2020-05-29   16:59:19
Välj tävling:

Välj språk:
Swedish English Denmark Finland

Program för Sum-Sim 2013

Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.

Pass 8 Söndag 30 juni kl. 09.00

34_S
Gren 34, 200m Bröstsim Flickor 
15 år och yngre: Emelie Johansson (1996) 2:33.24 2010 FM: Sophie Hansson 2:37.41 HS 
16 - 17 år: Elin Mårtensson (1993) 2:30.28 2010 FM: Nellie Ternblad 2:38.46 SK Lödde 
 
 
ID  Namn  Född  Förening  Licens  Bassäng  Anmtid  Status 
 
15 år och yngre 
58  Hansson Sophie  1998  HS  AM1298  50 m  2:35.66   
519  Wahlund Emma  1998  VÄSBY SS  AB5298  50 m  2:40.32   
296  Wallberg Sara  1999  NKK  AJ2899  50 m  2:42.11   
527  Berggren Lina  1998  VÄSTERÅS  AB7698  50 m  2:44.57   
590  Lendt Sandra  2000  TRELLEB K  AH0400  50 m  2:47.56   
533  Persson Andréa  1999  VÄSTERÅS  AB5899  50 m  2:48.99   
530  Brunzell Hannah  2001  VÄSTERÅS  AP6801  50 m  2:49.40   
582  Segerbrand Tiffani  1999  SS04  AI0699  50 m  2:49.65   
478  Ewerbring Julia  1998  TÄBY SIM  AI8298  50 m  2:50.16   
10  319  Berglund Olivia  1998  SK RAN  AR9898  50 m  2:50.79   
11  566  Fredriksson Isabelle  1999  ÖSA  AG9699  50 m  2:50.99   
12  205  Brinkhagen Julia  1999  SK LÖDDE  AM3299  50 m  2:51.32   
13  280  Nilsson Alexandra  1998  SK NEPTUN  AJ5498  50 m  2:51.34   
14  325  Jönsson Victoria  1999  S 71  AS7499  50 m  2:52.42   
15  106  Atran Malin  1998  JÄRFÄLLA S  AN7698  50 m  2:52.67   
16  498  Dunberg Linnea  2000  VARBERG  AE8200  50 m  2:53.30   
17  322  Berggren-Nylund Rebecca  1999  S 71  AI1899  50 m  2:54.30   
18  186  Fransson Alma  1999  LASS  AN1299  50 m  2:55.98   
19  282  Wallenborg Caroline  2000  SK NEPTUN  AL3800  50 m  2:56.17   
20  407  Öberg Hanna  2000  SUNDSVALL  AC6400  50 m  2:56.69   
21  177  Nilsson Fanny  1998  SK LAXEN  AT9498  50 m  2:57.30   
22  207  Ranevi Louise  1999  SK LÖDDE  AI3299  50 m  2:58.48   
23  671  Jomaa Nora  1999  SK NEPTUN  AW7499  50 m  2:59.65   
24  503  Thormalm Klara  1998  HVETLANDA  AA4898  25 m  2:43.02   
16 - 17 år 
372  Billquist Jessica  1996  SPÅRVÄGEN  AV1496  50 m  2:36.76   
480  Johansson Emelie  1996  TÄBY SIM  AN2496  50 m  2:39.92   
72  Tran Mari Louise  1997  HS  AL2897  50 m  2:39.94   
40  Persson Amanda  1996  FILIPSTAD  AA5296  50 m  2:41.66   
429  Ramdén Alida  1997  SÖDERTÄLJE  AP0297  50 m  2:44.09   
381  Strömstedt Fanny  1996  SPÅRVÄGEN  AK4696  50 m  2:45.65   
45  Reinhold Viktoria  1996  GÖTEBORG  AW9696  50 m  2:45.75   
332  Berg Lina  1996  S 02  AF0696  50 m  2:45.86   
135  Lindgren Tilda  1997  KALMAR SS  AV6297  50 m  2:46.56   
10  278  Lindberg Linnea  1996  SK NEPTUN  AL7696  50 m  2:47.04   
11  99  Christensson Jenny  1996  SS IDEN  BD4696  50 m  2:47.34   
12  59  Holm Johanna  1996  HS  AI7896  50 m  2:47.40   
13  92  Wittström Amanda  1997  HÖGANÄS SS  BO0497  50 m  2:48.70   
14  460  Wingren Lina  1996  SK TRITON  AQ7896  50 m  2:49.55   
15  64  Möller Josefine  1996  HS  AN5296  50 m  2:49.66   
16  594  Niklasson Johanna  1996  UDDEVALLA  AQ6896  50 m  2:49.81   
17  373  Edin Ida  1996  SPÅRVÄGEN  AS8896  50 m  2:49.82   
18  253  Krüger Ulrika  1996  MASS  BA3896  50 m  2:50.00   
19  353  McPheat Enya  1997  SKURU IK  AS4697  50 m  2:50.17   
20  156  Avenius Isabelle  1996  KUNGÄLV  AX3496  50 m  2:50.22   
21  88  Juliusson Klara  1997  HÖGANÄS SS  AH3897  50 m  2:50.58   
22  514  Salih Milana  1997  VÄSBY SS  AX4697  50 m  2:50.65   
23  606  Jaraquemada Ida  1996  POLISEN  AT2896  50 m  2:51.18   
24  378  Malmgren Lovisa  1997  SPÅRVÄGEN  AN4297  50 m  2:51.70   
25  123  Nordberg Stina Victoria  1996  JÖNKÖPING  BV4296  50 m  2:51.77   
26  125  Thormalm Alma  1996  JÖNKÖPING  AA0296  25 m  2:42.05   
27  454  Andersson Fanny  1997  SK TRITON  AO9497  25 m  2:44.88   
 
 

Skapad av WinGrodan 1.22.00  Utskriftsdatum  23 juni 2013 
Licensierad till: Svenska Simförbundet  Utskriftstid  21:44 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner