2020-05-29   13:45:04
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 8 Söndag 30 juni kl. 09.00

30_S
Gren 30, 400m Medley Flickor 
15 år och yngre: Martina Granström (1991) 4:57.57 2006 FM: Erica Sjöholm 5:09.28 Sjöbo SS 
16 - 17 år: Ann Berglund (1984) 4:55.22 2000 FM: Jonna Dahlberg 5:01.72 SK Neptun 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 år och yngre 
457  Forés Alba  1998  SK TRITON  AI5298  50 m  5:10.58   
74  Weiler Matilda  1998  HS  AF0898  50 m  5:21.26   
Halldén Louise  1998  DANDERYD  AW2498  50 m  5:21.45   
37  Svärd Elin  1998  FALUN  AL9498  50 m  5:21.76   
109  Hanson Isabelle  1998  JÄRFÄLLA S  AB4298  50 m  5:23.11   
527  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  50 m  5:25.24   
111  Rotstam Emma  1998  JÄRFÄLLA S  AF7498  50 m  5:27.41   
Berglund Frida  1998  DANDERYD  AW7298  50 m  5:28.53   
327  Sandberg Ellen  1999  S 71  AE9499  50 m  5:30.12   
10  284  Wrejde Isabelle  1999  SK NEPTUN  AV5299  50 m  5:34.68  EFT 
11  35  Lundqvist Sandra  1998  FALUN  AH4898  50 m  5:36.17   
12  670  Mattsson Michaela  1999  SK NEPTUN  AL4899  50 m  5:39.62   
13  668  Andersson Sara  2000  SK NEPTUN  AO6600  50 m  5:46.72   
14  693  Stenberg Sara  2001  SK TRITON  AB1801  50 m  6:04.11  EFT 
15  282  Wallenborg Caroline  2000  SK NEPTUN  AL3800  25 m  5:40.44  EFT 
16  692  Grönberg Madeleine  1999  SK TRITON  AH3699  25 m  5:42.68   
16 - 17 år 
509  Hippi Jaqueline  1996  VÄSBY SS  AJ8496  50 m  4:58.57   
341  Sjöholm Erica  1997  SJÖBO SS  AJ0497  50 m  5:06.86   
520  Wiiand Agnes  1997  VÄSBY SS  AM1497  50 m  5:10.49   
535  Wiman Clara  1996  VÄSTERÅS  AE8896  50 m  5:13.74   
292  Podéus Elin  1997  NKK  AE8297  50 m  5:13.94   
124  Pettersson Johanna  1996  JÖNKÖPING  AL2696  50 m  5:14.73   
415  Johansson Malin  1997  SK SYDSIM  AL0497  50 m  5:17.93   
480  Johansson Emelie  1996  TÄBY SIM  AN2496  50 m  5:20.68   
454  Andersson Fanny  1997  SK TRITON  AO9497  50 m  5:20.76   
10  501  Håkansson Rebecca  1996  VELLINGE-N  AV3296  50 m  5:23.34   
11  40  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  50 m  5:23.71   
12  673  Bjelak Emina  1997  SK NEPTUN  BC2897  50 m  5:24.38   
13  603  Burt Ayleen  1997  POLISEN  BB5497  50 m  5:24.47   
14  115  Åström Karin  1996  JÄRFÄLLA S  AI8896  50 m  5:26.39   
15  526  Berggren Elin  1996  VÄSTERÅS  AG5296  50 m  5:27.44   
16  591  Andersson Amanda  1996  UDDEVALLA  AO7696  50 m  5:27.45   
17  383  Wallén Malin  1997  SPÅRVÄGEN  AZ7897  50 m  5:28.52   
18  64  Möller Josefine  1996  HS  AN5296  50 m  5:29.63   
19  331  Andersson Johanna  1996  S 02  AW4496  50 m  5:30.79   
20  276  Hedgren-Rylander Ellinor  1997  SK NEPTUN  BL9897  50 m  5:32.24   
21  664  Johnsson Johanna  1997  ÄLMHULT  AA6297  50 m  5:32.43   
22  189  Henell Sofia  1997  LASS  AD0297  50 m  5:36.63   
23  123  Nordberg Stina Victoria  1996  JÖNKÖPING  BV4296  25 m  5:12.27   
24  444  Nykvist Greta  1996  SÖDERTÖRN  AU7496  25 m  5:13.07   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  23 juni 2013 
Licensierad till: Svenska Simförbundet  Utskriftstid  21:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner