2020-04-09   07:21:15
Valitse kilpailu:

Valitse kieli:
Swedish English Denmark Finland

Ohjelma Lohi-uinnit

Alla löytyy osallistujaluetteloita ja lähtölistoja jaettuna kilpailujaksoihin.

26.5.2013

42_S
Laji 42, 200m Vapaauinti Miehet 
 
 
 
ID  Nimi  Synt  Seura  Lisenssi  Allas  Alkup.  Ilm.aika  Tila 










 
1014  Laukkanen Jere  1993  SCV  93A948  25 m  1:53.92  1:57.92   
602  Roiko-Jokela Tapio  1996  SWIM  96A016  50 m  1:59.67  1:59.67   
1015  Laukkanen Jesse  1996  SCV  96A788  25 m  1:58.74  2:02.74   
695  Koivumäki Ville-Petteri  1987  KemTU  87A094  25 m  1:59.21  2:03.21   
838  Hätälä Anssi  1994  OU  94A080  25 m  2:03.57  2:07.57   
569  Smeds Kaj  1998  JS-PU  98A341  50 m  2:10.29  2:10.29   
870  Lohiniva Tuomas  1997  OU  97A077  25 m  2:06.96  2:10.96   
868  Lieto Severi  1998  OU  98A153  25 m  2:07.49  2:11.49   
745  Järvelä Tuomas  1994  OuLo  94A366  25 m  2:07.77  2:11.77   
10  570  Thodin Robin  1995  JS-PU  95A959  25 m  2:08.61  2:12.61   
11  711  Leppälä Santeri  1998  KemUS  98A465  25 m  2:09.72  2:13.72   
12  747  Kallinen Konsta  1999  OuLo  99A049  50 m  2:15.16  2:15.16   
13  971  Kanste Aleksi  1998  HAHE  98A409  25 m  2:11.61  2:15.61   
14  546  Keränen Santeri  1998  KuUS  98A049  25 m  2:12.53  2:16.53   
15  590  Orenius Sami  1998  SWIM  98A229  50 m  2:16.96  2:16.96   
16  649  Ojakippola Jere  1999  ViesU  99A452  50 m  2:17.11  2:17.11   
17  566  Somero Atte  1999  La-Ka  99A522  50 m  2:18.25  2:18.25   
18  791  Rohtmets Tobias  1998  OuLo  98A760  25 m  2:14.39  2:18.39   
19  562  Takkinen Toni  1995  KuUS  95A092  50 m  2:19.30  2:19.30   
20  654  Väänänen Peetu  1997  ViesU  97A781  25 m  2:18.91  2:22.91   
21  894  Puurunen Topi  1998  OU  98A066  50 m  2:23.68  2:23.68   
22  588  Oksanen Manu  1995  SWIM  95A113  25 m  2:21.26  2:25.26   
23  573  Dobrzhanskiy Danila  1998  SWIM  98B028  25 m  2:21.64  2:25.64   
24  770  Lotvonen Jere  2000  OuLo  00A154  25 m  2:23.59  2:27.59   
25  549  Laukkanen Panu  1994  KuUS  94A073  25 m  2:24.50  2:28.50   
26  580  Kurkinen Pyry  1998  SWIM  98A462  50 m  2:29.80  2:29.80   
27  884  Nygård Topias  2000  OU  00A602  50 m  2:35.93  2:35.93   
28  869  Lieto Valtteri  1999  OU  99A142  50 m  2:35.96  2:35.96   
29  830  Erkinaro Paavo  2003  OU  03A020  50 m  2:37.20  2:37.20   
30  960  Mäkelä Noa  2001  KemPy  01A112  25 m  2:34.11  2:38.11   
31  1008  Kaaresvirta Kosti  1999  SCV  99A771  50 m  2:38.68  2:38.68   
32  915  Ukkola Anton  2000  OU  00A217  50 m  2:39.08  2:39.08   
33  583  Leppäkynnäs Arttu  1997  SWIM  97B149  25 m  2:35.13  2:39.13   
34  1010  Korhonen Joona  1999  SCV  99A782  25 m  2:41.98  2:45.98   
35  873  Länkinen Aleksi  2000  OU  00A160  50 m  2:46.40  2:46.40   
36  587  Neuvonen Oskari  2000  SWIM  00A866  50 m  2:47.36  2:47.36   
37  575  Iivanainen Tommy  2000  SWIM  00A044  50 m  2:50.24  2:50.24   
38  964  Pulkkinen Lasse  2002  KemPy  02A039  25 m  2:52.58  2:56.58   
39  948  Juntunen Elias  2002  KemPy  02A075  50 m  2:58.94  2:58.94   
40  990  Lytz Kasper  2003  SCR  03A418  25 m  3:23.15  3:27.15   
41  660  Nikula Ossi  2000  NiSa  00A618  25 m       
 
 

Tekijä: WinGrodan 1.21.00  Tulostuspäivämäärä  22 toukokuu 2013 
Lisenssinhaltija: Oulun Seurat  Tulostusaika  11:09 
 

LiveTiming iPhone Banner

LiveTiming iPhone Banner