2020-04-06   08:11:02
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohi-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

26.5.2013

40_S
Laji 40, 100m Rintauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
867  Leppälä Tomi  1994  OU  94A570  25 m  1:07.43  1:10.43   
829  Erkinaro Arttu  1992  OU  92A595  25 m  1:09.25  1:12.25   
851  Kejonen Kaius  1998  OU  98A451  25 m  1:09.29  1:12.29   
799  Venhola Aku  1990  OuLo  90A416  50 m  1:12.67  1:12.67   
548  Kokkinen Eetu  1995  KuUS  95A333  25 m  1:10.40  1:13.40   
739  Hurskainen Henri  1991  OuLo  91A477  25 m  1:11.51  1:14.51   
569  Smeds Kaj  1998  JS-PU  98A341  25 m  1:11.87  1:14.87   
711  Leppälä Santeri  1998  KemUS  98A465  50 m  1:19.61  1:19.61   
1023  Viitanen Valtteri  1993  HAPARANDA    25 m  1:17.12  1:20.12   
10  875  Meissner Jonas  1999  OU  99A604  25 m  1:17.18  1:20.18   
11  909  Svanberg Markus  1998  OU  98A499  50 m  1:20.30  1:20.30   
12  802  Ylitervo Aukusti  1999  OuLo  99A363  50 m  1:20.94  1:20.94   
13  561  Syrjäkoski Aleksi  1996  KuUS  96A846  25 m  1:18.46  1:21.46   
14  589  Oksanen Otso  1997  SWIM  97A723  50 m  1:21.75  1:21.75   
15  653  Saari Tuomas  1999  ViesU  99A453  50 m  1:22.66  1:22.66   
16  597  Päivinen Elias  1997  SWIM  97A805  25 m  1:19.87  1:22.87   
17  574  Huuskonen Olli  1999  SWIM  99A908  50 m  1:24.30  1:24.30   
18  770  Lotvonen Jere  2000  OuLo  00A154  50 m  1:26.78  1:26.78   
19  852  Kerttula Jere  1999  OU  99A245  50 m  1:27.89  1:27.89   
20  668  Nurmilo Pyry  1999  TaTU  99A266  50 m  1:28.18  1:28.18   
21  863  Kärkkäinen Tuomas  1998  OU  98B145  50 m  1:30.77  1:30.77   
22  603  Semach Aleksanteri  1999  SWIM  99A874  50 m  1:30.86  1:30.86   
23  535  Eiserbeck Roope  1999  JoUS  99A294  25 m  1:28.01  1:31.01   
24  1008  Kaaresvirta Kosti  1999  SCV  99A771  50 m  1:31.45  1:31.45   
25  1006  Heikkinen Nikke  1998  SCV  98B097  50 m  1:31.75  1:31.75   
26  825  Anttila Juho  2000  OU  00A041  50 m  1:32.91  1:32.91   
27  572  Auvinen Matias  1998  SWIM  98A794  50 m  1:33.11  1:33.11   
28  859  Kuitunen Julius  2002  OU  02A043  50 m  1:33.78  1:33.78   
29  616  Hänninen Joakim  2000  KUS-GSS  00B108  50 m  1:33.79  1:33.79   
30  858  Kuitunen Joonas  2000  OU  00A441  25 m  1:31.60  1:34.60   
31  607  Tikka Joona  2000  SWIM  00A438  25 m  1:33.34  1:36.34   
32  877  Moilanen Atte  2001  OU  01A253  50 m  1:39.48  1:39.48   
33  873  Länkinen Aleksi  2000  OU  00A160  50 m  1:40.62  1:40.62   
34  855  Klemettilä Lauri  1999  OU  99A801  50 m  1:41.23  1:41.23   
35  575  Iivanainen Tommy  2000  SWIM  00A044  25 m  1:38.33  1:41.33   
36  901  Romppainen Veikko  2000  OU  00A321  25 m  1:38.93  1:41.93   
37  989  Lukkarinen Topi  2000  SCR  00A133  25 m  1:39.07  1:42.07   
38  698  Pirneskoski Arttu  2000  KemTU  00A675  25 m  1:39.74  1:42.74   
39  773  Mikkola Petteri  1999  OuLo  99B201  50 m  1:42.98  1:42.98   
40  844  Kalliokoski Lukas  2001  OU  01A417  50 m  1:43.19  1:43.19   
41  1007  Huotari Miikka  2000  SCV  00B122  50 m  1:43.22  1:43.22   
42  797  Tervo Juuso  1999  OuLo  99B255  50 m  1:43.89  1:43.89   
43  964  Pulkkinen Lasse  2002  KemPy  02A039  50 m  1:44.59  1:44.59   
44  987  Korhonen Antero  2000  SCR  00A943  25 m  1:42.21  1:45.21   
45  612  Ylä-Sahra Perttu  1994  SWIM  94A357  25 m  1:42.80  1:45.80   
46  538  Ruohtula Roope  2000  JoUS  00A565  50 m  1:46.79  1:46.79   
47  919  Ylihannu Anton  2001  OU  01A041  50 m  1:46.91  1:46.91   
48  634  Nygård Niklas  2001  KUS-GSS  01A536  25 m  1:44.44  1:47.44   
49  726  Ervasti Atte  2001  OuLo  01A547  50 m  1:47.51  1:47.51   
50  853  Keskiaho Jere  2001  OU  01A664  50 m  1:47.77  1:47.77   
51  743  Juntunen Joni  1993  OuLo  93A974  50 m  1:48.74  1:48.74   
52  826  Anttila Paavo  2000  OU  00A218  25 m  1:46.96  1:49.96   
53  845  Kallunki Juho  2001  OU  01A867  50 m  1:55.34  1:55.34   
54  528  Roivainen Atte  1999  IU  99B100  50 m  1:56.81  1:56.81   
55  948  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  50 m  1:57.76  1:57.76   
56  864  Laaninen Valtteri  2001  OU  01A449  25 m  1:54.77  1:57.77   
57  748  Kallio Julius  1997  OuLo  97B214  25 m       
58  757  Kojo Tuomas  1977  OuLo  77A084  25 m       
59  850  Karjalainen Tuomas  2001  OU  01A320  25 m       
60  990  Lytz Kasper  2003  SCR  03A418  25 m       
61  1031  Happonen Herbert  2000  HAPARANDA    50 m       
62  1041  Eriksson Albin  2003  LULEÅ SS    50 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.00  Tulostuspäivämäärä  22 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner