | 179 | Runfjäll Casper | 2002 | SÖDERTÄLJE | AJ7102 | 25 m | 53.77 | |
47 | 21 | Niring Gustav | 2004 | SPIF | 25 m | 54.32 | ||
48 | 46 | Johannesson Gustav | 2001 | DANDERYD | AS6701 | 25 m | 54.70 | |
49 | 101 | Stensson Vilmer | 2003 | LIDINGÖ SK | AK6303 | 25 m | 54.96 | |
50 | 221 | Derantz Gabriel | 2003 | VÄSBY SS | AE4503 | 25 m | 55.55 | |
51 | 63 | Djehiche Youcef | 2001 | JÄRFÄLLA S | AO6501 | 25 m | 55.62 | |
52 | 72 | Korpi Viktor | 2001 | JÄRFÄLLA S | AJ4501 | 25 m | 56.22 | |
53 | 222 | Eilertsen Johan | 2003 | VÄSBY SS | AE1503 | 25 m | 56.96 | |
54 | 241 | Juhl Liam | 2002 | VÄSBY SS | AM7502 | 25 m | 58.51 | |
55 | 240 | Jorme August | 2002 | VÄSBY SS | AI7102 | 25 m | 1:00.41 | |
56 | 259 | Olsson Anton | 2001 | VÄSBY SS | AO0301 | 25 m | 1:00.84 | |
57 | 32 | Lundvall Tim | 2001 | TYRESÖ SS | 25 m | |||
58 | 36 | Andersson Oliver | 2001 | ÅKERSBERGA | AN9301 | 25 m | ||
59 | 93 | Olivercrona Wilhelm | 2002 | LIDINGÖ SK | AP5302 | 25 m | ||
60 | 105 | Wange Axel | 2003 | LIDINGÖ SK | AK4103 | 25 m | ||
61 | 106 | Vedung Olof | 2003 | LIDINGÖ SK | AK7303 | 25 m | ||
62 | 135 | Flykt-Rosen Axel | 2002 | SKURU IK | AQ5102 | 25 m | ||
63 | 148 | Berg Emil | 2003 | SÖDERTÄLJE | AK4903 | 25 m | ||
64 | 164 | Karlström - Huerta Spencer | 2004 | SÖDERTÄLJE | AF0504 | 25 m | ||
65 | 172 | Modén Sigge | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL1103 | 25 m | ||
66 | 178 | Pyötsyä Rafael | 2003 | SÖDERTÄLJE | AL2103 | 25 m | ||
67 | 181 | Schubert Nordin Melker | 2002 | SÖDERTÄLJE | AQ0302 | 25 m | ||
68 | 212 | Bergman Erik | 2004 | VÄSBY SS | 25 m | |||
69 | 227 | Forslund David | 2003 | VÄSBY SS | 25 m | |||
Skapad av WinGrodan 1.20.00 | Utskriftsdatum | 06 mars 2013 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap | Utskriftstid | 14:48 |