Ohjelma Vilunda Knatte 2013
Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.
Vilunda Knatte 2014
Heatlista Gren 10
|
Tävling |
Vilunda Knatte 2013 |
|
Utskriftsdatum |
10 mars 2013 |
|
|
Tävlingsort |
Upplands Väsby |
|
Utskriftstid |
15:00 |
|
|
Arrangör |
Väsby Simsällskap |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
10 mars 2013 |
|
|
|
|
Gren 10, 100m Medley Herrar |
Finaler (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
199 |
1 |
Leonardo Montes |
2002 |
AN2902 |
SS04 |
|
25m |
|
179 |
2 |
Casper Runfjäll |
2002 |
AJ7102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:56.73 |
72 |
3 |
Viktor Korpi |
2001 |
AJ4501 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:54.58 |
55 |
4 |
Anton Adelöw |
2001 |
AI5901 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:51.94 |
46 |
5 |
Gustav Johannesson |
2001 |
AS6701 |
DANDERYD |
|
25m |
1:52.54 |
221 |
6 |
Gabriel Derantz |
2003 |
AE4503 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:55.59 |
223 |
7 |
Rikard Fabel |
2003 |
AE5903 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:58.31 |
241 |
8 |
Liam Juhl |
2002 |
AM7502 |
VÄSBY SS |
|
25m |
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
42 |
1 |
Oskar Arvidsson |
2002 |
AN5902 |
DANDERYD |
|
25m |
1:47.52 |
92 |
2 |
Gabriel Norden |
2001 |
AR5301 |
LIDINGÖ SK |
|
25m |
1:45.20 |
285 |
3 |
Adrian Tittelbach |
2001 |
AI2901 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:44.76 |
56 |
4 |
Erik Almvret |
2002 |
AD6702 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:42.42 |
139 |
5 |
Tim Lyrberg |
2003 |
AB6303 |
SKURU IK |
|
25m |
1:43.51 |
176 |
6 |
Theo Oerther |
2003 |
AF0503 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:44.85 |
213 |
7 |
Erik Bjurström |
2002 |
AI5102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:47.17 |
149 |
8 |
Erik Bergstrand |
2002 |
AD3102 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:48.27 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
277 |
1 |
Theodor Sköld |
2001 |
AJ1701 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:41.00 |
76 |
2 |
David Olsson |
2001 |
AO4501 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:39.37 |
173 |
3 |
Axel Moureau |
2001 |
AL7901 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:36.41 |
133 |
4 |
Anton Bertilsson Palm |
2002 |
AG4102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:34.02 |
140 |
5 |
Morgan Malmfors |
2002 |
AJ6702 |
SKURU IK |
|
25m |
1:35.34 |
136 |
6 |
Oliver Heras Gordon |
2002 |
AG5102 |
SKURU IK |
|
25m |
1:37.78 |
262 |
7 |
Arian Parsa |
2002 |
AD3302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:39.53 |
49 |
8 |
Douglas Reuterskiöld |
2002 |
AM1302 |
DANDERYD |
|
25m |
1:42.16 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
218 |
1 |
Isac Böschen |
2002 |
AF3102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:33.53 |
253 |
2 |
Martin Melinder |
2001 |
AG1301 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:33.35 |
158 |
3 |
Robert Hellberg |
2001 |
AE7701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:31.94 |
246 |
4 |
William Lernå |
2002 |
AF4102 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:31.31 |
75 |
5 |
Per Levander |
2002 |
AD8702 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.70 |
153 |
6 |
Axel Bystedt |
2001 |
AE6701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:33.01 |
69 |
7 |
Rasmus Hanson |
2003 |
AB1303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:33.48 |
251 |
8 |
William Mattsson |
2004 |
AA1104 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:33.87 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
74 |
1 |
Markus Larsson |
2002 |
AD5702 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:31.03 |
261 |
2 |
Marcus Packwood |
2002 |
AD2302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:29.51 |
271 |
3 |
Noah Rengart |
2002 |
AD1302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:26.48 |
154 |
4 |
David Erovic |
2001 |
AE9701 |
SÖDERTÄLJE |
|
25m |
1:19.11 |
67 |
5 |
Simon Fröde |
2003 |
AB0303 |
JÄRFÄLLA S |
|
25m |
1:25.70 |
287 |
6 |
Dag Unevik |
2001 |
AI5501 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:27.77 |
123 |
7 |
Daniel Löwenberg |
2003 |
AE1303 |
SPIF |
|
25m |
1:30.16 |
207 |
8 |
Gustaf Andersson |
2002 |
AC2302 |
VÄSBY SS |
|
25m |
1:31.21 |
Skapad av WinGrodan 1.20.00 |
Utskriftsdatum |
10 mars 2013 |
Licensierad till: Väsby Simsällskap |
Utskriftstid |
15:00 |
|