Program for Triton Open
Spodaj so vse prijave in startne liste po delih tekmovanja.
Del tekmovanja
Lb 30, 100m Frisvmning Herrer |
# | Nr. | Navn | Fdt | Klub | Licens | Bassin | Anmtid | Status |
1 | 86 | Bragason Johan | 1999 | VI39 | 9959AB | 50 m | 54.44 | |
2 | 286 | Everland Asbjrn Lau | 1999 | GLADSAXE | 9983AD | 50 m | 55.65 | |
3 | 433 | Skelsager Nikolai | 1996 | A6 | 9687AC | 50 m | 55.80 | |
4 | 155 | Rasmussen Yannick | 1995 | ROSKILDE | 9565AH | 50 m | 56.17 | |
5 | 294 | Matras William | 1998 | GLADSAXE | 9803AA | 50 m | 56.43 | |
6 | 687 | Mldrup Marius | 1999 | TRITON B | 9977AI | 50 m | 56.84 | |
7 | 301 | Rindshj Frederik | 1999 | GLADSAXE | 9955AN | 50 m | 57.17 | |
8 | 104 | Nielsen Mads rsted | 1999 | STT | 9921AF | 50 m | 57.55 | |
9 | 191 | Burlev Rasmus | 1995 | HRSHOLM | 9595AB | 50 m | 57.72 | |
10 | 412 | Rappenborg Marcus | 1999 | HVIDOVRE | 9959AP | 50 m | 58.71 | |
11 | 643 | Andersen Emil | 1992 | TRITON B | 9273AH | 50 m | 58.81 | |
12 | 105 | Petersen Frederik Hatting | 2000 | STT | 0071AC | 50 m | 1:00.31 | |
13 | 222 | Sejthen Alexander | 1999 | HRSHOLM | 9999AH | 50 m | 1:00.39 | |
14 | 106 | Srensen Daniel | 1999 | STT | 9901AD | 50 m | 1:00.46 | |
15 | 704 | Schmidt Jakob | 1999 | TRITON B | 9913AO | 50 m | 1:00.48 | |
16 | 206 | Jensen David Yousefi | 1999 | HRSHOLM | 9985AG | 50 m | 1:00.51 | |
17 | 659 | Gustafson Lukas | 1999 | TRITON B | 9991AA | 50 m | 1:00.84 | |
18 | 292 | Ludvigsen Thyge | 1999 | GLADSAXE | 9953AJ | 50 m | 1:01.39 | |
19 | 93 | Salmansen Mikkel | 2000 | VI39 | 0043AD | 50 m | 1:01.48 | |
20 | 211 | Kolberg Jakob | 2000 | HRSHOLM | 0057AH | 50 m | 1:01.67 | |
21 | 296 | Mikkelsen Sebastian | 1998 | GLADSAXE | 9811AF | 50 m | 1:02.29 | |
22 | 290 | Hyllested Jonas | 1999 | GLADSAXE | 9955AB | 50 m | 1:02.61 | |
23 | 259 | Maigaard Lasse | 2000 | GLADSAXE | 0023AB | 50 m | 1:03.39 | |
24 | 97 | Hougaard Nikolai | 1999 | STT | 9967AF | 50 m | 1:03.52 | |
25 | 411 | Petersen Jakob | 1999 | HVIDOVRE | 9941AD | 50 m | 1:03.63 | |
26 | 401 | Hansen Mads Haugrd | 2000 | HVIDOVRE | 0059AH | 50 m | 1:03.75 | |
27 | 117 | Baktoft Jakob Gersholm | 2000 | ROSKILDE | 0069AQ | 50 m | 1:03.81 | |
28 | 160 | Vinjebo Magnus | 1999 | ROSKILDE | 9963AG | 50 m | 1:04.21 | |
29 | 431 | Rasmussen Mads Tornow | 2000 | A6 | 0073AD | 50 m | 1:04.38 | |
30 | 188 | Andersen Magnus Bkgaard | 2001 | HRSHOLM | 0101AF | 50 m | 1:04.39 | |
31 | 220 | Schitz Philip | 1999 | HRSHOLM | 9965AF | 50 m | 1:04.46 | |
32 | 446 | Hamid Owais | 2000 | HVIDOVRE | 0077AP | 50 m | 1:05.00 | |
33 | 413 | Ulrich Mikkel | 1998 | HVIDOVRE | 9869AE | 50 m | 1:05.27 | |
34 | 89 | Hansen Yukia | 2000 | VI39 | 0035AL | 50 m | 1:05.34 | |
35 | 707 | Sparholt Niels Paulli | 2000 | TRITON B | 0027AF | 50 m | 1:05.61 | |
36 | 298 | Mrkeberg Christian | 1999 | GLADSAXE | 9931AF | 50 m | 1:05.90 | |
37 | 156 | Riis Phillip | 1998 | ROSKILDE | 9825AN | 50 m | 1:06.72 | |
38 | 88 | Hansen Mads Skde | 1999 | VI39 | 9925AK | 50 m | 1:06.76 | |
39 | 151 | Palmqvist Joakim | 1999 | ROSKILDE | 9941AI | 50 m | 1:07.12 | |
40 | 94 | Srensen Anders | 1999 | VI39 | 9905AC | 50 m | 1:07.43 | |
41 | 397 | Andersen Sofus Brandt | 1998 | HVIDOVRE | 9823AU | 50 m | 1:08.51 | |
42 | 108 | Langvad Rasmus | 2000 | GSK | 0045AD | 50 m | 1:08.58 | |
43 | 147 | Olesen Anders Engtorp | 1999 | ROSKILDE | 9951AI | 50 m | 1:08.62 | |
44 | 119 | Bjrrith Daniel C. | 1999 | ROSKILDE | 9945AI | 50 m | 1:08.73 | |
45 | 92 | Nickelsen Rasmus | 2003 | VI39 | 0347AC | 50 m | 1:08.86 | |
46 | 419 | Bojesen Frederik | 2002 | A6 | 0281AB | 50 m | 1:09.34 | |
47 | 176 | Olesen Mark Pavon | 1999 | VRLSE | 9975AN | 50 m | 1:09.74 | |
48 | 239 | Christoffersen William | 2001 | GLADSAXE | 0147AF | 50 m | 1:10.08 | |
49 | 195 | Hartvig Rune Vver | 2000 | HRSHOLM | 0039AH | 50 m | 1:10.96 | |
50 | 165 | Hammershj Asbjrn | 2000 | VRLSE | 0077AQ | 50 m | 1:10.99 | |
51 | 649 | Bonnichsen Kasper | 2002 | TRITON B | 0283AD | 50 m | 1:11.36 | |
52 | 721 | Aasberg Magnus | 2001 | TRITON B | 0143AG | 50 m | 1:13.01 | |
53 | 284 | Vrdal Oskar | 2001 | GLADSAXE | 0135AL | 50 m | 1:13.42 | |
54 | 427 | Madsen Alexander Skarby | 2001 | A6 | 0183AD | 50 m | 1:13.53 | |
55 | 282 | Wiinholt Thorbjrn M. | 2000 | GLADSAXE | 0011AT | 50 m | 1:13.59 | |
56 | 456 | Skousen Anders | 2002 | HVIDOVRE | 0215AB | 50 m | 1:15.00 | |
57 | 254 | Holst Martin | 2000 | GLADSAXE | 0087AI | 50 m | 1:15.10 | |
58 | 426 | Lindgren Oliver | 2001 | A6 | 0101AB | 50 m | 1:15.31 | |
59 | 87 | Brenner Luccas Dam | 2001 | VI39 | 0193AK | 50 m | 1:15.50 | |
60 | 445 | Gammelgaard Andreas | 2002 | HVIDOVRE | 0255AH | 50 m | 1:16.00 | |
61 | 138 | Kofoed William W. | 2001 | ROSKILDE | 0159AH | 50 m | 1:16.19 | |
62 | 202 | Hove Christoffer | 2002 | HRSHOLM | 0241AD | 50 m | 1:16.60 | |
63 | 367 | Meincke Frede | 2002 | HOVEDSTAD | 0275AC | 50 m | 1:16.97 | |
64 | 448 | Hansen Gustav Haugrd | 2002 | HVIDOVRE | 0279AD | 50 m | 1:17.00 | |
65 | 449 | Hufeldt Tobias | 2001 | HVIDOVRE | 0169AH | 50 m | 1:17.12 | |
66 | 219 | Schitz Alexander | 2001 | HRSHOLM | 0111AE | 50 m | 1:17.90 | |
67 | 350 | Klarskov Alfred | 2002 | HOVEDSTAD | 0291AG | 50 m | 1:18.68 | |
68 | 452 | Lsekrug Nikolai | 2000 | HVIDOVRE | 0025AP | 50 m | 1:19.00 | |
69 | 374 | Riis Bertram Dreyer | 2002 | HOVEDSTAD | 0223AG | 50 m | 1:20.90 | |
70 | 442 | Ejrns Tor | 2002 | HVIDOVRE | 0209AL | 50 m | 1:21.00 | |
71 | 722 | Latta Elia | 2002 | HVIDOVRE | 50 m | 1:21.00 | ||
72 | 178 | Sundwall Tobias | 2001 | VRLSE | 0159AJ | 50 m | 1:22.28 | |
73 | 673 | Johannesen Kasper Francke | 2003 | TRITON B | 0377AE | 50 m | 1:22.37 | |
74 | 172 | Milsgaard Andreas Cheng | 2000 | VRLSE | 0025AN | 50 m | 1:22.65 | |
75 | 372 | Pesic Aleksandar | 2001 | HOVEDSTAD | 0107AH | 50 m | 1:22.96 | |
76 | 190 | Brns Malte Egholm | 2003 | HRSHOLM | 0331AC | 50 m | 1:22.97 | |
77 | 212 | Larsen Sebastian Hviid | 2004 | HRSHOLM | 0465AB | 50 m | 1:23.15 | |
78 | 280 | Ulka Sren | 2000 | GLADSAXE | 0021AT | 50 m | 1:23.81 | |
79 | 278 | Segaard Villads Hoff | 2001 | GLADSAXE | 0155AP | 50 m | 1:25.17 | |
80 | 177 | Persson Mathias | 2001 | VRLSE | 0107AM | 50 m | 1:25.36 | |
81 | 648 | Bie Christian Lund | 2002 | TRITON B | 0217AG | 50 m | 1:28.06 | |
82 | 115 | Adlouni Affou | 2002 | ROSKILDE | 0287AK | 50 m | 1:28.45 | |
83 | 329 | Greisen Sebastian K. | 2004 | HOVEDSTAD | 0487AD | 50 m | 1:29.60 | |
84 | 208 | Jrgensen Daniel Kjr | 2001 | HRSHOLM | 0199AN | 50 m | 1:30.33 | |
85 | 262 | Nielsen Albert B. B. | 2001 | GLADSAXE | 0109AQ | 50 m | 1:30.75 | |
86 | 381 | Srensen Stefan Hammer | 2002 | HOVEDSTAD | 0269AK | 50 m | 1:30.99 | |
87 | 216 | Otto Joachim Lanzky | 2001 | HRSHOLM | 0117AL | 50 m | 1:31.08 | |
88 | 355 | Larsen Jeppe Seelig | 2002 | HOVEDSTAD | 0245AL | 50 m | 1:31.18 | |
89 | 218 | Samson Marcus | 2003 | HRSHOLM | 0319AG | 50 m | 1:32.12 | |
90 | 274 | Sekhon Rahul Singh | 2001 | GLADSAXE | 0133AI | 50 m | 1:35.21 | |
91 | 167 | Hyldal Andreas Bank | 2002 | VRLSE | 0235AO | 50 m | 1:35.83 | |
92 | 128 | Echart Carl-Emil | 2005 | ROSKILDE | 0541AD | 50 m | 1:36.72 | |
93 | 353 | Koch-Mathews Kiran | 2002 | HOVEDSTAD | 0299AC | 50 m | 1:37.97 | |
94 | 174 | Mldrup-Holst Oscar | 2002 | VRLSE | 0231AO | 50 m | 1:38.84 | |
95 | 122 | Breuner William | 2005 | ROSKILDE | 0521AC | 50 m | 1:40.29 | |
96 | 376 | Rosing Jonathan Tuxen | 2003 | HOVEDSTAD | 0311AH | 50 m | 1:40.29 | |
97 | 309 | Ayadi Anas El | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AI | 50 m | 1:43.56 | |
98 | 343 | Holm Albert | 2003 | HOVEDSTAD | 0347AH | 50 m | 1:44.41 | |
99 | 351 | Knudsen Mads Guldborg | 2003 | HOVEDSTAD | 0385AE | 50 m | 1:44.94 | |
100 | 379 | Sorgini Enzo | 2003 | HOVEDSTAD | 0301AH | 50 m | 1:45.48 | |
101 | 354 | Kristensen Hugo Danshj | 2004 | HOVEDSTAD | 0403AD | 50 m | 1:48.49 | |
102 | 182 | Zhy Lindy | 2002 | VRLSE | 0227AN | 50 m | 1:50.38 | |
103 | 356 | Larsen Marius Kjrsgaard | 2004 | HOVEDSTAD | 50 m | 1:50.76 | ||
104 | 377 | Sandfeld Kristoffer | 2003 | HOVEDSTAD | 0313AE | 50 m | 1:50.79 | |
105 | 364 | Madsen Johan Plambk | 2004 | HOVEDSTAD | 0421AD | 50 m | 1:53.11 | |
106 | 313 | Bilde Arthur | 2004 | HOVEDSTAD | 0431AE | 50 m | 1:56.87 | |
107 | 360 | Lentz Oscar Riedel | 2004 | HOVEDSTAD | 0413AD | 50 m | 1:59.87 | |
108 | 332 | Hald Jakob | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:10.00 | ||
109 | 366 | Mcwhirr-Merry Ben | 2004 | HOVEDSTAD | 0469AF | 50 m | 2:11.18 | |
110 | 312 | Bechmann Hannibal Anker | 2004 | HOVEDSTAD | 0499AD | 50 m | 2:13.79 | |
111 | 328 | Gerdorf Ludvig H. | 2003 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:45.00 | ||
112 | 348 | Jrgensen Lauritz Trholm | 2004 | HOVEDSTAD | 50 m | 2:46.83 | ||
113 | 695 | Nrskov Mathias Toft | 2003 | TRITON B | 0361AL | 50 m | ||
Oprettet af WinGrodan 1.22.07 | Udskriftsdato | 23 marts 2014 |
Licens til Svmmeklubben Triton | Udskriftstidspunkt | 10:56 |