Program för Triton Open
Nedan visas startlistor och heatlistor uppdelade per tävlingspass.
Søndag eftermiddag
Seedede heat Løb 28
|
Stævne navn |
Triton Open 2013 |
|
Udskriftsdato |
14 april 2013 |
|
|
Stævne by |
Ballerup |
|
Udskriftstidspunkt |
15:28 |
|
|
Arrangør |
Triton Ballerup |
|
|
|
|
|
Bassin |
50m |
|
|
|
|
|
Stævne dato |
12 april 2013 |
|
|
|
|
Løb 28, 100m Brystsvømning Damer |
Finaler (4) |
Heat 1 (4) (11 år og yngre) |
|
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
16 |
1 |
Kaya Fjeldsted Kristensen |
2002 |
0232AJ |
ROSKILDE |
|
50m |
1:45.36 |
136 |
2 |
Abby Kristine Waterval |
2002 |
0222AE |
TRITON B |
|
50m |
1:43.97 |
311 |
3 |
Charlotte Malberg |
2002 |
0276AC |
HOVEDSTAD |
|
50m |
1:39.20 |
297 |
4 |
Astrid Ulrich-Jørgensen |
2002 |
0286AK |
GLADSAXE |
|
50m |
1:36.44 |
9 |
5 |
Frederikke Echardt |
2002 |
0274AG |
ROSKILDE |
|
50m |
1:37.93 |
184 |
6 |
Rikke Ross |
2002 |
0216AC |
BIRKERØD |
|
50m |
1:40.28 |
481 |
7 |
Amalie V. Sørensen |
2002 |
0274AC |
GSK |
|
50m |
1:44.84 |
71 |
8 |
Johanne B. Hansen |
2002 |
0264AF |
TRITON B |
|
50m |
1:45.43 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
38 |
1 |
Marie-Louise Stentved |
2000 |
0024AJ |
GLADSAXE |
|
50m |
1:29.11 |
425 |
2 |
Mira Mass |
2000 |
0012AA |
A6 |
|
50m |
1:28.62 |
381 |
3 |
Jessica Yu Mortensen |
2000 |
0072AG |
GSK |
|
50m |
1:26.07 |
33 |
4 |
Katrine Tetzschner Madsen |
2000 |
0082AG |
GLADSAXE |
|
50m |
1:25.47 |
354 |
5 |
Regitze Gaard |
2001 |
0178AG |
VI39 |
|
50m |
1:25.70 |
117 |
6 |
Line Refsgaard |
2000 |
0004AD |
TRITON B |
|
50m |
1:26.47 |
368 |
7 |
Monica Kristiansen |
2001 |
0108AB |
STT |
|
50m |
1:28.67 |
390 |
8 |
Helena Larsen |
2000 |
0026AW |
KORSØR |
|
50m |
1:29.29 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
59 |
1 |
Maria Buch |
1999 |
9952AQ |
TRITON B |
|
50m |
1:35.89 |
12 |
2 |
Ida Brix Jakobsen |
1998 |
9876AN |
ROSKILDE |
|
50m |
1:28.51 |
433 |
3 |
Lærke Toft Ruby |
1999 |
9996AG |
A6 |
|
50m |
1:28.05 |
409 |
4 |
Malene Bang |
1999 |
9976AD |
A6 |
|
50m |
1:19.47 |
400 |
5 |
Anne Huse Gaarde-Hansen |
1999 |
9998AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:27.84 |
81 |
6 |
Diana Jacobsen |
1998 |
9838AK |
TRITON B |
|
50m |
1:28.10 |
26 |
7 |
Emilie Hermann Schimming |
1999 |
9942AP |
ROSKILDE |
|
50m |
1:34.77 |
374 |
8 |
Laura Christensen |
1999 |
9914AH |
GSK |
|
50m |
1:35.91 |
Nr. |
Bane |
Navn |
Født |
Licens |
Klub |
|
Bassin |
Tid |
|
|
1 |
|
|
|
|
|
|
|
|
2 |
|
|
|
|
|
|
|
|
3 |
|
|
|
|
|
|
|
406 |
4 |
Katarina Vogel |
1997 |
9742AB |
ALLERØD |
|
50m |
1:20.48 |
|
5 |
|
|
|
|
|
|
|
|
6 |
|
|
|
|
|
|
|
|
7 |
|
|
|
|
|
|
|
|
8 |
|
|
|
|
|
|
|
Oprettet af WinGrodan 1.20.00 |
Udskriftsdato |
14 april 2013 |
Licens til Svømmeklubben Triton |
Udskriftstidspunkt |
15:28 |
|