Program för Arena Uddevalla Sim Open 2013
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Pass2 försök
Heatlista Gren 12
|
Tävling |
ARENA USO 2013 |
|
Utskriftsdatum |
06 september 2013 |
|
|
Tävlingsort |
UDDEVALLA |
|
Utskriftstid |
19:42 |
|
|
Arrangör |
UDDEVALLA SIM |
|
|
|
|
|
Bassäng |
25m |
|
|
|
|
|
Tävlingsdatum |
06 september 2013 |
|
|
|
|
Gren 12, 100m Fjärilsim Dam A-B-C |
Försök (5) |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
438 |
3 |
Alice Hedlund |
1999 |
AP9499 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:45.53 |
177 |
4 |
Michelle Berntsson |
2000 |
BD6200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:27.86 |
308 |
5 |
Julia Andersson Hult |
1998 |
BH4698 |
SK GÖTENE |
|
25m |
1:37.52 |
187 |
6 |
Lina Maltesson |
2000 |
BF0600 |
ELFSBORG |
|
25m |
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
188 |
1 |
Emelie Melin |
2000 |
AK9600 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:21.64 |
264 |
2 |
Ella Fagerström |
1998 |
AC8698 |
S 02 |
|
25m |
1:19.57 |
206 |
3 |
Linn Gustafsson |
1998 |
AP2698 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:18.29 |
289 |
4 |
Rebecca Börjesson |
1999 |
AT6299 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:16.26 |
512 |
5 |
Natalie Harackiewicz |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:17.59 |
311 |
6 |
Matilda Larm |
1999 |
AD5699 |
SK GÖTENE |
|
50m |
1:19.10 |
328 |
7 |
Elin Gustafson |
1999 |
AM5699 |
UDDEVALLA |
|
50m |
1:21.42 |
417 |
8 |
Amanda Johansson |
1997 |
BJ4497 |
TROLLHÄTTA |
|
50m |
1:25.34 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
205 |
1 |
Elvira Eklund-Ramböl |
1997 |
AV5497 |
KARLSTAD |
|
25m |
1:14.17 |
314 |
2 |
Amanda Andersson |
1996 |
AO7696 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:09.22 |
403 |
3 |
Ellen Thor |
1997 |
AE0497 |
MOTALA SS |
|
25m |
1:06.91 |
395 |
4 |
Sofia Lindholm |
1993 |
AM1693 |
MASS |
|
25m |
1:03.08 |
394 |
5 |
Ulrika Holm |
1996 |
AC1896 |
MASS |
|
25m |
1:05.94 |
380 |
6 |
Christin Heina |
1996 |
BA0296 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:08.27 |
506 |
7 |
Isabell Bjerregaard |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:11.71 |
234 |
8 |
Matilda Gustafsson |
1995 |
BK3495 |
KUNGSBACKA |
|
25m |
1:15.85 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
192 |
1 |
Alice Palmkvist |
2000 |
AE9200 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:13.53 |
287 |
2 |
Augusta Andersson |
1997 |
AM9297 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:08.73 |
256 |
3 |
Johanna Andersson |
1996 |
AW4496 |
S 02 |
|
25m |
1:06.64 |
295 |
4 |
Sandra Nilsson |
1988 |
AT5888 |
SJÖBO SS |
|
25m |
1:00.37 |
255 |
5 |
Malin Westman |
1995 |
AA1695 |
MASS |
|
25m |
1:05.49 |
180 |
6 |
Linnéa Fahlberg |
1998 |
AC5898 |
ELFSBORG |
|
25m |
1:08.21 |
496 |
7 |
Emilie Nilsen Solheim |
1997 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:11.53 |
476 |
8 |
Klara Bennehed |
1997 |
AB4897 |
VÄNERSBORG |
|
25m |
1:15.47 |
ID |
Bana |
Namn |
Född |
Licens |
Förening |
|
Bassäng |
Tid |
|
509 |
1 |
Sofie Forsstrøm |
1997 |
|
Haldens SK |
|
25m |
1:11.89 |
494 |
2 |
Katinka Rossebø |
1999 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:08.52 |
262 |
3 |
Erica Dahlgren |
1997 |
AE3497 |
S 02 |
|
50m |
1:06.44 |
250 |
4 |
Miranda Bånnsgård |
1992 |
AY3492 |
MASS |
|
25m |
59.96 |
480 |
5 |
Hanna Louise Berge |
1998 |
|
Lambertset |
|
25m |
1:04.25 |
378 |
6 |
Isabelle Avenius |
1996 |
AX3496 |
KUNGÄLV |
|
25m |
1:07.76 |
254 |
7 |
Emma Westman |
1993 |
AP7693 |
MASS |
|
25m |
1:11.30 |
316 |
8 |
Hilda Andersson |
1999 |
AM7699 |
UDDEVALLA |
|
25m |
1:14.34 |
Skapad av WinGrodan 1.22.00 |
Utskriftsdatum |
06 september 2013 |
Licensierad till: Uddevalla Sim |
Utskriftstid |
19:42 |
|