2019-12-15   05:06:05
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohi-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

25.5.2013

18_S
Laji 18, 200m Selkäuinti Naiset 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
784  Portin Sonja  1998  OuLo  98A105  25 m  2:26.11  2:30.11   
555  Mäntynen Nina  1993  KuUS  93A255  25 m  2:26.33  2:30.33   
733  Heikkala Carita  1998  OuLo  98A115  25 m  2:30.22  2:34.22   
777  Pahkala Reetta  1997  OuLo  97B244  25 m  2:32.09  2:36.09   
956  Luokkanen Saana  1999  KemPy  99A029  50 m  2:36.72  2:36.72   
828  Erkinaro Aino  1995  OU  95A678  50 m  2:37.31  2:37.31   
900  Riuttanen Evita  1998  OU  98A135  25 m  2:34.90  2:38.90   
645  Jokio Salla  1998  ViesU  98A705  25 m  2:35.00  2:39.00   
861  Känsäkoski Miili  1999  OU  99A011  25 m  2:36.09  2:40.09   
10  531  Sahlström Rosa  1997  IU  97A446  25 m  2:36.47  2:40.47   
11  740  Hurskainen Katri  2000  OuLo  00A084  50 m  2:41.16  2:41.16   
12  666  Kukkonen Noora  1999  TaTU  99A764  25 m  2:37.44  2:41.44   
13  888  Perätalo Reetta-Maija  2000  OU  00A182  50 m  2:41.70  2:41.70   
14  665  Hällfors Emma  1998  TaTU  98A856  50 m  2:44.28  2:44.28   
15  992  Niemelä Venla  1999  SCR  99A047  25 m  2:41.26  2:45.26   
16  1016  Laukkanen Jonna  1998  SCV  98A328  25 m  2:41.65  2:45.65   
17  837  Huusko Malla  1999  OU  99A357  25 m  2:41.98  2:45.98   
18  713  Palo Eveliina  1999  KemUS  99A060  25 m  2:43.54  2:47.54   
19  963  Pulkkinen Elina  1999  KemPy  99A140  25 m  2:44.37  2:48.37   
20  730  Fält Laura  1998  OuLo  98A430  25 m  2:45.65  2:49.65   
21  966  Tyni Eevi  1998  KemPy  98A269  25 m  2:47.28  2:51.28   
22  604  Siekkinen Pauliina  1999  SWIM  99A867  50 m  2:54.19  2:54.19   
23  624  Lahtinen Milja  1999  KUS-GSS  99A621  50 m  2:54.41  2:54.41   
24  684  Airisniemi Jonna  2000  KemjK  00A667  25 m  2:53.68  2:57.68   
25  623  Känsäkangas Laura  1999  KUS-GSS  99A968  50 m  2:58.85  2:58.85   
26  717  Siltari Noora  2000  KemUS  00A857  25 m  2:55.54  2:59.54   
27  988  Kunnari Iida  2000  SCR  00A121  25 m  2:56.88  3:00.88   
28  878  Mursu Veera  2000  OU  00A241  50 m  3:02.55  3:02.55   
29  993  Niskala Ada  2000  SCR  00A421  25 m  2:58.56  3:02.56   
30  945  Haipus Henna  2001  KemPy  01A060  50 m  3:02.81  3:02.81   
31  876  Meriläinen Ella  2000  OU  00A996  50 m  3:21.34  3:21.34   
32  732  Hahto Nadja  1999  OuLo  99B199  25 m  3:29.74  3:33.74   
33  608  Vainio Anni  1998  SWIM  98A938  25 m       
34  669  Rantanen Noora  1996  TaTU  96A666  25 m       
35  699  Remes Pinja  1999  KemTU  99A416  25 m       
36  835  Heikkinen Petra  2002  OU  02A103  25 m       
37  862  Känsäkoski Silja  1997  OU  97A018  25 m       
38  1036  Gustafsson Moa  2001  LULEÅ SS    50 m       
39  1039  Gonzales Glanberg Alva  2002  LULEÅ SS    50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.00  Tulostuspäivämäärä  22 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner